خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

۱

تلنگر دوم

((تلنگر دوم))

نکته بعدی اینکه مگر میشه خدایی که به ما غریزه قوی جنسی رو داده راههای کنترلش رو برامون نذاشته باشه . راه اصلی و بهترین راه ازدواج هست . بالطبع شاید یکی به هر دلیلی نتونه ازدواج کنه این تکلیفش چی میشه ؟ این آدم باید با خود ارضایی جلوی خودش رو بگیره ؟ یعنی خدا نعوذ بالله همه جوانب و زمانها رو در نظر نگرفته بوده و حکم به حرام بودنش داده ؟ یعنی خدا نعوذ بالله پیش بینی نمیکرده که چه شرایطی ممکنه برای جوونها پیش بیاد ؟ یعنی خدا نعوذ بالله میتونسته تبصره ای برای انجام خود ارضایی بذاره و نذاشته ؟ خب بدیهی هست که جواب تمام این سوالها نه هست . خداوند بزرگ انقدر حکیم هست که برای بنده خودش راههای عفت و پاکدامنی و خویشتن داری رو پیش بذاره . تصور غلطی که بعضی از ماها داریم این هست که اگر به هر دلیلی فعلا نتونستیم ازدواج کنیم دیگه مجازیم خودارضایی کنیم . قطع به یقین شخص باید ازدواج کنه ولی اگر به هر دلیلی فعلا شرایط ازدواج نبود این مجوز برای عمل خود ارضایی که مورد غضب خدا و گناه کبیره هست نمیشه . پس این تصور که شخص اگر فعلا نتونست ازدواج کنه مجاز و مجبور هست خودارضایی کنه صد در صد غلط و اشتباه هست و از سر جهل این جمله گفته میشه . ببینید این قسمتی از آیه 33 سوره نور هست: «آنان که امکان ازدواج برایشان فراهم نیست خویشتن داری پیشه کنند تا خدا از فضل خود آنان را بی نیاز گرداند» . پس انجام ندادن خود ارضایی یا استمنا یا استشها در هر صورتی ممکن هست چون خداوند نعوذ بالله بشارت به چیزی نمیده که انجامش ممکن نباشه . پس معلوم میشه تمام این توجیهات ما برای انجام خود ارضایی نوعی راضی کردن خودمون به انجامش هست و نوعی فرار از حقیقت .

ضمنا:بسیار هستند افرادی در سطح این کره خاکی که اعتقادشون مثل ما نیست....خود ارضایی و حتی رابطه با جنس مخالف رو با توجیهات خودشون گناه نمیدونن البته الکی هم نیست یه قواعدی دارن برا خودشون....
اینها هم شدیدا مخالف خودارضایی هستند و شدیدا در حال تلاش برای ترک و زندگی زیبا صرفا نه به خاطر گناه بودنش بلکه برای اینکه کاملا مخالف رسیدن به اهدافشون توی زندگی هستش....
حالا یه لحظه بشین پیش خودت فکر کن کسایی که خدا رو نمیشناسن اینجور فکر میکنن....ما که میدونیم این عمل هم دنیامون رو خراب میکنه هم اخرتمون واقعا نباید برای رهایی تلاش کنیم؟؟؟؟
نباید برای زیبا زیستن تلاش کنیم؟؟؟؟
نباید لذت چند ثانیه ای رو برای رسیدن به لذت های بزرگ بندازیم دور؟؟؟؟
نباید پا روی لذت های واهی مون بزاریم؟؟؟؟
نباید به خودمون و اطرافیانمون که با زندگی پاک میتونیم بهشون کمک کنیم اهمیت بدیم؟؟؟؟
نباید؟؟؟؟نباید؟؟؟؟نباید؟؟؟؟
چند لحظه به این جملات فکر کنین بعد هر تصمیمی که عقلتون میگه اونو انجام بدین....

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱)

    • پاسخ:

      Saba:خوش به حالتون