طرح تشویقی 🌹میثاق با امام مهربانی🌹 :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

بایگانی

طرح تشویقی 🌹میثاق با امام مهربانی🌹

باشگاه ها

لطفا توضیحات و مطالب جدید در انتهای مطلب را مطالعه بفرمایید


دریافت

"آمدم ای شاه پناهم بده"

 

سلام بر همگی

عبدالمهدی هستم، خادم شما خوبان

توی این پست جدید قراره یه طرح تشویقی خوب داشته باشیم برای همه ی اونایی که دارن با دل و جون تلاش میکنن برای پاکی از گناه.

کاربران قدیمی احتمالا میدونن که خیلی قبل همچین طرحی رو بنده مطرح کرده بودم، ولی چندان سازماندهی نشده بود و خیلی از افراد هم نتونستن اطلاع پیدا کنن.

حالا این مطلب رو توی یه پست جداگانه قرار دادم، تا هرکس شرایطش رو پیدا کنه، از این هدیه زیبا بهره مند بشه. و البته این بار خواهر محترممون «خانم یالثارات الحسین» هم با بنده همراه شدن.

پس برای دیدن طرح تشویقی و شرایطش، به ادامه مطلب برید.

امام رضا ع

 هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

گل

این طرح تشویقی، طرح زیارت به نیابت است، زیارت شاه خراسان، و خواهر بزرگوارشون کریمه اهل بیت(ع). که مخصوص افرادی است که تعداد روزهای پاکیشون به 10 روز و همینطور 40 روز برسه.

و البته هر بار که فردی یک چله جدید رو هم تمام کنه، مشمول این طرح میشه، یعنی با به پایان رسوندن 80 روز، 120 روز و ... .

هر یک از دوستان که به یکی از این تعداد روزهای پاکی برسند، درصورت تمایل توی همین بخش پیام میذارن و ان شاءالله بنده  که ساکن مشهد هستم، در اولین فرصت ممکن، امام رضا(ع) رو به نیابت از اون فرد، زیارت میکنم و دو رکعت نماز زیارت اختصاصی هم خونده میشه، که ثوابش فقط به همون شخص هدیه میشه. و همینطور خواهر محترممون «یالثارات الحسین» هم که ساکن قم هستن، از طرف اون فرد به زیارت حضرت معصومه(س) مشرف میشن.

پس هرکه دارد هوس رسیدن به ثواب زیارت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، بسم الله.

و همینطور میتونید جهت ایجاد این شوق و انگیزه در خودتون، و همینطور پیمان با حضرت، از قبل روزی رو که برای رسیدن به اون تلاش میکنید، اینجا بنویسید و با خودتون عهد کنید که به عشق این برادر و خواهر، تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون تعداد روز پاکی بکنید. مثلا میتونید بنویسید من تا ده روز دیگه میام اینجا و اعلام درخواست برای پاکی ده روزم رو میکنم. و ان شاءالله بعد از ده روز که پاک موندید، میایید و درخواست میدید تا خوش بحالتون بشه :)

هر زیارتی پس از انجامش، زیر کامنت شما ثبت خواهد شد.

امام رضا ع

بر در دوست به امید پناه آمده ایم
همره خیل غم و حسرت و آه آمده ایم
چون ندیدیم پناهى به همه مُلک جهان
لاجرم سوى رضا بهر پناه آمده ایم

گل

اما در ادامه این بخش، چند تا حدیث و حکایت کوتاه از امام رئوف و درمورد کریمه اهل بیت(ع) براتون میذارم، که خوندنش خالی از لطف نیست.

دستخط امام رضا (ع) به مرد سنی

شخصی از اهالی «کرمند» – که یکی از روستاهای اصفهان بوده – که سنی مذهب بود به عنوان ساربان همراه امام رضا علیه‏السلام به خراسان آمد. او هنگام بازگشت نزد حضرت رفت و عرض کرد: یابن رسول الله، نوشته ‏ای با خط مبارک خود به من دهید تا آن را به عنوان تبرک نگه دارم.
امام رضا علیه‏ السلام حدیثی نوشتند و به او دادند:
کُن مُحِبّاً لِآلِ مُحَمَّدٍ وَ اِن کُنتَ فاسِقاً و مُحِبّاً لِمُحِبّیهِم وَ اِن کانوا فاسِقین
دوستدار آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) باش گرچه فاسق باشی و دوستدار دوستداران آن ها باش، هرچند فاسق باشند.

بحارالانوار، ج66، ص253

گل

با نام رضا به سینه ها گل بزنید 
، با اشک به بارگاه او پل بزنید، 
فرمود که هر زمان گرفتار شدید 
بردامن ما دست توسل بزنید 

دل من گوشه ی صحنت به خدا جا مانده

پاسخ امام هشتم علیه السلام به نامه‌ی یکی از زائران

آقا میرزا حسن لسان الأطباء از اهالی اشرف مازندران نقل کرد در زمانی که حاجی ملا محمد اشرفی از مشاهیر علما در زادگاه خود اشرف ( بهشهر ) زندگی می‌کرد، من یک بار عازم زیارت حضرت رضا، علیه السلام شدم . برای خداحافظی و امر وصیت نامه‌ی خود خدمت ایشان رفتم و چون دانست که به زیارت ثامن الائمه علیه السلام می روم، پاکتی به من داد و فرمود :

 

« در اولین روزی که به حرم مشرف شدی، این نامه را تقدیم امام رضا علیه السلام کن و در مراجعت جوابش را گرفته، برایم بیاور.»

 

با خود گفتم : یعنی چه ؟ مگر امام رضا علیه السلام زنده است که نامه را به او بدهم؟! چگونه جوابش را بگیرم؟! اما عظمت مقام آن دانشمند مانع شد که این مطلب را به ایشان بگویم و اعتراض نمایم .

 

هنگامی که به مشهد مقدس رسیدم، در اولین روز زیارت، برای ادای تکلیف نامه را به داخل ضریح انداختم . بعد از چند ماه موقع مراجعت برای زیارت وداع به حرم مشرف شدم و اصلاً سخن حاجی را که گفته بود جواب نامه‌ام را بگیر و بیاور، فراموش کرده بودم .

 

بعد از نماز مغرب و عشا درحال زیارت بودم که ناگاه صدای مأموری بلند شد که زائران از حرم بیرون روند تا خدام به تنظیف حرم بپردازند . وقتی نماز زیارت را تمام کردم، متحیر شدم که اول شب چه وقت در بستن است ؟ ولی دیدم کسی جز من در حرم نیست ! برخاستم که بیرون روم، ناگاه دیدم سید بزرگواری در نهایت شکوه و جلال از طرف بالا سر با کمال وقار به سوی من می آید . همین که به من رسید، فرمود : حاجی میرزا حسن ! وقتی به اشرف رسیدی پیغام مرا به حاجی اشرفی برسان و بگو :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

در این فکر بودم که این بزرگوار که بود ؟ که مرا به اسم خواند و پیغام داد یک مرتبه متوجه شدم اوضاع حرم به حالت اول برگشته، برخی نشسته و بعضی ایستاده به زیارت و عبادت مشغول هستند فهمیدم که این حالت مکاشفه بوده است . وقتی به وطن مراجعت کردم، یکسره به خانه مرحوم حاجی اشرفی رفتم تا پیغام امام علیه السلام را به وی برسانم همین که در را کوبیدم، صدای حاجی از پشت در بلند شد که :

 

« حاجی میرزا حسن ! آمدی ؟ قبول باشد . آری :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

سپس افزود:« افسوس ! که عمری گذراندیم و چنان که باید و شاید صفای باطن پیدا نکرده‌ایم !»

کرامات رضویه ، ج ۲ ، ص ۶۴٫

امام رضا ع

گناهان کوچک و بزرگ

الصّغائرُ مِنَ الذُّنوبِ طُرُقُ اِلی الکَبائرِ مَن لَم یَخَفَ اللهَ فی القلیلِ لَم یَخَفهُ فِی الکَثیرِ
گناهان کوچک، زمینه گناهان بزرگ است. هرکه در گناه کوچک از خدا نترسد در گناه بزرگ هم از خدا نخواهد ترسید.
(عیون اخبارالرضا(ع)/ج2/ص180)

نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم خطاب به شیعیان

سلام مرا به دوستانم برسان و به آنان بگو

در دلهای خود از برای شیطان راهی باز نکنند، و آنان را به راستگویی در گفتار و اداء امانت امر کن...این عمل آنها موجب نزدیکی به من می شود.

بحارالانوار، ج 71، ص 231

 

حضرت معصومه س

فضیلت زیارت حضرت فاطمه معصومه(س)

تعدادی از اهالی ری خدمت امام صادق(ع) رسیدند. حضرت فرمود: آفرین بر برادران قمی ما. گفتند: ما اهل ری هستیم (نه اهل قم). حضرت سخن خویش را تکرار فرمود و آنان چندین بار گفتند که ما اهل قم نیستیم و حضرت هم چندین بار فرمود که ای برادران قمی ما خوش آمدید.

سپس حضرت فرمود: «إِنَ لِلّهِ حَرَماً وَ هُوَ مَکَةُ وَ إِنَ لِلرَّسُولِ (ص) حَرَماً وَ هُوَ الْمَدِینَهُ وَ إِنَ لِأَمِیرِالْمُؤْمِنِینَ(ع) حَرَماً وَ هُوَ الْکُوفَهُ وَ إِنَ لَنَا حَرَماً وَ هُوَ بَلْدَهٌ قُمَّ وَ سَتُدْفَنُ فِیهَا امْرَأَهٌ مِنْ أَوْلَادِی تُسَمَّی فَاطِمَةَ فَمَنْ زَارَهَا وَ جَبَتْ لَهُ الْجَنَةُ؛ خداوند حرمی دارد که مکه است و رسول خدا حرمی دارد که مدینه است و برای امیرالمؤمنین حرمی دیگر است که کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی دیگر است که آن شهر قم است و به زودی بانویی از اولاد من در آن دفن می شود که نامش فاطمه است. پس هر که او را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود».
راوی می گوید این سخن امام صادق(ع) پیش از ولادت حضرت فاطمه معصومه بود.

مستدرک الوسائل، ج۱۰، ص ۳۶۸

حضرت معصومه س

امام صادق(ع) می فرماید: همانا قم کوفه کوچک است. آگاه باشید که بهشت هشت در دارد که سه در از آنها برای قم است. بانویی از اولاد من در آنجا از دنیا میرود که نامش فاطمه دختر موسی است و با شفاعت این بانو تمام شیعیان وارد بهشت خواهند شد.

بحارالانوار،  ج ۵۷، ص ۲۲۸

 

مطالب جدید

 

در هر شهری هستی خادم امام رضا(ع) شو

یک طرح گسترده زیر نظر آستان قدس رضوی، با نام «خادمیاران رضوی» در حال انجامه، که موقعیت خادمی امام رضا(ع) رو برای هر فردی در هر شهر و روستایی که هست، فراهم میکنه.
خلاصه ی طرح به این صورته که شما میتونید در محل زندگی خودتون، هرگونه توانایی کاری، فنی و مهارتی که دارید رو به عنوان خادم امام رضا(ع) برای نیازمندان و محرومین انجام بدید. یعنی خادم آقا میشید در شهر خودتون😉
و البته با ثبت نام در این طرح، هر زمانی که توفیق سفر به مشهد و زیارت آقا نصیبتون شد، در همون زمان میتونید در خود حرم امام رضا(ع) هم خادم بشید. و به همین دلیل شرط شرکت در این طرح، داشتن حداقل ۲۰ سال سن است‌.

آدرس سایت مرجع
https://khademyar.aqr.ir/Portal/Home/Default.aspx

دانلود فایل راهنمای ثبت نام

  

دخیل به امام رضا

کمی درد دل کن

گاهی اگه دلت گرفت، اگه دیدی راه ها به روت بسته شده... اگه حس کردی یه دستی از اون بالا باید گره از کارت باز کنه... گوشیت رو بردار و زنگ بزن
بگو ای آسمونی ها! یه نگاه به منِ زمین گیر شده بکنید😢

یا اگه همای سعادت نصیبت شد و پاک موندی... با دلخوشی زنگ بزن و بگو ای امام رضا! ای حضرت معصومه! با دست پر اومدم... با نگاه رضایتت خونه ی دلمو آباد کن

شماره حرم امام مهربانی
05148888دریافت

"شاه پناهم بده"

"خسته ی راه آمده ام، غرق گناه آمده ام"دریافت

"کرامت بسیار شنیدنی"

 

شماره حرم بانوی بهشت
02537175555

وقتی با این شماره تماس میگیرید صدای شما در داخل روضه منوره پخش شده و صدای زائرانی که  دور ضریح حلقه زده اند رو میشنوید.

یا فاطمة اشفعی لنا فی الجنة

 

بسیار مهم

عبدالمهدی:
ضمن عرض ارادت به تمامی دوستان خوبمون، باید به اطلاع برسونم از اونجا که دیگه به علت سایر مشغله ها، امکان فعالیت در سایت برای بنده مقدور نیست، متاسفانه در این بخش هم دیگه نمیتونم حضور داشته باشم.

حقیقتا اینجا برای خود من از بهترین بخشهای سایت بوده، و همیشه شاهد خبرهای خوب پاکی دوستان، و دلدادگی شون به اهل بیت و خصوصا امام رضا(ع) بودم؛ و گرچه از مدتی قبل مشغله ها چندان اجازه ی فعالیت رو نمیداد، اما نمیتونستم راضی به بسته شدن این بخش بشم؛ چون تاثیرات فوق العاده ی این حس معنوی رو در بین دوستان دیده بودم. اما به ناچار و بر خلاف میل قلبیم، مجبور به گرفتن این تصمیم شدم.

اما به لطف الهی یکی از همراهان خوب سایت که از اهالی مشهد هستن، یعنی خواهر بزرگوارمون رها خانم، داوطلب شدن که به جای بنده این کار خیر رو پیش ببرند.

ان شاءالله از تاریخ ۹۷/۳/۲۵ بنده از حضورتون مرخص میشم؛ و این بخش با همت دو خواهر بزرگوار، یالثارات الحسین و رها خانم، ادامه پیدا خواهد کرد.
از تمامی بزرگواران عذرخواهی میکنم و طلب حلالیت و دعای خیر دارم. و پاکی و صفای قلبی رو برای همه ی دوستان از خدا مسئلت دارم.

شهر بهشت

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۲۰)

 1. سلام من ده روز اول پاکیم تکمیل شد و روز یازدهم هستم.خدا خیرتون بده که این طرح رو گذاشتید.نایب الزیاره ماهم باشید.یک زیارت هم به نیابت من انجام بدید.خیلی ممنون
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما علی آقا خوبین؟؟
   تبریک میگم یازده روز پاکی :)
   انشا الله با قدرت خبر خوب پایان چله رو بیارین برامون:)
   خدا خیر بده به آقای عبدالمهدی برای ایجاد این طرح
   امروز چهارشنبه نایب الزیاره و دعاگوی شما در حرم امام رضا ع بودم
   الهی عاقبت به خیر باشید:)
 2. سلام شب خوش.
  برادر گرامی آقای معین من همیشه به یاد شما و سایر دوستان هستم و دعاگوی تک تک شما بزرگواران،باور بفرمایید نام شما و آقای رضا133 و زینب السادات بزرگوار در حرم سامرا جلوی چشمم بود و یک لحظه کنار نرفت خدا کند دعایم در حقتان مستجاب شود.ان شاالله به حق خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها عاقبت بخیری نصیبتان شود.ان شاالله همسری پاکدامن و مومن، فرزندانی صالح و سالم و یارویاور حضرت مهدی علیه السلام نصیبتان شود.
  برادر؛ من هم نیازمند شدید دعای شما بزرگواران هستم که در این راه ثابت قدم باشم. از سقوط دوباره وحشت دارم نمیخواهم دوباره به ته جهنم سقوط کنم.
  یک پیشنهاد عالی برای کتابخوانی دارم دو کتاب"خاطرات سفیر" و گیادت باشد" را بخوانید فوق العاده است.
  زینب السادات بزرگوار،رهای عزیز و یالثارات الحسین مهربان و دوست داشتنی به شما وسایر دوستان هم این دو کتاب را پیشنهاد میکنم.
  همگی در پناه حق.
  باعرض شرمندگی فراوان من نمیتوانم از فکر زینب السادات،سید بزرگوار و گرامی بیرون بیایم؛حال بد این روزهایش را درک میکنم خواهش میکنم هرچند وقت یکبار خبری از او به من بدهید.البته اگر امکانش است.یک دنیا ممنونتان میشوم.دنیایتان بهشت
  • پاسخ:

   معین 
   ممنون و بسیار سپاس گذارم،مطمئنم دعای شما درحق حقیر تحقق یافته وروزهای خوبی درپیش دارم از تمام وجود خواستار پاکی ابدی تون و ان شالله زیارت مشاهد مشرفه نصیب تون بشه چراکه لایق تمام خوبی ها هستید قدر خودتون بدونید،یاعلی
 3. سلام بر خواهر عزیز و گرامی ام یا لثارات الحسین.
  عزیز دل شرمنده من الان پیغام شما و برادر معین رو دیدم.
  ان شاالله به حق جد مادرم سال بعد پیاده روی اربعین روزی و نصیبتان بشود.
  خواهر عزیز یه دنیا شرمنده ایمیلم مشکل پیدا کرده نتونستم جوابتون رو از طریق ایمیل بدم.ولی بدونید من انجا در کربلا موقع پیاده روی و وقتی در سامرا بودم خیلی به یاد تک تک بچه ها بودم اسم هر کسی که یادم بود به زبان آوردم و از خدا خواستم هر کسی در سایت توبه94 هست چه در حال خدمت رسانی ست مثل شما مدیران عزیز یا وارد سایت شده و تصمیم به ترک کرده است به یاری امامان معصوم علیهم السلام موفق باشد.
  دعا کردم همگی در تمام مراحل زندگی و تمام امتحانات و بلاها سربلند بیرون بیاییم.
  خواهر عزیزم خیلی خوشحال شدم که باعث شادی شما شده ام و ان شاالله توانسته باشم نایب الزیاره شما دوستان شده باشم و خداوند این زیارت را قبول کرده باشد.
  خواهر عزیز برایم دعا کن که هرگز نلغزم من هم دعا میکنم همیشه سبز و پایدار در این مسیر باشی و به بهترین ها که سبب پیشرفت و عزت و بلندیت در مسیر بندگیت میشود برسی.همچنین دعا میکنم  همسری پاکدامن و مومن نصیب شما شود که فرزندانی صالح و سالم که یارویاور امام مهدی علیه السلام باشند هم روزیتان شود
  به امید پاکی ابدی و عاقبت بخیری برای همه الخصوص شما یا لثارات الحسین.

  • پاسخ:

   معین 
   پری خانم عزیز،خواهر گرامی بسیار از لطفی که داشتید ممنوم دعای پر وخیرو برکتتون رو از بنده حقیر برندارید کمکان مخلص و دعاگوی شما هستیم اگر قابل باشیم.

   یا لثارات الحسین:
   سلام مجدد بر شما
   دشمن شما شرمنده
   خیلی ممنون بخاطر دعاهای خوب و نابی که در حقمون میکنیک
   ان شاءالله همشون با آمین امام زمان به اجابت برست و البته در حق خودتون هم مستجاب بشن.
   ای جااانم سامراء خیلی دلتنگشم
   چشم منم تو حرم حضرت معصومه (س) مه مأمن و مأوای ماست تو شهر قم دعاگوتون خواهم بود.
   به امید پاکی ابدی شما و همه دوستان
   در پناه حق گل بانو
 4. سلام صبح زیبای پاییزیتون بخیر باشه.
  فقط در حد چند خط با زینب السادات عزیز حرف دارم.
  خیلی برات خوشحالم که میخوای در مورد خدا و دین تحقیق کنی که مطمئنم همین کار راه نجاتت میشه.یه پیشنهاد برات دارم دوست داشتی انجام بده صوت سخنرانی آیت الله پناهیان که میشه "درسنامۀ تنها مسیر (راهبرد اصلی در نظام تربیت دینی)" رو از اینترنت با همین تیتر دانلود کن و گوش بده کمک میکند تا کمتر فریب نفس را بخوریم و عزم و ارادمون برای طی کردن راه صحیح بیشتر بشه.البته بگم که 40 جلسه ست و خودش یه همت عالی میخواد.
  سید بزرگوار دوست دارم تو مایه ننگ نیستی و اتفاقا سید ها به تو افتخار میکنند که از گناه متنفری و سعی در تغییر داری.فقط از گناه متنفر باش نه از خودت.
  من با اینکه مادربزرگم سید بوده ولی خودم رو جزو سادات میدونم،تو دوست داشتنی ترین سید دنیایی،مراقب قلب پاک و ذات پاکت باش.
  به امید پاکی ابدی.
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ابجی از اینکه به یاد منی ممنونم برام دعاکن نجات پیداکنم از لجن زاری که توش افتادم و دائم شکست میخورم باشه ابجی امروز دانلود میکنم ممنون خواهری لطف دارین امیدوارم بتونم مایه ابروی سید ها بشگ باشه اجی 
   خوشبحالشون مطمئن باش توهم از اولاد حضرت زهرایی (س)
   ممنونم ابجی چشم حتما

 5. از مدیریت خطاب به کاربر محترمM.A

  رها:
  سلام به شما
  بی صبرانه منتظریم کاربر عزیز 
  انشاالله  با تلاش خودتون و توکل بر خدا ، خبرهای خوب و خوش پاکی رو برامون بیارین:)

  • پاسخ:

   رها:
   سلام به برادر خوبمون آقا آرمین
   زنده باشید،وظیفه ست
   تبریک میگم ،چقد خوشحال کننده است این خبرها برای ما:)
   انشاالله با خبر پایان چله اول باز هم بتونیم نایب الزیاره شما باشیم. 6. سلام مجدد.
  رها جان شرمنده میخواستم بنویسم:
  رها جان عزیز دنیا دنیا ممنونتم که به یادم بودی ان شاالله عاقبت بخیر بشی و خداوند متعال همسری پاک دامن و فرزندانی صالح، سالم، یارو یاور امام مهدی علیه السلام نصیبت کند.دنیات بهشت.
  نمیدونم چرا اینقدر سوتی میدم.به خوبی خودت ببخش ولی درستش کردم.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهر مهربونم
   دشمنت شرمنده باشه:)
   خواهش میکنم وظیفه ست پری جانم
   ممنون برای دعاهای قشنگت انشاالله در حق خودت این دعاها مستجاب بشه.
   خبرهای پاکیت برامون بیار 
   خوشحال میشیم خواهرم
   در پناه امام مهربانی ها باشی:)
 7. سلام.
  مدیر عزیز شرمنده ولی یه حرفی هست که باید به زینب السادات عزیز بزنم،شرمنده ام که اینجا میزارم چون نمیدونم کجا بنویسم.البته قبلش باید بنویسم:
  رها جان عزیز دنیا دنیا ممنونتم که به یادم بودی ان شاالله عاقبت بشی و خداوند متعال همسری پاک دامن و سلی صالح و سالم و یارو یاور امام مهدی علیه السلام نصیبت کند.دنیات بهشت.
  زینب ااسادات عزیز اول شرمنده،خدا من رو بکشه که آیه رو اشتباه نوشتم،
  "ان مع العسر یسرا" صحیح می باشد.
  دوم از خودت ناامید نباش میدونی چرا این رو میگم؟چون اگه از خودت ناامید باشی شیطان راحت تر به تو نفوذ میکنه،راحت روت مسلط میشه و خیلی آروم و نرم سقوط میکنی جوری که ممکنه اولش خودت هم متوجه نباشی.سید عزیز یادمه دوران پاکیت زیاد بود درسته؟من هم 5سال یا شاید یه کم بیشتر پاک بودم ولی از 5سالش مطمئنم، ولی یه لحظه ناامیدی،از خودم عصبانی بودن و ناامید شدن از خودم باعث شد جوری سقوط کنم که هیچ وقت فکرش رو نمیکردم.اولش برام سخت بود بپذیرم این منم که داره اشتباه میکنه و بعدش از خودم ناامید شدم برای توبه، ولی حالامیبینم چه اشتباهی کردم نباید ناامید میشدم هرچند الان هم ته دلم میترسه ولی ناامید نه!دیگه نمیزارم ناامید بشم.سخته میدونم، اینکه دوباره به خودت اعتماد کنی و خودت رو باور داشته باشی سخته ولی یه چیز رو فراموش نکن شیطان همین رو میخواد اینکه تو ناامید بشی و از ترس و ناامیدی نتونی توبه کنی یااینکه به خودت بگی من دیگه نمیتونم با چه رویی برگردم پیش خدا؟
  عزیز دل،سید دوست داشتنی جد شما هرگز ما رو تنها نمیزاره اینکه ناراحت باشی و خجالت بکشی خیلی خوبه ولی توی این خجالت و شرمندگی غرق نشو به قولی گریه کن، غصه بخور، ولی توی غصه و گریه هات غرق نشو که اگه غرق شی سخته که ازش بیای بیرون.
  زینب السادات عزیز،سید محترم،سید جان،از رحمت خدا ناامید نشو و فراموش نکن جهنم جای گنه کاران نیست بلکه جای ناامیدان است.فرقی نمیکنه این ناامیدی از رحمت حق باشه یا ناامیدی از خودت چون جفتش یه نتیجه میده.
  زمانی که کربلا بودم یه روحانی بهم گفت اینکه نمازت غذا بشه و صبحش پاشی گریه کنی خیلی خوبه ولی نباید بزاری روزت رو خراب کنه اگه تمام روز غصه بخوری یا عصبی و ناراحت باشی فقط باعث میشه عقب گرد کنی.بهتره توبه کنی و قضای نمازت رو سریع بخونی.پس تو هم توکلت به خدا باشه ان الله یحب المتوکلین.
  به هر حال ما انسانیم و ممکن الخطا ولی حق ناامیدی از خودمون رو نداریم.
  شرمنده نوشته هام طولانی شد نمیدونم تونستم منظورم رو درست برسونم یا نه ولی به مادرمون فاطمه زهرا قسمت میدم از خودت ناامید نشو مادر هرگز فرزندانش رو تنها نمیزاره به خانم متوسل شو کمکت میکنه به شرطی که خودت رو باور داشته باشی.

  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ابجی دشمنت شرمنده عه خدا نکنه این حرفو نزن
   ابجی بارها به خودم امید دادم ولی بازم شکست خوردم همین الانش هم شیطان روم مسلطه
   اره روزای پاکیم زیاد  متاسفم ابجی امیدوارم دوباره پاکیتو به دست اورده باشی سعی میکنم ناامیدی رو از خودم دور کنم و به خودم اعتماد کنم ابجی درسته هیچ کس رو تنها نمیزارن ولی من خجالت میکشم ای کاش سادات نبودم که مایه ننگم سعی خودمو میکنم زندگیمو از صفر شروع کردم از امروز شروع کردم درمورد خدا تحقیق کردن بعدهم دین اسلام و اهل بیت و... امیدوارم موفق بشم برام دعا کن ابجی از مادرمم خجالت میکشم که بگم من دخترشم اخه حضرت زهرا دختر گناهکار نمیخواد ابجی خیلی برام دعا کن خیلی دلت پاکه
   ابجی از سایت و مدیریت میرم جای من کنار پاکان نیست و در حدی نیستم که بتونم به کسی کمک کنم
 8. سلام
  من اولین باریه که این بخشو میبینم دلم پرکشید برا حرم امام رضا اگه میشه یه نماز زیارت به نیابت من بخونید ممنون میشم
  یه حاجت بزرگ دارم اگرصلاح باشه بهش برسم انشاا...میام و اعلام میکنم

  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما خواهر خوبم
   چشم چشم حتما به زودی نایب الزیاره شما خواهیم بود
   انشاالله که با عنایت آقای مهربانی ها عاقبت به خیر و حاجت روا باشی آبجی جانم:)
   زیارت امام مهربانی ها حضرت رضا علیه السلام انجام شد.
 9. تنهاباخدا

  سلام ابجیا💕
  حالتون چطوره؟
  چقد دلم تنگ شده برا این بخش 
  خیلی دوس دارم اینجارو:))
  آبجیامو هم همینطور😉
  🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
   قربون دستون 
  یه زیارت نیابتی توپ میخام😶

  .زیارت نیابتیمو تقدیم میکنم به برادرم 
  دلم میخاد کسای دیگه ای 
  هم از این حس و حال خوب فیض ببرن
  خلاصه اینکه حسابی براش دعا کنید 
  بلکه آقا دسشو بگیره


  ممنون  از دو بزرگوارکه هستن 
  و این کار بزرگ و برامون انجام میده 

  خیر دنیا وا خرت نصیبتون بشه ان شالله

  🌷🙏

  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی خودم:)
   چشم چشم حتما به زودی هم برای شما و هم برای برادر خوبتون میریم زیارت:)
   چه خواهر مهربونی هستی:)
   ممنونم برای دعای خوبت، منم دوست دارم دوست خوبم:)
   انشا الله به زودی زیارت از نزدیک قسمت خودت میشه من میدونم:)
   زیارت امام مهربانی ها حضرت رضا علیه السلام انجام شد.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما 
   تبریک میگم این روزهای زیبای پاکی و دو رقمی شدنتون برادرم:)
   چشم،چشم حتما به زودی زیارت ها انجام میشه:)

   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد
   الهی عاقبت به خیر باشید.
 10. سلام.صبح زیبای پاییزیتون بخیر.
  رها جان خواهر عزیز و گرامی ممنون بابت پیگری و اطلاع دادن به زینب السادات عزیز.
  زینب السادات عزیز خوش به سعادتت که طمع شیرین پیاده روی اربعین رو چشیدی. سید بزرگوار،عزیز دل،به جد محترمت متوسل شو و نگذار شیرینی زیارت از یادت برود من ایمان دارم که موفق میشوی.تو جد پاکی داری که توسل به آنها و یاری جویی از آنها نجات دهنده ات خواهد بود.فراز و نشیب برای همه ست ولی هرگز از رحمت خدا ناامید مشو زیرا جز گروهی از کافران کسی از رحمت پروردگار مایوس نمیشود.
  زیاد به آیه"ان مع السر یسرا" فکر کن و زیاد تکرارش کن زیرا در درون سختی آسانی ست.هنگامی که فکر و جانت زحمت ترک گناه را میکشد در همین حین روح و جسمت از گناه پاک میشود.تفسیر صحیح این آیه یعنی خود سختی،آسایش است.تب در ظاهر حرارت بالای بدن است اما در واقع باعث بیرون شدن بیماری از درون بدن است.تب این دوران را تحمل که خنکی زیبایی پشت سر دارد.
  دعا میکنم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی و نور امید و ایمان در سراسر زندگیت ساطع باشد.
  البته برای سایر مدیران و کاربران بزرگوار هم همین دعا را میکنم.التماس دعا از همگی دارم.
  • پاسخ:

   رها:
   خواهش میکنم :) دعاگوی شما بودم در حرم امام مهربانی ها.
   زینب سادات:  سلام ابجی ممنونم ابجی اونقدر عهد بستم و توبه کردم اونقدر متوسل شدم که دیگه امید به اینکه دستمو بگیرن و کمکم کنند رو ندارم درسته ابجی من بی لیاقتم ای کاش سادات نبودم که مایع ننک سید و سادات و اهل بیت باشم ابجی هیچ وقت از خدا ناامید نیستم از خودم ناامیدم چشم حتما هم تکرارش میکنم هم مینویسم و تو اتاقم میزارمش از لطفت ممنونم خواهری
 11. سلام
  گاهی وقت ها ادم دلش میگیره دوست داره پیام ها رو بخونه که باعث دل گرمی ش
  اقا عبدالمهدی تا زمانی که بودن هیج وقت پیام ها رو حذف نمیکردن چرا پیام ها رو حذف کردید؟ اون قدر زیاد نبود که باعث کند شدن صفحه بشه
  اگع راست میگید اون یکی پیام ها رو پاک کنید که دو هزار تا پیام هست
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز
   راستش من در جریان حذف پیام ها نیستم
   اما همین اندازه بگم که منم ناراحت شدم چرا که تمام پیامای این بخش رو میخوندم اونم با جوابهای بی نظیر داداش عبدالمهدی و آبجی یا لثارات:)
   بازم به مدیر ارشد اطلاع میدم تا اگه راهی هست پیام ها دوباره بر گردانده بشن
   موفق باشید
 12. سلام 
  می خواهم توبه واقعی بکنم 
  همه چی به خود آدم بستگی داره 
  من از مشهدم و فرداشب میرم حرم و برای همتون دعا میکنم که از شر این کار شیطانی خلاص شین
  به امید اینکه هیچ کس تو دنیا خودارضایی نکنه....... بدرود
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   درود بر شما
   خوشا به سعادتتون
   شب شهادت پامبر مهربانی و امام حسن مجتبی (ع) 
   تو حرم امام رضا بودن یه توفیق خیلی بزرگه
   امیدوارم مارئ هم از دعای خیرتون فراموش نکید
   و بهترین دعها در حق شما مستجاب بشه.

   موفق باشید.
 13. خستم
  دیگ بریدم...
  بدنم دردمیکنه
  مریضم...
  همشم بخاطر همین کار کثیفه...میدونم...
  خدانظر لطفشو گرفته ازم...

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عه نداشتیمااا
   یا من اسمه دوا و ذکره شفا

   خوب میشه حالت
   خدایی میشه حالت
   مطمئنم
 14. سلام آبجی یالثارات .به شما وخودم قول میدم دیگه سمت این کار کثیف نرم...نمیدونم چی میشه که یهو مغزت قفل میکنه ومیری سمتش...دعام کنید...روز سوم میام اعلام پاکی...امروز بعد از ۷۲ روز پاکی...
  عیب نداره.
  من نباید نا امیدبشم...
  خدا منونبخشه‌...
  کی ببخشه


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام متاسف شدم آبجی
   من منتظرت میمونم
   چون میدونم رو قولت هستی
   اینبار پاکی ابدی رو انتخاب میکنی
   چرا کمتر به سایت سر میزنه دوست با وفا؟!!!
   معلومه که نباید ناامید بشی
   ولی میدونم که برای اون لحظه هایی که میگی مغز آدک قفل میکنه هم راهکار پیدا میکنی مگه نه؟؟؟
 15. سلام خواهر گرامی رها جان.
  شب شما بخیر.خدارو هزار مرتبه شکر که باعث خوشحالی شما شدم این تنها کاری ست که در مقابل زحمات شما مدیران عزیز میتونم انجام بدم.ان شاالله شما و سایر دوستان و مدیران هم عاقبت بخیر بشوید.
  رهاجان یه سوال؟یه دختر خانمی بود با نام کاربری زینب که جزو مدیران بود،یادمه چندوقت قبل فکر کنم اواخر شهریور بود که امد و کمک خواست و آخرش گفت شاید دیگه نیاد،ازش خبر دارید؟چون توی سامرا همش متنی که فرستاده بود جلوی رویم بود. خیلی توی فکرش بودم و خیلی دعا کردمش که بتونه تا ابد پاک بمونه از طرفی نگرانشم هستم،ان شاالله حال روحیش خوب هست؟ ممنون میشم اگه خبری داری بیخبرم نزاری.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهر عزیزم
   زنده باشی آبجی جانم،باعث افتخاره خدمت به شما توابین :)
   ممنون از این همه مهربانی شما ،دختر مورد علاقه خدا:)
   بله زینب سادات عزیز باید باشند چون کاربر و مدیر دیگه ای با این نام 
   نداریم
   اتفاقا ایشون هم به زیارت اربعین رفته بودن:)
   من در پنل مدیران به ایشون اطلاع میدم تا پاسخ بدن:)

   زینب سادات: سلام خواهری خوبی از لطفتون ممنونم یه مدت نمیام وقتی 40 روز شدم و وقت داشتم و اگر عمری باقی موند میام از دعاتون هم ممنونم
   برام دعاکنید هم روحم هم جسمم هردو مریضن😢
 16. سلام خواهران خوب و مدیران محترمان سایت.
  من برگشتم روز جمعه صبح به ایران رسیدم و الحمدالله به زیات امامان معصوم در عراق رفتم.هرچند ضریح حضرت عباس علیه السلام برای خانم ها بسته بود و ضریح امام حسین علیه السلام را از روی سراشیبی ورودی دیدم ولی خداروشکر موفق به زیارت شدم و خدا میداند که به یاد تک تک دوستان در این مرکز بودم.هنگامی که به زیارت امامان عسکرین علیهم السلام رفتم دوستم گفت تنها امامانی که در منزلشان دفن شده اند این دو امام بزرگوار هستند و اعراب رسم دارند اگر کسی روی فرش خانه اشان آمد و درخواستی کرد حتما این درخواست را برآورده کنند و دست رد بر سینه درخواست کننده نزنند.من دعا کردم خدا به همه دوستان در این مرکز کمک کند و ناامیدی را از دوستان دور کند.ان شاالله لایق باشم و دعایم در حق شما دوستان مستجاب شود.پیاده روی من در عرض دو روز ونیم بود و به یادهمگی شما قدم برداشتم خصوصا شما برادر عزیز آقا معین و خواهران دوست داشتنی یگانه جان،رها جان،یا لثارات الحسین عزیز و همچنین آقای رضا133.
  خلاصه که به یاد همگی بودم و دعا کردم این راه نصیب و روزی همگی بشود. یک دنیا ممنون بخاطر انجام زیارت نیابتی،ان شاالله حاجت روا شوید.
  ممنون بابت تمام زحمت هایی که میکشید و سایت فوق العاده خوبی که برپا کرده اید.همیشه سبزو پایدار.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهر عزیزم:)
   خدا میدونه چقد خوشحال شدم از پیامتون،خیلی ممنونم از محبت شما
   حاجت روا و عاقبت به خیر باشی آبجی جانم:)

   معین :
   سلام خواهر گرامی و مهربان ان شاءالله تک تک قدمهاتون هم مسیر امام عصر باشه ممنون که ب یاد خاک راه توابین بودین

   یا لثارات الحسین:
   سلاام بر خواهر خوبم
   زیارت قبول خداروشکر بسلامتی برگشتید
   خیلی خوشحالم شدم امسال که نصیبم نشد برم کربلا خیلی دلم شکست خیلی
   اما این خبر شما واقعا خوشحالم کرد البته الحمدلله چند تا از دوستان هم رفته بودن و لطف کردن مثل شما نایب الزیاره ما هم بودن
   ان شاءالله بحق اقا سیدالشهدا عافبت بخیر بشی خواهر خانمی :)
 17. خادم امام عصر (عج)

  سلام
  6ماهه پاکم
  تاحالا مشهد نرفتم اما به دلم افتاده به همین زودیا میطلبه امام رضا.
  اگه میشه به نیابت از من زیارت انجام بدید و خیلی دعام کنید...
  ممنونم🙇
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما
   چقدر این خبرهای پاکی خوشحال کننده ست:)
   چشم حتما به زودی زیارت امام رئوف به نیابت از شما انجام خواهد شد و دعاگوی شما هستیم:)
   انشاءالله به زودی قسمت شما بشه قدم زدن در صحن و سرای امام مهربان:)
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

 18. سلام میخوام توبه کنم یه یاعلییی بزرگ میگم توروخدا پیش اقا ضمانتم رو بکنید 


  خداشکررررت
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   درود
   حتما خود آقا واسطه میشن
   شما هم با تلاش و توکل موفق خواهید شد.
   یا علی مدد

   رها:
   در حرم امام رضا ع دعاگو و نایب الزیاره بودم برادر بزرگوار
   یا علی:)

 19. سلام 
  با درودی بی فرود بر شما عزیزان 
  امروز روز ۵۰ است 
  اگه میشه به نیابت از من سلامم رو به آقا برسونید 
  ممنون
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز و بزرگوار
   تبریک میگم بهتون 
   روزای پاکی رو دارید به خوبی طی می کنید:)
   چشم حتما به زودی نایب الزیاره شما هستم و سلامتون به امام مهربانی ها میرسونم:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.

  • پاسخ:

   رها
   سلام آقا آرمین چقدر عالی تبریک میگم:)
   همیشه خوش خبر باشین برای سایت ما با روزهای پاکیتون:)
   هردو زیارت انجام شده برادر خوبم پیامتون که پایین تر هست رو ملاحظه بفرمایید:)
 20. یا ضامن آهو

  سلام ، سالهاست عشق به آقا علی بن موسی الرضا قلبمو چاک چاک کرده و نهایت آرزوم خادمی بارگاه آقا هستش خیلی وقته ثبت نام کردم برا خادمی ولی لیاقت نداشتم آقا نگام کنه و به نوکری در خونش قبولم کنه 😢تو رو خدا وقتی میرید حرم آقا بهشون بگید یه سینه سوخته فرسنگ ها دور از شما چشم انتظار اینه که روزی بپذیریدش بیاد در خونتون نوکری 😢😢😢 شاید آقا حرف شما رو که الان از گل پاکترین بخره و آرزوی منه درمانده رو اجابت کنه
  التماس دعا....
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما
   چشم حتما نایب الزیاره شما خواهم بود و صحبت هاتونو خدمت آقای مهربانی عرض خواهم کرد
   عشق به امامان واقعا نعمتی هست که باید به خاطرش خدا رو شکر کرد:)
   کاربر عزیز نا امید نباشید و مطمئن باشید 
   امام مهربانی که مهربانیش تمام افراد و ادیان رو شامل میشه 
   حتما از دل شما هم با خبره و در موقع مناسب پاسخ مناسبی برای شما داره
   حضرت رضا ع پشت و پناه شما
   زیارت امام رضا ع انجام شد.
 21. خدایا بنده ات قصد تغییر دارد

  سلام دوستان
  هر موقع وقت داشتین لطفا یک زیارت نیابتی انجام دهید.
  امیدوارم همه مدیران سایت عاقبت بخیر و سالم باشند.
  شروع روز ۱۲۸ پاکی

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   بله چشم با افتخار انجام خواهیم داد ان شاءالله روز اربعین توفیق پیدا کنیم.
   واقعا بهتون تیریک و خدا قوت میگیم
   و براتون آرزوی بهترین ها رو داریم.
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."

   رها
   سلام به شما 
   چقدر خوشحال کننده هست این خبرهای پاکی:)
   زیارت امام رئوف و مهربان انجام شد
   انشا الله عاقبت به خیر باشید.

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   درود بر شما
   بله
   این است جایزه شما دوست بزرگوار
   که ان شاءالله به زودی انجام میشه
   برای دریافت جوایز بعدی
   چله به چله منتظر شما هستیم
   یا علی مدد.
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم در روز اربعین حسینی به نیابت از شما انجام شد."

   رها
   سلام به شما برادر خوبم
   تبریک میگم این پاکی ارزشمند:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.
   انشاءالله که عاقبت به خیر باشید:)

 22. سلام من ده روز پاک بودم درخواست زیارت نیابتی امام رضا رو دارم .برای شفاعت پاکیم.ممنون میشم از لطفتون
  • پاسخ:

   رها:
   سلام مهسای عزیزم:)
   تبریک میگم  دو رقمی شدنت رو :)
   چشم چشم انشاءالله به زودی انجام میشه برای خواهر خوبم:)

   زیارت امام رضا ع انجام شد
   الهی عاقبت به خیر باشی آبجی مهسا:))))


   یالثارات الحسین:
   سلام 
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم در روز اربعین حسینی به نیابت از شما انجام شد."

 23. سلام الان واقعا داغونم.چرا این فکر اومد تو سرم بعد دو ماه دوباره....از کارام خسته شدم.حالا که تازه به فکر رسیدن به اهدافم بودم باز اینکارو کردم.چند وقته واسه نمازم هم تنبلی میکنم چیکار کنم؟از خودم بدم میاد 😭😭😭
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما
   درک میکنم حسی رو که دارید اما باید دوباره بلند شید و از این شکست درس بگیرید شما تونستین دو ماه پاکی داشته باشین پس متوجه شدین که خ.ا رو میشه ترک کرد:)
    نماز توبه بخونید و شروع کنید تا به برکت پاکی و حس و حال خوبش بتونید به اهدافتونم برسید
   کاربر عزیز حتما حتما نمازاتون سر وقت و با توجه بخونید 
   نماز خوندن سه بار در روز یعنی ارتباط مداوم با خدا پس ارتباطتون قطع نکنید 
   با خدای مهربان:)
   این دو ماه پاکی نزد خدا محفوظ هست و خدا تلاش شما رو دیده
   پس یک بار دیگه شروع کنید و عوامل شکست بررسی کنید 
   برای کنترل افکارتون هم میتونید تو چله فکر شرکت کنید 
   افکار و احساسات منفی رو رها کنید و خودتونو ببخشید همانطور که خدا میبخشه :)
   ما هم منتظر خبرهای خوب شما هستیم:)


  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی یکساله :)
   بله با افتخار به زودی انجام میشه و سلامتو میرسونم به امام مهربانی ها:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد:)
   الهی عاقبت به خیر باشی:)))

   یا لثارات الحسین:
   آبجی نیلوفران؟؟
   ✔زیارت حضرت معصومه (س) به نیابت از شما در روز اربعین حسینی انجام شد.
 24. از مدیریت به حر قسم خورده تو یا حسین
  پاسخ پیام خصوصی

  رها:
  سلام:)
   زنده باشین وظیف ست
  انشاالله زیارت 80 روزگیتون انجام بدیم
  عاقبت به خیر باشید:)
 25. سلام ده روز پاکی خدایا شکرت 
  البته تا دو ساعت دیگه میشه 11 روز پاکی دوستون دارم بچه های توبه 94
  • پاسخ:

   رها:
   به به چه قدر خوب سلام به شما آقا آرمین خوبین؟؟
   11 روز پاکی با ارزش ، تبریک میگم بهتون :)
   بچه های توبه 94 هم شما رو دوست دارند بنده ی خوب و پاک خدا:)
   چشم چشم همین امروز انجام میشه انشاءالله 
   تا چند ساعت دیگه حرم امام رضا ع هستم:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.


   یالثارات الحسین:
   سلام 
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم در روز اربعین حسینی به نیابت از شما انجام شد."

 26. سلام دوستای عزیزم من رضوانم ٢٣ سالمه و از ۱٣ سالگی مبتلا به این گناه شدم البته به صورت مداوم نبوده و خیلی اوقات هم کنار گذاشتم البته ترک نکردم و اگر کنار گذاشتم چون شرایط انجامش رو نداشتم میخوام از امروز این گناه رو ترک کنم دلم برای خدام تنگ شده خیلی خیلی تنگ 
  بسم الله الرحمن الرحیم و با توکل به خداوند و امید یاری اوشروع میکنم برام دعا کنید عزیزانم🌸🌸🌸🌸
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلاااااام دوست خوبم.
   بهت تبریک میگم بابت این تصمیم خوووووووبت👌✌
   خداهم مشششتاق توبه و برگشت شماست .
   اینو مطمئن باشید.
   از دیدن این پیام خیلی خیلی خوشحال شدم.
   امید وارم با موفقیت روزهای پاکی رو پشت سر بذارید.
   روش اصلی رو کامل و دقیق انجام بدید.
   موفقیت ماااال شماست خواهری😊🌼🌻🌹
   منتظر اعلام پاکی تون هستم😊❤

   رها:
   سلام خواهر عزیزم حتما در حرم امام رئوف و مهربان حضرت رضا علیه السلام 
   دعاگوی شما هستم:)
 27. علی سالار

  چهل روز من هم تمام شد لطفا به نیابت  از من هم زیارت کنید ‌‌😁
  • پاسخ:

   رها:
   سلام 
   به به تبریک میگم 40 روز پاکی و حس خوب با خدا بودن:)
   چشم حتما با افتخار میرسیم خدمت آقای مهربانی ها
   برای برادر پر تلاش و با اراده مون:)
   به زودی انجام میشه زیارت ها.
   زیارت امام رضا ع انجام شد.


   یالثارات الحسین:
   سلام 
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم در روز اربعین حسینی به نیابت از شما انجام شد."

 28. با سلام به دوستان گلم .
  من چند وقت پیش هم شرکت کرده بودم تو چله ها ولی موفق نشدم حالا تصمیمم جدی دعام کنید موفق شم به امید و توکل به خدا به نیابت از امام رضا 10 روز میخوام پاک باشم همچنین انشالله که همه اعضای این سایت بتونن پاکی شونو حفظ کنن.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام ،به به چه تصمیم درست و خوبی گرفتین
   پس ما منتظریم :)
   دوست خوبمون قطعا عشق به امام رئوف و مدد گرفتن از ایشون خیلی کمک کننده هست.
   منم زمانی که فقط فکرم میخواد بره طرفش به یاد ایشون می افتم و با این امام مهربان صحبت میکنم.آقای ما آقای مهربانی هاست:)

   به امید موفقیت شما:)
   دعاگوی شما بودم در حرم امام مهربانی ها:)
  • پاسخ:

   رها:
   خواهش میکنم آبجی،زنده باشی:)
 29. سلام خوبید؟
  مرسی از رها و یا لثارات الحسین که ب نیابت از من زیارت کردین برام ...
  قربونتون برم ک اینقد خوبین ...
  ❤❤
  • پاسخ:

   رها:
   سلام مهدیه عزیز :) بله که خوبیم آبجی مون
    روزهای روزهای پاکی رو پشت سر میزاره چرا خوب نباشیم:)
   خواهش میکنم، وظیفه ست:)
   قربون محبت شما:)
   منتظر 80 روزگی ات هستم تا بازم با افتخار خدمت آقا برسم به نیابت از شما:)

   یا لثارات الحسین:
   خواهش میکنم مهدیه جان :)
 30. حر قسم خورده تو یا حسین

  سلام دیروز چهل روز من تموم شد.
  اگه تونستید به نیابت از من و رفیق شهیدم عبدالحسین حمایتی هم زیارت کنید.تشکر
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز تبریکات ویژه 
   انشاءالله که چله ها رو یکی پس دیگری تموم کنید و ما هم نایب الزیاره شما باشیم:)
   حتما چشم هم برای شما هم برای دوست عزیزتون شهید بزرگوار
   عبدالحسین حمایتی زیارت نیابتی انجام خواهد شد:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.


   یالثارات الحسین:
   سلام 
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما در روز اربعین حسینی انجام شد."

 31. سلااام.بالا گفتین ۱۰روز تموم شد ومن امروز ۱۱مین روزمه پس منم لطف کنین دعا کنین هردعایی میکنین خدا دوبرابرشو به خودتون بده.
  • پاسخ:

   رها:
   سلام فاطمه خوب و عزیز سایت:)
   به به تبریک میگم آبجی خانوم دو رقمی شدنت :)
   چشم حتما به زودی زیارت نیابتی برای شما انجام میشه و دعاگو هستیم
   مرسی از دعای خوبتون در حق ما
   دختر مورد علاقه خدا:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.
   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خیلی ممنون از دعاهای خوبتون :)
   الهی که عاقبت بخیر بشید.
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."
 32. سلام ،روز‌۱۵م پاکی:))از طرف من به آقا بگین دستمو بگیره که بد حالم خرابه..بگین بطلبه..التماس دعا..
  • پاسخ:

   رها:
   :)) ای جانم 15 روز دوستی با خدا ،تبریک میگم آبجی غزل خوب سایت:)
   چشم خواهر قشنگم ،حتما به زودی نایب الزیاره هستیم و حرفاتونم خدمت آقای مهربانی 
   میرسونم:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   با این کار خوبی که شروع کردید حتما آقا مدد میکنن حال دلتون خوب میشه بانووو
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   جانم فدای حضرت ابالفضل. چه عددی انتخاب کردید دمتون گرررررررم
   چشششششششششم. انشالله با دستای آقا ابالفضل العباس پاک بشید.
   یا ابالفضل

   یا لثارات الحسین:
   زیارت از طرف خودتون انجام شده
   چشم یه زیارت دیگه هم هدیه به حضرت ابوالفضل (ع) انجام میدم.
   علمدار کربلا یاورتون.
   زیارت اربعین هم به نیابت از حضرت ابوالفضل العباس(ع) انجام شد.
 33. سلام و درود وخسته نباشید 
  خدمت شما 
  من امروز روز ۳۳ 
  پاکی هست 
  از شما میخوام که 
  سلام من رو به حضرت برسونید 
  برام دعا کنید 
  تا به زیارت ایشون 
  مشرف بشم 
  ممنون
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   به به خیلیییییییی عالیه.
   ۳۳ روز پاکی مبارکتون باشه. انشالله پاکیتون ابدی بشه.
   فقط ۷ روز تا پایان چله باقی مونده پر انرژی و با انگیزه جلو برید.
   موفقیت در دستان شماست.
   راستی یه سوال.
   چرا اسمتون رو ۱۳۳ نوشتید؟


   رها:
   سلام به شما ، خیلی خیلی تبریک میگم 33  روز پاکی رو
   چشم حتما به زودی زیارت نیابتی انجام میشه  برای شما دوست خوبمون:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.


   یالثارات الحسین:
   سلام 
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."


 34. یا حسین ببخش

  من امروز 42 روزه شدم.
  به نیابت من به آقا بگین حاجتموبهم بده.بد حالم خرابه.بگو آقا تنها نزاره این مسکین در خونشو.من که لایق نیستم چند سال نه برم قم نه مشهد نه کربلا.
  مرسی
  • پاسخ:

   مرتضی نعمتی:
   سلام دوست عزیز انشاءالله که به پاکی همیشگی برسید
   همین که تا الان پیش اومدید و ترک گناه کردید
   مطمئنن حضرت حجت به شما نظر لطف کردن
   امیدوارم که زیارت کربلا نصیبتون بشه
   مارو هم دعا کنید


   رها:
   سلام به شما، به به چه کاربرایی داره سایت ما:)
   تبریک میگم خواهر قشنگم:)
   چشم حتما به زودی نایب الزیاره شما خواهیم بود
   میدونم زیارت از نزدیک یه حال دیگه ست ولی 
   آبجی از هر جایی سلامی عرض کنیم خدمت آقا پاسخ میدن 
   و چقد خوبه که قدر پاکیتو میدونی و اگه قسمتت شد بری دست پر میری
   دعاگو هستیم انشاءالله به زودی قسمت شما هم میشه:)
   زیارت امام رضا ع انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ان شاءالله که بحق امام حسین (ع) حاجت روا میشید.
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."

 35. محمد بهشتی

  سلام به همه دوستان گل 
  343روز پاکی
  از آبجی های گلم خیلی خیلی ممنونم که نائب زیاره ما بودید
  هی ما رو شرمنده میکنید دیگه😅

  اما مسئله مهمی که آبجی یالثارات بهش گیر دادن و منم چند باری از زیرش فرار کردم اینه که چرا نمیام تو گروه مدیریت؟

  درواقع مدیر بودن خیلی سخته که متاسفانه من شرایطش رو ندارم 
  یا بهتر  بگم وقت  آزاد کم دارم
  نمی تونم هر روز به سایت سر بزنم
  ولی خوب هرجا که تونستم به دوستان عزیز دیگمون کمک می کنم 
  البته تو قالب کاربر
  حالا اگه یه موقعی  تونستیم میایم تو گروه مدیریت😊 
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااااااام
   ماشاءالله
   عع یه چیزی فهمیدم
   تا پایان ماه صفر 1 ساله میشیدااااااا 

   در رفتید؟؟؟ سابقه نداشته در طول تاریخ کسی بتونه از زیر حرفای بنده در بره :)

   مدیریت سخت نیست یعنی برای شما سخت نیست
   هر روز هم نشد هفتگی نیم ساعت
   ولی خب نظر شما متینه
   ما هم دوستداریم شما رو موفق ببینیم.


   بللله شاهد کمک های خوبتونم بودیم. اجرتون با الله آقا محمد بهشتی

   در مدیریت به روی شما باااز هست.
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."

 36. سلام دوستان عزیز
  ممنون از شما دو بزرگوار که نایب الزیاره ما میشوید ان شا الله به حق خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها عاقبت بخیر شوید.
  دوستان من هم 13روز است پاکم و ان شاالله این چهارشنبه راهی نجف هستم.دعا کنید که پیاده روی اربعین هم قسمتم بشود.ان شاالله در نجف دعا گوی همگیتان هستم.اگر هم لایق پیاده روی و زیارت سایر قبور اهل بیت علیهم السلام شدم حتما شما دوستان خوب رو یاد میکنم.
  ممنون که هستید همیشه سبز و پایدار.
  • پاسخ:

   معین،ان شالله از خدا بخواهید هرکسی آرزو کربلا داره به زودی نصیبش بشه نصیب بنده هم بشه که خیلی آرزومه،التماس دعا یاعلی


   رها:
   سلام پری خانوم خوب هستین؟
   تبریک میگم 13 روز پاکی قشنگتون رو 
   انجام وظیفه است مرسی برای دعای قشنگت:)
   حتما نایب الزیاره و دعاگوی شما هستم 
   شما هم ما و بچه های سایت از دعای خودتون محروم نکنید.
   زیارت امام رضا ع انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   خواهش میکنم خواهر خانمی
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد."
   خوشا به سعادتتون
   شما هم تو حرم حضرت امیرالمومنین دعاگو و نایب الزیاره ما باشید خواهر خوب 

 37. سلام خدمت خواهرای خوبم :)

  رها ؟

  میدونی همیشه مقابل محبتات و خوبیات کم میارم 

  دلت قرص و لحظه لحظت پر از آرامش ناب و لبخند خدا

  110 صلوات هدیه من برای تو :)

  یا لثارات الحسین:

  اخه من که عاشقتم :)
  راحیل نقد خیلی دوست :))))
  تو منو یادِ یکی از دوستان دوران دانشگاه میندازی که خیلی سر به سرش میذاشتم :/ شانس آوردی واقعا :)))

  110 صلوات هم هدیه به شما خواهر گرامی 

  علی یارتون 
  یاحق


  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی راحیل
   مرسی از تعریفت:)
   مرسی از صلواتا آبجی خوبم ممنونم ازت.
   زیارت امام رضا ع هم به نیابت از شما انجام شد و دعاگو بودم .
   الهی عاقبت به خیر باشی.

   یا لثارت الحسین:
   منم:)
   عه چه خوب یاد دوستت میفتی
   ما از خدامونه شما بیشتر به ما سر بزنی تازه سر به سر هم بزاری :)
   وااای ممنووون بابت صلوات ها
   الهی که عاقبت بخی بشی

 38. البته خانم یا لثارات الحسین بودن من اشتباه گفتم😂😂😂😂😂
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خواهش میکنم انجام وظیفست
   بازهم مشتاق دیدار هستیم تو این بخش
  • پاسخ:

   :)
 39. ۱۰ روز پاکیم تموم شد :)
  خداروشکر حال خوبی دارم
  دعا کنید برام ممنون 
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام 
   ماشاءالله به شما
   حال خوبتون مستدام
   چشششم زیارتا هم انجام میشه
   پیش به سوی موفقیت
   "زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم انجام شد."

   رها:
   سلام به شما،10روز پاکی رو تبریک میگم 
   منتظر روز 40 شما هستیم.
   زیارت امام رضا ع به نیابت از شما انجام شد و دعاگوی شما بودم.
   الهی عاقبت بخیر باشید.
 40. سلام ابجیا 😊 
  اومدم جایزمو بگیرم ، یه ساله شدم :)
  لطفا دعام کنید ، خیر ببینید الهی 🙏
  دوستتون دارم خواهرا❤
  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی خودم:)
   جایزه ؟؟؟چشم چشم با افتخار میریم زیارت برای شما:)
   دیگه مثل نقی که به هما میگفت الگو خانوم 
   منم باید بگم ها😉
   الحق که یک الگوی کم نظیر هستی برای من😘
   منم دوستدار خواهر با اراده و کوشای خودم هستم.
   موفق باشی و خوشبخت آبجی جان

   یا لثارات الحسین:
   آقا آقا
   نه ببخشید خانم خانم
   من زیارتو نقد نقد تقدیم کردم.
   همین امشب زیارت بانوی عشق و کرامت از طرف خواهر جونی راحیل گلی انجام شد
   منم شمارو دوس:) 🍭🌻
 41. سلام ابجی رها یه دنیا ممنونتم انشاالله پیش خدا و خود امام رضا رو سفید بشی دلم شاد کردی اول روزم خدا دلت همیشه شاد کنه :) ممنونم ازت یه دنیا
  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی گیتی:)
   زنده باشی آبجی وظیفه ست.
   ممنون برای دعای قشنگت
   دختر مورد علاقه خدا:)
   منتظر 40روزگیت هستم روز 17هم مبارکه 
   حواسم هست به اعلام پاکیهای شما:)
 42. سلام ...
  مرسی رهاجون ک منو ب اینجا دعوت کردی ...
  دیروز 40 روزم تموم شد ... ب امید خدا میرم ک بشه 80 روز...
  لطفا ب نیابت از منم زیارت کنید امسال امام رضا قسمتمون نکرده بود بریم پیشش ... خیلی خوشحال شدم ک اینجور طرحی هست...
  مرسی ازتون
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به مهدیه خانوووم عزیز و دوست داشتنی سایت:)
   شاهد اعلام پاکی هر روزه شما بودم:)
   انگیزه و قدرتشو داری که به 80 روزگی و بیشتر برسی 
   من ایمان دارم به تو:)
   مرسی از شما افتخاریه نایب الزیاره جوانان توبه کار باشیم:)
   زیارتم چشم آبجی جانم به زودی انجام میشه.
   زیارت امام رضا ع به نیابت از شما انجام شد.

   یا لثارات الحسین:
   درووود بر مهدیه بانوی تلاشگر و قهرمان
   این وولین زیارت بود
   بلزم پیش ما هدیه داریداااا
   زیارت حضرت معصومه (س) شب جمعه به نیابت از شما انجام شد.
 43. سلام دوستان،چه طرح باحالی ،اسمم میلاد من دیروز به ده روز پاکی رسیدم،جای منم مشهدامام رضا یا خواهر بزگوارشون نائب الزیاره‌باشین  ،بدجوری دلتنگم کاشکی میشد به زیارتشون برم دعا کنید من بطلبن 💔
  • پاسخ:

   یا لثارا تالحسین:
   سلام آقا میلاد
   اینم از مهربانی و کرامت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) هست.
   بهتون تبریک میگیم.
   چشم زیارتها هم بزودی انجام میشه.
   و بزودی روزی خودتون بشه ان شاءالله.
   زیارت حضرت معصومه (س) شب جمعه به نیابت از شما انجام شد.

   رها:
   سلام آقا میلاد خوب هستین؟؟
   تبریک میگم انشاءالله زیارت 40 روزگی شما رو انجام بدیم.
   زیارت امام رضا ع انجام شد و دعاگو بودم .
   الهی عاقبت بخیر باشید.
 44. به الثارات الحسین

  سلام اجی واقعا ممنونتم م دعات میکنم ممنونت میشم به ابجیمون رها هم بگی بره به جام بره زیارت الان موقعیتشو ندارم برم پابوس اقا دلم خیلی زیارت میخواد :(
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهر عزیزم گیتی خانووم با اراده
    چشم حتما نایب الزیاره شما خواهر خوبمون هستم:)
   بعد از انجام زیارت هم زیر همین کامنت بهتون اطلاع داده میشه:)
   ***
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد
   انشاءالله به زودی قسمت خودتون میشه با عنایت امام مهربان
   و چه خوبه در اون روزها دست پر برین خدمت آقا
   پس،مواظب پاکی قشنگ و ارزشمندت باش خواهری گلم:)

   یا لثارات الحسین:
   خواهرم زیارت حضرت معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد‌
 45. سلام الثارات الحسین :

  منو به این بخش دعوت کردی ممنونم ازت خیلی از ته دل :)

  نمیدونستم این بخش چیه وقتی اومدم خوندم بغض گلومو گرفته من امسال بخاطر کنکوری که داشتم نذر داشتم برم مشهد اگه نتیجه اونی که بشه ولی متاسفانه نشد و موندم واسه سال دیگه کلا موقعیتم جورم نشد یه سفر برم مشهد خیلی دلم گرفته با این نوشته و دعوتتون ولی فکر کنم شما قم هستید ازت میخوام به جای من بنده حقیر بری زیارت موقعیتشو ندارم بیام قم بجام زیارت کن از خانم بخواه دلمو اروم کنه کمکم کنه تو این روزا ازش بخواه پیش خدا واسطه بشه هم تو این راه کمک کنه هم مراد و حاجتی که تو دلم داره رو بده ازت ممنونم
  یا لثارات الحسین

  برگرفته شده از tobe94.blog.ir
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   خواهش میکنم
   بله من قم هستم
   و مدیر خوب دیگرمون رها خانم مشهد هستن
   و ما هردومون نایب الزیارت خواهیم بود
   چشم زیارت میرم و حرفاتم عرضه میکنم خدمت بانوی کریمه حضرت فاطمه معصومه(س)
   امیدوارم این عشق و علاقت به امام رضا رو دلت زنده نگه داری
   و با تلاش و توکل و واسطه ائمه به حاجات دلت برسی
 46. محمدبهشتی

  سلام به همه دوستان گل
  334روز پاکی😉😀
  طبق معمول بازم زود اومدم  اعلام پاکی کنم😂😂😂😁!!!!
  خدا روشکر  تعداد روز های پاکیمون این قدر زیاد شده  که تو سایت حرفی برا گفتن داریم..😎😎😎
  حال و احوال آبجی یالثارات  گل ما چه طوره ؟
  هیی ...جای اقا عبدالمهدی هم که خالیه😐
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام بر داداش محمد بهشتی
   درود بر همت و اراده شما 
   یار هنیشگی میثاق با امام مهربانی هاااا
   مزاح میکنید دیگه :) خیلی هم دییر اومدید
   من که گفتم مدیریت تشریف بیارید که جواب هم ندادید !!
   ۱ ماه تا ۱ سالگی
   تو باشگاه ۱ ساله ها منتظرتونیم
   الحمدلله خوب
   بله واقعا هر جا هستن سالم و سعادتمند باشن
   چششم زیارت هم اتجام میشه 👌🙏
   ☆زیارت حضرت معصومه (س) هم به نیابت از شما انجام شد.


   رها:
   سلام :) بله دیگه جزء افتخارات سایت توبه 94 هستین
   334روز پاکی👌👌
   زیارت امام رضا علیه السلام برای شما انجام شد.
   آقا عبدالمهدی برکت و صفای این بخش بودن:)
   سلامت باشن هر جایی هستن.
 47. سلااااااام
  چقدررررر دلم براتون تنگ شده بود🌹 اخه خیلی وقت بود نیومده بودم سر بزنم. ولی امروز اومدم با دست پر و یه خبر خوووووب
  به لطف خدا و حمایت های خواهرانه و برادرانه ی شما چله ی سوم رو هم تموم کردم😍😍 ۱۲۵ روز پاکی شیرین.لحظه شماری میکردم برای این روزا.و همچنین لحظه شماری میکنم واسه چله ی چهارم.خداروشکر که شمارو دارم❤️❤️❤️توروخدا نایب الزیاره ی منم باشید.التماس دعا
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام
   خداییش افرین به این اراده ی قویا 
   شیطونو که کلا بلاک کردین بره دنبال کار وزندگیش
   ایول دارید
   چله چهارم که چیزی نیست میرید باشگاه یه ساله ها با این اراده ی قویتون
   با قدرت ادامه بدید
   خدا هم کمکتون میکنه
   یا علی

   رها:
   سلام یار شفیق و قدیمی:)
   خیلی خیلی خوشحالمون کردی آبجی ، بهترین خبرو دادی به ما:)
   با اراده ای که داری حتما این پاکی ابدی میشه
   من مطمئنم شما میتونی:)
   زیارت هم به زودی انجام میشه برای خواهر گلم،اونم با افتخار:)
   ***
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد 
   الهی عاقبت به خیر باشی آبجی:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   تبریک میگم این ماکی ارزشمندتون رو
   بنده هم تو حرم بانوی کرامت نایب الزیاره و دعاگوتون بودمااا🌻

  • پاسخ:

   رها:
   سلام به خادمین تواب:)
   زیارت امام رئوف برای شما انجام شد:)
   اگه راهی شدین ما رو فراموش نکنید،دعامون کنید:)
 48. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  ممنونم برادر.ان شاءالله .من شمارو مثل خواهروبرادرخودم میدونم.ازهمتون ممنونم
  • پاسخ:

   :)
 49. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  امروز33روزمه ازتون ممنونم واقعا اگه کمک خدا واین انگیزه وامیدی ک ازتون میگیرم نبود مطمئنا شکست میخوردم خدا به خلق محتاجتون نکنه وهمین دنیارو بهشت شما قرار بده اون دنیاهم ک ان شاءالله بهشتی هستین.روز40بهتون میگم‌😊 
  • پاسخ:

   داش علی:
   ایولا دارین خواهر خوب
   ما که منتظر رو 2000000هستیم چهل که حالا هفته ی دیگه بهش میرسید
   با قدرت برید جلو
   خدا هم کمک میکنه حتما
   یا علی


   رها:
   بی صبرانه منتظریم:)
 50. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  یعنی ۴۰ روزه بشم بازم دعام میکنین تومشهد؟ لحظه وروزشماری میکنم اونوقت
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااام
   بله با افتخار
   تازه منم تو حرم حضرت معصومه (س) هم نایب الزیارتون میشم🌻🌺🌼🌹

   رها:
   خدا خیر بده به آقای عبدالمهدی برای این طرح زیبا🙏
   ما خدمتگزاریم آبجی جان:)
  • پاسخ:

   رها:
   خدا نکنه،ما از شما ممنونیم که روزای پاکی رو با قدرت می گذرونید و باعث افتخار هستین:)
 51. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  ازتون خیلی ممنونم خواهرم لطف بزرگی درحقم کردین خدابراتون جبران کنه ان شاءالله
  • پاسخ:

   رها:
   خواهش میکنم وظیفه ست:)
   ممنون از دعای شما 
   دختر مورد علاقه خدا:)
 52. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  همچنین شمارو رهاخانوم.هم نام خواهرزادم😊۳۰روزه شدم امروزخدایا شکرت
  • پاسخ:

   رها:
   سلام ،زنده باشی آبجی .
   پس انشاءالله ده روز دیگه باید برسیم خدمت آقای مهربان :)
   منتظر 40روزگی ات هستم آبجی عزیزم.
  • پاسخ:

   رها
   :)
   آقا رضا از مدیرای خوب و پر انرژی سایت هستن
   خدا شما و ایشون حفظ کنه.
 53. به عشق امام حسین ترک میکنم❤

  سلام بالا نوشتین که ۱۰ تا۴۰روز ومن امروز ۲۵ روزه که پاکم میشه نایب الزیاره منم‌بشین؟ آرزوی قلبیمه بیام مشهد ولی قسمت نشده خوبیه بزرگی درحقم‌میکنین فاطمه هستم
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام فاطمه خانم.
   تبریک تبریک به شما دختر با اراده.دمتون گرم شیطانو به زانو درآوردین.
   بله که میشیم.این قسمت مسول دیگه ای داره من فقط خواستم بهتون تبریک بگم.انشالله که امام رضا شما رو هم بطلبه به حق فاطمه زهرا.
   به امید موفقیت. خدانگهدار

   رها:
   سلام بر فاطمه خانوم قدرتمند و با اراده:)
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد و دعاگوی شما بودم.
   الهی که قسمت شما بشه به زودی قدم زدن در صحن و سرای امام مهربان:)
   الهی که عاقبت به خیر باشید:)

   یا  لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوب
    زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) به نیابت از شما انجام شد.
   منتظر حضور موفق شما هستیم.
 54. 🌻بل الله مولاکم و هو خیر الناصرین🌻

  سلام بر شما                        حضرت حق را سپاس گزارم که با پایان 28 شهریور، ۲۱ روز پاکی از این گناه رو به من ارزانی داشته.من اوقات دشواریو توی این ۲۱ روز سپری کردم و باورم نمیشه که با وجود تمامی وسوسه های راه، الله عز و جل منو تو این امر ثابت قدم داشت و همچنان پایدار موندم.بار ها پیش از این تلاش کردم و شکست خورده بیرون اومدم.این بار نزدیک محرم بود که به اباعبدالله الحسین و اهل البیت علیهم السلام توسل کردم؛ حضرت سیدالشهدا و خاندان پاک او (ع) دست یاری به سمتم آوردن به عشق ایشان از زمین بلند شدم.فردا عاشورای حسینی، روزیه که میخوام از  نگاه امام متقین (ع) شرمی نداشته باشم و از شما دوستداران راه حق بابت همه چیز سپاسگزارم .شما تلنگری دوباره برای من بودین تا از خود واقعیم غافل نباشم.دعاگوی همگیتون هستم و خواسته م اینه که به نیابت من امام علی الرضا و حضرت فاطمة المعصومه علیهما السلام رو زیارت کنین.انشالله تعالی به شفاعت حضرت فاطمه (س) و واسله امام علی الرضا (ع) خداوند جلال گناهایم را آمرزش و حاجتم را روا کنه.
  ممنونم، خدانگهدارتون.
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   تبریک میگم ۲۱ روز خدایی رو.این خیلی عالیه.ماشالله روحیتون خیلی خوبه.
   موفقیت در انتظار شماست.خیلی ممنونیم که دعا مون میکنید.انشالله بحق ابالفضل العباس مشکل هممون حل بشه.
   مطمئن باشید خداوند خیلی مهربونه و گناهانمون رو میبخشه.
   به امید پاکی ابدی هممون.
   در پناه حق


   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز:)
   21روز بندگی ناب خداوند رو تبریک میگم به شما،زیارت امام رضا علیه السلام هم انجام شد و دعاگوی شما بودم.
   الهی که عاقبت به خیر باشید:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) در شب شام غریبان امام حسین (ع) انجام شد.
  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااام.
   خیییییلی عالیه.تبریگ میگم ۷ روز پاکیتون رو.
   آفرررررین به ارادتون.چششششم دعا گوتون هستم.
   راستی شما میتونید تو بخش اعلام پاکی چهل روزه،اعلام پاکی کنید و با یه پیام خصوصی میتونید در خواست بدید تا اسمتون رو مدیرای عزیز تو جدول قرار بدن.ا انشالله موفق باشید.یاعلی

   رها:
   سلام خواهر یا برادر عزیز:)
   در حرم امام رضا ع نایب الزیاره و دعاگوی شما بودم.
   الهی که عاقبت به خیر باشید:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) در شب شام غریبان امام حسین (ع) انجام شد.
 55. سلام 
  من امروز میخوام برای آخرین بار شروع به ترک این گناه لعنتی کنم و دیگه هرگز توبم رو نمیشکونم. یا امام رضا، قبلا باهاتون عهد بستم ولی شکستم، این دفعه هم میخوام باهاتون عهد ببندم که هرگز نزدیک این گناهای لعنتی نشم، اما این دفعه با همیشه فرق داره و هیچ‌وقت عهدم رو نمیشکنم (انشاءالله) 
  ازتون میخوام که حتما نایب الزیاره بنده هم باشید، مخصوصا تو این شبها خیلی برام دعا کنید. التماس دعا....
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   ان شاالله موفق باشید

   یا لثارات الحسین:
   سلام در شب عزاداری برای حضرت علی اکبر (ع) در حرم بانو فاطمه معصومه (س) نایب الزیاره و دعاگوی شما بودم
   عهدتون همیشه برقرار


   رها:
   سلام بر شما ،چشم حتما نایب الزیاره و دعاگوی شما هستم 
   انشاءالله که موفق خواهید شد:)
   شما هم ما رو دعا کنید برادر بزرگوار:)

   ****
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   الهی که عاقبت به خیر باشید:)

 56. علی اکبر (دیگه بار اخره )

  امروز روز هشتمم هست یعنی دو روز دیگه میرسم به 10 
  نائب الزیاره ما باشید 
  به اقا بگید امسال هم خودشون بطلبن بریم هم اقا امام حسین و اقا امام علی بطلبن اربعین پا بوسشون باشیم
  یا علی مدد
  • پاسخ:

   داش علی:
   تبریککککککککک
   ایول به این اراده
   دمتم گرم که با پاکی به سراغ محرم میری
   ایشالا اقا هم بطلبه شما رو
   یا علی


   *****
   رها:
   سلام آقا علی اکبر خوبین؟
   ماشاءالله به شما روزای پاکی رو یکی پس از دیگری با قدرت می گذرونید
   و دل امام زمان مون شاد میکنید،احسنت بر شما.
   زیارت امام رضا ع انجام و شد و دعاگوی شما بودم.
   انشاءالله زیارت 40روزگیتون :)
   عاقبت بخیر باشید الهی:)

    یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 57. جانم فدای مولا《عج》

  سلام قراره تا بیست روز دیگه برم مشهد رفتید حرم سلام منو به آقا برسونین بگین نوکرتون داره میاد
  • پاسخ:

   رها:
   سلام
   چه عالی ،چه سفر خوبی:)
    انشاءالله پر از برکات معنوی باشه این سفر برای شما:)
   نوکری آقا هم که افتخاری هست واقعا
   چشم سلامتون میرسونم و نایب الزیاره شما هم هستم به زودی:)
   *****
   برادر بزرگوار زیارت امام رضا ع انجام شد و دعاگوی شما بودم .
   عاقبت به خیر باشید الهی:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
   نایب الزیاره ماهم باشید.

 58. سلام 
  اومدم اینجا رو یه خورده منو رکنم 😀
  بله دیگه
  .
  .
  .
  .
  تنهاباخدا وارد میشود😄
  اینم گل و شیرینی 🌷🌷🌷🌷🌻🌼🍰🍰🍰🍰
  فعلا همین هارو دریابید😁
  حالتون خوبس ابجیا؟
  ابجی یالثارات
  که فقط همینجا میشه گیرش اورد😐
  .
  ..
  .حالا نمیشه که دس پر اومدم دس خالی برم😂
  خودتون دیگه میدونید😄
  .
  .

  یاد یکی ازکاربرا افتادم 
  ازتون میخام یه زیارت توپ براش بگیرید و دعا کنید براش 
  ان شالله که در سلامت وخوشی باشن

  ممنون میشم ازشما دوتا ابجی گل🌷
  • پاسخ:

   رها:
   سلام،بله دیگه حضور کاربران عزیزی مثل شماست که اینجا رو منور میکنه:)
   مرسی برای گلا و شیرینی ها
   فقط من شیرینی ها رو برمیدارم ،گلا باشه برای آبجی فاطمه:)))
   این بخش کسی رو دست خالی نمی فرسته:)
   چشم به زودی زیارت انجام میشه خواهری:)
   *****
   زیارت امام رضا ع برای شما خواهر گلم و کاربری که مورد نظرت بود انجام شد.
   عاقبت بخیر باشی الهی:)

    لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   ممنون بابت گلااااا خواهر عزیزم
   نه یکم پیشرفت کردم تو طرح جدید هم شرکت کردم:)
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 59. پاسخ پیام خصوصی تاریخ 4شهریور
  رها به باران
  سلام باران خانوم عزیز و گل:)
  مبارکه، تبریک میگم بهتون این موفقیت رو:)
  زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد و سلامتون به خدمت آقای مهربانی ها رسوندم
  انشاءالله به زودی قسمت شما هم میشه که توی صحن و سرای آقا قدم بزنید
  ولی مهمتر از همه اینها پیوند دل هاست دیگه:)
  آقا صداتون، دعاتون و سلامتونو میشنوند هر جایی که باشید
  الهی که عاقبت به خیر باشید:)
  منتظر خبرهای خوبت هستم خواهری:)
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 60. پاسخ پیام خصوصی تاریخ 1شهریور
  رها به وصال
  سلام به شما کاربر عزیز و با اراده سایت نزدیکی به خدا:)
  تبریک میگم این روزهای زیبا رو:)
  زندگی با پاکی جور دیگریست:)
  زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد و دعاگوی شما بودم ، برای تاخیر پیش آمده هم معذرت میخوام
  الهی که عاقبت به خیر باشید :)
  منتظر خبرهای خوب شما هستیم:)
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   خودمم کم سعادت شده بودم البته حرم امام رضا که مشرف شده بودم بیاد همه بچه های سایت بودم
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 61. سلام،امروز ۴۱ روزه پاکیمه
  من چهارده سالمه پارسال که اومدم مشهد کلی گریه کردم و به امام رضا گفتم که میخوام پاک بشمو دیگه این کارو نکنم.اولش نتونستم ولی فکر کنم خود امام رضا و خدا بهم کمک کردن تا با سایتتون آشنا بشم و تا اینجای کار پاک بمونم
  اگه میشه وقتی رفتین توی حرم بهش بگید بهم کمک کنه،من قولمو انجام دادم قبول دارم دیر انجام دادم ولی بالاخره انجامش دادم.
  اگه میشه برام دعا کنید تا تو درسام موفق بشم
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز و پاک ما:)
   حالتون خوبه اوضاع بر وفق مراد هس خواهر کوچولوی عزیزم:)
   هیچی قشنگ تر از این نیست که آدم سر عهد و پیمانش با امامش بمونه:)
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد و دعاگو بودم الهی که موفق و خوشبخت باشی 
   خدایا این آبجی با اراده منو عاقبت به خیر کن:)
   من منتظر 80روزگیت هستم آجی جونم:)


   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   خودمم کم سعادت شده بودم البته حرم امام رضا که مشرف شده بودم بیاد همه بچه های سایت بودم
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 62. سلام ..رفتید حرم برای سلام منو هم برسونید ...
  امروز ده روزه شدم :)
  خیلی منتظر موندم که آقا بطلبه برم مشهد بعد از پنج سال ..ولی انگاری قسمت نیست :(

  برام دعا کنید دیگه هیچ وقت شکست نخورم

  • پاسخ:

   حس بارانی

   اشکالی نداره عزیزم حتما قسمت نبوده تو ترکتو ادامه بده ایشالا تو یه زمان خوب خودش جور میشه ایشالا پاکیت ابدی میشه من کلی دعات میکنم 🙏

   دوستان ما هم ک ساکن شهرای مقدس هستن حتما دعاتون میکنن😊😀

   ***  ***  ***
   رها:
   سلام نغمه خانوم گل و گلاب:)
   ده روز زندگی زیباتون مبارک:)
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد و دعاگوی شما بودم
   خواهر عزیزم انشاءالله به زودی آقا بطلبن و مهمون شهر ما باشی:)
   ولی از هر گوشه جهان که دلت پر بکشه و سلامی خدمت آقا عرض کنی  پاسخشو میگیری از امام مهربان و چی از همین مهمتر :)
   الهی که عاقبت به خیر باشی منتظر 40 روزگیت هستم:)   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   خودمم کم سعادت شده بودم البته حرم امام رضا که مشرف شده بودم بیاد همه بچه های سایت بودم
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 63. سلام تا 30 روز رفتم ولی شکست خوردم امروز از صفر شروع میکنم مطمعنم ... چرا که نه .. حتما میشه......... اگر قرار باشه تحمل دوری و پاک بودن به قیمت مرگ باشه باز با عزت میمیرم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام 👋👋
   اول بگم کسی که تونسته یک ماه پاکی رو تجربه کنه
   قطعا میتونه پاکی ابدیم تحربه کنه
   مطمعن باش و به خودت اعتماد کن
   امیدت به خدا باشه
   منتظرت هستم بخش اعلام پاکی
   با قدرت جلو برو
   دعاگوت هستم
   در پناه حق

   ***  ***  ***
   رها:
   سلام به شما :) قطعا این پیام شما یکی از پیامای مورد علاقه من هست:)
   این روحیه قوی و سرحال قطعا به موفقیت میرسه:)
   زیارت امام رضا علیه السلام هم به نیابت از شما انجام شد،برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.
   منتظر خبرهای خوبتون هستم الهی عاقبت به خیر باشید:)
 64. شکوفه آلو(ندانسته ضربه خوردم...سه شهریور امتحان)

  روز 26...
  دو روز مونده تا امتحان، ترو خدااا برام دعا کنید...

  (یاعلی)
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلااااام
   حتما دعا میکنم
   ان شاءالله که موفق باشین
   یا حق

   ***  ***  ***
   رها:
   سلام بر شما دوست عزیز و پاک ما:)
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شدو دعاگوی شما بودم ،برای تاخیر پیش آمده از شما معذرت میخوام.
   انشاءالله هم در این امتحان و هم در تمام زندگی موفق و سربلند باشید
   الهی عاقبت به خیر باشید:)


   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   خودمم کم سعادت شده بودم البته حرم امام رضا که مشرف شده بودم بیاد همه بچه های سایت بودم
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.

 65. سلام
  نهمین چله رو هم تموم کردم پاکیم یکساله شد،خداروشکر
  میشه واسم بازم زیارت نیابتی انجام بدین به امام رضا بگین خیلی مشکلاتم زیاد شده خودش واسم دعا کنه زندگیم به یه ثباتی برسه دیگه شبا با غصه نخوابم،تورو خدا دعام کنین.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااااام خواهرم
   ببخش با تاخیر چند روزه تبررریک میگم
   هم پاکی یکسالتو هم عید بزرگ قربان رو
   نگاه مهربان خدا همیشه همراهت
   چشم نایب الزیاره و دعاگو هم خواهیم بود.
   گشایش بشه تو کارتاتون بحق امام مهربانی ها ان شاء الله. 

   *** ***  ***
   رها:
   سلام بر قهرمان پاکی، زیارت امام رضا علیه السلام انجام شده و دعاگوی شما بودم خواهرم ،برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.الهی که عاقبت به خیر باشید و دلتون آروم باشه به یاد امام رئوف:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام معذرت میخوام بابت تاخیر واقعا 
   خودمم کم سعادت شده بودم البته حرم امام رضا که مشرف شده بودم بیاد همه بچه های سایت بودم
   زیارت حضرت معصومه (س) هم تو اولین جمعه ماه محرم انجام شد.
 66. ابجی یالثارات تونمیدونی ازخودم چقدبدم میاااد
  الان ۸روز پاکی بودم .
  انقد به بدنم این ۲ساعت فشاراومد نمتونستم بشینم یه جا...
  ک شکستم.
  الانم شیطونه میگ نمتونم‌..
  میگ نمیشه
  من از الان تا عیدنوروز۷ماه پاکی میشم شیطون میگ ۷ عددیه ک ازش متنفری .هی توبتو بشکن تابرسه سر۶ماه...
  میبینی؟
  دیوانم کردعههههههههه
  کاش میشدبرم مشاوره.
  چی بگم؟
  خ.ارضام...
  لعنت بمنننننن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   اتفاقا باید خودتو دوست داشته باشی که موفق بشی
   باید بگی این روح و تن من چقدر ارزش داشت که خداوند اشرف مخلوقاتم کرد
   پس بیشتر باید حواسمو جمع کنم
   خودت داری میگی شیطون میگه
   شیطون از کی تا حالا با بشر رو راست بوده
   از کی خیرخواه بوده
   خودت که میدونی میشه و میتونی
   چون قبلا هم با روزای بالای پاکیت به خودت و ما ثابت کردی که میتونی
   شیطونو دور بزن
   از الان پاک بشی میشه 210 روز از این که متنفر نیستی
   آبجی برای تک تک لحظه هات برنامه داشته باش
   طوری که هیج وقتی نباشه برای ایتکار
   مراقب خواب و خواکت باشه
   بیشتر به ورزش کزدن توجه کن
   استفاده از نت رو کنترل کن
   برای حال دلتم بیشتر به ذکر و قرآن پناه ببر
   باور دارم که میتونی
   در مورد خ.ا حتی مشاورم نتونی بری با تکیه بر توانایی های خودن هم میتووونی
 67. رحمت روزبهانی

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  امشب میخام شروع کنم تو روخدا کمکم کنید.
  نمیگم ادم خوبی هستم اما دوس دارم پاک باشم خسته شدم.
  دلم گرفته.
  اینم ایدی تلگرام خواهش تنهام نذارید.
  **************
  • پاسخ:

   سلام
   گذاشتن ایدی خلاف قوانینه
 68. مرسی رها جان
  ایول ^_____^ چقدر غصه خوردم داشت بسته میشد وای
  اگه زحمتی نیست یه زیارت برا منم انجام بدین
  ۷۳ روزه پاکم :)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام :)
   عالی دارید پیش میرید
   خدا خیر بده رها خانم رو که قبول زحمت کردن و این بخش رو سر پا نگه داشتن
   دلتون زنده به یاد امام رئوف

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوب و قدیمیمون
   خوشحال شدم دوباره تو این بخش دیدم شما رو
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم به نیابت شما انجام شد.
   خداررووووشکر 7روز دیگه یه زیارت داریدااااا
   پیش به سوی تلاش و امید و موفقیت :)

   *** ***  ***
   رها:
   سلام خواهر عزیزم زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.الهی که عاقبت به خیر باشید:)
 69. سلام به همه دوستان گل
  ۲۸۶ روز پاکی
  عه اینجا چه آشناس!!!
  عه اینجا یه آبجی داشتیم همیشه برامون دعا میکرد.
  اهان اینجا...
  معلومه دیگه این قدر دیر میاییم ...
  خوب یه یادی از آبجی یالثارات عزیز بکنیم😊
  آبجی یه زیارت نیابتی میخواستیم لطفا
  بازم ممنون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام و درود بر مرد بهشتی سایتمون
   خوشحالم از حضور پاکتون تو این بخش
   9 ماه بندگی نابتون قبول درگاه حق
   خب بیشتر سر بزنید اینحارو فراموش نکنید :)
   اما ممنونم از ابراز لطفتون
   ان شاء الله که نگاه مهربان خدا همیشه همراهتون باشه
   راستی چرا تشریف نمیارید تیم مدیریت؟؟
   چشششم زیارت هم بزودی انجام میشه.
   ** زیارت حضرت معصومه (س) بانوی ایمان و کرامت هم به نیابت از شما انجام شد.**

   *** ***  ***
   رها:
   سلام آقا محمد زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.الهی که عاقبت به خیر باشید:)
  • پاسخ:

   رها:
   سلام بر شما کاربر خوب و خواهر عزیز خودمون:)
   سلامت باشی :)
   نه آجی عزیزم این بخش همچنان باقی ست
   فقط جناب عبدالمهدی دیگه زیارتا رو انجام نمیدن:(
   من و خواهر بزرگوارمون یا لثارات الحسین در خدمت شما هستیم:)
   کاش روزای قشنگ پاکیتونم میگفتین به ما
   حالمون خوب میشد:)
 70. سلااااام
  وای خدایا شکرت.چله ی دومم رو‌ هم تموم کردم😍😍خیلی خوشحالم.خیلی حس خوبیه این پاکی.ممنونم که تو این لحظات خوش کنارمین❤️❤️❤️
  • پاسخ:

   رها:
   سلام شیدا جان ،قهرمان ،پر انرژی،پاکِ پاک:)
   هورااااااااااااااااااااااااااااااا
   انقده خوشحال شدم آجی که پیامتو دیدم
   الهی که این حس خوبت همیشگی باشه
   مراقب خودتو و پاکیت باش 
   تو باعث افتخار مایی:) مرسی از تو که حس خوبتو شریک میشی
   به زودی انشاءالله زیارت انجام میشه:)


   عبدالمهدی:
   سلام شیدا خانم
   داشتم مقداری پیام جواب میدادم، که به عجب پیامی رسیدم
   خییلی خییلی خوشحال شدم از پیامتون
   ظاهرا برای چله ی اولتون نتونستم حضور داشته باشم، ولی الآن اتمام چله ی دوم رو می بینم. واقعا عالی و مسرت بخشه

   امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

   یا لثارات الحسین:
   به به سلام شیدا گلی
   چه کرده خواهرمون
   شیطانو دیوونه کرده :)
   مسیر سبز و قشنگ بندگیت هموار هموار خواهرم
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) از طرف شما انجام شد.
   پیش به سوی موفقیت. اونم چله به چله:)

   *** ***  ***
   رها
   سلام شیداخانوم زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.الهی که عاقبت به خیر باشید:)
 71. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام روز بخیر
  ایم دو روز گذشته حالم خوب نبود
  روز اولم هست
  دوباره اومدم برای گرفتن زیارت نیابتی
  نمیدونم چرا از یه سوراخ چند بار گزیده میشم
  شاید تصمیم قاطع نیست و هدفی ندارم :'(
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما کاربر عزیز:)
   چشم 10روزه که بشین حتما خبر تلاشتون خدمت آقا میبریم و نایب الزیاره خواهیم بود.
   هدف ؟؟؟
   همه دارند اما ...
   تنها عده ی کمی شجاعت رسیدن بهش ...
   برای رسیدن به آرامش در زندگی باید به خودتون کمک کنید
   یه سری به باشگاهها بزنید
   این قهرمان ها هم با همین روز 1شروع کردن
   پس نا امید نباشید:)
 72. سلام واقعا امام رضا به نعمته برا ایران راستی هنوزم زیارت می کنید اگه می کنید یکی هم برای این عبد گناهکار بکنید با تشکر
  • پاسخ:

   رها:
   سلام به شما علی آقا،خوبین؟؟
   نظر شما کاملا صحیحه خداوند نعمت رو بر مردم ایران تمام کرد:)
   و به قول شخصی ،مشهدیا بهشت میخان چکار وقتی خودشون تو بهشتن:)
   چشم به زودی انشاءالله انجام میشه.
   امام رضا پشت و پناه شما باشه الهی:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   البته بنده تو حرم خواهر امام رضا (ع)، بانو فاطمه معصومه (س) نایب الزیاره و دعاگوی شما بودم علی آقا.

   *** ***  ***
   رها:
   سلام علی آقا زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.برای تاخیر پیش آمده معذرت میخوام.الهی که عاقبت به خیر باشید:)
 73. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام صبح بخیر
  چاکر همه برو بچه‌های با حال سایت

  این درد ودل ها و جواب های صبورانه شما واقعا مایه دلگرمی هست
  کلی انرژی گرفتم
  مصمم ترشدم
  یکی از مشکلاتم اینه که خیلی وسوسه میشم تو گوگل سرچ کنم
  از بقیه راه ها تا حد زیادی مراقب هستم .  راستی امروز روز پنجمه .
  ان شاء الله پک میشم
  و زندگی خوبی رو شروع میکنم
  یا علی ;-)
  • پاسخ:

   حرّه سادات🍃

   سلام 
   گوگل واقعا وسوسه انگیزه.
   اما مطمئنم شما از پسش برمیاید...
   وقت کمتری رو پای اینتر نت صرف کنید.
   در پناه حق🍃

   رها:
   سلام،این طور که از قرائن و شواهد پیداست مهمترین عامل شکست های شما 
   دیدن تصاویر و فیلم هست،
   ببینید کاربر عزیز موفقیت در ترک و چه در سایر امور زندگی تنها بستگی به میزان اراده شما دارد
   تمام کسانی هم که موفق شدند هم همین نظر را دارند پس با توجه به این مورد
   شما در قدم اول باید تصمیم قاطع بگیرید
   در قدم دوم باید یک بار دیگه مرور کنید عوارض دیدن این تصاویر رو 
   چه زمان هایی که از شما به هدر داد چه پول هایی که برای هزینه اینترنت به هدر رفت و عوارض روحی و ...

   دیدن این تصاویر و اعتیاد به آنها مثل یک باتلاق میمونه و هر چقدر که بگذره ترک کردن سختتر و وابستگی فرد هم بیشتر میشه
   پس حالا که جوان هستید و سرشار از انرژی بهترین زمان ترک رو از دست ندید.
   در قدم سوم خانه خودتان را تمیز کنید،بله:) کامپیوتر و گوشی و غیره رو از این تصاویر تمیز کنید
   حتی المقدور تنها نباشید ،از دوستی و معاشرت با کسانی که باعث وسوسه شدن شما میشوند اجتناب کنید برای خودتون دوستانی پاک انتخاب کنید:)
   بیکار نباشید برای اوقات فراغت خودتون برنامه داشته باشید
   وقدم چهارم اینکه 
   هرگز فکر نکنید که مقاومت شما بالاست و با دیدن تصاویر در پاکی شکست نمیخورید چرا که بسیاری از افراد از همین غرور کاذب شکست میخورند.

   برادر بزرگوار در لحظه های حساس که فرد بسیار تحریک میشه اگر فقط حدود نیم ساعت تحمل نشون بده به مرور از میزان این حساسیت کم میشه
   پس تا میتونید مقاومت کنید

   هر چه قدر هدف برای یک انسان مهم تر باشه تلاش و اراده شخص هم بیشتر میشه ،اگر هدف رضایت خدا باشه و یاری گرفتن از خودش چه بسا که این راه 
   که دشوار به نظر میاد بسیار هم آسون بشه:)
   سعی کنید چن تا سایت خوب و معتبر برای خودتون پیدا کنید مثل اینجا :)
   و در لحظات که وسوسه میشین به این سایتا سر بزنید و مطالبشو دنبال کنید 
   خلاصه چیزای خوبو دنبال کنید هر چیزی که خوبه و مورد علاقه شما ،داستان های کوتاه شعر خبرهای ورزشی احادیث ایمه زندگی شهیدان و ...

   اهدافی رو برای خودتون در زندگی در نظر بگیرید و تمام تمرکز خودتونو بزارید روی انها و وقت خودتون پر کنید.
   همیشه اول راه هر چیزی سخته از آشپزی و ورزش و شاغل شدن و ...
   بگیرید تا ترک کردن 
   شما مقاومت کنید کم کم راه هموار میشه 
   نگران تصاویر هم که در ذهن شما از قبل باقی مونده نباشید با گذشت مدت طولانی ترک به طور کامل از بین میرن.
   یه نکته اینکه متاسفانه این تصاویر و فیلم ها ممکن در آینده که ازدواج کنید براتون دردسر ساز بشه پس خواهش میکنم به حرمت زندگی آینده تون 
   در این لحظه های سخت مقاومت کنید 

   و در این راه هرگز نا امید نشید 
   هر بار که رکورد خودتون بشکنید شایسته تقدیر خواهد بود
   و تمام امور زندگی تون طوری قرار بدید که به خدا نزدیک باشید بعد از مدتی مقاومت شیرینی توبه رو خودتون حس میکنید.
   این تمام نکاتی بود که به ذهنم می رسید شرمنده که طولانی بود امیدوارم کمک کننده باشه:)
   *اِنَّ الله یحب توابین*
   موفق و موئد باشید.


 74. خواااااهریا لثاراتتتت
  بازم توبه شکستم...
  این اینترنت منونابودکردهههه.
  الان بایدیکسال پاکی میبودم...
  چرانمیشه!
  دوهفته پاکیمم رفت!!!😣😣😣😣
  منوکه یادته؟؟!
  ازخودم متنفرم که بنده هوس شدم...
  من این نبودمممم
  چه کنمممم!؟
  چرا همش تو این دوره ماهانه حس گناهم بیشترمیشه...
  چیکارکنم خدااااا!
  روم نمیشه دوباره توبه کنم
  توبه ۱۰۰باره چه سود....اما الان باز غسل میکنم...
  به امیدخدا...
  دلم گرفتههههه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهر خوبم مگه میشه شما رو یادم نباشه
   متاسف شدم
   و درک میکنم هم چه حسی داری الان
   اما خودت هم خوب میدونی این حس دیر یا زود تموم میشه
   اما حال خوب آینده تو به تصمیماتت حتی تو همین حال بستگی داره
   خواهر خانمی ما شاهد حضورت و تلاش هات بودیم اینجا
   قطعا چیزی که ما اینجا دیدیم
   اینه که شما بازم میتونی موفق بشی
   اما فقط یه حساب کتاب ساده با خودت بکنی
   اینترنت واقعا چقدر بودنش تو زندگیت ضروری هست؟
   اصلا چه کارای دیگه ای میشه با اینترنت انجام داد؟
   ما بعنوان بچه شیعه چه وظایفی داریم و از این اینترنت چقدر میتونیم در جهت خدایی شدن استفاده کنیم؟
   خواهر جان راه توبه و بازگشت به سمت خدا همیشه بازه
   اما همین زندگی کوتاه ما هم میتونه به بهترین کیفیت بگذره
   و اینا همش به ما بستگی داره
   و تو میتونی با یه برنامه خوب به بهترین چیزهایی که دلت میخواد برسی
   منم برات آرزوی موفقیت میکنم
   و امیدوارم که با خبرای موفقیتت بازم خوشحالمون کنی.
   در مورد بالارفتن میل جنسی تو دوران قبل از ماهانه هم واقعا دلیل علمی وجود داره و اون تغییران هورمونی بدن هست
   اکثرا خانما تو اون دوران شکست میخورن
   اما برای اون دوران هم راهکار وجود داره عزیز خواهر
   بیشترش همون مشغول بودن. تنها نبودن و ورزش کردن و رعایت تغذیه هست
   و اینکه حتی اگر تو روزای اولی پریودی اون میل زیاده چون نمیشه نماز خوند دست از عبادت های دیگه نکشید.
   در مورد توبه هم باید بگم که همین توبه هم سود داره
   چون توبه دو جانبه هست
   هم بازگشت ما به سمت خداست و بازگشت نگاه مهربان خدا به سمت ماست
   جز خدا کیست که در سایه مهرش بخزیم
   رحمت اوست که هر لحظه پناه من و توست
   امیدوارم با مدد حضرت جوادالائمه و حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) که فردا سالروز ازدواجشون هست شما همه موفق باشی.

 75. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام و صبح بخیر به همه کسانی که تو جبهه جهاد با نفس کار میکنن چه قسمت پشتیبانی و تدارکات چه بقیه دوستان که مبازره میکنن و خلاصه همه همه همه

  رها خانم خدا میدونه بعد از اینکه جواب سوالم رو دادین اصلا تصمیمم برای مبارزه جدی تر شد متاسفانه چون زیاد شکست خوردم تصور پیروزی برام یکم مشکله  روز چهارم پاکیم هست
  ان شاء الله اجرتون با مادر حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام
   4 روز پاکی رو تبریک میگم
   اجی رهام جتما خوشحال میشه
   ان شاءالله ک این پاکیتون ابدی بشه
   دعاگوتون هستم در پناه حق


   رها:
   سلام :)
   سلام به شما و این همه تلاش و پشتکار شما:)
   زنده باشین برادر :) خدمتگزاریم:)
   خب چند تا توصیه خواهرانه هم برای شما دارم که انشاءالله روزای 
   قشنگ تری رو داشته باشین:)
   معتقدم هر آدمی میخاد عادت بدی رو ترک کنه باید روحیه بالایی داشته باشه
   انرژی بده به خودش 
   بله:) خودش با خودش مهربون باشه 
   در دنیایی که ممکن از جهات مختلف انسان تحت فشار باشه 
   از سوی جامعه خانواده وضع حجاب گرانی ها و ...
   بی انصافیه خود شخص هم با خودش دشمنی کنه
   اعتماد به نفس شو کم کنه 
   چرا تصور پیروزی باید برای برادر ما مشکل باشه؟؟
   پیروزی حق شماست سهم شما از دنیا از آخرت :)

   شیطون همیشه سوار فکرای منفی میشه و با همین فکرای منفی و مائوس کننده هست که
   کم کم ما رو نا امید میکنه کم کم ما رو میبره به هر سمتی خودش میخاد
   من الان از شما برادر بزرگوار نمیخام که رکورد پاکی بزنین، نه!
   فقط میخام از لحظه ای که پیام منو دیدین 
   با نگاه دیگه ای زندگی کنید 
   با خودتون بگید محمد رضا خوشبختی و پاکی حق توعه
   حالا این خوشبختی چه در دنیا باشه یا آخرت:)
   بگید سخته شاید نتونم اما خدا کنارمه 
   مشکلات بهش میسپارم و هوامو داره
   خلاصه کلام 
   برسین به این سخن امام رئوف که می فرمایند
   به خداوند خوش بین باش
   یه جوری همه چیزو بسپارین به خدا که آرامشو حس کنید 
   انسان آرام بهتر تصمیم میگیره فکرش باز میشه 
   ودقیقا میرسه به نقطه ای که برای آینده اش برنامه ریزی کنه
   ما منتظریم که پر انرژی در کنار ما باشید

   همه کسانی که در دنیا به عنوان الگو یاد میشن بارها شکست خوردن و دوباره بلند شدن تا به آنچه که هدفشون بوده برسن
   پس از شکست نترسید و ساده از کنارش رد نشین 
   در هر شکست درسی هست که به شما کمک میکنه:)

   حضرت زهرا یار و یاور شما :)

 76. سلام
  رها خانم
  ببخشید سوال داشتم بزارین همین جا مطرح کنم
  شما درست میگین تازه نگاه کردم به سوالم جواب دادن
  ولی درست متوجه جواب نشدم
  بطور مثال یه نفر چند روز پاکه بعدش متاسفانه خراب کاری میکنه اگر بخواد با اسم خودش اعلام بکنه که من خراب کردم و مروز روز اول پاکیمه ،هم خودش شاید روش نشه بگه چون شما هر روز به پیامهای ما جواب میدین و خلاصه شاید دیگه اصلا به سایت سر نزنه بخاطر خجالت، و بگه پیام نمیدم بهتر از اینه که چند نفر رو ناراحت کنم
  و اینکه این اعلام لغزش شاید برای شما هم تاثیر بذاره
  بهتر نیست که فرد تغییر نام کاربری بده (البته من نمیدونم که وقتی ما تغییر نام میدیم یا بصورت ناشناس پیام میدیم متوجه میشین یا نه)
  و اون‌موقع پیام بده
  شخصا خودم اگه خدای نکرده خرابکاری کنم روم نمیشه دوباره با همون اسم پیام بدم

  طولانی شد ببخشید
  التماس دعا
  • پاسخ:

   رها:
   سلام کاربر عزیز، بنده پاسخی که آقای عبدالمهدی به شما دادن رو خوندم .
   خب بر طبق فرمایش ایشون اینکه فردی اعلام شکست کنه 
   با چیزی که ما از اون به عنوان  اعتراف به گناه یاد میکنیم فرق داره این که مشخص شده و موردی در اون نیست.
   اما اینکه فردی از اعلام شکست خجالت زده بشه ،
   حقیقت اینه که منم در اولین شکستم همین فکر رو داشتم که بقیه چه فکری راجع به من دارند ؟؟همون لحظه با خودم گفتم هدف چیه؟؟ فکر دیگران
   یا دست یافتن به پاکی و رسیدن به رضایت الهی،
   توبه کردم و دوباره با همون نام کاربری اعلام پاکی داشتم.
   در واقع قرار نیست هر بار شکست خوردیم اعلام کنیم شکست خوردیم اما هر بار توبه کردیم و برگشتیم میتونم دوباره با روز اول اعلام پاکی کنیم.
   از طرفی کادر مجموعه با اعلام شکست در بخش اعلام پاکی کاملا مخالفه چرا که باعث تضعیف روحیه سایر بچه ها میشه 
   و اینکه دوستانی در بخش درخواست کمک این مورد رو بیان میکنن هم که مقصود روشنه و کمک میخان.
   در مورد تغییر نام هم این مورد از نظر ما ایرادی نداره 
   و اینکه متوجه بشیم یا نه 
   حقیقت اینه که بله امکانش هست
   حالا به چه صورت شما مدتی رو کامنت گذاشتین و آی پی مشخصی داشتین 
   وقتی با اسم دیگه ای هم پیام بزارین آی پی شما همونه
   که البته اینم اضافه کنم این پشت به قدری سر مدیران عزیز شلوغه که واقعا وقتی نمیشه به آی پی ها هم توجه کنیم
   و صرفا اگه مشکل خاصی باشه کسی به این موارد توجه میکنه
   پس شما هر طور که با روحیه خودتون سازگارتره کامنت بزارین 
   با همین نام یا نام دیگه ای.
   و نکته آخر اینکه چرا به شکست فکر میکنید 
   به پیروزی و پاکی همیشگی فکر کنید 
   ما آرزو میکنیم با همین نام شما رو در باشگاههای بالای پاکی ببینیم:)


   امیدوارم به پاسخ سئوال تون رسیده باشین بازم اگه ابهامی بود بفرمایید میگم سایر مدیران عزیز پاسخگو باشن:)

  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام 
   نگران چی؟
   هر روز خالص باش،خدا هم بهترین مصلحت رو برات رقم میزنه
   هر شبانه روز ۲۴ ساعته،هشت ساعت خواب رو کم کن میشه شونزده ساعت.
   به این شونزده ساعت فکر کن چون ممکنه طلوع بعدی رو نبینی،هی برو جلو 
   خدا هم هل میده جلو.
   دستت رو بذار تو دست بزرگتر(خدا)  
   شیطان ایا میاد جلو؟؟؟
   خدا خیلی تو قرآن قاطعانه میگه ایا نمیدونن من اشکار و نهانشون رو میدونم این یعنی انسان منو ببین یعنی با من دوست شو.
   هرچه سمت گناه بریم خوبی ها بر عقلمون پوشیده میشن یعنی انگار اصلا عقل ما توان فکر در مورد اون رو نداره حتی حسنات بی زحمت مثل لبخند زدن.
   انشاالله امام مهربونی وسیله ای میشه برای اتصالت به خداوند .
 77. سلام صبح بخیر
  روز سوم هستم
  دوست دارم پاک بشم
  برام دعا کنین
  در ضمن یه سوال تو بخش سوالات مطرح کردم ولی فکر کنم حذف شد باید چیکار کنیم؟
  • پاسخ:

   رها:
   سلام سلام به شما و همت عالی شما:)
   سه روز پاکی محشره :)
   از خودتون مراقبت کنید حتما بیشتر میشه
   این روزای قشنگ:)
   خدایا  کمک حال دوست ما باش:)
   کاربر عزیز سئوال شما رو من الان نگاه کردم برای تاریخ 18مرداد 
   ساعت 12:5 بود درسته؟؟
   پاسخ داده شده حذف نشده که:)
 78. سلام ... من دو روز هست که روزه میگیرم و دو روزه پاکم و میخوام همینو ادامه بدم... به یاری خدا بعد هشت روز میام و درخواست زیارت میکنم...تشکر از شما بزرگواران
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   دو روز پاکی رو بهتون تبریک میگم
   ان شاءالله 
   دعاگوتون هستم


   رها:
   سلام سید بزرگوار:)
   روزهاتون قبول درگاه حق:)
   چه روزای خوب و قشنگی رو هم روزه هستید 
   ما رو هم دعا کنید
   ما لحظه شماری میکنیم ده روزه بشید
   ما نایب الزیاره شما باشیم:)
   خدایا کمک حال دوست ما باش:)
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهری خودم،امر بفرمایید در خدمتم:)
  • پاسخ:

   مهدیه


   سلام
   خوبه ک هنوز امید دارید.
   عامل شکست رو پیدا کنید و ازبین ببریدش.
   منتظر اعلام پاکی های بیشترتون هستم❤

   رها:
   سلام
   روز قشنگ دوم شما مبارک باشه 
   ما منتظریم :)
   پر انرژی هر روز خودتون شروع کنید
   امام رضا پشت و پناه شما باشه الهی:)
 79. ☆نیلوفران☆

  سلااااااااااام
  خیلی خیلی مرسی💕
  لطف کردین آبجیای گلم به خاطرزیارت...

  آبجی فاطمه اینقدرخوشحال شدم دیدم نائب الزیاره منم بودی✔✔✔

  چشم ازشماهم التماس دعا💟
  .
  .
  .
  رها؟
  چطوری رفیق:)
  زحمت کشیدی آبجی خانوم...
  خیلی خوشحال شدم که روز دحوالارض نائب الزیارم بودی💕
  مرسی واقعا✔✔✔

  ازپیشنهادخوبتم سپاس گزارم💟
  • پاسخ:

   رها:
   سلام ،خواهش میکنم نیلوفران عزیزم،وظیفه ست:)
   زنده باشی:)
 80. سلام دوست ناشناس من
  من درکت میکنم کسی نمیگه این راهی که پا گذاشتی و میخوای بگذاری آسونه. منم مثل تو همین راه رو تجربه کردم حتی الان هم تجربه میکنم بعد از 150 روز ولی فقط با فکر کردن با خودت به اینجا می رسی که باید جلوی این عمل رو بگیری. هر چی زودتر تبر برداری ریشه این درخت رو بزنی آسون تره.
  توی دنیا هیشکی نمی تونه بهت کمک کنه باید خودت تصمیم بگیری اون موقع ببین چ نیرویی میگیری. شروع کن اول تصمیم بگیر...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   متشکرم از شما آقا سید بزرگوار
   اجرتون با امام مهربانی ها
 81. سلام
  حالم خوب نیست
  خستم از گناه
  از خدا و اهل بیت علیهم السلام شرمندم تنها امیدم اینه که محبّ اهل بیت هستم
  نماز میخونم
  اهل دین و دیانت هستم
  نهایتا ده دوازده روز بتونم خودم نگه دارم
  بعدش سرچ تو گوگل مثل خوره میوفته به جونم و همه چیزو فراموش میکنم اون لحظه انگار هیچی نمیفهمم
  کمکم کنید لطفا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست بزرگوار
   محرک ها که غیر قابل انکاره
   این مدیریت شماست که منجر به پیروزی میشه
   برادر من 
   مراقب وروری های چشم و گوش و فکرتون باشید
   اگر روح رو تشنه نکنید که تقاضاهای زیادی نداره از شما
   اما امان از روزی که تشنه بشه اونجاست که باگناه هم حتی سیراب نمیشه
   با خودتون بگید من اشرف مخلوقات خدا هستم
   لیاقت من بهترین هاست
   نباید افسار نفسمو به دست شیطان بدم
   از رحمت خدا ناامید نشید
   تو این راه همیشه همراهبتون میکنه
   بنده هم امروز تو حرم حضرت فاطمه معصومه(س) دعاگوتون هستم.
 82. سلام
  امروز روز اولی هست که من میخوام ترک رو شروع کنم.
  برای منی که نهایت پاکیم توی روزهای عادی بین 4 تا 5 روزه،
  دست پیدا کردن به ده روز هم یه رویا شده برام.
  ان شاء الله ده روز دیگه یعنی 27 مرداد بتونم بیام و با سربلندی
  ازتون درخواست زیارت بکنم.
  محتاج دعای همه ی کسایی هستم که این کامنت رو میخونن.
  یاعلی
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام
   آفرین ک نااامید نشدین 
   قطعا پاکیتون بیشتر از ده روزم میشه شما فقط اراده کن.
   حتما دعاتون میکنم
   در پناه حق

   ----------------
   رها:
   سلام آقا علیرضا خوبین؟
   حقیقتش امروز درسته که تازه شروع کردین اما انگار امام مهربان 
   نگاه ویژه ای به شما داشتن چون
    در روز دحو الارض،امروز،نایب الزیاره شما بودم.
   زیارت حضرت امام رضا ـ علیه السلام ـ بهترین و با فضیلت‌ترین عمل مستحبی این روز است.
   پر انرژی به جلو حرکت کنید ما منتظر موفقیت شما هستیم:)
 83. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام صبح بخیر
  بالاخره روز دهم رسید
  ان شاء الله موفق میشم
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلااااااام👋👋👋
   10 روز پاکی رو بهتون تبریک میگم👌👌👌👌
   اییییول به این اراده قووووی👌💪💪
   به امید روزی که پاکی شما ابدی بشه🌷🌹🌷🌹
   با قدرت جلو برین 👊👊
   در پناه حق


   ----------------------
   رها:
   سلام 
   به به، احسنت ،بالاخره ده روز اول تمام شد
   خدایا شکرررررررررررررررررررت
   دیگه باید 
   خوب باشید،خندون ،سرحال
   برای این پاکی بی نظیر :)
   خیلی مراقب این پاکی قشنگتون باشین آقا محمد رضا
   زیارت امام مهربان در روز دحو الارض انجام شد.
   زیارت حضرت امام رضا ـ علیه السلام ـ بهترین و با فضیلت‌ترین عمل مستحبی این روز است.
   الهی عاقبت بخیر باشید.

   یا لثارات الحسین:
   سلام ماشاالله به شما
   ما روز به روز شاهد تلاش شما بودیم
   ان شاء الله برکت این جهاد تو زندگیتون جاری بشه
   زیارت بانوی عشق و ایمان حضرت فاطمه معصومه (س) به نیابت از شما انجام شد.
 84. سلاااام.
  خوبین!؟
  امیدوارم بهترینها نصیبتون بشه.
  امروز چهلو یکمین روز پاکیم هستش.اومدم بگم لطفا از طرف من امام رضا و حضرت معصومه رو زیارت کنید طبق این طرح.
  خیلی ممنونم ازتون که این طرح رو گذاشتید وقتی اینو دیدم خیلی خوشحال شدم،خودم دوهفته پیش مشهد بودم و الان واقعا دل برا آقا تنگ شده.
  فقط حتما برای پسر عمه ی حقیر که سخت بیمار هستند دعا کنید و از آقا جان بخواید ایشون رو شفا بدن.
  یه چیزه دیگه اینکه من جدیدن مشکلاتی دارم و خیلی گرفتار شدم،به امام رضا بگو به ماهم یه نگاهی بکنه.
  بازم ازتون ممنونم.
  برام دعا کنید یاعلی.
  خدانگهدار.
  اللهم عج الولیک الفرج.
  • پاسخ:

   سلام 
   الحمدلله 
   41 روز پاکی ناب مبارکتون باشه آقا رضا
   ان شاالله خدا شفای عاجل به ایشون بدن.
   خدا هر چه سریعتر رفع مشکل کنه براتون.به حکمتش اعتماد داشته باش
   یا علی   ----------------------
   رها:
   سلام ، سلام به شما مرد بزرگ:)
   بله که خوبیم :)
   مبارکه مبارررررررررررررررررررررررررررررک:)
   بله واقعا دست آقای عبدالمهدی درد نکنه برای این طرح بی نظیر:)
   فدای امام رضا بشم که دلتنگی برای حرمش از همون لحظه خداحافظی شروع میشه
   ولی خب شما دیگه روسفید هستین پیش آقامون 
   خیلی مراقب خودتون باشین برادر:)
   در روز دحو الارض زیارت امام مهربان انجام شد.
   زیارت حضرت امام رضا ـ علیه السلام ـ بهترین و با فضیلت‌ترین عمل مستحبی این روز است.
   انشاءالله حال پسر عمه و تمام مریضان با عنایت ویژه  امام رضا علیه السلام بهتر بشه.الهی عاقبت به خیر باشید:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام برادر بزرگوار
   تبریک میگم این موفقیت دو
   ان شاء الله که موفقیتتون همینطور ادامه داشته باشه.
   در حرم بانوی کریمه حضرت فاطمه معصومه (س) نایب الزیاره و دعاگوی شما بودم.
   اللهم اشف کل مریض.
 85. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  روز نهم هست
  ان شاء الله فردا دوره ده روزه تموم میشه
  زیارت نیابتی میخوام ;-)
  • پاسخ:

   پوریا
   بسیییییییار عالییییی
   9 روزه بسوی خدا قدم برمیدارید
   با قدرت و انگیزه ادامه بدید


   فقط خودتونید که باید خودتون رو به جلو هل بدید،چون هیچکس به شما کمک نمیکنه...
  • پاسخ:

   دختر آفتاب

   سلام اقا جاوید👋👋
   12 روز خدایی رو به شما تبریک میگم برادر👏👏🎉🎉
   آفرین به این اراده و ایمان قوی شما💪💪💪
   انشالله ک پاکیتون ابدی میشه🌹🌹🌹
   خدا پشتو پناه شما باشه
   در پناه حق
 86. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام صبح بخیر همگی
  خیلی ممنونم بخاطر لطفی که حق بنده کردین
  امروز هشتمین روز هست
  ان شاء الله با توفیق الهی به سرانجام میرسونمش
  یاعلی مدد
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام بنده خوب خداااا👋👋👋👋
   آفرین به این اراده و ایمان قوی👏👏
   ایول به این قدرت💪💪💪
   هشت روز پاااااکی رو تبریک میگم به شما🌹🌹🌹🌹
   فقط،لطفا بیایین در بخش اعلام پاکی روزاتون رو بگین ممنون از شما
   خدا نگه دارتون
 87. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام صبح بخیر همه خوبان
  از همه دوستانی که در این سایت به هر نحوی زحمت میکشن از خدا طلب توفیق میکنم خیلی به بنده کمک کردین اجرتون با مادر حضرت زهرا سلام الله علیها
  امروز روز هفتم هست
  حقیقتش تحت فشارم
  برام دعا کنید سرد نشم
  • پاسخ:

   امین:

   هفتمین روز الهی شدنتون مبارک 
   خیییلی عالیه 
   دمتون گرم واقعا 
   با قدرت ادامه بدین 
   مطمئنم که موفق میشین
   برای بهرزوی شما دعا میکنم
   التماس دعا 
   یاعلی
 88. ☆نیلوفران☆

  سلام رهارفیق💕
  خوبی؟
  منوهنوزیادته:))
  ببین من زیارت می خوام گفته باشم...

  رها؟
  حالم خوش نیست...
  یه جایی بودم برگشتم احتمالاحدس می زنی کجا...
  قبلابخش همفکری یه چیزایی گفتم...
  خلاصه 10 تادعام کن:)

  آبجی فاطمه(یالثارات الحسین)
  کم پیداچطوره؟
  شما هم دوس داشتی دعام کن:))
  خوشحال میشم💕
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خواهر مهربونِ گلم:)
   معلومه که یادمه،مگه میشه شما رو از یاد برد؟
   بله آبجی متوجه شدم:(
   امیدوارم حال دلت بهتر بشه 
   حقیقتش خودمم حال خوبی نداشتم این هفته،
   اما همه چی رو سپردم به خدا:)
   این جور موقعا زیارت امین الله در حرم آرومم میکنه
   اگه دوست داشتی معنی شو بخون:)
   زیارت امام مهربان در روز دحوالارض انجام شد.

   زیارت حضرت امام رضا ـ علیه السلام ـ بهترین و با فضیلت‌ترین عمل مستحبی این روز است.
   الهی عاقبت بخیر باشی:)

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی خانم با وفا
   والا هستم اون پشت صحنه دیگه ماشاالله جوانتر ها خوب و پرانرژی کار میکنن.
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم از طرفت انجام شد.
   و دعاگوی خواهر بزرگوارم هستم.
   حال دلت همیشه خدایی. منم از دعاهای قشنگ بعد نمازت فراموش نکن.
   حضور پر برکتت همیشگی :)
 89. خادمین تواب

  مدیرناشناس

  سلام رها خانوم
  ممنونم
  امیدوارم حال شما هم خوب باشه
  چشم حتما براتون پست نماز رو میزارم یکم مشغله دارم
  حرم امام رضا؟:)))
  چه عالی خیلی وقته نرفتم
  ممنونم که دعام کردین میشه گفت این بهترین خبری بود که امروز شنیدم
  واقعا لطف کردید
  برای منم جالب بود حقیقتو بگم فکرشم نمیکردم کسی منو یادش مونده باشه :)
  چشم چشم دوباره شروع میکنم به پست گذاری فقط دعام کنید بتونم از پس مسئولیت هایی که برگردنمه بر بیام
  قول میدم تند تند پست بزارم
  موفق باشید
  یاعلی
 90. رها به javid
  پاسخ پیام خصوصی تاریخ 13مرداد
  سلام به شما کاربر خوب سایت :)
  تبریک میگم بهتون
  این تلاش شما حتما پاداش جانانه ای از سمت خدای مهربان خواهد داشت :)
  ما منتظرخبر موفقیت ها و 40 روزگی شما هستیم
  زیارت امام رضا علیه السلام هم امروز شنبه انجام شد.
  الهی عاقبت بخیر باشید.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   زیارت بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) به نیابت از شما انجام شد.
   در پناه اهل بیت سالم و سعادتمند باشید.
 91. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام و صبح بخیر به همه دوستان
  امروز روز ششم هست
  دارم ثانیه شماری میکنم برای زیارت نیابتی
  التماس دعا
  • پاسخ:

   امین:

   سلام بنده خوب خدا 
   ششمین روز الهیتون مبارک 
   با قدرت ادامه بدین 
   التماس دعا🌺🌹

   رها:
   سلام 
   امروز شنبه من دعاگوی شما بودم 
   ولی زیارت چهارشنبه  و 10روزگی شما یه چیز دیگه ست 
   آقا محمد رضا:)
   آرزومند پاکی ابدی شما هستیم.
 92. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام علیکم ، صبح بخیر به همه
  امروز روز پنجممه
  خیلی خوشحالم
  سر زدن به سایت و کامنت گذاشتن و جواب دریافت کردن خیلی تاثیر گذار هست واقعا
  ان شاء الله پاکی ابدی
  • پاسخ:

   امین:

   سلام بنده خوب خداا
   خوبین؟
   صبحتون بخیر
   پنجمین روز بندگی رو خدمتتون تبریک عرض میکنم 
   خیلی عالیه 
   باقدرت پیش برید 
   مطمئن باشید که خدا همه حال حواسش به شما هست 
   ما هم ممنونیم از شما که با حضورتون باعث دلگرمی ما میشین 
   پاکیتون ابدی 
   التماس دعا🌺
 93. (خانم دکترموفق)

  سلام اینجاجاییه که میخواستم بارهااااااااااااااااا بهش فکر کردم من اصلا با شوهر کردن مخالفم میخوام فرار کنم برم خادم امام رضا شم از حرف اطرافیان آخه چرا میگن عیبه شوهر نکنی کجای این شوهر نکردن عیبه!!! خب به من چه که اون خانمه شوهرشوووووووووووووووو تامین میکنه من متنفرم از این چیزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حیا که نداره با این حرفاااااااااااااش اینجا میام آروم شم امامگه میزارررررن بعد نظر اون خانمه حذف نمیشه نظر منو حذف میکنن!واقعا که.همین
  • پاسخ:

   رها:
   سلام خانوم دکتر
   چرا عصبانی :)
   ازدواج هر کس بستگی داره به تصمیم خودش و ما مسئول فکر دیگران نیستیم 
   شما اگر احساس می کنید ازدواج به رشد شما کمک میکنه که خب بهش فک کنید اگر هم نه دلیلی نداره به خاطر نظرات دیگران خودتون مجبور به ازدواج کنید
   انشاءالله که خدا توفیق بده و بتونید خادم امام رضا هم باشید
   برای ما هم دعا کنید:)
 94. بهتره نشناسیم😖

  سلام من چنبار اقدام کردم ترک کنم ولی باز گرفتار شدم از امروز میخام انشالله ترک کنم امروز روز اوله خدایا کمکم کن
  دوستان دعام کنین.
  مخلصیم
  • پاسخ:

   رها شده
   سلااااام
   حتما حتما موفق میشی فقط شما اراده کن
   دعاتون میکنم حتما

   -----------------
   رها:
   سلام ،به به ،
   خیلی هم عالیه ،خیلی هم قشنگه 
   ساعت های اول توبه آدم یه حال عجیبی داره 
   یه حال غیر قابل توصیف 
   از این افتادن ها و برخاستن ها ما هم داشتیم دوست خوب کاربر عزیز:)
   نا امید نباشید پر انرژی باشید :)
   با توکل بر خدا این بار موفق خواهید شد
   شنبه هم در حرم امام رضا علیه السلام دعاگو و نایب الزیاره شما بودم
   الهی عاقبت بخیر باشید:)
   چاکریم:)

 95. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام ، صبح بخیر
  روز چهارم رو با عنایت خدا
  و دعای دوستان شروع میکنم
  خدا خیرتون بده با پیاماتون
  شارژ میشم
  ان شاء الله چله رو رد میکنم.
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلااااااااام
   خیلی خیلی هم عالی
   حتما حتما موفق به عبور از نه تنها چله ی اول بلکه چله های 100 و 10000 هم خواهید شد من مطئنم
   پس پررر انرررژی پیش برید
   پاکیتون ابدی
 96. سلام به همگی
  ایشالا اوقات به کامتون باشه
  به لطف خدا ۶۴ روزه که پاکم😍
  خیلی خوشحالم که تا اینجا اومدم و قراره تا همیشه پاک بمونم.منو از دعای خیرتون محروم نکنید.درخواست یه زیارت نیابتی شدید دارم.از ته دل برام دعا کنید.مشکلی دارم که گره اش فقط به دست خدا باز میشه
  • پاسخ:

   رها شده
   سلام
   64روزپاکیی رو تبریک میگم
   حتما دعاتون میکنم
   زیارت نیابتی رو هم همکاران عزیزم انجام میدن
   در پناه حق

   -----------------------
   رها:
   سلام شیدا خانوم جان خوبین؟؟
   64روز پاکی 
   به به ،قرار ما پاکی ابدی 
   بزن قَدِش:)

   زیارت امام مهربانی ها شنبه انجام شد.
   مشکلت بسپار به خدا ی مهربان 
   انشاءالله که هر چی خیره همون پیش میاد 
   توکل بر خدای عزیز و مهربان:)
   الهی عاقبت به خیر باشید.

   یا لثارات الحسین:
   سلام آبجی شیدای عزیز
   زیارت بانوی کریمه از طرف شما انجام شد.
   پاکی قشنگت همیشگی
   ناشدنی ها را به خدا بسپار :)
 97. سلااااااام ب بندگان خوب خدا
  امیدوارم حال دلتون مملو از عطر خدا باشه... ب لطف خدای عزیزم و شما دوستان عزیز ب پایان چله پنجم رسیدم, خدایا شکرت.
  آبجی های عزیزم نایب زیاره ام در بارگاه این خواهر و برادر بزرگوار و مهربان باشی.
  با تشکر از لطف همگی یا حق
  • پاسخ:

   رها شده
   سلام بنده خوب خدا
   مبارک باشه این پاکی
   افرین ب اراده قوی شما
   در پناه حق

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   ماشاالله به این اراده و توان و انرژی خدایی
   امیدواریم روز به روز حال دلتون خدایی تر و مسیر ناب بندگیتون هموارتر بشه.
   زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) هم از طرف شما انجام شد.

   رها:
   سلاممممممممممممممم سلام به شما کاربر با اراده
   ماشاالله، به به، پنچ تا چله چاق و چله 
   خدایا شکرت 
   خیلی خوشحالم کاربر عزیز سایت:)
   زیارت امام رضا علیه السلام  شنبه انجام شد 
   الهی عاقبت بخیر باشید:)
 98. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام صبح همگی بخیر
  روز سوممه
  ان شاء الله با دعای دوستان تا آخرش هستم
  • پاسخ:

   رها:
   سلاااااااااااااام صبح زیبای تابستانی شما هم بخیر باشه:)
   روز سوم از پاکی بی نظیرتون مباررررررررررررررررک
   پاکی همیشگی تون آرزوی ماست:)
   کیف میکنم که سحر خیز هستین کاربر خوب سایت:)
   حتما دعاگوی شما هستیم 
 99. سلام و وقت بخیر :)
  فقط اومدم تشکر کنم از رهای عزیزم و خواهر خوبم فاطمه خانم ، الهی خیر دنیا و اخرت رو ببینید :)
  جناب عبدالمهدی ، خوشحال شدم پیامتون رو در این بخش دیدم ، امیدوارم هرجا هستید موفق و موید باشید
  یا علی
  • پاسخ:

   رها:
   سلام آبجی جون، زنده باشی کاری نکردم که :)
   مرسی از دعای قشنگت :)

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم.
   زنده باشید.
   کار خوبارو شما انجام میدید به برکتش ماهم سعادت خدمت پیدامیکنیم
   ممنون از همراهیتون. ایام به کام.
  • پاسخ:

   رها شده
   سلام اقا جواد
   پنج روز پااااکی مبارک👌👏👏👏
   افرین ب این اراده قوی🌷🌷🌹🌹
   مطمعنن روزای پاکیتون بیشتر بیشتر میشه💙💙💙💙
   ب امید پاکی همیشگی شما بنده خوب خدا
   در پناه حق
 100. یا رقیه بنت الحسین علیه السلام مددی

  سلام صبح بخیر ، محمد رضا هستم تغییر نام دادم
  روز دوم رو با بسم الله الرحمن الرحیم شروع میکنم
  می مونه نه روز دیگه
  ان شاء الله بتونم چله رو برم
  • پاسخ:

   گمنام: افرین به شما که با این که شکست خوردین ناامید نشدید و دوباره شروع کردید به ترک گناه منتظر موفقیت هاتون و چهل روز شدنتون هستیم
 101. سلام ، روز اول پاکیم هست ، به عشق امام رضا علیه السلام میخوام دوره ده روزه رو با عنایت خدا بگذرونم
  ان شاء الله ده روز دیگه پیام میدم
  • پاسخ:

   رها
   سلام آقا محمد رضا خوبین؟؟
   مبارکه روز اول پاکیتون:)
   چه تصمیم قشنگی گرفتین شما:)
   حتما حتما به امید خدا موفق میشین
   بی صبرانه منتظر هستیم تا خبر تلاش شما رو به خدمت امام مهربانی ها ببریم.
   امام رضا پشت و پناه شما باشه الهی:)

  • پاسخ:

   رها شده

   سلام اقا جواد
   3 روز ناب و بهتون تبریک میگم ✌👊
   ایول به شما ک با این قدرت شروع کردین
   دعاگوتون هستم
   در پناه حق