مرکز نزدیکی به خدادریافت App انـدرویـد

اینجا متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

هدف تیم توبه 94 :
چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند

بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند . . .

آخرین نظرات

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

جمعه, ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۵:۱۳ ب.ظ

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید

                                        بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات  (۴۹)

من سالهاست این عمل کثیف رو انجام میدم.
سالهاست توبه میکنم اما باز توبه شکنی....


اینبار هم تصیم میگیرم، خداوندا به امید تو.....

من دیگه هیچی برام نمونده من وقتی کوچیک بودم همیشه شاگرد اول کلاس میشدم اما وقتی بزرگتر شدم و با این عمل زشت آشنا شدم همه چیز تما شد و حالا شاگرد آخری کلاسم....

من یه رزمیکار هم هستم ، نه اصلا بهتره بگم یه رزمیکار هم بودم اما حالا روز به روز قدرت بدنی ام کمتر میشه...

لطفا واسه من دعا کنید....خاک پای همه شما- میرویس تابش
پاسخ:
سیداحمد
سلام برادر درکتون میکنم ان شا الله همیشه موفق باشید ....واقعا جهاد اکبره مبارزه با این کار.... التماس دعای فرج
نه به هبچ وجه نمیشه این عمل از ترک ترک سختره .واقعا
پاسخ:
یاسین:
سلام 
با پشتکار و استقامت انجام می شود.
من نزدیک به۷.۸ساله که دارم این کار کثیفو انجام میدم.ولی.واقعا امروز به جدیت تصمیم گرفتم ترک کنم.خیلی سخته ولی باید ترک کنم چون اصلا حافظه واسم نمونده.وخیلی ضررهایه دیگه
پاسخ:
امیدامیدوار:
سلام دوست عزیز،            با ترک همیشگی و دوری 100%از عوامل تحریک همه ی عوارض برطرف میشوند پس از این بابت  اصلأ نگران نباش. و بعد از پاکی های 40روزه آرامش الهی نصیبت میشه که با هیچ لذتی قابل مقاسه نیست.                             خیلی تصمیم. بسیارخوبی گرفتی خوشم اومد ازت.

.💐  جوایزی ویژه بعد از پاکی از طرف خدا در انتظار توست.فقط به همه ی روشهای گفته شده در سایت خوب عمل کن.حتی از یک نقطه هم نگذر.انشا الله موفق خواهی شد.
من همین الان زدم.ولی واقعا پشیمونم.دیگه نمیزنم ونخواهم زد.خدایا به امید تووووو
پاسخ:
عبدالمهدی:
موفق باشید ان شاءالله
سلام منم میخواستم بگم که ایا خورد و خوراکم تو شهوتمون تأثیر داره برا ترکه خ.ا ایا؟
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
بله، قطعا تاثیر داره.
برخی غذاها هستند که باعث بالا رفتن شهوت میشن. مانند گوشت قرمز، غذاهای با طبع گرم، و نیز تند. مواد خوراکی مانند خرما، تخم مرغ، پیاز و...
سعی کنید در روزهای اولیه ترک، کمتر از این غذاها استفاده کنید. و خصوصا شبها.
و همینطور پرخوری هم باعث بالا رفتن شهوت میشه.
من از فردا شروع میکنم فقط باید یه حموم برم ایشالا بتونم موفق بشم خدایا به امید خودت
پاسخ:
امید امیدوار؛
آفرین برتو!             هر چه زودتر بهتر.           اول غسل کن.بعد نماز توبه و.... همانند روشهای سایت جلو بری 100%تضمین میدم بهت اگر روشها را به کلی انجام بدی موفق خواهی شد همانند خیلیهای دیگه که سابقه ی 10 و 13 سال خ.ا داشتن و الان سالهاست که ترک کردن و از زندگی لذت میبرند(موفق باشی در پناه خدا)یا علی
من از امروز شروع می کنم
الهی به امید تو یاحق
پاسخ:
امید امیدوار؛

آفرین محمد هر چه دورتر بزاریش کنار هم به خودت و هم به عمرت ظلم میکنی توبه خودش یه فرصته برای بازگشت .شاید دیگر فرصت بازگشت نباشه🌟🌟🌟ترک کردن کار سختی نیست فقط باید به همه ی دستورات ترک خوب توجه کنی و همه را به خوبی اجرا کنی به ترتیب و مرحله به مرحله/موفق باشی.        یاعلی*
من شروع کردم
پاسخ:
سلام آفرین بر تو فقط قدمهایت را محکم و آهسته بردار موفق میشی انشا الله . همه ی روشهای ترک را با دقت بخون و اجرا کن موفق باشی در پناه خدا🌟امید امیدوار
۰۱ آذر ۹۵ ، ۰۳:۰۹ من تنهام؟😣😣
سلام
من از دیشب این کار نا پسند را
انجام نداد ام و این کار ناپسند را از 3 سال پیش انجام میدهم و امسال تصمیم گرفتم ولی بعد 1 ماه دوباره .... ولی من الان اول روز منه که ترک میکنم این کار بد تر از تراک یا شیشه است 😣😣😣😣 راستش چرا دروغ بگم من تازه به دوران رسیده ام و دو سه نمیدم یا آقا اصلا 5 ساله از این کار را انجام میدم و 3 ساله سرا گوشم باز شده میخوام کلا بشم یه پسر ایده عال من اصلا حوصله هیچ چیز ی را ندارم هیچ ... میخوام بدون مال این کاره
من چگونه رو رفتار خودم کار کنم که خوش اخلاق شوم
بی حوصلگی مال ... بی خوابی مال.. نمی دونم لطفا جواب بدین ممنون میشم
مرسی از آینه جواب میدین💞💞💞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
ممنون از این مهربونیتون سایت عالی است درجه 1👌👌👌👌
پاسخ:
یاسین:

به امید شروعی با قدرت
مرسی ازسایت خوبتون من الان 3یا4 روز که ترک کردم برام دعا کنید
پاسخ:
سجاد :
سلام ، 
آرزوی موفقیت دارم برای شما
۳۰ آبان ۹۵ ، ۱۱:۳۸ امید امیدوار1370
در جواب من تنهام💫🌟(سلام دوست عزیز تو تنها نیستی چون خدا را داری میتونی با نماز و قرآن و ذکر همیشگی باهاش حرف بزنی و وجودش را حس کنی و هیچ لذتی بالاتر از این نیست.🌺🌺🌺در رابطه با سوالتون !خدا در آیه 116سوره انعام میگه.🌟و اگر از اکثریت مردم روی زمین پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه خواهند کرد.که آنان جز از پی گمان و هوا و هوس نمیروند و جز اندیشه های باطل چیزی در دست ندارند💐((با ا نجام همه روشهای ترک 100%موفق خواهی شد.بهت قول مردونه میدهم التماس دعا پاکیتون ابدی
پاسخ:
سجاد :
متشکرم از شما 
۳۰ آبان ۹۵ ، ۰۵:۳۰ من تنهام؟😣😣
سلام
هرچی من میخوام ترک کنم رفتار اطرافیانم من را تحریک میکنند یعنی اصابت را خورد میکنند و منم تحریک میشم و به خودم میگویم باید این کار را انجام بدم و میگم این کار بهتر از همه کار ها باید چه کار کنم لطفا جوابم را بدهید خواهش
پاسخ:
سجاد :
سلام کاربر گرامی
اولا سعی کنید که با اطرافیانتون طوری برخورد کنید که برای شما مزاحمت نکنند ..
اگه راهش هست به شیوه ایی نیکو و به رفتارتان به آنها بقبولونید که اشتباه می کنند ..
دوباره با زبان گویا و خوش با آنها گفتگو کنید ... تاثیر سخن و صحبت کردن خیلی زیاد هست ، اطراف شما هر کسی که باشد ، سخن درست و صحیح اثر خودش رو میگذاره ..
و در ثانی 
شما باید سعی کنید کنترل خودتون بر خود رو بیشتر کنید ، حتی اگر رفتار دیگران نامناسب باشد ما باید آرامش خودمون رو حفظ کنیم ، پس اگه تونستی کتابهایی رو در این زمینه مطالعه بفرمایید ، شک نکنید تاثیر خواهد داشت ..
و اما ،
نهایتا در اینجور مواقع ، به فضای دورتر از آن افراد برید مثل داخل حیاط یا محیط یک پارک ، قدم بزنید تا استرس و ناراحتی شما برطرف شود ، و یا یا یه دوست صمیمی تماس بگیرید و البته از ناراحتی هاتون نگید ، مثبت صحبت کنید تا حال و هواتون عوض بشه ،
و یا وضو بگیرید و نماز بخوانید و همچنین اگه تونستید قرآن هم بخونید ، خیلی آرامش بخش هست ،
و یا موسیقی آرامش بخشی گوش بدید تا از اون حس و حال فاصله بگیرید ..
با بالا رفتن روزهای پاکی ، این حساسیت شما نسبت به رفتار دیگران از بین میره .
به امید پاکی همه دوستان
یا علی
۲۹ آبان ۹۵ ، ۱۹:۵۹ از خدا هم گله دارم.
خطاب به امیر حسین
خ.ا همون خود ارضایی هست.
پاسخ:
سجاد :
متشکریم
ببخشید خ ا یعنی چی؟
پاسخ:
سجاد :
خ ا همون خودارضایی هست
سلام
من همونم که بیشتر از 5 روز نمی تونست ترک کنه
این بار امام رضا منو طلبید و این باعث شد بتونم مدت بیشتری ترک کنم و حالا توی روز دهمم.
فقط یه موضوعی خیلیییی مغزمو درگیر کرده
امروز که با قطار داشتیم از مشهد برمیگشتیم، وقتی خواب بودم احساس کردم که ارضا شدم.
وقتی بیدار شدم دیدم از بدنم منی خارج شده.ولی من هیچ اراده ای رو اون ارضا شدن نداشتم. آیا الان باید شمارشو از اول شروع کنم؟
پاسخ:
سجاد :

سلام ، این احتلام بوده ، و خ ا نیست .
لازم نیست که از اول شروع کنین . ادامه بدین .
زیارتتون قبول
سلام.ببخشید مزاحم شدم.
میخواستم بدونم که آیا بهتر نیست که قبل از شروع کردن ترک به جای یک بار خ.ا چند بار این کار رو انجام بدیم که مایع منی کاملا تخلیه بشه و شهوتمون کمتر بشه؟؟
اخه بنظرم اینطوری می تونیم روز های بیشتری رو پاک بمونیم.
پاسخ:
سجاد :
سلام .
خ ا به دلیل خاصیتی که داره ،و ایجاد تشنگی بیشتر در جسم و روح ، هیچ موقع به صلاح نیست .
در جوابتون باید عرض کنم که خیر ، بهتر نیست .
در مقابل شهوت ، عفت قرار داره ، با عفت ورزیدن می تونین این مشکل رو حل کنید .

موفق  باشید
تقریبا۴روزه ترک کردم
الاهی به امید تو
خدایا کمکم کن
پاسخ:
سجاد :
سلام ،
به حق امام سجاد ، امام چهارم مون ،پاکی تون ابدی میشه .
یا علی
سام
من کمتر یک سال متاد بودم ولی الان ترک کردم ولی الان دیگه نمی ونم حمل کنم چی کار کنم یک سوال من اگر ی بار این کارو بکنم معتاد میشم
پاسخ:
سجاد :
سلام ، 
خصوص سوالاتون باید بگم که به دلیل سابقه شما در این کار ، با انجام این کار دوباره مبتلا خواهید شد ، چون وقتی خ ا صورت بگیره ، نفس این عمل طوری هست که ارضاء نمی شید و شما رو تشنه تر هم میکنه و اعضا تناسلی در معرض تحریک قرار می گیرن و متاسفانه به اون مرحله ایی که فکرش رو نمی کنین می رسین .
ضمن این که خ ا گناه کبیره هست و مرتکب شدن این کار به معنی مرتکب شدن گناه کبیره می باشد .
اه لعنتی بازم نشد تو روز پنجم باز انجام دادم
خیلی امیدوار شده بودم
لعنتی
ولی بازم شروع می کنم
نا امیدی واسه ادمای ضعیفه
یا حسین
پاسخ:
یاسین:
موفق باشید
نزدیکای تموم شدن روز چهارم
تو روز چهارم واقعا خیلی سخت جنگیدم
تا مرز خود ارضایی رفتم ولی وقتی به ربات کنترل شهوت مراجعه کردم
پشیموون شدم و ادامه ندادم
اگه فردا هم نزنم رکودمو میشکونم
پاسخ:
عبدالمهدی:
آفرین آقا امیرحسین
شما حتما میتونی.
سعی کنید تو روزهای اول، غذاهای محرک نخورید، خصوصا در شب.
لطفا لینک زیر رو هم بخونید

۱۶ آبان ۹۵ ، ۲۲:۱۵ بدبخت اواره
۴روز ترک کردم
الهی به امید تو
واقعا بابت مطالب ممنون
انشاالله خیر ببینید
مرسی
پاسخ:
سجاد :
سلام ؛
احسنت به شما .. هر روز رو روزی برای مبارزه با نفس بدونید و روز به روز به پیش بروید .. از انجام برنامه ها به هیچ وجه غفلت نکنید ..
موفق باشید 
یا علی
اخرای روز دوم
به امید خدا
یا حسین
پاسخ:
عبدالمهدی:
بسیار عالی

موفق باشی برادرم

یا اباعبدالله خودت دوستمون رو کمک کن
۱۶ آبان ۹۵ ، ۱۸:۳۶ منم دیگه😐
باز شروع کردم
روز دوم
پاسخ:
سجاد :
سلام ؛
احسنت به شما که امید شیطان رو ناامید می کنین . و احسنت به شما که با روحیه جنگندگی عالی تون ، مسیر صحیح رو انتخاب می کنین ..
هر روزی چیزی برای یاد گرفتن وجود دارد یاد بگیرید و عمل کنید ..
موفق و موید 
روز اول
به امید خدا
یا حسین
پاسخ:
سیداحمد

خیلی عالیه، فقط مراقب نفوذهای شیطان باش... یاحق


مصباح: درود بر اراده و جدیت شما
با قدرت و توکل، به سوى موفقیت

امیر المومنین(ع): آن که نهایت تلاش خود را صرف کند، به "تمام خواسته هایش" میرسد.
سلام بچه های عزیز برید سراغ ای اف تی با ای اف تی خیلی راحت تر می تونید ترک کنید سری به سایت www.eft.ir بزنید فیلم های آموزشی رایگان ای اف تی رو بگیرید به علاوع بعد اینکه یاد گرفتید برید سراغ کتاب کاخ فرصت ها که تو همون سایته و رایگانه اینشاالله شما هم ترک می کنید خیلی ها ترک کردن شما هم می تونید تحریک شدن ما به خاطر باورهامونه این که چه باوری نسبت به خودمون پیدا کردیم به علاوه چه باوری نسبت به جنس مخالف داریم موفق باشید.
سلام من سنم خیلی کمه فقط 13 سالمه و یه ساله که معتادم
واقعا حالم از خودم بهم می خوره بعضی وقتا دلم می خواد بمیرم
خیلی ادم کثیفی شدم.
هزار بار تو حالا ترک کردم و تشد که نشد...
ولی اگه این بار بتونم ترک کنم ،
به حق لب تشنه امام حسین الهی که تموم عمرتون خیر ببینین
پاسخ:
سجاد :
سلام ، اینبار میتونید ، خودتون رو باور کنید .. باور داشتن ارزشمندترین چیزی هست که کمکتون میکنه .. 
روشها رو مرور کنین .. از عوامل تحریک کاملا دوری کنین .
موفق باشید .
یاعلی
۱۳ آبان ۹۵ ، ۰۲:۲۰ منم دیگه😐
ای بابا
تا روز هفتم
بیشتر نتونستم
اه
این بارم نشد
😔😔😔😔😔
پاسخ:
سیداحمد

سلام دوست عزیز: خیلی ناراحت شدم، ولی ناامید نباش، خدا با ماست،قول میدم روزی بتوانیدترک کنید، فقط دستور العمل هارا موبه مو انجام بده، مهم ترین چیز دوری از محرکات هست، توجه به معنویات ،خواندن سوره لقمان، و جایگزین کردن عادت بد، ببینید علت شکستتون چی بود وآن را با جایگزین کردن عادت خوب اصلاح کنید.....شبتون خوش
۱۲ آبان ۹۵ ، ۱۳:۵۶ منم دیگه😐
عبدالمهدی
گفت اینجا بگو اشکال نداره
😑
پاسخ:
سجاد :
سلام 
پس اشکالی نداره حتما .. همین جا بگو 😊
موفق باشین
۱۲ آبان ۹۵ ، ۰۶:۵۰ منم دیگه😐
سلام
نوبتی هم باشه نوبت
روز شش ام
بچه ها دعا کنید آخر هفته رو بتونم پاک بمونم😔

.


.
پاسخ:
سجاد :
سلام
احسنت به شما ؛
خدایا کمکمون کن تا همیشه پاک باشیم .
اگه تو بخش اعلام پاکی سایت وارد بشین بهتر هست .
موفق باشین 
یا علی
۱۱ آبان ۹۵ ، ۰۷:۱۷ منم دیگه😐
سلاااام
.
روز پنجم


.
پاسخ:
سجاد :
سلام 
به حق پنج تن ، موفق باشین ،
ان شاء الله
سلام سایت شما زندگی منو تغیر داد ممنونم
پاسخ:
عاقبت بخیر شی برادرم
۱۰ آبان ۹۵ ، ۰۶:۵۰ منم دیگه😐
صبح بخیر

.
"چهارمین روز پاکی"
.
پاسخ:
سجاد :
سلام 
وقت تون بخیر 
روز خوبی رو براتون آرزومندم .
موفق باشین
۰۹ آبان ۹۵ ، ۱۲:۴۸ منم دیگه😐
سلام مجدد
اونم ثبت نام کردم
ولی با این صفحه بیشتر حال میکنم
مرسی
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
باشه مشکلی نیست

اونجا هم مدیر مربوطه در اولین فرصت، نامتون رو وارد جدول میکنن
۰۸ آبان ۹۵ ، ۲۳:۰۲ منم دیگه😐
سلام مجدد
و تشکر
چه خوب آنلاین جواب میدید👍
فقط از من یک روز دیر شد
اینم سومین روز😆
کلا من هر روز و میشمارم
شما تشویقم کنید
اگه هم یه روز خبرم نشد
نگرانم شید
ثواب داره دیگه😆
مرسی مدیر مسئول سایت
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
خواهش میکنیم
میتونید در بخش زیر هر روز، روزهای پاکیتون رو اعلام کنید، و درخواست بدید تا نامتون هم وارد جدول بشه.


ان شاءالله که هر روز ازتون خبری بشه :)
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام..!
40 روز بیشتر بود که پاک بودم امروز رفتم سمتش دوباره خود ارضایی کردم..!
احساس میکردم خیلی نیاز دارم احساس میکردم اگه این کارو نمیکردم ** ** *** ** ***** ****** ** ***** *** اوضاعم خیلی بد بود..!😭😭😭😭
چییییی کاااااار کنم ؟
وای خدااااااااااا..😭😭😭😭
پاسخ:
مصباح: سلام آبجی گل
بابت این اتفاق متاسفم خواهر خوبم

عددت عدد خوبیه آبجی جان
ان شاء الله میتونی ابدی ترک کنی
فقط اینکه همیشه باید حواسمون رو جمع کنیم

با چهل روز پاکی عادت به خ.ا از بین میره اما شهوت نابود نمیشه! همواره باید مواظب بود... مواظب افکار، مواظب نگاهمون
کیفیت پاکی خیلی مهمه آبجی جان


اینجور موقع ها که حس میکنی نیاز شدیدی به رابطه جنسی داری کافیه سوره ناس و لقمان رو بخونی
بیشتر این احساس کاذبه و شیطان کثیفی به اسم "وسواس خناس" این کار رو انجام میده
برای همین همون موقع که داری آیات ابتدایی سوره لقمان رو میخونی قشنگ حس میکنی که شهوتت داره فروکش میکنه و تا آخر سوره تقریبا چیزی ازش باقی نمیمونه
البته وضو با آب سرد هم خیلی کمک میکنه و همینطور شربت آبلیمو
با این کارها دیگه اثری از شهوت باقی نمیمونه خواهرم و اون حس کاذب هم از بین میره

فکر فکر فکر
فکر قشنگت رو کنترل کن آبجی جان
مطمئنم موفق میشی

منتظر خبرای خیلی خوبی ازت هستیم خواهر گلم

علی یار و یاورت
۰۸ آبان ۹۵ ، ۰۹:۰۷ منم دیگه😐
سلام
خسته نباشید
من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

عین عقده ای ها
حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
خب چکار کنم
اینطوری درس هم نمیشه خوند اخر هفته ها!
امروزم دومین روز پاکیمه😆
پاسخ:
مصباح: سلام دوست عزیز
خدا قوت

حتما برای روزهای تعطیل از قبل برنامه داشته باشید تا زمان بیکاریتون به صفر برسه
اگه امکانش هست به کتابخونه برید و اونجا درس بخونین

اگر احتمال میدین که ممکنه این روزها لغزش کنید حتما از قبل شرایط لازم رو فراهم کنین
مثلا از قبل شربت آبلیمو تهیه کنین و توی یخچال بذارید تا وقتی لازم شد ازش استفاده کنید

وضو با آب سرد و خوندن سوره لقمان و صد البته نماز اول وقت تا حد زیادی پاکی شما رو تضمین میکنن

با آرزوی موفقیت برای شما
یا علی مدد
۰۷ آبان ۹۵ ، ۰۴:۲۴ منم دیگه😐
سلام
خسته نباشید
من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

عین عقده ای ها
حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
لطفا وقت بذارید و متن زیر رو کامل بخونید.

سلام
من روشی دارم که بسیار کار آمد و اصولی میباشد و تا الان حدود 6 نفر هم تونستم درمان کنم . ولی چون یک مسئله خاص میباشد همه نمیتونن بیان کنن تا راهنمایی کنم .
کسی مایل بود از طریق ایمیل در ارتباط باشه تا شروع کنیم
پاسخ:
مصباح: سلام لطفا روشتون رو به صورت خصوصی برای ما هم ارسال کنید
اگه روش خوبی بود حتما به روشها اضافش میکنیم اینطوری به خیلی از دوستانتون کمک بزرگی کردید

حق نگهدارتون
مسخرس . واقعا چی فکر کردین
سلام من کلاس دوم دبیرستانم بارها سعی کردم ترک کنم تصمیم جدی بوده همیشه تا مزر ۳۰ روز هم رفتم اما نشده میدونم رو درسم تاثیر میذاره حسش کردم الان ۷ روز هست پاکم خداکنه ترک کنم
پاسخ:
سجاد :
سلام
درس ابزار خوبی برای مقابله با خ ا هست . هرچه بیشتر خودت رو سرگرم کنی ، تو ترک هم موفق تر هستی .
بارها تا 30 روز پیش رفتین ، اما به دلایلی نتونستین ادامه بدین ، اون دلایل رو جستجو کنید . و از این اتفاقات نتیجه گیری کنید  ... 
خطرهای پیش رو غفلت و سهل انگاری هستند احتمالا ..
از این تجربه ها استقاده کنید برای لحظات حساس و اجازه ندید به دلایل قبلی شکست بخورین.
موفق باشید
سلام خواهش میکنم کمک کنید باد کرده درست میشه؟
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
ببخشید میشه مطلبتون رو واضح تر بنویسید تا بتونیم راهنمایی کنیم؟
مقصودتون بیضه ها هستند یا آلت؟
چه اتفاقی افتاد
آیا بعد از خ.ا اینطور شدید؟
چه مدته؟
اگر بخواهید میتونید مطلبتون رو خصوصی بفرستید(تیک ارسال نظر بصورت خصوصی رو بزنید)
من تقریبا دو روز یکبار اینکار را مى کردم ولى در محرم از امام حسین خواستم و تونستم ١٥ روز پاک باشم ولى امروز دوباره اینکارو انجام دادم امیدوارم روشتون جواب بده
پاسخ:
صبا
میده دوست عزیز فقط همت شما رو میطلبه
سوار خوب کشتیه نجاتی شدین...
بپا غرق گناه نشی
سلام تقرییا سه ساله خود ارضایی میکنم و واقعلا پشیمونم چندین بار تلاش کردم ترک کنم ولی نمیتونستم تا امروز با سایتتون برخوردم امیدوارم بتونم بعد از سه سال ترکش کنم وااقعلا پشیمونم :(
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام
ان شاالله حتما میتونید.
دوستان زیادی با سابقه خیلی بیشتر بودن که تونستن ترک کنن.
از قسمتهای مختلف سایت هم میتونید استفاده کنید.
لطفا روش زیر رو برای ترک بخونید.

من 3 سال جلق میزدم وبا این روش ترکش کردم
پاسخ:
یاسین:

سلام داداش

خدا رو شکر
۰۷ مهر ۹۵ ، ۱۹:۴۹ محمدم یه کلافه
سلام وقتی وسوسه میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم ولی وقتی انجامش میدم خیلی پشیمون میشم.
یه سوال:
پس ازترک چجوری گوذی کمر یا علام دیگه میتونیم به حالت عادی برگردونیم یا بعد از ازذواج اگه ترک کرده باشم به مشکل زود انزالی برمیخورم یا خیر؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
پاسخ:
عبدالمهدی:
سلام دوست عزیز
انسان باید در همون بزنگاه مراقب باشه تا فریب نخوره.
نباید اصلا سراغ موارد یا افکاری برید که تحریکتون میکنه، که بعدش با شکست مواجه بشید.
لطفا روشهای سایت رو بکار بگیرید. ان شاالله موفقید.
اما درمورد سوالتون
پس از ترک، بسته به میزان عوارض، در طی دوره حدودا چند ماهه تمام عوارض بهبود پیدا میکنند و به حالت قبل برمیگرده.
و همینطور درمورد زودانزالی.
البته رابطه با همسر خیلی با خ.ا فرق میکنه، و اگر الان فکر میکنید زودانزالی دارید، به این معنا نیست که در رابطه با همسر هم چنین اتفاقی بیفته. ولی به هر حال با ترک خوب میشه.
موفق شید

سلام من کلاس هفتمم هر دو روز یکبار این کارو انجام میدم و میخوام فقط ترکش کنم و سراغش نرم بعضی وقتا میخوام خودکشی کنم
پاسخ:
یاسین:
سلام داداش

تا گرفتارش به طور شدید نشدین همین الان شروع کنید:

روش ها رو به طور کامل اجرا کنید و ارتباطتون رو با ما قطع نکید

بهترین روش دنیا برای ترک استمنا


سلام خسته نباشید.17 روزه پاکم.من امروز خواب بودم وقتی از خواب بیدار شدم و به خودم اومدم دیدم که دارم خودارزایی میکنم سریع از جام بلند شدم وقتی چک کردم فقط لباس زیرم کمی رطوبت داشت. به نظرتون باید شمارش رو از اول شروع کنم ؟
پاسخ:
سلام
اگر به اوج شهوت نرسیدید، اون مایع منی نبوده و نیازی به شمارش مجدد نیست.
و اگر شک دارید که به اوج شهوت رسیدید یا نه، باز هم ادامه بدید.
لطفا جهت اطلاع دقیق تر از مطلب، در قسمت زیر،راه تشخیص جنابت(مساله 4) رو مطالعه بفرمایید.


توجه کنید مطلبی که عرض کردم در حالتیه که مثلا شما داشتید دست میزدید، ولی اگر منظورتون اینه که تو خواب ناخودآگاه داشته مایعی خارج میشده، باز هم همون حکم قبل رو داره، ولی فرقش اینه که در خواب حتی اگر به اوج شهوت هم برسید و منی خارج بشه، گناهی نکردید. فقط بعدش باید غسل کنید
من چهارده ساله و هشت سال این عمل زشت رو تکرار میکردم و نمی دانستم و خوشبختانه با مطالب شما من یک روزه در ترک هستم به امید خدا.
پاسخ:
محمدجواد:

سلام.حقیقتا اگر بخواهید با همان روش ترک موفق میشوید.

موفقیت در همین نزدیکی هاست.ان را دریابید.
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
به نظر شما من با **** ***** *** *** *** **** از شر این کار خلاص میشم
پاسخ:
محمدجواد:

دوست عزیز ما داریم ه ا رو ترک میکنیم چون گناه هست.و عوارض جبران ناپذیری داره.بعد شما اینو میگی؟!!
خب اون کارم العیاذبالله خیلی زشت و گناه هست.لطفا ترک کنید.