کد پرچم
10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی :: مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۲۰۰)

 1. سلام خیلی ازتون ممنونم منم میخوام ترک کنم نوشته هاتون خیلی تأثیر گذاشت حالا نوبت به خودمه شما کارتونو خوب انجام دادین بازم ازتون ممنونم🙂
 2. سلام منم همین الان تصمیم گرفتم ترک کنم لطفا برام دعا کنید چون خیلی روحیم از دست دادم از خداوند میخوام کمکم کنه:(
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   تو چه شب خوبی تصمیم به توبه گرفتید
   شب شهادت مولا و عزت و فخر کشورمون علی بن موسی الرضا
   ان شاءالله خود حضرت ضامنتون بشن
   چشم شما با مصمم بتشید روی عهدتون
   ماهام دعاگو هستیم.
 3. سلام من خیلی وقته میخوام ترک کنم ولی نمیشه و هی خ.ا میکنم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید ممنون
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام سادست 
   باید به کل روش ها خوب عمل کنی و توکل و توسل داشته باشی 
 4. سلام
  چند بار توبه کردم و توبه شکستم😢 ولی الان ۵ روزه پاکم و به امید خدا و دعای ۱۴ معصوم و شما عزیزان میخوام پاکی ابدی داشته باشم.
  خدایار و نگهدارتون ایشالله هممنون این کاره زشت و کریه رو که از یک مسلمان بعیده به زودی کنار بزاریم.
  خدا یار و نگهدارتون🤗🤗🤗
 5. سلام.من آدمی بودم که تقریبا هرروز میزدم.ازخودم بدم میومد.نمیدونستم دارم چیکارمیکنم.ضعیف شده بودم.همیشه بابام بهم میگفت چراکم جونی.ولی یه روزیه جرقه ای توززهنم خوردکه ترک کنم.الآن چهارروزه پاکم وبادیدن این روش هامیخوام تعدادروزهاروزیادکنم.مرسی ازاین روش هات.واقعا هرچی میخوای خدابهت بده.برام دعاکنیدکه ترک کنم.یاعلی
 6. همین یه یه ساعت پیش این کارو انجام دادم..ولی بعد از اینکه وارد سایتتون شدم تصمیم گرفتم ترکش کنم..واسم دعا کنین..خداجون کمکم کن
  • پاسخ:

   وحید
   سلام دوست عزیز ، از اینکه تصمیم گرفتی این کار وترک کنی خوشحالمون کردی حتما در تصمیمت جدی باش وبعد از بدست اوردن موفقیت هات مواظب شیطان وشیطان صفتان باش که خیلی حسودند ونمی ذارند وتحمل ندارند که تو به راه راست رهنمون گردی
 7. سلام به همه دوستان گل من تا امروز 4روزه ترک کردم خیلی احساس خوبی دارم درضمن من همکارخودمو که باهاش کار میکنم دعوت به این کار کردم اخه بنده خدا خیلی وقت بود افتاده بود تو این کار درضمن الان به هیچ عنوان بهش فکرنمیکنم خدایا شکرت
  • پاسخ:

   وحید 
   سلام ازاینکه بعد از ترک احساسات خوب بهت دست میده این جایزه خدا جون برای ترکته که به محض ورود به روزهای بیشتر ای جایزه ات نیز بیشتر وبیشتر می گردد موفقیتهایی در زندگی برات ایجاد میشه که باور نمی کنی فقط مواظب شیا طین باش تا احساسات خوب از دستت در نیاره به دوستانت هم کمک بکن ولی سعی کن گناهت را به اونها نفهمونی.
 8. یه بی چاره

  سلام من یک دانش اموز پایه هشتم هستم از 7ماه پیش دچار این برنامه شدم تا اینکه هفته پیش با سایت شما اشناشدم تلاش کردم ولی شکست خوردم چیکار کنم نمازم را هم میخونم لطفاجواب بدید
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ناامید نباشید بلند شید یه یاعلی بگید و دوباره شروع کنید یادتون باشه سرباز امام زمان شکست ناپذیره شاید زمین بخوره ولی شکست هرگز 
   دوتا سوال از شما دارم
   1 معنی ایه الم یعلم بان الله یری؟
   2با این همه گناه آیا خدا آبروتون برده؟
 9. سلام من تونستم هفت روزدووم بیارم ولی نمیدونم چی شد یکهو نتونستم خودم رو کنترل کنم میخواهم دوباره شروع کنم لطفا برام دعا کنید
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام علیکم برادر عزیز 
   همین که ناامید نشدید و می خواید از نو شروع کنید عالیه .
   حتما عوامل شکست قبلیتون رو بررسی کنید تا دوباره دچار اشتباه نشین.
   ان شالله که موفق باشین
 10. از مدیریت (وحید رفیعی) خطاب به کاربر محترم اقا میثم
  خیلی ازتون عذر می خوام که نتونستم جوابتون را زود بدم البته عذر بنده را به دلیل تشرف به کربلا وعتبات را پذیرا باشید در جواب ۴ ابان جنابعالی عرض کنم که اگه به هر عنوان نگاه کردن به فیلم ویا عکس مستهجن موجب نگردد که منی از شما خارج بشه توبه تون شکسته نشده و خروج این مایع مستلزم پاشیدن و سستی کامل بدن می باشد در غیر اینصورت ممکن مذی بوده باشه ودر ضمن چون اصلا متاسفانه نگاه به این تصاویر همیشه موجب انحراف وبلاخره منجر به خود ارضایی خواهد شد لذا از شما تقاضا داریم جدا از مسایل تحریک کننده خود کاملا خودداری فرمایید . ان شالله پاکیتون ابدیت پیدا کنه .
 11. یه بدبخت خاک برسر

  سلام.
  دوستان عزیز از من به شما نصیحت.
  من خودم سه سال خ.ا میکردم.
  دیشب بعد اینکه جق زدم
  واقعا احساس گناه میکردم و میترسیدم خدا منو نبخشه.
  شب بود همه جا تاریک بود.
  از اتاق که اومدم بیرون یه چیزی دیدم شبیه جن بود واقعا خیلی ترسناک بود تو یه لحظه ضربان قلبم بالا رفت و افتادم زمین..
  فکر میکنم این یعنی خدا بهم هشدار داده و دیگه واقعا میخوام ترک کنم..
  یاحق برام دعا کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام بسیار خوشحال هستیم از اینکه میخواید روزهای پاکیتون رو شروع کنید 
   این پاکی با قدرت ابدی خواهد شد
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   اااااااا 
   چرا لعنت 
   نگید این حرفو 
   اشکال نداره فدای سرتون 
   دوباره شروع میکنید 
   الان آروم باشید 
   عوامل شکست رو شناسایی کنید 
   بعد شروع کنید به حذف کردنشون 
   خواهشا به خودتون توهین نکنید تا وقتی که خودتون رو دست کم بگیرید و تخریب کنید نمیتونید به چیزی که میخواید برسید 

   سوالی بود من در خدمتم 
   ناراحت نباشید 
   دوباره از اول استارت بزنید 
 12. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ای بابا اخه یه مشکلیم هست اینه که ادم از در میره بیرون انقد ***** **** ****** ** *** ******* ** *** *** *** *****
 13. سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.
  من بار ها و بارها برای اینکار سعی کردیم.یبار تا ۲۰روز و یبار هم تا ۱۰ روز تونستم تحمل کنم و بعد از اون دو سه بار ۵ تا ۶ روز موندم ولی بازم نمیتونم ترک کنم

  دیگه خسته شدم
  از امروز میخوام تصمیم جدی جدی بگیرم.کمکم کنید


  ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلااااااااام
   به به یه نفر دیگه که عزمشو جزم کرده که  پاک پاک بشه😍
   مطمئنیم که اینبار از پسش برمیای چون تصمیمت جدیه👊🏻
   اینبار ما هم پیشتیم 
   به خدا توکل کنو قدمای بزرگتر بردار
   که داری وارد یه مسیر بزرگ میشی😍
   خوشا به سعادتت چونکه داری تولد دوباره رو تجربه میکنی
   موفق باشی داداش گل🌹🙏🏻
 14. سلام امروز روز دوممه ولی همش میترسم که در اینده مثلا بعد از ۱۵ روز دوباره بزنم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش امیر حسین
   به به چه عالی! آفرین به ارادت!
   اگه که همه ی روش هارو مو به مو انجام بدی و هیچوقتم ازشون غافل نشی،
   و مهم تر از همه به فکرت اجازه ندی هرجا دلش خواست بره،
   مطمئن باش میتونی تا ابد پاک باشی!
   من میدونم که این دفعه موفق میشی!
   مردونه با شیطان بجنگ و شکستش بده!
 15. سلام
  بعد از 70 روز پاکی گند زدم یه مدت تو سایت نیومدم فک کنم دلیلش همین بود دوباره گرفتارشدم چن وقته میخام دوباره قدمهامو محکم بردارم خدا منو ببخش
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلامممممم داداش محمود
   اشکالی نداره دوباره به خدا توکل کن و این بار با اعتماد به نفس و اراده ی بیشتری برای هدفت تلاش کن
   موفق باشی
 16. من ۲۳سالمه به خدا دارم دیوونه میشم کمکم کنید شهوتم خیلی زیاده اصلا نمی تونم جلوی خودمو بگیرم بید چه کار کنم
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام
   مطالب سایت ما و راهکارهایی که برای کنترل شهوت نوشتیم رو مطالعه کن و حتما به انجام اونها پایبند باش
   به زودی شاهد تاثیرش خواهی بود
   موفق باشی
 17. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  شایدبااین روش هابتونم ترک کنم ولی وقتی یادم میوفته ** **** ***** ناامیدمیشم
  همیشه فکرمیکنم من توهمین سن هامیمیرم وزندگی نخواهم داشت یازندگی بسیارتلخ روخدابرام میسازه
  ***** **** ***** **** *** ** ****** ** **** *****
 18. سلام تو روخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم هرچی که شهوت برانگیزتوگوشیم بوده پاک کردم ولی لامصب فکرش میاد تو سرم چکارکنم شما بگید؟؟؟
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   اگه همین الان این اتفاق افتاده 
   اول چراغ اتاقتونو روشن کنید 
   برید وضو بگیرید 
   ۲ رکعت نماز بخونید 
   که مرتکب گناه نشید 
    جاتون هم عوض کنید برید پذیرایی بخوابید یا جای دیگه 
   سوره ی لقمان هم اگه تونستید بخونید 


   برای دور کردن این فکرا از روش کش پول  استفاده کنید یه کش دور مچتون بندازید و هر وقت فکرو خیال اومد سراغتون اونو بکشید و رها کنید 
   فکرتون هم خسته کنید مثلا یه کاری انجام بدید که نیاز به فکر داره مثل جدول حل کردن 
   کاری که فکر رو درگیر میکنه و نمیزاره به چیز دیگه ای فکر کنه .. 

   کارایی که گفتم رو انجام بدید 
   امیدوارم به دردتون بخوره 💐

 19. ببین ریزش مو،درد در کشاله ران و ناحیه تناسلی و گودی کمر همشون عوارض خود ارضایی هستن تنگی نفس و گودی کمر بیشتر برای اقایون هست تا خونوما برای ریزش موهم با این که عوارض خ.ا ولی ممکنه ژنتیکی ام باشه.
  نگران اینم نباشید اگه واقعا ترک کنید مطمئن باشید عوارضی که دارین کامل از بین میره فقط اوایل دوران ترک ممکنه درد زیادی تحمل کنید ولی بدونید وقتی کامل کامل ترک کنید مطمئن باشید عوارض کامل از بین میره و حتی ممکنه از قبلم بهتر بشید.
  این که همیشه منی خارج میشه رو میگن سیلاب منی این بخاطر افزایش تولید هورمون تو سن نوجوانی و بلوغ صورت میگیره این امر عادی هست و البته شماهم تو سن بلوغ هستین ولی اگه میخایین خیالتون از این موضوع کامل راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم برین دکتر.
  ولی چون سنتون کمه هر چی زودتر این کارو ترک کنید که هرچی سنتون بالاتر بره عوارضش بدتر میشه.
  موفق باشید
  • پاسخ:

   پانیذ:
   خیلی مچکریم ازتون بابت راهنماییاتون:)

 20. Akm_خواهشن جواب بدید به کل نکته ها

  سلام من ۱۵ سالم هست وخود ارضایی انجام میدادم من مدتیه که تصمیم گرفتم که ترک کنم من عوارض شدیدی گرفتم گودی کمر که فیزیو تراپی میرم ریزش مو تنگی نفس و درد شدید ناحیه تناسلیم و کشاله رانم (هردو طرف) که دارم داغونم میکنم خیلی ضعیف شدم بزور راه میرم من فک کنم که بی اختیار ابم میاد چون همش احساس میکنم در ناحیه التم یع تحولاتی ایجاد میشه و وقتی به خروجی التم دست میزنم مایع چسبناکی رو حس میکنم فک کنم اب منی چون تو این مدت که دیگه فیلم و عکس نگاه نمیکنم و فکرمو ازاد کردم هنوز که هنوزه عوارض جسمانی از بین نمیره و بیش تر میشه چکار کنم ایا مایع چسبناک که در نک التمه اب منی ایا بی اختیاری خروج منی بهم دست داده چطوری درمانش کنم خواهشن کمکم کنین واقعا دارم نابود میشم بدنم مال خودم نیست فقط درد دارم میکشم نمیفهمم کی روزا میگذره کمکم کنید دارم دیوانه میشم خواهشن به کل سوالام پاسخ بدید
  • پاسخ:

   مریم
   عوارض
   بینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
     پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
     فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله
   درباره خروج اب
   شرایط منی که باعث از بین رفتن توبه میشه
   1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود
   اگه این سه نشانه نبود اون اب منی نیست و مذی و کاملا پاکه 
   اگه بازم سوالی بود در خدمتم
 21. سلام من 23سالمه چندبار خاستم ترک کنم ولی نشد واقعا از امشب میخام ترک کنم به یاری امام حسین وخدا باورتون نمیشع خوشگل بودم ی هیکل قشنگی داشتم ولی الان چی .....؟؟ خدایا به امید خودت
  • پاسخ:

   محمد :
   یا حسین ع کمکش کن
 22. کاربر محترم ** Amk_خواهشن جواب بدید به کل نکته ها **
  پیام شما حذف نشده بلکه منتظر تایید تا بهتر پاسخ داده بشه
  پیشاپیش ممنون از صبوریتون
 23. سلام به آقا صادق

  آفرین به شما که تصمیم گرفتید ترک کنید
  موفق باشید در پناه خدا
  بهتون پیشنهاد میکنم
  سوره ی حمد بخونید باعث آرامش میشه
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   مرسی از شما 
 24. سلام دوستان صادق هستم از خوزستان بیست سالمه چند ساله خود ارضایی میکنم خیلی ااعصابمو خورد کرده از فردا شروع میکنم به ترک این کار به امید خدا
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   به به چه قدر خوب خیییلی هم عالی
   میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه اس 
   پس شما حتما میتونید و حتما از محرک ها دوری کنید و حتما فکر تون رو کنترل کنید
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   عه عه ما تو این وبلاگ ناامیدی نداریم اااااا 
   چرا ناامید هستید ؟ میشه مشکلتون رو بگید تا حل کنیم ؟
   بعد از هر سختی آسونی هست
 25. سلام برادر ببین اگ توجه کنی بیشتر بچه های این سایت تو سن کم این کارو انجام میدادن و بعد چندین سال خیلی پشیمونن حتی خود من میگم اگه بشه برگردم به عقب و تو همون سن کم این کارو ترک میکردم که هر چی از ابتلاتون به این کار بگذره بدونین ترکتون خیلی خیلی زیاد سخت میشه از همین جلوشو بگیر که سنت بالاتر رفت پیشمون نشی
  ببین وقتی میخایی این کارو انجام بدی خودتو سرگرم کن برو بیرون برو پیش خانوادت بشین یچیزی میگم ناراحت نشو فقط اگه واقعا تصمیمت جدی بود این کارو نمیکردی تو این راه باید با خودت رو راست باشی تصمیمت از ته دلت باشه
  • پاسخ:

   نارین خانم: 
   مرسی از شما
 26. سلام
  من ۱۴/۵ سالمه
  همین الان بعد از روز پونزده روز که خودمو نگه داشته بودم خراب کردم
  با خودم عهد کرده بودم
  خیلی‌خوب پیش میرفتم
  با خودم میگفتم این دفعه تا صد سال دیگه هم خود ارضایی نمیکنم
  ولی........
  خیلی پشیمونم
  جالبه کسی از من تو مدرسه مذهبی تر نیست
  تعریف از خود نباشه
  توی سطح مشهد قرانم یکه
  حافظ هم هستم
  ولی حیف ..........
  درسته مذهبی هستم
  برای امام حسین گریه میکنم
  ولی فکر میکنم مذهبی نما هستم
  به نظرتون راهی هست؟
  خیلی تنهام
  لطفا دلداریم بدین!!!!
  مرسی از سایتتون😘😘
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو برید و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
 27. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من ایمانم ضعیفه ولی پشتکار تا دلت بخواد
  قبل سربازی یعنی دوسال پیش پشت همین صندلی
  که نشستم تصمیم گرفتم نزنم "نزدم"الان چهار ماهه سربازیم تموم شده به خودم افتخار ***** *** **** ** **** ******** ** *** ***** *** ******
  ******* ** **** *** *** **** *** ** ** **** ****** *** ** ** **** ** ** **** *** **** ****
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خیلی هم عالی که ارادتون خوبه
   اما متوجه منظورتون نشدم
   یعنی با ترک یه گناه به گناه بدتر دچار شدید؟؟؟
   دوست گرامی همه ما که دین داریم راهمون مشخصه
   پس دست و پا زدن و مقاومت کردن های بیجا راه به جایی نخواهد برد
   پس شما هم تو هر زمینه در جهت دینداریتون مشکلی دارید عنوان کنید تا تونستیم کمک کنیم.
   این ذکر رو هم زیاد بگید:
   * یا خیر حبیب و محبوب صل علی محمد و آل محمد*
 28. سلام،تمامی مطالب و سخنات عالی بود ولی بعضی کانال ها و پیج ها و حتی وب سایت ها با خبرهای دروغی که پخش میکنند باعث ناامیدی شدید بین همه میشن و کلا دل آدم رو از خدا و همه چی میزنند.و منم کلا حالم از این طور کانال های دروغگو و پیج های دروغگو و وب سایت های دروغگو که با دروغ مردم رو خر میکنند تا بیان توی کانال و پیج و وب سایت کثیفشون کنم،بدم میاد و اعصابم رو بهم میریزند.این هرب شیطان/هزب ابلیس.تشکر
  از مطالب خوبتون،خدانگهدار
  • پاسخ:

   مریم
   سلام قابلتون نداشت
   پاکیتون ابدی
 29. یکی که همین الان ترک کرده

  سلام من دومین باره که ترک میکنم من الان ساعت ۹:۱۵ تصمیم گرفتم ترک کنم ممنون از سایتتون که به ما دلگرمی میدید وامیدار میکنید واسم دعا تا موفق بشم واز این عادت خیلی بد رها یابم

  سربلند باشید

  یا علی
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلااااام
   به به خیلی خوشالیم که میخواین وارد جمع ما بشین و یه قدم به خدا نزدیک بشین
   حال دلتون همیشه خووووووووووووب
   راستی اگه خواستین یه پیام خصوصی بهمون بدین تا اسمتونو وارد جدول کنیم:))
   موفق باشین
 30. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  راستی یک سوال دیگه آیا درون مدرسه *** *** گرفته میشود؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خیر
   چنین تستی وجود نداره
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله عالیه
   ^_^
 31. ببخشید من 14/5 سالمه ولی نمیتوانم ترک کنم هر کاری میکنم نمیشه
  یک سوال دیگه اگر به سن تکلیف بریسیم و باز هم به این آدت بد ادامه بدیم حرام است ؟؟

  آیا با خودارضایی ذهنمون هم ضعیف میشه ؟؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بله این گناه کلا حرام هست
   و تاثیر ردی هم روی جسم داره و هم روی فکر و ذهن
   شما روش یایت رو بخونید و بهش عمل کنید
   ترک هم خواهید کرد
   تا ین کمی دارید بفکر باشید
   شما از این انرژی میتونید برای رسیدن به اهدافتون تو آینده استفاده کنید.
 32. سلام. میخواستم بدونم بعد از ترک خود ارضایی تمام اوارض آن از بین میره؟
  • پاسخ:

   زینب سادات:  بله. عوارض بعد از ترک خود به خود از بین میره
  • پاسخ:

   پانیذ:
   عالیه داداش انشاللا موفق بشین
   این لینکو کامل مطالعه کنین http://tobe94.blog.ir/post/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%AB%D8%A7%D8%A8%D8%AA
   باز اگه سوالی بود ما در خدمتتون هستیم
   یا علی
  • پاسخ:

   یـا ابـاصـالـح الـمـهـدی :

   سلام علیکم برادرم 
   ناآمید نباشید 
   عیبی نداره مشکلی نیس که صدبار توبه شکستی بازآ 
   انشاءالله اندفعه حتماً به موفقیت میرسی 
   بگرد نقطه ضعف شیطان پیدا کن حتماً موفق خواهی شد به امید پروردگار متعال خدااا پشت پناهتووووووووون 
   منتظر موفقیتتون هستیم یاعلی 
 33. سلام من خیلی برای ترک الاش کردم و موفق نشدم هردفعه انگار یکی میگه برو انجام بده من واقعا نمیدونم چی کار کنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست خوبم
   ببینید باید دقت کنید ببینید این شکستها از کجا ناشی میشه؟ از کجا دارید ضربه میخورید؟
   اون روزنه ی فعال شدن شهوت رو پیدا کنید، و از همون ابتدا که بخواد فعال بشه و شروع بشه، جلوش رو بگیرید. حالا هرچیزی که هست: نگاه حرام، استفاده های ناصحیح از موبایل، افکار آلوده....
   چون اگر از اولش این کار رو نکنید و بذارید اون احساس شهوت بیشتر بشه، دیگه بعدش کنترلش خیلی سخت میشه و عقل انسان نمیتونه فعال باشه و فرمان بده.

   و در کنارش نذارید وقتهاتون خالی باشه.

   روش ترک رو هم اگر نخوندید، حتما مطالعه کنید

   برای دیدنش، اینجا کلیک کنید
 34. یه خستهههه

  من اخه 13سال بیشتر ندارم میترسم عقیم بشم و هزار تا درد سر دیگه
  خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نشده
  جهنم اینم هزار و یکمین بار بازم سعی میکنم
  خدا خودش کمکم کنه
  شما هم واسم دعا کنید
  راستی من کمرم به مدت دوروزه که درد شدید دارم ایا علتش خود ارضاییه ؟ چطور درمان کنم ؟
  ممنون میشم کمک کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اصلا نگران نباشبد هر چی مصلحت باشه همون میشه 
   برای درد کمر ، استراحت کنید ، گرم نگهدارید ،  چیز سنگین بلند نکنید و اگه خب نشد به پزشک مراجعه کنید
 35. سلام من خواستم یک چیزی بگم ولی بستگی به خودتون داره که آیا درسته یا نه نگاه هیچ وقت هیچ وقت فکر نکنید اونی که ترک کرده بهتر توه چرا الان بهت میگم مثلا تو اولین بار که جلق زدی با الان که میزنی مقایسه کن خوب خودت میگی اولین بار بیشتر حال میکردم خوب دلیلش می گم چون هر بار انجام میدید هسش کمتر و کمتر میشه که در آخر مشکلاتی پیش میاد حالا فهمیدید آون چطور ترک کرده چون 6 سال زده و دیگه حال نمیکنه بخاطر همین ترک کرده ولی بدون تویی که الان ترک بکنی ثوابش بیشتر است چون یه زندگی خوبی که میخوای میگیری قول میدم ولی خودت با دستای خودت زندگی خراب نکن همیشه آگه شکست خوردی تسلیم نشو بگو من هنوز وقت دارم بعضیا درست میگن ما ترک میکنیم ولی تا کی حرفتو قبول دارم ولی نه برای من برای خدا ترکش کن باید بترسی اینکه یه روزی عقیم نشی بعضیا میگن خارجی گفتن مضر نیست خوب جوابتو میگم همیشه حرفایی که میزنن صدرصد نیست بلکه گفتن هنوز اثبات نشده که مضر است اینو بدونین و نزارید بعضبا گولتون بزنن
  • پاسخ:

   مریم
   بسیااار ممنون از شما
  • پاسخ:

   مریم
   چت ممنوع دوست عزیز
 36. یه پسر ترک کرده

  به اروین :
  سلام . درود بر شما آفرین که بالاخره راه سعادت و عاقبت به خیری رو پیدا کردی ‌امیدوارم در این راه ثابت قدم باشی .
  فقط یه سوال شما چرا از احتلام توی خواب بدتون میاد ؟
  محتلم شدن توی خواب هیچ گناه و ضرری نداره و خیلی ام برای سلامتی مفیده .
  در ضمن این نکته رو هم بگم که اون خوابی که شما موقع محتلم شدن توی خواب میبینی ؛ به هیچ وجه توی حالت بیداری برای شما تحریک کننده نیست . این یه موضوع شرعی و علمیه .
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   مرسی از شما 💐
 37. سلام خسته نباشید من سه ماهه پاکم الان حس خیلی خوبی دارم ورزش رو به برنامم اضافه کردم و مدرسه و کلاسم دارم دیگه وقت این کارا را ندارم خداروشکر نمازم هم حدود یکی دوماهه هست . از موقعی که اون دعای مخصوص احتلام رو میخونم شبها با ارامش میخوابم .... از دیدن روی یک نامحرم تو خیابون جلوگیری میکنم و میگم خدا از همه زیبا تره پس برای خدا بهشون نگاه نمیکنم ....بیشتر دوستام که قبلا اینکار رو نمیکردن الان شدن مثل سه ماه پیش من و متاسفانه واسه هم فیلم های ناجور میفرستن ....اگرم بخوام ازشون فاصله بگیرم کلا تنها میشم ...اما موقعی که اینکار رو میکنن خودمو میزنم به کوچه علی چپ ...من بهشون خیلی تذکر میدم که برادر من اینکار گناهه ها ..این کار واست ضرر داره...در اینده بچه دار نمیشیا....یکیشون که باشگاه والیبال میره بهش میگم این کار رو ورزشت اثر میذاره و.....تذکرات لازم رو بهشون میدم ...
  الان دیگه اصلا خودبه خود از دیدن فیلم ها ... فکر های ناجور.... حتی توی خواب خواب حوری دیدم اونو کنار زدم تو خواب فریاد زدم من فقط عاشققق خدا هستمممم. و دچار احتلامم نشدم . نمازم وقتی شروع میشه ...تامیگم بسم الله یه چیزی قلبمو فشار میده انگار و مخصوصا وقتی تمام حواسم به خدا هست این اتفاق میفته ...واقعا حضور خدارو حس کردم
  و صدقاتم یادم نمیره و تصمیم دارم علاوه بر اینها کار های دیگه ی خدا پسند انجام بدم مثلا حفظ کردن قرآن ...هرگونه کمک به نیازمندان....احترام و نیکی بیشتر به پدر ومادر ... دوستی با مومنان و....
  ببخشید خیلی حرف زدم سرتون رو درد اوردم اخه اینها حرف های دلمه منم تنهام همیشه نمیدونم به کی بگم مجبور میشم یه جا همه رو خالی کنم ...ممنون از سایت خوبتون ...خیلی کمکم کرد سلامت و تندرست باشید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست گرامی.بهترین جملات رو شنیدیم
   این عشق و دلدادگیتون به محبوب مبارک
   واقعا همینه
   و من یتق الله یجعل له مخرجا.
   براتون آرزوی موفقیت های روز افزون داریم
   مراقب پاکی ارزشمندتون باشید.
   برامون دعا کنید.
   یا حق‌.
 38. یه پسر ترک کرده

  به روسیاه :
  سلام . متاسفانه زمان ابتلای شما به اینکار خیلی زیاده . ۶ سال زمان زیادیه . باید هرچه سریع تر نسبت به ترک و توبه اقدام کنید . دوستی اهل بیت و ائمه خیلی خوبه ولی برای رسیدن به ائمه باید پاک شد . شما که قبلا تونستید ۲ ماه رو پاک بمونید پس الانم میتونید .
  از عوامل تحریک دوری کنید و به خدا توکل کنید .
  • پاسخ:

   نارین خانم: 
   مرسی از شما 
   هیچ وقت برای شروع دیر نیست 💐
 39. به یه خسته:
  دوست گلم،این خودش از اون بدتره
  میزاریمش کنار
  مگه ن دوستان؟!
 40. سلام
  ممنون بابت همه چی
  راستش من خیلی وقته اینکارو میکنم
  روم سیاه حدود 6 سال
  تاسف بیشتر اینجاست ک من مذهبیم و خیلی خدا و ائمه رو دوست دارم،خیلی
  حدود سه سال پیش ب مدت دو ماه پاک بودم،اما😔😔😔
  خیلی وقتا از ته دل گفتم خدایا غلط کردم
  اما شیطون و جامعه از من قوی تر بودن
  اما نا امید نیسم
  چون نا امیدی از درگاه خدا از این گناه هم بدتر
  لطفا همه دوستان کمکم کنید
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   اگه تازه اومدید اینجا پست ثابت رو مطالعه کنید 
   اگر هم جزو کاربرهای قدیمی هستید که باروش ترک آشنایی دارید 
   و مطمئن باشید همین دوست داری ائمه باعث ترک کردنتون میشه 
   اینم بدونید هیچ وقت برای شروع دیر نیست 
   خیلی عالیه که نا امید نیستید 
   این حس ندامت هم عالیه 
   سوالی بود در خدمتم 💐
 41. یه خستهههههه

  دوبارههههههه دوبارهههههههه چراااا نمیتونمممممممممممممم چرااااااااااااااااااااااااااااااا این دفعه هزارمهههههه هی توبه هی برگشت به این کار هی توبه هی... نمیشه دیگه فک نکنم توبه ام قبول شه دیگه خستم خستههههه دیگه راهش فقط خود کشیه اح
  • پاسخ:

   مریم
   سلام عه ما تو این وبلاگ ناامید نداریماااااا
   از شکست تون درست بکیر یعنس اینکه بدون پی باعث شده که شما شکست بخورید و بعد از این درس گرفته شده حسابی استفاده کن و حتما کنترل  فکر داشته باش که مطمئنا پاک خواهید شد
 42. سلام ممنون از وبلاگ خوبتون من پنج روزه ترک کردم و بخاطر مطالب خوبتون اصلا برام سخت نبود انشاالاه همه کسانی که عادت به این کار غلط دارند پاک میشوند
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   پنجمین روز قشنگ و پاک تون مباررررر‌ک باشه
   این مطالب قابل شما رو نداره
   ممنون از دعاتون پاکیتون ابدی
 43. یه پسر ترک کرده

  به Amk :
  خوب پس با توجه به مدت زمان ابتلا تون به خودارضایی ؛ شما مشکل فوران منی و سیلان منی و بی اختیاری منی ندارید چون این مشکلات در افرادی ایجاد میشه که مدت زمان ابتلا شون خیلی زیاده . به احتمال زیاد اون مایعی که ازتون خارج میشه ؛ مایع مذی یا پیش آب هست که بیرنگه و بر اثر تحریک خارج میشه و گناه و ضرر هم نداره . ولی شما باید سعی کنید که خودتون رو تحریک نکنید و از عوامل تحریک دوری کنید .
  • پاسخ:

   نارین خانم: 
   مرسی از شما 💐
 44. جواب من به یه پسر ترک کرده_ من ۱۵ سالمه یادم نیست فک کنم دو یا سه سال ولی نه پی در پی بعضی روز ها اما این سال فک کنم بیش تر شد که دارم ترکش میکنم
 45. به بنده خدا

  سلام بله میتونه بدلیل خ. ا باشه ولی در کل علل مختلفی باعثش میشن ، برای مثال ، خستکی ، اختلال در خواب، مصرف زیاد کافئین ، کمخونی فقر اهن و... .
 46. یه پسر ترک کرده

  به بنده خدا :
  سلام . بله گودی و سیاهی زیر چشم یکی از عوارض خودارضاییه . بعد از ترک کردن بهتر میشه و رو به بهبودی میره .
  البته از کرم ها و روشن کننده های دور چشم هم میتونید استفاده کنید .
  • پاسخ:

   نارین خانم: 
   مرسی ازشما 
 47. سلام دوستان میخواستم بدونم آیا دلیل گودی و سیاهی زیر چشم مال همین کاراست و راه درمان و بهبودی چیه؟ ممنون ☺
  • پاسخ:

   سلام اگر کسی که مدتی است یا سالیان زیادی است که معتاد به استمنا یا خودارضایی کردن شده ، به مرور زمان ، تغییراتی رو در خودش احساس می کنه ، تغییرات جسمی وظاهری از جمله رنگ پریدگی و زردی قیافه ، کبودی و سیاهی و گودی زیر چشمتم از جمله ی همین موارده
   موفق باشی
   مجنون حسین
 48. جواب من به حرف_ یه پسر ترک کرده : واقعیتش نمیدنم اب منی هست یا نه ولی چسبناکه من از خروجی التم که دست میزنم میفهمم چکار کنم میخوام ترک کنم واگه دقت کنین وقتی ادم خود ارضایی میکنه یه حال بدی پیدا میکنه و بدنش درد میگیره من همیشه این حسو دارم و دارم دیوانه میشم خدا شاهده بعضی وقتا فکر خودکشی به سرم میزنه چکار کنم و اینکه شرایط رفتن به دکترم ندارم چون من فقط ۱۵ سالمه و اگه برم پدرو مادرم میفهمن چکار کنم با این حالی که نماز میخونم و ذهنمو ازاد کردم بازم بدنم درد میکنه و احساس میکنم که اب منی میاد بیرون ؟ کمکم کنید
 49. مهدی تراشی

  سلام
  به سهراب
  دوست گرامی
  شیطان فقط وسوسه میکنه و دعوت نامه میفرسته...
  اگه ما ارادمونو قوی کنیم میتونیم دعوتش رو رد کنیم...
  کنترل ذهن خیلی میتونه به ما کمک کنه...ما باید یادبگیریم که اجازه ندیم ذهنمون هرجا که خواست مارو ببره... روی این قضیه کار و تمرین کنیم.
  در طی روز از موارد تحریک کننده فاصله بگیرید.
  اگه موردی دیدین سریع موضوع رو عوض کنید و از اون موقعیت خارج بشین.
  مطمئن هستم همه ما یه سری کار مهم داریم که اغلب بهشون توجه نمیکنیم و راجبش خوب فکر نمیکنیم و وقتش که میرسه به مشکل بر میخوریم.
  رو موارد و کارهای مهم زندگیتون تمرکز کنید.
  شیطون قاتل نیست که...
  ما تو وجودمون هم خدا داریم هم شیطون... همون نفس خوب و بد رو میگم...ببخشید اصطلاح درستش یادم نیست.
  اون نفس بد ماست که منتظر دعوت شیطونه تا دنبالش بره و مارو هم به گناه بکشونه کنه...
  شما تلاش کن که فکرت رو کنترل کنی و خ.ا رو کنار بذاری. یه چند وقتی زمان میبره ولی صبور باش و با توکل بر خداوند به راحت ادامه بده. اگه شکست خوردی دلیلش رو پیدا کن و دوباره از نو شروع کن
  یا حق
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   مرسی از شما 💐
 50. یه پسر ترک کرده

  به Amk :
  سلام . خیلی خوبه که نماز رو شروع کردین آفرین . اگه این مشکلی که گفتین واقعا بی اختیاری و عدم کنترل (منی) باشه ؛ یه اختلال جدیه که یکی از عوارض خودارضاییه . البته امکان داره اون آبی که خارج میشه آب مذی یا پیش آب باشه که بیرنگه و چسبناکه ؛ اگه مذی باشه که بر اثر تحریک بیرون میاد جای نگرانی نیست . ولی اگه منی باشه مشکل بزرگیه و باید یه متخصص مراجعه کنید .
  مهمترین قدم برای بهبودی شما اینه که خودارضایی رو ترک کنید و توبه کنید . به خدا توکل کنید .
 51. یه پسر ترک کرده

  به سهراب :
  این چیزی که گفتین فقط یه وسوسه از طرف شیطانه . وقتی میخواید برید حمام یا دستشویی قبلش ذکر بگید و به خدا توکل کنید . توی حمام به مدت خیلی زیاد نمونید . اراده تون رو تقویت کنید .
 52. یه پسر ترک کرده

  به همون بدبخت :
  میشه فقط باید اراده ات رو قوی کنی و به خدا توکل کنی . اولش یک کم سخته ولی وقتی بیفتی تو خط ترک کردن میبینی که خیلی راحت داری ترک میکنی
 53. سلام من خیلی دوس دارم خود ارضایی رو ول کنم و الان نماز خوندو هم شروع کردم اما الان فهمیدم که من بی اختیار اب منی دفع میکنم و بدم درد میگیره و خسته شدم نمیدونم چکار کنم ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنین چجوری با این مشکل خود ارضایی رو ول کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چقدر خوب که در ماه صفر توبه کردید
   قبول باشه توبتون و پاکیتون مستدام
   مطمین هستید که منی هست؟؟
   اگه دفع بی اختیار منی باشه که باید به پزشک اورولوژی مراجعه کنید‌.

   برای ترک هم که از روش سایت استفاده کنید.

   موفق باشید.
   یاحق

 54. به نام خدا
  سلام
  من هر موقع میرم دست شویی یا حمام تو دلم احساس میکنم که شیطان منو تهدید میکنه که اگه خ.ا نکنم من رو میکشه یا میره تو وجودم یا ......
  خلاصه تهدیدم میکنه من هم دیگر چاره جز خ.ا ندارم لطفا کمکم کنید
  ممنون 💖
  یا حق
  • پاسخ:

   مربم
   سلام 
   زمانی که حمام میرید ساعت دوش گرفتن رو کم کنید و حتما قرآن بخونید طوری که خودتون صدای خودتون رو بشنوید
   دستشویی هم سریع خارج بشید طور که احساس کنید کسی بیرون منتظر شما ست
 55. همون بدبخت

  سلام
  نمیشه نزد😂
  لعنت به این وسوسه ها
  خودت کمک کن ای خدا
  یا حق
  • پاسخ:

   مریم
   عه ما اینجا ناامیدی نداریم ااااا
   چرا که نشه حتما میشه
   فکر بد ممنون
   رفتن به لبه پرتگاه هم شدیدا ممنون این طور حتما میشه
   منتظرتون هسنیم ااااا
 56. یه پسر ترک کرده

  به بدبخت ترین :
  اولا اینو بدون که تو بدبخت ترین نیستی و قطعا بدبخت تر از تو ام هست . میشه مطمئن باش میشه نباید نا امید بشی . هر شکست مقدمه ی پیروزیه . هر چند بارم که شکست خوردی ناراحت نباش . یه توصیه بهت میکنم خیلی بهش فکر کن : الان که سنت کمه و مدت ابتلا شدنت کمه خیلی راحت تر میتدنی ترک کنی و عوارضش الان خیلی کمتره . دیگه خودت رو گول نزن . نگو یه بار دیگه انجام بدم بعدش ترک میکنم . این یه وسوسه از طرف شیطانه . دوباره توبه کن و ترک کن و به خدا توکل کن .
 57. بدبخت ترین

  نمیشه لعنتی نمیشه خیلی سخته
  هر کاری کنی بازم میزنی
  صد دفه توبه کردم ولی باز هم این گناهو مرتکب شدم
  من که سنم خیلی کمه بزرگ بشم چی میشه😢
  ای خدا خودت کمک کن
  شما هم دعام کنید
  یا حق
 58. کمکم کنین!

  سلام.26 روزه پاکم درسته فشار هام کم شده...ولی خیلی میترسم خراب کنم....ممنون از شما که راهنماییم کردین
  • پاسخ:

   وحید رفیعی 
   سلام اولا خیللللی بهت تیریک مگیم که به چله فقط ۱۴ روز مونذی! ود ثانی چرا میترسی خراب کنی؟ فقط نور چشمم از هرچی که تحریکت میکنه خودداری کن وسعی کن با نماز وقران وایمه زیاد انس بگیری اینها حتما نجات دهنده اند ودر ضمن قدر زحمت کشیده ات را خیلللللی بدون وانرا با هیچ چیز وهیچ کس معاوضه مکن. منتظر خبرهای موفقیت امیزت هستم.
 59. خدایا شکرت14 مین رو ز پاکی ام داره سپری میشه دوستان یک پیشنهاد دارم بعد از هر وعده نماز سروقت یک صفحه قران بخونید واقعا تاثیر اعجاب انگیزی داره اصلا نمیزاره فکرتون منحرف شه حتی اگر تنها باشید و ایه الکرسی زیاد بخونید برای منم دعا کنید که دیگه سمت این کار شیطانی نرم خدا همرو هدایت کنه
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام محمد رضا جان، ممنون از نصایح مفید وارزند ات ، همینطوری که می گید ، قران زنده است ، روح داره وخدا توسط ان با ما حرف میزنه،هیچ کس نمیتونه انرا مس کنه مگه انسانهای پاک،محمد رضا حتما دعات می کنم در ضمن داداش محتاج دعات هستیم.
 60. مهدی تراشی

  سلام
  منم یه جورایی این مشکل رو دارم.
  ولی یکی دوسالی میشه موقع ایستادن و راه رفتم سعی میکنیم روش درست رو پیاده کنم. (سینه جلو. سرشونه عقب) ولی سخته مدام باید حواسم باشه. بااین حال خب نسبت به قبل بهتر شدم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب الحمدلله
   صبور باشید
   خدا با ماست
 61. سلام من گودی کمر دارم و شنیدم که بر اثر خود ارضایی اینجوری شدم من خودارضایی رو یه مدته ول کردم و دارم باهاش میجنگم سوالم اینه که دارم میرم فیزیو تراپی و میترسم که دکتر بفهمه خود ارضایی کردم و به خانواده ام بگم ابروم بره چکار کنم و ایا با فیزیو تراپی خوب میشم و مشکلی نداره؟ خواهشن راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   گودی کمر علت های مختلفی داره
   پس نگران نباشید
   نه دکتر و نه خاتوادتون چیزی رو عنوان نخواهند کرد
   گودی کمرم با ورزش بهتر میشه
 62. سلام

  من میخوام ترک کنم
  دیدم نوشته بودید گروهی بهتره، ولی این که چیزی نیست که عمومی باشه و بشه به کسی گفت؟
  به هر حال مطالبی که نوشته بودید خیلی خوب بود و من تصمیم دارم از همین الان شروع کنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلاام 
   بسیار عالی که ترک رو شروع کردید 
   انشالله موفق باشید
 63. مهدی تراشی

  سلام
  به میثم
  یاد فیلم مامورلک افتادم...
  واسه بهشت رفتن اینقدر اسرار می کنید و فشار میارید که آدم از اون ور میزنه بیرون
  بهشت به زور سرنیزه که نمیشه...
  ولی خب بد نیست یکم تلاش کنیم. انصافا امکانات رفاهیش خیلی خیلی عالیه...ارزششو داره
  شما هم قدر تلاش خودت مایه بذار ضرر نمیکنی که هیچ چند برابر بهت برمیگرده...
  خدا کریمه...
  این همه گناه کردیم و دیدیم ثمرش را ...
  الباقی دیگه شما میدونی
  بازنم ناامید نشو داداش خوبم
  • پاسخ:

   مریم
   خدا بهشتی خییییییییلی بزرگ داره 
   و جهنمی بسیارررررررر کوچک
   ناامید نشید 
   چی شده ؟؟؟ 
 64. مهدی تراشی

  سلام
  به ناشناس
  مدل خوابیدن حتما مشکل داره...
  دستها کجان موقع خواب؟
  شاید لباس مناسب نیست (تنگه)
  دمای اتاق و ببخشید معده پر.... اتاق خیلی گرم و معده پر خطر داره...
  کارها و تفکرات قبل خواب...
  البته خواب چیز دیدن گناه نیست ولی اینکه ما کار کنیم که خواب چیز ببنیم بده و حالا گناه یا نه رو نمی دونم...
  دوست عزیز قبل خوابیدن و تو رختخواب می تونی:
  از ذکر یامُمیت استفاده کنی. دستت رو سینه بذار و ذکر رو بگو تا بخواب بری
  آیت الکرسی
  تسبیحات حضرت زهرا (س)
  شهادتین و سوره حمد و توحید به همراه تسبیحات اربعه و دعا برا خودتون و اطرافیان (این یه مورد ثواب زادی داره الآن فراموش کردم دقیقا چه کیفیتی داشت)
  و موارد دیگه
  یا حق
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر 
  • پاسخ:

   مریم
   سلام چی شده ؟؟
 65. سلام امروزچندتاعکس دیدم ودچارهیجان شدم واحساس کردم آلتم یه جوری شده یعنی لذت بردم ولی نه کاملا
  ازم مایع خارج شده ولی دست به آلتم نزدم
  نمیدونم این خودارضایی بود
  لطفاحوابموبدین
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام میثم جان، داداش گلم لطف کن به ما یه قولی بده که به این جور عکسها اصلا نگاه نکن،حیف تو نیست که نگاه پاکت را به چیزهای ناپاک الوده کنی، در ضمن زیاد نگران نباش به احتمال فراوان عمل خ،ا صورت نگرفته وفقط اب عشق ازت خارج شده ، که این اب نامش مذی وپاک ولی اگه خدای ناکرده به نگاهت ادامه بدی ممکن به کارهای باریک کشیده شه که واقعا پشیمانی به همراه داره میثم عزیز، یک لحظه هوسرانی معادل یک عمر پشیمانی
 66. سلام
  منی ک روزی دو یا سه بار این کارو میکردم ۲۸ روزه پاکم ولی تو خواب خیلی ارضا میشم میتونم بگم ۲ روزی ی بار لطفا ی راهکار برای ارضا نشدن در خواب بگین
  • پاسخ:

   مریم
   سلام خدا قوت بهتون این ۲۸ روز پاکی رو تبریک میگم انشالله ابدی بشید
   ارضا شدن در خواب اصلا مشکلی نیست و کاملا طلیعی و نیاز بدن اما حتما لازمه که غسل جنابت انجام بشه
   برای کمتر شدن لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
 67. یه پسر ترک کرده

  به یه کسی :
  سلام . متاسفانه زمان ابتلای شما به این کار خیلی زیاده . بابت گذشته تون متاسفم . خودارضایی گناه بزرگیه و ضرر های بسیار زیادی از نوع جسمی و جنسی و روحی داره . شما باید اراده تون رو تقویت کنید و از چیز هایی که تحریک تون میکنه دوری کنید . ضعیف شدن چشم و گودی زیر چشم هم از عوارض جسمی این کاره . در مورد بچه دار نشدن هم بله میتونه یکی از عوارض خودارضایی باشه ولی صد درصد نیست و نباید نگران باشید . با توجه به زمان بالای ابتلا و اعتیاد تون به اینکار و شرایطی که دارید ؛ دیگه فرصت آزمون و خطا برای شما وجود نداره . باید با یک عزم راسخ تصمیم به ترک بگیرید و به خدا توکل کنید . برای موفقیت در کنکور برای بهتر شدن روحیه و برای رسیدن به کسی که دوستش دارید ؛ ترک و توبه کنید .
 68. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من یک دخترم 18 سالمه و امسال پشت کنکور موندم و خیلی عذاب میکشم.باید بگم من از سه چهار سالگی به یک عادت بد دچار شدم واون ا****** ***** *** ** **** * ****** * **** **** *****.دلیل شروع این عمل هم این بود که من در همون کودکی از رابطه بین پدر مادرم مطلع میشدم ولی نمیدونستم چی کار میکنند و می خواستم کار اونها رو بکنم.تازه چند وقته فهمیدم عملی به اسم خ.ا وجود داره .بارها تصمیم گرفتم ترک کنم ولی نشدو نتونستم.راستش من اصلا نمیدونم دارم خ.ا میکنم یا نه.من یک نفر رو دوست دارم وخیلی می ترسم.از این که آسیبی بهم وارد شده باشه.یا این که بچه دار نشم.زیر چشمام خیلی گود افتاده البته من عینکی هستم.قد کوتاهی هم دارم که خب باعث آزار هم میشه.ومیدونم دانشگاه نرفتنم و کلی مشکلات دیگه ای که دارم به خاطر گناه های زیادمه.من چادریم نماز و روزه هامم انجام میدم و خیلی دوست دارم.بگین چیکار کنم.تاقبل از این که بدونم خ.ا چیه از سنگ کلیه می ترسیدم ولی الان وحشت ناک تره. برام دعا کنین و بگین چی کار کنم تاز این عادت مضخرف چندین ساله نجات پیدا کنم.من باید برم دانشگاه و درس بخونم تا به کسی که دوسش دارم و آرزوهام برسم. ممنون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:

   سلام دوست گرامی اول تعریف خ.ا رو میزارم که بخونید:

   استمناء(خود ارضایی)

   1- استمناء آن است که انسان با خود یا دیگری کاری کند که از او منی بیرون آید و در هیچ شرایطی جایز نیست. کسی که شرایط ازدواج برایش فراهم نیست و از نظر غریزه جنسی در سختی به سر می برد، به این بهانه نمی تواند دست به خودارضایی بزند. بنابراین اگر بر اثر نگاه به نامحرم و مناظر شهوت انگیز، دیدن عکس ها و فیلم های مبتذل، خواندن داستان و مطالب جنسی، گوش دادن به موسیقی مبتذل و ... شهوت بر او غالب شود و منی از او بیرون آید، مرتکب این گناه بزرگ شده است.

   2- خودارضایی و برانگیختن شهوت، حرام است؛ حتی اگر به حد خروج منی نرسد؛ البته در صورتی که منی خارج نشود، غسل واجب نمی شود.

   سیستانی: این عمل، به احتیاط واجب1 باید ترک شود.

   3- فکر شهوانی اگر به کار حرامی منجر شود، حرام است.

   خامنه ای: بنا بر احتیاط واجب1 باید از فکر شهوانی خود داری شود.


   خب حالا که خوندید و متوجه شدید که خ.ا هست.
   روش ترک سایت رو میزارم که با دقت بخونید:

   بهترین روش دنیا برای ترک استمنا *پست ثابت*

   روش خواندن نماز توبه

   ببینید اول باید هدف و انگیزتون مشخص باشه

   رضایت خدا

   شادی دل امام زمان

   سلامت جسم و روح

   تقویت اراده و اعتماد به نفس

   رسیدن به اهداف


   شما هدف های بزرگی دارید

   توبه کنید و از خدا بخواهید که ببخش تمام گناهانتون رو مخصوصا اوناییکه  از روی جهل و نادانی انجام دادید. و بهش قول بدید که هرگز این کارو نمیکنید.

   بعدش دیگه راهکارهای عمیلیتون رو انجام بدید.

   مثلا اگه عکس و فیلم یا کانال نامناسب دارید حذف کنید

   استفاده از اینترنت رو محدود کنید

   ورزش کنید

   و درستون رو خوب بخونید.

   نگران بچه دار نشدن هم نباشید. که این اتفاق نخواهد افتاد.یا 

   موفق خواهید شد به فضل خدا.

   یا حق.


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز از قسمت بالای صفحه سایت منو اومده به قسمت اعلام پاکی برید و هنونطوری که تو این بخش پیام گذاشتین اونجا هم متن پیامتون رو بنویسید و ارسال کنید.
 69. به ناشناس.بینام...

  آبجی یا داش گلم قدم اول غسل کن.قدم دوم بهش فک نکن.قدم سوم هروقت فکرتو درگیر کرد خودتو بزن کوچه علی چپ.آهنگ گوش کن بزن بیرون از جایی ک هستی.معزرت میخوام بی ادبیه ولی برو ادرار کن.انشالله ک موفق میشی و پاکیتو جشن میگیری
 70. من 15 سالمه حدود ی ساله خود ارضایی می کنم چطوری می تونم توبه کنم و ذهنم بیرونش کنم؟
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام نمیدونم که کیستی؟ وکاری هم ندارم که کیستی ولی لطفا هرکه هستی؟ هر چه هستی؟ این عمل شنیع را کنار بذار  چون اولهای کارت میتونی به راحتی کنار بذاری ولی بعدا که ادامه دادی روحت را تسخیر خواهد کرد وکنار گذاشتن ان بسیار سخت خواهد بود وبرای اینکه کنار بذاری به این موارد عمل کن
   ۱ _از ته دل توبه کن
   ۲_ غسل جنابت انجام بده
   ۳_ نمازهای واجبت را به جا بیاور
   ۴_از هر عمل که سبب تحریکت میشه جدا خودداری کن
   ۵_ موفقیت به دست امده ات را روز شماری کن و از ان مواظبت کن۰
   ۶_ هر عملی که تورا به خدا نزدیک کند انرا تا حدتوانت انجام ده
 71. به ناشناس.بینام...

  خدای تو خدای اون فاطمس ک پهلوس شکست ولی بازم دعا کرد برا مشرکا.
 72. بینامتون اومد اگه اشتباه نکنم روز سوم.حالت جنسی عالی.حالت جسمی کمی تا قسمتی ابری.حالت روحی خستم مث یه قایق شکستم.انشالله همه پاک باشن
  • پاسخ:

   مردسایه ها

   سلام خوبی؟؟شما چرا توی اعلام پاکی روزاتو نمیگین؟:)
 73. سلام بهم تبریک بگین
  منی ک روزی دو بار این کارو میکردم الان ۱۵ روزه دست به این کار نزدم
  خدایا شکرت👏👏
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااااام
   خدایاااااآاا شکرت
   ۱۵ مین روز پاکیتون مباررررررررک باشه
   الهی این روزهاتون ابدی بشه
 74. سلام ببخشید من یه سوال دارم من خیلی توبه وغسل کردم الان روحیم خیلی بالا هست میخوام ترک کنم میخوام بدونم دوباره میتونم غسل و توبه کنم آیا خدا منو میبخشه کمکم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام خدمت شما
   اگر صد بار شکستی توبه باز ای
   خدا همیشه منتظرتون هست
 75. امیر حسین

  با سلا من یک یک سوال داشتم از زبون یکی از فامیلمون دلیل اینکه خودش نیومد این سوال رو بپرسه این بود که نتونست سایت شما رو پپیدا کنه بگذریم سوال اینکه این برای غسل جنابت رفت استخر ولی یادش رفت قبل از اینکه بپره تو آب نیت رو به زبون بیاره ولی تو دلش به همین نیت پرید برا همین شک کرد دوباره پرید سوال اینکه غسل اولش درست بود یا نه


  یک سوال دیگه هم ست گه این سوال رو خودم دارم من چند وقت پیش رفته بودم حموم برا غسل جنابت کارم که تموم شد انگار اون احساس همیشگی رو نداشتم یک حسه دیگه احساس میگردم خدا غسلم رو نپذیرف البته این حس رو بعد از چند ساعت بعد از غسل پیدا کردم برا همین بهونه ای برا حموم دوباره نداشتم که غسل دوباره کنم تا دیروز دیروز رفتم دوباره غسل کردم سوال من اینه آیا غسل اول درست بو بااین که من احساس بدی داشتم وسوال دوم اینهکه غسل دوم گناه داره
 76. ی بنده خدایی

  خیلی ممنون از راهنماییاتتون من تمام فیلم های خودم را پاک کردم و 2 روزه که پاکم و نماز هام رو هم میخونم واقعا ممنون از راهنماییتان واقعا سایتتون عالیه

  ممنون🖐🖐🖐
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام از این تصمیم جنابعالی استقبال می کنیم همینطوری ادامه بدین پاکیتون حتمی است فقط مواظب شیطان لعین ورجیم ویاران وپیروانش باشید۰
 77. سلام من خیلی سعی کردم ترک کنم اما بعد شدید تر شد من هر هفته یک بار انجام می دادم اما الان شده هر دو روز چی کارکنم احساس می کنم خنگ ام خیلی زود فرا موش میکنم انگار الزایمر گرفتم دیدم تو شب خیلی کم شده اکثرایت سیا ه می بینم چی کار کنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام علیکم خواهر یا برادر عزیزم
   چقدر عالی که دارین شروع می کنین قطعا همین که از رحمت خداوند ناامید نشدید بهترین چیزه.چرا که ناامیدی گناه بزرگیه حتی بزرگ تر از خودارضایی.
   ان شالله که روز های دیگر رو هم در بخش اعلام پاکی و با یک اسم زیبا با موفقیت پشت سر بگذارید.
   التماس دعا
  • پاسخ:

   مریم
   کاملا درسته
 78. من ک دیگه روم نمیشه توبه کنم.ولی بچه ها مواظب خودتون باشید...
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااام
   خدا بخشنده تر از اینه که شما فکر میکنید توبه کنید و برید سمت خدا ، خدا حتما شما رو میبخشه 
   بیشتر از این خدا رو منتظر نزارید به جای حرف های ناامید کننده اعلام پاکی کنید
 79. به یه بنده خدایی

  سلام . سن شما و مدت ابتلای شما به این گناه خیلی کمه . اینو بدونید با گذشت زمان اعتیاد به این کار بیشتر میشه . از چیز هایی که تحریک تون میکنه دوری کنید و به خدا توکل کنید .
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   مرسی از شما 
 80. ی بنده خدایی

  سلام
  من 14 سال دارم_یک ساله دارم این عمل رو انجام میدم ولی بصورت 1 بار در هفته هر چی سعی میکنم انجام ندم نمیشه تو هفته بعد دوباره تحریک به انجامش میشم و بخدا انقدر پشیمون نیستم لطفا یه راهی به من پیشنهاد کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو برید و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
   و لطفا به تمامی نکات این پست ترک عمل کنید که انشالله پاکیتون ابدی بشه

   روش ترک استمناء

 81. سلام . بله درسته بهترین کار برای ترک کنترل فکر و ذهنه . درسته که سخته ولی باید تمرین کنی . از عوامل تحریک هم باید فاصله بگیری . درسته که شکست خوردی ولی نا امید نباش . دوباره از نو شروع کن . بعد از ترک حالت خیلی خوب میشه . در مورد اون حدیث پیامبر هم بله درسته کسی که این کار رو میکنه انگار با خودش ازدواج کرده . ولی نگران نباش اگه توبه کنی و ترک کنی خدا میبخشه
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از شما
 82. خ.ا کردن در سن بلوغ جلوی رشد قد رو میگیره . اگه این کار رو ترک نکنی امکان داره که قدت کامل رشد نکنه .
  • پاسخ:

   مریم
   سپااااس
 83. بله میتونه یکی از عوارض خ.ا باشه . دوست عزیز تو الان اول راهی ؛ پس خودت رو خیلی سریع از اینکار نجات بده . سریع توبه کن و ترک کن .
  • پاسخ:

   مریم
   سپااااس
 84. به امیر علی

  سلام . بله دیدن این فیلم ها در هر صورت اشکال داره و گناهه . ضرر زیادی ام داره چون باعث تحریک شما میشه و اگه ارضا نشه یعنی سرکوب شده . خودارضایی ام هم ضرر داره و هم گناه . پس بهتره خودتون رو تحریک نکنید که مجبور بشید خ.ا کنید .
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از شما
 85. داداشا و آبجیا...
  اگر عاشق و دلسوخته یه نفر هستید بدونید باید ب خدا نشون بدید تنهایید و مجردید.
  پیامبر میگه کسایی ک خ.ا میکنن با خودشون ازدواج میکنن.
  پس اگر شما با خودتون ازدواج کنید از وجود عشقتون خبری نیس.من دیگه از زندگی سیرم.چون با گناهایی ک کردم بعید میدونم با عشقم ازدواج کنم.ولی شما زودتر خودتونو نجات بدید و مثل من نشید.التماس دعا.یا حق...
  • پاسخ:

   مریم
   سلام درست میگید ناامید نشید لطفا
   شما هم شروع کنید برای هیچ کاری دیر تیست ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه اس
 86. من احمق امشب بعد۲۲ روز پاکی دوباره خودمو به نجاست کشوندم.چون دیگه فکرم راحتم نمیزاشت.توجیح نمیارم برای کارم.ولی خواهشا راه درمانو بگید نه راه ترکو...ممنون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو برید و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
 87. بهترین راه ترک خود ارضایی فکر نکردن به اونه...
  ولی توی هیچ سایتی ننوشته ک وقتی فکرت میره سمتش و هیچ جوره نمیتونی از فکرت بیرونش کنی چکار باید کنی.این نیاز از یجا باید ارضا بشه هرچقدر هم ک کنترلش کنی بازم باید یروز یجا تخلیه بشی.تخلیه بشی راه درست تخلیه این انرژی رو بدید وگرنه نگه داشتن و سرکوب و کنترل همشون بعد یه مدت آدمو بیشتر درگیر میکه...خدایا کمک هممون کن.خودت راه برطرف کردن این نیازوبزار جلومون.خدایا ب مجردا کمک کن...آمین
  • پاسخ:

   مریم
   سلام وقتی فکر وسوسه انگیز میاد سراغ تون محل رو ترک کنید یعنی لگه اتاق خواب هستید برید پذیرایی و یا ... و حتما انرژی که میخواید صرف خ.ا بشه رو صرف ورزش کردن کنید تا انرژی زائدتون تخیله بشه
  • پاسخ:

   یا لثارات لحسین:
   سلام
   بله رشد قدی آقایان تا ۲۱ سالگی ادامه داره.
   حتما ترک کنید.
 88. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام وقتی که من فوتبال بازی میکنم مهره کمرم میگیره *** ** *** *** **** **** اگه این کارو نکنم درست میشه خواهشن جواب بدید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام اگه دردش بخاطر خ.ا باشه بله خوب میشه.
   اما اگه حتی به دلیل خ.ا هم نباشه با اینکار تشدید میشه.
   پس بهتره تا خیلی تو باتلاق این گناه فرو نرفتید ترک کنید.
 89. سلام اگه فیلمهای بعد ببینیم ولی جق نزنیم اشکال داره با مه من ۱۵ روزه پاکم ولی عکسای بعد زیاد نگاه میکنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام فیلم ها همیشه باعث شکست و در نهایت خ.ا میشه چون روی افکار ادم تاثیر میزاره پس لطفا ریگه سمت این جور فیلم ها و عکس ها نرید و برای ترک این تصاویر چله بگیرید
   موفق باشید
 90. Amir. R
  بله ، البته زمانش در افراد متفاوته یکی یک ماه یکی هم بیشتر .
  البته دلایل مختلفه و صرفا فقط خ. ا دلیلش نیست مثلا بد خوابی ، تغذیه ناصحیح ، کم خونی فقر اهن ، استرس و حتی ارث میتونه باعثش باشه
  بهر حال شما کنار ترک از ماسک های خونگی مثل خیار هم استفاده کن مرتب ، ایشالا زودتر نتیجه میگیری
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   مرسی از شما 
 91. سلام 15 سالمه یک هفتست پاکم و تصمیم قاطع گرفتم که این کارو انجام ندم و به کمک خدا و خواندن نماز سروقت موفق بودم لطفا برام دعا کنید که پاک بمونم
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااام
   ایووووول یه هفته رو پاک‌پشت سر گذاشتیدااااا مبارکتون باشه
   و قبول باشه نماز های سر وقتتون انشالله این پاکی قشنگ ابدی بشه
 92. سلام من زیر چشمم خیلی گودی و سیاهی ایجاد شده آیا بعد از یک ماه ترک این گناه خوب میشه سفید میشه دیگه چروک و گودی از بین می‌ره لطفا جواب بدید ممنون.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام تمامی عوارض خ.ا بعد از انجام برخی از فرایند ها بدن مدتی بعد ار بین خواهد رفت و جای هیچ نگرانی نیست امانمیشه برای از بن رفتن عوارض مدت زمانی مشخصی کرد ولی مطمئن باشید از بین میره لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
 93. خیلی خوبه که تونستی یه ماه پاک بمونی . دلیل خارج شدن مذی اینه که خودتو تحریک میکنی . فکرتو کنترل کن و به تصاویر و مطالب مبتذل نگاه نکن و به نامحرم نگاه نکن .
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از کمک شما
 94. سلام من یک ماه خودارضایی نمی کنم و گاه اوغاتی هم مذیم میایید همش حوس خودارضایی را دارم چه کار کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   نذی که پاک هست اما در اثر تحریک خارج میشه
   روش ترک رو بخونید و طبق اون پیش برید
   تا این عادت بد رو ترک کنید.
 95. سلام. من بعد از 17 روز این کارو انجام دادم خیلی حالم گرفته فکر میکنم به درسام لطمه وارد میشه چی کار کنم یعنی دوباره از اول شروع کنم تورو خدا جواب بدید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام انشالله که توبه تون سر جاش باشه اما منی باید این سه ویژگی رو با هم داشته باشه  1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود
 96. سعی کن هر چه سریع تر خ.ا رو ترک کنی . خ.ا کردن باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی به خصوص برای شما که نامزد دارید میشه . ممکنه خدای نکرده باعث سرد مزاجی و سرد شدن نسبت به شوهرتون بشه
 97. سلام به کمکم کنین ..دوست عزیز تو که باخودت پدرکشتگی نداری که خودتو تو فشار میزاری یکی دوروز پاک میمونی بعدش از فشار زیاد دوباره روز از نو روزی از نو یبار بشین باخودت حرف بزن اونم منطقی بگو اخه یعنی چی اینکاری که من میکنم چه سودی به حالم داره جز یه لذت دو دقیقه ای زودگذرچی نصیبت میشه والا هیچی نفس ادمو به هرکار زشتی وادار میکنه تو به حرفش گوش نده یبار به نفس و شیطان درونت بگو کور خوندی همش حرف تو رو گوش کردم از لذت ابدی که خداس غافل شدم بینی شیطانو به خاک بمال باهاش بجنگ بزارربرات یه دشمن بشه که حتی دلت نخاد بهش فکرکنی چه برسه به عمل تو میتونی باور کن میتونی احساس میکنم سن زیادی هم نداری اگه تو این سن بری دنبال نفست از غافله عشق جا میمونی هربار که اینکارو انجام میدی یه سیلی محکم میزنی به مولامون .وختی فشار اومد بهت بگو یاعلی من نمیخام دیگه مولامو امام زمانمو ازخودم برنجونم برات دعا مکنم اگر لایق دعاکردن باشیم بازم میگم این کارارزششو نداره که مولاتو برنجونی یاحق درپناه خدا...
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   مرسی از شما 💐
 98. سلام من خیلی بدم تو هف ماه جمعن ده بارراینکارو کردم خیلی ناراحتم بااینکه نمازمو هم میخونم اما از دیروز حالم گرفته شد نمتونم حتی نمازمو بخونم تونمازهم فکرم هزارراه میره جز نماز چکارکنم خدامنو ببخشه خیلی توبه شکستم یعنی منو میبخشه
  من نامزد هم هستم ایا خیانت کردم تروخداکمکم کنیدعذاب وجدان خفم میکنه.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو نری و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
   و برای نماز هم‌معانی آیات رو حفظ کنید و در هین نماز خوندن به جای فکر کردن به مسائل بیهوده به معانی قشنگ این آیات توجه کنید 
   موفق باشید
 99. کمکم کنین

  سلام...15 روزه پاکم ولی خیلی بهم فشار میاد........لطفا یکی یه چیزی بگه که کمکم کنه
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااام
   ۱۵ روز پاک و قشنگ رو بهتون تبریک میگم کار شما خیییلی خوبه  و بعد اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو نری و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااام 
   شما باید تمام تلاش تون بکنید که اول عصبی نشید و دوم اینکه اگر هم عصبی شدید بتونید اون رو کاملا فکر تون رو کنترل کنید که سمت مسائل تحریک آمیز نره
   کنترل فکر ماثر ترین راه
   موفق باشید
 100. به وحید رفیعی:
  هدمت گرم انژی خوبی بهم دادی مطمئن باش تمام این کارهایی که گفتی رو انجام میدم و وقتی رو خالی نمیزارم.
  ممنون
  بازم ممنون
 101. سلام خسته نباشید
  ببخشید من بیشتراز یه هفته نمیتونم جلوی خودمو بگیرم هفته ای حداکثر یه بار خودارضایی میکنم و میخوام ک هفته ای یه بار هم نکنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلاام
   خب اول از هر چبزی خوب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
   و لطفا به تمامی نکات این پست ترک عمل کنید که انشالله پاکیتون ابدی بشه 
 102. سلام بنده بعد از دو سال یه بار یه هفته ترک کردم بعد دوباره مرتکب گناه شدم. الان دو روزه پاکم از آینده میترسم
  میترسم دوباره گناه کنم اگه میشه کمک یا روحیه ای بدید ممنون میشم.
  نظرات کاربران خیلی کمکم کرد ولی بازم میترسم.
  اگه میشه روحیه بدید ممنون میشم.
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   حمید رضای گلم سلام ازاینکه بعد دوسال به فکر ترک افتادی خیلی خوشحالم کردی ببین عزیزم نمازهات با دقت بخون اگه تونستی حداقل یه صفحه هر روز قران هم بخون بعد خودت را با چیزهای پاکی از قبیل ورزشرومطالعه کتب درسی ودینی وغیره مشغول کن در ضمن تصمیم جدی بگیر واراده اهنین برای خود ایجاد نما که دیگه به سراغ این کار زشت برا نخواهی گشت واز ایمه وخود خداهم که دوستداران واقعی ما هستند کمک بگیر مطمعن باش که موفق خواههههههی شد و همه تورا ازته دل دوستت خواهند داشت چون که دیگه محبوب خدایییییی
 103. سلام.خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون!!
  من ی دختر چادریم.تمامی اعمال دینی رو انجام میدادم!!اما متاسفانه از سن کم خودارضایی میکردم..احساس میکنم این باعث شده ک تو اعمالم کوتاهی کنم..از طرفی امار خودارضاییم خیلی زیاد شده دو 3 بار در روز!!
  چن بار تصمیم ب ترک گرفتم!!گاهی حتی 15 روز هم نداشتم!اما باز هم بعد چن وقتی ..
  نمیدونم باید چیکار کنم!!
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام خانومی از اینکه یه دختر چادری هستی نکته مثبت توست حداقل دیگران را تحریک نمیکنی ودر حق انها ظلم نمیکنی ولی ازاینکه از این عمل نتونستی رها بشی خیلی متاسف شدم یه پیشنهاد به شما دارم ازته دل توبه کن بعد از یک غسل یه نماز توبه هم بخون ویه تصمیم جدی بگیر که با این عمل زشت برای همیشه خداحافظی کنی از ته دل هم نمازت بخون ونفس خود به چیزهای خوب مشغول کن بهت قول میدم بعد از گذشت مدت مدید چنان ازته دل بهت شادی درون رواورد وگرههای زندگیت باز بشه که خودت باور نکنی فقط یه حداقل ان موفقیت اینه که همه از ته دل تورا دوست داشته وبرات احترام فراوان قایل بشند چون که محبوب خدا خواهی شد.وفقط اگه خدای ناکرده در این راه برات گرفتاریهای هم پیش بیاد اصلا نگران نباش چون به فرموده قران برای هر سختی خدای مهربان اسانی قرار داده خانومی هم بهشت دنیا وهم اخرت منتظر پاکانی مثل تواست بعد از درم پاکی اگه کل کرات اسمان وزمین را بهت بدند حاضر به ترک ان نخواهی بود این تجربیات برای خود من خیلی گران بدست امده است۰ به امید موفقیت هرچه روز افزون تو
 104. سلام ممنون که جواب منو دادید من گودی کمر دارم و کناره التم درد میکنه و واقعا ترسیدم و دوست دارم خوب شم و تازگی نماز خوندنو هم شروع کردم واقعا دوس دارم که ول کنم و فقط نیاز به کسی دارم که بتونم باهاش حرف بزنم خواهشن به این چند تا سوالم پاسخ بدید
  ۱_ایا عوارض خود ارضایی بعد از ترک به کامل از بین میرود
  ۲_من دارم ترک میکنم ولی بعضی وقتا حتی اگه یه لحظه چشم به یه عکس تحرک کننده میخوره سریع ارضا میشم واسه چه اینجوریم؟
  ۳_همش فکر میکنم عوارضش از بین نمیره و بعضی شبا خوابم نمیبره چکار کنم؟

  البته من دارم ترک میکنم ولی باز امید ندارم خواهش میکنم واسم دعا کنید
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام
   1- عوارض خودارضایی بستگی به اون شخص و قوای جسمانی اون فرد داره ممکنه یکی 3 تا مشکل داشته باشه یکی هیچی و یکی هم 10 تا پس بستگی به خود فرد و تاثیری که اون مشکل بر بدن میذاره داره حتی ممکنه مشکلات یه نفر بعد از ترک از بین بره اما یکی دیگه از بین نره و نیاز به درمان پزشکی داشته باشه
   2- جواب دادن به این سوالت سخته ولی فکر میکنم ذهنت شرطی شده به اینجور عکس ها و بهت توصیه میکنم تو چله ی ترک تصاویر مستهجن شرکت کنی
   3- به خدا توکل کن و امید داشته باش به اینکه تمام مشکلات بعد از ترک از بین خواهد رفت افکار منفی رو از خودت دور کن
 105. مهدی تراشی

  به کمکم کنین
  رفیق...خدا و انتقام!!!
  مشکل ما این روزا اینه که اینقدر از یاد خدا دور شدیم که دیگه نسبت به موارد و ایام معنوی واکنش نشون میدیم...
  به نقل از کتاب نصایح امام خمینی (ره) روی قلب ما رو حجاب پوشونده...
  واسه ما که به موسیقی و فیلم و عکس و این چیزا اونم بعضا از نوع ... عادت کردیم طول میکشه تا این حجاب برطرف بشه...
  همونطور که مدام آهنگ گوش میدیم و این چیز میزارو میبینیم و تکرار میکنیم...
  باید یاد خدا بودن رو هم مدام تکرار کنیم تا لطف صاحب خونه اصلی این پرده ها و حجاب ها کم کم کنار برن و ما دیگه شرمنده خدا و ائمه (ع) نباشیم...
  .
  .
  .
  .
  انتقام خدا واسه اونایی که دیگه دلشون سنگ شده...
  نه شما که اینجایی رو دنبال بازگشت و پاکی...
  .
  .
  .
  نه رفیق اینجوری نیست...
  • پاسخ:

   مریم
   متشگر از شما
  • پاسخ:

   مریم
   سلااام
   عالی کارتون خوب نصف مسیر رو طی کردیداا فقط یه نصفه دیگه مونده که انشالله اون رو هم به راحتی طی خواهید کرد 
   یک بار دیگه نکات ترک رو دوره کنید
   موفقیت برای شما ست 
 106. کمکم کنین

  سلام...از اون روزی که کامنت گذاشتم 12 روز میگذره و من الان پاک هستم....ولی میترسم دوباره لغزش داشته باشم....توروخدا کمکم کنین که همینجور پاک بمونم ...خ.ا ...خیلی تو قدرت ذهن من تاثیر میزاره...من قبل انجام این کار درس هام خوب بود ...ولی الان....امسال هم باید انتخاب رشته کنم...اگه ترک نکنم ....نمیتونم تو هیچ چیزی موفق شم....و مهم تر از همه من امسال تو روز تاسوعا و عاشورا ....خ.ا.....کردم....فکر کنم خدا خیلی ازم ناراحته.....و میخاد ازم انتقام بگیره...به نظر شما اینجوری هست؟؟؟
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   اااااا ااااا این چه حرفیه 
   فکر کنم کلاس نهم هستید درسته ؟ 
   پس صفات سلبی و ثبوتی رو خوندید 
   میدونید شما الان یه صفت سلبی رو به خدا نسبت دادید؟
   انتقام گرفتن یه صفت سلبیه که مختص به انسان هاست و خدا از اون مبراست 
   نه اصلا اینجوری نیست خدا ارحم الراحمینه و جز خوبی برای بنده هاش نمیخواد 
   پس الکی ذهنتون رو درگیر این جور مسائل نکنید 

   برای لغزش هم مطمئن باشید لغزش نمیکنید 
   ما هم اینحا هستیم برای کمک به شما اگر سوالی بود در خدمتیم 💐

 107. سلام من 18 سالمه 6 ساله ک جق میزنم ،قبلا هفته ای دو سه بار بودا الان شدا هر روز و نهایتا ی روز در میون ،کارم ب جایی رسیده ک دیگه حتی عذاب وجدانم نمیگیرم ،اصن عادی شده ولی تازگیا حس میکنم داره روم اثر منفی میزاره چجوری ترک کنم?
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت برادر خوبم آقا مهدی😘
   پیشنهاد می کنم یه بار روش اصلی سایت رو بخونید و به دقت عملی کنید.
   همچنین می تونید از تجربه های  بقیه دوستان که بخش مخصوص خودشو داره استفاده کنید.یه سری هم به باشگاه یه ساله بزنید اون جا کلی انرژی می گیرید برا ترک باور کنید اونا هم یه روز جای شما بودن.پس شما هم می تونید ترک کنید شک نداشته باشین.
   موفق باشی 😊😉.
 108. سلام من تو خواب ارضا میشم و یک نوجوان هستم به هیچ وجه به خواسته خودم انجام نمیشه شب تو خواب حتی اگه به کمر خوابیده باشم وقتی ارضا میشم میبینم اومدم رو شکم و بعد از خارج شدن مایه بدنم سست میشه میخواستم بدونم ایا حتما نیاز به غسل داره ؟ ایا اون دو ماهی که تو ترک بودم با این اتفاق همش خراب میشه؟ از کجا بدونم اب خارج شده منی هست یا مذی ؟ لطفا جواب بدین
  • پاسخ:

   مریم
   سلام در خواب ارضا شدن توبه رو نمیشکنه و شما میتونید به روزهای پاکیتون ادامه بدید فقط این ارضا شدن در خواب نیاز به غسل داره 
   وقت خواب اصلا به چیز های تحریک آمیز فکر نکنید و حساس نباشید که انشالله رفع بشه و لطفا این لینک رو مطالعه کنید  👈 اینجا 
 109. سلام من یک ساله پاکم قبلا خیلی زیاد شکست خوردم اما بعدا یه تصمیم خیلی جدی گرفتم والان یک سال از اون میگذره ومن خیلی خوشحالم توکل به خدا وامید به خدا از یادتون نره
  • پاسخ:

   پانیذ:
   به به یکسال پاکیتون گوارای وجودتون
   زندگیتون پر از حال خوب و حس خوب:))))))))
 110. سلام
  من 5 ساله که این کار را انجام میدهم و هزاران بار هم تلاش کردم ولی نشد لطفا کمکم کنید واقعا می خواهم ترک کنم.
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام برادر عزیز
   خوش اومدی به جمع ما و تبریک میگم بهت که میخوای پاک پاک پاک مثه روز اول تولدت بشی:)
   این لینک رو مطالعه کن با دقت http://tobe94.blog.ir/post/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%AB%D8%A7%D8%A8%D8%AA
   و از قسمتای مهمش نت برداری کن برا خودت اراده تو قوی کن و تصمیمتو برا ترک جدی کن 
   این روشای ما کاملا ثابت شده است و چندین و چند نفر با همین روشا موفق به ترک شدن حتی کسای که سابقه ده سال یا پونزده سال بودن تو این مسیرو داشتن پس تو هم میتونی قطعن:))یه سری هم به قسمت مصاحبه با افراد ترک کرده تو این لینک بزن http://tobe94.blog.ir/category/%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87/

   بعدشم که یه پیام خصوصی بفرست برامون که من از امروز شروع کردم به ترک و میخوام اسمم تو جدول اعلام پاکی باشه تا به امید خدا تا ابد پاک بشی:)
 111. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام دوستان
  بهترین راه برای کاهش شهوت
  ۱ اراده قوی
  ۲ دوری از عکس و فیلم
  * ***** **** **** ** **** *** ***
  ** **** ** **** ***** ****** ** ****** *** *** **
  *** *** ** ** *** ** **** ***** ****
  به لطف امام حسین علیه السلام مشکل رفع میشه
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام مرسی از راهنماییتون
   اینجور راهنماییارو تو تجربه های موفق بگین بهتره 
   ببخشید از اونجایی که ما از سقم یا صحت مورد سه اطلاعی نداریم پس تا موقع مطلع شدن ستاره دارش می کنیم
   بازم ممنون بابت راهکارای خوبتون
 112. سلام من ۱۵ سالمه و مدتی هست که خود ارضایی میکنم یه مدت بود ولش کردم ولی باز احساس میکنم که ارضا شدم گودی کمر دارم و کشاله رانم درد میکنه خواهش میکنم کمکم کنید واقعا بعضی موقع ها گریم میگیره
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام دوست خوب
   به جمع ما خوش امدی و بودنت بین ما باعث افتخارمونه:)
   میتونی روشای سایتو بخونی تو صفحه اصلی نت برداری کنی برا خودت قسمتای مهمشو و مو به مو اجرا کنی قول میدم که بتونی با این روشها موفق بشی همینطور که چندین و چند نفر تو خود سایت پاک پاک شدن  الان تازه برا تویی که 15 سالته و پر از اراده و انرژی های مضاعفی با لطف خدا سخت نیست شاید باورش سخت باشه برات ولی ما اینجا دوستایی داشتیم که بعد 12 سال خود ارضایی تونستن ترک کنن:)
   همین که الان تو این سایتی و میخوای ترک کنی نشون دهنده اینه که خدا خیلی دوست داره پس وقتشه که دوباره برگردی به آغوش خودش که بدجور منتظرته
   ما هم اینجا هر جور کمکی از دستمون بربیاد انجام می دیم تا تو هم به جمع رها شده هامون اضافه بشی بهت توصیه میکنم یه پیام خصوصی تو بخض اعلام پاکی بفرستی برامون تا ما اسمتو وارد جدول پاکی کنیم و بعد اون هر وخ خواستی بیای اینجا و اعلام پاکی کنی:)
   حتمن بخش مصاحبه هامون رو هم بخون مطمئنم حالتو خوب میکنن
   موفق باشی رفیق:)
 113. من خیلی توبه کردم ولی دو سه بار تا یک ماهم کشید ولی بازم... چی کار کنم
  • پاسخ:

   محمدمهدی یاشـهـیدکـربـلـا:

   حسیـن جـان ، دوبـاره شررررروع کــــــــن💪

   مطمعننم به هدفت خواهیییی رسید

   خدا کمکت میکنه

   دیگه سمتش نرررررو وشروع کن💪

   شوق انگیزه داشته باش،ازززززش متنفرررررر بااااش❎❎

   از تماااااااام عوامل محرررررک دوری کن⛔

   منتظـر مـوفـقـیـتـت هـسـتـــــــــــیــــــــم✅
 114. ببخشید من تا یه هفته رو میرم ولی بعد یهویی تو یه لحظه میبینم چیکار کردم 😭😭 بخدا دیگه از خدا خجالت میکشم نماز که می خونمم فکرم مشغوله
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام عامله شکستت چیه؟ برامون بنویس تا کمکت کنیم
 115. سلام من فک کنم دیگه خدا توبمو قبول نکنه چون بالای ۱۰ بار توبه کردمو نتونستم جلومو بگیرم
  لطفا راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام نه این حرفو نزنیا اینا وسوسه ی شیطونه که از رحمته خدا ناامیدت کنه لعنتش کن و دوباره شروع کن، 10 دفعه شکست خوردی فدای سرت بذار دفعه ی یازدهم شروع زندگیه پاکت باشه.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   چقدر خوب با نام خدا شروع کردید خدا رو با صفات رحمن و رحیم بودنش یاد کنید
   ۱۷ روز پاکیتون مبارک دارید به نیمه های چله اول نزدیک میشید
   اما لطفا تو بخش اعلام پاکی ۴۰ روزه پیام بزارید .
   یاحق.
 116. رهگذر تنها(ahad)

  سلام من از امروز تصمیم گرفتم پاک باشم الانم اگه ۱روزه پاک پاکم خدایا شکرت دعا کنن برام مرسی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام  تبریک و خوش آمد میگم بهتون و خوشحالم که 1 روزه پاکی ان شاءالله همیشه موفق باشی
  • پاسخ:

   یا اباصالح المهدی:

   سلام،خدارروشڪررررر
 117. در ضمن یگم من بخاطر شغل پدر مادرم بیشتر اوقات خونه تنهام و این خیلی ازارم میده 20 روز تونستم جلو خودم بگیرم ولی امروز نشد نمیدونم چی شد یک دفعه انگار عقلم کار نمیکرد
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   محمد رضا جان هیچ یک از ما تنها نیستیم همیشه یه خدایی است که چندین مرتبه بیشتر از پدر ومادرمان ما را دوست داره وقتی تنهایی وکار دیگه نداری سعی کن باهاش ارتباط برقرارکنی باهاش حرف بزن خجالت نکش هر چه دل تنگت می خواد بهش بگو باور کن تورا از همه بیشتر درک می کنه بعد هم از نمازهای ۵ گانه و قران و ۱۴ معصوم هرگز غافل مشو بعد می بینی به راحتی به این مشکلت غلبه میکنی۰
 118. سلام من پونزده سالمه بار تا حالا خیلی توبه کردم و شکستم 20 روز پاک بودم ولی امروز نتونستم نمیدونم چی شد واقعا دیگه خسته شدم میترسم خدا دیگه توبم قبول نکنه چون خیلی عهد شکنم
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام محمد رضا جان ۰ اول از همه بهت بگم که به قول شاعر خدا خودش می فرماید که این درگه ما درگه نومیدی نیست صد بار اگر توبه شکستی باز ای ، ولی  دادش عزیزم سعی کن از ته دل از این عمل جدا بشی چون خدای ناکرده اگه باز هم شکست بخوری شکستهای قبلیت هم به این اضافه میشه در ضمن خواهشا دیگه شکستت را اعلام مکن چون در روحیه افراد تاثیر منفی میذاره
 119. سلام خیلی از مطالبتون استفاده کردم من از امروز میخوام شروع کنم لطفا دعا کنید
  • پاسخ:

   وحید رفیعی سلام علی جان خوب تصمیمت را گرفتی ببینم چکار می کنی؟ ان شالله زیاد از موفقیت هایت می شنویم۰
 120. یه دختر خانوم👩

  به s:
  سلام. یه کش ببند دور دستت هر وقت فکرت منحرف شد کشو بکش، و دیگه بهش فکر نکن. شرطی میشی کم کم.
  • پاسخ:

   وحید رفیعی
   سلام عزیزم ۰ برای کنترل فکرت سعی کن نمازت را اول وقت ودر صورت توانایی با جماعت بخوانی برای فرار شیطان لعین ورجیم سعی کن اگه تونستی علل الخصوص اول صبح ۳ یا ۴ نماز قضابرای خودت یا پدر ومادرت یا روح نزدیکترین امواتت وازطرف انها بخوانی ودر ضمن از نگاه کردن به نامحرم وباشهوت خودداری کنی ان شالله که از نجات یافتگان باشی
 121. چطوری اخه وقتمونو کامل پر کنیم نمیشه که همش بیرون از خونه بود یا هر روز بریم کلاسو میخواستم بدونم چه عوارضی خ.ا داره ؟
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام دوست گرامی...

   خب شما در روز بیکار نبااااااااش

   سعی کن همیشه تو شلوغی قرار بگیری،ورزش کن پیاده روی کن..تا خسته بشی شب قشنگ خوابت میبره...^_^

   👇👇
   یکی از عوارض خود ارضایی پسران این است که پس از مدتی دچار بی اختیاری در ادرار و انزال می شوند. از عوارض خود ارضایی پسران می توان به بی حوصلگی، عدم تمرکز، ناتوانی جسمی و سردردهای میگرنی اشاره کرد. یکی از اثرات روحی خود ارضایی در پسران مبتلا شدن آنها به اضطراب شدید است.

   یکی از اثرات روحی خود ارضایی در پسران مبتلا شدن آنها به اضطراب شدید است. خودارضایی یک نوع مرگ تدریجی است که عوارض خیلی بد و گاهی جبران ناپذیر چه برای پسرها و چه دخترها دارد، بعضی از عوارض خودارضایی در پسرها و دخترها مشترک است.
    
   داشتن درد شدید در کشاله ی ران و تخمدانها یکی از عوارضی که بین دخترها و پسرها مشترک است و تا چند روز بعد از خودارضایی ادامه دارد.

   خودارضایی در دختران و پسران می تواند باعث ریزش موهای سر شود.

   پسرانی که خودارضایی می کنند همیشه عذاب وجدان دارند از گناهی که کرده اند! این افراد بی اراده، تنبل، کمرو، تندخو، خودخواه، بدبین، عبوس و قدرت سازش با مردم را ندارند. 
   پسرهایی که خودارضایی می کنند به شکل بد و ناهنجاری کمرشان گود می شود به شکلی که در آینده دچارکمر دردهای شدیدی می شوند.

   یکی دیگر از عوارض خود ارضایی در پسران مبتلا شدن به تنگی نفس است. این عارضه در پسرهایی صادق  است که به صورت خوابیده خودارضایی می کنند که حتی با مراجعه به پزشک هم این مشکل مشخص نمی شود.

   ضعف و تحلیلِ قواىِ جسمانى‏ کاهش انرژى جسمانى بدن از مضرات مهم و جبران ‏ناپذیر خودارضایى پسران است. احساس خستگى عارضه طبیعى انزال است، اگر خودارضایى در شبانه روز به دفعات تکرار شود.این احساس خستگى در ساعات مختلف همراه انسان است. در نتیجه به مرور زمان ضعف و بى حالى در فرد تثبیت شده و یک طبیعت ثانوى براى او ایجاد مى‏ کند. کاهش و تخلیه مکرر قواى جسمانى در پسرانی که خود ارضایی می کنند به ضعف عمومى و دائمى بدن و بالاخره به پیرى زودرس مى ‏انجامد. همچین باعث افت فشار شدید می شود.


   از مضرات خود ارضایی پسران ایجاد دردهای استخوانی و کمر درد در آنها است. هنگام ارگاسم در خودارضایی کلسیم خیلی زیادی از بدن خارج می شود به خاطر همین پسرانی که خودارضایی می کنند همیشه توی کمر استخونهاشان احساس ضعف و درد می کنند، پسرانی که اعتیاد شدید به خود ارضایی دارند ممکن است دچار فلج عمومی بدن شوند.
    

   از عوارض خود ارضایی پسران می توان به ضعف بینایی اشاره کرد. ضعف بینایى خود ارضاى به تدریج در نور چشم و قدرت بینایى اثر مى ‏گذارد و آن را کاهش مى ‏دهد. درجات و شدت ضعف چشم بستگى به درجات و شدت خودارضایى پسران دارد و این به حدى است که گاه به نابینایى منجر مى‏ شود.
    

   پرخاش‏گرى و بداخلاقی از دیگر عوارض خود ارضایی پسران است.‏ شخصِ خودارضا نسبت به کوچک‏ترین محرک محیطى حساس است، حوصله گفت و گو با دیگران را ندارد، زود رنج است و سریعاً از کوره در مى ‏رود، به نور زیاد، صدا، رفت و آمد و… حساسیت فوق‏ العاده دارد. افرادی که خود ارضایی می کنند اعصاب ضیفی دارند، سریع اعصبانی می شوند سر همه داد می کشند!
    
   آسیب مراکز عصبى و غدد در مغز در اثر خودارضایى و تحریک زیاد، هیپوتالاموس آسیب مى‏بیند. مغز و مراکز حساس دیگر مکرراً دچار کاهش نسبى جریان خود مى‏ شوند و از این طریق آسیب ‏هاى جبران‏ ناپذیر  بر آنها وارد مى ‏شود. تخلیه ‏هاى مکرر عصبى، موجب ضعف اعصاب مى‏ شود.خودارضایى ‏هاى مکرر، مرکز عصبى را دچار حساسیت و ضعف و خستگى و اختلال مى ‏سازد. به گفته یکى از دانشمندان، خود ارضایى موجب ضعف قواى شهوانى و بى رمق و بى جان شدن آنها مى ‏شود. به طور کلى اختلال قواى بینایى، شنوایى مثل صداى زنگ در گوش و وز وز کردن و… از ضعف و اختلال اعصاب است. 122. البته۴۶روزمبارکت باشه
  اون پاکی سرجاشه:)
  ۴۶روزمبارزه کردی بانفست
  فراموش نکن اون۴۶روزو:))
 123. به دوست خوبمS
  حیف شد۴۶روز!
  ولی اشکال نداره گذشته هاگذشته
  دوباره شروع کن...
  مشخصه که خیلی بااراده ای!
  گفتی میتونستی کنترلش کنی؟ولی این کارونکردی!
  شایدازروی عادت یااسترس دوباره رفتی سراغش
  دیگه بش فک نکن بروغسل کن وازاول شروع کن
  دست خدابه همرات
  • پاسخ:

   مریم
   سلام متشکر از کمکتون
 124. سلام من 46 روز بود ترک کردم ولی امروز اون کارو دوباره انجام دادم میتونستم کنترش کنم ولی اجامش دادم خیلی ناراحتم چون فک میکنم خودم از عمد این کارو انجام دادم و نخواستم جلوشو بگیرم و الان سه تا دلیل باعث شده فک کنم دیگه نمیتونم ترکش کنم یکی اینکه من46 روز پاک بودم ودوباره رفتم سمتش ینی نتوستم از طریق چله هم ترک کنم یکی دیگه هم اینکه در ماه محرم این کارو انجام دادم وسومی هم اینکه خودم خواستم.دارم دیوونه میشم عذاب وجدان داره خفم میکنه همش میترسم هیچ وقت نتونم ترک کنم.راستی من یجایی خوندم ک سیاهی چشم و ضعیف شدن بدن و... هیچ ربطی به خ.ا نداره و شاید همین باعث شده ک اینکارو بکنم.تورو به امام حسین کمکم کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام دوباره شروع کن و ببین عامله شکستت چی بوده؟ شاید مغرور شدی! اما ایرادی نداره دوباره روش رو دقیق بخون تا بفهمی کجا سستی کردی.
 125. امیر حسین

  هم ۹۰ درصد علت جقای من اینستا گرامه ☹☹ولی چون به اینستا عادت کردم نمیتونم پاکش کنم
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام،یعنی چی عادت کردم سریع پاکش کن لطفاااااا⛔⛔

   اصلللا سمتش نرررو❎

   فقط دارررررری زندگی خودت رو خرررراب میکنیییی..پس غاقل باش
 126. سلام من دوازده روز میشه که پاکم.همین چند دقیقه پیش اتفاق خیلی جالبی برام افتاد طبق عادتم که ده روز این کارو نمیکردم ایندفعه شد دوازده روز ولی همین چند دقیقه پیش اون کارو داشتم انجام میدادم که یهویی دیدم گوشیم از وای فای قطع شده دیدم وای فای من که روشنه ولی هر کاری کردم نتونستم وای فای رو به گوشیم وصل کنم اولش اعصابم خورد شده بود ولی الان که میبینم این کارو انجام ندادم خیلییییییییی خوشحالم و از این به بعد تصمیم میگیرم که نمازم رو هم بخونم به امید ترک همیشگی.بعدشم من با کامپیوترم این پیام رو نوشتم نه با گوشیم خودتون میدونید چرا.
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام 

   به به چقدررررر عالییییییییی
   خدا دوستون داره که نذاشته سمتش برید..
   بهتون تبریک میگم برادرجان
   خیلی خوشحالم شدم که این گناه رو انجام ندادی
   خداروشڪرررررررر
   فقط خییییلی مواظب فریب های شییییطانیی باش🚫

   امیدوارم پاکیت ابدی بشه...یاعلیی مدد...
 127. سلام من 15 سالم هست و حدود 2 ساله این کارو انجام میدم قبلا هم خیلی تلاش کردم ترکش کنم ولی نشده 5 روز بود پاک بودم ولی دوباره رفتم سمتش . ترو خدا کمکم کنید . ترک کنم. به نظرم خدا دیگه دوستم نداره و منو نمی بخشه.
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام دوست عزیز....

   متاسف شدم که ۲ساله این کاره زشت رو انجام میدین!

   ولیییی اصلا نگررررران نباشید برادرجان^_^

   ۵روز تررررک کردی ولی نتونستیییی/:!

   عزیز من این ترک کردن فایده ای نداره

   شما ازته دلت ترک نمیکنییییی،اون شوق ذوق باثه تررررررک نداررررررری،به دستش بیاررررر،مطمعنننم موفق میشی...

   شروع کن نمازت رو از فردا بخون

   سوره لقمان بخوون

   سوره یس بخووووون

   تمام تصاویرمحرک رو پاک کن از گوشی🚫

   تلگرام حذف کن🚫

   ایسناگررررام🚫

   قول میدم همه این چیزهارو پاک کنی موفق میشی،در روز بیکار نباش...سرتومشغول یه چیزی کن،همیشه تو جمع باش،هیچ وقت توتنهایی قرار نگیییییر⛔

   ورزش کن...!

   پیاده روی صبح گاه...!

   این ها همش تاثیر داره....✅✅

   هیچ وقت از شییییطان غافل نشو❎

   مطمعنننم تو میتووووونی اراده قوی هم داری،فقط چون خودت نمیخواااای...متنفر باش ازش،دوست داری با این قلب امام زمانت رو بشگنی😖

   خواهش میکنم نکن داداش‌دیییییگه بسسسسسسسه!!

   بلنننندشوووووو،و یا علیییی بگووووووو💪

   محکم بااااااش✊💪

   قدرتمندانه💪

   در حال آماده باش جنگیییدن با شیطان👊✊👊✊

   به حرفهام خوووووب عمل کن...مطمعنم حتما موفق خواهیییی شد🌟🌟

   درپناه حق👋
 128. امیر حسین

  کم کم دارم به شکست عادت میکنم 😂😂😂😂😂 ولی ای بابا اینم شانسه من دارم خداییش این چه بلایی بود سرما نازل شد
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام داداش امیر حسین
   بیا یه کاری کنیم
   به جای خوندن این مطالب بیا تو آپارات سایت و ویدیو های ما رو ببین بعد دوباره دوره تو شروع کن و تاثیرش رو بهم بگو
   موفق باشی
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   خدا پشت پناهتون
 129. سلام. وای باورم نمیشه بعد از 12 روز دوباره این عمل رو انجام دادم. نمیدونم دیگه چی کار کنم نگران درس هامم میترسم بخونم یادم بره تو رو خدا کمک کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   نگران نباش دوباره شروع کن البته این دفعه با جدیته بیشتر چون تو الان نقطه ضعفتو میدونی پس سعی کن مقابله کنی باهاش.
 130. بهار (کاربر قدیمی سایت)

  به ناشناس


  ارضا شدن چون غیر ارادیه گناه به حساب نمیاد . حتی اگه با لذت همراه باشه . ولی بعد از محتلم شدن حتما باید غسل جنابت بکنید . اگه این کار رو نکنید اصطلاحا به شما جُنُب میگن . و بدن شما نجس هست . یعنی نمی تونید نماز بخونید ، روزه بگیرید ، قرآن بخونید ، به مسجد برید و کلا عبادت خدا رو بکنید .

  در پسرها حتما باید لباسی که به منی آغشته هست رو طاهر کنید . مثل لباسی که به ادرار یا مدفوع آغشته شده باشه .
 131. سلام من همونم ک شکست خورده بودم . میگم من ۱۰ روز بود پاک بودم اما دیشب تو خواب بی اختیار دو بار ارضا شدم . باز گناهش گردن منه.؟ کاملا بی اختیار بودم. نمیخوام گناه نکرده دامنمو بگیر۵
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام این عمل رو اصطلاحا بهش میگن احتلام چون در خواب اتفاق افتاده و خودت نقشی نداشتی فقط باید غسل کنی پاکیت سره جاشه
 132. بهار (کاربر قدیمی سایت)

  به اقا مهدی

  سلام خوبین راحل هاتون خوبن اما یکم مشکل دار هس 😅😅 منم یه بار این راحل رو امتحان کردم که فیلم وحشتناک ببینم ینی خودمو تنبیه میکردم اقا یه بار که این آنابل رو دیدم تا یک هفته نمیتونستم بخوابم از ترس 😅😅
  خون آشامم وحشتناکه 😒😒
 133. سلام
  به همه
  من دیگ تصمیم گرفتم ک ترک کنم و اینا و دیگ نمیکنم شماها هم میتونید فقط یکم شیطان میاد وسوسه تون میکنه همین فقط لازم هس شماها جلوی خودتون رو بگیرید و تمام... از نظر من خودتون رو تنبیه کنید مثلا فیلم وحشتانکی ببیند ک اگ این کارو کنید باید فیلم وحشتناکی ببیند مثل فیلم آنابل مثل اسمیگر مثل خون آشام مثل جنگجویان خون من همه اینارو دیدم خیلی وحشتناکن
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام داداش مهدی
   خوشحالم که تصمیمت جدیه ولی داداش نمیخواد اینقدر قضیه رو جناییش کنی 😂😂 بنده خداها از ترس سکته میکنن با دیدن فیلم آنابل
 134. یه دختر خانوم👩

  به کمکم کنید:
  خواهش میکنم‌.
  براتون دعا میکنم.
  موفق باشید.

  به آقا حسین:
  منم شما دعا کنید.
  ممنون🙏🙏
 135. حسین مرد روزهای سخت

  چی بگم والا ؟؟؟؟
  دوستان و بنده که بد کسی رو نخواستیم...
  فقط اگه هنوز نوجوون نشدی بدون ما ها چند تا پیرهن بیشتر پاره کردیم.
  یاحق
 136. بهار (کاربر قدیمی سایت)

  به کمکم کنین

  این کار خودارضایی تقصیر هیشکی نبود هممون ناخوداگاه و ندونسته مبتلا شدیم ناراحت نشین شما که 3 هفته تونستین پس تااخر هم میتونین
 137. کمکم کنین

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اگه دنبال معجزه میگشتم چرا 3 هفته دوام اوردم...چرا حالا اذیت میکنین...چند بار بگم اشتبا کردم و عزر میخام...ل*** ** *** **...باشه بابا میدونم تقصیر منه ناراحتتون کردم...ببخشین...خدافس
 138. حسین مرد روزهای سخت

  به یه دختر خانم
  سلام. ناراحت نشید قصدی نداشتن. التماس دعا
 139. حسین مرد روزهای سخت

  الله اکبر 🙍🙍🙍
  غسل کن... تا خدا نخواد آبروی کسی نمیره.
 140. یه دختر خانوم👩

  به آقا حسین:
  سلام. ایشون منتظر معجزه نشستن با حرفای ماهم قانع نمیشن.
 141. حسین مرد روزهای سخت

  آروم باش...
  اگه خیلی نگرانی کسی شک نکنه نزدیک بقیه نباش
 142. کمکم کنین

  بابا من 10 دقیقه است ارضا شدم و الان تو یه گوشه نشستم و نمیتونم برم حموم برا غسل....این بو لعنتی خانوادمو میفهمونه؟؟؟اینو جواب بدین...چجوری بلند بشم و برم حموم
 143. بهار (کاربر قدیمی سایت)

  به کمکم کنین

  این بو هم که میگین و هر عوارض دیگه با ترک کردن به تدریج کمتر میشه گفتم که باااید صبر داشته باشین وقتی ترک میکنین عوارض هم رفته رفته تموم میشن تنها حرف من نیست حرف همه اونایین که ترک کردن

 144. کمکم کنین

  ببخشین...کلا همتون ببخشین....اخه چیکار کنم اخه....چرا شما هم به مشکلاام اضافه میشین.....همین که میترسم خونواده شک کنن برا م کافیه...حالا بازم میگم که عزر میخام....تازه ارضا شده بودم عصبی بودم
 145. بهار (کاربر قدیمی سایت)

  به کمکم کنین

  سلام خوبین

  حالتون رو درک میکنم منم پارسال تو روز تاسوعا لغزش داشتم

  اما میدونین ایراد ما تو اینه که زود میخوایم توبه کنیم و زود پاک شیم وقتی لغزش میکنیم اعصابمون خورد میشه و همه چیزو بهم میزنیم
  دیروز یه نفر داشت سخنرانی میکرد تو مسجد میگف توبه خیلی سخته توبه از چیزی که لذت توش هس خیلی خیلی سخته و مرد میخواد تا اک شی
  شما باااید بباور کنین خودتونو که من میتونم با ناامیدی هیشکی پاک نشده این روزا هم لحظه های خوبی هستن تا سنگامونو با خودمون و خدامون وا بکنیم و وقتی میگین خدای مهربان کجاس یکم بد نیس؟؟؟ مهربونیای خدا رو یکم بیشتر نگاه کنین میبینین هر چیزیم اندازه ای داره ابلیمو هم اندازه داره زیاد بخورین مریضتون میکنه فقط در مواقع ضروری
  یاد بگیرین به هر چیزی بله نگین مث حرفای شیطان
  میدونم که میتونین فقط باااید بخواین
  از نماز اول وقت غافل نشین ایشالله به حرمت این روزای خوب به هرررچی میخواین برسین و پاکیتونم ابدی باشه یاعلی
 146. کمکم کنین

  ببخش اقا حسین...جواب سووالمو بدین....میترسم شک کنن...انگاری هم کردن.....کمکم کنین
 147. یه دختر خانوم👩

  به کمکم کنید:
  چرا میگین "همه فقط الکی امید میدن"؟؟؟
  واقعا با حرفتون ناراحتم کردین، پشیمون شدم از اینکه جوابتون رو دادم، راستش دلم سوخت اول.
  ولی دیگه ترجیح میدم به هیچ کس کمک نکنم.
  خدانگهدار
 148. حسین مرد روزهای سخت

  به کمکم کنین
  میدونی چقدر عذاب کشیدم تو این راه ؟؟؟؟ به من از درد نگید...
  قرص عوارض داره
  خوشم نمیاد زود قضاوت بشم.
  خیلی درد کشیدم بیشتر از اون چه که فکرشو بکنی ...
 149. کمکم کنین

  ببین یه سوال دیگ...توروخدا زود جواب بدین...این بو چقدر پخش میشع...من الان. یه جا جمع شدم میترسم بلند که شدم بو این لعنتی خانواده بفهمونه....این خیلی مهمه....جواب بدین تا بتونم برم حمام غسل بگیرم.....بکین که بو چقدر پخش میشه
  • پاسخ:

   نرگس:
   آبرو دست خداست، بلند شو برو غسل کن و یه توبه ی محکم!
   جواب پیام اولیت روهم دادم، حتما برو بخون
 150. حسین مرد روزهای سخت

  کمکم کنین
  عزیز من راه صد ساله رو میخوای یه شبه بری ؟؟؟
  آب لیمو رو نباید زیاد خورد.
  باید تجربه کسب کنی..
  شروع کنی...
  نقاط ضعف رو بر طرف کنی...
 151. کمکم کنین

  چجوری اروم باشم ___مرد روز های سخت___مگه میتونی درک کنی 3هفته دوام بیاری...بعدش تو روز تاسوعا 3بار تو یه روز گند بزنی..اره 3 بار تو روز تاسوعا...یکم درک داشته باشین ....و. یه سوال دیگ چه قرصایی براش خوبه؟؟؟کم:کککککککک
 152. کمکم کنین

  من که گفتم کل سایت خوندم...چیزایی مسل ابلیمو و لقمان و حمام...حمام خودش دشمن خیلی بزرگیه...میدونین که..چیزای عجیبی میگین ....حالا اونقدر ابلیمو خوردم که شکمم اسید شده....یه راه حل بگینن...من ارادم ضعیفه...خیلی خیلی....راه حلی که کمکم کنه
 153. حسین مرد روزای سخت

  به کمکم کنین
  خدا کجاست ؟؟؟ خدا اینجاست.خدا تو رو آورد اینجا تا ترک کنی. یزید فقط انحراف جنسی نداشت. بخاطر سبک شمردن نماز ، شراب خواری ، نقض پیمان معاویه با امام حسن و خیلی دلایل دیگه...
  خدا برای بقای نسل داده.
  باید نفس رو تربیت کرد.
  تا آروم نباشی هیچ کاری نمیشه کرد
 154. حسین مرد روزای سخت

  به کمکم کنین
  سلام. گوش کن. روش سایت رو بخون اول .
  نمیدونم سن شما چقدره . روش سایت رو بخون و شروع کن.
  امشب با امام حسین عهد ببند که پاک بشی.
  مریض احوالم بیشتر از این نمیتونم حرف بزنم
 155. کمکم کنین

  خدایی که میگین مهربونه کجاست...چرا نیستش......و مهمتر چرا مسعله جنسیت رو ایجاد کرده...فایدش چیه؟؟99درصد فساد های جهان مربوط به همین هدیه بزرگ خداست حتی امام حسین هم به دلیل مشکلات جنسی یزید ب خلافت او مخالف بود...حالا چه دلیلی داشته...هیچ کس نمیدونه...مشکل خیلی ها که نه پول و خونه دارن ازدواجه...اصلا این لعنتی که افریده..خیلی ها بد بخت کرده...حتی حیوونا و گیاهان...نمیدونم بعدش چرا بهش مهربون میگین.......حالا کمکم کنین خواهش میکنم....
 156. کمکم کنین

  چرا راه چاره نمیگی..همه فقط الکی امید میدن..باید کمکم کنین...یه راه جدید بگین که تضمین باشع..تووروخدا کمکم کنین.یه راهی بگین که خانواده نفهمن
 157. کمکم کنین

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  توروخدا کمکم کنین..من هنوز بچه ام نوجوون هم نشدم..چرا کمکم نمیکنین..توروخدا از ته دل کمکم کنین....حداقل به خاطر خدا...هرچی که میگین انجام میدم...یه روش بگین متفاوت باشع...اخه چرا هیشکی کمکم نمیکنه....موقعی که دچار این بیماری شدم...هیج چیزی از جنس..ننیدونستم...یعنی کلا به طور اتفاقی....خیلی به کمک نیاز دارم..هرلحضع گریه میکنم...کمکم کنین دیگ طاقت ندارم..بدترینش اینه که به خاطر ترک این بیماری **** ******* ** *** ***** *********** *********** ****** ** *********** **** *** *****
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام برادر
   جواب پیامتو دادم،برو بخونش
 158. یه دختر خانوم👩

  به کمکم کنید:
  سلام دوست عزیز. همین که پشیمون هستین خودش یعنی نصفه راهو رفتین. باور کنین بعضی ها صد تا کار بدتر از اینم میکنن و اصلا عذاب وجدان نمیگیرن.
  شما سعی کن در اولین فرصت بری حموم و غسل کنی بعد هم بدون هیچ ناراحتی نمازاتو شروع کن. سعی کن چند تا کار خوب هم بکنی( مثلا برای کسی چیزی بخری یا صدقه بدی) اینطوری باعث میشه حس خوبی راجع به خودت پیدا کنی☺
  یادتون نره خودکشی کار ضعیف ترین آدم های روی زمینه!
  قوی باشین💪
  میگذرن این روزا.
  بعدا به این افکارتون خندتون میگیره. شخصا تجربشو داشتم.
 159. کمکم کنین

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام...توروخدا کمکم کنین...بازم خراب کردم....این یعنی چی اخه....واقعا از زندگی سیرم....دیگ نمیتونم ...تنها راهم *******.....تورو خدا کمکم کنین...یه جورایی از ****** و عواقب ان در ان دنیا میترسم....کمکم کنین...طاقت ندارم.....چرا جواب نمیدین؟؟
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام
   عه عه عه !
   اینا بی انصافی نیست؟! 
   ناامید بودن در برابر خدایی که اووون همه بخشندست ، بی انصافی نیست؟
   بابا خدا خودش تو قرآنش گفته صد بار اگر توبه شکستی باز آ!
   همین امام حسین، توی قتل گاه به شمر (به شرط توبه) قول شفاعت داد! تازه اون که بنده ی خداست، پس دیگه ببین خود خدا چقدر بخشندست!
   ناامید کردن یکی از فریب های شیطانه! مثلا میگه تو خیلی گناهکاری دیگه خداتورو نمیبخشه!
   بهش امون نده!
   سریع برو توبه کن و به سمت خدایی که منتظرته برگرد!
   توخیلی قوی تر از شیطانی ، اگرم تاحالا شکست خوردی به خاطر این بوده که روش هارو مو به مو انجام نمیدی!
   برای موفقیت باید همه ی روش هارو انجام بدی نه اینکه برای خودت گلچین کنی! پس برو یه دور دیگه این پست ثابت "بهترین روش ترک استمنا" رو بخون و دوره کن! ببین کجارو جا انداختی!
    
   با این روش خیلیاااا که حتی سابقه ی خ.ا چندین ساله داشتن تونستند ترک کنند و به پاکی ابدی برسند، پس مطمئنا توام میتونی !💪


   از محرک ها دوری کن!
   عکس ❌
   فیلم ❌
   کانال ❌
   و هر عامل دیگه ای که میتونه تورو از خدا دور کنه و به سمت تباهی ببره باید نابود بشن!
   اصلا مرگ بر عکس و فیلم مستهجن !👊

   فکرتو کنترل کن! فکر یکی از مهم ترین عوامله!
   اون اولش که یه فکر بد میاد توی ذهنت، دست خودته که همون اول کنترلش کنی و اون فکرو از خودت دور کنی، یا اینکه انقدر پرو بالش بدی که تبدیل شه به یه هیولای افسار بریده!
   پس همون اول کنترلش کن!
   تا یه فکر بد اومد تو ذهنت از جات بلند شو روبه قبله به امام زمان(عج) سلام بده!
   سریع ۳ بار سوره ی ناس رو بخون! معجزه میکنه
   از تنهایی دوری کن! 
   سریع برو توی جمع..

   مطمئنم که میتونی ! فقط کافیه بخوای!
   موفقیت تکرار لجوجانه ی کارهای سادست!
   پس یاعلی (ع) بگو و با شیطان بجنگ!

   منتظرت هستمااا!
   پاکیت ابدی ان شالله
 160. کمکم کنین

  سلام.از اون روز که کامنت گزاشته بودم 2 بار خراب کردم..یکی همین الان..امروز روز تاسوعاست...خیلی خجالت زده ام...ولی انگار این یه معنی داره...فکر کنم خدا نمیخاد...چون تو روز تاسوعا ..اونم که تونسته بودم بیشتر از 3 هفته دوام بیارم...توروخدا کمکم کنین..کار من خیلی سخت تره.....چون یجورایی بدون اینکه از دست ام استفاده کنم...ارضا میشم...کمکم کنین....دیگ راه چاره ندارم
 161. خوشبحال کسایی که میخوان از ته دل من نمیدونم انگار دلم دیگه صاف نیست مثله قبلا که با خدا یا با ی نفر حرف میزدم متوجه میشید یعنی خودمو آدم کثیفی میدونم با اینکه نمیخوام این مسئله رو قبول کنم همین الانم که دارم اینو مطلبو مینویسم فک میکنم به خودم میگم دلیلت چیه که اینارو مینویسی میخوای خودنمایی کنی یا...آیا ازعوارضشه که صددرصد هست ولی خوب ی سوال چگونه در حین ترک وقتی به ی نقطه ای حداقل برای من اینطوره که غرور ورم میداره و همین زمینه شکست رو فراهم میکنه یا ی عامله دیگشم اینه که اگه ی روز به هر دلیلی خودمو پست تر از بقیه بدونم این اتفاق برام میوفته چگونه با این دو درست مواجه شویم لطفا پاک نکنید چرا که شما عهده داره سایتی هستین که شاید برا یک جوون پناهگاهی باشه برای امید و انگیزه مجدد و خالی کردن حرفای دلش ممنون!
 162. امیر حسین

  ای بابا باز هر دفعه که میگم این دفعه دیگه تموم باز نمیشه این چه زندگی ما داریم
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام..ـخیلییییی متاسفم

   ولییییی خب ببینید دلیل شکست هاتون چیه،که دفعه بعد جلوشو بگییییرید..بلند شوووو بسم االله بگووو...دوباره شررروع کن داداش^___^
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام دلیل نماز نخوندنت چیه؟
 163. سلام ممنون از نوشتهاتو ازشون درس گرفتم میخوام دیگه ترک کنم فقط سوالاتی داشتم ازتون میحوام از مشکلام بگم . من انگاری تو گوشم اینه یه سوته که همینطور سوت میزنه و وقتی نشتم پا میشم پاهام سرد میشن و چشمام سیاهی شدید میگیرنن و سرم فجیح درد میکنه در نواحی چشمم که میچرخونمش خطایی مثل کرم مانند میگذرن ایا بیگید اگه ترک کنم درست میشن این عوارض یک بارم مشکلمو گفتم ولی جواب ندادید توروخدا کمکم کنید ممنون ازتون
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام اصلا نگران نباشید باترکش همه عوارض ها از بین میره وباتقویت حسابییی انرژی میگیرید🌷
 164. ممنون دیگ نمیخواد جوابمو بدید راهشو پیدا کردم با خودم عهد بستم ک دیگ اینکارو نکنم
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   آفرررررررین
 165. سلام
  من چند هفته پیش براتون اس دادم ولی جواب ندادید من الان ک ۲ هفته پاکم ولی امروز شدیدا برگشتم بهش چ کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام دوست عزیزم

   ۲هفته پاکیت مبارررررررکت باااااشه😍

   خب نرو سمتش مگه مجبوری باثه پاکیت بجنگ 👊 به دستش بیارررری✊
   از عوامل محرررررک هم دوری کن⛔

   سوره لقمان دوش اب سرد معجزه میکنه

   یاعلی
 166. سلام دوستان
  ممنون از سایت خوبتون
  من از امروز قصد ترک رو دادم
  فقط میخوام بدونم وقتایی که تنهام چیکار کنم
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام چقدررررر خوبه که داررررین شروع میکنیید

   خیلی خوشحاااالللللم کردین ها👏👏👏👏👏

   پیشنهادم اینه که زیاد در تنهایی قرار نگیرید..همیشه هم درحال آماده باش باشیطان باشید👊👊

   همیشه سعی کنید تو جمع باشید بیشتر بهتون کمک خواهد کررررد🌹
 167. از مدیریت خطاب به کاربر محترم*مهسا*
  پاسخ پیام خصوصیتون:
  دوست گرامی سلام
  بله متاسفانه خ.ا عوارض روحی و روانی که میزاره بعضا اذیت کنتده تر از عوارض جسمی هست.
  اما شما مینونید با داشتن برنامه تو زندگیتون طوری پیش برید که رفتن به سمت محرک ها به حداقل برسه.
  ورزش
  درس
  برنامه معنوی خیلی قوی
  و البته فیلتر درونی برای خودتون ایجاد کنید
  که حتی گوشی و کامپیوتر و اینترنت پر سرعت هم داشته باشید
  سراغ موارد محرک نخواهید رفت.
  میشه یه دغدغه فکری جدید پیدا کرد و تو اون مورد تحقیق و پژوهش کرد.
  خداوند خیلی بخشنده هست
  اگه تلاش شما رو برای پاکی ببینه و توبتون واقعی باشه
  قطعا میبخشه.
  ناامید نباشید.
  میتونید برای داشتن برنامه خوب از روش ترک سایت هم کمک بگیرید.
  موفق باشید.
  یاحق

 168. میشه یکی کمکم کنه من هیچ گناهی ندارم
  راستش همه رو بخاطر آقا امام زمان گذاشتم کنار اما این کارو نتونستم لطفا ی راهی برام پیدا کنید
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلام بفرررررمایید،درخدمتم

   خووووووبه که همه چییییز رو گذاشتیییی کنارررر خیییییلییییی عالییییییی👌👌
 169. من میخوام ولی نمیتونم دوهفته پیش تصمیم گرفتم ولی امروز دوباره مرتکب این خطا شدم چیکار کنم
  • پاسخ:

   محمد :
   خوبه که تونستی دوهفته دوام بیاری ببین تمام روش هارو موبه مو انجام بده و مثل یک انسان با اراده جلو برو توکل به خدا و توسل در این روزا به ثارالله عجیب جواب میده امام زمان رو از یاد نبر 
 170. کمکم کنین

  سلام..توروخدا کمکم کنین...14 سال دارم و از 12سالگی این عملو انجام میدادم.دو هفته است که پاک هستم..ولی دیگ طاقت ندارم..هیچ فیلم یا عامل تحریک کننده ای نیست..فقط تنها عاملی که باعث. حمله این عمل زشت میشه فکر من هست..نمیدونم چرا نمیتونم دست از خیال پردازی بردارم..الان هم ماه محرمه..امید وارم بتونم دوام بیارم....حالا که این موقع شب کامنت گزاشتم..دلیلش اینه که کم مونده بود دیگ بیچاره بشم....تو رو خدا کمکم کنین....اینم بگم که خودم به نتیجه ای رسیدم که به نظر موثره..اینکه وعده ناهار و شام رو نمیخورم..درسته خیلی سخته ولی تاثیر داره...باعث میشه بدن به گرسنگی فکر کنه..به جای چیزای دیگ..اینم گفتم که اگه اشتباهه انجام ندم......تورو خدا جوابم بدین....ممنون
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلااااااااااااام

   دوهفته،پاکیییییتوووووون مباررررررررررررکه

   ببین فکرتو سالللللللم نگهدارررررر به هیچ چیییز فکررررر نکن سعییییی کن توتنهایی قرارررر نگییییری،هیچ وقتتت
   میدونم درکت میکنم....ولییییی اصلن به هی  چیزمحرررک فکر نکن،نماز بخووووووووون وضووووو بگییییییر سوره لقمان بخوووووووون......حتما ذهنت سالللللللللل نگهدارررر،،هیچ وقت ذهنت رو پر از شهوووووووت نکن....آفررررررررررین..مطمعنننننننننم میتوانییییی مراقب پاکیییییییییت بااااااااااااااااااااااااااش💪💪
   محکم باااش،قووووووووی💪👊
   بززززن دخل شیطان بیاررررررر تنبلی بذارررررر کتارررر مراقب فریب های شیطانییییییی باااش👌

   درپناااااااااااااااه حق
 171. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من ۱۴ سال دارم و من سه ماه تابستون *** ***** * *** ***** ** **** هست لکه افتاده که اینه زیگیل و من خیلی خواسم تر ک کنم ولی دوباره رفتم ترفش بنضرتون این درست میشه بگید چند وقت پاک باشم این عوارض پاک میشن متشکرم ازتو
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:
   سلام در این مورد لطفا به پزشک متخصص صحبت کنید..
   ولی از نظر شرعی استمنا حرام هست...
   موفق باشید
 172. پارسا ثابت جو

  سلام دوستان
  من چند تا سوال داشتم:
  ١-ایا خارج شدن منى اشکالى داره؟(وقتى که جق نمى زنیم ولى به چیزاى مستهجن فکر مى کنیم)
  ٢-خارج سدن منى در خواب اشکالى داره؟
  ممنون
  • پاسخ:

   یااباصالح المهدی:

   سلاااااام  بله خارج شدن منی،گنااااااهه محسوووب میشود،

   به چیزهای محرررررک فکررر کنید،بللله گناهه برادر جان

   خارج شدن منی در خواب طبیعی است وبرای بدن هم مفید هست....

   یاعلییییییی