خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

۵

منطقـی بـاش!


روی صحبتم با دوستانی هست که خیلی ذهنشون مشغول به این کار و مسئله های جنسی میشه!
عزیزانی که میدونن الآن امکان ازدواج رو ندارن و شاید تا چند سال دیگه هم موقعیتش جور نشه... ولی خب به نظر شما این بازه زمانی رو باید چکار کرد؟ چطوری میتونیم این همه مدت کنترلش کنیم بدون اینکه بلغزیم؟

بفرمایید ادامه مطلب...

...

یادمه یکی از بزرگترین دغدغه های من این بود که تا وقتی موقعیت ازدواج فراهم بشه، چطور باید با این مسئله کنار بیام و چطوری میتونم کنترلش کنم؟!
فکر میکردم هرچقدر هم مقاومت کنم بالاخره یه روزی کم میارم!
بحث دو ماه و سه ماه که نبود! معلوم نبود چقدر طول میکشه!
ولی الآن خیلی چیزها فهمیدم
و خیلی وقت ها به چشم دیدم
و مطمئنم هرچقدر هم بخواد طول بکشه، دیگه من اون آدم قبلی نیستم که ندونم چکار کنم و... کم بیارم!
الآن دیگه مطمئنم میشه کنترلش کرد، مطمئنم!
و تو هم میتونی یه روز با این اطمینان از پاکیت بگی، از پایداریت بگی... فقط باید منطقی باشی!

...
منطق چی میگه؟
میگه توی این مدت که نمیتونی به شکل حلال جواب نفست رو بدی، اگر خیلی به این مسئله فکر کنی و درگیرش باشی، احتمال لغزشت هم میره بالا... مثل آتیشی که هرروز بهش هیزم بدی!
معلومه که شعله ور تر میشه!!!
ولی اگر یه مدت کاری بهش نداشته باشی، آروم آروم رو به خاموشی میره و راحتت میذاره (البته این که میگم "خاموشی"، این نیست که آدم قوه جنسی خودش رو از دست بده! منظور اینه که دیگه مثل قبل فرد رو درگیر نمیکنه و خیلی بیشتر و بهتر تحت کنترل درمیاد)
منطق چی میگه؟
میگه اگر بخوای فکرت رو کنترل کنی و ذهنت خیلی درگیر این موضوع نباشه، باید حتما حتما ورودی ها تحت کنترلت دربیاد! این نکته خیلی کلیدیه!
ورودی های چشم و گوش!
واقعا شاعر چه خوب گفته..
"ز دست دیده و دل هردو فریاد
که هرچه دیده بیند دل کند یاد"

...
نمیشه هی فیلم و عکس جنسی دید، #چشم_چرانی کرد، مطالب نامناسب خوند و شنید، بعد هم انتظار داشت که بهشون فکر نکنیم!
اصلا این فکرها از کجا نشأت میگیرن؟ از همین دیده ها و شنیده ها
اگر همین مورد رو بهش توجه کنیم، خیلی بهمون کمک میکنه، تا جایی که حتی اگه روزی بر حسب اتفاق هم با صحنه بدی مواجه شدیم، دیگه مثل قبل فکرمون رو مشغول نمیکنه و راحت میتونیم اون رو نادیده بگیریم.

...
[اصلا یک چیزی...
تا حالا به ماهیت فیلم های پو*رن فکر کردی؟ یک مشت آدم نما که خصوصی ترین مسائل زندگی رو علنی میکنن و خوشحال هم هستن! حتی گربه ها هم نمیان به همه هم نوع هاشون خبر بدن که ببخشید، رابطه جنسی برقرار کردن! بعضی حیوانات هم کلا سعی میکنن که این کار در خلوت انجام بشه(مثلا دانشمندان خیلی سخت میتونن کلاغ رو در حال انجام این کار ببینن! انقدر شعور داره که کارش رو در خفا و دور از چشم بقیه انجام بده!..) اما ببین کار یک انسان، اشرف مخلوقات! به کجا میرسه که... از حیوان هم پست تر میشه!
از این جنبه هم به این تصاویر نگاه کنیم، بد نیست.
...
حالا همه این ها به کنار... دیدن این فیلم ها و عکس ها، چه نفعی داره واقعا..؟ چه فایده ای تا حالا بهمون رسوندن؟ کم ضرر کردیم؟ کم باعث لغزش شدن؟ اون همه زمان که تلف شد به کنار... جواب اشکهای امام زمان رو کی میخواد بده؟
کم باعث ناراحتیش شد؟ اصلا میتونی این صحنه رو تصور کنی که پسر فاطمه(س) بیاد به خاطر چشم های من و تو، به خاطر این عکسها!! این طوری اشک بریزه؟..
افسوس که بعضی وقت ها همه چیز رو فراموش میکنیم...
بگذریم]

...

نکته بعدی "دوستان و اطرافیان" هستن که این ها هم باید فیلتر بشن. مخصوصا مخاطبین نوجوانمون بیشتر توجه کنن.. حواستون رو خیلی جمع کنین!
ارزش نداره به خاطر خنده و سرخوشی، با افرادی نشست و برخاست کنیم که پاکیمون رو به خطر میندازن.

اگر میبینیم کسی مدام حرف های جنسی میزنه، مجبور نیستیم به حرفهاش گوش بدیم! گاهی وقتا هم میشه خیلی محترمانه به این افراد تذکر بدیم که علاقه ای به شنیدن این حرفاشون نداریم، به همین راحتی!

...

و آخرین چیزی که میخواستم بگم، اینه که حتما یه موضوعی پیدا کن که وقت هایی که کار خاصی نداری، بهش فکر کنی... مثلا یه مسابقه خاص ورزشی، یه فیلم خوب، یه سخنرانی، مطالب جالب یک کانال و یا هرچیزی
به خیلی چیزها میشه فکر کرد که حتی اگر فایده ای هم نرسوند، لااقل ضرر نزنه!
هرکدوم از ماها علایقی داریم که راحت میتونیم اونها رو جایگزین این افکار بی سر و ته کنیم.

✅گاهی هم بد نیست به این سخن طلایی فکر کنیم که "یک لحظه تفکر بهتر از هزار سال عبادت است!"
خب به خیلی چیزها میشه فکر کرد! ولی تا حالا از خودمون پرسیدیم که اون چه موضوعی هست که یک لحظه فکر کردن بهش از اینهمه عبادت بهتره؟..

...

گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

براتون آرزوی موفقیت دارم   

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۵)

 1. ابراهیم new

  سلام.من ترک کرده بودم.شاید سه چهار ماهی می شد.افتاده بودم دنبال درس. همه چیز داشت خوب پیش می رفت.اما نمی دونم یهو پی شد.انگار شیطون رفته بود قوا خودشو جع کنه.اخه شکست های سنگینی تو اون مدت از من خورده بود.یه مدتم که کلا بیخیالم شده بود.ولی نگو که رفته بود نیرو هاشا جمع کنه.یهو اومد سراغمو نابودم کرد.لهم کرد.منم که خیالم رات شده بود نمی یاد سراغم.یادم رفته بود چجوری باهاش مبارزه کنم.اومد سراغمو بد ور ازم انتقام گرفت.انداخته بودم گوشه رینگو می زد.می زد.می زد.کم کم بدنم بی حس شه بود.دیگه قدرت ضرباتشا حس نمی کردم.اما حداقل می دونم منم یه مشتایی زدم.حداقل نمازمو ترک نکردم.حداقل همه یه روزه هامو شدم.ولی می دونم ضربات او خیلی سخت تر بود.اخه لامصب دردش دوجا بود.یکی که داشت یکی یکی به من ضربه میزد.یکی این که اون ضربات منم دات خنثی می شد.
  ولی دیگه وقتشه.وقتشه دوباره بلندبشم.وقتشه که مثل قدیما دو باره یه حال اساسی ازش بگیرم.وقتشه بهش بگم وقتشه دوباره نابود شی.اره این بار می خوام شیطونا نابودش کنم.این بار ثل بارهای قبلی نمی خوام فقط زخمیش کنم.نمی خوام نیمه جونش کنم.این بار من نابودش میکنم.چی؟می خوای بگی از پسش بر نمی یام.؟هه.کجاشو دیدی.نا سلامتی من اشرف مخلوقاتم.اخه خدا یه چیزی تو ما ادما دیده که به همون شیطون گفته برا ما ها سجده کنه.پس مطمعن باش می تونم.شک نکن.تازه حالا حساب کن خدا هم کمکم کنه.وای چه قدرتی بشه.
  من دیگه کم کم باید برم مثل اینکه راند اخر داره شروع میشه.برام دعا کنید.من بر می گردم.اما نه مثل امروز شکست خورده.این پیروز این جنگ تمام عیار منمو خدام.اره 40 روز دیگه با پیروزی بر می گردم.داور سوتا زد.
  یا صاحب الزمان کمکم کن.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام واقعا متن جالبی نوشته بودین
   منکه هرگز نمیگم نمیتونین
   شما حتما میخونین میگین نه؟؟۴۰روز دیگه به حرف من میرسین
   از الان صدای له شدن شیطونو میشنوم.
   برادرم مشتاقانه منتظر حضور مجدد و موفقتون هستیم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سپاسگذاریم.
 2. یه بنده کوچیک خدا

  خدا قوت
  مطلب بسیار عالی و تامل برانگیزی بود..
  سپاس
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خواهش میکنم خوبی از شماست
  • پاسخ:

   مریم
   ممنون قابل نگاه شما رو نداره
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خوشحالیم که مفید بوده