سـلام به ماه خــــ❤️ـدا سـلام به ماه دلدادگـــــ❤️ــی سـلام به ماه رمضـــ❤️ــان :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

بایگانی

سـلام به ماه خــــ❤️ـدا سـلام به ماه دلدادگـــــ❤️ــی سـلام به ماه رمضـــ❤️ــان

کلیپ های صوتی و تصویری مناسبتی

دلنوشته:

به میهمانی آمده‌ایم...

ماه رمضان هم از راه رسید و همه آفریده‌های خدا را به ضیافت عشق و عشقبازی با معبود دعوت کرد.

سفره‌ای که به وسعت بخشندگی خداست پهن شده و من تو اگه لایق باشیم، دعوت صاحبخانه را لبیک میگیم و ریزه‌خوار این خوان پر نعمت الهی میشیم.

میگن میهمان حبیب خداست و چه لذتی بیش از این که دوست و همنشین خالقت باشی، معبودی که عاشق بنده ‌هاشه و نعمتهاشو براشون تمام و کمال سر سفره میاره.

لطفا به ادامه مطلب سر بزنید

تا که باشیم و چه باشیم و...

«  گــــر گـــدا کاهل بُوَد   ***   تقصیر صاحبخانه چیست؟ »

رمضان یک تحولِ ، تحولی از خویش به او ، از منیّت به آدمیت، از بی‌قیدی به مسئولیت، مسئولیت انسان شدن، خدایی شدن، آسمانی شدن، پیدا کردن گمشده‌های درون، گمشده‌هایی که اگر بشناسیمشون و پیداشون کنیم واژه ی اشرف مخلوقات را درک کردیم و فهمیدیم.

به مرحمت خدا در روزها و شبهای رمضان، وزنه های سربی معصیت و دنیاخواهی که زمین گیرمان کرده و حس پرواز در ملکوت خدا را از ما گرفته باز میشه، ولی مشکل اینجاست که بعضی از ما پرواز کردن را فراموش کرده‌ایم، ولی نباید نا امید بود،

چون خودش گفته هر که هستی و هرچه هستی منم که از مادر بهت نزدیکترم و مادر هرچه هم که فرزندش اذیتش کنه محبتش نسبت بهش کم نمیشه...

وقتی در ازل به ندای « أَلَسْتَ »، « قَالُواْ بَلَى» گفتیم و قبول کردیم پا در این دنیای خاکی بگذاریم شاید فکرش را هم نمی‌کردیم که راه را گم کنیم و سرگردان دنیا شویم، ولی خدای رحمان رمضان را به ما داد و از سرگردانی و پریشانی رهایی‌مان بخشید.

و خدایا:

« لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَةً إِنَّکَ أَنتَ الْوَهَّابُ »

بارالها، دل های ما را به باطل میل مده پس از آنکه به حق هدایت فرمودی، و به ما از لطف خویش اجر کامل عطا فرما که همانا تویی  بخشنده ی بی عوض و منت...

پس از طی شدن دو ماه پرخیر و برکت رجب المرجب و شعبان المعظم، ماه خدا از راه می رسد، ماهی که عبد به دنبال معبود و عاشق به دنبال معشوق می گردد. ماه باز شدن درهای رحمت الهی به سوی بندگان الهی و ماه میهمانی حضرت حق. تنها ماهی که خداوند متعال به خاطر شرف و برتری اش از آن در مصحف شریف خود نامبرده است، رمضان است.

در مورد معنی رمضان در کتب لغت معانی مختلفی آمده است. اما بهترین معنی برای این واژه را از حدیث زیبای پیامبر ذکر می کنیم آنجا که حضرت می فرمایند: رمضان؛ رمضان نامیده شد زیرا گناهان را می سوزاند. پس رمضان به معنی سوزاننده است.

در مورد عظمت و بزرگی این ماه بزرگ حضرت علی (ع) می فرمایند: «نگویید رمضان، چون شما نمی دانید رمضان چیست؟ هرکس که رمضان بگوید باید صدقه داده و به عنوان کفّاره آن کلمه روزه بگیرد. بلکه بگویید ماه رمضان چنانکه خداوند در قرآن اینگونه فرموده است ».

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند؛ «ماه رمضان ماه عظیمی است؛ مضاعف می شود در آن حسنات محو می شود، در آن سیئات و بلند می گردد در آن درجات».

ماهی است که اولش رحمت است و میانش مغفرت و آخرش آزادی از آتش دوزخ ».

خطبه شعبانیه خطبه‌ای از پیامبر اکرم(ص) درباره فضیلت ماه رمضان و آمادگی ورود به آن.از آنجا که این خطبه در آخرین جمعه ماه شعبان ایراد شده به خطبه شعبانیه معروف شده است

حضرت امام رضا(ع) از پدرش از جدش این روایت را نقل کرده‌اند که امام علی(ع) چنین فرمود: در روزی از روزهای آخر شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان رسول خدا(ص) خطبه مهمی خواند. این خطبه به خطبه شعبانیه معروف است.

برای دریافت متن و ترجمه خطبه شعبانیه  اینجا  کلیک کنید.

فضیلت ماه رمضان 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: اگر بندگان مى دانستند که در رمضان چه [برکاتى] هست، آرزو مى کردند که رمضان، یک سال باشد. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص27)

مغفرت الهی در ماه رمضان 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: هر کس رمضان را از روى ایمان و براى خدا و پاداش او، روزه بگیرد و به عبادت برخیزد، گناهان گذشته اش آمرزیده مى شود؛ و هر کس شب قدر را از روى ایمان و به امید پاداش الهى، به عبادت بایستد، گناهان گذشته اش بخشوده مى گردد. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص37)

امام رضا علیه السلام :خداوند متعال ، فرشتگانى دارد که بر مردان و زنان روزه دار ، گماشته شده اند و بال هاى خویش را بر آنان مى کشند و گناهانشان را فرو مى ریزند . خداوند متعال ، فرشتگانى دارد که آنان را گماشته تا براى مردان و زنان روزه دار ، استغفار کنند . شمار آنان را کسى جز خدا نمى داند .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص71)

محروم حقیقی

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :ماه رمضان ، شما را فرا رسیده است؛ ماهى مبارک ... که در آن ، شب قدر است که بهتر از هزار ماه است . محروم ، کسى است که از آن شب ، محروم بماند .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص33)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: بدبخت واقعى، کسى است که این ماه از او بگذرد؛ ولى گناهانش آمرزیده نشوند. پس آن گاه که نیکوکاران به جوایز پروردگار کریمشان دست مى یابند، او زیانکار (بازنده) مى گردد. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص49)

 

اجابت دعا در ماه رمضان  

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : ( ـ درباره فضیلت ماه رمضان ـ )ماهى است که آغاز آن رحمت ، میانه آن آمرزش و پایان آن اجابت [دعا] و آزادى از آتش است .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص39)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :هر روزه دارى ، دعایى [مستجاب] دارد .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص77)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: دعاى روزه دار، رد نمى شود. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص77)

برترین اعمال در ماه رمضان 

امام على علیه السلام: گفتم: اى پیامبر خدا! برترینِ کارها در این ماه چیست؟ فرمود: «اى ابو الحسن! برترینِ کارها در این ما ، پرهیز از حرام هاى خداست». (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص157)

 

شب قدر 

امام باقر علیه السلام: در آن شب، فرشتگان و نگارندگان [اعمال]، به آسمان دنیا فرود مى آیند و کارهایى را که به بندگان در طول سال خواهد رسید، مى نویسند و کار، بسته به فرمان خدا و خواست اوست. آنچه را بخواهد، جلو، و آنچه را بخواهد، عقب مى اندازد، و آنچه را بخواهد، محو یا ثابت مى کند؛ و اُمّ الکتاب (کتاب اصلى) پیش اوست. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص355)

روزه  ارزشمند 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: ماه رمضان پیش شما مثل ماه هاى دیگر نباشد؛ چرا که نزد خداوند، احترام و بر سایر ماه ها برترى دارد. در ماه رمضان، روزِ روزه دارى شما مثل روزِ خوردنتان نباشد! (ادب و حرمت این ماه را نگه دارید). (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص27)

امام على علیه السلام  : این ماه مبارک ، که خداوند روزه دارىِ آن را واجب ساخته است ، شما را فرا رسید . آگاه باشید که روزه ، تنها پرهیز از خوردن و آشامیدن نیست ؛ بلکه پرهیز از بیهوده و دروغ و ناروا نیز هست .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص103)

امام على علیه السلام : روزه دل ، بهتر از روزه زبان است و روزه زبان ، بهتر از روزه شکم .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص85)

امام على علیه السلام : نگه داشتن دل از اندیشیدن درباره گناهان ، برتر از نگه داشتن شکم از غذاست .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص85)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :آسان ترین چیزى که خداوند بر روزه دار در روزه دارى اش واجب ساخته ، نخوردن و نیاشامیدن است ..(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص83)

امام على علیه السلام : سودمندترین روزه ، نگهداشتن نفْس از لذّت هاى دنیاست .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص85)

جایگاه روزه 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: حبیب من جبرئیل گفت: «مَثَل این دین، همچون «مَثَل درختى ثابت و استوار است. ریشه اش ایمان است و رگ هایش نماز. آب آن، زکات است و شاخ و برگش، روزه». (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص59)

پاداش روزه 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : خداوند فرموده است : «روزه ، براى من است و خودم پاداش آن را مى دهم»  (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص59)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: خداوند، سفره اى دارد که بر آن نعمتى است که نه چشمى دیده، نه گوشى شنیده و نه بر دل بشرى گذشته است. بر سر این سفره، جز روزه داران نخواهند نشست. (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص67)

 

روزه داران در قیامت 

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله: روزه دار، دو خوش حالى دارد: خوش حالى او به هنگام افطارش، و خوش حالى او در روز قیامت، [آن گاه] که منادى ندا مى دهد: «کجایند صاحبان جگرهاى سوخته و تشنه؟ به عزّتم سوگند، امروز سیرابشان مى کنم». (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص67)

امام على علیه السلام : اى غافل! اگر با نماز ، خوابت را کنار بزنى و با روزه روزت را سپرى کنى و به خوراکى اندک بسنده کنى و شب خودت را تلاشگرانه با نمازْ زنده بدارى ، سزاوار آنى که به برترین جایگاه ، دست یابى .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص67)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :چون روز قیامت شود ، روزه داران از گورهاى خود بیرون مى آیند . آنان با بوى روزه دارى شان شناخته مى شوند . دهان هایشان خوش بوتر از بوى مُشک است ، [فرشتگان] با آنان همراه با سفره ها و تُنگ هاى مُهرخورده با مُشک ، دیدار مى کنند و به آنان گفته مى شود : «بخورید ، که گرسنگى کشیدید و بنوشید ، که تشنه شدید . مردم را وا گذارید و به آسایش بپردازید؛ زیرا آن گاه که آنان آسوده بودند ، شما رنج کشیدید» . پس مى خورند و مى آشامند و مى آسایند ، در حالى که مردم ، در رنج و تشنگى اند .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص77)

رهاورد روزه 

امام على علیه السلام (در حدیث معراج): پیامبر صلى الله علیه و آله از پروردگارش در شب معراج پرسید: ... پروردگارا رهاورد روزه چیست؟ فرمود: «روزه ، حکمت مى آورد و حکمت، معرفت مى آورد و معرفت، به یقین مى رساند. پس هر گاه بنده به یقین رسید، در این فکر نیست که چگونه صبح کرده است: با تنگ دستى یا توانگرى». (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص75)

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : هیچ مؤمنى نیست که به خاطر خدا ماه رمضان را روزه بدارد ، مگر آن که خداوند متعال ، هفت ویژگى را براى او حتمى مى سازد : نخست : حرام در بدنش ذوب مى شود . دوم : به رحمت الهى نزدیک مى گردد . سوم : کفّاره خطاى پدرش آدم علیه السلام را ادا مى کند . چهارم : خداوند ، دشوارى هاى دمِ جان دادن را بر او آسان مى سازد . پنجم : از گرسنگى و تشنگى روز قیامت ، ایمن مى گردد . ششم : خداوند به او از آتش امان مى دهد . و هفتم : خداوند به او از نعمت هاى پاکیزه بهشت مى خوراند .(مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص81)

آزادی از آتش دوزخ 

امام باقر علیه السلام: آن گاه که خداوند با موسى بن عمران (ع) سخن گفت، موسى گفت: خدایا! پاداش کسى که به خاطر رضاى تو در روز روشن روزه بگیرد، چیست؟ فرمود: «اى موسى! بهشت من، براى اوست و براى اوست ایمنى از هر هراسى در روز قیامت و آزادى از آتش دوزخ». (مراقبات ماه رمضان, محمد محمدی ری شهری, ص77)

دانلود کل قرآن کریم به تفکیک جزء با صدای احمد دباغ

نکات و کلیپ های زیبا در مورد روزه دار و ماه رمضان+دانلود

دانلود صوت ادعیه و اعمال ماه رمضان

 


قطعه های مناجاتی زیبا و کم حجم از حاج سعید حدادیان:

ابوحمزه۱

الــــــــــــتماس دعــــــــــــــــــــای فرج

یــــــــــــــــــا حق

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

نظرات (۲۰)

 1. محمد از کردستان

  بله پیکه نین۱۳۹۶

  ان شاء الله بمونید و همین جوری روحیه بدید
  واقعا وجودت تو سایت رحمت خداست.

  از اون مدیرایی هستی که با جان و دل کمک میکنی

  خوشحالم که برگشتی.

  این جمله ی ناب هم تقدیم شما

  ❤دوستداران خدا با چیزی محبوب تر از کلامش به او نزدیک نشده اند❤

  الهی با قرآن محشور شی

  زیر پرچم العقاب پیامبر صل الله علیه و علی آله و سلم
  • پاسخ:

   یگانه:)
   شما بزرگوارید 
   من کوچکتر از این حرفهام 
   ولی دعای قشنگی  بود واقعا 
   اللهم صل علی سیدنا محمد و علی آله و اصحابه و سلم
 2. محمد از کردستان

  سلام علیکم
  سلام به مدیر به غیبت رفته! خانم یگانه _ن_ ه

  شما منو میشناسید،ایمیل
  محمد الکردی

  خوشحالم که دوباره برگشتی آبجی دلسوز

  یا علیم
  • پاسخ:

   یگانه :)
   سلام 
   اهااااان یادم افتاد 
   بله که میشناسم برادر همیشه مهربان 

   خوشحالم از دیدن پیاماتون 
   Pekanin؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   بهار :
   هنگام روزه داری فرو بردن آب دهان چه حکمی دارد؟
   پاسخ : فرو بردن آب دهان، هر چند به واسطه خیال کردن ترشى و مانند آن در دهان جمع شده باشد، روزه را باطل نمى‏ کند.
 3. سلام.
  به به.
  راستی میشه یکی اون چیزایی که ارزشش تو ماه رمضان بیشتر میشه رو بگه؟
  مثلا هر نماز چند تا حساب میشه؟
  • پاسخ:

   بهار:

   در تمام سال، ماهی به عظمت ماه پربرکت رمضان نیست؛ زیرا ماهی است که خداوند آن را جهت اهدای بالاترین هدیه خود به جهان بشریّت، یعنی «قرآن مجید» برگزیده است.

   از سوی دیگر، ماهی است که شب قدر در آن واقع شده، شبی که مقدّرات یکسال انسان‌ها - بر حسب شایستگی‌ها و لیاقت‌هایشان - تعیین می‌شود و عبادت آن برتر از عبادت هزار ماه است!

   از سوی سوم، بهار عبادت و ماه تعلیم و تربیت، ماه طهارت و پاکی، و ماه تقوا و خودسازی است؛ ماهی که مراحل قرب الهی و سیر و سلوک الی‌اللّه را با گام‌های سریع و استوار می‌توان پیمود.

   پاکیتون ابدی 

 4. گر گدا کاهل بود****تقصیر صاحبخانه چیست؟
  خخخخ
  منو میگه 😅
  پست خوبی بود دست نویسنده درد نکنه🌷
  رمضان مباررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررک
 5. محمد از کردستان

  لبیک
  لبیک
  اللهم
  لبیک

  ان شاء الله این ماه،ماه پیروزی بر نفس اماره مون باشه
  بحق اسماء حسنای خداوند متعال جل جلاله

  یا حق
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام سلام 
   خلک کوینن؟؟؟؟
 6. مبارک باشه حلول این ماه قشنگ🌙
  ولی حییییییف که من محرومم ازروزه گرفتن...
  .
  .
  .
  التماس دعاازشماروزه داران عزیز:)
  • پاسخ:

   بهار:
   بر شما هم مبارک 

   التماس دعا 
 7. مریم

  وداع با ماه خوب خدا

  خداحافظ ای بهار دلم، ای دعای سحر، ای ابو حمزه
  خداحافظ ای رفیق دلم، می روی ز برم، با چنین غمزه
  خداحافظ افتتاح سحر، ای مجیر سحر، گریۀ شب ها
  خداحافظ جوشن تقوی، مونس دلها هدیۀ زهرا
  همه هستم رفته از دستم، امید دل را به تو بستم
  ای خدا العفو، ای خدا العفو

  اگر رفتی ای مه رمضان، همره شهدا، محضر داور
  مبر ای ماه آبروی مرا، جان آل عبا، پیش پیغمبر
  مکن شکوه از معاصی من، روح عاصی من در بر حیدر
  مکن شرم و روسیاهی من آشکارا بر دیدۀ کوثر
  نما ای مه آبرو داری، که داری با من سرِ یاری
  ای خدا العفو، ای خدا العفو

  سحر خیزان کو مه رمضان سایۀ سرمان همنشین ما
  چه شد ای هم سفرۀ سحرم سوز آه و دل آتشین ما
  ندانستم قدر قدر تو را ای عطای خدا ای مه خوبان
  مبر با خود سوز و آه و دعا، شور و حال مرا در شب حجران
  به تاب و تب عادتم دادی، به اشک شب عادتم دادی
  ای خدا العفو، ای خدا العفو

  کنون که تو می روی ز برم ای تو تاج سرم ای حبیب من
  نما عهدی بر دل و جگرم، چشم و روی تَرَم، ای طبیب من
  شب عید و دست خالی من، خسته بالی من شوق هر عهدی
  مرا فرما با امام هدی همچنان شهدا یاور مهدی
  منو حجر صاحب این ماه، تو و یاری در تمام راه
  ای خدا العفو، ای خدا العفو

  مرا کردی همنشین خدا، ای مَه شهدا، ای مَه رحمت
  نشان دادی در میان دعا، جلوۀ سعدا با همه عزت
  مرا بردی گه به کرب وبلا، گه مدینه و یا کوچۀ نیلی
  گهی خواندی روضۀ پهلو از غم بازو یا غم سیلی
  بیا و کار خدایی کن، مرا دیگر کربلایی کن
  نینوایی کن، نینوایی کن
  • پاسخ:

   سیداحمد
   متشکر
 8. سلام اولین باره که به وبلاگتون سر میزنم و بسیار از دوست عزیز ادمین تشکر میکنم.
  عزیزان من! داداشا و ابجیای گلم!
  همه چیز همه چیز و همه چیز در زندگی به خود شما بستگی داره.
  من خدا رو شکر میکنم و خدا رو شاهدمیگیرم(از بابت امید دادن به شما) که 5 روز دیگه میشه 10 ماه که من این کارو ترک کردم. شما هم میتونید عزیزای من!
  هیچ وقت به این فکر نکنید که شما تافته ی جدا بافته اید و راهی برای برگشت وجود نداره. بچگی کردیم و گناهی مرتکب شدیم. در شروع اطلاعی نداشتیم. فرض کنید بچگی کردید و با سنگ شیشه ی خونه ی همسایه رو شکستید. بچه بودید و نمیدونستید. وقتی فهمیدید کارتوش زشت بوده عذرخواهی کردید. این کار هم همینه. شاید این کارو کردیم ولی معنیش این نبوده که بد بودیم نه! روضه ی امام حسین میرفتیم و سر سفره ی اقا بودیم ولی اشتباه کردیم.
  دلتون که گرفت مداحی گوش بدین و یادی از اقا حسین بکنید. خیلی خوبه خیلی. من بعد از 10 ماه افتخار میکنم که یک کار بد رو شبیه همه ی کارای بده دیگه که ممکنه شکلشون فرق کنه و خیلی از دورو بریامون انجام میدن رو ترک کردم. درسته سخته ولی میشه. من خودم با روش خودم تونستم.
  پیروز باشید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز
   واقعا پیامتون انرژی بخش بود
   خدایا شکرت بخاطر پاکی بندگانت
   امیدوارم حال دلتون همیشه عااالی باشه.
   خوشحال میشیم گه امکانش رو دارین مرتب به سایت سربزنین و دوستانتون رو از تجارب موفقتون مطلع کنین.
   موفق باشین.
   یا حق.
 9. سلام اطاعت های همه قبول
  مخاطب این کامنت به کسایی که روزه نمی گیرند (بدون عذر شرعی)
  هیچ کس از گرسنگی و تشنگی نمرده اگه اینجوری بود آفریقایی ها اول از همه می مردن شما هم در اصل سر خودتون کلاه گذاشتید این ماه زود به همه زود گذشت اما ما سود کردیم و شما ضرر
 10. من قبلا توبه کرده بودم قبل از عید 96
  ولی چند روزی گذشت که......
  توبه شکستم و کلی گناه کردم تا آخر شب رمضان
  که یک حالی شدم و توبه کردم الان هم 2 روزه خداروشکر پاک هستم
  و واقعا این ماه عالیه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ان شاالله که تا آخر ماه پاک میمونید، و بعدش هم این عادت دیگه برای همیشه ترک میشه.
 11. سیداحمد
  سلاااااااااام بچه ها
  حلول ماه پرخیر و برکت رمضان ماه میهمانی خدا ، ماه نزول خدا، برهمه دوستان گلم، خواهران و برادران مجازیم مبارک،
  ان شا الله این ماه بهانه ای باشه برای پاکی ابدی همتون،
  در پناه حق
  یاعلی✋✋✋❤❤
  • پاسخ:

   نازنین:
   ان شاءالله و همچنین برای شما آقا سید
 12. دختری در جستجو خدا (مریم)


  🔹ﺍﺯﻡ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﺍﻣﺴﺎل ﺭﻣﻀﺎﻥ با این گرما ،ﺭﻭﺯﻩ ﻣﯿﮕﯿﺮﯼ؟
  🔸ﮔﻔﺘﻢ ﺁﺭﻩ
  🔹ﮔﻔﺖ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻣﺎ ﮐﺪﻭﻡ ﭘﺰﺷﮑ ﺭﻭﺯﻩ ﺭﻭ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﮐﺮﺩﻩ؟
  🔸ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻤﻮﻧﯽ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻤﻪ ﺩﮐﺘﺮﺍ ﺟﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ،ﺷﻔﺎﺕ ﻣﯿﺪﻩ
  • پاسخ:

   نازنین:
   بسیااااااااااااااااااااااااااار عاااااااااااااااااااالی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام بر داداش علیرضا گله سر سبد تیممون. بسیار عالی امیدوارم امسال بهترین ماه رمضون عمرت باشه. علیرضا لطف خدارو حس میکنی؟ امسال ما با پاکی مهمونه خدا شدیم قدرشون بدونیا یه" لا اله الاالله" محکم بگو که خدا خشحال بشه.یاحق
 13. یا لثارات الحسین

  سلام بر ماه خدا
  سلام بر ماه دلدادگی
  سلام بر رمضان
  حلول ماه رمضان مبارک
  دوستای خوبم سلااااااام
  امیدوارم تو اولین سحر ماه مبارک رمضان حال دل همتون خوب باشه
  من هر سال تو اولین سحر ماه رمضان
  به همه اولین داشته ها و نداشته های اون سال فکر میکنم و اینکه اتفاقای خوب زندگیم برای چندمین رمضان برام اتفاق افتاده
  مثلا دوستی ها
  پاکی
  و ..‌.
  بی شک این رمضان اولین رمضانی هست که مادربزرگم کنار ما نیست
  و اولین رمضانی هست که با این سایت آشنا شدم
  و اولین ماه رمضانی هست که با پاکی بهش وارد میشم
  الحمدلله برای همه چی
  دوستون دارم
  دعام کنین
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلاااااااااااااااااااام عزیزم . طاعات و عباداتت قبول باشه امروز صبح من وقتی داشتم میومدم سرکار یه سواری از کنارم رد شده که پشتش نوشته بود "یا لثارات الحسین" خدا شاهده همونجا گفتم خدایا من که آبجی فاطمه رو ندیدم وی هرچی میخاد ازت به حذمت این ماه بهش بده.
   امیدوارم خدا روح مادربزرگتو قرین رحمت خودش بکنه.
   توهم مارودعا کن عزیزم مخصوصا هم تیمی هامونو که ان شاءالله همه زود پاک بشن
 14. مهدیه سادات (دختر خوبی شدم)

  به شرمنده

  سلام هم سایتی عزیز.

  متاسف و ناراحت شدم برای این لغزشتون .

  میدونم حالتون بده ،
  میدونم خسته شدین.

  اما خدا کنار شماست.
  ی بار دیگه دیگه ب اطرافتون نگاه کنید،
  بعد زمزمه کنید بگین خدایا میدونم هستی،
  میدونم دیدی ،
  اما تو مهربان و بخشنده ای ...

  ازخدا بخواین ببخشدتون
  بی شک دست رد ب سینه تون نمیزنه.
  امیدتونو از دست ندین.
  برگردین،
  خدا منتظره...
  خدا مشتاقه که ب اغوشش برگردین.

  صدبار اگر توبه شکستی باز آ

  من هم دعاتون میکنم ،ان شا الله امتحان فردارو ب بهترین نحو میگذرونی.
  😊✋
  التماس دعا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ممنون بابت کمک هات خواهری
   چه بموقع بودی تو سایت
 15. سلام،میدونم اعلام گناه اصلا جایز نیست،اومدم کمک بخوام،راه چاره بخوام،دعا بخوام.من احمق فردا امتحان هندسه ترم دارم،نتونستم جلوی خودمو بگیرم و لغزش بدی داشتم.من خیلی شمنده ام حتی نمیتونم درست حرف بزنم.حالم خیلی بده.هر وقت قبل از امتحانی لغزش داشتم امتحان رو خراب کردم،دو تا امتحان ترم قبلی رو با کمک خدای متعال عالی گذروندم ولی از فردا میترسم حالا که لغزش داشتم و خدای خودمو ناراحت کردم.ازتون خواهش دارم برام دعا کنید که خدا منو ببخشه و فردا همیار من توی امتحان باشه و کمکم کنه چیزایی که خوندم از ذهنم نره برام دعا کنید که فردا امتحان رو خراب نکنم و حس عالی داشته باشم و امتحان رو عالی بدم و با نمره عالی این درس رو بگذرونم.اگر هم راه حلی،کمکی سراغ دارید برای اینکه این حس بد (شرمساری،ترس از شکست و ناموفقیت در امتحان فردا و ترس از اینکه خدا توی امتحان به خاطر هاینکار زشتم من رو همراهی نکنه)کنار بزارم لطفا بگید
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، اول اینکه شرمنده نباش ، دوم اینکه ببخشید که جوابتو دیر دادیم...
   و بعد اینکه سرتو بالا بگیر ، مگه تو خود قران نخوندی که خداوند توبه کاران رو دوست داره... دوست توبه کار خوبم ، خدا الان شما رو دوست داره.  مگه خدا مثل من و شما ، مثل ادما فکر میکنه که با یه لغزش و بی تجربگیت ازت ناراحت شده باشه؟ گیرم که ناراحتم شده باشه ، با این همه ناامیدی بدترش کردی که ....
   قوی باش و تصمیم بگیر که دیگه سمت گناه نری از تجربت استفاده کن ، یجا تو یه دفتر بنویس که موقع استرس کار اشتباهی نکنی ، اینجوری اشتباهات گذشتت ثبت میشه و میتونی بعنوان تجربه ازش استفاده کنی ، یکار دیگه هم بکن ، هروقت نت رو روشن کردی ، اول بیا اینجا به ما سر بزن ، اعلام پاکی کن ، انرژی بگیر و بعد کاراتو با توکل بر خدای مهربون انجام بده... بیاااا دوباره منتظرتیم ، بیا و خبرای خوب بهمون بده... یا مهدی.
 16. دختری در جستجو خدا (مریم)


  🌙 و صدای قدم ماه خدا می آید..

  💠 پیامبر اکرم(ص):
  چون رمضان آید درهای بهشت باز شده و درهای دوزخ بسته گردد و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم چه حدیث خوبی گفتین.
   اجرتون با خدا