خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.

فیلم پو.رن رو با این راه ها ترک کن

راه هایی برای تغییر

 

سلام دوستان گلم امروز مطلب حیاتیه تا اخر بخونین تا از شر این مزخرفات راحت شین:

1. تشخیص دهید که پورنوگرافی به خاطر تاثیرات هورمونی که دارد از عادت های بد دیگر اعتیادآورتر است و درنتیجه فقط زمانیکه خودتان واقعاً بخواهید می توانید آن را کنار بگذارید.

2. منابعی که از آن پورنوگرافی دریافت می کنید را شناسایی کنید. آیا این منبع اینترنت است؟ یا یک مجموعه فیلم؟ به مرحله 4 دقت کنید.

3. بین خودتان و آن منابع فاصله بیندازید، مثلاً: کامپیوترتان را در یک اتاق عمومی در خانه قرار دهید نه در اتاق خواب شخصیتان. همچنین می توانید این وب سایت ها را در ویندوز کامپیوترتان بلاک کنید تا دیگر نتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

4. از شر منابعی که در دست دارید خلاص شوید. روی دی وی دی ها با خودکار خط بیندازید که دیگر قابل استفاده نباشند و بعد دور بریزیدشان. عکس ها و مجله های پورنویی که دارید را پاره کرده و دور بریزید. کلیه فایل های پورنویی که روی کامپیوترتان دارید را پاک کنید.

5. موقعیت هایی که شما را بیشتر تحریک می کنند شناسایی کنید و با این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر یک آهنگ یا بازی ویدئویی خاص این تحریک را ایجاد می کند، آن را برای مدتی کنار بگذارید. شاید مجبور شوید چند وقت از رفت و آمد با دخترها یا پسرهای جذاب صرفنظر کنید. البته بعد از اینکه اعتیادتان از بین رفت می توانید به وضعیت عادی برگردید.

6. یک عادت تازه را شروع کرده تا جایگزین عادت به پورنوگرافی شود.

7. پیگیری روند پیشرفتتان هم می تواند کمک کند. به ازای هر روزی که بدون پورنوگرافی می گذرانید یک تیک روی تقویمتان بزنید. سعی کنید یک رشته طولانی از این تیک ها ایجاد کنید.

8. احتمالاً به این خاطر به پورنوگرافی معتاد شده اید که آرزو داشتید یک شریک عشقی در زندگی واقعی داشتید. شاید اینقدر خجالتی هستید که نمی توانید در دنیای واقعی با دختر یا پسر موردعلاقه خود حرف بزنید.

9. بعد از گذشت یک مدت طولانی—مثلاً شش ماه، یک سال-- به خودتان پاداش بدهید.

10. کارهای اینترنتی مثبت برای خود ایجاد کنید. درمورد یک موضوع خاص عضو یک انجمن شوید. یا وقتی احساس بیکاری و بیحوصلگی میکنید از بازی های آنلاین استفاده کنید.

11. اگر به هر دلیل دوباره به پورنوگرافی روی آوردید، برای اینکه نتوانسته اید خودتان را کنترل کنید خود را مجازات نکنید چون اینکار فقط اعتماد به نفس شما را پایین می آورد و باعث می شود بیشتر از قبل به پورنوگرافی روی بیاورید. برای چند روز استفاده از فیلم هاف عکس ها، شبکه ها و سایت های پورنو را برای خود ممنوع کنید.

12. از دوستانی که شما را به اینکارها ترغیب می کنند دوری کنید.

13. استفاده از کامپیوتر را برای خود محدود کنید. شاید اگر کامپیوتر جلوی رویتان نباشد به فکر این چیزها نیفتید. سعی کنید شب ها پای کامپیوتر ننشینید.

نکات

·     بفهمید که اعتیاد به پورنوگرافی تنها لذتی نیست که باید از آن دوری کنید، به آن بعنوان یک اعتیاد نگاه کنید که هیچوقت قابل درمان نیست.

·     با کسانی که به آنها اعتماد دارید در این رابطه حرف بزنید و از آنها بخواهید که از شما حساب بکشند. اکثریت مردم به پورنوگرافی اعتیاد دارند اما خجالت می کشند که آن را به زبان بیاورند.

·     پورنوگرافی می تواند باعث شود که در مقابل جنس مخالف خجالتی تر و افسرده تر شوید.

·     در صورت امکان از تنها ماندن در شب ها جلوگیری کنید.

·     موقعیت هایی که این اتفاق ها برایتان می افتد را شناسایی کنید. آیا وقتی بی حوصله هستید به پورنوگرافی روی می آورید یا وقتی عصبانی هستید؟ یا وقتی دلتان شکسته است؟ خسته اید یا احساس تنهایی می کنید؟

·     اگر فکر می کنید والدینتان به شما شک کرده اند به طور خصوصی با آنها حرف بزنید و مشکلتان و برنامه ای که برای ترک آن دارید را برایشان توضیح دهید.

·     در صورت امکان برنامه ای دانلود کنید که کلیه سایت های پورنو را فیلتر می کند.

·     این مشکل مختص شما نیست پس ناراحت نباشید. البته این هم بهانه برای تماشای اینگونه فیلم ها و عکس ها نیست.

·     اگر با گوش کردن به موسیقی هوس میکنید سراغ پورنوگرافی بروید، مراقب خواننده هایی که آهنگ هایشان را گوش می کنید باشید.

·     اگر تصمیم گرفته اید با این عادت خود مقابله کنید، فقط کافی است یک "نه" محکم به خود بگویید و بلافاصله به کار دیگری مشغول شوید.

·     اگر با دیدن یک دختر یا پسر فکرهای اینچنینی به مغزتان رسید، سعی کنید بلافاصله فکرتان را به چیز دیگری مشغول کنید.

هشدارها

·     وقتی در حال ترک پرنوگرافی هستید، هیچوقت کسی را مجبور به سکس با خودتان نکنید چون اینکار فقط مشکل را بدتر می کند.

·     هیچقت به خودتان اجازه ندهید از تحریک شدن برای رو آوردن به پرنوگرافی احساس گناه کنید. همه آدمها وسوسه می شوند.

·     تماشای پرنوگرافی برای افراد ممنوع و غیرقانونی است. پس قانون مدار باشید.

·     اگر احساس می کنید از نظر هورمونی تحریک می شوید، کارتان را به خاطر آن  توجیه نکنید.

·     به خاطر آن از خودتان متنفر نشوید. شاید به نظر عجیب باشد اما اکثر آدم ها پرنوگرافی نگاه می کنند. یادتان باشد شما تبه کار نیستید، یک قربانی هستید.

·     از رفتن به سایت هایی که پرنوگرافی ندارند اما لینک های سایت های پرنوگرافی در آنها هست خودداری کنید

فیلم‌های پورن مغز را کوچک می‌کند!

دانشمندان آلمانی در مطالعات خود به دنبال پاسخ به این پرسش هستند که آیا تماشای فیلم‌های مستهجن مغز را کوچک می‌کند؟
دانشمندان «موسسه تکامل انسان» ماکس پلانک در برلین پژوهش خود را بر روی 64 مرد بین 21 تا 45 سال انجام دادند.

به این افراد گفته شد که چنین مطالعه علمی شامل اندازه‌گیری‌ تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (ام آر آی) است. بعدها به آن‌ها طی تماسی تلفنی اعلام شد که فیلم مستهجن بخشی از تحقیق خواهد بود با این حال، هیچ یک از آن‌ها از این مطالعه انصراف نداد.

شرکت‌کنندگان پرسش‌نامه‌هایی را پر کردند و میزان تماشای فیلم‌های مستهجن توسط خودشان را مشخص کردند. پاسخ‌های دریافتی نشان داد این اشخاص اندکی بیش از چهار ساعت در هفته را به تماشای چنین فیلم‌هایی اختصاص می‌دهند. سپس هنگامی که به آن‌ها تصاویر واضح فیلم‌ مستهجن به همراه تصاویر غیرمستهجن افرادی در حال ورزش‌کردن، نشان داده شد، مغز سوژه‌ها با فناوری ام آر آی اسکن ‌شد.

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست (right caudate) ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد که انگیزه را پردازش می‌کند.

با این حال هنوز این پرسش برای دانشمندان مطرح است که آیا مردان با striatum کمتر به دنبال تماشای فیلم‌های مستهجن هستند یا این که تماشای چنین فیلم‌هایی مغز را کوچک‌تر می‌کند.

به گفته این محققان، افراد دارای حجم پایین‌تر striatum به محرک خارجی‌تری برای تجربه‌کردن لذت نیاز دارند و بنابراین ممکن است از فیلم ‌مستهجن در این زمینه استفاده کنند که این امر احتمالا به نوبه خود به مصرف بیشتر چنین فیلم‌ها می‌انجامد.

دانشمندان حاضر در این تحقیق معترف‌اند به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز دارند

 

منبع:mardoman

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۲)

 1. سلام
  به اقا رضا مدیر و موسس سایت
  اقا رضا اوووف اینکار خدایی خیلی سخته از ترک خ ا هم سختره نمیدونم باید چیکار کنم همه چی داشت خوب میرفت جلو ولی یک هفته پیش شکست خوردم و هی تو این یک هفته روزی چند بار پورن نگاه کردم اقا رضا جان یه کاری کن تا این چله رو رد کنم بدجوری رو مغز منه افسردگی و ناراحتی قلبی گرفتم تو رو خدا به دادم برس نزدیک 20 روز پاک بودم فقط دارم افسوس میخورم من فکر کنم این مهمترین چله زندگیمه یعنی میشه اینجا بگم 40 روز پاکی ترک فیلم نمیدونم چی بگم دیگه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش جواد
   ببین تو از اون دسته آدمایی که خود به خود یهو خودارضایی نمیکنن و عادت کرده اید به همراه این قیبل فیلم ها تحریکتون رو به اوج برسونید و خودارضایی کنید لذا ریشه اصلی ترک شما در ترک همین فیلم و عکس هاست.اول اینکه حتماااا رکورد بزنید! یعنی اگر اینبار برای مثال 4 روز فیلم رو... رو تعطیل کردید و نهایت شکست خوردید دفعه بعد حتمااااا اگر قرار باشه شکست هم بخورید باید رکورد این 4 روز رو شکتسه باشید! دوم اینکه سعی کنید سرگرم و مشغول باشید! آیا شما وقتی دو ساعت تا امتحانتون مونده میایین فیلم و.. ببینید؟ خیر! چرا؟ چون ذهن شما درگیر یه کار دیگست و مشغولیت ذهنی دارید! الانم باید همین کارو کنید!
   سعی کنید برنامه روزانه زندگیتون پر باشه! اعم از دس،رفتن به کلاس زبان یا رفتن به کلاس ورزشی در طول هفته،فیلم های خوب دیدن،کتاب های خوب خواندن،بیرون رفتن،کار کردن،بازی های گیم یا واقعی بازی کردن و....
   بخش توصیه های ویژه هم برید و مطلب هایی با نام های زیر رو حتماااا بخونید

   1-بررسی ریشه ای ترک در موفیقت
   2- خودت رو سرزنش نکن
 2. سلام به همه خدا قوت
  دوستان اگه مطالب و راه های کاربردی تری برای ترک پورن بذارید خیلی ممنون میشم فشار ذهنی ک روم میاد گاها فقط واسه همین فیلماست
 3. این مقالتون فپق العاده چرت بود. معلومه ترجمه شده ی ی مقاله ی خارجیه...
  از تجربه ی دوستای همین سایت استفاده کنید و از هر نفر بخواید یک نکته بگوید ...
  شما که خوب با بچه ها ارتباط دارید، لطفا همت کنید و این مطلب رو بازنویسی کنید.
  مقالات کپی شده ی سایت های بیتوته رو من خوندم از این مطلب مفید تر بود. لطفا مطلبو بازنویسی کنید.
  • پاسخ:

   بله حتما بررسی میشه.
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   دوست عزیز این کار به جز ضرر برای جسم و روحتون هیچ منفعت دیگه ای نداره.
   علاوه بر اون از لحاظ شرعی گناهی کبیره ست.
   لطفا سریعا نسبت به ترک و توبه از این کار اقدام کنید و همه ی روش ها رو مو به مو انجام بدید.
   بعد از توبه گناهانتون به امید خدا بخشیده میشن و ارامش واقعی رو در زندگی تجربه میکنید.
   و بعد از گذشت مدتی از ترک هم ان شاءالله کم کم عوارض به وجو اومده بهبود پیدا میکنند.
   برای ترک به لینک زیر برید و با پشم امیدوارانه همه رو بخونید و سریعا عمل کنید.
   توصیه ی ویژه ی مدیران که بالا ی سایت هست رو هم حتما مطالعه کنید.
   همین بخش هم که توش نظر گذاشتید راهکارهای خوبی برای ترک فیلم پورن توش نوشته شده.
   ان شاءالله برای ترک اینکار همه ی تلاشتون رو بکنید. شما قهرمان زندگی خودتون هستید و هیچ کس نمیتونه به جز خودتون شما رو نجات بده...
   امیدوارم به ترک اینکار مشتاق و مصمم باشید و مطمئن باشید شدنیه.
   بسم الله.

   یاحق
 4. سلام خیلی عالی بود این لینک لطفا اگه میشه یه کار کنید که هیچ وقت نتونیم از اینترنت فیلتر شکن دانلود کنیم و یه فرجی بشه کلیه سایتهای پورن فیلتر بشه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   اگر سایتی هست که هنوز فیلتر نیست، چه سایتهایی که میشه ازشون فیلترشکن دانلود کنید، و چه سایتهای مبتذل، میتونید به سایت پلیس فتا مراجعه کنید و آدرس اون سایتها رو بهشون گزارش بدید تا اقدام کنن و فیلترش کنن.
   و برای اینکه در سیستم خودتون سایتی رو به نحوی بلاک کنید که دیگه دسترسی بهش نداشته باشید، لینک زیر رو ببینید.

 5. سلام ببخشید اگ لطف کنید یه پستی هم راجع به چگونگی بلاک کردن سایت ها در ویندوز یا نرم افزاری چیزی معرفی کنید خیلی خوب میشه آخه من بلد نیستم!
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   لینک زیر رو ببینید

 6. یه پیشنهاد دارم..
  به نظرم یه کمپین راه بندازین و کانالایه مستهجنو فیلتر کنین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   متشکر از پیشنهادتون
   البته این کار مستلزم صرف وقته.
   اگر کانال یا سایت مستهجنی هست، برای فیلتر کردنش میتونید به کانال تلگرام زیر خبر بدید:
   jaaroo_bot@
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام .
   خواهش می کنیم 

   التماس دعا
  • پاسخ:

   زهرا
   خواهش میکنیم 
   علی یارتون
  • پاسخ:

   زهرا
   بله با ترک خ.ا و ترک پورن مغز دوباره به حالت اولش برمیگرده 
   چون وقتی پورن نگاه کنی تحریک میشی که این باعث ضعیف شدن حافظه میشه
   اما با ترکش و فکر نکردن و کنترل نگاه کاملا همه چی عوض میشه
   علی یارتون
 7. جالب بود مرسی. من مطمعنم وقتی بتونیم خ ا رو بزاریم کنار پ اینم میتونیم . ترک خ ا از ترک اینکار خیلی سخت تره. ب هر حال مرسی
  • پاسخ:

   زهرا
   نه اقا تواب هیچکدومشون سخت نیستن
   وقتی واقعا از ته دلت بخای میتونی مطمئن باش
   ان شاالله که موفقی 
   علی یارت