معجـــزه پــــاکی (مصاحبه) :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

بایگانی

معجـــزه پــــاکی (مصاحبه)

سلام

ضمن عرض تبریک بابت پاکی ارزشمندتون، برای شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم به تمامی اهدافی که دارین با تلاش و توکل به خدا برسین 

1) لطفا خودتون رو برای دوستان معرفی کنید؟ چند روزه که پاک هستید؟ (میتونید سن، و مدت ابتلاتون رو هم بگید.) 

سلام. من ناب  متولد 1367، دخترم، به لطف و نعمت خدا هوش زیادی دارم. کارمند یک اداره دولتی هستم و الان هم در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های معتبر دولتی کشور تحصیل می کنم. از 3 سالگی مشکل خودارضایی داشتم. یعنی حدود 27 سال مشکل داشتم! 60 روزه که پاک هستم. از همین ابتدا هم از خواننده ها خواهش می کنم که تا آخر صحبت های من رو مطالعه کنند حرفهای جدیدی هست که شاید به دردشون بخوره.

توجه به ادامه مطلب...

 

2) از حس و حالی که الآن دارید برامون بگید. پشت سر گذاشتن چهل روز پاکی چه حسی داره؟ 

راستش بیشتر شبیه یک رویاست. یا یک معجزه. از روز اولی که کنار گذاشتم، هر لحظه اش برای من برکت بوده و موفقیت.

3) آیا فکرش رو میکردین بتونید اینقدر عالی ایستادگی کنین؟ از قبل هم چنین تجربه ای داشتین؟

در گذشته هرگز فکر نمی کردم بتونم موفق بشم. یعنی خب من هیچ وقت فکر نمی کردم این کار گناه هست. اصلا باور نداشتم. فکر می کردم این یک مساله طبیعی هست و همه همینطوری هستند!! فقط سال کنکور لیسانس (پیش دانشگاهی) به مدت یک سال این کارو نکردم. یادمه توی اون سال خیلی عقاید سختی پیدا کرده بودم و تصمیم گرفتم کنار بذارم. اما خب بعد از یک سال دوباره برگشتم به این کار تا همین حدود 2 ماه پیش.

4) تاثیر نماز و ارتباطات معنوی رو تا چه اندازه دیدید؟ آیا اینطور موارد در ترکتون موثر بودند؟ 

وای خیلی زیاد. همون طور که گفتم من یک بار در 17 سالگی کنار گذاشتم نماز هم می خوندم. اما خب این بار تاثیر سوره بینظیر لقمان، دعای کمیل، یک صفحه قرآن، نماز صبح اونم اول وقت (این مورد برای من همیشه قضا میشد)، اینها واقعا کمکم کردند.

5) مهم ترین موانعی که در این مدت ترک باهاشون مواجه بودین، چه چیزهایی بودن؟ و چطور تونستین بر اونها غلبه کنین؟

در واقع من از 3 سالگی این مشکل رو داشتم که دلیل اون رو واقعا نمی دونم بیشتر یک مساله روانشناسی و تربیتی بوده فکر میکنم. اما خب به تدریج اینترنت با فیلتر شکن و چت با نامحرم به شدت این کار خیلی دامن زد.

 6) اصلی ترین رمز موفقیتتون رو چی میدونید؟ (بیشترین چیزی که کمکتون کرد) 

من تا آخر این گناه رو دیدم، تا آخرین نقطه این گناه رسیدم که سایت شما مثل نوری به زندگی من تابید. شاید اگر عمق این سقوط وحشتناک رو با چشم های خودم ندیده بودم هرگز برنمی گشتم. من تمام دستورات سایت شما رو مو به مو و دقیق انجام دادم. همچنین حضور دوستی خوش قلب و پاکدامن در کنارم واقعا بهم کمک کرد.

7) بخشش و رحمت خدا رو تا چه اندازه احساس کردید؟ چه قبل از زمان ترکتون، و چه بعد از اون. و آیا این حس تغییری داشته؟ 

ببینید وقتی بر میگردم به گذشته می بینم خدا همیشه و همه جا خیلی هوای منو داشته اما این من بودم که یک عالمه اشتباه درست کردم. و از لحظه اول پاکی بعد از خوندن نماز توبه، خدا مثل یک نور بی نهایت توی قلب من تابید و اینقدر به من محبت کرد که خودم احساس کردم منو بخشیده.

8) با تجربه ای که الآن دارید، اگر یه موقع با وسوسه ی شیطان روبرو بشید، چه راهکاری دارید که انجام بدید؟دید؟ 

سریع فکرم رو عوض میکنم (بخاطر اون ماجرای کش دور مچ، همیشه فوری دستم میره سمت مچم که با اون کش ضربه بزنم J!!)، اگه شدت داشته باشه سوره لقمان گوش می کنم و اگه خیلی شدید بشه ( که البته چند روزه دیگه در این حد شدید نشده) سریع میرم سرویس بهداشتی و آبلیمو می خورم !

9) دوره ی فعلی که پشت سر گذاشتید رو چطور ارزیابی میکنید؟ یا بهتره بگم به کیفیت عملکرد خودتون چه نمره ای می

خیلی خوب بوده. اگه بخوام از بیست نمره بدم به خودم فکر می کنم بالای 19.25 بشم.

10) اگر در دوره 40 روزه نیز شکست داشته اید به چه دلیل بوده؟ و با انجام چه کاری یا در نظر گرفتن چه نکته ای دیگر به شیوه قبل شکست نخوردید و موفق شدید؟ 

نه شکست نداشتم و اولین دوره 40 روزه ام بود.

11) مهم ترین انگیزه ای که باعث شد تا این اندازه مصمم عمل کنید، چه چیزی بود؟

 مهم ترین انگیزه من دوری از اون سقوط وحشتناک بود. یعنی من تا جایی پیش رفته بودم که یک قدمی سقوط بودم. چاره ای جز برگشت نداشتم.

 12) به نظرتون چه عامل یا عواملی در کشیده شدن شما به این عمل، نقش داشته، و اگه به عقب برگردین چه چیزی رو تغییر میدین؟ 

همون طور که گفتم من از بچگی این مشکل رو داشتم اما یادمه توی خونمون یک مجله بود که توی اون مجله عکس های نیمه برهنه بود. نمی دونم از کجا پیدا شده بود و مال کی بود. اما خب تصاویرش رو دقیق به یاد دارم. اگر برگردم به گذشته نوع و محتوای رسانه هایی که باهاشون ارتباط داشتم (مجله، ماهواره، اینترنت، چت و...) رو کنترل شده و فیلتر شده انتخاب می کردم و ارتباطم رو با خانواده ام بیشتر گسترش می دادم.

13) خودارضایی چه عوارضی براتون در پی داشت و با ترک اونا تا چه اندازه بهبود پیدا کردین ؟

خب! این همون سوالی هست که منتظر بودم بپرسید! اینجا می تونم توضیح بدم که سقوط یعنی چی. چندین عوارض داشت برای من که هرگز نمی دونستم طوفانی که توی زندگی من برپا شده علتش چی هست. ببینید خودارضایی شاید در اوایل کار، خیلی مشکلات خودش رو نشون نده اما وقتی مثل من به 27 سال کشیده میشه اون وقت آسیب هایی میزنه که جبرانش گاهی غیر ممکن میشه. عوارض های من این ها بود: استرس و بیقراری و نگرانی خیلی زیاد، افسردگی خیلی عمیق. من سالها افسرده بودم. این افسردگی باعث شد من به سمت نامحرم کشیده بشم و درسته که به لحاظ فیزیکی ارتباطی نداشتم اما خب چت کردن و در پی اون خود ارضایی کردن چرخه ای بود که من توش گرفتار شده بودم. الان خیلی شرمنده ام که اینها رو به زبان میارم اما میگم که شاید به درد بقیه بخوره. این چرخه من رو روز به روز افسرده تر میکرد. توی شرایط افسردگی شدید تصمیم به ازدواج با کسی گرفتم که اصلا مناسب من نبود که خوشبختانه قبل از ازدواج همه چیز به هم خورد. اما خب 3 سال تمام درگیر اون شخص و خانواده اش بودم. بدترین عوارضی که برای من داشت و شاید برای بقیه نداشته باشه (با توجه به اینکه من 27 سال خودارضایی داشتم) این بود که این اواخر دیگه خیلی سخت ارضا می شدم. یعنی باید خیلی زیاد تحریک میشدم. خیلی خجالت میکشم این رو بگم. اگر خواستید این قسمت رو حذف کنید. اما چند روز پیش یک جایی میخوندم که خودارضایی و اعتیاد به فیلم های نامشروع باعث بیماری مازوخسیم (خودآزاری) و سادیسم (دیگرآزاری) میشه. من واقعا به خودآزاری مبتلا شده بودم. داشتم به اشیا متوسل میشدم یرای ارضا شدن. اشیایی که به بدن من آسیب می زد. چون من این رو توی فیلم های اینترنت دیده بودم. اوایل فقط از دیدن این صحنه ها ارضا می شدم اما کم کم داشتم اون کارها رو به صورت عملی امتحان می کردم. نمی دونم می تونم این رو بگم یا نه. اما خودآزاری در حدی بود که سطح بیرونی اندام های جنسی من زخم می شدند و من از این درد لذت می بردم و ارضا می شدم. دیگه هیچ چیزی جز درد من رو ارضا نمی کرد. وای خدایا دقیقا شبیه به یک معتاد تزریقی. من معتاد بودم. خدا میدونه اگه مشکلم رو با صمیمی ترین دوستم در میون نذاشته بودم الان چه بلایی سر من اومده بود. خدا میدونه اگه دوستم اینجا رو پیدا نکرده بود چه بلایی سر من اومده بود. من تباه شده بودم. من تا نابودی و بدبختی هیچ فاصله ای نداشتم. خودارضایی و اعتیاد به فیلم های مستهجن آسیبش رو در طول زمان به من زده بود و من بیشتر و بیشتر غرق می شدم. دوستان این کار جز نابودی و حتی مرگ هیچ آینده ای نداره. من لبه پرتگاه بودم که برگشتم. نمی دونستم چه بلایی سرم داره میاد. نمی فهمیدم علت افسردگی های من چی بوده. از خودم متنفر بودم. هر بار که به خودم آسیب می زدم بیشتر از خودم متنفر می شدم و منزوی تر و دورتر می شدم از بقیه. عوارض بعدی من چاقی بدشکل و موضعی بدن بود. یعنی قسمت هایی خیلی متناسب اما قسمت هایی خیلی ناموزون. که الان خیلی بهتر شده. کمرم قوز داشت که خیلی بهتر شدم و چون قد بلندی دارم الان خیلی راست قامت تر و با اعتماد بنفس تر بنظر میام. عوارض بعدی رشد نکردن موهام بود. توی همین مدت کم رشد خوبشون رو حس میکنم. صورتم زیباتر و شاداب تر شده و اصلا مثل قبل پژمرده نیست. گودی چشمهام هم خیلی بهتر شده. با اینکه خیلی باهوش هستم اما حافظه ام هر روز ضعیف تر می شد. یعنی در واقع تمرکزم هر روز کمتر میشد و علتش رو نمی دونستم.

 14) به نظر شما چرا برخی افراد هر چه تلاش میکنن اما حس میکنن فایده نداره و به نتیجه نمیرسن؟

به نظر من اگه آدم ها می دونستند خودارضایی و فیلم های مستهجن چرخه ای تمام ناشدنی هستند و دقیقا خودشون رو معتاد می دونستند و باور داشتند که این اعتیاد از لحاظ آسیب هاش هیچ فرقی با اعتیاد به مواد مخدری مثل شیشه نداره، هرگز سراغ این کار نمی رفتند و هرجای کار که هستند برمیگشتند.

 15) مورد خاصی بوده که در دوره ترکتون، به شما کمک کرده باشه، بطوری که اون رو موثر در ترک بدونید؟ (از جمله شخص خاصی، کتاب خاصی، و یا فعالیتی خاص) 

مسلما این سایت بزرگترین کمک رو به من کرد. اما خب بزرگترین نعمت زندگی من حضور دوستم بود. دوست خوش قلب و نجیب و پاکدامنی که با مهربونی تمام پای حرفهای من نشست و لحظه به لحظه کنارم بود و خودش هم این سایت رو برام پیدا کرد.

16) اولین جمله ای که با شنیدن کلمات زیر به ذهنتون میاد رو بهمون بگید. 

خود ارضایی: تنفر 

بندگی: پاکی

اعلام پاکی: سایت شما

توبه 94: خوشبختی

روش ترک: نجات

17) بخش مورد علاقه ی شما در سایت کدوم بخشه؟

درخواست کمک! و اون عکس های شاد و قشنگی که میذارید.

18) آیا قول و قراری با خودتون گذاشته بودین که اگر ترک کنید به آن قول و قرار عمل کنید؟

 نه.

19) آیا بعد از ابتلا به این عمل، حس میکردید که دید دیگران به شما عوض شده باشه، یا رفتارشون تغییر کرده باشه؟ بعد از ترک چطور؟

من قبل از ابتلا رو یادم نمیاد (چون تقریبا 3 ساله بودم) اما بعدش رو چرا. نگاه های همه خیلی متفاوت شده چون من زیبا و شاد و با اعتماد بنفس هستم الان.

20) آیا در سایر چله های سایت هم شرکت کردید؟ و یا قصد شرکت دارید؟  

من تقریبا همه چله ها رو باهم پیش بردم فکر میکنم. یعنی اون مطلبی که توی سایت نوشته بودید شامل چله پاکی، چله ترک فیلم ، چله نماز اول وقت، چله کنترل فکر و چله کنترل نگاه هم بود و من همه رو کامل کامل اجرا کردم. البته چله نماز اول وقت رو کامل نتونستم. چون توی این چهل روز یکی دو بار اتفاق افتاد که واقعا نمیتونستم خودم رو به جایی برسونم که بشه نماز خوند(مثلا مطب دکتر که خیلی سخت نوبت میشد و چون از شهرستان اومده بودم و مشکلی برای سلامتیم پیش آمده بود و حتما باید می موندم و نمازم دو سه ساعت به تاخیر افتاد اما قضا نشد).

21) در ازای این نعمت پاکی که خدا به شما داده، حاضرید چه کاری انجام بدید؟ میتونید اون کار رو اعلام کنید، و بعد از انجامش هم گزارشش رو به ما بدید (چه در قالب عکس، و یا صرفا نوشته) تا ما هم این عمل خیر شما رو در یک پست درج کنیم.

تا آخر عمرم پاک بمونم و هر وقت کسی سراغم اومد که کمکش کنم واسه ترک حتما کنارش باشم.

22) و در آخر اگر مطلبی دارید که در سوالات قبل بهش پرداخته نشده، میتونید بیان کنید.

یک خبر خوب رو می خوام بگم. روز چهلم پاکی من دقیقا مصادف شد با شب میلاد پیامبر(ص). ناگفته نمایند که من همیشه عمیقا و عاشقانه پیامبر رو دوست داشتم و دارم. توی این شب، یک پسر خیلی خوب و مهربون و با شخصیت و تحصیل کرده و خیلی خوش تیپ و مودب با خانواده اش اومدند خواستگاری من. معجزه زندگی من توی شب چهلم اتفاق افتاد. اون پسری بود که من همیشه دوست داشتم من رو برای ازدواج انتخاب کنه و البته خب من هم در ظاهر هیچ مشکلی نداشتم هیچوقت. ولی نمیدونستم چرا پیشنهادش رو مطرح نمیکنه. در واقع نمی دونستم گره کار من کجاست. بعد از این 40 روز متوجه شدم که خدا می خواست من ی دختر پاک باشم تا بعد ازدواج رو برای من رقم بزنه. ایشالا چند روز آینده مراسم نامزدیمون هست! شادی من دوچندان شده و قلبم روشن و پر از عشق هست!! من پاک شدم. مثل یک دختر بچه پاک و معصوم. خدا من رو بخشیده و پاک کرده و حالا هم من رو لایق ازدواج با یک پسر خیلی خوب دونسته.

 23) با این پاکی و طهارتی که الآن دارید، میشه ازتون خواهش کنم یه دعا برای همه ی بچه های سایت بکنید؟

از خدا میخوام اینقدر آگاهی و بینش به همه ما بده که هرگز به سمت گناه نریم. بقول سایت شما، هرگز به گناه نزدیک هم نشیم. چون تجربه به من نشون داده گناه هیچ چیزی از خدا کم نمی کنه و این ما هستیم که بیشترین آسیب رو می بینیم.

 24) و کلام آخر...

کلام آخر اینکه ببینید ما همیشه به عوارض خودارضایی (که خیلی هم مهم هست) فکر می کنیم. اما بیایید به این فکر کنیم که خود ارضایی چه فرصت هایی رو از ما گرفته. لحظاتی که صرف دیدن فیلم شدند. لحظاتی که صرف افکار پلید شدند. لحظاتی که هرگز بر نمی گردند. لحظاتی که آدم هایی که از دنیا رفته اند، حسرت یک ثانیه اش رو دارند. برای من این لحظات اصلا کم نبودند. بخش زیادی از توان و انرژی و استعداد من صرف این چیزها شد. شاید الان اگه بقیه که از راز من خبر ندارند، به من نگاه کنند پیش خودشون فکر کنند من چه دختر موفقی هستم. شغل، تحصیلات، همسر، ظاهر همه چیز در مورد من خوب به نظر می رسه. اما شاید اگه این چیزها نبود با توجه به استعداد خیلی زیاد من، الان خیلی موفق تر بودم و توی دانشگاه های خیلی بهتر حتی خارج از کشور میتونستم تحصیل کنم. شاید تا الان به جای یک کتاب چندین کتاب و مقاله نوشته بودم. شاید خیلی زودتر نامزدم من رو انتخاب کرده بود. شاید به خیلی آدم های بیشتری کمک کرده بودم. من همه اون فرصت ها رو از خودم گرفتم دوستان. بهترین سالهای زندگیم رو صرف افسردگی و خودارضایی و آدم های ناپاک مجازی و افکار پوچ و سراب کردم. من هرگز حاضر نیستم حتی ثانیه ای به این کار فکر کنم چون من تازه 60روزه که متولد شده ام. ازتون ممنونم. نمیدونم چطوری از مدیران سایت و باقی بچه هایی که مرتب توی سایت حضور دارند و نظر می دهند، تشکر کنم و امیدوارم منو ببخشید اگه حرفام طولانی بود.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

نظرات (۳۶)

 1. درود
  دقیقا این تجربه وحشتناک رو دارم که قدرت تمرکز، حافظه و مشائر تا نزدیک به 70 درصد کاهش پیدا میکنه و حتی روی قدرت چشایی، بویایی، شنوایی و بینایی هم تاثیر محسوسی میذاره
  با کوچکترین سوزی سرما میخوردم و دو سه هفته طول میکشید خوب بشم. خستگی مفرط بیرمقی و کم خونی که باعث ریزش مو و خارش و شوره سر و بدن میشه.
  متاسفانه مافیای بین المللی قوم منحوس یهود اجازه نمیدن حقایق در مورد خودارضایی گفته بشه و باز هم متاسفانه برتری رسانه ای و آموزشی با اونها هست
  امیدوارم روزی روانشناسان و متخصصین علوم پزشکی این شجاعت رو پیدا کنند که کاملا مستقل و بدور از وابستگی به اربابان یهودی رازهای حقیقت رو برملا کنند
 2. King of lightness

  سلام Zeynab خانوم 
  من یه پیشنهاد دارم براتون البته این نظر شخصی خودمه ...
  من بهت پیشنهاد میکنم فیلمای طنز و مسخره و سینمایی رو در قدم اول جایگزین اون فیلما بکنی 
  بعد کم کم میتونی در حد تعادل فیلم ببینی و تازه شادتر هم میشی . 
  یه پیشنهاد دیگه هم دارم برات اینکه 
  نرم افزار طاقچه رو تو بازار دانلود کنی یا بری کتابفروشی و یه کتاب یا یه رومان بخری و بخونی 
  بنظرم اینا عالی هستن . روزت پر از نگاه حق

 3. King of lightness

  سلام من اولین روز پاکیم هست ...
  خداروشکر خدا یه خصلت خوب در من گذاشته که همیشه پر ذوق و انگیزه ام همیشه پر انرژی شادم و همیشه رقابت طلب هستم ...
  و میدونم ک میتونم با موفقیت این راه  رو طی کنم ...
  وقتی کسی در شرایط بدتر از من تونسته نجات پیدا کنه چرا من نتونم ... 
  منم باید موفق بشم ...
  حالا وقتش شده ک با درونم مبارزه کنم سخت ترین مبارزه هر انسانی . باید دهن شیطوون رو سرویس کنم ...
  پیش به سوی موفقیت

  • پاسخ:

   حسنا

   به به!
   حواستون باشه هااااا
   یه چیز خیلیییی گرانبها رو تو وجودتون دارید!
   که فقط همین برای پاکیتون لازمه!
   نزارید از دستتون بره!
   خوب مراقبش باشید و بابتش از خدا شکرگزار...
   خوشحالم از اینکه دشمنای شیطون جمع شدیم باهم یه جا😂😏😎
   یه جور به حسابش برسیم که اون سرش نا پیدا....
   موفق باشید
 4. سلام خیلی خوشحالم ازینکه میبینم همه دارن سعی میکنن که پاک بشن من خودم هم امروز روزِ چهلم پاکیم هست
  لطفا برای همه دعا کنید...من فقط یک سوال داشتم اینکه چطور میتونم دیدن فیلم های مستهجن و ترک کنم؟ توی این مورد خیلی ضعیفم با اینکه ۴۰ روز ترک کردم اما ب فیلم ها خیلی معتادم خواهش میکنم اگ کسی میتونه کمکم کنه
  • پاسخ:

   معین
   سلام زینب خانم تبریک میگم بهتون بابت چهل روز تلاش،اما توجه کنید این فیلم هارو کی ساخته؟ هدفش چی هست؟اون نفرات انسان هستند یا حیوان انسان نما؟زینب خانم بدونید اینارو ملت خودشون حق ندارن ببینن فقط به ما روا میدونن و سرمایه میذارن و نهایت پستی وخاری خفت یک انسان هست و ارزش دیدن نداره،ولی اگه استمرار به دیدن دارید بدونید لطمه و ضربه روحی بدی میخورید چون شما چهل روز پاک شدید و درست نیست دوباره خودتون رو بدبخت کنید
 5. ببینید مساله روش لباس پوشیدن هست. یا طرز ایستادن یا حتی نشستن. اصلا دوست ندارم در موردش صحبت کنم. اما خب میدونم که اون عکسها توی دنیای بچگانه من خیلی باعث کنجکاوی من میشدند. اون فقط یک خاطره بود و شاید دریچه ای بود به سمت جستجوی محتواهای بی قید و بند تر.
 6.  تحریک پذیری عوامل زیادی داره ولی  مگر (درصد بالایی )از طریق جنس مخالف نیست ؟؟؟؟
  پس تکلیف مجالس عروسی و زنانه چیه پس ؟؟؟ اونجوری باشه که تحریک پذیری تو اونجور مکان ها خیلی زیاده؟؟
 7. واس من قابل درک نیس ...
  خیلی ببخشیدا که اینجور مسائلو به زبون میارم 
  یعنی بدن یه خانوم واسه خانوم دیگه ( فارغ از بحث همجنسبازی )تحریک کنندس ؟؟؟😳😳😳
 8. 😐😐😐😐 
  کی گفته؟نیمه برهنه بودن عکس خانوما باعث تحریک خانوما هم میشه.
  اصن فکر کردید چرا خانوما به این گناه مبتلا میشن؟
  بدن مرد ها برای خانوما تحریک کننده نیست.
  خانوما هم از بدن خانوما تحریک میشن
 9. خیلییی عالیییی.....
  فقط ببخشید یه جا گفتین عکس رو مجله نیمه برهنه بود ....
  واسم قابل هضم نیس ....نیمه برهنه بودن عکس خانومها که باعث تحریک شدن هم جنس خودش نمیشه  و نیمه برهنه بودن عکس اقایونم که فک نمیکنم تحریک انچنانی داشته باشه ...


  مهم هم نیستا فقط کنجکاو شدم 😊
 10. ممنون واقعن قبل اینکه زندگیتو بنویسی فکر میکردم خیلی تنهام ناب جان میگفتم انیا همشون فقط یه عمل داشتن ولی من از بچگی یه مشکل دیگم داشتم  ولی راس میگی قران ودعا معجزه میکنه روحو پاک میکنه خودمم دیدم امروز روز هشتم پاکیمه من از همون راهنمایی همیشه میخواسم ترک کنم ولی نمیتونسم ولی حالا با لقمان الرحمن کمیل یا هر چیه دیگه حتی حس میکنم همه اون خراشایی که از بچگی به روحم وارد شده داره کم کم خوب میشه اینی که زندگیتو نوشتی یه دنیا ممنوتم با همه جزییات واقعن کمک کرد این امیدو بهم داد که واقعن میتونم پاکی حس خیلی خوبیه امیدوارم واسه هممون داعمی بمونه راسی عزیزممم مبارک نامزدیت:))))))))انشاءالله زندگیه پر از برکت و خوبیو داشته باشی
 11. عباس آخرالزمان

  بسم اللّهِ الرَّحمٰنِ الرَّحیْم 
  سلام و احترام به بانو ناب
  یک قطره اشک شوق تو چشم راست، ثمره مطالعه مصاحبه بالا و بعد از ...
  سپاس از خبرها و اتفاقات زیبایی که به ما دادید
  فقط می تونم بگم آفرین به شما
  التماس دعا 
  در پناه حق
 12. به نام دوست
  ۴امین روز پاکی
  برام دعا کنید چند بار شکست خوردم امسال یه اتفاق مهم پیش رو دارم تو رو خدا برام دعا کنید
  • پاسخ:

   حسنا

   چهارمین رووووووز پاکی!عاااااااااالیه!خیلی خوبه!
   اصلا نگران و ناامید نباشید!
   به جز به خاطر درس گرفتن به گذشته برنگرد!
   امیدداشته باش که موفق خواهی شد!

 13. عباس آخرالزمان

  بسم اللّهِ الرَّحمٰنِ الرَّحیْم 
  سلام و احترام به بانو ناب
  یک قطره اشک شوق تو چشم راستم جمع شد، سپاس از خبرها و اتفاقات زیبایی که به ما دادید
  فقط می تونم بگم آفرین به شما
  التماس دعا 
  در پناه حق
 14. ناب به زینب18

  سلام عزیزم. راستش اولش مردد بودم واقعیت زندگیم رو بنویسم اما خب بعد گفتم بخاطر شکرگزاری از پاک شدنم اینها رو مطرح کنم شاید گره از کار کسی باز بشه. ببین من تنها کاری که کردم، این بود که صادقانه و خالصانه تمام کارهای سایت رو انجام دادم (همون بخش بهترین روش دنیا برای ترک استمنا). تک تک کارها رو به دقت انجام دادم هرچقدر هم که برام سخت بود. چون میدونستم تنها راه نجاتم همین هست. وقتی که 40 روز رو تموم می کنی، به قول دوست عزیزمون "یلدا" درسته که نباید مغرور بشی، اما یه جورایی دیگه خطر گذشته ازت. دیگه اون شدت مراقبت لازم نیست. اما خب هر لحظه ما در معرض امتحان الهی هستیم و هر لحظه باید مراقب باشیم. مثلا ببین من نماز صبح در سال شاید سه یا چهار بار برام قضا نمیشد. اونم نزدیک طلوع آفتاب بود که میخوندمش. وقتی توی سایت خوندم که باید اول وقت بخونمش، اولش برام غیرممکن بود و اومدم که سرسری ازش بگذرم. اما بعد که دیدم نوشتن که نباید حتی از یک خط این روش هم بگذرید، تصمیم گرفتم هرطور شده انجامش بدم.  الان دیگه خودم به طور خودکار ساعت 5ونیم بیدار میشم:) حتی مثلا موقع رانندگی تا دانشگاه، سوره لقمان یا ترجمه فارسی دعای کمیل رو گوش می کردم. این دعا ها و سوره ها معجزه می کنند و روحت رو پاک می کنند. اصلا نگران نباش. به مرور تمام عوارض از بین میرند. تو فقط باید طبق روش سایت پیش بری. هر سوال دیگه ای داشتی همینجا ازم بپرس. من همیشه اینجا رو چک می کنم.
 15. چقدر برات خوشحالم عزیزم امیدوارم خوشبخت و شاد باشی واقعا افرین داره بعد از ۲۷ سال:)یه توصیه خواهرانه بکنم؟فقط مغرور نشو:)همین...منم مغرور شدم و پارسال بعد از یه سال پاکی دوباره همه چی رو نابود کردم....اما ۸۸ روزه که پاکم...دیگه نه:)
 16. سلام منم شبیه شم یه دختر دقیقن با مشکل شما یعنی از بچگی یعنی از وقت که یادم نمیاد  یعنی  همون   مشکلاتی که شما مطرح کردین کردیننمیدونی چه قدر پا این متن گریه کردم ولی ممنون که گفتی چون الان حس میکنم میتونم
  ممنون که موفقیتتونو گذاشتین :)
  میتونم یه سوال بپرسم ببخشین شما واسه اون مشکل خود زاری چ شکلی اثراته بدیو که روی روح میزاره پاک کردین؟
 17. ناب به همه دوستان عزیزم

  سلام دوستان. ببخشید من مطلب رو دیر دیدم. ممنونم از لطف همتون. از صمیم قلبم براتون دعای خیر می کنم که شما هم تک تک این روزهای شاد و پاک من رو تجربه کنید. از مدیران سایت هم تشکر می کنم بخاطر فرصتی که به من دادید. به دوست خوبمون "یه آدم بد" هم باید بگم که دختر بچه ها در هر سنی لذت جنسی رو می تونند تجربه کنند. حالا شاید این لذت به شدت دوران بزرگسالی نباشه ولی من تا اونجایی که یادم میاد اینطوری بودم. حتی یک بار همین اواخر که با پزشک زنان مطرح کردم قضیه رو و ایشون من رو تشویق کردند به رفتار درمانی (که خوشبختانه من اینجا یک روش کامل و بی نقص رو پیدا کردم) و تاکید کردند که دختر بچه ها بین 3 تا 5 سالگی خیلی کنجکاو میشن نسبت به جسم خودشون. که باید پدر مادرشون مراقب باشند تا این دست زدن ادامه پیدا نکنه.
 18. سلام خدمت خواهر بزرگوارم
  این پاکی رو تبریک میگم بهتون و از خدا و معصومین پاکی ابدی را خواستارم .خیییییییییلی خوشحال شدم و امیدوارم موفق و خوشبخت بشید .
  در پناه خدا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   درود بر آقا سید احمد بزرگوار
   ان شاءالله شما هم در راه راست همیشه ثابت قدم باشید.
 19. 💛فاطمه 💛

  سلام آذر عزیزم . باشه چشم لطف کردی بابت راهنماییهات ❤❤❤ عزیییییزمی
  • پاسخ:

   آذر
   سلامممممممممممممممم
   آبجی فاطمه
   خواهش میکنم وظیفه ست خواهر گلم
   :)))))
   منتظر اعلام پاکی های پر انرژیت هستیم
   پیش به سوی پاکی ابدددددددددددی 20. 💛فاطمه 💛

  سلامی دوباره به همه ی عزیزان . در سومین روز پاکیم هستم :(
  هرچقدر که از حال و هوای دلم بگم کمه .. واقعا مثل یک معجزه میمونه .. هر بار که نماز میخونم و با خدا صحبت میکنم و در مورد یک موضوعی نگرانم سریعا راه حلش رو پیدا میکنم .. خدا دیروز یک لطفی بهم کرد و یک هدف بزرگی رو تو دلم گذاشت که زندگیم از این رو به اون رو شد .. میدونین بچه ها اگه ما تا الان توی زندگیمون هدف های بزرگی داشتیم جوری که از جون و دل براش مایه میذاشتیم دیگه وقت فکر کردن به این گناه بزرگ رو نداشتیم و وقتمونو به این صورت هدر نمیدادیم ... من ایمان دارم که چهل تایی میشم و بعد از اون تا آخرعمرم دست به همچین کاری نمیزنم ..ایمان دارم ... خیلی دوستون دارم مخصوصا این سایت رو 😍 امیدوارم هرجا که هستین دلتون شاد باشه
  • پاسخ:

   آذر
   سلامممممممممممممممم
   سومین روز پاکی مبارکهههههههههههه
   فاطمه جوووووووووون:)))))
   حس و حال خوب خدایی دیگه حال خوبت:))))

   آبجی جانم در بخش اعلام پاکی بانوان میتونی با بقیه خواهرا 
   اعلام پاکی روزانه انجام بدی
   و جدول پاکی داشته باشی برای جدول هم یک پیام
   خصوصی با روزهای پاکیت بفرست تا مدیر جدول اقدام کنند

   پیش به سوی پاکی هاااااااااااااااااا:))))

 21. باسلام خدمت تمامی دوستان و مدیرای عزیزم و خواهرگرامی

  امیدوارم ک حالتون خوب بوده باشه
  اول ازهمه اینجا جاداره از شما خواهر عزیز یه تشکر ویژه داشته باشم بابت این گفتگوی فوق العادتون خیلی چیزا تواین مصاحبه یاد گرفتیمو ممنون ک تجربه تونو دراختیارما دوستان قرار دادین 
  چون خیلی ب ماکه این روزاتازه اول پاکیمون هست همچین مصاحبه ای لازم بود ک دوباره محکمترازقبل ادامه راهو بریم متشکرم
  دوم اینکه بااین مصاحبه باید یه تلنگر جدی بهمون بخوره ک ببخشید اینومیگم ایشون مثل ایینه میمونن واسمون ک اگ ادامش بدیم و به این سن برسیم ببینید چ فاجعه ای بشه
  البته خواهرعزیزم بااینکه این مشکلو داشتن بازم ب لطف اراده قویشون تونستن ک تاحدودی بازم تو زندگیشون موفق باشن ک من عمرا بتونم وتو زندگیم اینطور موفق باشم اگ ادامش میدادم
  ولی عوارضشو ک دیگ نمیشه انکار کرد
  پس ب نظرم اگ خدای نکرده بخوایم ادامش بدیم ایشون مثل اینده مامیمونن ک باید چ تاوانی رو پس بدیم ک من یکی ک اصلا تصورشم نمیکنم ک  به این سن برسم زنده بمونم یانه
  پس همین عاملی باشه ک دیگ حتی اگ سرمون هم بره،سمت این کار لجن و پرازنکبت کشیده نشیمو همیشه بتونیم بهش چیره بشیم ان شاءالله
  ببخشید خواهر عزیزم مصاحبتون فوق العاده بود و خیلی ب کمکمون اومد  مدیونتون خواهیم بود
  ببخشید اگ جایی حرفی زدم ک باعث دلخوریتون شد 
  بازم خیلی خیلیی ممنون ازتون تشکر و قدردانی ویژه میکنم.ب امید موفقیت های روزافزونتون واسه شما  خواهر عزیزم ب امید خدا.همیشه در پناه حق
  یاعلی✋❤❤💙💖🌷💪😍💟✌
  • پاسخ:

   آذر
   :)))))
   ایشالا مصاحبه شما رو بزاریم در سایت 
   به زودی
 22. 💛فاطمه 💛

  خب سلامی دوباره روز اول من هم به خوبی و خوشی به پایان رسید اون هم پر از ایمان و نزدیکی به خدا ، پرقدرت تر برای فردایی بهتر میجنگم . همیشه دعاگوی شما دوستان نازنینم هستم ، شبتون خوش
  • پاسخ:

   آذر
   سلامممممممممممممممم 
   آبجی فاطمههههههههههههههه
   اولین روز پاکی مبارکااااااااااااااا باشه
   گوارای وجود
   نوش جان:)))))

   با اراده فولادینت روزهای بالای پاکی رو فتح کن

   منتظر مصاحبه شما هم هستیم:)))))
 23. پاکیتون گوارای وجودت خواهرم!

  اینو بدونین که شما با این اقدامی که کردین نه تنها به خودتون و زندگی تون بلکه از لحاظ روحی و معنوی هم رشد بسیااار زیادی خواهید داشت!با ارزوی موفقیت برای شما خواهر عزیزم!
  • پاسخ:

   آذر
   سلام
   پس  دیگه پیش به سوی پاکی هااااااااااااااااا:))))
 24. وایییی پسر واقعا تکان دهنده بود مصاحبتون 
  دمت گرم خدایی 
  موفق باشید انشاالله 

  • پاسخ:

   آذر
   سلام
   ایشالا مصاحبه شما:))))
 25. سلاااام
  واقعا بهترین مصاحبه ای بود
  که خوندم
  انشالله بازهم خبر های قشنگی در انتظارتون باشه
 26. تنهاباخدا

  سلام و صد سلام :)

  به به چه مصاحبه ای 👏
  عالی 👍
  همه چیز تمام👌

  ماشاالله هزار ماشالله به خواهر
  گلمون ناب 
  تبریک فراوان خواهری 🌷

  60صلوات 🎁


 27. سلاااام اول تبریک میگم بابت ترک خوب و بی نظیرتون...
  من تاحالا مصاحبه این مدلی نخوندم واقعا شما خییییلی خدا دوستون دارن و خوش به حالتون.
  لطفا برای ما هم دعا کنید...
  انشاالله خوشبخت بشید و موفق
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح ادرڪـنـی:

   سـلـام فاطـمه خانـم
   منـتـظـره مصاحبه شماهم هستیم
   ان شالله این پاڪی نصیب شما بشود
   الـــهـــی آمــــیــــن
   🌷🍃🌷🍃🌷🍃
   🌷🍃🌷🍃🌷🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
 28. 💛فاطمه 💛

  تک تک کارهایی که رو توی پست ثابت گفتین رو انجام دادم .. از ته دلم از خدا خواستم کمکم کنه ، خیلی ایمان دارم به اینکه اینبار از پسش برمیام .. دیگه نمازامو مرتب میخونم و کارها و راهکارهایی که گفتین رو انجام میدم و مطمئن که این راهکار ها جواب میده و خیلی سریع عوارضش از بین میره .. من بعد از چند ماه پاکی یکماه دوباره مبتلا بودم و اون هم مقصر خودم بودم ، ولی دیگه اجازشو نمیدم که این موضوع به زندگیم لطمه بزنه .. خداروهزار مرتبه شکر که با سایتتون آشنا شدم ...
  روز_اول
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح ادرڪـنـی:

   سـلـام مجــدد
   خـیـلـی
   خـــوش آومـــدیــن
   فــاطـمــه خــانـــم
   خــداروشڪــــر
   ڪـــــــه روحــــــیــــه گـــــرفتـــــین
   پــــــیشـــــاپـــیــش 
   منتــــظــــره چــــهــــل تــــایــــی
   شـــــدنـــتــــون هــــــســـــتــم
   امیـــدوارم در تـــــــمـــــام
   مـــــــراحــــــل
   زنــــــدگــــیــــتــــون
   مـــــــوفــــــق ســــــربلـــــنـــد بـــــاشـــــیــــد
   پـــــــیـــــــش
   بــــــــه ســـــــوی
   پـــــــاڪــــــی ابـــــــدی
   هــــــوررررااا
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
 29. 💛فاطمه 💛

  عالیییییی بود انگیزه داد بهم برای ترک .. من از همین امروز شروع میکنم بارها و بارها خواستم اما شکست خوردم اما از این به بعد مدام به سایتتون سر میزنم و چله هام رو از امروز شروع میکنم
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح ادرڪـنـی:

   سـلـام
   خــدارشڪــــــر
   مـــــیـــڪــــــنــــــم
   ڪــــــه
   بــــــهـــــتـــــــون
   انــــــگـــــــیــــزه داد
   بــــــلــــه ایــــــن هـــــمـــــه تونستــــــــن
   پــــــــس قطــــــعــــــا
   شــــــــمـــــــاهــــــم میتـــــــوانــــــی
   مـــــــنــــــتــــــظــــــره مــــصـاحـــــبـــــه تـــــون
   هــــــــــــســـــتـــــــم
   یـــــــــاعــــــــلــــــی
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
   🌹🍃🌹🍃🌹🍃
 30. یـا ابـاصـالـح ادرڪـنـی:

  ســلـــام
  دروووووود
  بــــر شـــمـــــا
  خـــیـــلــــی
  خــــیــــلــــی
  ایـــن 
  پــــاڪـــــی
  ارزشمـــنــد تبـــریڪ
  عــــرض مـــیـــڪـــنم
  گوارای وجودتون الهی
  مصاحبه شما دوست خوبمون
  عـــالــــی بــــود
  حــــرف نــــداشت
  ایـــن پــــاڪی
  گـــوارای 
  وجـــــــودتـــــــون
  پـــــاڪـــــیـــــتــــون
  ابـــــــــــــدی
  الــــــــــهــــــــی
  آمـــــــــیـــــــن
  🌸🌸🌸🌸
  🌸🌸🌸🌸
  🍃🍃🍃🍃
  🍃🍃🍃🍃
  🌸🌸🌸🌸
  🌸🌸🌸🌸
 31. به نظرم بهترین مصاحبه ای بود که داخل سایت دیدم ، من خودم متولد69 هستم و درگیرافکارجنسی و سایتهای غیراخلاقی ، تمام علائمی که ایشون داشت درمن هم بوجودآمده ، به نظرم خیلی نکات خوبی در این مصاحبه گفته شد.
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح ادرڪـنـی:

   سلام برادر
   ان شالله 
   این پاڪی
   نصیب خود شما داداش عزیزم بشه
   الهی آمــیـــن
   داداش شما هم باید تلااااش ڪنی
   تا خدا معجــــــزه ڪـــــــنـــــد
   🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃
 32. ☆نیلوفران☆

  احسنت ومرحباااااااااا
  به خواهرخوبمون ناب✌

  درموردسوال13؟
  !!!
  تااین حدبه عمق فاجعه پی نبرده بودم!!!
  مرسی که همه چیزوگفتین خواهری...
  سوال22؟
  ازخوشحالی بغضم گرفت!!
  چه خدای مهربانی داریم💕
  #دمت گررررررم_پاکیت ابدی