خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.

طرح تشویقی 🌹میثاق با امام مهربانی🌹

باشگاه ها

سلام بر همگی

عبدالمهدی هستم، خادم شما خوبان

توی این پست جدید قراره یه طرح تشویقی خوب داشته باشیم برای همه ی اونایی که دارن با دل و جون تلاش میکنن برای پاکی از گناه.

کاربران قدیمی احتمالا میدونن که خیلی قبل همچین طرحی رو بنده مطرح کرده بودم، ولی چندان سازماندهی نشده بود و خیلی از افراد هم نتونستن اطلاع پیدا کنن.

حالا این مطلب رو توی یه پست جداگانه قرار دادم، تا هرکس شرایطش رو پیدا کنه، از این هدیه زیبا بهره مند بشه. و البته این بار یکی از کاربران خوبمون «خانم یالثارات الحسین» هم با بنده همراه شدن.

پس برای دیدن طرح تشویقی و شرایطش، به ادامه مطلب برید.

امام رضا ع

 هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

گل

این طرح تشویقی، طرح زیارت به نیابت است، زیارت شاه خراسان، و خواهر بزرگوارشون کریمه اهل بیت(ع). که مخصوص افرادی است که تعداد روزهای پاکیشون به 10 روز و همینطور 40 روز برسه.

و البته هر بار که فردی یک چله جدید رو هم تمام کنه، مشمول این طرح میشه، یعنی با به پایان رسوندن 80 روز، 120 روز و ... .

هر یک از دوستان که به یکی از این تعداد روزهای پاکی برسند، درصورت تمایل توی همین بخش پیام میذارن و ان شاءالله بنده  که ساکن مشهد هستم، در اولین فرصت ممکن، امام رضا(ع) رو به نیابت از اون فرد، زیارت میکنم و دو رکعت نماز زیارت اختصاصی هم خونده میشه، که ثوابش فقط به همون شخص هدیه میشه. و همینطور خواهر محترممون «یالثارات الحسین» هم که ساکن قم هستن، از طرف اون فرد به زیارت حضرت معصومه(س) مشرف میشن.

پس هرکه دارد هوس رسیدن به ثواب زیارت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، بسم الله.

و همینطور میتونید جهت ایجاد این شوق و انگیزه در خودتون، و همینطور پیمان با حضرت، از قبل روزی رو که برای رسیدن به اون تلاش میکنید، اینجا بنویسید و با خودتون عهد کنید که به عشق این برادر و خواهر، تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون تعداد روز پاکی بکنید. مثلا میتونید بنویسید من تا ده روز دیگه میام اینجا و اعلام درخواست برای پاکی ده روزم رو میکنم. و ان شاءالله بعد از ده روز که پاک موندید، میایید و درخواست میدید تا خوش بحالتون بشه :)

هر زیارتی پس از انجامش، زیر کامنت شما ثبت خواهد شد.

امام رضا ع

بر در دوست به امید پناه آمده ایم
همره خیل غم و حسرت و آه آمده ایم
چون ندیدیم پناهى به همه مُلک جهان
لاجرم سوى رضا بهر پناه آمده ایم

گل

اما در ادامه این بخش، چند تا حدیث و حکایت کوتاه از امام رئوف و درمورد کریمه اهل بیت(ع) براتون میذارم، که خوندنش خالی از لطف نیست.

دستخط امام رضا (ع) به مرد سنی

شخصی از اهالی «کرمند» – که یکی از روستاهای اصفهان بوده – که سنی مذهب بود به عنوان ساربان همراه امام رضا علیه‏السلام به خراسان آمد. او هنگام بازگشت نزد حضرت رفت و عرض کرد: یابن رسول الله، نوشته ‏ای با خط مبارک خود به من دهید تا آن را به عنوان تبرک نگه دارم.
امام رضا علیه‏ السلام حدیثی نوشتند و به او دادند:
کُن مُحِبّاً لِآلِ مُحَمَّدٍ وَ اِن کُنتَ فاسِقاً و مُحِبّاً لِمُحِبّیهِم وَ اِن کانوا فاسِقین
دوستدار آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) باش گرچه فاسق باشی و دوستدار دوستداران آن ها باش، هرچند فاسق باشند.

بحارالانوار، ج66، ص253

گل

با نام رضا به سینه ها گل بزنید 
، با اشک به بارگاه او پل بزنید، 
فرمود که هر زمان گرفتار شدید 
بردامن ما دست توسل بزنید 

امام رضا ع

پاسخ امام هشتم علیه السلام به نامه‌ی یکی از زائران

آقا میرزا حسن لسان الأطباء از اهالی اشرف مازندران نقل کرد در زمانی که حاجی ملا محمد اشرفی از مشاهیر علما در زادگاه خود اشرف ( بهشهر ) زندگی می‌کرد، من یک بار عازم زیارت حضرت رضا، علیه السلام شدم . برای خداحافظی و امر وصیت نامه‌ی خود خدمت ایشان رفتم و چون دانست که به زیارت ثامن الائمه علیه السلام می روم، پاکتی به من داد و فرمود :

 

« در اولین روزی که به حرم مشرف شدی، این نامه را تقدیم امام رضا علیه السلام کن و در مراجعت جوابش را گرفته، برایم بیاور.»

 

با خود گفتم : یعنی چه ؟ مگر امام رضا علیه السلام زنده است که نامه را به او بدهم؟! چگونه جوابش را بگیرم؟! اما عظمت مقام آن دانشمند مانع شد که این مطلب را به ایشان بگویم و اعتراض نمایم .

 

هنگامی که به مشهد مقدس رسیدم، در اولین روز زیارت، برای ادای تکلیف نامه را به داخل ضریح انداختم . بعد از چند ماه موقع مراجعت برای زیارت وداع به حرم مشرف شدم و اصلاً سخن حاجی را که گفته بود جواب نامه‌ام را بگیر و بیاور، فراموش کرده بودم .

 

بعد از نماز مغرب و عشا درحال زیارت بودم که ناگاه صدای مأموری بلند شد که زائران از حرم بیرون روند تا خدام به تنظیف حرم بپردازند . وقتی نماز زیارت را تمام کردم، متحیر شدم که اول شب چه وقت در بستن است ؟ ولی دیدم کسی جز من در حرم نیست ! برخاستم که بیرون روم، ناگاه دیدم سید بزرگواری در نهایت شکوه و جلال از طرف بالا سر با کمال وقار به سوی من می آید . همین که به من رسید، فرمود : حاجی میرزا حسن ! وقتی به اشرف رسیدی پیغام مرا به حاجی اشرفی برسان و بگو :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

در این فکر بودم که این بزرگوار که بود ؟ که مرا به اسم خواند و پیغام داد یک مرتبه متوجه شدم اوضاع حرم به حالت اول برگشته، برخی نشسته و بعضی ایستاده به زیارت و عبادت مشغول هستند فهمیدم که این حالت مکاشفه بوده است . وقتی به وطن مراجعت کردم، یکسره به خانه مرحوم حاجی اشرفی رفتم تا پیغام امام علیه السلام را به وی برسانم همین که در را کوبیدم، صدای حاجی از پشت در بلند شد که :

 

« حاجی میرزا حسن ! آمدی ؟ قبول باشد . آری :

 

آیینه شو جمال پری طلعتان طلب / جاروب زن به خانه و پس میهمان طلب

 

سپس افزود:« افسوس ! که عمری گذراندیم و چنان که باید و شاید صفای باطن پیدا نکرده‌ایم !»

کرامات رضویه ، ج ۲ ، ص ۶۴٫

امام رضا ع

گناهان کوچک و بزرگ

الصّغائرُ مِنَ الذُّنوبِ طُرُقُ اِلی الکَبائرِ مَن لَم یَخَفَ اللهَ فی القلیلِ لَم یَخَفهُ فِی الکَثیرِ
گناهان کوچک، زمینه گناهان بزرگ است. هرکه در گناه کوچک از خدا نترسد در گناه بزرگ هم از خدا نخواهد ترسید.
(عیون اخبارالرضا(ع)/ج2/ص180)

نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم خطاب به شیعیان

سلام مرا به دوستانم برسان و به آنان بگو

در دلهای خود از برای شیطان راهی باز نکنند، و آنان را به راستگویی در گفتار و اداء امانت امر کن...این عمل آنها موجب نزدیکی به من می شود.

بحارالانوار، ج 71، ص 231

حضرت معصومه س

فضیلت زیارت حضرت فاطمه معصومه(س)

تعدادی از اهالی ری خدمت امام صادق(ع) رسیدند. حضرت فرمود: آفرین بر برادران قمی ما. گفتند: ما اهل ری هستیم (نه اهل قم). حضرت سخن خویش را تکرار فرمود و آنان چندین بار گفتند که ما اهل قم نیستیم و حضرت هم چندین بار فرمود که ای برادران قمی ما خوش آمدید.

سپس حضرت فرمود: «إِنَ لِلّهِ حَرَماً وَ هُوَ مَکَةُ وَ إِنَ لِلرَّسُولِ (ص) حَرَماً وَ هُوَ الْمَدِینَهُ وَ إِنَ لِأَمِیرِالْمُؤْمِنِینَ(ع) حَرَماً وَ هُوَ الْکُوفَهُ وَ إِنَ لَنَا حَرَماً وَ هُوَ بَلْدَهٌ قُمَّ وَ سَتُدْفَنُ فِیهَا امْرَأَهٌ مِنْ أَوْلَادِی تُسَمَّی فَاطِمَةَ فَمَنْ زَارَهَا وَ جَبَتْ لَهُ الْجَنَةُ؛ خداوند حرمی دارد که مکه است و رسول خدا حرمی دارد که مدینه است و برای امیرالمؤمنین حرمی دیگر است که کوفه است و برای ما اهل بیت حرمی دیگر است که آن شهر قم است و به زودی بانویی از اولاد من در آن دفن می شود که نامش فاطمه است. پس هر که او را زیارت کند بهشت بر وی واجب می شود».
راوی می گوید این سخن امام صادق(ع) پیش از ولادت حضرت فاطمه معصومه بود.

مستدرک الوسائل، ج۱۰، ص ۳۶۸

حضرت معصومه س

امام صادق(ع) می فرماید: همانا قم کوفه کوچک است. آگاه باشید که بهشت هشت در دارد که سه در از آنها برای قم است. بانویی از اولاد من در آنجا از دنیا میرود که نامش فاطمه دختر موسی است و با شفاعت این بانو تمام شیعیان وارد بهشت خواهند شد.

بحارالانوار،  ج ۵۷، ص ۲۲۸

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۱۹)

 1. یه بنده کوچیک خدا

  تشکر فراوان از طرح قشنگتون
  اینقد امام رضا و حضرت معصومه بزرگوارند که شوق زیارتشون، آدمو به پیشرفت در ترک گناه امیدوار میکنه...
  ممنون از لطفتون دوستان مجازی گل
 2. یه بنده کوچیک خدا

  سلام دوستای مجازی گلم
  سال نو پر از برکت و شادی باشه براتون، ان شالله....
  منم یه دهه ام تموم شد بلطف رب....
  آقا امام رضا و حضرت معصومه که فعلا قسمت نکردند زیارت رو.....از شما عزیزان درخواست دارم نائب الزیاره این بنده کوچیک خدا هم باشین....به آقا امام رضا بگین، شرمندشونم، اگه قرآن کریم و محبت اهل بیت نبود، هنوزم تو باتلاق گناه دست و پا میزدم، خیلی خیلی ازشون تشکر کنین که با توکل و توسل در حال حاضر از گناه چشم پوشیدم، خودشون کمک کنند پاک پاک باشم و بمونم و لیاقت حضور در لشگر مولا امام زمانو پیدا کنم...به بانوی بزرگوار حضرت معصومه هم خیلی خیلی سلام برسونین....اگر خدا بخواد این جمع بچه های شیععه بتونیم با ترک گناه، و کسب ثواب و صواب، زمینه ظهور مولامونو فراهم کنیم...
  توکلت علی الله...
  دوستای گلم خیلی خیلی لطف میکنین نائب زیاره این حقیر نیز باشین
  در پناه حق
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام دوست عزیز سال نوشماهم مبارک انشاءالله سال خوب پر برکتی داشته باشید التماس دعا پاکیتون ابدی.. انشاءالله خوش بگذره بهتون تو این چندروزه انشاءالله موفق باشید یاعلی مدد.... 
 3. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  ضمن تشکر از شما، خواستم اعلام کنم که شکر خدا ده روزم کامل شد.
 4. سلام بخدا از همون روزی که تبرکی از بارگاه مطهر ایشون بدستم رسید زندگیم عوض شد و تو زندگیم معجزه کرد هرچند دوباره رفتم اول راه اما ده روز دیگه به امید خدا اینجام برای تشکر از سرورم امام رضا
 5. سلام بالاخره پیداش کردم چند روزه دارم میگردم دنبالش خوبه که لینکشو دارم ....من دهه ام چند روزه کامل شده ،لطفا نائب الزیاره من هم باشید اقای عیدالمهدی به اقامون بگید من خیلی بهش نیاز دارم به خواهرش قسمش بدید به امام جواد (ع) قسمش بدید خودش میدونه گیر چی ام وچه میخوام بهش بگید که تنهایی سخته ؟بهش بگید که نائب غریبه نیستید ؟بهش بگیرید اصلا حاجت هامو نمیخوام فقط خودش کمکم کنه ؟
  خانم یالثارات الحسین لطفا به حضرت معصومه(س) بگید واسطه بشه امام رضا دیگه به حرف من گوش نمیده ؟بگید خودم میدونم بد کردم ولی بزاره پای بچگیم ؟ادم که بچه رو تنبیه نمیکنه ؟میکنه ؟بخدا نه میگه بچه نمیفهمه ؟بهش بگو نفهمیدم ........
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهر بزرگوار
   به فضل خدا همین امشب زیارت نیابتی امام رضا (ع) شما انجام شد، و مطالبتون رو عرض کردم خدمت آقا.
   لینک این بخش هم بالای بخش اعلام پاکی خواهران هست.
 6. می خوام سر بلند باشم

  سلام.
  منم از همین الان میخوام توی طرح 40 روزه شرکت کنم. یه مشکلی که دارم اینه که بارهاااا توبه کردم و چندوقتی پای توبه ام وایسادم اما باز... برا همین ازتون میخوام که کمکم کنید بتونم اینبار توبه همیشگی داشته باشم.
  یه سوال: اگر بخوام خصوصی پیام بدم از چه طریقی جواب میدین؟
  با تشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خوش اومیدد . ما کنار شماییم تا اخر
   بله بهمون خصوصی کامنت بدید اگر چیزی هست که نمیتونید عمومی بگید

   عبدالمهدی:
   سلام
   باید ایمیلتون رو وارد کنید، تا جواب پیام خصوصی رو به ایمیلتون بفرستیم.
 7. به نام یگانه پادشاه عالم هستی
  سلام به آقای عبدالمهدی و همه دوستان.
  خوش به حالتون که هر روز می تونید برید زیارت.
  من هنوز سعادت این رو پیدا نکردم که بیام پابوس آقا.
  از طرف من برید زیارت و به امام رضا(ع) بگید: مدتی هست که دلم گرفته، اگه بشه بطلبی بیام زیارت خیلی خوشحال میشم، خیلی دوست دارم سال تحویل پیش شما توی حرم باشم. خودتون می دونید چه مشکلاتی دارم و چه حاجتی از شما می خوام؛ اگه یه نظر به ما کنی پاکی همه ابدی میشه انشاالله. کمکم کن از بندگان صالح و سعادتمند خدا بشم.
  ضمنا اگه میشه بعد از زیارت امام رضا(ع) یکسری به آرامگاه شیخ حسنعلی نخودکی هم که در حرم هست بزنید و از طرف من فاتحه بخونید و ازشون بخواید که کمک کنه همیشه در زندگی موفق باشم و پاکی ابدی داشته باشم.
  خیلی ممنون از اینکه چنین لطفی را در حق ما می کنید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمد
   چشم حتما. ان شاالله که هرچه زودتر نصیب خودتون بشه.
   و ان شاالله خود اهل بیت ما رو در این مسیر مدد کنن.
   البته شیخ نخودکی آرامگاه ندارن و خیلی وقته به دلایلی سنگ قبرشون رو برداشتن، ولی بنده همون دورادور این کار رو انجام میدم ان شاالله.

   ____________
   عبدالمهدی:
   زیارت و مطالبی که کفتید، انجام شد به فضل خدا
 8. امیر(پیش به سوی رهایی)

  سلام
  ده روز دیگه ده روز دیگه میام اینجا و اعلام پاکی میکنم
  خدا جونم کمکم کن
  امام رضا جونم کمکم کن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر عزیز
   مشتاقانه منتظر حضورتون هستیم
 9. یه بنده کوچیک خدا

  چه طرح خوب و عالییییی


  مطمئنم همه دستداندرکاران این بلاگ نظر کرده مولا امام زمانن....بر خلاف خیلی از جاهای اینترنت هر پیجش که میری آدمو یاد خدا و ائمه میندازه
  خدا قوت
  مطمئن باشین با این کارتون باقیات الصالحات عالی دارین، هرکی پاک بشه از این گناه، قطعا شماها هم در ثوابش شریک هستین
  درود و رحمت خدا بر شما بزرگواران
  من روز ونجم پاکیم هست، ان شالله پنج روز دیگه میام برای منم نائب الزیاره باشین
  در پناه حق
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   انجام وظیفه میکنیم. شما و بقیه خواهر ها و برادر هامون هم نظر کرده این و گرنه خدا نمیخواست بیاید اینجا...
   ان شاءالله هممون عاقبت به خیر بشیم
   الهی آمین
 10. من تا ده روز دیگه میام اینجا و اعلام درخواست برای پاکی ده روزم رو میکنم.
  انشالله با کمک اقا البته هنوز نرسیدم
  • پاسخ:

   زینب سادات : سلام منتظرتون هستیم. امیدوارم موفق بشین و پاکی تون ابدی باشه انشاالله اقا امام رضا دستتون بگیره و کمکتون کنه یاعلی
 11. خجالت زده حضرت زهرا

  سلام به شما که مشمول رحمت خدا قرار گرفتین امروز روز۲۳ پاکیمه اگه به پابوس بهترینِ خلق خدا رفتین از طرف من بگین بهشون که هممون کوچیکی کردم ولی شماها حجت دارین که بزرگی کنید انشالله به حق همه ی اونایی که پیش خدا حرمت دارن به راه راست هدایت بشیم الهی آمین
  شکر خدای من
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم حتما برادر عزیز
   کلامتون بسیار زیبا بود. هر آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند
   ___________
   زیارت امام رضا و حضرت معصومه سلام الله علیهما انجام شد.
 12. قراره روسفید شم

  سلام.
  من روز دهمم.
  به امام رضا بگین حواسم هس که گناهام نمیذاره دعوتم کنین از همون موقع ک با بی شرمی تو مشهدم جلو خودمو نگرفتم و گناه کردم دعوت نمیشم.حواسم هس ...میدونم و پشیمونم.میترسم دیگه هیچ وقت قسمتم نشه بیام پابوستون.دلم خیلی تنگ شده بیشتر از همه اون سالایی ک چندسال پیاپی دعوتم کردین ‌و قدرشو ندونستم.آخرین بار ک اومدم حرم واسه چه حاجت بی ارزشی دعا کردم.آقاجون شرمنده ام کاش دعوتم کنی بفهمم منو بخشیدی.میدونم آبروی همه شیعه ها رو بردم بااین اصرار ب گناهم.ولی واسطه بشین ک خدا ببخشدم و توفیق توبه واقعی رو بهم بده...داغون داغونم
  • پاسخ:

   کیوان:شما همین الانشم روسفیدی دوست خوبم ، همینکه فهمیدی شیطان تو این مدت تیشه به ریشت میزد و حالا میخواهی جلوش وایسی خودش نصف راهه... حالا وقته اینه تیشه رو از شیطان بگیری و ریشه ی شیطان رو با کمک خود امام رضا (ع) و بقیه ائمه و توکل بر خدا بکنی...مطمئن باش امام رضا فهمیده که جنگت با شیطان رو شروع کردی که پاک بشی ، که مثل اسم خودش رضای خدا برات واجب شده... قوی باش و ادامه بده... یا رضا بگو و ادامه بده...

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) هر دو امروز یکشنبه برای شما انجام شد.
   حرفهاتون رو خدمت آقا عرض کردم.
 13. سلام روز دهم پاکیمه لطفا اگه میشه برام دعا کنید این پاکی ابدی بشه
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   ان شاءالله پاکیتون ابدی و عاقبتتون بخیر...
   پاکیتونم مبارک!!

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم، دعاگوتون بودم
   زیارت امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) هر دو امروز یکشنبه برای شما انجام شد.
 14. سرباز اقا Godarzi

  سلام هفتمین روز پاکیمه واقعاً ازتون میخوام از آقا بخواهید که کمکم کنه نمازم را اول وقت بخوانم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش
   به بخش چله ها برو توی منو میتونی پیداش کنی
   اونجا چله نماز اول وقت و فیلم ندیدن و... هست


   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم برادر
   ان شاالله موفق باشید
 15. پسرکی در جستجوی پاکی

  بلاخره پیدا کردم .....
  سلام5 روزه دنبال انجام میخواستم بگم واسه من نماز نیابتی بخونید 10 روزم گذشت
  روز 15
  لطفا برای درسم خصوص ریاضی و خانوادم و همه کسانی که میخوان ترک کنن دعا کنید دعا کنید خدا کمکم کنه هم چنین واسه ترکم هم دعا کنید
  واقعا ازتون ممنونم
  یا حق
  • پاسخ:

   رهاشده:

   بالاخره شمام هدیه ی پاکیتون رو میگیرید...
   ان شاءالله برادرمون آقای عبدالمهدی نائب الزیاره و دعاگوتون خواهند بود.
   پاکیتون ابدی

   یاحق


   عبدالمهدی:
   سلاااام بر داداش خوبم
   زیارت آقا به همراه نماز و دعا انجام شد.

   ______
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها هم برای شما انجام شد.
 16. سلام دوستان ....اولین روز پاکیمه ...انشاالله باتوکل به خدا و کمک انبیاء پاکی ابدی ....
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله
   منتظر شما هستیم
 17. سلام...
  اومدم اینحا تا با امام رئوف و خواهر بزرگوار ایشون عهد ببندم تا ده روز بتونم پاکی رو تجربه کنم اللهم صلی علی علی بن موسی الرضا المرتضی....
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام بر گل یاس عزیز که اسمش منو به یاد حضرت زهرا انداخت. ماامیدواریم 10 تا 10 تا بری جلو و پاکیت ابدی بشه.یاحق.
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام. انشاالله امام رضا دستتون بگیره و کمکتون کنه. بقیه دوستان هم برای پاکی ابدی شپا دعا میکنن. یاعلی

   عبدالمهدی:
   سلام
   امروز توی حرم دعاگوتون بودم.
 18. بسم الله الرحمن الرحیم
  به لطف خدا پایان هفته دوم پاکی رو پشت سر گذاشتم.
  اگر تونستید و زحمتی نبود از طرف من هم از آقا امام رضا (ع) یا خانم حضرت معصومه (س) تشکر کنید و همین که یاد من هم باشید کافیه و نمیخوام بیشتر از این توی زحمت بندازم تون.
  ان شاالله اجرتون با خود همین بزرگواران.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خدا رو شکر
   امروز هم بنده در مشهد و هم خواهرمون در قم، نائب الزیاره شما بودیم. و نماز زیارت هم براتون خونده شد.
   موفق باشید
 19. به برادر عبدالمهدی
  سلام، ان شاء الله 20 بهمن روز دهمه پاکیمه
  میشه ازتون خواهش کنم که 20 بهمن از طرف من ناءب الزیاره شید
  یه دنیا ممنونم
  اجرتون با خدا و امام رضا(ع)
  • پاسخ:

   نازنین:
   حتما عزیزم ایشون کامنت شما رو میخونن

   عبدالمهدی:
   سلام حتما، خیلی هم عالیه. خواهش میکنم
   اتفاقا فردا چهارشنبه است و روز زیارتی امام رضا(ع)
   راستش این چند روز مشکلی داشتم، هنوز برای چند نفر قبل هم فرصت نشده، ان شاالله فردا نائب الزیاره همه این دوستان هستم بهمراه نماز.

   ______________
   خدا توفیق داد و زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   ____________
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 20. یک عمر خوشبختــــــــی

  سلام داداش عبدالمهدی...
  من از روز دهم به بعد تا الان که روز ۳۷پاکیه نیومدم اینجا...
  الان وقتشه ازت بخوام به جای من تو حرم امام رضا زیارت کنی...
  دلم براش تنگ شده!
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر جان
   به روی چشم. خواهرمون امروز حرم حضرت معصومه س نائب الزیارتون بودن. بنده هم ان شاالله فردا بتونم نائب الزیاره باشم.

   _________
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
 21. سلام روز 41
  خیلی خوشحالم ک تونستم ترک کنم انگار همین دیروز بود تو گوگل دنبال ی سایت خوب میگشتم برای ترک ک خدا شما رو ب من داد ایشالا هر چی می خواید بهتون بده
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام به اقا مهدی خوشحالیم که تونستید که چهل روز پاکی رو بگذرونید احسنت به شما و اراده قوی که داریدامیدوارم پاکی تون ابدی باشه

 22. سلامممممممم
  روز نهم پاکی هم تموم شد
  خداروشکر
  لطفن برای منم دعا کنین
  خیلی به دعای شما عزیزان و شفاعت امام رضا و خواهر بزرگوارشون نیاز دارم
  ان شاءالله ک هم من و هم همه شما عزیزان به پاکی ابدی برسیم
  توکل برخدا
  دست و پا و دل شما هم درد نکنه
  اجرتون با ائمه
  خدانگهدارتون
  یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااااام
   چقدرررر عالیییی
   چشم حتما
   چقدر خوشحال کننده است پیامهای این بخش. پر از امید و انرژی. و باید هم اینطور باشه وقتی کاربرای خوبی مثل شما میان و همچین اعلام پاکی هایی میکنن.
   چه دعاهای خوبی هم کردین برامون : )
   ممنون

   ____________
   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها انجام شد.

   ___________ 
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خیلی خوش اومدین
   چشم حتما. هرموقع انجام شد همینجا مینویسم براتون.

   _____________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.

   _________
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.
   بابت تاخیر عذرمیخوام.
 23. سلام
  این طرح چقدر قشنگه!!
  واقعا درود بر شما
  من تا حالا قسمت نشده برم زیارت امام رضا (ع)
  و خیییلی دوست دارم برم .
  انشاالله ۳۷ روز دیگه چهارمین چلمم تموم میشه .۱۶۰روز شدم میام ازتون یه هدیه میخوام.
  واقعا کارتون خییییلی قشنگه
  امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) نگهدارتون باشه انشاالله.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   ممنونیم از شما
   چی بهتر از این که برای فردی که ۱۶۰ روز یه جهاد واقعی کرده، زیارت انجام بدیم.
   بی صبرانه منتظریم.
 24. یا لثارات الحسین

  سلام
  آقای عبدالمهدی
  برادر الوعده وفا
  ۸۰ روز پاکی و ورود از باشگاه ۴۰ تایی به باشگاه ۸۰ تایی ها
  زحمت زیارت با شما
  ببخشین من پر توقعم میدونم اما خب چیکارکنم هیچی مثل زیارت عاشورا آرومم نمیکنه
  میشخ اگه زحمتی نیست براتون یه زیارت عاشوراهم به نیابت از من تو حرم بخونین؟؟؟؟
  بازم ممنون
  اجرتون با خود آقا سلطان علی بن موسی الرضا مرتضی
  • پاسخ:

   نازنین:
   خیلی عالیه خوش به سعادتت که 80 روز پاکی رو پشت سر گذاشتی انشالا به نیابت زیارت میکنن از شما

   عبدالمهدی:
   سلام
   به به، زیارت برای چه کسی نصیبمون شده.
   درست یادم نیست، ولی فکر کنم اولین ۸۰ تایی باشید.
   چشم، خیلی هم خوبه. اتفاقا خودم یه مدتی بود توفیق خوندن زیارت عاشورا رو نداشتم.

   _________
   زیارت امام رضا ع به همراه زیارت عاشورا انجام شد.
   ببخشید بابت تاخیر
 25. پسرکی در جستجو ی پاکی

  سلام
  از اونجایی که میخوام روی شیطون رو کم کنم و حالشو بگیرم از همین حالا واسه 10 روز دیگه آماده باشید :-)
  به امید خدا شیطون که اینهمه اذیتم کرد رو میخوام تکیه تکیه کنم :-)
  • پاسخ:

   رضا:
   خوشم میاد همه طرح ها رو داری درو میکنیاااااا ماشالله پسر
   خوشمون اومد
   یا علی
 26. دختری در مسیر سعادت

  با سلام و عرض ادب
  من از جناب آقای عبدالمهدی و خواهر خوبم خانم یالثارات الحسین کمال تشکر رو دارم. بی نهاااااایت خوشحالم کردید. خدا خیرتون بده و بهترین ها رو روزیتون کنه ان شاءالله.
  من این لطف بزرگتون رو هیچ وقت فراموش نمیکنم و خودمو مدیونتون میدونم و فقط با دعاکردن میتونم ذره ای جبران کنم.
  خیلی ممنونم. باور کنید از شدت خوشحالی گریه م گرفته...
  فقط میتونم بگم خدایا شکرت...
  • پاسخ:

   نازنین:
   خداروشکر که همکارا تونستن کمکت کنند بابت دعاکردنت هم ممنون فقط یه زحمت بکش همه رو دعاکن تا زودتر از این لجن زار گناه بیان بیرون و پاکیشون ابدی باشه. خدا به همراهت

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم، خیلی لطف دارید در حق ما.
   ان شاالله خواهرمون هم طی چند روزه دیگه از طرف شما زیارت میکنن و زیر کامنتتون ثبت میشه.
 27. یالثارات الحسین

  خطاب به دختری در مسیر سعادت
  سلام بر شما
  معلومه که میشه
  ان شاءالله روزیتون بشه خودتون بزودی مشرف بشین به زیارت این خواهر و برادر
  بله حتما نوشتتون رو کپی میکنم و روبروی ضریح میخونم برای بانو
  نماز و زیارت هم به روی چشم
  ما اینجا خادم شماییم
  یادت نره دعامون کنی
  عاقبتت ختم به خیر/ پاکیت ابدی خواهرم
  • پاسخ:

   نازنین:
   واسه همگی دعا کنید واسه ایشون بیشتر.خدا به همراهتون
 28. دختری در مسیر سعادت

  سلام
  وااای چه طرح خوبی!!
  چقدرر ثواب میکنید شما. خوشا به سعادتتون...
  خیلی کار خداپسندانه ای میکنید، خدا خیرتون بده...
  آقای عبدالمهدی، آقای مرزوق، و خانم یالثارات الحسین منم لیاقت اینو دارم که به نیابت ازم زیارت کنید؟؟
  من ده روز پاکیم تموم شده و امروز روز یازدهم پاکیمه الحمدلله...
  میشه برای منم نماز زیارت بخونید و دعام کنید؟؟
  لطفا به امام رضا (ع)و حضرت معصومه (س)بگین که دختری در مسیر سعادت سفت و سخت به مسیرش چسبیده و داره همه ی تلاششو میکنه...
  میگه تازه داره زندگی میکنه، تازه داره نفس میکشه ،تازه روحش به ارامش رسیده میگه کافی نیست... پاکی تا ابد رو میخواد...
  میخواد بنده ی پاک خدا باشه... میخواد تا ابد غیرت داشته باشه، شرافت داشته باشه، میخواد درآینده همسر و مادر پاکی باشه...
  میگه بعد خدا امیدش به شما بزرگوارانه که دستگیری کنید.. دعاش کنید پیش خدا... دعا کنید روسفید دنیا و قیامت باشه..
  دوستان لطفا بگین دختری در مسیر سعادت میگه خدا شاهده تا حالا دست نامحرم رو هم نگرفته... ده روزه توبه کرده از دیدن فیلم و عکس و خ.ا ... میگه پاکی میخواد تا ابد... میگه سعادت میخواد... میگه شش سال از زندگی عقب افتاد میخواد جبران کنه... بگید کمک میخواد ... بگید خدا دعای شما رو رد نمیکنه شما دعاش کنید به اون سعادت و اون اهدافی که میخواد برسه...

  ببخشید طولانی شد...
  التماس دعا / یاحق
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام عزیزم انشالا که دوستامون برات دعا میکنن ناامید نباش از درگاه خدا به زودی شاهد اتفاقات خوب تو زندگیت خواهی بود هرچند بودنت اینجا و توبه اونم از سر پشیمونی خودش بهترین معجزه واسه ماهاست که گناهکاریم پس اول قدر این نعمت رو بدون و با جدیت ادامه بده میخایم 40 روزه شدنتو ببینیما.خدابه همراهت


   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی خوشحالیم که میتونیم برای شما بنده های خوب خدا که در مسیر پاکی و طهارت قدم گذاشتید، نائب الزیاره باشیم. و سعادتی است که نصیب ما شده.
   امروز دوشنبه ۱۱ بهمن، زیارت حضرت رضا علیه السلام از طرف شما انجام شد و مطالبتون رو هم خدمت آقا با تضرع عرض کردم.
   ان شاالله در چهلمین روز پاکیتون، دوباره این توفیق نصیبمون بشه.

   ________________
   عبدالمهدی:
   فاطمه خانم هم براتون زیارت حضرت معصومه س رو بهمراه نماز و صحبتهاتون، انجام دادن.
 29. سلام من امروز روز دهم پاکیمه ممنون میشم نائب الزیاره بنده هم باشین
  • پاسخ:

   محمد :
   خداروشکر 

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت حضرت رضا علیه السلام برای شما دوست عزیز انجام شد.

   زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها نیز برای شما انجام شد.
 30. دوستدار خالق

  ممنون دوستان به خاطراینکه نائب زیارت من بودین پیش اقام امام رضا و بانو حضرت معصومه روز سیزدهم هستم بازم میگم برام دعا کنیز
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم.
   چشم حتما دعاگوتون هستیم.
 31. سلام
  ازتون ممنونم بابت زیارت امام رضا و خواهر محترمشون
  خیلی خوش حال شدم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم خواهرم
 32. قراره روسفید شم

  سلام.آبجی فاطمه و داداش عبدالمهدی خیلی ازتون ممنونم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنم.
   ان شاالله بار بعد برای چهل روزتون
 33. سلام
  داداش عبدالمهدی حالم خال بعد شده یه لحظه خوش حال شدم از خواب قشنگ اما استادم خب حالم گرفت چرا به من خوشی نیمده؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   میفهمم چی میگید، ولی اینا رو برای خودتون بزرگ نکنید.مهم اینه که شما در حد خودتون تلاشتون رو بکنید برای درسها.
   باور کنید بعدا یه موقعی میاد میگید این حرص خوردن برای نمره ها اینقدر هم ارزش نداشت. البته درس رو باید خوب خوند، ولی قطعا نمره تنها بیانگر تلاش و دانش فرد نیست.
   چه بسا یه نفر فقط شب امتحان یه سری چیزا رو حفظ کرده، و نمرش هم خوب شده. ولی یه نفر دیگه کلی از قبل زحمت کشیده ولی شب امتحان به هر دلیل و مشکلی نتونسته بخونه و نمرش بد شده.
   پس اصلا نمره ملاک نیست. گرچه قبول دارم از طرف دانشگاه ملاک قرار میگیره و با همون افراد رو میسنجن‌.

   در عوضش ان شاالله من تا یک ساعت دیگه توی حرم براتون دعا میکنم که حالتون هم خوب بشه به برکت امام رضا ع

   *******
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد بعلاوه صحبتهایی که گفتید.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم
 34. سلام
  ببخشید اگه طلبکارانه بهتون گفتم
  منظوری نداشتم فقط خیلی خوش حال بود
  شرمنده اگه ناراحت شدید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   نه، چرا فکر کردید ناراحت شدم؟
   اتفاقا منم از خوابتون خیلی خوشحال شدم.
   اینا همه از عنایت آقامونه
 35. سلام
  داداش عبدالمهدی سلام من به آقا رسوندید آخه دیشب خواب دیدم تو مشهدم خیییییییلی خوش حالم خدایااا دوست دارم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چه خواب خوبی. شما زودتر از من آقا رو زیارت کردید.
   راستش من صبح جای دیگه هستم. ان شاالله حدود ساعت دو و نیم ظهر حرمم و نائب الزیارتون.
   ولی صبح خانم یا لثارات الحسین پیا دادن که حرم حضرت معصومه نائب الزیارتون بودن و حرفاتون رو رسوندن و نماز هم خوندن.
 36. سلام من امروز روز اول پاکیمه چند وقت پیش ثبت نام کردم برا مشهد از طرف دانشگاه ولی چند روز پیش فهمیدم اسمم درنیومده خیلی ناراحت شدم گریه کردم امروز از امام رضام گلایه کردم که چرا منو نمیطلبی میدونم گناه کارم ولی دوست دارم بیام ببینمتون خیلی 5 ساله نرفتم حرم دلم خیلی تنگ شده تا اینکه همین امروز امام رضا جوابمو داد من تا 10 روز دیگه میام و پاکی ده روزمو اعلام میکنم و از همه دوستام میخوام برام دعاد کنن و از همه دوستایی که به جای ما میرن زیارت تشکر میکنم مرسی
  • پاسخ:

   محمد =
   ایشاالله 
   ولی یادتون باشه موقعیت بهتری براتون داره

   عبدالمهدی:
   سلام
   من که با خوندن این متن، اشکم دراومد.
   ان شاالله نائب الزیارتون باشیم و به زودی هم روزی خودتون بشه.

   **********
   خواهرمون امروز(دوشنبه) نائب الزیاره شما بودن حرم حضرت معصومه س
 37. به یالثارت الحسین
  سلام من به بی بی برسونید
  بهشون بگید مریم روسیاه عالم
  بگید دل تنگ برادرشون امام رضا هستم
  امکانش هس برام نماز حاجت بخونید (اگه نمی تونید لازم نیست فقط سلام برسونید)
  ممنون هستم
  • پاسخ:

   محمد =
   هر کس میتونه براشون بخونه بچه ها 
 38. یا لثارات الحسین

  سلااااااام
  بخاطر وجود نازنین همتون اومدم بگم که فردا صبح ان شاءالله نایب الزیاره دوستان این قسمت و البته دعاگوی همه دوستان هستم در کنار بارگاه نورانی و مطهر کریمه ی اهل بیت بانو فاطمه معصومه سلام الله علیها
  ############
  امری باشه در خدمتم
  #############
  آقا یا خانم گذشته گذشت ( خدایا دریابم) چشم حرفاتونو انتقال میدم به بانو
  #################
  دوستان گرفتارم و شدیدااااا محتاج دعاااا هستم
  لطفا شماهم ویژه برای من روسیاه دعا کنید
  ##################
  راستی آبجی زینب سادات شماهم یه بار درخواست نماز کرده بودین
  چشم فردا حتما میخونم
  ###############
  دوستون دارم و واقعا دلم براتون تنگ میشه
  دعای همیشگی من
  عاقبت بخیری و پاکی ابدی هممون
  ###############
  یا حق - ارادتمند / فاطمه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم فاطمه خانم بزرگوار
   خوشا به سعادتتون.
   ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید
   مرررررررررسی
 39. سلام آقاخوبید من که خوبم خیلی خوبم آقاجون امروز 10 روز که پاک شدم آقاجون شرمندتم میشه بزرگی کنید من هم ببخشی
  آقا قول داده بودم تا شهادت مادر زهرا سر توبه ام وایسم اقا امروز شیطون نزدیک بود گولم بزنه اما من شکستش دادم فقط به خاطر شما و مادرت آقا من یه حاجتی دارم از مادرت میشه بهش بگید حاجت من بده آقا میشه من دعوت کنی بیام پیشد ؟
  داداش عبدالمهدی من امروز 10 روز شدم برام زیارت می کنید به آقا سلام من برسونید بهشون بگید حاجتم بهم بده بهشون بگید من روسیاه ام اما دعوت کنه برم پابوسش من فردا همش به این فکر می کنم که تو صحنم خواهش می کنم برا زیارت بکنید حرف هام به آقا بگید ممنونم از شما بردار خوبم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خدا رو شکر که ده روز رو گذروندید.
   چشم ان شاالله همین فردا مشرف میشم و از طرفتون نائب الزیاره هستم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بالاخره خودتون اومدید.
   چشم ان شاالله توفیق بشه همین فردا.

   ************
   زیارت حضرت معصومه س و امام رضا ع، امروز(دوشنبه) به ترتیب برای شما خواهر گرامی انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
 40. دوستدار خالق

  سلام من امروزبه لطف خداوند 10 همین روزمه دعا کنید دوستان بقیه این 40 روز نیز سپری کنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   همین امروز زیارت امام رضا علیه السلام برای شما انجام شد.
   ان شاالله به چهل روز هم میرسید و دوباره نائب الزیارتون خواهیم بود.
   عشق آقا در دلتون روز به روز بیشتر باد.

   **********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 41. روزگار خوش

  سلام.

  با یاری خدا به 10 روز پاکی امروز رسیدم.

  پاک باشید.

  التماس عا.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خداروشکر . تولدت پاکی جدیدتون مبارک باشه و براتون بهترین اتفاقات رو از خداوند متعال طلب میکنیم.
   التماس دعا 
   یا علی

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد.

   *********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 42. قراره روسفید شم

  سلام
  فردا ساعت پنج بعدازظهر میام پایان ده روزمو خبر میدم ان شالله‌.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   به امید خدا انشالله
 43. سلام
  خداروشاکرم که 41 روزه شدم
  به امام رضا بگید آقا خیلی ازت ممنونم 41 روز گذشت و من گناه نکردم به خواست خدا بگید یاامام رض دست همه جوونا رو بگیر و وسیله ی کار موقعیت ازدواج رو براشون فراهم کن.بگید آقا ! نازنین شرمنده است بطلبش تا بیاد پابوست خواهشا به جوادش قسمش بدید چون ردخور نداره
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام ابجی
   انشالله شماهم طلبیده میشید

   عبدالمهدی:
   سلام
   زیارت امام رضا علیه السلام انجام شد، بهمراه دعاها.
   ان شاالله روز به روز تعداد چهل تایی هامون بیشتر بشه.

   ************
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 44. بسم الله الرحمن الرحیم
  به نام خداوندبخشنده مهربان.
  رضا هستم
  امیدوارم به واسطه شما و امام رضا عهدم را اول از همه با خدا بعد امام زمانم و امام رضا و در آخر با شما دوستان عزیز درمیون بزارم و شروع کنم.

  خواهش میکنم برام دعا کنید. 1-11-1395
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مگه میشه واسه داش رضامون دعا نکنیم؟! مخلصتم هستیم
 45. سلام
  به مدیران
  می دونستید بااین حرف ای قشنگ تون دل هارو آروم می کنید که پایه توبه شون بمونن حتی دل شکسته من رو
  خدااااااا ثوابتون بده
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   ما خادم شماهاییم و وظیفمونه (:
   التماس دعا
   یا علی
 46. سلام من یه خطاکارم از این ساعت شروع میکنم قول 10 روز اولو به امام رضا(ع) دادم دعا کنید واسم الان که دارم اینو مینویسم گریم گرفته میترسم باز توبمو فراموش کنم تروخدا دعا کنید واسم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام مرد بزرگ!
   با خودت قول و قرار بذار یه نشونه بذار یه کاری کن که یادت باشه توی ترک هستی! بهت قول میدم بیشتر از ده روز میری!

 47. سلام من امروز 8 ردز پاکم بی سختی خودم باور نمی شه انقدر راحت داره روز هام سپره میشه مرسی خدا خوب دستم گرفتی ول نمی کنی دوست دارم قدر یه دنیا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام مریم خانم
   واقعا این پاکی خیلی ارزشمنده.
   پس دو روز دیگه منتظر پیامتون هستیم.
 48. محمدصدرا

  منم مثل فراز😇
  ۸ روز دیگه برا ۱۰ روز می یام.

  من اولین قولمو واسه ترک به حضرت معصومه دادم😍
  • پاسخ:

   مائده:
   بی صبرانه منتظرتونیم.
   انشالله به حق حضرت معصومه فداشون بشم ثابت قدم باشید وصددرصدکمکتون میکنن البته بااراده قوی که دارید.
   یاعلی
 49. سلام به همه
  اقا من ٨ روز دیگه،یعنی با ١٠ روز پاکی اینجا حضور خواهم داشت فقط از همه تقاضا دارم هر جا که هستین مثل من برای بقیه هم دعا کنید
  همینطور هم من😊
  فعلا تا ٨ روز دیگه
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خیلی خوبه،چشم حتما
 50. سلام داداش عبدالمهدی مواقعا زیارت انجام میدید (البته سوتفاهم نشه منظورم دروغ گفتن نیستا) اخه این سایت برام جالب
  شما ها توبه کردید یا از اول پاک بدید چندتا مدیر داره این سایت
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله هر موردی رو که زیر کامنتشون ثبت کردم، انجام دادم و جداگانه هم نماز زیارت خوندم برای دوستان.
   ما هم توبه کردیم. میتونید پستی رو که در این رابطه خود من نوشتم تو قسمت مصاحبه ها بخونید. به اسم آزادشده صاحب عصر عج.
   تعداد مدیران هم متغیره، برخی بعد از مدتی میرن و برخی اضافه میشن از خود بچه های سایت. یا بین همون افرادی که هستن برخی بیشتر فعالیت دارن و برخی کمتر. ولی الان حدود ده نفر مدیر داریم.

   درست آمده ای شهر عاشقان اینجاست
   ستاره ای که نبینی در آسمان اینجاست
 51. سلام من الان ۷ روز ترکم خیلی میترسم میترسمکه مثلا سه ما این کارو انجام ندم بعد دوباره این عمل رو انجام بدم خیلی میترسم یکی کمکم کنه تنها جایی که حرف دلم‌و دارم کیزنم همینجاس
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا امیررضا
   اصلا نگرانی به خودتون راه ندید.
   ببینید الان شما چطور تونستید این هفت روز ترک کنید؟ قطعا یه سری چیزها رو رعایت کردید تا تونستید موفق بشید.
   اگر همین رعایتها رو داشته باشید، قطعا برای همیشه میتونید پاک بمونید. با این تفاوت که در آینده که از این کار فاصله بگیرید، خیلی براتون راحت تر میشه.
   اینطور نگرانی ها فقط کار رو سخت تر میکنه.
   لطفا از مطالب بالای صفحه، مطالب بخش توصیه های ویژه رو هم بخونید. بهتون کمک میکنه.
 52. خدایا دریابم

  هر وقت پیاممو ب گوششون رسوندین خبرم کنید
  ممنون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهرمون براتون نماز و زیارت انجام دادند و مطلبتون رو هم امروز رسوندن.
  • پاسخ:

   محمد :
   بله همینطوره
 53. خدایا دریابم

  سلام
  خوبین.
  اون خواهر یا برادری که میره زیارت نیابتی حضرت معصومه.
  اگه زحمتتون نیست یه زیارت نیابتی از طرف من انجام بدین.،
  حرفایی هم که میگم به حضرت معصومه بگید حتماً.
  پیاممو کپی کنید تا داشته باشیدو یادتون نره حرفامو

  مو به موشو بهشون بگید
  حالا حرفام ایناست::
  .................
  سلام.
  خوبید بی بی؟؟
  از همه بریدم.
  از همه جا و همه کس.
  دیگه نمیکشم.
  زندگیم ردیف نیس
  خودت میدونی چیا میخوام
  دیگه نمیگم.
  از این همه امامو امام زاده از همشون بریدم
  دیگه نه روشو دارم حاجنامو بهشون بگم
  هم اینکه خسته شدم از گفتنش،.
  راستی داداشت امام رضا رو سلام برسون.
  با داداشتم دیگه کاری ندارم.
  اما خودت
  هنوز حس میکنم داری نگام میکنی
  نمیدونم چرا
  اما حس میکنم
  حس میکنم با این همه گناهام هنوز داری دلسوزانه نگام میکنی.
  خدا میدونه وقتی این متنو برات نوشتم تا بهت بگن چقدر دارم اشک میریزم.
  حرفی ندارم دیگه
  اما خدا شاهده اگه خودت دستمو نگیری
  اگه شما هم نا امیدم کنی
  دیگه هیچ وقت هیچ وقت هیچ کاری باهاتون ندارم.
  ب داداشت گفتم دیگه نمیام پابوسش.
  ولی یه چیو بهش بگو: شاه ایران، تنها امام ایران،شاخه گل ایران،سرور همه ایرانیا، برکت ایران، مگه من کیو داشتم؟؟ مگه من کیا دارم؟؟
  روم سیاهه آره.ولی روسیاه تر از منم هست
  روم سیاهه، اما دل دارم، اما آدمم.
  حالا دیگه حرفی ندارم.
  به داداشت بگو زشته یه نفر گلایه داداششو بیاره پیش خواهرش.
  سگی نیستم که خطو نشون بکشمولی یادت نره چی گفتم دستمو نگیری دیگه.....
  التماس دعا
  • پاسخ:

   محمد :
   دوستان اگر میشه یکی زحمتش رو بکشه ممنون 
 54. سلام
  امروز روز دهم پاکی من هست...
  امکانش هست که برای منم نماز بخونید در حرم؟
  • پاسخ:

   محمد :
   بچه هایی که تشرف دارن خدمت اقا نایب زیاره مهدیه خانوم هم بشید اگه امکانش هست 


   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   همین امشب زیارت امام رضا ع بهمراه نماز، براتون انجام شد.
   ان شاالله خانم یالثارات هم به زودی حرم حضرت معصومه س نائب الزیارتون خواهند بود.

   ***********
   عبدالمهدی:
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها انجام شد.
 55. سلام به خدمت تمامی عوامل این وبسایت ، من با اینکه آدم مذهبی نیستم اما از دیدن این طرح واقعا لذت بردم ، و واقعا چه لذتی میتونه از این بالاتر باشه که آدم خدارو برای رهایی از مشکل یکی از بندگانش شکر کنه. ممنون از شما که انسان هستین لطفا با همین قلب پاکتون برای منم دعا کنید که مشکلی که چند مذهبی نمای گمراه برای من ایجاد کردند حل بشه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا محمد
   لطف دارید، ممنون از استقبال شما.
   متاسفانه همه جور افرادی در جامعه پیدا میشن، و برخی که فقط ظاهر مذهب رو رعایت میکنن گاهی باعث خطا رفتن انسان و تغییر دیدگاهش میشن.
   به فرموده امام صادق(ع)، انسان باید سعی کنه باطنش بالاتر و بهتر از ظاهرش باشه. البته انسانهای خوب هم هنوز در جامعه هستند که انسانها میتونه بواسطه اونها طریق هدایت رو بدست بیاره.
   امیدوارم خدا همه ما رو از صالحین قرار بده.
   دعاگوی شما خواهم بود ان شاالله.
 56. سلام امروز روز 4 پاکی خدا واقعا نگاه ام کرده اخه همه امتحان خوب خوب پاس کردم
  تازه نماز های قضا سال های پیش دارم می خونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   کار واقعا عالی رو دارید انجام میدید.
   خوشحالمون کردید از این خبر
 57. محمد علی جدید

  خیلی ازتون ممنونم
  خیلی طرح سنگینیه
  جز با دل عاشق نمیشه انجامش داد
  از شما و همه بانیان این طرح و سایت ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنیم، ان شاالله که بتونیم قدم کوچکی در راه کمک به پاکی دوستان برداریم.

   ممنون از توجهتون
 58. یا لثارات الحسین

  سلام آقای محمد علی جدید
  خوشحالیم از حضورتون
  بنده حقیر توفیق زیارت های نیابتی حضرت معصومه سلام االه علیها در قم رو دارم
  چرا نشه برادرمن
  ان شاءالله 4 روز دیگه تشریف بیارین بعدهم ان شاءااله120.80.40 و بالاتر در خدمتتون هستیم
  ان شاءالله توفیق پاکی ابدی نصیبتون بشه
  و بعد زیارت و شفاعت چهارده معصوم علیهم السلام در این دنیا و تو اون دنیا
  چشم دعاگو هستیم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   باتشکر
 59. محمد علی جدید

  البته ظاهرا نام محمد علی تواب مال یکی از دوستانه
  من با نام محمد علی جدید اعلام پاکی کردم
  در نظر قبلی یادم رف اصلاح کنم
 60. محمد علی تواب

  با سلام و عرض ادب
  من چند ماه دیگه میشه ٦ سال که نتونستم به زیارت آقا مشرف بشم
  و نزدیک ٨ ساله که قم هم نتونستم برم
  خیلی سایتا زیارت نیابتی دارن
  ولی اینکه شما برامون نماز اختصاصی هم میخونید
  واقعا عالیه.
  خدا خیرتون بده
  من پستتونو خوندم اشک تو چشام جاری شد
  امروز روز ششم پاکیمه
  تورو خدا دعا کنید منم به جایی برسم که نائب الزیارم بشید
  بی نهایت ممنونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   خیلی لطف دارید. ان شاالله بحق خود این برادر و خواهر باکرامت، شما هم میتونید روزهای پاکیتون رو ادامه بدید.

   موفق باشید
 61. سلام خدا ثوابتون بده من تازه دو روز با سایتون آشنا شدم و دو روز هم پاکم لطفا برام دعا کتید که خدا من ببخشه.
  و دانشجوم نمره الف دانشگاه بشم
  میشه دعا کنید.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   چشم مریم خانم حتما
   لایق باشم دعا میکنم براتون
   یاحق
 62. عبدالمهدی:
  سلام بر دوستان خوبم
  متاسفانه از دیشب مشکلی برام پیش اومده، که بیرون رفتن برام مشکله. و گرچه قصد داشتم نائب الزیاره دوستان باشم، هنوز توفیق نشده.
  ان شاالله در اولین فرصت که توفیق پیدا کنم نائب الزیاره خواهم بود. بماند که دل خودمم تنگ شده برا حرم.

  راستی برادر خوبم آقای مرزوق هم قبول زحمت کردن و قراره ایشون هم از طرف دوستان نائب الزیاره باشن. که ازشون متشکریم.

  التماس دعا از همگی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خب خدا روشکر که خوب شدم و امروز رفتم زیارت آقا : )
  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام

   دوست گرامی به همین شکلی که اینجا کامنت گذاشتید ، به بخش اعلام پاکی همین سایت برید و کامنت تون رو با ذکر روزهای پاکی اعلام کنید . و برای درج اسمتون در جدول پاکی ، با زدن تیک خصوصی ، کامنتتون رو ارسال کنید تا ان شاء الله در اسرع وقت اسمتون درج شود .

 63. به نام خدا
  سلام داداش عبد المهدی
  منو یادته
  12روز دیگه 40روزم سره
  زیارت نری برام سر پل صرات جلوت میگیرم
  یا حق
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله بله، خوبی داداش؟
   شما دوازده روز دیگه نیای که من خودم ازت شاکی میشم.
   پس بیا که منتظرتم شَدیییییییییید
 64. سید مهدی

  سلام داداش عبد المهدی
  من امشب ده روزه میشم
  محتاج دعا هستم .
  السلام علیک یا امام رضا


  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام سید عزیز
   ان شاالله توفیق بشه فردا نائب الزیاره هستم.
   محتاجیم به دعا

   _________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   _________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
 65. داداش عبدالمهدی ممنون بابت زیارت اجرتون با خدا

  فک کنم زیارت حضرت معصومه رو ابجی فاطمه انجام میده ممنون ابجی فاطمه اجرت با صاحب سلام
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   زنده باشید.
   بله ایشون هم هر وقت انجام دادن به بنده خبر میدن که ثبت کنم.
 66. محمد رضا

  سلام...
  عبد المهدی جان برو حرم آقا واسم دعا کن...
  10 روزه پاکی...
  یا حق...
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   به روی چشم برادر. خوشحالمون کردین.

   ______________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   ______________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خب الحمد الله که آشنا شدی
   ان شا الله در این راه ثابت قدم باشی
   یاعلی
 67. سلام اقای عبد المهدی امروز روز دهم پاکیمه من تا اخرشب نمیتونم بیام زیارت یادتون نره
  یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بله حتما. ان شاالله بعد از انجام زیر کامنتتون مینویسم.

   _________
   زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای شما انجام شد.
   _________
   زیارت حضرت رضا علیه السلام هم انجام شد.
   ان شاالله منتظر اعلام چهل روزتون هستیم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   فردا دیگه باید درخدمتتون باشیم برای کسب فیض.
 68. یک عمر حســـــــرت

  داداش عبدالمهدی من احتمال داره ۲۷همین ماه بیام مشهد...
  برای زیارت...
  خیلی دوست دارم جور بشه.
  امروز روز یازدهم پاکیمه...
  رفتی حرم دعا تن منو بطلبه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چقدر خوب
   چشم حتما، ان شاالله که خود آقا جورش میکنن.

   __________
   خدا توفیق داد و همین امروز نائب الزیاره بودم.
 69. "Majhool" ....

  ممنون از سایت خوبتون. این واقعا عالیه که با راه های مختلف دوستان رو امیدوار میکنید و نوعی رقابت در رسیدن به پاکی ایجاد میشه. من دیروز باسایتتون آشنا شدم و از همون دیروز شروع کردم. امیدوارم همه موفق بشن
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم، لطف دارید شما.
   خوشحالیم که یه همراه خوب و جدید پیدا کردیم.
   ان شاالله موفق باشید.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ماشالله
   شکر 
 70. به نام خدا
  سلام

  داداش عبدالمهدی من 16روز دیگه انشاالله میام و اعلام پاکی 40 روزه میکنم
  اونوقت باید بری برام نایب زیاره بشیااا
  من عاشق امام رضا ع هستم ارزومه یه بار دیگه برم پابوسش

  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   چشم داداش خوبم
   یادت نره بیای ها، منتظرت میمونم.

   عشقتون پایدار
 71. امیر رضا

  سلام خدا راشکر ونج روز پاکم من در این دنیا در حق همه ی اونایی که این سایت رو درست کردن دعا میکنم مخصوصا شما آقا سجاد
  • پاسخ:

   مصباح: سلام

   خدا رو شکر

   ممنونیم از دعاهای خوبتون، ما هم دعاگوی شما دوستان پاک و تلاشگرمون هستیم

   ان شاء الله 50روز رو به زودی اعلام میکنید
   در پناه پنج تن(ع) موفق و موید باشید
 72. علی اکبر هم جوون بود ولی کارایی که تو این دور و زمونه جوونا میکنند رو نمیکرد
  سادات

  سلام دوستان یه چیز عجیب اتفاق افتاده که باید بهتون بگم سر نماز بودم یه دفعه بوی گلاب و اسفند پیچید بعدش یکی تو گوشم گفت بگو به جوونا اوناییکه توبه میکنند نکن جوونی کردیم اخه به جوونی علی اکبر بر میخوره گفت شیعیان اشک امام زمان در میارن گفت بگو دیگه اشک علی اکبر امام حسین دیگه در نیارن علی اکبر هم جوون بود ولی هیچ کدوم از کارایی که جوونای امروز میکنن رو نمیگرد
  به مزوق چشم انشالله به کمک امام رضا و امام زمان به چهل میرسم


  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   متشکریم آبجی گل

   در پناه حسین(ع) و اولاد حسین(ع)
 73. ممنون
  شما تلاش بکن به کمک امام رضا به چهل برس این کار واسم وظیفه ست
 74. به مرزوق
  خیلی ازتون ممنونم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده انشاالله دست به خاک میزنی طلا بشه به حق مادرم فاطمه زهرا
  • پاسخ:

   مصباح: ان شاء الله قسمت شما
 75. به سادات
  امشب شب میلاد امام حسن عسگری تو حرم هرکاری که واسه یه زیارت میشه انجام داد به نیابت شما انجام دادم امید وارم تا سال دیگه خودتون مشرف بشین
  • پاسخ:

   مصباح: متشکریم دوست بزرگوار

   در پناه ضامن آهو

   درمورد نظر خصوصی هم به ایشون اطلاع میدم
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   زنده باشید
 76. ممنون از طرح خوبتون انشالله روز دهم پاکیم میام و میگم منم دعا کنید .
  یا امام رضا ( ع )
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ان شاالله اسم شما هم در لیست زائران این برادر و خواهر قرار بگیره.
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام

   خدا رو شکر همچنان با پاکی دارین ادامه میدین.
 77. روزگار خوش

  سلام.
  منم امروز 3 امین روز ترکم بود....یعنی از روز دوشنبه 13 ام دوره پاکیم رو اغاز کردم.....امیدوارم خدا کمکم کنه اینبار موفق شم.....ان شالا روز 10 ام پاکی حتما میام و نظر میذارم تا نائب زیارم باشید.
  التماس دعا.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   باعث افتخاره که نائب الزیاره شما باشیم.
   حتما منتظرتون هستیم.
 78. یا لثارات الحسین

  سلام
  داداشا و آبجیای عزیز
  ان شاءالله بزودی نایب الزیاره خواهم بود و حتما اعلام میکنم
  بنده حقیر هم از شما التماس دعای فراوان دارم
  یا حق
 79. قراره روسفید شم

  سلام.
  من فردا ساعت ۵ عصر ده روزو تموم میکنم.
  خیلی وقته مشهد و قم نرفتم.خیلی دلم تنگ شده ولی بیشتر از دوساله قسمت نمیشه.
  داداش عبدالمهدی و آبجی عزیز برام دعا کنین لطفا.خیلی خیلی ممنونتون میشم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   چشم حتما
   ان شاالله قسمت خودتون بشه به همین زودیا که بیایید و از نزدیک زیارت کنید.

   _____________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 80. امروز 10 مین روز پاکی من بود :)

  خدایا شکرتـــــــــــــــــــــــــ
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تبریک میگم بهارخانم
   ان شاالله به زودی نائب الزیاره باشیم.

   _________________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 81. الوعده وفا، مسلمان!!
  چکار کنم دیگه خود جنابتون طرح رو گذاشتین‌‍، ۱۶۰ شدم ،حالا دیگه باید سلام ما رو هم به قریب الغربا و حضرت معصومه(س) برسونین. ( استیکر ذوق همراه با اشک و خنده مخلوط)
  پیشاپیش تشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   احسنت واقعا!!!
   اقای عبدالمهدی حتما براتون دعا خواهند کرد.براشون یادآور میذارم.

   عبدالمهدی:
   به به، شما اولین نفری هستید که برای ۱۶۰ روز برامون پیام میذارید.
   ان شاالله انجام میشه و همینجا ثبت میشه.
   اگر براتون مقدوره ایمیلتون رو خصوصی برامون بفرستید.

   _____________
   زیارت حضرت رضا و حضرت معصومه علیهما السلام انجام شد.
 82. سلام اقا یا خانم مرزوق واسه منم دعا کنید و نماز زیارت برام بخونید ازتون خواهش میکنم
 83. اقای عبدالمهدی منم خیلی مشتاقم به جای بقیه زیارت نیابتی انجام بدم
  خواستم بگم اگه دوستدارین میتونین روی من هم حساب کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چرا که نه داداش
   مگه بده دوستامون زیارت بیشتری نصیبشون بشه.
   شما هم اهل مشهدید دیگه درسته؟ فکر میکنم قبلا هم تو پیامهاتون دیده باشم.
   اگر بتونید ایمیلتون رو خصوصی بفرستید، که بهتر هماهنگ کنیم.
   شرایطتتون یا پیشنهادی هم اگر دارید، بنویسید.
 84. سلام امروز سومین روز پاکیمه هفت روز دیگه میام که برای منم زیارت کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   مشتاقانه منتظر پایان ده روزتون هستیم.
 85. سید متین

  سلام
  روز ششم
  فقط چهار روز باقی مونده...
  یعنی اگه به ده روز برسم برام زیارت می کنید؟؟؟
  عالیه...
  من خیلی وقته قم و مشهد نرفتم دلم تنگ شده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله، چرا که نه
   چهار روز دیگه منتظر خبر خوب ده روز پاکیتون هستیم.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   میتونید به بخش زیر برید که مخصوص این کار است:

 86. سلام من امروز 13 روز پاکم یاامام رضا شرمنده اتم گگگگ گریم گرفت حرم امام رضا رو دیدم دلم شکست اقا عبد المهدی رفتین حرم اقا برای منم یه دعایی بکنید به خدا وامام رضا بگید به بنده روسیاه هم نگاهی کنه تازیر مشکلات له نشه کاش الان اونجا بودم دلم رفت ای خدا..............گناههامونو ببخش بلد نیستم حرف بزنم ولی دلم حرفشو زد .....یاحق
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام آبجی ، 
   ان شاء الله به خواسته تون میرسین ، 
   سختی ها رو تحمل کنید که بعد از اونها نوبت آسونی هست .
   یا علی


   عبدالمهدی:
   سلام
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
 87. یا لثارات الحسین

  سلام خانمی عزیز
  طبق طرح همونطور که خودتون گفتید بعد از اتمام ۱۰-۴۰-۸۰- وهمینطور ادامه داره
  میایین و اعلام میکنین و زیارت نیابتی انجام میشه
  اما من از طرف خودم میگم
  حالا که شما انقد مشتاقین و دلتنگ زیارت
  و من هم به شرط بقا فردا مشرف میشم
  چشم حتما از طرف شما در حرم امن کریمه اهل بیت سلام الله علیها بانو حضرت فاطنه معصومه نایب الزیاره شما خواهر خوبم هستم
  خیلی خوشحالم که به جمع دوستان خودتون برگشتین
  پاکیت ابدی خواهری
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکریم 
 88. سلام چقدر خوب که دوباره برگشتید خیلی خوش حال شدم اخه وقتی اومدم دیدم سایت نیست حسابی حالم گرفته شد .
  یه سوال فقط بعد از 10 -20- 30 و...هست یا فقط بعد از 10-40-80 -120و....مثلا من الان میخوام شرکت کنم روز 21 نمیتونم باید صبر کنم تا 19 روز دیگه یا یکبار میتونم بگم نائب الزیاره باشید ودوباره بعد از تمام شدن 40 بیام بگم ؟ ولی خیلی خوبه من که دلم بد جور هوای حرم رو کرده .
  فقط زحمت نمیشه برای شما
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام برشما
   بعد از پایان ۱۰ روز و ۴۰ روز


   عبدالمهدی:
   سلام
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
   ان شاالله بعد از چهل روز دوباره میتونید درخواست بدید.
 89. یا لثارات الحسین

  سلام دوستان فردا صبح ان شاءالله در حرم حضرت معصومه دعاگو و نائب الزیاره شما هستم
  دوستان هرکه دارد هوس زیارت بسم الله
  بیایین اینجا و شرایط طرح رو بخونین و اعلام کنین
  من بعنوان خدمتگذار شما درخدمتم
  منتظر حضور سبز شما هستم
  بدویید بیایید منتظرماااااا
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام آبجی ،
   التماس دعا داریم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چرا که نه
   ان شاالله منتظر ده تایی شدنتون هستیم.
 90. اسماعیل تارتاروسیان :)

  سلام.
  من 16 روزه که پاکم. اگه میشه این زحمت رو قبول کنید و از طرف من هم زیارت کنید.
  پ.ن:
  تارتاروس، توی افسانه های یونانی پایین ترین درجه جهنم بوده. یه چیزی تو مایه های اسفل السافلین خودمون :)
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   چشم حتما، ان شاالله بعد از زیارت، زیر همین پیامتون ثبت میشه.
   اگر انسان خطایی کرد قرار نیست که دیگه راه جبران و بالا رفتن نداشته باشه، بلکه هر زمانی انسان میتونه خودش رو از تاریکی ها به سمت نور برسونه.
   __________
   دوشنبه ۱۳ دی، هر دو زیارت نیابتی انجام شد.
 91. سلامممم
  امروز روز هفتمه ک پاکم، وقتی دیدم روز دهم به نیابت زیارت میکنین کللللللی ذوق کردم و الان انرژی فوق العاده ای دارم.
  اجرتون با صاحب الزمان
  سه روز دیگه خدمت میرسم برای زحمت دادن و ثواب بردن برای شما عزیزان
  ممنون
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام به شما 

   یک هفته پاکی گوارای وجودتان ..
   منتظر حضور بعدی تان هستیم 
   یا علی


   عبدالمهدی:
   سلام، لطف دارید
   بله واقعا نام این آقا و خانم، انرژی مضاعف میده.
   منتظرتون هستم.
   ___________
   زیارت نیابتی برای شما دوست بزرگوار هم انجام گرفت.
 92. سلام
  امروز خیلی خوشحالم 30روز دیگه میام برای اعلام اولین چله پاکی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   به به چقدر عالی ، ما منتظر حضور شما در باشگاه ۴۰ تایی ها هستیم
   یاحق

   عبدالمهدی:
   سلام خواهرم
   امروز صبح چهارشنبه ۸ دی، نائب الزیاره شما بودم. و حاجاتی که گفته بودید رو هم از آقا مسئلت کردم.
   ان شاالله ۳۰ روز دیگه منتظر حضور دوباره شما هستیم.

   ________
   دوشنبه ۱۳ دی، خواهرمون نائب الزیاره شما بودن.
 93. خدیجه(به سوی افق روشن)

  سلام امروز 10روزم کامل شد. من دختری مذهبی هستم نمیخوام ریا کنم ولی اهل نمازجماعت و نمازشب هستم 4_5سالیه مشغول حفظ قرآنم.که گرفتار دام شیطان شدم اینو بدانید شیطان دست ازهیچ کس برنمیداره.از آقا و خانمی که قصد زیارت به نیابت مارو دارن خواهشی دارم وقتی رفتین زیارت دعا کنید نه تنها 40روز بلکه برای همیشه ازهر گناهی (کوچک وبزرگ ) در امان باشیم وخدا لحظه ای مارو بحال خودمون وا نگذاره و دوم اینکه دعا کنید زمینه ازدواج من و همه جوانان فراهم بشه من نیاز به ازدواج دارم اما گناهم باعث شده دعایم بالا نره شما که پاکید دعا کنید شاید خدا از شما بشنوه
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام ابجی جان.خوب پیش رفتین
   به به چه سعادتی ماروهم دعاکنین.مطمئنم نمازوقران کمکتون میکنه.
   انشالله بحق حضرت فاطمه زهراهمه جوونامون به موقع وقبل ازاینکه به این گناه مرتکب شوندازدواج کنن.
   الهی امین
 94. پاکی تا ابد

  نه من وضعم خرابه . از قبلن هم بدتر شده. تا یه روزشم نمیرسم چه برسه 10
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست گرامی.خدانکنه وضع شماخراب باشه.امیدتوازدست نده.به خداوائمه امیدداشته باش ازشون کمک بخواه.میخوام بیای واعلام پاکی کنی
   انشالله بحق صاحب الزمان همه پاک بشن
   تلاش کن ببینم چیکارمیکنی
   یاعلی


   عبدالمهدی:
   برادر جان یادتون بیاد به اون روزهایی که تونستید پاک باشید و لحظات خوبی رو تجربه کنید. بدون شک میشه به اون دوران برگشت.
   فقط باید با یه تصمیم جدی، از هر چیزی که تحریک کننده است، کناره بکشی.
   و در عوض هرچیزی که روحیه شما رو عوض میکنه و انگیزه میده رو انجام بدید. از خوندن مطالب همین سایت گرفته تا هرچیزی که خودتون میدونید.
   خیلی لذتهای پاک دیگه هست که میشه جایگزین کرد.
   اگر در همین حد اراده رو هم  ندارید، توصیه میکنم برای شروع یه جایی برید که حال و هواتون عوض بشه. یه زیارتگاه، یا رفتن پیش یه فرد مومن و با خدا، یا چیزی شبیه این.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام داداش خوبم
   کجایی بامرام؟؟؟
   میدونی که هنوز به یادتم؟
   هر موقع یادم بیفته تو حرم دعات میکنم.

   بعد اینکه ثوابا رو تنهایی که به جیب نمیزنم. تازه مشارکتیش کردم برای بقیه.
   شما هم زیارت اختصاصی میخوای بسم الله. منتظرتم
 95. افق روشن

  امروز 9روزه پاکم فردا میام برای اعلام پاکی روز دهم و طلب زیارت.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   عالیه!!!
   ان شالله که امام غریب اسم شما رو صدا بزنه و برین (:
   التماس دعا
   یا علی
 96. حالم خوبه
  ولی وقتی اسم امام رضا میاد اشک تو چشمم جمع میشه چون سفر آخر که برمیگشتیم تو قطار موقع نماز صبح همه رفتن نماز اما من تو کوپه این گناه رو کردم از اون روز امام رضا دیگه منو نطلبید فکرکنم باهام قهرکرده توروخدا اگه رفتید زیارت و نماز خوندید بگید من 14 روزه که برگشتم کمکم کنه دیگه گناه نکنم بگید دوسش دارم و دلم از گناهم شکسته منو ببخش و بطلب که تو صحن آزادی قدم بزنم و از دور باهاش حرف بزنم
  امام رضااااااااااااااااااااااااااا کمکم کن. عاقبتتون بخیر باشه التماس دعا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ان الحسنات یُذهبن السیئات
   همانا کترهای نیک، بدیها را از بین میبرند.

   امام ما خیلی رئوف تر از اونه که فکرشو بکنید.

   چشم، ان شاءالله صحبتهاتون رو خدمت آقا عرض میکنم.
   التماس دعا دارم از شما
 97. سلام اقا منم فردا روز استارتم میشه ان شاءالله.
  ده روز دیگه میام و دوباره درخواست زیارت میکنم.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله موفق باشین
 98. محمد ( مرد روزای سخت )

  چقد دلم واسش تنگ شده
  واسه عطر گلاب و صدای صلوات
  واسه صحن گوهرشاد ...
  ولی چه فایده
  وقتی که قولم رو شکستم

  لعنت به من
  لعنت
  • پاسخ:

   سیداحمد
   این چه حرفیه ،میگه کسی که توبشو شکسته باید به خودش لعنت بفرسته....اینا همش القائات شیطونه وبدتر ناامیدت میکنه...شما باید از هر شکست درس بگیری...اونجوری امیدت بیش از بیش میره بالا....ماهمواره دعای گوی شما هستیم
   یاحق
 99. محمد امین

  سلام من ده روز دیگه به ده روز پاکی می رسم خواهش می کنم برام زیارت کنید اون موقع
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاءالله حتما همین اتفاق میفته.
 100. یا لثارات الحسین

  سلاااااااااام
  امیدوارم حال دل همتون خوب باشه
  فردا 40 روز تموم میشه و میرم باشگاه 40 تایی ها
  آقای عبدالمهدی الوعده وفا
  من اولین نفری هستم انگار که این موهبت الهی نصیبم میشه
  خداروشکرررررررررر
  عاشقتم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  التماس دعای ویژه دارم ازتون برادر
  خودم هم ان شاءالله فردا در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها دعاگوی همه شما خوبان هستم
  به امید عاقبت بخیری و پاکی ابدی هممون
  یا حق
  ارادتمند /فاطمه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلاااام
   چقدر عالی، چه سعادتی نصیب ما شد.
   ان شاالله در اولین فرصت، نائب الزیارتون خواهم بود، و زیر همین پیام، خبرش رو‌میدم.

   ******
   همزمان با پایان چهل روزتون، در روز یکشنبه، زیارت به نیابت از شما خواهر بزرگوار انجام شد.
   تبریک میگم این پاکی شیرین رو.
 101. سلام داداش عبدالمهدی
  فقط یه کلام میگم اجر همه این خوبیهاتون با خود اقا امام رضا ع
  من درسته که روزای پاکیم زیادن
  اما..
  بدون رفتن به حرم اقام اصلا برام لذتبخش نیس
  اقا هنوز که من ۲۲ سالمه حتی یبارم منو نخاسته 😢😢
  میدونم میدونم من با این همه کارام دل اقارو همیشه شکستم
  اما همین جا به اقام قول میدم که تا راضیش کنم منم بطلبه
  وقتی عکسای حرمو میبینم اشک چشمام ....
  داداش میشه یه لطفی در حقم بکنید
  میخام یه نامه برای اقا امام رضا بنویسم و شما اون نامه رو ببرین حرمش
  من نامه رو تو ایمیلتون میفرستم شما اونو تو ورق بنویسید و ببرید
  واقعا ببخشید که این زحمتو میدم براتون
  همیشه دوست داشتم خودم این نامرو با دستای خودم ببرم
  اما طاقتشو ندارم
  میخوام تو نامه حرفامو بگم
  من همیشه منتظر دعوت اقام هستم
  همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی
  چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی
  خیلییییییی دلتنگتم اقا خیلیییییی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیلی ممنونم خواهرم
   پیام شما رو هم همزمان با پیام سودا خانم، توی حرم بودم که خوندم. و با خوندنش بغض گلومو گرفت.
   چشم خواهرم بفرستید، حتما انجام میدم
 102. سلام
  واقعااا عالیه دستتون درد نکنه اجرتون با خودِ آقا
  بنده ۲۱۰روزه که پاکم
  اما چون لغزش هایی داشتم دلم بااین ۲۱۰روز هم نیست نمیدونم توبه شکستم یانه اما اینبار بدون لغزش میرم جلو
  الان ۱۲روزه که هیچچچ لغزشی هم نداشتم
  وبا امید دارم میرم به سوی آینده ای روشن...

  نمیدونم لیاقتش رو دارم که دعاگوم درحرم این دوعزیز باشین یانه
  فقط سلام منو به آقام برسونین وبگین منتظرم دستمو بگیره ومنو به تنها خوسته ام برسونه
  من جز خداو ایشون کسی رو تو این راه ندارم
  میدونم لقمه بزرگتراز دهنم برداشتم لیاقت نوکری آقارو ندارم
  اما...
  دله دیگه نمیتونم فراموش کنم
  وقتی به دلم انداختن حتما کمکم میکنن تا بهش برسم...
  خودم اینجامو دلم کنار پنجره فولادش جا مونده
  فقط دعام کنید...
  یاعلی
  • پاسخ:

   رضا:
   این بینظیره که این همه پاک هستید! ان شالله که شما هم طلبیده بشید و ما رو اونجا یه دعای کوچیکی کنید(:
   التماس دعا 
   یا علی

   عبدالمهدی:
   سلام سودا خانم
   امروز حدود ساعت هشت صبح، وقتی توی حرم بودم، پیام شما رو خوندم، و سلامتون رو رسوندم و دعاتون رو عرضه کردم.
 103. این طرح عااالیه.. من مدت زیادیه که دیگه به ده روز پاکی هم نرسیدم..همیشه تا روز پنجم و شیشم رفتم و شکست خوردم.اما الان واقعا عزمم رو جزم کردم...
  من الان روز چهارم هستم .. به عشق امام رضا تا روز ده میرم بعد بهتون پیام میدم..
  خییییلی خوشحالم کردین،خیلی
  • پاسخ:

   رضا: 
   سلام
   دست این دوتا بزرگوار درد نکنه که موجبات خوشحالی شما شدن 

   ان شالله که شما هم مشرف میشید و مارو دعا میکنید.
   التماس دعا 
   یا علی
 104. تا بحال بیشتر از دو‌روز پاک‌نبودم...
  اینبار حتما‌میرسم‌به ده
  السلام علیک علی ابن موسالرضا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ماشالله علی
   ما منتظرتیم!
   هر وقت تحریک شدی یادت باشه به امام رضا قول دادی و قراره اونجا برات دعوت بفرسته آقا
   التماس دعا 
   یا علی
 105. باید تغییر کرد...

  سلام
  واقعا عالیه.من امروز روز دوممه و انشاا... واسه روز چهلمم حتما بهتون پیام میدم و مزاحمتون میشم.
  ایشالا خدا جواب این مهربونیا و انرژی مثبت تا تو نو بده...یاحق...
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مخلصیم
   منتظرتونیم حتمااا
   التماس دعا 
   یا علی
 106. من وضو با تپــش پنجره ها میگیرم..

  خیلى هم عالى🌹


  ان شاء الله هرچه از خدا میخواین نصیبتون کنه...
  ❤️یا على موسى الرضا...
  اى پاکمرد یثربى، در طوس خوابیده..

  تو را بیدار میدانم
  مرا دریاب...❤️
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   داش عبدالمهدی از خوبای دنیاست(:
   ان شالله که شما هم مشرف میشید و مارو هم دعا میکنید(:
   التماس دعا 
   یا علی


   عبدالمهدی:
   هر دو بزرگوار خیلی لطف دارید.
   حاجتتون روا