خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

بررسی علمی ضررهای فیلمهای مستهجن(قسمت۲)

(تاثیر فیلمهای مستهجن بر مغز)

فیلم های مستهجن علاوه بر اسیب اجتماعی که برروی جوانان و نوجوانان ما دارد بر عملکرد مغز انها نیز تاثیر میگذارد به تازگی دانشمندان و محققان به این نتیجه رسیده اند که دیدن فیلم های پورنو مغزباعث کاهش کارکرد قسمتی از ان می شود

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست، ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد.

دانشمندان «موسسه تکامل انسان» ماکس پلانک در برلین پژوهش خود را بر روی 64 مرد بین 21 تا 45 سال انجام دادند.

به این افراد گفته شد که چنین مطالعه علمی شامل اندازه‌گیری‌ تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (ام آر آی) است. بعدها به آن‌ها طی تماسی تلفنی اعلام شد که فیلم مستهجن بخشی از تحقیق خواهد بود با این حال، هیچ یک از آن‌ها از این مطالعه انصراف نداد.

شرکت‌کنندگان پرسش‌نامه‌هایی را پر کردند و میزان تماشای فیلم‌های مستهجن توسط خودشان را مشخص کردند. پاسخ‌های دریافتی نشان داد این اشخاص اندکی بیش از چهار ساعت در هفته را به تماشای چنین فیلم‌هایی اختصاص می‌دهند. سپس هنگامی که به آن‌ها تصاویر واضح فیلم‌ مستهجن به همراه تصاویر غیرمستهجن افرادی در حال ورزش‌کردن، نشان داده شد، مغز سوژه‌ها با فناوری ام آر آی اسکن ‌شد.

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست ، ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد که انگیزه را پردازش می‌کند.

مغز2

با این حال هنوز این پرسش برای دانشمندان مطرح است که آیا مردان با striatum کمتر به دنبال تماشای فیلم‌های مستهجن هستند یا این که تماشای چنین فیلم‌هایی مغز را کوچک‌تر می‌کند.

به گفته این محققان، افراد دارای حجم پایین‌تر striatum به محرک خارجی‌تری برای تجربه‌کردن لذت نیاز دارند و بنابراین ممکن است از فیلم ‌مستهجن در این زمینه استفاده کنند که این امر احتمالا به نوبه خود به مصرف بیشتر چنین فیلم‌ها می‌انجامد
دوستان عزیز همین الان چند میلیون سایت سکسی و کلی سایت مستهجن دارن فعالیت میکنن…

ولی سایت مذهبی کم داریم…ایا این عجیب نیست؟ ایا این ترفند دشمن نیست ؟

یکی از بزرگترین عوارضی که این فیلم ها دارن اینه که یه سری تصاویر خیالی در ذهن شما به وجود میارن…

دیدن مداوم این فیلمها باعث میشه  طرف بعد یه مدت حتی تو ذهنشم داره با یکی رابطه جنسی برقرار میکنه…

( تو روانشناسی بهش میگن زنای ذهنی )

این بد ترین نوع کج روی در مسائل جنسیه…که طرف تو ذهنش با یکی زنا کنه…

دومین ضرری که مشاهده این جور فیلم ها داره اینه که افراطی میشید…افراطی یعنی چی؟ یعنی مدام افکار سکسی به شما حمله ور میشن…

تو خونه تو دانشگاه تو کلاس تو مغازه …خلاصه هر جا که باشید اون افکار باشماست…

در توبه هم این افکار ول کن شما نیست…

یکی از سخت ترین توبه ها توبه از خود ارضاییه…میدونید چرا؟

چون شما از بس از این فیلم ها دیدید تسخیر این افکار شدید حالا هم که میخواید توبه کنید نمیتونید و از خدا خرده میگیرید که چرا کمکتون نمیکنه…

…یادتون نره که تموم این شبکه ها برای این ساخته شده که مسلمون ها و به خصوص شیعه هارو منحرف کنن…این شبکه ها همه مال اسرائیله و با این ترفند میخوان جوونامونو از راه بدر کنن…

همین الان تموم این فیلم هارو پاک کنید و با خودتون عهد ببینید که دیگه سمت این فیلم ها نرید…قول میدم بهتون ظرف 21 روز این افکار کم کم کم کم خیلی کم بشه و یه روزی هم میرسه که بلاخره از دست این افکار راحت میشید…

به خدا بد ترین نوع حمله شیطان به واسطه همین فیلماست ..چون عقل و هوش رو از بین میبره…و یه روزی به خودت میای که میفهمی ای وای….چقدر کج رفتم…

مقدمه بسیاری از گناهان همین فیلمای پورنه.

اعتیاد به پورنوگرافی بیماری است که افکار فرد بیمار را تحت تسلط قرار می‌دهد و او را وادار به استفاده از تصاویر مستهجن و فیلم‌های محرک می‌کند.

اعتیاد به پورنوگرافی پدیده‌ای است که افکار فرد بیمار را کاملا تحت تسلط قرار می‌دهد و او را وادار به استفاده از تصاویر یا مطالب محرک کرده و با وجود داشتن آگاهی نسبت به عواقب منفی، به مرور زمان بیشتر و شدیدتر می‌شود. جامعه روان‌شناسان آمریکا اعتیاد به پورنوگرافی را به عنوان یک اختلال و ناهنجاری می‌شناسند، با این وجود تحقیقات علمی و تجربیات شخصی افراد بیان‌گر این حقیقت است که وجود منابع بی‌پایان پورنوگرافی در اینترنت، این مشکل غیرقابل انکار را تشدید کرده و باعث تخریب روح و جسم فرد و در نتیجه اجتماع خواهد شد.

اعتیاد به پورنوگرافی، پورنوگرافی چیست، پورنوگرافی، هرزه نگاری، فیلم مستهجن، عکس مستهجن

 

نشانه‌ها و مراحل اعتیاد به پورنوگرافی

(درادامه مطلب بخونید)

در صورت وجود یک یا چند مورد از موارد زیر می‌توان گفت فرد دچار اعتیاد به پورنوگرافی شده است.

افزایش استفاده از پورنوگرافی در طول زمان: فردی که به پورنوگرافی اعتیاد پیدا کرده به مرور، زمان بیشتری را صرف این کار می‌کند.

افزایش در شدت و میزان استفاده از پورنوگرافی: مثل هر اعتیاد دیگری، اعتیاد به پورنوگرافی نیز ممکن است تا جایی پیش برود که دیگر دیدن فیلم و تصاویر مستهجن، تاثیر روزهای اول را بر فرد نگذارد و نیاز به چیز بیشتری برای رسیدن به حس رضایت داشته باشد. درست مثل یک معتاد به الکل که ابتدا با نوشیدنی‌های سبک شروع می‌کند و بعد به جایی می‌رسد که سیستم بدن با مقدار کم الکل قانع نشده و مصرف بیش از حد آن، عمل‌کرد مغز او را کاملا تحت تاثیر قرار می‌دهد.

ناتوانی در متوقف‌کردن این عادت، علی‌رغم آگاهی از عواقب بد آن: فرد بیمار به مرحله ای می‌رسد که کاملا از تاثیر این کار بر روابط اجتماعی، خانوادگی و کاری خود مطلع است اما نمی‌تواند عادت و اعتیاد خود را ترک کند.

 

علائم اعتیاد به پورنوگرافی

طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصان مشخص شد که پورنوگرافی تاثیرات مخربی هم بر سلامت جسمانی و هم روح فرد بیمار باقی می گذارد. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عوارض جسمی
 • کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس
 • احساس شرم
 • خلق‌وخوی آشفته
 • نداشتن انگیزه
 • کاهش میل جنسی
 • بی‌علاقگی به برقراری رابطه جنسی
 • کاهش سطح آگاهی و هوشیاری مغز

 

اعتیاد به پورنوگرافی چگونه است؟

گفتیم که اعتیاد به پورنوگرافی هم جسم و هم روح فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این تاثیر به علت اختلال در سیستم پاداش مغز صورت می‌گیرد. سیستم پاداش مغز به گروهی از سازه‌های عصبی گفته می‌شود که به کمک آن‌ها به محرک‌های خاص محیطی پاسخ می دهیم. این سازه‌ها شامل مدارهای عصبی هستند که در دوره‌ای طولانی، توسعه و تکامل یافته و زمانی که چیزی برای ما سود داشته باشد فعال می‌شوند. زمانی که ما با محرکی مفید روبرومی‌شویم، سیستم پاداش با آزادسازی مواد شیمیایی از طریق انتقال‌ دهنده‌های عصبی در مغز، به ما احساس لذت و رضایت می‌دهد و چون این احساس رضایت و لذت را دوست داریم بیشتر برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم و هر چه بیشتر تلاش کنیم احساس رضایت بیشتری خواهیم داشت. در واقع با این توضیح کوتاه خواهید فهمید که فرد به چه دلیل با محیط پیرامون خود به تعامل می‌پردازد و به همین علت است که انسان به دنبال راه‌هایی برای حفظ بقا از جمله غذا‌خوردن، داشتن روابط اجتماعی و روابط جنسی می‌گردد.

اعتیاد، اختلالی در سیستم پاداش مغز است و از آنجا که سیستم پاداش مغز با یادگیری و آموختن سروکار دارد، می‌توان گفت اعتیاد نیز نوعی اختلال در یادگیری است. ما به کنکاش برای یافتن چیزهای مفید و سودمند می‌پردازیم و با یافتن آن‌ها احساس رضایت‌مندی خواهیم داشت پس می‌توان گفت اعتیاد به پورنوگرافی که یک اختلال در سیستم پاداش مغز محسوب می‌شود که در ابتدا احساس رضایت را در پی دارد و بعد به یک ناهنجاری تبدیل شده و فرد را وادار به کنکاش بیشتر در دنیای پورنوگرافی برای رسیدن به حس رضایت بیشتر می‌کند.

اما چرا مغز به پورنوگرافی به عنوان یک پدیده سودمند توجه می‌کند و فرد را به کنکاش آن وادار می کند؟ جالب است بدانید که؛ پورنوگرافی به خودی خود سودمند نیست چرا که از آغاز خلقت بشر چنین پدیده‌ای وجود نداشته است، پس چیزی که برای مغز به عنوان یک عامل سودمند تعریف می‌شود سکس و نیاز به حفظ و ادامه بقاست و نکته اینجاست که برخی ساختارهای کلیدی در سیستم پاداش مغز ما قادر نیستند تفاوت بین سکس واقعی و پورنوگرافی را تشخیص دهند.

سیستم پاداش مغز شامل دو قسمت است؛ بخش بالایی که مسئول تمیزدادن مسائل و اتخاذ تصمیمات مهم و پیچیده است و بخش پایینی که مسئول سنجش میزان لذت و ذخیره اطلاعات است. بخش پایینی مغز، انتخاب‌کننده نیست. این بخش میلیون‌ها سال قبل از اینکه انسان‌ها شروع به فکر‌کردن کنند، توسعه یافته و هیچ چیز برای آن قابل تشخیص نیست و حتی تفاوت یک میوه را با یک جعبه شکلات درک نمی‌کند و در واقع بخش بالایی مغز است که این تفاوت‌ها را درک کرده و به ما کمک می‌کند تصمیمات مختلف بگیریم.

 

مشکل اول: پورنوگرافی بسیار بیشتر از سکس بدوی در دسترس است.

سیستم پاداش مغز به گونه‌ای ساخته نشده که بتواند از پس این حجم عظیم منابع پورنوگرافی بر بیاید و البته این مورد، نقصی در مغز بشر محسوب نمی‌شود بلکه نقص در جامعه مدرن امروزی است. سیستم پاداش ما را تشویق به یافتن چیزهایی می‌کند که احساس لذت و رضایت در ما ایجاد می‌کنند اما زمانی که بیش از حد به دنبال آن حس خوب می‌گردیم جلوی ما را نمی‌گیرد. در واقع این سیستم کنترلی بر اعمال ما نداشته و ما را در یافتن احساسات خوب و لذت‌بخش محدود نمی‌کند.

مشکل دوم: پورنوگرافی جدیدتر و متنوع‌تر از سکس بدوی است.

سیستم پاداش مغز، بیش از تحریک جنسی و ایجاد رابطه با یک نفر به دنبال محرک‌های جنسی جدید و متنوع است. این سیستم در مغز یک انسان در حال تکامل، صرفا به دنبال برقراری رابطه جنسی به دفعات زیاد نیست بلکه به دنبال تجربه محرک‌های جدید و روابط مختلف است. متخصصان این پدیده را اثر کولیج می‌نامند که تقریبا در تمامی گونه‌های پستانداران باعث می‌شود هم جنس نر و هم جنس ماده نسبت به شریک جنسی جدید و برقراری روابط جدید اشتیاق بیشتری از خود نشان دهند.

به همین دلیل است که فردی که یک‌بار با دیدن یک تصویر مستهجن تحریک شده، بعد از مدتی از آن تصویر خسته می‌شود و با دیدن آن احساس اولیه را تجربه نمی‌کند پس؛ به تصاویر، مجلات، فیلم‌ها و سایتهای اینترنتی روی آورده و شروع به جمع آوری کلکسیونی از تصاویر و فیلم‌ها می‌کند تا همیشه محرک جدید و قوی‌تری در دسترس داشته باشد.

مشکل سوم: پورنوگرافی تحریک‌کننده‌تر از سکس بدوی و واقعی است.

تقریبا در تمام موجودات زنده عارضه‌ای مشترک وجود دارد که باعث می‌شود پاسخ به محرک‌های غیر طبیعی و اغراق‌آمیز به نسبت شدیدتر از پاسخ به محرک‌های طبیعی و نرمال باشد که به این پدیده در اصطلاح محرک‌های فوق‌طبیعی گفته می‌شود و انسان‌ها نیز از این پدیده مصون نیستند.

همین عارضه باعث می‌شود انسان از دنیای واقعی به تخیل و رویا پناه ببرد و از آنجا که خیال، هیچ مرز و محدودیتی ندارد، فرد با دیدن فیلم‌های غیرواقعی و انیمیشن‌های ماورایی به احساسی می‌رسد که در دنیای واقعی امکان تجربه آن برایش فراهم نیست.

پرنوگرافی، درمان اعتیاد به پورنوگرافی، هرزه نگاری، تصاویر مستهجن، پورنو، فیلم پورنو، سایت‌های پورنوگرافی

 

 

همیشه امید هست: دوباره خود را بسازید.

سیستم عصبی مغز مانند یک شمشیر دولبه عمل می‌کند و همان‌قدر که قادر به شکل‌دادن مسیرهای عصبی برای ایجاد رفتارهای ناسالم است، قادر به تغیر شکل مغز و بازگشت به عمل‌کرد طبیعی نیز هست بنابراین، پرهیز از رجوع به منابع پورنوگرافی راهی ساده و کار آمد محسوب می‌شود. در واقع معتاد به پورنوگرافی باید خود را از دنیای تصاویر، مطالب و فیلم‌های مستهجن دور کند تا درصد زیادی از آسیب وارد شده به مغز او جبران شود و مغز مانند ریست (Reset) شدن کامپیوتر، به تنظیم اولیه بازگردد و خود را بازیابی کند

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۸)

 1. سلام لطفا ازتووون خواهشششش میکنم درباره همین توان عقلی و... تمرکز و... اینا یه برنامه بگین باید چیکار کنم چکارایی رو انجام بدم ازتون خواهش میکنم پاسخ
  بدین ممنون مرسی
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام برادر بزرگوار
   اول از همه اینکه عادات زشتی اگه دارین مثه خ.ا یا تماشای فیلم مستهجن رو کنار بذارین
   دوم عادات خوب و پسندیده رو درخودتون پرورش بدین کارهایی که سبب بشن حس و حال بهتری پیدا کنین که تو راسشون نماز خوندن هست
   سوم سعی کنین فعالیت‌های مفید انجام بدید و خودتونو سرگرم کنین با درس یا کار در بیرون و ..
   چهارم از فضای مجازی و رسانه های اجتماعی فقط در حد نیازتون استفاده کنین استفاده زیاد از حد از گوشی تلفن همراه و رایانه ها سبب کاهش تمرکز میشن
   پنجم جدول و سودوکو تو تقویت ذهن موثرند
   و اینکه اعتماد به نفس رو تو خودتون تقویت کنین و همواره خودتون بنده قوی خداوند بدونین
   موفق باشین
 2. ابوالفضل محمدقلیان

  دل به هر جا بره عمل هم همونجا میره ، اول باید مشکل دل حل بشه . در این رابطه اگه مطلبی دارید ممنون میشم که به اشتراک بزارید .
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خیلی متشکر
 3. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** **** **** ******* ****** ******
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   آقا لطفا نه از این پیامها بذارید دیگه، و نه پیامهای خبری.
   وگرنه مجبور میشم طور دیگه ای برخورد کنم، و آی پی شما رو به عنوان مزاحم گزارش کنم.
 4. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام میشه بهم بگید من زیاد فیلم های **** نگاه کردم نزدیکه 2 ساله یکسره هر روز دارم نگاه میکنم بهم کمک کنید ترکش کنم دیگه از مغزم رد بشه تا الانشم دارم نگاه میکنم چه کنم؟
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام یه کاغذ بردارید روش بنویسید الم یعلم بان الله یری(ایا نمیدانید که خدا میبیند)و بزنید تو اتاقتون و وقتی خواستید نگاه کنید بگید که خدا و امام زمان کنارم نشستن به احترامشون گناه نکنم و اون فیلما رو نبینم اینو چند بار انجام بدید تا عادت بشه و نرید سراغش
 5. سلام نزدیک به 1 ساله که خ ا رو ترک کردم اونم بعد از حدود بالای 15 سال الان هم 29 سالمه و متاهل تنها مشکلم دیدن پورنه اونم فقط دانلود با موبایل راستش. نمیدونم باید چی کار کنم دیگه بریدم
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   آقا جواد واقعا باید تصمیم جدی بگیرین که دیدنش رو ترک کنین
   واقعا دارین به همسرتونم ظلم میکنین
   فقط اینجا خودتون دیگه نیستین!!!! این جوری که پیش بره
   شما میل جنسی تون رو به همسرتون از دست میدین
   و فقط با فیلم خودتون رو ارضا میکنین
   و از طرفی تنوع طلب میشین!!!!!
   واقعا عهد ببندین
   همه فیلم ها رو پاک کنین و فیلتر شکن‌هاتون رو بریزین دور
   جایگزین کنین به جاش
   فیلم های دیگه
   کتاب های دیگه!!!!! اصن با خانومتون برین بیرون!!برین کوه
   اولش خیلی سخته ذهنتون همش‌درگیرشه
   ولی درست میشه !!!!
   ان مع العسر یسرا فان مع العسر یسرا
   مطمئن باشین خدا اجرشو میده
 6. سلام قصد دارم روشهای ترک فیلمهای مبتذل رو براتون بنویسم حتما انجامشون بدین اونایی اعتیاد دارن.
  1.اگه فایل ویدیوی یا تصویری در گوشی و کامپیوترتون دارید همشو حذف کنین.
  2.سعی کنین از همراهی با همسرتون لذت ببرین یا اگه ازدواج نکردین حتما اقدام کنین.
  3.وقتی که در حال وب گردی هستین نباید تنها باشین یا لااقل در اتاقتون رو نبندید.
  4.برای خودتون پاداش تعیین کنین اینکار همتتون رو واسه ترک بیشتر میکنه.
  5.اگه در هنگام وب گردی وسوسه میشید استفاده از اینترنت رو به حداقل برسونید یعنی زیاد با اینترنت سر و کار نداشته باشین.
  6.در هنگام وب گردی اگه کار خاصی ندارید گوشی یا کامپیوترتون رو خاموش کنین چون باعث میشه سراغ این فیلمها برید.
  7.این فکر رو هم از ذهنتون ببرید بیرون مثلا (من میتونم هر فیلمی رو ببینم بدون اینکه در من تاثیر داشته باشه) این تفکر خیلی خطرناکه و سبب میشه بازم سمت این فیلمها برین.
  امیدوارم این روشها براتون مفید باشه از مدیر سایت هم درخواست میکنم این روشها رو منتشر کنه تا معتادین به فیلمهای مستهجن بتونن ترک کنن
  • پاسخ:

   مسعود 
   سلام ممنون از وقتی که گذاشتی داداش  خیلی مفید بود 
   یاعلی
 7. سلام من خودم حدود 3 سال به فیلمهای مستهجن اعتیاد داشتم اما بعدا ترکش کردم ودر حال حاضر دوران ترک خودارضایی رو دارم پشت میذارم
  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام 
   بسیار عالیه آقا یوسف ،
   با همین همت بلندتون ، حتما ترک می کنید
 8. سلام
  دوستانی که به این فیلم ها معتاد شدن بدونن که ترکش ممکن هست
  من خودم خیلی معتاد بودم . بیشتر از 10 سال استمنا میکردم . طوری شده بود که بدون فیلم دیدن اصلا ارضا نمیشدم . فقط کافی بود تنها بشم . به سختی میشد کنترل کرد و اغلب شکست میخوردم . ولی یه راه هست
  نرم افزار ترک استمنا رو دانلود کنید تو گوشی تون و دستوراتش رو مو به مو انجام بدین و یک ذره هم کم نکنید از اونها . و میبینید که میتونین مثل من یک ضرب بعد 10 سال به راحتی ترک کنین و الان 25 روزه که پاکم و مشکلی ندارم و تونستم نفسم رو کنترل کنم
  • پاسخ:

   سیداحمد

   سلام با همین انرژی بری جلو،بهت قول میدم موفقی ان شا الله
 9. ممنون لطفا یک مقاله در مورد اعتیاد به نگاه به ماهواره بگذارید
  • پاسخ:

   مصباح: به روى چشم :)
 10. شش روز ادم پاک

  من روز ششمه که پاکم میخوام یه کاری کنم فیلم ملتذل نبینید
  شما میخواید یه سایت باز کنید برای اینکه فایلاتون رو ذخبره کنید نیاز به دیتا بیس دارید که گرون هست حالا یه سایت مستهجن چند میلییون فیلم با حجم بالا توشه ....؟؟؟؟
  یعنی ساپورت مالی میشه ولی به شما مجانی میدن!!!؟؟
  بعد از خودتون بپزسید واسه چی از سکسشون فیلم میگیرن واسه لذت؟؟؟؟
  لذت رو بدون فیلم هم میگیرن!!!!
  بهشون پول میدن ولی.....
  واسه شما رایگان هست!!!
  بعد اگه ببینید یه رابطه جنسی باید دور از کثافت کاری باشه ولی اونجا پر از کثافت کاریه
  در کل نبینید حتی عکس!!
  حتی متن!!
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   بله حرف شما درست است.ممنون از راهنماییتون
 11. سلام
  توی قسمتی که مشکل دوم رونوشتید توی خط اول روی کلمه (تحریک جنسی)یه hyper link داره که زیاد فک نکنم مناسب این موضوع باشه
  دوماً برای کسایی که تصاویر پورن رو نمیتونن فراموش کنن یه راه کار دارم که حداقل برای خودم جواب میده اونم اینه:چشماتونو ببندید و فرض کنید توی یه اتاقید با یه عالمه پرونده. این اتاق مغز شما و این پرونده ها خاطرات و افکار شماست حالا برید سراغ کشوی پورن وافکار جنسی و همه ی پرونده هارو بریزید توی یه جعبه و درشو ببندید حالا به هر روشی که میتونید اونو نابود کنید بسوزونید منفجر کنید خاک کنید یا هر کار دیگه
  حالا سعی کنید همچنان که چشماتون بستست چند ثانیه به پورن فکر کنید ولی چیزی نبینید جز یه تاریکی بی انتها این طوری به خودتون تلقین کنید که هیچ چیزی از پورن توی ذهنتون نیست.
  روز های آینده هم اگر یاد پورن افتادید فقط اون تصویر سیاه فراموشی رو توی ذهنتون مجسم کنید واگر تصویر اصلی پور یادتون اومد کل مراحل رو دوباره تکرار کنید.
  امیدوارم کمک کرده باشم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   تشکر از شما. اون مورد اشتباه شده که اصلاح میشه ان شاالله
   و همینطور تشکر بابت روش خوبی که گفتید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   از همون ابتدا جلوی عوامل لغزش رو بگیرید
   ان شاالله موفق خواهید شد
 12. فک کنم خدا داره به خاطر این تصاویر زشت و زننده ای که دیدم بهم بی اعتنایی میکنه.ولی اصلا از خودم راضی نیستم.عوارضشو هنوز تو خودم میبینم.99روز پاکم 23روزم که تو سایتای مستهجن نمیرم خدایا حالمو خوب کن غلط کردم با هیچی عوض نمیکنم روزای پاکیمو.ببخشید
  • پاسخ:

   ابرهیم

   سلام داداش گل

   ببین عزیز به هیچ وجه در منابع تحریک کننده وارد نشید به هیج وجه وگرنه روز از نو و روزی ازنو شاید برای ما جالب باشه ولی بعد ها می فهمیم ....

   وقتی حضرت عیسی علیه السلام از خداونددر خواست کرد کسی را به او نشان دهد که نزد خدا محبوب تر از او باشد ، خداوند عیسی را به پیرزنی که در کنار دریا زندگی می کرد راهنمایی نمود . وقتی عیسی علیه السلام به سراغ آن خانم آمد ، دید در خرابه ای زندگی می کند وبا بدنی فلج و چشمانی نابینا در گوشه ای رها شده است . وقتی حضرت عیسی علیه السلام جلوتر رفت ودقّت کرد ، دید پیرزن مشغول ذکری است :

   « الحَمدُ للهِ المُنعِمِ المُفضِلِ المُجمِلِ المُکرِمِ»

   خدایا شکرت که نعمت دادی ، کرم کردی ، زیبایی دادی ، کرامت دادی .

   حضرت عیسی علیه السلام تعجب کرد که اوبا این بدن فلج که فقط دهانش کار می کند ، چرا چنین ستایش می کند ؟ با خود گفت که او از اولیای خداست ومن بی اجازه وارد خرابه شدم ؛ برگردم ، اجازه بگیرم و بعد داخل شوم . به دم خرابه بازگشت و گفت : « السَّلامُ علیکُ یا أَمةَ الله» پیرزن گفت : « وعلیک السَّلام یا روح الله». عیسی پرسید : خانم ! مگر مرا می بینی ؟

   گفت : نه . پرسید : پس از کجا دانستی که من روح الله هستم؟ پیرزن گفت : همان خدایی که به تو گفت مرا ببین ، به من هم گفت چه کسی می آید . عیسی با اجازه آن خانم وارد خرابه شد وپرسید : خداوند به تو چه داده است که این قدر تشکّر می کنی ؟ تشکّر تو برای چیست ؟ پیرزن گفت : یا عیسی ، آن چه به من داده بود از من گرفت ، آیا همین طور پس گرفته است ؟ آیا وقتی می خواست آن را از من بگیرد ، به من نگاه کرد وپس گرفت ؟ عیسی فرمود : آری ، اوّل به تو نگاه کرده وبعد پس گرفته است . پیرزن گفت : من به همان نگاه او خوشم . خدا این نگاه رابه دیگری نداشته وبه من کرده است ؛ پس جای شکر دارد .

   کپی برداری از سایت آسمان منو و تو ،

   یا به قول خواجه حافظ شیرازی : سایه معشوق گر بر عاشق افتاد چه شد     ما به او محتاج بودیم او به ما مشتاق شد.

   عوارض به طور تدریچی ان شا الله از بین می روند باید صبور باشید و پیشنهاد می کنم در کنار ترک ورزش کنید

   انقدر ما خودمون رو توی حصار زندگی گرفتار کردیم که از خیلی چیز ها بی خبریم

   سوالی بود در خدمتیم

   یاعلی مدد
 13. لعنت به تولید کننده های این فیلم ها و عکس ها.به خدا تولید کننده های این فیلم ها از جمله آمریکا و اسراییل دشمن ایران واسلام هستن و هدفشون جنگ نرم و دشمنی با ایران و کشورهای جهان سومی هستش.این کشورها عاشق چشم و ابروی ما نیستن که این فیلم ها رو رایگان قرار میدن توی اینترنت و ماهواره و شبکه های اجتماعی هدفی شوم دارن که متاسفانه موفق شدن خیلی از خانواده ها و جوانان رو درگیر این فیلم ها و محیطهای نامناسب کنن.به خدا این فیلم ها چیزی جز ضرر نداره و دارن خیلی پول خرج میکنن که جوانان رو از راه به درکنن گولشون رو نخورید اونا واسه هدف های کثیفشون حاضرن حتی آدم بکشن الا
  • پاسخ:

   یاسین:

   متاسفانه درسته
 14. جالب بود . بنظرم ترک خ ا از ترک اینکار سخت تره . به هر حال اگه کسی بخواد خ ا رو ترک کنه ولی بازم این فیلمارو ببینه شکستش حتمیه حتمی
 15. سینا1999 to بهار

  به صنعت فیلم و عکس سازی مستهجن میگن پورنوگرافی
  که یه صنعت درامد زا توی کشور های غربیه
 16. پورنگورافی ینی چی؟؟؟؟؟بعضا بچه ها میگن پورن میبینم ینی چی کلا؟؟؟؟من از این متن کلا یه کلمه هم نفهمیدم شرمنده
  • پاسخ:

   یاسین:
   منظور دیدن فیلم های مبتذل هستش