فیلم پو.رن رو با این راه ها ترک کن :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

فیلم پو.رن رو با این راه ها ترک کن

راه هایی برای تغییر

 

سلام دوستان گلم امروز مطلب حیاتیه تا اخر بخونین تا از شر این مزخرفات راحت شین:

1. تشخیص دهید که پورنوگرافی به خاطر تاثیرات هورمونی که دارد از عادت های بد دیگر اعتیادآورتر است و درنتیجه فقط زمانیکه خودتان واقعاً بخواهید می توانید آن را کنار بگذارید.

2. منابعی که از آن پورنوگرافی دریافت می کنید را شناسایی کنید. آیا این منبع اینترنت است؟ یا یک مجموعه فیلم؟ به مرحله 4 دقت کنید.

3. بین خودتان و آن منابع فاصله بیندازید، مثلاً: کامپیوترتان را در یک اتاق عمومی در خانه قرار دهید نه در اتاق خواب شخصیتان. همچنین می توانید این وب سایت ها را در ویندوز کامپیوترتان بلاک کنید تا دیگر نتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

4. از شر منابعی که در دست دارید خلاص شوید. روی دی وی دی ها با خودکار خط بیندازید که دیگر قابل استفاده نباشند و بعد دور بریزیدشان. عکس ها و مجله های پورنویی که دارید را پاره کرده و دور بریزید. کلیه فایل های پورنویی که روی کامپیوترتان دارید را پاک کنید.

5. موقعیت هایی که شما را بیشتر تحریک می کنند شناسایی کنید و با این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر یک آهنگ یا بازی ویدئویی خاص این تحریک را ایجاد می کند، آن را برای مدتی کنار بگذارید. شاید مجبور شوید چند وقت از رفت و آمد با دخترها یا پسرهای جذاب صرفنظر کنید. البته بعد از اینکه اعتیادتان از بین رفت می توانید به وضعیت عادی برگردید.

6. یک عادت تازه را شروع کرده تا جایگزین عادت به پورنوگرافی شود.

7. پیگیری روند پیشرفتتان هم می تواند کمک کند. به ازای هر روزی که بدون پورنوگرافی می گذرانید یک تیک روی تقویمتان بزنید. سعی کنید یک رشته طولانی از این تیک ها ایجاد کنید.

8. احتمالاً به این خاطر به پورنوگرافی معتاد شده اید که آرزو داشتید یک شریک عشقی در زندگی واقعی داشتید. شاید اینقدر خجالتی هستید که نمی توانید در دنیای واقعی با دختر یا پسر موردعلاقه خود حرف بزنید.

9. بعد از گذشت یک مدت طولانی—مثلاً شش ماه، یک سال-- به خودتان پاداش بدهید.

10. کارهای اینترنتی مثبت برای خود ایجاد کنید. درمورد یک موضوع خاص عضو یک انجمن شوید. یا وقتی احساس بیکاری و بیحوصلگی میکنید از بازی های آنلاین استفاده کنید.

11. اگر به هر دلیل دوباره به پورنوگرافی روی آوردید، برای اینکه نتوانسته اید خودتان را کنترل کنید خود را مجازات نکنید چون اینکار فقط اعتماد به نفس شما را پایین می آورد و باعث می شود بیشتر از قبل به پورنوگرافی روی بیاورید. برای چند روز استفاده از فیلم هاف عکس ها، شبکه ها و سایت های پورنو را برای خود ممنوع کنید.

12. از دوستانی که شما را به اینکارها ترغیب می کنند دوری کنید.

13. استفاده از کامپیوتر را برای خود محدود کنید. شاید اگر کامپیوتر جلوی رویتان نباشد به فکر این چیزها نیفتید. سعی کنید شب ها پای کامپیوتر ننشینید.

نکات

·     بفهمید که اعتیاد به پورنوگرافی تنها لذتی نیست که باید از آن دوری کنید، به آن بعنوان یک اعتیاد نگاه کنید که هیچوقت قابل درمان نیست.

·     با کسانی که به آنها اعتماد دارید در این رابطه حرف بزنید و از آنها بخواهید که از شما حساب بکشند. اکثریت مردم به پورنوگرافی اعتیاد دارند اما خجالت می کشند که آن را به زبان بیاورند.

·     پورنوگرافی می تواند باعث شود که در مقابل جنس مخالف خجالتی تر و افسرده تر شوید.

·     در صورت امکان از تنها ماندن در شب ها جلوگیری کنید.

·     موقعیت هایی که این اتفاق ها برایتان می افتد را شناسایی کنید. آیا وقتی بی حوصله هستید به پورنوگرافی روی می آورید یا وقتی عصبانی هستید؟ یا وقتی دلتان شکسته است؟ خسته اید یا احساس تنهایی می کنید؟

·     اگر فکر می کنید والدینتان به شما شک کرده اند به طور خصوصی با آنها حرف بزنید و مشکلتان و برنامه ای که برای ترک آن دارید را برایشان توضیح دهید.

·     در صورت امکان برنامه ای دانلود کنید که کلیه سایت های پورنو را فیلتر می کند.

·     این مشکل مختص شما نیست پس ناراحت نباشید. البته این هم بهانه برای تماشای اینگونه فیلم ها و عکس ها نیست.

·     اگر با گوش کردن به موسیقی هوس میکنید سراغ پورنوگرافی بروید، مراقب خواننده هایی که آهنگ هایشان را گوش می کنید باشید.

·     اگر تصمیم گرفته اید با این عادت خود مقابله کنید، فقط کافی است یک "نه" محکم به خود بگویید و بلافاصله به کار دیگری مشغول شوید.

·     اگر با دیدن یک دختر یا پسر فکرهای اینچنینی به مغزتان رسید، سعی کنید بلافاصله فکرتان را به چیز دیگری مشغول کنید.

هشدارها

·     وقتی در حال ترک پرنوگرافی هستید، هیچوقت کسی را مجبور به سکس با خودتان نکنید چون اینکار فقط مشکل را بدتر می کند.

·     هیچقت به خودتان اجازه ندهید از تحریک شدن برای رو آوردن به پرنوگرافی احساس گناه کنید. همه آدمها وسوسه می شوند.

·     تماشای پرنوگرافی برای افراد ممنوع و غیرقانونی است. پس قانون مدار باشید.

·     اگر احساس می کنید از نظر هورمونی تحریک می شوید، کارتان را به خاطر آن  توجیه نکنید.

·     به خاطر آن از خودتان متنفر نشوید. شاید به نظر عجیب باشد اما اکثر آدم ها پرنوگرافی نگاه می کنند. یادتان باشد شما تبه کار نیستید، یک قربانی هستید.

·     از رفتن به سایت هایی که پرنوگرافی ندارند اما لینک های سایت های پرنوگرافی در آنها هست خودداری کنید

فیلم‌های پورن مغز را کوچک می‌کند!

دانشمندان آلمانی در مطالعات خود به دنبال پاسخ به این پرسش هستند که آیا تماشای فیلم‌های مستهجن مغز را کوچک می‌کند؟
دانشمندان «موسسه تکامل انسان» ماکس پلانک در برلین پژوهش خود را بر روی 64 مرد بین 21 تا 45 سال انجام دادند.

به این افراد گفته شد که چنین مطالعه علمی شامل اندازه‌گیری‌ تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (ام آر آی) است. بعدها به آن‌ها طی تماسی تلفنی اعلام شد که فیلم مستهجن بخشی از تحقیق خواهد بود با این حال، هیچ یک از آن‌ها از این مطالعه انصراف نداد.

شرکت‌کنندگان پرسش‌نامه‌هایی را پر کردند و میزان تماشای فیلم‌های مستهجن توسط خودشان را مشخص کردند. پاسخ‌های دریافتی نشان داد این اشخاص اندکی بیش از چهار ساعت در هفته را به تماشای چنین فیلم‌هایی اختصاص می‌دهند. سپس هنگامی که به آن‌ها تصاویر واضح فیلم‌ مستهجن به همراه تصاویر غیرمستهجن افرادی در حال ورزش‌کردن، نشان داده شد، مغز سوژه‌ها با فناوری ام آر آی اسکن ‌شد.

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست (right caudate) ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد که انگیزه را پردازش می‌کند.

با این حال هنوز این پرسش برای دانشمندان مطرح است که آیا مردان با striatum کمتر به دنبال تماشای فیلم‌های مستهجن هستند یا این که تماشای چنین فیلم‌هایی مغز را کوچک‌تر می‌کند.

به گفته این محققان، افراد دارای حجم پایین‌تر striatum به محرک خارجی‌تری برای تجربه‌کردن لذت نیاز دارند و بنابراین ممکن است از فیلم ‌مستهجن در این زمینه استفاده کنند که این امر احتمالا به نوبه خود به مصرف بیشتر چنین فیلم‌ها می‌انجامد.

دانشمندان حاضر در این تحقیق معترف‌اند به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز دارند

 

منبع:mardoman

 

برای دیدن کلیپ راهکارهای ترک فیلم، اینجا کلیک کنید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۲۷)

 1. سرباز اسلام

  یه سوال. اگه این فیلمارو دیگه نبینم مغزم به حالت نرمالش برمیگرده یا کوچیک میمونه ؟
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   به مرور به حالت قبل خودش بر میگرده 
 2. من خ.ا رو ترک نکردم هنوز (روز ۲ ام)
  ولی خیلی وقته که فیلم پ نمی‌بینم . ترک کردنش خیلی راحته اینم روش من :
  «فیلم و عکس پ نبین»
  الان با خودت گفتی ای بابا گفتم حالا چی میخواد بگه !
  نه . به همین راحتیه . وقتی شیطان اومده تو وجودت و بدون مکث داری فیلتر شکن رو راه میندازی و میری که پ ببینی ، یه لحظه به خودت بگو ««نه!»»
  همین . بعد هرکاری کردی ببند و صفحه گوشی رو خاموش کن و چند تا نفس عمیق بکش (اگر صحنه بدی اومد جلو چشت ، لبخند بزن و بگو هه! من فیلم و عکس پورن نمی‌بینم تلاش نکن)
  • پاسخ:

   راحیل 
   خیلی عالیه که فیلم رو ترک کردید ، شما حتما میتونید خ ا رو هم ترک کنید و اون دو روز پاکی رو تبدیل به عدد بزرگتری بکنید
   فقط کافیه به نفستون نه بگید ! درست مثل همین فیلم دیدن 
   موفق باشید 
 3. خودمو پیدا کردم

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام شمردن روزهای پاکی دردی رو دوا نمیکنه اینکار سبب میشه دوباره به یادش بیوفتین،بهترین کار اینه خودتون رو مشغول کنید به فکر روز چندم پاکی و حقارتهای گذشته نباشید فکر کنید که آدمی هستید که هرگز استمنا نکردین و نخواهید کرد اصولا با قطع دیدن فیلمهای مستهجن،مطالعه کنید و ورزش کنید شیطان موقع مطالعه هم وسوسه میکنه ولی موقع مطالعه دراز نکشید کتاب نخوانید یا اگر دراز کشیدید نیم ساعت به نیم ساعت جاتون رو عوض کنید روی میز بنشینید کتاب خوندن رو ادامه بدید و نماز سروقت خوندن و استغفار کردن و قرآن خواندن معنای قرآن را بخوانبد و تفکر کنید
  میتونین سوال دینی داشته باشین هرکس شماره دکتر محمد پور رو برای سوال دینی میخواد به آیدی تلگرام @********* پیام بدید
  موفق باشین
  از مطالب بالا سپاسگذارم ولی منم خواستم نکاتی گفته باشم
  • پاسخ:

   وحید
   سلام ممنون از مطالب مفید وارزنده تون، به هر حال نظریه شما در مورد شمردن روزها جای تامل دارد ولی به نظرم این کار برای کسانی که هر روز در این کار گرفتار شدند به اونها برای ترکشون انگیزه میده مثلا یه کار بر که از ذکر نامش در اینجا خودداری می کنم اکثرا روزهای پاکیشو رواعلام می کنه والان خوشبختانه وارد روز ۱۱۵ شده من نمی گم که اصلا احتمال شکستش در حال واینده نیست چون انسانه وبلاخره برای هر انسانی امکان لغزش تا قبل از مرگش وجود داره، ولی نکته ای که مهمه حداقل اوتونسته این همه مدت از این عمل زشت ومذموم رها بشه وان شاالله با دقت در مبارزه با نفس اماره اش پاکیش به ابدیت هم تبدیل میشه. به هر حال از توصیه های جنابعالی ممنونیم
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلااااااااممممممممم
   به به به خوشا ب سعادتووون
   راستی اگه خواستین تو بخش اعلام پاکی ها پاکیتونو اعلام کنین کنار بقیه دوستاتون اینجوری به نظرم بهتره
   موفق باشین🌹
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلااااام دوست عزیز
   دو روز پاکیتون مبارک باشه.
   درود بر شما که لبخند رضایت رو بر لبان مبارک امام زمان می نشونید.
   پاکیتون ابدی 
   یاعلی.
 4. توبه شکسته

  سلام فیلم های پورن تو روح و روان من هست اصلا اینکار برام شده عادت اعتیاد محض و خیلی تو زندیگیم منو به بدبختی سوق داده تنها عامل تحریک من همین موبایل ه که بلافاصله با خرید بسته اینترنتی و در دسترس بودن
  راحت این فیلمها هر روز دارم دانلود و نگاه میکنم فقط همین یعنی مشکل من خود ارضایی نیست فقط و فقط نگاه کردن به فیلم پورن ه من نمیدونم باید چیکار کنم موبایل و بذارم کنار یا از این گوشی ساده بگیرم یا دل خودمو پاک کنم نمیدونم خیلی با خودم درگیرم روشهای سایت و هم انجام دادم تا 40 50 روز پاکی هم رفتم اما دوباره شروع کردم به دیدن فیلم ممنون میشم از پاسختون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   اول اینکه شما میتونید استفاده از نت رو محدود کنید یعنی روزانه با خودتون عهد ببنید که حداقل نیم‌ساعت استفاده کنید اونم مفید و یا اینکه سایت ها رو که فیلم رو دانلود میکنید رو بلاک کنید لطفا این لینک ها رو مطالعه کنید
   و چله ترک تصاویر مستهجن بگیرید اول این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
   و حتما حتما در این چله شرکت کنید


   منتظر موفقیتتون هستم
 5. ناشنو‌‌ا(جنگجوباش)

  سلام
  فیلم پ همیشه تو ذهنم بازی میکنه خیلی بدتر شده هرماه ک خ ا
  الان بد بخت شدم تبدیل شدم به شرطی خیلی بدتر شده نمیدونم چه راه حلی انجام بدم نمیدونم چکارکنم نمیدونم کجا برم اصلا بی خیالم چراشماها مصاحبه فیلم پورنو نمیذاری که ما ترکش کنیم ؟
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام 
   ببین داداش شما اول اینکه ناامید نباش فیلمی هم دیدی ، ناامید نباش بلکه راه و روشتو عوض کن، ببین اگر از افکار منفی هست به این افکار بال وپر نده ، مراقب ورودی های روحت مثل چشم و گوشت باش ، 
   داداش در خیابان و افکارت مراقب جشمات باش فیلم هم ان شا الله ترک میشود، همیشه نماز اول وقت به خصوص جماعت بخوان، و دائما اذکار مانند لااله الا الله ورد زبانتان باشد
   برای مصاحبه هم این پستو به مدیران میرسونم
   موفق باشی
   یاعلی
 6. مهدی تراشی

  سلام
  جدا این فیلما و دمدست بودنشون خیلی دردسره بخصوص وقتی صحبتش میشه که واسه یاد گرفتن چندتا حرکت و آموزش و این حرفا بری دانلودشون کنی...
  من یکی قبلا گول این حرفا رو خوردم...
  ولی جدا هرچی به وقتش خوبه...
  گرچه دیدن این چیزا کلا جز ضرر و زیان هیچی نداره و هیچ وقت نباس رفت طرفش چه قبل و چه بعد از ازدواج
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام
   بله دیگه، شیطان خیرندیده خوب کارشو بلده! ولی خب کور خونده!
   ما سربازای امام زمانیم ! بیدی نیستیم که با این بادا بلرزیم!

 7. سعی میکنم بهشون فکر نکنم خودمو گول میزنم که فقط برای ۴۰روزه بعدش میتونی نگاه کنی اینجوری جلوی خودمو گرفتم اینکه فکر کنم دیگه هیچ وقت نباید نگاه کنم حالمو بد میکنه نمیدونم چ کار کنم.الان حس افراد معتادو قشنگ درک میکنم.
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام! 
   خیلی عالیه، ان شالله که این دفعه موفق بشید 🌸🌷
 8. به یاحق:

  سعی کن چیزهایی وکه دیدی توذهنت مرورنکنی

  سخته ولی شدنی هست

  خدایی نکرده اگرمیخوای مرتب به اون چیزی که دیدی فکرکنی ممکنه توبتوبشکنی
  پس بهش اهمییت نده
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح الـمـهـدی :

   بسیار متشکر از کمکتون خواهرم 
 9. سلام ممنون از مطالب خوبتون من الان ۲۳روزه که خ.ا ترک کردم با اون روش حذف فیلتر شکن تونستم تا الان دووم بیارم ولی مجبور شدم به خاطر کارای دانشگام اینستا نصب کنم امروزم یه سری فیلم و عکس دیدم ولس ادامه ندادم و اومدم اینجا نمیخوام این ۲۳روزو به حدر بدم لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح الـمـهـدی :

   سلام علیکم 
   اولش خوشحال 23روز پاکی چشماتون خییییلی عالیییییییه
   ماشاءالله به شما برادر عزیزم 

   ایسناگرام لطفاً هرجور شده پاک کنید خیلی آسیب میزنه ها
   حواستون باشه فیلم عکس دیدی باید دوباره این چله رو شروع کنی ولی تونستی جلوی خودتو بگیری به پاکیتون ادامه بدین ولی خیلی مواظب باشید، شیطان در کمین است 
   موفق مؤید باشید 
   در پنااااااه خداا 
 10. عاشقتم خدا جون (مظاهر)

  سلام. ممنون از متن خوبتون. کاش یه کم سریعتر اینو میخوندم. من چندین هفته بود که چشمام پاک بود ولی امروز متاسفانه پاکیشون از بین رفت.
  برام دعا کنید.
  شرمنده.
  • پاسخ:

   مریم
   قابل شما رو نداره
   هیچ اشکالی نداره از اول شروع کنید مهم الان که با تجربه تر شدید
   پاکتون ابدی
 11. سلام من از داخل اینستاگرام از این چیز ها نگاه میکنم وبعدش پشیمون میشم و حذفش میکنم ولی دوباره میرم نصبش میکنم چیکار کنم
  • پاسخ:

   غریب مدینه:
   سلام...
   الحمدالله که از اینکار پشیمون هستید و همین نشون ی خوبیه...
   ولی سطح توان خودتون رو ببرید بالا و به نفستون غلبه کنید...
   تنها راه همینع،باید روپای خودتون بیاستید...
   کلا اینستا رو حذف کنید و تا پایان چهل روز نصب نکنید،مولا علی ع میفرماید در شرایط گناه قرار نگرفتن نعمت بزرگیه
   چرا این نعمت رو از خودتون دریغ میکنید؟
   اگه بحث خیلی جدیه کلا اینترنت رو بزارید کنار،ولی باید فیلترینگ رو توی خودتون و نفس خودتون بزارید...
   به امیدپاکی ابدی
   یاحق
 12. سلام تشکر از سایته بی نظیرتون شما یه راهکار های خوب در رابطه با کامپیوتر گفتید ولی هیچ راهکاری در رابطه با گوشی که مشکل اصلی رو به وجود می آره نگفتید مشکل اینجاست که تمام این برنامه های بلاکری که تو کامپیوتر وجود داره عملا تو گوشی نیست و مشکل سازه و هیچ راهی هم برای بلاک سایتی در گوشی برای همیشه نیست پس ازتون خواهش می کنم تو یه مقاله به این موضوع هم توجه کنید که گوشی به مراتب خطرسازتراز کامپیوتره و یه سری راهکار بدید
  • پاسخ:

   مریم 
   چشم من اطلاع میدم 


   عبدالمهدی:
   سلام
   ممنون از نظرتون.
   لطفا لینک زیر رو ببینید

 13. سلام
  به اقا رضا مدیر و موسس سایت
  اقا رضا اوووف اینکار خدایی خیلی سخته از ترک خ ا هم سختره نمیدونم باید چیکار کنم همه چی داشت خوب میرفت جلو ولی یک هفته پیش شکست خوردم و هی تو این یک هفته روزی چند بار پورن نگاه کردم اقا رضا جان یه کاری کن تا این چله رو رد کنم بدجوری رو مغز منه افسردگی و ناراحتی قلبی گرفتم تو رو خدا به دادم برس نزدیک 20 روز پاک بودم فقط دارم افسوس میخورم من فکر کنم این مهمترین چله زندگیمه یعنی میشه اینجا بگم 40 روز پاکی ترک فیلم نمیدونم چی بگم دیگه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش جواد
   ببین تو از اون دسته آدمایی که خود به خود یهو خودارضایی نمیکنن و عادت کرده اید به همراه این قیبل فیلم ها تحریکتون رو به اوج برسونید و خودارضایی کنید لذا ریشه اصلی ترک شما در ترک همین فیلم و عکس هاست.اول اینکه حتماااا رکورد بزنید! یعنی اگر اینبار برای مثال 4 روز فیلم رو... رو تعطیل کردید و نهایت شکست خوردید دفعه بعد حتمااااا اگر قرار باشه شکست هم بخورید باید رکورد این 4 روز رو شکتسه باشید! دوم اینکه سعی کنید سرگرم و مشغول باشید! آیا شما وقتی دو ساعت تا امتحانتون مونده میایین فیلم و.. ببینید؟ خیر! چرا؟ چون ذهن شما درگیر یه کار دیگست و مشغولیت ذهنی دارید! الانم باید همین کارو کنید!
   سعی کنید برنامه روزانه زندگیتون پر باشه! اعم از دس،رفتن به کلاس زبان یا رفتن به کلاس ورزشی در طول هفته،فیلم های خوب دیدن،کتاب های خوب خواندن،بیرون رفتن،کار کردن،بازی های گیم یا واقعی بازی کردن و....
   بخش توصیه های ویژه هم برید و مطلب هایی با نام های زیر رو حتماااا بخونید

   1-بررسی ریشه ای ترک در موفیقت
   2- خودت رو سرزنش نکن
 14. سلام به همه خدا قوت
  دوستان اگه مطالب و راه های کاربردی تری برای ترک پورن بذارید خیلی ممنون میشم فشار ذهنی ک روم میاد گاها فقط واسه همین فیلماست
 15. این مقالتون فپق العاده چرت بود. معلومه ترجمه شده ی ی مقاله ی خارجیه...
  از تجربه ی دوستای همین سایت استفاده کنید و از هر نفر بخواید یک نکته بگوید ...
  شما که خوب با بچه ها ارتباط دارید، لطفا همت کنید و این مطلب رو بازنویسی کنید.
  مقالات کپی شده ی سایت های بیتوته رو من خوندم از این مطلب مفید تر بود. لطفا مطلبو بازنویسی کنید.
  • پاسخ:

   بله حتما بررسی میشه.
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   دوست عزیز این کار به جز ضرر برای جسم و روحتون هیچ منفعت دیگه ای نداره.
   علاوه بر اون از لحاظ شرعی گناهی کبیره ست.
   لطفا سریعا نسبت به ترک و توبه از این کار اقدام کنید و همه ی روش ها رو مو به مو انجام بدید.
   بعد از توبه گناهانتون به امید خدا بخشیده میشن و ارامش واقعی رو در زندگی تجربه میکنید.
   و بعد از گذشت مدتی از ترک هم ان شاءالله کم کم عوارض به وجو اومده بهبود پیدا میکنند.
   برای ترک به لینک زیر برید و با پشم امیدوارانه همه رو بخونید و سریعا عمل کنید.
   توصیه ی ویژه ی مدیران که بالا ی سایت هست رو هم حتما مطالعه کنید.
   همین بخش هم که توش نظر گذاشتید راهکارهای خوبی برای ترک فیلم پورن توش نوشته شده.
   ان شاءالله برای ترک اینکار همه ی تلاشتون رو بکنید. شما قهرمان زندگی خودتون هستید و هیچ کس نمیتونه به جز خودتون شما رو نجات بده...
   امیدوارم به ترک اینکار مشتاق و مصمم باشید و مطمئن باشید شدنیه.
   بسم الله.

   یاحق
 16. سلام خیلی عالی بود این لینک لطفا اگه میشه یه کار کنید که هیچ وقت نتونیم از اینترنت فیلتر شکن دانلود کنیم و یه فرجی بشه کلیه سایتهای پورن فیلتر بشه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   اگر سایتی هست که هنوز فیلتر نیست، چه سایتهایی که میشه ازشون فیلترشکن دانلود کنید، و چه سایتهای مبتذل، میتونید به سایت پلیس فتا مراجعه کنید و آدرس اون سایتها رو بهشون گزارش بدید تا اقدام کنن و فیلترش کنن.
   و برای اینکه در سیستم خودتون سایتی رو به نحوی بلاک کنید که دیگه دسترسی بهش نداشته باشید، لینک زیر رو ببینید.

 17. سلام ببخشید اگ لطف کنید یه پستی هم راجع به چگونگی بلاک کردن سایت ها در ویندوز یا نرم افزاری چیزی معرفی کنید خیلی خوب میشه آخه من بلد نیستم!
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   لینک زیر رو ببینید

 18. یه پیشنهاد دارم..
  به نظرم یه کمپین راه بندازین و کانالایه مستهجنو فیلتر کنین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   متشکر از پیشنهادتون
   البته این کار مستلزم صرف وقته.
   اگر کانال یا سایت مستهجنی هست، برای فیلتر کردنش میتونید به کانال تلگرام زیر خبر بدید:
   jaaroo_bot@
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام .
   خواهش می کنیم 

   التماس دعا
  • پاسخ:

   زهرا
   خواهش میکنیم 
   علی یارتون
  • پاسخ:

   زهرا
   بله با ترک خ.ا و ترک پورن مغز دوباره به حالت اولش برمیگرده 
   چون وقتی پورن نگاه کنی تحریک میشی که این باعث ضعیف شدن حافظه میشه
   اما با ترکش و فکر نکردن و کنترل نگاه کاملا همه چی عوض میشه
   علی یارتون
 19. جالب بود مرسی. من مطمعنم وقتی بتونیم خ ا رو بزاریم کنار پ اینم میتونیم . ترک خ ا از ترک اینکار خیلی سخت تره. ب هر حال مرسی
  • پاسخ:

   زهرا
   نه اقا تواب هیچکدومشون سخت نیستن
   وقتی واقعا از ته دلت بخای میتونی مطمئن باش
   ان شاالله که موفقی 
   علی یارت