خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

چند نکته که ازش غافلید...

یه چیزی میخوام بهتون بگم…

خیلی مهمه..

بچه ها ببینید….خیلی ها که متاسفانه خود ارضایی میکنن و روابط نا مشروع دارن یه رازیرو نمیدونن…

اونم اینه که ارضا روح مهمه نه جسم…

جسم شما شاید بعد خودارضایی ارضا بشه ولی روح هرگز….

روح ما جزیی از خداست..

بخاطر همین همیشه بعد خودارضایی یا روابط نامشروع احساس بد میشه…

احساس صدای خداست..

یه جور احساس گناه ادم میگیره..

دلیلش اینه که جسم ارضا شده نه روح…

خیلی ها تو دنیا جسمشون رو ارضا میکنند نه روح رو…

روح زمانی ارضا میشه که بتونی یه رابطه عاشقانه داشته باشی با همسرت…همین..

اون موقع دو روح واحد میشه و به ارامش حقیقی میرسی..

کسی که خودارضایی میکنه و روابط نا مشروع داره اینرو حس نمیکنه…

بخاط همین شما فکر میکنید نتونستید درست و حسابی خودتونو ارضا کنید و دوباره میرید گناه میکنید…

و باز هم احساستون بد میشه…

و دوباره و دوباره و دوباره…

مشکل اینه که ما به ارضا روح فکر نمیکنیم و فقط به ارضا جسممون فکر میکنیم ..

ارضا جسم شاید با روابط نامشروع و خودارضایی تا 2 ساعت راضیتون کنه…اما باز هم همون اش و همون کاسه میشه…چون جسم ارضا شده نه روح…

وقتی روح ارضا بشه تا 1 هفته شنگولی و شادی…

بخاطر همین میگن رابطه  با همسر ادمو شاد میکنه و طول عمر رو زیاد میکنه و کلی برای سلامتی خوبه…چون جسم و روح با هم ارضا میشه..

اما خودارضایی فقط جسم رو ارضا میکنه و روح رو آزرده میکنه..

پس به ارضای روحتون اهمیت بدید..نه فقط جسمتون

(ادامه مطلب رو بخونید)

در مقدمه بحث خدمت شما عرض کنم که ، تنها دلیلی که ما به خودمان اجازه می دهیم گناه کنیم این است که از خدا نمی ترسیم ! هیبت و عظمت و بزرگی خدا را باور نکرده ایم. اصلا نمی دانیم ترس از خدا یعنی چه ؟! خدا را به اندازه ی یکی از مخلوقاتش به حساب نمی آوریم چون در حضور یک بنده ی خدا ، این اجازه را به خود نمی دهیم که مثلا خودارضایی کنیم ولی وقتی به ظاهر تنها هستیم به این فکر نمی کنیم که خدا در حال مشاهده ی ماست و در کمال آرامش کاری را که نباید بکنیم انجام می دهیم. در مراتب بسیار پایین تر ، می دانیم که اعمال ما را به امام زمانمان نشان می دهند و ایشان با مشاهده ی گناهان ما ناراحت می شوند ولی باز هم دست از گناه کردن بر نمی داریم ! چون امام زمان را هم به معنای حقیقی قبول نداریم ! می دانم که این حرف ها رعب و وحشتی در دل بعضی از ما آدم ها ایجاد نمی کند و اگر هم ترسی ایجاد شود شاید موقتی باشد . اگر تا چند ساعت باز هم از این حرف ها بزنم تاثیر چندانی روی کسانی که گناه می کنند نخواهد داشت . می دانید چرا ؟ به همان دلیلی که گفتم ! ترس از خدا در دل ما وجود ندارد . تا حالا فکر کرده اید که چرا ما این طور هستیم ؟! یعنی هنگام گناه کردن از خدا نمی ترسیم ؟! برای درمان این مرض چه کار باید کرد ؟ چه کاری باید انجام دهیم که از خدا بترسیم ؟! این متن برای کسانی است که می خواهند گناه کبیره ی خودارضایی و گناهان مشابهی که در تنهایی انجام می شوند را ترک کنند ولی تا به حال موفق نشده اند . 

دوستان عزیز ، تنها کاری که شما باید بکنید این است که ترس از خدا را در دلتان ایجاد کنید . ولی چه طور ؟ چه کار کنیم که از ترس خدا جرات گناه کردن را نداشته باشیم ؟ 
کار سختی نیست فقط باید خوب نماز بخوانیم !!!  منظورم از نماز خوب نمازی نیست که حضرت علی علیه السلام می خواندند ! منظورم نمازی نیست که از سراسر آن اشک بریزیم ! و یا از خوف خدا بلرزیم ! منظورم این نیست که نمازی با توجه کامل بخوانیم . البته این موارد دور از دسترس نیست ولی برای شروع ، باید نماز را مودبانه و سر وقت بخوانیم !!!منظور از نماز مودبانه چیست ؟

نماز مودبانه وقتی تحقق می یابد که : 
1 – اول از همه سعی کنیم قرائت نمازمان را درست کنیم که کار بسیار آسانی است . فقط مدتی تمرین نیاز دارد .
2 – این توصیه را خیلی جدی بگیرید ، به محض شنیدن صدای اذان هر کاری را که می کنید رها کنید حتی اگر نوشتن یک کلمه باشد . مثلا کلمه ای را نوشته اید و می خواهید نقطه های آن را بگذارید که صدای اذان را می شنوید ، گذاشتن نقطه ها را به بعد از نماز موکول کنید !!!
3 – کوچکترین حرکات اضافه را از نمازمان حذف کنیم ، مثلا درست کردن لباس ، خاراندن بدن و یا چرخاندن گردن  
4 – مواظب حرکات چشم باشیم ، موقع ایستادن به مهر ، موقع رکوع به وسط پاها ، موقع نشستن به زانوها و موقع قنوت نیز از جای خالی بین دو ساعد دست زمین را نگاه کنیم .
5 – با لباس مناسب نماز بخوانیم . مثلا ماآقایان با شلوارک و یا رکابی نماز نخوانیم .
6 – دست ها را به امان خدا رها نکنیم . کف دست ها همواره باید چسبیده به ران ها باشد مگر در موقع تکبیر گفتن و یا بلند شدن !
7 – اگر بدن ما بوی بدی دارد حتما از عطر استفاده کنیم .
8 - اگر در هنگام نماز خواندن حرکتی اضافی از ما سر زد بعد از نماز از آن حرکت استغفار کنیم مثلا اگر به طور ناخودآگاه نگاهمان به جایی به غیر از موارد گفته شده دوخته شد . این کار را بکنید حتی اگر سوری باشد و تصمیم بگیرید این کار را تکرار نکنید .
9 - پاها را بیش از حد از هم باز نکنیم . فاصله بین دو پا در حالت ایستاد سه یا چهار انگشت باشد .
و ...

فقط چند روز این توصیه ها را رعایت کنید ، خود خدا هیبتش را در دل شما خواهد انداخت کم کم سنگینی نگاهی را در خود احساس می کنید و نیروی شما برای مقابله گناه افزایش می یابد و موقعی که قصد انجام گناهی را دارید خدا را به یاد می آورید .

برای کامل تر شدن این متن  خدمت شما عارضم که ، فشار نیروی جنسی فقط چند دقیقه در اوج باقی می ماند اگر آن چند دقیقه را بگذرانید از آن حمله نجات پیدا می کنید . اگر اوج فشار جنسی را 10 فرض کنیم روش آمدن و رفتن آن این گونه خواهد بود  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 10 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 . تمام این مدت شاید به 5 دقیقه هم نرسد . امتحانش مجانی است و هیچ خرجی هم ندارد !!!  اگر می خواهید بهتر نتیجه بگیرید در این مدت ذکر لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم را تکرار کنید . 

 در آخر سه توصیه تکمیلی خدمت شما عرض می کنم :
 اول این که به نظر من 99 درصد منشأ گناهان جنسی از نگاه های بد ( دیدن صحنه های تحریک کننده ) ناشی می شود پس توصیه می کنم مواظب چشم ها باشید . 
دوم این که از فکر و خیال های جنسی دوری کنید .
سوم این که هر چه مودبانه تر نماز بخوانید درصد موفقیت شما بالاتر خواهد رفت . 
اگر بعد از این چند روز ، کوچکترین تغییری در خود احساس کردید ،  بدانید که موفقیت شما با توکل بر خدا حتمی است  پس رعایت این توصیه ها را ادامه دهید . 
موفق باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۰)

  • پاسخ:

   یاسین:

   این موضوع به شما و دلتون بر می گرده باید به ایننقطه برسید که نماز چقدر میتونه تاثیر داشته باشه
 1. ممنون از راهنماییتون ولی من خجالت میکشم این قضیه رو با کسی در میان بذارم ، هیچی راهی به ذهن شما نمیرسه؟
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   شما میتوانید از متخصص که صلاحیت دارد؛از طریق اینترنت سوال بپرسید.
   ولی اگر بتوانید به متخصص مراجعه کنید خیلی بهتره.اون که شمارو نمیشناسه.
 2. سلام.خوب هستید؟
  من یه دوسالی به استمنا آلوده بودم ولی با کمک شما و توکل بر خدا یه سه ماهی است که ترک کردم.الآن یه مشکلی دارم.اونم اینه که وقتی اضطراب بهم دست میده بصورت ناخودآگاه انزال میشم.مثلا دیروز سر امتحان ریاضی اضطراب شدیدی بهم وارد شد و سر اون امتحان دو بار انزال شدم که خیلی بهم ضربه زد. چطوری این مشکل رو رفع کنم؟ آیا این انزال مثل خودارضایی عوارض داره یا مثل انزال در خواب عوارض نداره؟ ممنون میشم کمکم کنین به مولا توو بد مخمصه ای گیر کردم.
  • پاسخ:

   یاسین:

   به نظر من اگر بتونید با یک متخصص در میون بزارین خیلی خوب میشه.

 3. مثل همیشه عالی بود تاالان که تاحدودی تونستم رعایت کنم ووازاین به بعدم تموم سعیمو میکنم اگه شیطان بذاره منم میتونم پاک بشم امانمیزاره منم ادمم ازفولاد نیس که اراده ام امابازم ازرحمت خدام ناامیدنمیشم ......اجرتون باصاحب سلام یاعلی
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   ممنون.لطف دارید.

   شیطان که یقینا نمیذاره ولی من یقین دارم شما از شیطان قوی ترید.
 4. با سلام دوست عزیز با تشکر از مطالب مفید و‌قشنگتون،با اجازتون لینک وبلاگتون رو در صفحه آپارات خودم به آدرس aparat.com/VAHID20155 قرار دادم تا حمایت خیلی کوچکی کرده باشم:)😆😅😆 با تشکر از زحمات شما علی یارتون باشه.😊:)
 5. ممنون بابت پست زیباتون...از الان به بعد موارد ذکر شده رو تمرین میکنم.

  یاعلی
  • پاسخ:

   مریم: لطف دارید..بسیار عالی میشه اگر به همه موارد عمل کنین..ان شاالله که موفقید دوست من..حق نگهدارتون
 6. امیدوارم تونسته باشم به حد اقل یکی از همنوع هام کمک کنم.

  خدایا همه رو از این بیماری خانمان سوز نجات بده.
  الهی آمین
  • پاسخ:

   الهام
   الهی آمییییین