کد پرچم
طرح تشویقی 🌹میثاق با امام مهربانی🌹 :: مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

طرح تشویقی 🌹میثاق با امام مهربانی🌹

باشگاه ها

سلام بر همگی

عبدالمهدی هستم، خادم شما خوبان

توی این پست جدید قراره یه طرح تشویقی خوب داشته باشیم برای همه ی اونایی که دارن با دل و جون تلاش میکنن برای پاکی از گناه.

کاربران قدیمی احتمالا میدونن که خیلی قبل همچین طرحی رو بنده مطرح کرده بودم، ولی چندان سازماندهی نشده بود و خیلی از افراد هم نتونستن اطلاع پیدا کنن.

حالا این مطلب رو توی یه پست جداگانه قرار دادم، تا هرکس شرایطش رو پیدا کنه، از این هدیه زیبا بهره مند بشه. و البته این بار خواهر محترممون «خانم یالثارات الحسین» هم با بنده همراه شدن.

پس برای دیدن طرح تشویقی و شرایطش، به ادامه مطلب برید.

امام رضا ع

 هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

گل

این طرح تشویقی، طرح زیارت به نیابت است، زیارت شاه خراسان، و خواهر بزرگوارشون کریمه اهل بیت(ع). که مخصوص افرادی است که تعداد روزهای پاکیشون به 10 روز و همینطور 40 روز برسه.

و البته هر بار که فردی یک چله جدید رو هم تمام کنه، مشمول این طرح میشه، یعنی با به پایان رسوندن 80 روز، 120 روز و ... .

هر یک از دوستان که به یکی از این تعداد روزهای پاکی برسند، درصورت تمایل توی همین بخش پیام میذارن و ان شاءالله بنده  که ساکن مشهد هستم، در اولین فرصت ممکن، امام رضا(ع) رو به نیابت از اون فرد، زیارت میکنم و دو رکعت نماز زیارت اختصاصی هم خونده میشه، که ثوابش فقط به همون شخص هدیه میشه. و همینطور خواهر محترممون «یالثارات الحسین» هم که ساکن قم هستن، از طرف اون فرد به زیارت حضرت معصومه(س) مشرف میشن.

پس هرکه دارد هوس رسیدن به ثواب زیارت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، بسم الله.

و همینطور میتونید جهت ایجاد این شوق و انگیزه در خودتون، و همینطور پیمان با حضرت، از قبل روزی رو که برای رسیدن به اون تلاش میکنید، اینجا بنویسید و با خودتون عهد کنید که به عشق این برادر و خواهر، تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون تعداد روز پاکی بکنید. مثلا میتونید بنویسید من تا ده روز دیگه میام اینجا و اعلام درخواست برای پاکی ده روزم رو میکنم. و ان شاءالله بعد از ده روز که پاک موندید، میایید و درخواست میدید تا خوش بحالتون بشه :)

هر زیارتی پس از انجامش، زیر کامنت شما ثبت خواهد شد.

امام رضا ع

بر در دوست به امید پناه آمده ایم
همره خیل غم و حسرت و آه آمده ایم
چون ندیدیم پناهى به همه مُلک جهان
لاجرم سوى رضا بهر پناه آمده ایم

گل

اما در ادامه این بخش، چند تا حدیث و حکایت کوتاه از امام رئوف و درمورد کریمه اهل بیت(ع) براتون میذارم، که خوندنش خالی از لطف نیست.

دستخط امام رضا (ع) به مرد سنی

شخصی از اهالی «کرمند» – که یکی از روستاهای اصفهان بوده – که سنی مذهب بود به عنوان ساربان همراه امام رضا علیه‏السلام به خراسان آمد. او هنگام بازگشت نزد حضرت رفت و عرض کرد: یابن رسول الله، نوشته ‏ای با خط مبارک خود به من دهید تا آن را به عنوان تبرک نگه دارم.
امام رضا علیه‏ السلام حدیثی نوشتند و به او دادند:
کُن مُحِبّاً لِآلِ مُحَمَّدٍ وَ اِن کُنتَ فاسِقاً و مُحِبّاً لِمُحِبّیهِم وَ اِن کانوا فاسِقین
دوستدار آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) باش گرچه فاسق باشی و دوستدار دوستداران آن ها باش، هرچند فاسق باشند.

بحارالانوار، ج66، ص253

گل

با نام رضا به سینه ها گل بزنید 
، با اشک به بارگاه او پل بزنید، 
فرمود که هر زمان گرفتار شدید 
بردامن ما دست توسل بزنید 

امام رضا ع

پاسخ امام هشتم علیه السلام به نامه‌ی یکی از زائران

آقا میرزا حسن لسان الأطباء از اهالی اشرف مازندران نقل کرد در زمانی که حاجی ملا محمد اشرفی از مشاهیر علما در زادگاه خود اشرف ( بهشهر ) زندگی می‌کرد، من یک بار عازم زیارت حضرت رضا، علیه السلام شدم . برای خداحافظی و امر وصیت نامه‌ی خود خدمت ایشان رفتم و چون دانست که به زیارت ثامن الائمه علیه السلام می روم، پاکتی به من داد و فرمود :

 

« در اولین روزی که به حرم مشرف شدی، این نامه را تقدیم امام رضا علیه السلام کن و در مراجعت جوابش را گرفته، برایم بیاور.»

 

با خود گفتم : یعنی چه ؟ مگر امام رضا علیه السلام زنده است که نامه را به او بدهم؟! چگونه جوابش را بگیرم؟! اما عظمت مقام آن دانشمند مانع شد که این مطلب را به ایشان بگویم و اعتراض نمایم .

 

هنگامی که به مشهد مقدس رسیدم، در اولین روز زیارت، برای ادای تکلیف نامه را به داخل ضریح انداختم . بعد از چند ماه موقع مراجعت برای زیارت وداع به حرم مشرف شدم و اصلاً سخن حاجی را که گفته بود جواب نامه‌ام را بگیر و بیاور، فراموش کرده بودم .

 

بعد از نماز مغرب و عشا درحال زیارت بودم که ناگاه صدای مأموری بلند شد که زائران از حرم بیرون روند تا خدام به تنظیف حرم بپردازند . وقتی نماز زیارت را تمام کردم، متحیر شدم که اول شب چه وقت در بستن است ؟ ولی دیدم کسی جز من در حرم نیست ! برخاستم که بیرون روم، ناگاه دیدم سید بزرگواری در نهایت شکوه و جلال از طرف بالا سر با کمال وقار به سوی من می آید . همین که به من رسید، فرمود : حاجی میرزا حسن ! وقتی به اشرف رسیدی پیغام مرا به حاجی اشرفی برسان و بگو :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

در این فکر بودم که این بزرگوار که بود ؟ که مرا به اسم خواند و پیغام داد یک مرتبه متوجه شدم اوضاع حرم به حالت اول برگشته، برخی نشسته و بعضی ایستاده به زیارت و عبادت مشغول هستند فهمیدم که این حالت مکاشفه بوده است . وقتی به وطن مراجعت کردم، یکسره به خانه مرحوم حاجی اشرفی رفتم تا پیغام امام علیه السلام را به وی برسانم همین که در را کوبیدم، صدای حاجی از پشت در بلند شد که :

 

« حاجی میرزا حسن ! آمدی ؟ قبول باشد . آری :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

سپس افزود:« افسوس ! که عمری گذراندیم و چنان که باید و شاید صفای باطن پیدا نکرده‌ایم !»

کرامات رضویه ، ج ۲ ، ص ۶۴٫

امام رضا ع

گناهان کوچک و بزرگ

الصّغائرُ مِنَ الذُّنوبِ طُرُقُ اِلی الکَبائرِ مَن لَم یَخَفَ اللهَ فی القلیلِ لَم یَخَفهُ فِی الکَثیرِ
گناهان کوچک، زمینه گناهان بزرگ است. هرکه در گناه کوچک از خدا نترسد در گناه بزرگ هم از خدا نخواهد ترسید.
(عیون اخبارالرضا(ع)/ج2/ص180)

نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم خطاب به شیعیان

سلام مرا به دوستانم برسان و به آنان بگو

در دلهای خود از برای شیطان راهی باز نکنند، و آنان را به راستگویی در گفتار و اداء امانت امر کن...این عمل آنها موجب نزدیکی به من می شود.

بحارالانوار، ج 71، ص 231

حضرت معصومه س

فضیلت زیارت حضرت فاطمه معصومه(س)

تعدادی از اهالی ری خدمت امام صادق(ع) رسیدند. حضرت فرمود: آفرین بر برادران قمی ما. گفتند: ما اهل ری هستیم (نه اهل قم). حضرت سخن خویش را تکرار فرمود و آنان چندین بار گفتند که ما اهل قم نیستیم و حضرت هم چندین بار فرمود که ای برادران قمی ما خوش آمدید.

سپس حضرت فرمود: «إِنَ لِلّهِ حَرَماً وَ هُوَ مَکَةُ وَ إِنَ لِلرَّسُولِ (ص) حَرَماً وَ هُوَ الْمَدِینَهُ وَ إِنَ لِأَمِیرِالْمُؤْمِنِینَ(ع) حَرَماً وَ هُوَ الْکُوفَهُ وَ إِنَ لَنَا حَرَماً وَ هُوَ بَلْدَهٌ قُمَّ وَ سَتُدْفَنُ فِیهَا امْرَأَهٌ مِنْ أَوْلَادِی تُسَمَّی فَاطِمَةَ فَمَنْ زَارَهَا وَ جَبَتْ لَهُ الْجَنَةُ؛ خداوند حرمی دارد که مکه است و رسول خدا حرمی دارد که مدینه است و برای امیرالمؤمنین حرمی دیگر است که کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی دیگر است که آن شهر قم است و به زودی بانویی از اولاد من در آن دفن می شود که نامش فاطمه است. پس هر که او را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود».
راوی می گوید این سخن امام صادق(ع) پیش از ولادت حضرت فاطمه معصومه بود.

مستدرک الوسائل، ج۱۰، ص ۳۶۸

حضرت معصومه س

امام صادق(ع) می فرماید: همانا قم کوفه کوچک است. آگاه باشید که بهشت هشت در دارد که سه در از آنها برای قم است. بانویی از اولاد من در آنجا از دنیا میرود که نامش فاطمه دختر موسی است و با شفاعت این بانو تمام شیعیان وارد بهشت خواهند شد.

بحارالانوار،  ج ۵۷، ص ۲۲۸

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۴۹۸)

 1. خب به لطف و مرحمت خدای بزرگم ، وارد دهمین روز تغییر و تحول شدم ، هنوز خیلی راه مونده، خدا رو به بزرگی خودش قسم میدم تو این مسیر دستمو بگیره و نذاره هنگام لغزش ها بیوفتم
  در ضمن ممنون میشم که زیارت به نیابت رو برام انجام بدین ، خصوصا زیارت حضرت معصومه، چون من تاحالا زیارت ایشون نرفتم
 2. رضوان خانوم

  اره واقعااااااا نماز خوده خوده ارامشه چقد خوبه حس داشتن یه تکیه گاه بزرگگگگگگ به ادم دست میده ان شالله بتونم نماز خوندنم رو ادامه بدم و میتونم چون خدا رو دارم و خیلی خوش حالم که اینجا و شما رو پیدا کردم دوستای گلم
 3. به رضوان خانوم

  آفرین به شما آفرین که نماز خوندین . اینو بدونین که بیشترین آرامش توی این دنیا توکل به خدا و نماز خوندنه . نگران اون ترس هم نباشید کم کم برطرف میشه .
 4. به رضوان خانوم :
  همین که تصمیم گرفتین تو مسیر درست قدم بردارین ، بزرگترین قدمه ، مطمئن باشید به زودی اون حس فاصله از بین میره ، فقط تحت هیچ شرایطی که ممکنه اتفاق بیوفته امیدتونو از دست ندین ، ایشالا که موفق باشین ، شماهم ماهارو از دعای خیرت بی نصیب نذار لطفا 🌺
 5. رضوان خانوم

  خیلی خیلی ممنونم دوست عزیزم ناامید نیستم و توکلم به خدای بزرگه ناامید نیستم فقط شرمنده ام و قطعا میدونم کسی که راه درست رو انتخاب میکنه هرگز ضرر نمیکنه از خودم میترسم و چیزی که شدم چون واقعا حس میکنم از خداوند فاصله گرفتم و این فاصله یهو ترسی رو در دلم ایجاد کرد یه احساس تنهایی و بی پشتوانه ای ممنونم که زمان گذاشتین و مطلبم رو خوندیم امروز بعد از چندین وقت نماز خوندم سبکه سبکم و حالم خیلییییییی خوبه التماس دعا از همگیتون
 6. به رضوان خانوم

  سلام . درسته که اینکار باعث شده خیلی چیزارو ازدست بدین ولی نا امیدی گنه بزرگیه و جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته . شما باید به خدا توکل کنید و توبه کنید و مطمئن باشید که آینده ی بهتری رو خواهید داشت . موفق باشید
 7. رضوان خانوم

  سلام به همه ی دوستای عزیزم امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه و زیر سایه ی خداوند بزرگ بتونین هر سختی رو پشت سر بذارین من رضوانم و چون گفته شده که نگیم چند وقته مبتلا هستیم من هم نمیگم ولی خیلی وقته ک دچارشم و خیلی چیزا رو از دست دادم از کسی که روزی توی اوج بود و یه ادم موفق تبدیل شدم به یه ادم ضعیف و بی اعتماد به نفس الان چند وقته که از خودم میترسم شاید از اولش اهل نماز مرتب نبودم ولی انقدر هم قلبم سیاه نبود از خودم ترسیدم که چرا به جایی رسیدم که دیگه توان شروع دوباره و خوب بودن رو در خودم نمیبینم الان ساعت اول پاکی منه میدونم خیلی زوده ولی خواستم اینجا با امام زمانم عهد ببندم که هرگز هرگز این عمل رو تکرار نکنم بچه ها شما هم برام دعا کنین اراده ام خیلی ضعیف شده دعا کنین بتونم این نفس رو رامش کنم و از این وضعیت تاسف بار نجات پیدا کنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو برید و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
   عهد بسیار قشنگی بستید
   و لطفا به تمامی نکات این پست ترک عمل کنید که انشالله پاکیتون ابدی بشه

   روش ترک استمناء

 8. سلام
  من روز ۱۸ ام هستم ولی از این طرح خبر نداشتم متاسفانه😔
  میشه جای منم زیارت کنین؟
 9. ممنونم ازتون خانوم یا لثارات الحسین 🌺

  منم مشتاقانه منتظرم رو دهم برسه و این هدیه زیبا رو از شما عزیزان دریافت کنم 🌷
  • پاسخ:

   الیاس:
   بله منتظر پاکی های بیش تر تون هستیم.
   ان شالله که اهل بیت کمکتون کنند
 10. سلام
  خوبید
  سلامتید
  🌷🌷🌷🌷
  من امرور روز دهمم رو سپری میکنم
  اگر میشه برای من هم زیارت نیابتی رو به جای بیارید
  خیلی ممنون از لطف شما 💓🌹✋
 11. سلام دیروز دهمین روز پاکیم بود متاسفانه دسترسی به اینترنت نداشتم که اعلام کنم.از شما بزرگواران تقاضای نماز به نیابت رو دارم.اجرتون با خدا
 12. سلام ، من چند روزی هست که اینجا رو پیدا کردم ، حرف برای گفتن زیاد دارم ولی فعلا نه وقتشه نه جاش! روزی که تصمیم قطعی گرفتم برای چهل روز پاکی و به دنبال اون قطعا پاکی ابدی حساب کردم دیدم چهلمین روز پاکیه من میفته شب شهادت حضرت رضا و این دقیقا وقتی بود که تو همین بخش بودم ، خب من اینو به فال نیک گرفتم و میخواستم بذارم همون روز بیام و ازتون تقاضای زیارت به نیابت بکنم ولی بنا به دلایلی ترجیح دادم الان ثبت کنم ، خلاصش کنم اگر توفیق داشته باشم 27 ابان میام اینجا دوباره و درخواستمو مطرح میکنم 🌷
  اما فقط یه چیزی بگم و برم ، من دقت کردم اکثرنتون اوایل جوونیتون هست برید خدا رو شکر کنید که انقدر دوستتون داشته که زود متوجه اشتباهتون شدید ، حداقل عین من جوونیتون هم از دست نرفته ، لطفا لطفا لطفا این راهی که الان درش هستید (توبه و برگشت) رو جدی بگیرید باور کنید زندگی کوتاهتر از اون چیزیه که فکرشو میکنیدحرومش نکنید
  یا علی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام راحیل خانم خوشحالیم از همراهیتون. و خوش آمد میگم ورودتون رو
   به به چه روزا و شب های خاصی تصمیم به پاکی گرفتین و چه سعادتی نصیب ما شد که تو اون روز نایب الزیارتون باشیم.

   البته روز ۱۰ پاکی هم این هدیه به شما تعلق میگیره.
   ما مشتاقانه حضورتون هستین.
   موفق باشید.
   یاحق.

 13. محب آقا ابوفاضل

  سلام. من شب گذشته باسایت شما آشنا شدم. و امروز اولین روزی پاکیمه. از شب گذشته قبل از ورود به سایتتون تصمیممو گرفتم. از مطالبتون خیلی خیلی سپاس گزارم.برا منم خیلی دعا کنید
  منتظر من در روز ۲آبان باشید. الهی به امید خودت
  یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ‌سلام خوشحالیم از همراهیتون.
   ورودتون رو هم خیر مقدم میگم.
   بله مشتاقانه منتطرتون هستیم
 14. دارم گریه میکنم ..شاید این یه نشونه ..یه راهه که خیلی اتفاقی بااینجا آشنا شدم 😞خیلی حالم بده ...از خودم بدم میاد ..هی توبه کردم هی توبمو شکستم 😩خدایا خودت کمکم کن این راهو تا تهش برم...
  خودت کمک کن همه اونایی که به این بیماری دچارن حالشون خوبه خوب بشه ...خودت کمک کن ...خودت دسته هممونو بگیر ...

  و به روزی اونایی که دارن کمک میکنن ما اینکارو بذاریم کنار، برکت بده ...الهی آمین 🙏

  از امروز منم تصمیم قطعی گرفتم ...
  • پاسخ:

   مریم
   سلام انشالله موفق خواهید شد

   عبدالمهدی:
   سلام، ممنون از شما
   بله، خیلی عالیه خواهرم.
   با جدیت جلو برید، حتما موفق خواهید شد.
   بنده هم در حرم امام رضا علیه السلام، دعاگوی شما بودم.

   روش ترک در صفحه ی اول سایت نوشته شده.
   از بالای صفحه هم میتونید به بخشهای مختلف سر بزنید.
   مثلا در بخش اعلام پاکی ۴۰ روزه میتونید هر روزی بیایید و روز پاکیتون رو اعلام کنید.
   یا اگر موقعی نیاز به کمک داشتید، در بخش درخواست کمک مطرح کنید.
   همچنین میتونید با سایر دوستان در بخش همفکری تبادل نظر کنید.
   و سایر بخشها که خودتون میتونید ببینید.
 15. برام دعا کنید منم هزار بار خواستم ترک کنم ولی نشده ...خسته شدم....خیلی خسته شدم ...😞
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   عزمتون رو جزم کنید و با دقت و برنامه جلو برید، ان شاءالله موفق میشید.
   در حرم امام رضا ع دعاگوی شما دوست عزیز بودم.
  • پاسخ:

   نازنین:
   ان شاءالله

   عبدالمهدی:
   حرم امام رضا ع دعاگوتون بودم.
   التماس دعا
 16. سلام امشب جشن چهل روزگی پاکی رو در دل گرفتم. نایبین امام رضا و حصرت معصومه التماس دعا.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   مبارکتون باشه
   زیارت امام رضا علیه السلام، سه شنبه هجدهم انجام شد. ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.
   موفق باشید

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت نیابتی حضرت معصومه سلام الله علیها برای شما دوست بزرگوار انجام شد.
 17. یاابالفضل العباس

  به یالثارات الحسین:
  سلام ابجی جان
  ممنونم ازت
  من الان جوابتو دیدم😊😘😍


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهری
   خواهش میکنم حال دلت همیشه امام زمانی🌸🌸
 18. سلام
  امروز 40مین روز پاکیمه
  خداروشکر خداروشکر
  برام دعا کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خداروشکر اول تبریک میگم
   دوم هم  چشم دعاگو هستیم
   پاکیتون ابدی

   عبدالمهدی:
   سلام، بله واقعا خدا رو شکر
   زیارت امام رضا علیه السلام، سه شنبه هجدهم انجام شد. ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.
   ان شاءالله باز هم اینجا ببینیمتون

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت نیابتی حضرت معصومه سلام الله علیها برای شما دوست بزرگوار انجام شد.

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ^_^

   عبدالمهدی:
   سلام، تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو.
   زیارت امام رضا علیه السلام، سه شنبه هجدهم انجام شد. ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.
   دعاگو‌ بودم.
   توفیقاتتون روزافزون
 19. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  207 روزه شدم.
  خیلییی حال دلم خرابه. لطفا برام زیارت نیابتی به جا بیارین...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چشم خواهرم نایب الزیاره خواهیم بود🌸🌸

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت نیابتی حضرت معصومه سلام الله علیها برای شما دوست بزرگوار انجام شد.
 20. فقط خدا....

  سلام دوستان لطفا به نیابت از من هم زیارت کنید
  ده روزپاکی....
  لطفا از طرف من بهصون بگید خیی دوسشون دارم و حیلی دلم تنگه براشون .....بگین یه نگاهی به من هم داشته باشن تو شرایط خیلی سختی هستم خیلی ....
  ان شاءالله به حق آبروی ائمه و معصومین آبروی منم حفظ باشه ان شاءالله و همیشه توزندگیم سربلند و موفق باشم ...
  لطفا دعا کنید برام که پاکی ابدی نصیبم بشه ...
  دستتون درد نکنه واقعا زحمت میکشید یک دنیا ممنونتونم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   چشم خواهرم هم زیارت رو انجام میدیم و هم حرفاتون عرضه میکنیم خدمت این دو بزرگوار
   منتظر موفقیت های بیشترتون هم هستیمااااا

   عبدالمهدی:
   سلام، خواهش میکنیم.
   زیارت امام رضا علیه السلام، سه شنبه هجدهم انجام شد. ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.
   مطالبتون هم عرض شد.
   موفق باشید ان شاءالله

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت نیابتی حضرت معصومه سلام الله علیها برای شما دوست بزرگوار انجام شد.
 21. سلام من خواستم بگم که شروع کردم پس من روز 23مهر میام خدمتتون مرسی
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام خوشحالم از این بابت منتظرت میمونم داداش مهدی
 22. سلام
  14روز پاکی... اگه ممکنه زیارت نیابتی رو از طرف بنده انجام بدید.
  ممنون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله حتما در اولین فرصت انجام میشه.

   زیارت امام رضا علیه السلام، سه شنبه هجدهم انجام شد. ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.


   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت نیابتی حضرت معصومه سلام الله علیها برای شما دوست بزرگوار انجام شد.
 23. محمد جواد

  سلام
  روز 40 ام هستم اگه میشه به جای زیارت نیابتی برای من به نیابت از امام زمان زیارت کنید و از امام زمان بخواین برامون دعا کنه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر تبریک میگم پاکی ارزشمندتون رو
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.
   منتظر موفیت های بیشتر شما هستیم.

   عبدالمهدی:
   سلام
   بسیار عالیه این موفقیتتون.
   روز سه شنبه گذشته در حرم امام رضا (ع) انجام شد. متاسفانه زودتر نشد ثبت کنم.
 24. شبنم(شادی )😢

  سلام داداش عبدالمهدی
  خیلی ممنونم مثل همیشه شرمندم کردین و برام دعا کردین.
  عاره داداشی ایمیلمو حذف کردم و ایمیل تون رو دریافت نکردم.خودم بلد نبودم کامل حذفش کنم.نمیخواد داداشی زحمت بکشین حذفش کنین وقت تون رو بذارین برای مسئولیت های دیگه تون و پیشرفت تون تو زندگی.من دیگه اینجام نمیام تا وقت کسی رو نگیرم .ایشالا موفق ترین باشین داداش مهربونم.
  هم شب عاشورا و هم دیشب تا ساعت شش صبح بیداربودم و گریه میکردم و خوابم نبرد.حالم خیلی بده.به امام حسین اینجا ته زندگیم هس.
  امتحانمم نخوندم امروزم کلاس نرفتم.وقتی آدم به ته زندگیش میرسه یعنی داغون ترینه.داغون ترین.

  دیگه برام مهم نیس چن وقته پاکم وقتی برای خدا مهم نبود.
  شبا فقط تا صبح بیدارم و گریه میکنم حتی تو طول روزم خوابم نمیبره.حس دیوانگی دارم.خخخیییلللی حالم بده.
  فقط اینبار اگه خواستین دعا کنین برام آرزوی مرگ کنین تا راحت شم.
  ببخشین با حرفام وقت تون رو گرفتم داداشی.دیگه قول میدم نیام و مزاحم نشم.
  برا همه چیز ممنونم.این مدت خیلی بهم لطف کردین و داداش عالی بودین.
  ایشالا همیشه شاد و موفق و سلامت باشین.
  مدیرا لطفا پیامم رو پاک نکنین تا داداش عبدالمهدی بخونن.
  خدانگهدارتون.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   هر چند روی صحبتتون من نیستم
   فقط خواستم بگم تو حرم حضرت معصومه دیشب نایب الزیاره و دعاگوت بودم.
   امیدوارم بزودی گشایش بشه توی تمام مشکلاتتون.

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   خیلی ببخشید زودتر نشد بیام جواب بدم.
   این چه حرفیه. من فکر کنم توی اون ایمیلهای آخر، کمی حرفهامو بد منتقل کردم، که از این بابت عذرمیخوام.
   ایمیلتون رو هم با همون اطلاعات کلا حذف کردم.
   بنده باز هم مثل سابق میگم که شما مشکل رو برای خودتون بزرگ نکنید. بذارید مثل بقیه راحت زندگیتونو کنید، و مطمئن باشید آینده خیلی راحت تر از چیزی که فکرش رو میکنید، اتفاق خواهد افتاد. فقط شرطش اینه که بر خدا توکل داشته باشید و کم نیارید. اونی که قراره دست گیری کنه، حتما به موقعش این کار رو انجام میده. پس شما هم بهش اعتماد داشته باشید.
   خودش توی قرآن فرموده: و من یتوکل علی الله فهو حسبه (هر کس بر خداوند توکل کند، او برایش کافی است)
   فقط این توکل باید قلبا هم باشه و دیگه بی تابی نکنید و اعتماد کامل داشته باشید.
   دعاگوتون هستم.
   امیدوارم موفق و موید باشید.
 25. سلام .. میشه حرم امام رضا و حضرت معصومه برام دعا کنید؟
  از خانوم معصومه دلخورم! 8 سال پیش توی حرمش توی مسافرت دانشگاهی یکی از هم دانشگاهیام همونجا استخاره کرد و خوب اومد و پیش اومد و پیشنهاد ازدواج داد! به خاطر مسائلی 8 سال طول کشید این رابطه.. طوری عاشقی میکرد و از عشقش بهم میگفت و حتی گریه میکرد که با تموم وجود باورش کرده بودم.. بالاخره شرایط جور شد و 7ماه پیش خواستگار اومد ولی بعد از خواستگاری به دلایلی نه گفتم که نه حقیقی نبود و فقط میخواستم متوجه یه کار اشتباهش بشه و 7ماه دیگه جلو نیومد! حالا یک ماه پیش بار دوم هم اومد ولی باز هم عقب کشید بدون اینکه فعلا جوابی بدم! انگار جادوش کردن!
  به طرز شدیدی ظلم شد در حقم! چون بهش اعتماد صد در صد داشتم! حالم خیلی بده! حتی امروز که عاشورا بود همش برای درد خودم گریه کردم و شرمنده امام حسین شدم!
  برام دعا کنید لطفا! برای این 8 سالی که با یه نامحرم گشتم عذاب وجدان دارم! ولی من فکر میکردم تهش ازدواجه! یعنی اعتمادمو خیلی جلب کرده بود! دارم از شدت استرس و ناراحتی میمیرم! توی مشهد و قم کلی جلوی امام رضا قول داده بود بهم! یهو 180 درجه تغییر کرد! خبر دارم حال خودش هم اصلا خوب نیست! اما نمیدونم دردش چیه که اینطوری شد!
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد. و همینطور دعاگو بودم.
   امیدوارم مشکلتون بزودی حل بشه و این قضیه ختم بخیر بشه.

   عبدالمهدی:
   سلام
   روز سه شنبه در حرم امام رضا ع نائب الزیاره و دعاگوتون بودم. متاسفانه زودتر نشد اعلام کنم.

  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام به به چقدرررر،،عالییییی تبرررریک میگم
   آفرررررررررین
   چشم به همکارهامون اطلاع میدم√•

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر تبریک میگم پاکی ارزشمندتون رو
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.


   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارتتون روز سه شنبه گذشته انجام شد، ببخشید فرصت نشد زودتر ثبت کنم.
   موفق باشید
 26. عاشق امام رضام

  سلام....
  من همون عاشق امام رضام که نا امید شده بودم :(
  محرم اقا اباعبدالله کمک کرد که تونستم امروز 11 امین روز پاکیمو ببینم ^-^
  خیلی خوشحال میشم که زیارتمو انجام دادنی یه سلامم از طرفم به اقا بدید و بعدش بگید اگر هنوز یکم میتونن بهم امید داشته باشن و لیاقتشو دارم ٬ اربعین یا بتونم بیام مشهد یا برم کربلا
  پیش خانوم معصومه هم لطفا بگید خیلی دوست دارم کمکم کنن ذره ای هم شده جا پاشون بذارم :(
  مرررررسی بابت طرحای کمک کنندتون
  خدا خیرتون بده :)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام
   واقعا خدا رو شکر، خبر خیلی خوبی بود.
   چشم، حتما انجام میشه به زودی‌.

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر عاشق امام رضا
   امیدواریم این حال خوبتون مستدام باشه.
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارتتون روز سه شنبه گذشته انجام شد، متاسفانه فرصت نشد ثبت کنم.
   حرفهاتون هم منتقل کردم
 27. شبنم(شادی )😢

  به داداش عبدالمهدی
  سلام داداشی
  امیدوارم حالتون خوب باشه.
  راستش ازتون معذرت میخوام این روزا حالم بی نهایت بده و اصلا خوب نیستم و خخخیییلللی عصبی شدم. دیشبم تا ساعت پنج صبح بیدار بودم و گریه میکردم.

  داداش مهربونم برای همه اذیت هام ازتون معذرت میخوام و برای همه وقت هایی که برام گذاشتین و کمکم کردین بی نهایت سپاس گزارم .امیدوارم همیشه شاد و موفق و سلامت باشین.
  منم دیگه به آخر زندگیم رسیدم.
  براتون بهترین ها رو آرزو دارم.خواهشا کسی پیامم رو پاک نکنه.آخه میدونم داداش عبدالمهدی به اینجا سر میزنن برا همین اینجا پیام گذاشتم.

  در پناه حق داداش.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   من اتفاقا همین ساعتی که شما اینجا پیام دادید، به ایمیلتون پیام فرستادم. ولی فکر کنم دیگه از ایمیلتون خارج شدید که جوابی ندادید. که اگر اینطوره، بگید که حذفش کنم.
   ممنونم، و خواهش میکنم.
   ببخشید اگر بنده هم چیزی گفتم. هر کاری هم بوده،وظیفم بوده، گرچه کار زیادی از دستم برنیومد.
   همین امروز هم حرم، نائب الزیاره و دعاگو بودم.
   امیدوارم زندگیتون رو به آسودگی و خوشی باشه.
   روی اهداف فعلیتون تمرکز کنید، و مطمئن باشید آینده خیلی راحت تر از چیزی که فکر میکنید، اتفاق خواهد افتاد.

   خدا یار و یاورتون
 28. سلام و خسته نباشید خدمت تمام کسایی که اینجا زحمت میکشن.
  من امروز یازدهمین روز پاکیمه درخواست زیارت نیابتی دارم.لطفا تو حرم دعا کنید و از امام رضا بخوایید که به برادر من یه نظری بکنه چون نمیتونه راه بره.یاعلی
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام خیلی ممنون از شما

   ۱۱رووز پاکیییییت مباررررررررررررکه🌷🌷🌷

   چششششم حتما دعاگوتون هستیییییم🌻🌻

   مواظب خودتون پاکیت باشین✅

   یاعلییی...
   فقط لطف کن در اعلام پاکی اعلام کنید😃😃

   عبدالمهدی:
   سلام، ممنونیم از شما
   امروز در روز تاسوعا، زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد. و دعاگو بودم.
   التماس دعا
   حق نگهدارتون

   یا لثارات الحسین:
   سلام متشکر از شما
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.
   این صلوات هم برای شفای مریض شما: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
 29. سلام امروز سی و یکمین روز پاکیمه برام دعا کنید
  فقط نه روز مونده تا چله پاکی...
  خدا کمکم کنه...
  خیلی خستم...
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلاام تبررررریک میگم بهتتتتتون😍😍

   ماشاااااااااللله به شماااا👏👏👏👏👏

   خدارررررروشکررررررررررررر

   منتظرررر موفقیتتون هستییییییییم💪

   فقط لطفا در اعلام پاکی اعلام کنیییید🌷

   خیلی ممنون از شما

   پاکیییییت ابدییییی👌

   یاعلی مدد

   عبدالمهدی:
   توی حرم دعاگو بودم برادر عزیز
   خدا یاورتون

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   نده هم دعاگو و نایب الزیاره بوده در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها.
 30. یاابالفضل العباس

  سلام
  من روز یازدهمم.
  میشه برام دعا کنید؟
  میخوام وقتی ۵۰روزو رد کردم قسمتم بشه برم کربلا.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم. خوشحال شدم دوباره پیامتون رو دیدم.
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد. و دعاگو هم بودم.
   التماس دعا

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر خواهر خوبم
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.
   ان شاءالله برات کربلاتونو از دست امام رضا گرفته باشین.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   انگاری باز شما رو اشتباه گرفتن :)
   پایین رو ببینید👇
 31. سلام
  من از 31 شهریور که با این سایت آشنا شدم تصمیم گرفتم هر روز بیام این سایت و کامنتها بخونم :)
  البته از قبل توبه کرده بودم ولی مبنا رو قرار دادم از 31 شهریور 😊
  دو روز پاکی 😎😎
  لطفا واسمم دعا کنید پشت کنکوری ام
  یا حق
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خوشحالیم که اینجایی و 2 روزه شدنتو تبریک میگیم امیدواریم اول در زمینه ی ترک موفق باشی و دوم در زمینه ی کنکور و بعدم در هر زمینه ای که دوست داری. اول ترک رو گفتم چون خودت متوجه میشی با ترک کردنه این گناه تند و تند پله های موفقیت رو طی میکنی.

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   در حرم امام رضا علیه السلام دعاگوتون بودم.

   یا لثارات الحسین:
   سلا بنده هم در حرم حضرت معصومه دعاگو بودم و همینطور نایب الزیاره.
   منتظر اعلام موفقیتاتون هستیم.
 32. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  195 روزه شدم.
  درخواست زیارت نیابتی دارم. از همه کسانی که اینجا زحمت میکشن ممنونم. خدا خیرتون بده.
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام به شما برادر عزیز^____^

   بــه بـــه،خــــداقــــــوتـــــ،شیـــــر پـــــســـــــر😍😍

   معـلـومــه شیطان حـسـابــــی داغووونوش کــردی هــا😀😀

   باریکــــلــــا به شــــمـا،۱۹۵روز عـــــالــــــیـــــه...همینجوری از پاکیتون،مراقبت کنـیـدااا🌟🌟🌟🌟🌟

   چشــــم از درخواستتون....💟

   پاکــــیــــت ابــــدی...انـــــشـــــالـــــلــــــه...👋


   عبدالمهدی:
   سلام بر همراه همیشگی ما
   خییییلی عالی
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم ارزشمندتون ابدی باشه
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.
 33. سلام
  دوستای گلم من امروز هشتاد و یکمین روز از پاکی رو سپری میکنم و درخواست زیارت نیابی دارم
  از شما خواهر و برادر عزیزم بی نهایت ممنونم و تنها چیزی که میتونم بگم این هست که اجرتون با خدا
  بهترینها رو براتون ارزو دارم❤
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   زیارت امام رضا علیه السلام امروز انجام شد.
   خواهش میکنم، و ممنونیم از دعاهای خوبتون
   به امید موفقیتهای بیشتر

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم تبریک میگم پاکی ارزشمندتون رو
   زیارت نیابتی حضرت معصومه روز دوشنبه انجام شد.
 34. سلاااااااااااام واقعا ممنونم ازتووووووون🌹🌹🌹🌹🌹
  ای کاش میتونسم جبران کنم این زحماتتونو من امروز چهل تاییی شدمو خیلی خوشحاللللللللللم بازم ممنون❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹💋💋💋💋😳
  • پاسخ:

   سیداحمد
   عاقبت بخیر شین الهی خواهرم
   ان شا الله روز به روز در جنک با شیطان و هوای نفستون پیروز باشید
   یاحق

   عبدالمهدی:
   سلام
   سلامت باشین، خواهش میکنم
   همین پاکی شما بزرگترین جبرانه.
 35. برادر عبدالمهدی:
  خیلی ازتون ممنونم
  ایشالا که همیشه سلامت باشید
  هرچی از خدا میخواین بهتون بده

  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ممنون از شما
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم خواهر بزرگوار
   ان شاءالله حاجت روا و عاقبت بخیر باشین
 36. سلام خسته نباشید
  امروز چهل روزو تموم کردم خیلی خوشحالم، یچیز که از همه بیشتر بهم انگیزه میداد همین زیارت به نیابت بود من عاشق امام رضا هستم و همینطور حضرت معصومه ،هر وقت که شیطون میومد سراغم به خودم میگفتم اگه مقاومت کنم شیطونو شکست بدم میرسم به 40 روز اون موقع هست که میتونم یجورایی دورا دور امام رضارو زیارت کنم ، ممنون میشم از طرف منم زیارت کنین ،اگه میشه دعام کنین حاجت روا بشم
  ایشالا پاکی همه ابدی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی تبریک میگم
   خدا رو شکر، قدر این پاکی ارزشمند رو بدونید.
   همین الآن در حرم آقا هستم و زیارت نیابتی انجام شد.
   حاجت روا باشید


   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 37. سلاااام خسته نباشید
  امیدوارم هرجا که هستید همیشه حالتون خوب باشه
  من تا به حال سعادت زیارت امام رضا رو نداشتم و خیلی دوس دارم برای یه بارم که شده بررررررم پیششون😫😔
  امروز شروع روز٣٧ هستم و این ٣٧روزو واقعا از ته دلم پاک بودم
  ممنون میشم اگر برای منم به زیارت برید و به جلی من هم نماز بخوند
  یه دنیاااااااااااااااااااااااااااااا ممنووووووووووووووون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜💜
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، ممنونیم
   تبریک میگم این زندگی زیبا رو
   زیارت و نماز انجام شد و همین الآن هم در حرم امام رضا علیه السلام دارم این پیام رو مینویسم.
   ان شاءالله به زودی زود نصیب خودتون

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد دیشب.
   فرصت نشده بود ثبت کنم.
 38. امروز 22روز پاکیمه
  امسال هرچی دست و پا زدم نشد به پابوس امام بیام
  دلم خیلی خونه...
  برا منم دعا کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   زیارت امام رئوف علیه السلام انجام شد.
   دعاگو بودم. ان شاءالله که به زودی زود خود آقا بطلبن.

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 39. نمیدونم خدا چرا پای ادم کثیفی مثل منو اینجا باز کرد....مچاله شدم بعضی پیامارو خوندم‌...فقط فقط فقط فقط دعام کنید پاشم و شروع کنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم، نگید این حرف رو
   هر انسانی توانایی تغییر داره. توبه و روزنه ی نجات برای همین موقعهاست دیگه.
   امیدوارم بتونید و موفق باشید. بنده هم در حرم امام رضا علیه السلام دعاگوتون بودم.
 40. سلام امرور روز 29هست
  دعا کنید واسم داشتم خرابش میکردم امروز دعا کنید بتونم به پایان برسونمش
  • پاسخ:

   زینب سادات: افرین به شما فقط 10 روز مونده تا 40 تایی شدنتون باقدرت برید جلو پیش به سوی پاکی ابدی چشم محتاجیم به دعا
   پیش به سوی پاکی ابدی😊😊

   عبدالمهدی:
   سلام
   در حرم امام رئوف، دعاگو و نائب الزیاره بودم.
   موفق باشین

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 41. بانوی آسمانی💫

  سلام صبح بخیر:
  من روز ۱۶شروع شد
  لطفا برام زیارت نیابتی بگیرید.
  و برام دعا کنید واقعا بهش احتیاج دارم.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   دوستان انجام میدهند


   عبدالمهدی:
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   حاجت روا باشید.

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام علی آقا
   اگر برای مدیریت میخاین 
   پیام خصوصی بفرستین تا رسیدگی بشود
   یاعلی
 42. علی توبه کرد

  به نام خدا
  سلام
  من وارد روز ۱۴ پاکیم شدم
  اگه وقت کردین سلام منو هم برسونین به امام رضا ع
  من تا حالا زیارت ایشون رو نکردم این اولین باره
  میخوام وقتی رفتین پیششون ازشون بخواین تا اگه میشه شفاعتم رو کنه پیش خدا
  که خداوند منو از شر شیطان در پناه خودش قرار بده
  خیلی ازتون ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله حتما برادرم، انجام میشه براتون.
   زنده باشید

   ______
   عبدالمهدی:
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   حاجت روا باشید.

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.


 43. ببخشید من همون ریحانه خانمم 😁😁😁😁😁
  من یع ارزو دارم که سه چهار ماه صبر کردم تا روز موودش برسه اگه میشه برام دعا کنید تا فردا خبر خوبه رو بهم بگن یع دنیا ممنون😘😘😘😘😘😘😘
  • پاسخ:

   مریم
   سلام الهی که اون خبر خوبه حتما بهتون برسه به حق یوسف زهرا
   الهی آمین

   عبدالمهدی:
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   حاجت روا باشید.

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 44. سلامممممممم
  سلام به همه ی خواهر برادران با ارادم من همین الان وارد دهمین روز پاکیم شد فقط صد حیف نمازام و بد می خونم به خاطر این موضوع یکم گرفته می خواستم بگم به نیابت از من زیارت به نیابت انجام بدید مطمئن باشید هممون می تونیم پاک به مونیم
  به شرطی که خودمون بخوایم خدا و اهل بیت کمک هممون کنه
  یـــــــــــــــــاعلـــــــــــــــی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااام
   خیلی تبریک میگم. بله کاملا درسته.
   ان شاءالله به زودی زیارت هم انجام و ثبت میشه همینجا.
 45. سلام بابت جوابتون ممنونم میخواستم بگم برام دعا کنید بتونم ۴۰ روز رو بگذرونم و اینجا اعلام کنم و شما لطف کنید ازطرف من زیارت رو انجام بدید.واقعا از تمامی کسانی که در مدریت کردن ورسیدگی کردن و راهنمایی کردن این وبلاگ نقش دارند تشکر میکنم خدا قوت
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام خواهش میکنم چشم ما براتون دعا میکنیم به شرطی که خودتون هم بخواید
   شما هم ما رو از دعای خیرتون فراموش نکنید

   عبدالمهدی:
   سلام، خواهش میکنم
   این خدمت وظیفه ی ماست.
   بنده هم توی حرم امام رضا (ع) دعاگوتون بودم.
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله هر زمانی که به چهل روز رسیدید، اعلام میکنید اینجا تا ما از طرف شما زیارت رو انجام بدیم.
   البته یه زیارت هم برای روز دهم پاکی داریم که هر موقع رسیدید، میتونید اعلام کنید.
 46. باسلام خدمت همه دوستان بااراده و دست اندرکاران این وبلاگ عالی
  خدمت همه خسته نباشید میگم و خداقوت.
  من 43روزپاکی دارم و میخوام بگم ک اول خدا و بعدشم این وبلاگ ناجی من بود.خیلی خیلی خیلی زیاد خوشحالم ک موفق شدم .از عزیزان تقاضا دارم خیلی دعا بفرمایید و البته دعای من نیز بدرقه راه شماست.
  من12 روز پیش نامزد کردم و اینم یکی از نشونه های خدا بود ب نظر خودم.موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، ممنون از لطفتون
   خدا رو شکر بخاطر این همه خبر خوب.
   امروز زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   حق نگهدارتون

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 47. تواب بااراده

  من از امروز تصمیم جدی گرفتم برای ترک این گناه و ایشالا به زودی میام و موفقیتم رو ثبت میکنم , فردا اگر خدا بخواد عازم حرم امام رضا هستم و با آقا عهد میبندم. از شما هم میخوام که دعام کنید و نایب الزیاره منم باشید. توکل به خدا .........
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چقدر عالی برادر
   بله، نائب الزیاره شما برادر عزیز هم بودم.
   موفق باشید

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 48. سلام
  من امروز چهل روزه شدم
  ممنون ازینکه واسم زیارت نیابتی انجام میدید، از امام رضا بخواید برم پابوسش،بطلبه منو،واینکه به خدا سفارشمو کنه ارزو هایی که قراره هر ماه بعنوان جایزه پاکیم ازش بخوام،بر اورده کنه، مثل امروز...و اینکه روحیم حسابی خوب بشه و زود اتفاق های خوب بیفته
  خود امام رضا میدونه چی میگم :)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، چه عالی
   زیارت امام رضا علیه السلام دیروز انجام شد. بعلاوه مواردی که گفته بودید.
   حاجت روا باشید

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد.
 49. سلام دیروز روز دهم بود اگه برامنم زیارت کردین میشه خواهش کنم برای سلامتی نانزدمم دعا کنین؟سرطان خون داره
  اجرتون با حضرت زهرا(س)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خدا رو شکر
   همین دیروز نائب الزیاره بودم. فرصت نشد بنویسم. و همینطور دعاگوی نامزدتون. ان شاءالله خدا بهشون سلامتی کامل عنایت کنه..
   حق نگهدارتون

   یالثارات الحسین:
   سلام امروز چهارشنبه زبارت نیابتی حضرت معصومه از طرف شما انجام شد. دعاگو بودم خواهرم.
 50. عاشق امام رضام

  من قرار بود فقط 5 روز دووم بیارم تا هدیمو بگیرم اما نتونستم😢
  سوره لقمانمم خونده بودم اما پافشاری کردم و خراب کردم
  توروخدا کمکم کنید من نمیخوام اینجوری بمونم
  کاش یه راهی بود که شیرینی گناهو ار بین میبرد😞
  همه یه سال یه سال دووم آوردن اما من پنج روزم تحمل نکردم
  امیدوارم این سری بتونم هدیمو بگیرم
  میشه خواهش کنم اگر حرم رفتید دعا کنید برام یواش یواش بتونم بشم همون آدم پاک قبلی که خدا عاشقش بود؟😢
  ممنون میشم.....
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام 
   مضرات خ.ا رو بخون !
   به احساسات نفرت انگیز بعداز این عمل فکر کن!
    

   میدونم چقدر سخته، ولی تعداد شکستات که مهم نیست!
   مهم اینه که بعداز شکست یه یاعلی محکم بگی و از جات بلند شی و از اول شروع کنی!
   خدا منتظره که برگردی به سمتش...
   خودش گفته صد بار اگر توبه شکستی باز آ !
   پس برگرد به سمت این خدای بخشنده که عاااشق جووناییه که توبه میکنن...
   توخیلی قوی تر از شیطانی! اگرم تاحالا شکست خوردی به خاطر نقاط ضعفت بوده! و اینکه مطمئنا نکات و روشهارو موبه مو انجام ندادی!
   تو الان نقطه ضعفت رو شناختی، یعنی فهمیدی که شیطان از کجا بهت ضربه میزنه!
   پس باید این دفعه بیشتر حواست به اون نقطه باشه!
   و اینکه از روشهایی که توی سایت گفتیم، برای خودت گلچین نکنی، همه رو مو به مو انجام بدی!
   هروقتم وسوسه شدی و فکر بد اومد توی ذهنت ،۳ بار سوره ی ناس رو بخون! عالیه...

   دیگه نبینم ناامیدیا!  بلند شو مررررد! 
   توبه کن و از اول شروع کن!
   منتظرت هستما🌷
   مطمئن باش این دفعه دیگه میتونی !
   پاکیت ابدی ان شالله


   عبدالمهدی:
   سلام
   امروز یکشنبه در حرم دعاگوتون بودم.
   التماس دعا
 51. خیلی خیلی ممنون از داداش عبدالمهدی و خواهر خوبم یا لثارات الحسین بابت زیارت نیابتی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خواهش میکنم خواهر خوبم
   تا باشه از این موفقیتا و از این توفیق ها
   منتظر ۸۰ تایی شدنتون هم هستیماااا

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم خواهر بزرگوار
 52. سلام
  من یع دخترم خییییلی تو این مسیر شکستم خیلی خیییلی ولی دوست دارم ده روز دیگه که اومدم و زیارت به نیابت کردید برای یع نفر دیگه که از من محتاج تر دعا کنید بعد روز بیستوم هم واسه خودم این بار تصمیمم جدی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ریحانه خانم
   چشم با افتخار انجام میدیم
   ان شاءالله مشکلات هر دوی شما بزرگوارن بزودی حل بشه
   منتظرتون هستیم.

   عبدالمهدی:
   ان شاءالله
   بنده دعاگو بودم
 53. سلام بچه ها. قرآن زیاد گوش کنید و سعی کنید معنیش رو یاد بگیرید خیلی کمکتون میکنه. اگه یه قاری خوش صدا بخونه خیلی تاثیر داره مثل برنامه زیر:

  https://myket.ir/app/com.apps.islamic/download/
  • پاسخ:

   محمد(بسم الله الرحمن الرحیم)
   ممنون از کمکتون
   خدا یار و همراهتون باشه
 54. امروز روز اولمه به دعای همتون نیاز دارم من هنوز خیلی خیلی راه رو در پیش دارم
  • پاسخ:

   محمد(بسم الله الرحمن الرحیم)
   الهی شکر ک تصمیم به پرهیز حرام خدا گرفتید...
   خدا همیشه یار و یاور ماست...این ماییم ک ازش دور می شیم
   چشم دعاتون می کنم...خدا به شما و خانوادتون خیر و سلامتی عطا کنه و انشاءالله بتونید با ترک گناه آقا رو شاد کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم.
   ان شاءالله به زودی مجددا بتونیم خدمت کنیم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر خواهر بزرگوارمون
   زیارت آقا امام رضا علیه السلام انجام شد.
   حق نگهدارتون باشه.


   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
 55. سلاااااام
  خداروشکر امروز 40 تایی شدم و زیارت نیابتی میخوام ممنون میشم از آبجی یا لثارات الحسین و داداش عبدالمهدی که این لطف رو در حقم کنن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   مبارک باشه. دیگه چی از این بهتر
   زیارت امام رضا علیه السلام امروز انجام شد خواهرم.


   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
  • پاسخ:

   مریم
   بله حتما

   عبدالمهدی:
   سلام
   حرم امام رئوف دعاگو بودم.


   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.دعاگوهم بودم.
 56. آبرو میرود ای ابر خطاپوش ببار...

  پلسخ به نازنین، عبد المهدی و یا لثارات الحسین

  سلام و یک دنیا ممنون بابت زیارت به نیابت که در روز ۱۸ پاکیم برایم داشتید.
  دوستای خوبم بالاخره ب لطف خدا و نظر عنایت ائمه و دعاهای خیر شما دوستان و اندک تلاش خودم، ۴۰ روزه شدم. 😊
  خیلی خوشحالم. بخصوص اینکه آقا امام رضا علیه السلام شخصا به من پاداش و جایزه دادند و طلبیدنم برای زیارت.
  من شنبه از سفر مشهد مقدس برگشتم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خدا رو هزاران بار شکر
   خبر بسیار خوب و مسرت بخشی بود.
   بنده هم امروز نائب الزیاره شما بودم.
   امام رضا ضامن پاکیتون باشن ان شاءالله


   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست گرامی زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
 57. من 10 روز دیگه میام😉
  یا امام رضا کمکم کن🙏💙
  ایشالله هممون ب اون هدف و مقصد پاکمون برسیم 💪
  تغییر شروع شد✌
  • پاسخ:

   مصباح: چه عالی🌻🌻🌻
   ان شاء الله خود آقا، ضامن پاکیتون باشن و دستتون رو بگیرن🍀

   پیشاپیش زیارتتون قبول🙏


 58. عاشق امام رضام️

  سلام خدا خیرتون بده
  طرحتون فوق العادس واقعن
  من عاشق امام رضام به شدت!
  به عشق آقا هم که شده و با توکل به خدا 5 روز دیگه میام هدیمو میگیرم ازتون ان شاالله :)
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   دوستان منتظرتون خواهند بود

   عبدالمهدی:
   سلام
   ممنونیم از شما. منتظرتون هستیم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام
   ان شالله موفق باشی 🌷

   عبدالمهدی:
   سلام
   در حرم آقا دعاگو بودم
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام
   خوشحال میشدم اگه هر روز پیشمون میومدید ولی حالا اگه براتون مقدور نیست اشکالی نداره فقط امیدوارم هر چه زودتر 40 تایی بشید و اسم قشنگتونو تو باشگاه 40 تایی ها ببینم
 59. سلام ۱۰ روزم کامل شد اگه مشکلی نیست زیارت نیابتی رو برام بجا بیارید ممنون میشم 🌹
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، چه عالی برادرم
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.


   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
 60. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  163 روزه شدم. اگه میشه برام زیارت نیابتی به جا بیارین.
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   چشم،اقای عبدالمهدی زحمت اینکار رو میکشن...
   دمتون گرم...
   پاکیتون ابدی

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی بانوی کریمه انجام شد.
 61. یکی از۳۱۳تا

  سلام

  من از ته قلبم این پاکی ده روزه را بااین دوزیارت را تقدیم به ساحت مقدس اقایم,سرورم,پدرم امام زمانم میکنم تاشاید مرهمی بر قلب برقلب نازنینش باشد


  نایب الزیاره امام زمانم باشید بزرگواران و برای فرجش دعاکنید ودعاکنید مراهم به سربازیش قبول کنه


  منم قول داده بودم برای خوشبتی شمادوبزرگوار یس بخونم و نایب الزیارتون امامزاده شهرم بشم


  التماس دعای فرج
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم
   واقعا خوشحالمون کردین بابت دعا و قرآن. ان شاءالله خودتون هم حاجت روا بشین.
   زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
   منتظر 40 تایی شدنتون هستیمااااااااا خواهری.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام و دعا هم انجام شد.
   ممنونیم ازتون.
 62. سلام
  خیلی خوشحالم که امروز پاک بودنم ده روزه شد
  من تاحالا زیارت امام رضا نرفتم همیشه آرزوشو دارم، میشه لطف کنین وقتی زیارت به نیابت میکنید واسم سه تا دعا کنین خیلی محتاج دعام شاید مستجاب شد
  اول اینکه من خیلی وقته یه مریضی دارم خوب نمیشم از آقا سلامتیمو بخوایین،بعدشم واسه مشکل کار نامزدم و مشکل ازدواجمون دعا کنین
  زندگیم یجورایی رو هواست محتاجم به دعاتون.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر دوست خوبمون خوش آمد میگم ورودتون به ساینت رو.
   زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
   منتظر 40 تایی شدنتون هستیم.
   ان شاءالله تموم مشکلاتتون هم به عنایت خود سلطان عشق علی بن موسی الرضا (ع) حل میشن.

   عبدالمهدی:
   سلام، خدا رو شکر
   زیارت امام رضا علیه السلام و دعا هم انجام شد.
 63. مریم تازه متولد شده

  سلام،خدا خیرتون بده که باعث خیرهستید،خدامیدونه چندنفر بااین سایت به طرف خدا برگشتن،،من نمازم کلا ترک شده بود و شدیدا اعتیاد داشتم به اون عمل زشت ک حتی یادش هم عذابم میده.. خدارو شکر 18ام مرداد چهل روزم تموم شد،، الان هم در چله ی دوم هستم، خداروشکر برام راحتتر شده، خداروهزار بار شکر و اجرتون با خدا،،،ممنون میشم نائب الزیاره باشین.امیدوارم بطلبن امام رضا برسم به پابوسشون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ممنونیم از شما، و خیلی تبریک میگم بخاطر این تلاشهای ستودنیتون.
   من امشب حرم بودم، میخواستم بیام بیرون که نگاه گوشیم کردم و پیام شما رو دیدم. و دیگه برگشتم که زیارت انجام بشه.
   خدا رو شکر همین امشب زیارت امام رضا ع انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 64. نزدیکی من و خدا😉

  خیلی ممنونم ازتون انشاا... خدا براتون جبران میکنه 🌹

  تابستان که قسمت نشد بریم مشهد و امام رضا فکر کنم نمیخواد منو ببینه 😞😔

  اخه من کجا برم یه کلاغ که روسیاست.اونجا جای کفتراس...


  انشاا... تا اخر سال منو حرمش راه بده اون موقع حدود چندصد روز از پاکیم خواهد گذشت و امیدوارم خدا از سر گناهم بگذره


  یا امام رضا پشیمونم😞
  فقط به امید کمک خدا دارم ترک میکنم
  کمکم کن خدا ...
  کمکم کن امام رضا🌹  السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ...
  • پاسخ:

   مریم
   انشالله که مشرف میشید

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم، متشکر
   ان شاءالله به زودی زود قسمت خودتون
   امام رضا پشت و پناهتون

 65. یه بنده خدا

  سلاااام
  امروز روز دهم تموم شد رفتم توی روز یازدهم
  مرسی از سایت خوبتون 🌼🌼🌼🌻🌻🌻
  و ممنون میشم به نیابت من هم زیارت کنین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چه خبر خوبی، خدا رو شکر
   امروز ۲۳ ذی القعده در روز زیارتی امام رضا(ع)، زیارت نیابتی شما انجام شد.
   خواهرمون هم هرموقع از سفر برگردن، زیارت حضرت معصومه(س) رو انجام میدن.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 66. خدایا فقط برای رسیدن به خودت برمیگردم (محمد مهدی)

  به عبدالمهدی
  ممنونم ازتون
  خیلی لطف کردید
  ان شا لله

  یاحق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم برادر
   زنده باشید.
 67. نزدیکی من و خدا😉

  سلام.وقتی فهمیدم یه همچنین کاری رو انجام میدید اشک توی چشمام جمع شد.من روز ✨دهمم✨ هستش
  خیلی ممنون میشم برام زیارت کنید.
  یا امام رضا (ع)
  یا حضرت معصومه
  خخخ دارم گریه میکنم...😞
  • پاسخ:

   محمدتنها: 😐

   عبدالمهدی:
   سلام، ان شاءالله خدا حتما به این دل پاکتون نظر میکنه.
   امروز ۲۳ ذی القعده در روز زیارتی امام رضا(ع)، زیارت نیابتی شما انجام شد.
   خواهرمون هم هرموقع از سفر برگردن، زیارت حضرت معصومه(س) رو انجام میدن.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم🌹
   ان شاءالله به زودی دوباره ببینیمتون برای زیارت بعدی.
 68. خادم امام رضا

  سلام میخوام یه چیزی بگم من الان 19 سالمه تقریبا وقتی 15سالم بود استمنا شروع مردم بعده دو ماه فهمیدم این خیلی گناه بزرگیه بعدش یهویی گزاشتمش کنار خدا خیلی کمکم کرد هنوز متعجبم که چجوری تونستم یهویی ترک کنم
  خب حالا بگذریم
  ترکش کردم به مدت 4 سال خیلی خوب بود حس پاکی تو اون 4 سال ولی بعدش با یه غفلت تپ اسفند 95 چهار سال ترکو به باد دادم خیلی داغون شدم کنکورم خراب شد کلا همه چی داغون
  الان تصمیم گرفتم دوباره ترک کنم از امروز شروع میکنم یا علی
  96/5/22
  مرسی از سایت خوبتون
  روزای پاکیمو اینجا میشمرم با اجازتون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام ماشالله که شما با تجربه هستید تو قشنگ ترین روزهای پاوی 
   فقط عامل شکست رو حذف کنیر کمترل فکر داشته باشید و هم اراده تون رو دوباره تقویت کنید 
   و لطفا از این پس تو این بخش اعلام کنید که چند روز رو پاک هستید اینجا 

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی خوش آمدین
   چه لقب زیبایی گذاشتین. خادمی امام رضا(ع) مدال افتخاره.
   خواهش میکنم، مشکلی نداره اگر بخواهید اینجا هم بگید.
   امیدوارم موفق باشید.
 69. خدایا فقط برای رسیدن به خودت برمیگردم (محمد مهدی)

  سلام
  امروز روز دهم من است

  لطفا به نیابت از بنده هم امام مهربانی ها را زیارت کنید. و صلوات خاصه امام رضا ع را بخونید.
  و به نیابت از بنده حضرت معصومه س را هم زیارت کنید.

  این اسم اسم مستعار بنده هست، اسم حقیقی بنده علی رضا است.

  ممنون میشم
  التماس دعا
  یا حق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا علیرضا
   حتما برادر عزیز، به زودی انجام و اعلام میشه.
   ما هم التماس دعا داریم.

   ________
   عبدالمهدی:
   زیارت و صلوات انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگردن، زیارت حضرت معصومه رو انجام میدن.

   --------------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 70. سلام
  امروز روز چهلم من هست
  بی زحمت به نیابت من هم زیارت کنید
  خیلی خیلی ازتون ممنونم
  التماس دعا 🙏
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خیلی خیلی بهتون تبریک میگم. خبر خوشحال کننده ای بود.
   چشم به زودی انجام میشه.

   _______
   عبدالمهدی:
   زیارت آقا انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگشتن زیارت حضرت معصومه س رو انجام میدن.

   -------------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 71. یکی از۳۱۳تا

  سلام

  بخاطر لغزش دیروزم که خیلی ناراحتم بازم امروز شروع میکنم

  چهل روز دیگه محرم شروع میشه و میخوام این چهل روز راپام باشم به امیداینکه چشمام لیاقت اشک ریختن برحسین فاطمه را داشته باشن

  واینکه شب اول محرم دوستانننایبم بشن درحرم امام رضا و فاطمه معصومه,س,


  منم قول میدم ب نیابت اونها درامام زاده نزدیک برم و نایبشون بشم و برای خوشبختیشون یس بخونم

  التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خیلی تصمیم خوبیه، و این خودش یه انگیزه ی عالیه که هر بار با یادآوری اون برای خودتون، میتونید بر وسوسه ها غلبه کنید و راه رو به سلامت طی کنین.
   منتظر خبر و یادآوری مجدد شما در اون زمان هستیم که حتما زیارت انجام بشه، و ممنون از لطف و بزرگواری شما
 72. آبرو میرود ای ابر خطاپوش ببار...

  سلام
  امروز، هیجدهمین روز را شروع کردم.
  خواهشمندم لطف کنید به نیابت از من مشرف شده و زیارت کنید.
  خدایا شکرت
  🙂
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام تبریک میگم 18 روزه شدنتونو ان شاءالله زیارتتون رو هم به جا میارن پیشاپیش قبول باشه

   _______
   عبدالمهدی:
   زیارت آقا انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگشتن زیارت حضرت معصومه س رو انجام میدن.

   -------------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 73. سلام و خسته نباشید
  ب شما مدیرلی زحمت کش و دلشوز ک واقعا دارید کمکمون میکنید با دلگرمی هاتون
  منم امروز ده روزم تموم شد وارد روز یازده شدم
  خیلی هم خوشحالم چون چند ساله نشده بیام زیارت خیلی هم دلم میخواد
  الان حداقل میتونم زیارت نیابتی بگیرم
  میشه از امام رضا بخواید تو این راه کمکم کنه بتونم پاکی ابدی داشته باشم؟و اینکه من و عشقم ،بهم برسیم، مشکلاتمون حل شه، عشقمونم ابدی باشه و ایشالا بیایم زیارتش مشهد
  ممنونم...
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام حتما زیارتت رو به جا میارن امیدواریم حاجتاتم به زودی روا بشن

   _______
   عبدالمهدی:
   زیارت آقا و دعاها انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگشتن زیارت حضرت معصومه س رو انجام میدن.

   -------------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 74. سلام.من 11 شب پیش با وبلاگ شما آشنا شدم ولی این قسمت را ندیده بودم .امشب برام جای تعجب داشت خواست خدا بود ک به این قسمت بیام.من 11 روز پاکی دارم و خیلی خیلی خدا را شکر میکنم و برای تمامی کسانی ک برای این وبلاگ زحمت میکشند آرزوی سلامتی دارم.حس خیلی خوبی دارم و ازخدا ممنونم ک بعد از مدت زیادی دوباره راه را پیدا کردم.لطفا ازجانب این حقیر هم زیارت کنیدو برام خیلی خیلی دعا کنید.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام ستاره خانم، اسم شما مارو یاد مدیر سابقمون میندازه، منم ۱۱ روز پاکیتون رو به نوبه خودم تبریک میگم و امیدوارم در این مسیر ثابت قدم باشید، 
   به امید موفقیت بیشتر
   یاحق

   _______
   عبدالمهدی:
   سلام، ممنونیم از شما
   زیارت آقا انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگشتن زیارت حضرت معصومه س رو انجام میدن.

   ------------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 75. سلااااام من روز بیست و هفتم هستم و تازه با این طرح زیبا آشنا شدم
  میشه واسه منم زیارت نیابتی انجام بدید😍😍
  • پاسخ:

   سیداحمد
   به به تبریک برشما خواهر قهرمان و مبارز!!!!!!!!!
   پیامتون هم مدیران میبینند و زیارت نیابتی انجام میشه...
   علی یارتون

   _______
   عبدالمهدی:
   زیارت آقا انجام شد.
   خواهرمون این چند روز مسافرتن، بعد که برگشتن زیارت حضرت معصومه س رو انجام میدن.

   ----------
   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 76. سلام خسته نباشید به تمام دوستان خوشحالم از این که پشیمونم از این گناه و ممنونم از شما،من امروز قصد دارم به برم تو دوره پاکی الان نزدیک اذان صبحه و من میخوام از ته دل توبه کنم و از خدا طلب بخشش کنم انشاالله ده روز دیگه من میام اینجا و اعلام میکنم که با موفقیت ده روز خیلی خوب رو گذروندم دعا گوی همه دوستان هستیم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمد
   خوشحالیم از حضورتون، و بدونید که خیلی تصمیم فوق العاده ای گرفتین.
   ما منتظر حضور دوباره تون هستیم.
 77. مظاهر (عاشقتم خدا جون)

  سلام. من امروز روز 13 پاکیم هست و روز 10 رو پشت سر گذاشتم، ممنون میشم یه زیارت نیابتی برام تو مشهد و همچنین قم توسط آقای عبدالمهدی و همچنین خانوم یالثارات الحسین به شکرانه ی این 10 روز پاکی و همچنین به نیت رسیدن به 40 روز پاکی و پاکی های های بیشتر انجام بشه.
  ممنون میشم واقعا. منم دعاتون میکنم.
  متشکر.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر خوبم
   بله حتما به زودی زود انجام میشه. ببخشید دیر جواب دادم. این روزها کمی گرفتار بودم.
   البته خانم یا لثارات الحسین مسافرت هستن که هرموقع برگردن، ایشون هم انجام میدن.

   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ببخشین بابت تاخیر. زیارت حضرت معصومه (س) + نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح دیروز ( دوشنبه)  انجام شد.
 78. سلام وقتتون بخیر. ممنون از لطفتون که زیارتو تو اون روز قشنگ انجام دادین به سرعت ده روز بعدی هم گذشت و بیست و یک روزه شدم امیدوارم با لطف خدا و یاری ائمه پیشرفتم بیشتر بشه.برام دعاکنین که بازم بشم اون ادم قبلی به قول حاج خانم محله امون جزاکم الله خیر. تا ده روز دیگه که باز مزاحمتون بشم به خدا میسپارمتونو براتون کلی ارزوهای خوب دارم
  • پاسخ:

   نازنین:
   لام قبول باشه زیارتتون امیدواریم همیشه موفق باشی

   عبدالمهدی:
   سلام، خواهش میکنم خواهرم
   ان شاءالله بهترین روزها رو در پیش داشته باشین.
 79. ب یا الثارات الحسین و عبدالمهدی
  ممنونم از بابت زیارت نیابتی
  اجرتون با امام رضا 😉
  خدا خیرتون بده
  انشالله بازهم روزهای ایند برای زیارت نیابتی مزاحم میشم یاحق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم آقا ایوب عزیز
   طبق وعده، زیارت در روز ولادت انجام شد و حرفهاتون رو هم خدمت آقا عرض کردم.
 80. به عبدالمهدی
  سلام برادر بزرگوار
  ازتون درخواست دارم فردا به امام رضا ع بگید سپیدار دیگه بریده..خسته ست....یعنی اینقدر سخته که عنایت کنید و همسرم جور بشه؟ بعضی مسخره میکنند که شما مگر قران و امام و خدا ندارید که اروم بشید و مشکلتون حل بشه؟ جواب اینها رو شما بدید! دیگه دارم از حرمت ناامید میشم! دلم برات تنگ شده ولی سر قرارم میمونم و دیگه تنها ؛ زیارتت نخواهم اومد.
  نذار که ناامید بشم. فردا منتظر هدیه ات میمونم.🌹
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   نائب الزیاره بودم و حرفهاتون رو منتقل کردم.
   ان شاءالله حاجت روا باشین.
 81. خدا با منه(زهرا)

  سلاااااااااااااااااااااااااام
  گفتم امروز بگم شاید فردا نبینین دیر بشه
  یا لثارات جون و برادر عبدالمهدی اگه میشه فردا که روز۴۰منه برام زیارت نیابتی انجام بدین خیلیی دلم میخاست مشهد باشم برم قم ولی نمیخان منو .
  نمیخان دیگه😥😖
  آقا جان میدونم بدم میدونم ولی من ب خیلیااا قسمت دادم منو روز تولدت امسال بطلبی مثل هر سال نشه ک فقط از تلوزیون ببینم حرمتو و دلم بگیره ولی نمیخای منو باشه دیگه هیچ گله ای بهت ندارم و ازت دیگه هیچ وقت نمیخام منو دعوت کنی شاید خیلیی بدم اره همینه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی زهرا جونم
   تبررریک ویژه بابت ۴۰ تایی شدنت.
   منتظریم همینطور چله ها یکی پشت سر دیگری باموفقیت سپری کنیااا و بیای  رخواست زیارت بدی.
    زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   واقعا حرفاتون اشک منو درآورد. ان شاءالله به زودی زود قسمتتون
   زیارت امام رضا علیه السلام در روز ولادت آقا انجام شد.
 82. سلام چرا کسی جواب پیاممو نمیده
  میخام برام زیارت نیابتی انجام بدید فردا روز سیزدهمم هست و میخام روز تولد اغام امام رضا برام زیارت کنید و ازش برام سلامتی مامان بابام و داداش ابجیمو بخداین و بگین خواهر برادرم همیشه خوشبخت بشن و لحظه ای هم از راه راست نزار خارج بشن و همیشه هواشووونو داشته باش تا بتونن باعث خوشحالی دل مامان بابام باشن
  برا من دعا کن که تا عمر دارم کنار خانواده ام باشم و پاک پاک باشم امام رضا میشه این دفعه خانواده ای بطلبی بیایم یا رضا کمکم کن دور ورم پر از پلیدی دوس دارم بیام از جا بیرون دوس دارم نوکریتو بکنم
  اغا جان راستی تولدت هم مبارک👏🏻👏🏻🙃🤗🤗😍😍
  خدایا شکرت بابت هرچی دادی و ندادی
  جز تو هیشکیو ندارم پناهم توییی دوست دارم خدایا شکرت خدایا شکرت خییلی خوبی خییلیییی خییییییلی دوست دارم خییلیااا هوا خانواده مونو داشتع باش
  نظرت برنگردون خدایا
  راستی خدا جووونم میشه سلاممو به مادر بزرگم برسووونی بگید خییلی دوست دارم
  و شرمندشم
  بش بگید بیاد بخوابم منتظرشم
  خدا جووونم 🙃مرسی که دارمت🤗
  دوست دارم😍
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا ایوب بنده جواب دادم.حتما برادرمون آقای عبدالمهدی هم حرفاتون رو به خدمت آقا میرسونن.
   پاکیتون ابدی.

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله حتما آقا ایوب
   یه کامنت پایین تر گذاشتم، ببینید.
 83. سلااااااااام
  من امروز روز نهم پاکیم هست شکر خدا و فردا روز تولد امام رضا روز دهم میشه
  دوس داشتم اعلام کنم تا لایق این زیارت نیابتی باشم ممنون میشم زیارت نیابتی امام رضا رو برام انجام بدین
  با تشکر
  التماس دعا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاام آبجی مائده خودم
   زیارت های نیابتی شماهم با افتخار بزودی انجام میشه.
   ان شاءالله زود زود زیارت ۴۰ و ۸۰ و ۱۲۰ تایی شدنت خواهری.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام در روز ولادت آقا انجام شد.
 84. سلام
  روز تولد امام رضا روز سیزهمینمه از پاک بودن ازتووون میخام از طرف من برید زیارت کنید و ب اغا بگید بطلب بیام هرچ زود تر ممنونم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز زیارت های نیابتی شما با افتخار بزودی انجام میشه.
   ان شاءالله بزودی زیارت ۴۰ تایی شدنتون.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه
 85. دلتنگ مادم زهرا( زهرا)

  سلام ببخشید امروز روز سیزدهم من میشه زیارت نیابتی رو برام انجام بدید خیلی شرمنده اما اگه براتون امکان پذیر روز تولد آقا باشه
  بازهم ببخشید
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام به شما  حتما پیامتون رو به مدیر میرسونم

   عبدالمهدی:
   سلام، چشم حتما انجام میشه و خبرش رو بهتون میدم.
   خوشحالمون کردید
   .
   یا لثارات الحسین:
    سلام خواهرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه
 86. Determined&powerfull

  سلام من روز اولمه میخوام از 10 روز شروع کنم واسه این طرح تشویقی
  الهی به امید تو ....
  • پاسخ:

   مرتضی

   :))))))))))))))))
 87. از امروز میخوام شروع کنم خیلی تلاش کردم و خیلی شکست خوردم مسبب اصلیشم میدونم خودمم...
  ولی واقعا میخوام ترکش کنم
  چون دارم حس میکنم بدجور داره میبرم به تاریکی
  واسم دعا کنید لطفا
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   انشالله این سری حتما پیروز خواهید شد و حتما فکرتون کنترل کنید که برنده نهای شما هستید منتظر خبر های خوبتون هستیم

   عبدالمهدی:
   توی حرم آقا، روز ولادتشون دعاگو بودم برادر
 88. عبدالمهدی:
  سلام بر بندگان پاک خدا

  دوستانی که توی این چند روز قبل پیام گذاشتن و یا این دو سه روز پیام میذارن، متاسفانه بنده مشکلی برام پیش اومده که توانایی تشرف به حرم رو ندارم این چند روز. و به همین خاطر زیارتها کمی عقب میفته.
  اما در ازاش سعی ام این است که بتونم روز ولادت مشرف بشم، و زیارتها در اون روز انجام بشه ان شاءالله.

  التماس دعا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   التماس دعا برادرم.
 89. می خوام سر بلند باشم

  همینطور باید لطف خدا و زحمات شما رو با پاکی ابدیم جبران کنم. دعام کنید.......
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، زنده باشید
   خیلی خوشحالیم از این موفقیتهای شما
   زیارت امام رضا علیه السلام در روز ولادت آقا انجام شد.
 90. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  141 روزه شدم.
  برام زیارت نیابتی به جا میارین؟
  به امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) بگین کمک کنن نلغزم.....نمیخوام زحمات 141 روزه ام به باد بره.....
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه
 91. سلام
  روز هشتم از پاک بودنمو شروع میکنم
  و از روز اول نیتم این بوده که وقتی رسید روز دهم برام زیارت نیابتی کنید حرم حضرت معصومه و امام رضا
  اما الان میخام یه خواهش کنم ازتون که اگ امکانش هست برام روز میلاد امام رضا زیارت کنید ممنونم از همتون 🙏🏻
 92. دهمین روز پاکی .
  میشه برا منم برین زیارت ؟؟؟
  خییییلییییی محتاج دعا هستم .
  ممنونم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا بهروز ماشاءالله به شما
   منتظر ۴۰ تایی شدنتونم هستیماااا+زیارت نیابتی.
    زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه

   عبدالمهدی:
   به به آقا بهروز
   زیارت امام رضا علیه السلام در روز ولادت آقا انجام شد.
 93. سلام ویژه خدمت برادر و خواهرای گلم.
  حدوداً دو هفتس که هی به دنبال ترک گناهانم هستم و به لطف خدا تو این دو هفته این عمله زشتو بیشتر از ۲ بار انجام ندادم،منی که این عمل زشتو هر روز انجام میدادم و....
  الانم دوباره بعد از گذشت اون دو هفته وارد روزسوم شدم و انشا.. روز دهم میام اینجا و اعلام پاکی میکنم
  همشم به لطف و همت شماست
  ممنونم از همتون
  انشا.. حاجت روا شین
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   سلااااااام به به سه روز پاک بودید و ما بی صبرانه منتظر روز ۱۰ و پاکی ابدی شما هستیم
 94. ترگ کناه تا محرم...

  یا امام رضا خودت کمکم کن از همین حالا تصمیم گرفتم که ترک گناه کنم امیدوارم به کمک خدغ امام رضا و سرور سالار خودم حضرت ابا عبدالله تا ماه محرم کاملا ترک گناه کرده باشم....برو بریم برای ترک گناه
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   انشالله که پاک میشید و با پاکی قشنگ تون حتما محرمی خوب خواهید داشت
 95. سلام وقتتون بخیر به لطف تلاش شما و سایت خوبتون.لطف خدا و توجه ائمه 11روز پاکم سلام منو به اقا و خواهرش برسونین بگید کنیزتون این بار با تمام قوا واسه ترک تلاش میکنه تنهاش نذارین و هواشو داشته باشین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااام خدا قوت دوست عزیز
   تبریک میگم موفقیتتون رو
   چشم با افتخار زیارت هارو انجام میدیم.

   یا لثارات الحسین:
   خواهرم زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت و مطلبی که گفته بودین، در روز ولادت آقا انجام شد. به امید موفقیتهای بیشتر و بیشتر
 96. بنام خداوند دانای توانا
  به امید خدا پنجمین روزم شروع شده عزمم رو جمع کردم واسه رسیدن به دهمین روز
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   و ما مشتاق رسیدن شما به روز دهم هستیم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله آقا میلاد مایه سعادت ماست. و با افتخار انجام میدیم زیارت رو براتون برادرم.

   عبدالمهدی:
   ماشاءالله آقا نیما، کارتون عالیه
   زیارت امام رضا (ع) در روز ولادت حضرت معصومه(س) انجام شد.
   ان شاءالله یک ماه دیگه هم باز میایید و میگید باورم نمیشه چهل روز هم تمام شد :)
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   تبررررررررررریک میگم آقا نیما
   پیش به سوی 40 تایی شدن

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی حضرت معصومه صبح میلاد امام رئوف انجام شد.قبول باشه
 97. امروز روز دوم از پاکیمه 😊
  به امید خدا با قدرت میرم جلو و روز دهم که هشت روز دیه میشه اعلام پاکی ده روز میکنم که
  بجا من برید زیارت این خواهر و برادر اسمانی
  به امید پبروززززززی💪🏻💪🏻💪🏻
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   منتر ده روزه شدنتون هستیماااااا زود بیاید

   عبدالمهدی:
   منتظریما آقا ایوب
   به امید پیروزی💪💪
 98. سلامممم من از همین لحظه تصمیم گرفتم این ۱۰ روز شروع کنم واسم دعا کنییییید یا خدااا
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   منتظر تون هستیمااااا

   عبدالمهدی:
   سلاااااام
   موفق باشید
 99. به عبدالمهدی
  سلام برادر بزرگوار
  امیدوارم شاد و سلامت باشید.
  به لطف خدا و 14 معصوم ع و کمک شما و بقیه ی دوستان؛ پیروز شدم و امروز 40 روزه شدم.
  خداروشکر که پیش امام رضا ع سربلند شدم.
  ازتون درخواست زیارت نیابتی دارم.
  سلام منو به امام مهربانی برسونید و بگید من رو قولم ایستادم و اشتباه رو کنار گذاشتم ؛ شما هم دعا کنید که شرایط ازدواجم فراهم بشه.
  ممنونم برادرم. التماس دعا🌷
  ابجی فاطمه هم لطف کردن یه روز زودتر برام زیارت نیابتی انجام دادن.
  از همه ی شما ممنونم. اجرتون با امام عصر عج.
  درپناه حق🌹
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، متشکر
   خدا رو‌شکر خواهرم. واقعا خبر خیلی خوبی بود.
   زیارت امام رضا (ع) در روز ولادت حضرت معصومه(س) انجام شد. + گفتن حرفتون.
 100. سلام
  من امروز به 40 روز رسیدم
  اگه میشه به نیابت از منم زیارت کنید خیلی دلم برا امام رضا و حضرت معصومه تنگ شده واسه ما هم دعا کنید بتونیم بیایم
  التماس دعا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام تبریک خواهری خیلی عااالی پیش رفتی. ان شاءالله زیارت 80 تایی شدنت.
   زیارت نیابتی حضرت معصومه انجام شد.


   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا (ع) در روز ولادت حضرت معصومه(س) انجام شد.
   ان شاءالله روزی خودتون.
 101. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  لطفا اگر میشه برام زیارت نیابتی به جا بیارین. خیلی حال روحیم خرابه...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   یارت نیابتی حضرت معصومه انجام شد. و دعاگوت بودم خواهرم.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا (ع) در روز ولادت حضرت معصومه(س) انجام شد.
   امیدوارم حالتون بهتر بشه. اگر حس کردید مشکل خاصی هست که میتونیم کمک کنیم حتما بگید.
 102. یاابالفضل العباس

  سلام آبجی فاطمه و آقای عبدالمهدی
  من امروز ده روزم تموم شد‌.
  لطفا سلاممو به حضرت معصومه و امام رضا(ع)برسونید.
  دعا کنید کیفیت ترکم بالا بره و این دفعه جا نزنم.
  امیدوارم یه ماه بعد برا چهل روز درخواست زیارت بدم.
  فاطمه جان بابت جوابت به سوالم در مورد نماز ممنون..
  خیر دنیا و آخرت نصیبتون.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااااام آبجی هانیه عزیـــزم
   چششششم با افتخار زیارت مبکنیم و دعا گو هستیم. ماشاءالله خواهری

   یا لثارات الحسین:
   سلام تبریک خواهری خیلی منتظرمون نزاریا زود 40 تایی شو.
   زیارت نیابتی حضرت معصومه انجام شد. دعاگو بودم خواهرم.
   خواهش میکنم سعادتمند و عاقبت بخیر بشی خواهرم.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا (ع) در روز ولادت حضرت معصومه(س) انجام شد.
 103. خداجون این امیرمارو حفظ کن ازشر هرچی پیدا وپنهونه که می خواد این اقا امیر مارو از راه بدر کنه الهی امین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   به به داداش امیدوار خوبمون هم که اینجاست.
   خوشحالم که همراهمون هستید.
 104. سلام
  من تونستم ۱۰ روز مقاومت کنم. خیلی سخت بود. دیگه نمی خوام این گناه رو انجام بدم. خواهش می کنم برام دعا کنید.
  ممنون
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا امیر 10 روزه شدنت مبارک خوشحالم که انقدر از این گناه پشیمونی آفرین همینطور ادامه بدی منتظره 40 تایی شدنت هستما.

   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی حضرت معصومه انجام شد. دعاگو بودم آقا امیر.


   عبدالمهدی:
   سلام آقا امیر، خیلی خیلی تبریک میگم. عالی بود🌹
   زیارت امام رضا(ع) در روز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم خواهرم
 105. نارین خانم (نرگس )

  سلام به آبجی یالثارات و داداش عبدالمهدی😊
  من ۱۰ روزه شدم
  میشه لطفا اگه زحمتی نیست از طرف من زیارت نیابتی کنید ؟؟
  خیلی ممنونم از شما ☺
  امیدوارم خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه ☺
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام نرگس خانم
   خدا رو شکر
   امروز زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.
   ان شاءالله به زودی برای چهل روزتون.

   یا لثارات الحسین:
   سلام تبریک خواهری خیلی منتظرمون نزاریا زود 40 تایی شو.
   زیارت نیابتی حضرت معصومه انجام شد.
 106. سلام من امروز روز پنجمه پاکیمه و تا پنج روزه دیگه میام و اعلام پاکی د ه روزمو میکنم
  خیلی ممنون از این طرح عالیتون
  • پاسخ:

   محمد :
   خیلی عالیه ولی چه بهتر هروز اعلام کنید

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنیم
   منتظرتون هستیم
   امام رضا(ع) یار و یاورتون
 107. سلام و خسته نباشید خدمت همه ی عزیزان الان با وبلاگتون آشنا شدم خیلی ایده ی جالب و خوبی برای ترک ایجاد کردید.
  راستش من قبل عید حدود ۲ ماه کاملا ترک کرده بودم و هدف و انگیزه‌ام هم اول خدا بعدش هم امتحان ورزش😃 که باید دراز نشست امتحان میدادم بود که قبل ترک اصلا توانایی جسمی‌ام برای امتحان ورزش مناسب نبود 😐 ولی بعد ترک عالی بودم نمیدونم چیشد که دوباره شروع کردم ولی الان باز هم میخوام به لطف و کمک خدا و هم به دلیل اینکه ورزش بدنسازی رو شروع کردم این کار زشت و گناه رو ترک کنم امشب اولین شب من خواهد بود برای ترک امیدوارم دعا های شما هم برای ما مورد رحمت قرار بگیره.
  ممنون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا پویا. تصمیم خیلی خوبی گرفتین. موفق باشین. ما هم روز دهم هدیه میدیم بهتون. پس منتظرمون نزاریدااااا زود بیایید.
 108. سلام
  خواستم یادآوری کنم زیارت نایبی من رو یادتون نره امروز چله رو تموم کردم و خیلی خیلی به دعاتون محتاجم...
  مرسی که اینقدر به همه لطف دارید، اجرتون با امام حسین(ع)...
  • پاسخ:

   محمد سرباز امام زمان عج :
   سلام
   افرین ان شالله پیام خصوصی بفرستید تا عبدالمهدی جان پیگیری کنه


   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم تبررررریک و شادباش . پاکیتون ابدی. تنتون سالم و دلتون شاد.
    🌹زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   بله، زیارت امام رضا ع هم شب دوشنبه بهمراه نماز زیارتی انجام شد.
   ممنون از لطف شما
 109. سلام
  من روز دهمم نیومدم این قسمت میشه الآن برام زیارت برید؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام معلومه با افتخار انجام میدیم. و همینطور منتظر موفقیت های روز افزونتون هم هستیماااااااااا.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر بزرگوار زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله، آقا احسان زیارت بهمراه نماز انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهش میکنم پریا خانم گل. الهی همیشه بخندی.

   عبدالمهدی:
   زنده باشید و سربلند :)
 110. سلام دمتون گرم برا این طرح خوبتون
  من فردا ١٠ روزم تموم میشه واین وبلاگ خیلی کمکم کرد
  لطفا هروقت زیارت رفتید سلام منو برسونید و برام دعا کنید چون اگه امام رضا بطلبه چند روز دیگه میرم پیشش دعا کنید جور شه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم با افتخار انجام میدیم و منتظر موفقیت های روز افزونتونم هستیماااااااااا.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر بزرگوار  زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام بر آقا علی عزیز
   نائب الزیاره و دعاگو بودم برادر.
  • پاسخ:

   مریم
   منتظرتون هستیم حتما موفق میشید شک نکنید

   عبدالمهدی:
   داداش بدو تا طرح رو برنداشتیم😂
 111. به عبدالمهدی
  به یالثارات الحسین
  سلام عزیزان.
  امروز 30 روزم تمام شد.
  اگر به زیارت رفتید سلام منو برسونید. ممنون از لطفتون. التماس دعا🌹
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم خواهرم انجام میشه. تبریک تبریک تبریک🌸🌸🌷🌷

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام
   نماز و زیارت انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   نه دادش ور نمیداریم.
   شما سریع ۱۰ روزه شو که ما مشتاقانه منتظریم☺☺
 112. سلام روز دوممه تلاش میکنم ۱۰ روزو برم برا این سعادت عالی ک دوستان زحمتشو میکشن...
  راستی ۱۰ رور رو تموم کنم هم توی حرم امام رضا(ع) برام نماز میخونید هم حضرت معصومه (س)؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا حسین دو روزه شدنت مبارک خوشحالم که با این هدف داری میری جلو که زیارته نیابتی برات به جا بیارن عااااااااااااااااااالیه واقعا
   بله اعلام کنید روزه دهم رو تا هم در حرم اما رضا و هم در حرم حضرت معصومه براتون زیارت نیابتی به جا بیارن و نمازهم بخونن. منتظریما زود 8 روز یاقیمونده رو طی کن و بیا
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   سلام زهرا خانم عزیز
   خواهش،میکنم. منتظر موفقیت های روز افزونت هستیم خواهری.


   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ان شاءالله باز هم اینجا ببینیمتون برای زیارتهای بعدی.
 113. سلام دوستای خوبم من امروز ده روزه شدم : )
  خیلی خوشحالم و امیدوارم به زودی به چهل روز برسم.
  من فردا عازم مشهد مقدس میشم و افتخار زیارت امام مهربونم رو پیدا میکنم برای همه ی بچه های گل توبه ۹۴ زیارت ویژه میکنم حتما. با وجود این خوشحال میشم اگر عبدالمهدی عزیز هم در زیارتشون اسمی از من هم ببرن از خواهر خوبم هم تقاضای یه زیارت نیابتی دارم
  ممنونم از مهربونیاتون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چقدررر عالی
   بله حتما، باعث افتخاره.
   التماس دعا داریم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   زیارت آقا هم انجام شد.
 114. سلام
  من اگه خدا بخواد ٣ روز دیگه چله اول رو تموم میکنم میشه واسم زیارت نایبی رو به جا بیارید؟
  البته اگه زحمتی نیست،مرسی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام شیوا خانم
   به به چه عاااالی
   پیشاپیش،تبرررررریـــــــــــک
   بله با افتخار. یه نقطه اضافه گذاشتی آبجی رحمته.
 115. از امروز قول میدم تا 10 روز به عشق امام رضا و خواهر معصومش گناه نکنم.... کمکم کن آقا... خیلی شرمنده ام
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام به به چه قول خوبی.
   ماهم بعد اتمام ۱۰ روزتون. زیارت رو انجام میدیم.
   فقط،لطفا بازم پیام بزارید،و یادآوری کنین.
   موفق باشی خواهرم.
 116. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  121 روزه شدم. درخواست زیارت نیابتی دارم.
  خیلیییییی برام دعا کنید. میترسم بلغزم.....
  سلامم رو به امام رضا و حضرت معصومه برسونید و بگین کمکم کنن.
  کلا خیلی محتاج دعام برا همه چی...دعام کنید.
  خدا خیرتو بده
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهری. چشم با افتخار انجام میدیم.و دعاگو هم هستیم.توکل بر خدا.


   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما + دو رکعت نماز + زیارت امین الله + زیارت عاشورا صبح امروز دوشنبه براتون انجام شد.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا ع هم انجام شد.
   ان شاءالله موفق و پیروز باشید.
 117. سلام لطفا زیارت نیابتی که جایزه روز10 بوده برام انجام بدید لطفا 😊
  البته الان روز 15 هستم
  خیلی خیلی ممنون ازتون
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام پریا جونم 15 روزه شدنت مبارک پیغامتو حتما میرسونم.

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام خواهر خوبم پریا خانم.
   زیارت حضرت معصومه صبح روز چهارشنبه براتون انجام شد. منتظر 40 تایی شدنتم هستیماااااا زوود بیا.

   عبدالمهدی:
   سلااام
   بله، زیارت امام رضا ع هم انجام شد. پیش بسوی ۴۰تایی شدن...
 118. شبنم(شادی )

  سلاااااااام

  داداش عبدالمهدی مشکل اون امتحانم حل شدخخخخیلللللی ممنونم برام دعا کردین.
  خانم الثارت از شمام ممنونم برام دعا کردین.

  داداش عبدالمهدی هر روز یع مشکلی پیش میاد که ناراحت بشم.اون موقع ها میگفتم چون گناهکارم عیبی نداره اما الان داداش فقط خخخیلللی ناامید شدم.فوق العاده زیاد.آخه احساس میکنم چه پاک باشم چه نههههه هیچ ارزشی برا خدا ندارم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  خخخیلللی ناامیدم.فک نمیکنم مشکلم حل شه.
  کاش یکی از مشکلاتم حل شه کمی امیدوار شم.ناامیدی داره خفم میکنه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   خدا رو شکر، خیلی خبر خوبی بود. خواهش میکنم.
   خب این خودش یه مشکلی بود که حل شد دیگه :)
   بیشتر بستگی داره که نگاهتون چطور باشه. یعنی یه وقتی هست که آدم نگاهش به مشکلاته. خب اینجوری آدم حساس میشه و بیشتر مشکلات رو می بینه.
   ولی اگر آدم نگاه خوشبینانه داشته باشه، می بینه که واقعا یه سری چیزها دارن حل میشن. و روزانه خیلی نعمتهای خوب ممکنه به آدم برسه.
   و حتی اگر الآن هم اینطور نباشه، ولی مطمئنا با صبر کردن، همچین شرایطی رقم میخوره.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم اگه نوشتن اسمم سخته (فاطمه) بگو. چون اسمم فاطمه هست.
   امروز صبح (چهارشنبه) توفیق شد. نایب الزیاره و دعاگو بودم خواهرم. (فبشر الصابرین): خدا به صابران بشارت داده هااااااااا.
 119. به یالثارات الحسین
  به عبدالمهدی
  سلام عزیزان
  وضعیت سلامتیم بحرانیه. عفونت خیلی شدید شده. اگر زیارت رفتید برام دعاکنید.
  همین الان داشتم خواب میدیدم دارم به زیارت حضرت معصومه س میرم..
  • پاسخ:

   مرتضی
   سلام ابجی بهشون گفتم به زودی به پیامتون جواب میدن


   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم توفیقی باشه بنده فردا مشرف میشم.
   ان شاءالله خدا شفا بده.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهری خوشبختانه توفیق شد و امروز چهارشنبه. دعاگوتون بودم.
 120. سلام
  روز دهم من هستش می خواستم از تون در خواست کنم از جانب من هم تو حرم امام رضا و کریمه ی اهلبیت زیارت کنید

  یاعلی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام تبر خواهرم زهرا بانو
   زیارت حضرت معصومه صبح روز چهارشنبه براتون انجام شد. منتظر 40 تایی شدنتم هستیماااااا زوود بیا.

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   زیارت نیابتی امام رضا ع هم انجام شد.
 121. سلام ممنون از وبلاگ خوبتون.
  من از همین الان که 18تیر 96 ساعت 1:38 هست باخودم و خدای خودم عهد می بندم که به عشق امام رضا(ع)تا 10 روز این کار رو انجام ندم.بعد از اون هم برای همیشه ترک کنم.(البته باکمک خدا و امام زمان و اراده خودم)
  باز هم ممنون از شما.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر ما مشتاقانه منتظر 10 تایی و بعد 40 تایی شدنتون هستیم.زود زود برگردین.
 122. خدایا فقط برای رسیدن به خودت برمیگردم (محمد مهدی)

  دوستان منتظر نظرات و دل گرمی ها تون هستم ،همش فکر میکنم خدا دیگه منو نمیبخشه چون فکر نکنم کسی باشه که 10 سال این گناهو کرده باشه حتی تو این سایت..
  من اسمم فراموش کردم بگم ،من محمد مهدی هستم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام اول اینکه جای سوالتون اینجا نبود،بلکه توی سوالات و یا درخواست کمک مطرح میکردین.
   اما اینبار جواب میدم.
   بله ما توسایت با سابقه ۱۰ و ۱۳ و ۱۵ سال هم داشتیم که تر مردن.
   خدا هم هیچ جای قرآن ننوشته ای کسانیکه که ۱۰ سال گناه کردین من شما رو نمیبخشم درسته؟؟
   خدا میبخشه همه گناهان رو.
   هر که دارد به سرش شور و نوا بسم الله.
 123. خدایا فقط برای رسیدن به خودت برمیگردم (یا سید الشهدا)

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام دوستان
  این اولین پیام من اینجاست،از این به بعد با این نام اینجا پیام میدم، **** ******** و29 سالمه، دقیقا یادم نیست چند ساله این کار زشت را انجام میدم اما حدود 10 ساله فکر کنم، دیگه از خودم خسته شدم، من آدم مذهبی هستم در ظاهر و چیزای مذهبی خیلی برام مهمه اما مشکلات زندگی و اتفاقاتی که برام افتاد منو به این سمت برد، و اینکه همیشه از خدا شاکی بودم، بارها توبه کردم ، یعنی تو این ده سال هیچوقتی نبوده که خودم بخوام ، همیشه بخاطر یه مشکل اومدم سمت این گناه و انجامش دادم ، نمیدونم چمه، انگار مشکلات شدن بهانه برام، دیگه تصمیم گرفتم هر اتفاقی تو این دنیا افتاد مهم نباشه و فقط برای خواست خدا و رضایت اون این گناه را ترک کنم و از خدا هیچ توقعی جز رسیدن بهش ندارم و اصلا مهم نیست برام که به آرزوهام برسم با ترک این گناه یا نه، من تلاشم را میکنم و بقیش را بخدا میسپارم، و اینکه دیگه میخوام به زندگی خوشبین باشم و فقط خوشبین و چیزای خوب را ببینم اطرافم و به هیچ چیز بدی فکر نکنم وبخدا بسپارم زندگیم را در کنار تلاش خودم، واینکه میخوام یک لحظه اون دستور العمل ها که تو سایت هست را ترک نکنم و یک لحظه غافل نشم: پس 1بخاطر خدا وبرای خدا ترک میکنم بدون هیچ توقعی و نیتم خدا باشه نه اینکه ترک کنم که کارم پیش بره یا اینکه زن خوب گیرم بیاد یا..2میخوام فقط به چیزای خوب فکر کنم وبدی ها را پاک کنم از ذهنم واز نظر روحی خودمو بالا بکشم3تمام توصیه ها و دستورات لازم را انجام بدم و یک لحظه غفلت نکنم..

  یکسری تجربه هام را بگم ؛تا حالا بارها با روش های مختلف ترک کردم، آخرین تلاش موفقم ماه رمضون بود که 35 روز ترک بودم، چند ماه قبلش تا 45 روز هم ترک بودم، شده تا 4 ماه و 5 ماه هم ترک کردم، اما چون فکرم درست نبوده و همش با سختی ها و کم آوردن ها و مشکلات بسیار زندگی به این گناه کشیده شدم و چون یک بیماری فکری هست یه راه واسه تخلیم بوده و اینکه حقارتم را نبینم و باور نکنم، و اینکه دنبال راه حل واسه زندگیم نباشم و..
  یه تجربه دیگم هم اینکه وقتی ترک کردم توقع معجزه تو زندگیم داشتم و مشکلات بزرگ واسه خودم یا خانوادم را تحمل نکردم واز خدا گله کردم که چرا با وجود ترک من بازم زجرم میده و چرا مشکلاتمون حل نمیشه چرا دعام پذیرفته نمیشه چرا حاجت نمیده و... این تفکر خیلی مخربه، خدا که قرار نیست با ترک ما بشه گوش به حرف ما، خدا داره خداییش را میکنه ، همین که ما را ببخشه و فرصت بده که دوباره زندگی کنیم خودش خیلیه ، پس شکرش که دوباره فرصت داد بمن..
  یه تجربه دیگم هم اینه که بد اخلاقی وعصبانیت خیلی خیلی واسه ترک مضره و از نظر اخلاق باید رو خودمون کار کنیم وسریع عصبانی نشیم..

  من زندگی سختی داشتم شاید هیچکدمتون درک نکنید، حتی توی ازدواج هم شانس نیاوردم وباکسی نامزدی کردم که باخودم از نظر اعتقادی تفاوت زیادی داشت و وقت و زندگیمو ازم گرفت اما خدا را شکر که به عقد و ازدواج نرسید اما بازم خیلی بهم ضربه زد..

  الان با تمام وجودم از این گناه متنفرم و دوست دارم به سوی خدا برگردم و آدم بشم و به زندگیم برگردم و کار وتلاشمو پی گیری کنم و به اهدافم برسم و موفق بشم و سربلند بشم..
  از همه مهمتر اینه که خیلی خجالت میکشم از خدا و امام زمان عج و اهل بیت ع من خیلی بهشون بد کردم وخجالت زدم به پدر ومادرم ظلم کردم به خانوادم به دیگران، چی میخواستم از خودم و به کجا رسیدم ، منی که میخواستم سرباز امام زمان عج بشم آخرش بکجا رسیدم، لعنت بر این شبکه های مجازی لعنت به این اینترنت لعنت به آدم های سنگدل خدانشناس..
  حالم از خودم بهم میخوره جوری که دوس دارم بمیرم و نباشم تو این دنیا و آرزوی مرگ دارم، اما چکار میتونم کنم، خدا هنوزم داره صدام میزنه، هنوزم درش را روم نبسته، به خدا قول میدم به امام زمان عج قول میدم دیگه سمتش نرم، ترا خدا دوستان کمکم کنند، دیگه خسته شدم، نسبت به همچی ناامید شدم، نسبت به ازدواج بیخیال شدم، نسبت به کار بیخیال شدم، شدم مث یک مرده متحرک، این اعتیاد از اعتیاد به مواد مخدر هم ویران کننده تره ، نمیشه به هیچکسم گفت هیچکسم دردتو نمیفهمه ، همه ازت توقع دارن اما نمیدونن تو بیماری تو مشکل داری...
  خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  خواهش میکنم از طرف منم امام مهربانی ها را زیارت کنید از امروز قول میدم شروع کنم پاک بودن تا همیشه را ..
  یا حسین ع
  یا امام رضا ع
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی خوش اومدید برادرم
   امروز زیارت از جانب شما انجام شد‌.
   ببخشید الآن موقعیت نوشتن ندارم، ان شاءالله فردا مطالبی رو اضافه میکنم همینجا.

   عبدالمهدی:
   عذرمیخوام میخواستم زودتر بنویسم ولی این چند روز خیلی گرفتار بودم. نمیدونم می بینید یا نه، مختصر مینویسم.
   فقط میتونم بگم که بهترین تصمیم رو گرفتید، و با این نیتی که دارید، راهی رو در پیش گرفتید که قطعا به سعادت ختم میشه، فقط به شرط اینکه در این راه استقامت و صبر به خرج بدید. و خدا هم شما رو از مواهب خاصه اش بی بهره نمیذاره.
   ما هم اینجا هر کمکی ازمون بربیاد از شما برادر عزیز دریغ نمیکنیم.
 124. شبنم(شادی )😢

  داداشی کلا از دیشب تا حالا خیلی اعصابم خورده و گریه میکنم.اصلا قبل از اینکه با مامان جونم دعوا کنم.

  داداشی خخخیلللی ناراحتم.اصلا خیلی زیاااااد.مگه نمیگن خدا توبه کننده ها رو خیلی دوست داره؟؟؟

  داداشی معذرت میخوام ناراحت تون کردم دوباره.ببخشین وقت تونم گرفتم.دیگه نمیام سایت اصلا اذیت کنم داداشمو.

  برام دعا کنین اوضام بهتر شه.اینقدر گریه نکنم بتونم درس بخونم.

  داداشی ایشالا موفق ترین باشین.
  قول میدم دختر خوبی شم. در پناه حق.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم خواهرم، شما ببخشید من دیروز کم پیامها رو دیدم نتونستم به موقع جواب بدم.
   چشم دعا میکنم.
   بله قطعا خدا توبه کننده ها رو دوست داره. البته از ویژگی های توبه کننده ها هم اینه که قوی و صبور میشن. شما هم باید حساااابی قوی باشین و با اراده در برابر ناملایمات بایستین. چون قطعا در پی صبر، ظفر و پیروزی هم میاد.

   روزهاتون پر از بوی عطر خدا
 125. شبنم(شادی )

  سلاااااام داداشی

  داداش عبدالمهدی من خخخیلللی گریم میاد و کلللللی گریه کردم.

  دیشبم خیلی حالم بد بودو گریه میکردم ناراحت بودم چند بار اومدم سایت اما چیزی نگفتم تا شما ناراحت نشین.

  داداشی قول میدم خخخیلللی دختر خوبی شم.اما این روزا شرایط خخخیلللی بده برام دعا کنین داداااااش 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  قول میدم دختر قویی بشم.
  اگه بتونم هر چن وقت یع بار سر میزنم اما دیر دیر میام😢😢

  یا حسین.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم
   مارو که قابل نمیدونی اما من دعاگوت هستم.
   به داداش عبدالمهدی میگم جواب بدن.
 126. خدا با منه(زهرا)

  سلام
  یا لثارات جوون من ۲روز از دهه ام میگذره اگه لطف کنین از طرف من حرم حضرت معصومه رو زیارت بکنین خیلییی ممنون میشم🙏🙏🙏🙏
  و سلام ب برادر عبدالمهدی لطفا از طرف من هم زیارت آقا برین .البته اگه خدا بخواد شاید تو تولد آقا ک با۴۰من مصادف میشه (البته اگه بتونم) میام حرم آقا برام دعا کنین ممنونم🙏🙏🙏🙏
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام زهرا خانم عزیز
   چشم با افتخار انجام میدیم خواهری.
   و البته منتظر ۴۰ تایی شدنت هم هستیم.

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام خواهر عزیزم زهراخانم
   زیارت حضرت معصومه صبح روز چهارشنبه براتون انجام شد.

   _______
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت انجام شد. ان شاءالله خودتون هم به زودی حضورا مشرف بشید.
 127. عبدالمهدی به خانم دلارام:

  سلام
  نمیدونم پیامم رو می بینید یا نه، ولی قبلا خواسته بودید که روز ۱۳ تیر براتون زیارت انجام بشه، که خدا رو شکر دو سه روز پیش هر دو زیارت انجام شد، که فراموش کردم زودتر پیام بذارم.
  حق نگهدارتون
 128. سلام
  امروز روز پنجم هستم! و کنکور هم داشتم که متاسفانه خراب شد به همون دلیلی که اینجام :(

  اما سر جلسه یکی از بچه ها به من گفت نمیای بریم مشهد با هیت بقیه هم هستن! فکر شو هم نمیکردم :))))

  یهویی شد

  19ام حرکت میکنیم امیدوارم که دیگه اینبار همه چی تموم بشه

  برای همتون دعا میکنم 3>
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام در مورد نتیجه که واگذار کنین به خدا.
   هر کس به اندازه تلاشش نتیجه میگیره.
   در مورد زیارتتون هم بسیار عالی از طرف ماهم نایب الزیاره باشید.
 129. ای امید شبهای تار

  سلام
  امروز روز 40 ام هستش و خیلی خوشحالم
  اگه میشه از طرف من حضرت امام رضا(ع)و خواهر امام رضا خانم معصومه رو زیارت بقرمایید خیلی ممنون
  و یه سوال:چه طوری برا مصاحبه درخواست بدم؟؟
  یا علی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چشم با افتخار زیارت نیابتی براتون انجام میشه.
   در مورد،مصاحبه همین درخواستتون رو خصوصی،بفرستین به همراه ایمیلتون.سوالات براتون ارسال میشه. اما من الان برای شما میفرستم سوالات رو.

   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت حضرت معصومه صبح روز چهارشنبه براتون انجام شد.

   _______
   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی خیلی تبریک میگم.
   زیارت امام رضا ع انجام شد. ببخشید بابت تاخیر
 130. سلام بر عبد المهدی عزیز و یا لثارات الحسین بزرگوار

  دوباره میخوام مزاحمتون شم

  چهل روزمم تموم شد

  چی ازین بهتر آخه :)


  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااااااام
   به به ماشاءالله به آقا امیر
   مراحمید برادر جان، خیلی خیلی تبریک میگم بهتون
   امروز زیارت امام رضا(ع) انجام شد.
   اگر خواستید میتونید برای مصاحبه هم درخواست بدید.

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام تبریک آقا امیر
   زیارت حضرت معصومه صبح روز چهارشنبه براتون انجام شد.
 131. به عبدالمهدی
  سلام برادر بزرگوار
  خداقوت به این همه تلاش بی وقفه! پیروز باشید🌷
  شب 19 رمضان رو خاطرتون هست؟
  منم رکوردمو شکستم و جبرانش کردم. امروز 20 روزه شدم و درخواست زیارت نیابتی دارم.
  سلام منو به امام رضاع برسونید و بگید ممنون که سروسامونم دادید.

  سلام ابجی فاطمه. سلام مخصوص منو به بانوی بی نظیر قم برسونید و ازشون تشکر کنید
  التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   سلامت و سربلند باشید
   بله دقیقا خاطرم هست. حتی اون نقطه ای از حرم که اینو گفتم هم تو ذهنمه. خدا رو شکر واقعا.
   چشم ان شاءالله انجام میشه.

   ______
   زیارت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) هر دو انجام شد.
 132. عبدالمهدی:
  سلام
  بزرگوارانی که اینجا پیام گذاشتن، عذرخواهی میکنم که این مدته فرصت نشده پاسخ بدم.
  ان شاءالله اگر توفیق بشه تا فرداشب و بعد از انجام زیارتها، موارد باقیمانده پاسخ داده میشن.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام میشه میشه میشه برای من هم دعا کنید فقط یه دعا 🙏

   عبدالمهدی:
   دعاگو هستم مریم خانم
 133. موفقیت از آن من است

  سلام
  روز 13 پاکی ایم
  میشه برام زیارت نیابتی به جا بیارین؟؟
  برام خیلی دعا کنید حالمم این روزا یکم خوب نیست
  ممنون


  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام چشم من اطلاع میدم که اقدام کنن. پیشاپیش قبول باشه

   عبدالمهدی:
   زیارت نیابتی امام رضا ع و حضرت معصومه س هر دو انجام شد.
   ان شاءالله موفق باشید
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بسیار عاااالی علی اقا قهرمان
   در پناه حق


   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد. ببخشید بابت تاخیر.
   ___________
   زیارت حضرت معصومه (س) انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خوش اومدی آبجی جان.
   منکه زیارت رو انجام دادم. داداشمونم بزودی ان شاءالله انجام میدن

   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد. ببخشید بابت تاخیر.
   ___________
   زیارت حضرت معصومه (س) انجام شد.
 134. سلام

  ابجی ها ممنون

  انشالله داداش عبدالمهدی زودتر خوب بشن


  یا حق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خواهش میکنم برادر. مجددا ببخشین که دیر شد.
   ان شاءالله. ممنون از همراهیتون.

   عبدالمهدی:
   سلام
   جواب دادم برادر
 135. سلام اخه چرا کسی پاسخ پیام منو نداده اخه یعنی چی من الان شدم 109 روز ها چرا نمیرید برام زیارت

  ناراحتم ازتون
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام من بهشون میگم ناراحت نباش

   یا لثارات الحسین:
   سلام علیرضا خان من الان دارم میرم حرم. چشم ویڗه برات دعامیکنم و زیارت.خوبه؟؟لطفا ناراحت نباش.داداش عبدالمهدی هم کمی کسالت دارن فرصت نکردن چک کنن پیامای این بخش رو.موفق باشید. یا حق
 136. سلام 40 روزگی تموم شد. لطفا وقتی زیارت رفتید برام از این بزرگوارا بخواین توی ترک این گناه و گناهای دیگه به طور کامل موفق بشم.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلااااااام رها شدنتون مبارک به آقای عبدالمهدی و خواهر لثارات میگم که زیارت نیابتی رو به جا بیارن
   برات آرزوی سلامتی و پاکیه ابدی رو دارم و اینکه دست در دسته خدا به آرزوهات برسی جوری که خدا برات در نظر داره.
   پاکیت خیلی ارزشمنده ها چون روزه آخره ماه رمضون رها شدی پس قدرشو خیلی بدون
   عاقبتت بخیر

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد + دعایی که گفتید. ببخشید بابت تاخیر.

 137. سلام داداش عبدالمهدی
  منو که یادتونه؟
  هنوز سر اون قولم هستما:) امروز میشه روز 12
  اینم بگم که سخت بود خیلی اما خدا آسون کرد و الان واقعا آسون شده... خدارو شکر
  تشکر از شما بابت انگیزه ای که دادید و نماز زیارت در اون شب بزرگ که من هر کاری کردم شرایط جور نشد که جایی برم... وقتی پاسختون رو دیدم کلی خوشحال شدم واقعا ممنون.
  میگن وقتی یه گناهی که ازش توبه کردی رو تکرار میکنی یعنی خدا نبخشیده بود... فقط امیدوارم دیگه تکرار نشه و تنها دغدغه ام الان همینه... خدا کنه یه تواب واقعی باشم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی خانم
   من حقیر هم دعاگوتم
   پاکیت ابدی بشه الهی خواهرم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.

   _____________
   عبدالمهدی:
   سلام
   بله معلومه که یادمه. خبر خیلی خیلی خوشحال کننده ای بود.
   ببخشید دیگه من خیلی دیر جواب دادم.
   خواهش میکنم، هر کار کوچکی هم بوده وظیفه بوده.
   زیارت نیابتی شما هم انجام شد.
   فقط درمورد این حرف که اگه گناهی تکرار بشه، یعنی خدا نبخشیده، این درست نیست. چون انسان به محض اینکه پشیمان شد و توبه کرد، خدا میبخشه. فقط انسان نباید دوباره دچار غفلت بشه که باز هم دست به گناه بزنه و مجددا باعث عقوبت بشه. وگرنه کار قبلی انسان رو خدا بخشیده. البته خدا بخشیده و کاری که مربوط به خودش بوده رو انجام داده. از طرفی انسان هم وظیفه اش اینه که اثرات اون گناه رو از خودش دور کنه که مبادا دوباره گرفتارش بشه.
 138. سلام

  خطاب به کاربر سپیدار عزیز خوشحالیم که ده روز استقامت کردی واقعا اراده قوی داری خیلیا این اراده رو ندارن انشاالله که تا اخر عمر پاک باشی فقط ی وقت فکر نکنی الان که اروم هستی دیگه شیطون نمیاد سراغت ها اتفاقا همین وقت ها هست که میاد مواظب خودت باش ذکر استغفرالله زیاد بگو  خطاب به داداش مجتبی سروش داداش انشاالله که تا اخر عمر پاک میمونی 40روز چیه بگو تا اخر عمر انشاالله


  خطاب به ابجی پریا ابجی خیلی خوشحالم که 35 روز پاک هستی من خودم 107 روز هست اینقدر زود گذشت من همین روز هارو برای تو و همه بچه ها میبینم انشاالله که حضرت زینب س دستتو میگیره


  داداش مصطفی به شمام بگم که از همین امروز خدا دستتو گرفته انشاالله که کمکت میکنه مطمعن باش


  ارزوی قلبی من پاکی تمام بچه شیعیان و جهان چرا که خودم نجات پیدا کردم و این پاکی رو با دنیا هم عوض نمیکنم


  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   شرمنده برادر عزیز، همزمان با پیامهای شما مریض شده بودم و دیگه دیر شد جوابم. البته قبلش یه پیامی در بخش تفاوت خودارضایی با جماع داده بودین، که همون موقع جواب دادم.
   و خلاصه خبر اینکه بالاخره زیارت نیابتی شما هم انجام گرفت.
   بعد پیایان این چله هم منتظریما.
   بیایید همینجا بگید.
 139. به نام خدا

  سلام

  داداش عبدالمهدی خیلی نامردی واقعا که من دو تا چله رو پشت سر گذاشتم سومی هم انشاالله دارم میگذرونم ولی شما برام نایب الزیاره نشدی ناراحتم از دستتون همین فردا میرید برام نایب الزیاره


  یا حق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 140. به عبدالمهدی
  سلام برادر بزرگوار. به لطف الهی امروز 10 روزه شدم.
  درخواست زیارت نیابتی دارم. سلام مخصوص بنده رو به امام رضا ع برسونید. ممنون🌷

  به یالثارات الحسین
  سلام ابجی عزیزم. ممنون میشم برام زیارت نیابتی انجام بدین. مرسی🌹
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلااام عزیزم من این چندروز نبودم تبریییییک بابت پایان دهه ی اول حتما به آقا عبدالمهدی و خواهر لثارات میگم زیارت رو به جا بیارن. قبول باشه طاعات و عباداتت


   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.

   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد. ببخشید بابت تاخیر.
 141. مجتبی سروش

  سلام روز 16 پاکیمه برام دعا کنید که بتونم چهلمو کامل کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام حتما دعا میکنیم شماهم تلاشتو بکن. عاقبتت بخیر باشه داداش مجتبی

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.

   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد. ببخشید بابت تاخیر.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلاااااام به خواهرم پریا...
   پاکیتون ابدی ان شا الله...
   همین که هر روز تو دهن شیطان بزنید و با انجام ندادن گناه کبیره شرایط رو برای ظهور آقا فراهم میکنید خودش کلی جبران در حق ما که هیچ ، بلکه در حق همه مومنین و مومنات هستش ، پس ، یا مهدی بگو... 

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم خواهر بزرگوار
   همین پاکی شما، برای ما بزرگترین هدیه است. چون حس میکنیم که این حداقل کاری که انجام شده، ثمره داشته.
 142. سلام

  امروز نه روزه پاکم
  و فردا میشه ده روز برام دعا کنین
  انشاالله چهل روز شدنم رو اعلام کنم
  ممنون از همگی و خدارو شکر می کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ماشاءااله به شما.
   چشم با افتخار براتون انجام میدیم.
   و البته منتظر 40 تایی شدنتونم هستیماااااا

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.

   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد. ببخشید بابت تاخیر.
 143. ﺳﻠﻼﻡ ﺩﻋﺎ ﮐﻨﺒﻦ ﺑﺮﺍم ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻟﻤﻪ ﺍﻳﺸﷲ ﻣﻨﻢ ب ﺷﻤﺎ ﺑﺮﺳﻢ.ﻳﺎ ﻋﻠﯽ.ﺍﻟﻫﯽ ب ﺍﻣﻴﺪ ﺗﻮ
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام چشم حتما دعاتون میکنم انشاء الله به پاکی های بیشتر میرسین یه روزی میاین و میگید روز 10000000 پاکی 

   عبدالمهدی:
   سلام
   دعاگوی شما بودم برادر
 144. سلام...
  چه طرح خوبی. من الان روز هفتم هستم با خودم قرار میذارم ایشالا 3روز دیگه که 10روز شد و 33روز دیگه هم بیام اینجا و اطلاع بدم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا عرفان
   به به چه عالی
   ما مشتاقانه منظرتون هستیم.
 145. سلام
  روز 33 هستم
  اگه رفتید حرم از طرف من آقا رو زیارت کنید لطفا
  لطفا از طرف من بگید اون ابر که به زیارتتان اومدم قراری با شما گذاشتم اما نتونستم سر قوام بمونم😢
  اما آنقدر شکست خوردن و پاشدم که حالا به روز 33 رسیدم و انشاالله هفته دیگه 40 روز پاکیم کامل میشه
  بگید بالاخره سر قرارمون موندم
  از طرف من آقا رو به یه مادرش فاطمه زهرا (س ) قسم بدید ضامنم بشه و از خدا قبولی توبم رو بگیره
  فقط لطفا نگید از طرف پریا چون این اسم واقعی من نیست!
  توی کل ایران ۴یا۵نفر بیشتر هم اسم من نیست دوست ندارم اسم واقفیم رو بگم واسه همین با اسم پریا اینجا پیام میدم
  ممنون از لطفتون داداش خوبم
  انشالله یه روز بتونم جبران کنم😌
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاام بر آبجی پریا خانم
   چشم حتما انجام میدیم براتون خواهرم.

   ____________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی آقا امام رضا(ع) انجام شد + صحبتهاتون

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 146. سلام اگه رفتید حرم تو یک گوشه دلتون واسه ما هم دعا کنید تا شرمنده پدر و مادرمون نشیم. به خدا هیچ چیز برام این قدر سنگین نیست جز این که شرمنده اونا بشم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا حامد
   چشم با افتخار نایب الزیاره و دعاگو خواهیم بود.
   ان شاءالله که خدا کمکت میکنه و با پاکیت درهای رحمت بیشتری به روت باز میشه و شرمنده نمیشی برادر.


   عبدالمهدی:
   سلام
   در حرم دعاگو و نائب الزیاره بودم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام. زیارت نیابتی شما دوست عزیز بهمراه زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 147. سلام ممنون که این طرح تشویقیو یادآور کردید به من ،اگر مشرف شدید لطفا برای منم دعا کنید من خودم قم درس میخونم و گاهی به حرم حضرت معصومه میرفتم و خیلی بهم کمک میکرد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خواهش میکنم خواهرم.
   چشم بزودی انجام میشه براتون .
   اما ما منتظر موفقیت های بیشترتون هم هستیما مارو بی خبر نزارین.

   عبدالمهدی:
   سلام
   در حرم آقا دعاگوی شما بودم
   ———————————
   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 148. محمد مسیح زمانی

  به لثارات الحسین
  ممنون می شم اگه رفتید حرم واسم مخصوص دعا کنید..از طرف من بگید که خییلی دلتنگتونه این بنده😔😔اگه جمکران هم رفتید به حضرت بگید رو حرفم هستم😔
  چون من از فردا می خوام چله ی ترک اینترنت کنم...دیگه رو حرفتون حساب می کنم👍
  یه توصیه هم به بچه ها:تو این راه فک کنید که تمام روزها روز اول ترکتونه ...هیچ وقت به خودتون غره نشید از روزهای پاکیتون لذت ببرید ولی هیچ وقت به نفس خودتون اعتماد نکنید..
  یا علی .....خدانگهدار🌹🌷
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم برادرم حتما با افتخار انجام میدیدم زیارت هارو به نیابت از شما.
   شما هم برامون دعا کنین.
   جمکران هم به روی چشم حتما.
   پاکـــــــــــــــــــــــیتون ابــدی.

   عبدالمهدی:
   بنده هم از طرف شما برادر عزیز نائب الزیاره بودم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله + حرفاتون.
   در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 149. سلام داداش عبدالمهدی
  ممنون از لطف بی کران همیشگیتون.
  اگر زیارت حرم رضوی تشریف بردید؛ برای ازدواجم پیش اما رضاع عرض حاجت کنین. ممنون🌷
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بی اندازهههه لطف داریید
   چشم حتما
 150. خدایا دوستت دارم (سعید)

  سلام
  کیوان (العفو)
  حالت خوبه داداشی؟
  چه حسادت زیبایی
  به یاد همه خادمین این سایت هستیم

  تو قسمت سوالات برات یه نظر ثبت کردم
  ؟!فکر کنم شما ندیدی؟!
  تو پاسخ سوالم گفته بودی منم دعام کن
  منم تو این بخش دیده بودم که نوشته بودی دلت برا امام رضا تنگ شده
  موقع نماز دعا کردم به زودی مشهدی شی بازم دعات میکنم
  امیدوارم دعام قبول شه

  شما هم موقع نماز منو دعا کنید
  اجرتون با خدا مدیران و دست اندر کاران سایت مرکز نزدیکی به خدا
  التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام آقا سعید
   خواهش میکنم برادرم. طاعات شما هم قبول باشه.
   ما واقعا چقدر خوش بحالمونه با این کارهایی که شما میکنید.
   ما که دستامون خالیه، و شاید خدا به دعای بنده های خوبی مثل شما، به ما هم نظر ویژه کنه و توفیق بندگیشو بده.
   ارادتمندیم

   کیوان(العفو) :
   سلام داداش سعید ، نه متاسفانه ندیدم نظرتونو در بخش سوالات ، اما مطمئنم خدا شنیده دعاتونو ، دمتون گرم ، خیلی خوشحالم کردین ، ان شا الله اقامون امام زمان نگهدارتون باشه...
 151. خدایا دوستت دارم (سعید)

  سلام
  به داداش عبدالمهدی و آبجی فاطمه
  نماز روزه هاتون قبول.
  خیلی ممنون که زحمت زیارت نیابتی رو به دوش کشیدید.اجرتون باخدا.

  واقعا که هرچی دعای خوبه حقتونه شما زحمت میکشید بی مزد و منت برای کسایی که اصلا ندیدینشون یا نمیشناسینشون زیارت میرین و برای پاکی و عفتشون دعا میکنین.
  واقعا که این همه خوبی و مهربونی احسنت داره.

  خواهش میکنم.من که ازتون راضی هستم دعا میکنم خدا هم از شما راضی باشه.

  ممنون داداش عبدالمهدی.
  این عکسو سیو کردم به عنوان یادگاری نگه میدارم.

  500 تا صلوات هدیه من به نیت از شما.
  موقع نماز دعاگوتون هستم.

  خیلی ممنون آبجی فاطمه.من قسمت نشد که تو این شبها برم برای دعا وقتی این پیامو دیدم خیلی خوشهال شدم.
  دعا کنید این پاکــــــــی ابدی بشه و منم تو همه مجالس مذهبی و پر عطر علی و حسین شرکت کنم.

  التماس دعا
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلااااام ، داداشی من تو چندتا چیز یذره حسودم ، یکی تو درسه ، وقتی میبینم یکی درسش از من بهتره بهش حسودی میکنم ، اما بهش بدی نمیکنم شده میرم باهاش دوست میشم ازش یاد میگیرم که منم درسم خوب بشه ، 
   و یکی دیگه از حسودیام اینه که شما توابین رو میبینم که واسه ماها دعا میکنید ، دمتون گرم ، اینجور مواقع بخودم میگم کاش منم یکاری در حق این توابِ عزیزم میکردم تا منم دعا کنه ،الان به داداش عبدالمهدی و ابجی فاطمه حسودیم شد ، داداشی منم دعااااااا کن😥
   داداشی پاکیت ابدی ان شا الله ، به امید خدا تا ابد ادامه بده مرد بزرگ...یا مهدی.
 152. یاابالفضل العباس(هانیه)

  سلام خدمت داداش عبدالمهدی و فاطمه عزیز
  من الان روز دهم هستم...هنوز تموم نشده فردا صبح ده روز کامل میشه.
  میشه دعام کنین؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام هانیه خانم عزیــــــز خیلی خوشحال شدم برات.پاکیـــــت ابدی
   چششم با افتخار دعاگو و نایب الزیارة خواهیم بود.
   البته من دیروز روز شهادت حضرت امیر تو حرم دعاگو و نایب الزیارت بودم خواهری.

   ___________
   عبدالمهدی:
   سلام
   در آخرین شب قدر زیارت نیابتیتون انجام شد.
   این بار دیگه منتظریم سی روز دیگه با یه خبر عالی بیایین.
   ———————
   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 153. شبنم(شادی )

  سلام
  من این روزا خیلی حالم بده.
  لطفا برام دعا کنین داداش عبدالمهدی.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم امروز همش بیادت بودم میخواستم شب بهت ایمیل بزنم.
   چششم با افتخار دعاگو و نایب الزیارة خواهیم بود.
   البته من دیروز روز شهادت حضرت امیر تو حرم دعاگو و نایب الزیارت بودم. 

   عبدالمهدی:
   سلام
   شب قدر و در حرم آقا، دعاگو بودم
   ان شاالله روزهای خوب هم میرسند.

   ———————
   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 154. سلام من 11روزه که پاکم اگه میشه برا من هم دعا کنید و نائب و زیاره منم بشید، خیلی دلم تنگه و گرفته
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااام آقا یاسین چشششم با افتخار انجام میدیدم.

   و البته منتظر 40 تایی شدنتون هستیم.

   ___________
   عبدالمهدی:
   سلام بر آقا یاسین
   برادر جان در آخرین شب قدر، نائب الزیارتون بودم.
   امیدوارم حال خوبی داشته باشید.

   ———————
   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 155. سلام آبجی یالثارات سلام برادر عبدالمهدی خوبین انشاللا؟یه خواهشی داشتم ازتون،میشه اگه امشبو رفتین حرم برامنم دعا کنین و زیارت نیابتی بکنین؟؟؟آخه امشب هر چی بخوای خدا دست خالی برت نمی گردونه..........ممنونم ازتون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی ممنون
   بله، دیشب توفیقش شد خدا رو شکر، و حرم نائب الزیاره تون بودم.
   التماس دعا

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما = زیارت امین الله در روز شهادت حضرت امییرالمومنین انجام شد.


 156. سلااااااااااااااام
  یوهوووووووووو
  هورااااااااااااااااا
  تموم شددددددد
  40روزشددددددددد
  اووووف آخیش..
  شرمنده ولی خوشحالیه دیگه کاریش نمیشه کرد
  اول تشکررررررر ویژه ی ویژه دارم از این سایت و بانیاش بابت کمک بی دریغ و غیر قابل وصفشون...
  امیدوارم دست خدا همیشه تو دستاتون باشه
  دوم التماس دعا دارم ازتون چون فکر میکنم همونقدر که تا اینجا اومدن مهم بود از اینجا به بعدشم خیلی مهمه...
  خدایا شکرت
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آرزو جان. رها شدنت عزیزم مبارک اونم تو روزه به این عزیزی برات آرزوی موفقیت دارم و اینکه دست در دسته خدا به تمام آرزوهات برسی اونجور که خدا برات در نظر داره.
   شاد و پیروز باشی پست صلوات رو تو قسمت اعلام پاکی میذارم برات

   _________
   عبدالمهدی:
   سلااااام
   چه انرژی ای به ما دادین
   خواهش میکنیم، وظیفه است.
   دیشب و در شب ۲۱ ماه مبارک، زیارت نیابتی آقا امام رضا علیه السلام انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم تبرررررریــــــــــــــــک
   ماشاءالله به شما و انرژیتون
   زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در روز شهادت حضرت امییرالمومنین انجام شد.
 157. خدایا دوستت دارم (سعید)

  سلام
  به داداش عبدالمهدی و آبجی فاطمه
  نماز روزه هاتون قبول.
  انشاء الله گریه ها و دعاهاتون توی این شب های عزیز مورد قبول خدا واقع بشه و ثبت و ظبط بشه ، نامه اعمالتون به دست خود مولا امضا بشه.
  به یاد ماهم باشین.

  روز 24 ام پاکـــــــــــــی.

  لطفا اگه امکانش هست برام زیارت نیابتی انجام بدین و دعام کنین.

  التماس دعا
  یا علــــی


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا سعید
   ممنون چه دعاهای خووووبی کردین در حقمون
   خداازتون راضی باشه
   حقیقتا ماهم مفتخریم به این سعادتی که نصیبمون شده.
   چشم انجام میدیم
   ناشاءالله به این اراده فقط شماهم با انرژی ادامه بدینااا این مسیر پاکی رو.


   عبدالمهدی:
   سلام آقا سعید عزیز
   خیلی ممنونیم از شما
   به لطف خدا زیارت آقا امام رضا (ع) انجام شد.
   التماس دعا برادر

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا سعید  زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در روز شهادت حضرت امییرالمومنین انجام شد.
 158. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  وای چقدر عالی. زیارت اونم شب قدر. خیلی ممنون آقای عبدالمهدی، خدا خیرتون بده.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   زنده باشین. تقدیر خودتون بود دیگه
 159. سلام داداش عبدالمهدی
  شرمنده ی شما شدم.......
  برای جبران زیارتتون 100 صلوات از طرف شما به امام عصر عج هدیه میکنم.
  شما به عنوان برادر بزرگتر قوت قلبم هستین که محکم باشم.
  ممنونم. درپناه حق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   دشمنتون شرمنده
   پیش میاد، ولی باید به فکر چاره بود و به این جهاد اکبر ادامه داد.
   خیلی خیلی ممنون از لطف شما.
 160. یاابالفضل العباس(هانیه)

  به عبدالمهدی:
  خیلی ممنون.لطف کردین.خدا خیرتون بده‌،خوشحالم کردین.
  ان شالله این بار دیگه دعاهاتونو هدر نمیدم
  عباداتتون قبول باشه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم، زنده باشین.
   دعاها که هدر نمیره. ان شاالله اینبار سیم اتصال باقی بمونه.
   التماس دعا
 161. بی نام و نشان

  این پست یه انرژی فعال سازی فوق العاده ای داشت واسم....با اینکه شکست داشتم ولی بازم شبروع میکنم بالاخره منم یه روزی همینجا مینویسم چهل روزه شدم تا برام زیارت کنین :)
  • پاسخ:

   نازنین:
   ان شاءالله منتظریم

   عبدالمهدی:
   توی حرم دعاگو بودم. حسابی منتظرم.
   البته بعد از ۱۰ روز هم زیارت داریم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   هانیه خانم من الان از حرم آقامون اومدم.
   اونجا دعاگوتون بودم
 162. سلام داداش عبدالمهدی
  شما خیلی لطف دارید ممنون از پاسختون.
  داداش اگر میشه از نزدیک سلامی به آقا بدین.روقولم هستم شما هم لطفی کنید مثل همیشه...ببخشید دیگه زحمت میشه.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام ایشون این بخش رو چک میکنن حتما و خواسته تون رو انجام میدن.موفق باشین

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم. من نمیدونستم میشناسین.
   شب نوزدهم سلامتون رو رسوندم، بهمراه نماز زیارت.

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی خوبم زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در آخرین روز ماه مبارک رمضان انجام شد.
 163. سلام داداش عبدالمهدی

  من چهل روزه شدم

  میخواستم درخواست زیارت نیابتی بدم

  قبلا ها امام رضا خیلی دوستم داشت خیلی هوامو داشت ، ولی از موقعی که به این گناه مبتلا شدم بام قهر کرده ، دیگه نمیطلبونم😳😳
  به امام رضا بگین خیلی دوسش دارم ، بگین منو ببخشه ، من اینکارو ترکش کردم ، باهام اشتی کنه، حاجت روام کنه
  ببخشید داداش عبدالمهدی یه سوال داشتم شما هر روز میرین حرم ؟؟؟ خوش به حالتون

  ابجی یالثارات ممنون میشم هر وقت شما هم وقت کردین از طرف من زیارت کنین...

  ببخشید از اینکه اسباب زحمت میشم...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین‌:
   سلاااااام آبجی نیلوفر عزیز
   تبریک میگم ۴۰تایی شدنتو با افتخار برات انجام میدیم خواهری.

   عبدالمهدی:
   سلام، احسنت بر شما خواهر با اراده
   زیارت نیابتی شما در شب نوزدهم ماه مبارک انجام شد + صحبتهاتون.
   من هر روز که نه. یعنی گاهی هم ممکنه پیش بیاد هر روز نصیب بشه، ولی معمولا نه. شاید میانگین هفته ای سه بار


   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در روز شهادت حضرت امییرالمومنین انجام شد.
 164. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  91 روزه شدم. میشه برام زیارت نیابتی به جا بیارین؟ میدونم 90 روزگی طرح نداره اما اگر به جا بیارین ممنون میشم. آخه خیلی این زیارتها بهم انرژی میدن.
  ممنون.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : 
   سلام مبارکتون باشه اینهمه موفقیت ، چشم به داداش عبدالمهدی و ابجی یالثارات میگم زیارت نیابتی براتون بخونن ، ان شا الله همیشه پر انرڗی باشیدـ...
   یا حق.

   یا لثارات الحسین: سلام خواهرم چشم شما دعاکن من زودتر برم.حتما.

   عبدالمهدی:
   سلام
   چرا که نه.
   زیارت شما توفیق شد و در شب نوزدهم ماه مبارک انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم زیارت نیابتی شما + زیارت امین الله در روز شهادت حضرت امییرالمومنین انجام شد.
 165. سلام به عبدالمهدی عزیز

  دمت گرم عزیز دل برادر ...
  چاککرییییییییییییییم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا امیر
   خواهش میکنم برادر عزیز
   قربان شما
 166. سلام نماز روزه هاتون قبول باشه ترو خدا برای من هم دعا کنید سلام منو به آقا برسونید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر عزیز، طاعاتتون قبول
   همین امروز انجام شد.
   ان شاالله موفق و موید باشید.

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 167. سلام. بنده به لطف خداوند و لطف شما بزرگواران ۱۱ روزه که پاکم. لطفا نائب من هم باشین چون فک نمیکنم به این زودیا بتونم برم دست بوس امام و خواهر گرامیشون. لطفا هوای منو داشته باشین. ممنون.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   خدا رو شکر، ان شاالله این روزهای پاکی همینطور میره بالا، تا جایی که می بینید کلی با گناه فاصله گرفتید و زندگیتون رنگ و بوی خدایی پیدا کرده.
   زیارت نیابتی شما امروز و مقارن با ولادت کریم اهل بیت(ع) انجام شد.

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 168. سلام امروز اول هستش قبلا تا 18 روز هم اومدم ولی نشده

  لطفا برام دعا کنید تازه با ساتتون آشنا شدم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله که با اراده و عزم جدی این مسیر پاکی و طهارت رو طی کنید.
   در محضر امام هشتم دعاگوتون بودم.

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 169. سلام داداش عبدالمهدی
  اگر به زیارت اقا رفتید سلام منو برسونید بگید
  من ازش دل کندم و سپردمش به خودتون. دیگه میخوام دلم واسه شما باشه و بعدش واسه کسی که خودتون بگین.
  یاامام رضا خودت امین و قرار دلم باش.
  ببخشید که باعث زحمتیم برادر. اجرتون با امام عصر عج.🌹
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم، رحمته.
   انجام شد، در روز ولادت امام مجتبی(ع)
 170. خدایارهایم نکن

  سلام.خسته نباشید
  روز43هستش
  میشه نائب الزیاره من باشید؟!
  احساس میکنم خیلی از خدادورشدم...😔
  طاعات عباداتتون مقبول حق
  التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   طاعات شما هم قبول باشه
   این ماه بهترین فرصته برای نزدیک شدن به خدا. پیشنهاد میکنم از مناجاتهایی که در پست ماه مبارک در صفحه ی اول سایت هست، استفاده کنید.
   زیارت نیابتی شما هم در روز ولادت کریم اهل بیت انجام شد.

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اهش میکنم. زنده باشییید
 171. سلام
  اسمم محسنه 11 روزه که پاک هستم از شما میخوام برام دعا کنین پیش امام رضا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام👇
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محسن
   احسنت بر شما
   زیارت نیابتیتون امروز در سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) انجام شد.
   منتظر ۴۰تایی شدنتون هستیم

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 172. فقط خدا رو دارم

  سلام اسمم محمد هست
  به امام رضا و حضرت معصومه بگید که من از اولشم میتونستم اگه رفیقای نارفقیم دوست خوبم بودن.
  دیگه خوشبختانه به محض اینکه فاصله گرفتم ازشون, تونستم که این گناهو بزارم کنار.
  روز 12 ام پاکیمه.
  بهشون بگید که منو تو این راه کمک کنن نزارن کم بیارم و نا امیدی( که اکثریت ما برای همین این گناه بزرگو انجام میدادیم برا همینه که ناامید بودن ابزار اصلی شیطانه) سراغم نیاد و بتونم با موفقیت این راهو به سر انجام برسونم.
  بگیدخواسته هایی هم که دارم رو منو یاری کنن که محقق بشه و ارزوهام براورده بشن. ان شاالله
  در پناه حق
  یا علی مدد
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام خیلی خوبه که تونستید 12 روز پاک بمونید حتما دستتون میگیرن و کمکتون میکنن تو مدیریت میگم براتون زیارت نیابتی انجام بدن


   _________
   عبدالمهدی:
   سلام زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد+ مطالبتون

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 173. یه بنده کوچیک خدا

  سلام
  من چهل روزمو پشت سر گذاشتم....
  میشه اگه زیارت رفتین به از آقا امام رضا بخواین قسمت کنه بیام پابوسش؟
  اولین باری که ده روز پاکیمو پشت سر گذاشته بودم اینقد ذوق داشتم برا زیارت امام رضا.....
  انشالله خدا قسمت کنه بعد از چند سال بیام زیارتامام رضا و خواهر بزرگوارشون....
  • پاسخ:


   عبدالمهدی:
   سلام برادر عزیز
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد+ مطالبتون
   ان شاالله روزی خودتون

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 174. سلام داداش عبدالمهدی
  دیروز یه مبارزه ی سخت رو. با موفقیت پشت سرگذاشتم.
  دلم هوایی شده بود که حرم زیارت کنم.
  اومدم خبر موفقیتم رو بهتون بدم و بگم اگر فرصت زیارت داشتین فقط از طرفم یه سلام به اقا بدین و بگین دیدی اقا که پای عهدم وایسادم؟ همین کافیه و نماز و ...لازم نیست . ممنون برادر مهربون. التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، بله خبردار شدم
   حتما، با کمال میل.

   التماس دعا

   _____ 
   خواسته تون انجام شد
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام داداش مهدی.
   40 ایی شدنت مبارک داداش خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا قوت روسفیدمون کردی
   ایول ایول داداش مهدی ایول.
   اول صبحی انرژی گرفتم در حد تیم ملی. خدا خیرت بده و امیدوارم دست در دسته خدا به آرزوهات برسی جوری که خدا برات در نظر گرفته و هرروز شاهده معجزه هایه کوچیک و بزرگش تو زندگیت باشی و بدونی که حالا که برای رضایتش سمت گناه نرفتی و 1 قدرم برداشتی خدا دوان دوان به سمتت اومده.
   ان شاءالله زیارت نیابتی ات رو به جامیارن پیشا پیش قبوووووووووووووووووووول

   _________
   عبدالمهدی:
   سلام زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 175. می خوام سر بلند باشم

  سلاممم.
  بایت زیارت نیابتی خیلییییییی ممنونم.
  برام دعا کنید. دو سه روزیه کمی فکرم...
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم.
   هر موقع فکری به سراغتون اومد چهل مرتبه لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم بگید.
   هر موقع هم نیاز به کمک داشتید مشکلتون رو مطرح کنید تا هر راهنمایی از دستمون برمیاد انجام بدیم.
 176. سلام خسته نباشید بابت سایت معرکتون روز اولمه برام دعا کنید بتونم نماز روزه هاتون قبول باشه خاک پای همتونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   متشکر از توجه شما
   شما سرورید آقا حسین
   ان شاالله دعاگو هستیم

   التماس دعا
 177. سلام ... بابا دمتون گرم ... عجب طرح تشویقی فوق العاده ای
  اجرتون با همون دو بزرگوار

  من 10 روزم تموم شده ...
  خواهش میکنم از طرف منم زیارت کنین ...

  خیلی خیلی خیلی متشکر
  چه حسّ خوبی دادین به من تو این ماه رمضونی با اینکار *:
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام
   ممنوووونییم
   به روی چشم. حتما در اولین فرصت انجام و ثبت میشه.
   زنده باشید آقا امیر

   _________
   عبدالمهدی:
   سلام زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد


   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 178. آهان الان فهمیدم که اون پیام دوم یعنی زبارت نیابتی انجام دادین برا من ^_^ واقعا مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی
  دمتون گرم:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • پاسخ:


   عبدالمهدی:
   سلام زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد+ مطالبتون
   خواهش میکنیم
 179. سلام برادر بزرگوارم بله پیام خصوصی بهتون فرستاده بودم حدود یه ماه پیش دوباره می فرستمش ولی الان نه بعد یه ماه:)) راستی زیر پیام من درج شده که زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد یا زیارت امام رضا؟مچکرم از همه زحمتایی که می کشین و هوای ما ها رو دارین انشالله خدا خودش همیشه حالتونو خوب کنه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله انشاالله
   خواهش میکنم. فعلا خواهرمون فاطمه خانم زیارت حضرت معصومه رو انجام دادن.
   ان شاالله بنده هم در اولین فرصت انجام میدم.

   ممنون از شما
 180. سلام چ بخش خوبی😍فردا من ۴۰ روزه میشم و ازتون درخواست زیارت امام رضا رو دارم

  از طرف من بگید که کمک کنه امسال با ارامش درس بخونم و به هدفم برسم انشاالله . و اگه به چیزی که میخام رسیدم ساله دیگه منو پدرومادر و خواهرمو بطلبه بیایم زیارتش ‌.
  خیلی لطف میکنید ممنونم 🌹🌹🌹🌹🌹
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، مبارکتون باشه ، ان شا الله دوستان به نیابت از شما دعا میکنند...

   _________
   عبدالمهدی:
   سلام زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد+ مطالبتون

   ——————
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه(س) برای شماروز میلاد امام حسن (ع) انجام شد.
 181. سلام خدمت همه من تو روز 39 هستم تو کل این مدت مثل روز 38و39 تحریک نشده بودم تواین دو روز خیلی اذیت شدم برام دعا کنین تا پاکیم ابدی بشه
  من شکست های بدی رو تجربه کردم
  • پاسخ:

   313

   سلام داداش چشم حتما برات دعا میکنیم 

   میگذره....

   هرچی تلاش کنی نمیتونی جلوی زمان رو بگیری ثانیه هایی که من صرف نوشتن این متن کردم گذشت و دیگه به عمرم برنمیگرده

   این ماییم که مشخص میکنیم چجوری بگذره پس چجوری باش که زندگیت با خدا بگذره
   جوری رفتار که توی زندگیت حضور خدا رو حس کنی
   وقتی حضور خدا رو حس کنی اون موقعست که شکست ناپذیر میشی اون موقعست که زیر هر فشاری طاقت میاری
 182. سلام بر عزیزان دل و مهربانان مطلق:)
  من این همه مدته میام اینجا اصن نمی دونستم یه همچین بخشی و جود داره وگرنه تا الان انقد کچلتون کرده بودم که کلا مجبور می شدین ببندین اینجارو;)))
  یه چیز جالبه دیگه هم اینکه امروز 120 تاییم شدم و خودم خبر نداشتم و همین الان فهمیدم:))
  آقای عبدالمهدی،یکی از خوش قلبای روزگار تو خوابش دیده که آقامون منو طلبیده امکانش هست نایب الزیارم بشین و بهش بگین:حاجتمو بده بهم قراره به همین زودیا بیام واسه ادای نذرم،بگین خیلی دوست دارم بیاد پا بوس بگین همیشه واسطه شدی بین من و خدام حالا میخوام دوباره شفاعت بگیری برام
  از همین لظه دعاگوتون هستم اگه سلام منو به امام رضام برسونین
  "همه گفتند محال است،دلخوشم من به محالات رضا!"
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر شما خواهر گرامی :)
   چقدر هم عالی
   چشم در اولین فرصت هم نائب الزیاره هستم و هم حرفهاتون رو میگم.
   راستی یه بارم زیر پیامتون توی بخش درخواست کمک نوشتم. فکر کنم ندیدین.
   انگار قبلا شما بودین یه پیام خصوصی داده بودین و درخواستی رو مطرح کرده بود. من خیلی خلاصه اون پیام رو خونده بودم. ولی کمی بعدش که خواستم جواب بدم، متاسفانه دیدم اشتباهی پاک شده. و دیگه نشد جواب بدم.

   _______________________
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 183. خدایا دوستت دارم

  اسلام و علیک یا علی بن موسی الرضا

  عبدالمهدی عزیز
  آقایی شما
  ممنون که نایب و زیاره ما بودی
  اجرت با خدا و امامان عزیز
  و 100 صلواتم هدیه من به شما
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم برادر عزیز
   ان شاالله دوباره هم توفیق بشه.
   و خیلی ممنون بابت این هدیه ی بسیار ارزشمند
 184. به عبدالمهدی
  سلام مرسییییی. خیلی لطف کردین. اجرتون با امام عصر عج. التماس دعا برادرم🌷
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم
   توفیقیه برای بنده.

   موفق و موید باشید
 185. سلام داداش عبدالمهدی
  امروز 10 روزه شدم و ازتون درخواست زیارت نیابتی دارم.
  سلام خاصه ی من حقیر رو به اقا برسونید. بگید که دیگه تموم شد روزها و شبهای شرمندگی....
  ممنونم برادرم. 🌹
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خواهش میکنم.
   خدا رو شکر همین امروز تونستم مشرف بشم و نائب الزیاره بودم.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روز هستیم.

   __________
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 186. آبجی فاطمه جونم خدابدنده
  ایشالا که هیچی نیست
  خدایاآبجی فاطممونو خوبه خوب کن به حق این ماه عزیز
  همگی بگید الهی آمین
  الهی آمین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   الهی آمین
 187. سلام داداش عبدالمهدی
  باتمام وجودم ازتون ممنونم
  من امروز خوندم پایین کامنتموکه اول رمضان نائب زیاره من بودین وای نمیدونین چقدخوشحالم الان بخدادقیقاازاول رمضان نیروی عجیبی پیداکردم اصلافکرگناهم به مغزم خطورنمیکنه
  نمیدونین چقدخوشحالم کردین
  ممنون بازم ممنون
  خدایابه حق محمدوآل محمد وائمه هممونوببخش ودربرابرشیطان ازمون محافظت کن آمین یا رب العالمین
  💐💐💐💐💐💐💐💐
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم خواهر بزرگوار
   توفیقی بوده که نصیب خود بنده شده، که بتونم واسطه ی خیر بشم.
   اینها هم به برکت ماه رمضان، و هم برکت وجود آقا علی بن موسی الرضا است.

   ان شاالله همیشه در راه خیر ثابت قدم باشید.
 188. خدایا دوستت دارم

  سلام
  آبجی یالثارات الحسین خدا بد نده امیدوارم هرمشکلی چه جسمی و چه روحی دارید زودتر به لطف خدا حل شه.
  محتاجیم به دعا چشم.
  ختم 100 صلوات از بابت خوبی و مهربونی همه عوامل سایت.
  امروز روز 12 هم پاکی هستم انشاالله بعد 8 روز دیگه میام دوباره درخواست زیارت نیابتی میکنم.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام ممنون تون هستیم 

   عبدالمهدی:
   سلام برادر. ممنونیم.
   زیارت انجام شد👇
 189. می خوام سر بلند باشم

  .وقتی برام زیارت نیابتی به جا میارین، از طرف من از امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) تشکر کنید. بگین خیلی گرفتارم دستم رو یگیرن. بگین بطلبن برم پابوسشون خیلی دلم زیارت می خواد.
  ممنون
  • پاسخ:

   313

                                 --------
   باشه حتما انجام میدیم |^_^|
                                 --------
                                    

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رئوف علیه السلام انجام شد.+ صحبتتون.
   خوشحالیم که همچنان بر عهدتون پابرجا هستید.

   ___________
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 190. می خوام سر بلند باشم

  سلاممممممم.
  درخواست طرح تشویقی دارممممم. 81 روزه شدم.
  • پاسخ:

   313

   سلام افرین چشمم ححتما
 191. یاابالفضل العباس(هانیه)

  سلام.
  اگه میشه برام دعا کنید و سلاممو به حضرت معصومه و امام رضا(ع) برسونید.
  ان شالله یه ماه بعد بازم میام.
  مرسی
  • پاسخ:

   313


   سلام ابجی چشم حتما


   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رئوف علیه السلام انجام شد.
   __________
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
  • پاسخ:

   313 


   سلام بی صبرانه منتظریم^_^

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهرمون زیارت حضرت معصومه(س) رو برای شما انجام دادن.
 192. شما سرور ما هستی.
  ببخشید کنجکاوی میکنم. اخه خودم تو رشته های گروه پزشکی ام. شاید بتونم کمکی کنم. کسالتتون روحی هست یا جسمی؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خواهر گلم خواهش میکنم اینچه حرفیه.
   بنده خودمم با شما هم گروهم.
   جسمی. اما خب ناخوداگاه روی روح هم تاٺیر میذاره
   اما چیز خاصی نیست تحت درمانم خواهر گلم.
   من دعا میخوام از همگی دعا.
   البته این بخش جاش نیست اگه خواستین جواب بدین لطفا همفکری خانم ها بیایین.ممنونم ازت خواهری
 193. به یالثارات
  سلام ابجی فاطمه. نگرانت شدم!! چی شدی ابجی؟ چرا حالت خوب نیست؟!
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم 
   ببخشید همتونو نگران کردم.
   روبه راه نیستم.
   دعام کنین لطفا.
   من خادم شمام.
 194. سلام امروز روز 10 هست لطفا به نیابت از من زیارت رو انجام بدین به امام رضا (ع) بگین دستمو بگیره
  زیر سوالای خانواده که چرا امسال اینجوری شدی دارم میشکنم😔
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، ان شا الله دوستان به نیابت از شما زیارت میکنند...
   خودتون رو بسپارین به خدا و بهش توکل کنید ، قطعا مشکلات برطرف خواهند شد... یا مهدی.


   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رئوف علیه السلام انجام شد.+ صحبتتون

   _________
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 195. یا لثارات الحسین:
  سلام
  دوستانی که درخواست زیارت نیابتی حرم حۻرت معصومه رو داده بودن.
  متاسفانه چون خودم حال خوبی ندارم و نگران بودم که عمری نباشه و توفقیقی نداشته باشم و این دین روی گردنم باشه.
  از خواهرم خواستم امروز رفتن و زیارت ها + نماز و زیارت نامه رو انجام دادن.
  لطفاشماهم براش دعاکنین(زهراخانم)اسمش.
  ممنون خوبیهاتونم.
  یا حق.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، اجرشون با حق ، ان شا الله شما هم زودتر بهتر بشین.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   مبارک باشه...


   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی شما بزرگوار انجام شد.

   _______
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 196. خدایا دوستت دارم

  اسم من سعید هست.
  به امام رضا و حضرت معصومه بگید سعید میخواد پاکیش عبدی بشه ، میخواد کمکش کنید تا اشتباهات گذشتشو جبران کنه و پاک از این دنیا بره.
  روزی برسه که تو پاکی کامل بیام زیارتشون.
  • پاسخ:

   نازنین:
   ان شاءالله آقا سعید شما تلاشتو بکن ان شاءالله مشرف میشی موفق باشی

   _________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی شما دوست بزرگوار انجام شد.
   حرفتون رو هم خدمت آقا عرض کردم.
 197. خدایا دوستت دارم

  سلام

  امروز دهمین روز پاکیمه.
  لطفا به نیابت از منم حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) رو زیارت کنین و نماز بخونین.
  داداش عبدالمهدی و آبجی یالثارات الحسین این بهترین هدیه ای هستش که تو عمرم میگرم.
  التماس دعا
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلااااااااااااااام خیلی هم عالی . ان شاءالله زیارت نیابتیت رو به جا میارن. پس با انرژی پیش به سوی دهه ی دوم برات آرزوی موفقیت و سلامتی داریم
 198. کیوان(العفو) :
  سلام ، ابجی یا لثارات الحسین من قم بدنیا اومدم اما از دوسالگی اومدیم گرگان ، حسرت یکبار رفتن به جمکران و حرم حضرت معصومه به دلمه...
  داداش عبدالمهدی دلم واسه اقامون رضا بشدت میتپه ، و تمام تلاشم اینه که برم دیدنشون...
  دعا کنین برام منو بطلبن ، خودشون میدونن کیوان چقدر داره سختی میکشه ، شما سلام من رو برسونین و ازشون بخواین که بطلبن منو... یا مهدی.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر جان
   امروز نائب الزیاره و دعاگو بودم.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلاااااااااااااااااااااام ده روزه شدنت مبارک عزیزم ان شاءالله زیارتتو به جام میارن پیشاپیش قبول باشه. پیش به سوی دهه ی دوم ساراجان.اینم بهت بگم این دهه که تموم بشه نیمه ی چله هم تمومه و مسیرت سرازیریه و چشم به هم بزنی چله رو تموم کردی. موفق باشی

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی شما بزرگوار انجام شد.
   خوشحالیم از همراهی شما
 199. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام من امروز چهاردهمین روز پاکیم هست ازتون درخواست زیارت نیابتی رو دارم
  اجرتون با آقا امام حسین (ع)...
  • پاسخ:

   313

   سلام داداش چشم رسیدگی میشه

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی شما بزرگوار نجام شد.
 200. سلام داداش عبدالمهدی
  بااینکه دبشب شدیدا بدحال بودم اما مقاومت کردم و پیروز شدم.
  امروز روز هفتم پاکی من هست. 3 روز دیگه 10 روزه میشم. التماس دعا
  • پاسخ:

   313


   سلام ابجی بهتون تبریک میگم ان شالله پاکیتون ابدی بشه ^_^ به داداش عبدالمهدی میگم پیامتون رو بخونه


   عبدالمهدی:
   سلام
   خدا رو شکر
   پس خیلی زود باید نائب الزیاره شما باشیم ان شاالله

 201. سلام ممنونم داداش عبدالمهدی خیلی دلم می خواست خودم اونجا باشم ممنونم ازتون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم برادر عزیز
   ان شاالله به زودی زود نصیب خودتون
 202. Mohammadreza Warrior509

  بسم الله الرحمن الرحیم

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیز😉✋

  من فردا روز 40 ام پاکیم هست، ازتون درخواست دارم اگر به زیارت حرم مطهر امام رضا علیه السلام یا حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها مشرف شدید، برای بنده ی حقیر دعا کنید.

  با آرزوی شهادت در رکاب امام مهدی عج و پیروزی در جهاد اکبر، و عاقبت به خیری برای تک تک شما عزیزان توبه کار.😍
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااام اقا محمد رضا
   تبریک میگم موفقیتتون رو چشم در اولین فرصت ممکن زیارت ها و نماز انجام میشه و همینجا اعلام میکنیم.

   __________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رئوف علیه السلام انجام شد.
 203. سلام منم ساکن مشهدم امروز میرم حرم البته هنوز ۱۰ تا چهل روز پاک نیستم ولی به هر حال امروز میرم
  • پاسخ:

   نرگس :
   سلاااام 
   انشالله ۴۰ روزگیتون !
   سلام مارو هم به آقا برسونید ها

   زینب سادات:  سلام طاعات و عباداتتون قبول باشه اگه رفتید حرم امام رضا واسه من دعا کنید که سخت محتاجشم
 204. فاطمه بانو

  سلام

  من امروز سه روزه پاکم ودوروزه ک درختمهاشرکت میکنم...تواین سه روز به انداره دوماه ازکارای عقب افتاده ام کهمماههاست امروز وفرداکردم بخاطرافسردگیم انحام دادم پخداراشکرخیلی روحیه ونظمم بهترشده

  التماس دعا
 205. سلام به امید خدا شروع روز ۴ تا ۱۰ روز چیزی نمونده ماه رمضان واقعا ادم رو از گناه دور میکنه ❤ مرسی از همه
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خیلی عالیه 4 روزگیت مبارک فقط زحمت بکش بخش اعلام پاکی کامنت بذار و منتظر دهه ی اول باش تا برات زیارت نیابتی به جا بیارن.موفق باشی
 206. سلام
  خدا قوت،همگی خسته نباشید...
  یه خواهشی ازتون داشتم میخواستم ازتون بخوام ١٣تیر دو رکعت نماز به جای من توی حرم بخونید میشه؟!؟😔
  الانم روز٤٧ هستم و دفعه قبل نشد که واسم دعا کنید...
  التماس دعا
  • پاسخ:

   نازنین:
   عزیز من پیامت رو میرسونم بهشون.

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی فعلا در روز ۱۳ خرداد انجام شد.
   ان شاالله فراموش نکنم در روز ۱۳تیر هم نائب الزیاره هستم. گرچه پیام بدید بهتره که فراموش نشه.
 207. سلام خدمت همه خواهر و برادرام مخصوصا خانم یا لثارات و عبدالمهدی
  من تو روز 32 هستم و خدا رو شکر با دعای خیر شما عزیزان باقدرت پیش میرم
  ممنونم که برام دعا کردین من تاثیرش رو دیدم واحساس قدرت وانگیزه برای ادامه راهم رو گرفتم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا مهدی بابت 32 روزه شدنت خسته نباشید میگم بهت خداروشکر که با توکل و اراده ی خودت و دعای این دو عزیز به اینجا رسیدی پس سعی کن 8 روزه باقیمونده رو هم با انرژی سپری کنی تا زیارت نیابتیت رو به جا بیارن.موفق باشی

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم برادر عزیزم
 208. فاطمه بانو

  سلام

  امروز روز دومی هست که پاکم ومیخوام اونقدرپاک بشم ک بشم سرباز امام زمانم


  برام دعاکنیدلطفا
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام تبریک بابت این 2 روز همینکه برای شروعه این ماه پاکی خودش لطفه خداست پس قدرشو بدون.
   امیدوارم خداوند تو این مسیر همراهت باشه تا سالم به مقصد برسی
 209. بسم الله الرحمن الرحیم
  دوره ۴۰ روزه ام رو شروع می کنم ... تاحالا چند بارم این کار رو کردم ولی خب نهایتش تا ۲۰-۲۵ روز جلو رفتم ... واسم دعا کنین.
  ممنون.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ان شاالله که این بار موفقید.
   بنده هم امروز پیامتون رو توی حرم امام رضا(ع) دیدم، و همونجا دعاگو بودم.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، مبارکت باشه ، تا ابد ادامه بده ، روزبروز بیشتر به یاد خدا باش ، صلوات زیاد بفرست ، و معنی قران هر روز بخون...برای منم شما دعا کن داداشی ، یا مهدی.

   عبدالمهدی:
   سلام آقا پوریا
   تبریک میگم.
   توفیق شد و در روز اول ماه مبارک، نائب الزیاره شما بودم.
 210. سلام و خسته نباشید خدمت همگی عزیزان من با اقتدار روزتوروز 31 هستم
  برام دعاکنید هم اتاقی هام رفتن خونه هاشون ومن چون راهم دوره موندم وحدود 10 روز باید تنها باشم ومیترسم که پام بلغزه وبیوفتم تو منجلاب گناه
  تونمازهاتون برام دعاکنید بخصوص تو ماه رمضون که دعاتون مورد استجابت قرار میگیره
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چشم دعا میکنیم
   اما..‌.
   به این فکرکنین که ۹ روز دیگه لقب رهاشده میگیرین و ۲ تا زیارت ناب به نیابت از شما انجام میشه.
   در ماه مبارک رمضان که ماه نزدیکی به خداست شما به بهترین ثواب پرداختین و اون پاکی و مبارزه با نفس هست.
   خدا و امام زمان همبشه شمارو میبینن چه دوستاتون باشن و چه نباشن. بزارین لبخند خدا رو ببینین نه خشم خدا.
   و اینکه در مواقع تحریک از روش های اورژانسی حتما استفاده کنین و حتما مدت زمانی رو در روز به قرآن خوندن و ذکر و دعا بپردازین.

   عبدالمهدی:
   سلام
   برادر جان امروز، روز اول ماه رمضان، توی حرم دعاگوی شما بودم.
 211. به داداش یوسف:
  اینجوری نگو داداش خدا درهرصورتی بنده هاشوخیلییی دوست داره
  خدابه حضرت داوودمیفرماید:ای داووداگر روی گردانان ازمن چگونگی انتظارم برای انان مداراین باآنان واشتیاق مرابه ترک معصیتهایشان می دانستندبدون شک ازشوق آمدن به سوی من می مردندوبندبندوجودشان ازمحبت من از هم می گسست
  خداخیلی بنده هاشودوس داره مخصوصاجوونای توابی مث ماها
  پس هیچوقت این حرفو در مورد خودت نزن
  فک نکنم تواین سایت کسی پیدابشه که مث من غرق درگناه بوده باشه ولی فقط عشق خدا و دوس داشتن خودم بود که تونستم بعدازهزاران بارشکست بازپاشم
  تواشرف مخلوقات خدایی
  ببخشیدپرحرفی کردم
  برای تک تکتون ارزوی موفقیت دارم
  التماس دعا
 212. سلااااام به عزیزانم
  من امروز43روزه که پاکم
  میشه واسه منم دعاکنید
  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
  • پاسخ:

   313   چشم ابجی حتما دعا میکنیم برراتون ^_^

   عبدالمهدی:
   سلام
   به فضل خدا، در اولین روز ماه مبارک، نائب الزیاره شما بودم.
 213. سلام
  واااای چقد کاره خوبیه واقعا اشک تو چشمام جمع شد،اجرتون با امام رضا...

  من موقعی که ۴۰ تایی شدم از این طرح خبر نداشتم،الآن ۴۸ تاییم،یعنی نمیشه برای منم زیارت کنید؟؟؟
  • پاسخ:

   313


   چرا نمیشه؟

   حتما انجام میدیم براتون

   عبدالمهدی:
   سلام، زنده باشین
   توفیق شد و در روز اول ماه مبارک، نائب الزیارتون بودم.
 214. محمد سرباز امام زمان عج

  سلام ابجی یا الثارات الحسین و داداش عبدالمهدی جان تو میدونی چمه برام دعا کنید و در طرح تشویقی شرکت داده بشم ممنونم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر آقا محمد
   چشم ما برای سرباز امام زمان دعامیکنیم 10 روز که شد بیایید اینجا درخواست بدین که مشتاقانه منتظرتونیم

   عبدالمهدی:
   سلام داداش محمد
   خیلی وقت بود با شما هم صحبت نشده بودم.
   چشم حتما برادر
   من پیشنهاد میکنم یه قرار بذار هر روز پاکی که میگذره، یه سلام به آقا امام رضا بده.
 215. ســلام.درود..فـراوان🌹

  سـلام..به ابجی .یالثارات الحسین💙💙💙💙
  وااااای هوووورااا👏👏👏👏👏👏👏
  بهـــت قــول دادم 😃😃
  روز...دهـــم ..🙌🙌🙌✋
  ابجی دعای سفارشی ✋✋👏👏👏
  دمتون گرررم...واااای چه حال خوبییییه🙌🙌🙌
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  سـلام داداش..عبدالمهدی عزیز..گرامی 🌹
  خسته نباشید..بـرادر.
  شـروع روزدهم..😃😃
  خـدایاشکرت..
  التــماس.دعـا✋✋
  • پاسخ:

   313


   واییییی هورااااااااااااااا تبرریک میکم بهتون

   به ابجی یالثارات هم میکم بیاد پیامتون رو بخونه


   یا لثارات الحسین:
   سلاااااااااااام داداش
   من که دعا کردم مخصوص خیالت راحت رو سفیدم کنیاااااااااااا


   عبدالمهدی:
   سلام داداش
   اعلام زیارت رو پایین زیر پیامتون نوشتم. (چهارشنبه عصر انجام شد)
 216. سلام. ممنون از وبلاگتون.
  من از امروز ترک خود ارضایی را شروع کردم و انشالا پاکی ام را بهتون اعلام میکنم. فقط برام دعا کنید. شاید این دفعه هزارم ک تصمیم ب ترکش گرفتم و نشد. اما اینبار من میتونم.
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلاااااام... هوراااااا ، دمتون گرم ، مباااااااارکتون باشه ، تولدتون مبارک ، چشم بهم بزنین چهل روزتون تموم میشه ، توکلتون به خدا باشه ، روش ترک رو کامل مطالعه کنید و کاملا دقیق انجام بدید... ان شا الله اقامون مهدی یروز میاد انتقام شمارو هم از شیطان میگیره ، گردنشو میزنه همه راحت میشیم...

   عبدالمهدی:
   در حرم آقا پیامتونو دیدم و دعاگوی شما خواهر بزرگوار بودم.
 217. ما که شهرمون دو قدمی حرم امام رضاست با اینکه هر بار میریم مشهد میریم باز دلمون تنگ میشه شما هایی که دورین واقعا حق دارین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ما فقط اشک دوری میزیم
   التماس دعااااااااااا.
 218. یا فاطمه الزهرا(حسن)

  سلام
  عکس حرمشو که می بینم ته دلم خالی میشه پارسال مهمونش بودم ولی کم بود اینقد دلتنگش شدم که خدا میدونه دلم میخواد برم کنار حوض با اب یخ وضو بگیرم یه لیوان اب بخورم دلم میخواد روبرو گنبد طلایی بشینم دلم میخواد برم توی زیر زمینش بشینم آخرشم برم خیره بشم به ضریح خوشکلش توی اون شلوغی بعدش نیمه شب مناجات شعبانیه با صدای حاج سعید حدادیان
  شاید باورتون نشه ولی بیشتر شبا خوابشو می بینم تو خیالاتم همش تو حرمشم
  انشالله بطلبه من زائر گناهکارش هم اونجا باشم
  اگه زیارت رفتین به آقا بگین به دلم نگاه کنه
  روز۱۲ پاکی
  یاعلی مدد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادرم آقا حسن چون فقط زیارت امام رضا رو خواستین
   اما این طرح یه خوبی دیگش زیارت بانو کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) هست که بنده افتخار انجامش رو دارم.
   ان شاءالله بزودی زود زیارت این خواهر و برادر بزگوار روزیتون بشه.
   بزودی زیارت ها انجام میشه و همینجا اعلام میکینیم.


   عبدالمهدی:
   سلام برادر خوبم
   واقعا با خوندن حرفهای شما توی حرم گریه ام گرفت.
   ان شاالله حاجت روا باشین
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد
 219. ســلام.درود..فـراوان🌹

  سـلام..به ابجی .یالثارات الحسین💙💙💙💙
  وااااای هوووورااا👏👏👏👏👏👏👏
  بهـــت قــول دادم 😃😃
  روز...دهـــم ..🙌🙌🙌✋
  ابجی دعای سفارشی ✋✋👏👏👏
  دمتون گرررم...واااای چه حال خوبییییه🙌🙌🙌
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  سـلام داداش..عبدالمهدی عزیز..گرامی 🌹
  خسته نباشید..بـرادر.
  شـروع روزدهم..😃😃
  خـدایاشکرت..
  التــماس.دعـا✋✋
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ســـــــــلام بر داداش محمد مهدی پــــــُــــــر انرژی
   زیارت نیابتی بانو کریمه + نماز + زیارت عاشورا امروز چهارشنبه برای شما انجام شد.
   ببینم چیکار میکنیااااااااااااااااااا


   عبدالمهدی:
   سلاااااااااااااااام بر داداش پر انرژی
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.
 220. سلام عزیزانِ مهربان خوبین؟.. .من روز سیزدهم هستم..تاحالا مشہد نرفته ام و متاسفانه افتخار زیارت این بزرگواران عزیزو هنوز پیدانکرده ام...خیلی دوسشون دارم ..کاش میشد منم بزودی برم زیارت امام رضا ..😭 حتما خیلی حس خوبی داره..ولی قم و جمکران رو یکبار رفته ام اما خیلی بچه بودم..خلاصه خوشحال شدم ک این پست شمارو خوندم خیلی محبت بزرگیست ک پیام مارو ب این بزرگواران برسوتیدو خیلی ازتون ممنونیم..التماس دعای زیاد داریم..ازشون بخوایین ک منو ب همون ادم پرانرژی و خیرخواهی ک بودم برگردونن..و شر شیطان رو از سرمون رفع کنن..و مشکلات و قهرها و جدایی هایی ک در زندگی شخصی ام بوجود امده رفع شه ک خیلی دارم سختی میکشم...مرسی..
  خدا بی شک خیر دوعالم رو نصیب شماعزیزان میڪنہ..الهی آمین یارب العالمین..اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..
  من اگ مدام هم صلوات بفرستمو خداروشکر کنم بازم فکر میکنم خدا منو جزو بنده های خوبش نمیدونه😞 نمیدونم چرا...😞😞😞😭😞
  • پاسخ:

   یا لثارات الحین:
   سلام ماهی خانم عزییز
   چششم با کمال افتخار زیارت میکنیم از طرفتون
   و دعا میکینم همه مشکلاتتون حل بشه  بزودی زود و هم مهمون بارگاه ملکوتی این دو بزرگوار باشید ان شاءالله.
   حرفاتونم میگیم خیالتون راحت.
   یا لثارات الحسین:
   خواهر خوبم زیارت نیابتی + نماز + زیارت عاشورا امروز چهارشنبه برای شما انجام شد.+ حرفاتونم به خود بی بی گفتم.


   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد و حرفهاتون رو هم عرض کردم.
   حقیقتا حالی که اکثر اوقات در حرم دارم، اینه که با خوندن پیامهای شما بزرگواران گریه ام میگیره.
 221. علیرضا(این دفعه دیگه واقعا امام زمانی میشم)

  سلام خواهر و برادر مهربون
  من الان روز اولمه، از امروز یک شنبه 31 اردیبهشت می خوام شروع کنم اما شروعی متفاوت از دفعات قبل، 10 روز دیگه میام اینجا و میگم موفق شدنم را
  یا امام زمان خودت به دادم برس
  برام دعا کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام داداش علیرضا
   خوش اومدین منتظرت هستیم. در پناهه خدا و امام زمان برات آرزوی موفقیت داریم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام حتما دعاتون میکنیم موفق بشی. فقط لطف کنید کامنتتون رو تو قسمت اعلام پاکی بذارین.ممنون
 222. عبدالمهدی:
  سلام
  دوستان محترمی که اینجا پیام گذاشتن برای زیارت، متاسفانه این چند روز اخیر نتونستم مشرف بشم و از این بابت عذرمیخوام.
  ان شاالله به زودی زیارتهای دوستان انجام و ثبت میشه.
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   ان شاءااله بزدی مشرف بشین و برای من حقیر هم ویژه دعا کنین که سخت محتاجم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   پایان دهه اول منتظریم مشتاقانه
 223. سلام
  من روز بیست ودومم
  احساس میکنم خدا یه جوردیگه نگاهم میکنه داره برام کارایی میکنه وهدیه هایی بهم میده که میدونم لایقش نیستم دارم واقعا دارم اذیت میشم
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم پاکی تون ابدی باشه 18 روز مونده تا چهل روزتون تموم بشه شما موفق میشید و شیطان شکست میدید شما ترک کردید یک قدم برای ظهور امام زمان برداشتید دل امام زمان و خدا رو شاد کردید در عوض خدا داره بهتون هدیه میده
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام اطلاع میدم برای زیارت نیابتی تون پیشاپیش قبول باشه.

   یا لثارات الحسین:
   دوست خوب ما
   زیارت نیابتی بانو حضرت معصومه + نماز + زیارت عاشورا امروز چهارشنبه برای شما انجام شد.


   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد.
   ببخشید بابت تاخیر
 224. سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممم یک تشکر ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژههههههه دارم از ابجی یا لثارات که این زیارت حرم حضرت معصومه رو انجام داد مممنونم ابجی خدا خیرتون بده اجرتون با الله


  حالا نوبتی هم که باشه نوبت مشهده و حرم امام رضا
  داداش عبدالمهدی شما شرایط داری برام زیارت کنی؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام نارنجک خوش به سعادتت زیارته نیابتیت قبول من به آقا عبدالمهدی میگم جوابتو بدن منتظر باش

   یا لثارات الحسین:
    خواهش میکنم داداش رضای گل و گلابقبول باشه زیارتتون

   عیبدالمهدی:
   سلااااااااام
   بله برادر، زیارت انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   تبریک آرزو خانم پایان دهه اول
   چشم با کمال میل زیارت انجام میشه و اینجا اعلام میشه.

   یا لثارات الحسین:
   آبجی آرزوی نازنین
   امروز صبح زیارت نیابتی از طرفت + زیارتنامه+ زیارت امین الله+ زیارت عاشورا+ نماز .انجام شد.
   منتظر 40 تایی شدنت هستماااااااااا.
   موفق باشی.
   یا حق.

   _________
   عبدالمهدی:
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام انجام شد
   ببخشید بابت تاخیر
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله چه خوب
   ما مشتاقانه منتظرتونیم.
   بیاییدا حتما
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   3 روز دیگه منتظر اعلام 40 تایی شدنتون هستیم و البته زیارت رو هم با کمال میل انجام می دیم.
 225. ♚ ▂▃▄▅▆▇█▓▒░داداش امـــیـــن░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ♚

  ســـلــــام به همه ی مـــــــــــــــدیران عزیــــــــــــــــــــــز
  امروز روز نـــــــــهـــــــــــمم هستش..... و خـــــــــــــب فردا میــــــــشم ده روزه...
  بالاخـــــــــــره طلـــــــــسم شکسته شد و من دوباره یه دهه رو تموم کـــــــــردم
  قــــــــــــــــــــــــــــــوووووووول میدم که میام و میگم؛پایـــــــــــان روووز نـــهــــم
  خدایا شــــکرت
  برای موفیقیت همه ی بچه های سایت یــــــــــــــــــــــــــه صـــلــــوات
  الــــلــــهـــــم صــــلـــــی عــــــلــــــی مــــــحـــــــمـــــــد و آل مــــحــــــمــــــد
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام بر داداش امین
   خداروشکر که داری رکورد میزنی فردا اعلم کن تا زحمت زیارت نیابتی رو بکشن دوستان
 226. سلام من از روز 22 اردبیهشت ساعت 21:45 ترک را شروع کردم به امید خدا با کمک شما میخاستم بدونم اثرش بعد چند وقت از بین میره؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا محمد خوش آمد بهتون میگم و برات آرزوی موفقیت دارم.
   عوارض ترک از روز 20 کم کم رو به بهبود میرن البته در اشخاص متفاوته.
 227. سلام.
  من امروز روز هجدهم رو تموم کردم ازخواهرم یا لثارات وداداشم عبدالمهدی تشکر میکنم که برام دعاگردین واز همه ی عزیزانیکه تو این مجموعه فعالیت دارند سپاس گذارم انشااله همگی جزو پرچمداران اصلی امام زمان باشید
  به لطف خدا وکمک امامم ودعای شمادوستان با عزم و اراره ای فوقالعاده پیش میرم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام لطف دارید آقا مهدی در پناهه خدا و امام رئوف موفق باشی

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم برادر عزیز
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه خوب ما مشتاقانه منتطر موفقیتای شما هستیم‌
 228. امیر پیش به سوی پاکی

  با سلام به همه عزیزان
  متاسفانه من روز چهارشنبه لغزشی داشتم و 18 روز پاکیم از دست رفت
  ولی با قدرت دوباره بریا رسیدن به پاکی ادامه میدم
  خانم یالثارات الحسین واقعا شرمنده هستم که اینو میگم ولی قرار بود زیارت نیابتی مرا رو نیمه شعبان به جا بیاورید من نتونستم تا این روز پاک بمونیم و این طرح شمال من نمیشه دیگه فعلا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادرم آقا امیر
   من زیارت رو صبح براتون انجام دادم. مسجد مقدس جمکران هم دعاگو بودم.
   اشکال نداره از برکات این زیارت بزرگواران (بانوی کریمه و آقای رئوف)
   استفاده کنین و تجدید عهد و پیمان بکنین در این روز و شروع کنین پاکی مجددتون رو.
 229. دختری در جستجو خدا (مریم)😔


  هر بار که من یاد رضا می افتم
   انگار  در  آغوش  خدا  می افتم

  از  داغ  فراق  گنبد  و  گلدسته
   از خواب و خوراک و از غذا می افتم

  در  حین  زیارت  رضا شاه کرم
   من یاد حسین و کربلا می افتم❤️

  #من_امام_رضایی_ام☺
 230. سلام
  با کمک خدا و اهل بیت تونستم به ۵۰ روز پاکی برسم خداروشکر.
  از همه مدیران این سایت که در این مدت همراه من بودند و کلی انرژی مثبت دادند سپاسگزارم دمتون گرم🌷بردار عزیزم عبدالمهدی و خواهر گلم
  یالثارات بی زحمت از طرف من زیارت نیابتی انجام بدید ممنون میشم ازتون مرسی...
  • پاسخ:

   یا اثارات الحسین:
   سلاااام
   چشم حتما و با افتخار انجام میدیم زیارت رو.
   التماس دعا داریم از شما و ممنون از همراهیتون.


   عبدالمهدی:
   سلام خواهش میکنم
   خیلی خیلی تبریک میگم.
   و خبر خوب اینکه در شب نیمه ی شعبان، نائب الزیاره شما بودم.


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 231. فاطمه (این دفعه موفق باید بشم)

  سلااااااااااااااااااااااااااااام سلااااااااام !!!
  خوووبید؟
  من فردا میشه دو هفته پاکی،الوعده وفا!
  دهه اولمو تموم کردم!
  داداش عبدالمهدی و آجی فاطمه میشه برام تو حرم دعا کنید و اگه امکانش بود نماز بخونید!؟!!
  خیلی خیلی ممنون میشم!!!
  دکتر فاطمه(فاطمه ۱۹۹۶)
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دکتر فاطمه(فاطمه ۱۹۹۶) گل و گلاب
   چه عااااااااااااالی چشم با افتخا رانجام می دیم
   ان شاءالله وز نیمه شعبان بنده انجام میدم عزیزم
   منتظر 40 تایی شدنتمااااااااااااااااا بدو دختررررررررر


   عبدالمهدی:
   سلااااام
   چه عالییییی
   در شب نیمه ی شعبان، زیارت و نماز انجام شد

   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.

 232. سلام
  تولد امام زمان رو پیشاپیش به همتون تبریک میگم.
  چهاردهمین روز پاکی ومن همچنان با قدرت پیش میرم
  داداشم عبدالمهدی وخواهرم یا لثارات برام دعا کنین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم با افتخار دعا گو هستیم.

   عبدالمهدی:
   سلام بر شما هم مبارک باشه.
   خوشحالم که اینقدر قوی دارید پیش میرید.
   شب میلاد امام زمان(عج) در حرم دعاگوتون بودم


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد. و دعاگوبودم هم در حرم و هم مسجد مقدس جمکران.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام عه چه خوب
   چشم دعاگو هستیم
   منتظریم روز 10 حتما بیایین اینجا
   زیارت نیابتی داریم براتون ناااااااب

   عبدالمهدی:
   سلام
   موفق باشی برادرم
   در حرم براتون دعا کردم.


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 233. امیر پیش به سوی پاکی

  با عرض سلام
  ممنون از برادر عزیزمان آقا عبدالمهدی و مشتکرم از شما بابت همه چیز و زیارت نیابتی
  و همین طور از خواهر عزیزمان خانم یا لثارات الحسین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   باعث افتخار و سعادت ماست که نایب الزیاره شما عزیزان باشیم
   بازم منتظرتونیم.


   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم.
   دعاگوی شما برادر عزیز هستم.
 234. سلام داداش عبدالمهدی و بقیه خواهرو برادرام من با قدرت باورنکردنی ودعای خیر شما و کمک امامم دارم پیش میرم انشالله هرچی که ازخدا میخاین بهتون بده
  وبه امید روزی که بتونم ذره از لطف و کار خیر شما را جبران کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا مهدی خدارو شکر همینکه شما پاک بشی زحمتایه ما جبران میشه هرچند ما کاری نمیکنیم زحمته اصلی رو ما میکشید در پناهه خدا و امام رئوف
 235. امیر پیش به سوی پاکی

  با تشکر از نازنین خانم،خواهر عزیزمان
  ممنون از شما
  خداروشکر به اونچه که میخواستم رسیدم ینی رسیدن به طرح میثاق خداروشکر
  روز 15 هم پاکی و من از برادر خوبمان آقای عبدالمهدی و خواهر خوبمان خانم یالثارات الحسین خواهش دارم که این طرح رو هم اگر براشون مقدور بود برای من هم انجام بدم
  ممنون از همه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چه عاالی بله با افتخار انجام میدیم.
   بنده ان شاءالله روز نیمه شعبان انجام میدم براتون. به شرط بقاء


   عبدالمهدی:
   برادر عزیز، زیارت نیابتی شما همین امشب انجام شد.
   خدا یاورتون


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 236. بـــه.ابجی گلم..خانم ...
  یالثارات الحسین🌹🌹

  ســــلام بــزگوار..خسته ..نباشیید..دم شماگررم ..ابجی..اگه شمانبودین..من واقعاـ.چ کارمیکردم..واقعا.دوستون دارم🌹🌹🌹🌸🌸
  راستی..به۱۰روزرسیدم حتماخبرمییدم...بهتون..برام..یه دعای سفارشی کنید..ابجی خوووبم..😊😊🌛🌜


  بـــه..داداش..عبدالمهدی..عزیز🌹🌹
  ســـلام عـــرض..ادب..داداش عزیزم...دلم تنگتون هستتم..همچنان..🌸🌸
  دوست...داشتم یکم بیشترباهم...حرف میزدیم..بزرگوارعزیز🌹

  راستـــی قـــول میدم
  بـــه ۱۰روزکــه رسیدم..خبرمییدم بهتون..برااام یه دعای سفارشی کنییید...🌷🌷

  دمـــتــون گــــرم..🌹
  دوســـتدارتـــون..محـــمــدرضــا✌✌
  درپـــنـــاه..حــــق
  • پاسخ:

   نازنین:
   ان شاءالله

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمدرضا
   ماشاالله شما پسر خیلی مستعدی هستین و مطمئنم که میتونید یه پاکی با دوام و شیرین داشته باشید.
   دعاگوتون هستم برادرم
 237. امیر پیش به سوی پاکی

  سلام
  با عرض احترام و خسته نباشید به تمامی توبه نود و چهاریای عزیز
  با تشکر از عزیزان بابات برزگاری این طرح متشکرم ازتون
  من امروز 14 همین روزه پاکیم هستش
  نیت کردم که روز 15 هم بیام و از شما این طرح رو خواهش کنم
  واقعا خدا پشت و پناهتون باشه
  به امید خدا و یاری دوستان توبه نودوچهار
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون آقا امیر ان شاءالله آقا عبدالمهدی زیارت شما رو به جا میارن در کنارش من ازشون میخام که برای سربلندی و ابدی شدنه پاکیتون هم دعا کنن.موفق باشی
 238. ســـلـــام خـــانـــم ..یالثارات الحســـین🌸🌸
  ســــلـــام.داداشم عبدالمهدی عـــزیــزبــــزرگـــوار🌹🌹

  یـــــه زحــــمــــتی داشــــتـــم بـــــرام دعــــام کنــــید..انـــشالــلـــه ..بـــه ایـــن مقــــصـــدپــــرنــــشـــاط..خواهم رســــــیــــد.ـانـــــشـــــالـــــلــــه👏👏👏👏👏💪💪💪💪💪
  خــــــیـــــلــــیـــی دوســـتـــون دارمــــــ🌸🌸🌸🌸🌸
  الـــــتـــــمــــــاس دعــــــــا🙏🙏
  یـــــاحـــــق🙌🙌👋👋
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم با افتخار در خدمتیم آقا محمد رضا.
 239. من زیاد تصمیم به ترک گرفتم و ناموفق بودم امیدوارم سایت شما مطالبی که گذاشتید کمکم کنه و 10روز دیگه اینجا باشم تا شما نائب الزیارم بشید من خودم یه ساله که منتظرم امام رضا بطلبم ولی نشده امیدوارم حداقل شمارو به نیابت از من قبول کنن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ارزو خانم این افتخار ماست
   و مشتاقانه منتظر شما هستیم.
   ان شاءالله بزودی روزیتون بشه مشرف بشین
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   با خودتون که نه مسلما با شیطان و نفس عماره
   براتون دعای موفقیت داریم
   یا حق

   عبدالمهدی:
   سلام آقا مهدی
   در شب ولادت حضرت علی اکبر، نائب الزیاره شما بودم.


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   به به چه اسم خوبی
   گل یاس یاد مادرم حضرت زهرا افتادم
   چشم با افتخار انجام میدیم خواهرم


   عبدالمهدی:
   چه عالییی
   در شب ولادت حضرت علی اکبر، نائب الزیاره شما بودم.

   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.

 240. سلام
  روز 18 ام پاکیمه و اولین باره دارم این طرح رو میبینم
  میخاستم بدونم طرح شامل افراد مشهدی ها هم میشه یا نه ؟ ( منظورم افرادی هست که در مشهد زندگی میکنن )
  • پاسخ:

   زینب سادات : سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم پاکی تون ابدی باشه منتظر چهل تایی شدنتون هستیم بله این طرح شامل همه افراد میشه 

   عبدالمهدی:
   سلام همشهری، معلومه که شامل میشه.
   امروز(پنجشنبه) نائب الزیاره شما برادر عزیز بودم.
   تازه زیارت حضرت معصومه (س) هم هستا...


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 241. سلام گفته بود روز 14 میام اعلام پاکی میکنم امروز 14 روز پاکیم هست امیدوارم ترک ابدی باشه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله داداش با ارادمون
   مرد و قولش
   منتطرتون بودیم
   چه سعادتی نصیب ماشد.
   چشم با افتخار انجام میشه.

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   بله، زیارت امام رضا علیه السلام برای شما انجام شد.
   با سابقه ی رکوردی که دارین، از همین حالا منتظر اعلام اتمام چله ها هستم.


   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 242. سلام داداش عبد المهدی و ابجییا الثارات الحسین به امید خدا ۱۰ روز دیگه بهتون اعلام پاکی میکنم شما ها بهم انرژی میدین واسم دعا کنید یا حق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر داداش علیرضا
   مشتاقاته منتظر این سعادت هستیم
   زود زود بیا هاااااا
   چشم دعاگو هستیم.
   موفق باشید.

   عبدالمهدی:
   سلام داداش
   باید دیگه تو همین ماه شعبان، کار رو تمام کنیا
 243. سلام داداش عبدالمهدی آبجی یا لثارات الحسین
  روز روز 21 ام هستم اما روز دهم در خواست ندادم
  میشه نایب الزیاره ی بنده باشین؟؟
  خیلی محتاجم ب دعا
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله حتما، چه سعادتی🌹
   محتاجیم به دعا آقا میلاد

   یا لثارات الحسین:
   بله حتما با افتخار آقا میلاد

   _______________________
   عبدالمهدی:
   زیارت امام هشتم علیه السلام انجام شد‌.

   یا لثارات الحسین:
   زیارت بانو حضرت معصومه بهمراه نماز و زیارت عاشورا در صبح روز نیمه شعبان به نیابت از شما انجام شد.
 244. بــــه خــــواهـــرم یالثارات الحسین):''

  ❤بـــســـم الـــلــه الـــرحــمــن الــرحـــیـــم❤

  ســـلـــامـــ عـــــرض ادبـــ خواهــــرم ..ـ دلـــــم خـــــیــــلیـــ بــــراتــــون تـــــنـــــگ شـــــده بــــخدا.شـــــــــماوقــــتی جـــوابـــ بـــنـــده رومیــــدیـــن انــــــقدرانـــــرژی مـــــیـــگـــرم ازحــــــرفــــاتــــون ...انــــقــــدرخــــوشـــــحــــال مــــیــــشـــــمـــ🌹🌹🌹🌹

  شنــــــیــــدم کـــســــالـــت داریــــن بـــــزرگـــــوار..
  خــــــیـــــلــــــی نــــــاراحــــت شـــدم..ازاون روز بخدادارم ســـــرنـــــمــــازدعاگوتون هـــــســـــتم ــ🌷🌷🌷

  انـــــشــــــالــــلــــه خـــــدابـــــهــــتــــون ســـــلـــامــــتــــی بـــــده ..انــشــالــلـه هــمــیشـه شــادســلـــامـــت تـــنـــــدرســـت بــــاشـــــیـــد🌹🌹
  واقــــعــــا از اون روزی کــــه شما بزرگوار..وجناب عبدالمهدی بـــــرام دعــــاکــــردیــــن خـــــیـــــلـــی انـــــرژی گــــــرفـــــتـــــم خــــدا هــــمیــــنـــجـــــوری داره کــــمـــکم مــــیـــکنـــه بــــهــــم انــــرژی مـــــیده...ودارم مقــــاومـــت مــــیـــکــنـــم بـــاشــــیـــطان ...😃😃
  انـــــشــــالـــلــــه اجــــرتـــون بـــاامــــام حــــســــیـــن ..خـــــیــــلــــی بـــــرام عــــزیـــزهـــــســــتــــیـــن خـــــیــــلـــــی دوســـــتــــون دارمــــ💗💗💗💓💓

  الــــانــــم ۱۱روزه کــــه پـــاکـــم هـــــمــــیـــنـــجـــوری دارمـــ مــــیــــرم جــــلو.ـ✌✌

  خـــــــــدایـــــــــاشـــــــکــــرت🙌

  خــــــداپــــــشــــــتـــ پـــــنـــاهــــتــــون یـــــاعــــلـــی مــــدد👐👐💓💚💜💛💙💙💙
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر برادر پرانرژی
   جناب آقای محمد مهدی خان
   ممنون از لطف شما آقاااااا
   بله متاسفانه و همیهش محتاج دعای شما عزیزران هستم تا خدا بهم توفیق خادمی بده
   شما که ماشاءالله انرژیتون بیسته بیسته
   ما نرژی میگیریم از کامنتای شما
   واقعا ممنون از ابراز لطفتون
   11 روز پاکی عاااااااالی
   مراقب باشین و هم چنان پر انرزی که من یه مصاحبه خوب از شماااا میخوام.

   خـــــــــداااااااااااااااا یـــــــــااااااااااااااااااااشـــــــکــــرت🙌

   خــــــداپــــــشــــــتـــ پـــــنـــاهــــ شما  
   یـــــاحق 
 245. سلام دوستان
  ١٠ روز دیگه خدمتتون میام
  تا انشاالله برای من هم دعا بکنین که دعای شما معجزه میکنه
  از همه مدیرا هم بخاطر همه زحماتشون ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااام
   منتظر شما هستیم آقا فراز
   باید اراده ی قوی خودتونو نشون بدید
 246. بــــه داداش عـــــبـــدالــــمــهــدی عزیز✌

  به خـــواهــــرم خانـــوم یـــالـــثــارت الـــحـــســیــن✌

  ســــــلــــــامــــ عـــــــرضــــ ادبـــ🌹

  داداش عـــبـــدالــمــهــدی گـــلــــم ✌

  بـــــــزرگــــــوارخـــــــیــــلی ســـپـــاســگــــذرااام ازدعـــاگـــوی شـــما دم شـــماگررررم اجــــرتــونــ باامام زمـــان 🌹
  خــــدا انشــــاللــــ هــــرچــــیـــزیــ میــــــخــــوایـــــــن بـــــهـــتـــون بــــــده انــــــشــــالــــلــــه🌺

  خـــــــواهــــــرگـــــلـــــم خــــانــم
  یـــالثـــارت الـــــحــســیــن
  واقعــــادمـــــ شـــــمــاگـــــرم خواهـــــرم خییلی ارامــــش گــــرفتم انــــشالـــلـــه خـــــدااجــــرتـــــون بده👏🙏💙

  واقــــعاازتــــون مـــنمـــنونم خـــدابــــهــــتون ســــلــــامـــتـــی بــــــده

  اجـــــرتون بــــــاامـــــامــــ حســــین شهدا💐🌸🌷🌹🌻🌺

  خــــــداپــــــشــــــتـــــــ پــــــنــــــاهــــتـــــــون '"

  ✌✌
  👋👋🙌🙌
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادرم
   ممنون از دعاهاتون که واقعا انرژیش به ما میرسه
   دم شما هم گرررررم
   موفق باشید و سربلند.
   یا حق

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم برادر خوبم
   و ممنون از دعاهای خوب شما.
   منتظریم که ان شاالله هرچه زودتر برای پاکی چهل روزتون هم اعلام کنید بهمون.
   دست حق یاورتون👋
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام داداش خوبم
   ممنون که پیام دادی.
   ببینید برادرم شما باید یه سری کارها رو رعایت کنید تا بتونید از شر این کار خلاص بشید.
   مهمتر از همه اینکه چشم و فکرتون رو کنترل کنید. چون معمولا گناه از یکی از اینها شروع میشه.
   پس در همون وسوسه های اول، باید جلوی اینها رو بگیرید.
   یه وقت خودتون نرید دنبال چیزهایی که باعث میشن تحریک بشید.
   و در کنارش ارتباطتون با خدا رو هم قوی تر کنید. خصوصا نماز اول وقت.
   و سعی کنید اوقاتتون رو با کارهای مفید پر کنید.
   هیچ وقت هم ناامید نشید. اگر به بخش مصاحبه ها برید و مطالب و صحبتهای دوستان رو بخونید، می بینید که خیلیها بودن بعد از چند سال ابتلا، تونستن نجات پیدا کنن.
   پس نباید ناامید بود، و اگر هم یه باری لغزش داشتید، باید ببینید علتش چی بوده، که برای بار بعد بتونید از اون لحاظ مراقبت بیشتری کنید.

   خب حالا یه راهکار ویژه هم دارم برای شما. این زیر یه شماره میذارم.
   و میخوام هر وقت که همون لحظه ی اول، تحریکی اومد سراغتون، به این شماره زنگ بزنید.
   این خط، وصل میشه به خود ضریح امام رضا (ع)، و قطعا در اون شرایط خیلی خیلی کمک میکنه
   05132003334

   خدا یاورت برادر
 247. سلام انشاالله سی روز دیگه میام پیام پاکی چهل روزمو ثبت میکنم فقط تو رو خدا برام دعا کنید
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   موفق باشید و میشید به امید خدا
   چشم حتما
   یا حق

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله حتما یلدا خانم
 248. می خوام سر بلند باشم

  سلام. انقدر خوشحالممم بابت پاکیم که دلم میخواد همش اینجا پیام بنویسم! از این بابت ببخشید دیگه.
  شما زحمت میکشین و حمایت میکنید و برامون زیارت نیابتی به جا میارین پس اگر لایق باشم از ته دل دعاتون می کنم.
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   ما هم به این خوشحالی شما خوشحالیم... از دیدن پیام های پر انرژیتون هم انرژی میگیریم
   ممنونیم از شما

   عبدالمهدی:
   سلام
   ممنون از شما. خب پیام بذارید. خیلی هم خوبه😊
   خواهش میکنم. زنده باشید
 249. می خوام سر بلند باشم

  سلام. ممنون بایت زیارت نیابتی. خیلی خوشحالم کردین.
  برادر نیستم، خواهرم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عه واقعا؟؟
   به هر حال ممنونیم از همراهی شما خواهر خوبم و خوشحالیم از موفقیتاتون
   با حق
 250. سلام خواهرم.. 💗
  درود برشما خسته نباشید.. 🔷

  انشاءالله از خدا هرچی میخواین.. بهتون بده تو این روزای عزیز 👉

  🔹 خدارؤصـــــــــدهــــــــزار

  دمتون گررررررم خواهرم اجرتون با خدا 👉 💗

  من واقعاً خوشحالم.. 🔷

  خدا بهتون سلامتی بده انشاءالله همیشه سالم سلامت تندرست باشییید خواهر گلللللم 🌹

  التماس دعا... 🔷 👉

  یاعلیییییی مدد 💟 🔹 🔸

  پیش به سوووی پیروزی موفقیت ⚡⚡🌹🌹
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااااام بر آقا محمد مهدی پرانرژی
   داداش من پیام شما رو امروز تو حرم خوندم. هی گفتم گفته روز هشتمم
   بعد گفتم این آقا محمد مهدی ما با این اراده ی قوی ای که داره، حتما این ده روز رو میره و باید منتظر چهل تایی شدنش باشیم.
   پس گفتم یا علی، باید برای داداشمون زیارتنامه و نماز بخونم.
   خب دیگه چی بهتر از این.
   زیارت امام رضا تو روز آخر ماه رجب.
   میدونید که زیارت آقا تو این ماه سفارش شده است.
   ان شاالله زیر سایه ی آقا، این پاکی محفوظ بمونه همیشه🌹

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا محمد مهدی پیرو حرفای همکارم آقای عبدالمهدی بزرگوار باید بگم
   امروز بنده هم زیارت بانو کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) رو بهمراه نماز و زیارات امین الله و رجبیه براتون انجام دادم.
   با اقتدار پیش برین
   یا حق.
 251. سلام خواهرم یالثارات الحسین . 🔷 👉

  ممنون از شما بزرگوار ..🔷 👉

  همون که به شما قول دادم..

  دارررم میجنگم تلاش مییییکننننم ..شیطان شکست نابودش میییکنم نمیذارم گولم بزززنه خدایا شکررررت..👉🔷

  ممنونم از خواهرم اجرتون با امام حسین شهدا. ..🔷 👉

  دم همتون گررررررم. .

  شما باعث شدیین تامن.. به این پاکی ارزشمند برسه اجرتون با خدا .. 🔷 👉

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر برادرم محمد مهدی خان
   خواهش میکنم ممنون از شما
   احسنت میدونم شما با این انرژی و تلاش و توکل حتما موفقید
   واقعا اینا همه از لطف خداست
   خییلی خوشحالم از موفقتاتون
   ان شاءالله امروز حرم حضرت معصومه نایب الزیاره و دعاگوتون هستم
 252. حسین مرد روزای سخت

  اگر بجای روز دهم روز بیستم درخواست بدم اشکال داره؟؟؟؟
  بعد روز بیستم مسیر هموار تر میشه و تقریبا پاکی قطعی تر میشه..
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام نه هیچ اشکالی نداره تصمیم باشماست.
   داداش شما لایق این هستین که پاک وارد ماه رمضان ماه بندگی خدا بشین.


   عبدالمهدی:
   به به، ماشاالله به داداش با اراده ی ما و یار قدیمی سایتمون.
   خب، زیارت گفتی نکن، ولی دعا که عیبی نداره.
   پس منم تو حرم آقامون دعا کردم برای شما
   تا ده روز دیگه هم نوبت زیارت میرسه حتما
   پس بی صبرانه منتظرم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام داداش حسین مرد روزای سخت
   اما امروز بنده هم زیارت بانو کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) رو بهمراه نماز و زیارات امین الله و رجبیه براتون انجام دادم.
   یا حق.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   این خیر رو از خودت دریغ نکن داداشم
   منکه انجام میدم حتما برای شما.
   لطفا درخواست بدید به برکت این زیارتا انرژیتون بیشتر بشه.
   یا حق
 253. 💠بَُِّسًَُِّمًَُِّ اًَُِّلًَُِّلًَُِّهًَُِّ اًَُِّلًَُِّرًَُِّحًَُِّمًَُِّنًَُِّ اًَُِّلًَُِّرًَُِّحًَُِّیًـًـًـًـًـًًَُِّمًَُِّ 💠
  ســــــــــلــــــــامــــــــ. ..

  خسته نباشید...بزرگواران عزیز .. 🔷 👉

  وااااااای وااااااای من الآن 8روزه که پاکم خدایا شکررررت.. .🔷 دارررررم لذت پاکی رو میچشم و انشاءالله تا اخرش میجنگم انشاءالله... ببخشید منم 2روز دیگه به 10روز میرسم. .انشاءالله تعالی ..میشه باثه. .این بنده حقییر هم در حرم امام رضا 👉
  همچنین حرم معصومه) 📽
  حسابی برااام دعاکنییید و نماز بخونیید برااام ..🔷 👉

  واقعاً ازتون ممنونم... 🔷 👉

  انشاءالله اجرتون باخدا ...🔷 👉

  واقعاً پر انرژی قدرت قوووی میجنگم تلاش بسییار زیاد... 🔷

  پیش به سوووی پیروزی و موفقیت... 🔷 👉

  انشاءالله... 🔷 👉

  حق نگهدارتون یاعلیییییی مدد 💟 🔹 🔸 🔹 ⚡ 🌠 🌠
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم آقا محمد مهدی
   منتظر حضور شما هستیم ۲ روز دیگه.
 254. به نام یگانه پادشاه عالم هستی
  سلام به آقا عبدالمهدی و همه دوستان عزیز
  دیروز یکی از بهترین روز های زندگیم بود.
  در روز مبعث پیامبراکرم(ص) به روز چهلم پاکی خود رسیدم.
  خدا رو صد هزار مرتبه شکرررر.
  در بخش اعلام پاکی هم اعلام کردم.
  لطف کنید از طرف من به زیارت آقا برید و بخواید من رو هم بطلبند که بیام پابوس.
  و دعا کنید که پاکی ما و همه ی دوستان ابدی باشه.
  اگه دو رکعت نماز زیارت هم که بخونید یک دنیا ممنون میشیم.
  این مدت اگه سایت و راهنمایی های شما و دیگر مدیران نبود شاید امروز از گناه رها نشده بودیم.
  یک دنیا ممنون از راهنمایی هایتان.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خداروشکرررر برادرم خوشحال شدیم از موفقیت شما
   چشم زیارت ها انجام میشه و بزودی همینجا اعلام میشه


   عبدالمهدی:
   سلااااااااااااااااااااااااام
   چقدرررررر عالیییییییی
   دیگه چه خبری از این بهتر.
   خب منم امروز که آخر ماه رجب بود، به نیابت از شما زیارت کردم و نماز خوندم. و البته دیگه آخرین زیارت رجبیه در این ماه عزیز.
   زنده باشید برادرم. خیلی دوست دارم همچنان موفقیتهای چشمگیر شما رو ببینم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا محمد صاحب اسمتون ضامن پاکیتون
   امروز بنده هم زیارت بانو کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) رو بهمراه نماز و زیارات امین الله و رجبیه براتون انجام دادم.
   یا حق.
  • پاسخ:

   میلاد:
   عهههه
   ای بابا..اینا چیه
   چیو نمیشه
   الان پاشو شروع کن
   هر چی دیر تر شروع کنی حسرت روزای از دست رفته رو میخوری
   تگه الان شروع کنی دو ماه دیگه ب خودت افتخار میکنی
   یاعلی


   عبدالمهدی:
   آقا علی نمیدونم این پیاممو میخونید یا نه، ولی اگه خوندید بهم خبر بدید که باهاتون حرف دارم
 255. سلام من چهار روز پیش اومدم گفتم میام ده روز پاکیمو ثبت میکنم به لطف خدا ده روزه پاکم تو رو خدا برام دعا کنید تا بتونم پاکیمو ادامه بدم لطفا نائب الزیاره من هم باشید و دعا کنید امام رضا منم بطلبه
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   خداروشکر
   انشاالله بیاید و 10000
   روز پاکیتونو بیاید اعلام کنید
   انشالله پاکیتون ابدی
   در پناه حق

   عبدالمهدی:
   سلام یلدا خانم
   خیلی خوشحال شدم.
   امروز در آخرین روز ماه رجب، آخرین زیارت رجبیه در حرم امام رضا علیه السلام نصیب شما شد.
   خود آقا ضامن پاکیتون باشن ان شاالله

   یا لثارات الحسین:
   سلام یلدا خوب تبررریک خواهرم
   امروز بنده هم زیارت بانو کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) رو بهمراه نماز و زیارات امین الله و رجبیه براتون انجام دادم.
   یا حق.
 256. سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه شروع دوباره برای ترک ۱۰ روز امیدوارم خدا اجرتون با این سایت خوبتون بده واسم دعا کنید که بتونم این دفعه بسیار قدرتمند وارد میشم یا امام رضا
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام.خیلی ممنون انشاالله حال شماهم خوب باشه
   در پناه خدا
   یاعلی

   عبدالمهدی:
   سلام آقا علیرضا
   در روز  مبعث، در حرم دعاگوی شما بودم.
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   چقدر عالی👏
   ما هم منتظر این روز زیبا هستیم


   عبدالمهدی:
   سلام
   و این روز زیبا رسید.
   امروز در روز شهادت باب الحوائج، پدر ارجمند امام رضا (ع)، با قرائت زیارت رجبیه و خواندن نماز زیارتی، نائب الزیاره شما بودم.
   واقعا خیلی جای شوق و خوشحالی داره که تا اینجا رو سربلند جلو اومدید و ان شاالله تا آخر هم همینطور میمونه.
   وجود با ارادتون در اینجا برای ما افتخاره.
   از همین حالا بی صبرانه منتظر اعلام هشتاد تایی شدنتون هستم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر گرامی زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه انجام شد.
 257. سلام آقا عبدالمهدی. نازنینم
  میخاستم برام یه زحمتی بکشید:
  من از داره دنیا یه خواهر دارم.خواهرم یه پسره خیلی خوشگل داره اسمش امیر مسعوده امسال باید بره کلاس اول اما تا این سن حرف نزده بخاطر همین نمیتونه بره مدرسه ماهمگی نگرانیم و بیشتر خواهرم به هم ریخته حق داره وقتی می بینه بچه های هم سن و سال پسرش حرف میزنن و با ذوق میرن مدرسه اما بچه ی خودش نمیتونه حتی یه نفر بهش گفته پسرت مدرسه ی عادی نمیتونه بره!پیش امام رضا هم بردنش اما فرقی نکرد .
  میشه یه زیارت به نیت شفای این بچه بکنید و از آقا بخواین؟شاید ما درست دعا نکردیم یا انقدر گناهامون زیاده که صدامونو نمیشنون! نمیدونم چی بگم؟ فقط دعاکنید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام نازنین خانم
   اول که باید بگم خودتون یه زیارت مجانی بردید :)
   آخه اول متن پیامتونو نخونده بودم و فکر کردم برای خودتونه.
   و دوم اینکه بابت این قضیه واقعا متاسف شدم. و توی حرم با واسطه قرار دادن باب الحوائج موسی بن جعفر علیهماالسلام، براشون دعا کردم. و براشون دو رکعت نماز حاجت هم خوندم.
   امیدوارم شفای عاجل پیدا کنن، و ان شاالله هرچه خیره تقدیر بشه.
   ولی حتما پیگیریهای درمانی هم براشون داشته باشن، که قطعا داشتن. و دقیقا بررسی بشه آیا فقط مشکل زبانشونه، یا خدای نکرده از جهت شنوایی مشکل دارن.
   معمولا برای چنین بچه هایی، سلسله جلسات درمانی مستمر میذارن تا بتونن به تکلمشون کمک کنن.

   توکل بر خدا

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی نازنین باور کن پیامت رو خوندم خیلی دلم شکس و با چشم اشک بار کنار ضریح دقیقا از خانم خواستم حاجتت رو و به نیابت از خودت و خواهر زاده عزیزت زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه رو انجام دادم.
   ان شاءالله بزودی فرج بشه خواهرم.
  • پاسخ:

   میلاد:سلام.بصورت خصوصی درخواست بدید
   ایمیلتون فراموش نشه
   خیلی ممنون
 258. سلام
  شوقه که میچرخه توی وجودم
  به به... صدای اذانم بهش اضافه شد
  راستش منم شیرازم
  شاهچراغ رو میتونم برم!
  هر وقت ده روه شدمم میگم حتما بهتون..
  نمازتونم قبول!
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   به به چه حال دل خوبی
   دعا فراموش نشه هاا
   خوش بسعادتتون منم خیلی دوست دارم بیام پابوس حضرت احمد بن موسی .
   ما مشتاقانه منتظر هستیم


   عبدالمهدی:
   سلام
   وای یادش بخیر. من خیلی بچه بودم که اومدم شاهچراغ.
   واقعا چه نعمتهای بزرگی هستن وجود فرزندام امام کاظم علیه السلام در این کشورمون.
   منتظر شما دوست عزیز هستیم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم بزودی زیارت انجام میشه و اعلام میشه همینجا.


   عبدالمهدی:
   دعاگوی شماییم و البته محتاج دعا
   امروز در روز شهادت باب الحوائج، پدر ارجمند امام رضا (ع)، با قرائت زیارت رجبیه و خواندن نماز زیارتی، نائب الزیاره شما بودم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر گلم
   زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه انجام شد.
 259. سلام بچه ها من هشت روز پیش گفتم حتما میام و حالا اومدم تا بگم دهمین روز هم شروع شد....
  ده روز رو پشت سر گذاشتم و حالا سی روز مونده
  .برای اتمام چله خودتونو و خودم یه صلوات.
  • پاسخ:

   نازنین:
   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


   عبدالمهدی:
   بله، یادمه. ماشاالله به آقای خوش قول
   امروز در روز شهادت باب الحوائج، پدر ارجمند امام رضا (ع)، با قرائت زیارت رجبیه و خواندن نماز زیارتی، نائب الزیاره شما بودم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر گرامی زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه انجام شد.
 260. می خوام سر بلند باشم

  روز اولی که اومدم اسمم رو گذاشتم: "می خوام سربلند باشم"
  تا اینجای کار که سربلند شدم، درسته؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   صد در صد ! هم خودتو سربلند کردی هم مارو.ماشالا
 261. می خوام سر بلند باشم

  سلاممم.
  چهل روزه شدمممممممم. خیلییییی خوشحالم. خداروشکرررررر. از شما هم تشکر می کنم.
  منتظر طرح تشویقیم.
  حالا باید چیکار کنم؟ باید برم باشگاه پاکی؟ لطفا بهم برنامه بدین تا بتونم همینطور ادامه بدم و خدایی نکرده بازگشت نداشته باشم.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلاااااااااااااااااااام خداااااااااااااااااا شکرت.بازم یه رهاشده به جمع رهاشده هامون اضافه کردی.واقعا خوشحال شدم و بهت تبریک میگم و ازت ممنونم که تو این نبرد پیروز شدی و ماروجلو شیطون سربلند کردی.همه جوره خسته نباشی.
   در درجه ی اول از فردا تو باشگاه 40 تاییا منتظرتیم
   دوم : درخواست مصاحبه بده تا سوالات رو برات بفرستیم
   سوم: ادامه ی روش بعد از 40 روز آخر پست ثابت ترک هست لطف کن و بخون.
   حالا که خوشحالم کردی از خدا میخام امروز شادی رو مهمون قلبت کنه و به آرزوهات برسی.موفق باشی

 262. سلام من امروز دوم اردیبهشت شش روزه پاکم چهار روز دیگه میام پاکی ده روزمو ثبت میکنم
  • پاسخ:

   مصباح: چقـــــدر عالی :)

   عبدالمهدی:
   سلام
   منتظریما
 263. دختری در جستجو خدا (مریم)😔

  سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
  خوبید آقا؟؟
  من که خوبم میدونید چرا ؟
  فقط فقط به عشق زیارت نیابتی شما سمتش نرفتم
  کمکم کن تا آخرش برم
  میدونم کمک میکنی میدونم
  آقا توبه کردم سرش هم هستم
  میخوام از فردا 40 روز هم خودم نگه دارم که زود عصبی نشم صبور باشم
  کمکم کن تنبیه برای هر رفتار بدم دو رکعت نماز هدیه به امام زمان
  فقط کمکم کنید  به آقا عبدالمهدی سلام انشالله که خوب باشید میشه برام زیارت کنید؟؟ یه سلام به آقا بدید و بهشون بگید که همه چیز بنا به صلاحم بگید میخوام صبور باشم تو هر شرایطی بگید عوض شدم سر عقل امد
  بگید که دل تنگ شون شدم 4 سال دلم تو ایون طلاشون جا مونده
  پیشاپیش از زیارتی که انجام میدید ممنون دیگه مزاحمتون نمیشم شرمنده


  اگه واقعا کاری ندارید و از ته دلتون و از سر رضایت باشه اگه نمیتونید هیچ اجباری نیست
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر مریم خانم گرامی
   ببخشید بابت تاخیر
   امروز در روز شهادت باب الحوائج، پدر ارجمند امام رضا (ع)، با قرائت زیارت رجبیه و خواندن نماز زیارتی، نائب الزیاره شما بودم.
   و این زیارات هم ان شاالله برگه ی افتخاری است در نامه ی اعمال ما، اگر مقبول واقع بشه. و کاملا با رضایت انجام میگیره.
   من گاهی که صحبت برخی دوستان به امام رضا(ع) رو توی حرم خدمت آقا عرض میکنم، ناخود آگاه، دلم میشکنه و اشکم جاری میشه.
   امروز با خوندن همین چند خط کوتاه شما هم همچین حالی داشتم.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل تایی شدنتون هستیم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی مریم عزیز
   زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه انجام شد.
 264. چون رود که مجبور به پیمودن خویش است/آزاد وگرفتارم آزادو گرفتار...

  سلام.ممنون از این مأمن آرامشی که ساختیدبرامون.امروز ۳۱فروردین شروع منه...دعام کنید.انشالله عمری باشه تا ده روز دیگه برگردم با خبر خوب...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه اسم خوبی دارین حسنا خانم
   چشم ما مشتاقانه منتظر پیامای اعلام پاکی و موفقتتون هستیم.
   این خواهر و برادر بزرگوار یاورتون باشن ان شاءالله
 265. سلام واقعا این سایتتون عالیه من شروع کردم واسه ۱۰ روز ولی یه شکست داشتم ولی دوباره شروع کردم فقط شما و این سایتتون که دوباره به من روحیه داده واقعا تا حالا همچین حسی نداشتم🌷
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خییییلی ممنون 
   من که عددی نیستم دست دوستان درد نکنه
 266. یا لثارات الحسین(از مدیریت):
  به کاربرمحترم محمد ۷۶
  برادرم پیام خصوصی شما دریافت شد و زیارت های نیابتی از طرف شما انجام شد.
  خداوند شما رو یاری کنه ان شاءالله تا به اهدافتون برسید.
  موفق باشید.
  یاحق.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   موفق و سربلند باشی
   ما منتظرتیم هاااااا
 267. به نام خدا
  سلام داش عبدالمهدی
  من قبلاا چندین بار تا 30و ... روز رسیدم اما شکست خوردم
  به لطف خدا اولین چله ام رو سر کردم
  ای کاش ابجی ماعده هم بودن


  حالا شما میرید امام رضا ع دعام کنید؟
  لطفا دعام کنید امسال تو ارتش قبول بشم

  تشکر
  یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر عزیز
   ببخشید این چند روز مقداری گرفتار بودم.
   امروز در روز شهادت باب الحوائج، پدر ارجمند امام رضا (ع)، با قرائت زیارت رجبیه و خواندن نماز زیارتی، نائب الزیاره شما بودم.
   و دعاگوتون که ان شاالله حاجت روا بشید.

   منتظر اعلام هشتاد تایی شدنتون هستم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر گرامی زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت در روز شهادت پدر بزرگوارشون بهمراه نماز و ادعیه انجام شد.
 268. سلام خیلی ممنون خدا انشالله جواب این کار های خوبتون رو بده من از امروز به امید خدا میخواهم ۱۰ روز را شروع کنم یا امام رضا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهش میکنیم باعث افتخار ماست این توفیق الهی
   مشتاقانه منتظر حضور و اعلام پاکی شما هستیم
 269. چه بخش خوبی
  ممنون از آقای عبدالمهدی و آبجی گلم یا الثارات الحسین
  آبجی جان الان فهمیدم منظورتون رو
  من فردا ده روزم کامل میشه یعنی واقعا به نیابت از من زیارت میخونید عالیه واقعا ممنونم نمیدونم چجوری تشکر کنم
  من هم متقابلا برای شما عزیزان دعا میکنم
  یا حق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله مونا جان ان شاءالله صبح نایب الزیاره و دعاگوتم خواهری.
   ممنون که دعا میکنی. من همیشه منتظر موفقیتات هستم‌
   --------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما خواهر عزیز انجام شد.

   _______________
   عبدالمهدی: خواهش میکنم.
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما خواهر محترم انجام شد.
 270. ابجی یالثارات عزیز
  سلام
  روز دهم رسید
  هروقت رفتی حرم سلام منو هم به حضرت معصومه برسون لطفا
  اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ان شاءالله قبل از ساعت ۸ صبح حرمم
   چشم نایب الزیاره و دعاگو هستم خواهرم
   اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
   ----------------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما خواهر عزیز انجام شد.

   _________________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما خواهر محترم انجام شد.
 271. یاابالفضل العباس(هانیه)

  سلام
  روز دهمم
  فاطمه جان و آقای عبدالمهدی سلام منو به حضرت معصومه و امام رضا(علیهماالسلام)برسونید.
  خیلی ممنون😊😊
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خدایااااا شکرت چشم خواهرم اتفاقا اسمتونو یادداشت کرده بودم برای زیارت فردا. چشم انجام میشه و اعلام میکنیم خواهرم.عااالی پیش رفتیااااا
   ----------------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما خواهر عزیز انجام شد.


   _____________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما خواهر محترم انجام شد.
 272. دختر کویر به یا لثارات الحسین

  اجرتون با بانو فاطمه ی معصومه سلام الله علیها،خانوم عزیز و مومنة.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ممنون از شما دختر کویر
   چه دعای خوبی کردین درحقم ممنونم 

   __________
   عبدالمهدی:
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما خواهر محترم انجام شد.
   ممنون از حضورتون
 273. السلام علی علی ابن موسی الرضا المرتضی
  17 روز دارم با نفس اماره میجنگم.هربار که فکرش دیوونم میکنه ولی من مقاومت میکنم،یه شیرینی خاصی تو دلم حس میکنم.تمنا میکنم نایب الزیارة منم باشید و عاجزانه التماس دعا دارم.
  انشاالله روحم از آلودگی این گناه پاک بشه و آقامون امام رضا بطلبه که خودم بیام پا بوسشون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم دختر کویر شهر ماهم کویری هستش
   من فردا میرم پیش بانوی کریمه اهل بیت خواهر امام رضا زیارت رو انجام میدم و همینجا اعلام میکنم خواهرم.
   ان شاءالله بزودی روزی خودتون بشه زیارت این خواهر و برادر بزرگوار.
   -------------------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما خواهر عزیز انجام شد.
 274. اقا یه چیز دیگه هم بگم؟
  اقا من میترسم بهت قول دادم اخه میترسم نتونم..اقا ولی همه تلاشمو میکنم
  اقا میشه به حرفام گوش بدی؟
  دلم گرفته اه شما اونهمه زائر داری من بین کسایی که دوست دارن گم شدم اخه چطور ممکنه صدامو بشنوی؟
 275. اقا یه چیز دیگه بگم؟
  اقا ای کاش خونه ام نزدیک حرم ات بود...
  ای کاش فقط من و شما بودیم...
  اقا من دلم یهو هواتو کرد
  اقا ما باید تا کی بالش زیر سرمون خیس اشک شه از شوق رسیدن به شما؟
  اقا شما برا ما دعا میکنی؟
  من همیشه به یادتم اقا شما چی؟
  ولی خب اگه به یادم هستی پس چرا.......) :
 276. یافاطمة الزهرا اغیثینی

  سلام دوستان،منم خداروشکر 10روزه پاکم،از شما خواهر و برادر بزرگوار درخواست میکنم ک درحقم دعا کنید که بتونم تا همیشه پای عهدم بمونم ،و انشاءالله روز چهلم بیامو همینجا اعلام پاکی کنم
  التماس دعای فراوان دارم
  یاحق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه عالی خواهرم.ثابت قدم باشین در این مسیر الهی.
   چشم زیارت رو انجام میدیم و همین جا اعلام میکنیم.
   ---------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما خواهر عزیز انجام شد.

   _____________
   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما خواهر محترم انجام شد.
   ان شاالله موفق باشید
 277. سلام سلام صد سلام
  من هشت روز دیگ میام اعلام پاکی میکنم.البته خودم زیاد به قم میام ولی شما هم زحمتشو بکشید وقت شد برای کل مدیرای سایت یه نماز میخونم.
  (*صلوات*)
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   چرا هشت روز دیگه؟ بیا داداش ، اگر میتونی هر روز بیا اینجا مارو خوشحال کن دلمون برات تنگ میشه داداشی...

   عبدالمهدی:
   سلااام
   ممنون
   پس منتظریما
 278. از طرف من به امام رضا

  نسل ما نسل 💟ظهور 💟است اگر ما خواهیم
  این زمان🌻 فصل 🌻حضور است اگر ما خواهیم
  گر که آماده شود لشگر ❤️حق❤️ او آید
  زین گذر وقت عبور است اگر ما خواهیم
  وصل و دیدار خوش حضرت 💠مولا 💠تو بدان
  نه چنان مبهم و دور است اگر ما خواهیم
  رخ نماید به جهان گر همه محرم باشیم
  وقت آن ✨نور✨ و سرور است اگر ما خواهیم
  وعده 💞حق 💞برسد تا که چو لایق بشویم
  🍀لطف🍀 او حد وفور است اگر ما خواهیم


  یاعلی .
  خدانگهدار.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:

   یا علی مددی
   فقط ما منتظریما

   تا باشه از این شوخیها :)
 279. از طرف من به امام رضا

  آقا ببخش بس که دلم گرم زندگیست کمتر دلم برای شما تنگ میشود..
  شرمنده اقا
  امروز ترکش خوردم!!
  ترکشی که مرا زندانی خطاب کردن..و چه زیبا بود که از زندانی که انان تصور میکردن بوی مادرم زهرا می امد...
 280. از طرف من به امام رضا

  ⚜️یا صاحب الزمان ادرکنی ⚜️

  *ندبه خوانیم تو را هر سحر آدینه *تو کدام آینه ای ؟ صل علی آیینه

  *تو کدام آینه ای ، ای شرف الشمس غریب
  *که زد از دوری دیدار تو چشمم پینه

  *از همه آینه ها چشم رها کرده تری *می زنند آینه ها سنگ تو را بر سینه

  *لوح محفوظ خدا! آینگی کن یک صبح
  *که جهان پر شده از آتش و کفر و کینه

  *در همه آینه ها نام تو را کاشته ایم
  *ندبه خوانیم تو را هر سحر آدینه

  ✨اللهم عجل لولیک الفرج✨

  اقاجام امام رضای خوبم
  همه کاارمو انجام دادم تا ده روز دیگه ببینی که به قولم عمل کردم لطفا تنهام نذار خواهش میکنم کمکم کن من جز شماها کسی رو ندارم
  اقاجان امام رضای مهربونم میشه خودت برام دعا بخونی؟
  برام دعا کن میدونم که پیامومیخونی یه حسی بهم میگه تو همیشه آنلاین هستی و صدامو میشنوی .
  منتظرم باش اقا...خودم شخصا بهت میگم.
  یاعلی.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چه شعر قشنگی

   پیامتون دریافت شد :)

   یا لثارات الحسین:
   در واقع آقای عبدالمهدی از بزرگواریشون که حلالیت خواستن
   در مورد اون روز خطا از من بوده و من باید ازتون حلالیت بگیرم
   هرچند ۳ روز روزه گرفتم و با گریه سرنمازام براتون  دعا کردم و از خدا طلب بخشش کردم
   حتی ۲ بار هم ایمیل فرستادم براتون
   خود خدا میدونه که اون خطای احتمالی کاملا سهوی بوده
   منم دلم شکست و قلب درد کشیدم
   اما بمیرم برای امام غریبی که داره غصه ما رو میخوره
   به هر حال شماهم منو حلال کن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   باشه برادر
   کار خوبی میکنید
 281. از امام رضا خجالت میکشم یا امام رضا کمکم کنید میدونم ازدستم خیلی ناراحتید به خدا نمیدونم چرا اینجوری شد بعد از 7 ماه
 282. فکر میکردم پاکیم ابدیه ولی اشتباه فکر میکردم یعنی میشه ایندفعه ابدی باشه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ان شاالله که این بار ابدیه
 283. سلام بعد از 7 ماه شکست خوردم اما 10 روز دیگه میام اینجا اعلام میکنم که پاکم نمیدونم چرا اینجوری شد خیلی حالم بده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   آفرین داداش عزیز
   من سر ده روز منتظر شما هستما.
   الآن هم از فرصت استفاده کنید و تا روز جمعه تمام نشده، هم غسل جنابت کنید و هم غسل برای نماز توبه.
   و بعد هم نماز توبه رو بخونید. که حالتون بهتر بشه.

 284. سلام دوستان
  امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه.
  12 روز هست که پاک شدم")
  ")
  ")
  ")
  خخخ خوب روم نیست بگم نایب الزیارم باشید.
  اعتکاف حال و احوالم را واقعا عوض کرد:)
  آقا عبدالمهدی و یالثارات الحسین خانوم ببخشید اگه وقتتون رو میگیره :)
  حلال کنید
  التماس دعا
  یاعلی مدد
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر برادر عزیییییز
   چه خبر خوبی دادین بهمون
   برادر جان ما خیلی هم خوشحال میشیم که بتونیم نائب الزیاره باشیم.
   شما هر موقع به روزهای معین رسیدین، فقط کافیه بیایین اینجا بنویسین فلان روز پاکی
   ما هم میگیم الساعه انجام میشه :)
   ان شاالله زیارتتون انجام و همینجا ثبت میشه.
   ------------------------------
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما برادر گرامی انجام شد.

   _____________
   زیارت امام رضا علیه السلام بهمراه نماز برای شما برادر عزیز انجام شد.
 285. دختری در جستجو خدا (مریم)😔

  سلام
  من اگه به 10 روز برسم برسم برام زیارت میکنید؟؟؟
  پرو نیستمااااا فقط دل تنگم
  ببخشید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   معلومه آبجی مریم با کمال میل و با افتخار
   منم خودم دلتنگ کربلام حساابی
   خوب درکت میکنم خواهری
 286. از طرف من به امام رضا

  از اول شروع میکنم یا امام رضا
  اینبار تا روز 10 اومدم این دفعه میتونم تا ته روز 10 بیام .
  رو قولم هستم اساسی
  ده روز دیگه اقا بهت میگم که به قولم عمل کردم شخصا بهت میگم.
  منتظر باش ده روز دیگه بهت میگم اقا.
  کمکم کن...ببخشید صبح شاکی شدم چون روحم خسته هست خودت بهتر میدونی.
  پس تا ده روز دیگه بهت شخصا خودم میگم.
  یاعلی.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   من و آقای عبدالمهدی رو قولمون هستیم
   خبر از تو بقیش با ما.
   البته من همیشه دعاگوت هستم


   عبدالمهدی:
   سلام
   وقتی پیامهاتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم.
   ولی همونطور که گفتید همین به ده روز رسیدن، خودش یک موفقیته.
   منتظرم تا ده روز دیگه پیام پاکیتون رو ببینم و افتخار نائب الزیاره بودن نصیبم بشه.
   امیدوارم حلال کنید موردی رو که بعد فهمیدم سوءتفاهم شده.
 287. از طرف من به امام رضا

  امام رضا من باختم بد هم باختم:-(
  وجود من با ادم مرده فرقی نداره جوری که اطرافیانمم میگن اون ادم دیگه واقعا عوض
  شده...
  من فقط زنده عستمو و نفس میکشم اما در واقعا خیلی وقته مردم..
  میخواستم بیام باز بهت قول بدم اما دیگه به همه چی شکدارم ب عدل خدا ب استغفرالله وجود خدا بوجود خیلی چیزا ..فقط دوست دارم نباسم یعنی زنده نباشم .
  ازتون میخوام زودتر مرگ منو برسونید من فقط مرگ میخوام همین .
 288. از طرف من به امام رضا

  اقا از دستتون شاکی هستم خیلی هم شاکی :-(
  اقا تا کی تا کی باید این بدبختی رو تحمل کنم..تا کی روز به روز غرق شدن تو منجلاب گناه و عدم پیشرفت تاکی بای روز به روز تنها تر شمو ادما ترکم کنن ...همه چیزمو ازم گرفتید دیگه چیزی ندارم که به خاطر این گناه بهتون بدم جز جونم..!اقا تا کی؟اقا چرا یکی مثل ما باید مبتلا باشه اما یکی صدجور به چیزای جنسی فکر کنه اما خوشحاله و مبتلا نیس روز به روزم چیشرفت میکنه...اقا طرف رابطه داره با نامحرم الان جز غول های علنی هس هی روز به روز پیشرفت...میدونی ک هرگز عادت ب حسادت ندارم اما دیگه واقعاظلم داره میشه..بخدا ظلمه ..اقا من شیعه شمام مگه غیر لینه؟طرف کافر هست یه بار صدا میزنه یا امام رضا تو تمام گناهاشو میبخشی تو زندگیش معجزه میکنی اونو از این رو به اوت رو میکنی..اقا مگه من چه دشمنی در خقتون کردم؟چرا باید به خاطر یه خودارضایی ک صددرصد انحراف جنسی تیست بلکه ی بیناری عست بخدا یه بیماری بدتر لز سرطان ک ب کسی نمیتونی بگی...اقا تا چند سال دیگه باید آه بکسم و نگاه های سنگین همه رو تحمل کنم..اقا دلت ب حال ما نمیسوزه؟تا کی باید تحقیر شمو و نامردس ببینم ...
  اگه قراره اینطوری زتدگیم باشه حاضرم از الان جونمو بگیری و ببری منو جهنم ..چون زندگی الان من با جهنم فرق نداره...قرار بود امروز بیام بهت بگم ک قولم تموم شد تا ده روز رفتم امانذاشتی سر ده روز مبتلا شدم چون ازم متنفری ...حتی نمیذاری بیام حرم ....یعنی گناه خودارضایی بدتر از بقیه گناهاس ک تو بقده رو بخشیدی اما منو رها کردی...
  اقا جان تا حالا چنین حسی داشتی؟
  اینکه هم نتونی ترک کنی هم نتونی بدون ترک زندگی کنی..
  هم نتونی پیشرفت کنی هم مجبوری پیشرفت کنی...


  خسته شدم اخه چراااااااا
  من این زندگی رو نمیخوام ..من نمیتونم اینطوری تخقیر شم...اقا دست و پام بسته عست چطور پیشرفتکنم وقتی بینارم؟میبینی که هرچقدر تلاش کنیم باز برمیگردیم سر پله اول ..بچه ها تو روز هشتاد ..صد و...مجدد شکست میخورن این که نشد!پس چه فایده...
  چرا میخوای من ادم بد و کینه ای شم...چرا؟چرا منو افریدید ک درس عبرت بقیه شم...
  جواب چراهامو بده..خسته شدم از بس صدات کردم ...چطور دلت ننیسوزه ب خاطر تلاش عام و گریه هام..چرا همه ادمارو دور کردی و منو ب حال خودم رها کردی...
  من به چی زندگی خوش شم؟
  اینکه بعد ها بچه ام شرمنده باشه از اینمه من اونی نیستم ک سرشو جلو همه بالا بگیره بگه بهش افتخار میکنم ...
  خدایا چرا زندپی من این شد چرا؟تا کی گریه؟تا کی هی از اول هی نقطه سر خط...
  تا کی هی توبه هی تصمیم هی برنامه
  تا کی ماه های رمضان و محرم و...رو ببنمو هی تصمیم ب ت ک بگیرم اما دوباره از ارل...
  بخدا خسته شدم..
  یا ظاهرو و باطن و فطرت و انسانیتم رو یکی کن یا نذار در نظر بقیه هیچ مشکلی نداشته باشم اما از درون گناهکار و بیچاره..
  خدایا هسته شدم خدایا دیگه خسته شدن خسته شدم از این فشارروحی....
  حالا باز باید قول بدم؟چرا فکر کردید ک چنین بنده ی ضعیفی از پس چنین امتحانی برمیاد؟خدایا فکر کنم تو محاسباتت اشتباه کردی...من اونی نیستم ک تو ذهنش هدف ها و ارمان های بزرگ برای خدمت به خلقت اوردی اما اینقدر ضعیعه ک از پس خودش برنمیاد...خدایا تو اون دنیا همه برام میخندن میگن چه ادم ضعیفی پس چرا منو خل کردی چرا حدایا چرا منو افریدی؟چرا منو افریدی ک ناشکری کنم؟
  خدایا ازت چی میخواستم جز ارامش و یه لبخند ووقعی...
  چرا مارو ب حال خودمون ول کردی مگه تو خدای ما تیستی؟
  چرا کمکمون نمیکنی..
  تو گفتی با کسی که استمنا میکنه ارن دنیا حرف نمیزنم..اما تو از الان قهر کردی حرف نمیزنی..عبادت های منو قبول نداری تلاش هامو نمیبینی گریه هامو نمیبینی ..همه رو ازم دور کردی...چرا خدایا چرا؟چرا
  نمیخوای دستمو بگیری؟
  یعنی تا اخر عمرم باید اینطوری بدبخت باشم...
  امام رضا چی میشد این یکروزو کمکم میکردی...
  چرا کمکم نمیکنید چرا....
 289. از طرف من به امام رضا

  سلام اقا
  از ساعت5 صبح تا الان همینطور یه سره یواشکی بدون اینکه بقیه بفهمن گریه کردم !اصلا خشک شدم!!!!!!!به یه نقطه از سقف اتاقم خیره شدمو و یواش یواش اشک میریزم اشکایی که اولش گرم هستن اما تابیوفته پایین یخ میشه مثل یه ادم مرده
  اصلا نفهمیدم یهو چی شد!!!!!!!!!!!!
  این ده روز نه تحریک میشدم نه حالم بد بود خیلی حالم خوب بود.فکر میکردم معجزه شده!فکر یکردم دیگه راحت شدم اخه چیشد یهو؟چرااااااا؟
  دقیقا سرروز 10؟دیشب وقتی تو دفترم یادداشت کردم اقامنتظرت هست که فردا طبق قولت بیای بهش بگی کلی با ذوق خوابیدم!اما یهو قبل خوابم...باورم نمیشه!شیطون چطوری ضایع ام کرد!اصلافکر نمیکردم!با یه فکر مسخره شروع شد!فکر نمیکرم که با یه فکر ساده تا خ.ا پیش بره!اصلا نفهمیدم چی شد عقلم از کار افتاد!فقط وقتی از خواب بلند شدم دیدم که مبتلام ...ای کاش همه اینا خواب بود...قلبم داشت از کار میوفتاد چون خیلی غصه ام گرفته خیلی هرچی دورو برم رو نگاه کردم دیدم که تنها تر از اونی هستم که بخوام با کسی دردو دل کنم!داشتم خفه میشدم از گریه بغض گلومو گرفته ..دلم میسوزه برای چشمای امیدوار والدینم...
  خدایا چرا منو افریدی؟من از زندگی روی زمنیت شرم دارم .من از نگاه کردن به اسمونت شرم دارم....این ده روز اصلا یه ادم دیگه بودم!حس کردم خ.ا از زندگیم رفته ..حس کردم یهو مبتلا شدمو و یهو تموم شد فکر میکردم منو بخشیدی ک حالم خوبه
  وای دقیقا سرروز ده!!!حالا باز نقطه سرخط تما باز تحریک های همیشکی...خدایا چرا من؟خدایا من قبل مبتلا شدن چه بدی درحق کسی کرده بودم که الان دارم اینطوری تاوان میدم؟من که سنی نداشتم چرا چرا باید از رویاهام دور شم؟چرا باید به مرگ فکر کنم؟تا کی؟یعنی تا اخر عمر زندگی من همینه؟
  یا امام رضا تو این موقع صبح نمیشد بهت زنگ زد و دردو دل کرد اما ترسیدم قلبم از فشار غم زیاد یهو دیگه نزنه اومدم اینجا بنویسم چون میدونم که میخونی.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   میشه باور کنین کافیه بخواین
   روش رو بخونین و با جدیت انجام بدین
   چیزی که همه ازش نتیجه مثبت گرفتن.
   شما هم میتونین اینور باور داشته باشین


   عبدالمهدی:
   آقا علی عزیز، لطفا این متن زیر رو بخونید

 290. بابا به والله قسمتون میدم کمکم کنید...
  میام این کامنتا رو میخونم که فلانی میگه پیش ابن تمام دعات کردم
  اون یکی میگه از طرف تو این زیارتی خوندم اصلا اتیش میگیرم
  از طرفی این شهوت خیلی بزرگ و غیر قابل کنترل شده....
  یعنی هیچ کسی نیس کمکم کنه
  50 بار خواستم ترک کنم
  نمیشه که نمیشه....😭😭
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   در خدمتیم اگه سوالی دارین بیاین تو قسمت سوالات مطرح کنین برادر
   برای شماهم حتما دعا و زیارت انجام میدیم. چرا که نه با کمال افتخار
 291. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  یک ماهه شدم.
  فقط ده روز مونده تا رسیدن به چهل روزه شدن.
  برام دعا کنید، میخوام سربلند باشم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه عالی ما مشتاقانه منتظر اعلام اون روز هستیم برادر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   چشم ان شالله عزیزامون که مسئول این کار هستن حتما کامنت شما رو خواهند خوند.

   عبدالمهدی:
   سلام بر آقا علیرضا
   شما کجا بودی تا حالا برادر؟
   حرم امام رضا نائب الزیاره شما بودم.
   چله ی بعدی دوباره منتظرتون هستیم.

   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی بانو فاطمه معصومه امروز صبح به نیابت از شما برادر گرامی انجام شد.
 292. وای وقتی جواب عبدالمهدی رو که نوشته بود دعگوی من تو حرم بود رو دیدم نمیدونید چقد داغون شدم....
  وای
  لعنت خدا بر من....
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   داداش ناراحت نباش از این انرژی های مثبتی که داره به سمتت روانه میشه استفاده کن از برکت این روز
   حضرت علی پدر امت هستنااااا
   ازش بخواه برات پدری کنه
   منم دیشب در شام میلاد حضرت در حرم کریمه اهل بیت سلام الله علیها از طرفتون زیارت نیابتی انجام دادم به همراه زیارت امین الله.
   امیدوارم اینبار با جدیت تمام شروع کنی و تو بخش اعلام پاکی حضورت رو ببینم تا ان شاءالله ۴۰ تایی شدنت و یه مصاحبه عااالی.
   موفق باشی برادرم
  • پاسخ:

   سلام
   هیچ گاه از تلاش دست نکشید و تسلیم نشید
   قطعا میتونید موفق بشید و به خودتون تلقین منقی نکنید
   یک بار دیگر با قدرت هرچه بیشتر و صدالبته استفاده از تجارب قبلی شروع کنید
   حق نگهدارتون
 293. از امروز میخوام شروع کنم با اعتکاف برام دعا کنید . وقتی به ۴۰ روز رسید اعلام میکنم
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام علیکم...
   به به چه قدر عااالی...
   منم دارم میرم اعتکاف امشب:)
   التماس دعا...
   سعی کنید وقتی از درب مسجد خارج شدید یکی دیگه شده باشید...
   بوی خدا رو همراه خودتون کنید.

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله مشتاقانه منتظر اون روز هستیم.
 294. ناراحت میشم که می بینم هیچ کامنتی از من جواب نداره!
  این دومین باره که دارم درخواست میکنم وقتی رفتید حرم برای من هم دعا کنید اما بازم طبق معمول همیشه کامنتم بی پاسخه
  درحالی که بعضی کامنت ها توسط چند مدیر پاسخ داده میشه!
  عهههییی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عه مریم جان آبجی باور کن داشتم پیامارو به ترتیب جواب میدادم لطفا ناراحت نشو خواهرم باشه
   یادته یه بار گفتم جلوی ضریح اسمت همیشه میاد تو ذهنم
   فردا ان شاءالله میرم حرم و بهت قول میدم زیارت و نماز رو به نیابت ازت انجام بده خوبه؟؟
   آشتی خواهری؟؟؟


   عبدالمهدی:
   سلاااام واقعا شرمنده
   امروز در روز میلاد امیرالمومنین علیه السلام، با زیارت رجبیه نائب الزیارتون بودم.
 295. سلام
  اقای عبدالمهدی وخانم یا لثارات الحسین
  میخوام برای بار دوم نائب الزیاره من باشید دیروز چهلم تموم شد و اشک توی چشم هام جمع ،نه به خاطر این 40 روز چون اون قدر ها که فکر میکردم هم غیر ممکن نبود بلکه به خاطر روزش ...اون موقع که اومدم وگفتم که برام بعد از 10 روز نائب الزیاره باشید حسابی شاکی بودم از دست اقامون ،گفتم که به حرف من گوش نمیده و...یادمه که اقای عبدالمهدی بهتون گفتم به امام جواد (ع) قسمش بدید وشما هم بعد از زیارت برام نوشتید که حرف هام رو به امام رضا گفتید ؟ اون روزی که شروع کردم بر عکس همیشه بدون این که حساب کنم اخرین روز کی هست جلو اومدم و وقتی که دیروز تقویم رو باز کردم وفهمیدم 40 روزم دقیقا با تولد امام جواد (ع) تموم میشه ؟بدون این که بدونم .....خجالت کشیدم دقیقا پاکیم رو روز تولد پسر بزرگوارشون بهم داد ؟پس حرف هامو گوش کرده بود ومن کر بودم که نفهمیدم ومتوجه شنده بودم .
  اقای عبدالمهدی لطفا اگه نائب من شدید به اقامون بگید منوببخشه بابت گلایه های اون روزم خسته بودم دلم شکسته بود کسی نداشتم حرف هامو بهش بزنم ؟اگه به اقامون نگم به کی بگم ؟
  دوستان عزیز اقامون وتمام معصومینی که بهشون متوسل میشم حواسشون هست به ما شاید ما متوجه نشیم فکر کنیم به حرف هامون گوش نمیدن یا جوابمونو نمیدن ولی یه جایی دستتنو میگیرن که خودتون باورتون نشه ؟؟؟؟
  ممنونم ازتون اقای عبدالمهدی و خانم یا لثارات الحسین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خانمی عزیز
   یار قدیمی ما
   بله با کمال میل و با افتخار
   فردا ان شاءالله قسمت شد نایب الزیاره هستم و اعلام میکنم.


   عبدالمهدی:
   سلام خواهر بزرگوار
   نمیدونید این خبر پاکیتون چقدر برام خوشحال کننده بود.
   واقعا وقتی این پیامتون رو خوندم، اشک چشمم جاری شد.
   ان شاالله خود اهل بیت به ما نظر ویژه کنن.
   امروز در سالروز میلاد امیرالمومنین(ع)، با قرائت زیارت رجبیه، نائب الزیاره شما بودم.

   با لثارات الحسین:
   خانمی عزیز خدا خییلی دوست داره ها در شام میلاد مولا علی (ع) زیارت نیابتی از طرفت انجام دادم.
   تمام لحظه هات خدایی
 296. سلام
  من روز دومم هس
  فک کنم فقط این طرح منو تونسته منع کنه برای خ.ا
  ممنونم
  منتظر من باشید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خیلی عالیه آقا علی امیدواریم انگیزه ات قوی تر بشه ما منتظرت هستیم تا پایان 10 روزت بیای و کامنت بذاری تا بچه ها حرفاتو به آقامون امام رضا برسونن.خدا به همراهت

   عبدالمهدی:
   سلام
   چقدر عالی
   اتفاقا دیروز که پیام شما رو دیدم، توی حرم دعاگوتون بودم.
 297. سلااااااااام
  امروز که روز چهلمه میشه واسه منم تو حرم امام رضا دعا کنید؟!!
  بگید این بنده میخواد ادم بشه
  امام رضا ضامنش شو
  میشه واسم دعا کنید؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله با کمال میل و با افتخار دعا میکنین و زیارت مریم خانم گل
   حتماااا و میاییم اینجا اعلام میکنیم
   ------------
   یا لثارات الحسین:
   خواهر خوبم زیارت نیابتی بانو حضرت معصومه در شام میلاد مولا علی(ع) انجام شد..
 298. سلام به همه دوستان
  امامرضا من امروز آخرین روز گناهم بود و ده روز دیگه برمیگردم وسعیمو برای گناه نکردن می کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خیلی عالیه که اول کار با امام رئوف عهد بستی ده روز دیگه اینجا منتظرتیما دوست داریم از حس و حالت برای آقا بگی تا بچه ها منتقل کنن.موفق باشی.یاحق
 299. سلام
  امام رضا یمهربون من تا ده روز دیگه میام اینجا میگم ک ده روزم تموم شد .

  حالا هرکی خونه اش مشهد هست ده روز دیگه لطفا از طرف من بره زیارت اگر هم نشد عیبی نداره:-)

  من قول دادم ب امام رضا ک ده روز دیگه بیام اینجا کامنت بذارم ...
  ده روز اول قول ب امام رضا و یکی از طف من لطفا بره زیارت هرمی ک خونه اش مسهد هست
  ده روز دوم یعنی تا روز بیست ابحی یا لثارات الحسین لطفا از طرف من اگه تونست بره حرم حضرت معصومه
  ده روز سوم یعنی تا روز سی مجدد قول ب امام رضا و اینکه یکی از طرف من بره زیارت و ده روز چهارم یعنی اخر تا روز چهل باز ابجی یا لثارات الحسین لطفا زحمتشو بکشه اگه تونست ک باز میشه قول ب حضرت معصومه .
  فعلا ده روز اول ...یا امام رضا ده روز دیگه میام اینجا بهت میگم ک تا ده روز مقاومت کردم.
  یاحق
  • پاسخ:

   رضا:
   خواهرمون که شما باشی من میدونم تا ده رو مثل آب خوردن میری شما

   عبدالمهدی:
   سلام
   مشتاقانه منتظر این اعلام پاکی ها هستیم.
 300. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  25 روزه شدم. بی صبرانه منتظرم 40 روزه بشم و مشمول طرح تشویقی میثاق با امام مهربانی...
  لطفا برام دعا کنید.
  ممنون
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   به به چه شود واقعاااا .عالیه! ما منتظریم اقا هم منتظره

   عبدالمهدی:
   سلام
   امروز از خود آقا خواستم کمکتون کنن.
   موفق باشین
 301. سلام
  واقعا عالیه این طرح
  من از همین امروز میخوام ترک کنم
  این طرح عزمم را بیش تر کرد برا ترک
  ممنون
  منتظر 10 روزه شدن من باشید
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   منتظریم:)
 302. من وضو با تپــش پنجره ها میگیرم..

  به جواد

  سلام
  امیدوارم هرچه زودار به هدف زیبایی که دارین برسین
  روش های سایت رو که حتما مطالعه کردین... یک تعداد روش مکمل هم هست که توی منو، توی قسمت پست های ویژه میتونین اونا رو ببینین

  بعد از این فقط دیگه با تمام وجود باید تلاشمونو بکنیم که از شر این کار و همه عوارضش خلاص بشیم.. سخته اما شدنی! و نتیجه فوق العاده قشنگی هم داره
  من با کمک اینجا و مدیرای خوبش یاد گرفتم چطوری خودم رو کنترل کنم و واقعا الان به این نتیجه رسیدم که کاری نیست که نشه انجامش داد... و نتیجه مهم تر اینکه هرچی زمان بگذره کنترلش راحت و راحت تر هم میشه
  پیشنهاد میکنم مصاحبه بچه ها رو هم بخونین، حال خوبشون حالتون رو خوب میکنه، به ویژه وقتی به این فکر کنین که به زودی خودتون هم میاین و مصاحبه میکنین و این روزهای خوب رو شما هم تجربه خواهید کرد ان شاء الله

  از تجربه هاتون خیلی استفاده کنین، همه ما میدونیم وقتی جرقه فلان چیز توی ذهنمون میخوره، بعدش هی فکر و خیال توی ذهنمون میاد و منجر به تحریک میشه
  یا مثلا میدونیم وقتی به فلان عکس و فیلم و... نگاه میکنیم، حفظ پاکی سخت میشه
  خب پس نباید بذاریم اصلا تحریکی صورت بگیره... چون اولش کنترل خیلی راحت تره تا اینکه توی اوج تحریک بیایم خودمون رو متقاعد کنیم که این کار گناهه و..! توی اون لحظه خب فکرمون درست کار نمیکنه...
  اما اگه همیشه هشیار باشیم و از همون اول جلوی این افکار و وسوسه های کوچیک بایستیم، کارمون خیلی راحت تر میشه


  برای شما آرزوی موفقیت دارم
  توکل کنین به خدایی که خالقتونه و از همه بیشتر، حتی از خودتون هم بیشتر دوستتون داره و مشتاق بازگشتتونه

  یا علی مدد
  • پاسخ:

   صبا
   ممنون...خیلی
 303. کمکم کنید بخدا دارم از عذاب می میرم کمک کنید از این کاردور بشم میخوام پاک باشم بتونم تو روی خدا نگاه کنم روم سیاهه
  • پاسخ:

   صبا
   جواد آقا چشم ما هر کاری از دستمون بر میاد میکنیم
   شما پست ثابتمون رو خوندین
   تو اونجا مفصل کمک کردیم
   اگه میشه از وضعیت فعلیتون بگین
   که بتونیم بیشتر کمک کنیم
 304. سلام خیلی ممنون بابت طرح خوب و باحالتون
  من ان شااالله 3 روز دیگه میام درخواست پاکی 10 روز میدم:)
  خیلی خیلی ممنون=)
  • پاسخ:

   ان شاءالله...منتظریم

   ******

   عبدالمهدی:
   سلام پیام خصوصیتون دریافت شد. و زیارت انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه شام میلاد مولا علی (ع) انجام شد.
 305. محمد باقری فام

  سلام خدمت شما اعضای عزیز سایت من محمد هستم و 20 سال سن دارم در حدود 7سالی هست که این کار(نمیخوام حتی اسمشو ببرم)رو انجام میدم راستشو بخواین من خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما این وضعیت بدم و همینطور شرایطی که اکثر جوونام دارن نتونستم ولی واقعا نسبت به ازدواج خیلی مصمم اگه اما رضا و خواهرشون کمکم کنن و بلکه ترک کنم این کار زشتو و بتونم یک زندگی عادی داشته باشم.
  ازتون درخواست کمک دارم بخاطر داشتن یه زندگی شاد و خوب و راحت خیلی دوست دارم امام رضا رو زیارت کنم و ازشون کمک بخوام اگه میشه کمکم کنید من از امروز شروع کردم امیدوارم منم عضو باشگاهتون بشم و ترک کنم التماس دعا دارم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا محمد خیالتون راحت من پیش خواهرشون هستم حتما دعا میکنم که عاقبت بخیر بشین بحق این خواهر و برادر
   ان شاءالله بزودی با یه دخترخانم خوب و مومن ازدواج کنین.
   البته اینم بگا خدا که از رگ گردن به ما نزدیکتره و امامان هم در قلبمون هستن و از احوالاتمون آگاهان شما از راه دور هم بهشون وصل بشین با دل باز استقبال میکنن ازتون
   اما در مورد زندگی راحت:
   تا تعبیر انسان از راحتی چی باشه اما راحتی و شادی و لذت واقعی همون رضایت خدا و اهل بیت از انسان هستش که اینم در گرو انجام واجبات و دوری از محرمات هستش و توجه به اینکه خداوند هر لحظه ما رو می بینه (الم یعلم بان الله یری)
    پس برادرم لا تحزن ان الله معنا.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چرا برادر خوبم؟
   باور کن هرچقدر سرسری بگیریم، و بذاریم همینطور زمان ما رو هر طور خواست با خودش ببره، فقط اوضاع بدتر میشه، و شرایط برای ما هم سخت تر.
   باید یه بار مردونه جلوی شهوت ایستاد. باید به هر چیزی که تو این راه کمک میکنه، متمسک شد.
   مگه ما چند بار عمر بهمون میدن که بخواهیم اینطور تلفش کنیم؟
   میدونم که خود شما خیلی از ته دل میخواهید
   اما باید اراده ی جدی کرد. باید کمر همت رو بست.
   شما همینجا اومدی و پیام گذاشتی. این یعنی یه قدم مثبت برای ترک.
   خوب، همین قدمهای مثبت رو بیشترشون کن. تا کفه ی واکی و معنویت سنگینی کنه و شما رو به موفقیت نزدیک کنه.
   برای شروع و بالا رفتن روحیه، پیشنهاد میکنم چند تا از مصاحبه های بچه ها رو بخونی.
 306. سلام دوستان
  امیدوارم حالتون خوب باشه:)
  خیلی ممنون که این طرح عالی را گذاشتید:)
  واقعا شرمنده شما مدیران میشم که اینقدر وقت طلاییتون رو میزارید و ما شکست میخوریم یا با بعضی حرف ها دلتون رو میشکنیم.
  8 روز دیگه:)
  التماس دعا...
  یاعلی مدد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ما هم امیدواریم حال شما خوب باشه
   اینچه حرفیه دشمنون شرمنده
   صد بار اگه توبه شکستی باز آ
   ما مشتاقانه منتظر اعلام پاکی شما هستیم
   پاکی از شما= زیارت نیابتی از ما
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   شما همون داداش قدیمی خودمونید؟
   من هنوز گاهی که حرم میرم، برای شما دعا میکنم.
   امیدوارم موفق بشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چقدر عالی
   بی صبرانه منتظر چهل تایی شدنتون هستیم تا یه بار دیگه خدا توفیق نائب الزیاره بودنتون رو نصیبمون کنه.
 307. سلام خدمت همه
  من اخرای 14 سالم رو پشت سر میزارم و اردیبهشت ماه مکلف میشم
  من قبل از سال تحویل امسال یعنی سال 96 یه پیمانی با خودم بستم با خودم پیمان بستم که دیگه در هیچ شرایطی در سال جدید سمت خود ارضایی نرم
  میدونم که خدا توبمو پذیرفته و میخوام دوران مکلف شدنمو با پاکی شروع کنم اعتکاف ثبت نام کردم تا اونجا پیمانم رو با خدای خودم مستحکم کنم
  از همه شما خوانددگان این پست خواهش میکنم که منا تو خلوتای خودتون و خداتون دعا کنید ... .
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خیلی خبر خوشحال کننده ای بهمون دادید.
   چشم آقا حسین، حتما دعا میکنیم.

   پیروز باشید
  • پاسخ:

   سلام خانم
   خواهش میکنیم ان شاءالله بنده هم بزودی حرم حضرت معصومه سلام الله علیها نایب الزیاره خواهم بود.
   ان شاءالله بزودی زود روزی خودتون بشه.
   ---------
   زیارت انجام شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   مشتاقانه منتظر اعلام پاکی شما هستیم و در خدمتیم سید بزرگوار شماهم برای ما دعا بفرمایید.
 308. سلام حاجی من فرهنگی پایگامونم ادم مذهبی هستم هیچکس فکر نمیکنه من اینجور باشم راضی نیستم اینو ترک کنم کارم خیلی جلو میوفده
  یه بار دو ماه خودمو نگه داشتم بعد خراب کردم یه بار به امام زمان قول دادم ادم شم ده روز بعد تو اینستا میگشتم بعد کار خراب شد
  میخواستم بگم برای ما بسیجیا و اینجور ادما پیش میاد خیلی سختمونه بقران من نمازم اول وقته قران میخونم جواب نمیده یچی دیگه بگید بکار ببرم
  ممنون ایمیلمو میزارم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام.متاسفانه انجام این گناه گریبان گیر جامعه شده و به بسیجی و غیره بودن هم مربوط نیست و شیطان خوب بلده هرکسو با چه راهی گمراه کنه
   البته تو جامعه از برخی افراد توقعات به پایبندی به مسائل دینی بیشتر هستش اما خدا خالق و معبود همه هست با هر عنوان شغلی و اجتماعی و خدا تو قرآن گفته که میبخشه
   پس برادرم با توبه واقعی و مطالعه و انجام روش دقیق سایت در کنار یاد دائم خدا و اهل بیت و قیامت باعً رهاییتون میشه ان شاءالله.
   التماس دعا
 309. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  بابت زیارت نیابتی از شما خیلی ممنونم. خدا خیرتون بده. ان شاءالله بیام اعلام کنم 40 روزم تمام شد...
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم. ان شاالله که حتما میایید.
 310. سلام خدمت شما.من یه چلم تازه تموم شده و از شما درخواست دارم نائب الزیاره من حقیر باشید.سلام منو به آقا امام رضا و حضرت معصومه برسونید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بسیار عالی
   زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام، همین امروز انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حضرت معصومه شام میلاد مولا علی (ع) انجام شد.
 311. یه بنده کوچیک خدا

  یکی از حسنهای این بلاگ اینه که کامنتها جواب داده میشن، و واقعا آدم حس میکنه داره با یکی صحبت و درد دل میکنه....حرفهاییی که خیلی اوقات به آدمای حقیقی نمیشه گفت...
  ممنون از مدیرای بلاگ و همه کاربران پروپا قرص گل...
  دم همه گرم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خدمت شما کاربر بزرگوار
   خیلی ممنونیم از حسن توجه شما، و خیلی خدا رو شاکرم که امروز تونستم  نائب الزیاره شما باشم. و صحبتهاتون رو منتقل کنم.
   در سایه عنایت معصومین پاینده باشید.
   التماس دعا
   ----------
   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست خوب.ممنونیم از وجود کاربرانی مثل شما
   زیارت نیابتی حضرت معصومه (س) از طرف شما انجام شد‌.
 312. یه بنده کوچیک خدا

  تشکر فراوان از طرح قشنگتون
  اینقد امام رضا و حضرت معصومه بزرگوارند که شوق زیارتشون، آدمو به پیشرفت در ترک گناه امیدوار میکنه...
  ممنون از لطفتون دوستان مجازی گل
 313. یه بنده کوچیک خدا

  سلام دوستای مجازی گلم
  سال نو پر از برکت و شادی باشه براتون، ان شالله....
  منم یه دهه ام تموم شد بلطف رب....
  آقا امام رضا و حضرت معصومه که فعلا قسمت نکردند زیارت رو.....از شما عزیزان درخواست دارم نائب الزیاره این بنده کوچیک خدا هم باشین....به آقا امام رضا بگین، شرمندشونم، اگه قرآن کریم و محبت اهل بیت نبود، هنوزم تو باتلاق گناه دست و پا میزدم، خیلی خیلی ازشون تشکر کنین که با توکل و توسل در حال حاضر از گناه چشم پوشیدم، خودشون کمک کنند پاک پاک باشم و بمونم و لیاقت حضور در لشگر مولا امام زمانو پیدا کنم...به بانوی بزرگوار حضرت معصومه هم خیلی خیلی سلام برسونین....اگر خدا بخواد این جمع بچه های شیععه بتونیم با ترک گناه، و کسب ثواب و صواب، زمینه ظهور مولامونو فراهم کنیم...
  توکلت علی الله...
  دوستای گلم خیلی خیلی لطف میکنین نائب زیاره این حقیر نیز باشین
  در پناه حق
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام دوست عزیز سال نوشماهم مبارک انشاءالله سال خوب پر برکتی داشته باشید التماس دعا پاکیتون ابدی.. انشاءالله خوش بگذره بهتون تو این چندروزه انشاءالله موفق باشید یاعلی مدد.... 
 314. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  ضمن تشکر از شما، خواستم اعلام کنم که شکر خدا ده روزم کامل شد.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خواهش میکنم.

   به فضل خدا امروز زیارت نیابتی امام رضا علیه السلام از طرف شما انجام شد.
   --------------
   یا لثارات الحسین:
   زبارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت از طرف شما کاربر گرامی انجام شد.
 315. سلام بخدا از همون روزی که تبرکی از بارگاه مطهر ایشون بدستم رسید زندگیم عوض شد و تو زندگیم معجزه کرد هرچند دوباره رفتم اول راه اما ده روز دیگه به امید خدا اینجام برای تشکر از سرورم امام رضا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   مشتاقانه منتظر حضور دوباره شما هستیم
 316. سلام بالاخره پیداش کردم چند روزه دارم میگردم دنبالش خوبه که لینکشو دارم ....من دهه ام چند روزه کامل شده ،لطفا نائب الزیاره من هم باشید اقای عیدالمهدی به اقامون بگید من خیلی بهش نیاز دارم به خواهرش قسمش بدید به امام جواد (ع) قسمش بدید خودش میدونه گیر چی ام وچه میخوام بهش بگید که تنهایی سخته ؟بهش بگید که نائب غریبه نیستید ؟بهش بگیرید اصلا حاجت هامو نمیخوام فقط خودش کمکم کنه ؟
  خانم یالثارات الحسین لطفا به حضرت معصومه(س) بگید واسطه بشه امام رضا دیگه به حرف من گوش نمیده ؟بگید خودم میدونم بد کردم ولی بزاره پای بچگیم ؟ادم که بچه رو تنبیه نمیکنه ؟میکنه ؟بخدا نه میگه بچه نمیفهمه ؟بهش بگو نفهمیدم ........
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهر بزرگوار
   به فضل خدا همین امشب زیارت نیابتی امام رضا (ع) شما انجام شد، و مطالبتون رو عرض کردم خدمت آقا.
   لینک این بخش هم بالای بخش اعلام پاکی خواهران هست.
   ----------
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی حصرت معصومه (س) برای شما خواهر عزیزم انجام شد.
 317. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  منم از همین الان میخوام توی طرح 40 روزه شرکت کنم. یه مشکلی که دارم اینه که بارهاااا توبه کردم و چندوقتی پای توبه ام وایسادم اما باز... برا همین ازتون میخوام که کمکم کنید بتونم اینبار توبه همیشگی داشته باشم.
  یه سوال: اگر بخوام خصوصی پیام بدم از چه طریقی جواب میدین؟
  با تشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خوش اومیدد . ما کنار شماییم تا اخر
   بله بهمون خصوصی کامنت بدید اگر چیزی هست که نمیتونید عمومی بگید

   عبدالمهدی:
   سلام
   باید ایمیلتون رو وارد کنید، تا جواب پیام خصوصی رو به ایمیلتون بفرستیم.
 318. به نام یگانه پادشاه عالم هستی
  سلام به آقای عبدالمهدی و همه دوستان.
  خوش به حالتون که هر روز می تونید برید زیارت.
  من هنوز سعادت این رو پیدا نکردم که بیام پابوس آقا.
  از طرف من برید زیارت و به امام رضا(ع) بگید: مدتی هست که دلم گرفته، اگه بشه بطلبی بیام زیارت خیلی خوشحال میشم، خیلی دوست دارم سال تحویل پیش شما توی حرم باشم. خودتون می دونید چه مشکلاتی دارم و چه حاجتی از شما می خوام؛ اگه یه نظر به ما کنی پاکی همه ابدی میشه انشاالله. کمکم کن از بندگان صالح و سعادتمند خدا بشم.
  ضمنا اگه میشه بعد از زیارت امام رضا(ع) یکسری به آرامگاه شیخ حسنعلی نخودکی هم که در حرم هست بزنید و از طرف من فاتحه بخونید و ازشون بخواید که کمک کنه همیشه در زندگی موفق باشم و پاکی ابدی داشته باشم.
  خیلی ممنون از اینکه چنین لطفی را در حق ما می کنید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمد
   چشم حتما. ان شاالله که هرچه زودتر نصیب خودتون بشه.
   و ان شاالله خود اهل بیت ما رو در این مسیر مدد کنن.
   البته شیخ نخودکی آرامگاه ندارن و خیلی وقته به دلایلی سنگ قبرشون رو برداشتن، ولی بنده همون دورادور این کار رو انجام میدم ان شاالله.

   ____________
   عبدالمهدی:
   زیارت و مطالبی که کفتید، انجام شد به فضل خدا
   یا لثارات الحسین:
   زیارت نیابتی بانو کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نیز از طرف شما انجام شد.
 319. امیر(پیش به سوی رهایی)

  سلام
  ده روز دیگه ده روز دیگه میام اینجا و اعلام پاکی میکنم
  خدا جونم کمکم کن
  امام رضا جونم کمکم کن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر عزیز
   مشتاقانه منتظر حضورتون هستیم
 320. یه بنده کوچیک خدا

  چه طرح خوب و عالییییی


  مطمئنم همه دستداندرکاران این بلاگ نظر کرده مولا امام زمانن....بر خلاف خیلی از جاهای اینترنت هر پیجش که میری آدمو یاد خدا و ائمه میندازه
  خدا قوت
  مطمئن باشین با این کارتون باقیات الصالحات عالی دارین، هرکی پاک بشه از این گناه، قطعا شماها هم در ثوابش شریک هستین
  درود و رحمت خدا بر شما بزرگواران
  من روز ونجم پاکیم هست، ان شالله پنج روز دیگه میام برای منم نائب الزیاره باشین
  در پناه حق
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   انجام وظیفه میکنیم. شما و بقیه خواهر ها و برادر هامون هم نظر کرده این و گرنه خدا نمیخواست بیاید اینجا...
   ان شاءالله هممون عاقبت به خیر بشیم
   الهی آمین
 321. من تا ده روز دیگه میام اینجا و اعلام درخواست برای پاکی ده روزم رو میکنم.
  انشالله با کمک اقا البته هنوز نرسیدم
  • پاسخ:

   زینب سادات : سلام منتظرتون هستیم. امیدوارم موفق بشین و پاکی تون ابدی باشه انشاالله اقا امام رضا دستتون بگیره و کمکتون کنه یاعلی
 322. خجالت زده حضرت زهرا

  سلام به شما که مشمول رحمت خدا قرار گرفتین امروز روز۲۳ پاکیمه اگه به پابوس بهترینِ خلق خدا رفتین از طرف من بگین بهشون که هممون کوچیکی کردم ولی شماها حجت دارین که بزرگی کنید انشالله به حق همه ی اونایی که پیش خدا حرمت دارن به راه راست هدایت بشیم الهی آمین
  شکر خدای من
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم حتما برادر عزیز
   کلامتون بسیار زیبا بود. هر آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند
   ___________
   زیارت امام رضا و حضرت معصومه سلام الله علیهما انجام شد.
 323. قراره روسفید شم

  سلام.
  من روز دهمم.
  به امام رضا بگین حواسم هس که گناهام نمیذاره دعوتم کنین از همون موقع ک با بی شرمی تو مشهدم جلو خودمو نگرفتم و گناه کردم دعوت نمیشم.حواسم هس ...میدونم و پشیمونم.میترسم دیگه هیچ وقت قسمتم نشه بیام پابوستون.دلم خیلی تنگ شده بیشتر از همه اون سالایی ک چندسال پیاپی دعوتم کردین ‌و قدرشو ندونستم.آخرین بار ک اومدم حرم واسه چه حاجت بی ارزشی دعا کردم.آقاجون شرمنده ام کاش دعوتم کنی بفهمم منو بخشیدی.میدونم آبروی همه شیعه ها رو بردم بااین اصرار ب گناهم.ولی واسطه بشین ک خدا ببخشدم و توفیق توبه واقعی رو بهم بده...داغون داغونم
  • پاسخ:

   کیوان:شما همین الانشم روسفیدی دوست خوبم ، همینکه فهمیدی شیطان تو این مدت تیشه به ریشت میزد و حالا میخواهی جلوش وایسی خودش نصف راهه... حالا وقته اینه تیشه رو از شیطان بگیری و ریشه ی شیطان رو با کمک خود امام رضا (ع) و بقیه ائمه و توکل بر خدا بکنی...مطمئن باش امام رضا فهمیده که جنگت با شیطان رو شروع کردی که پاک بشی ، که مثل اسم خودش رضای خدا برات واجب شده... قوی باش و ادامه بده... یا رضا بگو و ادامه بده...

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) هر دو امروز یکشنبه برای شما انجام شد.
   حرفهاتون رو خدمت آقا عرض کردم.
 324. سلام روز دهم پاکیمه لطفا اگه میشه برام دعا کنید این پاکی ابدی بشه
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   ان شاءالله پاکیتون ابدی و عاقبتتون بخیر...
   پاکیتونم مبارک!!

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم، دعاگوتون بودم
   زیارت امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) هر دو امروز یکشنبه برای شما انجام شد.
 325. سرباز اقا Godarzi

  سلام هفتمین روز پاکیمه واقعاً ازتون میخوام از آقا بخواهید که کمکم کنه نمازم را اول وقت بخوانم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش
   به بخش چله ها برو توی منو میتونی پیداش کنی
   اونجا چله نماز اول وقت و فیلم ندیدن و... هست


   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم برادر
   ان شاالله موفق باشید
 326. پسرکی در جستجوی پاکی

  بلاخره پیدا کردم .....
  سلام5 روزه دنبال انجام میخواستم بگم واسه من نماز نیابتی بخونید 10 روزم گذشت
  روز 15
  لطفا برای درسم خصوص ریاضی و خانوادم و همه کسانی که میخوان ترک کنن دعا کنید دعا کنید خدا کمکم کنه هم چنین واسه ترکم هم دعا کنید
  واقعا ازتون ممنونم
  یا حق
  • پاسخ:

   رهاشده:

   بالاخره شمام هدیه ی پاکیتون رو میگیرید...
   ان شاءالله برادرمون آقای عبدالمهدی نائب الزیاره و دعاگوتون خواهند بود.
   پاکیتون ابدی

   یاحق


   عبدالمهدی:
   سلاااام بر داداش خوبم
   زیارت آقا به همراه نماز و دعا انجام شد.

   ______
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها هم برای شما انجام شد.
 327. سلام دوستان ....اولین روز پاکیمه ...انشاالله باتوکل به خدا و کمک انبیاء پاکی ابدی ....
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله
   منتظر شما هستیم
 328. سلام...
  اومدم اینحا تا با امام رئوف و خواهر بزرگوار ایشون عهد ببندم تا ده روز بتونم پاکی رو تجربه کنم اللهم صلی علی علی بن موسی الرضا المرتضی....
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام بر گل یاس عزیز که اسمش منو به یاد حضرت زهرا انداخت. ماامیدواریم 10 تا 10 تا بری جلو و پاکیت ابدی بشه.یاحق.
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام. انشاالله امام رضا دستتون بگیره و کمکتون کنه. بقیه دوستان هم برای پاکی ابدی شپا دعا میکنن. یاعلی

   عبدالمهدی:
   سلام
   امروز توی حرم دعاگوتون بودم.
 329. بسم الله الرحمن الرحیم
  به لطف خدا پایان هفته دوم پاکی رو پشت سر گذاشتم.
  اگر تونستید و زحمتی نبود از طرف من هم از آقا امام رضا (ع) یا خانم حضرت معصومه (س) تشکر کنید و همین که یاد من هم باشید کافیه و نمیخوام بیشتر از این توی زحمت بندازم تون.
  ان شاالله اجرتون با خود همین بزرگواران.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خدا رو شکر
   امروز هم بنده در مشهد و هم خواهرمون در قم، نائب الزیاره شما بودیم. و نماز زیارت هم براتون خونده شد.
   موفق باشید
 330. به برادر عبدالمهدی
  سلام، ان شاء الله 20 بهمن روز دهمه پاکیمه
  میشه ازتون خواهش کنم که 20 بهمن از طرف من ناءب الزیاره شید
  یه دنیا ممنونم
  اجرتون با خدا و امام رضا(ع)
  • پاسخ:

   نازنین:
   حتما عزیزم ایشون کامنت شما رو میخونن

   عبدالمهدی:
   سلام حتما، خیلی هم عالیه. خواهش میکنم
   اتفاقا فردا چهارشنبه است و روز زیارتی امام رضا(ع)
   راستش این چند روز مشکلی داشتم، هنوز برای چند نفر قبل هم فرصت نشده، ان شاالله فردا نائب الزیاره همه این دوستان هستم بهمراه نماز.

   ______________
   خدا توفیق داد و زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   ____________
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 331. یک عمر خوشبختــــــــی

  سلام داداش عبدالمهدی...
  من از روز دهم به بعد تا الان که روز ۳۷پاکیه نیومدم اینجا...
  الان وقتشه ازت بخوام به جای من تو حرم امام رضا زیارت کنی...
  دلم براش تنگ شده!
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر جان
   به روی چشم. خواهرمون امروز حرم حضرت معصومه س نائب الزیارتون بودن. بنده هم ان شاالله فردا بتونم نائب الزیاره باشم.

   _________
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
 332. سلام روز 41
  خیلی خوشحالم ک تونستم ترک کنم انگار همین دیروز بود تو گوگل دنبال ی سایت خوب میگشتم برای ترک ک خدا شما رو ب من داد ایشالا هر چی می خواید بهتون بده
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام به اقا مهدی خوشحالیم که تونستید که چهل روز پاکی رو بگذرونید احسنت به شما و اراده قوی که داریدامیدوارم پاکی تون ابدی باشه

 333. سلامممممممم
  روز نهم پاکی هم تموم شد
  خداروشکر
  لطفن برای منم دعا کنین
  خیلی به دعای شما عزیزان و شفاعت امام رضا و خواهر بزرگوارشون نیاز دارم
  ان شاءالله ک هم من و هم همه شما عزیزان به پاکی ابدی برسیم
  توکل برخدا
  دست و پا و دل شما هم درد نکنه
  اجرتون با ائمه
  خدانگهدارتون
  یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااااام
   چقدرررر عالیییی
   چشم حتما
   چقدر خوشحال کننده است پیامهای این بخش. پر از امید و انرژی. و باید هم اینطور باشه وقتی کاربرای خوبی مثل شما میان و همچین اعلام پاکی هایی میکنن.
   چه دعاهای خوبی هم کردین برامون : )
   ممنون

   ____________
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.

   ___________ 
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خیلی خوش اومدین
   چشم حتما. هرموقع انجام شد همینجا مینویسم براتون.

   _____________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.

   _________
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
 334. سلام
  این طرح چقدر قشنگه!!
  واقعا درود بر شما
  من تا حالا قسمت نشده برم زیارت امام رضا (ع)
  و خیییلی دوست دارم برم .
  انشاالله ۳۷ روز دیگه چهارمین چلمم تموم میشه .۱۶۰روز شدم میام ازتون یه هدیه میخوام.
  واقعا کارتون خییییلی قشنگه
  امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) نگهدارتون باشه انشاالله.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   ممنونیم از شما
   چی بهتر از این که برای فردی که ۱۶۰ روز یه جهاد واقعی کرده، زیارت انجام بدیم.
   بی صبرانه منتظریم.
 335. یا لثارات الحسین

  سلام
  آقای عبدالمهدی
  برادر الوعده وفا
  ۸۰ روز پاکی و ورود از باشگاه ۴۰ تایی به باشگاه ۸۰ تایی ها
  زحمت زیارت با شما
  ببخشین من پر توقعم میدونم اما خب چیکارکنم هیچی مثل زیارت عاشورا آرومم نمیکنه
  میشخ اگه زحمتی نیست براتون یه زیارت عاشوراهم به نیابت از من تو حرم بخونین؟؟؟؟
  بازم ممنون
  اجرتون با خود آقا سلطان علی بن موسی الرضا مرتضی
  • پاسخ:

   نازنین:
   خیلی عالیه خوش به سعادتت که 80 روز پاکی رو پشت سر گذاشتی انشالا به نیابت زیارت میکنن از شما

   عبدالمهدی:
   سلام
   به به، زیارت برای چه کسی نصیبمون شده.
   درست یادم نیست، ولی فکر کنم اولین ۸۰ تایی باشید.
   چشم، خیلی هم خوبه. اتفاقا خودم یه مدتی بود توفیق خوندن زیارت عاشورا رو نداشتم.

   _________
   زیارت امام رضا ع به همراه زیارت عاشورا انجام شد.
   ببخشید بابت تاخیر
 336. پسرکی در جستجو ی پاکی

  سلام
  از اونجایی که میخوام روی شیطون رو کم کنم و حالشو بگیرم از همین حالا واسه 10 روز دیگه آماده باشید :-)
  به امید خدا شیطون که اینهمه اذیتم کرد رو میخوام تکیه تکیه کنم :-)
  • پاسخ:

   رضا:
   خوشم میاد همه طرح ها رو داری درو میکنیاااااا ماشالله پسر
   خوشمون اومد
   یا علی
 337. دختری در مسیر سعادت

  با سلام و عرض ادب
  من از جناب آقای عبدالمهدی و خواهر خوبم خانم یالثارات الحسین کمال تشکر رو دارم. بی نهاااااایت خوشحالم کردید. خدا خیرتون بده و بهترین ها رو روزیتون کنه ان شاءالله.
  من این لطف بزرگتون رو هیچ وقت فراموش نمیکنم و خودمو مدیونتون میدونم و فقط با دعاکردن میتونم ذره ای جبران کنم.
  خیلی ممنونم. باور کنید از شدت خوشحالی گریه م گرفته...
  فقط میتونم بگم خدایا شکرت...
  • پاسخ:

   نازنین:
   خداروشکر که همکارا تونستن کمکت کنند بابت دعاکردنت هم ممنون فقط یه زحمت بکش همه رو دعاکن تا زودتر از این لجن زار گناه بیان بیرون و پاکیشون ابدی باشه. خدا به همراهت

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم، خیلی لطف دارید در حق ما.
   ان شاالله خواهرمون هم طی چند روزه دیگه از طرف شما زیارت میکنن و زیر کامنتتون ثبت میشه.
 338. یالثارات الحسین

  خطاب به دختری در مسیر سعادت
  سلام بر شما
  معلومه که میشه
  ان شاءالله روزیتون بشه خودتون بزودی مشرف بشین به زیارت این خواهر و برادر
  بله حتما نوشتتون رو کپی میکنم و روبروی ضریح میخونم برای بانو
  نماز و زیارت هم به روی چشم
  ما اینجا خادم شماییم
  یادت نره دعامون کنی
  عاقبتت ختم به خیر/ پاکیت ابدی خواهرم
  • پاسخ:

   نازنین:
   واسه همگی دعا کنید واسه ایشون بیشتر.خدا به همراهتون
 339. دختری در مسیر سعادت

  سلام
  وااای چه طرح خوبی!!
  چقدرر ثواب میکنید شما. خوشا به سعادتتون...
  خیلی کار خداپسندانه ای میکنید، خدا خیرتون بده...
  آقای عبدالمهدی، آقای مرزوق، و خانم یالثارات الحسین منم لیاقت اینو دارم که به نیابت ازم زیارت کنید؟؟
  من ده روز پاکیم تموم شده و امروز روز یازدهم پاکیمه الحمدلله...
  میشه برای منم نماز زیارت بخونید و دعام کنید؟؟
  لطفا به امام رضا (ع)و حضرت معصومه (س)بگین که دختری در مسیر سعادت سفت و سخت به مسیرش چسبیده و داره همه ی تلاششو میکنه...
  میگه تازه داره زندگی میکنه، تازه داره نفس میکشه ،تازه روحش به ارامش رسیده میگه کافی نیست... پاکی تا ابد رو میخواد...
  میخواد بنده ی پاک خدا باشه... میخواد تا ابد غیرت داشته باشه، شرافت داشته باشه، میخواد درآینده همسر و مادر پاکی باشه...
  میگه بعد خدا امیدش به شما بزرگوارانه که دستگیری کنید.. دعاش کنید پیش خدا... دعا کنید روسفید دنیا و قیامت باشه..
  دوستان لطفا بگین دختری در مسیر سعادت میگه خدا شاهده تا حالا دست نامحرم رو هم نگرفته... ده روزه توبه کرده از دیدن فیلم و عکس و خ.ا ... میگه پاکی میخواد تا ابد... میگه سعادت میخواد... میگه شش سال از زندگی عقب افتاد میخواد جبران کنه... بگید کمک میخواد ... بگید خدا دعای شما رو رد نمیکنه شما دعاش کنید به اون سعادت و اون اهدافی که میخواد برسه...

  ببخشید طولانی شد...
  التماس دعا / یاحق
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام عزیزم انشالا که دوستامون برات دعا میکنن ناامید نباش از درگاه خدا به زودی شاهد اتفاقات خوب تو زندگیت خواهی بود هرچند بودنت اینجا و توبه اونم از سر پشیمونی خودش بهترین معجزه واسه ماهاست که گناهکاریم پس اول قدر این نعمت رو بدون و با جدیت ادامه بده میخایم 40 روزه شدنتو ببینیما.خدابه همراهت


   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی خوشحالیم که میتونیم برای شما بنده های خوب خدا که در مسیر پاکی و طهارت قدم گذاشتید، نائب الزیاره باشیم. و سعادتی است که نصیب ما شده.
   امروز دوشنبه ۱۱ بهمن، زیارت حضرت رضا علیه السلام از طرف شما انجام شد و مطالبتون رو هم خدمت آقا با تضرع عرض کردم.
   ان شاالله در چهلمین روز پاکیتون، دوباره این توفیق نصیبمون بشه.

   ________________
   عبدالمهدی:
   فاطمه خانم هم براتون زیارت حضرت معصومه س رو بهمراه نماز و صحبتهاتون، انجام دادن.
 340. سلام من امروز روز دهم پاکیمه ممنون میشم نائب الزیاره بنده هم باشین
  • پاسخ:

   محمد :
   خداروشکر 

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت حضرت رضا علیه السلام برای شما دوست عزیز انجام شد.

   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها نیز برای شما انجام شد.
 341. دوستدار خالق

  ممنون دوستان به خاطراینکه نائب زیارت من بودین پیش اقام امام رضا و بانو حضرت معصومه روز سیزدهم هستم بازم میگم برام دعا کنیز
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم.
   چشم حتما دعاگوتون هستیم.
 342. سلام
  ازتون ممنونم بابت زیارت امام رضا و خواهر محترمشون
  خیلی خوش حال شدم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم خواهرم
 343. قراره روسفید شم

  سلام.آبجی فاطمه و داداش عبدالمهدی خیلی ازتون ممنونم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم.
   ان شاالله بار بعد برای چهل روزتون
 344. سلام
  داداش عبدالمهدی حالم خال بعد شده یه لحظه خوش حال شدم از خواب قشنگ اما استادم خب حالم گرفت چرا به من خوشی نیمده؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   میفهمم چی میگید، ولی اینا رو برای خودتون بزرگ نکنید.مهم اینه که شما در حد خودتون تلاشتون رو بکنید برای درسها.
   باور کنید بعدا یه موقعی میاد میگید این حرص خوردن برای نمره ها اینقدر هم ارزش نداشت. البته درس رو باید خوب خوند، ولی قطعا نمره تنها بیانگر تلاش و دانش فرد نیست.
   چه بسا یه نفر فقط شب امتحان یه سری چیزا رو حفظ کرده، و نمرش هم خوب شده. ولی یه نفر دیگه کلی از قبل زحمت کشیده ولی شب امتحان به هر دلیل و مشکلی نتونسته بخونه و نمرش بد شده.
   پس اصلا نمره ملاک نیست. گرچه قبول دارم از طرف دانشگاه ملاک قرار میگیره و با همون افراد رو میسنجن‌.

   در عوضش ان شاالله من تا یک ساعت دیگه توی حرم براتون دعا میکنم که حالتون هم خوب بشه به برکت امام رضا ع

   *******
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد بعلاوه صحبتهایی که گفتید.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم
 345. سلام
  ببخشید اگه طلبکارانه بهتون گفتم
  منظوری نداشتم فقط خیلی خوش حال بود
  شرمنده اگه ناراحت شدید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   نه، چرا فکر کردید ناراحت شدم؟
   اتفاقا منم از خوابتون خیلی خوشحال شدم.
   اینا همه از عنایت آقامونه
 346. سلام
  داداش عبدالمهدی سلام من به آقا رسوندید آخه دیشب خواب دیدم تو مشهدم خیییییییلی خوش حالم خدایااا دوست دارم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چه خواب خوبی. شما زودتر از من آقا رو زیارت کردید.
   راستش من صبح جای دیگه هستم. ان شاالله حدود ساعت دو و نیم ظهر حرمم و نائب الزیارتون.
   ولی صبح خانم یا لثارات الحسین پیا دادن که حرم حضرت معصومه نائب الزیارتون بودن و حرفاتون رو رسوندن و نماز هم خوندن.
 347. سلام من امروز روز اول پاکیمه چند وقت پیش ثبت نام کردم برا مشهد از طرف دانشگاه ولی چند روز پیش فهمیدم اسمم درنیومده خیلی ناراحت شدم گریه کردم امروز از امام رضام گلایه کردم که چرا منو نمیطلبی میدونم گناه کارم ولی دوست دارم بیام ببینمتون خیلی 5 ساله نرفتم حرم دلم خیلی تنگ شده تا اینکه همین امروز امام رضا جوابمو داد من تا 10 روز دیگه میام و پاکی ده روزمو اعلام میکنم و از همه دوستام میخوام برام دعاد کنن و از همه دوستایی که به جای ما میرن زیارت تشکر میکنم مرسی
  • پاسخ:

   محمد =
   ایشاالله 
   ولی یادتون باشه موقعیت بهتری براتون داره

   عبدالمهدی:
   سلام
   من که با خوندن این متن، اشکم دراومد.
   ان شاالله نائب الزیارتون باشیم و به زودی هم روزی خودتون بشه.

   **********
   خواهرمون امروز(دوشنبه) نائب الزیاره شما بودن حرم حضرت معصومه س
 348. به یالثارت الحسین
  سلام من به بی بی برسونید
  بهشون بگید مریم روسیاه عالم
  بگید دل تنگ برادرشون امام رضا هستم
  امکانش هس برام نماز حاجت بخونید (اگه نمی تونید لازم نیست فقط سلام برسونید)
  ممنون هستم
  • پاسخ:

   محمد =
   هر کس میتونه براشون بخونه بچه ها 
 349. یا لثارات الحسین

  سلااااااام
  بخاطر وجود نازنین همتون اومدم بگم که فردا صبح ان شاءالله نایب الزیاره دوستان این قسمت و البته دعاگوی همه دوستان هستم در کنار بارگاه نورانی و مطهر کریمه ی اهل بیت بانو فاطمه معصومه سلام الله علیها
  ############
  امری باشه در خدمتم
  #############
  آقا یا خانم گذشته گذشت ( خدایا دریابم) چشم حرفاتونو انتقال میدم به بانو
  #################
  دوستان گرفتارم و شدیدااااا محتاج دعاااا هستم
  لطفا شماهم ویژه برای من روسیاه دعا کنید
  ##################
  راستی آبجی زینب سادات شماهم یه بار درخواست نماز کرده بودین
  چشم فردا حتما میخونم
  ###############
  دوستون دارم و واقعا دلم براتون تنگ میشه
  دعای همیشگی من
  عاقبت بخیری و پاکی ابدی هممون
  ###############
  یا حق - ارادتمند / فاطمه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم فاطمه خانم بزرگوار
   خوشا به سعادتتون.
   ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید
   مرررررررررسی
 350. سلام آقاخوبید من که خوبم خیلی خوبم آقاجون امروز 10 روز که پاک شدم آقاجون شرمندتم میشه بزرگی کنید من هم ببخشی
  آقا قول داده بودم تا شهادت مادر زهرا سر توبه ام وایسم اقا امروز شیطون نزدیک بود گولم بزنه اما من شکستش دادم فقط به خاطر شما و مادرت آقا من یه حاجتی دارم از مادرت میشه بهش بگید حاجت من بده آقا میشه من دعوت کنی بیام پیشد ؟
  داداش عبدالمهدی من امروز 10 روز شدم برام زیارت می کنید به آقا سلام من برسونید بهشون بگید حاجتم بهم بده بهشون بگید من روسیاه ام اما دعوت کنه برم پابوسش من فردا همش به این فکر می کنم که تو صحنم خواهش می کنم برا زیارت بکنید حرف هام به آقا بگید ممنونم از شما بردار خوبم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خدا رو شکر که ده روز رو گذروندید.
   چشم ان شاالله همین فردا مشرف میشم و از طرفتون نائب الزیاره هستم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بالاخره خودتون اومدید.
   چشم ان شاالله توفیق بشه همین فردا.

   ************
   زیارت حضرت معصومه س و امام رضا ع، امروز(دوشنبه) به ترتیب برای شما خواهر گرامی انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
 351. دوستدار خالق

  سلام من امروزبه لطف خداوند 10 همین روزمه دعا کنید دوستان بقیه این 40 روز نیز سپری کنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   همین امروز زیارت امام رضا علیه السلام برای شما انجام شد.
   ان شاالله به چهل روز هم میرسید و دوباره نائب الزیارتون خواهیم بود.
   عشق آقا در دلتون روز به روز بیشتر باد.

   **********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 352. روزگار خوش

  سلام.

  با یاری خدا به 10 روز پاکی امروز رسیدم.

  پاک باشید.

  التماس عا.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خداروشکر . تولدت پاکی جدیدتون مبارک باشه و براتون بهترین اتفاقات رو از خداوند متعال طلب میکنیم.
   التماس دعا 
   یا علی

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   *********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 353. قراره روسفید شم

  سلام
  فردا ساعت پنج بعدازظهر میام پایان ده روزمو خبر میدم ان شالله‌.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   به امید خدا انشالله
 354. سلام
  خداروشاکرم که 41 روزه شدم
  به امام رضا بگید آقا خیلی ازت ممنونم 41 روز گذشت و من گناه نکردم به خواست خدا بگید یاامام رض دست همه جوونا رو بگیر و وسیله ی کار موقعیت ازدواج رو براشون فراهم کن.بگید آقا ! نازنین شرمنده است بطلبش تا بیاد پابوست خواهشا به جوادش قسمش بدید چون ردخور نداره
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام ابجی
   انشالله شماهم طلبیده میشید

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد، بهمراه دعاها.
   ان شاالله روز به روز تعداد چهل تایی هامون بیشتر بشه.

   ************
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 355. بسم الله الرحمن الرحیم
  به نام خداوندبخشنده مهربان.
  رضا هستم
  امیدوارم به واسطه شما و امام رضا عهدم را اول از همه با خدا بعد امام زمانم و امام رضا و در آخر با شما دوستان عزیز درمیون بزارم و شروع کنم.

  خواهش میکنم برام دعا کنید. 1-11-1395
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مگه میشه واسه داش رضامون دعا نکنیم؟! مخلصتم هستیم
 356. سلام
  به مدیران
  می دونستید بااین حرف ای قشنگ تون دل هارو آروم می کنید که پایه توبه شون بمونن حتی دل شکسته من رو
  خدااااااا ثوابتون بده
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   ما خادم شماهاییم و وظیفمونه (:
   التماس دعا
   یا علی
 357. سلام من یه خطاکارم از این ساعت شروع میکنم قول 10 روز اولو به امام رضا(ع) دادم دعا کنید واسم الان که دارم اینو مینویسم گریم گرفته میترسم باز توبمو فراموش کنم تروخدا دعا کنید واسم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام مرد بزرگ!
   با خودت قول و قرار بذار یه نشونه بذار یه کاری کن که یادت باشه توی ترک هستی! بهت قول میدم بیشتر از ده روز میری!

 358. سلام من امروز 8 ردز پاکم بی سختی خودم باور نمی شه انقدر راحت داره روز هام سپره میشه مرسی خدا خوب دستم گرفتی ول نمی کنی دوست دارم قدر یه دنیا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام مریم خانم
   واقعا این پاکی خیلی ارزشمنده.
   پس دو روز دیگه منتظر پیامتون هستیم.
 359. محمدصدرا

  منم مثل فراز😇
  ۸ روز دیگه برا ۱۰ روز می یام.

  من اولین قولمو واسه ترک به حضرت معصومه دادم😍
  • پاسخ:

   مائده:
   بی صبرانه منتظرتونیم.
   انشالله به حق حضرت معصومه فداشون بشم ثابت قدم باشید وصددرصدکمکتون میکنن البته بااراده قوی که دارید.
   یاعلی
 360. سلام به همه
  اقا من ٨ روز دیگه،یعنی با ١٠ روز پاکی اینجا حضور خواهم داشت فقط از همه تقاضا دارم هر جا که هستین مثل من برای بقیه هم دعا کنید
  همینطور هم من😊
  فعلا تا ٨ روز دیگه
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خیلی خوبه،چشم حتما
 361. سلام داداش عبدالمهدی مواقعا زیارت انجام میدید (البته سوتفاهم نشه منظورم دروغ گفتن نیستا) اخه این سایت برام جالب
  شما ها توبه کردید یا از اول پاک بدید چندتا مدیر داره این سایت
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله هر موردی رو که زیر کامنتشون ثبت کردم، انجام دادم و جداگانه هم نماز زیارت خوندم برای دوستان.
   ما هم توبه کردیم. میتونید پستی رو که در این رابطه خود من نوشتم تو قسمت مصاحبه ها بخونید. به اسم آزادشده صاحب عصر عج.
   تعداد مدیران هم متغیره، برخی بعد از مدتی میرن و برخی اضافه میشن از خود بچه های سایت. یا بین همون افرادی که هستن برخی بیشتر فعالیت دارن و برخی کمتر. ولی الان حدود ده نفر مدیر داریم.

   درست آمده ای شهر عاشقان اینجاست
   ستاره ای که نبینی در آسمان اینجاست
 362. سلام من الان ۷ روز ترکم خیلی میترسم میترسمکه مثلا سه ما این کارو انجام ندم بعد دوباره این عمل رو انجام بدم خیلی میترسم یکی کمکم کنه تنها جایی که حرف دلم‌و دارم کیزنم همینجاس
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا امیررضا
   اصلا نگرانی به خودتون راه ندید.
   ببینید الان شما چطور تونستید این هفت روز ترک کنید؟ قطعا یه سری چیزها رو رعایت کردید تا تونستید موفق بشید.
   اگر همین رعایتها رو داشته باشید، قطعا برای همیشه میتونید پاک بمونید. با این تفاوت که در آینده که از این کار فاصله بگیرید، خیلی براتون راحت تر میشه.
   اینطور نگرانی ها فقط کار رو سخت تر میکنه.
   لطفا از مطالب بالای صفحه، مطالب بخش توصیه های ویژه رو هم بخونید. بهتون کمک میکنه.
 363. خدایا دریابم

  هر وقت پیاممو ب گوششون رسوندین خبرم کنید
  ممنون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهرمون براتون نماز و زیارت انجام دادند و مطلبتون رو هم امروز رسوندن.
  • پاسخ:

   محمد :
   بله همینطوره
 364. خدایا دریابم

  سلام
  خوبین.
  اون خواهر یا برادری که میره زیارت نیابتی حضرت معصومه.
  اگه زحمتتون نیست یه زیارت نیابتی از طرف من انجام بدین.،
  حرفایی هم که میگم به حضرت معصومه بگید حتماً.
  پیاممو کپی کنید تا داشته باشیدو یادتون نره حرفامو

  مو به موشو بهشون بگید
  حالا حرفام ایناست::
  .................
  سلام.
  خوبید بی بی؟؟
  از همه بریدم.
  از همه جا و همه کس.
  دیگه نمیکشم.
  زندگیم ردیف نیس
  خودت میدونی چیا میخوام
  دیگه نمیگم.
  از این همه امامو امام زاده از همشون بریدم
  دیگه نه روشو دارم حاجنامو بهشون بگم
  هم اینکه خسته شدم از گفتنش،.
  راستی داداشت امام رضا رو سلام برسون.
  با داداشتم دیگه کاری ندارم.
  اما خودت
  هنوز حس میکنم داری نگام میکنی
  نمیدونم چرا
  اما حس میکنم
  حس میکنم با این همه گناهام هنوز داری دلسوزانه نگام میکنی.
  خدا میدونه وقتی این متنو برات نوشتم تا بهت بگن چقدر دارم اشک میریزم.
  حرفی ندارم دیگه
  اما خدا شاهده اگه خودت دستمو نگیری
  اگه شما هم نا امیدم کنی
  دیگه هیچ وقت هیچ وقت هیچ کاری باهاتون ندارم.
  ب داداشت گفتم دیگه نمیام پابوسش.
  ولی یه چیو بهش بگو: شاه ایران، تنها امام ایران،شاخه گل ایران،سرور همه ایرانیا، برکت ایران، مگه من کیو داشتم؟؟ مگه من کیا دارم؟؟
  روم سیاهه آره.ولی روسیاه تر از منم هست
  روم سیاهه، اما دل دارم، اما آدمم.
  حالا دیگه حرفی ندارم.
  به داداشت بگو زشته یه نفر گلایه داداششو بیاره پیش خواهرش.
  سگی نیستم که خطو نشون بکشمولی یادت نره چی گفتم دستمو نگیری دیگه.....
  التماس دعا
  • پاسخ:

   محمد :
   دوستان اگر میشه یکی زحمتش رو بکشه ممنون 
 365. سلام
  امروز روز دهم پاکی من هست...
  امکانش هست که برای منم نماز بخونید در حرم؟
  • پاسخ:

   محمد :
   بچه هایی که تشرف دارن خدمت اقا نایب زیاره مهدیه خانوم هم بشید اگه امکانش هست 


   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   همین امشب زیارت امام رضا ع بهمراه نماز، براتون انجام شد.
   ان شاالله خانم یالثارات هم به زودی حرم حضرت معصومه س نائب الزیارتون خواهند بود.

   ***********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 366. سلام به خدمت تمامی عوامل این وبسایت ، من با اینکه آدم مذهبی نیستم اما از دیدن این طرح واقعا لذت بردم ، و واقعا چه لذتی میتونه از این بالاتر باشه که آدم خدارو برای رهایی از مشکل یکی از بندگانش شکر کنه. ممنون از شما که انسان هستین لطفا با همین قلب پاکتون برای منم دعا کنید که مشکلی که چند مذهبی نمای گمراه برای من ایجاد کردند حل بشه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمد
   لطف دارید، ممنون از استقبال شما.
   متاسفانه همه جور افرادی در جامعه پیدا میشن، و برخی که فقط ظاهر مذهب رو رعایت میکنن گاهی باعث خطا رفتن انسان و تغییر دیدگاهش میشن.
   به فرموده امام صادق(ع)، انسان باید سعی کنه باطنش بالاتر و بهتر از ظاهرش باشه. البته انسانهای خوب هم هنوز در جامعه هستند که انسانها میتونه بواسطه اونها طریق هدایت رو بدست بیاره.
   امیدوارم خدا همه ما رو از صالحین قرار بده.
   دعاگوی شما خواهم بود ان شاالله.
 367. سلام امروز روز 4 پاکی خدا واقعا نگاه ام کرده اخه همه امتحان خوب خوب پاس کردم
  تازه نماز های قضا سال های پیش دارم می خونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   کار واقعا عالی رو دارید انجام میدید.
   خوشحالمون کردید از این خبر
 368. محمد علی جدید

  خیلی ازتون ممنونم
  خیلی طرح سنگینیه
  جز با دل عاشق نمیشه انجامش داد
  از شما و همه بانیان این طرح و سایت ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنیم، ان شاالله که بتونیم قدم کوچکی در راه کمک به پاکی دوستان برداریم.

   ممنون از توجهتون
 369. یا لثارات الحسین

  سلام آقای محمد علی جدید
  خوشحالیم از حضورتون
  بنده حقیر توفیق زیارت های نیابتی حضرت معصومه سلام االه علیها در قم رو دارم
  چرا نشه برادرمن
  ان شاءالله 4 روز دیگه تشریف بیارین بعدهم ان شاءااله120.80.40 و بالاتر در خدمتتون هستیم
  ان شاءالله توفیق پاکی ابدی نصیبتون بشه
  و بعد زیارت و شفاعت چهارده معصوم علیهم السلام در این دنیا و تو اون دنیا
  چشم دعاگو هستیم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   باتشکر
 370. محمد علی جدید

  البته ظاهرا نام محمد علی تواب مال یکی از دوستانه
  من با نام محمد علی جدید اعلام پاکی کردم
  در نظر قبلی یادم رف اصلاح کنم
 371. محمد علی تواب

  با سلام و عرض ادب
  من چند ماه دیگه میشه ٦ سال که نتونستم به زیارت آقا مشرف بشم
  و نزدیک ٨ ساله که قم هم نتونستم برم
  خیلی سایتا زیارت نیابتی دارن
  ولی اینکه شما برامون نماز اختصاصی هم میخونید
  واقعا عالیه.
  خدا خیرتون بده
  من پستتونو خوندم اشک تو چشام جاری شد
  امروز روز ششم پاکیمه
  تورو خدا دعا کنید منم به جایی برسم که نائب الزیارم بشید
  بی نهایت ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   خیلی لطف دارید. ان شاالله بحق خود این برادر و خواهر باکرامت، شما هم میتونید روزهای پاکیتون رو ادامه بدید.

   موفق باشید
 372. سلام خدا ثوابتون بده من تازه دو روز با سایتون آشنا شدم و دو روز هم پاکم لطفا برام دعا کتید که خدا من ببخشه.
  و دانشجوم نمره الف دانشگاه بشم
  میشه دعا کنید.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   چشم مریم خانم حتما
   لایق باشم دعا میکنم براتون
   یاحق
 373. عبدالمهدی:
  سلام بر دوستان خوبم
  متاسفانه از دیشب مشکلی برام پیش اومده، که بیرون رفتن برام مشکله. و گرچه قصد داشتم نائب الزیاره دوستان باشم، هنوز توفیق نشده.
  ان شاالله در اولین فرصت که توفیق پیدا کنم نائب الزیاره خواهم بود. بماند که دل خودمم تنگ شده برا حرم.

  راستی برادر خوبم آقای مرزوق هم قبول زحمت کردن و قراره ایشون هم از طرف دوستان نائب الزیاره باشن. که ازشون متشکریم.

  التماس دعا از همگی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خب خدا روشکر که خوب شدم و امروز رفتم زیارت آقا : )
  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام

   دوست گرامی به همین شکلی که اینجا کامنت گذاشتید ، به بخش اعلام پاکی همین سایت برید و کامنت تون رو با ذکر روزهای پاکی اعلام کنید . و برای درج اسمتون در جدول پاکی ، با زدن تیک خصوصی ، کامنتتون رو ارسال کنید تا ان شاء الله در اسرع وقت اسمتون درج شود .

 374. به نام خدا
  سلام داداش عبد المهدی
  منو یادته
  12روز دیگه 40روزم سره
  زیارت نری برام سر پل صرات جلوت میگیرم
  یا حق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله بله، خوبی داداش؟
   شما دوازده روز دیگه نیای که من خودم ازت شاکی میشم.
   پس بیا که منتظرتم شَدیییییییییید
 375. سید مهدی

  سلام داداش عبد المهدی
  من امشب ده روزه میشم
  محتاج دعا هستم .
  السلام علیک یا امام رضا


  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام سید عزیز
   ان شاالله توفیق بشه فردا نائب الزیاره هستم.
   محتاجیم به دعا

   _________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   _________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
 376. داداش عبدالمهدی ممنون بابت زیارت اجرتون با خدا

  فک کنم زیارت حضرت معصومه رو ابجی فاطمه انجام میده ممنون ابجی فاطمه اجرت با صاحب سلام
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   زنده باشید.
   بله ایشون هم هر وقت انجام دادن به بنده خبر میدن که ثبت کنم.
 377. محمد رضا

  سلام...
  عبد المهدی جان برو حرم آقا واسم دعا کن...
  10 روزه پاکی...
  یا حق...
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   به روی چشم برادر. خوشحالمون کردین.

   ______________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   ______________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خب الحمد الله که آشنا شدی
   ان شا الله در این راه ثابت قدم باشی
   یاعلی
 378. سلام اقای عبد المهدی امروز روز دهم پاکیمه من تا اخرشب نمیتونم بیام زیارت یادتون نره
  یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بله حتما. ان شاالله بعد از انجام زیر کامنتتون مینویسم.

   _________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   _________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   فردا دیگه باید درخدمتتون باشیم برای کسب فیض.
 379. یک عمر حســـــــرت

  داداش عبدالمهدی من احتمال داره ۲۷همین ماه بیام مشهد...
  برای زیارت...
  خیلی دوست دارم جور بشه.
  امروز روز یازدهم پاکیمه...
  رفتی حرم دعا تن منو بطلبه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چقدر خوب
   چشم حتما، ان شاالله که خود آقا جورش میکنن.

   __________
   خدا توفیق داد و همین امروز نائب الزیاره بودم.
 380. "Majhool" ....

  ممنون از سایت خوبتون. این واقعا عالیه که با راه های مختلف دوستان رو امیدوار میکنید و نوعی رقابت در رسیدن به پاکی ایجاد میشه. من دیروز باسایتتون آشنا شدم و از همون دیروز شروع کردم. امیدوارم همه موفق بشن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم، لطف دارید شما.
   خوشحالیم که یه همراه خوب و جدید پیدا کردیم.
   ان شاالله موفق باشید.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ماشالله
   شکر 
 381. به نام خدا
  سلام

  داداش عبدالمهدی من 16روز دیگه انشاالله میام و اعلام پاکی 40 روزه میکنم
  اونوقت باید بری برام نایب زیاره بشیااا
  من عاشق امام رضا ع هستم ارزومه یه بار دیگه برم پابوسش

  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم داداش خوبم
   یادت نره بیای ها، منتظرت میمونم.

   عشقتون پایدار
 382. امیر رضا

  سلام خدا راشکر ونج روز پاکم من در این دنیا در حق همه ی اونایی که این سایت رو درست کردن دعا میکنم مخصوصا شما آقا سجاد
  • پاسخ:

   مصباح: سلام

   خدا رو شکر

   ممنونیم از دعاهای خوبتون، ما هم دعاگوی شما دوستان پاک و تلاشگرمون هستیم

   ان شاء الله 50روز رو به زودی اعلام میکنید
   در پناه پنج تن(ع) موفق و موید باشید
 383. علی اکبر هم جوون بود ولی کارایی که تو این دور و زمونه جوونا میکنند رو نمیکرد
  سادات

  سلام دوستان یه چیز عجیب اتفاق افتاده که باید بهتون بگم سر نماز بودم یه دفعه بوی گلاب و اسفند پیچید بعدش یکی تو گوشم گفت بگو به جوونا اوناییکه توبه میکنند نکن جوونی کردیم اخه به جوونی علی اکبر بر میخوره گفت شیعیان اشک امام زمان در میارن گفت بگو دیگه اشک علی اکبر امام حسین دیگه در نیارن علی اکبر هم جوون بود ولی هیچ کدوم از کارایی که جوونای امروز میکنن رو نمیگرد
  به مزوق چشم انشالله به کمک امام رضا و امام زمان به چهل میرسم


  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   متشکریم آبجی گل

   در پناه حسین(ع) و اولاد حسین(ع)
 384. ممنون
  شما تلاش بکن به کمک امام رضا به چهل برس این کار واسم وظیفه ست
 385. به مرزوق
  خیلی ازتون ممنونم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده انشاالله دست به خاک میزنی طلا بشه به حق مادرم فاطمه زهرا
  • پاسخ:

   مصباح: ان شاء الله قسمت شما
 386. به سادات
  امشب شب میلاد امام حسن عسگری تو حرم هرکاری که واسه یه زیارت میشه انجام داد به نیابت شما انجام دادم امید وارم تا سال دیگه خودتون مشرف بشین
  • پاسخ:

   مصباح: متشکریم دوست بزرگوار

   در پناه ضامن آهو

   درمورد نظر خصوصی هم به ایشون اطلاع میدم
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   زنده باشید
 387. ممنون از طرح خوبتون انشالله روز دهم پاکیم میام و میگم منم دعا کنید .
  یا امام رضا ( ع )
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ان شاالله اسم شما هم در لیست زائران این برادر و خواهر قرار بگیره.
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام

   خدا رو شکر همچنان با پاکی دارین ادامه میدین.
 388. روزگار خوش

  سلام.
  منم امروز 3 امین روز ترکم بود....یعنی از روز دوشنبه 13 ام دوره پاکیم رو اغاز کردم.....امیدوارم خدا کمکم کنه اینبار موفق شم.....ان شالا روز 10 ام پاکی حتما میام و نظر میذارم تا نائب زیارم باشید.
  التماس دعا.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   باعث افتخاره که نائب الزیاره شما باشیم.
   حتما منتظرتون هستیم.
 389. یا لثارات الحسین

  سلام
  داداشا و آبجیای عزیز
  ان شاءالله بزودی نایب الزیاره خواهم بود و حتما اعلام میکنم
  بنده حقیر هم از شما التماس دعای فراوان دارم
  یا حق
 390. قراره روسفید شم

  سلام.
  من فردا ساعت ۵ عصر ده روزو تموم میکنم.
  خیلی وقته مشهد و قم نرفتم.خیلی دلم تنگ شده ولی بیشتر از دوساله قسمت نمیشه.
  داداش عبدالمهدی و آبجی عزیز برام دعا کنین لطفا.خیلی خیلی ممنونتون میشم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   چشم حتما
   ان شاالله قسمت خودتون بشه به همین زودیا که بیایید و از نزدیک زیارت کنید.

   _____________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 391. امروز 10 مین روز پاکی من بود :)

  خدایا شکرتـــــــــــــــــــــــــ
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تبریک میگم بهارخانم
   ان شاالله به زودی نائب الزیاره باشیم.

   _________________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 392. الوعده وفا، مسلمان!!
  چکار کنم دیگه خود جنابتون طرح رو گذاشتین‌‍، ۱۶۰ شدم ،حالا دیگه باید سلام ما رو هم به قریب الغربا و حضرت معصومه(س) برسونین. ( استیکر ذوق همراه با اشک و خنده مخلوط)
  پیشاپیش تشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   احسنت واقعا!!!
   اقای عبدالمهدی حتما براتون دعا خواهند کرد.براشون یادآور میذارم.

   عبدالمهدی:
   به به، شما اولین نفری هستید که برای ۱۶۰ روز برامون پیام میذارید.
   ان شاالله انجام میشه و همینجا ثبت میشه.
   اگر براتون مقدوره ایمیلتون رو خصوصی برامون بفرستید.

   _____________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 393. سلام اقا یا خانم مرزوق واسه منم دعا کنید و نماز زیارت برام بخونید ازتون خواهش میکنم
 394. اقای عبدالمهدی منم خیلی مشتاقم به جای بقیه زیارت نیابتی انجام بدم
  خواستم بگم اگه دوستدارین میتونین روی من هم حساب کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چرا که نه داداش
   مگه بده دوستامون زیارت بیشتری نصیبشون بشه.
   شما هم اهل مشهدید دیگه درسته؟ فکر میکنم قبلا هم تو پیامهاتون دیده باشم.
   اگر بتونید ایمیلتون رو خصوصی بفرستید، که بهتر هماهنگ کنیم.
   شرایطتتون یا پیشنهادی هم اگر دارید، بنویسید.
 395. سلام امروز سومین روز پاکیمه هفت روز دیگه میام که برای منم زیارت کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   مشتاقانه منتظر پایان ده روزتون هستیم.
 396. سید متین

  سلام
  روز ششم
  فقط چهار روز باقی مونده...
  یعنی اگه به ده روز برسم برام زیارت می کنید؟؟؟
  عالیه...
  من خیلی وقته قم و مشهد نرفتم دلم تنگ شده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله، چرا که نه
   چهار روز دیگه منتظر خبر خوب ده روز پاکیتون هستیم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   میتونید به بخش زیر برید که مخصوص این کار است:

 397. سلام من امروز 13 روز پاکم یاامام رضا شرمنده اتم گگگگ گریم گرفت حرم امام رضا رو دیدم دلم شکست اقا عبد المهدی رفتین حرم اقا برای منم یه دعایی بکنید به خدا وامام رضا بگید به بنده روسیاه هم نگاهی کنه تازیر مشکلات له نشه کاش الان اونجا بودم دلم رفت ای خدا..............گناههامونو ببخش بلد نیستم حرف بزنم ولی دلم حرفشو زد .....یاحق
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام آبجی ، 
   ان شاء الله به خواسته تون میرسین ، 
   سختی ها رو تحمل کنید که بعد از اونها نوبت آسونی هست .
   یا علی


   عبدالمهدی:
   سلام
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
 398. یا لثارات الحسین

  سلام خانمی عزیز
  طبق طرح همونطور که خودتون گفتید بعد از اتمام ۱۰-۴۰-۸۰- وهمینطور ادامه داره
  میایین و اعلام میکنین و زیارت نیابتی انجام میشه
  اما من از طرف خودم میگم
  حالا که شما انقد مشتاقین و دلتنگ زیارت
  و من هم به شرط بقا فردا مشرف میشم
  چشم حتما از طرف شما در حرم امن کریمه اهل بیت سلام الله علیها بانو حضرت فاطنه معصومه نایب الزیاره شما خواهر خوبم هستم
  خیلی خوشحالم که به جمع دوستان خودتون برگشتین
  پاکیت ابدی خواهری
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکریم 
 399. سلام چقدر خوب که دوباره برگشتید خیلی خوش حال شدم اخه وقتی اومدم دیدم سایت نیست حسابی حالم گرفته شد .
  یه سوال فقط بعد از 10 -20- 30 و...هست یا فقط بعد از 10-40-80 -120و....مثلا من الان میخوام شرکت کنم روز 21 نمیتونم باید صبر کنم تا 19 روز دیگه یا یکبار میتونم بگم نائب الزیاره باشید ودوباره بعد از تمام شدن 40 بیام بگم ؟ ولی خیلی خوبه من که دلم بد جور هوای حرم رو کرده .
  فقط زحمت نمیشه برای شما
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام برشما
   بعد از پایان ۱۰ روز و ۴۰ روز


   عبدالمهدی:
   سلام
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
   ان شاالله بعد از چهل روز دوباره میتونید درخواست بدید.
 400. یا لثارات الحسین

  سلام دوستان فردا صبح ان شاءالله در حرم حضرت معصومه دعاگو و نائب الزیاره شما هستم
  دوستان هرکه دارد هوس زیارت بسم الله
  بیایین اینجا و شرایط طرح رو بخونین و اعلام کنین
  من بعنوان خدمتگذار شما درخدمتم
  منتظر حضور سبز شما هستم
  بدویید بیایید منتظرماااااا
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام آبجی ،
   التماس دعا داریم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چرا که نه
   ان شاالله منتظر ده تایی شدنتون هستیم.
 401. اسماعیل تارتاروسیان :)

  سلام.
  من 16 روزه که پاکم. اگه میشه این زحمت رو قبول کنید و از طرف من هم زیارت کنید.
  پ.ن:
  تارتاروس، توی افسانه های یونانی پایین ترین درجه جهنم بوده. یه چیزی تو مایه های اسفل السافلین خودمون :)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   چشم حتما، ان شاالله بعد از زیارت، زیر همین پیامتون ثبت میشه.
   اگر انسان خطایی کرد قرار نیست که دیگه راه جبران و بالا رفتن نداشته باشه، بلکه هر زمانی انسان میتونه خودش رو از تاریکی ها به سمت نور برسونه.
   __________
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
 402. سلامممم
  امروز روز هفتمه ک پاکم، وقتی دیدم روز دهم به نیابت زیارت میکنین کللللللی ذوق کردم و الان انرژی فوق العاده ای دارم.
  اجرتون با صاحب الزمان
  سه روز دیگه خدمت میرسم برای زحمت دادن و ثواب بردن برای شما عزیزان
  ممنون
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام به شما 

   یک هفته پاکی گوارای وجودتان ..
   منتظر حضور بعدی تان هستیم 
   یا علی


   عبدالمهدی:
   سلام، لطف دارید
   بله واقعا نام این آقا و خانم، انرژی مضاعف میده.
   منتظرتون هستم.
   ___________
   زیارت نیابتی برای شما دوست بزرگوار هم انجام گرفت.
 403. سلام
  امروز خیلی خوشحالم 30روز دیگه میام برای اعلام اولین چله پاکی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   به به چقدر عالی ، ما منتظر حضور شما در باشگاه ۴۰ تایی ها هستیم
   یاحق

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   امروز صبح چهارشنبه ۸ دی، نائب الزیاره شما بودم. و حاجاتی که گفته بودید رو هم از آقا مسئلت کردم.
   ان شاالله ۳۰ روز دیگه منتظر حضور دوباره شما هستیم.

   ________
   دوشنبه ۱۳ دی، خواهرمون نائب الزیاره شما بودن.
 404. خدیجه(به سوی افق روشن)

  سلام امروز 10روزم کامل شد. من دختری مذهبی هستم نمیخوام ریا کنم ولی اهل نمازجماعت و نمازشب هستم 4_5سالیه مشغول حفظ قرآنم.که گرفتار دام شیطان شدم اینو بدانید شیطان دست ازهیچ کس برنمیداره.از آقا و خانمی که قصد زیارت به نیابت مارو دارن خواهشی دارم وقتی رفتین زیارت دعا کنید نه تنها 40روز بلکه برای همیشه ازهر گناهی (کوچک وبزرگ ) در امان باشیم وخدا لحظه ای مارو بحال خودمون وا نگذاره و دوم اینکه دعا کنید زمینه ازدواج من و همه جوانان فراهم بشه من نیاز به ازدواج دارم اما گناهم باعث شده دعایم بالا نره شما که پاکید دعا کنید شاید خدا از شما بشنوه
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام ابجی جان.خوب پیش رفتین
   به به چه سعادتی ماروهم دعاکنین.مطمئنم نمازوقران کمکتون میکنه.
   انشالله بحق حضرت فاطمه زهراهمه جوونامون به موقع وقبل ازاینکه به این گناه مرتکب شوندازدواج کنن.
   الهی امین
 405. پاکی تا ابد

  نه من وضعم خرابه . از قبلن هم بدتر شده. تا یه روزشم نمیرسم چه برسه 10
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست گرامی.خدانکنه وضع شماخراب باشه.امیدتوازدست نده.به خداوائمه امیدداشته باش ازشون کمک بخواه.میخوام بیای واعلام پاکی کنی
   انشالله بحق صاحب الزمان همه پاک بشن
   تلاش کن ببینم چیکارمیکنی
   یاعلی


   عبدالمهدی:
   برادر جان یادتون بیاد به اون روزهایی که تونستید پاک باشید و لحظات خوبی رو تجربه کنید. بدون شک میشه به اون دوران برگشت.
   فقط باید با یه تصمیم جدی، از هر چیزی که تحریک کننده است، کناره بکشی.
   و در عوض هرچیزی که روحیه شما رو عوض میکنه و انگیزه میده رو انجام بدید. از خوندن مطالب همین سایت گرفته تا هرچیزی که خودتون میدونید.
   خیلی لذتهای پاک دیگه هست که میشه جایگزین کرد.
   اگر در همین حد اراده رو هم  ندارید، توصیه میکنم برای شروع یه جایی برید که حال و هواتون عوض بشه. یه زیارتگاه، یا رفتن پیش یه فرد مومن و با خدا، یا چیزی شبیه این.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام داداش خوبم
   کجایی بامرام؟؟؟
   میدونی که هنوز به یادتم؟
   هر موقع یادم بیفته تو حرم دعات میکنم.

   بعد اینکه ثوابا رو تنهایی که به جیب نمیزنم. تازه مشارکتیش کردم برای بقیه.
   شما هم زیارت اختصاصی میخوای بسم الله. منتظرتم
 406. افق روشن

  امروز 9روزه پاکم فردا میام برای اعلام پاکی روز دهم و طلب زیارت.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   عالیه!!!
   ان شالله که امام غریب اسم شما رو صدا بزنه و برین (:
   التماس دعا
   یا علی
 407. حالم خوبه
  ولی وقتی اسم امام رضا میاد اشک تو چشمم جمع میشه چون سفر آخر که برمیگشتیم تو قطار موقع نماز صبح همه رفتن نماز اما من تو کوپه این گناه رو کردم از اون روز امام رضا دیگه منو نطلبید فکرکنم باهام قهرکرده توروخدا اگه رفتید زیارت و نماز خوندید بگید من 14 روزه که برگشتم کمکم کنه دیگه گناه نکنم بگید دوسش دارم و دلم از گناهم شکسته منو ببخش و بطلب که تو صحن آزادی قدم بزنم و از دور باهاش حرف بزنم
  امام رضااااااااااااااااااااااااااا کمکم کن. عاقبتتون بخیر باشه التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ان الحسنات یُذهبن السیئات
   همانا کترهای نیک، بدیها را از بین میبرند.

   امام ما خیلی رئوف تر از اونه که فکرشو بکنید.

   چشم، ان شاءالله صحبتهاتون رو خدمت آقا عرض میکنم.
   التماس دعا دارم از شما
 408. سلام اقا منم فردا روز استارتم میشه ان شاءالله.
  ده روز دیگه میام و دوباره درخواست زیارت میکنم.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله موفق باشین
 409. محمد ( مرد روزای سخت )

  چقد دلم واسش تنگ شده
  واسه عطر گلاب و صدای صلوات
  واسه صحن گوهرشاد ...
  ولی چه فایده
  وقتی که قولم رو شکستم

  لعنت به من
  لعنت
  • پاسخ:

   سیداحمد
   این چه حرفیه ،میگه کسی که توبشو شکسته باید به خودش لعنت بفرسته....اینا همش القائات شیطونه وبدتر ناامیدت میکنه...شما باید از هر شکست درس بگیری...اونجوری امیدت بیش از بیش میره بالا....ماهمواره دعای گوی شما هستیم
   یاحق
 410. محمد امین

  سلام من ده روز دیگه به ده روز پاکی می رسم خواهش می کنم برام زیارت کنید اون موقع
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاءالله حتما همین اتفاق میفته.
 411. یا لثارات الحسین

  سلاااااااااام
  امیدوارم حال دل همتون خوب باشه
  فردا 40 روز تموم میشه و میرم باشگاه 40 تایی ها
  آقای عبدالمهدی الوعده وفا
  من اولین نفری هستم انگار که این موهبت الهی نصیبم میشه
  خداروشکرررررررررر
  عاشقتم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  التماس دعای ویژه دارم ازتون برادر
  خودم هم ان شاءالله فردا در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها دعاگوی همه شما خوبان هستم
  به امید عاقبت بخیری و پاکی ابدی هممون
  یا حق
  ارادتمند /فاطمه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام
   چقدر عالی، چه سعادتی نصیب ما شد.
   ان شاالله در اولین فرصت، نائب الزیارتون خواهم بود، و زیر همین پیام، خبرش رو‌میدم.

   ******
   همزمان با پایان چهل روزتون، در روز یکشنبه، زیارت به نیابت از شما خواهر بزرگوار انجام شد.
   تبریک میگم این پاکی شیرین رو.
 412. سلام داداش عبدالمهدی
  فقط یه کلام میگم اجر همه این خوبیهاتون با خود اقا امام رضا ع
  من درسته که روزای پاکیم زیادن
  اما..
  بدون رفتن به حرم اقام اصلا برام لذتبخش نیس
  اقا هنوز که من ۲۲ سالمه حتی یبارم منو نخاسته 😢😢
  میدونم میدونم من با این همه کارام دل اقارو همیشه شکستم
  اما همین جا به اقام قول میدم که تا راضیش کنم منم بطلبه
  وقتی عکسای حرمو میبینم اشک چشمام ....
  داداش میشه یه لطفی در حقم بکنید
  میخام یه نامه برای اقا امام رضا بنویسم و شما اون نامه رو ببرین حرمش
  من نامه رو تو ایمیلتون میفرستم شما اونو تو ورق بنویسید و ببرید
  واقعا ببخشید که این زحمتو میدم براتون
  همیشه دوست داشتم خودم این نامرو با دستای خودم ببرم
  اما طاقتشو ندارم
  میخوام تو نامه حرفامو بگم
  من همیشه منتظر دعوت اقام هستم
  همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی
  چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی
  خیلییییییی دلتنگتم اقا خیلیییییی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی ممنونم خواهرم
   پیام شما رو هم همزمان با پیام سودا خانم، توی حرم بودم که خوندم. و با خوندنش بغض گلومو گرفت.
   چشم خواهرم بفرستید، حتما انجام میدم
 413. سلام
  واقعااا عالیه دستتون درد نکنه اجرتون با خودِ آقا
  بنده ۲۱۰روزه که پاکم
  اما چون لغزش هایی داشتم دلم بااین ۲۱۰روز هم نیست نمیدونم توبه شکستم یانه اما اینبار بدون لغزش میرم جلو
  الان ۱۲روزه که هیچچچ لغزشی هم نداشتم
  وبا امید دارم میرم به سوی آینده ای روشن...

  نمیدونم لیاقتش رو دارم که دعاگوم درحرم این دوعزیز باشین یانه
  فقط سلام منو به آقام برسونین وبگین منتظرم دستمو بگیره ومنو به تنها خوسته ام برسونه
  من جز خداو ایشون کسی رو تو این راه ندارم
  میدونم لقمه بزرگتراز دهنم برداشتم لیاقت نوکری آقارو ندارم
  اما...
  دله دیگه نمیتونم فراموش کنم
  وقتی به دلم انداختن حتما کمکم میکنن تا بهش برسم...
  خودم اینجامو دلم کنار پنجره فولادش جا مونده
  فقط دعام کنید...
  یاعلی
  • پاسخ:

   رضا:
   این بینظیره که این همه پاک هستید! ان شالله که شما هم طلبیده بشید و ما رو اونجا یه دعای کوچیکی کنید(:
   التماس دعا 
   یا علی

   عبدالمهدی:
   سلام سودا خانم
   امروز حدود ساعت هشت صبح، وقتی توی حرم بودم، پیام شما رو خوندم، و سلامتون رو رسوندم و دعاتون رو عرضه کردم.
 414. این طرح عااالیه.. من مدت زیادیه که دیگه به ده روز پاکی هم نرسیدم..همیشه تا روز پنجم و شیشم رفتم و شکست خوردم.اما الان واقعا عزمم رو جزم کردم...
  من الان روز چهارم هستم .. به عشق امام رضا تا روز ده میرم بعد بهتون پیام میدم..
  خییییلی خوشحالم کردین،خیلی
  • پاسخ:

   رضا: 
   سلام
   دست این دوتا بزرگوار درد نکنه که موجبات خوشحالی شما شدن 

   ان شالله که شما هم مشرف میشید و مارو دعا میکنید.
   التماس دعا 
   یا علی
 415. تا بحال بیشتر از دو‌روز پاک‌نبودم...
  اینبار حتما‌میرسم‌به ده
  السلام علیک علی ابن موسالرضا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ماشالله علی
   ما منتظرتیم!
   هر وقت تحریک شدی یادت باشه به امام رضا قول دادی و قراره اونجا برات دعوت بفرسته آقا
   التماس دعا 
   یا علی
 416. باید تغییر کرد...

  سلام
  واقعا عالیه.من امروز روز دوممه و انشاا... واسه روز چهلمم حتما بهتون پیام میدم و مزاحمتون میشم.
  ایشالا خدا جواب این مهربونیا و انرژی مثبت تا تو نو بده...یاحق...
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مخلصیم
   منتظرتونیم حتمااا
   التماس دعا 
   یا علی
 417. من وضو با تپــش پنجره ها میگیرم..

  خیلى هم عالى🌹


  ان شاء الله هرچه از خدا میخواین نصیبتون کنه...
  ❤️یا على موسى الرضا...
  اى پاکمرد یثربى، در طوس خوابیده..

  تو را بیدار میدانم
  مرا دریاب...❤️
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   داش عبدالمهدی از خوبای دنیاست(:
   ان شالله که شما هم مشرف میشید و مارو هم دعا میکنید(:
   التماس دعا 
   یا علی


   عبدالمهدی:
   هر دو بزرگوار خیلی لطف دارید.
   حاجتتون روا