10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

بایگانی

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

نظرات (۶۱۸)

 1. یه بنده حقیر وبی مصرف

  من تازه شروع کردم و از کارای قدیمیم که میکردم واقعا از خودم ناراحتم 
  منون از شما درمورد راه حل ها 
  به امید خدا تو ترکم
  • پاسخ:

   آذر:
   سلام 
   چه عالی ،خیلی خوبه که  تصمیم به ترک گرفتین
   میتونید در بخش اعلام پاکی ،هر روز اعلام پاکی داشته باشید
   کارهای گذشته هم با توکل به خدا و ترک این گناه جبران میشه
   فقط
   یه اسم خوب و با مسما انتخاب کنید 
   همه ی بنده ها خدا به علتی آفریده شدن 
   بی مصرف❌
   اشرف مخلوقات✔
 2. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام 
  ****** **** ** **** **** ** * *** ** ***** ****** *** * **** ** ** ** *** **** ***** *** ***** *** *** ****** **** ** *** **** **** **** 
  ********* **** *** **** ***** *** *** ******** *** *** *** *** ** ***** **** ** ** *** ** ** ** **** ** **** **** ** *** **** **** *** **** *** ** ** **** **** ***** ****** * ***** **** 
  *** *** *** **** *** ***** **** 
  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام 
   لطفا اینقدر بی پرده صحبت نکنید 
   اما برای رفع مشکلتون میتونید پست ترک خ ا رو بخونید و اراده کنید 
   زمین رو شده چنگ بزنید اما سمتش نرید 
   بعدا بیاید اینجا اعلام پاکی کنید هر روز 
   شکستم خوردین دندتون نرم دوباره تلاش کنید 
   هیچ عیبی نداره 
   اما به خدا نزدیک بشید 
   روضه گوش کنید به امام حسین نزدیک بشید 
   مطمئنا اینا کمکتون میکنن که ترک کنید 
   ترک کردن چیز سختی نیست 
   اینکه به خودت حالی کنی میتونی سخته 
   موفق باشید
 3. سلام یه سوال دیگه ایا برهنه گشتن در خانه بدون استبنا و فیلم های مستهجن گناه هست؟
  • پاسخ:

   مصباح
   سلام، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

 4. سلام من 20روز ترک کردم الان مشکلی که دارم بهم حمله دست میده که اینکاررو کنم چیکارکنم تا پیری من به دلایلی نمیتوانم ازدواج کنم و روابط جنسی و یا عاطفی داشته باشم دلیلش هم مربوط میشه به بیماری زنتیکیم لطفا کمکم کنید؟
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا رضا.
   تبریک میگم بیت روز طلاییتون رو. انشالله همیشه موفق باشید.
   آقا رضا سعی کنید اصلا بیکار نباشید. ورزش کنید .
   این حمله ها طبیعیه باید بتونید کنترلش کنید.
   هر وقت سراغتون اومدن پاشید و یه لیوان آب بخورید بعدشم یه دور تو خونه بزنید.
   راستی غذاهایی که میخورید خیلی تاثیر داره.
   یه راه حل ویژه یادم اومد.
   داداش یه کاغذ بردار و هر وقت شهوت بهت حمله کرد تاریخ اون روز رو تو کاغذ بنویسید. بعد از دو سه هفته تاریخ هارو نگاه کنید متوجه میشید که یه الگو بوجود اومده و شما روزهای خاصی تحریک میشید. راستی دلیل تحریک رو هم بنویسید.
   اینجوری میتونید اون روز ها رو راحت تر کنترل کنید و براشون برنامه داشته باشید.
   انشالله که کار ساز باشه. یاعلی خدانگهدار

 5. سلام😍
  من چهلمین روز پاکیمه 
  باور کردنی نیس وای چقد عوض شدم 
  دیگ با اندک چیزی شهوتی نمیشم و خیلی حس خوبی که منو خیلی شاد کرده 
  دیگ به زودی نمیرنجم و عصبی نمیشم

  واو بهتر از این نمیشه 

  دوست من این تازه اولشه حالا بزار یه مدت دیگه بگذره چی میشم اونموقعه😍😍😍
  • پاسخ:

   مرتضی نعمتی:
   سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم انشاءالله که همیشه همینطور پاک بمونید
   فقط یه نکته هیچ وقت به خودتون مغرور نشید که اگه مغرور بشی دوباره رفتی سرجای اولت هر وقت احساس عُجب و غرور کردی دست به آسمون بردار و بگو 
   خدایا من بنده گناه کار توام خودت من رو از گناه حفظ کن
 6. سلام من بعضی وقتا که  تحریک میشم یا بعضی وقتا که خود ارضایی میکنم ته ادارم یه مایع خیلی کم چسبند و کش دار میاد اون چیه ؟؟؟؟

  بعضی وقتام که تحریک میشم همون طوری میشه ایا توبم شکسته یا باید غسل کنم
  • پاسخ:

   مرتضی نعمتی:
   سلام دوست عزیز اینم جواب کامل سوالتون:

   آبهایی که از انسان خارج می شود پنج قسم است.
   ۱- بول:

    

   ۲-منى: آبى است که در اوج شهوت (ارگاسم) خارج می شود و به دنبال آن بدن سست می شود و انسان لذت می برد.

    

   ۳- مذى: آبى است که نوعا هنگام تحریک مختصر جنسى و بعد از آن خارج مى‏شود.

    

   ۴- وذى: آبى است که بعد از خروج منى خارج مى‏شود.

    

   ۵- ودى: آب سفید رنگی است که بعد از بول کردن خارج مى‏گردد.

    

   حکم آبها:
   ۱- بول و منی نجس است و طهارت لازم دارد. با خروج منی غسل جنابت نیز به انسان واجب می شود.

    

   ۲- آبی که گاهی بعد از شوخی با همسریا تحریک شهوت از هر طریقی, بدون ارگاسم، خارج می شود( مذی)پاک است و غسل ندارد و وضو و غسل را باطل نمی کند.

    

   ۳- آبی که گاهی بعد از بول خارج می شود( ودی) و شباهت به منی دارد آن هم موجب غسل نمی شود، ولی اگر یقین داشته باشد که با بول برخورد داشته, نجس است و لازم است محل خروج را تطهیر شود.

    

   ۴- همین طور آبی که گاهی بعد از منی بیرون می آید و به آن (وذی) می گویند, به خودی خود پاک است و موجب غسل نمی شود, اگرچه شخص قبل از آن به واسطه خروج منی جنب شده و به غسل نیاز دارد.
   بنابراین هر آبی که از بدن خارج می شود حکم منی را ندارد و موجب غسل نمی شود.

    

   نشانه های منی در مردان:

   همه مراجع (به جز آیات عظام بهجت، صافى و مکارم) خروج منى در مرد داراى سه نشانه است:

   ۱٫ همراه با شهوت باشد.

   ۲٫ با جستن بیرون آید.

   ۳٫ بدن سست شود.

   اگر هیچ یک از نشانه‏هاى سه گانه و یا یکى از آنها را نداشت، حکم به منى نمى‏شود؛ مگر آنکه از راه دیگرى یقین کند که منى است.V}توضیح‏المسائل مراجع، م ۳۴۶؛ آیت‏الله وحید، توضیح‏المسائل، م ۳۵۲؛ آیت‏الله نورى، توضیح‏المسائل، م ۳۴۷؛ آیت‏الله خامنه‏اى، اجوبه الاستفتاءات، س ۱۸۰٫{V

    

   آیات عظام بهجت و مکارم خروج منى در مرد داراى دو نشانه است:

   ۱٫ همراه با شهوت باشد.

   ۲٫ با جستن بیرون آید. اگر هیچ یک از دو نشانه یا یکى از آن دو را نداشت، حکم به منى نمى‏شود؛ مگر آنکه از راه دیگرى یقین کند که منى است.

 7. سلام از دیروز خیلی بهم فشار میومد . وامروز از صبح تنها بودم . تا حالا توی تنهایی پنج دقیقه هم دوام نیاورده بودم ولی امروز در حالی که هر لحظه بهم فشار میو مد تونستم حدود پنج ساعت مقاومت کنم . اما بعدش شکست خوردم . هم عصبانی ام هم خیلی ناراحت که هم ارزش اون مقاومت و مبارزه رو از بین بردم وهم شکست خوردم  . کلا داغون روزم حروم شد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   همیشه به نیمه پر لیوان هم نگاه کنید
   اینکه از ۵ دقیقه مقاومتتون به ۵ ساعت رسیده
   اما کارتون خالی از اشکال نبوده
   وقتی دیدید تحریک شدید
   نباید به تنهایی که عامل اصلی لغزش فکریتون بوده ادامه میدادید
   و اگر مجبورا تنها باید میبودید
   راهکارهای اورژانسی که معنوی و مثبت باشن
   ادرار نوسانی
   وضو با آب سرد
   نماز یا دعا خوندن
   قرآن خوندن
   شربت آبلیمو خوردن
   ورزش کزدن تو حیاط
   و یا حتی خوابیدن

   پس تجربه شد براتون تا تو مواقع مشابه عملکرد بهتری داشته باشید.
 8. سلام.من بعد دو دوره ی 40 یا 45 روزه چند روز در میون شروع به خود ارضایی کردم.دلم میخواد دوباره مث قبل پاک بشم.لطفا راهنمایی کنید.من هم ورزش میکنم هم وقتم تقریبا پره ولی با این حال بازم انجام میدم.کمک کنید لطفا.
 9. سلام من 17روزه ترک کردم ولی الان یه مشکل دارم اونم اینه که به هرجیزی حساس شدم  هرچیزی که میبینم و فکر مستهجن سراغم میاد حالت خود ارضاعی بهم دست میده ولی تحمل میکنم احساس زود انزالی دارم ایا این عمر زود به هنگام طبیعیه ویا برم دکتر جون شنیدم زود انزالی هم بیماریه؟
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام این فکرا مربوط به فیلمای مستهجنه و تخیلات جنسی که بعد از ترک میزون میشه تا یه 10 20 روز دیگه
   زود انزالی بیماری هست ولی خب یکمش با ترک از بین میره بقیش هم زانی که رابطه ی جنسی برقرار کنید میره که حالا یه روش هایی داره که یه سرچ بزنید میاد و با شریکتون میتونید انجامشون بدین ولی دکتر هم کار خاصی براتون زیاد انجام نمیده همینا رو میگه با یه سری قرص که بدرد نمیخوره
   یا علی  
  • پاسخ:

   داش علی:
   بله حتما میره
   بستگی به خود فرد داره بیشتر عوارضی که زندگیه آدمو مختل میکنه تقریبا توی یکی دو ماه اول از بین میره بقیش هم حالا تا 6 ماه تا 8 ماه میره دیگه بستگی داره ممکنه تا 1 سال هم طول بکشه به بازم میگم خودتون بستگی داره اینا رو فقط تقریبی گفتم
   یا علی

 10. سلام من ۴ ساله دارم بااین بیماری میجنگم من هروزخودارضای میکردم تا اومدم این سایت دیدم وتصمیم بهدترک گرفتم خیلی سخت فوقش ۱۵روز میتونستم خ ارضای نکنم وبازشکست میخوردم من از۱۷ سالگی به این بیماری معتادشده بودم الانم هم ۲۸ سالمه خدایش زندگیمونابودکرده بودوخدارشکرامسال تونستم ترک کنم وتوخواب هم ارضا نمیشم یا دیگه شهوتم ازبین رفته ممنون ازسایت  خوبتون
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام
   آفرین به شما دوست خوبم
   عجرتون با خدا 
   در تمامیه مراحل زندگیتون به امید خدا موفق باشید
   یا علی
 11. سلام واقعا سایتتون عالی هه خدا خیرتون بده. هم از نظر پیگیریش و هم از نظر مطالب من که تونستم ترک کنم.
  دوستان حتما قبلا از این که کامنت بزاری دوباره من شکست خوردم پیشنهاد میکنم تمام مطالب این سایت رو بخونید و قطعا ترک تان داعم است. مهم ترین نکته در ترک خود ارضایی پاک کردن تمام گوشی و کامپیوتر هست. اینترنت هم تا یک ماه استفاده نکنید هیچ طوری نمیشه به خدا و سعی کنید وقت زندگیتون رو همیشه پر کنید و هیچ وقت بیکار نباشید چون این فکر دوباره میاد به سراغتون. ورزش هم بکنید خیلی خوب است. با دوست های بد هم اصلا نگردید چون وسوسه به انجام به این کار میشید و خلاصه که تمام مطالب سایت هم بخونید که عالیه. بنده خودم الان 4 ماهه پاکم و حس خیلی شادابی دارم.
  خدا گفته از تو حرکت از من برکت پس یا علی شروع به ترک کنید دوستان خیلی ترک خود ارضایی خوبه انقدر فواید داره که میخوای همیشه پاک باشی پس تمام نکات رو رعایت کنید تا بتونید پاک باشید.
  یا علی
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا امین. خداروشکر که موفق شدید.
   کاملا درسته حرفاتون. شما لطف دارید.
   انشالله پاکیه هممون ابدی بشه.
   یاعلی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   درووود بر شما
   موفق باشید
 12. دیگه خسته شدم با موقعیت کاری و اجتماعی خوب در سی سالگی درگیر این قضیه هستم.روح و روانمو داغون کرده.هر کار میکنم نمیشه.از طرفی با مسائل دینی هم نمیتونم خودمو متقاعد کنم.فقط باید راه کار عملی باشه.من بیشتر احساسا خستگی دارم اما از پس کارام به خوبی بر میام.ولی در هفته حد اقل 5 بار خودارضایی دارم.اعصاب و روانم به هم میریزه.سالها این قضیه ادامه داشته.په غلطی بکنم اخه.اخرین بار دیروز بود
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام علی آقا.
   اصلا نگران نباشید.
   دانشمندان غربی هم این عمل رو منع کردن پس این عمل همه جای دنیا غلط هست و همه عوارض ویران کننداش رو قبول دارن.
   پس هر چه سریع تر توبه کنید بخاطر سلامتیه خودتون.
   ماهم کمکتون میکنیم. انشالله که موفق باشید.
   یاعلی
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام سلام آقا کامیار با اراده.
   خیلی عااااالی ماشالله به این روحیه و انگیزه.
   دوهفته پاکی مبارکتون باشه انشالله بشه دوسال انشالله ابدی بشه.
   با قدرت تلاش کنید برای موفقیت.
   داداش چرا تو بخش اعلام پاکی اعلام پاکی نمیکنید؟🤔
   براتون آرزوی موفقیت دارم.
   خدانگهدار
 13. یه سوال داشتم من استبناع رو10روز بود ترک کرده بودم و دوباره به اینکار دست زدم ولی انگار نصفه انحام دادم اخه بدنم سست نشد ایا باید روز هام برمیگرده از اول؟
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   محمد جان  نشانه های جنب شدن در آقایان سه چیز است.
   ۱_ جهش منی
   ۲_سست شدن بدن بعد از خارج شدن منی
   ۳_ اوج لذت.
   اگه حتی یکی از این نشانه هارو نداشته باشین توبتون درسته.
   اینطور که شما میگید خداروشکر توبتون نشکسته و نیاز نیست از اول شروع کنید ولی داداش بیشتر مواظب باشید.
   یاعلی 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   ودی مایعی است که گاها بعد از بول از انسان خارج میشود و کمی سفید و چسبنده است.
   اگر با منی یا ادرار آلوده نشده باشد پاک است.
 14. سلام 
  مدیران سایت که قطعا خودتون هم تجربه داشتین...
  لطف کنید بطور خلاصه وار بنویسید که بعد از ترک چه عکس العملهایی در جسم و روح ایجاد میشه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسبن:
   سلام
   وقتی پاکی جسمت پاکه
   وقتی جسمت پاکه
   شاداب تری
   با خودت میگی من که پاکم بزار وضوهم بگیرم
   بعد که وضو داری
   خب میگی بزار نمازاممم اول وقت بخونم
   بعدش چون همیشه وضو میگیری
   از کوچکترین زمانات برای خوندن قرآن استفاده میکنی
   وقتی قرآن میخونی به حرفای خدا توجه میکنی
   خود بخود میبینی تو این مدت
   که غرق نماز و قرآن و پاکی بوده
   چقدر هوای مادرتو دلشتی
   چقدر صبور شدی
   چقدر اعتماد بنفست برگشته
   زیادی خرف نمیزنی
   کم میگی اما درست میگی
   چقدر شاداب تر شدی
   دیگه روحت تعالی پیدا کرده
   دوست داری ببینی دیگه چه کارایی خدا گفته انجام بدی
   که بیشتر آرامش داشته باشی
   تحمل مشکلات راحتر میشه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خداروشکر
   این پاکی
   و
   شادی
   همیشگی باشه ان شاءالله
   درووود بر شما
   که در جهت پاکی نفستون تلاش میکنید
   موفق باشید
 15. سلام من وقتی حدود سه چهار روز این کارو نمیکنم حال روحیم عوض میشه یه جورایی یه حس اضطراب و غم میاد سراغم و یه حسه تنهایی که به وضوح اینو میفهمم . یه حال گنگ . بعد از سه چهار روز چه طوری جلوی این حال گنگ رو بگیرم؟ هر قدر سر خودمو شلوغ میکنم بازم یه جا این حس میاد . چه کار کنم؟
  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام 
   روزای اول تا ماه اول این حالات طبیعیه 
   حتی مورد داریم (خود من ) روزای اول بدن درد و بی حالی شدید گرفته .. 
   اما به مرور زمان نه تنها این حسای باطل از بین میرن بلکه چنان نشاطی زندگیتونو فرا میگیره که قابل تمثیل نیست .. 
   تنها راهش همین مشغول کردن خودتونه 
   از گوشی و تلگرام و اینستا مخصوصا دور باشید 
   روزانه ۲ ساعت بیشنر با گوشی گرم نگیرید 
   با خونواده باشید 
   شعر بخونید 
   یه خاطرات خوب فکر کنید 
   حتما موفق میشید 
   شما میتونید به توان ۱۰۰۰ 
 16. یه سوال دیگه هم داشتم مزی پاک هستش چون وقتی ترک کردم استبناع رو  انگار مزی  تولید میشه ؟
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام وقتی فرد تحریک میشه مایع مذی خارج میشه.
   که پاک هست و توبه را نمیشکند ونیازی به غسل نیست.
   سعی کنید از محرکات دوری کنید.
   پاکی تون هم تبریک میگم:)
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا سعید.
   اگه منظورتون خود ارضاییه باید عرض کنم که از نظر اسلام این عمل گناه کبیره است و عوارض خیلی خیلی زیادی داره و واقعا ویران کننده اس.
   درباره ی زشتی این گناه همینرو بگم که امام صادق علیه السلام میفرمایند:
   من با کسی که این کار را انجام میدهد غذا نمیخورم. ببینید این عمل چقد زشته که امام صادق که آیینه ی خداست چنین میفرمایند.
   موفق باشید.
 17. یه سوال من 16روزه ترک کردم فقط یه سوال کنجکاوی داشتم اونم اینه که وقتی کسی  خود ارضایی کرده باشه بعد بره حمام تمیز بشه نماز باطل است؟

  • پاسخ:

   Reza133
   سلام داداش نوید.
   تبریک میگم ۱۶ روز پاکیتون رو.
   ماشالله خیلی عالیه با قدرت جلو برید.
   داداش منی از بدن خارج بشه و جنب بشید باید غسل کنید.
   دو نوع غسل دارم.
   ۱_ غسل ارتماسی: این نوع غسل در مکانهایی مثل استخر انجام میشه.
   طریقه ی انجامش هم اینجوریه که اول نیت کنید( غسل جنابت میکنم قربتا الی الله) در مرحله ی دوم خودتون رو جوری تو آب بندازید که کلا بدنتون در یک زمان زیر آب باشه. مرحله ی سوم اینکه زیر آب یه تکونی بخودتون بدید م احتیاط.
   ۲_غسل ترتیبی: این غسل بیشتر مورد استفاده قرار میگیره. اول باید نیت کنید.
   بعد از نیت سرو گردن رو بگیرید زیر آب و بشورید. بعد از سرو گردن، سمت راست بنتون رو زیر دوش بگیرید و بشورید و بعد از سمت راست، سمت چپ بدنتون رو بشورید. برا احتیاط زمانی که نصف بدنتون زیره دوشه با دست روی اون قسمت بکشید.
   دوست عزیز بعد از خ.ا باید غسل کنید. وگرنه نمازتون باطله چون بدنتون نجسه.
   یاعلی مدد خدانگهدار
 18. با سلام
  من ۸ روز بود که ترک کرده بودم و بیشتر قسمت های سایتتون رو هم خوندم ولی دیروز این عمل زشت رو تکرار کردم
  و‌الان خیلی ناراحتم،...
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلاااام به شما
   اول تبریک بابت 8 روز ترک 😍😍 ک نشون میده شما میییتونید💪💪💪
   دوم تبریک بابت این ک سایتو مطالعه کردید و تجربه ب دست اوردید😀😀
   سومین تبریک بابت حالت پشیمانیتون 
   و چهارمیش بابت این ک شما الان انقققدر قوی شدید ک اگر علت این شکست رو پیدا کنید اونوخ خیلی محکم تر از قبل میشید
   فرض کنید علت شکستی ک شما انقدر دقیق داشتید تو مسیر پاکی پیش میرفتید وقتی این علتو بدونید خیلی دقیقتر و بهتر میشه و حواستونو جمع میکنید ک دیگه این شرایط تکرار نشه
   تو بخش اعلام پاکی منتظر حضور مجددتون هستیم برادر 😊
 19. هر عوارضی پیش بیاد از بین میره 
  اصلا تو ترک کن بعد 2ماه شروع میشه اووووف خیلیییی خوب میشه اصلا انگار تازه متولد شدی
 20. ... به Badbakht

  سلام 

  بله نه تنها بد تر نمیشید بلکه بهتر هم میشید 

  اما برای کمر دردتون هفته ایی سه بار تخم مرغ بخورید و 

  نخود چی خام زیاد تر استفاده کنید 
  برای چشمتون هم در حمام کف پاتون را سنگ پا بکشید مخصوصا انگشت کنار شصت پاتون 

  یا حق 
  • پاسخ:

   Reza133
   خیلی ممنون🌹
 21. یه سوال‌.

  من میخام خوددارضایی رو ترک کنم میخاستم بدونم بعد اینکه ترک کردم کمرم دوباره خوب میشه و چشم هم دوباره تقویت میشه و مثل اولش میشه اخه از دور تار میبینم توروخدا پاسخ واقعی بدین.
  و اینکه چه غذایی رو برای تقویت چشم و کمر بخورم ممنون...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   بلع خوب میشه
   اما نمیشه زمان دقیق تعیین کرد
   مثلا 3 ماه شما در نظر بگیرید

   ولی کلا خوبه که چشماتون رو چک بکنید.
   اگر ضعیف شده باشه سشاید نیاز به عینک داشته باشه

   البته خ.ا چشم رو ضعیف نمیکنه اما یکم تاری دید ایجاد میکنه که به مرور خوب میشه.

   برای تقویت چشم: هویج. اسفناج. کلم بروکلی. فلفل دلمه ای. و ماهی. مغزیجات(بادام گردو. پسته. فندق). زرده تخم مرغ.
   برای تقویت کمر هم ورزش هایی هست که تو اینترنت بزنید براتون میاره .عسل هم خوبه

 22. منم ۱۰۰ بار تصمیم به ترک گرفتم و نشد
  الان که این سایتو خوندم باز به فکر ترک افتادم
  فقط چندوقت پیشا یه چی خوندم که کلا ناامیدم کرد
  گفته بود پیامبر لعنت کرده اونی که این کارو میکنه رو

  • پاسخ:

   یا لثارات الخسین:
   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم بابت این تصمیم
   خوف و رجا با هم هست
   ترس و امید
   درسته احادیث زیادی در موردنگوهش خ.ا هست
   اما احادیث زیادی هم از اثرات توبه و لطف و بخشش خداهست.

   شما پاک بشید خدا هم میبخشه حتما.
 23. سلام 
  اقا 26 روزه که ترکم
  ولی ریا نباشه از دیشبه بدجور دیوونم کرده ولی هرجور شده دارم خودمو کنترل میکنم...چقد سخته ادم جلوی نفس رو بگیره
  • پاسخ:

   سفیرپاکی:
   درود خدا بر شما جوان بهشتی 
   چه روزای خوبی در راهه...
   ببین 
   وسوسه شدن طبیعیه 
   اگه پای وسوسه در میان نبود که ترک هیچ معنایی نداشت 
   تا میتونی توی جمع باش 
   اصلا تنها نشو 
   خوراکی های محرک نخور
   به افکار جنسی پرو بال نده 
   حال و هواتو عوض کن
   نگاهت رو کنترل کن
   یه ذره همت کنی حله 
   سریع تسلیم نشو 
   حتی اگه قراره جونتو ازت بگیرن تا خ.ا کنی باید تحمل کنی تا رها بشی
   تومیتونی مطمئنم
 24. Reza133
  به مهدی:
  سلام.
  آقا مهدی نداشتن تمرکز و ضعیف شدن حافظه از عوارض این بیماریه.
  ولی با ترک ذهنتون به حالت قبل بر میگرده و حتی از قبل هم بهتر میشه.
  انشالله که مشکلی پیش نیاد.
  یاعلی

 25. از مدیریت (سفیر پاکی)خطاب به کاربر محترم ((مهدی))

  سلام

  بله متاسفانه خ.ا با ترشح دوپامین در مغز سبب تحلیل سلول های مغز میشه و فردی که مبتلاست به مرور حافظه ش تضعیف میشه.

  دوست خوبم

  محکم باش!

  وقتی احساس میکنی وسوسه ها داره شروع میشه ، نترس!

  همه نفرتت از اون گناهو یکجا جمع کن و محکم بخوابون زیر گوش شیطون

  بعدش هم به آغوش مهربون خدا پناه ببر....

  خودتو دست کم نگیر رفیق....

 26. سلام من چند وقت پیش تصمیم به ترک این کار کردم و تا روز 20ام پیش رفتم اما باز تکرار کردم من خیلی شدید بود یعنی گاها هرروز انجام می شد اما الان خیلی کم شده هفته ایی یکبار یا چندروز یکباروقتایی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی دارم انجام میشه اما بعدش پشیمون میشم و خجالت زده میخوام این کار برای همیشه از ذهنم بره بیرون امشب برای همیشه تصمیم گرفتم که دیگه اینکارو نکنم امیدوارم آخرین باری باشه که قسمم و میشکنم
 27. سلام ببخشید  گفتید 3 یا 2ماه مشکل موریزی حل میشه ، من مشکل ژنتیکی داریم اما برا سفیدی مو حالا چه کنیم ریزشش کمتر بشه؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   منظور از حل شدن این نیست کخ خودبخود حل میشه.
   هم برای سفیدی مو و هم ریزشش به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید.
   ضمن اینکه ترک میکنید صبور هم باشید.
   چون کمی زمانبر هست.
   موفق باشید.
 28. سلام لطفا توضیح بدین چرا موها سر وقتی خودارضایی میکنیم میریزن ، و دو ، چه کنیم موها زودتر به حالت قبل برگردن مثلا چی به موها بزنیم، بعضی وقتا موهام زیاد میریخت ، دو روز ترک کردم اما بازم ریزش دارن 4 ماه که مبتلا شدم، لطفا کمکم کنید ، کامل توضیح بدین لطفا
  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام ببین داداش 
   ممکنه عوامل زیستی یا همون وراثت تاثیر داشته باشه 
   یا اگرم از خود ارضایی باشه با ترک ۲ ۳ ماهه برطرف میشه و جای نگرانی نداره 
   اما قبل از هر چیز به خونواده ی پدری یا مادری نگا کن ببین وراثت دخیل هست یا نه 
   با حق یا حق
 29. سلام  من از این کار بدم میاد کلی هم قسم شکستم ولی دقیقا بعدش نارحت میشم و خودم رو اذیت میکنم که چرا اینکارو کردم لطفا به راهیی بزارین جلو پام که دیگه همچین احساسیو نداشته باشم نرم سمتش
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   همین حس ناراحتی و پشیمانی بعد از گناه هم یک موهیت الهی هست
   یعنی نفس سرزنشگر شما هنوز پویا و فعال هست
   یعنی خدا خیلی دوستون داره و قلبتون تیره و تار نشده
   درسته هر گناهی غباری تاریک روی قلب میشونه
   اما با توبه و کارهای خوب ذدوباره قلب پاکسازی میشه

   خب هرکسی محرک های خودش و در واقع روزنه های نفوذ شیطان رو میدونه
   همون روزنه هارو ببنیدی
   از محرک ها دوری کنید
   فعالیت بدنی و ذهنی زیادی تو روز داشته باشید
   صمیمیتتون رو با خدا بیشتر کنید
   ورزش کنید
    راهکرهای ترک رو توی سایت بخونید.
   شماهم موفق خواهید شد.
 30. سلام من دهمین روزمه که اینکار رو ترک کردم  ولی یه مشکل دارم اینه که موقعی که تنهام بهم حمله دست میده که اینکار رو بکنم حتی بیرون هم هستم پیاده روی کنم باز حمله دست میده چیکارکنم؟
  • پاسخ:

   حس بارانی


   سلااااام خوبییین تبریک میگم 10روز پاکیتونو😀😀👍👍
   ببینید کلا این حمله ها همیشه هست اولای ترکم خب بیشتره و دقیقا همین نحوه ی برخورد با اوناس ک مهمه و مارو انقدر قوی میکنه تا بتونیم ادامه ی مسیرو بریم و پاکیمونو ابدی کنیم

   بهترین راه حل تو اینجور مواقع سرگرم شدن و منحرف کردن ذهنتون ب سمت کاریه ک تمرکز نسبتا بالایی میخواد مثلا تماشای فیلم تو زمینه ای ک دوس دارید مثلا میگم فیلم جنگی خب فیلمیه ک اگر دقت نکنی نمیتونی بفهمی چیشد یا مثلا خوندن ی کتابی چیزی 
   یا مثلا ساده ترین راه سرچ ی چیزی تو نت و خوندن درباره شه ک تو خیابونم میشه انجامش داد اینجوری شما بعد از چن دیقه یهو میبینید عه انگار حسش کلا پرید چون شما مجبور شدید تمرگزتونو معطوف ب ی چیز دیگه کنید کلا 
   من خودم خیلی امتحانش کردم خیلی موثره
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام 
   تبریککککککککککک میگم این سه روز پاکیه زیبا رو بهتون
   به امید خدا پاکیتون ابدی
   آفرین به این اراده و پشتکار 
   ب اقدرت برای زندگییتون بجنگید و برنده شید
   یا لعی
 31.   سلــــــــام 
  روز 14
   تخت گاز داریم میریم تا چهل روز
  فقط یه سوال عوارضش بعد از چند ماه از بین میره؟
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   به به عااااالیه ماشالله.
   ۱۴ روز پاکی مبارکتون باشه.
   خیلی عاااالی دارید پیش میرید. خدا قوت.
   دوست عزیز عوارض بستگی داره چه عوارضی باشه و از همه مهمتر اینکه فرد چند وقت مبتلا بود و تا چه اندازه مبتلا بوده.
   عوارضی مثل سر درد ، سر گیجه ، سیاهی رفتن چشم از پانزده روز به بعد بهبود پیدا میکنن. تمامی عوارض از بین میرن ولی به زمان نیاز دارن.
   انشالله که هر چه زود تر بتونید این گناه رو کنار بگذارید.
   زیاد به این چیزا فکر نکنید عوارض به زودی از بین میرن.
   یاعلی مدد
 32. سلام و درود بر شما 
  خاستم بگم که من روز۶پاکیم هس 
  و از روز۳ب بعد خیلی افسردگی گرفتم لطفن اگه میشه راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   درود خدا بر شما
   اولهای ترکتونه و کم کم خوب میشین اصلأ نگران نباشین
   ۴۰روز رو که پشت سر گذاشتین دیگه مسیر پاکی واسه شما آسانتر میشه  
   سعی کنید افکار متفی را از ذهنتون پاک کنید و به جای این افکار سوره ی لقمان و گوش بدین
   ❄❄❄
   ورزش و تفریح سالم و کار را در اولویت اول برنامه ریزی های روزانتون قرار بدین/یاعلی
 33. سلام من سه ماهس ترک کردم و حتی ب اینکه این کارو کنم فکرم نمیکنم قدم خیلی کوتاهه 16 سالمه و  2سال فرصت دارم شنیدم چون بدنو ضعیف میکنه جلوی رشدو میگیره الان قدم ی چند سانتی بازم رشد میکنه؟
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   سلام و آفرین به تو با این اراده ی فوق العاده ات
   😃😃واقعأ نشون دادی کی هستی 
   تو تونستی پاک بشی بهت تبریک میگم👏👏👏👏
   👏👏👏👏👏👏همگی یه دست جانانه بزنید به افتخارش

   بله خود ارضایی عوارض زیادی داره و کوتاه بودن قد نمیتونه حتمأ به دلیل انجام خودارضایی باشه به هر حال هر کوتاهی قد میتونه یا ارثی باشه و یا هم ژنتیکی اگر هم از عارضه های خ ارضایی باشه در آینده به لطف خدا بهتر خواهد شد
 34. من حدود 7سالی دچارش بودم الانم 20 روزه پاکم
  خیلی میترسم عقیم شده باشم.ایا یه ازمایش ساده نمیدونین تا انجامش بدم.
  یکی از بیضه هام خیلی شل شده یعنی باهم مساوی نیسن یکیش از اون یکی پایینتره
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   بیست روز پاکیتون مبارک باشه. آفررررین به اقتدارتون.
   دوست عزیز قبل از آزمایش اصلا نمیشه گفت که این عمل باعث عقیم شدنتون شده یا نه.
   انشالله که چیزی نیست. حتما آزمایش بدید حتما.
   در مورد بیضه هاتون عرض کنم نا هماهنگی تا یک سانت طبیعیه.
   یاعلی
 35. با سلام 
  خدمت شما تازه دارم شروع میکنم دومین روز هست کمکم کنید 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا وحید.
   خیلی خیلی خوش اومدین.
   تبریک عرض میکنم ورودتون رو به مسیر پاکی و خدایی شدنتون رو.
   انشالله که موفق باشید. مطمئن باشید با تمام توان کمکتون میکنیم.
   به امید یه موفقیت خیلی خیلی بزرگ.
   یاعلی
 36. مهندس جان

  سلام..من 17 امین روزی پاکیم هستش..خیلی ممنونم از سایتتون..خیلی مننونم وقت میذارین و تک تک سوالات رو جواب میدین و سایت رو آپدیت میکنین..خیلی ممننون بخاطر جدول اعلام پاکی..خواستم ازتون یه سوال بپرسم..بعد از دوره چهل روزه پاکی باید به ترتیب چله ها رو پیش ببریم؟ میشه اول چله ی نیکی به پدر مادر رو پشت سر بذاریم؟
  • پاسخ:

   مهدی 
   سلام.خیر اون ها الزاما بعد از 40روز نیس و میتونید زود تر یا موازی اونها رو پیش ببرید
 37. نمی دونم چیکار کنم شرم میکنم به خودم تو آینه نگاه کنم کسیم نمی تونم بهش بگم خودتون که میدونید همونطور که گفته بودم دوم شروع کردم 5 روز بیشتر نشد که عهدمو شکوندم😔 دیگه نمی دونم چیکار کنم قسمی که برای خدا خوردم قولی که بهش دادم.. من دیگه کیم حتی به قولی که به خدا دادم نتونستم عمل کنم ناامیدش کردم😔 جدا دیگه از خودم خسته شدم.. نمی دونم باید گوشیمو بزارم کنار کامپیوترمو تلوزیونو چمیدونم خودمو تو خونه حبس کنم،آه.. دیگه جدا کم آوردم روم نمیشه برم توبه کنم روم نمی شه برن غسل بگیرم.. تورو خدا کمکم کنید ایمیلمم هست..
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام علی جان.
   تبریک میگم که تونستید ۵ روز به نفستون بگید نه.
   داداش گلم اگه ۵ روز تونستی پس پنجاه روز هم میتونی ۵۰۰ روز هم میتونی ۵۰۰۰ روز هم میتونی و الا آخر.
   داداش علی شکست تو این مسیر کاملا طبیعیه و اصلا نباید ناراحت باشی بجای ناراحتی باید ازش درس بگیری و قدرت بیشتر شروع کنی.
   داداش گلم دیگه این حرفو نزن مگه خدا ناامید  میشه!؟
   به بزرگیه خدا قسم خدا الان منتظر توبه ی شماست. من چندین روایت خوندم که خدا خیلی خیلی مشتاق تر از شماست برای توبه ی شما. دیدی خدا چقدر مهربونه!؟
   یعنی وقتی ما توبه میکنیم خدا خوشحال میشه و از لطف و رحمتش برامون کم نمیزاره.
   پس منتظر چی هستی!؟
   بدو شروع کن. بخدا موفق میشی. من مطمئنم. اصلا به شکستت فکر نکن.
   خودتو آماده کن برای انتقال گرفتن از شیطان.
   داداش گلم علی آقا فکر کن ببین چی باعث شد شکست بخوری!
   اونو از بین ببر. برای اینکه موفق بشی باید عوامل تحریک کننده رو از بین ببیری یا ازشون دور باشی.
   اصلا نگران نباش اصلا کار سختی نیست باید تحمل کنی.
   من خودم بارها شکست خوردم ولی آخرین بار با تمام توانم توبه کردم و به لطف الان تونستم موفق بشم.علی جان اگه من تونستم پس حتما تو هم میتونی.
   منتظر موفقتت هستم.
   یاعلی
 38. با جون و دل دارم ترک میکنم الان 20 روز شده چقد سختهههه ولی هرجور شده تحمل میکنم 
  بعد چه مدت از ترک میشه ازدواج کرد 
  در واقع چه موقعه ای میشه گفت ترک کردم
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام
   اولا تبریککککککککک میگم بخاطر این بیست روز پاکیه بهشتیت
   دوما زمان ترک ربطی به ازدواج نداره فقط مشکل زود انزالی هستش که میتونی با همسرت در میون بزاری و با هم حلش کنید
   سوما از همون لحظه ای که توبه میکنی و حالت از این کار به هم میخوره و تصمیم میگیری دیگه انجامش ندی ترک کردی خ.ا رو
   یا علی
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   خیلی خیلی کار خوبی میکنی.
   مطمئن باش موفق میشی.
   خداپشتو پناهت
 39. سلام من هفتهمین روز پاکی ام هستش 😀😀😀😀😀😀۱۷😀😀😀😀😀

  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااااام.
   این حال خوب گوارای وجودتون.
   ۷ روز پاکی عاااالیه. با قدرت جلو برید.
   یاعلی
 40. سلام من یه جایی خوندم که عوارض خود ارضایی حدود یکسال از ترک، تماما خوب میشن

  🔻مثل گودی چشم
  🔻کمر درد
  🔻ضعف بدنی
  🔻از دست دادن زیبایی
  🔻ریزش مو
  🔻سر درد
  🔻ضعف حافظه
  🔻ضعف بینایی
  🔻شنیدن صدای وز وز در گوش
  🔻پیری زودرس
  🔻و... 

  ⚠️ولی بعضی از عوارض مثل زودانزالی، افسردگی، سرطان پروستات و ضعیف شدن اسپرم، به این زودی خوب شدنی نیستند و بعضیاشون درمان قطعی هم ندارند...

  ایا این حقیقت داره؟؟؟
  اخه افسردگی خوب نشه که باز همون اش و همون کاسه اس که
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   ببینید دوست عزیز بعضی از عوارض زود از بین میرن و بعضیا به زمان نیاز دارن ولی مطمئن باشید که از بین میرن.
   بعضی از عوارض مثل ضعیف شدن چشم تا چند شماره مسلما از بین نمیره.
   ولی حدود ۹۰ درصد عوارض از بین میرن شایدم بیشتر.
   فکر کردن به این چیزا درست نیست و باید فقط به پاکی فکر کنیم و به لطف خدا امیدوار باشیم انشالله که همه ی عوارض از بین میرن.
   در مورد افسردگی هم باید عرض کنم که این بیماری هم تا حدودی از بین میره و شما شادابی خودتون رو پیدا میکنید ولی اگه درصد افسردگی بالا باشه باید از روانپزشک کمک بگیرید
   یاعلی مدد
 41. سلام رفقا ، من سه روزه پاکم و اصلا هم شهوتی نشدم ، راهش برا من تا الان درسم بوده ، من شاگرد درس خونیم اما دو ساله مبتلا شدم و هرکاری میکردم از فکرش بیرون نمیومدم ، اما تو درسه زیست قسمتی درمورده اعتیاد هست که میگه مواد یا رفتاری که بهت حال بده و بهش عادت کنی اعتیاده ، حالا هرچی ادامه بدی به علته اینکه بدن مقدار حاله کارو میاره پایین شما بیشتر اون چیزو میکشی یا رفتارو تکرار میکنی ، این خود ارضایی هم همین جوره ، تنها نوعه اعتیادی که عوارضه بسیار کمی ازش میمونه خودارضایی پس بیاین همگی بریم به سمته پاکی و هربار میخواین بزنین به فکره خودتون بیوفتین هرچی برید جلو مبتلا تر میشید پس میشه بیشتر از اینم که هستین داخلش فرو برید ، به این فکر کنید همیشه تا از جلق و چیزای بد دوری کنید ، برا من که تا الان خیلی تاثیر داشته ، ایشالا که ادامه پیدا کنه برام😆 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام علی آقا.
   سه روز پاکیتون مبارک.
   کاملا درسته. خیلی عالی بود ماشالله.
   انشالله که موفق باشید.
   یاعلی
 42. سلام اقا رضای گل خیلی ممنونم ازت 
  من امروز روز سوم پاکیمه 
  حرف شما درست بود در دوره ترک سرخت بودن یا اسون بودن ترک بستگی به نگاه خود ادم داره من قبلن همون روز اول ناامید میشدم اما الان سه روز گذشته و من هیچ حس نا امیدی ندارم و برعکس هی امید وار میشم خیلی ممنون 🌷
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   خیلی خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتید ترک کنید و بیشتر خوشحالم که همه چی خوبه و شما انگیزه و روحیه ی بالایی دارید.
   ۳ روز پاکی مبارکتون باشه. انشالله بشه ۳ سال پاکی.
   خداااااااااااروشکر.
   آقا کامیار میتونید تو بخش اعلام پاکی چهل روزه اعلام پاکی کنید و به ما انگیزه بدید.
   یاعلی
 43. یکسال بود اینکار نکرده بودم ولی دوباره مرتکب این گناه شدم خیلی ناراحتم دلمم میخواد اینقدر اینکار رو بکنم که دیگه روم نشه برگردم 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام امیر جان.
   اصلا عیبی نداره. شمایی که تونستید یک سال ایستادگی کنید معلومه اراده و اقتدار خیلی خیلی قویی دارید. و شکستتون هم یه اتفاق بوده.
   لطفا دوباره شروع کنید.
   شما موفق میشید.
   دیگه هم از این حرفا نزنید.
   یاعلی
 44. باشگاه چی؟بوکس هم میشه؟
  اصلا مگه میشه بدون خوردن غذا چاق بشم 
  اینجوری که ادم از بین میره
 45. ... شهاب سنگ

  سلام 

  برو باشگاه بعدش چیزی نخور چاق میشی درست خوندی چیزی نخور 
  • پاسخ:

   ان شالله
   خدا پشت وپناهتون🙏
 46. من این عملو دارم ترک میکنم الان 17 روز شده 

  میخوام چاق بشم.لطفا یع راهکار درست درمون بهم بگین هرچی میخورم باز همونم.
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام ۱۷روز پاک وباارزش رو بی نهایت بهتون تبریک میگم
   درود برشما👏
   نه چاقی خوبه ونه لاغری،یه وزن مناسب نسبت به قدتون گزینه مناسبیه.
   زمینه های ارثی ونوع تغذیه دخیله در لاغری تون.
   من خیلی این را رو قبول دارم،که دوسه روزی یه بار از سیب زمینی ابپز و تخم مرغ ابپز استفاده کنید،خیلی تاثیر داره.
   خیلیا دوست ندارن😁،ولی خیلی زود تاثیر میزاره.
   به تغذیه توجه کنید،از میان وعده ها غافل نشید.
   یاعلی

  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،احسنت برشما🙏
   واقعا جتی تحسین داره،من خیلی خوشحال میشم
   وقتی پاکی شما عزیزان رامیبینم😊
   🌹۱۵🌹روز پاکی رو تبریک میگم
   پیش بسوی پاکی بیشتر💪
   توکل برخدا
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   تبریک تبریک.۴ روز خدایی خیلی عالیه.
   انشالله که ۴ هزار روز پاکیتون رو اعلام کنید.
   لطفا تو بخش اعلام پاکی چهل روزه با اعلام پاکیتون مارو خوشحال کنید.
   در پناه حق
 47. سلام خسته نباشید من ۵ساله دارم میزم واقعا خسته وقتی شهوتی میشم انگار یک نفر میاد پیشم میگه نزن این کار مرتکب به گناه میشه  ولی من نمیتونم جلوی خودمو نگه دارم و میرم میزنم واقعا از خودم خجالت میکشم واقعا خسته به لطف خدا از همیم الان دیگه یاعلی رو میگم و نمازم رو میخونم که از کار زشت دست بردارم مرسی از سایتتون

  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   خب هنوزم دیر نیست هرچی زودتر بهتر
   خب این صدا صدای خداس
   باید بهش گوش کنی
   یکبار اگر جلوش بایستی اعتماد به نفس مبگیری💪
   بار بعد با اشتیاق جلوشو میگیری
   با نماز حتما موفق خواهی شد👌
   بسم الله
  • پاسخ:

   زینب سادات: احسنت به اراده قویتون با قدرت ادامه بدید و شیطان شکست بدین
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی احسنت به اراده قویتون خیلی خوب پیش رفتید با قدرت ادامه بدید و شیطان شکست بدین پیش به سوی پاکی ابدی
 48. اقای #امیدوار شما چرا همش شکست میخورین بابا ترک کردنش کاری نداره که.
  فقط کافیه همون چیزایی که تحریکت میکنه رو بزاری کنار و هیچ فکر بدی تو ذهنت راه ندی...هر وقتم شهوتی شدی قوی باش محکم وایسا بگو من اینکاری که زندگیمو ازم گرفتو تکرار نمیکنم
 49. سلام اقا من امروز روز اول پاکیمه برام دعا کنیدلطفن و بهم راهنمایی کنید خاهشن
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام داداش کامیار.
   خیلی خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم شما بنده های خوب خدا تصمیم میگیرد که این گناه رو ترک کنید.
   داداش تبریک میگم اولین روز پاکیتون رو.انشالله یک سالگیتون رو اعلام کنید.
   آقا کامیار شما میتونید تو بخش اعلام پاکی چهل روزه اعلام پاکی کنید و با ارسال پیام خصوصی درخواست جدول کنید تا اسم زیباتون رو تو جدول قرار بدیم.
   یاعلی
 50. واقعا نوشتنش برام سخته
  اما شکست خوردم
  ببخشید حرفاتونو گوش ندادم 
  سومین روز پاکیم
  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااام.
   اصلا مهم نیست شکست تو این مسیر خیلی خیلی طبیعیه. اگه شکست نباشه پیروزی و موفقیت اصلا معنی نداره.
   خداروشکر که دوباره شروع کردی از تجربه ی قبلیت کمک بگیر مطمئنم موفق میشی.
   به امید موفقیت
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام داداش رضا.
   به به مبارکه میبینم که ترکوندی ماشالله.انشالله که موفق بشی.
   ۵ روز خیلی عالیه انشالله که ۵ هزار روز بشه.
   آقا رضا چرا تو بخش اعلام پاکی چهل روزه اعلام پاکی نمیکنی!؟
   لطفا اونجا اعلام پاکی کن و با یه پیام خصوصی درخواست جدول بده.
   خیلی خوشحال ممیشیم اعلام پاکیهاتو ببینیم.
   یاعلی 
 51. سلام 
  به لطف خدا روز ۸ ام هم گذشت
  با تشکر فراوون از شما دوستان
  یا علی
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.بسیااااار عالی.
   ایوالله.۸ روز پاکی رو تبریک عرض میکنم.
   ماشالله به غیرت و ارادتون.با قدرت پیش برید.
   انشاالله که پاکیتون ابدی بشه.
   یاعلی
 52. سلام :) من روز اولمه از همین امشب شروع کردم، ساعتها داشتم سایتتون رو میدیدم و فقط این متن رو چند بار میخوندم، تا حالا چندین بار به مدت دو تا 3 ماه ترک کرده بودم. لی هربار میومد سراغم تصمیم گرفتم تغییر کنم استوار پاش وایستم، یا علی
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   سلااااااااااااام 

   خود خودشه تو میتونی من مطمئنم😇😇😇😀😀😀
   سه ماه ترک نشون دهنده ی اراده ی قوی شماست

   خیلی خوشحالم که تصمیم جدی گرفتید برا ترک و رسیدن به موفقیت

   الانم مثل قبل استوار باش ـ خدا منتظر شماست با برکتهای فراوان در آینده 

   با شادی و دادن  ثروت  و نهایت آرامش به شما/موفق باشید 🍃یاحق


  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   آفرررین عالیه تبریک میگم ۵ روز پاکی رو.ماشالله با قدرت جلو برو باید شیطانو به زانو در بیاری.انشالله موفق میشی منکه مطمئنم تو هم خودتو باور کن.
   لطفا تو بخش اعلام پاکی چهل روزه اعلام پاکی کن و با اعلام پاکی هات خوشحالمون کن. میتونی با یه پیام خصوصی درخواست جدول کنی و اسمتونو تو جدول قرار بدیم.
   راستی لطفا اسمت رو عوض کن چون کسی که خدا رو داره هیچ وقت تنها نیست.
   یاعلی

  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   آفرین به شما
   تصمیم درست رو گرفتید
   موفق باشید
 53. واقعا خسته نباشید دم همتون گرم آدم روحیه میگیره وقتی میبینه شما اینطور واسه ما زحمت میکشین اجرتون بااقا امام زمان دعاتون میکنیم....
  • پاسخ:

   ممنوووون
 54. چهارمین روز پاکیم هستش 
  اما چرا دروغ بگم دارم از خماریش میمیرم 
  واقعا تحمل کردنش وحشتناک 

  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.
   دوست عزیز تبریک میگم ۴ روز خدایی رو.
   میدونم خیلی سخته ولی قول میدم اگه این چند روزو تحمل کنی به آسانی میرسی.پس تلاش کن الان موقع تلاش کردنه.
   شما میتونی تو بخش اعلام پاکی چهل روزه اعلام پاکی کنی.خیلی خوشحال میشیم اعلام پاکیاتو ببینیم.
   یاعلی

 55. سلام من حدود 7 ساله بهش مبتلا شدم 
  الان 2 هفته شده که ترک کردم و دیگه به امید خدا نمیخوام این عملو زشتو انجام بدم هرجوریم شهوتی بشم انجامش نمیدم
  من خیلی لاغرم قدم 175 وزنم 50 و 21 سالمه

  بسیار ضعیف و ناتوانم میشه بهم بگین چقد باید صبر کنم تا از این وضعیت رها بشم
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام این خیلی عالیه که تصمیم جدی بر ترکش گرفتید 
   یادتون باشه سرباز امام زمان(عج) هیچ وقت شکست نمیخوره شاید زمین بخوره ولی شکست هرگز پیش به سوی پاکی ابدی
   به مرور زمان از این وضعیت میاین بیرون
 56. پیام به یگانه:ببخشید مگه ادم داخل خواب ارضا شده باشه گناه محسوب میشه?
  چون همه میگن داخل خواب ارضا شدن طبیعیه...


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام درست میفرمایید
   همکارمون اشتباه متوجه شدن
   ارضا شدن در خواب طبیعیه توبه شما نشکسته.
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام داداش گلم.
   تبریک میگو۱۲ روز خداییتون رو.انشالله بقیه راه رو هم به خوبی طی کنید.
   با قدرت بیشتر جلو برید.
   به امید موفقیت.
   یاعلی
 57. سلام متاسفانه دیشب خواب خ.ا دیدم و از من مایع منی خارج شد ایا توبه ام شکسته شده؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خیر شما محتلم شدید که امری طبیعی هست
   توبتون هم نشکسته.
   موفق باشید.
 58. سومین روز پاکیم شد به لطف خدا و تمام اعضا فعال سایت
  یک نصیحت می‌خوام بهتون بکنم
  من اون موقعی که این کارو ترک کرده بودم حدود سه ماه میشد 
  یک شب با خودم گفتم که بعد از سه ماه وقتشه یه حالی بکنم و جق بزنم
  رفتم فیلم دیدم و...
  و تا حالا بخاطر همون یکبار گرفتار شدم
  یعنی می‌خوام بگم بعد ترک حتی سال ها هم شد 
  نگید برم  بزنم دوباره عادت نمیکنم
  نه اشتباه هر یکبار که برگردید به خود ارضایی بیشتر اینکار رو تکرار میکنید 
  انشاالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه
  • پاسخ:

   Reza133
   سلااااااااام داداش گلم خیلی خیلی تبریک میگم ۳ روز پاکیتون رو.
   انشالله دوباره موفق میشید شک نکنید.
   بله کاملا درسته باید این گناه رو برای همیشه از ذهنتون پاک کنید
 59. وقتی می خواین بزنید سریع برین یه لیوان آب بخورید و یه سوره بخونید اگه آیت الکرسی باشه بهتره اونایی که واقعا از درون می خوان ترک کنن
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا عرفان.
   کاملا درسته.ممنون🌹
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   یادش بخیر منم یه روزی مثل شما اینجا  اعلام ماکی میکردم

   واقعأ عالییییییییه عالی تر از این نمیشه باور کنید وقتی تلاش و اراده ی قوی شما را میبینم خییییییلی انرژی میگیرم

   خواستن توانستن است

   استفاده از واڗه های منفی همیشه مانع رسیدن به موفقیتها میشود اینها همه  تجربه هایی است که در طول دوران  پاکی ام به دست آوردم

   و وقتی باور داشته باشی به همه ی اهداف و همچنین به موفقیت ها و پاکی ابدی میرسی

   تبریک میگم ۵روز پاکی بسیار بسیار ارزشمندتون و خیلی خیلی خوشحالم از این پاکی
   با  برنامه ریزی و یادداشتهای دقیق .باقدرت .با کمک بسیار بسیار زیاد خدا.با صبر و حوصله.با کمک ما جلو برو. یقینأ موفق خواهی شد
 60. س من حدود۳ ماه نزدم هزاربارشکست خوردم بازهم جق میزدم دیگه داشتم دیونه میشدم اما بعد۱۱سال تونستم ترک کنم بازهم تحریک میشم اما دیگه نه مثل قبل به خودارضای فکرنمیکنم اماتو خواب ۲ هفته یه بارکامل ارضا میشم جریان ممنون ازسایت خوبتون
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   سلام نظر لطف شماست واقعأ من کامنت شما را که خوندم خیلی خوشحال شدم که بلأخره ترک کردین

   امیدوارم که این پاکی و موفقیتهای روز افزون زندگی ات همیشه نصبت بشه و به تمام خواسته ها و آرزوهات برسی که مطمئنأ خواهی رسید.
   چون دست خدا همیشه یاور شماست

   در مورد جواب سوالتون باید بگم که شما در خواب جنب شدین و این عمل جنب شدن در خواب برای بیشتر افراد وجود داره چون انرژی اضافه ی بدن شما در خواب از طریق جنب شدن بیرون میاد و برای بدن شما فوق العاده مفید است و جای هیچگونه نگرانی نباشه.جنب شدن در خواب برای همه ی نوجوان ها و جوانها در سنین بلوغ و بعد از بلوغ هم اتفاق می افته و همچنین برای کسانی که خودارضایی را ترک کردند هم همینطور  که برای برخی افراد چه دختر و چه پسر فاصله ی اتفاق افتادن فرق داره مثلأ برای  یکی  هفته ای یکبار اتفاق می افته و برای یکی ماهی یکبار و یا چند ماهی یکبار  این فاصله جنب شدن کم کم به جایی میرسه که سالی یکبار اتفاق می افته و حتی هیچوقت اتفاق نمی افته. و شرایط جنب شدن برای ما بستگی به فعالیت بدنی و تحرکات بدن در طول روز است مثلأ برای کسی که هر روز کار و فعالیت زیادی دارد کمتر اتفاق می افته 
   و یا کلأ این شخص جنب نمیشه.
 61. من حتی 10 هم بوده که ترک کرده بودم اما طاقت نیاوردن امیدوارم هرچه زود تر این عمل زشت رو انجام ندیم
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.انشالله بحق ابالفضل العباس علیه السلام همه ی جوونا از شر این گناه خانمان سوز راحت بشن.

 62. Alone ..:
  سلام من بازم شکست خوردم  نمیتونم...  خیلی سخته...  هزاربار توبه کردم بازم شکستم   ولی محرم شروع شده بخدا اعصابم خورده ناامید شدم چرا اینجوریم ای خددددا چون خودم آینده خراب شده بخدا گریه میکنم خیلی اشکم ریخته
  • پاسخ:

   Reza133
   سلااااام دوست عزیز.
   درسته شکست حس خیلی بدی داره ولی نباید شما رو ناامید کنه.
   ازتون خواهش میکنم دیگه بهش فکر نکنید.ا صلا دقت کردین اگه از امروز شروع کنید دقیقا اربعین چهل روزتون تموم میشه!؟
   پس منتظر چی هستید یا علی بگید و سروع کنید.
   مطمئن  که این آخرین شکسته.انشالله که امام حسین علیه السلام هم کمکتون کنه.
   اینبار باید موفق بشید.
   یاعلی مدد
  • پاسخ:

   Reza133
   انشالله
 63. من حدودا بیست ساله از ده سالگی معتاد جلق هستم والان دوروزه ترک کردم ایا عوارضش بعد ترک ازبین میره به کل 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام آقا مرتضی.
   خوش اومدین به مسیر بهشتی.
   خیلی خوشحالم که دارید ترک میکنید.انشالله که موفق میشید شک نکنید.
   دو روز پاکی رو بهتون تبریک میگم.تا چشم بهم بزنید میبینید پاکه پاک شدید.
   آقا مرتضی ما کاربری داشتیم که ۱۹ سال مبتلا بودن ولی خداروشکر ترک کردند و به خوبی و خوشی زندگی میکنن.
   بله همه ی عوارض از بین میره و از اول هم بهتر میشه.
   به امید موفقیت.یا علی
 64. یکی از دوستام نمیدونم چرا سر شوخی یهو تحریک شدم و یخورده بهم حال داد در همین حال احساس کردم یه چیزی اومده.بعدش رفتم دیدم اب شفاف بیرون اومده.صبح تصمیم گرفتم دیگ تا موقع ترک کامل اصلا به کسی نزدیک هم نشم
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام.دوست عزیز توبه ی شما نشکسته و نیاز به غسل هم ندارید و اون آب، آب ملاعبه بوده.
   برای اینکه بتونید ترک کنید باید از تمام عواملی که باعث تحریکتون میشه دوری کنید مثل همین مورد که فرمودید.
   به امید موفقیت.
   یاعلی

 65. سلام من الان 12 روزه پاکم.ولی دیشب سر بغل و این چیزا یخورده تحریک شدم و اب شفاف بیرون اومد فک کنم مذی باشه.از صبح که از خواب بیدار شدم عصبیم دلیلشو نمیدونم بنظرتون شکست خوردم؟
  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام شهاب جان 
   ۱۲ روز پاگی مبارک 
   این اب منی نیست و طبیعیه 
   نترس توبتم نشکسته 
   اما بغل کی ؟ 
   این مهمه !!
 66. چند ساله قصد دارم ترک کنم اما غیر ممکنه برام دعا کنید ترک کنم خسته شدم  دیگه 
  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااااااام.
   هیچ غیر ممکنی وجود نداره.
   دوست عزیز خیلیا تونستن پس شما هم میتونی.
   من خودم ترک کردم پس میشه.
   انشالله که میتونید.
   یاعلی مدد خدانگهدار
 67. دومین روز پاکیم هستش
  به نظر من این کار فرقی با اعتیاد نداره و اینجا هم فرقی با کمپ ترک اعتیاد نداره
  پس به نظرم هر شب باید نیم ساعت هم که شده وقت بزاریم و بیایم به این سایت و نظر دوستان بخونیم و یادمون نره که این کار چ بلایی سر ادم میاره
  خیلی ممنون
  • پاسخ:

   ابوالفصل الحسین 
   سلام 
   ۲ روز پاکی مبارک باشه 
   افرین به شما که تصمیم درستو بلاخره گرفتی 
   بله نظر شما درسته 
   هم خودارضایی هم اعتیاد به مواد به نحوی ضرر میزنن 
   امام حسین پشت و پناهتون 
   یا حسین
 68. با امید به خدا وامام رضا منم از همین ساعت شروع مى کنم و هر هفته میرم حرم و واسه ى همه ى اونایى که تو ترکن دعا مى کنم.
  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااااااااام.
   آقا مهدی خیلی خوشحالمون کردی.آفررررررین به غیرت و شجاعتتون.
   من مطمئنم شما موفق مشید.
   مهدی جان با اعلام پاکی هاتون خوشحالمون کنید.
   خیلی ممنون که برامون دعا میکنید منم براتون دعا میکنم.
   منتظر موفقیتتون هستم.یا علی
 69. دمتونگرم از همین الان شروع کردم ایشالا تا هفتهای دیگه پاک باشم و بهتون اطلاع بدم یاعلی
  • پاسخ:

   Reza133
   سلااااام آقا عرفان گل.
   خیلی خوشحالمون کردی توبتون قبول باشه.خوش آمد میگم ورودتون رو به این مسیر خدایی‌.موفقیت در انتظار شماست.اصلا خودتو دست کم نگیر.مطمئن باش موفق میشی.
   انشالله که بیاید و یک سال پاکیتون رو اعلام کنید.
   عرفان جان شما میتونید تو بخش اعلام پاکیه چهل روزه،اعلام پاکی کنید،و اگه دوست داشتین یه پیام خصوصی بدین و بگید که از چه تاریخی شروع کردید تا اسمتون رو تو جدول قرار بدیم.
   منتظر موفقیتتون هستم.یاعلی
 70. سلام 
  خسته نباشید به همگی 
  به نظر من یه چند وقتی از ارتباط با خارج فاصله بگیرید آخه خودتون خوب میدونین توی برنامه های خارجی همه چی هس حتی خوباش!!
  مثلا موزیکاش عکساش بده حتی تو خود موزیک چیزای بد مبگه 
  یا حتی برنامه های ساده ای مثل عکس واپیپر موبایل توش شاید حتی یه خانم زیبا ولی با لباس مناسب باشه که شما ببره به سمت فکرتونا ببره به سمت چیزای بد .
  خلاصه یه چند وقت از خارج یا حتی لوازم الکترونیکی دور بشین بهتره.
  به نظرم یه کتاب همیشه دنبالتون باشه که هر وقت حواستونبه چیزای بد  پرت شد سریع آن کتابو بخونین 
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   چه کتابی بهتر از کتاب خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
 71. سلام شرمنده که دوباره نا امیدتون کردم یعنی هم شما را نا امید کردم هم امام حسین و هم خدا را. برام دعا کنید که بتونم تو این ماه پر برکت ان شالله ترک کنم. هیئت رفتم نماز خوندم روضه رفتم ولی یه لحظه گول خوردم و دوباره خود ارضایی کردم.ان شالله که خدا منو ببخشه چون تو این ماه گناهش دوبرابر حساب میشه دعام کنید منو ببخشه خدا غلط کردم😭
  • پاسخ:

   Reza133
   سلااااااااااام آقا معین گل.
   دشمنتون شرمنده این چه حرفیه.
   عزاداریاتون قبول باشه انشاء الله.
   اصلا به شکست فکر نکنید چون از این به بعد فقط موفقیته.
   خداااا خیلی مهربونه حالا بعد از چند روز پاکی اینرو میفهمید، مطمئن باشید که شمارو میبخشه.
   آقااااا معین ایندفعه خیلی پر قدرت شروع کنید.منتظر اعلام موفقیتتون هستم.
   یا علی❤️
 72. سلام
  الان 16 سالمه و حدودا سه سال که گرفتار این بیماری شدم وتاثیرش رو همه چیز میبینم > به درسم خیلی ضرر رسونده و بدنم خیلی ضعیف شده  اما دیگه بسه اینو میدونم که میتونم بالاخره بزارمش کنار یه توصیه هم کنم به رفقا روزانه حداقل یه بار به این سایت سر بزنید مطمِن باشید تاثیر خوبی داره
  رفقا دعام کنید دعاتون میکنم
  بسم الله اینم برا روز اول
  • پاسخ:

   Reza133
   سلاااااام آقا رضا.
   خیلی عااااااالیه.اول از همه اولین روز پاکی و ورودتون به این مسیر رو تبریک میگم.
   انشالله که با ترک این گناه همه چی درست میشه.
   بله سر زدن به سایت و بخش های مختلف خیلی میتونه کمک کنه.ممنونم از توصیتون.
   به امید خدااااااا با قدرت پیش برید.
   یاعلی
 73. چند پست پایین یکی به نام(سلام)
  نوشته روز پنجم بی حوصله و افسرده میشم
  اتفاقا من هم دقیقا همینطور هستم و همیشه روز پنجم شکست میخورم و با این کار تا پنج روز سر حال میشم
  واقعا خسته شدم
  دیدم همش دارم یک کار مسخره رو هر پنج روز یک بار تکرار میکنم
  واقعا زندگیم مسخره شده و وقتشه این کار چرت رو کنار بزارم
  ممنون از سایتتون ازش دلگرمی گرفتم
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام به به چقدر عالی ..روز های اول ممکنه سخت باشه ولی شیرینه 
   پاکیتون مستدام و ابدی باشه .
   در پناه حق باشین:)
 74. سلام
  از الان می‌خوام شروع کنم
  امید وار هستم بتونم
  باهم ترک کنیم این کار نفرت انگیز رو
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام چقدر خوب 
   ارزوی موفقیت برای شما ...
   حتما سعی کنید نقاط ضعف خودتون رو شناسایی کنید و نگذارید باعث شکست شوند ...

 75. سلام اینکه خودارضایی زیبایی چهره را میگیره اگر ترک کنیم زیبایی دوباره برمیگرده
  • پاسخ:

   Reza133
   سلام به بنده ی خوب خدا.
   بله آقا احسان همه ی عوارض بعد از ترک از بین میرن از جمله همین که شما فرمودی، ولی یکم زمان نیاز داره.
   پاکیتون ابدی یا علی مدد خدانگهدار

  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام پسر 
   دمت گرم 
   دمت بدجور گرم 
   چون با محرم داری بهشتی میشی 
   مارو هم دعا کن 
   امام حسین پشت و پناهت 
   یا حسین 
 76. من همیشه وقتی تا حدود روز پنجم میرسم یه حالت غم و افسردگی و بی حوصلگی میاد سراغم . چه کنم؟
  • پاسخ:

   پوریا
   علت های گوناگونی داره ولی خب میتونه کار شیطون باشه
   چون ممکنه شما از این طریق راحت شکست بخورید
   پس نگرانش نباشید فقط وقتی روز چهارم بودید واسه روز پنجم برنامه خاصی داشته باشید
   تا بی حوصله نشید
 77. سلام.اول از همه.از این کار شما خیلی تشکر میکنم خیللی تاثیر گذار برا ترک خود اارضایی.بعدشم من 26 سالمه متاسفانه با اینکه سنم زیاده ولی تا الان نتونسم ترک و از امشب شروع کردم به توبه و ترک.ممنون میشم اگه در مورمودرمان سیاهی زیر چشم بیشتر توضیح بدین.تشکر
  • پاسخ:

   پوریا 
   سلام ممنون
   بسیار خوشحالم که شروع میکنید 
   حتما موفق خواهید بود
   سیاهی زیر چشم درمان خاصی نداره ولی خب بعد از ترک از بین میره 
   میتوید حلقه های سیب زمینی رو روی سیاهی بذارید که موثره

 78. سلام . من ۱۶ ساله هستم من دقیقا موقع درس خوندن تحریک میشم و واقعا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم در واقع هر بار که گفتم بعدا متوجه شدم که درس رو نمیفهمم و ناچار به عمل مجدد این کار شدم لطفا راهکاری برای من بدید چون من واقعا هدف خیلی مهمی از درس خوندنم دارم و بدون ترک نمیتونم به هدف برسم
  • پاسخ:

   یگانه:

   سلام  دوست عزیز

   اصولا در مواقعی که تنها باشید بیشتر تحت تاثیر افکار و تصورات ذهنی قرار میگیرید.پس طبیعیه که سر درس خوندن هم تحریک بشید .

   اینو از رو تجربه میگم حتما راهکار های افزایش تمرکز رو یادبگیرید و به کار ببرید و نکته ی بعدی اینکه مکان درس خوندنتون رو عوض کنید چون الان به اون مکان ذهنتون شرطی شده و ناخودآگاه وقتی اونجا درس میخونید کارهای گذشته تداعی میشه.

   هیچ کسی نمیتونه سد راهتون بشه

   شما کارها مهم تری برای انجام دادن دارید

   بخاطر آرزوها و اهدافتون بر نفس خودتون مسلط بشین

  • پاسخ:

   ابوالفضل الحسین 
   سلام پسر 
   ماشالله 
   افرین به تو 
   ۶ روز پاکی نوش جونت 
   امام حسین پشت و پناهت باشه ایشالا
   یا حسین
 79. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من 21 سالمه قدم 170 وزنم 50.پایینم گفتم چند سالی هست دچارش هستم و الان 6 روزه پاکم.خیلی دلم میخواد چاق بشم و از این ضعیفی در بیام.یه راه حلی هست که خیلی جواب میده اونم اینکه یه کانال بزنین در تلگرام و مطالب این سایت رو در اونجا قرار بدین و هر روز نظرات رو در کانال بزارین اینجوری بنظرم ارادتون و روحیتون قوی میشه 

  منم ایجاد کردم اگر لینک عضویت میخوایین بفرمایین تلگرام ***********
  • پاسخ:

   حس بارانی

   بله کامنت پایینتونم خود بنده جواب دادم 
   گذاشتن ایدی تلگرام و ادرس ایمیل خلاف قوانینه و شما میتونید از مطالب خود سایت استفاده کنید

   درباره لاغری هم بهتون فرمولشو گفتم

   ترک خودارضایی ب همراه ورزش و تغذیه ی مناسب قطعا بعد ازمدتی شمارو ب وزن ایده آل میرسوننه
 80. سلام من چند سالی هست اینکارو انجام میدم.تقریبا 5_6سال میشه 
  الان 6 روزه که پاکم.ولی خیلی بیحال و بدن درد دارم میشه دلیلش رو بدین.و بعد از مدتی میتونم باز هیکل مناسب رو بدست بیارم چون من خیلی لاغرم
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام سلام به شماااا خیلییی خوش اومدین 
   این ک گذشته چی بوده رو کامل بریزید دور 
   پاکیتونو واقعا بهتون تبریک میگم ایشالا ک ابدی بشه
   درمورد سوالتون باید بگم ک ممکنه این موارد به علت خودارضایی باشه که قطعا پس از مدتی که از ترک بگذره کم کم این عوامل هم ب لطف خدا برطرف میشه اما توجه کنید که خود شما هم باید ب خودتون برسید تا روز ب روز قویتر بشید
   هم از لحاظ تغذیه و هم از لحاظ بدنی و ورزش
 81. من در روزپنجم این کار را انجام دادم جلوی آب منی را نگه داشتم فقط ۲ قطره ریخت ایا از اول شروع کنم؟
  • پاسخ:

   ابوالفصل الحسین 
   اگر سستی بدن براتون پیش اومد 
   توبتون متاسفانه شکسته شده 
 82. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من دیروز هم اومده بودم پیام گذاشته بودم...گفته بودم من یه هفته پاکم که یک دفعه به شهوت رسیدم و *** *** ******* ** ****** *** **** *** **** ******** **** *** ******* *** ***** * *** **** ***** ** ****** **** **** ***** ** ** ****
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام نه داداش 
   سریع برو حموم و غسل کن .
   و بگو که حالت الان چطوره؟
 83. سلام.
  خواستم بدونم برای طراوت پوست چه کار باید بکنم برای ازبین رفتن گودی زیر چشمم چه بکنم
  • پاسخ:

   به نام خدا
   صبا:
   سلام،برای طراوت پوست حتما اب به اندازه کافی مصرف کنید.
   چون خودسلول های سطح پوست مرده اند،وسلولهای زیرین زنده اند واگر اب به اندازه کافی مصرف نشه پوست خشک وچروکیده میشه.
   قرص زینک پلاس هم میتونید ازداروخانه تهیه کنید خیلی عالیه وتقویت کننده پوست ومواست.
   گودی زیر چشم هم که بمرور ازبین میره،ولی من شنیدم اب سیب زمینی خیلی تاثیرداره.
   یاعلی مدد

   یامهدی

   سلام برای درمان سیاهی زیر چشم برش های سیب زمینی رو روی چشم بزارید و ببندید.
   برا طراوت پوست هم از اب خیار استفاده کنید فوق العاده است.

   اگ مفید نباشه ضرر هم نداره... ولی مطمئن باشید جواب میده من خودم امتحان کردم
   موفق باشین
   التماس دعا
 84. سلام من میخواستم تو سایتتون ثبت نام کنم که یه سوال برام پیش اومد ببخشید نام خانوادگی که موقع ثبت نام میخواید برای عموم قابل مشاهده است یا نه؟
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   نمیدونم منظورت از ثبت نام چی هست ثبت نام داخل جدول؟؟؟
   حالا هرموردی باشه خیر نیاز ب اسم فامیل واقعی شما نیست

 85. سلام من 15 سالمه و 6 ماهه که دچار این گناه شدم دلیلشم دوستای نامردم بودن که هی به من میگفتن جق بزن هی میگفتن یه بار امتحانش کن و آخرم بدبختم کردم الانم 1 ساعت پیش این گناهو کردم و یه لحظه از خودم متنفر شدم تصمیم گرفتم دنبال راه چاره بگردم که این سایتو پیدا کردم خدا خیرتون بده دستتون درد نکنه که به فکر ماها هستید.یه سوال دارم من هر موقع شهوتی میشم دیگه انگار تو حال خودم نیستم انگار یه نیرویی منو وادار به این کار میکنه لطفا کمکم کنید دمتون گرم
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام برادر 
   گذشته ها هر چی بوده گذشته برا امروز و فردات برنامه بریز .
   راه چاره دقیقا پست اصلی سایته ببین کجاها مشکل داری تو کنترل نگاه 
   یا به معنویات و نمازت کم اهمیت می دی .اگه در طول مسیر ترک این موارد رو رعایت کنی در مواقع حساس کنترل کردن خیلی راحت تر میشه .
   به علاوه مخصوص این مواقع یک سری راهکار ها هست که باید انجام بشه .
   ورزش کردن تحرک صحبت کردن با دوست ،خوردن اب خنک همه و همه از مواردی هست که می تونه موثر باشه .پس نباید گفت تو حال خودم نیستم چرا که انسان می تونه با اراده خودش از پس سخت ترین لحظات بر بیاد و عبور کنه.
   ان شالله که موفق باشین
 86. اقا امیر حسین هر وقت شهوت اومد به جونت فقط صلوات بده بعد میبینی چه جوری  آروم میشی.
 87. سلام  من 16 سالمه دو سال که خود ارضایی میکنم هر بارم که خود ارضایی میکنم بعدش پشیمون میشم ولی بعد سه چهار ساعت دوباره شهوتم میزنه بالا ولی قصد ترکش رو دارم فقط نمیدونم چجوری؟ کمکم کنین
  • پاسخ:

   ابوالفضل ۲ 
   سلام داداش 
   شما ۲ سال با پشیمونی زندگی کردی 
   من ۷ سال باش زندگی کردم
   میدونم حس بدیه حس نفرت انگیزیه 
   ولی وقتی که شهوت جلو چشمامونو بگیره 
   دیگه حالیمون نمیشه 
   اما تا حالا وایسادن جلوشو امتحان کردی 
   جوری میشی که به قول یکی 
   "انگار این زوری که تومه داره تکونم میده " 
   اینقدر شهوت قویه که تکونت میده
   اما اگه وایسی جلوش 
   مث یه بید محکم میشی 
   که دیگه با این بادا نمیلرزی
   داداش فقط بخواه و ذهنتو درست کن 
   مطمئن باش موفق میشی
   یا حسین 
 88. خواهش میکنم از لطفتون
  خواستم بدونم این احتلام عوارض استمناء رو داره یا نه بعد باعث پژرمدگی پوست میشه یا نه بعد باعث خالی شدن کمر میشه یا نه بعد برای پر شدن کمر چه بخوریم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   خیر جنب شدن در خواب یه امر طبیعی هست و عوارضیم نداره و پژمردگی پوست به جنب شدن ربطی نداره ولی ممکنه به خود ارضایی ربط داشته باشه
   ولی یکی از عوارض خود ارضایی در اقایان جنب نشدن طولانی مدت که اگ ترک کنین این موضوع حل میشه
   سعی کنین غذاهای مقوی مصرف کنین
 89. اگه مردی خیلی مردی اگه زن هستید دوباره خیلی مردی چون واقعا دارین برای پاک شدن ما زحمت میکشید من تا آخر عمر خاک زیر پای شما هستم. از خدا بهترین هارو برای شما می خوام.یا حق
  • پاسخ:

   دخترافتاب
   سلام
   خیلی ممنون از شما
   شماهم خیلی مردین که دارین برای این پاکی تلاش میکنین
   و ما زمانی ک همچین کاربرای با اراده ای داریم کلی خوشحال میشیم
   اجرتون با امام حسین
 90. سلام و ممنون از سایت خوبتان میخواستم یه خبر خوب به همه بدم. عزیزان آون های که واقعا میتخوان ترک کنن همین ماه محرم و صفر وقتشه اگر این ماه ها برن دیگه نمیتوانی خوب توبه کنی. من خودم با امام حسین عهد بستم که 40 روز پاک باشم و بعدش از این فرصت استفاده میکنم تا ابدی باشم. به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو کنید. 
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   حرفتون رو کامل قبول دارم
   و خودبنده هم تجربه کردم
   ممنون از شما
   اجرتون با امام حسین
 91. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من یه هفته پاکم .من امروز  به شهوت رسیدم و تصمیم نهایی گرفتم برای خودارضایی.یکم *** ******* ** ****** ولی پشیمون شدم که دارم جق میزنم و ول کردم اینکارو.هیچ مایع منی ازم خارج نشد.الان خیلی الت تناسلیم درد میکنه.باید چیکار کنم ایا خودارضایی ناقض شدم.باید چیکار کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   دخترآقتاب
   سلام
   ااگه مایع منی خارج نشده که توبتون سر جاش هست
   ولی همین کار امروزتون عوارض خودشو داره که ممکنه این درد بخاطر همین کارتون باشه
   از این به بعد عامل تحریک رو حتما از بین ببرین
   و تو این مواقع از خدا کمک بخوابین و به جای این که سمت این کار برین بلند بشین و قران و رو همراه با معنی بخونین 
   امیدوارم موفق باشین
 92. ببخشید دوباره مزاحم شدم خواستم بپرسم احتلام عوارض استمناء داره بعد الان توبه ۲۳ توبم شکسته یا نه برای از بین رفتن احتلام باید چکار کنم
  تورو خدا کمکم کنید
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   احتلام و جنب شدن در خواب باعث شکسته شدن توبه نمیشه و گناه محسوب نمیشه 

   برای درمان جنب شدن در خواب شبها از خوردن غذاهای چرب و غذاهایی که باعث بالا رفتن حس شهوت میشه خودداری کنید شبها از خوردن پیاز.خرما.تخم مرغ و...  به کلی پرهیز کنید و با کار و ورزش و فعالیت زیاد میتونید کاهش بدید. در مورد احتلام و جنب شدن در خواب اصلأ نگران نباشید چون در بیشتر افراد اتفاق می افتد شاید اوایل ترکتون فاصله ی اتفاق افتادن بین احتلام و یا جنب شدن زیاد باشد اما بعد از مدتی ماهی یکبار و یا چند ماهی یکبار و زمانی میرسه که برای شما کلأ اتفاق نمی افتد.موفق باشید /یاحق
 93. سلام.
  خسته نباشید من تا ۲۳ روز این کارو نکردم اما دیشب در خواب منی از آلتم خارج شد من الان نمیدونم توبم شکسته یا نه وخیلی ناراحتم لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   سلام برادر .ارضا شدن در خواب یک امر طبیعیه و گناهی از شما سرنزده .و برای بدن مفید میباشد چون انرڗی اضافه بدن شما خارج شده و باعث میشه اندام و اعضای بدنتون روند بهبودی پیدا کنه.لطفأ اصلأ ناراحت این موضوع نباشید سریع یک غسل جنابت بگیرید و به نمازهاتون ادامه بدیدموفق باشید /یا حق
 94. سلام من مدت زیادی نمیتونم ترک کنم همیشه تا دو روز ترک میکنم روز سوم ک میشه شروع ب این کار میکنم  و بعد خیلی پشیمون میشم میخاستم بدونم باید چیکار کنم
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰

   علت شکستهایت را برسی کن


   هر روزت را با برنامه ریزی پر کن 

   یادداشت کردن خیلی مهمه .یادداشت کن و بنویس هر آنچه که باعث تحریکت میشه و اونها را برای همیشه از زندگیت کنار بگذار و هیچ وقت بیکار نباش.از خدا کمک بخواه

   نرم افزار اندرویدی سایت را دانلود کن و همه ی مطالب آن را بدقت بخون و خوب  بهش توجه کن/انشاالله موفق میشی
 95. سایه ماه:
  پاسخ پیام خصوصی
  به کاربر گرامی احسان
  سلام

  در حالت کلی نمی تونیم هر تغییری در چهره رو به خودارضایی ارتباط بدیم. عوامل زیادی در شادابی و طراوت پوست موثر هست از جمله ژنتیک ، تغذیه و مراقبت از پوست.

   ممکنه یکی هیچوقت خ ا نکرده باشه ولی اطراف چشم ش به صورت ژنتیکی سیاه باشه و یکی که خ ا میکنه اصلا این علامت رو نداشته باشه . بنابراین از روی ظاهر قطعا نمیشه قضاوت کرد .

  ولی چون خ ا انرژی زیادی رو از بدن میگیره میتونه باعث پژمرده شدن چهره بشه و حتی گودی و سیاهی اطراف چشم. چشم ها دیگه اون شفافیت و برق اولیه رو ندارند.

  اگه خ ا رو ترک کنید عوارض اون به مرور زمان از بین میره فقط باید یه کم صبر و حوصله داشته باشید.

  ورزش میتونه روند ترمیم و بهبود رنگ پوست رو خیلی سریع کنه در کنار ورزش از میوه و سبزی حتما استفاده کنید . تغذیه سالم داشته باشید از فست فود استفاده نکنید و سعی کنید موادی که دارای ویتامین و املاح باشه استفاده کنید غذاهای دریایی و مغزها مثل مغز گردو و بادام خیلی مفید هست روزانه چند عدد استفاده کنید. مایعات به اندازه کافی استفاده کنید دو ساعت قبل از خواب از مصرف مایعات خودداری کنید وقتی در خواب مثانه پر باشه ممکنه باعث تحریک بشه. خواب کافی و منظم بسیار کمک کننده هست شبا زود بخوابید و صبح زود بیدار شید. خواب کافی باعث میشه کسلی و بی حوصلگی از بین بره و پوستتون هم شاداب تر هست. زیبایی و شفافیت چهره شما در طول چند هفته اول ترک برمیگرده و مثل سابق میشید جای نگرانی نیست.

 96. سلام من همونی ام که دیروز گفتم نیاز به غسل دارم یا نه. میخواستم بدونم یه ماده ای قبل از منی بیرون میاد مثل منی هست ولی نه سست میشی نه حالتی بهت دست بده که بری غسل بگیری نه با فشار و نه بوی بدی و نه چسب ناک باشه. یعنی قیافه اش مثل منی هه ولی شرایط مثل منی را نداره آیا غسل واجبه اسم این ماده چیز که قبل از منی خارج میشه. 
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰
   - راه تشخیص منی در مردان: سه نشانه دارد که عبارتند از: 1- شهوت(حالت خوشایند جنسی که در هنگام ارضای کامل غریزه به وجود آید.) 2- جَستن(فشار) 3- سست شدن بدن
    
   و اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه یا یکی از آن ها را نداشت، حکم به منی نمی شود؛ مگر آنکه از راه دیگری یقین کند که منی است.
    
   بهجت، سبحانی و مکارم: خروج منی در مرد دارای دو نشانه است: 1- شهوت 2- جستن
    
   اگر هیچ یک از دو نشانه یا یکی از آن دو را نداشت، حکم به منی نمی شود؛ مگر آنکه از راه دیگری یقین کند که منی است.
    
   صافی: اگر با شهوت و جستن بیرون آید، یا با جستن بیرون آید و بدن سست شود، آن رطوبت حکم منی را دارد و اگر هیچ یک از این دو نشانه را نداشت، حکم به منی نمی شود؛ مگر آنکه از راه دیگری اطمینان پیدا کند که منی است.
 97. سلام من حدود۲ماه توترکم الان یکم بهترشدم رنگ چشام بهترشده چشام همش موقعی خ ارصای میکردم یه سیاهی اندازه یه تارموهمش جلوویدچشامومیگرفت الان خدارشکر دارم بهترمیشم ایاعوارضش کامل ازبین میره
  • پاسخ:

   ابوالفضل ۲
   سلام 
   پاکی مبارکتون باشه 
   بله عوارض کامل با ترک ممتد از بین میره
 98. من نمیدونم فگر کنم حدود دو هفته پاکم ولی امروز گول شیطون رو خوردم و فیلم بد دیدم ولی قبل از این که با فیلم تحریک بشم و حرکات بد انجام بدم سریع فرار کردم و رفتم بیرون میخوام بدونم ایا دوباره باید از اول بشمارم یا نیاز به غسل یا چیزی دارم.
  • پاسخ:

   ابوالفضل ۲ 
   اگه مایع منی خارج نشده 
   لازم به غسل نیست 
 99. سلام من 18 سالمه ،از پنج شیش سال پیش خودارضای میکردم اگر بخوام اینکار نکنم اخرش سه هفته طول بکشه و بعدش دوباره میزنم و شغلمم هم جوریع که تو خیابونای شهر رفت امد زیاد دارم و وضع این حجاب که ماشالا اینقد عالیه که.....مگه اصن میشه به این صحنه ها حتی ی نگا کرد و خود ارضایی نکرد ؟؟ازدواج هم شرایطش نیست پس چاره ای نیست جز.. 
  • پاسخ:

   ابوالفضل ۲ 
   سلام 
   برادر 
   جای اینکه دنبال راه های تحریک شدن بگردین 
   دنبال یه چاره باشین این معزل و حل کنید 
   یا علی
 100. سلام دوستان
  به لطف شما پنجمین روز رو هم پشت سر گذاشتم کم کم آماده میشم برای چهل روز 
  بازم ازتون تشکر میکنم
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی با قدرت تمام ادامه بدین پیش به سوی پاکی ابدی
  • پاسخ:

   زینب سادات: از لطفتون ممنونیم
 101. سلام ممنون از سایت خوبتون. خدا رو شکر تونستم ترک کنم اما نیاز به روحیه قوی تر دارم میتونید برام دعا کنید تا به این سادگی ها گول نخورم.
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام بنده خوب خدا
   ایول بهتون که تونستین تو مسیر ترک موفق بشین
   و این پاکی ارزشمند رو به شما تبریک میگم
   به امید روزی که پاکیتون ابدی بشه
   سعی کنین بیایین بخش اعلام پاکی و هرروز اعلام پاکی کنین
   یا در طول روز کارایی رو انجام بدین که واقعا بهشون علاقه دارین
   و در طول روزم حتما ورزش برین که روی روحیتون اثر گذاره
   نماز خوندنم که برای ارامش حالتون عااالیه👌👌
   امیدتون به خدا باشه و مطمعن باشین شما میتونین ادامه مسیر و برین
   دعاگوتون هستم یا حق
 102. سایه ماه:
  سلام
  پاسخ پیام خصوصی"
  به کاربر گرامی محمد
  به خروج مایع منی در خواب احتلام گفته می شود و یه مساله کاملا طبیعی بوده و جای هیچ گونه نگرانی ندارد. همه آقایان وقتی به بلوغ جنسی می رسند احتلام رو تجربه می کنند. این مساله به هیچ وجه گناه نیست. اتفاقا یکی از نعمتهای خداوند به افراد مجرد همین احتلام است تا آنان که هنوز ازدواج نکرده اند ولی تحت فشار جنسی هستند، هر چند شب یک بار به طور غیر ارادی در خواب محتلم شوند تا از فشار جنسی آنان کاسته شود.

  عوامل ژنتیکی ، محیطی و تغذیه بر تعداد احتلام در خواب تاثیر داره. پس از احتلام غسل جنابت واجب هست.
  اون چیزایی که در طول روز می بینید یا می شنوید در خواب شبانه شما اثر میذاره سعی کنید در طول روز از افکار جنسی پرهیز کنید.
  از غذاهایی که توان جنسی رو تقویت می کنند اجتناب کنید. مانند پیاز، تخم مرغ، ادویه های بسیار تند، غذاهای پرچرب و مصرف نوشیندنی در وسط غذا و گوشت قرمز و از طرف دیگر غذاهایی که احتلام رو کاهش می دهد بیشتر استفاده کنید مانند سبزیجات، ماست و پنیر کم چرب، گوشت دریایی .

  چند راهکار ساده برای جلوگیری از احتلام
  1- شبها دو ساعت قبل از خواب هیچ چیزی نخورید، حتی مایعات
  2- برای جلوگیری از احتلام محل خوابیدن شما گرم نباشد، سعی کنید در جایی که خنک است بخوابید.

  3- از روانداز سنگین و زیرانداز نرم استفاده نکنید.

  4- برای جلوگیری از احتلام از پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان بپرهیزید.
  5- سعی کنید به هر وسیله نیمه شب از خواب بیدار شده و مثانه خود را تخلیه کنید.
  6- مداومت به ورزش و استحمام با آب سرد نیز به کاهش احتلام در خواب کمک می کند.

   

  دعایی جهت جلوگیری از احتلام
  جهت جلوگیری از احتلام شما می توانید در مفاتیح الجنان دعایی را قبل از خواب بخوانید (دعای جلوگیری از احتلام: أَللهُمَّ إِنّی أَعُوذُ بِکَ مِنَ الإِحْتِلامِ وَ مِنْ سُوءِ الأَحْلامِ وَ مِنْ أَنْ یَتَلاعَبَ بِیَ الشَّیْطانُ فِی الْیَقْظَهِ وَ الْمَنامِ ) مطمئنا این دعاها در انسان تاثیر گذاشته و در کنار راهکارهایی جهت کنترل احتلام می تواند به شما کمک نماید.
  موفق باشید.


 103. سلام بستگی داره دخترخانم  باشید یا اقا پسر 
  اما در مجموعش میشه 
  بینایی کم میشه 
  گوش کم شنوا میشه
   بدنت ناتوان میشه 
  حافظه ات ضعیف میشه 
  کمرت درد میگیره 
  ارامشت خیلی خیلی کم میشه 
  گوشه گیر میشی 
  بی حوصله میشی 
  و...
   در اقایون زود انزالی داریم و در خانم ها عوارضش بیشتر هست 
 104. سلام به شما
  میخواستم درباره عوارض این کار بپرسم و اینکه پس از گذشت چه زمانی بهبود پیدا می کند
  اگه خدا بخواد میخوام پاک به دبیرستان برم. اول مهر 
  با تشکر
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام عوارضش به مرور زمان از بین میره ولی ممکنه چندماهی طول بکشه
   عوارض بسیار شدید و خطرناک خود ارضایی:
   افسردگی به میزان بالا
   شادی و عشق کمتر
   از بین رفتن زیبایی 
   از بین رفتن براقیت و زیبایی چشم ها
   به هم خوردن تناسب اندام و زشتی هیکل
   ریزش موهای سر
   ایجاد مشکلات جدی روحی مثل بدبینی و تندخویی و..
   دفع بی اختیار منی
   بی اختیاری در کنترل منی
   ضعف در قوای جسمی و جنسی
   ضعف در بینایی و شنوایی همچون شنیدن صدای وزوز در گوش
   مریض شدن پی در پی
   کم شدن حافظه و قدرت یادگیری
   ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل
   بی حالی و ضعف همیشگی
 105. ممنون از راهنماییتون واقعا خیلیارو دارید نجات میدید واقعا از صمیم قلب ازتون مچکرم
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰
   سلام داداش رضای عزیز خواهش میکنم .این باعث افتخاره در کنار بهترین ها هستیم.بازم به ما سر بزن.یاحق
 106. سلام .واقعا دستتون درد نکنه .این مطالب به من کمک  بزرگی کردتااز این کار زشت کنار بکشم. خیلی ممنونم😉😉😉
  • پاسخ:

   موفق باشید
 107. سلام.
  خسته نباشید
  من الان ۲۱ روزه پاکم.ولی هنوز زیر چشمامم گوده و سیاه بعد این تیرگی پوست صورت و زیر چشم خوب میشه.بعد من وقتی اینستا گرام نگاه میکنم به مقدار یک قطره مایع لزج از آلتم بیرون میزنه ایا این خودارضایی محسوب میشه یا نه. ممنونم اگه پاسخ بدید.
  • پاسخ:

   امید امیدوار۱۳۷۰
   سلام رضا جان سعی کنید از دیدن صحنه های تحریک کننده به کلی پرهیز کنید  .بله همه ی عوارض با ترک کلی خوب میشه منتها بعضی عوارض دلیل انجام خ.ارضایی محسوب نمیشه و دلایل دیگه ای داره. به مایعی که بدون رنگ و حالت چسبنده داشته باشه مذی گفته میشه مذی پاک است و باعث شکسته شدن توبه نمیشه.منتظر سوالات دیگه ی شما هستیم .دوست عزیز امکان نداره شما هم بخوای ترک کنی و هم از محرکهای شهوت دوری نکنی .پاکیتون ابدی موفق باشید
 108. سلام من هفده سالمه. من اصلا به فیلم های مستهجن معتاد نیستم .من دو ساله دچار وسواس فکری خیلی شدید هستم .مثلا هرکاری رو چندین بار تکرار میکنم.قبلا روی وسایل خونه خیلی وسواس داشتم.به عنوان مثال اگه یک نفر به تلفن خونمون زنگ میزد اخر سر وقتی میخاستم گوشی رو قطع کنم چندین بار باید تکرار میکردم.هعی گوشی رو میزارم هعی بر میدارم.اگر هم این کار رو انجام ندم فک میکنم دارم میمیرم یا بدنم درد میگیره.حالا جدیدا روی اعضای بدنم وسواس پیدا کردم.مثلا وقتی پلک میزنم دچار وسواس میشم و چندین بار پلک میزنم یا مثلا سرم رو تکون میدم بازم دچار وسواس فکری میشم.
  قبلا به خودم میگفتم اینکار رو ده دقیقه دیگه انجام میدم و اون فکر از سرم میپرید ولی جدیدا سازگار نیست .حتی از خونه میزنم بیرون و خودم رو سرگرم میکنم ولی بازم فکر از سرم نمیپره
  من برای اینکه خلاص بشم و ارامش پیدا کنم خودارضایی میکنم .اگر هم نکنم خود به خود ازم مایع منی خارج میشه‌.دیگه خستم شدم .دارم از بین میرم .کمری نمونده برام.چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   داش علی:
   (دادااش دیگه جواب پیامم خصوصیتو نمیدم همینجا بهت میگم)
   ببین بنظر من تو باید بری پیش یه مشاور یا روانشناس چون وسواس چیزی نیست که ما بتونیم حلش کنیم.
   بعدش اگر مشکلی مون بیا برامون بگو که اکی کنیم برات
   یا علی
 109. ئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئ

  سلام من خیلی تصمیم ترک کردن را داشتم اما بعد از چند روز دوباره وسوسه میسوم نکته ی بعدی اینکه من بعد از این کار قسل میکنم و بعد نماز می خوانم نکته ی بعد این است که حضرت محمد فرموده اند هرکس این کار را رنجام دهد با سر یک صفره نمیشیند اما باز نمیتوانم جلوی خود را بگیرم

  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام 
   ببینید نکته همینجاست ک ما نباید توقع داشته باشیم ک وسوسه نشیم درسته ک باید کاری کنیم ک عوامل وسوسه رو تا جایی ک میشه دور کنیم اما ما انسان هستیم و این میل در ما وجود داره ما باید حواسمون باشه ک بعد از این ک تا حد امکان عوامل وسوسه رو دور کردیم اون ی کمی هم ک ممکنه ب هر دلیل وسوسه میشیم رو بپیچونیمش و ازش در بریم و ی موقعیت جدید بسازیم تا گناه نکنیم 

   و اما این ک بعد این کار نماز هم میخونید شاید نمازتون اون کیفیت لازم رو نداره شاید اگر وقت بذارید برای حضور قلب بیشتر در نمازتون اونوقت تاثیرات بیشتری ازش حس کنید و اینکه پیشنهاد میکنم وقتتونو ب قران خوندن مخصوصا همراه بامعنی هم بگذرونید 

   کلمه ی نمیتونم رو بریزید دور چرا نمیتونید مگه شما چ فرقی با بقیه ای ک تونستند دارید 
   هیچ فرقی 
   تازه اگر ترک کنید قطعا از خیلیا موفق ترید چون سرمایه ای مثل نمازو در کنار خودتون دارید
 110. من چهار ساله خودارضایی میکنم و تا به حال چند بار خواستم ترک کنم اما نشد الان وقتی این کارو می کنم بیضه هام درد میگیره

  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام به شما 
   خب اگر میخواید این درد از بین بره ترک کنید پشت روش ترک رو بخونید و هرجوریه برای ترک برنامه بریزید چون این فقط درد جسمیشه از نظر روحی ام تاثیرات خیلی بدی داره
 111. سلام ببخشید من تازه چهارماهی میشه طرز خ.ا رو یاد گرفتمـولی خب بار اول که انجام دادم خیلی پشیمون شدم و یک ماه انجام ندادم ،ولی لذتش تو ذهتم مونده بود و دوباره انجام دادم و باز ترکـکردم و عهد کردم باخدا ولی بعد ده روز شایدم کمتر اونو شکستم ،من واقعا اراده سستی دارم.یک روز وارد مسجدی شدم برای کاری ناخوداگاه فهمیدم اونجا که رفتم امامزاده ست،ورفتم پای ضریح و کلی گریه کردم و طلب کمک کردم اما باز دوروز پیش عهدمو شکستم،اون لحظه که فشار میاد بهم هیچی مهم نیس حتی اگه بهم بگن بعد اینکار میمیری باز هم اونو انجام میدم و هیچی روم اثر نداره،توروخدا چیری بهم بگید بخدا از عذاب وجدان دارم میمیرم،کمکم کنید
  • پاسخ:

   داش علی:
   سلام ببینید حرفی که هست اینه که شما ممکنه برای چند لحظهیه حس بی نظیرو تجربه کنید ولی تا حالا به خودتون گفتید به چه قیمتی؟
   مطمئن باشید اگر نکات مثبت خود ارضایی 1 باشه نکات منفیش10000000000000 هست 
   بعدشم شما الان زیاد خود ارضایی نکردید خیلی راحت قبل از اینکه اونقدر اعتیاد پیدا کنید که روزی چند بار انجام بدی ازش دست بردار 
   بخدا تهش هیچیزی نیست
   گوش کن تو اصلا نباید به اون مرحله ی تحریک قبل از خود ارضایی برسی هر فکر مریضی که اومد توی ذهنت سریع شوتش کن بیرون 
   بهتره که سعی کنی اصلا تحریک نشی
   یا علی
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   این گناه کبیره هست و کاملا واسه شما از لحاظ روحی و جسمی مضره
   پس در آیندتون هم تاثیر گذاره
  • پاسخ:

   مهدی:
   سلام بله.
   باید غسل جنابت انجام بدید
 112. سلام
  من از وقتی این کارو شروع کردم موهام نازک و کم حجم،شدن میخواستم بپرسم مال خ.ا هست یا نه و اگر هست چه موقعی مثل قبل می شود؟

  • پاسخ:

   ابوالفضل ۲ 

   سلام بزرگوار 
   برای پیدا کردن منشا ابتدا باید سراغ خونواده ی خودتون برید (ارثی هست یا نه ) 
   اگر هست که طبیعیه 
   اگرم نیست و فکر میکنید از خود ارضاییه با ترک مستمر اثرات از بین میرن 
   نگران نباشید 

   یا علی 
 113. سلام دستون دردنکنه که این مطالب گذاشتین که باهاش
  به مردم کمک مکنین تا به ترک برسن خدااجرتونو بده ایشالله
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   خوشحالیم که مفید واقع شدن
   موفق باشید
 114. سلام ببخشید من بعضی اوغات یک بیضم درد میکنه بعد رفتم تو اینترنت زدم علیت درد بیضه ولی هیچ کدوم از نشانه های ک اونجا زده بود رو نداشتم و فقط بعضی وقتا درد کوچولو میکنه و کشاله ی پایه همون بیضهم هم حس میکنم ک سنگین شده و هی دوس دارم پار رو کش بیارم و خجالت هم میکشم ب پدر و مادرم بگم   خودش خوب میشه یا باید برم پزشک
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   عوارض خود ارضایی به مرور زمان خوب میشه
   درد بیضه هم ممکنه بخاطر این عادت باشه
   اگه شما ترک کنین حتما عوارضم خوب میشه
   پس اول ترک و شروع کنین اگه بعد یه مدت متوجه شدین که این دردا خوب نشدن
   حتما به پزشک مراجعه کنین
   از بین رفتن عوارض خ.ا از لحاظ پزشکی سه ماه هست تا کامل خوب بشن
   یا حق
 115. خیلی خوب بود من الان ۳ ماه نزدم مرسی از گفته هاتون  و ی سوال داشتم من ی دوست دارم ک زیاد جلق میزد و کمرش حالت خمیده داره ایا اون بعد ترک درست میشع
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   عوارض خود ارضایی به مدت سه ماه کامل خوب میشه
   ان شاءالله اگه ترک کنن عوارضم از بین میره
   یا حق
 116. // مثل چوب خط های روی دیوار زندان😂😂( امیدوارم چهل تا بشه)
  سلام من روز دومم پاکیمه هست و بعید میدونم که دیگه اینکار رو تکرار کنم به نظر شما  تا روز چندم خیلی سخته و فشار روی آدم زیاده؟؟؟؟؟ تا الان خیلی برام راحت بوده یا در ادامه سخت میشه؟
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام
   چوب خط😅
   روش جالبی بود
   حتما چهل تا میشه😀
   ببینید نمیشه گفت تا چند روز ک چون بدن ادما با هم متفاوته بعدم فشار همیشه کم و بیش هست مهم نحوه برخورد باهاشه و دیگه این ک اگر پسر هستید بعد از مدتی ک از ترک میگذره ب طور طبیعی محتلم میشید و دیگه این فشارها از اون طریق خالی میشه و راحت میشید 
 117. فک کنم یه حدیث از امام صادق (ع)بود که میگفت انسان تا اراده نکنه و نخواد هیچ کاری نمیتونه انجام بده.فکر ادم تنها چیزیه که دست خودشه همش
 118. ناشناس جان نمیدونم همونجا که جوابتو دادم خوندی یا نه؟
  ولی یه چیزی...مگه کنترل ذهنت دست تو نیست که حواست پرت شه 
  مگه کلیده که حواست پرت شه جاش بذاری 
 119. سلام
  تو یکی از مصاحبه ها یکی گفته بود اگه یه بار فکر جنسی کردید صد در صد چند وقت بعدش استمنا میکننین 
  این درسته یعنی اگه حواسم نبود فکرم رفت ناامید بشم و بگم من که صد در صد خودارضایی میکنم پس برم سمت استمنا...
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   بیینین بیشتر انجام دادن این گناه از فکر ما شروع میشه
   و اگه بتونیم همون اول جلوشو بگیریم قطعا بهتره
   عادت هر آدمی قطعا فرق داره
   مثلا خود بنده اگه فکر جنسی ام بکنم به هیچ وجه حتی اگ تحت فشار باشم این کارو نمیکنم
   ولی بازم میگم هر چی از این فکرا دوری کنین راه براتون اسون تر میشه
   شکست خوردنم کمتر میشه
   پس بهتر روی کنترل فکرم حتما کار کنیم در کنار پاکی
   یا حق

 120. لطفا جواب بدهید
  لطفا جواب بدهید

  سلام من چند وقتی هست جوش های بزرگی در صورتم میزنه میخواستم ببینم برای خ.ا یا نه و اگه برای اونه بعد از ترک بهبود پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام خودارضایی در این مسئله دخیل و موثره اما تنها دلیلش نیست 
   بله بعد از ترک بهبود پیدا میکنید
 121. سلام به شما سایت خوبتون 
  من تصمیم به ترک گرفتم اما هر دفعه که چیزی در تلویزیون می بینم به سمت این کار میرم به نظر شما چکار کنم
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   خوشحالم که تصمیم به ترک گرفتید 
   خیلی خوبه مبارک باشه
   خب اگر لازمه اصلا نگاه نکنید 
   نگاهتون رو کنترل کنید به محضی که چیزی دیدید سریعا نگاهتون رو بچرخونید
   تو این راه باید یخورده با خودتون مبارزه کنید و با شهوت مقابله کنید 
   با اراده بالا شروع کنید
   یا علی
 122. ببخشید سوال داشتم
  داخل خواب چرا از ادم یه چیز هوایی خارج میشه??? خوب یا بد
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام اگر منظورتون خروج منی در خواب هستش که اسمش احتلام هست و ایرادی نداره
 123. پاسخ پیام خصوصی کاربر......
  سلام بنده خوب خدا👋
  4 روز پاکی ارزشمند رو بهتون تبریک میگم
  ان شاءالله که بتونین پاکی ابدی رو تجربه کنین
  با قدرت و اراده قوی جلو برین
  منتظر اعلام پاکیتون هستم حتما
  یا حق
 124. سلام مرسید از سایت خوبتان من امشب رفتم باشگاه دیدم وای نصف انرژی منفی ام تخلیه شد و از این به بعد دیگه به این کار زشت دیگه نمیخوام حتی بهش فکر کنم واقعا ممنونم که منو از این کار زشت برداشتید . ترک کردنش خداییش سخت بود ولی الان حس خوشحالی دارم. مرسی از مدیر این سایت❤
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   خیلی عالیه معلومه دارین با تمام قدرت جلو میرین
   ان شاءالله که پاکیتون ابدی بشه برادر
   عیدتونم مبارک :)
   منتظر اعلام پاکیتون هستم
   یا علی
 125. چهارمین روز پاکیم
  یک ساعت پیش داشتم میرفتم سمت منفی گری
  ولی پنج بار کش رو مچ دستم رو محکم کشیدم و به خودم اومدم 
  خدایا شکرت خیلی راحت شده کارم...
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام بنده خوب خدا👋
   این پاااااکی با ارزش و خداااااایی رو بهتون تبریک میگم
   خیلی عالی که دارین با تمام وجود تلاش میکنین👌👌
   ان شاءالله که پاکیتون ابدددددددی بشه
   عیدتونم مبارک:)
   یا علی
 126. سلام یه چیز دیگه هم یادم رفت واسه اینکه چشمام خوب بشه چه چیزی بخورم واسه این که کمرم سفت بشه چیکار کنم واسه این که صورتم دوباره آب بندازه چیکار کنم واسه این که بدنم حس میکنم شله یا غوضه چیکار کنم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام مجدد
   با ترک همه اینها خوب میشن ولی خب واسه کمرتون میتونید ورزش کنید 
   حرکاتی که واسه فیله کمر هست رو انجام بدید
   واسه صورت هم از انواع ماسک های که دستور تهیه آنها در اینترنت هست استفاده کنید
   بی حسی بدنتون هم با ورزش رفع میشه 
   مواد مغذی مثل گوشت و موز و شیر و خرما و ...مفیدن
   یا علی
 127. سلام ممنون از سایت خوبتون من تمام مطالب رو خوندم انشالله که دیگه توبه فقط میخواستم بگم چیکار کنم زیباییم برگرده خیلی کلا از موی سر گرفته تا پاهام زشت شدم چیکار کنم آیا با ترک خود ارضایی خوب میشه. هفته ی دیگه امتحان دارم ایا حافظه ام خوب میشه من به خدا همین امشب غلط کردنمو گفتم فقط بگید که خوب میشم که روحیه بگیرم و توبه ی اساسی بگیرم.
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   خواهش میکنم
   بله نگران نباشید 
   با ترک شما همه چیز خوب میشه
   البته اینو بگم که روند بهبود طولانی هستش 
   یه هفته که نه ولی با مصرف مواد غذایی مفید خیلی میتونید روند بهبود رو سرعت ببخشید.
   ولی اظطراب و نگرانی نداشته باشید حتما خوب خواهید شد.

 128. سلام من ۷ساله خود ارزایی دارم و وقتی ترک میکنم یک ماه پاکم و باز مجدادا تکرار میشه مفاسلم و چشمام به فنا رفته
  توصیه هایی که کردید خوب بودن ولی اطلاع داشتم اگه یه کار که اراده منو قوی کنه موجود هست بگید تشکر
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااام
   اول کارو مهم ترین کاراین که هر چیز منفی رو بریزی دور
   فکرای منفی بخصوص باید همیشه به چیزای مثبت فکر کنی
   و کاریم به گذشته نباید داشته باشی فقط حق داری که ازش درس و تجربه بگیری
   باید برای خودت یه هدف انتخاب کنی هر چیزی میتونه باشه
   وبعدم برای این هدفت تلاش کنی
   حالا چرا میگم هدف چون اگه بتونی به هدفت برسی اعتماد بنفس زیادی میگیری
   همینم باعث میشه ارادت قوی باشه
   حالا میتونی هدفتون رو بزارین 31 روز پاکی که رکورد پاکی قبلی رو بزنین
   و برای تک تک این روزا برنامه داشته باشی
   و اگرم به هدفت رسیدی برای خودت جایزه تعیین کن
   کارایی که بهشون علاقه دارین و بهتون حس خوب میده رو انجام بدین حتما
   ورزش کردنم خیلی خووووبه 
   نماز اول وقتم باغث میشه که آرامش واقعی رو حس کنین:)
   ولی من اجبار نمیکنم بخونین تا کاری دلی نباشه فایده نداره
   به تواناییانون ایمان داشته باشین
   دعاگوتون هستم یا حق

 129. اقا واقعا دستتون درد نکنه
  راستش رفتم اونجایی که نوشته روش ترک تضمینی رو خواندم دیدم نوشته بدونه کش پول به دستتون ببندید هر وقت منحرف شدید یکی بکشید خودتون بزنید
  واقعا توصیش میکنم عالیه
  سه روزه اصلا هیچ سختی هم نکشیدم
  هر کی هم پرسید میگم واسه ارامش اعصاب باهاش بازی میکنم...
  ممنون
  سومین روز پاکییییم
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام سلام یه سلام پرانرژی به شما ک دیگه راهشو پیدا کردید😀👌👊💪

   اینههعه شما میتونییید✌✌

   خوشحالیم ک مطالب رضایت شمارو به همراه داشته😊

   3 روز پاکی قشنگتونم تبریک میگمم😀

   🔺 سرنوشت شما به کفش هایتان مربوط نیس
   🔹 قدم های شماست که آینده شما را میسازد 
     
 130. سلام آیا کسی که 2 ساله جق میزنه عقیم شده یا میتونه برگرده؟
  اگه عقیم شده بگید که دیگه به خودش زحمت نده ترک خود ارضایی کنه دیگه
  از طرف دوستم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   خیر از عوارض خود ارضایی عقیم شدن نیست
   و اگرم باشه احتمالش فقط یک درصد هست
   پس پاکیتون رو ادامه بدین
   یا حق
 131. لعنتییییی
  روی چهارمین روز شکست خوردم کمکم کنید
  ناامید شدم
  لحظه ای که باید این کارو انجام بدم هیچی برام مهم نیست
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام 
   اگر از ما راهنمایی میخواید باید بگم همین پستو دقیق مطالعه کنید و نکته برداری کنید 

   مهمترین قسمتش پیدا کردن علت شکسته و این ک اصلا ناامید نشید حتی اگر شکست خوردید چون باید انقققدر تحربه ب دست بیارید ک در نهایت پاکی ابدی نصیبتون بشه

   الان تو روز 4 شکست خوردید دفه بعد حداقل باید بشه 10روز

   نمیگمب خودتون مجوز انجام این کارو بدید نه ولی در کل میگم نیاز ب تجربه ی زیادی دارید و توی این راه نباید اصلا ناامید شید بلکه باید همش ب هدف نهاییتون ک پاکی ابدیه فگر گنید و دلگرم بشید

   شما با 4 روز ناامید شدید؟
    میدونید خیلی از گسایی ک الان تو همین سایت هستن و پاگیشون ابدی شده بارها و بارها اونم با روزای بالا شکست خوردن ولی بازم ناامید نشدن چون باید از شکستا درس گرفت 

   همین 4 روز خودش خیلیم عالیه ب شرطی ک دیگه ادامه ندید و ی ترک جدیدو شروع گنید 

   شما باید پیش بینی کنید ک چی باعث شد برید سمتش و این ک اون لحظه ای  دیگه هیچی براتون مهم نیست ی کار کنید ک نتونید این کارو کنید مثلا سریع پاشید برید بیرون ی پارکی جایی 

   ترک الکی نیستش ک باید براش زحمتم کشید دوست عزیز ک من مطمینم اگر امید و انگیزه داشته باشید زحمتشو میکشید و موفقم میشید😊✌

   اعلام پاگی منتظرتونیما😀
 132. ازامروزشروع کردم به پاکی امیدوارم خدا کمکم کنه مرسی از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام 
   بهترین تصمیم رو گرفتین
   ان شاءالله ک در این راه ثابت قدم باشین
   با قدرت و اراده جلو برین
   دعاگوتون هستم
   یا حق
  • پاسخ:

   سلاااااام
   چقدر عااااالی سه روز پااااکی مبارک باشه🌹
   معلومه که شروع پر قدرتی رو داشتین
   به امید روزی که پاکیتون ابدی بشه
   در بخش اعلام پاکی اقایون منتظرتون هستم
   یا حق
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام برادر
   هیچوقت این حرف و نزنید خود خدا گفته که من از بخشش و توبه بندهای توابم به هیچ وجه خسته نمیشم 
   خدا خیلی مهربون و بزرگ هست و زمانی که ببینه شما چقدر تلاش میکنین قطعا کمکتون میکنه
   ناااامیدی گناه کبیرس شما که دیگ دوست ندارین گناهی مرتکب بشین؟؟
   پس ناامیدی رو بزارین کنار و به چیزای مثبت فکر کنین
   خودتون رو در طول روز مشغول کار هایی کنین که بهشون واقعا علاقه دارین
   اگه آدم سمت علایق خودش بره قطعا حس خوبی بهش دست میده
   و فکرتونم مشغول کارتون میشه و کمتر سمت گناه میرین
   وللللللی نااااامیدی نداریم راهی هست که واقعا نیاز به تلاش زیادی داره
   پس تلاش کنین وبه چیزای منفی به هیچ وجه فکر نکنین
   امیدتون به خدا باشه
   و حتما در بخش اعلام پاکی اقایون بیایین و اونجا اعلام پاکی کنین
   یا حق
 133. سلامخدمت همه من 16 سال دارم م 2 ساله که دارم خود ارضایی میکنم خیلی خسته شدم . من الان 1 روزه خود ارضایی نردم و دوست دارم ادامه پیدا کنه من از این سایت
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام 
   اگ تازه با سایت ما آشنا شدین حتما پست ثابتو مطالعه کنین
   یک روز پاکیم مبارکتون باشه
   منتظرتون هستم در بخش اعلام پاکی اقایون
   با قدرت و انرژی جلو برین 
   یا حق
 134. بنفشه به محمدرسول

  راستی بعد از غذا هم دستت با اب و صابون بشور و بعدش صورت را بشور و دست بر رو چشمت بکش (یعنی دست تمیز )
 135. بنفشه به محمدرسول

  سلام ببین چی باعث بروز چنین مشکلی شد ؟
  ببین گریه کردن سودی نداره باید علت را پیدا کنی بعد راه حلش را
  بعدم برای چشمت که ضعیف شده انگشت پات اونی که کنار انگشت شصت پات هست زیاد ماساز بده در تقویت چشمت تاثیر داره
  برای کمرت هم در هفته سه بار تخم مرغ بخور زیاد بخوری ممکنه جوش هایی روی بدنت ظاهر بشه
 136. بنام خدا بخشنده و مهربان جان
  سلام خسته نباشید
  من امروز خیلی گریه کردم بازم شکسته خورد هزاربار توبه گفتم بخدا نمیتونم زندگی کنم اصلا تحملم نداره زندگی سخته حالا بدنم هم کمرم درد میکنه چشمم ضعیفه خواهش میکنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام برادر
   ترک این گناه و کلیدش دست خودتون هست و بس
   تا شما از ته دل نخوایین نمیشه و تا زمانی که شیرینی این گناه تو دلتون باقی مونده باشه فایده نداره
   باید یه تصمیم جدی برا ترک بگیرین باید با خودتون رو راست باشین و بگین این دفه آخری هست ک من توبه میکنم
   شما وارد یه راهی شدین ک باید بتونین تمام سختیاشو تحمل کنین برای تک تک روزاش برنامه داشته باشین
   فقط اراده و مقاومت شماس که باعث موفقیت شما میشه همین دو مورد
   روش سایتم یه بار دیگ با دقت دقت انجام بدین حتما
   عوارض خود ارضایی هم مطمئن باش بعد از ترک کامل خوب میشی
   و هیچوقت تو این راه ناامید نباشین
   اگ سوال دیگ باشه در خدمتم یا حق
 137. عزیزان شش روز است که ترکم.خدایاشکرت.خدایا کمکم کن.این دوستان خوب ما رو ببخش وبیامرز.
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام 👋👋
   6 روز پاکی مبارک باشه
   ان شاءالله ک پاکیتون بشه66666
   با قدرت و انرژی جلو برین
   منتظرتون هستم در بخش اعلام پاکی
   یا حق
 138. بنفشه به تتت

  به قول خودت یک روز در میان انجام میدی حالا بکنش دو روز در میان درسته ممکنه بدن درد بگیری ولی برای رهایی از اینم سوره لقمان بخون یاگوش کن یا جوشن کبیر گوش کن
 139. من معتاد شدم به سکس چت لذت نمیبرم واقعا معتاد شدم یک روز در میون اینکارو میکنم کسی میتونه کمکم کنه
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام به شما 

   اگر میبینید که کلا شده جزیی از زندگی تون و هرراهی رفتید نمیتونید ترکش کنید بنظر من اخرین راهش نابود کردن وسیله شه مثلا آن اینستال کردن پیام رسانتون منظورم نلگرام یا هر پیام رسان دیگه ایه ک این کارو باهاش میگنبد یا کلا کنار گذاشتن گوشی 

   البته این کار بنظر شخص بنده خوب نیست چون اگر دوباره گوشی یا پیام رسان رو برگردونید شاید بر حسب عادت برید سراغشون 

   اینکه برنامه ای تنظیم کنید ک وقتی برای این کار نداشته باشید بنظرم خیلی موثرتره

   برنامه ای ک درجهت کارایی باشه ک دوستشون دارین و ازشون لذت میبرین 
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام برادر 

   تبریک میگم این پاکی ارزشمند رو

   بله مشخصه ک خوب میشین چون اراده تونم ک قویه

   ممنون میشیم ک از این بعد روزای پاکی رو در بخش اعلام پاکی ذکر کنید باتشکر😊✌
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام 👋👋
   5 روز ناب و خدایی رو تبریک میگم🌹
   به امید روزی که پاکیتون ابدی بشه 👌
   با قدرت و اراده جلو برین
   منتظرتون هستیم در بخش اعلام پاکی
   یا حق
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام بنده خوب خدا👋
   ان شاءالله که تو این راه موفق و پیروز باشین
   با امید به خدا جلو برین و با قدرت
   در بخش اعلام پاکی آقایون منتظرتون هستم
   یا حق
 140. سلام خسته نباشید واقعا مطالب مفیدی بود الان 3یا چهار روز هست ک پاکم امیدوارم همینجوری بمونه چون جق خیلی از مشکلات جسمی رو ب همراه داره مثل ضعیفی چشم،لاغر شدن،و...
  ی سوال داشتم تو ی سایت دیگه نوشته بود بعد از ترک استمنا علائمی مثل ضعف حافظه درمان میشه درسته؟
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   این پاکی زیبا رو بهتون تبریک میگم
   به امید روزی که پاکیتون ابدی بشه
   بله این موارد از عوارض خود ارضایی هست
   و به مرور زمان هم از بین میره از لحاظ پزشکی تا سه ماه
   ضعف حافطه هم کاملا خوب میشه
   یا حق
 141. من این علائم رو دارم احساس ضعف عضله. گودی زیر چشم . خستگی دست و پا. سردرد. این نشان دهنده ای بیماریه یا نه اگه هست یه شماره دکتر بهم بدین
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   بله میشه گفت این موارد از عوارض خود ارضایی هست
   شماره دکتر که نمیشه گفت
   شما هر جایی که زندگی میکنین باید یه دکتر رو انتخاب کنین
   و برین پیشش دکتر روان شناس باشه بهتره
   یا حق
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   اگ خودارضایی انجام بدین به مدت طولانی
   مطمعن باشین عوارض بروز میکنه 
   چه از لحاظ روحی و چه جسمی
   مث کمبود اعتماد بنفس خستگی افسردگی 
   تو نتم سرچ کنین عوارض رو بهتر میگه
 142. سلام من من چن وقتی هست ک تر‌ک. کردم اگ خدا بخواد خیلی حالم از خودم ب هم میخورد ولی الان خیلی حال روزم خوبه راستی یه سوال راست میگن ک اگ. متاهل بشی نمیشه بچ دار شی
  • پاسخ:

   YaaFatemehZahra 59 

   سلام 

   خیلییی عالیه که ترک کردید واقعا تبریک میگم...در خصوص اینکه باروری رو از دست میدید هم بگم که نه اینطور نیست...بلکه شرایط خاصی داره و به یک باره نیست...این موضوع هم قبل از ازدواج بررسی میشه...این یک خدعه از طرف شیطان هست که بخواد بگه کاری که نباید میشد،شده پس ادامه بده به گناه...اما این غلط هست هرچقدر دوری کنین بیشتر بهبود پیدا می کنید به مرور زمان و این بستگی به دوره مبتلا بودنتون داره
   شبتون بخیر یا علی
 143. من قبل از اینکه به این سایت مراجعه کنم داشتم جلق میزدم و متاسفانه زدم و الان خیلی پیشمانم............. میخوام ترک کنم... مطلبتون هم کامل خوندم من معمولا سه بار در هفته جلق میزنم میخوام به مدت دوهفته ترک کنم این کارو.... خدا کمکم کنه........ با نام یاد خداا شروع میکنم.... بسم الله ارحمن ارحیم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام👋
   خیلیم عالی که تصمیم به این خوبی گرفتین👌
   با قدرت جلو برین
   منتظرتون هستم در بخش اعلام پاکی
   دعاگوتون هستم
   در پناه خدا
 144. سلام . من 15 سال سن دارم . دوماه که به این عمل زشت دچار شدم . ولی الآن ترک کردمه . تنها راه ترک این عمل چنگ زدن به ریسمان خداست ، هیج راه دیگری برای ترک وجود ندارد فقط عمل به حرف های خدا و پاک کردن دل از هر گناه و پیدا کردن راه وسوسه شیطان علل اصلی ترک است . امروز عید قربان است پس بیایم شیطان درونمون رو در پیشگاه خدا سر ببریم ...
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام برادر

   افرین که خیلی زود جلوشو گرفتید خیلیم عالیه مواظب پاکیتون باشید ک ایشالا ابدی باشه ها😀

   ماشالا تجربه تونم که بالاست

   واقعا این روزا فرصت خوبی برای توبه ست👌
 145. سلام.
  خسته نباشید
  من ۱۶ سالمم واز کلاس هفتی این گناهرو می کنم این چند وقته تصمیم گرفتم این گناه رو ترک کنم ولی هربار شکست خوردم تورو خدا قسم راه جلویم بگذارید تا این کارو ترک کنم نزدیک محرمم هست می خوام تا اون موقع پاک شم.بعدسیاهی زیر چشم با سیاهی پوست صورت مال این گناه است
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادرم 
   بهتون تبریک میگم که این تصمیم رو گرفتین.
   راهکار هایی که توی سایت هست با دقت مطالعه و اجرا کنید تا چهل روز اول رو به سلامت پشت سر بگذارید  بعد از اون خیلی راحت تره که پاکیتون ان شالله ابدی میشا.
   تا حدود زیادی تیرگی زیر چشم و پوست مربوط به این عمل هست و با ترک به مرور بهتر و بهتر خواهد شد.
   پس نگران نباشید 
   از فرصتی که خدا بهتون داده استفاده کرده و آیندتون رو بسازید.
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلاااااااااااااااام 
   چقدر خوبه این موج مثبت پاکی توی سایت 
   سونین روز دوستی با خدا 
   سومین روز جهاد با نفس 
   مبااااااااااارکا باشه 
   هر روز پر انرژی تر و پر توان تر ادامه بدین 
   عید شما هم مبااااارک 
 146. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام خسته نباشید
  من هزاربار توبه گفتم بازم شکسته خورد امروز رفتم حموم برای غسل کردم هم دعا کردم چون نزدیکه ماه محرم شروع میشه این آخرین بار گفتم دیگه اینکارو نمیکنم خودم تصمیم میگیرم فکر خدا هستم میخوام تلاش کنم سعی میکنم از خدا منو ببخش به امید خدا
  • پاسخ:

   یگانه:

   درود بر شما

   خیلی خوش امدین

   این درگه ما درگه نومیدی نیست

   صدبار اگر توبه شکستی باز آ

   پرقدرت و مصمم جلو برید

   از لحظه ای که توبه کنید و دیگه کارای گذشته رو تکرار نکنید

   قطعا قطعا قطعا خدا میبخشه

   انک لا تخلف المیعاد

   یعنی خدایا تو خلف وعده نمیکنی.

   منتظر اعلام پاکیتون هستیم فقط تمام دستور العمل ها رو مو به مو اجرا کنید.

 147. سلام من هیجده سالمه از سیزده چارده سالگی دارم اینکار انجام میدم. تا یک ماه هم تصمیم گرفتم اینکار انجام ندادم ولی بازم نشد چون من عقیدم اینه ادم نیاز جنسیش باید رفع شه که الان هیچ راهکاری جز این نیست .شما یه راهکار بگو
  • پاسخ:

   یامهدی
   سلام
   منم از ۱۲ سالگی مبتلا بودم ولی به لطف خدا تونستم ترک کنم
   مگه من و بقیه نیاز نداشتیم؟
   چرا داشتیم؟
   مگه این کار واسه منو بقیه لذت نداشت؟
   چرا داشت
   ولی ترکش کردیم نه صرفا بخاطر اینکه گناهه نه...
   بخاطر اینکه عوارضش زیاده
   به جسم و روحمون اسیب میزنه
   .
   .
   راهکار زیاده...
   کسی که واقعت بخواد ترک کنه میکنه
   کسیم که نخواد فقط دنبال بهونس...
   حدیث داریم از رسول اکرم صلوات الله علیه
   که اگر شرایط ازدواج ندارید باید روزه بگیرید.
   .
   .
   روزه هست.. خواندن نماز اول وقت.. سوره لقمان .. وضو با اب سرد.. خوردن اب سرد
   تغییر مکان...
   هر چیزی که به ترک کمک میکنه...
   و البته ترک کارایی که باعث میشه شما از گناه دور بمونید.
   .
   .
   من خودم به هیچکدوم از روش های سایت عمل نکردم نه ک بد باشه نه
   ولی هر کسی باید یه روشی انجام بده...
   منم روش مخصوص به خودم و داشتم.


   امیدوارم پاکیتون ابدی باشه :)
   علی یارتون 
 148. سلام من ۱۵ سالمه هر کاری میکنم نمیتونم این کارو ترک کنم و دوباره این کارو میکنم من یکی از بزرگترین ارزو هام اینکه ترک کنم وای نمیشه .....نمیدونم چیکار کنم واقعا زندگیم از هم پاشیده ....لطفا کمکم کنید😢😢😢
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   شما سنتون پایینه خیلی خوبه واسه ترک.ارادتون بالا هست.کافیه اراده کنید.
   لطفا پست ثابت سایت رو مطالعه فرمایید.توکل به خدا کنید و نماز هاتون رو اول وقت بخونید.
   سعی کنید دلایل شکست رو بنویسید و راه حلی واسشون پیدا کنید.سعی کنید از تمامی محرکات دوری کنید.
 149. سلام خسته نباشید.من اصلا به فیلم مستهجن معتاد نیستم ولی بیماری وسواس فکری خیلی خیلی شدید دارم.مثلا هرکاری رو چندین بار تکرار میکنم .هرکاری کردم تا این کار رو انجام ندم نشد.من هم به خاطر این که مغزم ازاد شه جلق میزنم.روانشناس هم گرون میگیره باید چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   راه صحیح حل مشکل شما شما
   همون مراجعه به روانپزشک هست یعنی درمان اختلال وسواس فکری و عملی
   کلا در مورد همه وسواسها نظر پزشکها هم اینه
   اول اعتنا نکنید به شک هاتون 
   دوم اینکه ذهنتون رو فریب بدید
   مثلا اگه گفت برو یه بار دیگه چک کن ببین اینکارو انجام دادی یه نه
   با خودتون بگید باشه حالا 10 دقیقه دیگه میرم
   و برید خودتون رو مشغول کار دیگه ای بکنید تا به کل یادتون بره.
   البته بازم میگم قطعا این روانپزشک ها هستن که بهترین راهکارهارو دارن.
   برای  سلامتیتون هزینه ای هم بکنید ضرر نکردید.
   موفق باشید.
 150. سلام
  اقا من ۴ ساله خودارضایی میکنم اما فک میکنم که هیچی لذت نداره و فقط با شهوت میشه لذت برد دیگه چیزی برام لذت نداره
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   شما تصمیم به ترک بگیرید بعد همین ترک واستون لذت بخش میشه 
   لذت واقعی فقط در ارتباط با خداس 
   لذتی که پایداره لذتی که بالاتر از اون نیس
   خدا ان شاالله توفیق و لیاقت چشیدن این لذت رو یهمون بده.
 151. من اگه بخوام هیچکس جلو دارم نیست

  سلام من مسلمون نیستم ولی این کار رو انجام میدم از نظر شرعی هم برام مشگلی نداره ولی خسته شدم احساس ضعف میکنم_دارم سعی میکنم _مرسی که به فکر ما هستید ممنون از سایتتون_(یا حق)
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام دوست عزیز

   چه اسم قشنگی برای خودتون انتخاب کردین👌
   دقیقا یکی از مهمترین دلایل اینکه این کار انقدر نهی شده همینه ک ب جسم ما آسیب شدیدی میرسونه خدا هم خب دوست نداره ما به خودمون آسیب بزنیم

   خواهش میکنیم پاکیتون ابدی😀

   تو بخش اعلام پاکی هم منتظرتونیم😊
 152. سلام خسته نباشید
  بازم شکسته خورد خیلی سخته توبه زیاد گفتم شکسته خورد حالا چکار کنم همیشه ناامید شدم اعصابم خورد دوس دارم خودکشی کنم نمیتونم زندگی سخته ای خدددددددا لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   حس بارانی 

   سلام برادرم
   چقققدر آتیشتون تندههه
   البته خوبه چون این انرژیو برا ترک لازم دارید اما نه انقدر نا امید که

   چرا فکر میکنید شکست ینی انتهای راه؟
   شما باید هربار که شکست میخورید علت شکستو پیدا کنید و اونو تو یه دفترچه بنویسید بعد از حداکثر 10تا شکست شما تجربه ای به دست میارید که ادامه ی راهتونو تضمین میکنه 

   این معنیش این نیست که اجازه بدید شکست بخورید نه
   تمام سعیتونو بکنید ک نخورید ولی اون چیزی ک کلا شما رو به سمتش کشیده رو یاد داشت کنید
   شما راه طولانی ای در پیش دارید اصلا نباید ناامید شید

   همین الان بشینید و فکر کنید 10بار اخر ک این کارو کردید دلایلش چیا بوده و بنویسیدشون این دلایلو همیشه مرور کنید و تمام سعیتونو بکنید بهشون نزدیک نشید در ضمن پست ترک رو هم حتما بخونید و اجرا کنید

   تو بخش اعلام پاکی منتظر اسمتون هستیم برادرم
 153. سلام ب همگی من خیلی خودمو خسته میکنم باشگاه درس بازی اما اخرش صبحا ک از خواب بیدار میشم😓میزنم راه حلش چیه ؟مثلا بیدار میشم یک ساعت فقط تو تختمم
  • پاسخ:

   یامهدی
   سلام
   خب این درسته که برنامه باید داشته باشید واسه کل روزتون
   اما نباید جوری بشه که هلاک بشین از کار زیاد
   .
   .
   نه رومیه روم نه زنگیه زنگ
   میانه رو باشید.
   .
   .
   در رابطه با اینم که میگید صبح از خواب بیدار میشد این کارو انجام میدید
   یه راهکار دارم
   اینکه ساعت گوشیتونو برا نماز صبح کوک کنید و اونو یه جایی دور تر از خودتون بزارید که وقتی زنگ میخوره مجبور بشید واسه قطع کردنش از جاتون بلند شین...
   این طوری هم خواب از سرتون میپره و نمیخواید یه ساعت تو رختخوابتون بمونید
   هم نمازتونو میخونید.
   قبل از نمازتون هم دستشویی برید که تخلیه بشید.


   موفق باشین:)
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   خداروشکر
   2 روز پاکی مبارک شما
   خدا کمکتون میکنه کافیه به سمتش برید

 154. سلام من یه جلقی هستم.آدمی نیستم بخوام مخفیش کنم.هر کسی بهم بگه اینکارو میکنی میگم میکنم.من الان تقریبا ۸ ساله که هرروز روزی دو بار بعضی موقعه ها هم روزی پنچ بار اینکارو میکنم.بقول معروف پیشکسوت هستم😂
  ولی الان میخوام ترک کنم.دوست دختر هم دارم ولی اونم بس واسم نیست.به امید روز های پاکی از امشب
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   لطفا گناه خودتون رو آشکار نکنید کار درستی نیست
   اگر میخوای ترک کنید باید رابطه با جنس مخالف رو نداشته باشید
   به امید موفقیت شما در پناه حق
 155. من دیگ این کارو نمیکنم حتی به انجامش فکرم نمیکنم ولی نمیدونم چرا ی وقتایی فکرم درگیرش ک میشه ولی ن مدت طولانی ی لحظس بدنمم سست نمیشه اون حالت اوج لذتم ندارم ولی میبینم ی ترشحاتی خارج میشه میترسم حتی ب قران دست بزنم یا نماز بخونم ی وقتایی هم خود ب خود ترشحان خارج میشن همش احساس خجالت و گناه دارم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام 
   این که فکر این گناه به ذهن خطور کنه کاملا طبیعیه، تنها کاری که باید انجام بدین پرش افکاره یعنی حواس خودتونو سریا پرت یک موضوع دیگه کنید تا به افکار پر و بال داده نشه.
   بر اثر تحریک مایعی از بدن خارج میشه که اسمش مذی هست و پاکه، غسل رو واجب نمیکنه و توبه هم نمیشکگه.
   حالت دیگه اینه که منی در افرادی که مریضی خاصی دارند بی اختیار دفع میشه.که بعید میدونم این مورد باشه ولی اگه هست حتما به پزشک مراجعه کنید.
   موفق باشید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   درود بر شما و اراده ای که کردید
   یه عزم و اراده ی محکم در ترک گناه، کمر شیطان رو زمین میزنه.
   پس این اراده رو حفظش کنید که دیگه شیطان نتونه بلند شه.

   از منوی بالای سایت میتونید وارد بخش اعلام پاکی چهل روزه بشید و اونجا همراه با سایر دوستان جلو برید.
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلااااام 👋 👋 
   یک هفته نابو خدایی رو بهتون تبرییییییک میگم🌹
   ان شاءالله که این پاااااکی ابدی بشه 👌
   با قدرت جلو برین
   امیدتون به خدا باشه
   در پناه خدا 
 156. سلام شکر خدا چن روزی هست ک این کار زشتو ترک کردمراستی تا چن روز تو فکرته مممنون بابت خوبی هاتون
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   الحمدلله که ترک کردید.خوشحالبم از این بابت.
   ممنون 
   در پناه حق
 157. توکل الله پس حرکت کن جریمه میشی با کاره من تو بهینه میشی..پس توکل کن بر ان زندی که هرکز نمیمیرد و حق حقوق مردم را بجوا اوین..چططور تفافق کردید با خدا با عمل کو عمل
  کسی که بی تعادلی بیاری تعادلش چیه...و توکل میکنم بر اون زندی که هرگز نمیمییرد و تسبیح حمد هو را بجا اور..
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خیلی متوجه متن پیامتون نشدم
   اما با تلاش و توکل موفق میشید ان شاء الله
 158. س من نزدیک یک ماه ترک کردم‌مدت زیادی به این عمل زشت دچارم ایا همش اعصابم خراب نمیدونم چیکارکنم ازاین بدبختی راحت شم مرسی کمک کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بابت یک ماه پاکی بهتون تبریک میگم
   این ضعف اعصاب هم از عوارض اینکار هست که به مرور که پاکیت بیشتر بشه
   اصلا دنیای جدید ی روبروتون باز میشه
   اراده تون بیشتر میشه. عوارض ظاهری از بین میره
   حوصلتون بیشتر میشه و مهربونیتون خودشو نشون میده
   اما مستلزم این هست که وقتی داریم روی پاکیمون کار میکنیم
   روی رفتارمون هم کار کنیم
   بیشتر خودمون رو با ذکر خدا مانوس کنیم
   توکلمون رو تو زندگی بالا ببریم
   برای خواسته هامون تلاش کنیم
   صبرمون رو بالا ببریم
   دیگه ان شاء الله اعصاب خوردی هم نمیمونه
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   عاللیییه. چه اسم خوبی گذاشتین شما
   معلومه که عزمتون رو جزم کردین برای موفقیت، که ان شاءالله خیلی زود همین اتفاق هم میفته
   و به دنبالش یه عالمه آرامش و خوشحالی میاد.

   راستی پیشنهاد میکنم از منوی بالای سایت، برید به بخش اعلام پاکی چهل روزه.
   اونجا دوستان دیگه هم هستن که میتونید همراهشون اعلام پاکی کنید.
 159. ببخشید من هفده سالمه و تا از یک ماه پیش دست به این کار زشت زدم و هنوز نتونستم ترکش کنم هر راهی رو که بلد بودم رفتم ولی نشده امیدوارم که این روش شما بتونه به من کمک کنه
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   ان شاءالله که این بار اگ اراده و مقاومت کنین
   موفق میشین
   امیدتون به خدا باشه
   دعاگوتون هستم
   به امید پاکی ابدی
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   اگر این کامنت سوالی هست باید بگم که بستگی ب بدن خودتون و مدت مبتلا بودنتون
   تغذیه بسیار موثر هستش
   موفق باشید
  • پاسخ:

   امین:

   سلام داداش خوبم 
   چهارمین روز طلاییتون مبارک 
   خیلی عالیه
   با قدرت و قدم های استوار ادامه بدین 
   حتما موفق میشین 
   پاکیتووون ابدی 
   التماس دعا
 160. سلام
  خواستم بگم که اصلا و به هیچ وجه نمیشه بدون نماز ترک کرد تاثیرش خیلی زیاده

  الان من بدون نماز فوقش 14 روز دووم آوردم ولی بازم...😞
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم
   بسیار عالی که به این نتیجه مثبت رسیدین 
   پس خواندن نماز رو هم تو برنامتون جایگزین کنید 
   با قدرت پیش برین
   ممنون از پیشنهاد خوبتون 
   التماس دعا
 161. تا ١٧ سالگی دست به این عمل کثیف نزده بودم تا اینکه ٦ ماه پیش از روی کنجکاوی امتحان کردم ولی تصمیممو گرفتم از امشب به لطف یزدان پاک این عمل کثیفو ترک کنم و دوباره به خدا نزدیک شم
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   افرین به غیرتت 
   باقدرت شروع کن 
   مطمئنم که موفق میشی 
   همه ما منتظر موفقیت شما هستیم 
   التماس دعا
 162. سلام من از امشب تصمیم قاطع برای ترک گرفتم ایشالا که خدا تو این راه کمکم کنه
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلااااام خیلیم عالیه ما خوشحالیم گ ب جمع ما پیوستید 

   حتما تو بخش اعلام پاکی اسمتونو بگید داخل جدول درج بشه😀
 163. سلام من تازه میخام شروع کنم به نکردن این کار زشت ده تا راه حلتون خوندم ،من ورزشکار هستم و وقتی فوتبال بازی میکنم و ده دقیقه میدوم پا م میگره ،اگه ترک کنم درست میشه؟
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   بسیار خرسندم از این تصمیمتون.اگر مشکل از خ ا باشه که آره ترک بشه حل میشه
   ولی اگر مشکل از خ ا نباشه باید به دکتر مراجعه فرمایید.
   البته احتمالا بخاطر خ ا هستش که درست میشه نگران نباشید.
 164. تو رو خدا ب من کمک کنید ب خدا خیلی اعصایم خورد حالم از خودم ب هم میخوره بگید چیکار کنم این کار زشت را ترک کنم هفته ای یه بار این کارو میکنم کمکم کنید خیلی ممنون میشم
  • پاسخ:

   حس بارانی

   سلام برادر خوبم

   چقدر خوبه ک به فکر ترک افتادین و چقدر راهتون همواره چون تقریبا روزایی ک ممکنه میاد سراغتونو میدونید و کافیه ی برنامه برای اون روزا بریزید ک تنها نباشین و شرایط این کار براتون فراهم نباشه 

   با یه برنامه ریزی ساده شما به راحتی میتونید این کارو برای همیشه ترک کنید
 165. موفق خواهم شد...

  یه سوال داشتم
  ترک جلق باعث لاغری میشه?
  جلق زدن نفس ادم را تنگ میکند?
  مثلاً بعد این کار موقع ورزش نفس کم نیاوردم اخه...
  ممنون بابت سایتتون
  • پاسخ:

   حرّه سادت🍃

   این کار تاثیر های متفاوتی روی افراد داره.
   خداروشکر که مشکلتون حل شده.
 166. موفق خواهم شد...

  متاسفانه بعد از پنج روز دوباره شکست خوردم ولی برام دعا کنید تا امید هم نشدم
  اینبار با اراده بیشتری میرم جلو
  الان دوباره یک روزه پاکم
  اخخخخخخخ
  زحماتم حروم شد
  اماااا باز هم دیر نیست!
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام بنده خوب خدا
   افرین ک میخایین دوباره با قدرت و انرژی بیشتری شروع کنین
   ایول ب شما
   شکست مقدمه ای هست برای پیروزی
   منتطر اعلام پاکیتون هستم
   در پناه خدا
 167. سلام دوستان ۱۵ روز هست ک این کار زشتو انجام نمیدم ولی امشب دارم وسوسه میشم تو رو خدا دعام کنید وقتی ک انجام میدم خیلی بدم از خودم میاد انشالا همیشه پاک باشید
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   سعی کنین تنها نباشین و برین بیرون
   ب فکرتون زیاد پرو بالم ندین و جرقه اولیه گناه و خاموش کنین
   شربت ابلیمو بخورین ادرار نوسانی هم موثره
   ب این فکر کنین ک خدا شما رو میبینه
   دو رکعت نماز بخونین و ذکر صلوات هم بگین
   ان شاءالله ک شیطان رو شکست بدین
   دعاگوتون هستم
 168. یه شخص آزاد

  سلام خسته نباشید من یک هفته اس که تو ترکم میخواستم بدونم من بیشتر در حمام ارضا میشوم یعنی حمام نروم!!! یه راه حل بگید ممنون
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااام
   مدت زمان حمام رفتنون رو کم کنین
   در هفته اگ میشه یک روز برین حمام
   اون لحظه ام ذکر صلوات بگین و فکر خودتون رو مشغول کنین
   و به خودتون بگین ک الان خدا من و داره میبینه و من حق ندارم جلوی خدا گناه کنم
   باید چند بار مقاومت کنین تا دفه های بعد براتون آسون تر بشه
   ان شاءالله ک پاکیتون ابدی بشه
   در پناه خدا
 169. سلام من یک ورزشکار حرفه ای هستم رشته ورزشیمم والیبال اما متاسفانه الان حدود 2 سال که این کار زشت انجام میدم و به بدنم خیلی اسیب رسوندم و این کار هفته ای 1 بار انجام میدم اما بیشتر از 10 روز نمیشه پاک بمونم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام
   مدت ابتلاتون زیاد نیست پس تمام تلاشتون رو بکنین ک حتما ترک رو با جدیت شروع کنین
   برای خودتون هدف گذاری کنین هدفتون رو بزارین روی 11 روز پاکی و با اراده جلو برین
   عاملیم ک باعث تحریکتون میشه رو کامل از بین ببرین هر چی ک میخاد باشه حتی گوشی و چیزای دیگ
   روی کنترل فکرم حتما کار کنین چون این گناه بیشتر از طریق فکره
   امیدتون ب خدا باشه
   و با قدرت جلو بیایین
   خدا نگه دارتون
 170. سلام من ۲۹ سال دارم بیشتراز ۱۰۰۰ بار ترک کردم اما بیشتر ۳۷روز پاکی نداشتم بخاطر همین ازدواج هم نکردم باید چکار
  بکم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام اقا رضا
   اول اینو بگم کسی ک تونسته نزدیک چهل روز پاکی رو بدست بیاره قطعا نواانایی پاکی ابدی رو داره
   شما این دفه با قدرت بلند بشین و امیدتون هم به خدا باشه
   در واقع رمز موفقیت تو این راه فقط خودتون و اراده خودتون هست
   روزایی ک واقعا اذیت هستین باید مقاومت کنین نباید ب شیطان اجازه بدین
   از عوامل تحریک کننده هم باید کاملا دوری کنین حالا هر چی میخاد باشه
   این گناه بیشتر از طریق فکر صورت میگیره رو کنترل فکرم حتما کار کنین
   نمیخام مجبورتون کنم ولی نماز اول وقتم خیلی کمک میکنه تو این راه
   هر چقدرم از روزای پاکیتون میگذره باید مراقبت شما بیشتر از روز قبل باشه
   امیدتون هم ب خدا بزرگ باشه قطعا کمکتون میکنه
   دعاگوتون هستم در پناه خدا
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلام برادر👋
   2 روز ناب و خدایی مبارک🌹🌹
   با فدرت و اراده قوی جلو برین
   ان شاءالله ک پاکیتون ابدی بشه
   دعاگوتون هستم در پناه خدا
 171. دخترپشیمون

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من ۲۵ سالمه وحدودا۸ساله که به این گناه دچارشدم،بنظرمن ازدواج راه حل مناسبی نیس حداقل برای من که یه دخترم اینجوری بوده،۵ساله ازدواج کردم وشوهرمم توی رابطه برام کم نمیذاره ولی من هیچوقت ارضا نمیشم مگراینکه به روش خودارضایی که خودم بلدم باشه😐البته اونکه اوایل برام انجام میداد ومنم ارضا میشدم ول* ** **** *** *** **** ******** *** ** ****** *** ***** ***** اونم سعی کرد توی رابطه منوارضا کنه،واقعا هم خیلی تلاش میکنه ولی من الکی میگم که ارضا شدم تا اونم بیخیال شه،خلاصه که چندبار ترک کردم حتی طولانی مدت،ولی انگارواقعا معتادشدم به این گناه،ولی دعا کنید اینبار دیگه بشه که ترک کنم،چون وضعیتم داره خیلی خراب میشه ،همش توی فکرام به رابطه های فانتزی و مسخره فکرمیکنم،دعاکنید برام
  • پاسخ:

   حرّه سادات🍃

   کاملا درک تون میکنم خواهر عزیزم
   منم شرایط مشابه با شما رو داشتم.
   اما خب پله پله و بعد شکست های فراوان تونستم حالمو بهتر کنم.
   شماهم باید از ته دل بخوای.


 172. موفق خواهم شد...

  اشتباه تایپی بود
  دیوانه ام مگه
  نمک دیگه چیه
  از نفس کشیدن سیر شدم مگه
  لامصب گوشی واسه خودش فکر کرد می‌خوام بنویسم طنز
  زود قضاوت نکنید
  • پاسخ:

   حرّه سادات🍃

   منم همینو گفتم.
   اخه زیادن ادمای اینطوری.
   قضاوت نکردم.

 173. سلام .من وقتایی که ناراحتم این کارو میکنم .هزار بار توبه کردم ولی باز....😔
  • پاسخ:

   حرّه سادات🍃

   شما عادت کردی و بدنت شرطی شده که بعد یک ناراحتی نیاز به این گناه زشت داری.
   باید عادتت رو تغییر بدی.
   شرطی بشی که بعد ناراحتی کارای دیگه ای انجام بدی مث ذکر گفتن.
   قران خوندن.
   کتاب خوندن.
   موسیقی گوش دادن.
   کم کن عادتت رو تغییر بده خواهر عزیزم.
   هر موقعی برای بهتر شدن تلاش کنی دیر نیست.

 174. موفق خواهم شد...

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  پنجمییییین روز شد

  عالییییییه
  به ح* *** *** **** *** **** نکنم
  • پاسخ:

   حرّه سادات🍃

   پنج روزگی تون مبارک 

   ان شا الله که اشتباه تایپی بود.
   لطفا با اعتقاد چند صد نفر ادم حاضر در این سایت شوخی های مزخخخرررف نکنید.
   نمک هاتون رو بزارید برا خودتون😊
 175. یک بنده گناهکار

  سلام
  من یه روز کاملا اتفاقی و برای تجربه کردن دست به این کار زدم اما اونقدر معتادش شدم که الان حدودا دو ماهه که دارم مرتکب گناه میشم خواستم ترک کنم اما در بهترین حالت فقط سه روز دوام اوردم متأسفانه همین امروزم انجام دادم تا الان که این مطلب رو خوندم و تصمیم قطعی گرفتم که ترکش کنم
  برام دعا کنید که بتونم ممنون
  • پاسخ:

   دخترافتاب
   سلاااام خیلی خوبه ک چون مدت ابتلای شما خیلی کمه این عالیه
   خدا شما رو دوست داره ک تو این مدت زمان کوتاه متوجه بشین
   و دست ب ترک بزنین
   مطمعن باشین اگ اراده کنین قطعا میتونین
   ان شاءالله ک پاکیتون ابدی بشه
   دعاگوتون هستم
   در پناه خدا
 176. سلام من همونم که ۲۹ تیراون پیامودادم شرمنده جواب ندادم اخه اینترنتم قطع بود دررابطه بااون دختره هم بګم که خودش دوروز بعد جازد ګف دیګه دوسدندارم منم خیلا ناراحت نشدم چون برای به دست اوردنش تلاشی نکرده بودم تاینم که شماکفتید قبول دارم خودمم میدونستم واسه ی این کارهازوده حداقل ۱۵سال دیګه ولا میترسیدم رابطمو باش قطع کنم ودباره برګردم ولی خدارو شکردیګه اون کارو نکردم و۲۴این ماه میشه حدودن ۳۰روزکه توترک هستم
  راستی راسته که میګن بعد۴۰روزدیګه ازسرد میوفته؟
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام.
   دشمنتون شرمنده 
   خوشحالم واقعا 
   ببینید شما فقط به دلتون افتاد که کارتون اشتباهه و میخواید سمت خدا برگردید، خدای مهربان خودش همه راه رو برای شما هموار کرد 
   خدایا شکرت 
   ایت پاکی ارزشمندتون رو با جون و دل حفظ کنید که دارید از بنده های خیلی خوب خدا میشید برای ماهم دعا کنید.
   بعد لز 40 روز وابستگی جسمی و روحی از بین میره 
   اما بازهم شیطان هر لحظه در کمینه و باید مراقب خودتون باشید.
   خدا بزرگه 
   همه چی درست میشه 
 177. آقا چرا پیام من رو سانسور میکنید؟من گفتم کسانی که با همسرشون رابطه جنسی برقرار میکنند مایع منی ازش خارج میشه.خب فرقش با خودارضایی چیه؟
  • پاسخ:

    در ارتباط با همسر چون ارتباط عاطفی ایجاد می‌شود (از طریق ملاعبه و ...) سیستم اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک به صورت متعادل تحریک گشته و اندام‌هایی که تحت تاثیر این سیستم‌ها هستند به صورت طبیعی فعالیتشان افزایش یا کاهش می‌یابند (تندی ضربان قلب، تندی تنفس و ...)، اما در خودارضایی یا استمنا چون فرد از طریق خیالات و بدون وجود ارتباط عاطفی مستقیم خود را تحریک می‌کند تحریک اعصاب فوق به صورت متعادل صورت نمی‌گیرد و بنابراین فعالیت اعضای تحت تاثیر این اعصاب به صورت غیرطبیعی کاهش یا افزایش می‌یابد و خود باعث عوارض جسمی می‌گردد.
   عمل جنسی که در ازدواج صورت می‌گیرد صرفا قرار گرفتن دو جسم مادی در کنار همدیگر نیست بلکه این عمل ظاهری، محبت به یکدیگر، ایثار و از خودگذشتگی در حق همدیگر و بسیاری از فواید روحی و روانی را در پی دارد ولی خود ارضایی یک انحراف جنسی است که عواقب بسیار وخیمی برای فرد به همراه دارد.
   در ارتباط طبیعی و به خصوص اگر انزال منی از طریق مقاربت صورت گیرد کیسه‌های منی به طور کامل تخلیه شده و ارضای کامل صورت می‌گیرد. ولی در استمنا بستگی به شدت خیالات فرد تخلیه کیسه‌ها متفاوت است و در بعضی مواقع بزرگی بیش از حد پروستات، عدم تخلیه کامل کیسه‌های منی، سوزش ادرار و ... بروز می‌دهد.
   خود ارضایی در واقع آمیزش با خود است، لذا تحریک‌کننده و تحریک‌پذیر یک نفر است. همینطور ایجاد کننده شرایط اوج و لذت (گرم شدن، تصور لذت و...) توسط خود ارضا شونده فراهم می‌شود. در این جا تمام وجود فرد (در عین وحدت و یکپارچگی) باید دو پاره شود یکی ارضا شونده و دیگری ارضا کننده، هم گرم‌ کننده و هم گرم‌ شونده و هم نعوظ‌ آور و هم نعوظ پذیر و این دو پاره شدن، بزرگترین آسیب را در سیستم بینایی و ذهنی (عدم تمرکز و...) و در نهایت به بخش روانی شخصیت وارد می‌کند.
   - از نظر معنوی نیز بحث ارتکاب گناه و دوری از درگاه حضرت حق مطرح است که در استمنا وجود دارد ولی در ارتباط با مقاربت، انسان حلال الهی را انجام داده است و باعث نزدیکی و قرب به درگاه خداست.

   - از نظر روحی روانی نیز حالت احساس گناه، پشیمانی، افسردگی، اضطراب و ... که پس از استمنا برای فرد رخ می‌دهد پس از مقاربت طبیعی برای فرد وجود ندارد بلکه برخلاف آن حالت شادی و آرامش روحی ایجاد می‌شود


   _______
   عبدالمهدی:
   سلام، پیامتون حذف نشده. قرار داده بودن تا مدیر دیگه ای پاسخ بده.

   برای جواب، علاوه بر توضیحات بالا، میتونید لینک زیر رو ببینید

 178. موفق خواهم شد...

  چهارمین روز پاکیم

  خدایا مرسی
  مرسی از مدیران سایت
  دست به دست هم پاک شیم
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلاااااام
   4 روز پاکی رو تبریک میگم
   ان شاءالله ک پاکیتون ابدی بشه
   با همین قدرت جلو برین
   ب امید موفقیت شما
   در پناه خدا
 179. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام .میخاستم بدونم همه کسانی که با ******* *** ***** ازشون مایع منی خارج میشه.خب فرقش با خودارضایی چیه؟؟؟
  • پاسخ:

   پاسخ داده شد
 180. سلام من خیلی وقت بود پاک بودم ولی امروز نمیدونم چی شد یهو دوباره دست به این کار کثیف زدم به خاطر سایت خوبتون هم تونستم پاک شم ولی الان دوباره میترسم نتونم پاک شم چون وقتی هم ک ۴۰ روز پاک باشی حتی بیشتر بازهم وسوسه میشه این منو خیلی میترسونه .میتررسم دوباره ذهنم درگیر شه.تو روخدا کمکم کنید.خودم تا حدودی میدونم چرا امروز اینطوری شد چون روز قبل به صورت ناخواسته تصاویر بد دیدم اما خیلی کم.کمکم کنید
  • پاسخ:

   دخترآفتاب
   سلااام
   از عواملی ک تحریکتون میکنه دوری کنید میخاد هر چی ک باشه
   چون بنظر شما همین عوامل مشکل ساز نیست ولی باعث شکست میشن
   رمز اصلی پیروزی در این کار اراده و مقاومت شما هست
   روی این دو موردم حتما کار کنین
   کنترل فکرم موضوع خیلی مهمیه وقتی جرقه فکر زده میشه
   شما نباید بهش زیاد پر وبال بدین 
   در طول روزم خودتون رو مشغول کار های دیگ بکنین ک کمتر ب گناه فکر کنین
   ورزشم حتما برین
   بعد 40 روز درسته باید بیشتر مراقب پاکیتون باشه دقیقا مث روز اول
   کلا برای همه روزا باید این مراقبت باشه
   امیدتون ب خدا باشه 
   در پناه حق
  • پاسخ:

   مهدیه


   تبریک تبریک تبریک 
   سه روزه شدنتون مبارک🌹🌹🌹🎉🎊
   با یادخدا ادامه بدید.
 181. سلام ،جمله ای از حضرت علی(ع):هرکس باید بداند که یک جاهل در اندرون خودش هست به نام نفس اماره که باید آن را رام کند
  • پاسخ:

    دختر آفتاب
   ممنون از حدیث زیباتون
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام آقا علی
   ان شاءالله که پاکیتون ابدی بشه👌👌
   آفرین ب شما و این اراده قوی شما
   دعاگوتون هستم در پناه حق
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلااااام👋👋
   2 روز پاکی مبارک🌹🌷🌹🌷🌹
   آفرین به این اراده قوی شما👌👌👌
   همین طوری با قدرت جلو برین👊
   ان شاءالله که پاکیتون ابدی بشه👌
   در پناه حق👋
 182. سلام ..خسته نباشید
  ی هفتس سمتش نرفتم..خدایاشکرت..:)
  «ممنون از سایت خوبتون»
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام👋
   یک هفته پاکی رو بهتون تبریک میگم🌹🌹
   آفرین به این اراده قوی شما👌🌷 
   ان شاءالله که پاکیتون ابدی بشه💙
   دعاگوتون هستم در پناه حق👋
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلاااااام👋👋👋
   اولین روز پاکیتون رو تبریک میگم🌹🌷🌹
   ایول به این اراده قوی شما👌👌👌👌
   همین طوری با قدرت جلو برین💪💪💪
   دعاگوتون هستم در پناه حق👋
 183. سلام. ممنونم از راهنمایی هایی شما دختر آفتاب ان شاالله موفق خواهم شد تشکر.امروز 1روز است.
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سللام
   خواهش میکنم انجام وظیفه بود
   روز اول پاکیتون مبارک🌹🌹🌹
   منتظرتون هستم در بخش اعلام پاکی
   در پناه حق
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست من 
   خوبین؟
   چی شده؟
   امر کنید در خدمتتون هستم 
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   پروردگارا بر ما دلیری ده تا تغییر دهیم انچه را که میتوانیم تغییر دهیم.

   خدا کمک کن بنده ی خوبتو    آمین
   باید بخوای،درِ این سلول تاریک رو فقط تو میتونی باز کنی،به دستهات نگاه کن
   با این دستها باید قنوت کنی و ارامش و نور الهی رو قبضه کنی برای قلبت نه گناه.

   اینکه پشیمون شدنت چقدر دووم میاره بستگی به تو داره
    فردا پس فردا یا الی الابد؟؟؟

 184. سلام.من 25روز اینکارو انجام ندادم وخوب پیش میرفتم و بعداز یک بار انجام دادن دوباره برام عادت شد.واقعا خسته شدم کمک کنید.
  • پاسخ:

   دختر افتاب
   سلام بنده خوب خدا
   خوب اول عامل شکست این 25 روز پاکی رو پیدا کنین و حتما این عامل رو از بین ببرین.
   ببینین دوست عزیز کسی ک تونسته 25 روز پاکی رو داشته باشه پس اراده اینو هم داره که به پاکی ابدی دست پیدا کنه شما فقط اراده و مقاومت خودتون رو قوی کنین.
   اون لحظه ای ک شیطان میگ برو سمت گناه تو باید اونقدر قاطع بگی نه که دیگ جرعت نکنه چیزی بگه باید مقاومت کنی با تمام وجودت این پاکی ارزش خیلی زیادی داره پس چون ارزش داره باید براش با تمام وجود همت کنی.
   از عواملی ک تحریکتون میکنه کامل دوری کنین هر چیزی ک میخاد باشه.
   در کنار اون اراده و مقاومت نماز اول وقت و قرآن خوندن هم موثره زیاد.
   هیچوقت امیدتونو از دسسست ندین.
   و این ک برا خودتون هدف انتخاب کنین و براش برنامه داشته باشین مثلا هدفتونو بزارین 24 روز پاکی ک رکورد قبل و بشکنین دوباره بزارین40 روز پاکی تیک تیک برین جلو.
   برا این میگم هدف چون هرچی فکرت مشغول باشه کمتر سمت گناه میری
   ورزش رو هم حتما انجام بدین .
   امیدتون ب خدا باشه
   در پناه حق
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   انتظار کاملا به جایی دارید.
   جواب داده شد.
  • پاسخ:

   پوریا
   الحمدلله
   موفق باشی عزیز
 185. دختر آفتاب
  باشه تصمیم میگیرم تلاش میکنم خودم برسم دیگه اینکارو نمیکنم همین الان آخرش میگم توبه میکنم خدایا منو ببخشه ازت ممنونم برات جبران میکنم برام دعا کن برات آرزو میکنم به امید خدا
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   افرین افا محمد رسول همینه شما قطعا میتونین فقط کافیه اراده کنین
   منم حتما دعاتون میکنم ممنون از شما همین پاکی شما برای بنده خیلی ارزشمند هست
   در پناه حق
 186. سلام25سالمه شاید10سال یا بیشتر اینکارو میکنم.متاسفانه شرایط ازدواجم ندارم.در دوره خدمت سربازی میزانش خیلی پایین اومد ولی الان دوباره برگشته به قدیم و میزانش زیادشده شاید 4بار در روز البته وسطاش یه ترکایی هم کردم ولی شکست خوردم.وقتی ترک میکنم ویدیو های جنسی که دیدم یادم میان تحریک میشم کلا تو ذهنو یادمن همچنین صحبت با جنس مخالف.الان دوروزه ابنکارو نکردم والان سایتتون رو دیدم امیدوارم منم بتونم ترک کنم.برام دعا کنیین و راهنمایی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست گرامی
   یه راهنمایی خوب داریم براتون
   این مطلب رو حتما بخونید

   با احساساتم چه کنم؟

   دعا هم چششم حتما
   این صلوات هم برای موفقیت شما و همه دوستان
   🙏 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏

  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   داداش ببین باز حرف گذشته رو نیار وسط تو الان باید بگی من در آینده موفق میشم مطمعنم پاکی رو بدست میارم از شکستام درس مییگیرم نه این حرفای نااامید.
   اگ میخایی موفق بشی این حرفا و حسای ناامیدی رو بریز دور.
   هیچوقت از خدا نترس داداش خودش گفته ک من از آمرزش و بخشش و توبه بندهام خسته نمیشم خود خدا گفته پس دیگ ترس برا چی.
   غذاهای مقوی مصرف کن حتما خوابتم تنظیم کن
   منتظرت هستم تو بخش اعلام پاکی
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام برادر گرامی
   کامل درکتون میکنم که شکست خوردن اینم تو این راه واقعا سخته.
   ولی داداش چه میشه کرد برای گذشته؟ حسرت خوردن،ناامیدی شما چیزی رو مث روز اول نمیکنه.
   از گذشته فقط میشه درس گرفت تجربه مفید بدست اورد همین.
   نااااامیدی حتی از خود این خ.ا هم گناهش بیشتره داداش
   اگ هزار بارم موفق نشدین نباید ناااامید بشین اونقدر برین جلو ک اخر سر موفقیت و کسب کنین.
   شما به خودتون به توناایی هاتون ایمان بیارین ببینین چطور موفق میشین.
   شما بنده خوب خدا هستین خدا از بخشش و توبه بنده هاش خسته نمیشه.
   عامل شکست این دفه و دفه قبل و پیدا کنین و اون عوامل رو از بین ببرین یا کنترلشون کنین.
   این نکته ها شاید من بارها گفتم و رمز پاکی یکساله من همین موارد بودن 
   تو ترک این گناه فقط اراده و مقاومت شما مهم هست پس روی این دو مورد کار کنین.
   ببین زمانی ک تحت فشاری باید اراده کنی و تحمل کنی باید به خودت بگی من عمرا این کارو کنم حتی اگ تا مدت ها تحت فشار باشم میتونم تحمل کنم دفه اول یکم مشکل بنظر میاد ولی به مرور زمان دستت میاد و هر وقت تو بتونی نفستو شکست بدی یه حس عالی سراغت میاد ک همین حس مثبت ترک و راحت تر میکنه
   عوامل کمکی هم شامل ورزش کردن و. نخوردن غذاهایی با طبع گرم،داشتن برنامه ی کامل روزانه و سرگرم کردن خودتون ،ندیدن فیلم و عکس،شب زود خوابیدن و نخوردن غذای سنگین،
   و عامل اصلی ک هم ارامش بخشه هم خیلی کمک میکنه تو ترک نماز اول وقت و خوندن قرآن هست.
   شما اراده کن داداش ببین چطوری پاکی ابدی رو بدست میاری.
   منم دعا میکنم براتون حتما 
   در پناه حق

 187. سلام
  😔متاسفانه چند سالیه این کارو میکنم ولی با دیدن عکس و فیلم هایی ک خیلیای دیگه ک تو این وب به این کار وادار میکنه هیچ حسی بهشون ندارم ن شهوتی ن چیزی حتی به اینکه با جنس مخالف رابطه ای داشته باشم هم متنفرم ازش الانم نمیدونم چم شده خود ب خود منی خارج میشه من خیلی از این خارج شدن منی حس بدی دارم در ضمن با فکر کردن ب چیزای دیگ این غیر از رابطه و جنس مخالف دست ب اینکار میزنم و موئنث هستم لطفا بگید باید چیکار کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   ابتدا باید مطمئن بشید که اون مایعی که خارج میشه منی هست یا نه؟
   من توضیحاتش رو براتون میزارم.
   راه تشخیص منی در بانوان: عبارت است از خروج ترشحات، اگر همراه با شهوت(اوج لذت جنسی) باشد. لذا لازم نیست منی در بانوان، با جستن بیرون آید و بدن سست شود؛ ولی اگر بدون شهوت باشد، حکم به منی نمی شود؛ مگر آنکه از راه دیگری یقین کند منی است.

   بهجت و سبحانی: خروج ترشحات زن اگر همراه با شهوت باشد و با جستن بیرون آید (سبحانی: که غالبا با سستی بدن همراه است)، حکم به منی می شود و اگر هیچ یک از این دو علامت یا یکی از آن ها را نداشت، حکم به منی نمی شود؛ مگر آنکه از راه دیگری یقین کند که منی است.

   سیستانی: اگر رطوبتی که از زن خارج می شود، بر اثر تهیج جنسی(اوج لذت) باشد، نجس است و موجب جنابت می شود؛ و بنا بر احتیاط واجب1 اگر به اوج تهیج جنسی هم نرسیده، ولی آبی که خارج شده زیاد باشد، نجس و موجب جنابت است.

   نوری: در زن لازم نیست آب با جستن بیرون آمده باشد، بلکه اگر با شهوت بیرون آمده باشد و بدن سست شود، در حکم منی است.

   تذکر: رطوبت ها و ترشحات غیر منی که از بانوان خارج می شود، پاک است. در نتیجه تا زمانی که به ادرار یا منی بودن ترشحات یقین ندارند، نباید آن ها را نجس بدانند.

   بطور کلی خانم ها همیشه ترشحاتی دارن که گاهی بدون هیچ لذتی خارج میشه و مربوط هست به تغییرات هورمونی تخمدانها و رحم.
   که این ترشحات پاک هستن و نیاز به غسل هم نداره.

   خود شما بهتر از هر فرد دیگه ای روی خودتون شناخت دارید.
   عوامل محرکتون رو میشناسید هر محرکی روش مقابله خودش رو.
   اگر به کمک بیشتری نیاز داشتید پیامتون رو خصوصی بفرستید و آدرس ایمیلتون رو هم بفرستید تا جوابتون رو به ایمیلتون ارسال کنیم.
   موفق باشید.

 188. سلام ..خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بپرسم ک آیا خودارضایی در زمان متاهلی خیانت ب همسر محسوب میشه و باید ازش حلالیت گرفت؟؟ البته نمیدوم خودارضایی کردم یا ن ولی در هر صورت خودمو تحریک کردم ک گناهه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، متشکریم
   خیر، خیانت محسوب نمیشه و نیازی به گفتن این مساله نیست. و همین که نزد خدا توبه کنید، کافیه.
   موفق باشید
 189. محمد دل‌شاد به امیر

  سلام دوست گرامی
  سکته که چه عرض کنم خودارضایی حتی می‌تونه موجب مرگ هم بشه.
  این تیتر رو بخونید:
  پسر 16 ساله برزیلی بعد از 42 بار خود ارضایی جانش رو از دست داد!
  منبع:بالاترین
  خودارضایی جنسی سالانه منجر به مرگ 100 آلمانی می شود!
  منبع: ایرانی نیوز
  کاری با تعداد ندارم ولی این‌کار اگه هیچ ضرری نداشته باشه باعث مرگ نمی‌شه!

  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام برادر
   بله احتمالش هست

 190. من الان یک نیم گیف دیدم ولی شانسم خوند تو روز نهم شکست نخوردم 😯من برای ترک تو روز نهم واقعا اذیت میشم
  • پاسخ:

   دختر آفتاب
   سلام اقا کیوان
   تمام تلاشتونو بکنین و از عوامل تحریک کننده دوری کنین
   پاکی شما ارزش خیلی زیادی داره ک باید براش خیلی تلاش کنین و در برابر هوای نفستون مقاومت کنین
   ایشالا ک پاکیتون ابدی بشه
   در پناه حق
 191. بنده حقیر خدا

  سلام روز هفتم پاکی .الحمدلله .کنترل کردن برام آسونتر شده .احساس میکنم روی جسمم هم خیلی اثر خوب گذاشته.خدایا ممنونم بخاطر حال خوبم😍😍😍
  • پاسخ:

   پوریا
   سلااام
   یک هفته رو تموم کردید.
   الحمدلله الحمدلله الحمدلله
   باعث انگیزه هست این اعلام پاکی ها
   ان شاالله حالتون همیشه عالی باشه
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   رها شده
   سلاااام
   هفت روز پاکی رو تبریک میگم
   افرین ب شما و این اراده قوی
   ب امید پاکی ابدی شما
   خدا پشت و پناهتونون
   در پناه الله
 192. سلام دوست عزیزم
  وای نمیدونید ک چقدر خوشحال میشم وقتی اراده و عزم جزم شما عزیزان رو تو این راه میبینم خودمم مصمم تر میشم واسه دوری از این گناه زشت..ماشالله ب شما امیدوارم این ی هفتتون تبدیل ب یک عمر پاکی بشه و بهتون قول میدم باایمان و امید ب خدا و شناخت گناهانو دوری و بیزاری از اونها حتما این اتفاق شیرین رقم میخوره.. انشالله همگی شاهد این اتفاقات شیرین تو زندگیمون باشیم.. ب امیدحق.
  • پاسخ:

   رها شده
   سلام بنده خوب خدا
   خیلییییی ممنون از دعاهای خوبتون
   شما هم ب امید خدا پاکیتون همیشگی بشه
   دعاگوتون هستم
   در پناه حق
  • پاسخ:

   رها شده
   سلاااااام 
   هفت روز پاکی مبارک باشه برادر
   ایوووووول ب این اراده قوی
   ایوووووول ب ایمان قویتون
   ب امید پاکی همیشگی شما
   در پناه حق
 193. سلام دوستان
  خدا قوت میگم ب همتون..همونطور ک اکثرأ میدونیم مهم ترین چیز تو این راه ی اراده قوی و ی توبه از ته دله امیدوارم خدا همیشه پشت و پناهتون باشه و از وسوسه های شیطان رجیم دور بمونید..با آرزوی پاکی برای همه ی شما عزیزان ..لطفا برای همدیگه دعا کنیم ک خداوند کسی رو ک در حق دیگران دعا ی خیر میکنه مورد رحمتش قرار میده..انشالله ک همگی تو این راه سربلند بیرون بیایم و روسیاه خداوند و دلیل شکستن قلب حضرت موعود عجل الله نباشیم..الهی آمین‌
  • پاسخ:

   رها شده
   سلام
   خیلی ممنون از شما
   دقیقا اراده ثر مقابل نفس خیلی مهمه
   به امید پاکی همیشگی شمادر پناه حق
 194. بنده حقیر خدا

  سلام
  اول میخوام خدا رو شکر کنم که برام دوباره معجزه کردو و با سایت شما آشنا شدم .میدونین چرا اسم معجزه رو میارم .چون من بارها و بارها قصد ترک این گناهو داشتم ولی هر بار بعد از چند روز یا چند هفته یا چند ماه دوباره ب سمتش برمیگشتم .چهار شب پیش که دیگه واقعا خسته شده بودن بعد از کلی گریه کردن و نماز خوندن جرات نکردم با قران استخاره کنم. چون من همیشه وقتی غمی دارم با قران استخاره میکنم احساس میکنم خدا باهام حرف میزنه .ولی اون شب جرات نکردم استخاره کنم ترسیدم خدا از عذابش بهم بگه .چون بارها توبمو شکسته بودم .واسه همینم تو اوج بی تابی ناخوداگاه تو گوگل سرچ کردم خدایا دیگه خسته شدم ب دادم برس چیکار کنم با این گناه خود ارضایی .یهو اولین سایتی که باز شد این سایت بود که اولش نوشته بود اگه اینجایی بدون خدا دوست دارم .اونجا بود از صمیم قلب حضور ی مهربان تر و بخشنده تر از مادر و کنار خودم حس کردم .ی حس اسمانی بود. آره خدا همه بنده هاشو دوست داره .و هیچ جا نوشته نشده بنده گناهکار ب درگاه رحمانیتش نره.الان چهار روزه پاکم .چون حیفم میاد برای خدایی ب این نازنینی بنده بدی باشم .چرا باید خدایی ب این زیباییو ب یک لحظه شوتو و شیطون بفروشم .ب خدا که بد معامله ایه که هم دنیا و هم آخرتمونو تباه میکنه .دوستای گلم هر جا که هستین هر تعداد که توبه شکستین برگردین .مهربون خدامون بازم منتظرمونه .کافیه توکل کنیمو دستشو بگیریم تا از زمین بلندمون کنه .ی راهکارم خیلی برام موثر بوده تعداد روزای پاکیتونو از گوکل عددشو سرج کنین روی صفحه گوشیتون بزنین هر روز و ب خودتون افتخار کنین .با این کار دیگه سراغ فیلمهای مستهجن نمیرین .دست خدا بالای سر همه شما دوستای عزیزم
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلااااااااااااام دوست خوبم
   خوبید ؟
   خیلی خیلی هم عالی
   مگه میشه چیزی دیگه ای جز معجزه روی این نامید که ما با دوست خوبی مثل شما آشنا شدیم ؟؟؟؟
   یه حس آسمانی بود ؟؟ چقد قشنگه این جمله
   منتظر اعلام پاکی چهل روز اولتون هستماااا
   پررر انررژی ادامه بدید که کلی کار داریم
   پاکیتون ابدی
 195. سلام خسته نباشید.من یکسال هست که وسواس فکری شدید شدید شدید دارم و مجبور میشم خودارضایی کنم تا یکم ارامش پیدا کنم. البته من به فیلم های مستهجن فکر نمیکنما ولی خسته شدم.هرکاری میکنم این وسواس رفع نمیشه .مثلا هرکاری رو چند بار تکرار میکنم این دغدغه های فکری ول کنم نیست.به نظرتون برم پیش روانپزشک؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام دوست خوبم
   خیلی خوبه که شما به مشکلتون واقفید
   بنظرم اول به روانشناس مراجعه کنید ایشون در صورت صلاحدید شما رو به روانپزشک ارجاع خواهند داد
   موفق باشید
 196. با سلام
  منم از امروز تصمیم گرفتم ترک کنم این کار زشتو شرم آورو چون هر وقت این کارو میکنم واقعا زندگیم نابود میشه من ی زن متاهلم البته سن زیادی ندارم ۱۸سالمه اما نمیدونم چرا این کارو انجام میدم..یا شایدم بخاطر تنهاییه منم درست مث« بنده حقیر خدا »ک گفتن مشکل از خودشونه ن شوهرشون همسرم هیچ کوتاهی نمیکنن اما‌ از بس ایمانم ضعیفه ب دام وسوسه های شیطان میفتم ......
  کجا رفت اون لحظه های پاکی ؟؟کجا رفت اون حس ناب موقع نماز و راز و نیاز ؟؟؟خدایا دیگه خستم میخوام بازم بیام سمتت تورو ب بزرگیت قسم دستمو رها نکن.
 197. رضا به محمد دل شاد

  من به دین اسلام اعتقاد زیادی دارم و بسیاری از کارهام هم بر اساس اسلام انجام میدم اما در جواب محمد دلشاد که میگه میشه آسون ازدواج کرد باید بگم که بحث من در مورد شرایط ازدواج نیست بحث من در مورد قبل از ازدواجه که انسان نمی تونه نیاز های جنسیش رو بر طرف کنه و دین اسلام هیچ برنامه ایی برای این نوع از نیاز های انسان قبل از ازدواج نگذاشته و در جواب دوست خوبم آقا مهدی که میگه برای کاهش شهوت باید روزه بگیری میشه به من بگی من تا چند وقت روزه بگیرم یک ماه دو ماه شیش ماه یک سال تا چند وقت لطفاً نظر های قبل از اینم هم بخونید بعد جواب بدید
 198. محمد دل‌شاد به رضا

  سلام دوست ارجمندم
  اسلام برنامه کاملی برای دنیا و آخرت انسان هست و کسی که این دین رو توی زندگیش پیاده بکنه سعادت‌مند زندگی می‌کنه.
  برای ازدواج باید به خودمون سخت نگیریم، اگه منظورتون از شرایط وضعیت مالی هست که اگه انسان بخواد به خودش سخت بگیره قطعا بهش سخت می‌گذره و باید کلی هم هزینه ازدواج و مراسماتش بکنه.
  نیازی به این‌کارا نیست و به نظرم ازدواجی که بر مبنای علاقه و دوستی و عشق و رضایت خداوند بنا بشه هزینه‌زیادی نداره و الحمدلله هستند افراد بسیار زیادی که همچین ازدواجی رو قبول دارند و حاضر به انجامش هستند.
  جوینده به لطف خدا یابنده‌ست!
  توکلت به خداوند باشه شکرگزار همین باش که هستی انشالله خداوند مسیر درست رو بهت نشون می‌ده.
  در پناه الله یکتا
  • پاسخ:

   رها شده
   خیلی ممنون از شما بنده خوب خدا
   در پناه حق
 199. پس اگه تنها راهش ازدواجه پس از نظر من دین کاملی نیست شاید انسان تا ۳۵ سالگی یا ۴۰ سالگی شرایط ازدواج رو نداشته باشه اون وقت باید چیکار کنه که از گناه دور بمونه شاید هم توزیع کنندگان دین ، دین اسلام رو کامل نمیشناسن
  • پاسخ:

   مهدی
   سلام آقا رضا
   فقط فقط ازدواج نیس.اسلام راه های دیگه ای هم داره.
   مثل روزه گرفتن و خیلی چیز دیگه 
   ما درست اسلامو نشناختیم
  • پاسخ:

   رها شده

   اگ تو خواب بودین و دست ورزی نبوده پس توبتون شکسته نشده
   در پناه حق
 200. آقا من ۷۰ روز انجام ندادم خدارو شکر ولی امروز وسوسه شدم یکم اینکارو انجام دادم ولی بعد پشیمون شدم ولی اندازه یه قطره منی متاسفانه خارج شد که خیلییی کم بود ینی کامل خارج نشد خواستم بدونم الان ضررش همون قدره؟ینی باز میتونم تو ترک باشم یا باید از اول شروع کنم؟
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   ازتون خواهش میکنم خودتون رو تو شرایط تحریک قرار ندید.
   از دیدن فیلم و عکس بپرهییییزیییییید
   از دست ورزی کردن بپرهیییییزیییییید.
   همه این ها هم گناهه ها.
   فک نکنید فقط ازضا شدن گناهه

   شما ارضا نشدید و توبه تون سر جاشه.
   اما امیدونید اینکار چققققد ضرر داره برا بدنتون؟؟؟
   دیگه خودتون رو تو این شرایط قرار ندید 
   باشه؟؟
 201. سلام.من تا الان ۲۳روز میشد که ترک بودم،وتو حالت خواب وبیداری چنین کاری انجام دادم البته سه چهار شب پشت سرهم یعنی باید دوباره شروع کنم
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام 
   منظورتون از خواب و بیداری چیه؟
   با دست ورزی انجام بشه خود ارضایی باید دوباره شروع کنید.

 202. این روش های که گفتی برای ترک خودارضاییه اما اگه انسان به نیاز های جنسی احتیاج نداره و باید اونو ترک کنه پس خدا چرا بهمون دادتش . آدم میتونه نیازش به آب و غذا رو کم کنه اما نمی تونه از اونا استفاده نکنه نیاز های جنسی هم همین طوره پس به نظر من این روش های که گذاشتین بی فایده هست و فقط باعث کمتر شدن خودارضایی میشه پس بیاید یه روش هایی بزارید که به صورت حلال باعث ارضای نیازهای جنسی بشه نه ترک اون
  • پاسخ:

   مهدیه بانو


   حرفتون کاملا منطقیه.
   خداکه این غریزه رو گذاشته در وجود ما راهی هم براش قرار داده.
   و راه اون ازدواجه.
   اما تو این شرایط ک انقد ازدواج سخت شده.
   ما باید با تقوا و پرهیزگاری این دوره قبل ازدواج رو بگذرونیم.

 203. بنده حقیر خدا

  سلام .
  واقعا دیگه خسته شدم .من ی خانم متاهلم .ولی هیچوقت کنار همسر خودم ب ارگاسم نرسیدم .اون مقصر نیست انگار من تواناییشو ندارم .فقط از راه خود ارضایی ب ارگاسم میرسم .ولی بخدا دیگه خسته شدم .از این خدایی ب این مهربونی دارمو و گناه میکنم از خودم بدم میاد .دیگه برتم مهم نیست ب ارگاسم رسیدن یا نرسیدن .فقط میخوام شرمنده خدام نشم .از امروز شروع میکنم .توبه میکنمو از خدا میخوام منو از این چاه نجات بده .اینجا ب خودمو خدام قول میدم دیگه اینکارو نکنم.خدایا همه امیدم تویی
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 


   سلااااام به شما دوست عزیز.
   کاااااملا شمارو درک میکنم.
   شما بهترین تصمیم رو گرفتید.
   وقتی خود ارضایی رو ترک کنید
   اشتیاقتون به همسرتون بیشتر میشه و راحت تر کنار اون به اوج لذت جنسی میرسید.
   تو این راه سختی زیاده.
   اما این گناه کثیف رو برای همیشه بزارید کنار.
   از یاد خدا غافل نشید 
   حتتتما موفق خواهید شد.
   منتظر اعلام پاکی تون هستم
 204. سلام
  اگ فقط با فکر کردن ب موضوع های...منی کمی خارج بشه باید دوباره شروع کرد و پاکیمون رو از دست دادیم ؟
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   بله متاسفانه 
   بایستی دوباره شروع کنید
   کتترل فکر خیلی مهمه در ترک
   مراقب باشید.
 205. سلام من6سال است که خود ارضایی میکنم لطفا کمک کنید راهها رو انجام دادم نشد

  • پاسخ:

   رها شده
   سلام خواهرم
   ببینید همه این راه ها وسیله ای هستن برای رسیدن ب پاکی اگ توجه کنی این راها برای همه یکی هست میبینی یکی موفق میشه یکی نمیشه.
   راه موفقیت تو این راه فقط و فقط اراده شماست.
   باید ارادتون قوی کنید.
   باید با تمام وجود از این کار متنفر باشین ک حتی شیرینی گناهو حس نکنی.
   خوب راهکارای سایت کمک کننده شما هستن.
   ولی بازم میگم راه رسیدن فقط دست خودتونو و بس.
   نماز سر وقتم خیلی موثره داخل این راه.
   و این ک هرچیزی ک داخل سایت گفته شده رو باید  مو به مو انجام بدی.

  • پاسخ:

   رها شده

   سلام اقا پوریا
   این دفه حتما میتونین اگ اراده کنید و با تمام وجودتون تلاش کنید
   هیچیزی برای ما نشد نداره
   منتظرتون هستم در اعلام پاکی
  • پاسخ:

   یگانه:
   حتما دعاگوی شما هستیم.ان شالله خیر و برکت پاکی رو در زندگیتون ببینید.
   کمکی خواستین در خدمتیم.منتظر اعلام پاکیاتون هستیم.
  • پاسخ:

   یگانه:
   بی شک از لحظه ای که توبه می کنید خدا شما رو میبخشه و انگار تازه از مادر متولد شدید.
   اینا امکانش هست که عوارض خ.ا باشند اما به مرور زمان برطرف میشن.در کنار ترک استمنا ورزش و تغذیه مناسب و مقوی فراموش نشه.
 206. سلام خسته نباشید
  من تصمیم گرفتم میخوام توبه میکنم خودم آینده می سازیم قبلا بد بودم دیگه گذشت میکنم خدایا منو ببخشه هزاربار توبه گفتم شکسته خورد دیگه خدا شاهد دارم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام 
   احسنت 
   خیلی تصمیم درستی گرفتید، بهتون تبریک میگم.
   ان شالله حتما موفق میشید.
 207. سرنوشت را باید از سرنوشت

  سلام
  قول میدم از امشب برای همیشه توبه کنم هم از این گناه هم از گناه های دیگه مثله غیبت حسادت دروغ نا امیدی من دیروز این کارو انجام دادم اونم یه دلیل داشت فشار تنهایی بی کسی و گرنه نمیخواستم انجام بدم خیلی سخته دوباره توبه کنم چون خیلی توبه شکوندم و برام عادی شده و خیلی این بده که قبح این گناه شکسته شده اما نمیخوام نا امید باشم چون خدا گفته نا امید نباشد نمیدونم با چه رویی توبه کنم خجالت میکشم از خودم از خدا هر کی دیگه بود نمیبخشید اما میدونم خدا میبخشه چون خودش گفته الرحمن الرحیمه یعنی مهربان ترین مهربان ها قول میدم اگه توبه شکوندم یه بلایی سره خودم میارم قول مردونه این دفعه با هزاران دفعه دیگه فرق میکنه اگه نجات پیدا کنم و یه روزی موفق بشم همیشه با خودم یادم میمونه که خدا منو نجات داد و به امید بخشش اون توبه کردم
  یا علی ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام بر شما دوست بزرگوار 
   احسنت به این تصمیم گیری قدرتمندانه و هوشمندانه
   قطعا خدا میبخشه و همه گناهان رو از لحظه ای که توبه می کنید به اعمال نیک تبدیل می کنه.
   بهتون تبریک میگم که خدا توفیق توله رو بهتون داده.
   مطمئنم موفق میشید.تنها نباشید.دوستای با ایمان و خوب پیدا کنید.برای خودتون سرگرمی درست کنید و در جمع خانواده باشید.مهارت جدیدی یاد  بگیرید.برید ورزش و با خدا بیشتر رفیق بشید.
   سربلمد باشید در امتحانات الهی 


   خدایا چنان کن سرانجام کار 
   تو خشنود باشی و ما رستگار 
 208. سلام شما گفتین تنبیه تنبیه بدتر نفس تحربک میکنه به انجام کار اصلا روش خوبی نیست
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادرم 
   ممنون از انتقاد و حسن توجهتون.
   با توجه به اینکه شخصیت انسانهای مختلف متفاوته برای هر کسی چند مورد ازون روش ها در کنار هم میتونه کاربردی باشه.بنابراین تنبیه هم امکان داره برای کسی مفید و برای دیگری مخرب باشه.
   اگه روش های بهتری مد نظر دارید حتما به ما بگید تا بتونم به تعداد بیشتری از جوانانمون کمک کنیم.

 209. شکست خورده

  سلااامم😢امروز بعد ۲۵ روز شکست خوردم اونم سر یک کار احمقانه نه فیلتر شکنی نه فیلمی اصلا نمیدونم چیشد قدرت شیطان رو دست کم گرفتم😭 وقتی فهمیدم چ غلطی کردم زار زار اشک ریختم این همه نماز اول وقت این همه قران خوندن این همه به نامحرم نگاه نکردن و کنترل چشم همش به باد رفت😭😭😭😭😭😭برنامه ای ک نوشته بودم😢 ولی فهمیدم دلیل شکستم چیه نباید بین ساعت های ۱ تا ۵ بیکار باشم چرت و پرت فکر کنم برای همین از سایتتون سوره لقمان و ترجمه دعای کمیل گرفتم تا اون موقع گوش بدممم😭 برنامم هم اصلاح کردمم ولی دلم به خاطر اون ۲۵ روز میسوزه حیفففف حیففف هعییی هنوز چشام خیسه😭 ولی این دفعه چون شیطان گولم زد اونم از راه مسخره میخام به ۴۰ روز برسم پوزشو بزنم زمینن ولی خیلی ناراحتم نا امید شدم😭😭😭😭😭
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام بنده خوب خدا
   ما ناامیدی نداریما. ناامیدی خودش گناه و حیله شیطون  مگ نمیخایین شکستتش بدین پس یا علی بگید و با ایمان و اراده قوی تری شروع کنید تا حال شیطون بیشتر گرفته بشه.
   اتفاقی ک افتاد درسته ک تلخ بود ولی ی تجربه بود ک درس شد برای شروع دوبارتون.
   این دفه قوی تر شروع کنید میتونید تو اون ساعت روز برین باشگاه یا خودتون ورزش کنین.
   یا هر کار دیگ ای رو ک واقعا علاقه دارین انجام بدین.
   منتظرتون هستیم در بخش اعلام پاکی
   دعاکوتون هستم
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام اگ دلیل شکسیتون همینه پس دوباره تلاش کنید ک ب وقت بیدار بشین و ورزش بکنین.
   این پاکی ارززش خیلی زیاده.
   ناامید نباشین  ک این حیله شیطان هست.
   منتظرتون هستم تو اعلام پاکی
 210. ☆نیلوفران☆

  توانا؟
  سلام...
  به جای تمرکزروترک خودارضایی تمرکزوفکرتوبزارروخوندن نمازخوب:)
  قطعاموفق ترمیشی...
  (سعی کن که نمازت روز به روزبهترشه)
  .
  .
  .
  ان الصلاة تنهی عن الفحشی والمنکر👌

  حتماموفق میشید:)
  • پاسخ:

   آتنا
   خیلییی ممنون خواهرم
 211. سلام من تو روز هشتم شکست خوردم ولی باز الان سه روزه پاکم ولی باهمه اینا شونم خیلی زیاده چیکار کنم؟ ویک سوال من قسل کردم نماز توبه وحاجتم خوندم ولی بعد از هشت روز شکست خوردم وباید دوباره این کارو انجام داد یانه ماکه واقعا شرمنده خدامیشم😐
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام
   سه روز پاکی رو بهتون تبریک میگم

   بعد از هر بار شکست باید حتما غسل و نماز توبه رو بخونین.
   اجرتون با خدا

  • پاسخ:

   آتنا
   سلااام 
   11 روز ناب و بهتون تبریک میگم
   افرین ب این ایمان و اراده قوی
   ولی لطفا روزای پاکیتونو بخش اعلام پاکی بزارین
   ممنون از شما
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام اقا پوریا
   نااامیدی و ناراحتی رو بزارید کنار
   یا علی بگید و بلند بشین غسل بگیرین و نماز توبه رو بخونین
   از شکست امروزتون درس بگیرین و عاملی ک باعث شکستتون شد رو پیدا کنین و سعی کنید کامل از بین ببرینش
   کنترل فکر خیلی موثر هست 
   منتظزتون هستم در بخش اعلام پاکی
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلامدوست خوبم
   به پزشک مراجعه کنید حتما
   موفق باشید
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام دوست عزیز
   متن ارسالیتون یکم برام مبهم بود میتونید واضحتر بفرستید برامون  ؟ :)
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام
   10 روز👏👏👏
   دو رقمی🌷🌷🌷
   چیزی نمونده سریع میگذره
   مواظب پاکی قشنگتون باشید.
   در پناه الله
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   دو هفته فوق العاده رو پشت سر گذاشتید.
   آقا پوریا با قدرت ادامه بده.
   پیش بسوی موفقیت
  • پاسخ:

   آتنا
   ببینید ب احتمال زیاد اینا عوارض خ.ا هست
   باید تلاش کنید این کارو ترک کنین
   ب مرووورر زمان مطمعن باشین ک این عوارض خوب میشه
 212. آتنا خانوم
  قبلا هزاربار توبه شکسته خورد اگه بهت قول میدم الان دیگه آخرش میگم توبه میکنم میشه خدا منو ببخشه میخوام تصمیم میگیرم خواهش میکنم کمکم کن یه کم بدنم خیلی ضعیفه حالا چه رژیم چی بخورم ممنون میشم
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام تو ترک گناه اراده خیلی مهمه
   بیشتر گناه کردنا از طریق فکر شروع میشه
   تلاش کنید کنترل فکر دستتون بیاد
   برای این ک بدنتون قوی بشه ورزش کنین
   از مواد غذایی مث دانه های مغذی موز و غذاهای پروتئینی  استفاده کنید
   اینو مطمعن باشید با ترک خ.ا ضعف بدنتون خیلی کم میشه
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام اقا محمد
   از این شکستتون درس بگیرین
   واین دفه با قدرت بیشتر جلو برین
   عوامل تحریک و کامل از بین ببرین چون این پاکی ارزشش خیلی زیاده
   سوالی باشه در خدمتیم

 213. خدایا کمکم کن

  سلام . ممنون از سایت خوبتون .من هر سری مطالب سایتتون رو میخونم تا نهایتا ۱۰ روز پاکم ولی نمیدونم چرا بیشتر از این نمیتونم دوام بیارم.هم نماز میخونم هم ورزش میکنم ولی نمیدونم چرا تا بیشتر از این نمیشه دوام اورد. ریزش مو گرفتم. دستام کم و بیش میلرزه. ذهنم کند شده . دیگه دارم داغون میشم.تو رو خدا کمکم کنید. مچکرم
 214. خدایا کمکم کن

  سلام . ممنون از سایت خوبتون .من هر سری مطالب سایتتون رو میخونم تا نهایتا ۱۰ روز پاکم ولی نمیدونم چرا بیشتر از این نمیتونم دوام بیارم.هم نماز میخونم هم ورزش میکنم ولی نمیدونم چرا تا بیشتر از این نمیشه دوام اورد. ریزش مو گرفتم. دستام کم و بیش میلرزه. ذهنم کند شده . دیگه دارم داغون میشم.تو رو خدا کمکم کنید. مچکرم
 215. سلام من ناصر هستم امروز ده روز هست که پاک شدم و فقط سی روز دیگه مونده به کارنامه قبولیم برام دعا کنید تا سی قله دیگر رو فتح کنم و فاتح چهل قله شوم انشاالله به امید خدا ، شما هم شروع کنید خدا با ماست
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلاااااام اقا ناصر 
   یک دهه پاکی رو پشت سر گذاشتید 💜💜💜
   این عالیه.
   حتما براتون دعا میکنم.
   چشم به هم بزنید پایان چله اید....
 216. بعد ۸۰ روز متاسفانه من امروز دوباره شکست خوردم ولی نامید نمیشم اگه یکم سهل انگاری نمیکردم این اتفاق نمی افتاد ولی مهم نیست چون من تا حالا انقدر پیش نرفته بودم و دوباره ادامه میدم به امید پاکی ابدی
  • پاسخ:

   آتنا
   سلامم بنده خوب خدا
   افرین ب شما ک ناامیدی براتون معنی نداره
   از این شکست امروزتون درس بگیرین و هر عاملی ک باعث میشه شما شکست بخورین رو کنار بزارین.
   این دفه شروع قوی تری داشته باشین ک مطمعنم دارین
   شکست مقدمه ای برای پیروزیس
   منتظر شما هستیم در بخش اعلام پاکی
   در پناه حق
 217. ســلـام، مـمـنـون بــابـت پســـت تـرکتــون، من که دارم ترک می کنم ولی آرزو داشتم که از اول به این گناه الوده نمیشدم خدایا منو ببخش😭😭😭😭😭😭😭
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام بنده خوب خدا
   اینو بدونید ک هر شخصی ب یه شکلی از طرف خدا امتحان میشه مهم این ک چ کسی میتونه از این امتحان سربلند بیرون بیاد
   ببینید این گناه اتفاق افتاده پشیمونی از گذشته هیچ فایده ای نداره
   با ایمان ب خدا و اراده قوی این گناه و ترک کنید
   مطمعنن خدا پشت و پناهتون هست
    منتظرتون هستیم در بخش اعلام پاکی
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   دوازده روز رو پشت سر گذاشتید 
   دو روز دیگه میشه دو هفته 
   یعنی دوهفته بدون گناه این عالی نیس؟؟؟
   به نظر من که فوق العاده س.
   به لطف خدا و اراده اهنین خودتون پاکیو به ابدیت میرسونید.
 218. عامو ناموسا می میشه 40 روز نزنی من الان ۵ دقیقن که پاک هسم منتظر بشه ۱۰ دقیقه بزم بزنم😂😂😂
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام
   بله میشه 40 روز این کارو ترک کرد البته ما کاربرایی داریم ک چندین ساله این کارو ترک کردن و هیچ اتفاقی نیوفتاده.
   ترک بستگی ب خودتون داره ما اگ میگیم ترک کنین بخاطر عوارضی هست ک ب دنبال داره
   یه سرچی بکنین متوجه میشین
    اون حس زودگذر ارزش این همه درد و عوارض و نداره


  • پاسخ:

   آتنا
   سلام
   اول نیت غسل و میکنین
   بعد سر و گردن
   بعد طرف راست بدن و بعد طرف چپ بدن
  • پاسخ:

   اتنا
   سلام 
   افرین ب شما واین شش روز پاکی
   فقط لطفا روزای پاکیتون در بخش اعلام پاکی مربوطه بزارین
   خیلی مممنون
 219. سلام ده روز شد ک پاکم
  میخواستم ببینم بعد 40روز امکان نزدیکی با جنس مخالف هست یا ن؟
  • پاسخ:

   آتنا
   سلام برادر
   10 روز پاکی مبارکتون 
   اصلا ب هیچ وجه با جنس مخالف رابطه برقرار نکنین حتی بعد از چهل روز پاکی
   از ی طرف این کار گناه از طرف دیگ احتمال شکستتونم زیاد میشه
   اگ واقعا پاکی رو میخایین باید روحتونو از هر گناهی پاک کنید
   موفق باشین
  • پاسخ:

   مهدیه بانو

   ماشالله به شما 

   پنج روزگی تون مبارک 🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉
   شما نیمی از یک دهه پاکی رو گذروندید💜💜💜
   اراده تون ایول داره هااا.
   منتظر اعلام پاکی با ارزش تون در بخش اعلام.پاکی هستیم🌹🌹🌹

 220. سلام امروز هشتمین روزمه.تو این هشت اصلا چیزی تحریکم نکرد بک گراند گوشیو لب تابو عکس ماشین گذاشتم هروزم ساعت 12 نیم ساعت ورزش میکنم تایم حموم رفتنمم کم کردم
  32روز مونده ولی من میتونم شماهام حتما میتونید فقط اراده میخواد.از وقتی گذاشتم کنار هم اروم شدم هم اشتهام ب غذا بیشتر شده
  • پاسخ:

   آتنا

   سلام ب شما برادر

   هشت روز پاکی ایوووول
   همین طوری جلو برین
   افرین ب این اراده و ایمان قوی شما
   خدا بند های با ارادشو خیلی دوست داره
   ب امید پاکی همیشگی شما 
 221. سلام. من باتوکل به خدا شروع به ترک کردم و الان 13روزه که ترکم و روی صفحه اصلی گوشیم ثبت کردم که من میتوانم واقعا جواب داده هروقت نگاش میکنم بهم انرژی میده .وواقعا از شما ممنونم وقول میدم که ترکه ترکم
  • پاسخ:

   پوریا
   سلام 
   آره خودشه
   تقریبا دو هفته شده بقیه ش رو هم با قدرت پیش برید
   با اراده تا آخر...
 222. سلام
  من ۲ساله که میخواهم ترک کنم هرراهی که بګیدامتحان کردم نشد تایه روزکه فهمیدم یکی ازدخترای فامیل که بچه ی تهران هم هست عاشق من شدګفت حاضرم ازهرچیزخودم برات مایه بګزارم غیرازجسمی وبعدازچندتماس وپیام باهم دوس شدیم ومن یک دفعه یک چیزیم شددیګه دوهفته ای است که دیګه خودارضایی نمی ګنم میخواستم بدونم مشکلی نداره
  • پاسخ:

   پوریا 
   سلام آقا حسام
   شما الان سنتون خیلی پایینه واسه اینکار پس تا اونجاییکه امکانش هست از رابطه بیاید بیرون.
   خیلی خوبه همینطور ادامه بدید.این پاکی خیلی ارزش داره
   موفق باشید
 223. سلام
  من وقتی به اوج شهوت میرسم خیلی سرم دردمیکنه و احساس سنگینی خیلی شدیدی میکنم. طوری که اصلا نمیتونم خودم کنترل کنم. ولی وقتی خودارضایی میکنم آروم میشم. لطفا بهم یه راهکار پیشنهاد بدین که وقتی تو این حال هستم چکار کنم تا خودارضایی نکنم
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام 
   خوردن خوراکی با طبع سرد رو امتحان کردید؟؟
   چای سبز میل کنید 
   از بازی کردن با تلفن همراه و نگاه کردن به مانیتور پرهییییییز کنید.
   چون باعث تشدید سردرد میشه.
   اینترنت هم که باشه فقط ابزار گناه میشه.
   چشاتونو ببندید ذکر بگید و اروم سرتون رو ماساژ بدید.
   امیدوارم کمک کننده باشه.
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام به شما 
   سه روزگی تون مبارررررررک 👏👏👏👏👏🎊🎉🎊🎉🎊
   خدایا دوست مارو کمک کن بهش اراده محکم بده.
   خدایا بخواه پاکی رو برای دوست ما💚💚💚
 224. سلام امروز هفتمین روزه ک پاکم از اون پنجشنبه شروع کردم 😇😇😇
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 


   سلام
   هفت روزگی تون مباااااارک اقا پوریا 🎉🎊🎉🎊🎉👏
   سه روزه دیگه دهه اول تمووومه.
   فقط مراقب وسوسه ها باشید
   و نکات رو فراموش نکنید💚💚💚
 225. سلام خسته نباشید
  من ۲۰ روز نزدم تازه شروع شده شکستم خورد قبلا یا جدید فرقی نداره هزاربار توبه گفتم شکسته خورد خواهش میکنم راهنماییم کنید لطفا
  • پاسخ:

   پوریا 
   سلام
   خب شما نصف چله رو تونستید با موفقیت پشت سر بذارید که نشانه اراده ی خوب شماست.
   فقط یکم بیشتر اراده کن.ببین دلایل شکستت الان چی بوده؟؟ هر چی هست سری بعد تکرا ر نشه دیگه
   نماز واقعا معجزه میکنه. هر وقت دیدی تحریک میشی نماز.
   عواملی که میتونه کمک کنه:
   نماز
   قرآن
   بیکار نبودن  و داشتن برنامه روزانه
   نخوردن غذای چرب و فست فود
   موقع خواب خسته باشید و زمانیکه خسته نیستید به بستر خواب نرید
   ترک فیلم مستهجن
   عدم رابطه با جنس مخالف
   و در نهابت اراده فوق العاده خودتون:-)
   در پناه خدا
   ______________
   ابوالفضل
   سلام
   شکست جزئی از مسیره
   شما تا شکست نخوری نفرتت از شیطان به اندازه ای نمیرسه که دنبال پاکی ابدی باشه
   پاکی ابدی کار آسونی نیست،پس اعصاب خوردیش زیاده نگرانیش زیاده ،مطالعه و مشاوره کردنش زیاده ،دعا کردن و متوسل شدنش زیاده.
   بازم شروع کن
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   خداروشکککککر بابت پاکی شما💚💚💚
   همینطوری ادامه بدین پاکی تون رو به ابدیت میرسونید.💙💙💙
 226. من حموم میرم هرموقه ک احساس میکنم دارم گول میخورمو میخوام خودارضایی کنم میرم زیر دوش اب یخ کلا فکرش ازسرم میره گفتم اینجام بگم شاید بکار دوستان بیاد
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام فکر خوبیه
   ولی برای افرادی که ناراحتی قلبی دارند امکان داره خطرناک باشه
 227. سلام من با مطالب سایت شما 8روز پاک بودم ولی امروز رفتم زدم چیکار کنم از یادم بره و دیگه به سمتش نرم من از گوگل نگاه میکنم و تحریک میشم و فیلترشکن هم نصب و حذف میکنم چیکار کنم که دیگه از سرم بره بیرون
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام 
   ناامید نشید و ازاول شروع کنید.
   برای تحریک نشدن برای دیدن پورن باید از ته دل از این گناه نفرت پیدا کنید.
   و مطططططمئن بشید که دیدن پورن مساویه با خود ارضایی و در نهایت شکست.
   تا اومد تو ذهنتون گوشیتو نو خاموش کنید.
   و بزارید به نقطه دور از خودتون.
   برای مصرف اینترنت تون زمان بزارید.و غیر اون زمان خواس هرگز تو نت نچرخید.
   فوری بلند شید و برین اب به دست و صورتتون بزنید.
   خودتونو گول نزنید ک چنتا عکسه دیگه تموم میشه و میره خودتون میدونید ک چن تا عکس میتونه شمارو زمین بزنه پس در هیچ صورتی حتی یه دونه عکس هم نبینید.
   سعی کنید دائم الوضوباشید.
   دائما ذکر لااله الاالله رو به لب داشته باشید.
   مهم ترینش هم گفتم باید از ته دلت نخوااااای که دیگه ببینی.

 228. سلام ممنون از سایت خوبتون. میخواستم بدونم اگه تو خواب ارضا شدم و آب برای من ضرر داشته باشه چگونه غسل کنم. من میتونم برم حمام ولی دستم توی گچ است و آب بهش نمیرسه. شما جه راهی پیشنهاد میکنید.
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام
   رو گچ دستتون نایلون ببندید طوری که اب به داخل نایلون نفوذ نکنه و در همین حالت غسل کنید.
 229. از مدیریت خطاب به کاربر محترم "مهدی"

  با سلام
  شما در خواب محتلم شده اید و توبه تون نشکسته.
  هفتاد روز پاکیتون بسیار بسیار عاااااااااااااااااالیه
  به امید اینکه 700000000000روز پاکی رو تجربه کنید.
  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی و ما رستگار
 230. سلام من دیشب تو خواب خود بخود ارضا شدم الان تکلیف چیه؟
  با امروز میشد 5روز ک پاک بودم
  • پاسخ:

   پوریا 
   سلام 
   شما پاکیتون هیچ مشکلی نداره فقط محتلم شدید غسل کنید و با قدرت ادامه بدید
 231. ☆نیلوفران☆

  آقامحمد؟
  سلام...
  ان الله یحب التوابین
  خداتوبه کنندگان رادوست دارد:)
  یبدل سیئاتهم بالحسنات
  کارهای بدآنهارابه خوب تبدیل می کند...
  .
  .
  .
  قدرخودت وخدای خودت روبدون:)
 232. سلام من همونی ام که دیروز تصادف کردم. من الان دیگه رفتم تو کار ترک ولی میخوام بدونم خدا منو دوست داره دیگه.
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   خداوند در حدیث قدسی میفرمایند.
   اگر بندگان من بدانند که من چقد مشتاق توبه و بازگشت انها هستم از شدت شوق میمردند.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام.
   خیر دوست گرامی اینکار قبلا تمام جوانبش سنجیده شده.
   برای ما امکان مدیریت گروه تلگرامی وجود نداره.
   اما کانال تلگرامی داریم که آیدی اون توی سروش و تلگرام @tobe94 هست.
 233. سلام من امروز تصادف کردم و باید دست من تا 20 روز توی گچ باشه آیا میخوام بدونم یعنی خدا منو نفرین کرده من خودمو پاک کردم و دیگه اصلا خود ارضایی برام مهم نیست دیگه و دیگه هم انجامش نمیدم ولی میخوام بدونم به خاطر این که من قبلا پاک نبودم این بلا سر من اومده یا تصادف کردنم تقصیر خودم بوده.
  • پاسخ:

   پوریا
   بد نباشه آقا محمد؟؟ایشالا که چیزی نیست
   دقیق نمیشه گفت
   اینا رو فقط خودش میدونه کسی خبر نداره که حکمت خدا چیه ؟
   شاید یه تلنگر بوده شایدم نه 
   به هر حال هر چه زودتر اقدام به ترک نمایید که بهتر از خودش نیست
   موفق باشی
 234. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام ممنون از مقاله خوبتون

  در اینترنت دنبال رفع عوارض خود ارضایی بودم که مقاله مفیدی پیدا کردم که گفتم با دوستان به اشتراک بذارم.

  *************************************************************************
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   لینکی که فرستاده بودید برای ما باز نشد.
   لطفا اصل مقاله رو خصوصی برامون بفرستید.
   اگر مفید بود توی پست ها ازش استفاده خواهیم کرد.
   با تشکر.
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام 
   ممنون از وقتی که صرف کردید 🌸
 235. خداروشکر که چهار روزه سمتش نرفتم واقعا خودارضایی چیز خیلی مزخرفیه ازوقتی که خودارضایی میکنم خیلی عصبی شدم کنترل خودمو ازدست دادمو پرخاشگر شدم
  کاش تو تلگرام یه گروه میزدین اینجوری اراده ی هممون بیشتر میشد
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   خیلی خیلی تبریک میگم بابت این ۴ روز همش ۳٦ روز دیگه موندهاااا 
   مطمئنم موفق میشید
   دوست خوبم گروه زدن دردسر های خاص خودشو داره که خودتونم بهش واقفید حتما
   اما میتونید به کانال بله ی ما بپیوندید
   موفق باشید
 236. سلام من دیروز یه اشتباه کردم بعد از چهار روز پاکی😔
  میشه لطفا بهم چطوری میتونم خصوصی صحبت کنم با یکی از مدیرا ؟
  • پاسخ:

   از مهدی:
   سلام.باید زیر پیامتون گزینه پیام خصوصی رو فعال کنین
 237. در پاسخ به اون اقایی که گفتن با عاشق شدن به یه دختری میشه اون کارو ترک کرد باید بگم که اولا مطمئن باش که شاید شما در ظاهر عاشق اون شده باشی ولی اینم در نظر داشته باش که ممکنه روزی این رابطه دچار مشکل بشه و از عم بپاشه و اونموقس که افسردگی ناشی از اون دوباره باعث میشه به اون عمل زشت رو بیاری.
  دوما شما با اراده تقوا خودته که میتونی این عمل رو ترک کنی نه با دلگرمی و دلخوشی دیگران و مطمئن باش اگه با این روش جلو بری یه روزی به هر دلیلی ممکنخ که اون دخترو از دست بدی یا قطع رابطه کنی ونه تنها ضربه رو حی به خودت زدی بلکهدوباره به استمناع رو میاری..پس عزیز من بهتره که اصلا این رابطه ها رو تجربه نکنی تا وقتی کامل خوب نشدی چون این جور ترک کردن موقتیه و اثار بدی هم به دنبل خودش داره.نگاه حرف دیگرانم نکن که تایید میکنن حرف شمارو.
  اینها همه شاید تجربه داشته باشن ولی علم لازم رو ندارن.
  پس یادت باشه تنها و تنها اراده و قدرت خود شخصه که باعث ترک این کار میشه نه وابستگی به دیگران....
 238. سلام ممنون از سایت خوبتون. من هی میام نظر های رو میخونم میبینم همه میگن نمیتونن بنده بهتون میگم میتونید هیچ کاری ندارد. من خودم نزدیک به 5 سال بود که خود ارضایی کردم ولی دیگه خسته شده بودم عوارضش داشت منو نابود میکرد تا این که خدا را قبول کردم و نماز خوان شدم روزه گرفتم ورزش هم کردم الان دیگه بیکار هم نیستم میرم سرکار و زندگیمو میکنم. در کل میخوام بهتون بگم واقعا ترک خود ارضایی هیچ کاری نداره فقط باید خودتون خواسته باشید که ترک کنید مگر نه اگر نخواسته باشی همیرو پیش میری و عوارضش هم میبینی دیگه خود دانی از همین امروز برو توبه کن یا علی.
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام و سپاس 
   احسنت بخاطر این پاکی زیبا و ارزشمند 
   ان شالله بهترین ها نصیبتون بشه
 239. با سلام شما میتونید یکیو پیدا کنیدو عاشقش بشید صدرصد این عمل خودش کم کم میشه و نابود میشه من خودم عاشق دو چیز شدم یکی خدا یکی هم دختری که عاشقش شدم به مرور کم شد و الان دو ساله که دور ورش نمیرم وقتی هم میرم حالم بهم میخوره
  • پاسخ:

   امین:

   سلام براتون ارزوی موفقیت روز افزون و عشق واقعی و الهی رو دارم 
   التماس دعا 
   یاحق
 240. با سلام وتشکر از راهنماییهاتون.
  بنده یه سالی هست که این کار رو میکنم و تنها سوالی که دارم اینه که بعد از ترک این عمل زود انزالی ناشی از آن خوب شدنی هست؟
  چه مدت زمان میبره که خوب بشه؟
  • پاسخ:

   بهار :
   سلام خوبین بله هر عوارضی که خ.ا داره با ترک رفته رفته از بین میره زمان مشخصی ادم نمیتونه بگه چون بدن ها متفاوته اما مطمئن باشین با ترک بدن انسان رفته رفته خوب میشه 

   پاکیتون ابدی
 241. ای کاش میشد که خود ارضایی را به طور کامل از جسم و روح خود قطع کنیم 🚫
  تا در نتیجه زندگی زناشویی شیرینی را در آینده تجربه کنیم
  • پاسخ:

   پوریا 
   ای کاش نداره 
   شهوت رو که نمیشه قطعش کرد ولی خ ا رو چرا 
   فقط کافییه اراده کنید همین
   با خدا هیچ چیزی غیرممکن نیست
 242. باسلام وضمن تشکر ازشما بابت این مطالب
  من ۲۱سالمه و حدود ۴ساله که به این عادت زشت دچار شدم الان که تابستونم شده اوقات بیکاریمم بیشتر شده و واقعیتش هر دو سه روزی یک بار این کارو انجام میدم راستش بنده دانشجوام و این عادت به قدری به افکارمو حافظم آسیب زده که درسارو به زور پاس میکنم تا قبل شروع به این کار، ینی در دوران دبیرستانم معدلم ۱۹به بالا بود ولی الان معدلم به زور ۱۴میشه کاشکی فقط این بود لرزش دستم دارم واین عوارض هم خیلی خیلی تو درسم تاثیر گذاشته چون رشتم مربوط به آزمایشگاس.تازه لکنت زبانم دارم که این عمل لکنت زبانم رو تشدید کرده .قبل از شروع به این عادت لکنتم خیلی کم بود وبعد از شروع به این عمل بیشتر و بیشتر شد و همین لکنت زبان هم اعتماد به نفسمو به کلی پایین اورده به قدری که نمیتونماز حق خودم دفاع کنم خلاصه سرتونو دردنیارم ولی از وقتی این عملو شروع کردم واقعا به یه آدم بی خاصیت تبدیل شدم که هیچ دلخوشی تو زندگیش نداره. به امیداینکه بتونم ترک کنم برام دعا کنید..
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما و روز به خیر.
   متاسفانه همونطور که خودتون فرمودین این عمل عوارض بسیار بدی در پی داره.اما اما اما به این معنا نیست که دیگه شما رسیدین ته خط.
   با توکل به خدای مهربان شروع کنید، میفهمم سخته، بار ها و بارها بعد از توبه خداوند شمارو امتحان می کنه، شرایط انجام این گناه فراهم میشه ، اما باید یادتون باشه که اون لحظه ها قرار نیست همیشگی باشه فقط چند دقیقه ست که با ذکاوت شما ختم به خیر میشه.
   پس با توجه به راهکارهای سایت حتما حتما چله رو به پایان برسونید و پاکی رو ادامه بدین.ان شالله با ترک ابدی عوارضش از بین میره.
   در مورد لکنت هم که با توجه به پیشرفت علومی از قبیل گفتار درمانی به راحتی می تونید برطرفش کنید و برای این امر به گفتار درمان مراجعه کنید یا در سایت های معتبری حتما از روش های علمی و تجربی برای برطرف کردنش استفاده کنید.
   لرزش دستتون هم خوب میشه.حتما ورزش کنید حتما چون باعث آرامش شبکه های عصبیتون میشه.
   بیشتر در جمع ها حضور پیدا کنید و با دیگران مراوده کنید تا بتونید توانایی صحبت کردنتون رو تقویت و کم کم دفاع از خودتون براتون راحت تر بشه.یادتون نره مطالعه در هر زمینه ای کارسازه.
   موفق میشید فقط تلاش کنید.
   خدا که هست ما هم کنارتونیم و دعاگوی شما.
 243. سلام من صلاح هستم ۲۵ساله وحدود ۱۰ساله که به خود ارضاعی اعتیاد دارم به نظر من ترک کلی این عادت فقط از طریق ازدواج ممکنه چون در این ۱۰ سال بارها با اراده قوی تصممیم به ترک این عادت کردم ولی متاسفانه بی فایده بود پس ذهنتون رو ازدواج متمرکز کنید وسعی کنید شرایط رو برای خودتون مهیا سازید اگه هم نمیتونید تا شرایط براتون مهیا میشه تعداد دفعات انجام این کار را تا جایی که میتونید کم کنید ولی فکر ترک کلی رو از سرتون بیرون کنید چون بی فایده است با افکار پریشان هم به این مسله فکر نکنید اگه بتونید تعداد انجام این عمل را در حفته به یکی دو دفعه انجام این عمل برسانید بریتان مشکلی ایجاد نمیکند ولی یادتون باشه بشتر از این دردسر ساز میشه زیاده روی کردن در انجام هر عملی برای انسان مشکل ساز میشه برای کاهش این عمل بهترین روش ورزش ورژیم غذایی درسته کاهش وعده های غدایی و ورزش های استقامتی مثل دوی استقامت و فوتبال جزو بهترین ورزها برای ترک این عمل است به هیچ عنوان سراغ ورزش هایی چون بدن سازی نرید چون نتنها هیچ کمکی به ترک نمیکنه بلکه قوه شهوانی انسان به دلیل مصرف پروتین ها و ویتامین ها وانرژی زاها بیشتر میشه به عنوان مکمل وزشی اجامش در طول هفته مشکلی نیست شما در طول هته ۴ یا ۵جلسه دوی استقامت برید یا فوتبال بازی کنید ودر این مابین یه جلسه هم بدنسازی کار کنید میتونه مفید باشه ولی به عنوان وزش اصلی به هیچ عنوان خوب نیست حتی برای کسانی که اعتیاد به خود ارضاعی ندارن میتونه خطر ساز باشه درمود وعده های غذایی هم ‌اگه به تونید شام رو خذف کنید بسار خوب میشه تا یه مدت طولانی شام نه خورید چون وعده شام تحرکی روش نیست هم باعث چربی سازی بیهوده در بدن میشه قوه ی شهوانی رو زیاد میکنه باید گرسنگی رو تحمل کنید چاریه ای نیست تا یه مدت ممکنه سخت باشه ولی اینو بدونید که هیچی در دنیا آسون به دست نمیاد
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام
   با احترام به صحبت هاتون خیلی کوتاه عرض میکنم که این حرف شما تا حدودی اشتباهه،قسمت نسبتا درستش اینه که ما باید هرچه زودتر ازدواج کنیم،اما در مورد اشکال وارده به ادعای شما مثال های نقض موجود در باشگاه های پاکی این سایت که افرادی با بیش از دوسال پاکی داخل این سایت هستند برای ردش کافیه،در شرع مقدس اسلام درسته باتوجه به وضعیت جامعه امروزی ازدواج واجبه اما ایا شما تا به حال در مورد افراد زاهدی که به رهبانیت روی اوردن و اصلا ازدواج نکردند و گناه نکردند چیزی نشنیده اید؟لطفا کمی تحقیق کنید،هرچند که اسلام این امر رو نهی کرده(ایه ۵۱ احزاب)ولی انسان های زیادی بودند که با افزایش معرفت دینی و تقوا و ایمان تونستن از‌گناه مصون بمونن،اشکال شما اینه که به مکمل های غذایی و بدنسازی و دوی استقامت به عنوان راه اصلی پاکی نگاه میکنید.
   راه های دیگه رو امتحان کنید حتما نتیجه میگیرید،در کنارش از ورزش هم استفاده کنید
 244. سلام
  تورخدا کمکم کنید من هر بار که خود ارضایی میکنم به شدت پشیمونم و به خودم سر و کوفت میزنم و خودم را تنبیه میکنم ولی بعد نهایت یک هفته دوباره تحریک میشم و همه تنبیه ها را فراموش میکنم 5 ساله درگیر این موضوعم که نتایج بدش را هم در زندگیم دیدم ولی بی فایده بوده نمی دونم دیگه چیکار کنم از کلی از هم سن های خودم عقب افتادم
  تازه مواقعی که از باشگاه اومدم و خیلی خسته هم هستم دوباره این کار به سرم میزنه و خودم را بی اراده ترین آدم روی زمین میبینم
  کمکم کنید
  ( m.d پسرم 17 ساله از اصفهان)
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام
   همه ی اونهایی که به این گناه عادت کردن همیشه بعد گناه پشیمون میشن،همه ی عادات زشت اینگونه اند اگر شما پشیمون نمیشدید که اسمش عادت زشت نمیشد.
   شما یک چیزی رو به عنوان اصل تو زندگیت قرار بده که باید تا میتونی بجنگی در مورد گناه جنسی هم اون زمان لحظه ی مرگه یعنی شما تا لحظه ای که تو این دنیا هستید و اعمالتون ضبط میشه باید توبه کنید،پس وظیفه ی شما اینه که هرچقدر شکست خوردید باز از جاتون بلند شید و دو مرتبه توبه کنید.
   نکته دوم هیچگاه به عدم شکست فکر نکن بلکه به پیروزی فکر‌کن.
   نکته سوم که دو نکته اول رو تقویت میکنه اینه که اولویت با نماز و قرانه نه ورزش،نماز به زندگیت جهت میده و تو رو موظف میکنه برای این دنیا تلاش کنی و برنامه داشته باشی.
   سنت زیاد نیست کی گفته تو از بقیه عقبی؟؟؟؟!!!!تو تازه اول جوونیته با این عزم و اراده حتما موفق میشی
 245. محمد تا بی نهایت

  سلام علیکم به همه عزیزان.
  ساعت سه و هجده دقیقه.
  روز دوم. تا 27 مرداد 38 روز مانده. 😍
  • پاسخ:

   بهار :
   سلام خیلی عالیه مواظب پاکیتون باشین منتظر اعلام پاکیتون هستیم 
   پاکیتون ابدی 
  • پاسخ:

   بهار :
   سلام خوبین خوب این عادیه ما عادت کردیم به خ.ا و چند وقت که انجامش نمیدیم واکنش شروع میشه ینی مث یه معتاد میمونیم اما اون اولاشه یکم که از ترکتون بگذره اون حریصی تموم میشه فقط باید با اراده ترک کنین وقتی بهتون فشار میاد روش های سایت رو مرور کنین به روزای پاکیتون فکر کنین مواظب پاکیتون باشین 
   اجرتون با خدا
 246. یه سؤال دیگه اگه بعد از توبه تنها تکرار نکردن گناه کافیه یا باید کار دیگه اَی انجام داد؟؟ با تشکر از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   بهار :

   اول بیاین یه بار معنی توبه رو بخونیم :

    توبه در لغت به معنی بازگشت (هر نوع بازگشتی) و بازگشت از گناه و ندامت و پشیمانی می¬باشد  و در عبارت است از ترک گناهان کنونی و عزم بر ترکشان و تدارک تقصیر گذشته و به عبارتی دیگر به معنی بازگشت از گناهان قولی و فعلی و فکری است. 
   خوب وقتی توبه میکنیم نبااااید سمت اون کار بریم حتی نباید سمت چیزایی که اخرش منجر به اون کار میشه بریم به زبون خودمون کلا باید بیخیال اون کاری که قبلا میکردیم بشیم
   پاکیتون ابدی 
   منتظر اعلام پاکیتون هستیم 
 247. من تا حالا هر چی خودارضایی میکردم قبل از ارضا شدن متوقفش میکردم به غیر از یه بار که بعد از اون هم توبه کردم و الان چند وقتی هست دیگه خودارضایی نمیکنم و سؤال من اینه که أیا نگاه کردن فیلم پورن بدون خودارضایی مشکل داره؟؟
  • پاسخ:

   بهار :

   سلام خوبین ؟؟؟؟ مایی که ترک میکنیم فقط خ.ا رو ترک نمیکنیم بلکه دیدن عکس و فیلم و. ... هم ترک میکنیم  و فیلم و عکس حیله ی شیطانه خوده من سر فیلم تو 43 روز ترکم لغزش داشتم و خیلییییی پشیمونی و غم 
   شیطان میگه فقط یه فیلمه دیگه نترس هیچی نمیشه امااا کم کم پامون تو باتلاق گیر میکنه و خدا نکنه که غرق بشیم  همین فیلم ها اثرات شومی هم دارن مثل :
   1. کاهش شدید عشق
   2. تضعیف انسانیت
   3. از بین رفتن عفت عمومی‌ و اجتماعی در درازمدت
   4. نقش بستن تصاویر جنسی در مغز
   5. تأثیر بر رفتار جنسی
   6. تحلیل توان عقل
   7. کاهش روابط اجتماعی
   8.پرخاشگری
   9.مقایسه
   10.سستی ایمان
   11.محروم شدن از شیرینی و لذت انس با خدا
   12.مردن دل‌ها و افسردگی
   13. تاثیرات منفی در زندگی زناشویی
    قران کریم در این مورد می فرماید: « قُلْ لِلْمُۆْمِنینَ یغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذلِک أَزْکى‏ لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما یصْنَعُونَ [2] به مۆمنان بگو چشمهاى خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گیرند، و عفاف خود را حفظ کنند این براى آنان پاکیزه‏تر است خداوند از آنچه انجام مى‏دهید آگاه است! »

   پاکیتون ابدی 
 248. محمد تا بی نهایت

  سلام من اولین باره که با این وبلاگ آشنا میشم. این اولین روز پاکی منه، من هر روز ساعت 15 :15 تا 15:20میام اینجا و هر روز که موفق بودم رو اعلام می‌کنم با افتخار. تا 27 مرداد.
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما آقا محمد بزرگوار 
   به سایت خودتون خوش اومدین 
   خیلیم عالی 
   بهترین و سرنوشت سازترین تصمیم زندگیتونو گرفتین 
   روز اول پاکیتون مبااااارک 
   ما هر روز منتظر "محمد تا بی نهایت " هستیم.


   الهی 
   گرم دست گیری به جایی رسم 
   وگر بفکنی بر نگیرد کسم 
   الهی چشمام به دستای توه 
   به امید خودت ...
 249. سلام من چندین بار ابروم پیش چندین نفر رفته هر کاری هم میکنم نمیتونم ترکش کنم میشه کمکم کنید
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادرم 
   مطالبی زیر رو مطالعه کنید.   می دونم و درک میکنم که این گناه خیلی عذاب آوره هم جسم رو درگیر می کنه هم ذهن.
   هربار شیطان لعین با یه لشکر از ذریه هاش به انسان حمله میکنه،برای اینکه بتونید پیروز این میدان باشید،یک سری آگاهی لازمه که با اجازه خدای عزیزمون در اختیارتون قرار میدم.
   ما اینجا افرادی رو داشتیم که بعد از 13سال و یه فرد دیگه بعد از 19 سال ترک کردن، الآن تشکیل خانواده دادن و خیلیم از زندگیشون راضین.
   کار نشد نداره.نا امیدی و کم آوردن مال ما نیست، مگه نه؟
   انقدر میجنگیم تا پیروز بشیم.
   ببینید واقعیت اینه که خودتون باید از ته دل خواستار ترک این عمل باشید.از عوارضش آگاه باشید،و برای خشنودی خدای عزیز و رهایی خودتون از بند هواهای نفسانی باید تلاش کنید.

   روش هایی که هست خیلی زیاده قبل از هرچیز بهتون توصیه می کنم روی یک برگه کاغذ هر آنچه که تا حالا سبب شکستتون شده رو یادداشت کنید.عوامل تحریک از قبیل فیلم، عکس، دوست ناباب، کانال ، سایت و اینستاگرام رو دور بریزید.با هیچ کس و هیچ چیزی برای رسیدن به پاکی رودربایست نکنید.

   از همین امروز خوراکی هایی که عرض می کنم خدمتتون از سبدغذایی کمش کنید.مثلا گوشت قرمز، موز، انجیر و خوراکی هایی مثل زعفران، کاکائو،قهوه،شیرینی، پیاز، شاهی ،شکلات ، عسل و نوشابه رو کامل حذف کنید.می دونم سخته ولی چه میشه کرد.هر وعده غذایی سعی کنید دو سوم بار های قبل میل کنید.دو تا سه ساعت قبل از خواب مطلقا هیچی نخورید.می دونم در اوج جوانی هستین، می دونم امکان داره لاغر شین ولی ارزششو داره.

   هر روز سعی کنید فقط و فقط 8 ساعت بخوابید.ظهر ها اصلا و ابدا نخوابید.

   حتما حتما حتما نمازهاتون رو سر وقت بخونید و از این عباداتتون لذت ببرید.معنای جملاتی که در نماز میخونید رو یادبگیرید و با تمام وجود به عبادت خدای قشنگمون بپردازید.

   وسائل نماز خیلی خوشگل و خوشبویی برای خودتون تهیه کنید.

   لباس های تنگ و چسبان مطلقا نپوشید چون حس لمس شدن بدن رو القا و فرد رو تحریک می کنه.

   اگه احساس می کنید حموم کردن باعث تحریکتون میشه دفعات حمام در طول هفته رو کاهش بدین.

   بخدا می دونم الان میگی آبجی هوا گرمه اینا چه نکاتیه که میگی ولی آدم بدنش  بو بده میتونه با یه اسپری حلش کنه ولی استمنا رو نمیشه باهاش کنار اومد.

   مطلقا و ابدا به اندام های جنسیتون نگاه نکنید.

   موهای زائد در ناحیه شرمگاه رو دیر به دیر اصلاح کنید و اصلا میتونید به جای اصلاح این موهارو کوتاه کنید.هیچ اشکالی نداره کسی قرار نست در زندگی خصوصیتون سرک بکشه.

   در مدت چهل روزی که پیش رو دارید و حتی بعد از اون،برای تک تک لحظات زندگیتون برنامه داشته باشید.یعنی حتی یک دقیقه بیکار نشینید.چیزهای جدید رو تجربه کنید.مثلا آشپزی اونم یه غذایی که تا حالا درست نکردین.مثلا ژله ها با طرح های مختلف درست کنید.یک کتاب نقاشی که شکل هاش رنگ نشده بخرید با یه بسته مداد رنگی شش رنگه، هر وقت خیلی ذهنتون آشفته شد بهش مراجعه کنید و از رنگ کردنش لذت ببرید.

   گاهی به خدای مهربانمون نامه ای بنویسید و خواسته و احساساتتون رو بهش بگید.

   اگر واقعا شرایطش رو دارید حتما حتما حتما دو سه روز در هفته روزه بگیرید که به کنترل شهوت بسیار کمک می کنه.

   مطالعه روزانه حتی به مدت یک ربع رو حتما داشته باشین.

   ببین عزیز دل خدا، تو از اول بد نبودی .به هر دلیلی راه رو اشتباه رفتی.وقتشه برگردی مگه نه؟؟؟وقتشه به نفس اماره ی خودت بگی دیگه بسه جوابت رو نمیدم هیچوقت.

   نکته ی دیگه ای که لازمه عرض کنم خدمتتون اینه که قدرت ورزش رو اصلا دست کم نگیرید.یک رشته ی ورزشی که خیلی بهش علاقه دارید انتخاب کرده و برید باشگاه ورزشی حتما روزی حداقل یک ساعت تمرین کنید هم بدنتون ورزیده میشه هم انرژی اضافه تون تخلیه میشه و دیگه خیلی کم پیش میاد که به فکر خ.ا بیفتید.حتی اگه این شرایط براتون فراهم نیست، دو تا بطری نوشابه رو که خالی شده پر کنید از آب  و به عنوان دمبل استفاده کنید.برای خودتون برنامه ورزشی بچینید که مثلا روز اول سی تا پروانه میرم، روز دوم 20 تا دراز و نشست،روز سوم 30 تا دراز و نشست و ده تا پروانه و 10 تا دمبل ببین چقدر حالت خوب میشه اصلا روحیه ت عوض میشه.

   قبلا بارها موضوع شبکه های ذهنی رو تعریف کردم برای کاربران.دوست خوبم برای انجام هر عملی در ذهن مسیر ذهنی خاصی ایجاد میشه که با تکرار این عمل اون مسیر ذهنی تقویت و پر رنگ شده و به شکل عادت درمیاد.بنابراین خدای دانشمندمون این قابلیت رو به ما داده که با انجام کارهای مثبت و جدید، مسیر ذهنی جدید ایجاد کرده و و با تکارش این عمل جدید و خوب رو به شکل عادت درآورده و مسیر قبلی مثل مسیر خ.ا رو کمرنگ کرده و از بین ببریم.هر وقت خیلی ذهنتون درگیر شد اصلا یه ضرب دو رقمی در دو رقمی انجام بدین ولی به صورت ذهنی مثلا بگو25 ضربدر 37 و انجامش بده.یه شیطونک بخر و باهاش بازی طراحی کن هم کیف می کنی هم مغزت تقویت میشه هم خ.ا کلا از ذهنت میره.

   ببینید واقعا خدا به ما قدرت اختیار بی نظیری داره که حتی فرشته ها بهش حسادت می کنن.

   حتما یک هدف برای خودتون در نظر رفته و سخت بذای رسیدن بهش تلاش کنید.

   با خودتون عهد ببندید هر روز یک کار خیر انجام بدین.مهارت خاصی رو یاد بگیرید یا اگه مهارتی بلدید به یک نفر آموزش بدین.سعی کنید هیچگاه به لبه پرتگاه نزدیک نشید اونجا کنترل سخت تره ولی بازهم شدنیه.

   شک نکنید پس از اینکه تصمیم به ترک میگیرید خدا امتحانتون می کنه ببینه چقدر رو قولتون هستید سعی کنید از این امتحانا سربلند بیرون بیاید.

   حالا اگر به هر دلیلی خدای نکرده به مرحله تحریک رسیدید، اصلا و اصلا به فکری که به ذهنتون رسیده پر وبال نمیدید،طبیعیه که فکر خودش میاد ولی بهش پر وبال ندی دو دقیقه س تموم میشه میره.سریعا ذکر لا اله الا الله رو تکرار کنید.اون موقعیتتون رو تغییر بدین شاید خنده داره ولی سریع از جاتون بلند شید دو سه تا دراز و نشست یا دو سه تا پروانه برید.بالا پایین بپرید  که اون فاز تحریک بپره.

   سوره لقمان یا سوره یاسین با صدای استا سعد الغامدی گوش بدین.

   آبلیمو بنوشید.برید توی جمع و تحت هیچ شرایطی تنها نباشید.از خدا کمک بخواید و بگید خدایا به خاطر تو روی نفسم پا میگذارم به من عزت بده.همیشه به این فکر کن که مرگ بی صدا میاد یهو میاد و آدمو غافلگیر می کنه دور از جونت دور از جونت ان شالله هیچوقت اون روز رو نبینم ولی اگه در همون حالت که داری استمناء می کنی خدا جانت رو ازت بگیره چقدر زشته همیشه کاری کن با عزت بمیری.

   آب سرد بزن به صورتت و دست و پات.تو جایی که گرمه نخواب.رو به شکم اصلا نخواب.تنها هم نخواب اگه برادر و یا خواهر هم جنس خودت رو داری باهم تو یه اتاق بخوابید.یا اصلا شبا در اتاق رو نبندید.چه اشکالی داره اصلا توی پذیرایی بخوابید.

   ببین بنده خوب خدا راه زیاده چاه هم زیاده این خودتی که تصمیم میگیری از کدوم ور بری.خلاصه بهت بگم این فرصت باقی مونده عمرت رو سعی کن رسالت زندگیتو پیدا کنی و برای آخرتت توشه جمع کنی.به فکر قیامت باش همیشه که خدای عزیز ازت می پرسه بنده جانم از نعمت هات چطوری استفاده کردی حرفی برای گفتن داشته باشی.

   برات آرزو می کنم که چشمات به دیدار خدا روشن بشه 

   بضاعت من همین بود، امیدوارم براتون کاربردی باشه.

   دلتون پرنور

   گامهاتون استوار
 250. سلام خسته نباشید.من بعضی وقتا تو خواب جنب میشم.میخاستم بدونم کمرمون شل میشه و ضرر داره؟چون دست خودمون نیست
 251. از مدیریت خطاب به کاربر محترم alireza

  برادر خوبم سلام
  همینکه به مدت چندهفته تونستین ترک کنید، یعنی هم اراده شو دارد هم انگیزه.
  بنابراین اون عواملی که سبب لغزش شما و تحریکتون میشه از خودتون دور کنید.حتی اگر اینترنت که نوعی سرگرمی محسوب میشه، تلگرام و یا پیام رسان سروش، همه رو کنار بگذارید.سرگرمی های سالمتر و جدید تر برای خودتون در نظر بگیرید و تا حد امکان تنها نباشید.
  با توکل به خدای مهربان شروع کنید.
  ان الله غفور الرحیم
 252. من قدم کوتاهه ۱۶۵ ۱۶ سالمه وزن م ۴۳ ترک کنم قد و وزنم بیشتر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام
   لطفا اسمتونو عوض کنید تا بتونیم باهم صحبت کنیم
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام
   بعله که حل میشه به شرط اینکه چهل رو رد کنی😊
   هدفت عمل به تکلیف و اطاعت از خداوند باشه
   حتما عوارضش خواهد رفت
  • پاسخ:

   ابوالفضل
   سلام 
   به سلامتی،برای موفقیت از تجربه بقیه استفاده کنید،هر جمله ای که تو این سایت نوشته شده توسط کسی بوده که گذشته این کارو کرده یا الان اعتیاد داره،اگر زرنگ باشی باید از مطالب استفاده کنی،وقتتو بگذار نتیجه میگیری بهت قول میدم اگر چند هفته فکر و ذهنتو صرف ترک کنی هیچگاه پشیمون نمیشی
 253. من بد بخت شدم چشمام ضعیف شدن دیابت هم گرفتم کمرم هم خیلی درد میکنه فشارم هم میفته
  خواهش میکنم ازتون خود ارضایی نکنید
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام آقا محمد
   با توکل به خدا ترک کنید
   ان شالله هرچه زودتر حالتون بهتر میشه
 254. سلام. من امروز توبه کردم که دیگه انجام ندم. خیلی تصمیم به ترک گرفتم ولی موفق نشدم البته امیدمو از دست نمیدم و هی تلاش میکنم تا پیروز بشم. فقط یه سوال دارم چجور میشه ارادرو قوی کرد؟ من همش با خودم میگم تو میتونی، تو میتونی ترک کنی... به نظرتون تاثیری داره تا اراده قوی بشه؟؟
  • پاسخ:

   مهدیه بانو

   سلام به شما 
   همین که دائما توبه میکنید خیلی با ارزشه
   هرباربذارید پاکیتون از دفعه قبل بیشتر بشه.
   کم کم میبینید یک ماهه ک این کارو نکردید.
   حواستون رو به گناه ندید.

  • پاسخ:

   احمدرضا:
   اصلاااا نگران نباش و فقطططططط به فکر ترک باش!همههههههه عوارض خوب میشه..انشالله یا حق
 255. دوستان عزیز من خودمم مثل شما هستم ولی سعی و تلاش کنید
  سر خودتون روگرم مثل ورزش کردن با خودتون بجنگید و شیطان درونتون رو شکست بدید
  من خودمم الان شش روزه پاکم به لطف این سایت خوب و لطف و رحمت خداوند و اراده خودم
  خودتون رو خسته کنید برید با دوست ها رفیق هاتون بیرون وقت واسه این کار چرت و پرت نزارید
  کارهای مفید انجام دهید
  مثلا برید باشگاه
  یا هر روز صبح برید پیاده روی
  سعی کنید خودتون رو تا یک ماه خسته کنید به طوری که میرید تو رخت خواب سریع به خواب بروید
  ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   احمدرضا:
   سلام سپاس از توصیهای خوبتون.
   مواظب پاکیتون باشید..
   موفق باشید 
 256. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من خدا رو شکر میکنم که تونستم یک هفته پاک باشم و میخوام تا 40 روز پاک باشم و بعدش هم پاکیمو ابدیش کنم.
  یه سوال داشتم اگه یه لحظه بیکار شدم یا اگر خونه خالی شد یا خلاصه شرایط خود ارضایی پیش اومد بگید چیکار کنم تا بتونم برای همیشه پاک باشم.
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام 
   ممنون از حضورتون 💚
   سعی کنید شماهم فوری برید از خونه بیرون.
   یا اگ نشد 
   تلفن همراهتون رو خاموش کنید.
   مخصوصا اگه با فیلم و عکس تحریک میشید.
   فوری برید وضو بگیرید.
   دست و رو تون رو با اب خنک بشورید.
   تندی برید حلو اینه به خودتون زل بزنید.
   سعی کنید سوره ناس بخونید و ذکر لااله الا الله بگید.
   مراب این پاکی باشید💚💚💚
 257. سلام 🙋
  امیدوارم حال همتون خوب باشه
  یه سوال داشتم چرا این معضل سراغ بعضیا میره ؟
  به خاطر بلوغ زودرسه ؟
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام 
   دلایل زیادی داره 
   بلوغ زود رس 
   بی ارادگی 
   بی اطلاعی 

 258. پاسخ پیام خصوصی خطاب به"یه احمق بیمارخودارضایی":
  سلام اول اینکه اصلااسمی که انتخاب کردید متناسب یه انسان که اشرف مخلوقاته نیست...واینکه میگید نمیتوانم پاک بشم!،من ازشمایسوال دارم،پس برای همه انهایی که پاک شدند بنظرتون معجزه رخ داده؟؟؟یابنظرتون سختی تحمل نکردند؟؟؟بنظرتون ازلذت بدشون میومد؟؟؟واضحه که خیر،،،،شمابرید بخش مصاحبه باافرادترک کرده ببینید چه افرادی درچه شرایط بحرانی ای توانستن اراده کنند وپاک شوند مطمعناشماهم میتونید،،،هیچ وقت اراده یه انسان رادست کم نگیرید،چاله های لغزش خودتون روبشناسید وان هاراپر کنید،منابع لذتتون روعوض کنید وبرنامه ریری کنید وخودتون رومشغول کنید،ذهن ساختارش جوریه که اگر بیکارماند میره سمت چیزای منفی!پس همیشه خودتون رومشغول کنید.
  موفق وموید باشید
 259. پاسخ پیام خصوصی خطاب به کاربر"کیوان خودارضایی"
  باسلام، بزرگوار پیام خصوصی که فرستادید کامل نیست،دوباره بفرستید وبصورت کامل،درمورد شکستن عهد وپیمان که واضح است کاردرستی نیست چون ایتجور خدارابه مسخره میگیریم،،،عوامل لغزشتون روبشناسید ومحکم برید جلو وحفره هاتون روبشناسید که توبتون شکسته نشه.موفق باشید
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 


   سلام 
   ماشالله به این اراده 💪💪💪
   چهار روز دیگ دهه اول تموم میشه.
   و شما یک چهارم چله رو گذروندید.
   مراقب نکات ریز باشید.💚💚💚
 260. سلام من یک سوالی ذهنم رو مشغول کرده اونم در مورد سایر کشور ها هست کشور هایی مثل هلند و مروژ و سوییس و دانمارک و... اونا هم مثل ما ادم هستن و در سن بلوغ و شهوت دارن پس چطور مدارسشون مختلط هست چطور اگ یک زن لختم تو خیابون رد بشه نگا نمیکنن چطور اینقدر شادن اما لچه های کشورمون سریع با یک فیلم ساده تحریک میشن مگ اونا چی دارن ک ما نداریم سطح شادیشون و... کلیپ هاشم تو اینستاگرام هست ک فرهنگ و.. اصلا قابل مقایسه با ایران نیست
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   سلام
   با چندتا امار خود ارضایی ، تجاوز ، حرامزادگی ، طلاق ، که از همون کشواری غربی بگیری متوجه میشی اون سمتا چه خبره.
   کسی نمیاد تو اینستا بگه من خودارضایی میکنم ...
   یا بگه من دیشب به یه زن تجاوز کردم...
   برای حرف زدن لاید امار دقیق داشته باشی.
   اینستا که همش پوشالیه ...
 261. خیلی حالم خوبه که ترک کردم احساس یه بچه ۷ ساله رو دارم فدات❤❤❤❤
  • پاسخ:

   مهدیه بانو 

   تو این حال خوب مارو هم دعا کنید💚
 262. من ۱۴ سالمه میخام ترک کنم از ۹ یا ۱۰ سالگی شروع کردم به جلغ زدن خیلی سخته دست بردادم ازش نمیدونم چکار کنم امروز تا ساعت ۱۰شب پاک بودم ولی نشد زدم واقعن نمیدونم چکار کنم😭😭😭😭😭
  • پاسخ:

   احمدرضا:
   سلام
   وقت بخیر
   دوست عزیزم اقا ابوالفضل جان ..گوش کن بهم..من بهت میگم چیکار کن فقط گوش به حرفم کن شک نکن چهل روز دیگه مصاحبت تو سایته!فقط عمل کن..
   بنده کاری ندارم چند سال خ.ا کردی چقد عوارضش روت تاثیر گذاشته و...بزار درباره اینده و برنامهاتون بحث کنیم ن گذشته..
   اول از هر کاری یه غسل ترتیبی بکنین تا بریم سراغ ادامه کارمون 😃
   بعد ار غسل میایید تو سایت پست اصلی سایت باز میکنید،از اول ب بسم الله شروع میکنید به خوندن تا اخره اخرش .طولانیه باشه!خسته کنندس بااشه!قرار یه عادت مسخره رو کنار بزارید توقع نداشته باشید بدون تلاش..
   بعد ک خوندینش و همه مطالب رو ریز به ریز یاداشت کردین و نماز توبه رو خوندین شما دیگه یه اقا ابوالفضل جدیدین!پاکه پاک!چیزی به اسم خ.ا دیگه تو زندگیه شما وجود نداااااااااااره!!!!اوکی؟
   بعدش اگه برات مقدور بود هر شب بیا و تو سایت اعلام پاکی کن،از حالت بگو ،از روزت و...یرات ارزوی موفقیت داریم.موفق باشی

 263. با ابراز تشکر فراوان از کمک تون سپاس گذارم من عملى کردم جواب داد الان 30روز است که خود ارضیایى نکردم سپساگزارم
  • پاسخ:

   احمدرضا
   سلام امید جان خوبی؟بلللللللله معلومه ک جواب میده
   30روز بهت تبریک میگم
   با توکل به خدا به راحتی 40روزو تموم میکنید
   شمارش معکوس شروع شد..بشمار 1بشمار2و..
   😃
  • پاسخ:

   احمدرضا:
   جانم؟
 264. من از همین حالا ترک میکنم تاخوب شم
  راستی جلق زدن باغث لاغری میشه
  • پاسخ:

   احمدرضا :
   سلاااااااااااااااام خوش اومدین به محفل توابین خداوند متعال :))
   به به چ تصمیم قشنگیییییییی 
   حتما حتما حتماااا حالتون خوب میشه...مگ میشه شما قدم بردارید به سمت خدا و خدا کاری براتون نکنه!!
   بله در اثر خ.ا امکان داره شخص لاغر شه به دلیل هدر رفتن ویتامین های مختلف در اثر انحام خ.ا و نرسیدن انها به بدن .اما الزاما فردی ک خ.ا میکنه لاغر نیست!عرض کردم امکان داره یکی از عوارضش برای بعضی از افراد لاغری باشه.
   برات ارزوی بهترینارو داریم🌷🌷
 265. احمدرضا:
  دوست عزیزم اقا علی
  کامنت شما حذف نشده بلکه منتظر تایید قرار گرفته تا با پاسخی مناسب نمایش داده شود.یا حق
 266. من روز چهار پنجم بودم که ترک کردم قبلانم پستگذاشتم ولی من دوباره بعد چهار پنج روز شکست خوردم روحیه ندارم چشمامم خیلی تار شده،
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما دوست گرامی
   در مسیر پیروزی، شکست طبیعیه
   اما باید از یه جایی به بعد، از شکست درس بگیریم و نگذاریم تکرار بشه.
   استمنا خیلی چشم رو تحت تاثیر قرار میده.با ترک همیشگی این عوارض برطرف میشه ان شالله.
   هیچوقت برای رسیدن به خواستتون ، پا پس نکشید.
   انقدر تلاش کنید تا بالاخره رها بشید.
   شما می تونید
   به تواناییتون شک نکنید
   به خدای قشنگمون توکل کنید.
   نقطه ضعف هاتون رو بشناسید و نگذارید تکرار شه.
   موفق میشد.
   یا حق

 267. سلام.
  امروز روز 16 ترکم بود با وجود اینکه قسم خورده بودم 40 روز انجامش ندم باز انجامش دادم البته بعد از دو سه روز مبارزه شدید با نفسم به گناه کشیده شدم.حالا باید چکار کنم بابت اینکه قسم خوردم و شکستمش.
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   امیدواریم در ادامه با دقت عمل و تلاش بیشتر به پاکی ابدی برسید
   برای ترک کردن، نیازی به قسم و اینطور چیزها نیست، در واقع وقتی انسان بی احتیاطی کنه و اژدهای شهوتش رو به غرش بکشونه، دیگه زیاد فرقی نمیکنه که قسم خورده یا نخورده باشه، از این لحاظ که در این موقعیت، عقل و منطق قدرت کمی دارن و نمیتونن نفس رو اونطور که باید کنترل کنن
   در نتیجه باید روی از بین بردن زمینه های تحریک تمرکز کرد، و از خدا خالصانه بخوایم در این مسیر کمک حالمون باشه.
   اینجا حکم شرعی قسم رو به طور مختصر کپی میکنم👇🏼 اگر باز هم به جواب نرسیدین میتونین به سایت مرکز پاسخگویی آنلاین مراجعه و سوالتون رو به طور آنلاین مطرح کنین و جواب بگیرین

   قسم شرعی که عمل به آن واجب است و شکستن آن حرام است و کفاره دارد، قسمی است که به اسم خداوند باشد، مثل آن که بگوید: به الله قسم یا بگوید: به خدا قسم و یا به صفاتی که مختص خداوند است، قسم بخورد، مثلا بگوید: به خالق عالم قسم یا به رازق موجودات قسم.
   اگر کسی به اسما و یا صفات مختص خدا قسم بخورد، عمل به آن واجب است. اگر کسی آن قسم را بشکند، حرام است و باید کفاره بدهد.
   قسم خوردن به قرآن یا قسم به پیامبران و امامان، قسم شرعی حساب نمی شود.


   لینک مرکز پاسخگویی آنلاین👈 اینجا

 268. سلام دوستان من حدود ۶ ماهه اینجا اومدم اما همش شکست خوردم و کلا نا امید شده بودم ولی الان هفتادمین روز از پاکیم هست و کلا ترک کردم خیلی ممنون از سایت خوبتون
  😄
  فقط یه مشکلی دارم دوستان بعضی مواقع انتهای لوله ی گوارشی بدنم درد میگیره و وقتی دستشویی میرم ازش مایع بی رنگ و بی بو میاد بیرون که شبیه منی هس دلیلش چیه؟
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   بسیار عالیه و بابت این پاکی ارزشمند بهتون تبریک میگیم
   مشکلی که نوشتین تابحال به عنوان عوارض خودارضایی مطرح نشده، و احتمالا علت دیگری داره که با مراجعه به پزشک مشخص میشه،امیدواریم مشکل جدی نباشه اما هرچه زودتر دکتر برید، بهتره
   موفق باشید
  • پاسخ:

   احمدرضا:
   خدا کمک میکنه صد درصد .منتهی شمام باید تلاش کنید.
   کمک خدا+تلاش تو=موفقیت
   علی یارت 
 269. من یک اشتباه بزرگ کردم وقتم خوردم و نمیدونم چیکار کنم خود به خود سمت آیت کار میرم ورزش رو هم رو به راه کردم به نظرم فقط یک راه دیگه مونده اونم اینه که با این که سنم به سن تکلیف نرسیده نمازم ترک نکنم امیدوارم بتونم از همین امروز شروع کنم چون غیر از این دیگه از زندگی نا امیدم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام اگر واقعا هیچ محرکی ندارید
   کار شما راحتتره
   چون فقط از روی عادت انجام میدید
   برای ترکش هم هر شرایطی که باعث انجام گناه میشه رو از بین ببرید
   مثلا تنهایی. دوست ناباب و ...و برنامتون رو خیلی شلوغ کنید
   که حتی وقت خالی برای اینکار نمونه

 270. سلام به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم هی دارم خدا رو نا امید میکنم به خدا من خسته شدم از این کار. نماز میخونم ورزش هم میرم بیکار هم نیستم اما نمیدونم چرا نمیتونم ترک کنم من خیلی خسته شدم از این کار لطفا به من روحیه بدید.
  مرسید.
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوشبختمون
   خوبین؟
   هیچ اشکالی نداره 
   هر شکست پله ای هستش برای پیروزی و موفقیت
   دوست عزیز نمازتو سر وقت بخون و به زندگیت جهت بده 
   به اطرافت با دید مثبت نگاه کن و خودتو قهرمان زندگیت بدون 
   شما محکومین به موفقیت
   به کوچکترین تعقیرات تو زندگی روزمره شروع کن
   هرروز یه قدم نسبت به دیروزت بهتر باش 
   مطمئنم به راحتی موفق میشی 
   اصلا نگران نباش 
   فقط تمرکز کن رو هدفت و به خدا اعتماد کن
   پاکیتون ابدی 
   التماس دعا
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   سلام هم بکنیم به سید و سرور شهیدان
   صلی الله علیک یا ابا عبدالله
   صلی الله علیک یا ابا عبدالله
   صلی الله علیک یا ابا عبدالله
   3 رز پاکیتون با اراده خوبتون 300000000000 روزه بشه الهی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   به امید خدا
   شیطانو فراری بده
 271. من دویا سه بار تاحالا ترک کردم تین بار آخرم به خدا قول داده بودم اما بازم این کارو کردم دعا کنید خدا منو ببخشه به نظرتون بخشیده؟میخوام یه بار دیگه شروع کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز
   مطمین باش یه توبه واقعی بکنی خدا هم میبخشه
   تازه اگه در کنارش کارای خوب هم انجام بدی بجای تمام گناهانت حسنه هم مینویسه
   چی از این بهتر
   خدای ما خیلی مهبرونه
   با نشاط و با اقتدار شروع کن
   موفق میشه خواهرمون :)
 272. یک بنده خدا

  با سلام خدمت همه ادمین و اعضا سایت انشاالله در تمامی مراحل زندیگتون موفق باشید،،،میخاستم چند کلامی رو از سخنان استاد رائفی پور بیان کنم ایشون در یکی از سخنرانی هاشون گفتند اول عوامل تحریک رو یشناسید و کنار بزارید مثلا کامپیوتر تو اتاقته بیا بزار تو هال دوما بعضیا خودشون دارن دنبال گناه میرن خود طرف میره فیلتر شکن نصب میکنه میره سایت هیچکی هم کار بهش نداره خودش داره میره دنبال این کار!!!!کار شیطان زیبا نمایی هست یعنی یک کار حرام رو برای ما خوشگلش میکنه ک راه حلش تحقیق کردن هست اگ یک کار حرامی برای شما زیبا نمایی شد بگید این فکر من نیست فکر شیطانه سریع مچش رو بگیرید نزارید زمینتون بزنه وکار بعدی شیطان ناامید کردن از رحمت خداست!!میگه تو دیگ بدبخت این همه گناه کردی دیگ کارت تمومه ولی اینطور نیست اگر صدبار توبه شکستی باز ای خدا میبخشه خدا دنبال هر فرصتی هست تا تورو ببخشه!یک مورد دیگ ک ما در حین انجام گناه فراموش میکنیم خداست!! داری تو اتاقت گناه میکنی هیچکی نیست فرصتش محیاست! خدا ک داره میبینه!!!خدا داره تو رو میبینه چجور میتونی جلوی خدا گناه کنی الم یعلم بان الله یرا ایا انسان نمیداند ک خدا اورا میبیند!!!! انشالله توبه همگی قبول باشد التماس دعا
  • پاسخ:

   مصباح: سلام علیکم
   مطلب عالی بود، خیلی ممنونیم
 273. سلام ایا خودارضایی باعث ریزش مو میشود؟؟ اگر قطع شود دوباره مو ها رشد میکنند؟
  • پاسخ:

   مصباح: بله از عوارض خودارضایی ریزش مو هست که با ترک کامل این کار و تغذیه مناسب رفع میشه
 274. میگم با ممکنه چون الان سن من ۱۵ است که چند سال این کارو رو انجام ندم نعوظ صبح گاهیم خود به خود برگرده چون من شرایط خیلی سختی دارم و هیچ کس هم نیست که بتونم بش بگم یا مثلا چند سال دیگه به دکتر مراجعه کنم مشکلی نداره؟
  • پاسخ:

   مصباح: جای نگرانی وجود نداره و با ترک کامل خ.ا عوارض به مرور زمان رفع میشن و حالت طبیعی بدن برمیگرده

   حتما روی ترک این گناه تمرکز کنین و از افکار بد و منفی بپرهیزین
   به امید موفقیت
 275. خیلی وقته که خود ارضایی میکنم تقریبا سه سال از وقتی که از دوست بچگی هام از عشقم جدا شدم هر روز همین اش بوده و همین کاسه کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   اینکه از دوستتون جدا شدید حتما حکمتی داشته
   اما این پایان راه نیست
   محبت هرگز از قلب آدما پاک نمیشه
   زمانیکه دوستتون با شما بود شما پاک بودید
   و حالا به حرمت اون دوستی که داشتید بازم برای پاکی تلاش کنید.
   تا ان شاءالله خی وبرکت تو زندگیتون جاری باشه.

   ابتدا روش اصلی سایت رو مطالعه کنید
   علت رو جست و جو کنید؟ شرایط و موقعیت های گناه رو ارزیابی کنید؟
   بعدش برای از بین بردن تک تک موارد برنامه داشته باشید.
   نمازتون رو حتما توجه ویژه داشته باشید.

   سوالی هم بود در خدمتیم.
 276. روشی لازم نیست فقط خودمو میزنم به کوچه علی چپ و بیخیال میشم
  نمیخوایم سختش کنیم به نظرم روش اولتون خیلی عالیه تصمیم گیری یعنی تصمیم بگیریم نیازی ب هیچی نیست فقط صبر و اراده باید همه در کنار هم مشکل رو شکست بدیمش🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌
  ممنون
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم
   خوبین؟
   چی شده؟
   مگه میشه خدا حواسش به بندهاش نباشه 
   دوست خوبم یادت باشه 
   وقتی خدا آدمو هل بده دو حالت داره یا میخواد بگیرتت یا میخواد پرواز یادت بده 
   بهش اعتماد کن 
   التماس دعا
 277. من میخوام شروع کنم میدونم که میتونم شروع کنم هیچکس نباید نا امید بشه 😊😊😊😊😊
  کار سختی نیست توکل به خدا میکنم...
  از مدیریت و تمام اعضای فعال سایت سپاسگذارم.
  تمید وارم ثواب کارتون رو ببینید
  اینکه اومدید سایتی رو تشکیل دادید که مردم رو نجات بدید
  التماس ❤❤❤❤❤
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام سلام 
   خواهش میشه 
   سایت خودتونه 
   آفرین 
   جمله ی اولتون رو باید با آب طلا نوشت 
   احسنت 
   روش ها رو مدنظر قرار بدین و با توکل به خدا شروع کنید 
   انگیزه و انرژی فوق العاده تون خیلی بهتون کمک میکنه 
   بارک الله


   رویای شما،
   تاریخ انقضا ندارد؛نفسی عمیق بکشید
   و دوباره تلاش کنید؛کوچه ی بن بست انتهای راه نیست،کوچه بن بست،
   یعنی از یک جای قصه به بعد
    پرواز کنی

 278. خب من نمیدونم چطور به پزشک مراجعه کنم نمیتونم به مادر و پدرم بگویم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام 
   امکانش فراهم نیست خودتون به پزشک مراجعه بفرمایید؟ یا از یه نفر که قابل اطمینانه کمک بخواین باهاش برید دکتر.
 279. بعد از ۵۴ روز پاکی من هنوز در هنگام صبح آلتم راست نمیشود آیا عقیم شده ام همچنین سایز ان ۵ یا شش سانت کمتر شده است آیا عقیم شده ام آیا خوب میشوم😢😢
  • پاسخ:


   سلام 
   اگز قبل مرتبا دچار این نعوظ صبحگاهی میشدید و چند وقته ک این قضیه براتون پیش نمیاد باید به پزشک مراجعه کنید.
   حتما خوب میشید ناامید نباشید دوست عزیز.
 280. پاسخ پیام منتظرتایید خطاب به "ناشناس خودارضایی":
  درارتباط باسوالی که مطرح کردید متاسفانه فقط مشکل شمانیست وهرکس که خ.ا راکنارمیگذارد ممکنه باهمچین مشکلی روبه روشود،علت هم اینه که باکنارگذاشتن عمل خ.ا،جایگزینی برای کسب انرژی انتخاب نمیکنید،مثلاکسی که اعتیاد به نوشابه داره وترکش میکنه باید جایگزین مناسبی مثل اب انتخاب کنه اگر جایگزین انتخاب نکنه،واضح است که به محض اینکه دچارتشنگی شد میره سمت همان نوشابه!،،،،شماقبلاازخ.ا بعنوان منبع انرژی(کاذب)،استفاده میکردید،هروقت دچارکمبودانرژی میشدید مستقیم میرفتید سراغ خ.ا چون راهی جزان نمیشناختید،درسته؟؟اماالان دیگر خ.ا نیست پس باید جایگزین های بعنوان منبع قدرت وانرژی انتخاب کنید که درمواقع حساس مثل استرس های الانتون یامواقعی که خسته هستید بتونید ازشون استفاده کنید،من نمیدونم شماچه منابع قدرتی رادوست دارید امامیتونید ازورزش های موردعلاقه،موسیقی،مطالعه ودرس خواندن،گشت وگذارو،،،،بعنوان منبع انرژی استفاده کنید،درکانال توبه۹۴توضیح داده شده که زمان هایی که میرید حمام باید رعایت کنید:مثلادرحمام راکامل نبندیدواینکه مخصوصادردوره ترک خیلی نرید حمام،وزود حمام تون روتمام کنید،واینکه وقتی کسی توخونه نیست نرید وهمانطور که ابتداهم گفتم تنهایی تون راباکارهای مفیدپرکنید،وتامیتونید تنهانمونید
  ،سخت ترین دوره،دوره چهل روزه پاکیه،بعد دیگه باید مراقبت کنید ازخودتان،ان شالله که پاکیتون ابدی باشه.
  درپناه حق🌷
 281. به نام الله

  سلام، اینجا روز هامو اعلام میکردم، تا اینکه شکست خوردم، خجالت کشیدم روم نشد بیام اعلام شکست کنم، صبر کردم تا امروز که 15 روزه پاکم بیام اعلام کنم، ممنونم از مدیرهای زحمتکش خداخیرتون بده
  واسه ازدواج همه جوون ها دعا کنید.
  • پاسخ:

   یاس

   سلام خدمت شما

   چه خوب که تونستید ۱۵ روز پاک باشید واقعا باعث افتخاره
   خیلی عالیه این پیشرفت شما
   من که خیلی خوشحالم
   .
   حق دارید خجالت بکشید چون اینجا همه بخشی داریم جز اعلام شکست
   و نباید اعلام شکست کرد به دو دلیل
   ۱. چون شکست اونیه که وقتی زمین خوردی نتونی پاشی ولی ماشاءالله شما ۱۵ روزه که پاک هستین
   ۲. وقتی گناهی میکنید بین خودتون و خداتون باقی میمونه قرار نیست کسی بفهمه شما گناه کردین یا شکست خوردین
   پس این یعنی اینکه شما شکست نخوردید و هیچوقت نباید اعتراف کنید که شکست خوردید.
   .
   .
   انشاءاله ازدواج برا همه و البته شما اسون بشه :)
   موفق و سربلند باشید.
 282. سلام ۵۳ روز است که پاکم میخواستم بدونم خودارضایی باعث عقیمی میشود؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یاس

   خود ارضایی روی بچه دار شدن تاثیر کمی می گذارد مگر این که به حد افراط فرد خود ارضایی کرده باشد.

   موفق باشید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   با ترک این عمل. عوارض هم خوب میشن.
   تا جوان هستید باید با تمام قوا تلاش کنید.

 283. سلام ای خدا خسته شدم ۱۰ رکز نزدم بازم شکست خورد بخدا خیلی اعصابم خورد چون هزاربار توبه شکست خورد از خدا میترسم خیلی ناامید شدم حالا چکار کنم کمکم کنید ای خدا
  • پاسخ:

   مهدیه بانو

   سلام اقای محمد رسول

   عییییبی نداره 
   از چه نقطه ای شکست میخوری؟؟
   فیلم ؟
   فکر و خیال؟
   دلییییل و عامل این گناه لعنتی رو پیدا کن و روش تمرکز کن.
   خدا همیشه میبخشه.
   اما نذار فکر گناه درت ایجاد بشه.


   منم دیشب به شدت وسوسه شدم.
   اما جرعت نکردم حتی یک عکس ببینم.
   چون میدونستم مساویه با تباهی...


 284. سلام امروز 5 سال میگزره که من نتونستم ترکش کنم. امروز میخام کف دستم رو زخم کنم تا یک مدت کاری نکنم😠😠😠😠
  • پاسخ:

   یاس

   خیلی کار اشتباهیه زخم کردن دست
   ینی چی اینکار
   خدا از دستتون عصبانی میشه ها

   به جا اینکه محکم بزنی تو دهن شیطان و بگی یاعلی من میتونم این چه کاریه ک میخواین انجام بدین
   لطفا این کارو نکنید.

   زودتر به فکر ترک گناه باشید.
   موفق باشین یاعلی


   احمدرضا:
   عه داداشم این چ کاریه ک میکنین !چرا به خودتون ضربه میزنین اخه ..
   وقتی ک راه ترک و شرایط ترک فراهمه پس این کار اصلا درست نیستهااا به قول همکار محترمم خانوم یاس خدا از دستون ناراحت میشه!نکنین داداشم ..
   فقط و فقط به فکر جبران باش و خیلی سریع ترک رو شروع کنید.یا حق
 285. شایان رضا

  س. من از نه سالگی یا بیشتر فک کنم خودارضایی میکردم اما به قران نمیدونستم گناه و ضرر داره
  اولین خ.ا کردم به خاطر بازیgtaبود که صحنه یـ.. داشت خب صحنه خییلی بدی نبود ولی در اون سن که نمیدونستم گناه چیه خیلی برام بزرگ بود و انجام دادم و دیدم لذت داره و بدون تحریک انجام میدادم تا یه روز بالاخره اسم خ.ا به گوشم رسید منم رفتم تو نت فهمیدم من این کار میکنم و گناه داره و ضرر داره. بخدا از اون روز به بعد که هفت ماه میگذره یه بار خ.ا نکردم چون خیلی از گناه بدم میاد

  ولی حالا چون تو سن بلوغم تحریک زیاد میشم و میخوام خ.ا کنم ولی لحظه اخر دست میکشم و ارضا نمیشم و خیلی تلاش میکنم خودارضا نکنم حالا چون نمیدونستم گناهه خدا میبخشه؟ ب خدا اسمشم تو گوشم نخرده بود . ولی من هر دقیقه تلاش میکنم خ.ا کنم ولی لحظه اخر یه دفعه قطع میکنم و با قران خوندن تحریک دور میکنم حالا این کار ضرر داره ؟ خ.ا محسوب میشه؟ چکار کنم ترکش کنم؟
  • پاسخ:

   احمدرضا:
   سلام عزیزم اینکه نمیدونستید و چیه گناهی برای شما ثبت نشده چون ک نمی دونستین.اما الان ک میدونین و تکرار کنین قطعا از گناهای کبیره برای شما نوشته میشه...
   خود ارضایی محسوب نمیشه اما ضررای خودشو داره دیگه چون شما با استفاده از فکر صحنه ای رو مجسم میکنید و این بسیار به شما ضربه میزنه پس شما ک میتونین تو اون لحظه سخت دس از ادامه دادن بکشین پس صد درصدددد میتونین با روشای سایت این گناه بزرگ رو همیشه از زندگتون حذف کنید.فقط کافیه اراده کنید و با روش های سایت پیش برید ک انشالله موفقیت در انتظار شماست.

 286. یاس

  به کاربر محترم
  ناشناس
  پیام شما در انتظار تایید است و به زودی همراه با جواب مناسب نمایش داده خواهد شد.

  ممنون از صبوری شما
 287. یاس

  کاربر محترم مهدی
  پیام شما در انتظار تایید قرار گرفته تا همراه با جواب مناسب نمایش داده شود.


  ممنون از صبوریتون
 288. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام خدمت همه ۵۰ همین روز پاکیم است ولی هنوز خیلی از مشکلاتی که به خاطر این عمل بوده از بین نرفته است مثلا **** *** ****** ** ** *** *** **** **** ** ***** **** *** *** * **** ** **** ***** ***** **** **** **** ****** من نمیدانم باید چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید😢
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا مهدی
   برخی از مشکلات نیاز به زمان بیشتری برای رفع شدن دارن، و مثلا یکی دو ماه دیگه باید صبر کنید.
   البته این موردی که ذکر کردید، به خودارضایی مربوط نمیشه و مشکلی جداگانه است. مگر اینکه در حین خودارضایی اتفاق خاصی براتون افتاده باشه.
   و درست هم متوجه مشکلتون نشدم. یعنی فقط در بیداری این مشکل رو دارید؟ و آیا در حین تحریک شدن همچین حالتی هست؟
   اگر بشه مقداری بیشتر توضیح بدید.
   اگر ایمیل دارید، میتونید پیامتون رو به صورت خصوصی ارسال کنید و ایمیلتون رو بدید، که پاسخ رو به ایمیلتون بفرستیم.
   موفق باشید
 289. من می خواهم از امروز شروع کنم

  من یک بار دیگر مطلب های شما را خواندم بودم ولی نتونستم ولی امروز از خودم بی زار شدم و دوباره شروع کردم

  دارم دیوانه می شم خیلی از خودم بدم میاد امید وار هستم درست بشم
  • پاسخ:

   مهدیه بانو

   روش رو کاملا با دقت بخونید.
   امید وارم توبه تون ابدی بشه💚
  • پاسخ:

   مهدیه بانو

   سلام 
   خدایا شکککرت
   دوروزگیت مبارک برادر تواب ما💚
   ان شا الله ابدی بشه این پاکیتون💙
  • پاسخ:

   یاس

   سلام
   بابت تاخیر شرمنده
   جوابتون داده شد.
   چک کنید
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   یه یاعلی بگین و با قدرت شروع کنید 
   موفقیت در انتظار شماست 
   پس 
   یاعــــــــــــلی
 290. وااااااااای بعد22دو روز گند زدم به همه چی سر لجو لج بازی چون امروز جلو یه نفر ابروم تقریبا رفت عصبی شدم وااااااااای خدا منو ببخش حالم از خودم به هم میخوره کیه روزی من شبا برا امام زمان گریه میکردم یه روزی یدونه نماز غذا نداشتم یه روزی بود این گناه کثیف رو سالی یه بارم انجام نمیدادم خدایااااااا من چیکار کردم به این جا رسیدم من چرا اینجوری شدم حالم از خودم بهم میخورهههههههه
  کمکم کن
  • پاسخ:

   یاس

   سلام اقا مجید
   بابت شکستتون متاسفم
   اما یاد بگیرید هیچوقت نگید من شکست خوردم بگید راهی که امتحان کردم جواب نداد
   و دوباره شروع کنید
   شکست یعنی وقتی زمین میخوری نتونی پاشی
   اما شما الحمدالله  هم تنت سالمه هم فرصت توبه داری پس
   سعی کن که انقدر قوی عمل کنی که با مشکلات هر چند بزرگ از پا درنیای

   این که فلان چیز باعث شد من توبه امو بشکنم همه بهونس
   یه چیزی تو وجودمون هست به اسم اراده 
   یعنی اگه بخوای به جاهایی میرسی که حتی الان به ذهنت هم خطور نمیکنه.
   .
   .
   حالا که ناراحتی و واقعا از گناه خسته ای بشین با امام زمانت حرف بزن و بهش توسل کن
   ازش کمک بخواه تا یاریت کنه.

   منتظر پاکی دوباره شما هستیم.
   یاعلی
 291. سلام
  هربار میگم اخرین باره اشتباه کردم توبه میکنم ولی ی هفته نگذشته بازم همونه دیگ خجالت میکشم از خدام اخه ی ادم چقد میتونه اشتباه کنه روم نمیشه دیگ ازش بخام ببخشتم😔😔😭😭😭
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷

   سلام به شما دوست عزیز.
   کاملا این حالتو درک میکنم.
   منم مدت زیادی تو همین حالت بودم.
   پیشنهاد من اینه ک موبه مو اجرا کنید دستورات روش چله رو 
   و نکته مهم اینکه نفرت از گناه رو نفرت از اون حال بد بعد از گناه رو تو ذهن تون تثبیت کنید و درصورت ایجاد وسوسه و زمزمه های اون جونور لعنتی به یاد بیارید که بعد گناه فقط یه عالمه حس بد عایدتون میشه.
   خدا و امام زمان رو ناظر بر تک تک اعمالتون بدونید.💚
  • پاسخ:

   امین:


   سلام بنده خوب خدا
   مرحبا به این تصمیم قشنگتون 
   یه یاعلی بگین و شروع کنید 
   ما خادمین هم در کنار شما خواهیم بود
   پاکیتون ابدی 
   التماس دعا 
 292. از امروز سوم خرداد ساعت هشت نیم صبح میخوام پاک بشم خدایا کمکم کن
  • پاسخ:

   امین:


   سلام به داداش باخدامون 
   خوبین؟
   افرین به تصمیم و عزمتون از همین الان شروع کن
   ماشالله به شما 
   حتما موفق میشی 
   هررزو منتظر اعلام پاکیت هستم که خوشحالمون کنی 
   التماس دعا 
   دست حق به همراهت
 293. غلط کردم خدا جون😔توکه میدونی من بجز تو کسیو ندارم😢ببین دارم جلو همه میگم غلط کردم...بازم شروع میکنم،بام قهر نکن تورو خداااا😭
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   صبحتون بخیر 
   با قدرت شروع کنید 
   خدا در هرلحظه کنارته نگران نباش 
   مطمئنم که این بار حتما موفق میشی 
   خودتو باور کن 
   پیروزی برازنده شماست 
   منتظر اعلام پاکی و موفقیتتون هستمااااا
   دست علی به همراهتون 
 294. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من که دبیرستانم و یه هشت سالی هست دارم میزنم اونم روزی سه چهاربار ولی خوب الان که فکر میکنم میبینم دیگه معتاد شدم ..منم ادمیم که میگم هرکاری دلم خواست میتونم بکنم ولی معتاد نباس شم .الان دیگ تصمیم گرفتم کمش کنم ولی به هر حال هفته ای یا ماهی میخوام بزنم و خیلیم پیش میرم ولی اعصابم که خورده یا امتحان گند میزنم میشینم نصف روزو میزنم تا عصبانیتمو سر بفیه خالی نکنم یوقت ...ولی خو خلاصه سخته مثله ده سال پیش نیس که اینترنت کارتی باشه یه لحظه میری تلگرام فیلتر روشنه میزنی **** ***** نمیشه دیگ
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   اشکال نداره 
   هرچقدر برای ترک این عمل زودار تلاش کنید خیییییلی عالیه 
   شما حتما میتونید 
   خودتونو باور کنید 
   با خودتون تصمیم بگیرید 
   یا باید موفق بشین یا باید یک عمر حسرت بخورین که چرا برای موفقیت تلاش نکردین
   میتونم بگم عمده مشکلاتی که شما ذکر کردین با ترک این عمل بهبود پیدا میکنه 
   پس یه عزم قوی و یه یاعلی بگید و از همین الان شروع کنید
   هرروز منتظر اعلام پاکیتووون هستم 
   موفق باشی دوست من
 295. چون همین جندق پیش وسطش تموم کردم حس دست داد ولی اسپری وجود نداشت الان دو سه روز این اتفاق می افتد لطفا خبر بدین من تنبیهات شروع کردم ولی نمیدونم که جلق یانه
 296. سلام خوب هستین من سنم متاسفانه پایینه و دو ماه پاک بودم فقط می خواستم بدونم تا وقتی که اسپرم خارج نشه باز هم جلق محسوب میشه
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام به شما💛

   تا وقتی مایع منی ازتون خارج نشه عملا خودارضایی انجام نشده.
   اما همینکه خودتونو تحریک میکنید گناهه.
   نذارید به این نقطه برسید.
   که تا دم ارضا شدن برید اما ارضا نشید.
   مراقب دلتون و چشماتون باشید💛
 297. سلام ب مدیر سایت و دوستان😔
  گناه😭🙈خاک تو سر من....خاک تو سر من....واقعا برای خودم متاسفم...بعد این همه روز پاکی خودمو پیش خدا خراب کردم😔
  خوش بحال بنده های خوب خدا ک شبا رو برا نماز شب میگذرونن نه مثل ما گناه...کاش اونا ما جوونهارو هم دعا بکنن😔
  مدیرعزیز ازت کمک میخوام🙏من خیلی از بخشش خدا نا امید میشم میدونم از طرف شیطانه ولی دست خودم نیس نا امید شدم😔دیگ انرژی مو برای شروع دوباره از دست دادم😔
  ببخشید ناراحتتون کردم
  هم کمکم کنید هم دعا
  ممنون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش عزیزم 
   نبینم ناراحت باشیناااااا
   هرشکست باید برامون به منزله پلی باشه به سمت پیروزی 
   شکست هیچ اشکال نداره اگه ازش عبرت بگیریمو دنبال راه حلی باشیم تا به موفقیت برسیم
   هیچوقت از بخشش خدا ناامید نشو 
   چون در همه حال هوای ما بندهاشو داره 
   عوضش با قدرت یه یاعلی بگو پاشو ثابت کن که چه بنده خوب و قدرتمندی داره 
   از همین الان شروع کن 
   به تواناییهات اطمینان دارم که حتما موفق میشی
   چون لیاقتت پاکی و بهتریناست
   هرروز منتظرتم که اعلام پاکی کنی و خوشحالمون کنی و بهت افتخار کنیم دوست موفق و باانگیزه ای مث داداش علیرضا داریم
   برای موفقیتت همگی دعا و هستیم 
   التماس دعا 
   یاعلی
 298. سلام
  ممنون بابت مطلب مفیدتون
  من روز سوممه که داره تموم میشه خداروشکر
  خواستم بگم خیلی وقتا تو خونه تنهام و انچنان دوستی هم ندارم که بخوام برم بیرون همین امروز دوباره نزدیک بود گناه کنم تا اینکه خانواده اومدن خونه و نجات پیدا کردم
  لطفا یه راه حلی بهم بگید فک نمیکنم زیاد دووم بیارم
  • پاسخ:

   امین:

   سلام داداش کلم 
   خوبین؟
   هیچوقت فکر شکست نباشین 
   شما محکومین به موفقیت 
   چون خدا هواتونو داره 
   دوست من سعی کن برای هرساعت از زندگیت برنامه داشته باشی و ورزش منتظم رو تو برنامه روزانت قرار بده 
   حتما حتما موفق میشی 
   پاکیتوووون ابدی 
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   میتونم کمکتون کنم؟
   امر بفرمایید در خدمتم 
 299. هیچوقت از بخشش خدا ناامید نشین یه جمله هست که میگه یا کریم الصفح یعنی یه جوری میبخشه که انگار نه انگار کار بدی کردی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونم از نظر خوبتون 
   موفق باشین
 300. سلام
  به محمد
  محمد کاش میرفتی داخل قسمت کمک قسمتی که حرم نشون میده واقعا تاثیر گذاره
 301. سلام
  به دو دهه پاکی رسیدم و خیلی خوشحالم انشاءالله خدا و حضرت حجت کمک کنه که این پاکی ابدی باشه
  راستی قسمت درخواست کمک حرم زو که نشون میده خیلی عالیه 😍😍
  • پاسخ:

   امین:

   سلام داداش مجید عزیز
   خوبین؟
   رسیدن به نیمه چله رو بهتون تبریک میگم 
   با قدرت پیش بسوی موفقیت و کسب لبخند شیرین الهی 
   پاکیتوووون ابدی
 302. سلام ببخشید که نا امیدتون کردم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و دوباره این کارو کردم خدایا منو ببخش. این بار توبمو جدی تر کردم ان شالله خدا منو ببخشه شما هم برام دعا کنید این بار دیگه کاملا توبمو جدی میکنم ولی نیاز به دعای شما دارم چون شمایی که این سایت رو گذاشتید یعنی آدم بسیار خوبی هستید یعنی خدا دوستون داره پس برام دعا کنید.
  ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش محمد عزیز 
   خوبین؟
   اشکال نداره 
   از شکست عبرت بگیرین برای یه پیروزی ارزشمند و بزرگ 
   مطمئنم که موفق میشی 
   شک نکن 
   چشم 
   همه ما هم محتاجیم به دعا 
   دست حق به همراهتون
 303. سلام به خدا نمیدونم چیکار کنم تا حالا پاک بودم و هنوز هم هستم فقط بگید چیکار کنم شهوتم کم شه اگر این کم نشه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم آخرش کار دست خودم میدم. من همه ی فیلم ها رو پاک کردم فیلتر شکن هم پاک کردم خودم رو از بیکاری هم در اوردم ولی شهوتم رفته و خیلی وسوسه میشم لطفا بگید چیکار کنم.
  ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش گلم 
   افرین بشماااا 
   اما یادتون باشه هیچوقت به فکر شکست خوردن هم نباشینو به خودتون تلقین نکنید 
   چون شما حتما موفق خواهید شد 
   سعی کنید از غذاهای محرک کمتر مصرف کنید و ورزش استقامتی که سبب تحلیل انرژی رازانتون میشه بپردازین
   براتون ارزوی موفقیت میکنم 
   شما حتما موفق میشین 
   پاکیتووووووووون ابدی
 304. موفقیت با قدم های کوچیک شروع میشود

  من اولش ۴ روز دوام اوردم بعدش ۷ روز امروز روز هفتم بود که دیگه نتونستم دوام بیارم ولی هیچ اشکالی نداره چون ناراحتی و اعصاب خوردی هیچ چیزیو درست نمیکنه به خاطر همین دوباره با قدرت پا میشم و از اول شروع میکنم. از بخشندگی خدا هم ناامید نمیشم خدا گفته من کریمم، کریم یعنی کسی که نمیتونه نبخشه پس مطمئنم خدا میبخشه اینبار با قدرت بیشتر شروع میکنم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست موفقمون
   خوبین؟
   افرین به اراده شما 
   همین که ذهن و فکرتون به سمت پاکی میل داره مطمئنم که حتما موفق میشین
   کمی بیشتر حواستون باشه و از محرکات دوری کنید 
   و همچنین اینده روشن برای خودتون در نظر بگیرید و برای رسیدن بهش تلاش کنید 
   خدا هر لحظه منتظر برگشت بندشه
   براتون بهترین هارو ارزو دارم 
   موفق باشی دوست من
   پاکیتون ابدی 
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷
   سلام به شما.
   شما ترک رو شروع کنید 
   عمل خودارضایی باعث ریزش مو میشه.
   همچتین استرس و اضطراب.
   شما باشروع این دوره پاکی حتما عوارض ش هم میتونید ازبین ببرید.
 305. سلام من ی سوال داشتم؟کسی ک بره کربلا دیگ نمیتونه بره کشورهای دیگ خارجی؟
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷

   سلام .
   چرامیتونه بره.
 306. سلام
  من امروز دیگه دست رو قرآن گذاشتم واسه ترک ولی فشار روانی روم خیلی زیاده مثلا یکی از درسامو تجدید شدم و تابستونم دیگه خراب شده . من برنامم این بود که تابستون برم با دوستام بگردم وا ز این چیزا دور باشم ولی الان دیگه گیر کردم تو خونه و خیلی ناراحتم هم واسه درس و از جمله این مریضی دیگه واقعا خشته شدم.
  میخواستم بدونم اگه میشه هر روز ساعت 12 که یک روز کامل ترکم میشرو اگه اشکالی نداره اینجا اعلام کنم.
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام
   یادت نره برای موفقیت باید همه ی روش هارو مو به مو انجام بدی نه اینکه برای خودت گلچین کنی!
   با این روش خیلیاااا که حتی سابقه ی خ.ا چندین ساله داشتن تونستند ترک کنند و به پاکی ابدی برسند، پس مطمئنا توام میتونی !💪


   از محرک ها دوری کن!
   عکس ❌
   فیلم ❌
   کانال ❌
   و هر عامل دیگه ای که میتونه تورو از خدا دور کنه و به سمت تباهی ببره باید نابود بشن!
   اصلا مرگ بر عکس و فیلم مستهجن !👊

   فکرتو کنترل کن! فکر یکی از مهم ترین عوامله!
   اون اولش که یه فکر بد میاد توی ذهنت، دست خودته که همون اول کنترلش کنی و اون فکرو از خودت دور کنی، یا اینکه انقدر پرو بالش بدی که تبدیل شه به یه هیولای افسار بریده!
   پس همون اول کنترلش کن!
   تا یه فکر بد اومد تو ذهنت از جات بلند شو روبه قبله به امام زمان(عج) سلام بده!
   سریع ۳ بار سوره ی ناس رو بخون! معجزه میکنه
   از تنهایی دوری کن! 
   سریع برو توی جمع..

   مطمئنم که میتونی ! فقط کافیه بخوای!
   موفقیت تکرار لجوجانه ی کارهای سادست!
   پس یاعلی (ع) بگو و با شیطان بجنگ!


   آره حتما، اما در بخش "اعلام پاکی بانوان" :)
   منتظرت هستمااا!
   پاکیت ابدی ان شالله
 307. سلام خسته نباشید
  امروز روز اول پاکی ام .من خودم تصمیم گرفتم میخام تلاش کنم قبلا هزاربار توبه گفتم بازم شکستم خورد حالا مهم نیست خدایا منو ببخش چون خدا ناراحت میشه منم افسوس شدیدم دیگه اینکارو نمیکنم دیروز باشگاه رفتم الان یه کمی بدنم ضعیفه کمکم کنید لطفا ممنون میشم
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:
   سلام به شما 
   زنده باشید🌹
   خداروشکر که توبه کردید.
   خداروشکککر که ناامید نیستید .
   خدا شمارو میبخشه💚
   باشگاه و ورزش عالیه انرژی هاتونو با ورزش تخلیه کنید تا بهتون فشار نیاد.
   موفق و موید باشید✔
 308. سلام
  روز ۱۰ ام هست که پاکم
  اما دیگه نمیتونم
  اصلا نمیشه جلوش رو گرفت.
  کمک کنید
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   اول یه تبریک برای این تعداد پاکی 
   عه عه نبینم که کم آورده باشیداااا
   ورزش و ذکر لا اله الا الله رو بهتون توصیه میکنم
   به حال خوبتون تو این 10 روز فکر کنید
   حیف نیست ؟؟
 309. سلام
  با تشکر از سایت عالی تون...روز هفتم پاکی...دعاکنید ب همین 7روز ختم نشه....یاعلی
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   متشکر از شما بابت این تصمیم زیباتون 
   خیلی هم بهتون تبریک میگم بابت این 7 روز طلایی
   پاکیتون ابدی دوست خوبم
 310. سلام خوب هستید یه سوال داشتم میشه راهنماییم کنید ‌ما وقتی که خود ارضایی رو ترک کردیم باید با عوارضش چیکار کنیم مثلا سیاهی دور چشم ایا میشه کاری کرد سیاهی دور چشم از بین بره لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام 
   یه عدد سیب زمینی رو به صورت ورقه های نازک برش بده و بزار رو چشات.
   شبی یبار اینکارو بکن.
   اگه صبر داشته باشی کم کم این عوارض ازبین میره 
   اما راه بالا زودتر ب هدفت میرسونه.
 311. سلام روز هفتمه پاکیم هستش با تشکر از سایت عالیتون خیلی بهم کمک کرد واسم دعا کنید با تشکر
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام به شما
   هزار ماشاالله 
   سه روز دیگه دهه اول پاکیتون رو پشت سر میذارید.
   این عالیه 
   مراقب وسوسه های شیطون باشید.
   نکات رو هم رعایت کنید💚💚💚💚
 312. سلام من بیست و هفت روز بود ترک کرده بودم اما دوباره این کارو کردم میخوام دوباره شروع به تر ک کنم الانم خیلی ناراحتم چون ده روز دیگه کنکور دارم و امسال خیلی زحمت کشیدم میترسم حافظم ضعیف شده باشه با این یه بار خواهش میکنم بگین که ضعیف نشده میخوام یه با دیکه مصمم تر باشم و ترکش کنم . بگین که تاثیری روم نذاشته و حافظم همونجوری خوب مونده 😥😢
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام دوست خوبم 
   ان شا الله ک طوری نشده.
   استغفار کنید و به راهتون ادامه بدین 
   نا امید نباشید حتما موفق میشین .
 313. تلاش کردن بی فتیدست من بعد هزاران بار نتونستم همه چی برا من تموم شدس
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،صحبت شمادرصورتی درست ازاب درمیاد که درجهت نادرست تلاش کنیم،،،دیدیدبعضی هادارن براکنکور درس میخونن اماروش درس خواندن رانمیداننددرنتیجه باوجودتمام ساعات بالای مطالعه نتیجه دلخواه رانمیگیرن،،،
   تلاش های بعضی افراددرمسیر پاکی هم همچین حالتی داره،،،تلاش میکند امابدون راه درست،،،شماابتواباید بدونید داریدازچی ضربه میخورید،تازمانی که پاسخ این سوال روندونید تلاش هاتون بی فایده میشه،مثل کسی میمونید که چشماشومیبندن واونووارداتاق تاریک میکنن وبهش شلاق میزنن،خب این بنده خدانمیدونه الان ازکدوم جهت میخوادبهش ضربه بزنن تامثلاجاخالی بده یاحرکتی کنه!:)شماهم ابتداباخودتون روراست باشید وبدونید باخودتون چندچند هستید،،،،بعدازاین عوامل لغزشتون روشناختید،براشون راهکاربنویسید،یعنی بخودتون بگید من برای فلان عاملی که منوتحریک میکنه باید چیکارکنم؟وبراش جایگزین پیداکنید،اینکارباعث میشه هروقت درموقعیت ان محرک قرارگرفتید بدونید ازقبل براش جایگزین قراردادید،وازاونااستفاده کنید.حتمادردوره پاکی هرروز تویه دفتریادداشت کنید وباخداتعهد ببندید که امروز رافقط برای امروز پاک هستم ونه پاکی دیروزم برایم مهم است ونه پاکی فردایم،وروزانه ازخودمراقبه کنید، هروقت انگیزتون کم شدازبخش مصاحبه باافرادترک کرده یه مصاحبه بخونید تاانگیزه بگیرید،عادات منفی که دردوران قبل انجام میدادید راتغییربدید،وکلاهرتغییری میدونید لازمه انجام بدید.
   درپناه خداباشید
   براتون دعامیکنم که پاکیتون ابدی باشه🙏🌻

  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام دوست خوبم😊

   روز دوم پاکی تون مبارک🎊🎉🎊🎉🎊

   با لین قدرت و انرژی پیش برید حتما ابدی میشید.💚

   پیش به سوی پاکی ابدی💪💪💪
 314. سلام
  باتشکر از سایت عالی تون...روز پنجم پاکی....دعا کنید بازم موفق باشم...یا علی
  • پاسخ:

   سلام اقا علیرضا

   روز پنجم پاکی تون گواااارااااای وجوووود🎉🎊🎉

   محتاجیم به دعا💚

   خدایا به اقا علیرضا قدرت و اراده بده تا پاکی شون ابدی بشه
   الهی امین🌹🌹
  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :

   سلام داش مهدی
   دمت گررررررررررررم پسر عالی هستی

   داداشی روش اصلی ترک رو خوندی؟ اگر نخوندی برو لینک زیر :   راستی برای اعلام پاکی توی منوی بالای سایت وارد بخش اعلام پاکی بشو اونجا مخصوص اینکاره(:
   موفق باشی
 315. سلام لطفا راهنماییم کنید
  من پسری 15 ساله هستم که تقریبا 3 الی 4 ساله که تو دام این عمل زشت و ناپسند افتادم ولی اوایل خیلی جدی نبود ولی از سن 13 الی 14 سالگی جدی شده و اصلا نمیتونم ترک کنم حتی شده روزی 4 بار
  و یه مدت هر روز روزی 3 بار این عمل رو انجام میدادم ولی بعد تصمیم گرفتم ترک کنم و شده بود که حتی به 10 روز و 15 روز هم رسیده بود اما بعدش....
  همچنین چون من اکثر اوقات در خونه تنهام و فیلتر شکن هم که هست و....
  خلاصه الان درگیر هستم همش میخوام ترک کنم اما روزی 1 بار لاقل این عمل رو انجام میدم
  لطفا یه راه خیلی خوب برای ترکش بگید واقعا خیلی سخته
  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :
   سلام داش مصطفی نازنین
   خوبی مرد خوش قلب؟ اقا من یه روش بهت میگم تا حالا یه عالمه دختر و پسر از سن 13 سال بگیر تا 45 سال باهاش ترک کردن همه هم خییییییییییلی سابقه خودارضاییشون از تو بیشتر بوده ! بریم سر وقت روش؟
   روی لینک زیر کلیک کنید

  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :

   سلام دوست عزیز من

   برو به لینک های زیر حتمااااااااااااا بخون »  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش علی خوبی؟

   برو لینک زیر :

 316. با سلام خدمت همه ۴۰ روز است که پاک هستم شاید برای همه عجیب باشه ولی من تا حالا هیچ نگاهی به توضیح های این سایت ننداختم😂 ولی من اعتماد به نفس و تصمیم قطعی برای ترک دارم من هم مثل شما خیلی بار ها شکست خوردم ولی تسلیم نشید و با توکل به خدا انشا الله همتون پاک شید فقط خودتان بخواهید همه چیز شدنی هست یا حق❤
  • پاسخ:

   رضا (موسس و خادم سایت) :

   سلام داش مهدی
   ما میخواییم پاک باشید همین(: خوشحالیم بابت پاکیتون
   موفق باشید
   یا علی
 317. سلام
  ۴روز پاکم
  ورزش خیلی تاثیر داره چون میخوای بدنتو قوی کنی و میدونی با خ.ا بدنت ضعیف میشه برا همین گناه نمیکنی
  پاکیتون جاودانه
  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   رضا(خادم موسس سایت) :
   سلام اقا مهدی گل و بزرگوار
   دمت گرم که 4 روزه مثل یه شیر مرد واقعی سر قول و قرارت موندی و داری زندگیت رو نجات میدی که قشنگ و سالم بشه و به خودت افتخار کنی!
   ان شالله چشم رو هم بذاری این سبک از زندگی شده عادت جایگذین اون عادت اشتباه قبلی(:
   این یعنی پیروزی و اتمام غم و غصه ها
   اتماس دعا
   یا علی
 318. س ۹ روزه پاکی امروز بازشهوتی شدم خدارحم کرد نزدم خودنوکنترل کردم خیلی بهم فشاراومد
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش رضا
   خوبی؟
   چرا اینجا پیام میذاری عزیز دل برادر؟ بهتره از منوی بالای سایت بری بخش اعلام پاکی اونجا هر روز اعلام پاکی کنی و اینکه برای این فشارها هم در بخش درخواست کمک برو کلی چیزای خوب و دوست و مدیرای عالی اونجان که هر لحظه بهت کمک کنن(:
   موفق باشی
   یا علی
 319. یه دختره گناهکار

  سلااااااام به دوستان عزیز و مدیران گل.
  روز هشتم پاکی😉💪
  وااااقعا ممنوووووونم از این سایت عاااالی مطمئنا مدیران این سایت با راه اندازی این سایت و مطالب خوب و موثر و همچنین تشویق ب پاکی دیگران خیلی عزیزند پیش خدا😊انشالله هرچه از خدا میخوایین بهتون بده🙇🏻‍♀️💓من ی سال بود ک دچار این گناه شده بودم و هر وقت تصمیم ب ترک میگرفتم بیشتر از سه روز دوام نداشت و بعدش دوباره دچار ب گناه میشدم.ولی این سری ک توبه کردم و با مطالب و روش های موثر این سایت آشنا شدم دیگه روز های پاکیم خیلی شیرین تر شده و داره روز ب روز ب روزای پاکیم افزوده میشه😍
  ب امید اون روز ک همه پاکیشون ابدی شه و منم چهل روزی پاکیمو اعلام کنم و پاکیم ابدی شه(ان شاالله)
  شب و روزتون پاااااک👌😊🌹
  • پاسخ:

   یاس

   سلام بر شما دختر خوب و مهربون
   عالیههههههه ۸ روز پاکی ینی خوشبختی

   ممنونم که ب مدیران سایت لطف داری ولی بدون همه بندگان یکسان هستند در پیشگاه خدواند و هیچ یک را بر دیگری برتری نیست مگر در تقوا

   پس اینو بدونید ک شما هم برای خداوند مهربون عزیزید.

   راستی ممنون میشم من بعد در بخش اعلام پاکی بانوان اعلام پاکی کنید

   موفق باشید


   حال دلتون خدایی
 320. سلام خسته نباشید
  بازم ۲۱ روز شکستم خورد مجبورم زدم خیلی شهوت پره حالا چکارکنم ای خددددا بخدا افسوس شدم هزاربار توبه گفتم بازم شکستم خورد بخدا همیشه غصه میخورم خواهش میکنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   یاس
   سلام
   اول اینکه زمانی ک شکست میخورید لازم نیست اعتراف کنید
   دوم اینکه وقتی توبه کردید و تو مسیر ماکی قدم گذاشتین از خدا بخواین که همیشه درکنارتون باشه و هیچوقت تنهاتون نزاره
   شما هم با اراده ای پولادین روز های پاکیتونو طی کنید.
   از الانم دیگه غصه نخورید
   شکست به این معنیه ک وقتی زمین خوردی دیگه نتونی بلند شی ولی شما هنوز فرصت دارید توبه کنید
   پس شکرگزار باشید و از اول دوباره همه چیو بسازید ولی این بار قوی تر

   موفق باشید.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   افرین به ارادتون 
   میخوام که اینبار با قدرت به همه ثابت کنید که چقدر توانمند هستین 
   مطمئنم که موفق میشین
   حتما حتما موفق میشین 
   شک ندارم 
   هرروز منتظر اعلام پاکی و پیروزیت هستم 
   التماس دعا
   پاکیت ابدییییییی

   یاس
   سلام خیلی براتون خوشحالم که دوباره برگشتین به سمت پاکی
   امیدوارم که هیچگاه الوده ب این گناه نشین
   فقط من ی موردی رو خواستم متذکر بشم
   لطفا در بخش اعلام پاکی ...اعلام پاکی کنید
   :)
   ممنون که رعایت میکنید.
   یاعلی
 321. زندگی مجدد

  سلام من دقیقا پنجاه و پنج دقیقه دیگر وارد روز دوازدهم ترک این گناه میشم.خداراشکر از وقتی قسم خوردم تا 20 روز این گناه رو انجام ندم فکرم ازاد شده.فقط امیدوارم مثل دفعه های قبل خدای نکرده مغرور نشم و دوباره شیطان بزنتم زمین.
  تقریبا میتونم بگم تو این مدت هیچ مبارزه ای با نفسم نداشتم و برام خیلی راحت بوده و برا خودم هم عجیبه.خدا میدونه که شیطان برای بعد ماه رمضون چه نقشه ای برام داره...
  دعام کنید پاکی همتون انشاالله ابدی.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خیییییییییییلی عالیه 
   12روز الهی مبارکتووووون باشه
   مراقب وسوسه های شیطان باشیناا
   البته میدونم شما خیلی قوی تر هستین وبا مراقبت و تلاش و توکل به خدا حتما موفق میشین
   راه های نفوذ شیطان ببندید و دلتون به غیر از محبت خدا راه ندید 
   ماهم براتون ارزوی موفقیت و سربلندی داریم
   پاکیتون ابدی 
 322. سلام
  روز سوم پاکی زندگیم
  پاکیتون جاودانه
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   امین:

   سلام اقا مهدی عزیز
   سه روز حس خوب زندگی رو بهتون تبریک میگم 
   با انرژی پیش بسوی موفقیت و پاکی همیشگی 
   شک نکنین که حتما موفق میشین
   هررزو منتظر اعلام پاکیت هستم 
   دست خدا به همراهتون
 323. سلام،ممکنه دیگه شما هم از دست من خسته شده باشید .
  من هر وقت تصمیمی میگیرم نمیتونم سرش بمونم.بلند ترین روز پاکیم ۱۷ روز بوده
  اما فایده ای نداشت
  لطفا کمکم کنین
  چه کار کنم
  شما آخر پیام هاتون من را تشویق میکردین و میگفتسن پاکیتون ابدی

  چه کار کنم تا پاکیم ابدی شه؟
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خییییییییییلی خوش اومدین
   این چه حرفیه اتفاقا خییییییلی هم خوشحال میشیم این که در کنار ما هستین 
   و از این ناراحتیم که چرا پاکیتون تداوم نداشت
   با خودتون یه برگه بردارین دلیل های شکستتون رو بنویسید 
   کاملا رو راست باشین
   دوست خوبم برای ترک باید حتی کوچکترین محرک ها رو از اطرافت حذف کنی 
   شاید زیاد مهم به نظر نرسن اما در بلند مدت بخاطر تاثیراتی که روز ضمیر ناخوداگاه شما داره موجب شکستتون میشه 
   یه عزم قوی داشته باشین 
   با خودتون عهد کنید برای رسیدن به موفقیت باید این گناهو بذارین کنار 
   هرلحظه خدا رو تو همه کاراتون ناظر ببینید 
   این که هرلحظه با لبخند مهربان تر از لبخند پدرانه ما رو نگاه میکنه 
   ایا میشه در برابر نگاه خدا میشه گناه کرد
   همیشه یادتون باشه لبخند پرمهر الهی رو با کاری که لذت چند ثانیه ای تهش پر از سرافکندگیه و ندامته عوض نکیند
   باز هم میگم شما حتما حتما میتونید 
   چون تواناییشو دارین و لایق بهترین ها هستین 
   پاکیتوووووووووووووووووووووووون ابدی 
 324. سلام به همه دوستای گل
  برای منم ترک خیلی سخت بود تو عذاب بودم همش فکرش میومد سمتم .تا فکرشم میومد میگفتم نهههههههههه نباید بهش فکر کنم و بعدش ب چیزای قشنگ فک میکردم. ولی باز وقتی میخوابیدم باز خوابشو میدیدم. و روزا و شبای سختی داشتم.
  تا اینکه ی روز دیدم یکی از بچه ها نوشته بود برای ترکش هر روز به یکی از14 معصوم متوسل میشده و پایان روزم100تا صلوات میفرستاده و ثوابشو هدیه میکرده ب اون معصوم
  منم راهشو امتحان کردم و دیدم چقد با این روش ترک برام آسون شد دیگه حتی فکرشم تو سرم نمیومد.باورتون میشه!؟؟؟ هر روز براش دعامیکنم ک این روشو گفت و ترک رو برام اینققققققققققد آسون کرد.
  یکار دیگه ام ک میکنم بعد هرنمازم 3بار به نیت امام زمان سوره توحید میخونم .

  غیر از اثر خوبی ک این دوتا روش برای ترکم داشت اخلاقمم خیلی خوب شده خیلی خوش اخلاق و مهربون شدم.اونم من که قبلا خیلی بی اعصاب بودم و همه ازم بیزار بودن.
  اینا رو گفتم تا کسایی ک ترک براشون سخته یا ناامید شدن و میگن نمیشه و نمیتونیم . دیگه امیدوار باشن و بگن من میتوووووووونم.من قووووووووی ام. من شکست نااااااپذیرم.
  من برای همتون دعا میکنم موفق و پیروز باشید. و انشاءالله پاکیتون ابدی بشه.
  شما هم برای من دعاکنید پاکیم ابدی بشه.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام بانو 
   خوبین؟
   ممنون از راهنماییتون 
   براتون ارزوی موفقیت و بهروزی و همچنین پاکی ابدی داریم 
   التماس دعااا
 325. یه دختره گناهکار

  سلاااااام خدمت مدیران این سایت عالی و بقیه دوستان ک در این سایت عضوند😊🌹
  امشبم ششمین روز پاکیم تموم شد😉💪
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااااااااااااام به بنده خوب خدا
   خوبین؟
   خییییییییییییییلی عالیه 
   دمتون گرم 
   6روز شیرین الهی رو بهتون تبریک میگم 
   همینطور با انرژی ادامه بدین مطمئنم که موفق میشین و پاکی ابدی ار آن شماست 
   التماس دعا 
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااااااااااااااااام 
   اولین روز طلایی مبارکتون باشه
   افریت خیییییییییلی عالیه 
   این تصمیمو به واقعیت تبدیل کن 
   حتما حتما 
   شما میتونــــــی
   یاعلی
 326. با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز:)))
  امروز روز ۶ ترک و روز اول باشگاه بود.دوستان جاتون خالی باشگاه یک حالی داد بهم بعدشم یه حموم حسابی چسبید٪باشگاهو حتمن بهتون پیشنهاد میکنم.میتونید جای اینکه در افکار و عوالمات خ.ا غرق باشید به جاش برید تو کار باشگاه و فیتنس.مکمل اینام بگیرید که باعث بشه جدی برید باشگاهو.حداقل مکمل از خ.ا بهتره که باز....بعدشم یه نکته رو بگم که دوستانی که اینجا میان کامنتا رو میخونن که بقیه نوشتن مثلا امروز روز ۱۲ بود که به امید خدا و فلان تموم شد یه وخ فک نکنن این ۱۲ روز به این آسونیا بدست اومده هی افکارش میاد سراغ آدم ول کن نیس.مثلن من خودم که امروز روز ۶ بود تو این ۶ روز چندین بار زده به سرم از روز ۳ به این ور که با نفسم کلنجار رفتم که انجامش ندم تا اینجاشم موفق بودم شکر خدا.گفتم که یه وخ یکی فک نکنهکه فقط برا اون سخته و برا همه عین آب خوردنه ترکش.نه اینجوریا نیس....موفق باشید
  • پاسخ:

   امین:


   سلااااااااااااااااااام 
   افرین به این همه انرژی خوب 
   6روز طلایی و ارزشمندو بهتون تبریک میگم 
   با قدرت و انگیزه ادامه بدین
   مطمئنم که حتما موفق میشین 
   دنیا منتظر موفقیت شماست که در برابرتون تعظیم کنه
   پاکیتووووووووووووون ابدی 
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش مهدی 
   خوبین؟
   دو روز طلایی مبارکتون باشه
   از خدا میخوام که هر لحظه و همه جا کنارتون باشه 
   با قدرت پیش برین
   موفقیت منتظر شماست 
   یاعلی
 327. سلام خدمت همه هم دردای عزیز امیدوارم خدا هم شمارو برای ترک کردن این بیماری کمک کنه و ثابت قدم باشید هم منو.. امسال خدمتم تموم و دوباره میخوام تا 98درس بخونم کنکور بدم و پزشکی قبول شم به امید خدا ولی بدبختانه درگیر این بیماریمو هرروز این کارو انجام میدم کلا انگیزمو از دس میدم انرژیم از بین میره یا میخوابم یا دیگه درسی نمیتونم بخونم الان سه ماهه درس میخونم هر شب موقع خواب به خودم میگم فردا دیگه این کارو نمیکنم ولی فرداش که وسوسه میشم نزدیک دو ساعت با خودم درگیر میشم که این کارو انجام ندم اخرشم انجام میدم که کل روزم به باد میره یعنی روز من به دو بخش مبارزه با وسوسه که ولم نمیکنه تا انجام ندم و بعدش انجام دادنشه که کلا همه روزمو از دس میدم.ولی خوشبختانه الان دو روزه ترک کردم میدونم خیلی کمه ولی برام دعا کنید که بتونم ادامه بدم چون امسال حساس ترین سال عمرمه که باید با درس خوندن بسازمش..عاجزانه التماس دعا دارم ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش حمید عزیز
   خوبین؟
   به این موضوع فکر کن که برای ایندت چه هدفی داری
   این هدف چقدر برات مهمه 
   ایا ارزش داره که اینده و زندگیتو بااین گناه از بین ببری؟
   ایا این عمل از تو قوی تره؟
   مطمئنن جوابت منفیه 
   مشکلات و این گناه هرچی قوی باشن از تو و اراده ی تو قوی تر نیستن 
   خودتو باور کن که میتونی موفق بشی 
   به این فکرکن که محکومی به پیروزی 
   حالا هر سدی که میخواد جلوی راهت باشه 
   بشکن و برو جلو 
   یه عزم قوی پیش بسوی موفقیت 
   تو میتونی 
   چون تو خدارو داری 
   پاکیت ابدی داداشم
 328. سلام
  میخوام بدونم اثر خ.ا بعد از مدتی که ترک کنی حتما از لین میره یا اینکه انشالله از بین میره!!!!
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مجید گل
   خوبین؟
   بله به مرور زمان و با تداوم پاکی همه عوارض از بین میره 
   نگران نباشین
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونیم از لطفتون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونیم از لطفتون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   بله اکثرا در خانم ها عواطف درگیر هست.
   اما به هر حال اولا امیدوارم که خوشبخت بشید.
   و با روش هایی که پیش گرفتید که بسیار هم عالی هستن پاکیتون همیشگی بشه.
    از نظر شرعی اگر منی خارج بشه خ.ا محسوب میشه.
   پس اگر منی خارج نشده در گذشته نماز و روزه هاتون همه صحیح هست.
   اما خب تهییج شهوت
   ارتباط با نامحرم
   یا دیدن عکس و فیلم مستهجن
   اینها هم حرامه
    و هر گناهی اثری روی روح داره که ا توبه و انجام ندادنشون ان شاءالله عوارضشم هم از بین خواهد رفت.

   خدا هم خواهد بخشید.
    شما در مسیر الهی قدم بردارید برای رسیدن به خواسته هاتون تلاش و توکل داشته باشید نتیجه رو به خدا واگذار کنید که جز خیر برای بندگانش چیزی رو نمیخواد.

   موفق باشید.
 329. سلام.امروز شکر خدا میشه پنجمین هفته پاکیم
  مرسی از همه مدیرای مهربون ک هوامونو دارن و بهمون انرژی مثبت میدن:-)
  راستش ی ترسی افتاده بهم چون داره ماه رمضان تموم میشه و شیطان آزاد میشه.کار منم سخت تر میشه واسه ترک.آخه من ب خودم قول دادم ک تا آخر عمر پاک بمونم. دلم میخواد انشاءالله پاکیم ابدی بشه تا خدا هم آیندمو روشن کنه و بشه که زودتر با عشقم ازدواج کنم و خوشبخت ترین زوج روی زمین بشیم و خدا بهمون ی پسرگل بده ک عین باباش پر ازخوبی باشه.
  من قبل ترک خواب دیدم تک و تنها تو تاریکی محض بودم و هیچ نوری هم نبود منم فقط میدویدم تو تاریکی و خیلی وحشت کرده بودم تا اینکه یهو از تاریکی خارج شدم و همه جا روشن شد و دور و برم آدما بودن و منم آرامش گرفتم.
  تعبیر خوابمو نگاه کردم. این بود ک توبه میکنم و راه دین برام گشوده میشه. و ب موفقیت بزرگی میرسم و ثروتمند و توانگر میشم.و از غم خارج میشم و ب شادی میرسم.و از راه ضلالت دور میشم.
  یعنی میشه خوابم تعبیر بشه؟! آینده قشنگی پیش روم باشه.یه آینده ای ک توش پر از نگاه و لطف خدای مهربون باشه.
  • پاسخ:

   امین:   سلام بانوووووو
   خییییییییییلی عالیه 
   هفتمین روز پاکیتون مبارک 
   انشالله همه این چیزایی خوبی که فرمودین به حول قوه الهی محقق میشه
   شما هم با قدرت پیش برید
   براتون ارزوی موفقیت و سرافرازی داریم
   التماس دعا
 330. سلام
  من از جمعه هفته پیش تصمیم جدی به ترک گرفتم و تا الان حتی وقتی که چن تا از اون عکسای تحریک کننده هم برام میومد انگار عادت کرده بودم که اینکارو نکنم تا الان که یدفه فکر کردم که بهش نیاز ارم و متاسفانه دو بار اینکارو کردم در کل میخواستم پیشنهاد بدم به تمام کسانی که این مشکلو دارن که خیلی مراقب کوچیک ترین ثانیه هام باشید.
  و میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بدون دکتر رفتن و دارو خردن هم هورمون های از دست رفته بدن هم برگردوند ؟
  ممنون اس سایت عالیتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خوشحالم که راه درستو پیدا کردین 
   باریکلاااااا به شما
   نیازی به دکتر و دارو نیست 
   بدن خودش یه سیستم کاملیه که با ترک این گناه به مرور خودشو بازیابی میکنه و دوباره همه چی به حالت اولش برمیگرده
   براتون ارزوی موفقیت دارم 
   پاکیتون ابدی
 331. سلام
  از اول شروع میکنم به امید خدا
  دو ساعت دوچرخه سواری
  به برناممم اضافه کردم
  روز اول پاکیم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مهدی 
   خییییییییییییلی عالیه 
   دمت گرم 
   باقدرت ادامه بده 
   مطمئنم که تو میتونی
   هرروز منتظر اعلانم پاکیت هستم تا مارو خوشحال کنی با موفقیتت 
   یاعلی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش رضا 
   17روز پاکیت مبااااااارک 
   بله که میتونی
   حالا این اولشه
   موفقیت های زیادی منتظرن که شما کسبشون کنی
   پس باقدرت ادامه بده 
   پاکیتوووووووووووووون ابدی 
 332. امروز روز دوم پاکی من هست. من همان دیروز نزدیک به 20 گیگ فیلم بدی که داشتم که همشو پاک کردم فیلتر شکنو پاک کردم دیگه نگاه به نامحرم نمیکنم دیگه کم تر میرم تو شبکه های مجازی دیگه از این به بعد زندگیمو میکنم. شما هم فقط برام دعا کنید که پاکیم ابدی باشه. ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   2روز پاکی و حس خوب الهی بودنو بهتون تبریک میگم
   باریکلااااا به شما همین که اولین قدم هارو محکم برداشتین 
   شک نکنین که موفق میشین
   چون زندگی شیرین منتظر موفقیت شماست تا بهتون برسه
   همه ما هم برای موفقیت شما دعاگو هستیم
   پاکیتون ابدی 
 333. سلام
  من تا الان پاک بودم الان ی خواب دیدم ک توش خ.ا میکردم تو خواب فهمیدم ک گناهه ولی ادامه دادم...باید از اول شروع کنم؟😔
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست من
   خوبین؟
   اگه در خواب جنب شده باشین نه نیازی نیست از اول شروع کنید
   فقط غسل کنید و با قدرت به پاکیتون ادامه بدین
   موفق باشی داداش
 334. بدبخت ترین آدم روی کره زمین

  تف تو زندگی حالم از همه چی بهم میخوره من از یه حیوونم کثیف ترم هرچیم به خدا میگم کمکم کن کمکم نمیکنه هیچ سایتیم جواب نمیده حاضرم قسم بخورم تا آخر عمرم نمیتونم ترک کنم من بدبخت ترینم
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   نبینم این قدر ناامید باشینااااااا
   میدونستی همین ناامیدی باعث شادی شیطان میشه
   شما بنده خوب خدایی 
   خدا هم هرلحظه حواسش بهت هست منتظره ببینه چقدر ظرفیت داری تا همون قدر دستتو بگیره
   همین که پشیمونی بدون خدا حواسش بهت هستو دوستت داره ....
   یه یاعلی بگو از صفر شروع کن اما با رعایت تمام نکات
   مطمئنم موفق میشی 
   توم میتونی 
   اگه نشد بیا هرچی دلت میخواد بهم بگو 
   هرروز منتظرتم بیای اعلام پاکی کنی دوست من
   پاکیت ابدی 
 335. جوانی نزد عالمی آمد واز او پرسید:من جوان کم سن و سالی هستم اما آرزوهای بزرگی دارم و نمی توانم خود رااز نگاه کردن به دختران منع کنم، چاره ام چیست؟

  عالم نیز کوزه ای پر از شیر به او داد و به او توصیه کرد که کوزه را به سلامت به جای معینی ببرد و هیچ چیزاز کوزه نریزد. واز یکی از شاگردانش درخواست کرد او را همراهی کند واگر شیر را ریخت جلوی همه ی مردم او را کتک بزند.

  جوان نیز شیر را به سلامت به مقصدرساند. و هیچ چیز از آن نریخت.

  وقتی عالم از او پرسید چند دختر را در سر راهت دیدی؟
  جوان جواب داد: هیچ، فقط به فکر آن بودم که شیر را نریزم که مبادا در جلوی مردم کتک بخورم و در نزد مردم خوار و خفیف شوم.

   عالم هم گفت: این حکایت انسان مؤمن است که همیشه خداوند را ناظر بر کارهایش میبیند و از روز قیامت و حساب و کتاب بیم دارد.
 336. سلام مرضیه جان.خوبم قربونت.شماچطورید؟
  من کی گفتم فقط مرده ک باید چشمشو نگه داره.گفتم خدا گفتن مواظب نگاهتون باشید چون نگاه ب نامحرم تیری زهرآگین هست ازجانب شیطان.مرد و زن هم نداره.
  اون آقا هم گله داره ک ب خاطر بدحجابی ک تحریک میشه میگم خوب تنها راهش برای ایشون کنترل نگاهشه.چیز بدی نگفتم .قصدم کمک ب اون آقا بود ک تو گناه نیفته.وگرنه شما فک کن همسرخودت به نامحرما نگاه کنه تو گناه بیفته بعد با ب خاطر همون نگاه ک تحریک شده ب زنا آلوده بشه .اون وقتم بهش بازحق میدی میگی همسرت گناه نداشته فقط تقصیر زنای بی حجابه.؟!!! والا من باشم درجا طلاق میگیرم.
  هرکسیم تو گور خودش عذاب میکنن .چ اون خانوم بدحجابه ک باعث افتادن مردم تو گناه و پاشیدن زندگی میشه.چ کسی ک به نامحرم نگاه شهوت آلود داره.هردو گناه کردن و عذاب میشن .مگر اینکه توبه کنن و از گناهشون پشیمون بشن تا خدا ببخشه.
  بعدشم متاسفانه من ن با لمس تحریک میشم ن با نگاه فقط با صداست تحریک میشم.برامم فرقی نداره مردا تو خیابون تیشرت بپوشن یا لباس چسب .چون تحریک نمیشم با این چیزا .اما بازم مواظب نگاهم هستم.بالاخره ک نباس نزدیک گناه رفت
  موفق باشید
 337. ب نازلی:
  سلام عزیزدلم...خوبی؟ببین نازلی جان حالا ک خودت شروع کردی لازم دونستم چنتا نکته خیلی مهمو یادآور بشم...اول از همه اینکه برای اینکه ی مردو خیلی خوب درک کنی اینطوری میگم...ببین تحریک زنا لمسیه تحریک مردا دیداری حالا این یعنی چی؟اگر ی نفر کمترو لمس کنه چ حسی بهت دس میده؟این همون حسیه ک وقتی ی مرد کمر ی خانم رو می بینه بهش دست میده
  دوما ببین نه نظر من نه نظرتو نه نظر ناشناس نظر کسی ک بهترین حکم کننده بین مردمه...نظر خدا...خدا چی گفته گفته مرد چشاشو نگه داره ولی بیشتر از اون زن حجابشو رعایت کنه..چرا؟چون خودش میدونه چی آفریده...اگر لازم نبود ب ما نمیگف شما هم رعایت کن فقط ب مرد میگف چشاتو نگه دار...
  سوما ی روز با خودت قرار بذارر رفتی بیرون فقط ب مچ دست و صورت مردا نگاه کنی...از در خونه ک میری بیرون...بعد ببین ی مرد چی میکشه...زمانی ک از خونه میاد بیرون تا زمانی ک برگرده ب خونه....ببین مردی ک پیرهن پوشیده چقد کمکت میکنه مردی ک تیشرت پوشیده چقد...
  ....
  عزیزدلم اینارو گفتم ان شالله ک توجیه تون کرده باشه و مشکلتون رو برطرف کرده باشه☺😊

 338. ب ناشناس
  شما خودتون باید نگاهتونو کنترل کنید .سرتونو بندازین پایین .قرار نیس هی سرتون همه جا بچرخه ک همه رو ببینید.وقتی هم راه میرید جلوتو نگاه کنید ب اینور و اونور نگاه نکنید تا به گناه نیفتید بعد میگید دخترا مقصرن با اون تیپشون خود خدا هم گفته نگاه ب نامحرم تیری از سوی شیطانه.پس شما نگاه و چشم خودتونو کنترل کنید چون واسه حجاب بقیه کاری ازتون برنمیاد
  منم ی دخترم وقتی از خونه میرم بیرون نه آرایش دارم.ن لباسام تنگه ن جلو توجه داره.اتفاقا با ی تیپ کاملا پوشیده و شیک میرم بیرون ک جلوه توجه نکنم.اما بازم پسرا ومردا مثل خیره ها نگاه میکنن.من دیگه باس چیکارکنم اون مردا هیزن و نمیتونن چشاشونو جمع کنن ک به ناموس مردم اونطور نگاه نکنن.
  منم اذیت میشم هرجا میرم خیره نگام کنن.پس عیب از خود اون مردای چشم چرونه . ک عرضه ندارن نگاهشونو کنترل کنن بعد میگن ال شدیم بل شدیم.بعد گناه خودشونو میندازن گردن تیپ دخترای جامعه.
 339. به نام الله

  سلام روز چهارمم
  خداروشکر میکنم و ازش کمک میخوام که این روندم ادامه دار باشه
  از شما ممنونم خیلی خیلی خوبید خدا خیرتون بده
  واسم دعا کنید
  دعا کنید همه ی جوون ها زودی مزدوج بشن
  الهی آمین 🙏
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   خوبین؟
   افرین به شما 
   خیلی خوشحالمون کردین 
   خودتونو باور کنید که لایق بهترینا هستین
   منتظر موفقیت های روز افزون از شما هستیمااااااا
   یاعلی
 340. سلام و خسته نباشید خدمت همه بروبچه ها.میخام یه تشکر کنم از شما عوامل سایت به خاطر سایت خوبتون و یه خاهشم بکنم که جواب کامنتا رو حتمن حتمن بدید.مطالب همه سایتا اکثرا تکراریه ولی اون چیزی که سایت شما رو متمایز میکنه از بقیه همین کامنت دادن و جواب دادن از طرف شماس که انگار سایت فعاله و پیوسته در جریانه.صمیمانه خاهش میکنم این روندو حفظش کنین.من روزی حداقل یکی دوبار میام که سوال و جوابا رو بخونم و یه جورایی روحیه میگیرم.امروز روز سوم تموم شد و داریم آماده میشیم که بریم تو روز چهارم:))))
  بعد یه سوالم اینکه شما دیروز کامنت منو پاک کردین از سایت یا اصلن رو سایت آپلود نشده بود؟من همون دانشجو پزشکیه هستم
  یاعلی مرحمت زیاد:)))
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست من 
   ممنون از شما 
   لطف دارین 
   چششششم حتما با تمام وجود خدمتتون هستیم
   یاعلی
 341. سلام
  فردابه یک دهه پاکی میرسم
  امیدوارم خدا و حضرت حجت کمکم کنه این پاکی ابدی باشه این اتاق فکر ما همیشه به طرف چیز های مثبت و خوب بره
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مجید 
   خوبین؟
   افرین به شمااااا
   یک دهه پاک و الهی بودنتون مبارک 
   باقدرت پیش برید که لیاقتتون بهترین هاست
 342. بابا هرکی سوال پرسید جواب دادید ولی من هنوز موندم اه جوابتون چی شد
  • پاسخ:

   امین:   سلام
   ممنون از صبوریتون 
   در اسرع وقت به سوال سوال شما پاسخ داده خواهد شد
 343. سلام
  من دوس دختر ندارم ولی ی دختری هست ک فقط باهم چت میکنیم...چندین بار بهش گفتم ک از زندگیم بره بیرون ولی دس از سرم بر نمیداره...حتی ی بار بلاکش کردم...باز اومد...دلم نمیخواد رابطم باهاش ادامه داشته باشه چون میدونم ک ی روزی ب گناه میکشه...ولی نمیره...اولا برام دعا کنید ک بتونم ترک کنم چت کردنو...دوما اینکه بگید چیکار کنم...تاحالا بارها بهش گفتم ک بره...ولی هربار عصبی میشه و میگ تو چقد خشک مذهبی...لطفا کمکم کنید..چیکارکنم دست از سرم برداره....ممنون😔
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خوبین؟
   لطف کنید شما از شرایطتتون براشون بگین 
   اخر این موضوع ممکنه به جای ختم بشه که ضربه شدید روحی بهشون وارد بشه
   کم کم این روابط وابستگی میاره که به مرور کار برای ترک و... سخت میشه 
   اولین قدمو خودتون بردارین 
   واقعا از صمیم قلب تصمیم بگیرین که باهاشون قطع رابطه کنید
   مطمئنن خدا هم کمکتون میکنه 
   موفق باشین

 344. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من مطالبتون رو کامل خوندم و رفتم توبه کنم. میخواستم بدونم اگه پاکیمو ابدی کنم آیا عوارضش از بین میره آیا خدا منو دیگه دوست میداره.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش محمد عزیز 
   ممنونم از لطفتون 
   بله به مرور زمان تمام عوارض از بین میره اما باید پاکی مستمر باشه
   خدا همیشه بندهاشو دوست داره و منتظر برگشت بندشه
   پاکیت ابدی 
 345. سلام.
  من امروز روز هشتم پاکیمه و ایندفعه واقعا تصمیم به ترک گرفتم چون وخامت این مسئله رو عمیقا حس کردم.
  فقط اومدم از یه سری دختر خانم هایی که تو جامعه با لباس واقعا افتضاح میگردن شکایت کنم.
  چرا چون خود شخص من و حتی مطمعنم خیلی از پسرهایی که به این گناه آلوده شدن با دیدن این افراد چه تو جامعه و چه تو فضای مجازی ترک این گناه واسشون سخت تر میشه چرا که خود من امروز فقط یه لحظه نگاهم افتاد به یه عکسی که روی صفحه گوشی یکی از دوستان بود و اون عکس هم از یه دختری بود که لباس مزخرف پوشیده بود و از اندام خودش عکس گرفته بود و گذاشته بود تو فضای مجازی.
  شاید اون لحظه یک ثانیه بیشتر طول نکشید اما خداوکیلی همش این تصویر جلوی چشم منه و داره بدجور اذیتم میکنه و پس از چند روز فکر کردن به اون عکس خدای نکرده کارم به فیلم مستهجن کشیده میشه و در نهایت خودارضایی...
  اینو جدی میگم بعضی اشخاص هم هستن به مرور کارشون خدای نکرده به زنا میکشه.چیز عجیبی هم نیست چون هر کسی تا یه حدی میتونه تحمل کنه واقعا کنترل فکر و چشم سخته و با دیدن حتی یه عکس یا یه صحنه اینطوری چند روز فکر یک پسر درگیر میشه و بعضی هم هستن با دیدن این اشخاص یه حس کمبود درون خودشون حس میکنن و به ناچار درون یه رابطه با جنس مخالف میفتن و بعدم بقیه مشکلااات...
  حرفم با اون کسایی بود که این کارو با ما میکنن و اونایی هم که میگن شما نگاه نکنین چرت میگن چون اگه این لباسا رو برای جنس مخالف نمیپوشن پس برای چی میپوشن؟
  این اشخاص به خدا باید اون دنیا جوابگوی ما باشن...
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش گلم 
   شما حق دارین 
   اما وقتی ما میگیم خواهرم حجابت 
   بعدش باید بگیم برادرم نگاهت 
   باید هر دوطرف رعایت کنیم
   ما هم برای شما ارزوی موفقیت و پاکی ابدی داریم 
   التماس دعا
 346. سلام دوستان
  من بعد از چندین بار توبه
  این دومین روز از توبه جدیدمه
  که رفتم و فیلم مستهجن دیدم اما استمنا نکردم
  حالا چه کار کنم روز ها را از نو قویتر شروع کنم یا همین را ادامه بدم؟

  راستی شما توی سایت آمورش ترک فیلم مستحجن دارین ؟
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست خوبم 
   افرین که تصمیم قاطع گرفتین و راه درست ادامه میدین
   باریکلا به شمااااااااا
   بله تو سایتمون مطالب مفیدی هست که میتونه شما رو کمک کنه
   لطفا مطالعه کنید اگه امری داشتین من در خدمتتون هستم 
   پاکیییییییییییییتون ابدی
 347. سلام
  شکر خدای مهربون 33 روزه ترک کردم. اراده و پشتکار فوق العاده قوی در وجودمه. ب خودم قول دادم برا اینکه خدا و 14معصوم ازم راضی بشن و بهم افتخار کنن و هوامو داشته باشن انشاءالله تا آخر عمرم پاک بمونم.
  برام دعاکنید سر قولم بمونم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلااااااااااااااااام
   به به افرین به شماااااااا
   کلا آدم ازتون انرژی میگیره 
   33روز طلایی رو بهتون تبریک میگم
   همین طور با قدرت ادامه بدین
   مطمئنم که شما
   حتما 
   حتما 
   حتما میتونین 
   شک نکنین که خدا هم کمکتون میکنه
   هررزو منتظر اعلام موفقیت و پاکیتون هستیماااااااااا
   پاکیتوووووووووووووووون ابدی

 348. به نام الله

  سلام، صبحتون بخیر
  روز سوم
  انشاءالله همه بتونن پای عهد و پیمانی که با خدا بستن بمونن
  ممنون از مدیر های مهربون خدا خیرتون بده
  دعا کنید واسم خیلی
  دعا کنید همه ی جوون ها زمینه ی ازدواجشون مهیا بشه.
  • پاسخ:

   آسمان پاک :

   سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه دوست عزیز بنده و سایت

   پاکی روز سومتون مبارک،ابدی باشید انشاا...

   خواهش میکنم،ما هم از شما بخاطر تلاشهای مجدد و خستگی ناپذیرتون ممنونیم،یادتون باشه برای رسیدن به هدف نباید تسلیم شد.

   دعاگوی شما هستم،دعاگوی همه باشید،خدا حفظتون کنه.

   انشاا...همه جوونها زمینه ازدواجشون مهیا بشه به حق امام حسین (ع)و امام رضا (ع)

   یاعلی

 349. من گناه کردددممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
  خدا دیگ منو نمیبخشه میدونم...اگر ادم تو ماه رمضون بخشیده نشه تا اخر سال بخشیده نمیشهههه😭😭😭😭😭😭
  پشیمونم غلط کردم...خدا منو ببخش...تروخدا امید بدید بخدا دلم میخواد بذارم کنار😭😭😭بخدا پشیمونم......حتی ابروم رفت...بابام هم دید...حالا چیکار کنم؟😭😭😭تروخدا جواب بدین.....من ترک میکنم😡بخدا ترک میکنم😡ای شیطون بد ی روزم من تورو میزنم زمین😡فقط شما دعا کنید تا آمرزیده بشم...
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سـلـام بنده واقعأ متاسفم خیلی ناراحت شدم 

   ولی ناآمیدی رو بذارید کنار درسته شکست خوردید ولی میتونید جبران کنید تمام این شکست ها یه جبرانی هم داره دیگه :)

   خوبه که شما علت شکستت رو پیدا کردی سعی کن موقع خواب سوره لقمان بخونید، مداحی گوش بدید، یا هرموقع خسته بودید بخوابید سعی کنید آنقدر ورزش کنید تا خسته بشید بعد بخوابید تا زمانی که خوابتون نیومد مداحی گوش بدید خیلی تاثیر گذاره، یا پیاده روی هم خیلی خوبه 
   دوباره از نو شروع کنید 
   من اطمینان دارررررم شما میتونید 
   فقــط فقــط 
   تلااااااش 
   تلااااااش 
   تلااااااش 
   جنگید با شیطان 
   جنگیدن با شیطان 
   جنگیدن با شیطان 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   مقاومت کردن 
   مقاومت کردن 
   مقاومت کردن 

   همه این چیز هارو نام بردم تا ببینید هیچ چیزی بدون تلاش نکردن به دست نمیاد برای هدفتون بجنگید به دستش بیارید 
   من باور دارم شما دوست دارید پاک باشید 
   فقــط شیطان باید شکست بدین 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   تکرار کردم 3 بار که میتونید مقاومت کنید در برابر شیطان 
   بهش بگو نههههههههههههههنهههههههههه
   نهههههههههههههههههههه
   نههههههههههههههههه
   من هیچ وقت پاکیم خراب نمیکنم 
   و هیچ وقت گولت رو نمی‌خورم گم شو برووووووو!!!

   بخداااااااا اگر مقاومت کنی خیلی آسون تر میشه 
   هیچ وقت خودتون رو تسلیم شیطان نکنید 
   شیطان دشمن شماست 
   شیطان دشمن شماست 
   شیطان لههههههش کنید 
   شیطان لههههههش کنید 
   نذارید به هیچ وجه به شما نزدیک بشه 
   خدا همیشه کمکتون میکنه و خیر برکت تو زندگیت میاره 
   فقــط باید صبور باشی سریع گولش نخوری بری سمت محرک ها
   که باید خیلی مواظب باشی از تمام عوامل محرک دوری کنید 
   آگر واقعأ دوست داری پاک باشی به حرفهام دفت کن تصمیم محکم بگیر
   منتظر موفقیتتون هستم 
   در پناه حـــــــــــق 
 350. سلام بر همه ی بروبکس با معرفت سایت وعواملش که احتمالا هم همدیگه رو حضوری نمیشناسن اگه میشناسن هم باز دمشون گرم‌.من همون دانشجو پزشکیه چن روز پیشم که کامنت داده بودم‌.میخام یه تشکر ویژه از شما جوونای هم سن و سال خودم بکنم که این سایتو زدین و میخام یه خاهشم ازتون بکنم؛اینکه قسمت نظردادنو( ینی اینکه من کامنت میدم شما جواب میدینو)همیشه فعال نگهش دارین و به اونایی که کامنت میدن حتمن حتمن جواب بدین.مقاله تو سایت زیاده همشونم همین مطالب تکراریو که عوارضش فلانه و این حرفا رو نوشتن ولی اون چیزی که سایت شما رو با بقیه متمایز میکنه همین پرسش و پاسخ دادنای شما هس که یه جورایی انگار نشون میده که سایت نخابیده و در جریانه.من قبل اینکه با سایت شما آشنا شم فک میکردم فقط منم که به این درد به نوعی خانمان سوز مبتلا ام و میخام ترکش کنم و نمیتونم.ولی اینجا دیدم که خیلیا عین من هستن و اینجا میان که ترک بکنن.این یه دردیه که حتی نمیتونی به نزدیک ترین دوستت بگی ولی اینجا راحت به صورت ناشناس میاییم و مشکلاتمونو میگیم.ینی اینجا به یه نوع کمپ ترک اعتیاد تبدیل شده:)))))امروز روز دومه هرچند مدت زیادی نیس ولی همین که به خودت تلقین میکنی ا#
  من دیگه پاکم کلی از مشکلات روحی روانیت حل میشه:)اینم بگم که گاهی آدم هیچ حسی نداره و فقط چون بیکاره کار دست خودش میده.پیشنهاد من اینه که اینجور مواقع زود پاشین و سرتونو با یه چیز دیگه گرم کنین مثلا بزنین بیرون یا تلوزیون روشن کنین یا هرچی...وای من چقد حرف میزنم(خودم میدونماااا:)))) )حرف آخرم میخام از شما بچه ها که بی مزد و منت وقت خودتونو اینجا میزارینو و به کامنتا جواب میدین دمتون گرم بگم.میتونستین خیلی کارا بکنین جای اینکه کامنتا رو جواب بدین ولی مطمعن باشین نتیجه ی این کار خوب خودتونو میبینین.دم همتون قیژژژژژژ:)
  کمکی هم از دست من بربیاد درخدمتم
  بیاین یه کمپینم ما راه بندازیم خب چی میشه مگه:)
  کمپین#نه_به_خ.ا#
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما دوست عزیز
   خیلی ممنون شما لطف دارید.
   کار اصلی رو آقا رضا انجام دادند که سایت رو راه انداختن،همه ی ما مدیران هم به نحوی ادای دین می کنیم به این مجموعه.ان شالله خدا توفیق بده همیشه سایت رو سر پا نگه داریم.
   اینجا با همین انگیزه ای که مدیرا میدن خیلیامون ترک کردیم و خداروشکر اصلا این مسئله از زندگیمون حذف شده.جواب دادن به کامنت کاربرا فرصتی فراهم می کنه تا ما گذشته خودمونو از یاد نبریم و این برای اینکه گوش به زنگ باشیم و حواسمون باشه خیلی خوبه.
   ان شالله یه روزی برسه همه نجات پیدا کنن.
   بله موافقم
   دقیقا بیکاری آدمو به نا کجاآباد می کشونه.
   در ضمن دومین روز از پاکی قشنگتون مبارک
   الهی به حق این ماه پر برکت طعم رهایی رو بچشید
   کمپینتون هم پیشنهاد جالبیه
 351. سلام. من امروز تصمیم به ترک گرفتم و توبه کردم فقط چطوری میتونم بفهمم خدا بخشیدم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام 
   خوشحالم که تصمیم به ترک گرفتید اونم محکم قوی 
   خداوند بخشندگان رو دوست دارد 
   مطمئن باشید توبه کردید و شروع به ترک قطعا خداوند شمارو بخشید فقــط محکم قدم بردارید 
   پیش به سوی پاکی ابدی 
   حسااااابی شیطان ناآمیدش کنید 👌😊

   یاعـلـی 
 352. یه دختر خسته

  من بعد 3ماه رفتم طرفش ولی زود دست کشیدم یعنی باید از اول شروع کنم😔؟
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام علیکم 

   خیلی متاسفم 

   آگر مایع منی خارج شده بله باید از اول شروع کنید 

   ولی اگر جلوش گرفتید آب مذی باشه مشکلی نداره 

   میتونید به پاکیتون ادامه بدید 

   ولی اگر هم پاکیتون از دست دادید 

   نگران ناآمید نباشید 

   دوباره محکم قوی شروع کنید 

   شما قطعا موفق خواهــی شــد 

   فقط کافیه از ته قلبت بخوای پاک بشی 💖

   خداوند پشت پناهت 
 353. ضمناممنون از سایت عااالی توون...ان شالله هرچی از خدا میهواید ک خیروصلاح تونه بهتون بده😊
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ســلـــام بــــه برادر محترم گــرامــی 

   لطف دارید شما خوشحالللللللللم که تونسته کمکتون کنه 

   خداروصدهزار مرتبه شکرررررررر🌹

   ان شاءالله موفق باشید برادر جان :) 
 354. سلام ممنون از پاسخ گوهی تون ولی اگر اینطوری باشه باید از همه گروه هایی ک دارم لف بدم...
  ضمنا الگوریتم من روزی ی باره ب نظرتون این زیاد نیس؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   هرچی از محرکات دوری کنید بهتره و ترک این عمل راحتتر خواهد بود
   توجه هم کنید میبینید که واقعا هم این گروه ها هیچ فایده ای جز اتلاف وقتتون رو نداره
   بله این میزان بالاست 
   همین الان واسه توبه ی همیشگی چطوره ؟ خوب نیست ؟ اول هفته هم که هست دیگه
   موفق باشید
 355. سلام من 15 سالمه الان 4 ساله که ... انجام میدم میخواستم بدونم که مشکلی تو بچه دار شدم پیش نمیاد؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   هنوز بصورت قطعی اینکه خ.ا تاثیری روی نازایی داره یا نه تایید یا تکذیب نشده
   اما عوارض خیلی خیلی زیادی داره که شما میتونید با مطالعه ی عوارض خودارضایی اونارو ببینید
   موفق باشید
 356. سلام‌من بااین همه شکست بازناامیدنشدم‌ دوباره تصمیم به ترک گرفتم شب ۲۱ ماه رمضان قسم خوردم توبه کنم الان چندروزه بازترک کردم من بیشترین اسیبی که دیدم ازخ ارضای روحی بوده با همه دوستام بهم میگن خیلی عصبی هستی خدایا خودت کمک کن اگه توبه بشکنه دیگه چیزی برام‌ ازدست دادن نمیونه دیروزخیلی وسوسه شدم خوب شدخودموکنترل کردم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ســلـــام بــــه شــمـا کــاربــر محـتــرم

   ببینید این لغزش ها طبیعی هست نگران نباشید 

   خوشحالللللللللم که ناآمید نیستید خداروشکررررررررر 

   ببین اگر واقعأ دوست داری به پاکیتون برسید بجنگید تلااااااش کنید هیچ گول ظاهر شیطان نخور مثلاً میگه بیا برو این فیلم ببین شما سریع بزن دهنش سرویس کن بهش اجازه نده که موفق بشه شما رو شکست بده 

   هــــــــــرگـــــــز گول ظاهر شیطان نخور ❌❌

   داداش مـــــن هر طور شده باید تلااااااش کنی به پاکیت برسی این گناه برای همیشه بذار کنار همیشه آماده جنگیدن با شیطان باش و موفق سربلند بیا بیرون از این دام هر موقع هم احساس کردی که داری تحریک میشی سریع دوش آب سرد بگیر یا مداحی گوش کن سوره لقمان بخون ذکر بگو اینها خیلی بهت کمک میکنن صبور باشید قدم محکم بردارید 
   منتظر موفقیتتون هستم برادر جان 
   در پناه حـــــــــــق 🌹
 357. سلام
  من گناه نمیکنم اما وقتی تو ی گروهی هستم و ی فیلم میفرستن کنجکاویم گل میکنه ک اون فیلمو ببینم...حتی شده اون فیلم عامل گناه من نبوده باشه...ولی کنجکاو میشم دیگ چ کنم....
  لطفا کمکم کنید دلم میخواد حتی کنجکاویم هم گل نکنه و اون فیلمارو اصلا برای ی بارم ک شده نگاه نکنم....
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   اینکه تو یه گروه یا کانال باشید و یه مطلبی، عکسی یا فیلمی که حتی یه درصد حدس میزنید که تحریک کننده ست فرستاده بشه، و شما انتظار دارید که کنجکاویتون گل نکنه یه ذره غیر معقوله ،نه؟
   اما خب کار نشد نداره
   می تونید خیلی راحت بدون هیچ رودربایستی از گروه لفت بدین.پاکی شما از هر چیزی مهم تره.
   باید خیلی مراقب چشماتون باشید چون به مرور میتونه شما رو زمین بزنه.
   حتما حتما حتما از اون گروه لفت بده برادر من.
   یا حق
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام بله گناهه
 358. سلام.
  من از این روش ها نتونستم ترک کنم و مجبور شدم قسم بخورم که تا 20 روز آینده این کارو انجام ندم.و بعد 20روز هم دوباره قسم بخورم.نمیدونم این کار اشتباهه یا ن ولی به همین روش راحت تا امروز که روز 7 دوام اوردم.
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   به نظر من اشتباه نیست
   وقتی میدونید که این راه کمکتون می کنه چه اشکالی داره به نام خدای مهربانمون قسم بخورید.به شرط اینکه پس از 20 روز اول سریع قسم بخخورد برای بقیه راه
   اما من میگم شما که با قسم تونستین پاک بشید یعنی فقط کافیه اراده کنید مگه نه؟
   به نظرم تا چهلم که برسید بعدش بدون قسم هم می تونید ادامه بدید ان شالله
   موفق و پیروز باشید
 359. من ن فیلم دارم ن عکس فقط با ی دختر رفیقم تا صداشو میشنوم نا خودآگاه دیم میره و کار اشتباهی انجام میدم لطفا بگین چکار کنم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادر من
   واقعیت اینه که از بنیاد رابطه ی شما با دختر خانوم اشتباهه.
   چرا؟؟؟؟؟؟
   چون وارد یک رابطه ای شدید که خانواده قطعا اطلاع ندارند.بنده از نیت شما خبر ندارم اما در اکثر موارد این روابط بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی داره.
   ولی داداش من از خودت سؤال کن واقعا ارزششو داره؟؟؟؟؟؟
   من درک می کنم . می دونم هر انسانی نیاز داره به احساس تعلق داشتن.
   نیاز داره کسیو حتی فرمالیته دوس داشته باشه و توسط اون فرد دوست داشته باشه.اما این نیاز بهتره در چهارچوب یک رابطه عمیق،متعهدانه و پایدار برطرف بشه.در روابط دوستی دختر و پسر صرفا نیاز به تعلق داشتن برطرف میشه، اما نیاز جنسی برطرف نمیشه، بالاخره این واقعیته شاید شما با صدای اون دختر خانوم،حرفاش تحریک میشد.این زنانگی اون دخترهفبخشی از وجودشه که متاسفانه داره برای لذت حرام استفاده ش میکنهو حیفه.
   از طرفی در رابطه ی واقعی فرد ضمن اینکه دوست داره و دوست داشته میشه،تحریک هم بشه راهی برای ارضای نیاز جنسیش هست که انحراف جنسی رو تجربه نکنه.
   شما با این رابطه به خودتون ضربه میزنیدو زمان حضور یک همسفر بهشتی رو در زندگیتون به تعویق میندازین.
   خدای مهربان خودش میفرماید که زنان پاک برای مردان پاک
   و مردان پاک برای زنان پاک
   قانون سوم نیوتن رو احتمالا شنیدین، هر عملی عکس العملی داره مگه نه؟
   شمایی که الآن پاکی یه دختر خانومی رو حتی در حد تلفنی حرف زدن به خطر میندازن، یه نفر دیگه به فکر دزدین گوهر عفت همسر آیندتون خواهد بود.
   نمی تونید از جسم و مغزتون انتظار داشته باشید کامل تحریک شه و هیچ کاری نکنه ما خودمونم می دونیم سخته.
   بنابراین توصیه خواهرانه من به شما اینه که اگر واقعا این رابطه دور از اطلاع خانواده ست، نیت ازدواج پشتش نیست سریعا رهاش کنید.قبلش می تونید خیلی عاقلانه دختر خانوم رو مجاب کنید.حواستون باشه هر روز که جلو برید بیشتر اذیت میشید و اعتیادتون به این کار بیشتر میشه.فردی هم که اعتیادش به این عمل زیاد بشه کم کم منزوی میشه، تحمل حضور همدم رو در زندگیش نداره.فقط نیاز جنسیش بولد میشه و نیاز عاطفیش به قهقرا میره.
   فاصبر صبرا جمیلا
   میتونید از دوران مجردیتون بهترین بهره رو ببرید بدون گناه
   ان شالله شرایط که فراهم شد ازدواج می کنید و این نیاز ها در قالب یک خانواده تأمین خواهد شد.
   انتخاب با شماست اما راهی رو نرید که خیلیا از طی کردنش پشیمونن
 360. از خودم متنفرم

  سلام ممنون از انرژی هایی که دیروز بهم دادید
  شما با این انرژی ها من را از گناه بزرگتری نجات دادید
  این بار از نوع شروع میکنم
  این بار تصمیمم جدیه
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) 
   مبارک باشه عزیزخدا...
   دریای رحمت خداوندی تا آن جا بی انتهاست که نه تنها می‌بخشد و از خطای توبه کنندگان می‌گذرد، بلکه نسبت به توبه مومنین اشتیاق دارد. رحمانیت حضرت حق به این جا محدود نمی‌شود بلکه آبروی بنده خویش را محفوظ می‌دارد و طبق فرمایش امام علی(ع) خطا و گناهان وی را از یاد دوفرشته نگهبان و اعضاى وى و همه نقاط زمین ببرد.
   خداوند توبه کنندگان را دوست دارد، اما در میان توبه کنندگان علاقه و توجهی خاص به توبه جوانان دارد. موضوع توبه جوانان در احادیث مسئله‌ای مورد توجه است. امام علی (ع) می‌فرمایند: «توبه از گناهان نیکو است ولی از جوانان نیکو تر» (4) همچنین امام زمان (ع) در دعای معروف خویش می فرماید: «خدایا جوانان را به توبه و انابه موفق بدار»

   خوشبحالت که اینقدر عزیزی برا خدا.  و خوشحالم که با بنده ی خوب خدا در ارتباطم ، درب خدا همیشه برای شما بازع....
   التماس دعا...


 361. به نام الله

  سلام
  ممنونم از پیگیری هاتون خدا خیرتون بده،
  امروز روز دوم هست خیلی شور و هیجانی ندارم چون همش میگم الان تازه روز دوم هست و از اونجایی که هفته ایی یه بار بود این کار زشتم، و تا سه هفته هم شده بود که انجامش ندم خیلی ذوقی ندارم واسه این گفتم نیام اعلام نکنم، ولی اگه از سه هفته بشه سه هفته و یک روز واقعاً یعنی دارم تغییر میکنم، واسم دعا کنید، از وقتی با سایتتون آشنا شدم روزی چند ساعت اینجام با شما و حرف هاتون وقتمو میگذرونم کنار شما بودن حس خیلی خوبی داره، شماها آدم های خوبی هستید و پیش خدا عزیز هستید تورو خدا دعا کنید واسم دعا کنید همه جوون ها زودی بساط ازدواجشون فراهم بشه
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام دوست عزیزم
   خواهش می کنم 
   من خودم به شخصه از بزرگترین اهداف زندگیم اینه که بتونم کمکی هرچند کوچک به جوونامون بکنم که ترک کنن این گناه رو تا ان شالله خدا اجازه بده تو بهشت ملاقاتشون کنم.
   هر روز بیاید اعلام پاکی تا در ناخودآگاه شما تاثیر بگذاره.تا مغزتون مطلع بشه که این بار فرق داره درسته تعداد روزا کمه ولی هر چیزی هر واری یه شروع داره مگه نه؟
   شما خودتون بسیار بزرگوار و عزیزید ت
   ان شالله طعم پاکی ابدی رو بچشید 

   خدای عزیزم 
   به حق این ماه عزیز هممونو  با همسفر بهشتیمون بفرست خونه بخت 
   الهی آمممممممین 
 362. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** *** *** ** *** **** *** ****** ***** * ** *** ** *** ** ***** ******* ***** ** ***** ******* ** *** *****
 363. یه دختره گناهکار

  سلااام دوستان عزیز
  امشب هم دومین روز پاکی رو پشت سر گذاشتم🙃
  انشالله ک بتونم هزااااران روز از این پاکی بی نظیر رو پشت سر بگذارم.همچنین همه دوستان.
  مرسی از یگانه عزیزم بابت جوابگوییش و اطلاعاتی ک بابت رفع عوارض داد😍💓
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلاااااااااااااام خواهرم 

   خداروصدهزار مرتبه شکررررررررررررررت 🌹

   دومین روز پاکی ارزشمندتون رو تبریک عرض میکنم 🍃🍃


   ان شاءالله پاکیتون ابدی 🌼🌼 364. از خودم متنفرم

  سلام دوستان
  من آدم بی اراده و عوضی هستم
  من بعد از بارها و بارها توبه بازهم استنا کردم
  دیگه خدا دوستم نداره
  دیگه نمیتونم
  اصلا وجودم روی زمین چه سودی داره
  من که جهنمی هستم
  پس هیچ عیبی نداره
  اگه تا امشب کمکم نکنین
  خکدم را میکشم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام این حرف نزنید... لطفا آروم باشید

   این حرفها، حرفهای شیطانی هست که میزنید 

   صبور باشید زندگی ارزش این غصه هارو نداره 

   خونسردی خودتون رو حفظ کنید 

   انرژی مثبت به خودتون بدین 

   خدا هست توکلتون بر خدا باشه که حسااااابی هواتون داره 👌💖

   از نو شروع کنید 

   به موفقیت در زندگی شروع کنید و براش بجنگید 

   تا برای چیزی تلااااااش نکنی بهش نمیرسی باید بجنگی به دستش بیاری و به امید موفقیت ابدی برسید ان شاءالله به امید خداوند بزرگ مهربان🌹
   خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم

   قـطـب شیطانی ام با انرژی منفی اش میگوید: نمی توانی ، نا امید شو …

   و قطب خدایی ام وحی می کند که: می توانی کمی صبور باش.

   انتخاب من خداست، پس بردبار بودن را می پسندم.

   هر کس انتخابی دارد که بر مبنای آن ، زندگی اش ترسیم می شود. من این اهریمن زشت خو را نمیخواهم؛ خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم، در این سختی ها… شکیبا باشم


  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام آروم باشید لطفاً 

   درسته که صدر بار توبه کردید.    لغزش داشتین... ببینید شما از ته قلبتون دوست نداشتید پاک باشید خواهرم  شما باید یه تصمیم جدی بگیرید به سوی پاکی ابدی حرکت کنید باید برای پاکیتون تلااااااش کنید بجنگید برای پاکیتون و انقدرررر تلااااااش کنید تا به پاکیتون برسید ان شاء الله

   ببینید علت شکستتون چیه جلوش بگیرید نابودش کنید 

   منتظر موفقیتتون هستیم یاعلی 💗


   خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم

   قـطـب شیطانی ام با انرژی منفی اش میگوید: نمی توانی ، نا امید شو …

   و قطب خدایی ام وحی می کند که: می توانی کمی صبور باش.

   انتخاب من خداست، پس بردبار بودن را می پسندم.

   هر کس انتخابی دارد که بر مبنای آن ، زندگی اش ترسیم می شود. من این اهریمن زشت خو را نمیخواهم؛ خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم، در این سختی ها… شکیبا باشم. 365. سلام
  ی چیزیم بگم من...ی خانمی مشغول ب این کار بوده...بچش ک ب دنیا میاد انگشت وسطیش بزرگ تر از بقیه انگشتاش بوده...اینم ی معجزه و ترس از خدای بزرگ و نافرمانی هاش...