خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۱۵۴)

 1. ب امید بخشش خداوند

  سلام اول این که برای همتون دعا میکنم که زود تر پاک پاک شوید و به درگاه خداوند نزدیک شوید و مورد رحمت خداوند قرار گیرید دوم در مورد خودم من تا حالا شده که یکسال سمت این کار نروم و ب کلی از یادم رفته بود اما در یک لحظه غفلت کردن و تحریک شدن توسط دوستام باعث شد که این گناه را تکرار کنم و الان دلم برای ان زمان پاکی تنگ شده است و بعد از ان زمان دیگر نتوانستم جلو گیری کنم تا امروز که تصمیم گرفتم دوباره پاک شوم و ب سمت خداوند خودم نزدیک بشوم چون خیلی احساس تنهایی و گناه میکنم به امید پاکی ابدی ب کمک هم
  • پاسخ:

   مهدی2 
   سلام انشاالله موفق میشید و مثل قبل میشید
 2. سلام دوستان ترک کنین تا برای عید روحیه خوبی داشته باشین عید یک ماه دیگه مونده من امروز روز هفتم ترکم هست ب امید خدا میخوام تا عید پاک بشم
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون موفق باشی
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   خیلی عالیه...
   ان شاءالله این تصمیم مبارک آغازی باشه برای یک زندگی جدید و سراسر خیر و برکت...
   اصول رو رعایت کنید و با قدرت جلو برید.
   لینک زیر رو هم مطالعه کنید.


   موفق باشید ان شاءالله.
 3. سلام..خسته نباشید.
  من اجازه این که از بعضی متن ها و روش هاتون واسه یه کانالی استفاده کنم رو دارم ؟؟؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مال خودتونه خواهر این حرفا یچه
   حلال حلال چه منبع رو ذکر کنید چه نکنید(:
 4. سلام از راهنمایی شما ممنونم
  من قبلا شده یک ماه این کارو نکنم ولی تازه گیا بیشتر از یکی دو هفته نمیتونم الان با دعا شما میخوام تموم کنم چون اخرو عاقبت نداره مرسی
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام امیدوارم امام زمان دستتون بگیره و کمکتون کنه و بتونید این گناه رو ترک کنید امیدوارم پاکی تون ابدی باشه یاعلی


   رضا:
   محمد حسین جان چرا اینجا کامنت میذاری برادر؟ این بخش فقط یه بخش رابط هست و روش اصلی رو میتونی در لینک زیر ببنی اگر تا به حال نخوندیش!

 5. با سلام
  من بار ها و بارها تصمیم به ترک گرفتم حتی گاهی اوقات تا مدت چند خود ارضایی نکردم ولی دوباره شروع کردم ولی این تصمیم قطعیمو گرفتم.
  به کسانی که این پستو میخونن توصیه میکنم هیچ وقت سوپر نگاه نکنید و به فکر اندازه آلت خود نباشید
  چون تنها دلیل خودارضایی دوباره تماشای سوپر بوده
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خیلی خوش اومیدن با سایت ما
   بیشتر سعی کنید توی بخش حرف دل و.. کامنت بذراید چون بچه ها اونجا بیشتر فعالن(:
   داش گلم برای ترک فیلم جنسی هم به لینک زیر برو :

 6. من همین روش ها رو انجام دادم . ٢٠ روز این کار نکردم ولی بعد از اون تا هر دفعه فکرش میاد تسلیم میشم دیگه خسته شدم
  واقعا انگیزه هیچی ندارم حس می کنم خیلی از خدام فاصله گرفتم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   لطفا از منوی بالای سایت، بخش توصیه های ویژه رو بخونید، خصوصا مطلب فوت و فن پیروز شدن
 7. سلام من 16 سالمه تصمیم گرفتم دیگه اینکارو نکنم واقعا با این کار به خودم اسیب میزنم چند ماه میشه به فکر ترکش افتادم ولی موفق نشدم از امروز به بعد دیگه سمتش نمیرم راه هایی خوبی رو پیشنهاد دادین ممنون دعا کنید بتونم ترک کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داشی
   لطفا روش ترک اصلی رو هم بخونااااا که لینکش آخر همین پست هست!
   موفق باشی
 8. سلام من بارها تصمیم به ترک این عمل گرفتم
  سن 15 سالگی بودم یه مدت طولاتی انجامش ندادم وبه کل رفع شده بود
  ولی دوستانم بافیلم های تحریک کننده خرابم کردن
  نیستم یه آدمی که همش دونبالش باشم ولی هرزگاهی میخوره به پستم گناه میکنم
  ولی از امشب تصمیم گرفتم واسه همیشه کنارش بگذارم
  دوستان تو رو خدا واسم دعا کنین که بتونم ترکش کنم.
  دوستان شاهد باشید از امشب ترکش کردم
  یا علی از تو مدد از من اجرا
  خدایا منو بقیه دوستامو تنها نزار کمکمون کن تا توبه کنیم...
  • پاسخ:

   نازنین:
   تنها نمیمونی مطمئن باش.بسم الله الرحمن الرحیم.شروع کن و یاعلی بگو و برو جلو.
 9. با سلام خدمت شما اگه امکانش هست کانالم رو تو سایتتون بزارین کانالم درباره همین خودارضایی و ارتباط های نا مشروع هست
  @contorolgharize
  http://telegram.me/contorolgharize
  دوستانی هم که هنوز نتونستند ترک کنند و همچنان در حال انجام عمل خودارضایی هستند کافیه تو گوگل. عین جمله زیر رو تایپ کنند و بعد وارد کانال ما بشن
  کانال تلگرام جوانان چرا!؟
  ما تضمینی ارادتون رو تقویت میکنیم و در نتیجه شما رو ترک خواهیم داد مطمئن باشید
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون از راهنمایی و کمکت
 10. با سلام خدمت شما اگه امکانش هست کانالم رو تو سایتتون بزارین کانالم درباره همین خودارضایی و ارتباط های نا مشروع هست
  @contorolgharize
  http://telegram.me/contorolgharize
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام با مدیرا صحبت میکنم در این مورد در صورت نیاز استفاده می کنیم حتما.ممنون
 11. واقعا سایت شما عالیییییییییییییییه .
  تشکر می کنم از سایت خو بتون
  • پاسخ:

   نازنین:
   نظر لطفتونه امیدواریم بتونیم کمکت کنیم
 12. سلام من 14 سالمه. با دوست بد گشتم اینطوری شدم.چند دقیقه پیشم شدم. توروخدا دعا کنید این دفعه ترکش کنم . از مواد هم بدتره ولی میتونم. 2ماه دیگه پاک پاک پست میزارم.یاعلی
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش
   صبر کن کجا میری آخه؟
   بیا برو روش ترک رو بخونااااا
   اگه پیاممو دید برو لینک زیر :

 13. سلام من نوجوانی۱۵ساله هستم که الان یک ساله دارم این عمل زشت رو انجام میدم و ارادم خیلی ضعیفه من بس که این کاررو انجام دادم خیلی لاغر شدم به طوری که استخونام زده بیرون.هر هفته هم هنوزدلذم این عمل رو تکرار میکنم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش امیر نازنین
   به لینک زیر برو و روش ترک رو بخون و راحت مثه آب خوردن ترک کن :

 14. سلام دوستان،من همین امروز تصمیم گرفتم تا ترک کنم.دعام کنید.انشاالله بیست روز دیگه براتون پست میذارم که موفق شدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   داداش عزیزم برای ترک خودارضایی با روش ما به لینک زیر برید لطفا :

 15. سلام وقت شما بخیر من هم مثل بقیه به این بیماری 2سالی است مبتلا شدم 18سالم است الان من در اوج باکی الوده شدم کمک میخوام خیلی ناراحتم خیلی زیاد تورو خدا یک برنامه ریزی برای من کنیک خواهش مکنم من خیلی چیزها در مورد این عمل زشت میدونم مثلا با شربت ابلیمو و سوره لقمان و نماز به شدت این عمل فروکش میکنه و ادم طرفش نمیره ولی نمیدونم چرا بعد از چند روز ارادم ضعیفه و انجام میدم من از شما میخوام یک برنامه ریزی برام انجام بدین تا طبق اون مراحل در مان شروع کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام شیر خدا
   مخلصیم برادر 
   خوش اومدی به مرکز ما
   ببین تازه هم داشتم به یه عزیزی اینو میگفتم پس به تو هم میگم که انجام بدی !
   ازت میخوام بری توی بخش توصیه های ویژه و طالب رو بخونی حتما! اگر خوندی قبلا  مثلا چن روز پیش،بازم میخوام بری بخونی امروز!
   برو بعدش توی بخش کلیپ ها و سخرنانی های صوتی استاد رائفی پور رو دانلود کن و گوش بده! 7 تا جلسه هست. بریااااااااا مگه نمیخوای موفق بشی؟ 
   حتی اونجا یه سری ویدیو ناب انگیزشی هم هستن که اصن خوراکه خودته شاید برات اراده و اعتماد به نفس شدید آورد و تونستی راحت تر مسیر رو بری
   موفق باشی
 16. سلام من محمدم 16سالمه دو ساله که این عمل زشتو انجام میدم و واقعا از خودم متنفرم بخاطر این کارم خیلی ناراحتم که شرمنده ی خدامم واقعا ترک کردنش سخته ولی میخوام از امشب شروع کنم واسم دعا کنید که دیگ سمتش نرم😞😔
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا محمد! خیلی خوشحالیم که اینجایی و خوشحال تریم بخاطذ لینکه واقعا پشیمونی.هیچ اشکالی نداره ما برات دعا میکنیم اما بهت پیشنهاد میدیم روش ما رو به کار ببری و باهاش جلو بری اگه خودت اراده داشته باشی و بخای حتما میتونی ترک کنی.منتظرتیم اگه دوست داشتی با ما باش.درپناه خدا
 17. سلام من بعد از 21 روز دوباره شکست خوردم سه بار خودارضایی کردم خیلی بدم میاد از خودم بخدا همش دارم با این کار خود کشی روحی میکنم بخدا دیگه روحیه م خیلی داغون شده اعصابم بهم ریخته
  • پاسخ:

   نازنین:
   داداش رضا ! زشته .نبینم ناامید باشیا هیچ اشکالی نداره امروز تموم شد بهش فکرنکن غسل کن و از ته دل به خدا بگو که پشیمونی هرچند خودش میدونه فردا صبح منتظرتم که بیای بنویسی روز اول پاکی. ناامیدم نباش الان شیطون داره لبخند میزنه پس بگو برو پی کارت ناراحتش کن تو میتونی . فردا منتظرما
 18. دیگه حالم ازخودم بهم میخورد با جنس مخالف سکس میکنم ارضاع نمیشم بعدش میرم سراغ خودرابیان خسته شدم چند ساله کارم شده همین هرویینوترک کردم ولی این کار نه خسته شدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   به دکتر اورولوژ مراجعه کن راحت درمان میشی
   بری ترک خودارضایی هم به اینک زیر برو :

  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چشم حتما
 19. باسلام من ۶روزه پاکم از روز سوم شروع کردم به نماز خوندن وهمچنین خودمو با کار سرگرم کردم تا امروز که خیلی بهم کمک کرده به نظر من اگر کسی میخواد ترک کنه خودشوبه یه کاری سرگرم کنه خیلی زودتر جواب میگیره با تشکر از سایت خوب شما راهکارهاش خبهم کمک کرد.
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام
   دقیقااااااا

   رضا:
   خداروشکر 
  • پاسخ:

   محمد :
   تلقین نکن 
 20. من بدبخت یه ماه بود که ترک کرده بودم چند روز پیش شروع کردم تا امروز که تویه منیم خون بود.خیلی اعصابمو بهم ریخته آخه شنیده بودم که با منی خون بیاد بعدها تو بچه دار شدن مشکل پیدا میکنن.خیلی فکرمو درگیر کرده اگه کسی درباره ای این موضوع اطلاعی داره بگه
  • پاسخ:

   محمد :
   فکر نمیکنم ولی حرف زیاده 
   حالا یه سر به دکتر بزن تفحصی در اینترنت کن
  • پاسخ:

   محمد /
   چی شده 
 21. محمد ددددد

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من سه هفته ترک بودم که متاسفانه یه *** *** همه چیو خراب کرد واز اون موقع تا حالا سه بار مرتکب این عمل شدم خیلی بدم میاد خسته شدم. نمدونم چیکارکنم از همین برنامتون پیش رفتم صورتم لاغرشده جوش میزه تو صورتم وضعیت بدیه 😞😞
  • پاسخ:

   محمد :
   خوب شما متا هلی ؟
 22. زینب سادات

  به امیر رضا سلام من یه راهکاری که به بقیه دادم و انجامش دادن و خیلی روشون تاثیر داشته و تونستن ترک کنن میخواین به شما هم بگم انجامش بدین
 23. زینب سادات

  به یوسف بله اگه ترکش کنید به حالت قبلی که بودید برمیگردید
  • پاسخ:

   مرسی
 24. سلام من الان خدود ۱۶ روزه ترک کردم ولی احساس میکنم خیلی دیر شده چون علائم وحشتناکی در من ظاهر شده من تا سن ۱۲ سالگی پسر خوشگلی بودم تا اینکه در سن ۱۳ سالگی مبتلا به خوارضایی شدم پس از ۶ ماه بعد از انجام این کار مادربزرگم به من گفت چقدر زشت شدی و از اون موقع به بعد بود که همه اطرافیان دوستان و آشنایان نیز همین نظر را نسبت به من داشتند الان که ۱۶ سالمه خیلی تغییرات بدی در صورتم به وجود اومده از جمله عدم تناسب و قرینگی صورت و تنگی چشم و گودی آن میخواستم بدونم اگه من مدت طولانی این عملو ترک کنم میشم همون یوسف قیلی یا نه خواهشا سریع جواب بدید
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام ببین توهمش 16 سالته صورتت در حال شکل گیریه 
   پس تا دیر نشده بلنددد شو
 25. سلام من یه مشکل بزرگ دارم تروخدا کمکم کن من نمیتونم آقا نمیتونم تا 12 روز هم رفتم اما امروز باز ..... حالا هم میخواستم بدونم من 1 ساله دارم میکنم این کار رو ترک کنم باز اینقدر عوارض میمونه؟
  • پاسخ:

   محمد :
   بعدترک از بین میرن 
   ولی هرچی طول بکشه دیر تر خوب میشی 
   بلنددددد شو
   راهکار هارو انجام بده مو به مو 
   پاک شووووووووووو
 26. سلام دوستان من دوباره باز تو خواب ارضا شدم خیلی اعصابم بهم ریخته اصلا دلم نمیخواد تو خواب ارضا بشم ب نظرتون چیکار کنم تو خواب ارضا نشم امروز روز 17 پاکیم بود
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ارضا شدن در خواب طبیعی هست، ونشانه سلامتی
   اما این ذکر هم قبل از خواب بگو برای جلوگیری از احتلام خوبه
   اللهم انی اَعوذ بک من الاحتلام و من سو الاحلام و مِن ان یَتَلاعب بی شیطانهُ  فی یَقضَته و مَنام
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خیر با توجه به مدت زمان پاکی، یک شکست نمیتونه عوارض رو برگردونه!
   آفرین که این همه پاک بودی عرفان جان!
   لطفا بخش توصیه های ویژه رو مطالعه کن.
   یا علی
 27. با سلام من دو روزه که تصمیم به ترک گرفتم الان دو روزه پاکم ولی الان خیلی فشار بهم وارد میشه لطفان کمکم کنید تا این عمل زشت را ترک کنم
  • پاسخ:

   محمد:
    سلام مسلمه که باید روتون فشار باشه از راهکار ها استفاده کنید و شربت ابلیمو بخورید سوره لقمان بخونید

 28. سلام خیلی دوست دارم این مشکلو ترک کنم،بعضی اوقات خیلی ناراحت میشم ،اینقدر دوست دارم ترک کنم ولی هر وقت میرم حموم یا تنها هستم این مشکل به وجود میاد من 20 روز این کارو نکردم و چند بار هم تو حموم انجام ندادم خداییش نمیدونم چیکار کنم همش خودمو دعوا میکنم ناراحت میشم وقتی هم که این کارو میکنم تا 10 دقیقه اخم میکنم یعنی دست خودم نیست از اخم در بیام لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   محمد =
   نگران نباش از همه راهکار ها استفاده کن و با حدیت انجامشون بده
 29. با سلام من ۱۴ سال سن دارم و متاسفانه هر وقت خواستم ترک کنم نشد همش احساس خود کشی بهم دست میده حتی نمیتونم خودم رو تو ایینه نگاه کنم از قیافه ی خودم بدم میاد الان که دارم اینارو مینوسم دارم گریه میکنم من حدود ۲ سال هست که دارم این کار لعنتی رو انجام میدم البته مطالب شما خیلی بهم کمک کرد ولی من واقعا بعضی از روش های بالا رو نمیتونم انجام بدم نه این که بخوام کوتاهی کنم شرایطشو ندارم خیلی وقته که تصمیم گرفتم ترک کنم و الان تو ترک هستم ( فقط ۳ روز ) امیدوارم با راهنمایی شما بتوانم کلا ترک کنم و یاری خدا سالم زندگی کنم ممنون
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام 
   نمیدونم کدوم شرایطو نمیتونید اجراکنید.ولی اراده انسان دست خودشه
   شما تصمیم به ترک گرفتید الانم3روزپیش رفتید پس بااراده قویتون میتونید ادامه بدید وپاک بمونید
   وقتی ترک کردید یه مدت اعتماد به نفستون زیاد میشه خودتون واطرافیانتون روبیشتر دوست دارید
   درواقع یه زندگی جدید خوب وعالی بالذت های بیشتر دارید.
   توصیه های سایتو سعی کنید اجرا کنید که خیلی کمکتون میکنه برای ترک
   نمازهاتونو اول وقت مودبانه حتما حتما حتما بخونید.قران بخونید باخداحرف بزنید وسعی کن رابطه خوبی باخدای خودت ایجاد کنی.
   سوره لقمان هرشب بخونید خیلی کمک میکنه.
   انشالله شماهم به پاکی ابدی میرسید.
   امیدوارم ثابت قدم باشید.
   یاعلی

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مشکلات گ
   روه زیاده و نمیشه کنترلش کرد ما قبلا داشتیم. ضرر داره براتون بخدااا
   کانال داریم
   ربات هم داریم.
 30. خدا اون زمان ندونسه اومدم تو گناه وو الوده شدم ...الان دونسته میخوام کمکم کنی وو پاکم کنی .... یا مرگ یا ترک تصمیمم جدیه بچه ها
  • پاسخ:

   محمد :
   تو میتونی 
 31. سلام کمکم کنید بعضی وقتا به فکر خود کشی میفتم دیگه بسه نمیتونم این زندگی بی معنی رو تحمل کنم لطفا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش ممد گل
   اینحرفا چیه مرد بزرگ؟
   برو به لیک زیر و روش ترک رو بخون و یه عمر راحت شو:

 32. من یک ماه این کاره زشت را شروع کردم و حدودا نه یا ده بار بیشتر انجام نداده ام می خوام ببینم با ترک آن به عوارض آن دچار میشم یا نه؟ خواهشا جواب دهید.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام با ترک کردن هر نوع عوارضی که برات پیش اومده باشه رفع میشه و به حالت طبیعی و سالم برمیگردی! به لینک زیر برو :

 33. سلام به همه رفیقام من جوانی هستم 20 ساله متاسفانه چند ساله این کار خیلی زشت رو در مقابل خالق خودم انجام میدم و هر بار که این کار رو انجام میدم بیشتر از قبل از دست خودم ناراحت میشم چرا که جواب این همه نعمت های خدارو با این کار واقعا زشت جواب میدم و هر بار تصمیم به ترک میگیرم یک بار هم از اول محرم شروع کردم تقریبا بیش ار ۸۰ روز دوام اوردم اما متاسفانه به خاطر کنترول نکردن خودم دوباره انجامش دادم الان که بعضی وقت ها میرم حمام یاد این عمل زشت می افتم با همون حالت میرم رو سجده و با خدا صحبت میکنم که خدایا کمکم کن(الان که دارم اینارو مینوسم داره اشک از چشمان میاد)که اگه کمکم نکنی دوباره این عملو انجام میدم خدایا من به خاطر رضایت خودت میخوام این عملو ترک کنم برای که تو گفتی نه به خاطر اثرات این گناه نه بخاطر اینکه صورتم زشت میشه پس لطفا کمکم کن و باورتون نمیشه هر بار که این سجده رو میکنم فشار از روم برداشته میشه و حالم خوب میشه دوستانم و عزیزان من یه تجربه که دارم اینه برین داخل تقویم نگاه کنید ببیند شهادت ها ولادت ها کیه مثلا این هفته ولادت امام زمانه بگین این هفته رو به خاطر اقا انجام نمیدم این عملو و دیگیری اینکه مثلا ماه های مهم که انسان بیشتر به خدا نزدیکه مثل رمضان .محرم .صفر وغیره تصمیم بگیرین این کارو بزارین کنار امیدوارم متنی که براتون گذاشتم برای شما مفید باشه و ارزوی موفقیت تک تک شما برادر کوچکتون مهدی یا علی
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام اقامهدی بزرگوار
   بدون تعارف میگم واقعاچقدرخداخوشحاله که شما بندشی.
   به حالتون غبطه میخورم به خاطرعوارض وحال افسرده خودتون یاهرچیزدیگه ای ترک نکردید وتنهابرای خدا بوده شماگفتیدخداگفته نه پس من بخاطرخداانجام نمیدم این میشه دستورگوش دادن.خوشبحالتون که دستورمولاروگوش میدید.
   ازته دلم میگم واقعا احسنت به شما
   ممنون ازحرفهای خوبتون
   انشالله هممون عاقبت بخیربشیم
 34. نمی توان

  من هر چه قدر تلاش میکنم نمی توانم میشه منو راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست عزیز
   یعنی چه نمیتونم؟مگه نمیتونم هم داریم؟
   خوبه که تلاش میکنیدولی به تلاش بیشتراحتیاج داری بیشترش کن.موانع هاراشناسایی کن وازبین ببر.ازتنهایی بپرهیز(منظورم اینکه تاروریل بیفتی ازتنهایی بپرهیزولی چیزی نشه که یه موقع تنهاشدی برات کابوس بشه،حتی توتنهایی هم بایدمقاوم باشی)
   به نفست وشیطان اجازه نده واردافکارت بشن نذاربرات فرمانروایی کنن بگوتالان هرچی بدبختم کردین بسه ازالان من فرمانروایی میکنم.به هرنقشه ای دست بزنیدنقشتونو بهم میریزم.
   بیشتربه خدانزدیک شو .دنبال دستورات خدابگرد ودستورخداروگوش کن اونوقته که دیگه ترک برات کاری نداره.
   حتماقران بخون سوره لقمان خیلی کمک میکنه.
   بااراه جدی وقوی بریدجلو.ببینم چیکارمیکنی
   شماهم میتونیـــــــد
   درپناه حق
 35. مرسی از سایااون ی سوالم داشتم بعد ترک چند وقت دیگه عوارض به صورت کامل از بین میرهـــــــــــــــ؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   معمولا طی چند ماه کل عوارض از بین میره. برخی زودتر و برخی با زمان بیشتر. ولی در حدود سه ماه معمولا برطرف میشه.
 36. خیلی ممنون. از راهنماییتون امید وارم که دیگه این مشکلو ترک کنم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خواهش میکنم
 37. زینب سادات

  به پشیمان حاجت روا بشین انشاالله به حق مادرم فاطمه زهرا
 38. سلام
  مرسی از سایت خوبتون انشا الله که منم بتونم
  برام دعا کنید
  بسم الله
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خوش اومدی به سایت ما
   با کمال میل! حتماااا
   شک کن میتونی فقط روش رو بخون و اجرا کن
 39. خداروشکر حداقل من به این گناه الوده نشدم و نخواهم شد
  • پاسخ:

   رضا:
   خداروشکر پس
 40. سلام من پسر خوشتیپی بودم و ی روزی رفیق ناباب پیدا کردم واون منو به این کارا رو یاد داد و ی کارکثیف منم خر بودم من یروز تو خونه با گوشی به سایتایی تحریک امیز رفتم و واسه اولین بار این عمل نجس رو انجام دادم تا دوسال جلق میزدم بعد یک مدت رفتم تو ایینه دیدم خودمو گفتم این مننیستم هیچی گفت بعد فهمیدم این کار خودارضاییه و الان دوماهه ترک کردم اگع ترک کنم قیافم بر میگرده من 16 سالمه ؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش عرفان
   اول اینکه بیشترین تغییر قیافه در سن شما رخ میده و پسرا تو این دوره خیییل یصورتشون و کلا قیافشون تغییر میکنه و بد میشه ولی جای نگرانی نیست همش درست میشه با گذشت زمان! ترک هم که کنید دیگه این روند زودتر اتفاق میوفته

 41. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. من اتفاقی به این صفحه رسیدم.
  خیلی از پسر ها خودارضایی می کنند. خیلی ها هم نمی کنند. اونهایی که می کنن دلیل دارن و اونهایی که نمیکنن اراده. دلیل دسته اول: از اونجایی که اوضا خرابه!* ** **** *** ***** ***** ***** **** ***** ** ******* ** ******!
  بنظرم اولین کار اینه که تا میتونیم ازدواج رو به تاخیر نیندازیم. البته نه به این معنا که عجله کرده و برای فرار یا دوری از این کار ازدواج کنیم. از این جهت میگم که در ایام نوجوانی و حتی جوانی بخش قابل توجهی از زمان افراد صرف گفتگوی دوستانه یا فکر کردن به مسائل جنسی و بین دختر پسری میشه!! من یه روز به این چیزی که میگم فکر کردم و واقعا هم همینطور بود.
  ببینید برای اعتیاد تست روانشناختی وجود داره. می خوام بگم بعضی ها راحت معتاد میشن و بعضی ها به سختی. این بستگی به ویژگی های روانشناختی افراد داره. خوب خود ارضایی هم زمانی تبدیل به یک مشکل جدی میشه که بصورت افراطی و اعتیادگونه دربیاد. اگرچه در اسلام حتی انجام یک بار اون هم ممنوع و جزو گناهان کبیره هست. می تونید این تست رو از این آدرس دانلود کنید و خودتون رو تست کنید.
  http://www.amoozyaran.ir/post/17
  البته این یک آزمونه و ممکنه واقعا گویای واقعیت نباشه ولی به هرحال خیلی کمک کننده هست و اعتبار اون برای اعتیاد به شکل علمی بررسی شده.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تشکر از نظر شما
 42. عبدالرضا

  از اینکه پاسخ هم داده میشه من واقعا خوشحال میشم و تو تصمیمم قویتر . چون احساس میکنم خود بخود یکی کنارمه و درکم میکنه ... واقعا ممنون از زحماتتون .... ممممنون . اجرتون با خدا . ..
  • پاسخ:

   محمد :
   خواهش میکنم عزیزز
 43. سلام بعضیا میل جنسی شون با توجه به ژنتیک و سنشون زیاده اینو بدونین تو این زمونه همچین واسه خودارضایی کردن ردیفه فقط آیت الله می‌تونه این کارو نکنه چون آیت الله جوون مجرد نداریم در کل ترک خود ارضایی یعنی به حداقل رسوندن دفعاتش اینارو نمیگم که بهونه بشه برای ترک نکردنتون چون هرچی باشه انجام دادنش روح ادمو خبیث میکنه سخته پس اگر شکست خوردید ناامید نشید و دوباره سای کنین و بستگی به ایمانتون داره که چقدر و چند روز تحمل کنین من خودم یک سال دارم مبارزه میکنم ولی حدودا دو هفته یک بار شکست میخورم تمام سایمو میکنم خداییش ولی تجربه کسب کردم روز به روز بهتر میشم البته یک بار ۷۰ روز دووم آوردم
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام اقاسجاد
   میل جنسی که طبیعیه براهمه هست برادراین مهمه که ادم به هرچی که نفسش میگه بله نگه شماترک میکنین دوهفته بعدکه به اوج شهوت میرسیدوبه این کارنیازداریدبه نفستون میگیدباشه اگه بعدازدوهفته یاتعدادروزهای پاکیتون وقتی به اینکارنیازداریدبه نفس وشیطان بله نگیداونوقت ارزش پیدامیکنیداونوقت به اوج میرسیدورشدمیکنیدوقتی رشدکردیددیگه نفستون حریفتون نمیشه.بزرگ میشیدوزمانی میرسه که شمارونفستون تسلط داریدشمادستورمیدیدنه اون.خب داداش شماهم تجربه70روزه هم داریدروزکمی نیست پس حتماانشالله موفق میشید تجربتونم زیاده پس پیش به سوی پیروزی.
   درپناه حق
 44. عبدالرضا

  برای موفق بودن و موفق ماندن همه بچه ها تو این راه یه صلوات به امام قائم ممان که خودش کمکون کنه بفرستیم .... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
 45. لعنت بر استرس

  دچار استرس که میشم این کار میکنم واقعا غافل از اونی هستم که خود این کار استرس رو افزایش میده. تازه اومدم سر زدم به این سایت دیدم که خیلی ها دارن تلاش میکنن که این عمل ناشایست و غیر انسانی رو از بین ببرن. منم میخوام چون خیلی زجر میکشم برام آرزوی قوی بودن کنید که بتونم این عمل زشت رو از بین ببرم. درود بر ادمین این سایت که کمک میکنند در راستای از بین بردن این عمل زشت.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلامت باشید، بله حرفتون درسته.
   ان شاالله موفق باشید
 46. عبدالرضا

  من هم از الان ... ساعت نه و ۴۵ دقیقه صبح روز یکشنبه 26ذی شروع کرددددممم . خداااا کمکم کن . دوستان دعا کنیدددد . یاحق
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله موفق باشید
   چشم حتما

 47. منم ی نو جوونم مثل خیلی از دوستام اونا منو دعوت به ای کار کردن من حدود ۲ماه میشه تصمیم به ترک گرفتم ولی دوستام خیلی وقته که دارن این کارو میکنن وخیلی هاشون تصمیم به ترک نگرفتن از نظر من این مشکل بیشتر از همه به خود ما ربط داره که این کارو میکنیم اما بعد از اون به دلیل تربیت نا درست و بعد به مسولین جامعه ربط داره اگر به جوانها اطلاعات درست راجب ضررات خود ارضایی داده میشد مسلما انان که این کارو نکرده بودن هرگز به طرف این کار کشونده نمیشدن این مشکل فقط با تصمیم جدی حل میشه من که ترک کردم اصراته مثبتشو رو بدنم احساس نیکنم ولی دلم برای نوجوونایی که اطلاعات درستی ندارن میسوزه
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خیلی ممنون از اینکه به فکر جووونا هستین، ان شا الله همشون عاقبت بخیرشن
   یاحق
 48. سلام خوبی داداشا میخوام چند تا سوال داشتم البته اگر جواب بدین لطف کردید
  این خودارضایی بعد از ترک عوارضش میره؟؟؟
  چون واقعا ی اشتباهی کردم موندم چون من کشتی گیرم واقعا تا اون موقعی اینکار نمی‌کردم واقعا قوی بودم بعد وقتی این گناهو گرفتم همش میبازم کمر درد داره میکشتم نزدیک ی ساله این کارو میکنم اگر امکانش هست بگین برای بچه دار شدن مشکلی ندارم اگر ترک کنم ..
  من الان توی ترکم دعا کنین منم براتون میکنم یاعلی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله از بین میره اما برای هرکس فرق داره،بستگی به میزان انجامش داره
   همه سوال هایی که پرسیدی با ترک کامل و تغذیه مناسب و ..... حل میشه
   غصه نخور، خداکریمه
   التماس دعا
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله
   ثابت قدم و عاقبت بخیر شین
 49. سلام...من هزار بار شکست خوردم....خوش به حال همه اونهایی که میتونند ترک کنند...من که نتونستم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   این چه حرفیه ، شماهم میتونی، فقط باید اراده داشته باشی،  و توکلت به خدای بزرگ ، ما براتون دعا میکنیم
 50. من هم میخوام این گناه رو ترک کنم ولی دیگه هیچ امیدی ندارم بس که توبه کردم و شکستم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   کی گفته نمیشه ترک کرد؟ هزااااااااار بارم شکست خوردی مهم نیست! روش رو مطالعه بفرمایید اگر سوالی بود درخدمیتم
 51. من درسم عالی بود اما الان نمیتونم تمرکز کنم و همه چیم زود فراموش میکنم واقعا خسته شدم انگار الزایمر دارم. میگفتن چهل روز که بشه دگ سمتش نمیری اما من بازم رفتم خیلی ناراحتممم
  • پاسخ:


   رضا:
   سلام
   اصلا مهم نیست که شکست خوردین! خب برای همه پیش میاد! روش ترک همینه بر همین اساسه! شما وقتی این همه پاک بودی به معنای این نیست چون این مدت اینکارو نکردی دیگ اگر دقت نکنی هیچی نمیشه! ولی یه چیز خوب اینکه روش ترک بر این اساه که شما بعد هر بار شکست باید رکورد دفعه قبل رو بشکنی! خب شما فکر کن مثلا سه ماه پاکی داشتی! خب الان باید رکورد سه ماهگی رو بزنی! همینجوری پیش برو عزیزم مهم نیست که لغزش داشتی! مهم اینه در طولانی مدت شما ترک میکنی و هر بار فاصله این لغزش ها طولاااااانی تر میشه تا جایی که دیگه اتفاق نمیوفته! یادت باشه ممکنه این ترک همیشکی در دفعه های بعدیت عملی بشه ممکنه چندییین بار دیه در روزهای بالاتر و بعد از شکستن روکوردت اتفاق بیوفته پس همشیه همه تلاشت رو بکن که این رکورد خیییییییلی بره جلوتر و زمان پاکیت هر بار بیشتر و بیشتر بشه
 52. سلام من از محرم این کارو نکرده یودم چند ماهی میشه و فک میکردم دگ واقعا تموم شد اما امروز اتفاق افتاد و واقعا نا امید و پشیمونم نمیدونم چیکار کنم. 😔
  • پاسخ:


   رضا:
   سلام
   اصلا مهم نیست که شکست خوردین! خب برای همه پیش میاد! روش ترک همینه بر همین اساسه! شما وقتی این همه پاک بودی به معنای این نیست چون این مدت اینکارو نکردی دیگ اگر دقت نکنی هیچی نمیشه! ولی یه چیز خوب اینکه روش ترک بر این اساه که شما بعد هر بار شکست باید رکورد دفعه قبل رو بشکنی! خب شما فکر کن مثلا سه ماه پاکی داشتی! خب الان باید رکورد سه ماهگی رو بزنی! همینجوری پیش برو عزیزم مهم نیست که لغزش داشتی! مهم اینه در طولانی مدت شما ترک میکنی و هر بار فاصله این لغزش ها طولاااااانی تر میشه تا جایی که دیگه اتفاق نمیوفته! یادت باشه ممکنه این ترک همیشکی در دفعه های بعدیت عملی بشه ممکنه چندییین بار دیه در روزهای بالاتر و بعد از شکستن روکوردت اتفاق بیوفته پس همشیه همه تلاشت رو بکن که این رکورد خیییییییلی بره جلوتر و زمان پاکیت هر بار بیشتر و بیشتر بشه
 53. به امید برید بخش سوالات من برای یکی از کاربرا نوشتم برید بخونید فکر کنم به جواب سوالتون میرسید
 54. سلام دوستان من از زمانی که سایتتون دیدم یعنی 4ماه پیش هر وقت میخوام ترک کنم نهایتا دوهفته دووم میارم الان بعد 8 روز دوباره همین الان... میشه یه راهنمایی بکنین
 55. سلام من چند دیقه پیش این کارو کردم قبلش پنج روز بود که این کارو نکرده بودم و نماز هم میخوندم خیلى حالم خوب بود ولى باز این کارو انجام دادم میشه روحیة بهم بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام نوید جان
   اینکه شما تونستید پنج روز این کار رو کنار بذارید، نشون میده که جدیت لازم رو دارید و با کمی مراقبت بیشتر، میتونید همین لغزشها رو هم نداشته باشید.
   باید بررسی کنید ببینید علت شکستتون چی بوده تا ازش درس بگیرید و دفعه بعد موفق عمل کنید. به هیچ وجه نباید سمت عوامل محرک برید
   پس از همین حالا یه یا علی بگید و دوباره شروع کنید. اینبار خیلی جدی تر و با درس گرفتن از گذشته‌.
   یه نگاهی به مصاحبه های ما بندازید. خیلیها بودن مثل شما که به زور میتونستن چند روز پاک بمونن، ولی تلاش و دقت به خرج دادن و الان کلا این کار رو کنار گذاشتن‌. شما هم میتونی یکی از اونا باشی.
   اگر روش ترک سایت رو ندیدید، روی لینک زیر کلیک کنید

  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام

   راه موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد

   پس فقط به موفقیت فکر کنید .

 56. یه درخواستم دارم نمیدونم خانما بدشون میاد یا نه ولی لطفا با اسم خانم نظر ندن دوستان ... چون اینجا جاییه که بچه ها احساس ارامش میکنن توش ممکنه با خواندن مشکلات یه خانم بدتر تحریک بشن مرسی
  لطفا با هر اسمی نظر بدن ولی اسم خانم ننویسن و مشکلشونو بگن
  ممنون
 57. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  منم نزدیک 10 ساله که ...از 16 سالگی شروع شد.... متاسفانه زندگی آینده کسایی که این کارو میکنن میسوزه ... هیچ لذتی نخواهند برد ... من شدیدا ازود انزالی پیدا کردم ... بدون هیچ تحریکی تحریک میشم... هیچ علاقه ای هم به ازدواج ندارم مثل سابق ...
  متاسفانه ترکش به این سادگی نیست توی آدمای مختلف فرق داره هر کسی با یه چیزی و به یه روشی ترک میکنه نمیشه گفت همه یه جور میتونن ... فقط تجربه هایی که کسب کردم رو میگم شاید به دردتون بخوره ... این بود که بعد ترک تا 25 الی 30 روز در خطر برگشتی... 40 عدد عجیبیه و منم تجربش کردم قبلن ... وقتی به 40 و 45 روز میرسی کم کم یه جبهه پیدا میکنی یه سپر جلوی خودت میگیری... 60 روز که شد افکارش ذهن کاهش پیدا کنه اما تا مدت های طولانی بعدش هر چند روزی **** میاد سراغ طرف ...10 الی 20 دقیقه ام طول میکشه بره تا یکی دو سال شاید.. بستگی داره چه قدر استمنا کرده باشی ... و مشکلات روانی داشته باشی یا نه مثل افسردگی در گذشته و خیلی چیزا ... اگر مقاومت کردی که هیچی نکردی کارت تمومه و خیلی کم کم این تایم کم میشه مثلا روز اول ترک کردن 12 ساعت میاد سراغت افکار استمنا و بعد چند ماه میشه هر چند روز ده دقیقه تا نابود بشه فکرش ... هر چی زودتر بکشید کنار بهتره ... اولا بگم که ممکنه حرف کسی توی تلویزیون یا یه دیوار نوشته یا حرف یکی روی ادم خیلی تاثیر بزاره و ترک کنه دوم اینکه کسی رو اگر دارید یا مشاور اگر باهاش در مورد مشکلتون حرف بزنید یا هر وقت میخوایید خودارضایی کنید بشه بهش زنگ بزنید باهاش حرف بزنید راحتتر میشه ترک کرد مثلا همین الان میخوای شروع کنی برداری تلفنو به طرف بگی میخوام استمنا کنم اونم بهت بگه نکن خاک تو سرت تا نکنی... خیلی اثیر داره ولی معمولا نمیشه به کسی گفت . ... سوما ترک کردنشم برای من این طوری بود که اولا هر کسی توی مدتی که استمنا میکنه مخصوصا سالهای اول حتی معتادین به مواد یکی دوبار یا سه بار ترک میکنن به مدت های طولانی ولی بر میگردن ... در کل ترک دو سه بار من این مراحلو داشت و تا 50 روزم دوام اوردم ... من هر هفته یه زمانی 15 بار استمنا میکردم یا 7 بار در یه روز ... طوری بود که بعد سه چهار روز تحمل مدام دهانم خشک میشد مدام دستم میرفت سمت شرمگاهم مدام افکار منفی و خاطرات بد ذهنمو پر میکرد مدام عصبی بودم اصلا درس نمیخوندمو درس نمیفهمیدم مدام فکرم به افکار ناجور بود ... مدام فکر باز کردن سایت و فیلتر شکن مدام یاداوری تصاویر قبیح ..کسایی که محصلن نمیتونن سرشونو به کاری گرم کنن که یادشون بره باید بشینن توی خونه هی جزوه و کتاب بخونن مخصوصا ارشد و دکترا... دست ادم بدجور بستس خلاصه که شبا توی خواب مدام خوابای اشفته میبینی و کابوس و حتی خوابای ناجور که توی خواب این عمل انجام میشه و صبح بیدار میشی از ادامه مقاومت پشیمون میشی خلاصه مراحل رو طی کردی کم کم درست میشه همه چی دو ماه کار داره... در ضمن کسایی که به سایت های بد عادت دارن درگیر دوتا اعتیادن .. کارشون سختتره چون البته اعتیاد به سایت بد طبیعیه چون بعد مدتی دیگه ذهن خسته میشه برای تصویر سازی و نیاز به یه محرکه ....
  متاسفانه کسایی که زندگیشون طوریه که استرس زیاد دارن مثل محصلن یا مشکلات خانوادگی خیلی کارشون سختتره ... بنده هر دو تا شم داشتمو دارم برام دعا کنید منم از فردا شروع میکنم مثل اولین باری که ده سال پیش انجامش دادمو یه اشغال بهم یاد داد توی مدرسه ... قول دادم نکنم فقط به خاطر این سایت و ادمای توش که نظ ر دادن دعا کنید ایندفه بشه... اگر شد میامو نظر میدم بعد دوماه با همین اسم
  بای
  • پاسخ:

    عبدالمهدی:
   متشکر از نظری که گذاشتید و تجربه هاتون رو در اختیار دوستان قرار دادید.

   ان شاالله موفق باشید.
 58. سلام داداش فزراد

  خوب شما که تونستین تا 30 روز ترک کنین مطمئنم مطمئنم باشین که 40 سهله 40000 هم میرین فقط ببین ماوقتی 20 روز پاکی رو رد میکنیم دیگه فکر میکنیم شیطان هیچ کاری نمیکنه و فلان اما خدا لعنتش کنه همیشه هستش و هدفش اینه که جهنمی کنه مارو داداش شما که میگین تنهایین در واقع تنها نیستین خدا هست پیشتون به این فکر کنین ک وقتی اونکارو انجام میدین یه بچه کوچولو کنارتون باشه شرمنتون نمیاد؟؟خو خجالت میکشین ازش به این فکرکنین که خدا هم داره نگاهتون میکنه آهن یا فلز رو تو اتیش قرار میدن تا بتونن بعده گرم شدنش شکل بدن بهش آدما هم با سختی ها شکل میگیره تموم سعیتونو بکنین تا ترک کنین و اثرات خودارضایی هم به مرور زمان از بین میره توکل کنین به خدا و تااخرش برین مطمئنم که موفقین

  کوله بارت را ببند...

  شاید این چند سحر فرصت آخر باشد که به مقصد برسیم!

  بشناسیم خدا را و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم.

  و عجیب است که پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم ، بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری ! ، بعد از چند روز به دوستی ، بعد از چند ماه به همکاری ، بعد از چند سال به همسایه ای ... اما بعد از یک عمر به خدااعتماد نمی کنیم !

  انشالله که موفقین منتظر اعلام پاکیتونم داداش
  روزتون خدایی ...یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار قابل تامل

   متشکر
 59. راستی من تنهام,و الان جدیدا فکر میکنم این خودارضاییا به بدنم ضرر زده و باعث یه وحشتی تو من شده ایا عوارض خودارضایی از بین نمیره و رو اجزای داخلی بدن تاثیر میزاره باتوجه به زمان و دفعات که من خودارضایی داشتم,ممنون میشم جواب بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اتفاقا از این تنهایی ها میتونید استفاده کنید وخودتون رو مقاوم تر کنید در برابر شهوت.
   اگر ترک کنید ان شاالله تمام عوارضش برطرف میشه.

   یا علی
 60. من تقریبا شیش هفت ساله خود ارضایی دارم الان که بیست سالمه میخام ترک کنم تونستمم دوره های بیست یا سی روزه برسونم ولی باز انجام دادم قبلنا این کارو هفته ای سه بار تقریبا انجام میدادم الان ولی هر هشت یا ده روز و بعد انجامش حس بدی دارم و دچار حالت روحی و فکرای بد میشم چیکار کنم اوضاع من خیلی خرابه؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اینکه تونستید دوره های پاکیتون رو بالا ببرید خیلی عالیه. و خودش نشون دهنده اینه که اگر مقداری دقتتون رو بالا ببرید و مراقب باشید که غفلت نکنید، میتونید بدون هیچ لغزشی جلو برید.
   باید ببینید چی میشه که فریب میخورید و دوباره میرید سراغش.
   لطفا مطلب زیر رو بخونید

 61. یه دوست ............

  تشکر کمک کردی ترک کنم شیطون میاد‌ نماز بلدنستم من فکر مکنید من چند سالم .۱۵.دارم کلاس دهمی هستم این کار من از خدا دور کرد خدا یک چیز ازم گرفت کامل قران بلد بودم کامل پاک شد از سرم و بازی های کامپیوتری عم توی سرم هستند
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی رضا جان
   خوبی پسر گل؟
   ببین یه روش ترک ویژه داریم شاید نخونده باشی! برات لینکش رو میذارم پایین روش کلیک کن و اونو بخون همه چی درست میشه! آهان راستی من لینک روش ترک خودارضایی یا همون جلق رو میذارم برات و لینک آموزش نماز هم میذارم یعنی دوتا لینک.
   در ضمن یادت باشه میتونی برای یاد گرفتن نماز از بزرگترها توی خونه و یا معلم پرورشی هم کمک بگیری. خب بریم سراغ لینک ها :(روی هر کدوم که خواستی بخونیش کلیک کن)
 62. یه خود ازار

  درد بزرگ سرطانی من،کهنه ترین داغ جوانی من... حس نوشتن کاملشو ندارم 11 سال خود ازاری میکنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام دوست عزیزم
   افرادی با روش ما ترک کرده اند که حتی سابقه بالای 17سال انجام خودارضایی نیز داشتیم!!!!!!!
   روش رو مطالعه بفرمایید مطمئن باشید ترک میکیند.
 63. سلام .من چند ماه قبل سایت شما را دیده بودم . اما باز هم مدت وقت میشد شیطان من را به این کار ها وادای میساخت بسیار بسیار ناراحتم ساخته بود خوشبختانه تصمیم بسیار جدی این بار دارم و خوشهالم که سایت شما بسیار آسوده ساخته تشکر تشکر تشکر . من از اول تا آخیر متلب را خاندن سوره لقمان را هم گرفتم . ماشالا از همین حالا من احساس موفقیت دارم اولین بارم است تشکر خدایا 😢
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست عزیز
   تصیمیم خیلی فوق العاده ای گرفتید.مطمئن باشیدباترک به لذتهای بیشتری میرسید.
   حتمانمازاول وقت بخونیدوسعی کنیدهرروزقران وسوره لقمان بخونیدکه خیلی کمکتون میکنه برای ترک.
   انشالله پاکی ابدیتون
 64. سلام واقعا بابت راهنمایی فوقالعاتون ممنون عالیه خدا خیرتون بده فقط سوال زمانی که داخل دوره 40 روزه هستیم خوردن قهوه یا نسکافه مشکلی داره. بازم دمتون گرم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   ان شاء الله شاهد موفقیت شما مجاهد در راه خدا باشیم

   درمورد سوال هم با توجه به خواصی که از قهوه ذکر شده، قهوه زیاد بو داده شهوت رو کم میکنه
   اما درمورد نوشیدنی های مشابه مثل کافی میکس و... به خاطر دارم دوستی اعلام کرده بود که تاثیر منفی روی ترکش گذاشته

   نظرات درمورد این نوشدنی ها مقداری متفاوته اما بهرحال همیشه گفته شده در انجام هر کار بهتره نه افراط بشه و نه تفریط
   باز اگر سوالی هست لطفا در بخش سوالات مطرح کنید
   متشکریم

 65. سلام امیرم همون که گفته بودم حالم بده بی حسی گرفتم حالم داره بهتر میشه 5 روزه هم پاکم یا حسین
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام amir جان ،
   خدا رو شکر ، 
   یا حسین ،

   الله یاورتون
 66. سلام امیرم همون که گفته بودم سه هفته ترک کرده بودم .من تو ترکم و سه روزه تو ترکم من اون موقعی که ترک نکرده بودم یعنی حدود دو ماه پیش دو روز در میون میزدم ولی نه نفس تنگی میگرفتم نه بی حسی بدن و یک روز تصمیم گرفتم که که ترک کنم وقتی ترک کردم حالم خیلی خوب بود تا سه هفته ولی دوباره که زدم حالم اون طور شد یعنی نفس تنگی گرفتم و بی حسی بدن چه کنم یه راه قتعی بگید با تشکر
 67. سلام من امیرم که چند روز پیش بهتون گفته بودم سه هفته ترک کردم ولی دوباره باز ابن کار رو انجام دادم ونفس تنگی گرفتم و بدنم کم حس شده .میخاستم بگم روز به روز بدنم کم حس تر میشه به نظرتون چه کار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر جون
   شما رکورد قبلی خودت که سه هفته هست رو باید بزنی این بار! این طوری میشه راحت ترک کنیاااا باور کن! ادمی که سه هفته یعنی بیست روز رو رفته یعنی میتونه بقیشم بره ! 

   روش ترک رو خوندی؟!


   اینم یه لینک بعد روش ترک اصلی برو بخون :

 68. سلام اقای محمد رضامن دعای مخصوص میکنم و انشا الله مادرم فاطمه زهرا دستون بگیر ه وپاکیتون ابدی باشه
 69. محمد رضا

  سلام کمکم کنید 16 سالمه و 2 ساله دارم ابن کارو انجام میدم . ازتون خوتهش میکنم که کمکم کنیم برام دعا کنید از همین امروز نزنم از الان .
  خیلی از سایتتون ممنونم
  این کارو نکنید دعام کنید
  • پاسخ:

   رضا: سلام محمدرضای عزیزم
   خوبی داداشی؟
   ما نوکرت هم هسیتم بفرمای برو لینک زیر روش ترک رو بخون دعا هم به روی چشمممممم:

 70. سلام شما نا امید نباشید و به خدا توکل کنید به امام زمان متوسل بشید مطمعن باشید خدا و امام زمان کمکتون میکنند امیدوارم پاکی تون ابدی باشه
  یاعلی
 71. سلام من ۳۹ روزه پاکم دعا کنین برام دیگه نزنم زیرش
  ولی از عوارضش خییییلی میترسم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهر بزرگوارم
   ماشالله!!! اگه تمایل داشته باشید میتونید با ما مصاحبه کنید مانند دیگر دوستان (مصاحبه ایمیلی) و صحبت های شما به عنوان کسی که موفق شده ترک کنه درج بشه برای دوستان.
   خدا حفظتون کنه ان شالله. نگران نباشید و ذهنتون رو آروم کنید. لطفا پست" ساخت کلبه آرامش " رو در صفحه اول سایت مطالعه کنید و آروم شدن رو یاد بگیرید و از چیزی نترسید
   التماس دعا
   یا علی
 72. سلام من از همین ساعت میخوام ترک کنم ی چیز کی ضرراتش میره 15 سالمه ی ساله شروع کردم
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام تبریک میگم.ضرراتش فقط باترک،کم کم ازبین میره.ورزش خیلی موثره برای ازبین رفتن ضررات خ.ا
   یاعلی

 73. سلام دوستان من صادق 16سالمه از الان ساعت00.55 دقیقه شب با اراده قوی و دعاهای شما تصمیم گرفتم ترک کنم امیدوارم ن من و ن شماها داداشای گلم سمت این گناه نرید
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام داداش صادق
   تبریک میگم.انشالله دراین راه ثابت قدم باشید.
   انشالله هیچکس مرتکب این گناه نشه.ممنون ازدعای خیرتون
   درپناه حق
 74. سلام امیر اقا مطالعه کنید تفریح کنید کتاب بخونید و خودتون سرگرم کنید و بهش فکر نکنید یا وضو با اب سرد بگید از خدا کمک بخواین و به خدا پناه ببرید نا امید نباشید توکلت الله
  یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تشکر
 75. سلام من 3 هفته بود که این کاررو ترک کرده بودم ولی بعد سه هفته دوباره وسوسه شدم و این کار رو انجام دادم و نفس تنگی گرفتم و بدنم بی حس شده چی کار کنم تو رو خدا زود جوابمو بدید
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   آقا AMIR  ، بر اثر این اتفاق روحیه و اراده  تضعیف میشه ..
   باید خودت رو بازسازی کنی ، شرایط روحی شما خیلی مهم هست ، 
   سعی کنین روحیه تون رو حفظ کنین . 
   این مشکل بر اثر خودارضایی بوجود میاد ، فقط اینکه باید دوباره به فکر ترک این کار باشید و اقدام کنید تا این مشکلتون به مرور بر طرف بشه .
 76. سلام به همه من از امروز تصمیم گرفتم ترک کنم دعا کنید بتونم من هروزز سه چهار بار میزدم دعا کنید دیگه نرم سراغ این کار مرسی از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ،
   به خدا توکل کنید و با جدیت تمام برای ترک تون اقدام کنید ..
   ان شاء الله پاک می شوید
 77. سلااااام بر همگی
  من ۳۷ روزه پاکم
  فقط میترسم از عوارضش عایا با ترک من عوارضش از بین میره؟؟😔
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   نگران نباشید 
   برطرف می شوند عوارض ..
   فقط کمی دیر یا زود داره و اون هم بستگی به شرایط جسمی و فیزیکی شما داره
 78. من اینستا گرام رو حذف کردم که بیشترین عامل بود .یک لیست یاداست کردم و تو معرض دید گذاشتم و اسمش رو گذاشتم لیست کنترل گناه .علاوه بر استمنا غیبت دروغ بی احترامی و مداومت نمازم رو هم کنترل کردم به این صورت که هفته اول شناسایی تعداد گناها و دلیلشون و هفته دوم کم کردن و اصلاح هفته سوم نابودیشون .مثلا متوجه شدم وقتب توی گروه با دوستا حرف میزنم تعداد فوشام زیاد میشه و این باعث شد خودمو دوستامو اصلاح کنم ...پیشنهاد میکنم شما هم ابنکارو کنید .اینکه برنامه در معرض دید باشه باعث میشه خانواده هم همکاری و تشویق کنن ...من استمنا رو ننوشتم فقط نوشتم ۲۰ آذر که یادم بمونه کی شروع کردم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار کار خوبیه
   میتونید راهکارتون رو در بخش تجربه های موفق هم با دوستان دیگه درمیون بذارید.

   متشکر
 79. سلام بچها من از ۲۰ آذر تا الان پاکم به امید خدا تا آخر دی حفظش میکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   چقدررررر عالییییی

   بله گفته بودید که میایید برای اعلام مجدد.
   واقعا چقدر خوب که این پاکی رو حفظ کردید.

   امیدوارم پاکیتون ابدی باشه.
   همچنان منتظر خبرهای خوبتون هستیم

 80. سلام
  فقط میتونم بگم شرمنده ی خدام،
  همه چیز خوب پیش میرفت تا اینکه این حرکت زشت رو یاد گرفتم.
  توروخدا واسم دعا کنین تورو خدا
  التماس دعا
  یاعلی✋
  • پاسخ:

   رضا:
   همه چی درست یمشه رفیق
   روش ترک رو مطالعه کن

 81. سلام ، مشکل من اینه که نمیتونم از شر فیلمها خلاص بشم ، بارها پاکشون کردم ولی باز رفتم و دانلودشون کردم ، راهی نیست به جز پاک کردن؟ ، مطمئنم اگه راهی باشه که فکر کنم این فیلم ها هستن ولی مثلا دسترسی بهشون سخت باشه و حوصلم نشه برم سمتشون میتونم ترک کنم
  اگه میتونید راهنمایی کنید ، باتشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   علی جان سلام
   اگر با کامپوتر میری تو اون سایتا کنار صفحه نمایشگرت یه قران بذار باشه رو میزت تا جلوی اون حس خجالت بهت دست بده! بعد یه مدت دیگ نمیری !
   اگر با گوشی میری مروزرت رو همیشه در صفحه های قران ببندو چون میخوای وقتی تحریک شدی بازش کنی و بری اون سایت ها توی صفحه قران باز میشه!
   در ضمن یه تکنیکم دیگه هم هبت یاد میدم اگه چن بار در کنار اینا استفاده کنی حل میشه میره پی کارش
   و اونم اینه که هر قوت همون لحظه که فکر جنسی اومد سراغت که بری فیلم دانلود کنی ببینی برو از سر لج به جای نوشتن کمله مربوط به اون فیلم های اینا رو سرچ کن مثلا:
   معجرات پیامبران
   راه های عزیز شدن نزد خدا
   داستان های جذاب عارفان
   عکس های معجزه خدا
   و....
   مطمئن باش هی مدت اینکارو کنی حل میشه

   لینک زیر رو هم بر:

 82. سلام
  من الان حدود 4ساله این کارو انجام میدم بعضی موقع ها شده ک تا دو هفته هم این کارو نکردم ولی بازم میرم سمتش

  ولی از امشب به طور قاطعانه تصمیم ب ترک گرفتم

  دعا کیند
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر شما دوست عزیز

   ان شاءالله حتما میتونید ترک کنید. توصیه میکنم یه سر به مصاحبه های سایت بزنید، اونجا افرادی رو می بینید که با وجود ابتلای خیلی زیادتر از شما، تونستن ترک کنن و رهایی پیدا کنن.
   اگر روش ترک رو هم ندیدید، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

 83. منم الان که ساعت۲:۴۲دقیقه شبه بعد از خود ارضاییی دوباره پشیمون شدم،اومدم،اینجا بگم که تسکین باشه برا ترک،من فردا ساعت ۷میرم هموم برای غسل،انشاللا که از فردا میرم سرکار شبم که بیام انرژی ندارم زود میخابم،از شنبه هم شروع میکنم نماز خوندن،انشاللا عید هم میرم مشهد تلب بخشش کنم،دعا کنید همه چی درست پیش بره،
  با تمام شرمندگی
  یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   درود بر شما که تصمیم بر این کارهای خیر گرفتید.
   البته نماز رو چرا از شنبه شروع کنید؟ چرا از همین الان نه؟ هرچه زودتر بهتر.

   بهترینها رو براتون آرزومندم.
 84. همون بدبخت

  منه بدبخت ۱۰روزتزک کردم ولی امشب خراب کردم.واقعا پشیمونم.کمکم کننین ترک کنم .خدایا به امید تو... ..
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ببین چی شکستت داده از زندگیت حذفش کن... اگر مثلا یه فیلم محرک بوده...باید روش های بهتری رو به خرج بدی مثلا زمان استفاده از اینترنت محدود کنی....خودتو با چیزای خوب مثل مسجد و هییت سرگرم کن
   ببخشید خلاصه جواب دادم
   یاحق
 85. ای کاش زنگ های پرورشی به جای حرف های بیخودی و بحث مورد علاقه بچها( صحبت درباره اجنه) به این مسایل میپرداختن ما رو آگاه میکردن که به این روز نیوفتیم، واقعا خیلی ها مسئولند بخاطر گرفتاری جوونا، 8 سال گذشت و ما که واقعا کم آوردیم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   حیف پولی که به این مسئولین میدن...خخخخ 
   حرفتون درسته
   مرسی
 86. اراده دار قوی

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. با کمال تاسف همین *** **** *** *** **** **** ***** **** من 17 سالمه و از همین الان شروع به ترکش کنم. من خیلی تو خونه تنها میمونم و همین باعثش میشه.از طرفی هم درس زیاد دارم و به کمک خدا نیاز دارم ولی نمیدونم چرا همش شیطون رجیم گولم میزنه.من میخوام هم ترک کنم و همم به درسام برسم.لطفا راح حلشو بگید.ممنون
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.قسمتی از متن پیام شما حذف شد.زیرا اینجا اقرار به گناه نداریم.

   اگه راحلی هست که خونه تنها نباشید ،حتما انجامش دهید.اگر نیست باید قواعد جنگیدن رو یاد بگیرید.که بنظر من هم این راه بهتره چون شما رو قوی تر میکنه و در هر شرایطی توانایی مقابله دارید.

   قدم اول که خواستن هست رو شما یقینا دارید چون اینجا آمدید و در پی یافتن راهی برای ترک هستید.
   قدم دوم مطالعه و عمل به تمامی دستورات گفته شده برای ترک هست.

   همچنین به شما پیشنهاد میشه لینک های زیر را مطالعه کنید.

   راهکار های تقویت اراده

   دلیل شکست و فوت و فن پیروزی
 87. سلام من 16 ساله هستم و این عمل زشت را هر روز انجام مدیم نمیدونم چجوری خودمو از این مرض دور کنم بعضی وقت ها اتا روز ۳ و۴ یا بیشتر انجام میتم هر کاری میکنم ویدیو هایی خاک برسری رو حذف میکنم دوباره از گوگل میگرم هیچ نمیدون چکار کنم دارم دیونه میشم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام دوست گرامی
   برای پیدا کردن راه پیروزی ، ابتدا به یک حس خواستن خیلی قوی نیاز داریم ..
   این حس خواستن باید در وجودمون باشه ..
   و همچنین شرینی گناه هم باید از دل پاک باشه ...
   پس خودتون برای اینکه از این حالت خارج بشید ،  به دنبال چیزی باشید که باعث میشه حس خواستن و حس جنگندگی در وجودتون تقویت باشه .. چیزهایی که باعث میشه به شما تلنگری زده بشه و به خودتون بیاین .. 
   من نمی دونم در چه موقعیتی هستین ، پذیرفتن یک مسئولیت و انجام آن باعث میشه که حس و حال بهتری پیدا کنید و اراده تون قوی تر بشه ..
   بعضی افراد با گرفتن روزه ، به خودشون کمک می کنن ، روزه باعث تقویت اراده میشه و همچنین باعث تقویت این حس درونی می شه و باعث میشه روند ارتکاب گناه متوقف بشه ..
   بعضی افراد با سختی دادن به نفس شون ، کاری می کنن که این نفس رو کنترل کنند .. اگه کنترل نفس رو به دست نگیریم ، نفس کنترل ما رو بدست میگیره ، این یه واقعیته ..
   هدفهای کوتاه مدتی رو داشته باشین فعلا ، و با انجام این هدفها سعی کنید از لحاظ ذهنی و عملی خودتون رو مشغول کنید ..
   یا علی
 88. سلام. میشه یه توضیح راجع به ارتباط خود ارضایی و زود انزالی بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   «زمانیکه یک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتی ندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسی این امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوه بر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه ی خود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.»
   منبع: سایت دکتر سلام

   جهت اطلاع بیشتر میتونید به لینک منبع مراجعه کنید.
 89. سلام
  من از 20 آذر خودارزایی نکردم تروخدا برام دعا کنید حتی یه صلوات چون واقعا داغونم کرده ممنون میشم


  یا علی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   حتما دعاتون میکنم
   التماس دعا
 90. سلام داداش من مشکلم خیلی حاده دیگه نمیدونم چی کنم مشکلم اینه فایلای بدو پاک میکنم ولی دوباره از اینترنت دانلود میکنمش ینی بخدا اگه اینترنت نباشه راحت ترک میکنم ولی وقتی هس نمیدونم چی کنم تو رو خدا یه راهکاری بده داداش به دادم برس دارم دیوونه میشم خسته شدم....
  • پاسخ:

   سیداحمد
   مشکل شما نداشتن اراده هست، همیشه و همیشه مشغول ذکر و یادخدا و یاد قیامت باش ان شا الله کمکت میکنه.... دعات میکنم....یاعلی
 91. سلام من 13ساله خود رضایی میکنم واقعا خسته شدم میخوام از امشب ترکش کنم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، چشم احمد آقا

   موفق باشید
 92. سلام من در پیشگاه خدا شرمندم ...موتاد به این عمل نیستم ولی میخوام نابودش کنم .اومدم اینجا علاوه بر خدا شما رو شاهد بگیرم که ترک میکنم ...شنبه ۲۰ آذر ترک میکمم و پایان دی ماه میام و خبر خوش رو بهتون میدم ...برام دعا کنید ریشه کن کنم شیطان درونمو
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام ،کارت درسته ، ان شا الله موفق بشین...
   یاعلی

 93. به نام خدا من از همین الان تصمیم به ترک این عمل زشت گرفتم فقط یک سوال من میدوتم که این کار گناه کبیره است آیا خدا منو میبخشه؟

  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله ‌که میبخشه ، خدا بزرگتر اونی که ما فکرشو بکنیم، خدا ستارالعیوبه، امیدت فقط به خدا و اهل بیت باشه، یاحق
 94. سلام من دو سه سالی بود که این کارو میکردم اولاش که یاد گرفتم از طریق بهترین دوستم یاد گرفتم که بعضی وقتا فکر میکنم که ای کاش میشد هیچ وقت با این اوم دوست نمیشدم
  اولاش که شروع کرده بودم روزی سه چهار بار بیشتر یا کم تر انجام میدادم تو این مدت خیلی تلاش کردم که ترک کنم بعضی وقتا خیلی نزدیک میشدم ولی باز نمیتونستم توی این مدت خیلی افسرده شده بودم حوصله ی ورزشو نداشتم (من قبلا کاراته باز بودم ) یه مدتی موهام شروع کرده بود به ریزش شدید هرچی دارو مصرف میکردم فایده نداشت الان من پنج ماهه که ترک کردم با امید خدا دیگه اصلا سمتش نمیرم از شماهم میخوام که این کارو نکنید به خدا بعدا خیلی پشیمون میشید من اینو برای خودم نمیگم برای شما میگم انشلله که از امروز شروع کنید و سمت این عمل زشتو شرم اور نرید.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ممنون از شما بابت راهنماییتون
   یاحق
 95. سلام به همگی
  تورو خدا استمنا نکنید
  بخدا بیچارتون میکنه
  اگه بدونید بعد ترک چقدر زندگی براتون شیرین و جذاب میشه؛حتی یک بارم این کارو انجام نمیدین.
  من 4سال تمام شاید باورتون نشه هروز اینکارو میکردم
  یعنی امکان نداشت یک روز نزده باشم
  حداقل روزی یکبار و حداکثر 5بار رو میزدم.
  بخدا تمام استعداد هام نابود شد
  واقعا نابغه بودم تو درسام
  اما...بگذریم.
  الان به لطف خدا 8 ماهه که پاکم.
  فقط ببینید سختیش فقط همون لحظه ایه که جرقه خ ا میاد تو ذهنتون
  اگه اونو رد کنین یک پایه قوی به ارادتون اضافه کردین و اگر این کارو دائم انجام بدین اونقدر قوی میشین که صدتا مثل شیطونم نمیتونه بلرزونتون.
  به هیچ عنوان توبه رو نشکونید و اگر شکستید سریعا برگردید.
  مشکل من اینه واقعا تو اون دوران کثیف حافظم ضعیف شد
  الان بعد 8ماه خیلی بهتر شدم
  اما نه مثل اول
  خیلی استرس دارم
  توروخدا بگین حافظم مثل اول میشه؟؟؟
  • پاسخ:

   سید احمد
   بله با ترک کامل، حل میشه، ان شا الله اصلا جای نگرانی نیست..... حتما دعاتون میکنم
 96. همون بدبخت

  یه بیشرفی این کار کثیفو توسن ۱۰ستلگی نشون من داد.من از اون موقع تاالان که۲۱سالمه هی انجام دادم هی توبه کردم.ولی این بار توبه میکنمو توبه نمیشکنم.خیییییلی سخته ولی باید بزاریم کنار چون واقعا همه چیز آدمو میگره.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   موفق باشید
 97. من سالهاست این عمل کثیف رو انجام میدم.
  سالهاست توبه میکنم اما باز توبه شکنی....


  اینبار هم تصیم میگیرم، خداوندا به امید تو.....

  من دیگه هیچی برام نمونده من وقتی کوچیک بودم همیشه شاگرد اول کلاس میشدم اما وقتی بزرگتر شدم و با این عمل زشت آشنا شدم همه چیز تما شد و حالا شاگرد آخری کلاسم....

  من یه رزمیکار هم هستم ، نه اصلا بهتره بگم یه رزمیکار هم بودم اما حالا روز به روز قدرت بدنی ام کمتر میشه...

  لطفا واسه من دعا کنید....  خاک پای همه شما- میرویس تابش
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام برادر درکتون میکنم ان شا الله همیشه موفق باشید ....واقعا جهاد اکبره مبارزه با این کار.... التماس دعای فرج
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام 
   با پشتکار و استقامت انجام می شود.
 98. من نزدیک به۷.۸ساله که دارم این کار کثیفو انجام میدم.ولی.واقعا امروز به جدیت تصمیم گرفتم ترک کنم.خیلی سخته ولی باید ترک کنم چون اصلا حافظه واسم نمونده.وخیلی ضررهایه دیگه
  • پاسخ:

   امیدامیدوار:
   سلام دوست عزیز،            با ترک همیشگی و دوری 100%از عوامل تحریک همه ی عوارض برطرف میشوند پس از این بابت  اصلأ نگران نباش. و بعد از پاکی های 40روزه آرامش الهی نصیبت میشه که با هیچ لذتی قابل مقاسه نیست.                             خیلی تصمیم. بسیارخوبی گرفتی خوشم اومد ازت.

   .💐  جوایزی ویژه بعد از پاکی از طرف خدا در انتظار توست.فقط به همه ی روشهای گفته شده در سایت خوب عمل کن.حتی از یک نقطه هم نگذر.انشا الله موفق خواهی شد.
 99. من همین الان زدم.ولی واقعا پشیمونم.دیگه نمیزنم ونخواهم زد.خدایا به امید تووووو
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   موفق باشید ان شاءالله
 100. سلام منم میخواستم بگم که ایا خورد و خوراکم تو شهوتمون تأثیر داره برا ترکه خ.ا ایا؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله، قطعا تاثیر داره.
   برخی غذاها هستند که باعث بالا رفتن شهوت میشن. مانند گوشت قرمز، غذاهای با طبع گرم، و نیز تند. مواد خوراکی مانند خرما، تخم مرغ، پیاز و...
   سعی کنید در روزهای اولیه ترک، کمتر از این غذاها استفاده کنید. و خصوصا شبها.
   و همینطور پرخوری هم باعث بالا رفتن شهوت میشه.
 101. من از فردا شروع میکنم فقط باید یه حموم برم ایشالا بتونم موفق بشم خدایا به امید خودت
  • پاسخ:

   امید امیدوار؛
   آفرین برتو!             هر چه زودتر بهتر.           اول غسل کن.بعد نماز توبه و.... همانند روشهای سایت جلو بری 100%تضمین میدم بهت اگر روشها را به کلی انجام بدی موفق خواهی شد همانند خیلیهای دیگه که سابقه ی 10 و 13 سال خ.ا داشتن و الان سالهاست که ترک کردن و از زندگی لذت میبرند(موفق باشی در پناه خدا)یا علی
  • پاسخ:

   امید امیدوار؛

   آفرین محمد هر چه دورتر بزاریش کنار هم به خودت و هم به عمرت ظلم میکنی توبه خودش یه فرصته برای بازگشت .شاید دیگر فرصت بازگشت نباشه🌟🌟🌟ترک کردن کار سختی نیست فقط باید به همه ی دستورات ترک خوب توجه کنی و همه را به خوبی اجرا کنی به ترتیب و مرحله به مرحله/موفق باشی.        یاعلی*
  • پاسخ:

   سلام آفرین بر تو فقط قدمهایت را محکم و آهسته بردار موفق میشی انشا الله . همه ی روشهای ترک را با دقت بخون و اجرا کن موفق باشی در پناه خدا🌟امید امیدوار
 102. من تنهام؟😣😣

  سلام
  من از دیشب این کار نا پسند را
  انجام نداد ام و این کار ناپسند را از 3 سال پیش انجام میدهم و امسال تصمیم گرفتم ولی بعد 1 ماه دوباره .... ولی من الان اول روز منه که ترک میکنم این کار بد تر از تراک یا شیشه است 😣😣😣😣 راستش چرا دروغ بگم من تازه به دوران رسیده ام و دو سه نمیدم یا آقا اصلا 5 ساله از این کار را انجام میدم و 3 ساله سرا گوشم باز شده میخوام کلا بشم یه پسر ایده عال من اصلا حوصله هیچ چیز ی را ندارم هیچ ... میخوام بدون مال این کاره
  من چگونه رو رفتار خودم کار کنم که خوش اخلاق شوم
  بی حوصلگی مال ... بی خوابی مال.. نمی دونم لطفا جواب بدین ممنون میشم
  مرسی از آینه جواب میدین💞💞💞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  ممنون از این مهربونیتون سایت عالی است درجه 1👌👌👌👌
  • پاسخ:

   یاسین:

   به امید شروعی با قدرت
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، 
   آرزوی موفقیت دارم برای شما
 103. در جواب من تنهام💫🌟(سلام دوست عزیز تو تنها نیستی چون خدا را داری میتونی با نماز و قرآن و ذکر همیشگی باهاش حرف بزنی و وجودش را حس کنی و هیچ لذتی بالاتر از این نیست.🌺🌺🌺در رابطه با سوالتون !خدا در آیه 116سوره انعام میگه.🌟و اگر از اکثریت مردم روی زمین پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه خواهند کرد.که آنان جز از پی گمان و هوا و هوس نمیروند و جز اندیشه های باطل چیزی در دست ندارند💐((با ا نجام همه روشهای ترک 100%موفق خواهی شد.بهت قول مردونه میدهم التماس دعا پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکرم از شما 
 104. من تنهام؟😣😣

  سلام
  هرچی من میخوام ترک کنم رفتار اطرافیانم من را تحریک میکنند یعنی اصابت را خورد میکنند و منم تحریک میشم و به خودم میگویم باید این کار را انجام بدم و میگم این کار بهتر از همه کار ها باید چه کار کنم لطفا جوابم را بدهید خواهش
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام کاربر گرامی
   اولا سعی کنید که با اطرافیانتون طوری برخورد کنید که برای شما مزاحمت نکنند ..
   اگه راهش هست به شیوه ایی نیکو و به رفتارتان به آنها بقبولونید که اشتباه می کنند ..
   دوباره با زبان گویا و خوش با آنها گفتگو کنید ... تاثیر سخن و صحبت کردن خیلی زیاد هست ، اطراف شما هر کسی که باشد ، سخن درست و صحیح اثر خودش رو میگذاره ..
   و در ثانی 
   شما باید سعی کنید کنترل خودتون بر خود رو بیشتر کنید ، حتی اگر رفتار دیگران نامناسب باشد ما باید آرامش خودمون رو حفظ کنیم ، پس اگه تونستی کتابهایی رو در این زمینه مطالعه بفرمایید ، شک نکنید تاثیر خواهد داشت ..
   و اما ،
   نهایتا در اینجور مواقع ، به فضای دورتر از آن افراد برید مثل داخل حیاط یا محیط یک پارک ، قدم بزنید تا استرس و ناراحتی شما برطرف شود ، و یا یا یه دوست صمیمی تماس بگیرید و البته از ناراحتی هاتون نگید ، مثبت صحبت کنید تا حال و هواتون عوض بشه ،
   و یا وضو بگیرید و نماز بخوانید و همچنین اگه تونستید قرآن هم بخونید ، خیلی آرامش بخش هست ،
   و یا موسیقی آرامش بخشی گوش بدید تا از اون حس و حال فاصله بگیرید ..
   با بالا رفتن روزهای پاکی ، این حساسیت شما نسبت به رفتار دیگران از بین میره .
   به امید پاکی همه دوستان
   یا علی
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکریم
  • پاسخ:

   سجاد :
   خ ا همون خودارضایی هست
 105. سلام
  من همونم که بیشتر از 5 روز نمی تونست ترک کنه
  این بار امام رضا منو طلبید و این باعث شد بتونم مدت بیشتری ترک کنم و حالا توی روز دهمم.
  فقط یه موضوعی خیلیییی مغزمو درگیر کرده
  امروز که با قطار داشتیم از مشهد برمیگشتیم، وقتی خواب بودم احساس کردم که ارضا شدم.
  وقتی بیدار شدم دیدم از بدنم منی خارج شده.ولی من هیچ اراده ای رو اون ارضا شدن نداشتم. آیا الان باید شمارشو از اول شروع کنم؟
  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام ، این احتلام بوده ، و خ ا نیست .
   لازم نیست که از اول شروع کنین . ادامه بدین .
   زیارتتون قبول
 106. سلام.ببخشید مزاحم شدم.
  میخواستم بدونم که آیا بهتر نیست که قبل از شروع کردن ترک به جای یک بار خ.ا چند بار این کار رو انجام بدیم که مایع منی کاملا تخلیه بشه و شهوتمون کمتر بشه؟؟
  اخه بنظرم اینطوری می تونیم روز های بیشتری رو پاک بمونیم.
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام .
   خ ا به دلیل خاصیتی که داره ،و ایجاد تشنگی بیشتر در جسم و روح ، هیچ موقع به صلاح نیست .
   در جوابتون باید عرض کنم که خیر ، بهتر نیست .
   در مقابل شهوت ، عفت قرار داره ، با عفت ورزیدن می تونین این مشکل رو حل کنید .

   موفق  باشید
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ،
   به حق امام سجاد ، امام چهارم مون ،پاکی تون ابدی میشه .
   یا علی
 107. سام
  من کمتر یک سال متاد بودم ولی الان ترک کردم ولی الان دیگه نمی ونم حمل کنم چی کار کنم یک سوال من اگر ی بار این کارو بکنم معتاد میشم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، 
   خصوص سوالاتون باید بگم که به دلیل سابقه شما در این کار ، با انجام این کار دوباره مبتلا خواهید شد ، چون وقتی خ ا صورت بگیره ، نفس این عمل طوری هست که ارضاء نمی شید و شما رو تشنه تر هم میکنه و اعضا تناسلی در معرض تحریک قرار می گیرن و متاسفانه به اون مرحله ایی که فکرش رو نمی کنین می رسین .
   ضمن این که خ ا گناه کبیره هست و مرتکب شدن این کار به معنی مرتکب شدن گناه کبیره می باشد .
 108. اه لعنتی بازم نشد تو روز پنجم باز انجام دادم
  خیلی امیدوار شده بودم
  لعنتی
  ولی بازم شروع می کنم
  نا امیدی واسه ادمای ضعیفه
  یا حسین
  • پاسخ:

   یاسین:
   موفق باشید
 109. نزدیکای تموم شدن روز چهارم
  تو روز چهارم واقعا خیلی سخت جنگیدم
  تا مرز خود ارضایی رفتم ولی وقتی به ربات کنترل شهوت مراجعه کردم
  پشیموون شدم و ادامه ندادم
  اگه فردا هم نزنم رکودمو میشکونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   آفرین آقا امیرحسین
   شما حتما میتونی.
   سعی کنید تو روزهای اول، غذاهای محرک نخورید، خصوصا در شب.
   لطفا لینک زیر رو هم بخونید

 110. بدبخت اواره

  ۴روز ترک کردم
  الهی به امید تو
  واقعا بابت مطالب ممنون
  انشاالله خیر ببینید
  مرسی
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ؛
   احسنت به شما .. هر روز رو روزی برای مبارزه با نفس بدونید و روز به روز به پیش بروید .. از انجام برنامه ها به هیچ وجه غفلت نکنید ..
   موفق باشید 
   یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار عالی

   موفق باشی برادرم

   یا اباعبدالله خودت دوستمون رو کمک کن
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ؛
   احسنت به شما که امید شیطان رو ناامید می کنین . و احسنت به شما که با روحیه جنگندگی عالی تون ، مسیر صحیح رو انتخاب می کنین ..
   هر روزی چیزی برای یاد گرفتن وجود دارد یاد بگیرید و عمل کنید ..
   موفق و موید 
  • پاسخ:

   سیداحمد

   خیلی عالیه، فقط مراقب نفوذهای شیطان باش... یاحق


   مصباح: درود بر اراده و جدیت شما
   با قدرت و توکل، به سوى موفقیت

   امیر المومنین(ع): آن که نهایت تلاش خود را صرف کند، به "تمام خواسته هایش" میرسد.
 111. سلام بچه های عزیز برید سراغ ای اف تی با ای اف تی خیلی راحت تر می تونید ترک کنید سری به سایت www.eft.ir بزنید فیلم های آموزشی رایگان ای اف تی رو بگیرید به علاوع بعد اینکه یاد گرفتید برید سراغ کتاب کاخ فرصت ها که تو همون سایته و رایگانه اینشاالله شما هم ترک می کنید خیلی ها ترک کردن شما هم می تونید تحریک شدن ما به خاطر باورهامونه این که چه باوری نسبت به خودمون پیدا کردیم به علاوه چه باوری نسبت به جنس مخالف داریم موفق باشید.
 112. سلام من سنم خیلی کمه فقط 13 سالمه و یه ساله که معتادم
  واقعا حالم از خودم بهم می خوره بعضی وقتا دلم می خواد بمیرم
  خیلی ادم کثیفی شدم.
  هزار بار تو حالا ترک کردم و تشد که نشد...
  ولی اگه این بار بتونم ترک کنم ،
  به حق لب تشنه امام حسین الهی که تموم عمرتون خیر ببینین
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، اینبار میتونید ، خودتون رو باور کنید .. باور داشتن ارزشمندترین چیزی هست که کمکتون میکنه .. 
   روشها رو مرور کنین .. از عوامل تحریک کاملا دوری کنین .
   موفق باشید .
   یاعلی
 113. منم دیگه😐

  ای بابا
  تا روز هفتم
  بیشتر نتونستم
  اه
  این بارم نشد
  😔😔😔😔😔
  • پاسخ:

   سیداحمد

   سلام دوست عزیز: خیلی ناراحت شدم، ولی ناامید نباش، خدا با ماست،قول میدم روزی بتوانیدترک کنید، فقط دستور العمل هارا موبه مو انجام بده، مهم ترین چیز دوری از محرکات هست، توجه به معنویات ،خواندن سوره لقمان، و جایگزین کردن عادت بد، ببینید علت شکستتون چی بود وآن را با جایگزین کردن عادت خوب اصلاح کنید.....شبتون خوش
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   پس اشکالی نداره حتما .. همین جا بگو 😊
   موفق باشین
 114. منم دیگه😐

  سلام
  نوبتی هم باشه نوبت
  روز شش ام
  بچه ها دعا کنید آخر هفته رو بتونم پاک بمونم😔

  .


  .
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام
   احسنت به شما ؛
   خدایا کمکمون کن تا همیشه پاک باشیم .
   اگه تو بخش اعلام پاکی سایت وارد بشین بهتر هست .
   موفق باشین 
   یا علی
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   به حق پنج تن ، موفق باشین ،
   ان شاء الله
  • پاسخ:

   عاقبت بخیر شی برادرم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   وقت تون بخیر 
   روز خوبی رو براتون آرزومندم .
   موفق باشین
 115. منم دیگه😐

  سلام مجدد
  اونم ثبت نام کردم
  ولی با این صفحه بیشتر حال میکنم
  مرسی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   باشه مشکلی نیست

   اونجا هم مدیر مربوطه در اولین فرصت، نامتون رو وارد جدول میکنن
 116. منم دیگه😐

  سلام مجدد
  و تشکر
  چه خوب آنلاین جواب میدید👍
  فقط از من یک روز دیر شد
  اینم سومین روز😆
  کلا من هر روز و میشمارم
  شما تشویقم کنید
  اگه هم یه روز خبرم نشد
  نگرانم شید
  ثواب داره دیگه😆
  مرسی مدیر مسئول سایت
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنیم
   میتونید در بخش زیر هر روز، روزهای پاکیتون رو اعلام کنید، و درخواست بدید تا نامتون هم وارد جدول بشه.


   ان شاءالله که هر روز ازتون خبری بشه :)
 117. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام..!
  40 روز بیشتر بود که پاک بودم امروز رفتم سمتش دوباره خود ارضایی کردم..!
  احساس میکردم خیلی نیاز دارم احساس میکردم اگه این کارو نمیکردم ** ** *** ** ***** ****** ** ***** *** اوضاعم خیلی بد بود..!😭😭😭😭
  چییییی کاااااار کنم ؟
  وای خدااااااااااا..😭😭😭😭
  • پاسخ:

   مصباح: سلام آبجی گل
   بابت این اتفاق متاسفم خواهر خوبم

   عددت عدد خوبیه آبجی جان
   ان شاء الله میتونی ابدی ترک کنی
   فقط اینکه همیشه باید حواسمون رو جمع کنیم

   با چهل روز پاکی عادت به خ.ا از بین میره اما شهوت نابود نمیشه! همواره باید مواظب بود... مواظب افکار، مواظب نگاهمون
   کیفیت پاکی خیلی مهمه آبجی جان


   اینجور موقع ها که حس میکنی نیاز شدیدی به رابطه جنسی داری کافیه سوره ناس و لقمان رو بخونی
   بیشتر این احساس کاذبه و شیطان کثیفی به اسم "وسواس خناس" این کار رو انجام میده
   برای همین همون موقع که داری آیات ابتدایی سوره لقمان رو میخونی قشنگ حس میکنی که شهوتت داره فروکش میکنه و تا آخر سوره تقریبا چیزی ازش باقی نمیمونه
   البته وضو با آب سرد هم خیلی کمک میکنه و همینطور شربت آبلیمو
   با این کارها دیگه اثری از شهوت باقی نمیمونه خواهرم و اون حس کاذب هم از بین میره

   فکر فکر فکر
   فکر قشنگت رو کنترل کن آبجی جان
   مطمئنم موفق میشی

   منتظر خبرای خیلی خوبی ازت هستیم خواهر گلم

   علی یار و یاورت
 118. منم دیگه😐

  سلام
  خسته نباشید
  من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
  ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

  عین عقده ای ها
  حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
  آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
  خب چکار کنم
  اینطوری درس هم نمیشه خوند اخر هفته ها!
  امروزم دومین روز پاکیمه😆
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز
   خدا قوت

   حتما برای روزهای تعطیل از قبل برنامه داشته باشید تا زمان بیکاریتون به صفر برسه
   اگه امکانش هست به کتابخونه برید و اونجا درس بخونین

   اگر احتمال میدین که ممکنه این روزها لغزش کنید حتما از قبل شرایط لازم رو فراهم کنین
   مثلا از قبل شربت آبلیمو تهیه کنین و توی یخچال بذارید تا وقتی لازم شد ازش استفاده کنید

   وضو با آب سرد و خوندن سوره لقمان و صد البته نماز اول وقت تا حد زیادی پاکی شما رو تضمین میکنن

   با آرزوی موفقیت برای شما
   یا علی مدد
 119. منم دیگه😐

  سلام
  خسته نباشید
  من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
  ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

  عین عقده ای ها
  حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
  آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   لطفا وقت بذارید و متن زیر رو کامل بخونید.

 120. سلام
  من روشی دارم که بسیار کار آمد و اصولی میباشد و تا الان حدود 6 نفر هم تونستم درمان کنم . ولی چون یک مسئله خاص میباشد همه نمیتونن بیان کنن تا راهنمایی کنم .
  کسی مایل بود از طریق ایمیل در ارتباط باشه تا شروع کنیم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام لطفا روشتون رو به صورت خصوصی برای ما هم ارسال کنید
   اگه روش خوبی بود حتما به روشها اضافش میکنیم اینطوری به خیلی از دوستانتون کمک بزرگی کردید

   حق نگهدارتون
 121. سلام من کلاس دوم دبیرستانم بارها سعی کردم ترک کنم تصمیم جدی بوده همیشه تا مزر ۳۰ روز هم رفتم اما نشده میدونم رو درسم تاثیر میذاره حسش کردم الان ۷ روز هست پاکم خداکنه ترک کنم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام
   درس ابزار خوبی برای مقابله با خ ا هست . هرچه بیشتر خودت رو سرگرم کنی ، تو ترک هم موفق تر هستی .
   بارها تا 30 روز پیش رفتین ، اما به دلایلی نتونستین ادامه بدین ، اون دلایل رو جستجو کنید . و از این اتفاقات نتیجه گیری کنید  ... 
   خطرهای پیش رو غفلت و سهل انگاری هستند احتمالا ..
   از این تجربه ها استقاده کنید برای لحظات حساس و اجازه ندید به دلایل قبلی شکست بخورین.
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ببخشید میشه مطلبتون رو واضح تر بنویسید تا بتونیم راهنمایی کنیم؟
   مقصودتون بیضه ها هستند یا آلت؟
   چه اتفاقی افتاد
   آیا بعد از خ.ا اینطور شدید؟
   چه مدته؟
   اگر بخواهید میتونید مطلبتون رو خصوصی بفرستید(تیک ارسال نظر بصورت خصوصی رو بزنید)
 122. من تقریبا دو روز یکبار اینکار را مى کردم ولى در محرم از امام حسین خواستم و تونستم ١٥ روز پاک باشم ولى امروز دوباره اینکارو انجام دادم امیدوارم روشتون جواب بده
  • پاسخ:

   صبا
   میده دوست عزیز فقط همت شما رو میطلبه
   سوار خوب کشتیه نجاتی شدین...
   بپا غرق گناه نشی
 123. سلام تقرییا سه ساله خود ارضایی میکنم و واقعلا پشیمونم چندین بار تلاش کردم ترک کنم ولی نمیتونستم تا امروز با سایتتون برخوردم امیدوارم بتونم بعد از سه سال ترکش کنم وااقعلا پشیمونم :(
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله حتما میتونید.
   دوستان زیادی با سابقه خیلی بیشتر بودن که تونستن ترک کنن.
   از قسمتهای مختلف سایت هم میتونید استفاده کنید.
   لطفا روش زیر رو برای ترک بخونید.

  • پاسخ:

   یاسین:

   سلام داداش

   خدا رو شکر
 124. محمدم یه کلافه

  سلام وقتی وسوسه میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم ولی وقتی انجامش میدم خیلی پشیمون میشم.
  یه سوال:
  پس ازترک چجوری گوذی کمر یا علام دیگه میتونیم به حالت عادی برگردونیم یا بعد از ازذواج اگه ترک کرده باشم به مشکل زود انزالی برمیخورم یا خیر؟؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   انسان باید در همون بزنگاه مراقب باشه تا فریب نخوره.
   نباید اصلا سراغ موارد یا افکاری برید که تحریکتون میکنه، که بعدش با شکست مواجه بشید.
   لطفا روشهای سایت رو بکار بگیرید. ان شاالله موفقید.
   اما درمورد سوالتون
   پس از ترک، بسته به میزان عوارض، در طی دوره حدودا چند ماهه تمام عوارض بهبود پیدا میکنند و به حالت قبل برمیگرده.
   و همینطور درمورد زودانزالی.
   البته رابطه با همسر خیلی با خ.ا فرق میکنه، و اگر الان فکر میکنید زودانزالی دارید، به این معنا نیست که در رابطه با همسر هم چنین اتفاقی بیفته. ولی به هر حال با ترک خوب میشه.
   موفق شید

 125. سلام من کلاس هفتمم هر دو روز یکبار این کارو انجام میدم و میخوام فقط ترکش کنم و سراغش نرم بعضی وقتا میخوام خودکشی کنم
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام داداش

   تا گرفتارش به طور شدید نشدین همین الان شروع کنید:

   روش ها رو به طور کامل اجرا کنید و ارتباطتون رو با ما قطع نکید

   بهترین روش دنیا برای ترک استمنا


 126. سلام خسته نباشید.17 روزه پاکم.من امروز خواب بودم وقتی از خواب بیدار شدم و به خودم اومدم دیدم که دارم خودارزایی میکنم سریع از جام بلند شدم وقتی چک کردم فقط لباس زیرم کمی رطوبت داشت. به نظرتون باید شمارش رو از اول شروع کنم ؟
  • پاسخ:

   سلام
   اگر به اوج شهوت نرسیدید، اون مایع منی نبوده و نیازی به شمارش مجدد نیست.
   و اگر شک دارید که به اوج شهوت رسیدید یا نه، باز هم ادامه بدید.
   لطفا جهت اطلاع دقیق تر از مطلب، در قسمت زیر،راه تشخیص جنابت(مساله 4) رو مطالعه بفرمایید.


   توجه کنید مطلبی که عرض کردم در حالتیه که مثلا شما داشتید دست میزدید، ولی اگر منظورتون اینه که تو خواب ناخودآگاه داشته مایعی خارج میشده، باز هم همون حکم قبل رو داره، ولی فرقش اینه که در خواب حتی اگر به اوج شهوت هم برسید و منی خارج بشه، گناهی نکردید. فقط بعدش باید غسل کنید
 127. من چهارده ساله و هشت سال این عمل زشت رو تکرار میکردم و نمی دانستم و خوشبختانه با مطالب شما من یک روزه در ترک هستم به امید خدا.
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.حقیقتا اگر بخواهید با همان روش ترک موفق میشوید.

   موفقیت در همین نزدیکی هاست.ان را دریابید.
 128. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  به نظر شما من با **** ***** *** *** *** **** از شر این کار خلاص میشم
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   دوست عزیز ما داریم ه ا رو ترک میکنیم چون گناه هست.و عوارض جبران ناپذیری داره.بعد شما اینو میگی؟!!
   خب اون کارم العیاذبالله خیلی زشت و گناه هست.لطفا ترک کنید.