خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۶۴۵)

 1. سلم ببخشید من وقتی داشتم غسل میکرد ووقتی داشتم سمت راسته بدنم رو می شوستم کمی اب ریخت به سمت چپ بدنم میخوام بدونم از اول باید غسل کنم البته از قصت نبود و چهار روزه که پاکم
 2. 😢😢😢😢😭😭شکست خوردم تو روز هفتم 😭😭😭😭لعنتی یه عفته ترک بودم 😭😭😭
 3. تورو خدا ی شماره حاج آقا بهم بدین بتونم باهاش از تنهایی بیام بیرون و از گناه دور بشم
 4. تورو خدا ی شماره بهم بدین بتونم در ارتباط باشم از گناه دور بشم خیلی تنهام
 5. سلام نمیخوام گناه کنم نمیخوام سمت کار بد برم تعبه کردم ولی دوباره انجام دادم چکار کنم تورو خدا بگید چکار کنم
 6. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من طریقه خواندن نماز رو بلد نیستم لطفا خواهش میکنم بیایبد پی وی تلگرامم **********2ممنون
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   لطفا لینک زیر رو ببینید

 7. سلام به همه دوستان
  من خسته شدم از این کار
  اگه می شه یکی بگه تمام کارهایی که باید انجام بدم واسه ی پاک شدن کامل
  باتشکر
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام دوست عزیز
   شما اول باید محرکات مثل فیلم رو از خودتون دور کنید
   از صبر و نماز کمک بگبرید،همیشه دائم الذکر باشید مخصوصا ذکر استغفار، معنویات خودتون افزایش بدین،از خوردنی های محرک مثل فلفل دوری کنید
   درسته میتوان یهوترک کرد اما اگر درمسیر ترک شکست هم خوردید ،ناامید نباشید و دست از تلاش برندارید
   موفق باشید
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااام
   ماشالله خوب پیش رفتید برادر ااااا یه هفته قشنگ رو پشت سر گذاشتید 
   الهی که این پاکی قشنگ براتون ابدی بشه ⚘
 8. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام دوستان عزیزم
  ۱۳روزه که کنار گذاشتم امروز یه لحظه وسوسه شدم اما نرفتم تمام فیلم و عکسهامو حذف کردم حتی *** ***** ******* حذف کردم میخام ترک کنم من حیلی وقته گرفتارم دعام کنید میام اینجا انرژی میگیرم
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااام ۱۳ روزه شدنتون مبارررررررررررررررک باشه الهی که این روز های خوش ابدی بشه براتون و دمتون گرررررررم که سمت هیچ فیلمی نرفتید و تازه حذف هم کردید افرین به شما 
 9. سلام ببخشید من غسل کردن رو بلد نیستم میشه بهم یاد بدین بعد ببخشید من میخوام نماز بخوانم باید چه غسلی بگیرم چطوری
  • پاسخ:

   مریم
   سلام 
   طریقه انجام غسل 
   برای انجام غسل ترتیبی انسان ابتدا نیت کرده ، بعد سر و گردن را می شوید . بعد از آن سمت راست بدن خود را می شود(دست راست وپای راست و نیم تنه سمت راست). پس از آن سمت چپ بدن را می شوید.در صورتی که موقع شستن سر و گردن آب روی اعضای دیگر بریزد، اشکال ندارد. همچنین موقع شستن سمت راست . هنگام غسل لازم نیست که بدن خشک باشد. بلکه با بدن خیس هم می شود غسل کرد.در هر غسلی نیت لازم است . انسان همین که در ذهن خود بداند که برای غسل جنابت و یا ... سر و گردن و همچنین بقیه اعضا را می شوید ، کافی است . لازم نیست نیت را بر زبان جاری کند.
   و برای خوندن نماز 
   با غسل جناب بگیر و یه غسل دیگه به نام توبه 
  • پاسخ:

   مریم
   برای انجام غسل ترتیبی انسان ابتدا نیت کرده ، بعد سر و گردن را می شوید . بعد از آن سمت راست بدن خود را می شود(دست راست وپای راست و نیم تنه سمت راست). پس از آن سمت چپ بدن را می شوید.در صورتی که موقع شستن سر و گردن آب روی اعضای دیگر بریزد، اشکال ندارد. همچنین موقع شستن سمت راست . هنگام غسل لازم نیست که بدن خشک باشد. بلکه با بدن خیس هم می شود غسل کرد.در هر غسلی نیت لازم است . انسان همین که در ذهن خود بداند که برای غسل جنابت و یا ... سر و گردن و همچنین بقیه اعضا را می شوید ، کافی است . لازم نیست نیت را بر زبان جاری کند.
 10. سلام . ممنون از سایت خوبتون . خیلی رنج می کشم قبلا نماز می خوندم چون همیشه پاک بودم اما الان روزی یه بار اینکارو می کردم و هر روز می رفتم حمام واسه غسل سپس متوجه شدم خانواده بهم شک کردن و دیگه حموم نرفتم و نتونستم نماز خوندنم رو ادمه بدم الان ۳ سال و نیم ساله تو این کارم و 15 سال دارم . قبلا یکبار شکست خوردن و نتونستم ترک کنم ولی الان دوباره اومدم تا بجنگم برای ترک دعا کنید بتونم خواهش می کنم دوستان ... این عمل نه تنها به آخرت و زندگی الان ما ضرر می زنه بلکه سبب درس نخواندنمونم میشه
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام داداش محمد مهدی عزیزم...
   داداش خانواده به چی شما شک کنن اخه؟ اگر شک کردن بگو لازم بود برم غسل کنم ، مطمئن باش درکت میکنن... این نیاز بدنه همه ی ما آدماست ، هممونم تو این سن همچین مشکلاتی داشتیم ، دمتم گرم که اینبار اومدی جلوی مشکلت مثل شیر وایسادی و میگی میخوای باهاش بجنگی ، حضرت علی اکبر (ع)  هم در کربلا اومد و جلوی مشکل دینش ایستاد ، ما الگومون کربلاست پس قطعا برای ایستادگی و صبر کردن هیچ ترسی نداریم ، داداشی ، هر روز بیا اینجا و در قسمت اعلام پاکی ، تعداد روزتو اعلام کن ، ورزش رو فراموش نکن ، نمازتو اول وقت بخون و شربت آبلیمو هم میل کن ، از همه مهمتر ادرار نوسانی رو حتما انجام بده ، داداش اینا که بهت گفتم مهمات جنگیتن ، سلاحتم مغز و دلته که باید با اون مهمات پرش کنی و کله ی شیطان رو هدف بگیری ، داداش همیشه پناه ببر به خدا از شر شیطان رانده شده...
   اللهم عجل لولیک الفرج...
 11. همه متونیم

  من الن یک روزه که پاکم وا مخوام پاک بمونم من روزی یکبار اینکارو میکرد در مدت نه ما میخوام بدونم بیمار میشم و من زید دعا میکنم و نماز میخوانم تا پاک پاک شم درزم روشتون عالیه
  • پاسخ:

   سیداحمد.ما هر چه قدر گناه کنیم به انداره حر گناه نکردیم
   ناامید نباش و از اول شروع کن
   پاکیت ابدی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام نامید نباشید
   اینجا ناامیدی معنا ندارد.
   حتی اگر ۱۰۰ بار انجام دادین نامید نباشین که این حیله شیطانه
   همه ما هم ۱ روزه ترک نکردیم
   زود بلند شو غسل کن ، نماز توبه بخوان و زیاد ذکر استغعار رو بگو
   ان شا الله پاکیت ابدی
 12. من امروز روز پنجم ترکم بود ولی همین امروز حواسم تبود نزدیک بود بزنم یعنی یکم زدم ولی کامل نه یعنی منی ازم خارج نشد هالا الان این کارو خراب کرده یا نه؟
  • پاسخ:

   سیداحمد
   اگر منی خارج نشده
   نه خ.ا نیست
 13. سلام من خیلی وقته که خودارزایی رو ترک کردم ولی گاهی اوقات باز بهسمت اون فیلم ها و عکس ها میرم چکار کنم ؟؟
  • پاسخ:

   سیداحمد
   از این که خ.ا ترک کردین عااالیه
   ولی بدونید شیطان نمیگه بلکه یهو دیدی با بک صحنه پاکیت از بین میره
   به خدا تجربه کردم این فیلما خدا و ایمانتو ازت میگیره
   مواظب خودت باش چون هیچ محرکی به اندازه فیلم سخت نیست
   مواظب خودت باش
   ببینم چکار میکنی
   پاکیت ابدی
   یاحق
 14. سلام من تقریبا خیلی وقت هست که خود ارزیایی رو ترک کردم اما یه روز که بوسیله یک فیلم کمی تحریک شدم بعدش موقع ادرار یه چیزی ازم خارج شد رنگش تقریبا مثل منی بود اما وقتی بو کردم نه بو منی رو داد و هیچ یک از نشانه های منی هم نداشت فقط رنگش مثل منی بود که باعث شد شک کنم چون اینتر نت نداشتم نتونستم بفهمم اون مایع چی بود نگنه نمازام قبول نباسه تا الان 😭😭
  • پاسخ:

   مریم
   سلام شرلیط منی تو اقایون این سه ویژگی رو باید باهم داشته باشه تا غسل واجب بشه این سه ویژگی 1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود اگه  اون اب که خارج شده این سه ویژگی رو با هم نداشته باشه اون اب مذی بوده و نمازهاتون درسته لطفا بیشتر مراقب پاکی تون باشید
 15. مریم
  کاربر محترم ** سام ** سوال شما در تاریخ ۲۳ مرداد ساعت ۱۹:۱۰ پاسخ داده شده است
  معذرت میخدایم بابت تاخیر در پاسخ به سوال شما 🌹
 16. سلام خسته نباشید میگم به دوستان من چند وقت به این کار گرفتار شدم هر بار ترک میکنم بازم میاد سراغم نمیدونم چیکار کنم یه ماه دیگه مدرسه ها شروع میشه میخوام تا اون موقعه ترک کنم اخه معدلم19/80هست ۱۴ سالمه ورزشکار هستم و ارزوهای بزرگی دارم میخوام قهرامان ورزش کیک بوکس کاراته بشوم و یک دکتر الان مدت کمی هست به این بلا گرفتار شدم خواهش میکنم کمک کنید مرسی از همین الانم تصمیم به ترک گرفتم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز ورودتون به سایت رو خوش آمد میگم
   و بهتون تبریک میگم بخاطر فطرت آگاه و خداجوتون
   این خیلی خوبه که هدف های بزرگی دارین ک حاضرین بخاطرش با نفستون بجنگین
   مطمئن باشین خدا هم کمکتون میکنه بشرطی که شما هم تمام تلاشتون رو بکنین.
   الان تو سنی هستین که با انتخاب های درست آینده زیبایی میتونین برای خودتون رقم بزنین.
   ابتدا روش سایت رو بخونین و طبق موارد گفته شده برای ترک برنامه بریزین.بعد بازم سوالی داشتین بپرسین ما در خدمتیم.
 17. سلام من نزدیک ۲۰ روزه توترکم ایابعدازترک گودی زیرچشم لبم خب میشه توروخداکمک کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلااام تبریک میگم به خاطر این ۲۰ روز ناب و قشنگ تون 
   و بله تمامی عوارً خود ارضایی بعد از ترک کاملا از بین میره اما نیاز به یک زمان و صبر شما داره و برای رفع سریع تر با بهتر تیرگی چشم به این لینک مراجعه کنید
 18. سلام،ابتدای روش هاتون گفتین :«اگر شریطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است.»
  خب اگه صیغه های کوتاه مدت هر چندوقت برای رفع شهوت انجام بدیم که هم راهی اسلامیه و هم شهوتو خنثی میکنه همان شرایط بعد از ازدواج رخ خواهد داد؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بله چون تو صیغه که همون ازدواج موقت هست شرایط شبیه سازی شده با ازدواج و حلال هم هست.
   اما صیغه هم شرایط و ضوابط خودش رو داره و تو جامعه امروز ما برای همه امکان درست و صحیحش نیست.
 19. حسین مرد روزای سخت

  به شهاب
  سلام. روش سایت رو خوندی ؟؟
  روش رو بخون و طبق همون پیش برو
  • پاسخ:

   مریم
   بسیار ممنون 
   مدیر اینده🌷
 20. میخوام تا 2ساعت دیگه اگر جواب ندادین خودکشی کنم دارم دیوونه میشم دیوانه کمکم کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام چی شده برادر عه چرا ناامیدین حرف از خودکشی نزنین خودکشی کنین که چی بشه با خودکشی که عذابتون هم بیشتر میشه 1400 سال عذاب جهنم رو چطور میخواین تحمل کنید بعدش هم سالهای جهنم مثل این دنیا زود نمیگذره اونقدر اروم مگذره میخواین عذاب بکشید پس اینکار نکنید بگید چی شده تا کمکتون کنم
 21. سلام من قبلا روزی 3بار این کار کثیف و میکردم ولی الان شده روزی 2بار میخوام ترک کنم ترو خدا کمکم کنید هر کاری بگید میکنم از دست خودم کفری شدم واقعا حالم خرابه حتی میخوام امروز خود کشی کنم دارم دیوونه میشم کمکم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااام خب عالی که کاهش دادید اما باید یهو ای ترک کنید که این خیلی بهتر شما باید عواملی رو که باعث تحریک تون میشه رو شناسایی کنید ک بعد حذف کنید مثل فیلم های مستهجن نباید تو دوره پاکی سمتشون برید و بعد کنترل فکر داشته باشید و اراده تون رو هم تقویت کنید و در اخر هدفی داشته باشید از ترک کردن خود ارضایی 
   و خییلی از بچه ها با خوندن این پست تونستن که ترک کنن لطفا شما هم مطالعه کنید و حتما به تمامی نکاتش عمل کنید 
   موفق باشید
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام پیام شما منتظر تاییده تا بهتر پاسخ داده بشه
 22. با سلام . من 14 سالمه.. وحدودا 7 یا 8 ماه بود که این کارو انجام میدادم.. و این اواخر دچار افسردگی شدید شده بودم... یه ذره با خودم فکر کردم که شاید برای این کار باشه .. بعد تصمیم به ترک اون گرفتم و الان خیلی حالم بهتره،، واقا از سایتتون ممنونم 💞💞💞
  • پاسخ:

   سیداحمد
   چه خوب بسیار عالی آقا محمد امین
   برات آرزوی موفقیت میکنم
 23. من خیلی سعی به ترک کردم. راحتم هس اتفاقا ولی وقتی ۴ یا ۵ روز نزنم بیضه هام و زیر شکم بشدت درد میگیره تا نزنمم خوب نمیشه‌. موندم چه حرکتی بزنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام این خیلی خوبه که دارین میگین ترک این عمل براتون راحته
   اما این چیزی که شما عنوان کردین بنظر میاد یه تلقین باشه(از این جهت که میگین تا انجام ندین خوب نمیشه)
   شما هرطور که شده این درد رو تحمل کنین و خ.ا نکنین. اگه دردتون همچنان ادامه داشت به پزشک مراجعه کنین.

 24. مسلمون و غیر مسلمون همشون آدمن لطفا احترام بزارید من نیومدم بی دینی رو ترویج کنم اومدم ترک کنم ولی اگه فارغ از اعتقاداتم نمیتونید بهم کمک کنید حداقل نظرم رو حذف نکنید
  با تشکر
  • پاسخ:

   زینب سادات: بله حق با شماست ما به اعتقاداتتون احترام میزاریم خیلی خیلی خوش اومدین خب من درخدمتم کمکی از دستم برمیاد😊😊

   مریم : 
   پیام شما که حذف نشده !! منتظر تایید که بهتر پاسخ داده بشه 
   یعنی جوابی بهتری بگیرید 
 25. به نام خدا سلام.محمدرضا هستم هشت روزه این کاره زشتو انجام ندادم.ممنون از سایتتون.درضمن تو دورانی که من خودارضایی میکردم موهام میریخت.من الان ترک کردم آیا موهام دوباره پرپشت میشه؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااام 🤗
   آفرین به شما ۸ مین روز پاکی تون بخیر باشه انشالله و الهی که پاکی تون ابدی بشه 🌹
    بله تمامی عوارض از بین میره اما نیاز به زمان داره و کمی صبر
   موفق باشید
 26. هادی بیچاره

  سلام من آخرین باری که اومده بودم اینجا تا الآن حدوداً بیس سی بار این کارو کردم . من متوجه شدم که من دیگه نمیتونم ترکش کنم . همه کارایی که شما گفتینو انجام دادم ولی فایده نداره . ایشالاه بقیه ترک کنن براشون دعا میکنم . من دیگه عوض بشو نیستم . اصلاً شدنی نیس. لطفاً حلالم کنین 😢
  • پاسخ:

   مریم
   سلام عه عه چرا ناامیدی اخه مگه داریم ، مگه نیشه اصلا چرا نشه شما عوض شید حتما میشه فقط کافی که بخوای وقتی از ته دلت بخوای که ترک کنی حتما اتفاق ترک خواهی کرد البته حتما حتما عوامل تحریک کننده رو هم حذف کنید و کنترل فکر هم داشته باشیداااااا 
   منتظر موفقیتون هستیم 
 27. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من بدجوری معتاد این کار شدم و تقریبا سه ساله که جق میزنم. من خیلی سعی کردم ترک کنم ولی همین امروز زدم. من پانزده ساله و با رفقا هر وقت حرف میزنی فقط فکر این کارا هستن * **** **** **** ** *** ***** ** *** **** **** ** *** ** ****
  • پاسخ:

   مریم
   سلام 
   اول از هر کاری لطفا قطع رابطه کنید با دوستان تون این ها دوست نیستن دشمن هستن !!  و شما که الان ۱۵ سالت خیییبی کار راحتی داریدااا برای ترک لطفا همت و غیرتون رو بیدار کنید و تمامی عوامل وسوسه انگیزی از جمله دوستانتون رو حذف کنید کنارل فکر داشته باشید و از نو شروع کنید که حتما نتیجه خواهید گرفت 
   لطفا این لینک رو نطالعه کنید و به تمامی نکاتش عمل کنید تا به نتیجه خییلی خوب برسید 👈 اینجا 
   منتظر موفقیتتون هستیم
 28. سلام
  من به خدا اعتقادی ندارم فکرم نمیکنم خودارضایی کار بدیه و ضرر داره ولی چون وقتم رو میگیره و کنکور دارم میخوام ترک کنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام این که میگید به خدا اعتقاد ندارید بحثی جداست
   اما خودارضا کار بسیار ناپسند حتی از دیگاه دانشمندان غربی هست !! کلی ضررر برای بدن که شما لطفا تمامی این لینک های زیر رو مطالعه کنیدانشالله که موفق خواهید شد
   و این که خییلی از بچه های اینجا با خوندن و عمل کردم به نکات این پست تونستن که خودارضایی رو ترک کنن لطفا مطالعه کنید و به تمامی نکاتش عمل کنید 👈 اینحا 
   موفق باشید
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام
   عه این چه حرفیه؟!
   اینا همه از حقه های شیطانه ها...که از رحمت خدا ناامیدت کنه... بگه نه تودیگه خیلی گناه کردی خدادیگه تورونمیبخشه...
   گولشو نخوریاااا
   خدا گفته صد بار اگر توبه شکستی بازآ !
   بلند شو یه نماز توبه ( نحوشو توی همین مطلب نوشتیم ) بخون و یه تصمیم جدی بگیر که ترک کنی!
   مطمئن باش که میتونی
   ناامیدی دربرابر خدای به اون بزرگی خیلی بده هاااا
 29. خود ارضایی که من کردم گناه کردم و آیا در کارنامه ثبت اعمالم ثبت پیشود
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام بله خود ارضایی گناهه و در کارنامه اعمال ثبت میشه ولی اگر توبه کنین و دیگه انجام ندین اینکارو کارنامه اعمالتون مثه روزای اولش میشه سفید و پاک توبه بهترین چیزیه که بهمون عطا کرده توبه کنین و کارنامه اعمالتونو جلا ببخشین
   اگه افتخار بدین که پیش ما و به همراه این جمع توبتونو عملی کنین و گناهتونو ترک کنین خیلی خوشحال میشیم
   منتظرتوووووووووووووون هستیممممممممممممممممم
 30. من خیلی دوست دارم ترک کنم اما بعد ترک دوباره وقتی تنها هستم دیگه نمیتونم به هیچ وجع جلوه خودم رو بگیرم اصلا دیوونه شدم از این خود ارضایی لطفا کمکم کنید بتونم ترک کنم من 13 سالمه هر وقت به مدرسه هم میرم دوستام شروع میکن حرف در مودرد خود ارضایی اصلا نمیتونم جلوه خودم رو بگیرم باز هم تحریک میشم
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام از توضیحاتون حدس میزنم که جزو برادرا باشین...اولا که به جمع ما خوش اومدین ما هم یکی عین خودت هممون یه دوره تاریکی از زندگیمیون گیر این گناه افتادیموو حالا داریم اون سیاهیارو دوباره به پاکیو سفیدی  تبدیل میکنیم پس مطمئن باش خوب جایی اومدی:))
   روشا رو کامل کامل بخونین و از قسمتای مهمش نت بردارین
   سعی کنین تو خونه تنها نمونین که همین عامل اصلی برا خود ارضاییه هر وخ توخونه تنها شدین بیاین اینجا حتمن یه سریا آنلاینن خواهند بود جالبه بدونین تو برخی منابع از اینکار به عنوان بیماریه تنهایی هم یاد میشه پس سعی کنین ساعتای تنهایی رو تا حد ممکن کاهش بدین
   از اونجور دوستا هم هر قدر دور بمونین  به نفعتونه اصن کسی که بیاد با افتخار از این کار زشت و گناهش تعریف کنه که دیگه ارزش حرف زدن نداره
   اینو بدونین روش این سایت معتبره و تا حالا چندین و چند نفر رها شده داشتیم شما که هنوز سنتون خیلی پایینه داشتیم کسایی که تو 26 سالگی وارد جمع ما شدن در حالیکه 10 ساله مبتلا به  گناهن وتونستن ترک کنن پس بدونین که برا شمایی که هنوز تازه 13 ساله این و اوج نوجوونی اوج انرژی هم چین کار سختی نیست یه تصمیم جدی بگیرین اراده کنین و ترکو شروع کنین
   هر وختم تصمیمتون نهاییی شد بگین اسمتونو وارد جدول کنیم
   به جمع ما خوش اومدی:)
   منتظرتیممممممممممممممممممممم

 31. سلام من محسنم اخه دو شب پیش که رفتم حمام اول غسل جنب کردم که ترک کنم بعد اینکه غسل کردم یه حمام هم کردم بعد دیدم بیخودی داره اب منی ازم میاد بعد دیگه نا امید شدم و دوباره همونجا خود ارضایی کردم
  • پاسخ:

   پانیذ:
   آخ آخ حیف .....ولی خوب مشکلی نیست دوباره میریم جلوووو اینبار قوی تر محکم تر و مصمم تر همیشه توصیه شده که تایم حمام ها رو کنترل کنین سریع یه دوش بگیرین و بیرون بیاین به خدا اینجوری سرانه مصرف آب کشور هم پایین میره و دیگه با خشکسالی مواجه نمی شیم 
   غسل کنینو شیطونو لعنت بگین و ذکر خدا تو دل جلو برین
   این دفه رو موفق میشین من مطمئنم مطمئن مطمئن 
   محرمم نزدیکه هااا بیاین با پاکی بریم سمتش
   منتظریممممممممممممممم 
   موفق باشین
 32. میگم دارویی گیاهی شینیایی چیزی وجود نداره که منو از این لعنتی خلاص کنه والا هرکار کردم نشد ترک کنم الان من دوساله میخام ترک کنم نمیشه اگه دارویی جیزی هست معرفی کنین
  • پاسخ:

   پانیذ:
   دارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گیاهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیمیایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه واللا فک نکنم برادر
   ولی یه چیز خوب سراغ دارم براتون معجزه گری به نام :اراده انسان
   شما تصمیمتونو جدی کنین برا ترک ارادتونو قوی کنین از صد تا دارو هم بهتره واللا
   روشای سایتو بخونین مصاحبه هارو ببینین 
   ببینین که چندین و چن نفر تونستن با همین روشا ترک کنن و رها بشن تو همین سایت دوستایی  داشتیم 9 سال 12 سال مبتلا بوده ولی با این روشای ساده ترک کرده 
   همه اولش یه جورن شکست میخورن اذیت میشن ولی تحمل میکنن و ادامه میدن تا اینکه رها میشن
   حس خوب ینی روحت آزاد باشه نفس روحو به بند میکشه اسیر میکنه پر وبالشو تقویت کنینو پ روازش یادش بدین تا اوج بگیره مطمئن باشین بهترین حسو خواهین داشت:))))
   هر وخ تصمیمتون جدی شد بگین اسموتونو وارد جدولمون کنیم
   خوشال میشیم کنار ما روحتونو به آرامش برسونین
   منتظرتونیمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
   در پناه حق
 33. سلام
  من 15 سالمه و تقریبا 9 ماهی هست که خودارضایی میکنم.هر بار به خودم قول میدمکه این کارو نکنم ولی باز هم شکست می خورم...واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم.
  • پاسخ:

   مدیم
   سلام شما حتما میتونید ترک کنید اول باید کنترل فکر داشته باشی و دوم عامل تحریکتون رو شناسایی و بعد اون عوامل رو کم کم حذف کنید و در اخر هم اراده تون رو تقویت کنید خییلی ها هم با خوندن این پست ترک کردن شما هم مطالعه کنید و حتما به تمامی نکاتش عمل کنید 👈 اینجا 
   و برای تقدیت اراده هم این پست رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
 34. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من محسنم مریم خانوم وقتی حمام میرم می زنم ینی حمام ***** ** *** چیکار کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام باید سعی کنید مدت زمانه استحمامتون رو کوتاه کنید و در حمام اصلا به اندامتون توجهی نکنید
 35. باسلام من قبلا سایتتون اومدم 24سالمه شاید هفت سال مرتکب این گناه شدم تا چهل روزن پیش رفتم ولی دوباره شکست خوردم خیلی سخته وقتی مرتکب میشم اعصابم خورد میشه داغون میشم لطفا کمک کنید خسته شدم ازخودم دیگه 😖😖
  • پاسخ:

   محمدتنها: سلام باید جدی عمل کنید و با قدرت برای همیشه این گناه رو کنار بگذارید خیلی باید به این مسئله توجه جدی کنید چون در بزرگسالی کار خیلی سخت تر میشه!!! ارزش جوانی به پاک بودن آدمه!!!
   محیط معنوی بساز و رابطتو به خدا خیلی خوب کن!
   سعی کن نماز رو خیلی جدی تر و بهتر بخونی!!! روزه بگیر و از عوامل گناه دوری کن!!! دعا هم مهمه
   بعد راه هایی میذارم حتما استفاده کن
 36. من محسنم همون پسر سیزده ساله بعد چهار روز دوباره امشب نتونستم تحمل کنم و خود ارضایی کردم
  • پاسخ:

   مریم
   سللام متاسفم بابت این اتفاق اما ناامید نشیداااا اصلا شما الان یه یک ساعتی رو به خودتون زمان بدید و فکر و بررسی کنید که چه عاملی باعث شده که شما برید سما خ.ا این عامل رو شناسایی کنید یعنی عامل تحریک تون رو بدونید چیه و بعد اون عامل رو کم کم شروع به حذف کنید و حتما کنترل فکر داشته باشید تا بهتر نتیجه بگیرید
   انشالله که این سری موفق بشید 
 37. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  خواهش میکنم کمکم کنید
  من اینجا رو نمیشه ولی واقعا اگه میتونید کمکم کنید تو تلگرامم بیایید راهنمایی هاتونو در اختیارم بزار خواهش میکنم اینم شماره منه:***********
  خواهش مکنم امیدوارم خدا ازتون راضی باشه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام از طریق تلگرام که اصلا امکان نداره شما میتونید سوالاتون رو همینجا بپرسید و یا اگه به طور عمومی نمیشه بیان کنید اون رو به صورت خصوصی ارسال کنید و به همراه آدرس ایمیلتون تا ما جواب رو بهتون ایمیل بزنیم و اینکه خیییلی ها از طریق خوندن همین پست تونستن به پاکی ابدی برسن لطفا این لینک رو مطالعه کنید اینجا 
 38. سلام من چند سالیه این کارو کردم 😔11سالم ک بود نمیدونستم دارم چیکار میکنم و این کار گناه حساب میشه و بهش میگن خود ارضایی برای چند سال ترکش کردم بعد دوباره دست ب این کار زدم 1ماه ترک میکردم دوباره میرفتم سمتش هووف درست بشو نیست الانم دوباره این کارو کردم من حتی از فکر کردن ب *س*ک*س هم حالم بهم میخوره نمیدونم چرا اینکارو میکنم میدونم برای حافظمم خوب نیست😔قدمم رشد نمیکنه به این کار ربط داره؟خواهش میکنم ازتوم کمکم کنین احساس بدی دارم فکر میکنم خدا ازم متنفره
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام عزیزم همین الان که داری میگی فکر میکنم خدا ازم متنفره باید بهت بگم برعکس! خدا منتظرته میگه پس کی میخای بیای پیشم ؟ پس منتظرش نذار
   در مورده کوتاهی قدت با دکتر مشورت کن تا اگه به ژنتیکت مربوط نیس کمکت کنن
 39. سلام ۶روز پیش بود که وقتی زدم در مونده اومدم یه راهی برا این بدبختی پیدا کنم با این سایت اشنا شدم انقدر انرژی گرفتم که هر چی کلیپ بد تو کوشیم داشتم پاک کردم از توی کامپیوترمم حذف کردم تصمیمم رو جدی گرفتم دوستان من ۲۰ ساله گرفتارم شماهایی که تصمیم به ترک گرفتین عزم منو خیلی جدی کرده میخام برا همیشه کنار بزارم انشاءالله
  • پاسخ:

   پانیذ:
   به به به جمع ما خوش اومدین...
   سر افرازمون کردین....
   منتظر خبر ای خوبتون هستیممممممم=))))))))))
   موفق باشین:)))
 40. سلام من همونی هستم که اسمم رو با سه تا نقطه(۰۰۰) نوشتم لطفا جواب سوال من رو بدید الان ۵ روزه که من پاکم و تا الان خدارو شکر وسوسه به انجام این کار نشدم و رکورد من برای ترک، یک هفته و سه روز بود اما این دفعه میخوام این رکورد رو برای همیشه بشکنم سوال من این بود الان من وقتی ورزش میکنم مثلا ده دقیه فوتبال تمرین میکنم تو باشگاه، سریع خسته میشم اما دوستانم نه.می خواستم بدونم که این خستگی من با ترک کردن همیشگی این گناه از بین میره یا نه؟؟؟لطفا خواهش میکنم جواب بدین!!!
  • پاسخ:

   مرتضی


   سلام بله از بین میره منتها شما باید آستانه ی تحمل بدنتون که به واسطه ی خودارضایی اومده پایین رو بالا ببرین
 41. من حدودن یازده سال که هر چن وقت ترک میکنم و باز دوباره معتاد میشم بهش و با دیدن فیلمهای سکس اینجوری میشم خیلی ناراحتم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام دوست گرامی باید بهت بگم شرط اول موفقیت دوری از محرکات هست،  شما باز تلاش کن از محرکات دوری کنی و ارتباطو با معنویات بیشتر کنی، ان شا الله موفق خواهی شد
 42. امروز 20روز شدم یعنی خدا آنقدر بهم داره حال میده که تو بهترین لحظه زندگیمم همچین چیزی تجربه نکردم واقعا از سایتتون تشکر و قدر دانی دارم جاتون تو بهشت باشه نصف راه رو آمدم واقعا فوتبال و باشگاه خیلی تاثیر گذاشته یعنی دیشب که آمدم خونه شان خوردم و تخت خوابیدم یعنی آنقدر خوش حالم که نمیدونین دمتون گرم بهترین ها رو براتون آرزو دارم
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااااااااام 😊
   خدا قوت ۲۰ روزه شدن هم مباررررررررک تون باشه 👏
    الهی که ابدی بشه این پاکی قشنگ 🌼
   و خدا رو شکر که حالتون خوبه و الان وقتش رسیده که یه دور سریع نکات ترک رو مرور کنید تا بهتر نتیجه بگیرید 
 43. سلام من19سالمه تا حالا ده دوازده بار این کارو کردم فک میکنم دارم بهش معتاد میشم،امشب خیلی یهویی وارد سایتتون شدم مطالب خوبی ارائه دادیناول به خودم و خدا و بعد به شما قول میدم دیگه این کارو نکنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اینجا بود بچه های که واقعا ۱۰ این کار رو انجام میدادن ولی به پاکی قشنگ و ابدی رسیدن و مطئنا شما هم پاک خواهید شد
   پاکی تون ابدی و منتظر خبر های خوبتون هستیم 
 44. باسلام وخسته نباشید خدمتت اساتید محترم و زحمتکش

  خواستم بگم با این کارا نمیشه تاثیر زیادی در رفع شهوت ایجاد کرد بلکه باید از طب سنتی استفاده کنید
  گیاهانی به نام های سنبل الطیب مرزنجوش گل گاو زبان افتیمون بادرنجبویه و استخدوس رو به میزان یکسان پودر کنید و هررو دواستکان دم کنید و بخورید.

  در لحظه شهوتی شدن خیلیییییییییی تاثیر داره بهترین روش از میان تمامی روش هایی که استفاده کردم بوده.

  با تشکر.خدایارتون
  • پاسخ:

   مریم
   مرسی از پیشنهادتون
 45. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  الان ***** چه کنم؟؟!
  • پاسخ:

   این مطلب رو لطفا بخونین👇👇👇
 46. سلام من دو روزه ترک کردم ولی الان نمیتونم خودمو نگه دارم لطفا کمکم کنید تا ترک کنم و همه چیزایی که منو تحریک میکردو حذف کردم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام خب این کار شما خوبه که همه عامل تحریک رو حذف کردید و دو روز پاکی تون هم مبارک باشه ببیتید شما باید کنترل فکر داشته باشید یعنی این که فکر وسوسه انگیز رو در دم خفه کنید و هم اینکه اراده تون رو تقویت کنید لطفا لینک زیر رو مطالعه کنید انشالله که کمگ تون کنه
 47. سلام من امروز تو خواب اینجوری شدم بخدا هیچ چی نگاه نکردم که باعث تحریکم بشه فقط تو خواب 2نفرو دیدم ..................بخدا هیچی ندیدم 18روز بود که پاکم نمیدونم خوبم شکسته شده یا نه دلم میخواد گریه کنم ترو خدا کمکم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام انشالله که توبه نشکستید فقط یه سوال تو خواب و بدون دخالت خودتون ارضا شدید ؟؟؟ 
   اکه این طور بوده که توبه تون نشکستید و تازه برای بدن ارضا شدن تو خواب خوبه و هم طبیعی
 48. من 13 سالمه دوساله خود ارضایی می کنم ۳۷بار ترک کردم!!!!!!!!! اما اصلا نمیشه کمکم کنید ترک کنم.مرسی
  • پاسخ:

   مصباح: جواب نظر قبلیتون رو ببینین
 49. من 13 سالمه دوساله خود ارضایی می کنم ۳۷بار ترک کردم!!!!!!!!! اما اصلا نمیشه کمکم کنید ترک کنم.مرسی
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   خوشحالیم که همراهمون هستین
   دوستانی که میبینین اینجان و موفق به ترک شدن، با استفاده از همین روش بوده👇👇👇

   لطفا لطفا با دقت بخونین و نهایت تلاشتون رو به کار ببرین تا ان شاء الله موفق بشین

 50. سلام من ۲ سال نیم معتاد این کار شدم هر بار پشیمون تر از قبل اما هر وقت توبه میکنم دباره ۴ روز بعدش با یه چیز کوچسک دباره وسوسه میشم میگید چیکار کنم اصلا نمیتونم کنترلش کنم از سن ۱۳ سالگی شروع کردم الان وسطای ۱۵ سالگیم دیگه خسته شدم چیکار کنم برا همیشه ترک کنم ممنون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام ببینید شما باید عامل شکست هاتون رو بعد از ۴ یا ۵ روز چیه ؟ حتما این دلیل شکست رو بررسی کنید تا بهتر نتیجه بگیرید و لطفا فکرتون رو با استفاده از کش کنترل کنید تا قشنگ بشه این روزهای پاکی و حتما این لینک زیر رو بخونید 
 51. سلام من این کار زشتو بین ۵۰ تا ۶۰ بار تو ۷ ماه میشه که انجام دادم الان تصمیم بسیار جدی گرفتم که ترک کنم.الان دو روز هست که پاکم ولی یه حس بدی دارم اونم اینه که زود تر از بقیه خسته میشم برای مثال وقتی باشگاه میرم ۱۰ دقیقه که تمرین میکنم خیلی خسته میشم و نفس نفس میزنم ولی بقیه دوستام میبینم که مثل من نیستن و حتی گاهی اوقات شده که به من میگن پسر ما که هنوز تمرین زیاد نکردیم. می خواستم بدونم اگه این دفعه که واقعا هم میخوام ترک کنم سریع خسته شدن من تموم میشه و مثل رفیق هام میشم؟؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بله برادرم خوشبختانه تمام عوارض مربوط به خ.ا با ترک این عمل کاملا خوب میشن.
   شما هم در کنار ورزش هم باید تغذیه خوب داشته باشین. هم استراحت و خواب کافی.
   اینطوری روز به روز شاهد پیشرفتتون میشین.
   موفقرباشین.
   یاحق.
 52. سلام من خیلی وقته که معتاداین کارشدم من امسال قراره برم دهم ولی از هشتم من درگیراین کارم اولا خیلی خیلی کم میکردم چند ماه هستش که می خواهم توبه کنم ولی فکر های شهوانی نمی زاره من 20روزتوبه میکنم واصلادوست ندارم خودارضایی کنم ولی ناگهان بایه تحریک کوچک دوباره به این کارمعتادمیشم تا وقتی که برم حموم من میخاستم غیراز این راهکارهای مفید برام راه کارهای تازه تری بگین میخاهم این بارتوبه واقعی کنم امیدوارم که تواینجا شما دوست های خوبم بهم کمک کنید من ورزشکارم براهمین میخام بزارم زمین3ماه هستش که بسکتبال ودوومیدانی روبه صورت جدی شروع کردم ولی به خاطر درد کمر نمی تونم خوب ورزش کنم من میخام هم جای اونارو پر کنم منظورم جای خود ارضایی هستش وهم اینکه دیگه این کارونکنم من هرروز به اینجا سرمیزنم خوشحال میشم راهنماییم کنید من امروز توحموم غصل می کنم تا از فردا هم نماز هامو به ضورت جدی بخونم وهم اینجا نظرهاتونودنبال کنم ممنونم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر حسین خیلی خوش اومدین
   ماهم خیلی خوشحالیم از این تصمیم خوب شما و حضورتون توی سایت توبه ۹۴.
   بنظر من شما اینکار رو فقط از روی عادت انجام میدین. در واقع دچار یه عادت رفتاری بد شدین که با جایگزین کردن عادت های رفتاری خوب مثل همون ورزش جدی و منظمی که شروع کردین براحتی قابل ترک هست.
   اما اینم فراموش نکنین که ورزش تنها کافی نیست.
   باید حسااابی مشغول فعالیت باشین.
   یک لحظه به شیطان اجازه نفوذ ندبن.
   نمازهاتون رو  بخونین اونم اول وقت.
   از تمام محرک ها هم دوری کنبن.
   توی خواب کافی و تغذیه مناسب هم برنامه داشته باشین. بخصوص که ورزش هم میکنین.
   امیدوارم با ترک این گناه روز به روز به موفقیت های ارزشمندی دست پیدا کنبن.
   یا حق.
 53. دقت کردین تواین روزای پاکی چه گناه لذت دار میشه ولی بعد از استمنا مثلا کلا عوض میشی الان ۳۸ روزه پاکم خدا با مشکلاتی که سرا راهم قرار داد کمکم کرد هی چیز بی دلیل نیست مثلا من وقتی میخواستم برم جایی که گناه توش بود بند کفشم گیر کرد و مجبور شدم صبر کنم وکمی به کارم فک کنم خدا قوت
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااااااام ☺
   ۳۸ مین روز پاکی تون مباررررررررررررک باشه خیییلی قشنگ گفتیداااااا خدا هوای همه رو داره مطمئن باشید و شک نکنید 
   مراقب پاکی قشنگ تون باشید
 54. سلام من 14سالمه 1ساله این جوری شدم 1ماه ترک کردم دیدم نشد به حدی رسید که روزی دوبار این کارو میکردم دیگه مجبور شدم و به مادرم گفتم الا 2روزه پاکم خیلی خوشحالم اگه میشه کمک کنید نگزارید دوباره سمتش برم. لعنت بر دوست ناباب.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام تبریک میگم 2 روز پاکیتو و خوشحالم که از 14 سالگی شروع به ترک کری آفرییییین بهت افتخار میکنم همینطور برو جلو ببینیم چه میکنیا ؟ دوست دارم رقمه پاکیتو تند و تند بالا ببریا .
 55. سلام من25 سالمه شرایط ازدواجم ندارم تقریبا 4ساله که این کار زشتو میکنم
  البته تقریبا دوساله که خیلی کم شده هر چند ماه یه بار با اینکه حدود 7ماه ترک میکنم ولی باز تحریک که میشم میرم سراغش سعی میکنم فیلم یا تصویری نبینم ولی بعضی وقتها ناخواسته پیش میاد و دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم حس میکنم خیلی ضعیفم دیگه خسته شدم از این توبه هایی که به شکست میرسه
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب همینکه اینجایی و پشیمونی واقعا ارزشمنده اما به نظرم 1 بار روشه سایت رو دقیق بخون چون ماهمگی با این روش ترک کردیم و الان پاکیم این روش واقعا عالیه و بیشترمون ازش جواب گرفتیم به شماهم پیشنهاد میدم حداقل 1 دوره 40 روزه با ما همراه باش تا خودت درک کنی.
   موفق باشی
    
 56. سلام من یه پسر اهل افغانستانم
  خواستم بگم که فقط تنها راه ترک این گناه سرکار رفتنه و باشگاه ماشگاه و... هیچ تاثیری نداره
  با تشکر
  • پاسخ:

   مریم
   هم سرکار تاثیر داره و هم باشگاه و ورزش چرا که با ورزش کردن انرژی زائد بدن تخیله میشه و دیگه انرژی تو بدن باقی نمیمونه
 57. سلام من ۱۵ سالمه و تقریبا ۲ ساله این کار زشت رو شروع کردم.وقبلا صد بار سعی کردم ترک کنم اما نشد دیگه از خدا خجالت میکشم و از خودم بدم میاد نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید نمیخوام این عادت لعنتی به فوتبال و درسم لطمه بزن لطفا کمکم کنید ممنون❤
  • پاسخ:

   مریم
   سلام شما کنترل فکر دارید میتونید فکرتون کنترل کنید ؟؟ شما باید زمانی که وسوسه میشید حتما بتونید فکرتون رو کنترل کنید تا نتیجه بهتر بگیرید و حتما حتما دلیل شکست تون رو بدونید تا خدایی نکرده بازم باعث شکستون نشه مثلا اگه دلیل شکست و یا تحریکتون عکس مستهجن میتونید چله بگیرید تا پاکی تون ابدی بشه
   منتظر پاکی و موفقیتون هستیم
 58. سلام من 15 سالمه یه سه چهار هفته هستش که من دچار این بدبختی شدم دو سه بار هم ترک کردم اما نمیشه لطفا کمک کنین
  • پاسخ:

   مریم
   سلام انشالله که الان روز های پاکی رو سپری کنید شما دلیل شکستتون رو میدونید چیه ؟ لطفا دلیل شکستتون و یا تحریک تون رو بررسی کنید تا بدونید که دلیل شکستتون در روزهای پاکی چی و حتما بعد از این که متوجه دلیل شکستتون شدید اون عامل رو حذف کنید تا روزهای ماکی تون ابدی بشه و اینکه حتما زمانی که فکر وسوسه انگیز سراغتون میاد اون فکر رو کنترل کنید تا باعث شکستتون دوباره نشه
   لطفا غسل کنید و باز هم شروع کنید قدر سن تون رو بدونیداااا سن خوبی هست برای ترک گناه و آشتی با خدا 
   انشالله شاهد پاکی تون و موفقیت تون هستیم
 59. من 18 سالمه 5 ساله گرفتار این جریانم الان روزی 9 بار اینکارو میکنم دلم میخاد ترکش کنم ولی نمیشع
  • پاسخ:

   مریم
   سلام چرا نباشه حتما میشه شما به خودتون خی بگید من میتونم ببینید چه قدر راحت میتونید ترک کنید دلیل شکست هاتون چیه و یا چی باعث میشه که شما نتونید ترک کنیدبه چه چیزی حساس هستید و باهاش تحریک میشید لطفا بررسی کنید و کم کم حذف کنید عوامل شکستتون رو و این کنترل فکر داشتع باشید زمانی که وسوسه میشید فکر تون تغییر بدید تا فکر باعث شکستون نشه و این شما شروع کنید به ترک شاید اولش سخت باشه اما بعد واقعا براتون راحت و شیرین میشه و حتما ورزش رو جز کارهای روزانه تون قرار بدید تا انرژی براتون باقی نمونه که خ.ا کنسد 
   منتظ موفقیت و پیشرفتون هستیم
 60. سلام دوستان خیلی ساله درگیر این بدبختیم میخام دیگه بکنمش برام دعا کنید تو رو خدا امروز این سایتو دیدم میخام واقا ترکش کنم اما میدونم کار اسونی نیست
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااااااااام خوش امدید خیر مقدم
   انشالله که ترک خواهید کرد ولی اولش شاید سخت باش اما بعد اونقدر روزهای پاکی شیرین میشه که دوست داری تا اخر عمر پاک بشی  و حتما پاک خواهی شد 
   لطفا لینک زیر رو مطاله کنید و به تمامی نکاتش عمل کنید 
 61. سلام / من واقعا خسته شدم الان چندین سال ولی میخوام ترک کنم از امرو استارت میزنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا رضا این خستگی از گناه واسه ما خیلی ارزش داره منتظریم ببینیم چیکار میکنی؟‌ با توکل و قدرت شروع کن که پیروزیت نزدیکه
 62. یه بنده خدا

  سلام
  من هر بار بیشتر از یه هفته نمیتونم خودمو کنترل کنم😢میدونم هم برای چیه !! وقتی لباس تنگ یا خیلی باز میپوشم دلم میخواد اینکارو بکنم!! خیلی تلاش کردم این کارو بزارم کنار اما نشده😢😢 امیدوارم اینبار دیگه دفعه اخر باشه
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام شما یک قدم جلو هستین
   میدونین که چرا همچین اتفاقی براتون میفته سعی کنین لباسی بپوشین که تحریک نشین
   ایراد نداره دوباره تلاش کنین کسی که تلاش میکنه و موفق نمیشه خیلی بهتر از اون ادمیه که اصلا تلاش نمیکنه
 63. سلام من را که شناختیت ببخشید باید چه میوه هایی بخورم که کارهای گذشته ام جبران بشه
  • پاسخ:

   مریم
   متوجه منظورتون نشدم 
   میشه سوالات دوباره بپرسید؟؟
 64. سلام من امروز روز 15هست خیلی خوش حالم پس پیش به سوی 40روز خدایا به امید تو میدونم که کمکم میکنه و مریم خانوم برو باشگاه ثبت نام کن چون انرژیت تخلیه میشه و اصلا فکر این چیز ها نمیکنی چون خودم از موقعی که باشگاه و فوتبال ثبت نام کردم دیگ آخر شب که میام خونه جونی برام نمیمونه و شام میخورم و میگیرم میخوابم پیشنهاد به شما میکنم همچین کاری رو بکن
  • پاسخ:

   مریم
   ۱۵ روزه شدنتون مباررک باشه الهی که پاکیتون ابدی بشه
   ممنون از کمک تون
 65. سلام من ۱۸ سالمه سه سال درگیره این گناه بودم
  امشب وبلاگتونو خوندم راستش من ۳۹ روزه ترک کردم اما دیگه نمیتونم روز به روز بدتر میشم چیکار کنمم
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام سعی کنین خودتون رو مشغول کنین همیشه یادتون باشه بیکاری فکر میاره وقتی سرتون مشغول باشه خود به خود به این قضیه فکر نمیکنین و ذهنتون هم منحرف میشه میتونین یه هنر رو شروع به یادگیری کنین مثل طراحی یا نقاشی
 66. سلام من علی هستم 14 سالمه و این عمل را از 12سالگی شروع کردم هر بار که می خواهم ترک کنم نمیشه یه روز یک هفته ترک کردم ولی باز شیطون گولم زد لطفا کمکم کنید دیگه خسته شدم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام علی اقا خوبی برادر خب ا از ما خییییییلی حلو تر هستیدااا هم سنتون کم و هم تعداد سال های که این کار رو انجام میداید از ما ها خیییلی جلو هستید خب بریم سر بحث خوب ترک  شما با چه چیزی تحریک میشید و یا دلیل شکستتون چیه ؟؟ شما باید دلیل ها شکستون رو بدونید چیه تا راحت تر ترک کنید و این که زمانی که وسوسه میشید حتما فکر تون رو کنترل کنید با یه وسیله به اسم کش پول حتما فکر تون کنترل کنید تا فکر باعث شکستتون نشه و این لطفا همه نکات لینک زیر رو انجام بدید تا بهتر نتیجه بگیرید 
 67. سلام خسته نباشید
  من حدود 4یا5 سال این کار را می کنم 100بارهم خواستم ترک کنم یک دوم میاوردم ولی باز دوباره....
  خواهش میکنم یک نفر کمکم کنه خسته شدم دیگه روم نیست با خدای خودم خلوت کنم لطف کنین درست جوابم را بدید که این کار راترک کنم واین گناه بزرگ هم همش اینستا لعتی شروع شد حالا که اینستا هم ندارم باز ولکنم نیست خواش می کنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا علیرضا اول اینکه شما از ته دلتون بخوایین که ترک کنین
   دوم عهد ببندین که همه تلاشتون رو بکنین برای پاکی
   حالا باید علت های شکست بررسی بشه
   خب این خیلی خوبه که یکی از عامل های تحریک که اینستا بود رو حذف کردین
   حالا باید عوامل دیگه رو شناسایی و حذف کنین.
   ببینین ۷۰ درصد عامل موفقیت دوری از محرک هاست.
   چون هر چقدر تو این مورد موفق باشین پس توی کنترل فکرو نگاه هم موفقین.
   قدم بعدی
   مشغولیت داشتن +برنانه معنوی خوب هست
   البته خواب کافی و تغذیه مناسب هم موثره.
   این موارد رو رعایت کنین به فضل خدا موفق میشین.
   فقط تو این راه صبور باشین و ناامید نشین
   و هرگز از فضل و رحمت خدا ناامید نشین.
   امام رضا یاورتون.
   موفق باشین.
   یا حق.
 68. سلام
  💍به خواهرم مریم
  مطمئنم اگه کمی بیشتر فکر کنی متوجه میشی که توجیه مناسبی برای کارت نیست و انتخابت ویران کننده هست.
  اول سن شما هنوز پایینه و فرصت برای ازدواج مناسب, زیاده و خداوند فرموده برای هر کس فردی از جنس خودش آفریدم پس هر کسی را لایق خودت ندان.
  دوم متوجه نمیشم منظورت و تعریفت از شکست عشقی چیه؟
  سوم خ ا انتخاب مناسبی برای پرکردن تنهایی نیست
  و جز فرسودگی و غم و اندوه چیزی نداره و شاید خدای ناکرده مانع رسیدن به فرصتهایی هم بشه.
  چهارم تو قسمت همفکری دوستانی هستند که میتونی مواردی رو در میون بذاری و کمک بگیری.
  ✨انتخاب درست در مقاطع بحرانی ارزش و بزرگی را نشان میدن....
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   مرسی از کمک تون
 69. سلام مریم این کارو نکن برات ضرر داره واقعا راست میگم دوست داری زیبا باشی دوست داری که ریزش مو نداشته باشی این گناه کبیرو انجام نده این کار هایی رو که این جا نوشته شده رو انجام بده واقعا جواب میده من حتی یه روز هم دووم نمی اوردم که این کارو انجام ندم اما شکر خدا تونستم که برای یک روز این کارو انجام ندم،میتونی........اینو بدون که مقدمه پیروزی شکست هست پس نامید نشو و برو به سمت پیروزی.
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   مرسی از کمک تون
 70. سلام عزیزان
  امیدوارم حالتون خوب خوب باشه
  میدونید چیه من جق زدن رو شروع کردم چون فک میکنم کسی توی این دنیا نیست که منو دوس داشته باشه باورت میشه توسن 15سالگی دوبار شکست عشقی بخوری .به ی گناه کبیر دچار بشی .بخدا خسته شدم انقدکه شکست خوردم کسی رو هم ندارم که باهاش دردودل کنم شما بگید چیکار کنم
  خداجون کمکم کن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام مریم خانم
   مگه کی قراره شمارو دوست داشته باشه تو سن ۱۵ سالگی
   جز پدرو مادر و خانواده. و اگه دوست خوبی باشه.
   در غیر اینصورت تو این سن که توقعی نیست از کسی.
   بعدم خدا که همیشه عاشقتونه چون آفریدش هستین.
   خودتون باید خودتون رو دوست داشته باشین.
   شما خییلی خوبه که درونتون حس دوست داشتن و دوست داشته شدن رو دارید یعنی همه دارن.
   اما باید جهت دار کنین این حستون رو. یعنی واقع بین باشین.
   شما تو سن حساسی هستین.
   نمیدونم این ۲ تا عشقی رو که میگین چه جور عشقی بوده تحت نظارت خانواده بوده. به قصد ازدواج بوده یا نه؟؟
   بشین با خودت فکر کن . اگه هیچ کدوم اینا نبوده و همش دوستی های پوچ و بیهوده بوده. پس ۲ تا تجربه دارین ازش درس بگیرین و یه تصمیم برای ترک همین دوستی ها بگیرین چه بسا که همین ها عامل تحریکتون برای گرفتار شدن به این گناه کبیره باشن.
   پس بررسی کن شرایط رو
   و تمام عامل محرک رو حذف کن روزنه های نفوذ شیطان رو ببند و با کمک گرفتن ویژه از معنویات عشق خدارو تقویت کن و ترک کن.
   به روزای خوبی که در آینده درسی و شغلی و زندگی که قراره با دستای پاکت برای خودت رقم بزنی فکرکن خواهرم.
   پس منتظرم روزای پاکیت رو شروع کنیااااا.
   موفق باشی.
   یاحق
 71. سلام ببخشید من تازه این مطالبتون رو خوندم ولی قبلا هم از این چیزا خونده بودم من نمیدونم چرا هرموقع میخونم به خودم میام و به مدت 1 هفته این عمل را ترک میکنم اما وقتی تنها میشم و حتی از خونم نمیتونم بیرون به سراغ ای کتر میرم باید چیکار کنم واقعا دارم دیونه میشم
  آخه من یه پسر 15 سالم و نمیخوام با این عمل زندگیمو خراب کنم ولی از یه طرفم نمیشه جلوشو گرفت باید چی کار کنم😳😳😳
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   خوشحالیم که همراهمون هستین

   لطفا لطفا لطفا این مطلب رو بخونین و بااراده شروع کنین، اینها همشون تجربه شدست و تا الان نتیجه خوبی داشته
   تک تک راهکارهارو سعی کنین با جدیت پیاده کنین، ان شاء الله حتما موفق میشین

  • پاسخ:

   خادم الرضا
   سلام خواستن توانستن ه افرین همین که شما میخواید ترک کنید یعنی حتما پیروز میشبد برای موفقیتتون حتما دعا میکنم
   منتظر خبرهای خوبتون هستیم
 72. سلام من همون پسره هستم که گفتم جدی جدی میخوام شروع کنم برنامه شما رو. در مرحله سوم من،زمان انجام این کارم در هنگام شب هست و الان سوال من اینجاست که من اون موقع چی کار کنم مثلا اگه تو خونه روز ها تنها بودم باید برم بیرون از خونه ولی موقع خواب وقتی که شب هست من باید چی کار کنم تا فکر انجام این کار از سرم بیرون بره؟؟؟
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام بلعه شناختیم^_^

   توی رختخواب شروع کن به صلوات فرستادن خودبه خود چشمات گرم میشه وخوابت میبره این روش جواب داده
 73. ایا میشه یکی بیشتر طول بکشه دورانش مثلا بجا ۴۰ روز ۵۰ یا ۶۰ روز طول بکشه که عادتش ترک بشه چون من الان واقعا موندم ۳۰ روزگذشته وهرروز انگار بدتر میشم وکنترل برام سخت میشه چیکارکنم بام صبر کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز اینکه میگن بعد از ۴۰ روز عادت به گناه از بین میره
   به این معنی هست که با داشتن یه پاکی خوب و با کیفیت و هنینطور یادگرفتن روش های مقاومت. بعد از ۴۰ روز وقتی فرد تحریک شد دیگه به اولین چیزی که فکر میکنه خ.ا نیست. بلکه کنترل داره روی رفتار خودش.
   البته یه نکته دیگه: شهوت یه خاصیتی که داره اگه یه مدتی بهش بی توجهی بشه موقتا خاموش میشه و هیچ اذیتی نداره.
   بله ممکنه تو بعضیا این ۴۰ روز بشه ۶۰ روز.
   اما هرچه کیفیت ترک بالابره. گذروندن چله ها و مراحل بعدی پاکی آسانتره.
   موفق باشید.
   یا حق.
  • پاسخ:

   مصباح : سلام
   اگر منظورتون غسل بعد از انجام خود عمل خودارضایی هست، برای انجام کارهایی مثل نماز و.. غسل جنابت انجام میشه
   اما اگر منظورتون به طور کلی برای توبه هست، مستحبه که با نیت غسل توبه انجام بدین
 74. سلام دیگه خسته شدم دیگه خسته شدم دیگه میخوام این برنامه ای که گفتید رو شروع کنم وقتی که این پیامو نوشتم باید بخوابم چون شبه ولی وقتی بیدار شدم میرم غسل میکنم و خودمو پاک میکنم بعدش برنامه شما رو جدی جدی شروع میکنم خواهش میکنم برای منه بنده حقیر کوچک و خیلی بی ارزش برای خودم،پدر و مادرم و خانواده هام و دوستام و...که واقعا براشون بی ارزشم دعا کنید که این دفعه رو موفق بشم این دفعه دیگه اخرین باری باشه که دارم تَرکم رو شروع میکنم.یا علی
 75. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  دوستان سلام من خود ارضایی کردم وقتی داشت منی خارج میشد *** **** **** *** و اروم خارج شد یکمش برگشت چیکار کنم؟الان یک ماه و خورده ای بود اینکارو انجام نداده بودم حالا چیکار کنم ادرارم یجوری شده درست بیرون نمیاد حالا چیکا کنم
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام سعی کنین به مدت 24 ساعت یکم مصرف ابتون رو ببرین بالا تا بیشتر ادرار کنین البته ادرار نوسانی که اگه چیزی مونده باشه خارج بشه

 76. سلام من امروز روز دو رقمی میشم روز 10هم هست پیش به سوی 40تایی شدن از موقعی که فوتبال و باشگاه ثبت نام کردم دیگه این کارا رو انجام ندادم و انرژیم تخلیه میشه و خرد و خسته میفتم و به این چیزا کمتر فکر میکنم از همه تقاضا دارم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا سپهر تبریک میگم دو رقمی شدنتو و خوشحالم که ورزش رو جدی داری انجام میدی که به گناه نیفتی آفرین تمام تلاشتو بکن که به بهترین زندگی که آرزوشو داری برسی
 77. سلام یه مایعی است که وقتی تحریک میشیم بیرون میاد چیه ؟؟؟چسبونه بیرنگو بی بو هست
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام اون مایع مذی هست و پاکه
 78. سلام من اخرین بار همین 2 دیقه پیش زدم روحیم خیلی ضعیفه ب روزی 5 بارم میرسه ی راهیو جلوم بذارین دارم کور میشم بخدا الانم چشمام ی جوری شده لطفا کمکم کنید پوست دستمه همه رفته خسته شدم دیگه😥
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   سلام چرا شما تو روز چند بار انجام میدید ؟ دلیلی داره مثلا فیلم ، عکس و .. نگاه میکنید که باعث میشه شما دچار این گناه بشید ؟؟ حتما دلیل تحریک و در نهایت شکستون رو بررسی کنید و یک بار دیگه هدفمند و با تجربه شروع به پاک شدن کنید و حتما به تمامی نکات لینک زیر عمل کنید

 79. سلام من کمتر از دو ماهه شروع کردم حدود 3 یا 4 روز یک بار اینکار رو انجام میدم میخواهم سریع اینکار رو ترک کنم به نظر میشه ؟
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااااااام داداش فرزاد 
   این چه سوالیه ! خب معلومه که میشه !!
   اینجا ما افرادی داشتیم که سالهای طولانی گرفتار بودن ولی با به کار ‌گیری درست روش ها و با داشتن اراده ی محکم و قوی، تونستن ترک کنن !
   مطمئنم که توام میتونی !
   فقط باید یه تصمیم واقعی بگیری و شروع کنی !
   تو خیلی قوی تر از شیطانی ! پس مطمئنا میتونی شکستش بدی !
   روش هایی رو که نوشتیم بخون و شروع کن !
   سعی کن حتما همشون رو به کار ببری !
   هروقت احساس کردی داری وسوسه میشی ، سه بار سوره ی ناس رو بخون ! معجزه میکنه !
   یا سریع از جات بلند شو و رو به قبله به امام زمان سلام بده !
   شربت آبلیمو رو فراموش نکن !
   و اما کش پول ! حتما ازش استفاده کن، باعث میشه یادت بیاد که توی ترکی !
   و خیلییی روش های دیگه که توی همین سایت نوشتیم !
   یه توبه ی محکم بکن و برو به جنگ با شیطان ! مطمئن باش خدا منتظرته...
   منتظر اعلام پاکیت  در بخش اعلام پاکی آقایان هستماااا !
   تومیتونی،من ایمان دارم 💪✌😉
 80. ببخشید بعد روز ۴۰ چه اتفاقی میافته که میلمون کمتر میشه
  من الان یه ماه ءذشته شهوتم بیشترشده
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   اشتباه نکنین، میل جنسی قرار نیست کاهش پیدا کنه وگرنه برای ازدواج و زندگی آینده مشکل ایجاد میکرد!
   بعد از چهل روز چون فرد مقاومت نشون داده و مثل قبل تمرکزش روی مسائل جنسی نبوده، از نظر فکری و حتی جسمی از استمنا فاصله میگیره

   کیفیت این مدت خیلی مهمه!
   مهمه که فرد چشم چرانی نکنه، تصاویر مستهجن نبینه، از نظر فکری کنترل شده باشه و...
   پس صرف خودارضایی نکردن لزوما باعث کاهش تحریک شدن نمیشه، این عوامل هم بایستی کنارش باشن تا فرد یک پاکی باکیفیت رو تجربه کنه

   اما نکته دیگری هم هست؛ اینکه بعد از گذشت مدتی که فرد روی مسائل جنسی تمرکز نداشت، کم کم اون حالت زود تحریک شدن و اوج شهوت هم کمتر اتفاق میافته
   ویژگی این قوه اینه که اگر مدتی کاری بهش نداشته باشین، راحتتون میذاره
   البته نه برای همیشه! تا وقتی که دوباره بهش نیاز پیدا بشه
   پس چیزی نیست مثل گرسنگی یا تشنگی که در صورت ارضا نشدن به مرور بیشتر بشه

   به نمودار شهوت هم توجه داشته باشین، گاهی تحریک شدن ها به دلایل شرایط جسمی هستن که در طول دوره ترک متفاوته
   در روزهای اوج تنها کافیه مراقبت بیشتر و با دقت تری صورت بگیره تا اون دوره کوتاه با موفقیت سپری بشه
   نمودار شهوت رو میتونین در فهرست ببینین

   براتون آرزوی موفقیت داریم
 81. سلام من میخوام از جق زدن دست بردارم ولی یه مشکل بزرگ دارم اینکه اگر کاملا ترک کنم بازم میرم فیلم دانلود میکنم .
  • پاسخ:

   راهکار هارو دنبال کن فقط برو شربت ابلیمو بخور 

   و فوری برو جلو رو به هدفت در ضمن ببین اگر میخوایی پاک باشی باید خودت بخوایی سعی کن ارادتو قوی کنی

 82. سلام من هی سعی میکنم این کار رو ترک کنم ولی بعد دوباره میرم تو سایت های که نباید برم هر روز هم ورزش میرم اما دوباره بر میگردم بعد از یک ساعت دوباره میرم سمتش خیلی هم تصمیم گرفتم این کارو ترک کنم اما نتونستم چه کار کنم
  • پاسخ:

   محمد:

   ببین سلام باید تمام روش هارو با هم و با وسواس کامل انجام بدی فقط یادت نره توکل به خدا اول هر چیز هر روز سوره لقمان

 83. من الان میخواستم نگاه کنم ولی ی لحظه یاد خدا افتادم و همه چیو پاک کردم آیا توبم باطل شده خیلی پشیمونم که میخ.آیتم نگاه کنم
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   احسنت به شما که به خاطر خدا این کار رو انحام نداید خیررر توبه شما باطل نشده 
   توبه زمانی شکسته میشه که منی از تون خارج شده باشه
 84. با سلام میخو استم بگم که یکی از دوستانم گفت که وقتی خود ارضایی میکنی هنگامی که میخواهد مایع منی از بدنت بباد بیرون جلوش رو بگیر نزار بیاد بعد هر چی کار میکنم باز هم میریزد چه کار کنم
  • پاسخ:

   مرتضی


   سلام این کار ضرر خیلی خیلی زیادی داره امکان داره باعث گرفتگی مجاری ادرار و حتی سرطان پروستات بشه
 85. من تا سه روز این کار ترک کردم و اصلا بهش فکر نمی کردم ولی امروز صبح وقتی خواب بودم نا خود آگاه و نخواسته همراه با لذت از من منی بیرون آمد این کار به چه معناست آیا مثل خود ارضایی برای ما ضرر دارد یا نه و حکمش چیست یعنی اون سه روز من باطل است ؟
  بازم میگم خودم نمیخواستم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   نه برادرم مشکلی نداره. پسرها وقتی به سن بلوغ میرسن، بعد از اون ممکنه هرچند وقت، موقع خواب همچین حالتی پیش بیاد و منی خارج بشه. و نه گناهی داره و نه ضرری. فقط اون مایع نجسه و هم لباس باید تطهیر بشه و هم برای نماز و عبادات، باید غسل جنابت انجام بشه.
   حالا که تا سه روز جلو اومدید، باید حسابی قوی تا آخرش بریدا.
   اگه خواستید توی بخش زیر هم یه جایزه براتون داریم

 86. سلام من یه سوال داشتم انصافا اینکارا از روی بیکاریه که خود ارضایی میکنیم.
  واقعا یه راهی بهم بگید که سرمو گرم کنه خداوکیلی ازم نخوایید قرآن بخونم اصلا فکر کنید من شیطان پرستمو و بخاطر سلامتیه که اینکارو میخوام ترک کنم نه خدا یه پیشنهاد بهم بدید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب شما که ایراد کار رو میدونید
   با توجه به امکانات و روحیه خودتون یه برنامه بریزین که یه کار  سالم و نشاط آور انجام بدین.
   مثلا ورزش رزمی
   بدنسازی
   کلاس شنا
   اگه به کامپیوتر  علاقه دارین تو دوره های مختلف شرکت کنین.
   کلاس زبان و ...

   البته باید یاد بگیرین انقدر از این کار متنفر باشین و ارادتون رو تقویت کنین که با وجود کلی مشغولیت حتی وقتیکه تنها و بیکار شدید هم هرگز سراغ این کار نرید.
   موفق باشین.
   یا حق.

 87. سلام
  من ۴ روز بود که پاک شده بودم
  ولی تا دیشب که خودکار حین خواب این اتفاق افتاد
  ربطی داره کع قبلا خودم را ارضا می کردم؟
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   سلام متوجه تشدم یعنی خودتون خ.ا نکرده بودید به طور خودکار یعنی چی ؟
 88. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. من 15 سالمه. * **** **** *** ****** *****. تا الان 3 بار تصمیم جدی ترک گرفتم. اولین بار یه هفته بود. که عالی بود. ولی نمیدونم چرا دوباره رفتم سمتش. میتونستم خیلی راحت نرم. دومین بار 5 روز. که بازم همون اشتباه قبلی. فکر کنم عادت کرده بودم. ولی اشتباه بود. سومین بار هم یه روز در میون میشد. الان تو سومین بارم.
  از وقتی خود ارضایی میکنم رشد قدم خیلی کم شده. ایا اصلا مربوط هست ؟ و تمام احساس عاطفیم از بین رفته. از خودم دور شدم. من هفته ای 3 بار بدنسازی کار میکنم. هفته ای دو بار بسکت بال میرم. سرگرمی های زیاد و برنامه های زیادی دارم. ولی این حس مثل یه کاری که باید حتما انجام بدم سراغم میاد. افسردگی گرفتم و احساس میکنم دیگه نمیتونم ترک کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام و درود بر داداش گل و ورزشکار من (:
   شما تو سن رشدی و ورزش هم میکنی .این کار خیلی در تضغیف بدنت تاثیر داره و بدنسازیتو هم بی ارزش میکنه.حتما حتما سریع این روش رو ترک کن.لینک رو بخون و بهش عمل کن و هر  روز بیا اینجا پیش ما یه سری به سایت بزن و اعلانم پاکی کن.
   تو بخواه که ترک کنی ما همه قول میدیم که موفق میشی.یادت باشه اوایلش ترک سخته ولی بعدش اسون میشه.
   خبر موفقیتت رو یادت نره بهمون بدی ها.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام امیر حسین این چه حرفیه؟ ما اینجا نمیتونم و نمیشه و نمیخایم نداریما بیا برام بنویس چی شده که کمکت کنم یالا به شیطون رو نده
 89. و اما درباره نماز (فواید):نماز از نظر روانشناسی ثابت شده و آرامش روحی به انسان میده (خرافات): متأسفانه مسلمانان اون رو برای عبادت انجام میدن که کار غلطیه چرا : اگه یادت باشه تو نظر قبلی درباره نجوم باهات صحبت کردم که این بزرگی خدا رو نشون میده پس خدا محتاج به نماز ما نیست اگه هم ما به قول شما از نوع ازادگان باشیم نباید با نماز خوندن خودمون رو نشون بدیم با اعمال و انسانیت نه با خرافات یا فرض مثال تو ماه محرم یا رمضان ادم باشیم یا روزه بگیریم یا چنان سینه بزنیم کبود شه ولی در ماه های دیگه ما استاد کثافت کاری اگه ایمان واقعی که ما اونو با دین پیوند میزنیم اینه غلطه ما به دنیا اومدیم برای پیشرفت برای همین ما با بقیه حیوانات فرق داریم حالا من که دارم میگم بعضی ها مذهبی میشن و دفاع می کنن ولی اگه پای پول وسط بیاد نه میدونن دین چیه نه خدا این نظر رو هم دوست عزیز عبدالمهدی خواهشا پاسخ بده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   نسبت به قسمت دوم نظرتون کاملا موافقم و توی جواب قبل هم عرض کردم که اگر ما یه سری اعمال زشت رو مرتکب میشیم که طبق دین هم نیست، مقصر خود ماییم نه تعالیم دینی‌. اینکه فردی توی ماه رمضان آدم خوبی باشه و توی بقیه ی سال جنایت کنه، مشکل از خودشه و اتفاقا طبق دین عمل نکرده. یعنی ناقص عمل کرده.
   دین فقط مال توی مسجد و حسینیه نیست، بلکه ین برنامه ی کل زندگیه، حتی ببخشید برای دستشویی رفتن هم حکم خاص خودش رو داره.
   اما درمورد نماز و آرامش گرفتن، اگر فکر میکنید فایده ی نماز اینه، پس بهتره آدم بجای نماز بره یوگا کار کنه که شاید آرامش بیشتری هم بگیره!
   نه برادر جان، این به آرامش رسیدن، از کوچکترین فواید نمازه. نماز برای اینه که انسان به عروج برسه و کمال حقیقی رو پیدا کنه.
   خود خداوند در قرآن میفرماید: أقم الصلاة لذکری (نماز رو برای یاد من اقامه کن)
   فایده ی نماز برای خدا نیست. فایده اش برای بنده است. وقتی بنده نماز بخونه، از حالت غفلت میتونه خارج بشه. و نماز حالتیه که بنده رو به خدا نزدیک میکنه، گرچه این نحوه تشکر هیچ سودی به خدا نمیرسونه چون خدا دارای مطلقه. اما سودش برای خود بنده است.
   اتفاقا نماز باید برای عبادت باشه.
   من یه مطلب خیلی مهم رو به شما عرض کنم. مشکل اصلی در بحثهای شما اینه که کمال انسان رو فقط و فقط به بیشتر شدن علم و دانشش می بینید، در حالی که پرورش روح هم به بیشتر شدن علمه و هم بیشتر شدن ایمان.
   اشتباه نکنید، تفاوت انسان و حیوان فقط به کسب علم نیست، بلکه به ایمان هم هست. مثلا یک انسان اگر صرفا مطلبی رو بدونه ممکنه انجامش نده، اما نیروی محرکه ی انسان زمانی اتفاق میفته که به یک مساله باور عمیق پیدا کنه، تا جایی که حتی حاضره جانش رو هم بده. در حالی که حیوانات چنین ویژگی ای رو ندارند.
   و راه بالا رفتن ایمان حقیقی هم عبادته، به همون نحوی که خداوند دستور داده. چون این عبادت سبب میشه که روح به کمال برسه. و اتفاقا انسان رو به قدرتهایی میرسونه که باور کردنش شاید سخت باشه. مثلا انسان از غیب مطلع میشه، میتونه با یک اشاره کارهای خارق العاده انجام بده و... که نمونه های چنین افرادی در طول تاریخ کم نبودند.
 90. سلام آقا عبدالمهدی خواستم بگم من عقیده هایی در اعتقادم دارم که شاید به میل شما نباشه : تا حالا به اسمون نگاه کردی منم خیلی نگاه می کنم تا حدی اونجا چی میگذره ؟؟؟ از نظر اونایی که علم ثابت کرده نه قرآن فکر کردی یکی از علت هایی که مردم ایران به نجوم علاقه ندارن چیه ؟؟؟انقدر به خودمون میگیم دینمون راسته که از جویا شدن علم بی زاریم حتی واسه من بدبخت رشته فیزیک نجوم تو ایران وجود نداره وجود خدا ثابت شده ولی همچنان همه انسان ها غیر از مسلمانان به حرف هایی که قرآن زده اعتقاد ندارن خوب نباید هم داشته باشن چون تو دینشون نیست این دین ماست میدونی چند تا دین دیگه وجود داره اصلا گیرم قرآن راست چرا علم ثابت نکرده همچین چیزایی رو که قرآن گفته ؟؟؟؟ اصلا بعد از مرگ شاید خردسالان اون چیزی که ما تصور می کنیم شاید باور کنن انقدر میگید امام زمان زبون ما مو در آورد پس کو الان کل جهان درگیره ولی نیست شما هم می گویید یه روزی میاد ولی تو خواب حتی اون هفت آسمون که قرآن گفته ثابت نشده یا زندگی بعد از مرگ از نظر علمی روانشناسی ثابت نشده حتی منطقی هم نیست ما اصرار داریم که دینمون راست میگه و حتی این دین خودمون نیست این عرب پرستیه طرف اون همه میلیون پول رو میده مکه هزار تا بلا سرش میاد انگار نه انگار اون همه پول رو میتونستی بدی به یه بچه یتیم هر آیه قرآن یه سازی میزنه انقدر این عربا مبالغه اش کردن علم ثابت کرده ما بعد از مرگ یه مراحلی را طی می کنیم اگه روحمان به جسممون وابسته باشه میشه روح سرگردان نباشه تو یه کالبد دیگه انسان در میاد اگه اون آدم خیلی بد باشه برای تنبیه به کالبد حیوان بعد از انقراض نسل انسان در زمین ما به جهان دیگر می رویم به این میگن جهان موازی اینارو علم ثابت کرده خدایی هست نه اونطور که ما می پرستیم فکر کردید علت بی فرهنگی در ایران چیه ؟؟؟؟ هر اتفاقی بیوفته باز میگن دینمون خوبه ژاپنی ها دین ندارن نه خیر ژاپنی از مای خیال باف یه دنیا بهترن امیدوارم خود عبدالمهدی جان جواب بده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام برادر
   عذرخواهم من امروز حسابی گرفتار بودم.
   چون جواب کمی وقت میگیره، ان شاءالله فردا ظهر یا شب حتما جواب میدم.
   پیام دیگه تون رو هم در بخش منتظر تایید میذارم که جلو چشمم باشه و فراموش نکنم.
   __________________

   عبدالمهدی:
   سلام مجدد، خیلی عذرمیخوام که بدقول شدم و جوابتون به تاخیر افتاد. متاسفانه چهارشنبه بیمارستان بودم و دیروز هم حالم مساعد نبود که به سایت سر بزنم.

   درمورد مطالبی که گفتید، چند نکته هست که باید عرض کنم:
   اول اینکه باید خیلی حواسمون به این نکته باشه که روی نژادمون تعصب الکی نداشته باشیم. چون اینکه من بخوام بگم پدارن و اجداد من هرطور که بودن، پس منم باید طبق آیین اونها باشم یا بیخودی بهشون افتخار کنم و طرفداری کنم، این عین حماقته. و متاسفانه امروزه در جامعه ی ما هم خیلی زیاد شده، و در دورانهای مختلف هم همچین تفکری بوده. همونطور که جالبه بدونید یک زمانی عربها خودشون رو نژاد برتر از فارسها میدونستن و فارسها رو تحقیر میکردن. اما واقعا این مهم نیست که فلانی پدر منه پس باید روش تعصب داشته باشم. ملاک علو دانش و قدرت روحی و صالح بودن افراده، که ممکنه این ویژگی ها رو خیلی افراد دیگه بیشتر از پدر و اجداد من داشته باشن.

   مطلب دوم نسبت به قرآن، قبل از هر چیز باید عرض کنم که قرآن یک معجزه ی الهیه. شاید شما که زبانتون فارسیه متوجه معجزه بودنش نشید، اما خود قرآن در سه جای از این کتاب تحدی کرده و گفته نشانه ی معجزه بودنم اینه که کسی نمیتونه مثل من رو بیاره. حتی در جایی گفته اگر میتونید ۱۰ آیه مثل این کتاب بیارید! خب واضحه این همه انسانهایی که قرآن رو انکار میکنن، اگر واقعا توانایی داشتن، ۱۰ آیه مثلش میاوردن و برای همیشه قرآن رد میشد. اما می بینیم که بعد از چهارده قرن، همچنان احدی نتونسته این کار رو کنه.
   و حتی در زمان خود پیامبر هم نتونستن همچین کاری کنن. نمیدونم چقدر به تاریخ اعراب و اسلام مسلط هستید، اما دوران طلاییه ادبیات عرب، در همون زمان نزول قرآن بود، و لذا میگن پرارزش ترین متون ادبی عربی، ادبیات دوران جاهلیه. و در همون زمان که قدرتهای ادبی جهان عرب، مقابل پیامبر بودند، باز نتونستند آیاتی مانند قرآن بیارن و از رد کردن اون عاجز موندند.
   پس این از اصل معجزه بودن قرآن.

   اما  مواردی که میگید با علم ناسازگاره، واقعا تا به حال چنین موردی دیده نشده و اتفاقا قرآن هزار و چهارصد سال پیش، برخی مطالب علمی رو گفته که دانشمندان چندصد سال بعد بهش رسیدن. از جمله در همین مورد نجوم و آسمان. مثل اینکه گفته شده خورشید هم در حرکته، که این رو مدت زیادی نیست که دانشمندان نجوم بهش رسیدن. چه رسد که قرآن مطالبی از غیب هم گفته و پیشگویی هم کرده. نمونه اش جنگ ایران و روم، که اون زمان ایران بر روم پیروز شد، و در حالی که امیدی برای پیروزی مجدد رومی ها نبود، قرآن خبر داد که به زودی روم بر ایران غلبه میکنه، و همین اتفاق هم افتاد.
   اما مواردی که شما فکر میکنید با علم روز ناسازگاره، باید یکی یکی بررسی بشه، و اگر هم احیانا موردی حس کردید ناسازگاره، دلیلش یکی از این دوتاست:
    ۱. خود علم روز داره اشتباه میکنه (چون طبق حرف قبلی، معجزه بودن قرآن ثابته و خداوند هرگز اشتباه نمیکنه). مثلا همین حرکت خورشید که مثال زدم. اگر همینو صدسال پیش میگفتی، دانشمندان میگفتن غلطه و خورشید ثابته. (البته در زمانهای خیلی قبل و در نجوم قدیم فکر میکردن زمین ثابته و خورشید داره حرکت میکنه، ولی بعد دیدن گویا زمین حرکت میکنه و خورشید ثابته، و الآن هم که میگن هر دو حرکت میکنن). و توی علوم تجربی از این اشتباهات و تغییر نظرها فراوانه.
   ۲. معنی آیه ی قرآن بد فهمیده شده. چون گاهی آیه ی قرآن میخواد یک مطلبی رو بگه در حالی که افرادی که وارد نیستن و حتی کوچکترین اطلاعی از علوم و لغات عربی ندارن، از پیش خودشون تفسیرهای دیگه ای میکنن. که مساله ی هفت آسمان میتونه از همین قبیل باشه. در این رابطه پیشنهاد میکنم جهت اطلاع، این لینک رو مراجعه کنید.

   و اما نکته ی بعد که گفتید ما به دینمون چسبیدیم و از جویا شدن علم بیزاریم، اگر واقعا چنین مطلبی باشه، مشکل از ماست که به دینمون درست عمل نمیکنیم، نه از دین. چون هرکسی که مقداری قرآن رو مطالعه کرده باشه، می بینه که بارها و بارها به تعقل و تفکر و علم اندوزی توصیه کرده. حالا اگر ما هم پیرو این دین هستیم، باید به این دستورش هم عمل کنیم. پس اگر دقت کنید اتفاقا علت عقب موندگی ما اینه که به دینمون عمل نمیکنیم. نه درست علم آموزی میکنیم، نه درست کار میکنیم، از وقت کارمون دزدی میکنیم، ... و همه ی اینها باعث میشه عقب بمونیم.

   درمورد امام زمان هم اگر مشکل عقلی خاصی هست بفرمایید. اما اینکه صرفا چون شما ندیدید و هنوز ظهور نکردن، به نظرتون این ردیه حساب میشه؟ مثل این میمونه که من بگم، من که کهکشانهای دیگه رو تا حالا ندیدم، پس اونها وجود ندارن!

   و مطلب آخر هم درمورد مرگ و جهان پس از اون. من حقیقتا نمیدونم چیزهایی که درمورد مرگ و روح گفتید، کجا ثابت شده. ولی به عکسش من اطلاع دارم که این فرضیه ها کاملا باطل شده و بقاء روح پس از مرگ هم در علم فلسفه کاملا اثبات شده.
   در مورد نظریه ای که گفتید، اولا باید بگم دلیلی بر اون وجود نداره و صرف فرضیه است. اگر دلیلی داره بگید. چون اصلا علوم تجربی نمیتونن در حیطه ی علوم ماوراء الطبیعه نظر بدن. چون علوم تجربی فقط به چیزهایی میتونه برسه که قابل آزمایش باشن، در حالی که مساله روح، قابل مشاهده و آزمایش نیست، و فقط علم فلسفه یا علوم وحیانی میتونن در موردش نظر بدن. مثلا آیا علم تجربی میتونه بگه دقیقا جهان موازی یعنی چه و چه ویژگیهایی داره؟ اصلا مگه بهش دسترسی داره؟
   اما رد مطلبی که گفتید رو فعلا عرض کنم. به این چیزی که شما گفتید اصطلاحا میگن تناسخ، که روح یک نفر بخواد به بدن دیگری منتقل بشه. من اینجا دو تا دلیل بر رد اون میارم:
   ۱. همونطور که میدونید، شخصیت انسانها وابسته به روح اونهاست نه جسم مادیشون. حالا اگر قرار باشه روح یک نفر به بدن انسان دیگه دربیاد، لازمه اش اینه که این انسان دوم، دوتا شخصیت متفاوت باید داشته باشه. یکی به لحاظ روح خودش، و یکی هم به لحاظ روح جدیدی که اومده.
   و اگر هم بگید که این روح میره به بدن جنینی منتقل میشه که هنوز روح نداره، باز هم باید گفت همین اتفاق میفته. چون وقتی جسم جنین رشد کرد، استعداد پیدا میکنه و روح مخصوص خودش بهش افاضه میشه.
   ۲. طبق فلسفه ی حکمت متعالیه ی جناب صدرالمتالهین، طبق حرکت جوهری که اثبات میکنند، ثابت شده که روح و جسم باید متناسب با همدیگه باشن، و هر دو با هم رشد میکنن و کمال پیدا میکنن. حالا اگر قرار باشه مثلا روح یک آدم هفتاد ساله، به کالبد یک بچه دربیاد، لازمه اش این میشه که روح و جسم در بچه تناسب نداشته باشن. یعنی روحی که هفتاد سال رشد کرده، به بدنی تعلق بگیره که هیچ رشدی نکرده.
 91. من الان 1روزه که پاکم و روی ی کاغذ از 1تا 40رو نوشتم و ساعت روزی که پاک شدم رو نوشتم و 1روز 1روز تیک میزنم تا به چهل روز برسم ایشالا که خدا خودش کمکم میکنه و در ضمن فوتبال و باشگاه هم ثبت نام کردم که کل انرژیم تخلیه بشه از شنبه تا 5شنبه اصلا به فکر این چیزا نمیفتم فقط جمعه بیکارم باید چکار کنم کمکم کنید لطفا
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام داداش گلم 

   خیلی خوبه که با انگیزه کردی.پرقدرت مسیر رو ادامه بده و شک نکن که موفق میشی.
   واسه جمعه یه برنامه جدا بریز از گذروندن وقت با خانواده یا دوستان خوب یا مطالعه کتاب یا دیدن فیلم سینمایی مورد علاقه و ...
 92. دوست عزیز من مدیر عزیز در آیه ی 111قرآن کریم همچین چیزی ننوشته شده است لطفا مراجعه و اصلاحش کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سوره ی توبه رو مراجعه کردید؟ من دوباره نگاه کردم درسته.
   جزء یازدهم، سوره توبه آیه ۱۱۱
   اولش هم اینه: ان الله اشتری من المومنین انفسهم بان لهم الجنة
 93. بله،البته اما اگر خودتون هم ببینید ما دو گروه جداگانه داریم،و کاملا مراقب هستیم،در ضمن هر کی میاد اینجا حتما قصد ترک داره،پس لطفا اجازه بدید🙁😔😯
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   برادرم خود ما توی مدیریت چند بار با مدیرهای مختلف در این رابطه صحبت کردیم و همفکری کردیم. حتی نسبت به اینکه خودمون بخواهیم اقدام کنیم. چه نسبت به گروه، چه اقدامات خاصی برای کانال تلگرام. ولی این موارد رو خیلی با احتیاط باید عمل کرد.
   درسته که افراد برای ترک میان، ولی وسوسه و غفلت همیشه هست. خیلی خیلی ببخشید مجبورم اینطور بگم، ولی ما حتی مدیر هم داشتیم که به این واسطه فریب خورده. ضمن اینکه به هر نحوی که باشه، بالاخره آیا افراد به پی وی بقیه دسترسی دارن یا نه؟ بالاخره آیا ممکن نیست مثلا برخی آقایون خودشون رو خانم جا بزنن؟ آیا این احتمال نیست که افراد جنس مخالف اول به همین بهانه ها با هم صحبتهای معمولی رو شروع کنن، ولی به مرور سر از جاهای دیگه دربیاره؟ توی گروه های کاملا مذهبی هم اینطور موارد پیش میاد.
   شما باید همه ی این جوانب رو در نظر بگیرید و بعد اقدام کنید. و این هم تنها یک جنبه از مشکلات گروهه. و با بیشتر شدن تعداد، مشکلات عدیده ای پیش میاد.

   عذرخواهم که در این رابطه نمیتونم باهاتون همکاری کنم. و جدای از اون، توصیه هم میکنم که وقتتون رو در راه دیگه ای برای کمک بذارید که آسیب پذیری کمتری داشته باشه.
 94. مدیر جان،یه نفر آمد ،خیلی بهش کمک کردیم،ارام تر شد،عاجزانه تمنا میکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   برادر عزیزم من تا کمی دیگه بعضی از ضررهای گروه تلگرام رو براتون مینویسم، گرچه ایمیل هم دادم بهتون. اگر حس کردید حرفمون غیرمنطقیه بگید.

   اول از همه اینکه اگر کمی تعداد گروه بالا بره، کنترلش به شدت سخت میشه. یه نظارت خیلی دقیق میخواد. کافیه یه نفر یه مطلب نامربوط بفرسته توی گروه، یا یه بحثی بین افراد پیش بیاد. دیگه نمیشه کاریش کرد. اینجا با اینکه سایته، گاهی ما از این مشکلات برامون پیش میاد. توی گروه که دیگه خیلی بدتره.
   مساله ی مهم دیگه اینه که اونجا هر کسی میتونه به پی وی شخص دیگه بره. خصوصا که شما گروه دختران و پسران رو هم یکجا گذاشتید. این خودش یه عامل بزرگ وسوسه است و حتی کسی که از دام این گناه نجات پیدا کرده رو هم میتونه دوباره به گناه بندازه. بعد هم قطعا شما که این فضا رو ایجاد کردید، در این زمینه مسئولید.
   پس اگر دقت کنید می بینید که در کنار این کار خیر، ممکنه موجبات گناهان و خطرات دیگه ای فراهم بشه.
   من فکر میکنم از طرق بهتری هم میتونید به دوستانتون کمک کنید. حتی توی همین سایت هم میتونید با دوستان صحبت کنید و کمکشون کنید. یا هر طریق دیگه ای که خودتون دوست داشته باشید.
 95. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  جهت ترک و کمک خداوند و ما،برای خواهران و برادران
  *********
  مدیر، جون من پاک نکن،تمنا میکنم،التماس میکنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا مهدی. شما قبلا هم این مورد رو عنوان کردین و از طریق مدیریت هم بهتون پاسخ داده شد.
   ما میدونیم نیت شما خیر هست.
   اما طبق قوانین سایت تبلیغ گروه های شخصی اینجا ممنوع هست.
   ممنون که همکاری میکنین.
 96. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اگه میخوای ترک کنی بیا تا کمک کنیم با کمک خداوند متعال و ****************
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا مهدی. شما قبلا هم این مورد رو عنوان کردین و از طریق مدیریت هم بهتون پاسخ داده شد.
   ما میدونیم نیت شما خیر هست.
   اما طبق قوانین سایت تبلیغ گروه های شخصی اینجا ممنوع هست.
   ممنون که همکاری میکنین.
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   حتما دعاگو هستیم و حتما پاک میشید فقط مراقب عوامل محرک باشید تا لطمه بخورید پاکی تون ابدی
 97. میشه بگید چرا نظر منو پاک کردید نکنه به دینتون برخورده؟؟؟ چرا جوابش ندادیدمدیران سایت اون پیامی که گفتم رو حتما در اینجا قرار دهید و جواب بدید حرف درستی زدم انسان نباید با خدا معامله کنه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز لطفا آرووم باشید. پیام شما حذف نشده بلکه در انتظار تایید هست تا مدیر دیگه که بهتر میتونن پاسخ بدن.
   ببخشین همکارمون فراموش کردن که براتون پیام بزارن و اطلاع بدن که پیامتون در انتظاره تاییده.
   بزودی سوالتون همراه با جواب نمایش داده میشه.
   ممنون از صبوریتون.
 98. من نمی دونم چی بگم ولی از یه چیزی متحیر هستم اون خدایی که ما براش نماز و دعا میخوانیم چرا باید در عوضش دروغ بگیم خودارضایی کنیم هزار تا کار کثیف انجام بدیم چرا ما با خدا معامله میکنیم ؟؟؟ مگه خدا گفته نماز بخون در عوضش خودارضایی بکن اونهایی که میگن نماز بخون خودارضایی دیگه نمی کنی کاملا غلطه مگه ابن ملجم نبود که هر شب انقدر نماز میخوند که سر سجده خوابش می برد ولی در عوضش حضرت علی (ع) رو به بهشت فرستاد فکر می کنید چرا فساد در کشور ما زیاده همین حجاب واسه زنان اجباری شده وگرنه واسشون حجاب مهم نیست همین حجاب میدونی چقدر تاثیر داره فکر میکنید چرا تو کشور های خارجه چقدر مشکلات جنسی زیاده خدا هرچی گفته درست بوده همین نماز میدونید چقدر فواید روانشناسی داره میدونید چقدر باعث ارامش روحی میشه خدا همه ی نعمت هارا به ما داد که به راه راست هدایت شویم ولی خدا انقدر بخشنده ست که راضیه هیچ یک از اون چیزایی که گفته رو انجام ندی ولی دلت با خدا باشه برادر من خواهر من به اون خدایی که می پرستید با خدا معامله نکنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   حرفهای شما به نظر بنده کمی دو وجهی بود، که از یک وجه کاملا درسته و از یک وجه هم نادرست.
   حالا بنده عرض میکنم.
   اگر منظور اینه که ما خالصانه خدا رو بپرستیم، حرف کاملا صحیحیه. گرچه هر نوع پرستشی مطلوبه، اما چه بهتر که انسان خدا رو خالصانه بپرسته. به فرمایش امیرالمومنین(ع) افراد سه جور خدا رو عبادت میکنن. عبادت بندگان، عبادت تاجران، و عبادت آزادگان. برخی خدا رو عبادت میکنن بخاطر ترس از عذاب، که اینها مانند بردگان میمونن که بخاطر اینکه تنبیه نشن مولا رو اطاعت میکنن. برخی به طمع رسیدن به پاداش و بهشت خدا رو عبادت میکنن که اینها مثل تاجران هستن که دارن با خدا معامله میکنن. اما عده ای عبادتشون کاملا خالصانه است که اینها آزاده هستن.
   و باز خود امیرالمومنین میفرمایند: خدایا من نه از روی ترس از جهنمت تو را عبادت کردم، و نه بخاطر طمع به بهشتت. بلکه تو را شایسته ی عبادت یافتم، پس تو را عبادت کردم.
   و اینها همه اشاره به خلوص در عبادت داره.

   اما خلوص داشتن، منافاتی با این مواردی که گفتید نداره. نماز معامله با خدا نیست و ما هم مقصودمون این نبوده که با خدا بخواهیم معامله کنیم. بلکه نماز خودش راه نجاته، که در آیات و روایات زیادی بهش اشاره شده. من به برخی آیات اشاره میکنم.
   میفرماید: ان الصلاة تنهی عن الفحشاء و المنکر(همانا نماز از بدی و زشتی باز میدارد)
   واستعینوا بالصبر و و الصلاة (به واسطه ی صبر و نماز، کمک بگیرید) در این آیه خود خداوند تصریح کرده که از نماز کمک بگیرید.
   و همینطور خداوند متعال در قرآن فرموده: وابتغوا الیه الوسیلة، یعنی با وسیله به خدا تقرب بجویید. در این آیه هم خود خداوند تصریح کرده که برای نزدیک شدن به خدا، انسان باید کارهایی کنه و وسایلی فراهم کنه، که تمام علما بالاتفاق نماز رو جزء همین وسائل میدونن. و گرچه مهمتر اینه که انسان قلبش با خدا باشه(و این مقدمه ی عمله) ولی بنا بر همین آیه، عمل هم لازمه و انسان باید دستورات خدا رو انجام بده. همونطور که در جای جای قرآن، خدا فرموده: آمنوا و عملوا الصالحات... یعنی هم ایمان و هم عمل صالح، هر دو ملاک هستند.
   پس روشنه که ما هم که تاکید به نماز میکنیم، از این جهته که خود نماز سبب افزایش ایمان و نزدیکی به خدا میشه، و به این واسطه میشه گناه رو ترک کرد. و کاملا هم معلومه که خود ترک گناه هم در راستای رضایت خداست، نه معامله با خدا. یعنی خودارضایی رو ترک میکنیم چون گناهه، و گناه رو ترک میکنیم برای رسیدن به هدف والاتر که همان خوشنودی خداست. (و رضوانٌ مِن الله اکبر)

   و اما نسبت به معامله با خدا، حتی باید عرض کنم که این هم خودش مورد تایید قرآنه. فقط بستگی داره که چطور معامله ای باشه.
   خداوند در آیه ۱۱۱ سوره توبه به این مساله اشاره میفرماید، که در رابطه با جهاده: همانا خداوند از مومنین، جان هایشان را خرید به اینکه در مقابلش بهشت را به آنان بدهد... تا اینکه میفرماید: و چه کسی است وفادارتر از خدا به عهدش، پس بشارت باد شما را به تجارتی که با خدا کردید.
   همونطور که ملاحظه کردید در این آیه خود خداوند فرموده که با مومنین داد و ستد میکنه، و میگه برای من به جهاد برید تا من جانهای شما را بخرم و برای بهایش، بهشت را به شما بدهم.

   تشکر از همراهی شما
   ان شاءالله موفق باشید.
 99. سلام به همه دوستان عزیز و گرامی. من چند وقتیه هست کن ترک کردم 7روز شده میخواستم بدونم تا یک ماه دیگه تمام عوارضش میره مثلاً من الان کمرم خط خطی شده (رده رده) برای همین هم استخر نمیرم تا یه ماه دیگه میره؟
  • پاسخ:

   خادم الرضا
   سلااام برهی عوارض نیاز به  زمان داره برخی تا ۴۰ روز رفع میشه اما برخی نه و نیاز به یه زمان طولانی داره
   وای حتما از بین میره نگران نباشید
 100. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام تو بهشت میشه با ** ** ****** *** * ** **** ***** **** **** شایع است یا راسته؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام در مورد بهشت تو قرآن داریم حوری هایی هستن که بسیار زیبا هستن اما در مورد ازدواج با اون ها حرفی زده نشده فقط اینو میدونیم که تو بهشت هر لذتی که اراده کنیم فورا مهیا میشه برامون
 101. میخوام بدونم وقتی که ترک کردم تمام عوارضش از بدنم میره بیرون
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام مرجان جان بله فقط باید بگم بهبوده بدنت بستگی به شرایطه جسمیت داره و شاید طول بکشه یکم
 102. سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی. بچه ها من چهارده سال دارم و چند سالی هست که خود ارضایی میکنم ولی میدونید خدا رو شکر ترک کردم یه چند روزی هست، من اصلاً با روش هایی که نوشتید ترک نکردم اینو به همه بگم من از جهنم ترسیدم، از خدا ترسیدم، از اون دنیا ترسیدم، از قیامت ترسیدم و..... چون میدونم بمیرم دیگه فرصتی نیست و فقط با یه تصمیم گیری ترک کردم و اینم بگم ترک کردن خیلی راحته ولی اراده میخواد و لعنت به این گوشی که تقصیر کار بود منو وادار به این کار کرد ولی خداوندو شکر میکنم،، من چون هنوز کوچیکم یه ذره نماز توبه اش برام سخته و یه سوال موقع غسل وقتی نیت میکنیم باید مثل اول نماز که نیت میکنیم دستامونو بیاریم بالا ( کنار گوشه مون) میفهمید چی میگم یا نه همین جور ایستاده همه چیمون صاف و فقط بگیم( غسل جنابت یا توبه غربتا الا الله) خواهشمندم جواب بدید و مسخره نکنید همچنین سوالی پرسیدم الان من تو ترکم و فقط همین سوالو نمیدونم و لطفا جواب بدید خیلی ممنون از شما دوستان عزیز و گرامی سایت.
  • پاسخ:

   مرتضی

   سلام چرا مسخره کنیم به هرحال هرکسی یه سری سوالاتی داره دیگه نه موقع جنابت لازم نیست نیتتون رو بگین و لازم نیست همچین کاری کنین 
   فقط موقع غسل جنابته که لازم نیست نیتتون رو بیان کنینا
 103. با سلام آقا ممنونم انشا الله خداوند متعالی شما را رحمت کند خدا پدر و مادرتون رو بیامرزه خدا خیرتون بده این بیماری شیطانی رو به جوونا اطلاع میدید ممنونم و روش ترکشو
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ممنون از شما
 104. سلام
  درمورد نکته اخر باید بگم من اصلا نماز نمیخونم..واگر هم بخونم خیلی تند تند میخونم ک زود تمام بشه..ولی انجام دادن خود ارضایی خیلی خیلی کم شده
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام دوست خوبم
   نماز خیلی مهمه،خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو بکنی...
   اون دنیا از اولین چیزی که سوال میشه نمازه!
   بهت توصیه میکنم حتما این دوتا کلیپ رو نگاه کنی:

 105. سلام من تقریبا مدت زیادی هست که ترک کردم اما هنوز سمت عکس خا و فیلم ها میرم اما خود ارزایی نمیکنم البته کم میرم اما بازم ممکنه خطرناک باشه چه کار کنم ؟؟
  • پاسخ:

   مرتضی


   سلام توی این چله شرکت کنین

   درضمن دیدن فیلم و عکس پورن باعث کوچک شدن مغز میشه
  • پاسخ:

   مرتضی


   سلام میشه لطف کنین سوالتون رو واضح تر مطرح کنین با تشکر
  • پاسخ:

   محمد :
   وقتی گنا مدتش کمتر باشه راحت تر ترک میشه پس اصلا بد به دلت راه نده شروع کن به پاکی
 106. امروز داشتم شکست میخوردم اما به نفسم پیروز شدم چسبید
  شما هام موفق باشید خدانگهدار
  • پاسخ:

   محمد(بسم الله الرحمن الرحیم):
   احسنت به شما برادر😊...خیلی عالیه...انشاءالله پاکی ابدی نصیبتون بشه🌷
  • پاسخ:

   محمد(بسم الله الرحمن الرحیم):
   احسنت به شما برادر یا خواهر عزیز...انشاءالله پاکی ابدی نصیبتون بشه🌷🤗
 107. سلام من 18سالمه4ساله خودارضایی میکنم تاحالا هزار بار ترک کردم ولی بازم شروع کزدم تا اون حد رسیده بودم که واسه ترکم قرص مصرف میکردم الان خودارضایی میکنم . کمکم کنید تا از این چاله بیرون بیام
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااااام داداش مسعود ✋✋
   اینجا خیلییییی کاربرا بودن که حتی مدت ابتلاشون از تو بیشتر بوده ولی تونستن با اراده ی قوی و برنامه ی درست ترک کنن !
   پس اصلا نگران نباش 😊
   یه توبه ی محکم و از ته دل بکن...
   قانونا و روشای مختلفی توی سایت مطرح شده که ازت میخوام مطالب رو بخونی و بهشون عمل کنی...
   به تغذیت خیلی توجه کن و این روزا از شربت آبلیمو زیاد استفاده کن !
   درصد خیلییی زیادی از این گناه، به خاطر چشمه...پس حتما بهت پیشنهاد میکنم توی این چله شرکت کنی !
   همچنین از فردا توی این بخش اعلام پاکی کن:
   و روزای پاکیتو اونجا اعلام کن ، این خیلییی بهت کمک میکنه پس حتما جدیش بگیر!
   حتما از طرفند کش پول استفاده کن واونو دور دستت بنداز، هروقت وسوسه شدی اونو محکم بکش و رها کن تا بیدار بشی و خام شیطان نشی...
   هروقت احساس کردی داری وسوسه میشی، بلا فاصله ۳ بار سوره ی ناس رو بخون ! معجزههه میکنه...
   سعی کن انرژی اضافتو با ورزش و تحرک تخلیه کنی..
   از تنهایی فرار کن..
   بقیه توصیه ها توی سایت وجود داره 😊
   از فردا منتظر اعلام پاکیت تو اون بخش هایی که گفتم هستماااااا !
   مطمئن باش که این دفعه دیگه میتونی! من میدونم !
   تو خیلییی قوی تر از اینی که باز بخوای شکست بخوری، تو فقط راه درست ترک کردنو بلد نبودی...
   خدای بخشندمون هم حتماااا هواتو داره...
   یه یاعلی بگو و شروع کن!
   تو پیروزی 💪😉

 108. من الا ۳ ساعت هست که ترک کردم وخیلی حس خوبی دارم احساس میکنم که روحم تو بدنم نیست
  تازه من قبل از این از خیلی چیزا میترسیدم مثل جن و... اما الان احساس میکنم که خدا بامنه و کاری میکنه که من هم این کارو ترک کنم هم از چیز هایی که میترسیدم نترسم
  ممنون
  • پاسخ:

   مریم
   افرین به شما ساعت های پاکی تون مبارررررررررک 
   الهی که همیشه حالتون همین طور خوب باشه و ما شاهد پیشرفتتون باشیم
 109. سلام.خسته نباشید.من با روش های بالا و اون روش اصلی شروع کردم اما در روز ۴رم نتونستم جلوی خودمو بگیرم و این عمل و انجام دادم.الان همون روزه چهارمه و من پشیمونم.الان نیم ساعته پاکم.خیلی کمه ولی من یه راهکار پیدا کردم که خیلی عالیه!!!!

  اگه اینکاررو انجام دادید یکی از بهترین تنبیهات اینه که هم حالته ورزشی داره و هم سنگینه.
  ۱.بیست دقیقه دستاتونو در حالت ایستاده بالا بیاورید جوری که ارنج کاملا صاف باشه.و همینطوری از شونه دست و بالا پایین کنید.فقط دست و توی این ۲۰دقیقه پایین نیارید.فشار سنگینی میاد اما این فشار و تحمل کنید .
  ۲.صدتا شنا روی دست یا همون پرس برید .ولی زانو هاتونو پایین نیارید .اما چون یهو ممکنه دستتون خالی کنه وقت ۵۰تاشو رفتید درحد چند ثانیه بنشینید و بعد ۵۰تای باقی مونده برید.
  ۳.درنحایت کمی درجا با سرعت بدوید جوری که حسابی تشنه شید.و بعد یک لیوان اب خنک یا شربت جلوی خودتون بزارید ولی فقط بهش تا ۲۰دقیقه نگاه کنید.جوری که خیلی دوستدارید بنوشیدش چون کلی تشنتونه و عرق ریختین.

  شاید بگین این کارا چیه یا نمیدونم چرا اینکارو بکنیم یا اینکه چرا خودمونو عذاب بدیم.

  شما وقتی اینکارو انجام میدین بسیار خسته میشید مرحله ی سومم که عذاب اوره.و اگه عهد کنید هربار این عملو انجام دادید اینکارو انجام بدید و حتی سنگین ترش کنید دیگه اینکارو نمیکنید.خوده من بعد این کارها دستم تا پنج دقیقه جون نداشت ولی الان مطمعنم که میخوام ترک کنم و میشه.از همین الان شروع میکنم برای ترک .
  • پاسخ:

   محمد: 
   سلام...ممنون از شما ک به فکر بقیه هم هستید...انشاءالله ترکتون ابدی باشه😊
 110. سلام من ترک کردم اما دیشب توخواب ارضا شدم مایعی چسبنده همراه باشهوت ازم خارج شددلیلش چی میتونه باشه ممنون راهنمای کنید
  • پاسخ:

   مصباح: سلام
   اسم این اتفاق، احتلامه که به طور معمول هرچندوقت یکبار در آقایان رخ میده
   گناه هم نیست فقط برای نماز خوندن و... باید غسل کنین

   موفق باشید
  • پاسخ:

   محمد :
   شاد باش :)

   مصباح: الان دیدم نظرتون رو، خواهش میکنم ناراحت چرا؟
   برای اینکه فرستادن پیام راحت تر بشه پیشنهاد میکنم توی بیان ثبت نام کنین تا دیگه نیازی به نوشتن نام و رمز نداشته باشین(به طور خودکار نوشته میشه)
   برای عضویت توی کادر سبز رنگی که بالای قسمت فرستادن نظر نمایش داده میشه، روی کلمه ثبت نام کلیک کنید
   بله خب تلگرامی راحت تره اما به دلایلی که گفتم ریسک بالایی داره

   مدیران هم معمولا قبلا عضو اینجا بودن، برحسب نیاز گاهی اوقات مطلبی با عنوان همکاری منتشر میشه که دوستانی که تمایل دارن به تیم مدیریت بیان، اونجا اعلام میکنن
   بعضی وقتا هم که میبینیم کاربری فعال هست و به کاربران دیگه کمک میکنه، خودمون بهش پیشنهاد همکاری میدیم
   اگر تمایل دارین با ما همکاری کنین، چرا که نه؟ ان شاء الله شاهد حضور فعال و مفیدتون خواهیم بود
   براتون آرزوی موفقیت داریم

 111. به مصباح
  میدونستم این جوابو میدین.منم منظورم از مشتری فقط کاربر بود نه منبع درامد.بعدشم اگه میگیم تلگرام به خاطر اینه که تا بخاییم یه پیام بدیم پدرمون درمیاد اینجا سخته.یه سوال دیگه که ممنون میشم جواب بدین.مدیرا چجور انتخاب میشن؟منم ممکنه مدیر بشم اگه ترک کنم؟
  • پاسخ:

   محمد :ببین صد در صد اگر قابل بدونی و به ما در راه الله کمک کنی 
 112. ما میدونیم شما نگران امنیت ما در تلگرام هستید ولی از خیلی نظر ها در مقایسه با سایت بهتره شما خوب خودتون یه گروه بزنید مگه چی میشه اونطوری طرف چیزی بخواد بگه راحت تر میشه گفت جوابگویی سریع تره کلا بهتره تا این که شما باشگاه چهل تایی یا چهله و اینا راه انداختید مدیر سایت از شما خواهش می کنم گروه بزنید
  • پاسخ:

   مصباح: با اینکه قبلا بررسی شده این موضوع و جوانبش سنجیده شده، باز هم ان شاء الله بررسی میکنیم
   اگر هم بالفرض قرار بود گروهی تشکیل بشه، بهتره با نظارت سایت باشه. پس لطفا قدری بیشتر صبر کنین تا درمورد این موضوع بررسی بیشتری صورت بگیره
   متشکریم
 113. به مدیر گروه
  شما که شماره منو پاک کردین.خب لا اقل جواب این سوالمو هم بدین.اسم این بخش چیه؟ خیلی اتفافقی اومدم.اگه پاک شه دیگه پیداش نمیکنم.بگین حتما
  • پاسخ:

   مصباح: این رو درجواب نظر قبلیتون هم مینوسم
   دوست عزیز این کارها برای امنیت خود شماها انجام میشه وگرنه گروه داشتن و یا نداشتن بچه های اینجا چه فرقی به حال ما داره؟؟!
   ما اینجا چیزی نمیفروشیم که بخواد مشتری داشته باشه یا نداشته باشه! اگر هم دقت کرده باشین این سایت نه تبلیغی داره و نه هیچ منبع درآمد دیگه ای! پس افزایش بازدید به ما عملا نفعی نمیرسونه، غیر از اینکه خوشحال میشیم که تعداد افراد بیشتری بهمون پیوستن و جمعمون رو باصفاتر کردن، همین!
   اما اینکه شماره ها و اطلاعات شخصی ستاره دار میشه و با زدن گروه تلگرامی مخالفت به عمل میاد، اینه که اولا انتشار اطلاعات شخصی برای خود اون فرد ممکنه مشکلاتی رو به وجود بیاره، مخصوصا در فضای مجازی که کسی کسی رو نمیشناسه این مزاحمت ها بیشتره
   در ثانی گروه زدن در تلگرام با توجه به اینکه معمولا خیلی کنترل شده نیست، خودش میتونه عاملی باشه برای عدم موفقیت!

   امیدوارم توضیحات کافی و قانع کننده بوده باشه

   اسم این بخش بالای متن نوشته شده "۱۰ روش ترک جلق و استمنا و خودارضایی"
   از همراهیتون متشکریم
  • پاسخ:

   محمد :
   این چیزا رو هصوصی بفرستین یا به ایمیل شخص با اجازه کتبی در سایت 
 114. به یا لثارات الحسین و بقیه مدیران گروه
  چی کار به کار مهدی دارین.راستش اینه که شما میترسین با وجود تلگرام مشتری هاتون بپره و دیگه کسی نیاد توو سایت ولی بخدا تلگرام خیلی بهتره برادر کسی که بخاد ترک کنه دیگه نمیره پی وی.پس چوب لای چرخ مهدی نزارین لطفا.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   برادر ما که چیزی به ایشون نگفتیم.
   فقط گفتیم بررسی میشه همین.
   بعدم قرار دادن هر نوع شماره. لینک گروه و آیدی تلگرام شخصی بصورت عمومی ممنوع هست.
   اگرم کاری دارین خصوصی بفرستین ما از،طریق ایمیل هماهنگ میکنیم.
   موفق باشین.
   یا حق.
 115. سلام توروخدا یه گروه بزنید به خدا خسته شدم از خودم دیگه بدم میاد سایت جواب گویی اش خیلی پایینه نیاز به گروه داریم حداقلش اون موقع شهوتی هستیم به گروه میایم و از شما راهنمایی می گیریم تلگرام تلگرامه دیگه مقام معظم رهبری هم تلگرام داره میدونم ضرر داره ولی ادمی که میخواد ترک کنه اونقدر باید عقل داشته باشه که نره تو باقالی ها من با نظر آقا مهدی موافقم و از شما خواهانم یه گروه بزنید به خدا خسته شدم
  • پاسخ:

   محمد :
   ما ربات داریم برو تو ربات ولی یادت باشه خودتو به این چیزا وابسته نکن ایمانتو قوی تر کن و البته راهکار ها با جدیت انجام بده 
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چشم بررسی میکنیم برادرم خیالتون راحت.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   آقا مهدی لطفا همکاری کنین.
   من که نگفتم هدف شما خیر تیست.
   اجازه بدین بررسی کنیم.
   ممنون از،شما.
 116. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اگه میخواهید ترک کنید این گروه ماست ،جهت ترک می‌خواهیم کمک کنیم لینک اصلی اینه ،خواهش میکنم عضو بشین h*******************************************
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا مهدی قرار دادن هر نوع لینک یا آیدی سایت،و تلگرام 
   خلاف قوانین سایت هست.و ممنوعه.
   ما بررسی میکنیم.و جواب رو به ایمیلتون می فرستیم.
   ممنون از همکاریتون.
 117. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  گروه جهت ترک،باور کنید،لینک رو تو قسمت سرچ تلگرام کپی کنید و سرچ کنید h******************
 118. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اگه میخواهید ترک کنید این گروه ماست ،جهت ترک می‌خواهیم کمک کنیم *******************************************A
 119. واقعا ازتون ممنونم ک راهنماییم کردین امیدوارم بتونم تا اخر استقامت کنم
  • پاسخ:

   مریم
   خواهش میکنیم شما پیروز میشبد شک نکنید
   پاکی تون ابدی
 120. وای دفعه ی سومه ک شکست میخورم دام از پشیمونی میمیرم حس میکنم دیگه نمیتونم ترک کنم چیکار کنم .وقتی خونه تنهام فکرای بد میاد سراغم از خودم متنفرم تو خونه وقتی تنهام باید چیکار کنم ؟چون دخترم خیلی میترسم کمکم کنید😣
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام عزیزم اشکالی نداره پشیمونیتم خیلی طبیعیه چون نشون میده وجدانت هنوز بیداره و از خدا میترسی سعی کن وقتی خونه تنهایی وقتتو پرکنی مثلا آشپزی کنی یه چیزه ساده درست کنی و بخوری اینجوری سرت گرم میشه یا حتی میتونی درس بخونی البته یه پیشنهاده خوبم برات دارم 1 صفحه قرآن بخونی با معنیش اینچوری هم آروم میشی هم سرت گرم میشه راستی چون میگی فکرایه ناجور میاد سراغت وقتی فکر تو ذهنت جرقه زد سریع باهاش مقابله کن و تند و تند ذکر بگو.
   امیدوارم کارایی که گفتم انجام بدی و نتیجه بگیری.موفق باشی
 121. از مدیریت خطاب به کاربر محترم " عبدالرحمن"
  در پاسخ به پیام خصوصیتون باید بگم که خیر برای ما نمایش داده نمیشه.
  موفق باشین.
  یا حق.
 122. بابا خسته شدم همشم بخاطر فیلم هست ۱ماه بود نزده بودم ولی دوبارا زدم الان همه جام درد میکنه نمیدکنم چیکا کنم اصلا نمیشه ترک کرد فوقش ۱سال نتونی بزنی من نمیدونم چیکا کنم الان باشگاه دارم اکه برم نمیتونم تمرین کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام علی آقا خب مگه قرار نبود اوله کار محرکات رو حذف کنی؟ پس فیلم کجا بوده؟ اگه داری که پاکشون کن اگرم نه و از اینترنت دانلود میکنی فیلتر شکنتو حذف کن . به فکره خودت باش داداشه گلم ارزششو نداره ها مثلا تو ورزشکاری باید قوی باشی.
 123. عبدالرحمن

  سلام البته بحمدلله من گرفتار نیستم ولی متاسفانه دوستم چرا و امروز داشت می گفت زبان حال اونو نوشتم گفتش خسته شدم مثل اب شوره این گناه ولی خدا هم ما را از گناه هان دیگر و هم بچه شیعیون از این گناه نجات بده
  الهی امین
  این جا بخش های مختلف داره که بدرد دیگران هم میخوره غیر از گرفتاران به...
  خدا قوت یاوران مهدی
  • پاسخ:

   پانیذ:
   درسته.....واقعا مثل آب شوره این گناه.....خوشحالیم که تو جمعمون هستین میتونین از بخشای دیگه سایت استفاده کنین
 124. عبدالرحمن

  سلام.من هم می خوام خوب شم،فکر می کنم باهم راحتره امکانش،دیگه بسه مثل اب شوره این گناه و تمام گناهان
  امام زمان به همه بچه شیعه ها کمک کن
  • پاسخ:

   پانیذ:
   انشالله که موفق میشین....شما یه قدم بردار خدا دوون دوون میاد سمتت.....خدا خودش پناهتون باشه
 125. من امروز که ساعت 9بشه ی هفتس که پاکم پس با قدرت ادامه میدم تا به 40روز برسم
  • پاسخ:

   پانیذ:
   آفرین به برادر گل خودمون.....همینجور پیش برین که تو یه چشم به هم زدن ٤٠ روزتون میرسه.....،و بعد اونم انشاللا ابدیییییی......اگه دوس داشتین میتونین تو بخش اعلام پاکی روزای پاکیتونو اعلام کنین...خداوند پناهتون
 126. بچه ها من الان روز ۱۲ هستم🤗✌و چیزی که هست اینه که به روزای پاکیتون مغرور نشید فقط ازش انگیزه بگیرید این بدترین چیزه چون واقعا ادم رو گول میزنه واز کارای شیطانه و باعث میشه فکر کنید دیگه بلدیدو حواستون هست اما شیطان سو استفاده میکنه التماس دعا
  • پاسخ:

   مریم
   سللااااااااااام 
   ۱۲ تا ضربه کاری زدی به شیطون ماشالله پهلون خسته نباشید 
   احسنت به نکته قشنگتون آدم نباید مغرور بشه
   پاکی تون ابدی
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام اون اب مذی هستش و پاک هست و نیازی به غسل نیست 
 127. دوستان عزیز من کامل این عملو ترک کردم😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😄😄😄😄😄راه های عالیش اینه که وقتتونو پر کنید خیلی خوبه فقط یه سوال دوستان من یه فیلم بد به اشتباه نگاه کردم که بعدش پاک کردم و خود ارضایی هم نکردم ولی بعد یک ساعت رفتم دستشویی ادرار کنم یه مایع خیلی اروم از بدنم خارج شد و بعد شدیدا بیضم درد گرفت یعنی طوبه ام شکسته شد؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام بهتون تبریک میگم چه قدر خوب که ترک کردید اون اب مذی بود چون تحریک شده بودید توبه شما نشکسته اما بیشتر مراقب پاکی تون بشید
 128. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام ببخشید من یه سوال داشتم اونم این است که من قبل ماه رمضون ** را کنار گذاشتم حتا شده 30 روزم **** وشروع کردم نماز ولی بعضی وقتا حتا فیلم های خارجی میبینم تحریکم میکنه باید چیکار کنم از دست این لعنتی دست بکشم مرسی اگه کمکم کنید؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا شاهین با عرض معذرت از دیر شدنه جوابتون.
   اگه منظورتون از فیلم های خارجی فیلم های مستهجن هست من بهتون چله ی ترک فیلم و عکس کستهجن رو پیشنهاد میکنم که واقعا عالی هست البته چله اش یکم سخت هست اما واقعا انسان سازه
  • پاسخ:

   مریم
   با قدرت💪 ادامه بدید که جام قهرمانی برای شما ست
   پاکی تون ابدی
 129. سلام من هنگامی که داشتم کلیپ میدیدم و روی شکمم هم خابیده بودم بعد از چند دققه متوجه مایعی شدم خیلی کم بود اما نتونستم تشخیص بدم چیه چون رنگشو ندیدم که بفهمم مزی بوده اما مقدار کم بود و جستن هم نداشت
  • پاسخ:

   313


   سلام اگه 3 عامل رو نداشت توبتون نشکسته

   1- با جستن بیرون بیاد
   2- همراه با شهوت باشه
   3- بدنتون سست بشه
 130. سلام امروز روز پونزدهمه که پاکم.ولی تو روز سیزدهم دوباره تو خواب اینجوری شدم.آیا دوباره تو توبم شکست خوردم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   توی خواب ارضاء شدن اسمش احتلام هست و کاملا طبیعی،هست و البته مفید،برای بدن.
   و توبه هم شکسته نمیشه.
   با اقتدار به پاکیتون ادامه بدین.
 131. من از امروز صبح نماز اول وقتمو شروع کردم پس با قدرت ادامه میدم تا 40روز بتونم اول وقت بخونم امروز بعد از 9ماه کوفتی اولین روزی که پاکم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا سپهر
   چه عااالی و چه شروع خوبی و تو چه روز خوبی روز جمعه که متعلق به امام زمان هست.
   خود حضرت ویژه هوادارتون باشن ان شاءالله.
   فقط یادت باشه این حال خوبو هر لحظه با خودت مرور کن.
   به خودت بگو من لایق این پاکی و حال خوب هستم. پس با قدرت پیش میرم.
   موفق باشی.
   با حق.
 132. کمک میخوام یکی کمکم کنه چون دارم خودمو نابود میکنم همش سعی میکنم با ی چیزی خودمو سرگرم کنم که از این مسائل دور بشم کمک میخوام از خودم متنفرم که نمیتونم ترک کنم از الان میخوام اراده کنم و ترک کنم فقط کمک میخوام 9ماه درگیر این مسئله کوفتیم خدا لعنتم کنه از خدا میترسم خدایا خودت کمکم کن فقط کمک میخوام ارادشو دارم پس با قدرت میام ترک کنم
  • پاسخ:

   313


   سلام اول اینکه ان شاءالله خدا خوشبختتون کنه چرا خودتو لعنت میکنی خو؟

   مطمئن باش خدا کمکت میکنه حالا که ازش کمک خواستی

   حالا من میخوام چند تا نکته رو خدمتت عرض کنم که مخصوص پاکی اقایونه

   چشم!
   عامل پاکی اقایون چشماشونه اگه چشماتو پاک نگه داری نزدیک 70 %راه رو رفتی
   پیشنهاد میکنم توی این چله شرکت کنی


   عامل بعدی که ادمو از گناه دور نگه میداره و مهم ترین عامله نماز اول وقته که ما برای این هم چله داریم^_^


   و اخرین عامل 

   ببین دلم میخواد این جمله همیشه یادت بمونه ها


   هیچوقت
   هیچوقت
   هیچوقت
   بیکار نباش!
   همیشه خودتو مشغول کن 
  • پاسخ:

   313
   «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

   بابُ التّوبَةِ مَفتُوحٌ.

   درب توبه همیشه باز است. (الشهاب فی‌الحِکم و الآداب، ص ۱۸)


   «امام جعفرصادق(علیه‌السلام)»:

   لِکُلِّ داءٍ دَواءٌ وَ دَواءُ الذَّنبِ اَلاِستِغفارُ.

   هر دردی دوا و درمانی دارد. داروی گناه، طلب آمرزش و استغفار کردن است. (ثواب‌الاعمال، ص ۳۶۵)   «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

   اَلتّائِبُ مِنَ الذّنبِ کَمَن لاذَنْبَ لَهُ.

   کسی که از گناه توبه کرده مانند کسی است که گناهی نکرده است. (الشهاب فی‌ الحِکم و لآداب، ص ۱۸)


    «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

   اَلتّوبةُ معَروضَةٌ فی‌الجَسَدِ مادامَ الروُّحُ فیها.

   تا زمانی که روح در بدن آدمی است هنوز جای توبه برایش باقی است. (بحار، ج ۶۳، ص ۲۲۰)


   «امام رضا(علیه‌السلام)»:

   لَیسَ شَیءٌ اَحبُّ اِلَی اللهِ مِن مُؤْمِنٍ تائِبٍ أَو مؤْمِنَةٍ تائِبَةٍ.

   چیزی در نزد خدا محبوب‌تر از یک مرد یا یک زن توبه‌کننده نیست. (سفینه، ج ۱، ص ۱۲۶)   «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

   لَو عَمِلْتُمُ الخَطایا حتّی بَلَغَ الیَ السّماءِ ثُمَّ نَدِمتُم لَتابَ اللهُ عَلَیْکُم.

   شما اگر آنقدر گناه کرده‌اید که تا به بلندی آسمان رسیده سپس از کردة خود پشیمان شدید خداوند توبة شما را می‌پذیرد. (لئالی‌الاخبار، ج ۱، ص ۳۶۴)


   «امام محمدباقر(علیه‌السلام)»:

   اِنَّ اللهَ غَفورٌ رَحیمٌ یَقبَلُ التَّوبَةَ وَ یَعفو عَنِ السَّیِّئاتِ فَاِیّاکَ أَن تُقَنِّطَ المؤمنینَ مِن رَحمةِ‌الله.

   خدا مسلّماً آمرزنده و مهربان است، توبة بنده را می‌پذیرد و از گناهانش درمی‌گذرد و تو برحذر باش، مبادا که مؤمنان را از رحمت خدا مأیوس کنی. (سفینه، ج ۱، ص ۱۲۷)

   بسه یا بازم از مهربونی خدا جونم بگم؟^_^

 133. این سایت عالیه به من امید دا همچنین میتونین سایت دااش رضا هم سری بزنین سایت ۴۰ توبه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خداروشکرررررر
   بله ممنون.
 134. سلام من متاسفانه از خودم متنفرم که نمی تونم این عادت کثیف رو ترک کنم من تصمیم گرفتم از امروز این عادت فاسد رو ترک کنم ولی چند روز بعد دوباره روز از نو روزی از نو تمام راه حل هایش شما هم میرم اما بازم شیطون اجازه نمیده وقتی هم به فکرش میفتم از آب وجدان میگیرم و خودم و فحش میدم ولی چه فایده بعد از اون کار ناراحت و پشیمونم احساس بدی دارم ولی از امروز میخام ترک کنم برام دعا کنید من خودمو واسه این کار نمی بخشم ولی خدا کنه خدا منو ببخشه من خیلی شرمندم ایا خدا منو میبخشه وقتی دور باشم از این کار لعنتی ؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا امیر همینکه اینجایی و از اینکار متنفری برای ما با ارزشه ولی نگو که نمیتونم و شیطون نمیذاره ترک کنم تو باید شکستش بدی چون روز قیامت شیطون به گناهکارا میگه من از خدا میترسم و از تو متنفرم که گناه کردی پس به این قضیه فکر کن و توبه کن مطمئن باش خدا کمکت میکنه و میبخشدت.
 135. سلام من میدونستم که نماز هایم مشکل داره ولی میخوندم یعنی اینکه قسل نکرده بودم حکمش چیه ؟؟و سوال دوم اینکه من اخراش نامید شدم و چن تا نماز را کلا نخوندم اما الان قسل کزدمو پشیمونم الانم میخام جبرا ن کنم ایا قضا کنم کافی است ؟؟یا کفاره هم دار رد
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   همونطور که عرض شد در اون مورد اول، باید نمازها رو قضا کنید.
   و نسبت به سوال دوم هم بله همون قضا کردن کافیه و کفاره نداره.
 136. سلام من قبلا تمام نماز هایم را میخوندم اما بدون قسل و میدونستممم مشکل داره حالا باید چه کنم ؟؟؟؟و سوال دوم اینه که بعضی وقت هاهم که نا امید میشدم نماز کلا نمیخوندم الانم قسل کردم و میخام جبران کنم ایا قضای انها را بخوانم کافیست ؟؟؟؟؟یا کفاره دارد
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله در این حالتی که گفتید باید نمازها رو قضا کنید و همون قضا کردن کافیه.
 137. سلام اون نماز هایی که من در حالت جنابت خوندم چه حکمی داره یعنی نماز خوند م ولی قسل نکردم بعضی موقع ها هم بخاطره اینکه امید نداشتم کلا نمیخوندم حکمش چیه ؟؟؟کفاره داره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   پایین پاسخ داده شد.
   اگر میدونستید باید غسل کنید ولی نکردید، باید اون نمازهایی که با حالت جنابت خوندید، یا اصلا نخوندید رو قضا کنید.
   ولی اگر نمیدونستید باید غسل کنید، حکمش طبق نظر مراجع مختلف ممکنه فرق کنه.
   نماز هم بطور کلی کفاره نداره و فقط قضا داره. اما روزه در برخی موارد کفاره هم داره.
 138. سلام نماز هایی که دز حالت جنابت خونده میشود یعنی اینکه غسل نکردیم چه حکمی دار د ؟؟ ) ایا کفاره دارد
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بستگی داره آیا عمدا غسل نکردید یا اصلا نمیدونستید باید غسل جنابت کرد؟
   و همچنین نظر مراجع متفاوته. باید نام مرجع تقلیدتون رو بگید.
   البته درمورد نماز که کفاره نداره ولی معمولا میگن باید دوباره قضا کنید نمازها رو.
 139. سلام 11 روز بود که ترک کرده بودم ولی بازم وسوسه شدم و دوباره اون کارو انجام دادم واقعا نمیدونم چه کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام علی آقا اشکال نداره عوضش تجربه کسب کردی و دوباره شروع میکنی و سعی میکنی دیگه از اون عامل ضربه نخوری
   داداشه گلم یه لحظه خیلی ببخشید قبرستون رو تصورکن میدونی چندتا جوون اونجا هستن که آرزو دارن رگردن و توبه کنن اما دیگه فرصتی نیس؟ پس تا زنده ای دوباره برگرد و شروع کن.منتظرتیم
  • پاسخ:

   مریم
   به به کار اقا امیر حرف نداره میبینم که دک رقمی شدید احسنت به شما
   الهی که با قدرت ادامه بدید و پاکی ابدی نصیبتون بشه
 140. به یاری خدا ۲ روز گذشت (خیلیم زیاده)انشالله شیطون سراغمون نیاد سلامت باشید.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خیلی هم عالیه و 2 روزه شدنت رو تبریک میگم فقط لطف کن تو قسمت اعلام پاکی کامنت بذار ممنون
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام اقا امیرحسین...
   چـــــرا؟
   چه اتفاقی افتاد؟
   حتما توبه کنید و دوباره با قدرت بیشتر شروع به ترک کنید،هرمشکلی بود ما در خدمتیم.
   از شکست خوردن نترسید،ممکنه انسان بارها شکست بخوره،پاکیتون در گرو همین شکست هاست...
   یادتون نره اون بالاسری همیشه حواسش به ما هست!
 141. به حسین بدبخت

  راستش خیلی ناراحت شدم پیامتو خوندم
  حق داری 12 سال واقعا سن زیادی نیست و همین هم میتونه مبتلا رو آسیب پذیر تر بکنه
  ولی به 2 نکته هم توجه کن :

  1) این گناه لعنتی حتی 1 بارش هم زیاد و بسیار مضره ، ولی با توجه به اینکه گفتی یک ساله که درگیرش هستی ، بازم نسبت به خیییلیا که بعضا 10 . 12 سال گرفتار بودن بازم وضعت خیییلی بهتره عزیزم . این همه نامیدی چرا؟؟؟

  2) علی رغم این داستان تلخ ، توی خط چهارم کامنتت به یک برگ برنده عالی اشاره کردی. گفتی :
  «الانم تصمیم گرفتم ترک کنم»
  این تصمیم و این اراده راه نجاته و لاغیر . این خیلی خوبه که قصد واراده اش رو داری . ما هم مطمئن هستیم که میتونی

  توکل به خدا کن
  از همین امروزم شروع کن
  دیگه هم از این اسم استفاده نکن لطفا :)
  یا علی - موفق باشی
  • پاسخ:

   مریم
   الهی که ایشون هم پاک خواهد شد به همراه دوستان خوبی مثل شما
 142. به حسین بدبخت
  سلام. امیدوارم بخونی داداش...
  این چه اسمیه ؟؟؟؟
  حسین که هستی ...
  دوازده سالت که هست
  و یکسال هم هست که مبتلا هستی... من وقتی هم سن تو بودم نمیدونستم ترک چیه. الانم 16 ولی این لعنتی پیرم کرده...
  به روش های سایت عمل کن پاک میشی...
  اشتباه من رو تو زندگی نکن
  یاحق
  • پاسخ:

   مریم
   ممنون از کمک تون
 143. حسین بدبخت

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من 12 سالمه و یک ساله که ** میزنم یعنی از 11 سالگی روزی دوبار ** میزنم همش میخوام ترک کنم و نمیشه خیلی از این سایتا خوندم و حرف های استاد راعفی رو هم گوش کردم اما فوقش فقط 2 یا 3 روز میتونم ترک کنممم یه بار تا 10 روز تر کردم ولی بازم ** زدم الانم تصمیم گرفتم ترک کنم لطفا واسم دعا کنییید من هنوز بچممممم بدنم خیلی ضعیف شده
  • پاسخ:

   مریم
   سلام آقا حسین افرین که تو ۱۲ سالکی میخواید پاک بشید کارتون حرف نداره
   چرا سر سه روز دوباره انجام میدید ؟ حتما دلیل داره دلیلتون بررسی کنید و هدف تون از ترک رو روی یه کاغذ بنویسید ک ترک رو شروع کنید نماز اول وقت . قران . ورزش . درگیری ذهنی البته از نوع مثبتش و خییییییلی چیز های مثبت دیگه مثل اعلام پاکی هر روز میتونه تو روند ترک موثر باشه
   شما یه بار نا ۱۰ روز رفتید من بهتون اطمینان میدم اگه مطالب سایت رو موبه مو انحام بدید حتما تا ابد پاک میشید موفق باشید.
   الهی که شاهد پاکی و حضورتون باشیم
 144. سلام به خاطر سایت بسیار عالی شما من ۹ روز است که این گناه رو انجام نمیدم و پاک هستم میدونم شاید این ۹ روز پاک بودن کمه ولی میدونم که میتونم این عدد رو بیشتر کنم و واقعا آفرین به سایت بسیار عالی شما که بهترین راه کار ها رو برای ترک این گناه به اشتراک گذاشتید مطمعن هستم که خدا و امامان و پیامبران بسیار از کار شما خوش حال هستند و ایشاالله هر چه که میخواهید به شما بدهد.
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااام دمت تون گرم کارتون عالی ۹ روز پاکی کمه نه کم نیست
   مگه این ضرب المثل رو شنیدید که میگه 
   قطره قطره جمع گردد وانگهی ابدی شود 😀
   پاکی تون ابدی
 145. ناشناس بی معرفت😭

  سلام من یه هفته ای بود نمیکردم ولی امروز کردم ..... ریشه این گناه دوستم بود اون گفت برو بکن اون وقتم ۷ ام میخوندم رفتم برا اولین بار کردم ...ولی ما اونوقت نمیدونسایم که گناهه هی کردیم کردیم الانم از زندگیم خسته شدم خیلی جوری میخوام خودکشی کنم الان مطلب شما رو خوندم ببینم جواب میده یانه .... تازه منکه نماز بلد نیستم مشکل اصلیم همینه اصلا یه سایت خوب نمیتونم نماز رو یاد بگیرم خواهش میکنم تمناا میکنم دعام کنید وضع من خیلی خرابه.......
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز
   آروم باشید
   ان شاءالله به کمک مطالب این سایت
   و به کمک نماز و اهل بیت
   و همچنین تلاش خودتون بزودی ترک میکنین.
   شما که تونستین ۷ روز پاک بمونین پس توانایی پاکی ابدی رو دارین.
   باید راههای موفقیتتون تو این ۷ روز رو تقویت کنین.
   علت شکستتون رو پیدا کنین و راه نفوذ شیطانو ببندی.
   خب دو تا مطلب خوب هم میزارم. بخون کمکت میکنه.

   موفق باشید.
   یاحق.


 146. سلام
  گاهی اوقات میگم پسر داری با خودت چی کار میکنی/تو که عاشق اهل بیتی/تو که امام زمان و دوست داری و دعا واسه ظهورش میکنی دیگه چرا دل امامتو میشکونی/ای خاک تو سرم کنن😔ده بار ترک کردم ولی نشد-حالا اومدم از روش های شما استفاده کنم:برام خیلییییییییی دعا کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات: این دفعه موفق میشید و شیطان شکست میدید و دل امام زمان شاد میکنید هیچ وقت ناامید نشید یه یاعلی بگید بلند شید و شروع کنید چشم حتما براتون دعا میکنم
   الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
 147. ۳ ساله خ. ا میکنم تا حالا خیلی تلاش کردم و باز تصمیم به تر ک گرفت انشالله ایندفعه بتونم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام ما هم امیدواریم که بتونی ترک کنی هرچند مطمئنم که میتونی پس روش رو دقیق بخون و شروع کن
 148. سلام من دوماه بود که این گناه انجام نداده بودم ولی دوباره لغزش کردم از شما می خوام که بدام دعاکنید که به روز های خوب پاک بودنم برسم.
  خدایا فرج اقامون برسان...
  • پاسخ:

   مریم
   افرین کارتون خوب بوده که ۶۰ روز پاک بودید این یعنی شما میتونید
   پس ایراد کار یا همون دلیل شکست رو پیدا کنید تا دوباره خدایی نکرده باعث شکستتون نشه و دوباره شروع کنید که شما پیروز خواهید بود
  • پاسخ:

   مریم
   موفق باشی
 149. من تقریبا میشه گفت ٣ سالى هست خودارضایى مى کنم هى توبه مى کنم میشکنم هـى به خدا هم قول میدم از دست خودم کفرى شدم هزار تا روش تو اینترنت خوندم نمیشه چیگار کنمم😭
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام بهار جان روشی که اینجا نوشته شده خیلی عالیه و جواب داده به نظرم بخونش با دقت و مقدماته کار رو فراهم کن و شروع کن.ما حتما کمکت میکنیم
 150. ای بابا دیگه نتونستم‌ترک کنم اون روزای ترکم چه خوب بود یادش ..
  • پاسخ:

   سیداحمد
   الان هم با اندکی صبر مطمین باش اون روزای خوب میاد فقط باید بدونی ما یکسره در حال امتحان هستیم، 
   یک باره دیگه شروع کن ان شا الله موفق میشوی
   یاحق
 151. سلام یه پیشنهاد برا اون هایی که سخته ترک کنن این گناهو. خودتون رو مشغول ورزش کنید به سختی ورزش کنید تا دیگه راه نتونید برید برای من که جواب داده پس برای شما دوست عزیز جواب میده. ناامید نشو و به خدا توکل کن و سخت ورزش کن.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خییییلی ممنون
 152. سلام
  به قدر نشناس
  من خیلی ب خودم قول دادم نمیشه
  براتون دعامیکنم براهمتون
  اگه دوست داشتین برا منم دعا کنید ک دیگه لغزش نکنم
  ممنون
 153. قدر نشناس

  سلام
  به خواهرم مریم
  تنبیهت این باشه که "قول"بدی دوباره لغزش نکنی...
  برای منم دعا کن دست از تلاش برندارم و از شکست ناامید و خسته نشم...

  • پاسخ:

   مریم
   ممنون از کمک های خوبتون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام تنبیه تون باشه نماز به نیت امام ها در کنار نماز واجبتون 
   و یا روزه و یا این که نیم ساعت تمام طناب بزنید
 154. سلام من چندسالته به این گناه حیوانی آلوده شدم الانم آبیاری خدا میخوام ترکش کنم درضمن ضعف جنسی دارم ایاباترک این ندانم کاری شیطانی مشکلم حل میشه چون میخوام بچه دار بشم البته هنوز دخترنگرفتم ومجردم و26سالمه.توروخداکمکم کنید میدونم گنهکارم.منم دلم بچه میخواد دیگه اشکم جاری شد نمیتونم بنویسم.تشکر
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله داداشم نگران نباش با ترک کامل این گناه مطمین باش خدا بهت یه فرزند صالح عطا کنه، خدا بزرگتراز اونی هست که فکرشو میکنیم، توکلت به اون باشه ان شا الله خوشبخت و عاقبت بخیر شین
   التماس دعا
   یاحق
 155. سلام تورو خدا کمکم کنید من روز ۳۱ از ترک بود ولی شکوندمش خیلی میترسم دیگه نتونم ترک کنم بعد برای دختران چه مشکلاتی رو دارد.؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام یک ماه پاکی خیلی خوبه. متاسف شدم از شکستتون.
   اما دیگه بهش فکر نکنین و بهش به دید یه تجربه نگاه کنین.
   دیگه اجازه ندین شیطون بام از همین راه وارد بشه.
   دوباره یا علی بگین و با جدیت برای پاکی ابدی شروع کنین.
   شما حتما میتونیناااااااا.

   عوارض خود ارضایی در دختران
 156. سلام من الان استمنا رو انجام دادم الانم با این سایت خوبتون اشنا شدم دوست دارم ترک کنم الهی گاهی نگاهی بیشتر
  • پاسخ:

   مریم
   انشالله که ترک میکنید و ما شاهد پیروزی و پیشرفت شما خواهیم بود
 157. سلام من روز ۳۱از ترک ولی امروز انجام دادم خیلی ناراحتم همش فک میکنم دیگه نمیتونم ترک کنم بعد میخواستم بدونم برای دختران چه مشکلاتی رو در آینده و هم اکنون داره؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام یک ماه پاکی خیلی خوبه. متاسف شدم از شکستتون.
   اما دیگه بهش فکر نکنین و بهش به دید یه تجربه نگاه کنین.
   دیگه اجازه ندین شیطون بام از همین راه وارد بشه.
   دوباره یا علی بگین و با جدیت برای پاکی ابدی شروع کنین.
   شما حتما میتونیناااااااا.

   عوارض خود ارضایی در دختران
 158. خیلی سایت شما عالیه الان سه روزه که این گناه رو انجام نمیدم میدونم که سه روز زیاد نیست ولی همین سه روز میشه هزاران روز دیگه و واقعا هر چی که از خدا میخواین به شما بده خیلی تشکر میکنم از سایت خیلی خوب شما که متفکرانه به ترک این موضوع پرداختید
  • پاسخ:

   مریم
   افرین که سه روز پاک هستید دمتتون گرم 
   قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود همین سه روز سه روز که باعث میشه تا ابد پاک بودنیداااا این سه روز دست کم نگیرید موفق باشید
   مطالب این سایت هم قابل نگاه شما رو نداره
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام غسل حیض مربوط به خانوم هاست و در کتاب توضیح المسائل در موردش نوشته شده میتونید بخونید
 159. 19سالمه دارم روانی میشم ...بعضی وقتا پیش خودم فکر میکنم که مرگ حقه هیچ کسم از لحظه مرگ خبر نداره..
  چه خوبه که پاک بریم نه با لکه خ.ا ...میدونم ترکش واقعا سخته و دشوار اما شدنیه
  شما ترک کن ببین خدا چه برکتی بهت میده...میخوام همین الان همه چیو از نو بسازی!
  • پاسخ:

   مریم
   سلام آقا محمد کار خوبی میکنید که میخواید پاک بشید اولش سخت اما بعد اونقدر راحت میشه که اصلا فکرش رو هم نمیکنی که ترک انقدر راحت باشه
   انشالله همه چیز رو از اول میسازی اون طور که خودتون میخواید
   موفق باشید
 160. سلام من خیلی وقته این عادت لعنتی انجام میدم ۲۵سالمه حالابا ترک چشام مثل روزه اول میشه عوارض کامل ازبین میره ممنون راهنمای کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امید
   اگر فقط و فقط تنها علت ضعف چشماتون خ.ا بوده باشه. بله درست میشه.
   تمامی عوارض بعد،از ترک بهبود پیدا میکنه.باید صبور بود و البته پاک.
   موفق باشید.
   یا حق.
 161. سلام من قبلا یه نوشته گذاشتم ولی جواب ندادین شما را قسم میدم کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چی شده آقا آرمین؟مشکل چیه؟؟
   کدوم قسمت و چه روزی پیام گذاشتین میشه بگین تا بررسی کنم؟؟
 162. سلام
  من واقعا اصلا علاقه ای به این کار نداشتم و ندارم و چشم باز کردم و بستم دیدم یکسال پی در پی هفته ای یا کمتر یا بیشتر این کارو انجام میدم واقعا کار شرم اوریه و کلی مضرات هم داره
  ولی بعضی وقت ها نمیدونم چی میشه دست خودم نیست یا چی که ناخود آگاه سمت چیز های شیطانی و وبسایت های مبتذل میرم و در اوج دیدن و انجام اون کار دوست ندارم ارضا بشم و فقط به بازی کردن با خودم تلقی میکنم دیدن مطالب اون سایت رو که در اخر خراب میشه و ارضا میشم
  من خیلی کارا برای ترک انجام دادم و نهایتا ده روز بیشتر دوام نیاوردم گوشیمو فروختم . نت رو کامل قطع کردم . از فظای مجازی کامل اومدم بیرون و..... کلی کار دیگه ولی بد بختی اینکه یجوری جورمیشع و من قول شیطان رو میخورم و اون عمل رو انجام میدم که واقعا خودم هم شرمنده میشم خیلی دوست دارم ترک کنم که نمیشه چون واقعا بهم ضرر رسونده باعث خجالت و کم شدن اعتماد به نفسم هم شده
  اگر میشه یک راه به من بگین تا تلقی به بازی کردن با خودم هم از یادم بره
  ممنون
  خداحافظ
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام کاربر گرامی
   بخودتون بقولینی که این اسمش بازی با خود نیست و همون خ.ا هست و حرام و از گناهان کبیره.
   خب از آثار مخربش هم که آگاه هستین. شما وقتی تا 10 روز تونستین دووم بیارین پس میتونین به پاکی ابدی برسین.
   اما برنامه و جدیت میخواد
   روش سایت رو بخونین و نکاتش رو یادداشت کنین و برنامه بریزین و با توکل بخدا و جدیت شروع کنین.
   باید برنامتون طوری باشه که انقدر در طول روز خودتون رو خسته کنین و نفستون رو مشغول کنین که شیطون اصلا جرات نداشته باشه به سراغ شما بیاد.
   ورزش کردن هم برای تخلیه انرژی های اضافی و همچنین بالا بردن اعتماد بنفس خیییلی خوبه.
   به امور معنوی توجهتون رو زیاد کنین.
   از ته قلبتون از خدا بخواین.
   ** نماز اول وقت + احترام و محبت ویژه به پدر و مادر هم معجزه میکنه.
   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   حالا که اومدین تو تیم توبه 94 دیگه نمیشه و نمیتونم و انرژی منفی داریم.
   شما یه سر به قسمت مصاحبه ها بزن ببین چند نفر با چند سال سابقه تونستن پس شما چرا نتونین؟؟/
   تنبلی رو بزارین کنار
   روش سایت رو بخونین و نکاتش رو یادداشت کنین و برنامه بریزین و با توکل بخدا و جدیت شروع کنین.
   به سایت هم بیشتر سر بزنین سوال یا کمکی داشتین ما و هم تیمی هاتون هستن کمک میکنن.
   فقط شما واقعا بخواین که ترک کنین اونم ترک ابدی.

   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله آقا علی، کافیه. نیازی نیست ببینید که چیزی خارج بشه. فقط برای اینه که اگر احیانا ذراتی مونده، خارج بشه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله صحیحه. فقط قبل از اذان غسل رو انجام بدید.
   اگر بتونید قبل از غسل، ادرار کنید که اگر چیزی در مجرا مونده خارج بشه.
   اگر ادرار نکنید هم غسلتون درسته ولی اگر احیانا بعد از غسل مایع مشکوکی خارج شد، باید دوباره غسل کنید. ولی اگر ادرار کرده باشید، نیازی به این کار نیست
 163. سلام من هنگام خود ارزایی وقتی پشیمان شدم جلویش را گرفتم که منی خارج نشود اما بعد فهمیدم که کمی خارج شد ممکن یه زره منی در من باقی مانده یاشد ایا من فقط قسل جنابت کنم نمازو روزه ام قبول هست دیگه؟؟؟من تا هالا فقط قسل میکردن و کاره دیگه ای هم انجام نمیدادم
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   جواب داده شد.
 164. دیگه مثه اون موقع هام نیستم

  سلام خیلی از خودن این مطالب امید گرفتم که میتونم این کار زشت رو ترک کنم البته این به حرف آسونه اما در عمل مهمه که بتونی ترک کنی امیدوارم که برای من هم همینطوری باشه.قبل از این که من این مطالب رو بخونم من خیلی تلاش کردم که این گناه رو انجام ندم ولی تا یک هفته و سه روز بیشتر دووم نیاوردم و باز این گناه رو انجام دادم و بعد برای فرداش ووووووو من این گناه رو در موقعی که همه خوابن و من تنها تو اتاقم هستم انجام میدم می خواستم بگم که من میتونم این کار رو انجام ندم ولی تا یک هفته و سه روز یا شایدم کمتر وقتی که یک هفته میگذره باز اون افکار پلید جلوی چمانم باز میشه که دوباره این کار رو انجام بدم میخواستم که این کار رو انجام ندم ولی واقعا سخته که انجام ندی این کار رو. میخوام بدونم الان این روش هایی که گفتید رو من انجام بدم دیگه تضمینی این گناه رو برای همیشه کنار می گذارم؟؟؟ در آخر اگه از اسمم تعجب کردید به خاطر این که خجالت میکشم که اسمم رو بگم و دلیل نوشتن این اسم به خاطر اینه که قبل از انجام این کار من تو یک باشگاه فوتبال بودم (هنوز هم هستم) و موفق بودم تو فوتبال و مربی من از من راضی بود ولی بعد از انجام این کار دیگه مثه اون موقع هام نیستم مربی من رو بیشتر موقع ها تو بازیکن های تعویضی میذاره و خیلی کم میذاره بازی کنم لطفا یک کاری کنید که بتونم امید بگیرم که این کار رو انجام ندم و تو فوتبالم موفق باشم ببخشید که زیادی نوشتم واقعا دلم سبک شد از نوشتن این حرفا لطفا کمکم کنید که دیگه طرف این کار ها نرم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر شما کاربر گرامی
   در اینکه با اجرای کامل این روش ترک حتمیه شکی نیست.
   اما ما هر مطلبی هم بنویسیم اگر شما خودتون واقعا نخوایید و تمام تلاشتون رو نکنید هیچ اتفاقی نمیفته.
   شما باید کاملا متنفر بشید از این کار چون یه گناه کبیره هست که باعث خسران در دنیا و آخرت میشه.
   پس با خدای خودت عهد ببند و تمام و کمال روش،هارو اجرا کن.
   شک نکن موفق میشی.
   خدا از رگ گردن بهت نزدیکتره و همه جا حضور داره پس دیگه تنهایی معنی نداره. و در نتیجه انجام گناهم بی معنیه.
   پس پیش به سوی،پاکی ابدی.
   دو تا نکته رو هم من همیشه تاکید میکنم:
   نماز اول وفت + احترام و محبت ویژه به پدر و مادر.
   موفق باشین.
   یا حق.
 165. نازنین خانوم خوب من میدونم که وقتی نمیزنم خیلی چیزهاش از بین میره ولی اخه وقتی ادم شهوتش میره بالا این چیزا یادش میره
 166. من الان هیچ اعتیادی به اسمنا ندارم اما نمیدانم چرا وقتی در محیط های مختلف قرار میگیرم هر چند وقت یک بار به صورت نا منظم و با فاصله های معمولا زیاد (مثلا هر 3،4هفته یا حتی 1،2ماه یک بار استمنا میکنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب خداروشکر که وابستگی بهش ندارین.

   اما خب باید ببینین اون محیط ها چه عامل محرکی داره که شمارو به خ.ا سوق میده.
   هدفتون رو پاکی ابدی قرار بدین.
 167. من از 14سالگی اسمتناع را شروع کردم و در تابستان سال بعد هر روز به مسجد میرفتم و فقت یکی دو ساعت برای خوردن نهتر به خانه می امدم عاشق هیئت و مسجد و بسیج و ... شدم و کاملا این عادت را ترک کردم اما بعد از 5یا 6ماه دوباره به این مشکل مبتلا شدم میخواستم بدانم علت آن چیست و چگونه از آن جلوگیری کنم؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام کاربر محترم
   شما که ماشاءالله 6 ماه سابقه ترک دارین دیگه به روش ها آگاهید الحمددلله.
   اما اینکه چرا مجددا مبتلا شدید میتونه دلایل مختلف داشته باشه
   بیکاری - نزدیک شده عمدی به عوامل محرک -0 کم توجهی به معنویات و ... .
   من پیشنهاد میکنم روش سایت رو یک بار دیگه مرور کنین و با یه برنامه ریزی دقیق مجدانه شروع کنین.


   موفق باشین.
   یا حق.
 168. اقا جان من ۱۵سالمه موهام ریزش داره ترک کرده بودم درست شدش نزدیک ۱ماه نزدم بعد که الان زدم خوب عزیز من جیکار کنم نمیشه که ادم تا اخر عمرش شهوت نشه بعد وقتی ادم اینجوری میشه نمیشه بی محل شد به نظر شما الان ۱ماه نزدم و دوباره زدم ضررش کمتره؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا علی خب این که خیلی بده شما که عوارضشو می بینی و میدونی که با ترک بهتر میشی ولی بازم اینکارو انجام میدی؟ خب به کل ترک کن که عوارضشم از بین بره دیگه.
 169. سلام منم ۱۹ سالمه و۴ سال میشه این عملو کثیفو انجام میدم وار الان میخوام ترک کنم ودیگه این عمل کثیفو انجام ندم
  ممنون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا سهیل خوش اومدید.
   پیشنهاد،میکنم این ۲ تا مطلبو خوب با دقت بخونین
   نکته های اصلیش رو یاد،داشت کنین
   برنامه ریزی بکنین و با تلاش و توکل شروع کنین.
   میتونین به بخش اعلام پاکی که توی منوی اصلی هست هم سربزنین و هر روز اعلام پاکی بکنین.

  • پاسخ:

   مریم
   بفرماید کمکی از دستم بر میاد
 170. سلام اگر کسی مزی از اوخارج شود مشکلی برای نمازو روزه اش دارد ؟؟؟یا مثلا ااگر فیلم یا عکس یا صحنه ای راییینیم البته از روی لزت نه فقط نگاه کنیم مشکلی دارد برا روزه ؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خیر، برای روزه مشکلی ایجاد نمیکنه و صحیحه.
   ولی روزه ی حقیق به اینه که انسان چشمش رو از گناه کنترل کنه و پاک نگه داره‌.
 171. به خودم میگم این ی نیازه.ب نظر شما اینکع کسی رو صیغه کنم و باهاش رابطه داشته باشم درسته؟؟؟ آخه خیلی
  واسه ازدواج زوده ۱۸سالمم بیشتر نیس.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله برادرم این یه نیازه، اما نیازیه که قابل کنترله.
   اگر شما راه هایی که باعث تحریک شهوتتون میشه رو کاملا ازشون جلوگیری کنید (خصوصا کنترل چشم و فکر)، بعد می بینید که چقدر راحت می تونید زندگی کنید و اذیت هم نمیشید.
   یعنی شهوت جوریه که اگر کاملا بهش بی محلی کنید، اون هم چندان سراغتون نمیاد. فقط باید همت کنید و از چیزهایی که باعث تحریک شهوت میشه دوری کنید.

   در مورد صیغه هم گرچه از جهت شرعی هیچ اشکالی نداره(البته اگر شرایطش رعایت باشه) ولی من چند بار برای بقیه ی دوستان هم توضیح دادم که در شرایط فعلی جامعه، این امکان هم سخته و اگر دنبالش نرید بهتره. مگر اینکه شما شرایطتون فرق کنه.
   چون هم خانواده ها کاملا مخالفن. هم اینکه خود صیغه کردن شرایط میخواد، مهریه میخواد، مکان میخواد. و هم اینکه باید ببینید آیا فرد مناسب و درستی گیر میارید؟ و...
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب برادره من ترک کن که از این بدترنشی
 172. سلام خدمت شما
  من 15 سال دارم من قبلا اینکارو میکردم تا اینکه یکسال ترک کردم ولی دوباره اینکارو کردم و حدودا 1 سالی میشه که سراغش میرم . امروز میخواهم دیگه از شر این عادت لعنتی خلاص شم . با همه این حرفا و نظراتون من روحیه گرفتم و فکر میکنم که میتونم ایندفعه واقعا ترکش کنم . انشا... با توکل به خدا و کمک شما بتونم از این عادت بیرون آیم و مثل قدیما پاک شم لطفا دعام کنید .
  ! یا علی !
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا هادی ورودت به اینجا رو خوش آمد میگیم
   بسم الله داداش روش رو دقیق بخون و بیا منتظرتیم
   اعلام پاکیه هرروز هم فراموشت نشه
 173. سلام دوستان من دو روز ترک کردم قدیمم تصمیم به ترک کردم تا حداقل دو هفته نمی دونم چه شده هم باز سراغ آمدم آمده لطفاً کمکم کنید ممنون
  • پاسخ:

   زینب سادات: ناامید نباشید اجازه ندید شیطان ناامیدتون کنه شیطان از هیچ طریقی نمیتونه انسان فریب بده به جز ناامیدی با ناامیدی انسان فریب میده من دوتا سوال دارم از شما
   با این همه گناهی که انجام دادین خدا ابروتون برده
   معنی ایه: الم یعلم بان الله یری
 174. ای بابا خودمو چشم زدم تو روز پنجم شکست خوردم ولی خوب شروع کرده بودم این دفعه
  • پاسخ:

   زینب سادات: دوباره شروع کنید برای پاک بودن تلاش کنید برای پاکی ابدی بجنگید از درگاه خداوند ناامید نشید
   صدبار اگر توبه شکستی باز ای
   این دفعه شیطان شکست میدید و صورتش رو به خاک میمالید شما موفق میشید😊😊
 175. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ب نام خدا یک *** ****
  ۴ روزه پاکم میخوام دیگه **** *** **** **** * **** ****** **** *** **** * ***** **** * ***** * **** ***** **** **** ***** ***** ***
  • پاسخ:

   مریم
   انشالله تا ابد پاک بمونید 
 176. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من خیلى ناراحتم به خاطر خودارضاییم راستش من وختى کوچیکتر بودمم اینکارو براى چند ماه انجام دادم اما بعدش ترک کردم تا اینک ناخواسته فهمیدم رابطه ى جنسى چیه و بعد از اونم باز عذاب وجدان گرفتم ولى حالا دوباره شروع به این کار کردمو واقعا دیگه از خودم بدم میاد چند بار ترکى کردمولى براى دو هفته بودن حالا خواهش میکنم یکم کمکم کنید دو ماهه پ**** **** *صن نمیدونید چه عذاب وجدانى دارم الانم میخوام از شما بخوام کمکم کنید تا شاید تونستم این کارو کنار بزارم ممنون😭
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله متوجهیم. اما مطمئن باشید اگر همت کنید و نکات لازم رو انجام بدید، قطعا میتونید ترک کنید.
   لطفا پست روش ترک رو مطالعه کنید، و در کنارش هم هر کمکی نیاز بود ما درخدمتیم.
   همینطور میتونید در کنار بقیه ی دوستان، روزهای پاکیتون رو شروع کنید.
   من لینک پست رو براتون میذارم.

 177. دوستان ی پیشنهاد دارم نماز شب میتونه خیلی کمکتون کنه من خودم 40تا نماز شب نذرکردم وامشب میشه 3تا
  • پاسخ:

   مریم
   نماز شب بسیار خوب و دل چسبه 
   بین قنوت های قشنگ از من یاد کن بد جور گره افتاده تو کار هام
  • پاسخ:

   مریم
   متوجه منظورتون نشدم اما بخش مصاحبه برای کسانی که از گناه پاک شدن و بخش جذابی هست
 178. خیلی ببخشید که تو نظراتم بهتون بی احترامی می کردم دست خودم نیست من خیلی تنهام من از 8سالگی تا الان تنها بودم درسم خیلی خوبه و خداروشکر تا حالا خودارضایی واسم عواقبی نداشته جز ضررات وحشتناکی که رو چشم هام گذاشته الان هم که داره امتحانات تموم میشه حس میکنم بیشتر احساس تنهایی میکنم و دوستی ندارم چون میدونم همشون منحرفن و فقط یه دوست مؤمن با شخصیت و خوبی دارم که اونم تنهاست پارسال خواهر دار شدم که امسال به خاطر سرطان فوت کرد و بیشتر احساس تنهایی کردم بعضی اوقات از خودم میترسم و دنبال دوست دخترم تا منو از تنهایی در بیاره تنها کسی تا الان توانسته باعث بشه رو پاهام بایستم خدا بوده و میدونم که همه ی ماها رو دوست داره
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش امیر حسین
   به به ماشالله عالی داری پیش میری 
   آفرین به ارادت
   انشالله به همین ماه عزیز این دفعه کاامل شکستش بدی و پاکیت ابدی بشه 
   چشم به هم بزنی این چهار روزت میشه چهل روز 😉🌷
   التماس دعا
 179. سلام.الان ۱۱ ماهه که از قولی که به خدا و امام زمانم داده میگذره...روزی که به طور اتفاقی کتاب قلندر و قلعه به دستم رسید.درباره ی پرواز به خدا صحبت میکرد.و من اون روز بود که پروازم رو شروع کردم..فهمیدم که چقدر توی زمین و کصافت کاریاش گیر کردم...منی که انقد جلف و گنهکار بودم به درجه ایی رسیدم که روحانی مسجدمون میگه تو فقط به درد طلبه شدن می خوری😄!منم روزی توی اینترنت دنبال راه درمان بودم و الان.....غرض از اینکه اوومدم اینجا فقط روحیه دادن به بچه ها و چند راهکار شخصیه.اول اینکه دین و ورزش و راهکار هایی که دوستان مدیر سایت میدن مثل یه زنجیره که باید رعایت بشه هر وقت لغزیدی بدون یکی از رشته ها قطع شده.۲.از روز های پاکی لذت ببر ولی اینو بدون که مبارزه تا آخرین نفس ادامه داره و شیطان همیشه جلوی چشمته .باید طوری مبارزه کنی که فک کنی تمام روز ها روز اول مبارزس.۳.با چشمهایی که روزی امام مهدی رو می بینه حیف نیست به نامحرم بیفته(کلید ترک به نظر من)....ای کاش دوستان مدیر سایت بخشی رو به عنوان راهکارهای شخصی توی سایت راه اندازی کنن....ودر آخر تویی که تصمیم به ترک گرفتی..تو...مستقیم در کانون توجه خدا و امام زمانی...بجنگ تا نا امیدشون نکنی...
  گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید...
  هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
  توصیه:خواندن کتابهای تذکره الاولیای عطار .نهج البلاغه..کشکول شیخ بهایی..قلندر و قلعه ...ممنون از دوستان سایت
  دوستون دارم....پروازتون تا خدا بی خطر
  • پاسخ:

   نازنین :
   ماهم از شما ممنونیم که تجربیاتتونو در اختیاره دوستان گذاشتین
 180. چشم ازین یبد سوالاتم را از بخش سوالات میپرسم .نه جز با این روش تا به حال بیرون نیامده بوده یعنی من خیلی کاره زیادی نکردم و فقط چند تا دست زدم نه فشاری نه هیچی اما قبل ماه رمضان اصلا اینطوری نبود و به روش دیگه ای بود
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چشمتون بی بلا
   خب پس اگر اینطوریه، خدا رو شکر روزه تون مشکلی پیدا نکرده.
 181. ببخشید من زیاد سوال میپرسمچون خیلی حساسم. اگر در هنگام غسل کردن کمی مکث یا مثلا وقتی دارم قسل میکنیم یک لحظه از زیر دوش خارج بشیمو بعد دوباره برگردیم قسل قبوله ؟؟؟؟در موز مکث منظورم اینکه که در هنگام قسل کردن یهو اب گرم میشه و بخاییم سردش کنیم .
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اختیار دارین. فقط اگر سوال جدیدی داشتین، لطف کنید در بخش سوالات مطرح کنین.
   در این مورد که گفتید بله غسل صحیحه و هیچ مشکلی نداره. غسل با وضو فرق میکنه و توی غسل حتی اگر مقداریش رو الان انجام بدید و بقیه اش رو یک ساعت دیگه، باز هم درسته.
 182. جواب بدین خاهشا

  ممنون جزء عادت هام که نمبوده اما قبل ماه رمضان اون کارو میکردم اما بعدش هچ کاری نکردم تا به ان روز درمورد اینکه میدانستم یا نه هم ؟اینکه من اون لحظه اصلا به بیرون امدن منی فکر نمیکردم ایا باطله ؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ببینید این دیگه بستگی به خودتون داره. چون من نظر ایشون رو کاملا نوشتم.
   اون کاری که کردید که باعث شده منی خارج بشه، ببینید اگر این عادت بوده که با انجام همچین کاری منی خارج میشده، روزه خراب شده. ولی اگر با انجام اون کار عادت نبوده که منی خارج بشه، پس روزه صحیحه و فقط غسل میخواد.
   یعنی باید ببینید آیا قبل از ماه رمضان، اگر در همین حد انجام میدادید، معمولا منی خارج میشده
 183. جواب بدین خاهشا

  سلام اگر کسی خود ارزایی کند اگر غسل جنابت کند میتواند نمازو روزه بگیرد ؟؟؟؟؟غسل جنابت کافیه ؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله کافیه

   ____________
   من نظر دقیق مقام معظم رهبری در مورد سوال قبلتون رو مینویسم:
   اگر خروج منی بر اثر این کار جزء عادتهای او نبوده و بی اختیار خارج شده، روزه باطل نمیشود. ولی اگر میدانسته در صورت بازی با خودجنب میشود یا عادت او بر این بوده و در عین حال این کار را کرده است، حکم جنابت عمدی را دارد، یعنی هم قضا و هم کفاره بر او واجب میشود.
 184. ببخشی من نمیدانستم منی خارج میشه و کاملا هم غیر ارادی بود شرایطی نیست که روزه امروز درست باشه ؟؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   شما همون کاربر قبلی هستید؟
   طبق نظر مقام معظم رهبری، اگر کاری که کردید، معمولا به واسطه ی این کار منی خارج نمیشده و شما هم قصد خارج کردن منی رو نداشتید، کفاره نداره. اما اینکه آیا قضا میخواد یا نه، باید بذارید ببینم (چون الان دسترسی ندارم) و فردا بهتون بگم.
   ولی اگر کاری کردید که عادت بوده که بواسطه ی این کار منی خارج بشه، حتی اگر قصد خارج کردن منی رو هم نداشتید، ولی قضا و کفاره هر دو لازمه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله، درمورد روزه ی فردا که گفته شد غسل بگیرید و صحیحه.
   اما روزه ی امروز باطله و بعدا هم باید یک روز قضا گرفته بشه، و هم کفاره داده بشه.
   برای کفاره طبق نظر ایشون همونه که یا ۶۰ روز روزه بگیرید و یا به ۶۰ فقیر غذا بدید، که این دومی رو میشه پولش رو به دفاتر مخصوص بدید که این کار رو براتون انجام بدن. و اگر خواستید میتونم جایی رو برای این کار معرفی کنم.
 185. جواب بدین خاهشا

  سلام اگر کسی در هنگامی که روزه اس جق بزنه حکمش چیه البته فقط یه روز ؟؟؟و بعد از غسل دوباره میتونه روزه بگیره فرداش و تکلیف اون روزه امروزش چی میشه؟؟؟خاهشا جواب بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   اگر کاری کنه که منی خارج بشه، روزه اش باطل میشه. و باید بعدا هم قضای اون روز رو بگیره و هم کفاره بده.
   درمورد کفاره نظر مراجع فرق میکنه که باید نام مرجعتون رو بگید. ولی بطور کلی یا باید ۶۰ روز روزه بگیره و یا به ۶۰ فقیر غذا بده.

   اگر غسل کنه، روزه ی روز بعدش صحیحه.
 186. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  خواهش میکنم یه راهکار بگین بتونم این خود ارضایی رو ترک کنم الان دقیق نمیدونم ولی خیلی وقته دارم خود ارضایی میکنم ترو خدا دعا کنید ترک کنم هر روز این کارو میکنم حتی اگه فیلم یا عکس هم جلوم نباشه تصور دخترارو که میکنم یعنی دخترا میان تو ذهنم باز تصمیم به این کارو میگیرم هر روز چند بار میزنم اصلا هم نمیتونم ترک کنم حتی یه روز نزنم نمیشه اصلا بخدا چیکار کنم..مگه من اخه چه گناهی کردم که این بلا باید سرم بیاد این از همچی بدتره..****** ** **** خیلی بده بخدا کمک کنید ازتون خواهش میکنم دعا کنید ترک کنم خیلی ممنون با تشکر از سایت و مدیریتش
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیرحسین برای ترک این عادت غلط اول باید به تنفر واقعی ازش برسین
   بخاطر گناهش بخاطر عوارضش و بخاطر عواقب دنیایی و اخروی
   بعد واقعا از ته دلتون بخوایین که ترک کنین واقعا بخوایین
   بعد یه عهد ببندین با خدا که دیگه هرگز اینکارو نمیکنین
   عهدتون هم باید محکم و مصمم باشه هااا
   عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی
   چون داری در مقابل خدا عهد،میبندی
   بعد طهارت بدی،جسمت رو اگه غسلی برگردن داری + غسل و نماز توبه 
   به به اونم تو چنین شبای پربرکت و خاصی
   بعد روش سایت رو بخون و نکاتش رو یادداشت کن
   حالا با توجه به عوامل شکستت و همینطور کارایی که میتونی بکنی تا یه عادت خوب رو جایگزیم این عادت بد بکنی. بشین یه برنامه بنویس و حتما اجراش کن
   تو این برنامه یه سری خط قرمزها برای خودت مشخص کن و اصلا بهش نزدیک نشو
   مثلا عکس و فیلم مستهجن ممنوع کانال مستهجن ممنوع و ...
   سعی کن معنویات رو هم زیاد،کنی
   و این دو تکته هم واقعا،توجه ویڗه داشته باش
   نماز اول وقت+احترام و محبت ویژه به پدر و مادر
   همچنین هیچوقت از لطف و رحمت خدا ناامید نباشه که خطاپوش،و بخشنده هست خدای خوب ما.
   منتظر خبرهای خوب ازت هستما.
   موفق باشی.
   یا حق.
 187. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام......من سه شب پیش به *** ****** *** ****** **** * **** **** ** *** ********** ** ***** **** **** *** *** **** ***** ****** **** **** ***** ** *** *****
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   ابتدا کاش نظرتون رو خصوصی میفرستادین تا جواب به ایمیلتون ارسال میشد.
   اما ما هرگز خ.ا رو پیشنهاد نمیدیم اونم در هر حالتی
   شما پاکیتونو شروع کنین اگه بدن خودش نیاز داشته باشه احتلام صورت میگیره و فشار کمتر میشه.
   موفق باشید.
   یا حق.
 188. بازم گند زدم 😞 ای خدا عجب غلطی کردیم این کارو کردم لامصب کوکائینم اینجوری معتاد نمیکنه عوارضشم انقد نیس اها راستی داروی گیاهی چیزی برا کم کردن شهوت نیست؟؟
  • پاسخ:

   مصباح: متاسف شدیم...
   مهم ترین داروی کاهش شهوت که عوارض داروهای دیگه رو نداره، ترک خودارضایی هست! مطمئن باشین
   روزه گرفتن هم اثر بسیار زیادی در کاهش شهوت داره

   حتما بگردین عامل لغزشتون رو پیدا کنین و سعی کنین دیگه به هیچ عنوان از این طریق بازی نخورین
   از تجربه هایی که دارین استفاده کنین و حتما تک تک روشها رو به مرحله اجرا برسونین
   ان شاء الله حتما موفقید
  • پاسخ:

   مصباح: سلام، فکر میکنم نظرتون جاافتاده بود، معذرت میخوایم

   اینجا جوابش رو مینویسم
   ببینین دوست عزیز، مطمئن باشین وقتی این کار رو ترک کردین، بعد از مدتی نیروی شهوت به خوابی فرومیره و راحتتون میذاره و تا وقتی خودتون نخواین از خواب بیدار نمیشه
   اما توی این مدت باید همه سعیتون رو کنین که نسبت به این مسائل توجه کمتری نشون بدین
   روش ترک رو حتما حتما بخونین و واقعا اجراش کنین
   هرروز هم میتونین اینجا بیاین و اعلام پاکی کنین

   ان شاء الله حتما موفق میشین
   هر سوال و مشکلی بود، مطرحش کنین تا با آگاهی بیشتر مسیر ترک رو در پیش بگیرین

 189. سلام ..
  من یه دختر 18 ساله هستم ..
  حدودا از 7 8 سالگی دچار شدم؛ البته اون موقع چیزی نمیفهمیدم و نمیدونم چرا انجام میدادم اینکارو و اینکه دختر همسایمون باعث شد ک با اون سن کمم .......
  تاحالا 1 بار این کارو کنار گذاشتم
  و نزدیک 4 ماه این کارو نکردم ..
  و دلیلم هم جالب بود ..
  به فردی علاقه ی شدیدی داشتم و اون‌علاقه از نظرم اونقدر پاک بود ک خجالت میکشیدم از خودم و حسم که بخوام ..
  و اینکه هیچ نیازی احساس نمیکردم ..
  اما خب شرایط فرق کرد و ..
  اینبار بخاطر خودم میخوام اینکارو بکنم دوست دارم مثل همون شخص پاک شم ...
  آخه جدیدا متوجه شدم نماز میخونه ....
  مطالبتون عالی بود
  و ممنونم از سایت خوبتون❤
  • پاسخ:

   نازنین:
   خب من کامنتتو خوندم حالا که فهمیدی اشتباهتو پس شروع کن و مصمم برو جلو تا خداهم کمکت کنه
   نظره لطفته عزیزم
 190. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من هجده ساله هستم از پانزده سالگی این کار را میکنم قدم یکو نود وزنم هفتاد و‌پنج هر روز ورزش سخت میکنم فوتبالیستم ولی بدنم خیلی منی تولید میکنه نمیدونم چیکار کنم و‌**** *** **** *** **** ** **** *** ***** **** ***** *** ولی گناهه‌من نماز میخونم ورزش میکنم ولی بازم بی تاثیره چیکار کنم همین که شهوتی میشم بعد بار اخر تقریبا یه هفته تا دوازده روز بدنم و فکرم مشغول میشه همش میگه *** **** ***** **** من چیکار کنم راه حل بدین ممنون
 191. سلام. من چند ماهی هست که دچار این کار زشت شده ام. اینو بدونی که من سیزده ساله. اولین بار برای کنجکاوی با دستم باش بازی کردم اما بعد ها .......
  من الان سه بار برای ترک اقدام کردم . مشکل من فقط حموووم . حموم. میرم نمیدونم چم میشه.
  الان یه هفته بود ترک کرده بودم که . شب که بیدار مونده بودم . شکل اون عکسی که دوستم تو تلگرام فرستاد مجبورم کرد که بازم.......
  تورو خدا راهنمایی کنید اینبار که می خوام ترک کنم با خودم میگم تو که می خواستی ترک کنی چی شد این دفعه هم مثل قبل...
  میشه راهنمایی کنید.
  • پاسخ:

   زینب سادات : سلام اول اینکه ناامید نشید اجازه ندید شیطان ناامیدتون کنه من دوتا سوال از شما دارم
   معنی ایه الم یعلم بان الله یری
   ایا با این همه گناهانی که انجام دادید خدا ابروتون برده؟؟
 192. سلام.میخواستم بدونم اگر در ماه رمضان این کار و انجام بدیم علاوه بر روضه قضا کفاره اش چه مقداره؟
  یه فقیر یا شصت فقیر؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   برای کفاره باید یکی از این دو تا رو انتخاب کنید:
   یا ۶۰ روز روزه گرفتن، و یا غذا دادن به ۶۰ فقیر(که میشه پولش رو هم به برخی مراکز بدید که اونها غذا تهیه کنن)

   البته برخی مراجع میگن به احتیاط واجب باید هر دو تا رو انجام بدید.
   بستگی به نظر مرجعتون داره. ولی چون مراجعی که احتیاط واجب دادن، میشه در این مساله به نظر افرادی عمل کرد که گفتن یکی از اونها کافیه.
 193. مدیر سایت عزیز واقعا ممنونم ایشالا میخوام تا اخر عمرم پاک و سالم زندگی کنم . خیلی ممنون از پاسخ سریعتون ایشالا نماز و روزتون قبول باشه
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون از لطفتون ان شاءالله عمره با عزت همراه با پاکی داشته باشین
 194. با سلام و خسته نباشید به مدیر سایت عزیز. بنده از سن 17 تا 21 سالگی اینکارارو انجام دادم و (البته امروز و پریروز ) هم اینکارو کردم ایا خداوند منو میبخشه ؟ واقعا تصمیم به ترک کردنش کردم و میخوام سالم زندگی کنم مثل بقیه میخوام ادم پاکی باشم دیگه سراغ اینکارهای زشت و کثیف نرم . امید وارم خداوند منو ببخشه .
  • پاسخ:

   مریم
   بله که خدا میبخشه خدا گفته توبه کنید و توبه کنندگان رو دوست داره
    سوره اعراف آیه 156 : همانا رحمت و بخشش من تمامی اشیاء و موجودات را فرا گرفته است.
   سوره حجر آیه 56 : و گفت ابراهیم(ع) به قومش کیست که مایوس شود از درگاه خدا و رحمت پروردگار به جز گمراهان.
 195. ابوالفضل ملک محمدی

  سلام دوستان.من همین چند روز پیش پیام دادم که پس از سه ماه گرفتار این مشکل شدم اما الان به یاری خدا و امام زمان پنج روزه که پاکم.خدا رو شکر
  یه تشکری هم باید از مدیر مبلاگ بکنم که وبلاگ به این خوبی ساخته و هرکس میتونه حرف دلش رو بزنه
  خداحافظ
  • پاسخ:

   مریم 
   سلام این خییلی خوبه که 5 روز پاک هستید عالیه 
   خواستن توانستن است 

 196. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. من بالای 100 بار تصمیم به ترک گرفتم اما بالاترین رکوردم فقط 13 روز بوده تازه روزه هم میگیرم نمازامم میخونم. *** ***** *** ** ****** **** ** 😢😢
  میشه بهم بگین اینکه *** **** **** *** ***** ****** ** ***
  البته اینو بگم بعد از این اتفاق واقعا دیگه میخوام ترک کنم همه ی فیلم و عکسامم پاک کردم و همین طور فیلتر شکنمو و 2 رکعت نماز توبه و همچنین یه صفحه قرآن خوندم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   توبه گناهان رو میشوره و پاک میکنه، الان که خدا رو شکر توبه کردین دیگه به قبلش فکر نکنین، چون مطمئن باشین خدا بخشیده
   ولی این بار با همه قدرت پای توبتون بایستین و مواظب پاکیتون باشین


   ان الله یغفر الذنوب جمیعا
 197. به خدای بخشنده
  اینجاب عرفان متولد ۱۳۷۸ هستم
  کار از اونجایی شروع شد ک اول دبیرستان بودم و یعو نمیدونم چطور شد که شروع به استمنا کردم والان که هستم حدود ۳ ساله نیم هستش ک این گناه رو مرتکب میشم یه چند باری به سایت سر زدم و نهایت تونستم ۱۷ روز خودم رو نگهدارم اما موفق نشد الانم با اینکه توی ماه رمضانه و روزه هم میگیرم باز هم خودارضایی میکنم دلیل اصلیشم خب معلومه خودم و ابزار الکترونیکی بالاخص گوشیم که هیچ راه کاری واسه ترک این کار که لتونه تضمینب باشه رو من اثر نکرده البته من تمام سایت هم خوندم دیگه به بن بست خوردم لطف کنین یه راه کار جلوم بزارین تا دیگه دست از این کار نجس و کثیف بردارم
  • پاسخ:

   زینب سادات:  من از شما دوتا سوال دارم 
   با این همه گناهی که انجام دادین خدا ابروتون برده؟؟؟
   معنی ایه الم یعلم بان الله یری 
   در اخر هم بگم که هیچ وقت ناامید نشید چون توبه برای ناامیدی نداریم
 198. ممنون فک کنم اون مایع مزی بود . اما در رابطه با اون موضوع من 12 رو ز هست که هیچ کاری نکرده بودم و روضه ها مم کامل گرفتم اما مقرور شده یودم و دیشب یه زره غفلت کردم اما خدارو شکر هیچی نبود و از این به بعد بیشتر دقت میکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله، اگر شرایط منی رو نداشته (با جهش و سست شدن نبوده) مذی است.
   مراقبتتون رو بیشتر کنید. ان شاالله که تا پایان ماه مبارک بتونید از این گناه رهایی پیدا کنید.

   موفق باشید
  • پاسخ:

   نازنین:
   بازم منتظر باشید دقیق بپرسم و کامنت بذاریم
 199. سلام من قبلا وقتی داشتم فیلم ها ی +18 میدیدم البته فقط یه زره نگاه کردم و هیچ کار دیگه ای نکردم اما یه مایع سفیدی اومد بیرون اون منی نبود هیچ کدوم از شرایطه غسل هم نداشت خیلی هم کم بود ایا باید قسل کنم ؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   درصورتی که شرایط رو نداره غسل لازم نیس ولی لطفاً  نبین این فیلما رو خوبه اول کار گفتیم محرک ها رو حذف کنیدا پس پاکشون کن اگه موفقیتت مهمه برات
 200. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  نمیشه که نمیشه تا الان هزار بار ترک کردم نشده من هرچی خواستم ترک کردم ولی اینو نتونستم علتش را از خودتون می پرسم چیه می تونید راحت تو خیابان قدم بزنید گوشتون رو تیز کنید ببینید مردم چی میگن مخصوصا جوونا من دبیرستان مخصوص سپاه می رم همشون منحرفن خوب هی اینا این حرفارو میزنن گوشو که نمیشه بست شهوت به آدم دست میده بدبختی یکی نه دوتا نه همشون اینجورین تو تلگرام هم کانال ها تبلیغاتشون رو دیدید همتون چیه درباره سکس و باردار شدن و خیلی چیزا صحبت میکنن یا فرض مثال تلویزیون میگن ماهواره وصل نکنین اون وقت تو شبکه های ایرانی فقط سخنرانی اخونداس شبا هم فیلماش ابگوشتیه من تا به حال تو تلویزیون ندیدم مردم رو با خودارضایی و استمنا و جلق اشنا کنه چون خیلی ها نمیدونن منم نمیدونستم یا راه های ترکش چیه خسته شدم از این وضع متأسفانه جامعه ما ملتش فکراشون منحرف شده نه یه نه دو نفر همه!!! میگن تو گوشی نرو تو کامپیوتر نرو چرا نریم مگه باید تا ابد از تکنولوژی عقب بمونیم که یه وقت نزنیم دانلود **** **** یا ******** *** **** اینارو میتونین توجیح کنین محاله
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا نیما میدونم اوضاع جامعه مون خیلی بد شده ولی به نظرم این خوده شخصه که باید مراقبت کنه مثلا همین بچه هایی که اینجا هستن نمونه اش همین آقا کیوانه خودمون که بخاطر مراقبت خودش و دوری از گناه از جمع دوستاش طرد هم شده ولی خودش میخواد که گناه نکنه یا ماها که تو چله ی ترک تصاویر و فیلم شرکت کردیم پس بدون که آدم خودش باید اراده کنه و بخواد اون موقع هم خدا کمک میکنه.
   امیدوارم موفق باشی
 201. سلام من خیلی وقته به این عادت معتادبودم نزدیک ۶ماه هی ترک میکنم بازشکست میخورم اما این باردیگه تصمیم گرفتم دیگه هیچ وقت به سراغش نرم الان به کمک این سایت تونستم ترک کنم دیگه حتی شیطان هم نمیتونه گولم بزنه
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااااااااااااااااااااااام
   وایی چه قدر خوب که شیطون عصبی . نابود و بیچاره کردید 
   به تون تبریک میگم چه قد  خوب انشالله تا ابد این پاکی ارزش مندتون رو حفظ کنید

 202. سلام مجرد26 ساله ام چندساله خودارضایی میکنم بدبختانه وقتی بیشترتنهامیشم یهویی میادسراغم .اماچندوقته باکمک خداترکش کردم و امیدوارم همیشه ترکش کنم شرایط ازدواج ندارم.اما قسم میخوام باکمک خدا شما ترکش کنم.خداکمکم کن.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا مهدی خیلی عالیه امیدوارم پاکیت ابدی بشه و به زودی موقعیت ازدواجم برات فراهم بشه. در پناهه حق شاد و پیروز باشی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام این گوی و این میدان بسم الله
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله کاملا طبیعی است بعد از سن بلوغ. و از نشانه های بلوغه.
 203. سلام به دوستان
  بچه ها استمنا رو از همین لحظه ترک کنید توروخدا نزارید به بلاهای من دچار شید.
  من مدت 5سال هروز حداقل روزی دو بار میزدم
  تمامی عوارض از ریزش مو بگیر تا لاغری و سیاهی شدید دورچشم و تار شدنش و از همه بدتر افسردگی و کمبود اعتماد بنفس و از اون بدتر کاهش شدید تمرکز و حافظه بود.خلاصه نابود بودم.
  من تو دوره دبستان و راهنمایی و اول دبیرستان شاید باور نکنید معدلم کلا 20 بود.اما از سال دوم که افتادم توی این گند و باز هم شاید باور نکنید اینکه من 3 تا تجدید اوردم
  هیچکی باور نمیکرد همه میگفتن سجاد تو دیگه چرا. کل خاندان امیدشون به من بود که خیر سرم دکتر بشم.
  سال اولم بود که درس هامو خیلی دیر میفهمیدم حساب کنید دیگه سال پنجم چقدر گیج بودم.
  اونقدر گیج میزدم و خنگ شده بودم که به والله نیم خط هم نمیتونستم حفظ کنم.سوژه کل فامیل بودم همه بهم میگفتن سجاد گیج . اونقدر بهم گفتن (واقعا بهشون حق میدم خیلی گیج میزدم) که کم کم خودمم باورم شد و بشدت اعتماد بنفسم اومد پایین طوری که امکان نداشت توی جمع صحبت کنم.منی که با سن کمم استاد کامپیوتر و گوشی بودم و تو تمام مسائل حرفی برای گفتن داشتم تبدیل شده بودم....... هییییی........
  بچه ها دردم از اینجاس که خودم اصلا نمیدونستم که این کاهش تمرکز و حافظه ام مال استمناست.تا اینکه توی ی سایتی متوجه شدم و از اون روز تا به الان 15 ماهه یک بار هم نزدم.
  ذهنم کم کم باز شد و کامل برگشت به حالت اول و شاید بهتر.
  اما یکی از اون عوارضی که نرفته اینه که هنوز این خود گیج پنداری توی وجودم مونده.با اینکه کلا استعداد هام برگشته اما هنوز توی جمع حس بدی دارم فکر میکنم همه دید قدیم رو بهم دارن.
  خواستم بپرسم برای درمان این مشکل چیکار کنم خیلی بخودم تلقین کردم اما ی ندای درونی خیلی اذیتم میکنه.خواهشا راه کار بدین.
  اللهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااام آقا سجاد اول بهتون تبریک میگم برای ترک این گناه.
   ماشاءالله 15 ماه خیییلی خوبه و مطمئنا عوارض بوجود آمده توی این مدت از بین رفت.
   شما باید روی لذت شادی کارکنین شما 5 سال مرتکب این گناه بودین و صدات زیادی خوردین از این موضوع
   حالا 15 ماهه ترک کردین شدین بنده خوب خدا
   ذهن فعالتون برگشته
   حال دلتون خوبه
   حالا فقط باید روی  این موارد تمرکز و فکر کنین
   بیشتر روی فکرتون کار کنین
   روی نکات مثبت خودتون. توانایی هاتون. اهدافتون. استعاد برگشتتون. باید به تفریح برین
   شاد زندگی کنین
   کتاب بخونین
   موسیقی های مورد علاقتون رو گوش کنین

   دوران غم و افسردگی دیگه تموم شد
   حالا وقت شکرگذاری و شادیه و سعی کنین توی جمع با توجه به موضوع بحث خودتون رو درگیر کنین و اطلاعات درسته که تو اون زمینه دارین با اطمینان حرف بزنین
   عبارت های احتمالا و  شاید و .. که توش شک و تردید هست رو استفاده نکنین
   با قطعیت و جدی حرف بزنین
   محکم باشین.
   مهم شما هستین که متوجه شدین چقدر با گذشته فرق کردین و الحمدلله تغییرات مثبت در شما بوجود آمده مردم هم بزودی متوجه این میشن پس ذهنتون رو درگیر نکنین.
   البته این مطلب رو هم بخونین در مورد تلقین.
   موفق باشین.
   یا حق.
   1-   تمرکز کانونی: اگرفردی با تمام وجود توجه خود رابه موضوعی خاص معطوف کند و بر روی ان موضوع به تمرکزی کانونی دست یابد کم کم ان جنبه از موضوع مورد نظر برای او به صورت عینی و ملموس در می اید

   2-   تلقین ممتد ( تکرار شونده ) : هیچ تلقینی در یک یا دو روز اثر نمی کند بلکه هر تغییر نیازمند حداقل تلقین حدود 21 روز است. زمانی که میخواهید میخی را به دیوار بکوبید چکش را چندین بار بر میخ می نوازید با هر ضربه میخ بیشتر به داخل دیوار فرو می شود در ابتدا به اسانی می توان میخ را از دیوارجدا نمود اما سرانجام به حدی می رسیم که دیگر میخ در دیوار ثابت شده و به اسانی بیرون نمی اید تلقین نیز چنین است

     تکرار یک فکر یا گفتار معجزه می افریند

   3-   ثبات در تلقین ها:اگر برای تغییر و بهبود موضوعی از تلقین استفاده می کنید هیچ گاه نباید تلقین خود را تغییر دهید بلکه همواره بایستی مقصد اصلی را مد نظر داشته باشید .

   4-     تلقین باید صد در صد مثبت باشد

   5-     تلقین به نفس حتما بایستی به صورت مستقیم ادا شود ساده و قابل فهم باشد

   6-     تامل به جای شتاب به منظور درونی شدن جا افاتدن و تثبیت تلقین ها الزامی است

   7-     تلقین باید مربوط به زمان حال باشد

   8-   از انجام تلقین های ناقص که تنها به جزئی از امور می پردازند به پرهیزید همواره از تلقین های کامل و کل گرا که تمام شخصیت فردی را تحت پوشش قرار می دهد استفاده نمایید

   9-   تلقین باید همراه بار عاطفی یا احساسی باشد اگر یک تلقین با نوعی احساس عاطفه هیجان و انگیزه مخلوط شود یقینا بر تمام افکار و تلقین های دیگر که از قبل در ذهن قرار دارند غلبه خواهد کرد و تاثیربیشتری بر جای خواهد گذاشت

   10- تلقین در تاریکی تاثیر مضاعف دارد همان طور که امرسون اظهار داشت تنها تاریکی شب ما را قادر میسازد که درخشش زیبای ستارگان را ببینیم

   11- اثر تلقین در شرایط بحرانی زندگی بیشتر است

   12- قبل از شروع به خود تلقینی مقصد هدف و ارزش هایتان را بر روی کاغذ اورده و انچرا نیاز دارید به وضوح مشخص کنید انگاه اجرا و رسیدن به اهداف را در ذهن خود مشخص کرده وبه انها  جان ببخشید

   13-تلقین کلید صندوقچه مغز یا شاه کلید گنجینه خلقت می باشد

   14-در هنگام تلقین به نفس بایستی از عملکرد و توانایی های ضمیر ناخوداگاه اگاهی داشت

   15-تلقین می تواند چون داروهای شیمیایی بر روی اندام های بدن تاثیری درمان کننده یا بیماری زا داشته باشد

   16-قانون نگهداری : بر طبق این قانون هر زمان تلقینی در ذهن جای گرفت باید ان را از طریق افکار مثبت تقویت کرده و در مقابل افکار متناقض و منفی نگهداری شود

   17-قانون جذب : هر فکر تصور یا تصویر که در ذهن جای گرت سبب ارتعاش یک یا چند رشته عصبی می شود و این ارتعاش در تمام هستی انتقال می یابد تا امواج و ارتعاشات همجنس خود را جذب کند

   ذهن انسان را می توان به اهن ربایی تشبیه کرد با این تفوت که اهن ربا اهن رباست اما انسان انچه فکر کند رباست.

   18-قانون ایمان و باوری عمیق و ریشه دار : در زمان هر نوع تلقین فقط به خدا بیندیشد و ببینید که خواسته شما پیشاپیش مهیا گردیده و ببینید که لطف خداوند شامل حالتان شده است

   19-کلمه نیرویی عظیم تر از انفجار های اتمی – هسته ای دارد پس مواظب کلام خود باشید مراقب باشید چه بر زبان می اورید

   20-در تلقین ها هیچ گاه ازواژه هاییچون باید و نباید استفاده نکنید بلکه بگویید : می خواهد – هستم و می توانم

   21-افراد نوع بشر دائما درمعرض تلقین های اجتماعی قرار دارند

   22-هر چه انعطاف پذیری بیشتر باشد تاثیرش قویتر است

   23-فکر کردن (تخیل – پندار – تصویر سازی)و حرف زدن خود نوعی تلقین محسوب می شوند . تصاویر ذهنی قویتر از واژه ها عمل می کنند و اثر فکر کردن از حرف زدن بیشتر است

   24-خود هیپنوتیزم موثر ترین وسیله جهت خود تلقینی است . کسب اگاهی و مهارت در هیپنوتیزم به منزله دستیابی به لایه های لطیف تر ذهن و یادگیری جمیع قوانین ذکر شده می باشد

   25-تلقین باید هدفمند باشد تا فرد را به مقصد برساند

   26-انگیزه ودلیل کافی برای نیل به هدف را در خود تقویت کنید.

   27-تلقین امکانی است طبیعی برای بازسازی شخصیت . شخصیت هر فرد زاییده تلقیناتی است که در وجودش ریشه دوانیده اند

   28-شکسپیر می نویسد : فقدان اعتماد به نفس بیشتر از هر چیزی ما را رنج می دهد

   29-متن تلقین را تا جایی که می توانید خلاصه کنید هنر استفاده از تلقینات یعنی خلاصه کردن یک کتاب دریک صفحه خلاصه کردن یک صفحه در یک پاراگراف و در نهایت خلاصه کردن یک پاراگراف در یک جمله.

   30-استفاده از جملات اهنگین و موزون مانند شعر تاثیر بیشتری نسبت به کلمات دارد 204. از مدیریت به کاربر محترم "ابوالفضل ملک محمدی":
  دوست عزیز سوال شما به همراه جواب به زودی همینجا درج خواهد شد.
  ممنون از صبرشما
 205. ابوالفضل ملک محمدی

  سلام دوستان.من قبلا خودارضایی میکردم که ترکش کردم.اما سه ماه بیشتر ادامه نداشت و من دوباره دچار شدم.هردفعه که ترک میکنم دوباره یه حسی میاد میگه انجام بده.یه راهی بهم پیشنهاد بدید.اصلا دوست ندارم انجام بدم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر آقا ابوالفضل به به چه اسم خوبی منو که این اسم کربلایی میکنه همیشه
   اولا واقعا بهتون تبریک میگم 3 ماه پاک بودن عالیه و نشون میده چه اراده قوی دارین شما
   ببینین این حس که همیشه با آدم هست که بگه دوباره انجام بده خب کار شیطان لعین و رجیم هست دیگه
   شما باید همون  کارهایی که انجام دادین تا 3 ماه موفق شدین به حس غلبه کنین رو همیشه مصمم انجام بدین
   به حس بدی که بعد از گناه سراغ آدم میاد اون حس ناامیدی و پوچی و افسردگی و گریه های گاه و بیگاه فکر کنین
   به اشکی که از چشم امام زمان به خار گناه ما جاری میشه
   از سیلی که با گناه به صورت مهدی فاطمه میزنیم
   به بزرگی خدایی که در مقابلش داریم نا فرمانی میکنیم
   به عذلبی که قراره در دنیا و آخرت گریبان گیرمون بشه بخاطر گناهان
   به ضررهای جسمی و روحی که به خودمون میزنیم و باید پاسخگو باشیم در قبالش

   اینا چیزاییکه با فکر کردن بهش آدم هرگز دیگه دوست نداره اون گناهو انجام بده.
   البته نوع مثبت تمام حرفایی که بالا گفتم وقتی که گناه نکنین در انتظارمونه چی از این بهتر هان؟؟؟

   پس شما هم با مدد گرفتن از خدا و صاحب اسمتون ان شاءالله مصمم تر از همیشه ترک میکنین و اینبار 3 ماه که کمه پاکیتون ابدی میشه ان شاءالله.

  • پاسخ:

    یا لثارات الحسین:
   سلام
   اگه منظورتون احتلام تو خواب هست که
   روزتون صحیح هست
   اما غسل جنابت بر شما واجب هست.
 206. سلام ببخشید واقعا این سوالو میپرسم واقعا ببخشید ایاباخودارضایه بکارت پاره میشه لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   313


   سلام بعله امکانش هست البته در صورتی که چیزی وارد واژن بشه سعی کنین دیگه این کار رو تکرار نکنین
  • پاسخ:

   علیرضا:
   سلام آقا امیرحسین داداش گلم ببین من به عنوان یک کسی که خودارضایی رو ترک کرده بهت قول می دم که عوارض خودارضایی همه رفع می شه. منتها یه سری زودتر یه سری دیر تر.مثلا من خودم از وقتی خودارضایی رو ترک کردم 
   آرامشم بیش تر شده،
   شبا سرمو راحت می ذارم رو بالشت،
   خوشتیپ تر شدم به طوری که قیافم قبل و بعد ترک قابل مقایسه نیست.
   و از همه مهم تر لطف و رضایت خدارو تو زندگیم حس می کنم.
   پس شک نکن و هر چه زود تر شروع کن.

 207. سلام تا الان چند بار دست به ترک کردن زدم ولی دوباره شکست خوردن ولی از امروز یعنی۱۰/۳/۹۶
  تصمییم گرفتم که یک بار دیگه هم دست به این کار زشت و کثیف نزنم چون زیبایی رو ازم گرفته و صورتم رنگش کدر و سیاه شده وکلی جوش روی صورتم هست .به شما هم پیشنهاد میکنم که دیگه دست به این کار نزنید و خودتون رو راحت کنید .
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا حسین
   بهترین تصمیم رو گرفتین
   اینبار مصمم تر از همیشه شروع کنین.
   حق یاورتون
  • پاسخ:

   خواهش میکنیم کمک به شما وظیفه ی مائه
 208. سلام دوستان عزیزم
  من پنج روزه که پاکم از اول ماه رمضون تصمیم گرفتم این عادت زشت رو که ده سال هست گریبانگیرمه رو ترک کنم ، خداروشکر خدا ارادشو بهم داد ک هم نمازمو بخونم هم روزه هامو خداروشکر تا اینجا گرفتم ، و هم این عمل زشتو تکرار نکردم ، دوستان گلم این عمل زشت ن تنها نهی شرعی داره بلکه واسه سلامتیمون اصلا خوب نیست ، من قبل از این ک تو این منجلاب بیفتم پوست سفیدی داشتم ، زیر چشمام گود نبود ، بدنم ضعیف نبود ریزش مو نداشتم ولی تو این ده سال تمام این ویژگیای خوبی رو ک داشتم از دست دادم ولی خداروشکر ارادشو دارم تا تمامشو برگردونم ، فقط باید یاد خدارو از خودمون دور نکنیم ب عاقبتش فکر کنیم که هیچی نهش نیست جز تباهی و استرس ، از همه میخام امیدشونو ازدست ندن ما بخایم میتونیم ، میخام واسم دعا کنین ک بتونم ثابت قدم باشم تو این راه ، من اولین بارمه ک پنج روز پشت سرهم اینکارو نکردم با تمام وجودم خوشحالم ، مخصوص امروز ..ک شدیدا مورد وسوسه قرار گرفتم رفتم قدم زدم حسی ک بعد از قدم زدن داشتم عالی بود..ی حس خوب ..شکست دادن شیطان حس خوبی داره ، امتحان کنین...واسه همتون دعا میکنم ک محکم و استوار باشین تو این راه ، واسم دعا کنین ، خدارو هزار مرتبه شکر میکنم ک ب ماه رمضان خوردیم و.گرنه معلوم نبود تا کی این عمل زشتو تکرار میکردم...قبل از انجام این حرکت زشت فقط ب این فک کنین که ایا ده ثانیه لذت ارزش از بین بردن پاکی و سلامتیتونو داره یا نه؟!!! یاعلی
  • پاسخ:

   علیرضا:
   سلام داداش محمد قهرمان
   خوشحالم که پنج روزه که  پاکی پسر👏 باریکلا به این همه اراده 👏.
   پرانرژی ادامه بده .اتفاقای قشنگی منتظرته .مطمئن باش این حس بی نظیر 
   پاکی بیش ترم می شه.و مطمئن باش بعد از ترک هم کم کم عوارضش رفع میشه 
   و تو مثل قبل خوش تیپ میشی.مراقب پاکیت باش و پاکیتو به هیچ چیز 
   بی ارزشی نفروش.
   ممنون از توصیه هات و موفق باشی مرد قهرمان💪🌷
 209. سلام من از امروز صبح شروع کردم به نماز خوندن و روزه گرفتن ... فقط از همتان میخوام برام دعا کنید دیگه توی این کار نیفتم .
  قسمتون میدم به جان مادرتون فقط یه دعای خشک و خالی ...
  ممنون 💝
 210. سلام از دوستان یه سوال داشتم چرا شما یه گروه نمیزنین هم پاسخگویی سریع تره هم این که افراد زیادی با این بیماری خاموش مطلع میشن اگه هم دارید نشانی اش رو به من بدید
  • پاسخ:

    یا لثارات الحسین:
   دوست عزیز آقا نیما این کار قبلا انجام شده
   و متاسفانه ضررهاش بیش،از منفعتش بوده.
   و دیگه تکرار نخواهد شد.
   اما کانال داره سایت که لینکش رو براتون میزارم
   https://telegram.me/joinchat/AAAAAD93V02OTb2st9vBnQ
 211. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام.به نظر من ترک این کار یه جکه بی مزس.من تا ۴۰رفتم اما بازم گ** ****** ** *** *******نزدیک به ۶ماه دارم با این روش پیش میرم اما بازم هیچی.یه وقت بعد ۱۰رو یه وقت بعد ۲۰روز اما چیزی که تش میشه ریش خند زدن ابلیسه به ما.دیگه انقدم این روش شمارو تکرار کردم حالم بهم خورد.سوره لقمانو حفظ شدم دیگه.دگه زده شدم از این روش.قبهشم رخته برام دیگه.مسولین وبلاگ ،عزیزان دله من،یه چیز بگین من انجام بدم،موجزه شه،راهت شم از این چندش.تورو خدا شما که پارتیتون کلفته پیشه خدا،بش بگید له شدم من دیگه.یه چی بگین دگیه بکشم بیرون از این کار،وگرنه قیده همه چیو میزنم،با سر میرم تو کسافت.
  یا علی.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آرووم باشید اقا محسن هر مشکلی چاره ای داره
   شنیدین میگن:
   خشت اول چون نهد معمار کج
   تا ثریا می رود دیوار کج
   باید قدم اول رو درست گڌاشت
   اصل روش بر پایه ی چیه؟؟؟
   بر پایه ی تقویت اراده و کنترل فکر .
   درسته شما روش سایت رو بارها خوندین اما توی سایت مطالب دیگه ای هم هست برای شرشی سازی مثبت ڌهن
   برای تقویت اراده
   برای بررسی ریشه ای علل شکست
   فوت و فن پیروزی
   خب این مطالب رو هم بخونین
   بعدم وقتی شما میگین با این روش ۴۰ روز تونستین پس دیگه این روش امتحان خودش رو پس داده و ترک جوک بی مزه نیست درسته ؟؟
   خب ببینین درسته سوره لقنان و روش کش دست و شربت ابلیمو همه و همه خیلی خوبه اما در صورتیکه همه روش رو درست انجام بدی
   اما حالا یه سوال:
   مثلا کسی بره بیرون نگاهش رو کنترل نکنه
   بیاد خونه کلی عکس و فیلم ببینه
   به شدت خودش رو تحریک بکنه میشه دیگه خ.ا نکنه
   خبرنه
   مثل اینکه تشنه باشی و خودتو سیراب نکنی.
   پس امکان پڎیر نیست
   حالا یه سناریو دیگه :
   فردی تو خیابون نگاهش رو کنترل کنه
   اصلا سراݟ عکس و فیلم هم نره
   اما خب اتفاقی یه چیز محرک ببینه و یا پرش فکر داشته باشه
   اینجاست با ترک عامل محرک
   خوردن شربت لبلیمو
   خوندن سوره لقمان
   کلا شهوتش فروکش میکنه
   چون توی مبدا کنترل کرده.
   شما باید،ببینی چه کارهایی رو بعد،۲۰ روز پاکی انجام میدی و تو اجرای کدوم بخش روش سست میشی که شیطان میدون رو بدست میگیره.
   ببینین شهوت یه غول بی شاخ و دم هست که اگه عمدا به سراغش نری تا مدت ها خواب میره.
   برای شما که میخوایین ترک کنین و پاک بمونین
   می ارزه بنڟرم که با تمام قوا تلاش کنین.
   و خدا و امام زمان رو شاهد و ناظر بر اعمال خودتون ببینین و از برکت این ماه مبارک برای نزدیکی بیشتر بخدا استفاده کنین.
   با ڌکر و یاد دائمی خداوند بخشنده و مهربان.
   موفق باشین.
   یا حق.
 212. پس اگه اینجوری باشه من هیچ فیلمی نمتونم ببینم چون همه فیلم ها یه زره مشکل داره
  • پاسخ:

   نرگس:
   نه دیگه از یه جایی به بعدم برمیگرده به قدرت خودسازی و اینکه بتونی درمقابل محرک ها،نفست و خودت رو کنترل کنی 
 213. سلام به دوستان عزیز ایشاالله همتون بتوانید ترک کنید مهم ترین دلیل خودارضایی تنهایی که من همش تنهام یعنی اصلا فامیلی در نزدیکی مون نداریم و خواهر و برادر هم ندارم یه خواهر داشتم که فوت کرد نمیدونم چیکار بکنم ولی یه روش خیلی قشنگ پیدا کردم که حداقل باعث شد 19روز ترک کنم این که به نسبت تعدادی که خودارضایی میکنید تعدادشو کم کنید یعنی مثلا هفته ای سه بار بشه هفته ای یه بار و هی کمترش کنین تا روزی فرا برسه که دیگه نیاز به خود ارضایی کردن نباشید و اگه تنهایید اصلا به اتاق خواب ها و حموم نرید رو مبل هم میشینید سرتون رو با چیزای مختلف گرم کنید از دیگران و کسانی که ترک کردن کمک بگیرید و اصلا مثانه تون رو پر نگه ندارید این خیلی مهمه خیلی مهمه امیدوارم بتونید ترک کنید
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش نیما
   بله درسته،ممنون از تجربه ی خوبتون 👌😉
 214. سلام ببخشید دیدن فیلم هایی که یه زره بد باشه اشکال داره؟ببنید اخه چون من یه فیلم دانلود کردم میخام ببینم نه اینکه کلا فیلم بدی باشه ها نه یه زره ممکنه چیزایه بدی داشته باشه میخامببینماین مشکل داره یا نه ؟؟
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش امیر
   یکی از شرایط توبه و ترک اینه که تمااام چیزهایی رو که باعث گناه میشه حذف کنی..
   پس بهتره که نبینی
   چشماتو پاک نگهدار داداش گلم  🌷
 215. به نام خدا ... امیدوارم که این آخرین تصمیم من برای ترک خود ارضایی باشه...من خیلی از این کارم پشیمونم...اما اینبار یه حس درونی بهم میگه که میتونم...پس یا علی(ع)...اینجانب محسن از امروز ۸/۳/۱۳۹۶ تصمیم میگیرم به اون آدم پاکی که بودم برگردم و دیگه خودارضایی نکنم....الهی به امید تو .... دوستان لطفا واسم دعا کنید ...❤
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش محسن گل 🌷
   به اون حس درونی گوش بده ،معلومه که تو میتونییی 💪💪😉
   دوست خوبم امیدوارم از این به بعد توی بخش چله ها ببینمت 
   💐مردونه بجنگ!💐
   انشالله پاکیت ابدی
 216. سلام ممنون از سایت زیباتون و ممنون از راهنمایی هاتون....
  من الآن نزدیک به 5 ساله که دارم خودارضایی میکنم و امروز 95/3/8 تصمیم به ترک گرفتم امیدوارم یه روزی بیام اینجا و اعلام پاکی کنم
  فقط یه سوال داشتم... بعد از چه مدت کلا فکرش از کله آدم میره ؟؟ یعنی مثل قبلا بشیم که از این کار خبر نداشتیم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش جواد
   آفرین به ارادت که تصمیم به ترک گرفتی 💪💪💪
   پیشنهاد میکنم توی بخش "چله ها" شرکت کنی و هرروز اعلام پاکی کنی تا هم ما انرژی بگیریم هم خودت.این کار به روند کارتم کمک میکنه 😊🌷

   خب توی هرشخصی متفاوته،ولی خب برای ترک یک عادت ۴۰ روز انجام ندادنش خیلی مفیده..
   شما یاعلی رو بگو و ترک رو شروع کن،انشالله که به زودی مثل قبل میشی ✌🌷

 217. سلام
  من حدود 5 ساله اینکار زشتو انجام میدم تا الان هم چندبار سعی کردم که اینکارو ترک کنم که موفق ترین حالتم بعد از عاشق شدنم بود که تونستم دوماه اینکارو نکنم ولی بعدش دوباره شروع کردم (حدود یک 6 ماه پیش).
  هروقت که اینکارو میکنم احساس میکنم که چه قدر پستم اصلا لیاقت اینو ندارم که به عشقم برسم واقعا خاک تو سرم.

  ولی از امروز که میشه 1396/03/08 میخوام یه بار دیگه این تصمیمو بگیرم که دیگه هرگز اینکارو انجام ندم ولی اینبار با بقیه بارها فرق داره چون توش موفق میشم ارههههه از خدا هم میخوام که کمکم کنه
  باتشکر که وقتتون گذاشتین و خوندین
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلااااااام داداش ماهان
   ارادت خیلیییی خوبه من مطمئنم موفق میشی 💪💪
   از بخش های دیگه ی سایت هم استفاده کن تا بتونی بهتر و موفق تر عمل کنی
   پاکیت ابدی انشالله 🌷🌷
 218. هعی این بار ۱۰۰۰۰۰۰۰ ام که دارم شکست میخورم من هیچوقت تو هیچ کاری هر بارم شکست بخورم نا امید نمیشم اما لعنت لعنت به من احمق که خودمو انداختم تو گرداب گناه عوارضش بد بخت کرده منو از اون بد تر میترسم حتی اگه ترکم کنم عوارضش از بین نره الان واقعا حس میکنم حافظم چقد ضهیف شده یا چشمام تار میبینه ......هعی خدا منکه قبل از این که گرفتار جق بشم که گنهای نگرده بودم چرا منو ول کردی بنده بد بختتو که جز تو کسیو نداره چرا دستم ول کردی که بیفتم دست شیطان اونم ببرم ته جهنم... هعی خدا....
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام دوست خوبم
   شکست که خوردی ناامید نشو که این از کارای شیطانه !!
   شکست خوردن که اشکالی نداره،مهم اینه که یه تصمیم جدی بگیری و یا علی بگی و از جا بلند شی !!
   عوارض خ.ا بعد از ترکش از بین میره مخصوصا که احتمالا درسنین جوانی قرارداری!! 
   خدا که دست بندشو ول نمیکنه! همین که اومدی توی این سایت یعنی خدا داره کمکت میکنه!
   یه بسم الله بگو و شروع کن ...
   توی بخش چله ها منتظر اعلام پاکیتم هاا 
 219. سلام،خدایا غلط کردم‌،حفاظم خیلی عالی بود ولی الان کند شده،انسال سال اولییه که دارم روزه میگیرم،لطفا منو ببخش و از دسته نمازگزاران قرار بده
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام داداش علیرضا مطمئن باش الان که از خدا کمک خواستی حتما توفیقه نماز و روزه رو بهت میده. خوش به سعادتت موفق باشی
 220. وای خداااااا
  .
  بازم سه روز شد سه روز اخرش.
  از امشب دوباره شروع نیکنم دیگه اینکارو نمیکنم.💪💪💪💪💪
  • پاسخ:

   نازنین:
   اشکال نداره اقا احسان دوباره شروع کن منتظریم این ماه فرصت خوبیه ها زود بجنب چون شیطون دست و پاش بسته است
 221. سلام
  الان که این رو مینویسم خیلی داغونم
  از خودم متنفرم
  ای خداااااااااااااااااااااا غلط کردم
  میدونید مشکلم چیه
  من 4 سال تمام خودارضایی کردم روزی حتی 7 بار
  یعنی تو این چهار سال روز نبود حداقل دو بار نزنم
  از مشکلات جسمیش بگذرم که خیلی از بین رفته بودم.
  من واقعا حافظه ام عالی بود هر مطلب درسی که میخوندم یک بار کافی بود.میگرفتم سریع اما...
  بسیار بسیار حافظه ام ضعیف شده بود
  رو هیچی نمیتونستم تمرکز کنم
  به قدری افسردگی گرفته بودم حد نداشت از جمع میترسیدم.شاید باور نکنید کسی ازم سوال میکرد سوالش رو یادم میرفت و فقط مثل گوسفند نیگاش میکردم.
  اون موقع من نمیدونستم که این مشکلم مال استمناست تا اینکه تو اینترنت گشتم و متوجه شدم مال اینه.
  خلاصه به محض فهمیدن خداشاهده 14 ماه اصلا سمت این کار نرفتم
  طی این چهارده ماه خیلی زحمت کشیدم که حافظم برگرده(از ورزش بگیر تا تغذیه و مهم تر از همه کمک از اهل بیت ع)و علاوه بر اینکه بر گشت خیلی بهتر هم شد. اره بخدا بهتر شد
  دوباره تیز شدم و ذهنم کامل باز شد و درسامم به راحتی میخوندم
  اما.............................
  امان از غرور. امان از نفس سرکش و امان از شیطان.امان از نمک نشناسی من به اهل بیت قول دادم که کمکم کنند زودتر حافظم برگرده دیگه هیچ وقت سمت این کار نمیرم.مدت 2 هفته ای هست که هروز دوباره این کارو میکنم
  اما الان علاوه بر اینکه پیش اونا رو سیاهم باز حافظم ضعیف شده نه به ضعیفی قدیم ولی باز تمرکز کافی ندارم.
  دوستان عزیز بخدا هیچ کس تو این گرداب دنیا در امان نیست.فقط ازخدا بخواین کمکتون کنه.من اصلا فکرشم نمیکردم دوباره بیفتم تو این کار.
  توروخدا تورو خدا توروخدا اگه افتادین توش سریع از این کار در بیاین بخدا بیچاره میشین
  عوارضش کم کم میاد سراغت وقتی به خودت میای میبینی چقدر داغونی
  برای من احمق نمکنشناس هم دعا کنید):
  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، إ إ چرا بخودت توهین میکنی اخه؟ اون شیطان نامرد کمر بسته به اینکه تو رو از اهل بیت جدا کنه ، تو رو به استمنا بکشونه که ظهور اقامون رو عقب بندازه ، بعدشم بزنه خوردت کنه... تو دیگه چرا بهش پا میدی؟ چرا بحرفش گوش میدی؟ اگه حرف از اهل بیت زدی پس حتما به مهدی عج یقین داری؟ پس چرا دوباره شروع نمیکنی به توبه؟ شما اول باید مشکل خودتو و اشکای اقامون رو حل کنی... حلش کن داداش ، مخصوصا الانکه ماه رمضون شروع شده راحتتر میتونی توبتو شروع کنی ، اینهمه شیطان گفت خطا کن ، وسوسه شدی گوش دادی ، یبارم من از طرف همه توابین میگم داداش سجاد ترک کن ، بزار اقامون مهدی واسه شما دیگه اشک نریزه ، بزار فرشته های خدا تو پروندت بنویسن توبه کرده... بعد خود خدا هزاروخورده ای سال پیش مهر زده باشه تو پرونده تواب که من توابین رو دوست دارم ، داداشی توبه کنی خدا عاشقت میشه ، کل گذشتتو فراموش میکنه ، دوباره میتونی ، واسه حافظه و بدن خودتم که شده پناه ببر به خدا از شر شیطان رانده شده...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   ترک خ.ا مثل یه جنگه ، وقتی به یجنگ میری باید همه تجهیزات همیشه همراهت باشه ، مهمات همیشه باید بهت برسه...
   هممون روز اول شکست همه ی مهمات رو در اختیار داریم ، مثل ، پشیمونی ،یاد خدا ، جبران برای رضای خدا ، عصبانیت از کمر دردی که فعل حرام بوجود اوردتش ، و از همه مهمتر یاد خدا...
   روزبروز که جلوتر میریم نباید بذاریم مهمات کم بشن ، هر روز باید یک صفحه معنی قران بخونی ، ذکر صلوات رو بگی و نمازتو اول وقت بخونی ، اونوقته که معجزه هارو میبینی و فقط کافیه که وقتی به قله ی بزرگ رسیدی ، پیروز بشی ، دیگه کوه هم تکونت نمیده... پس ادامه بده ، به روزی یبار اینجا سر زدن اکتفا نکن روزی دوبار سه بار بیا ، و از احوالت بگو ، ما و خدا اینجا و کنارت هستیم تا پیروز بشی داداش... یا مهدی بگو دوباره شروع کن برای پاکی ابدی...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عاااااااالی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله از بین میرود، از این موضوع اصلا نگران نباش
   خدا با توابین است
 222. بعدش خیلی پشیمان شدم و رفتم غسل کردم اما من هروقت غسل میکنم شک دارم که درسته و هی میترسم شاید نماز و روزم قبول نباشه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چرا شک میکنین که غسلتون قبول نباشه؟؟
   خب روش غسل کردن رو بدونبن و طبق اون انجام بدین حتما درسته و نمازوروزتون هم قبوله
 223. سلام خیلی وقت بود که دیگه حتی فکرشم نمیکردم اما نمیدونم چی شد که امروز دوبارهاون کاره کسیفو کردم چیکار کنم دیگه انگیزه ندارم میترسم روبتره برم سمتشم . خیلی متاسفم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر
   اصلا دیگه به امروز فکر نکنین پیش خودتون فکرکنین که این کارو انجام ندادین و همونطور پاک هستین
   روحیتونو از دست ندین شما توانایی بالایی دارین که مدت هاست این کارو نکردین
   برین یه نماز توبه بخونین 
   با خدا حسااابی حرف بزنین و بیشتر ذکر بگین تا از یادتون بره
   الانم که ماه مهمانی خدا داره نزدیک میشه بیشتر به خدا نزدیک میشین

 224. یه بنده ی پاک

  سلام خیلی از شنا ممنونم خیلی خیلی تشکر شما راه کارهای خوبی دادید وموفق شدم💐💐💐💐
  • پاسخ:

   خواهش میکنم وظیفمونه
 225. آقا امروز متول شدم میخوام ترک کنم چند باری تا 6 روز پاکی رفتم ولی شیطون گولم زدو کارهای بد کردم شما راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام اول اینکه ناامید نشید و هر دفعه که شکست خوردین دوباره برای پاکی تلاش کنید 
   این روش های زیر رو انجام بدین چهل نکته مهم برای ترک خود ارضایی

   یک : نخستین گام برای درمان استمناء، اعتقاد و ایمان به  درمان‏پذیری آن و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف “خواستن توانستن است” عین حقیقت است.

   دو :  تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در امر بهبود است.  نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص این عمل را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد. ویکتور پوشه (روان شناسِ فرانسوی) می‏گوید: افراد مبتلا به استمناء، هر روز به دفعات مختلف با تمرکز فکر به خود بگویند: «من به خوبی قادرم این اعتیاد را از خود دور کنم، من قادرم». تکرار این عبارت ساده، اثر عجیبی در تقویت اراده و روحیه دارد. پل ژاگو بر آن است که: تلقین، قبل از خواب نیز مؤثر است.

   سه : سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.

   چهار : از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.

   پنج : از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده،  خودداری شود

   شش : از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏  های تحریک ‏کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.

   هفت : از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم  ‏مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.

   هشت : قبل از خواب مثانه تخلیه شود.

   نه : از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.

   ده : از دست ‏ورزی با اندام جنسی، باید اجتناب نمود و در هیچ  شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد

   یازده : هرگز نباید به رو خوابید.

   دوازده : به منظور تخلیه انرژی زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید  ورزش کرد.

   سیزده : برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با  مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.

   چهارده : سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر  دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شود و خود را به کاری سرگرم کند. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است. تلقین به شخص کمک می‌کند تا اراده‌ی خود را تقویت کند و به خود بگوید که می‌تواند استمنا را کنار بگذارد.

   پانزده : منحرف کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی  برای استمناء اتفاق افتاد.

   شانزده : دوری از خیال‌پردازی و سرگرم بودن به کارهای مفید مانند  مطالعه، ورزش و …

   هفده : تنهایی، کلید اقدام به استمنا است. لذا تنها نمانید.

   هجده : هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که آلان خدا  من را می بیند.

   نوزده : هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می  خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید

   بیست : هر کاری که شما را به فکر این کار بیندازد آن کار را سریع  ترک کنید.

   بیست و یک : هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را  ترک کنید.

   بیست و دو : به خدا توکل کنید.

   بیست و سه : قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً  نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)

   بیست و چهار : از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر  مستقیم به جلق دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.

   بیست و پنج : از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری  کنید.

   بیست و شش : از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به  حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید. بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.

   بیست و هفت : از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

   بیست و هشت : سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای  دستی پرهیز کنید.

   بیست و نه : روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس  شهوت جویی شما بسیار مفید است. اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.

   سی : شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و  بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو نخوابید.

   سی و یک : سعی کنید دائما وضو داشته باشید.

   سی و دو : از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.

   سی و سه : شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت  انجام این عمل نباشد.

   سی و چهار : بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک  کنید.

   سی و پنج : بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید  زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.

   سی و شش : یاد مرگ انسان ساز است .

   سی و هفت : پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.

   سی و هشت : این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه  در پیشگاه خدا حاضر شوی.

   سی و نه : مضرات این عمل را بیاد داشته باش.

   چهل : این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور  می شوی.

 226. سلام.من از امروز شروع به ترک کردم.تا حالا چندین بار میخاستم ولی نتو نستم جلوی خودمو بگیرم.اما با خودندن این مطلب یکم عوض شدم.
  برام دعا که بتونم این دفعه رو ترک کنم و دیگ نزنم.
  مرسی از مطالب خوبتون
  یا حق.انشاالله هرکی میخاد ترک کنه تا آخرش دووم بیاره.
  • پاسخ:

   انشاالله
 227. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام رفیق گلم مدیر سایت خب وقتی ادم شهوتی میشه باید چیکار کنه پس؟یکماه نزد دو ماه نزد سه ماه نزد بالخره که چی ادم میزنه دوباره پس *** *** **** چیکار کنیم بالخره شهوت یه نیاز جنسیه که باید با سکس برطرف بشه ولی متاسفانه متاسفانه چون امکان این موضوع در ایران وجود نداره باید اینکارو کرد و به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که کنترلش کرد همین
  • پاسخ:

   فرمانده   سلام  یک چیزی وجود داره تحت عنوان احتلام که در خواب رخ میده و کاملا مفیده معمولا منی اضافی از اون راه تخلیه میشه یا اینکه منی اضافی مواد مغزیش جذب بدن میشه و در نواحی مختلف بدن مثل مغز استفاده میشه 
   در ضمن خودارضایی ضرر های فوق العاده زیادی داره خیلی زیاد حتی امکان عقیم شدن هم وجود داره!
   پیشنهاد میکنم لینک های زیر رو بخونین


    و یک نکته ی دیگه ازدواج یک تنها راه مناسب و صحیح برای تخلیه شهوته
   بله حق دارین که امکان ازدواج سخت شده ولی توکلتون رو بزارین بر خدا 
   خدا خودش کمکتون میکنه

 228. سلام من از امروز شروع کردم برام دعاکنید مطالبتون عالیه.
  واقعاخیلی کار کثیفیه ایشالا...
  دیگه سمتش نرم😃
  • پاسخ:

   فرمانده


   سلاممممممممممممممممممم امیر اقای گل گلاب به جمع بچه های تواب خوشششششش اومدییییی

   انشالله که دیگه سمتش نمیری و پاکیت ابدی میشه راستی هر وقت ناامید شدی یا به مشکلی برخوردی حتما حتم از ما کمک بخواه سعی میکنیم تا جایی که میتونیم بهت کمک کنیم داداشی

   پیشنهاد میکنم به بخش های مختلف سایت از جمله همفکری اقایان و بخش انرژی مثبت سر بزنی

   باتچکر! ^_^
 229. محسن احمدی

  سلام من از امروز تصمیم به ترک این عمل گرفتم لطفا همراهیم کنید
  • پاسخ:

   فرمانده   سلام داداش خوبم بهت تبریک میکم پیشنهاد میکنم بری توی بخش اعلام پاکی اقایان و اونجا شروع کنی به اعلام پاکی
   راستی توی بخش اعلام پاکی یک پیام خصوصی بده که برات یک جا توی جدول قرار بدیم که روزای پاکیت رو بشماری ^_^
 230. سلام به همه شما من پنج سال است که درگیر این کارکثیف هستم وباراهنمایی های شما از امروز ترک می‌کنم امیدوارم راه حل های بسیار خوب شما جواب بده. فقط من رودعاکنید که محتاجم ممنون و تشکر.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ما بنده خدا و خادم شما در سایت هستیم....
   ولی چشم حتما دعاتون میکنیم که ان شا الله موفق باشید و پاکیتون ابدی
 231. سلام به همگی
  یه سوال بدجور ذهنم رو مشغول کرده تو رو خدا کمکم کنید
  سوالم اینه که این مسائل جنسی اعم از استمنا زنا لواط بعد از ازدواج کلا قابل حل هست؟؟؟؟؟!!!
  اخه خیلی هارو دیدم که بعد ازدواج شهوتی تر شدن بخدا
  اخه این یعنی چی؟؟
  من فقط به این امید زندگی میکنم که با ازدواج این مسئله حل بشه. میشه یا نه؟
  بخدا یکی از اشناهامون کلا کارش زنا بود اقا این زن براش گرفتن خیلی خیلی خوب شد تا دو سال کلا پاک پاک اما بعد دو سال دوباره افتاد تو زنا.(در ضمن زن بسیار زیبایی داشت)
  خیلی های دیگه رو هم دیدم که بعد چندین سال دوباره برگشتن زمان جاهلیت.
  این قضیه اش چیه تورو خدا چیکار کنیم.
  از الان ذهنم درگیره نکنه ازدواج کنم و دو باره به استمنا برگردم.

  خدایا فقط خودت میتونی از این باطلاق دنیا از فساد و گناه و دام های شیطان ما رو نجات بدی
  خدایا تو رو عزتت این جونا رو نجات بده. الهی آمین
  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام داداش سجاد ، ببین نفس لوامه و شهوت همیشه وجود داره ، باید بتونی افسارشو بگیری دستت ، این حرف شما مثل اینه که بگی اقا من مرض قند دارم ، سریخچال برم شیرینی باشه چجوری نخورمش؟ خب دوست عزیزم نباید اصلا سمت یخچال بری ، وقتی میدونی در برابرش ضعف داری ، وقتی میدونی بری فیلم مستهجن ببینی کار دست خودت میدی ، خب نرو نبین....
   میخوای بدونی چجوری تحمل کنی؟
   خب ببین اونایی که مرض قند دارن اگه جلو وسوسشونو نگیرن برن شیرنی بخورن ، چندوقت دیگه یا باید یقسمت از بدنش قطع بشه یا بره دیالیز شه که کلی زجر داره...اگر ماهم جلوی شهوتمونو نگیریم یا زندگیمونو از دست میدیم و یا اخرتمونو جهنم میکنیم... فقط کافیه یاد خدا باشی و برای شکست نخوردن تمام تلاشتو بکنی و فقط و فقط به خدا توکل کنی و به یادش باشی و ذکر کنی ، اخرش برا منم دعا کنی...یامهدی.
 232. خوبه پس نباد غسل کنم ااگه میزدم تمامه روحیم از دست میرفت خدارا شکر قل میدمکه دیگه نرمسمتش . من یه12 روزی بود که هچ کاری نکرده بودم امروزم یهجورایی کاملا اتفاقی رفتم تلگرام امید وازم این کارم مشکل ایجاد نکنه
  • پاسخ:

   نازنین:
   امیدوارم دیگه تکرارنشه آقا امیر.خیلی مراقبت کن از خودت حالاکه میدونی نقطه ضعفت تلگرامه پس یه جورایی زمان استفاده ات رو مدیریت کن.
 233. سلام ببخشید من وقتی داشتم از فیلم بد میدیدم هیچ کاری نمیکردمو فقط میدیم اما بعد از اینکه فیلمو رها کردم یه مایع سفیدی امد بیرون ایا من باید غسل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلااااام ای داداش امیر! خودت بگو چطوری دعوات کنم؟ مگه شرطه اوله مون این نبود که محرک ها رو حذف کنیم! ببخشید پس فیلما کجا بودن که دیدی؟
   پس باید قول بدی که پاکشون کنی.
   اما در مورد مایعی که ازت خارج شده اگه شرایطه جستن رو داشته باشه و احساس لذت کرده باشی و بعدش بدنت سست شده باشه باید بگم که متاسفانه بله باید غسل کنید بازم برای اینه مطمئن بشی به فتوای مرجع تقلیدت رجوع کن
 234. دارویی چیزی وجود نداره بخوریم یه کار فایده داری چیزی منکه خسته شدم والا فکر کنم باید کافور بخورم دیگه خخ جدا الان تاسف میخورم چرا جقی شدم خاک تو سرم واقعا
  • پاسخ:

   سیداحمد
   اونی که من میشناسم ک استفاده میکنم، کپسول مبرد به همراه عرق کاسنی، بعد از ناهار و شام یک نصفه استکان خورده شود، برای کاهش شهوت مفید است 
 235. دختری در جستجو خدا (مریم)😔

  به Amir safe
  سلام
  چون پسران در پایان 15 سال قمری به سن تکلیف می رسند و با توجه به تفاوت 11 روز سال قمری و شمسی این 15 سال قمری برابر است با 14 سال و 6 ماه و 20 روز از سال شمسی
  و با توجه به موجود بودن 4 روز دیگر در سالهای کبیسه در این 15 سال پس تاریخ به تکلیف رسیدن پسران می شود: 14 سال و 6 ماه و 24 روز از سال شمسی
  عدد زیر را به تاریخ تولد مندرج در شناسنامه بیفزایید تا معلوم شود دقیقا از کی مکلف شده یا می شوید:
  24/06/14 ( مخصوص سن تکلیف پسران )
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   ممنون از کمک هات خواهری
  • پاسخ:

   جواب داده شد.
 236. سلام
  من الان ۴۳ روزه پاکم و خیلی خوشحالم ک تونستم از پسش بر بیام
  واقعا اگه خودمون بخوابم سمتش نریم نمیریم
  بیشترش فقط ب اراده خودمون بستگی داره
  من اونقد سرمو گرم میکنم و سرکار میرم ک اگه وقت خالی داشته باشم ذهنم فقط ب خواب فکر میکنه ، منم میگیرم میخوابم
  ممنون از سایت خوبتون و راهنمایی هایی ک کردین
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم پاکیتون ابدی باشه چند روز دیگه باشگاه 80 تایی ها منتظرتونیم امیدوارم مصاحبه تون رو تو سایت بخونم
 237. سلام من ۲۵روز بود ک ترک کرده بودم با دیدن این فیلم های کثیف بازم شروع شد برام دیگه اینجور فایده نداره ی مشاوری ی چیزی ادرسشو بم بدین داروی ی چیزی معرفی کنین خسته شدم ی راه کار سخت خیلی سخت و جدی بم بگین برا ترک
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام حقیقتا متاسف شدم
   اما تجویز دارو و یا معرفی مشاور در حد بضاعت سایت ما نیست.
   اما میتونی خودتو تنبیه کنی:
   مثلا هروقت عهد شکنی کردی 3 روز پشت سرهم روزه بگیری
   یعنی حالت جا میاد حسااابی
   یا 3 روز محروم از اینترنت

   والا راهکار سایت برای سایت خودش سخت و جدیه شما باید با جدیت اجراش کنین.
   یه پیشنهاد دیگه:
   تو چله ترک عکس و فیلم سایت هم شرکت کنین.

   بخاطر خدا از نگاه حرام دوری کنین تا لذت و شیرینی ایمانی که خدا بواسطه این کار بهت میده رو تو قلبت احساس کنی. حرف من نیستاااااا حدیث قدسی هست.

   موفق باشید.
   یا حق.
 238. وای خدا منکه دیگه خداییش نا امید شدم فکر کنم تا ابد باید این گناهو رو دوشم بکشم ترکش خیلی سخته
  • پاسخ:

   زینب سادات:  شما دیکه چرا ناامیدی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام داداش سهیل آزمایشت از چه نوعیه؟
 239. سلام دوستان من امرپز سایتتون خوندم و از امروز شروع کردم به ترک کردن اما بعضی موقع ها تو تلگرام میگردم ی دفعه میرم‌توی ی گروهی کانالی ی عکسی میفرستن البته عکس سکس و من میبینمش تحریک میشم راه حل چیه ممنونم کمک کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب پس خیلی خوبه که اینجایی و بهت خوش آمد میگیم اما در مورده کانال هایی که هست باید بگم وقتی وارد میشی و محتوا رو می بینی سریع لفت بده چون اگه ادامه بدی تصویرش تو ذهنت میمونه و بعد ممکنه بری تو فکرش و خدای ناکرده دچار لغزش بشی.شاید اولش سخت باشه ولی مقاومت کن، کم کم برات عادی میشه ،اصلا روی لینک نمیزنی.موفق باشی

 240. اقاهر روز به خودم میگن نمیزنم ولی نمیشه چی کار کنم بعدشم بیشتر از این میترسم که هر وقت خو اضایی کردم اتفاق بدی برام افتاده یه نظر بدید
 241. جواب بدین خاهشا

  من توی این مدت بعضی موقع غسل میکردم و موقعی هم نه یعنی نمازام بعضی هاشون قبول بودن ولی نمیدونم کدوم ببخشید من الان من چون نمیدونم باید کل نمازارو که تو این مدت خوندم قضا یش رو بجا بیارم ؟؟؟
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح کنین، منظورتون فیلتر برای سایتها هست؟؟
 242. جواب بدین خاهشا

  ممنون هنوز یک سالم نشده به سنه تکلیف رسیدم . اما از کجا بفهمم چند تا نماز غزایی باید بخونم ؟؟ یعنی باید تمام نماز های که خوندم تو یک ساله پیش رو دوباره بخونم دیگه ؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم.
   ببینید شما اگر تا حالا هیچ غسلی انجام ندادید، باید تمام نمازهایی که بعد از اولین جنب شدن بوده رو قضا کنید.
   مثلا اگر ده ماهه به سن تکلیف رسیدید، و اولین بار که جنب شدید هفت ماه پیش بوده، باید نمازهای این هفت ماه رو قضا کنید.
   اگر زمان دقیقش رو یادتون نیست، هر مقداری که مطمئنید بدون غسل نماز خوندید، باید قضا بشه. مثلا اگر شک دارید هفت ماه بوده یا شش ماه، همون شش ماه رو کافیه که قضا کنید.

   میتونید روزانه نماز خودتون رو که میخونید، کنارش یه دونه نماز قضا هم بخونید که کم کم تمام بشه.
 243. جواب بدین خاهشا

  ییخید خاهشا جوایه منو سریع تر بدیدد من در صورتی که میدونمستم نمازم مشکل داره ولی بازم میخوندم .از این موضوع هم خیلی ناراهتم حالا برای جبران نمازم چکار کنم .؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   جواب سوال قبلتون رو ببینین.
   اگه غسل نکرده نماز خوندین
   بله باید قضاشو بجا بیارین.


   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   بله، باید نمازهایی که در حال جنابت خونده شده رو قضا کنید.
   ولی واجب نیست که فورا قضا کنید. یعنی میتونید به مرور زمان کم کم جبران کنید.
   اینطوری که از حرفتون پیداست، مدت زیادی نیست که به سن تکلیف رسیدید. پس میتونید یه برنامه مدت دار داشته باشید، تا نمازها رو جبران کنید.
 244. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  اول یه تشکر از شما بخاطر سایت خیلی عالیتون...
  من سال 94 بخاطر ورزشم که والیبال بازی میکنم حدود 10 ماه ترک کرده بودم.که نتیجه خیلی مثبتی داشتم.ولی متأسفانه از تیرماه سال قبل تا ده روز پیش دوباره به خودارضایی رو آورده بودم.تا اینکه ده روز پیش دوباره تصمیم گرفتم ترک کنم که با سایت شما آشنا شدم.همه ی راه هایی رو که گفتین به مدت یه هفته انجام دادم.تا اینکه پریروز دوباره خودارضایی کردم.پریروز نتونستم خودمو کنترل کنم دوباره با دیدن چنتا عکس توو اینترنت خودارضایی کردم.برنامه ******* رو نمیتونم پاک کنم برا همین میرم توو اینترنت و عکس نگا میکنمو خودارضایی میکنم.خواهش میکنم کمکم کنید نمیدونم با این مشکلم چیکار کنم...
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   میتونید برای خودتون تو این جور برنامه ها فیلتر بذارید
 245. جواب بدین خاهشا

  نه بابا من نماز میخونم اما اولین سالیه که میخام روزه بگیرم یعنی تازه یکسال هم نشده من باید نمارهایوقبلیمو که خوندم ولی غسل نکرده ام چکار کنم قبلا هم پرسیده بودم ولی خوب نفهمیدم دقیقا باید چکار کنم ؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اسم مرجعتون رو همراه با ذکر دقیق سوالتون یک بار دیگه تو بخش سوالات بپرسین
   چون پیام ها زیاد اومده
   و سوال قبلیتون نمیدونم دقیقا چی بوده
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   سختیش قشنگش میکنه... همه ی آدمای بزرگ از محدوده امنیت و آسایششون بیرون اومدن که اونقدر قدر شدن،‌چرا شما نتونی!!؟؟؟
   داستان عقاب رو شنیدید؟؟ وقتی پیر میشه پرها و منقار و میکنه و از درد عذاب میکشه ولی تبدیل یه یه عقاب نو و قدرتمند میشه...
   موفق باشید برادر
   یا حق
 246. اقا خیلی ممنون از حرفاتون من وقتی تنها میشم به خودم یه کوچولو اینکارو میکنم بعد میرم ولی بعدش وضع خراب میشه به خودم میگم یه فیلم میبینم تموم میشه ولی نمیشه من نمیدونم چیگار کنم نمیشه هم رفت بیرون ینی وسوسه میشی نری بیرون
  نمیدونم جیکار کنم خودمو ببندم یا در دستشویی حمومو وقتی میرم باز بزارم😦یا دوربین بزارم نمیدونم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه راهکارای بامزه ای گفتین.
   هیچ کدوم اینا
   فقط کنترل چشم و فکر و نگاه
   دوری از محرک ها همین
   نگاه به نامحرم تیری از جانب شیطانه
   که دیدن فیلم و تصاویر مستهجن هم از این قائده مستثنی نیست
   شما نباید به خودتون بگید حالا یه فیلم ببینم
   باید بگین من دیکه هرگز هیچ فیلمی نمیبینم
   چون میخوام چشمام پاک باشه
   چون خداو امام زمان رو می رنجونم
   چون اون فیلما حال جسم و دلم رو خراب میکنه
   اگه واقعا نخوای و زشتی کارو بدونی 
   حتما میتونی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   آره سخت هست
   اما نشد نداره
    برو قسمت مصاحبه ها باورنت میشه که میشه

   اما نامید نشی هاااااااااا
   شیطون الان که شکستت داده فقط یه پوزخند زده
   اگه ناامید شی قهقه میکنه هاااااااااااا

   بیا با توبه مجدد و شروع دوباره کمرشو بشکن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله آقا میثم
   راحت نیست اما اگه واقعا تلاش کنی میشه
   یع سر به قسمت مصاحبه ها بزنین متوجه میشین
   با ۱۵ سال گناه هم تونستن
   پس شدنیه
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا امیر حسین ! کی این اتفاق افتاده؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   چرا عزیزم؟ بگو علتش چیه تا کمکت کنیم
  • پاسخ:

   نازنین:
   آقا رضاااااااااااااااااااا؟ این حرفا چیه ؟ دیگه نشنوما! استغفرالله ربی و اتوب الیه.
   شیطونو لعنت کن و بنویس چی شده تا کمکت کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خیر جنب شدن برای همه اتفاق میفته چه ترک کرده و چه درحال ترک و چه ترک نکرده باشه.
 247. جواب بدین خاهشا

  من امسال تازه میخام روزه بگیرم تا حالا هم نگرفتم . اما دقیق نفهمیدم برای نماز باید چیکار کنم ؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   منظورتون اگه آموزش نمازه
   لینک مطلب رو براتون میزارم

   آموزش نماز

  • پاسخ:

   عبدالمهدی:

   آیةالله خامنه ای: اگر در انجام غسلی اهمال و سستی نموده، باید نماز و روزه هایش را قضا کند و روزه اش علاوه بر آن، کفاره هم دارد. همچنین اگر در اثر ندانستن مسئله، غسل نکرده، باید نمازهایش را قضا نماید و در صورتی که در یاد گرفتن مسئله کوتاهی نکرده باشد، روزه هایش فقط قضا دارد، وگرنه بنابر احتیاط واجب، کفاره هم دارد. کسی که اصلا نمی دانسته جنابت چیست و جنب کیست، روزه هایش صحیح است.

   اگر جاییش براتون نامفهوم بود، بپرسید تا توضیح بیشتری داده بشه.

 248. جواب بدین خاهشا

  من الان خود ارضایی را ترک کردم ؟؟؟تکلیف نمازهای قبلیم چه می شود ؟؟ایا باطل است چی کار کنم ؟؟جواب بدید لطفا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   در بخش دیگه ای که پیام گذاشته بودید جواب دادم.
    برای نمازهای قبلتون هم نام مرجع تقلیدتون رو بگید تا نظرشون رو بیان کنم

 249. سلام
  ببخشید من هفته ای یک بار این کارو میکنم
  یه هفته نکرده بودم این کارو . بعد شروع کردم دیدم تا داره آب منی ام بیرون میاد دست کشیدم از این کار! و نیومد
  میخواستم بدونم ضرر هاش به بدنم میرسه
  دست هم به التم نزدم که آبم بیاد!همون وقت دست کشیدم!
  لطفا جواب بدید!!!

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   ضررهاش مثل خودارضایی هست و به مراتب حتی بدتر! ولی در یک دفعه ایجاد نمیشه و اگر چنیدن بار ایکارو کنید اثرش رو میذاره 
   نگران نباشید و توبه کنید و خداروشکر کنید برای سلامتی که دارید و راه درست رو در پیش بگیرید و مانند هزاران نفر که ترک کردند شما هم ترک کنید .برای ترک به لینک زیر برید

 250. با ارض سلام و أدب خدمت دوستان ببخشید من یکم تو نماز خواندن تنبل هستم راهی وجود داره برأی درمان ؟
  مؤمنون میشم
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام دادش عزیز
   سعی کن تا اذان رو گفتن
   بری نماز بخونی و هی غقب نندازیش
   موقع نماز خوندن سعی کن ب چیزایی که میگی فکر کنی
   بعد از چند روز خودت متوجه ی حال خوب میشی
   نماز خیلی خوبه...یکیش این که از گناه باز میداره و آدم رو یاد خدا میندازه
   و خدا گفته وای بر کسانی که نماز رو سبک میشمارند!!!
   اگر مفید نبود دوباره کامنتت رو تکرار کن تا مدیرای دیگه راهکار های بهتر بدن
   یاعلی
 251. سلام من همین الان امشب توی خواب از من منی خارج شد 16سالمه میگم خیلی هم خارج شد الانم کمر درد گرفتم لطفا کمک کنید یک ماهه هم خود ارضایی ترک کردم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اول تبریک برای ترک این گناه
   دوما که خروج منی در خواب بر اثر محتلم شدم امر طبیعی هست برای بدن
   شما دچار ضعف شدین که میتونین با خوردن عسل. انجیر و پسته خودتون رو تقویت کنین.
   همین جای نگرانی نیست.
 252. شما خودتو موقعی که تحریک میشی ارضا نمیکنی
  شما خودتو موقعی که خودتو تحریک میکنی خودتو ارضا میکنی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   متوجه منظورتون نشدم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب داداش باید از اول راهو درست رفت
   کنترل فکر و نگاه باعث میشه شهوت کمتر بابابگیره
   اما تو لحظات اورژانسی هم راهکار داریم دیگه.
   موفق باشید.
   یا حق
 253. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  ممنون به خاطر سایت خوبتون
  من باخوندن مطالب خوبتون توبه کردم والان خیلی وقته پاکم
  ******** ** ****** ** *** *** ** ***** **** *** ** *** **** **** ** ****** *** **** ***** **** ** ***** ** *** *** ***** ** *** *** *** ** **** ****
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز
   خداروشکر که پاک هستین
   اما باید بگم که خیر علم ثابت نکرده قسمت دوم صحبتاتون رو.
   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب زمانه این اتفاق برای هرکسی متنوعه
 254. سلام؛منم اسیر این عادت کوفتی شدم خداوکیلی اگه تریاکم بکشیم ضررو گناهش کمتره, واقعا بد دردیه منم سعی میکنم ترک کنم ولی واقعا اراده محکمی میخواد؛ تا به طور کامل بزاریمش کنار؛ و روی با اوناییه میگن مملکت خراب شده اولا اگه کسی واقعا مومن باشه با این چیزا تحریک نمیشه, دوما مگه تو کشور های غربی زنا تقریبا لخت نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا مردای اونجا شهوتی نمیشن دنبال عشق و حال نیستن نمیگم نیستن خیلی کم هستن, اگه میگید نه یه سفر خارجی برید تا. بفهمید که اونجا هیچکی مث شما شهوتی نیس سوما شمایی که با وضع مردم تو خیابونا تحریک میشی. (نمیگم وضعشون خوبه) بهتره بری جنگل زندگی کنی( محترمانه گفتم. )ممنون بابت سایت خوبتون با کمک شما الان شیش ماهی میشه که پاکم ....واقعا ممنون یا حق.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا محمد خوشحالیم بابت پاکیتون
   اما بنظرم بهتر بود یه مقدار با ملاحظه تر نظرتون رو عنوان میکردین
   قضاوت در مورد علت ابتلا  و افراد مبتلا کار راحتی نیست و اینکه مقایسه جامعه ایران با ملل غربی فقط از جهت ابتلا به خ.ا یه قیاس بی جایی هست.
   چون باید جنبه های مختلف رو هم در نظر گرفت.
   میشه تو جنگل زندگی نکرد
   و با نیروی ایمان و اراده نگاه و فکر رو کنترل کرد
   همونطور که الحمدلله خود شما موفق شدید.
   ممنون از حضورتون
   موفق باشید
   یاحق
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام عرفان جان
   ربطی به ترک خودارضایی یا خود این خودارضایی اصلا نداره ! بهتره به دکتر مراجعه کنید شاید مریض شده باشید و با دارو مشکلتون زود حل میشه(:
   یا علی
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   جنب شدن حاصل تغییرات هورمونیه..و کاملا ب شخص بستگی داره و زمان مشخصی نداره...معمولا حدود10. 15 روز بعد ترک
   اما امکان داره خیلی هم بگذره و این اتفاق نیفته
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام داداش عزیز
   ببین شما باید سعی کنید اصلا بهش فکر نکنید
   حالا راهکار چیه؟تا اومد تو فکرتون ذکر بگید
   ذکر "لا اله الا الله" ذکر مخفیه..یعنی نیاز ب لب زدن هم نداره
   اگر چند بار که اومد تو فکرتون زود بندازینش بیرون و بهش دامن نزنید..دیر ب دیر تر میاد تو ذهنتون
   ببین. این شهوت ی تایمی داره..مثلا اگه نیم ساعت مقاومت کنی..شهوتت فروکش میکنه
   فقط نباید اصلا بهش فکر کنی
   در پناه حق
    یاعلی
 255. سلام‌من توترک هستم خیلی شهوتی بودم‌قبلا اماالان هم شهوتم کم شده والتم یکم احساس میکنم کوچک شده است میتونه ازترک خودارضای باشه
  • پاسخ:

   کوچک شدن آلت امکان نداره
   این تلقین ذهن خودتونه و از عوارض خ.ا هم نیست.
   در موقع شهوت شدید آلت نعوظ پیدا میکنه و کمی بزرگتر میشه که بعد از دفع شهوت به حالت طبیعی برمیگرده.

 256. سلام من سه ما ترک کردم ولی بد شانسی دوباره شروع کردم الان یک ماه این کار اشغال انجام منم چقد صبر دارم مگه همیشه این کار میکنم سر درد این این روانی ها میشم همیشه دوست دارم خود کشی کنم نمیتونم 16 سالمه الانم یکو نیم هفته خداشکر ترک کردم
  • پاسخ:

   میلاد:
   خداروشکر که دارین ترک میکنین..خیلی عالیه
   دیگه از این حرفا نمیزنیاااااااا..خودکشی چیه...پسر تو میتونی ترکش کنی
   انشاالله پاکیت ابدی
   یاعلی
 257. سلام ممنون ازسایتون من ۷ساله این کاروانجام میدادم اماالان به کمک این سایت ۲۰ روزه ترک کردم عوارض بهدازچندماه ازبین میره
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عوارض ا همون روزای اولیه پاکی بهبود پیدا میکنه
   نمیشه یه زمان مشخص تعیین کرد چون متناسب با شرایط هر کس فرق میکنه
   اما بهبودی کال یه دوره 3 ماهه درنظر بگیرین
   پاکیتون ابدی
 258. من ۴ماه بود پاک بودم ولی بازم لغزیدم .تو این مدت که پاک بودم زندگیم یه جور دیگه بود اصلا فرق داشتم با اون آدم سابق .حیف که باز گناه کردم ولی اینبار دیگه هیچ وقت سراغش نمی رم به امید خدا.
  • پاسخ:

   زهرا
   ۴ ماه پاکی خیلی خوبه 
   عدد کمی نیست ...و شما از لغزشتون ناراحت نباشید 
   اینبار بعد از ۴ ماه لغزیدین اما بعد ازین سی کنید تعداد روزای پاکیتون هرچه بیشتر و بیشتر بشه
   شما بازم میشید همون ادم موفق 
   با توکل به خدا پیش برید حتما میتونید 
 259. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اخه چرا پیگیری نمی‌کنن حتی کسی هم که چادریه ارایش می‌کنه *** ****** **** *** ** ما رو شهوتی میکنین
 260. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  چرا کسی جواب منو نمیده میگم چرا این همه مسوللین جلوی این همه بی حجابی رو نمیگیرین جرعت نمی‌کنیم بریم بیرون .. تا میریم شهوتی می‌شیم چرا این مسولین پیگیری نمی‌کنن *** ******* ***
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   برادر جان پیام قبلتون انگار جا افتاده و جواب داده نشده.
   چی بگم برادرم؟
   ما اینجا نهاد دولتی یا رسمی نیستیم.
   ما هم تعدادی جوون هستیم مثل خود شما که داریم به برادرا و خواهرای خودمون کمک میکنیم
   فعلا تنها کاری که از دست ما برمیاد، همینه که تا جای ممکن ایمان خودمون رو حفظ کنیم، با کنترل چشم و تقویت ارتباط با خدا.
   اگر تمرین کنید، شدنیه.
  • پاسخ:

   غریب مدینه....
   توی خواب بودید و مشکلی نداره!
   با قدرت به جلو برید!
   پاکیتون ابدی:)
 261. سلام بنده شروع ب ترک کردم روز سوم بود ک تو خواب غیر اختیاری انجام دادم و ارضا شدم الان باید چیکار کنم خیلی ناراحتم ینی توبم شکسته؟.
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام دوست خوبم...
   اگه درون خواب منی ازتون خارج شده و بعد از بیدار شدن متوجه شدید اشکالی نداره این یک عمله که اتفاقا لازمه برای بدن و بهش محتلم شدن میگن...
   نگران نباشید!
 262. با سلام .من 5 روزه ترک کردم و خیلی خوشحالم که تونستم با کمک شماومشاورمدرسم به اینجا برسم .ی خواهشی که دارم برادران وخواهران عزیز هیچ وقت خودتون و تو خونه تنها نزارین من هفته اول بادیدن ی فیلم هندی رفتم زدم چون تنها بودم خونه.اما الان هیچ وقت خودمو تنها نمیزارم .امید وارم اونایی که این گناه و انجام میدن بااین سایت اشنا بشن و ترک کنن.براتون دعا میکنم شما هم برام دعا کنین.ممنون
  • پاسخ:

   سلام
   میلاد:
   به به
   خیلی عالی:)خداروشکر
   فقط سعی کنید اصلا فکرشم نکنید
   و زیاد خودتونو شرطی نکنید ک اگه فلان اتفاق بیفته من این کوفتی رو انجام میدم. ب خدا پناه ببرید
   نه خیلی بزرگش کنید نه دست کمش بگیرید
   در پناه حق
   یاعلی
 263. سلام من نزدیک 7 ماه هستش این گناه رو انجام میدم به کلی پشیمانم هی شکست میخوردم اما یک مدت نماز اول وقت خواندم انگار یک معجزه برام به وجود آمد آن هم من 14 سال دارم و دوستی ندارم و فیلم های بد نگاه نمیکنم مومن هستم و مذهبی من در مدرسه دوستی ندارم اما در وسط سال که میشد 15 فروردین یک دانش آموز جدید وارد مدرسه شد من هشتمی هستم من چند روزه که میخوام دوست صمیمیش بشم اما نمیتونم چون خجالتی ام چند روزه دست به دعام که خدا کمکم کنه تازه دوروزه میخوام دوستش بشم تو دلم گفتم حالا به خطر اینکه خدا کمکم کنه ترک میکنم الان خدارو شکر دو روزه تو ترکم و حتی تنها بودم در خانه همیشه استمنا میکردم اما امروز نه . امیدوارم کمکم کنید که چی بگم که دوستم بشه آخه خیلی تنها و ناراحت هست پس کمکم کنید . یا حق
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سعی کن برادرم تو جمع بیشتر باشی
   نترس یه نفس عمیق بکش و برو پیشنهاد دوستی بده
   مواظب باش فقط
   علی یارت
  • پاسخ:

   سیداحمد
   موفق باشید
 264. سلام من نزدیک ۱ماه ترک کردم الان داره گودی چشام خوب میشه ورزش کنیدکه شهوت ازبین میبره
  • پاسخ:

   سیداحمد
   مرسی از توصیه خوبتون
 265. سلام
  من 15 ساله هستم و متاسفانه از 7 هفته پیش این گناه رو شروع کردم الان خیلی پشیمونم درسته کلا زیاد استمنا نکردم ( کلا 12 بار) ولی بازم خیلی ناراحتم امیدوارم خدا منو ببخشه من قبل از عید تصمیم ترک گرفتم و 4 هفته ترک بودم ولی دوباره زدم متاسفانه ولی الان تصمیمم جدیه بعضی وقت ها خیلی شهوتی میشم و اصلا دست خودم نیس میرم تو کروم عکس های ناجور سرچ میکنم و استمنا میکنم کاش خدا ببخشه منو 😪
  • پاسخ:

   سیداحمد
   داداش به محرک ها نزدیک نشو و خودتو با یادخدا وذکرش سرگرم کن
   سوره لقمان هم فراموش نکن
   علی یارت
 266. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اقا این چه مملکتیه همه شدن بی حجاب جرعت نمی‌کنم بیرون برم تا میریم بیرون شهوتی می‌شیم ای مسولین چرا جلوی این همه بد حجابی رو نمیگیرین ** ** *** **** ** **** *** ****** **** ***
 267. سلام من یک نوجوان هستم از امروز شروع ب ترک کردم روز های قبل هم این کاررو کرده بودم حتی تا پانزده روز هم طول کشیده بود اما اینبار با نکات خوب شما میخواهم واقعا ترک کنم و ازتون میخوام چند نکته مهم که از همه مهم تراند را برایم بگوید تا بتوانم هرچه زود تر از این عمل کثیف رها شوم خیلی ممنون
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خلاصه عرض کنم که خودارضایی هیچ فایده ای ندارد وفقط ضرره
   خودارضایی مثل اب شور هست که هرچی بخوری سیر که نمیشی تشنه تر هم میشی
   شما روش های سایتو بخون چیزهای بهتری متوجه میشوین
   یاحق
 268. از امروز برنامه ریزی کردم تا چهل روز برای پاک شدن ودیگر نمی خواهم این کار را تکرارکنم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   اگر بخوای قطعا میتوانی
   روش های سایتو کامل بخون
   ان شا الله موفق میشوی
 269. به داداش علی👆👆👆داداش اگه با تمام وجود و با تمام نیرو و قدرت خدا ترک کنی نه تنها مشکل چاقیت از بین میره بللکه به مرحله ای میرسی که خودت هم باور نداری همون علی قبل هستی کلی اتفاقات خوب برات رقم میخوره که همه اینها لطف خداست .(یه سری به کامنتهای باشگاه یکساله ها تو همین سایت بزن👋
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام نه تا حالا من نشنیدم کسی با ترک این گناه چاق بشه ما میگیم اگه کاهش وزن داشتین یا کمرتون زیادی گود شده دوباره به حالت اولیه برمیگرده از این جهت نگران نباش
 270. سلام
  من حدود یک ماهی هست که اینکارو انجام میدادم.والان پیش مشاور میرم وازمطالبتون هم استفاده میکنم خیلی تاثیر گذاره خیلی ممنون .ودرروز های عادی که این کارو انجام نمیدم ی مایع سفید از بدنم خارج میشه ایا باید غسل کنم یا نه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خیر خواهرم اون ترشحات طبیعی بدن هستش. و پاک هست و نیاز به غسل نداره.
   از بین ترشحات فقط مایع منی هست که نیاز به غسل داره و نجس هست.
   موفق باشید
 271. سلام من ی ماهی میشه که این کارو میکنم وموقعی که انجامش نمیدم یا جلوی خودمومیگیرم تاانجامش ندم عصبی میشم.ی هفته ای بود که ترک کردم ولی رفتم خونه داییم واونا ماهواره دارن ب خاطر همین نتونستم جلو خودموبگیرم وانجامش دادم.الان هم بامشاور مدرسم صحبت میکنم خوبه و خیلی ممنون از مطالبتون خیلی عالیه ومن همه رو انجام دادم والان دوروز که پاکم.وی سوال که داشتم اینکه در حالت عادی بعضی مواقع منی ازم خارج میشه باید غسل کنم یانه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   محاله مواقع عادی از شما منی بیاد بیرون! اگر منی باشه در خانم ها حتماااا با حس رسیدن به اوج لذت جنسی هست! اگر غیر از این آبی از شما خارج بشه که احتمالا هم چسبناکه و هم بدون رنگ و بو هست که منی نیست و مذی هست! که در اثر تحریک های هرچند کم نیز ممکنه بیاد بیرون! اگر رنگش مثل رنگ منی نیست و یه آب بدون رنگ ولی چسبنده هست منی محسوب نمیشه و پاکه و نیازی به غسل نداره!
 272. سلام میلاد۱ماه میشه توترک هستم دردنداشتم تاامروز ولی زیادتحریک میشم میشه مال تحریک باشه به بیضه هام فشاربیاد
  • پاسخ:

   میلاد:
   اگر ب تصویر ... نگاه میکنید . شاید مربوط ب تصویر باشه
   ب بقیه مدیرا اطلاع میدم شاید اطلاع داشته باشن

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   بله، این بخاطر همین تحریکهاست. چون وقتی انسان تحریک بشه و راهی برای خروجش نباشه، ممکنه موجب درد بشه. و البته اگر ادامه ندید، بعد از مدت کوتاهی دردش میره.
   پس بهترین کار اینه که از اول سراغ چیزی نرید که باعث تحریکتون بشه. و فکر و نگاهتون رو بیشتر کنترل کنید. در این صورت هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.
   حق یاورتون
 273. سلام من توترک هستم چون جلق نمی زنم بیضه هام کمی دردداره بعضی موقع ها دوست ندارم دوباره این عادت زشت شروع کنم این وردطبیعی هست یا نه راهنمای کنید
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   چند وقته ترک کردید؟
   اگر مربوط ب ترک باشه انشاالله ب مرور خوب میشه
   سعی کنید لباس زیر تنگ نپوشید.
   سعی کنید با یک دکتر مشورت کنید
  • پاسخ:

   سیداحمد
   من که کاره ای نیستم دست بقیه درد نکنه😊😊
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ضرر که نداره هیچ...کلی هم فایده داره
   جلوی ضرر های خ ا رو هم میگیره
   ضرر داشت خدا حرامش میکرد
 274. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  من خیلی جلق میزنم
  ** **** ** ** **** ** **** ***** ******* **** ***** * **** *** ****
  *** ** **** ** *** **** **** **** ******
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   خیلی خوش اومدین
   نظرتونو خوندم.شما روی لینک زیر کلیک کنید(روش ترکه)
   انشاالله ک با کمک خدا از شر این گناه خلاص میشید
   سعی کنید از هرچی ک باعث میشه ب گناه نزدیک میشید .دوری کنید


 275. سلام من 16 سالمه و الان حدود 3 سال هست که خود ارضایی میکنم.
  اوایل هفته ای 3 بار یا 4 بار جلق میزدم و الان کمش کردم هفته ای 1بار ولی باز هم نمیتونم از یک هفته بیشتر طاقت بیارم و باید حتما جلق بزنم چی کار کنم که بیشتر طاقت بیارم
  • پاسخ:

   بهترین روش دنیا برای ترک استمنا
   میلاد:
   سلاام بر داداش مهدی گل:
   خیلی خوش اومدی
   نمیتونم و این حرفا نداریم.این همه از بچه ها تونستن شما هم روش:)
   اگه واقعا میخوای ترک کنی ب خدا توکل کن بعد رو لینک بالا کیک کن
   کل روش رو بخون و اجرا کن
   انشاالله ما هم در خدمتیم :)
 276. سلام‌من نزدیک ۸ساله این کارو انجام میدم بعضی موقع چیزی اندازه یه تار مومیادجلوچشمام اذیتم می کنه الان هم قسم خوردم یک ماه توترکم بعدازترک عوارضش ازبین میره
  • پاسخ:

   عارفه سادات:
   سلام دوست عزیز
   بله تاری چشم، دوبینی، و ضعف طبیعیه.
   با ترک کردن ان شاالله به امید خدا حل میشه
   نگران نباشید
   یاعلی🌺
 277. سلام... بچه ها من 33سالمه و متاهل.. 27سالگی ازدواج کردم..توی نوجوانی این عمل زشت رو انجام میدادم ولی یه بار به جون کسی که عاشقش بودم قسم خوردم که دیگه انجام ندم و دیگه هم انجام ندادم..البته خیلی سخت بود حتی چند بار که بهم فشار اومد با تیغ کف دستمو خراش دادم که نتونم انجام بدم..اما یه دوستی دارم که الان نمیتونه 10متر بدوه چشاشم ضعیف شده توی رابطه با زنش هم کلی مشکل داره همشم بخاطر اینه که این کارو چندین سال انجام داده پس تورو خدا با زندگی خودتون بازی نکنین.. هر چقدم اینکارو انجام داده باشین همین الان ترک کنید هی نگید نمیشه و نمیتونم.. اگه الان نزارین کنار بعدها به حرف من میرسین که دیگه دیره.
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ان شاءالله که هممون از خواب غفلتمون بیدار شیم
   الهی با خانومتون عاقبت بخیر شین
 278. سلام ببخشید من الان یک هفته هست ترک کردم ولی همش شهوت دارم اصن خوب نمی‌شم مایع منی هم از من در هنگام بیداری از من خارج میشه بعدش دست و پا سست میشه ورزش هم کردم هر کاری که گفته بودید رو کردم بازم خوب نشدم دارم می‌ترکم چی کار کنم؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   هر مایعی که از بدن خارج بشه منی نیست.منی شرایطی داره.و خودبخود خارج نمیشه تا تحریکی صورت نگیره.
   پس اول اطمینان پیداکنید که منی هست یا نه‌.
   بعدم ترکتون باید با کیفیت باشه
   یعنی پرهیز از هر چیز محرک در طول روز
   کنترل فکر و چشم
   و کمک گرفتن از معنویات(ذکر و دعا و با وضو بودن)
   شما اینکارو بکن و ۴۰ روز با کیفیت ترک کن درست میشه ان شاءالله
 279. خطاب به ایرانی

  یادم رفت قسمت دوم رو جواب بدم

  بله اگر جلوی خروج منی رو بگیری، میتونه بهت صدمه بزنه و درآینده باعث پروستات بشه
 280. خطاب به ایرانی

  دوست عزیز ناامید نباشین دوستم، روش های سایت رو کامل انجام بده، ارتباط خودتو با معنویات افزایش بده، از محرک ها دوری کن، سعی کن روزی ۵۰ آیه قران بخونی، الا بذکر الله تطمئن القلوب
  برات آرزوی موفقیت میکنم
 281. سلام دوستان من دو بار ترک کردم هر بار یک هفته طول کشید ولی باز رفتم سراغش لطفا یک روش خوب بگین راستی وقتی خود رضایی میکنم زمانی که میخواد منی خارج بشه نمیزارم این مشکلی نداره؟ لطفا برای هردو مورد راهنمایی کنید. با تشکر
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز
   پست ثابت سایت رو مطالعه کردین؟
   حتما حتما این پست رو بخونین لینکش رو اینجا میذارم
   به علاوه خوندن توصیه های ویژه رو هم بهتون پیشنهاد میکنیم که توی منوی سایت میتونین پیداش کنین

   با اراده و توکل به خدای بزرگ ان شاء الله حتما موفق میشین، مثل خیلی از دوستامون که موفق شدن و شما هیچی ازشون کم ندارین
   جلوگیری از خروج منی کار خطرناکی هست و میتونه آسیب جدی به سیستم تناسلی وارد کنه، این کار هرگز توصیه نمیشه

   براتون آرزوی موفقیت داریم
 282. مردی که از همین الان خودارضایی رو ترک میکنه

  سلام میخواستم بگم من طوری خودارضایی میکنم که منی خارج نشه آیا اینجوری من پاکم و بعد ترک این عمل برای تنبیه چه پیشنهاد میکنید چون نمیتونم بکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بالاخره این کار هم گناهه و باید ترک بشه، گرچه استمناء محسوب نمیشه.
   و البته این رو بگم که اگر به حالتی برسید که بخواد منی خارج بشه و به زور جلوگیری کنید، باعث ضررهای زیادی به بدن میشه.
   مهمتر از همه اینه که سراغ چیزی نرید که باعث تحریکتون بشه.

   برای تنبیه هم کارهای زیادی میشه کرد که بستگی به روحیه ی خودتون داره. از جمله تعدادی دراز نشست رفتن، خواندن ده صفحه قرآن، خواندن یک روز نماز قضا، مبلغی صدقه دادن...
 283. سلام من پسر ۱۶ ساله هستم .. من وسواس بسیار شدید دارم .. من هروقت وسواس میگیرم جلق میزنم دیگه خسته شدم چی کار کنم؟
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام اول عهد ببندید بین خدا و امام زمان که دیگه به سمت گناه نمیرین و هر وقت فکر گناه اومد تو سرتون یاد عهدتون بیفتید سفت و محکم رو توبه تون وایسین بعد از نماز صد مرتبه یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی رو بگید صلوات و استغفار زیاد بفرستید دعای عهد و زیارت عاشورا و سوره یس بخونید روزای دوشنبه پنچ شنبه روزه بگیرید چون روزه شهوت کم میکنه
 284. سلام من قبلا هروز این کارزشت میکردم اما الان ۱۵ روزیک بار انجام میدم میخوام کلا عادت بد بزارم کنار خدا توبه منو قبول میکنه خیلی ازخودم بدم میاد این کارو انجام میدم شهوت داروی نداره از بین بره ممنون
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام ابوذر عزیز
   روش ترک اصلی رو اگر نخوندی برات لینکش رو میذارم این پایین بخون!


   برای مشکلاتت هم برو توی منوهای بالای سایت و وارد بخش توصیه های ویژه بشو! اونجا پست های خوبی گذاشتیم برای این مشکلت همچنین میتونی وارد بخش همفکری بشی و با بچه ها راجع به این مشکلت صحبت کنی تا کمک کنن و حل بشه برای همیشه
 285. من زیاد این کار رومیکنم شرایط ازدواج اصلا ندارم ولی تابستون کار میکردم اصلا این اشتباهو نمیکردم ولی بازم مرتکب شدم وروزی 1-2بار میزنم خیلی سردرد شدید دارم افت تحصیلی پیدا کردم لطفا کمک کنید
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام
   تنها راهش خواستن است.
   نکاتی  که بنده و کلیه همکاران به عنوان راههای ترک خود ارضایی عنوان میکنیم،در صورتی قابلیت اجرا دارند که واقعا خودتان از ته دل بخواهید،این یک اصل مهم است،یعنی تا وقتی خودتان نخواهید و واراده نکنید،حتی اگر بهترین راهکارها هم گفته شود بی فایده است ،در مورد تمامی گناهان همینطور است.


 286. من وضو با تپــش پنجره ها میگیرم..

  به آقای "امیر"

  سلام
  این خیلی خوبه که به فیلم های بد اعتیاد ندارین و اعتقادات قوی دارین
  اینا خودشون امتیازن تا شما بتونین موفق تر عمل کنین
  بالا توی قسمت منوی سایت حتما حتما روی توصیه های ویژه کلیک کنین و روش های مکمل رو بخونین و سعی کنین آروم آروم توی زندگیتون پیادشون کنین

  مطمئن باشین موفق میشین
  ما هم براتون دعا میکنیم
  یا علی
 287. سلام مرسی از این که جوابم رو داداید خیلی سایت خوبی دارین من قول میدهم که دیگر این کار را انجام ندهم با تشکر از هموطن عزیزم که مرا راهنمایی کرد
  • پاسخ:

   یاسین:
   موفق باشید.
 288. سلام من امروز در روز سوم شکست خوردم واقعا تو دلم میگم خوشبحال اون کسائی که چندین ساله ترک کردن منم هروز تو روز سوم شکست میخورم حتی من به پدر ومادرم هم گفتم اما گفتن چیزه طبیعی هست و بعد از ازدواج درست میشه . من نه فیلم های بد نگاه نمیکنم 14 ساله هستم تازه 6ماهه به این عمل مبتلا شدم و در اثر کنجکاوی در حمام با مواد شوینده این کارو کردم ولی بعد به طور طبیعی اما سوال من برای جلوگیری بسیار ضعیفم و اصلا بلد نیستم خودمو تنبیه کنم تو خونه تنها هستم با کامپیوتر کار میکنم اصلا از ذهنم بیرون نمیره سریع خاموشش میکنم و میروم این کارو میکنم البته در ماه اول روزی 5 بار این کارو میکنم ولی الان 3روز یک بارحتی همکلاسی های من هم همین کارو انجام میدهند به طور گروهی ولی من هرگز این کارو نکردم من نماز خون هستم در شب ولادت امام علی دعا کردم نمازن امام علی را خواندمرا خواندم در کل من خسته شدم و هرلحظه ممکنه امیدم از بین بره در کل لطفا سریع کامنت بزارین و کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر این خییلی خوبه که فیلم و عکس نگاه نمیکنین
   از همه بهتر تو این سن هستین و میتونین با انتخابای درستتون راه معنوی خودتون رو پیداکنین
   شما تو سن آگاهی و شناخت هستین همینکه نماز میخونین هم عالیه از خود صاحب نماز کمک بخوایین
   من پیشنهاد میکنم که در کنار درس یه برنامه قوی داشته باش که اصلا وقت آزاد نداشته باشی
   ورزش و کلاس مورد علاقه
   مطالعه کتاب مخصوصا کتابای مذهبی و شناخت اهل بیت
   و در مواقع تحریک مکالمه با شیطان و رودر رو شدن باهاش
   بهش بگو تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی 
   من نمیخوام با گناهام دل امام زمانمو بشکنم
   من سرباز امام زمانم
   موفق باشی 
 289. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. دوستان عزیزو مدیرمحترم سایت. بنده بدون راهنمایی سایت و بدون راهنمایی هیچ کس تونستم چهل و سه روز پاک بشم. ولی بعد دوباره این کارو کردم. حالم داغونه.دوستان ومدیرعزیز من قبلا هم پیام دادم. ولی نتونستم پیدا کنم پیاممو تا جوابشو بگیرم ازتون. لطفا هرکاری از دستتون برمیاد رو واسم بکنید. منتظر راهنمایی هاتون هستم. لطفا تو تلگرام بهم بگید. چون حوصله ندارم پیامهارو بخونم. اعصاب و قیافه و اخلاق همشون به باد رفتن. دوستان بعد اینکه من چهل و سه روز از ترکم گذشت خیلی چیزهاواسم تغییر کرد. مهمتر از همشون صاف راه رفتن بدون یک درصد قوز کمر. تو دل همه جا میشدم باسرعت نور. ولی بعد جلق همه چیز عوض شد. راه رفتن رو ک اصلا نگم بهتره. دوستان شماروشمارو به جون هرکی که دوست دارید منو راهنمایی کنید. منتظرتونم. ایدی تلگرامم رو هم براتون میذارم . فقط کمکم کنید. یاعلی. *****
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام 
   متاسفانه در تلگرام جوابی نمیتونیم بهتون بدیم!
   بهترین چیزی که میتونم بهتون همینجا بدم این هست که در بالای سایت در قسمت منو ها وارد بخش توصیه های ویزه بشید و پست های اون قسمت رو بخونید! حتمااااا بخونید مطمئن باشید کارتون راه میوفته به صورت عالی
 290. سلام من یه سوال داشتم
  چه موقعی عوارض شروع میشود و چه گونه است و چرا بعضی از کاربران میگن که خود به خود منی خارج میشه
  معلم دینی ما در صحبتش گفته بود فردی که ازش منی خارج بشه در خواب از سالم ترین انسان هاست لطفا زود توضیح بدین ممنون از سایتتان
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش عزیزم
   خودارضایی باعث میشه عوارضی که خوب نیست و بسار هم بد و مضر هست بعد از چنیدن بار استفاده برات به وجود بیاد.
   اینکه برخی میگن خود به خود منی خارج میشه مربطو به خودارضایی نیست و بهش میگن احتلام یا همون محتلم شدن در خواب!
   وقتی در بدن انسان منی ساخته بشه و ادم خودارضایی و کار زشتی نکنه که بخواد اون منی ها بیاد بیرون اون موقع مغز یه پیام دریافت میکنه که کیسه منی باید خالی بشه تا مجدد منی نو بدن بسازه(این کار همیشگی دستگاه جنسی هست و طبیعی هست در بدن) وقتی این فرمان رو مغز دریافت میکنه شما در خواب تشریف دارید و یه خوابی میبنید که ممکنه کمی هم تحریک کننده و شهوتی باشه و بعد چند ثانیه خود به خود منی خارج میشه و وقتی بیدار بشید میبیندی که منی در لباس زیر شما هست و باید برید حمام و غسل کنید و بدونتون رو بشورید.این کار گناه نیست چون دست خود ادم نیست و خدا اونو برای خصلا شدن از شهوت و گناه گذاشته برای ادم ها.برای همینه معلمتون گفته کسی که منی ازش توی خواب خارج بشه ادم خوبیه! چون خودارضایی نکرده که منی خارج بشه بلکه از راه خوبش خارج شده! تنها دو راه وجود داره که منی به صورت حلال بیا بیرون !
   1- از طریق رابطه جنسی با همسر(برای متاهل ها)
   2-از طریق احتلام در خواب(برای مجردها)
 291. سلام من برای شروع 5 روز این کار را انجام ندادم ولی امروز انجام دادام لطفا سر نماز برام دعا کنید تا کلا ترک کنم مرسی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عااالی پیش رفتی برای شرووعااااا
   چشم ما دعا میکنیم
   اما شماهم از این شکست درس بگیر و رکورد بزن اینبار
   راه های نفوذ شیطان رو ببند.
 292. سلام من ۶ ماه دارم هی توبه میکنم حدودا بعدازدوهفته شکست می خورم دیگه نا امیدشدم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا علی
   این تلاشتون بسیار عالیه، و مطمئن باشید با تلاش و پیگیری، حتما میتونید موفق بشید.
   در کنارش باید ببنید دلیل شکستتون چیه؟ یعنی چه چیزی رو رعایت نمیکنید که باعث شکست میشه؟
   توصیه میکنم برای تقویت روحیتون، چند تا از مصاحبه های سایت رو بخونید.

   لطفا لینک زیر رو هم مطالعه کنید

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خوشحالیم مفید بوده براتون.
   Thanx a lot
 293. یک سال بود که این کار رو ترک کرده بودم ولی حالا چندماهی هست که دوباره گرفتارش شدم و دیگه حالم از خودم به هم میخوره ولی با خوندن این مطلب کمی امیدوار شدم... برام دعا کنید لطفن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عه آقای امیدوار شما فقط لغزیدینااا
   نزارین شیطون برا خودش فکرای الکی بکنه
   یا علی بگو و با اقتدار ادامه بده‌.
   چشم دعا گو هستیم برادر
 294. سیزده روزه که پاکم از این بابت خیلی خوشحالم و خدارو شاکرم..........اما تنها مشکلی که دارم نماز نمیخونم .....امید وارم اینم درست شه.ممنونم از سایت خوبتون🌹
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ارزشمنده این پاکیاااا  و اینکه پاکی بخاطر خداست
   نماز حرف زدن با خداست و تشکر از خداا
   شماییکه بخاطر خدا ترک میکنی نمیخوای با معبودت عشق بازی کنی باهاش حرف بزنی و دست نیازتو به درگاهش بلند کنی؟؟
   پس داداشم عهد ببند که شروع کنی میدونی تو چه ماهی هستی و نزدیک چه روزی؟؟
   میلاد حیدر امیرالمومنین علی علیه السلام. پدر امت هستناااااا این بزرگوار
   ازش کمک بخواه تا در حقت پدری کنه.
 295. یک فرد همیشه امیدوار

  سلام من در روز سوم چون تنها بودم شکست خوردم و تحریک شدم ولی هنوز نا امید نیستم و انشاالله به خدا قول نمیدم چون هردفعه قول دادم شکست خوردم و سعی میکنم بار آخرم باشه اما هنوز نا امید نیستم لطفا اگر میشه سریع جوابم را بدهید. یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله قطعا اگر همت کنید، میتونید موفق بشید.
   سعی کنید خودتون رو نسبت به چیزی حساس نکنید.
   از هر چیزی که ممکنه موجب تحریکتون میشه، دوری کنید.

   ان شاالله موفقید
 296. خدایا شکرت ....
  به خدا تمام زندگیم این مدت عوض شده ... بهتر از قبل درس می خونم ...
  خدایا شکرت
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله اییینه نتیجه وصل شده به خداا
   ثابت قدم باشین الهی
 297. سلام من مدت زیادیه که پاکم ... اتفاقی سایتتون رو دیدم ... ولی تو این مدت چند بار توی خواب بدون اینکه اصلا خودم بخوام منی ازم خارج شده ...
  یعنی من الان دیگه پاک نیستم .... ؟؟؟؟

  باور کنید اصلا دست خودم نبود ...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   شما پاک پاک پاک هستین خیالتون راحت برادرم.
   خدا حافظ و نگهدارتون باشه.
 298. کابوس شیطان به رضا

  سلام
  مطالب سایت رو بیخیال حرف دوستاتم بیخیال.
  عقل خودتو قاظی کن.
  انصافا این حرفه شما میزنی..؟
  هربار که این عمل تکرار میشه برابر با اینکه نیم ساعت مداوم از دماغ خون اومده بیرون.. ب اندازه 2ساعت دوندگی انرژی خارج میشه از بدن .. و خیلی چیزای دیگ..
  اون دوستات صلاح تورو نمیخوان داداش من.
  با فکر کردن ب این جور مسائل فقط خودوت تو تردید میندازی.. بهش توجه نکن
  بعد از 21 الی 40روز پاکی تک تک سلول های بدنت به امر خدا شروع میکنن ب تغییر. نگران اون عوارضم نباش. ب کل درست میشه.

 299. سلام من جق رو پانزده روزه ترک کردم ولی الان چشم هام ضعیفن بدنم سستن . بعد توی این سایت ها هم خونده بودم که عوارضش طی سه ماه از بین میره . ولی دوستام بهم میگن اتفاقا بعد سه ماه بد تر میشه باید جق بزنی به نظرتون چی کار کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   دوستان اشتباه میکنند
   لطفا شما اشتباه نکنین...طبق سایت و برنامه ما پیش برین و اعلام پاکی کنین
   عوارضش برطرف میشه..قول میدم
   فقط روحیه توت رو از دست ندین
 300. حسین مرد روزای سخت

  به ترک کرده از امروز
  این طرز سلام کردنه؟؟؟؟؟
  هر کی اینجاست تواب هست نه گناهکار. کسی که داره تلاش میکنه برای پاکی خیلی فرق داره با کسی که هر روز گناه میکنه.
  موفق باشید
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام داداش حسین...
   شما به دل نگیرید اشکالی نداره...
   ستاره دار شد اون قسمت پیغام ایشون!
   همه شما ارزش بالایی دارید...
   خداوند به حضرت موسی فرمود اگر میخواهی دعایت را مستجاب کنم بگو تا فردی برایت دعا کند که از گناهی توبه کرده باشد زیرا من دعای تواب درگاهم را رد نمیکنم...
   قدر خودتون رو بدونید...
   امیدوارم دوباره خیلی سریع چهل روز پاک بشید...
   پاکیتون ابدی:)
 301. ترک کرده از امروز :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام *** ** **
  منم یکی بودم مث خودتون ولی امروز دیگه برام روز آخره و از امروز ترک کردم.
  به امید روزی ک هیچ استمنا گری تو دنیا نباشه
  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   ان شاءالله همه بچه ها پاک بشن..موفق باشید:)
   .
   .
   .
   درضمن سعی کنید احترام دوستان رو نگه دارید و اینطوری بقیه رو خطاب نکنید...
   باتشکر
 302. سلام
  دیروز بهت گفتم درباره توبه هم جغ.من دیگه نمی زنم بخدا پشیمون شدم انشاالله چندروز دیگه میرم باشگاه به امید خداااا .منو ببخشید خدایا حلالم کن کمکم کنید

  • پاسخ:

   صبا
   موفق باشید
   ما کاری از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم
 303. سلام
  دیروز بهت گفتم درباره توبه هم جغ.من دیگه نمی زنم بخدا پشیمون شدم انشاالله چندروز دیگه میرم باشگاه به امید خداااا .منو ببخشید خدایا حلالم کن کمکم کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله موفق باشید آقا رسول.
   پیروزی شایسته ی شماست
 304. سلام ببخشید من دوازده روزه جلق رو ترک کردم ولی همش مریضم چشمام ضعیفم نفس تنگی دارم بی حسی بدن هم دارم و وضعیت روز به روز بد تر میشه به نظرتون چند وقت دیگه خوب میشم؟؟ تورو خدا جوابمو زود بدید


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااام تبررریک ۱۲ روز مبارزه با نفس عاااالیه هااا
   تنگی نفس که از عوارض خ.ا نیست برادرم
   شما شاید دارین سرمامیخورین یا یه ضعف عمومی که با خوردن ویتامین ها مخصوصا میوه های تازه و استراحت بهتر میشین
   در مورد عوارض کلی خ.ا همه عوارض به فضل خدا بهبود پیدا میکنن اما شما به دوره ۳ ماهه رو برای بهبودی کامل در نظر بگیرین.
   نگران نباشین.اگه ادامه دار بود حالتاتون به پزشک مراجعه کنید.
   اما دست از ادامه مبارزه بر نداریناااا.
 305. چرا وقتی فرد استمنا میکنه یه حالت ارامش وازادی کاذب پیدا میکنه حال خوبیه اما همرا با عذاب وجدان
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اون حس آرامش و آزادی کاذب که میگین مربوط به این هستش که بدن که تحریک شده و کیسه های منی پرشدن و حالا تخلیه شدن و اینکه لذت هم خب همراهش بوده در واقع معنی اوج لذت جنسی همین حس آرامش هستش
   اما عذاب وجدان بعدش به این خاطر هستش که روح این اتفاق رو مغایر با اصل خودش میدونه و نفس لوامه یا همون سرزنشگر بیدار شده.

 306. با سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز جغ زدم انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم خواهش میکنم کمکم کنید لطفااااا

  • پاسخ:

   صبا
   نه....نباید شکست رو قبول کنین...
   این کار آدم های ضعیفه....
   به این فکر کن بچه بودی و میخواستی راه رفتن رو یاد بگیری
   هزار بار خوردی زمین ولی ناامید نشدی و هی ادامه دادی
   مامانت هم آغوشش باز بود
   توهم فقط به آغوش مادرت نگاه میکردی و میرفتی جلو
   اون قدر افتادی و بلند شدی که پاهات قوی شد
   الان همینه
   خدا تا لحظه ای که داری نفس میکشی آغوشش بازه تا بپری بغلش
   خواهش میکنم تک تک روش ها رو بخون و به کار بگیر
   تو قوی تر از این حرفایی
   فقط روش ها رو بخون
   خواهش میکنم
   و عین یه جنگ جو ادامه بده
   کسی که بتونه دوران اوج ینی اون ۱۴ روز رو بگذرونه
   بازم میتونه
   حتی شده یه روز...
   ینی توانایی اش رو داری
   منتظر اعلام پاکی شما هستم
   یاعلی
 307. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ا سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز ** *** انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم خواهش میکنم کمکم کنید

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   داداش اینبار توبه بکن از توبه کردن تا ان شاءالله توبه واقعی یا همون توبه نصوح بکنی.
   روش سایت رو مرور من
   علت شکستات رو هر چی که هست بررسی کن و سعی کن حذف و یا خییلی کم کنی
   فکرت رو در دم خفه کن
   نگاهت رو کنترل کن
   و به خدا توکل کن
   حتما میتونی
   هر سوالی هم داشتی تو بخش سوالات بپرس اونجا دوستانت که مثل خودت هستن و درکت میکنن و مدیران در خدمتیم.
   موفق باشید.

 308. با سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز جغ زدم انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم اعصابم خورد کمکم کنید
  • پاسخ:

   صبا
   سلام ....
   خیلی تبریک میگم به این ترکتون
   به نظر من کسی که بتونه یه روزم خودشو کنترل کنه
   توانایی یه سال پاکی رو داره
   فقط باید حواسش رو جمع کنه
   غفلته که باعت میشه ماها شکست بخوریم
   من مطمئنم شما میتونین دوباره تا چهل روز بترکونین
   ایمان دارم
   چون شما دو هفته مقاومت کردین
   ینی نصف سخت راهو رفتین
   پس بازم میتونین
   فقط به توصیه هامون عمل کنید
   و از شکستتون درس بگیرین
   و همه ی اونا رو لیست کنین و راه های جلو  گیریشو بنویسین
   حل میشه
   فقط از خدای خودت غافل نشو
 309. من مطما نیستم ولی تو خونه حس می‌کنم که منی خارج میشه ولی به محض اینکه زیر پوشمو نگاه می‌کنم می‌بینم چیزی نیست یعنی خیالاتی میشم؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   یکم‌وسواس فکری پیدا کردین
   سعی کنید بهش توجه نکنید تا از سرتون‌بیوفته
   منی خود به خود خارج نمیشه
  • پاسخ:

   منظورتون از همه ی موارد چیه؟؟؟؟
   منی مایعی هست که همراهه لذت جنسی  و با جهش خارج میشه
   مگه میشه شهوت نداشته باشین؟؟؟
   سفید رنگ و غلیظه؟؟؟؟
   ینی بدون هیچ تحریک و لذتی؟

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   شما مطمئن هستید منی هست؟ یعنی تمام موراد منی رو داره یا صرفا یه آب چسبناک بدون رنگ و بو هست؟
 310. سلام من هشت روزه که ترک کردم ولی الان دو روزه که از من مایع منی خارج میشه شهوت هم ندارم چی کار کنم تو رو خدا زود جوابمو بدید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر عزیز
   منظورتون در خواب هست؟
 311. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  با سلام اولا ****** ** ****** !!!!!!
  دوما مطمئن باش تاثیر اونها خیلی بدتر از خودارضایی هست میتونی یکم مطالعه کنی . و نیاز به خوردن و آشامیدن مثل شهوت نیست و اگر یک هفته آب وغذا نخوری میمیری ولی اگه سال ها هم شهوتت رو تخلیه نکنی هیچ وقت نمیمیری و این انرژی رو باید کنترل کرد نه این که از هر راهی تخلیه اش کرد عصبانی هم نشو
 312. کابوس شیطان- به مدیریت

  این چه وضع مدیریته...؟
  رسیدگی کنید ب پیامهایی ک گذاشته میشه. اینجوری ک نمیشه. اگه امکانش نیس بهتره سایت رو غیرفعال کنید..
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ببخشید برادر جان.
   متاسفانه حضور نداشتیم.
   و متاسفانه برخی از آزادی هایی که ما برای کاربرانمون گذاشتیم که پیامهاشون نیاز به تایید نداشته باشه، سوءاستفاده میکنن.
 313. سلام. من یه سخنرانی شنیدم از اقای مومنی که فرمودنند هروقت وسوسه شیطان اومد سراغتون روبه قبله وایستید و سه بار بگید صلی الله علیک یا اباعبدلله. من با این روش سه روزه که پاکم وقتی این سلامو میدم انگار اب رو اتیش ریختن و اشک تو چشام جمع میشه. امید وارم امام حسین مدد کنن و بتونم این گناه رو ترک کنم. یا حسین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله واقعا توصیه ی خوبیه.

   لبیک یا حسین
 314. سلام من تاامروز۱۵روزه توترک بودم اما امروزنمیدونم‌چی شد بازهم خودارضای کردم یکی راهنمای کنه تاابدترک کنم
 315. سلام من از انروز ۱۲ فروردین قسم میخورم که ترک کنم ...مطمینم اینبار میتونم چون دفعه قبل تا ۳۰ روز کشوندم ...دعام کنید
  امیدوارم که خدا هم از سر تقصیراتم بگذره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا پژمان
   این عزم و اراده ی جدی شما، کمر شیطان رو خورد میکنه.
   ان شاالله موفق باشید
 316. سلام من همان کسی هستم که ۴ فروردین به سایتتون پیام زدم اگر من یه طوری به شما پیام دادم توروبخدا ببخشید شما را ناراحت کردم چون 1 دقیقه پیش خودارضائی کرده بودم و پشیمان شدم من الان 8 روزه پاک هستم میخواستم بگم من گاهی اوقات پدرم و مادرم بیرون میرن ولی من تنها هستم میخواستم بگم چطوری جلوگیری کنم که سراغ این کار نرم اگر این مشکل من در تنهایی و در دستشویی حل بشه دیگه ترک برام راحته واقعا دستتون درد نکنه برای این سایت همه سایتا رو دیدم ولی برای شما خیلی به من اثر گذاشت بعد سول دیگه ای دارم اونم من نمیدانم چطوری خودمو تنبیه کنم که خیلی سخت باشه اگر میتوانید برایم بگوید . پس فعلا علی یارتان
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام امیر علی خان من نمیدونم چطور پیام داده بورین
   اما در مورد مشکلتون:
   خیلی خوبه که دارین برای پاکی و رصایت خدا و اهل بیت تلاش میکنین
   اول اینکه چه جمله بهتر از این که خدا میبیند پس تنهایی معنی نداره
   تمام فضای اتاقتون و محل مطالعتون رو معنوی کنین
   گوشی.کامپیوتر و تبلت هرچی که استفاده میکنین رو معنوی کنین
   مواقع تنهایی ذکر بگین
   و اینکه سعی کنین سریع از دستشویی بیرون بیایین.تا افکار مراحم به یراغتون نیاد.
   در مورد تنبیه نمیدونم منظورتون دقیقا چیه
   اما اگه تنبیه برای این گناهو
   میتونین روزه بگیرین که در کم کردن شهوت تاثیر هم داره.پاداش هم که داره
   موفق باشید.
 317. با سلام امروز قصد ترک دارم من ادم مذهبی نیستم اما میدونم که این رفتار زشته حدود ۱.۵ در ترک بودم که بخاطر ی اشتباه کوچک دوبار درگیرش شدم به امید خدا از امروز شروع کردم برام آرزوی موفقیت کنید ممنون .
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ناراحت نباشین
   روش رو دوباره مرور کنین
   هرچه سریعتر طهارت کنین و توبه و مجددا شروع کنین
   موفق باشین
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام خواهش میکنم وظیفمونه
 318. نماز اول وقت بخونید همه چی حل میشه البته صبح باید ساعت 4 5 بلند شید من با همین روش چهار ساله که ترک کردم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام واقعا عااالی گفتین
   بعدم واقعا خوشبختیناااااا ۴ ساله ترک کردین.
   ماشاءالله
 319. سلام
  دوستان شیطان در دل کسی که اراده پاکی میکند وسوسه ی بیشتری میآورداگر انسان هر لحظه و هر ساعت شکر گذار پروردگار باشد کم کم روی رفتن به سمت گناه را از دست میدهد این یک فرمول است آن را عملی کنید ان شاءالله العزیز نتیجه میگیرید و هرکس بر ترک گناه صبر کند ثمره ی آن رامیبیند این کار توسط نویسنده تجربه شده وونتیجه ی آن مثبت بود.
  به آرزوی روزی که همه از این عیب پاک شوند بگو الهی آمین
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.
   بسیار عالی.

   ممنون
 320. سلام من معتاداین عادت بدبودم تاالان ۱۵روزه توترکم خیلی سخته واسم دعا کنید
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.شما دیگه خودتون رو با الفاظ معتاد نام نبرید.
   شما الان یک فرد پاک و بااراده هستید که دارید برای خدا از گناه دوری می کنید.

   ان شاءالله موفق میشید.
 321. س من از دیروز اینکارو نکردم و همون دیروز هم هرچی فیلمو عکسو اینجور چیزا داشتمو پاک کردم و خدا کنه که دیگه کلا ترک کنم
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   ان شاءالله موفق میشید.
   قوی باشید.
 322. سلام من 13روزه پاکم الان هم تو چهاردهمین روز هستم ، خیلی سختی کشیدم اما میخوام ترک ابدی کنم چون وقتی با خودم فکر میکنم میبینم درسته که لذت داره اما وقتی ارضا شدی پشیمون میشی ، اما من واقعا ترک میخوام کنم. هروقت فکر بد به سرم زده به یه چیز دیگه فکر کردم ، برام دعا کنید لطفا ،مرسی از سایت خوبتون . از وقتی که ترک کردم شاید باور نکنید ولی خوش شانسی اومده سراغم ..........به امید ترک ابدی.لطفا کامنت بزارید.💜
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر توبه کار گرامی
   چقدر خوبه که در مسیر پاکی هستین
   بهترین کارو میکنین که فکرتون رو ادامه نمیدین یکی از رمزهای موفقیت همین هستش
   چشم ماهم دعاگوی تمام کاربران سایت هستیم
   ممنونیم از حضور شما
   پاکیتون ابدی 
   یا حق
 323. من سه چهر ساله این کارو میکنم ولی هر وقت که دارم اینکارو میکنم بعد یهو یادم میاد نباید انجام بدم ناخوداگاه به خودم میگپ ولش کن باو هال میده روزی دو سه بار اینکارو میکنم ترکش سخته واقعا
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   حقیقتش اینه که در اصل ترک آسونه ولی نه وقتی که ما به راحتی سراغ فیلم و عکس نامناسب بریم و چشممون رو کنترل نکنیم.
   یقینا اگه چشم و ذهن کنترل نشه خیلی ترک سخت میشه.
 324. سلام..۱۷ سالمه و حدودا ۵ ساله که این کارو میکنم و ۳ ساله که میخوام ترک کنم و نمیشه..قبلا روزی ۲ یا ۳ بار این کار و انجام میدادم ولی الان فاصله ی بین هر بار انجام دادنم حداقل ۱۰ ۱۵ تا ۲۵ روزه ولی به ترک کامل نمیرسم..با وجود تمامی اطلاعاتی که راجب این عادت دارم ولی نمیتونم ترکش کنم..همه ی روش های شما رو هم انجام میدم حتی احساس میکنم بعد اینکه این کار رو انجام میدم خدا تنبیهم میکنه ولی بازم نمیتونم ترک کامل و انجام بدم چی کار باید بکنم؟!
 325. خیلی ممنون از سخنانتون

  تمام سعیم را می کنم که کارهایی که گفتین انجام ندم

  بعدا نتیجه رو براتون گزارش می کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   ما منتظر اعلام موفقیت های پی در پی شما هستیم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مخلصیم

 326. الان که تعداد زیادی از نظرات دوستان را خواندم یه سوالاتی برای من پیش امد مگه دختر خانم ها می تونن خ.ا کنن؟البته یه نکته خیلی مهمی که باید از عوارض این کار بگم اینه که امکان داره مجرا خروج منی بزرگ بشه و شما همیشه جنب باشی ولی نمی دونم این نکته ماله پسرهاست یا دختر ها ولی به هر حال حواستون باشه
  • پاسخ:

   رضا:
   بله
   این عمل در دخترهانم ها نیز وجود دارد ولی کمتر
 327. در ضمن گفته بودین تنها نباشیم باید عرض کنم من خونم از خانواده جداست یعنی والدینم طبقه پایین خونمونن ولی من طبقه بالا هستم و فقط برای غذا خوردن میرم پایین پس کل روز تنها و بیکارم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام جاوید جان
   خب مشکلی نداره برادر سیستم شما اینجوره خیلی هم خوبه همه که نباید باهم باشن
   بهتره توی خونه که هستین فعالیت های مفید انجام بدید یعنی فیلم های غیر تحریک کننده،کتاب های مورد علاقه،درس اگر میخونید و... رو در برنامه تون قرار بدید، همچنین گیم بازی کردن یا کامپیوتر یا موبایل و....سعی کنید سرتون رو گرم کنید تا کمتر به این قضیه فکر کنید
   بعد یه مد عادت فکر کردن از سر شما میوفته
 328. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام 19 سالمه ** ***** **** **** **** * ****** ***** **** اینکارم انجام میدم و چون بعد از این کار شهوتم کم میشه با دوستم نمیتونم خوب رابطه داشته باشم اونم فکر می کنه کس دیگه ای هست و هی گوشیمو چک می کنه و از این کارا اگه میشه یه جمله بگین که خیلی رو من تاثیر بذاره و این کارو انجام ندم ممنون میشم اگه میشه سریع لطفا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام جاوید عزیز
   شما کلا یه کار بسار بدتری خب دارید میکنید! رابطه با نامحرم خب زنا محسوب میشه! اگر محرم هستید که هیچ ولی اگر محرم نیستید بهتره ترکش کنید چون عواقب بدی داره هم از جنبه انسانیش که در زندگیت بعدا برات اذیت کننده میشه این موضوع و کسایی که خیلی باتجربه تر هستن توی این کار نسبت به تو اینو به ما میگن!!!و هم از جبنه دینیش! داداش عزیز من بهتره کلا ترکش کنید!
   من برای ترک استمنا روش دارم و خیلی هام با این روش ترک کردن ولی اینکه تو هم ترک کنی ابهاش به خودت و تواناییت ربط داره !
   برو لینک زیر:

 329. داداش گلم امیر علی جان .منم مثل شما بودم تازه هشت روزه که پاکم تنها راهش اینه که بهش فکر نکنی.هر وقت فکرش امد سراغت خودت رو مشغول یه کار دیگه کن.مثلا تلفن رو بردار و به یک نفر زنگ بزن.یا حتی مطالعه میتونی کار خوبی برای ترک این عادت باشه امید وارم هم تو و هم من در این راه موفق شیم.
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام خداروشکر انشاءالله پاکیتون ابدی باشه دوست خوبم خیییییلی خوووشحالم کردین بخدااا.. یاعلی 
  • پاسخ:

   !!!!!!
   بپرسین...
 330. سلام خدمت شما من حدود هشت به سایت شما سر زدم و تا ترک کنم از روش های شما استفاده کردم اما هیچ تاثیری نداشت تنبیه کردم معنا نداشت خدمو زدم معنا نداشت چندبار خودکشی به سرم زد اما مقابله کردم والا به قرآن خسته شدم هرچی دعا و نماز میخوانم معنا ندارد پس فهمیدم خدا دوستم نداره
  به قرآن خسته شدم 6ماهه دارم این کارو میکنم دعا میکنم اما...
  آیا دعایی برای ترک این هست آیا دارویی برای ترک این کار است ترو به خدا کمک کنید جان هرکی رو دوست دارید بیشترین باری که پاک بودم دو بار بوده البته 6ماه پیش روزی چهاربار بود اما از اسفند به بعد روزی یک بار دعایم کنید احساس میکنم خدا و امامان معصوم از دست من ناراضی اند من تابستان قبل از اینکه مدرسه باز بشه در تابستان برای خودم یک قرآن خوان بودم به فعالیت های مذهبی علاقه داشتم حتی هرگز چیزهای تحریک کننده نگاه نمیکردم اما
  منه بدبخت رفتم چیزای بد در اینترنت دیدم و این شد عاقبت من ای خدا مرا ببخش کلی قسم ترو خوردم که ترک کنم اما باید بگم پشیمانم ولی خدا میدونه این پشیمانی واقعیه که دوباره فردا خودارضایی کنم یا خیر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ساعت هشت به سایت ما سر زدی؟! یا هشت روزه؟! اصلا بیخیال اینا مهم نیست! فقط 6 ماهه اتین کارو میکنی؟!!! ماها که 15 سال میکردیم باسدی ناامید میشدیم؟! 6 ماه کجا و 15 سال کجا؟ هزاران نفر ترک کردن! چرا شما نتونی؟ میشه بگید چی شد چیکار کردین به این نتیجه رسیدین که با روش ما و سایت ما نمیشه ترک کرد؟ مگه بخش مصابحه ها رو نخونیدد؟ بردی بخونید کسایی که خییییییییییییلی بیشتر از شما سابقه این عمل رو دارن ترک کردن با همین روش! بردی اعلام پاکی و باشگاه های پاکی رو نگاه کنید و تعداد روزهای پاکی بچه ها رو ببینید! آیا راست و حسینی تک تک چیزایی که گفتیم رو مو به مو و دقیق انجام دادین؟!
   شما برو لینک زیر رو بخون و اگر میخوای ترک کنی و مثه بقیه راحت بشی ازش غر غرو بازی رو بذار کنار و مثه مرد وایسا پای هدفت و ترک کن! ما هم کنارتیم تا آخر:
   برو لینک زیر :

 331. سلام خسته نباشید
  من ۱۵ روز پیش بهت گفتم درباره توبه هم جغ گفتم.قبل توبه کردم .سرگولت میزنه بازهم جغ زدم اعصابم خورد اما ولم نمیشه
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش محمد شیطان کارش همینه که وسوسه کنه ، من و شماییم که باید دنبال حق بریم ، دنبال اقامون امام زمان بریم... پس باید دوباره شروع کنی ، نماز توبتو بخونی و یاعلی بگی...
 332. سلام داش
  من دوازده روز پیش بهت گفتم درباره توبه هم جغ گفتم.قبل توبه کردم .سرگولت میزنه بازهم جغ زدم اعصابم خورد ولم نمیشه کمکم کنید ناراحتم
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : دوست عزیز همیشه یادت باشه برای رسیدن به موفقیت باید شکست خورد ، من همیشه این مثالو میزنم واسه بچه ها که ادیسون قبل از تولید برق و لامپ هزاران بار شکست خورد... حالا شما که شکست خوردی دلیل لغزشتو بنویس و یه برنامه خوب براش بنویس که دیگه لغزشی نکنی ، حتما بلندشو غسل کن و نماز توبه رو بخون ، لا حول ولا قوه الا بالله رو بخون و توبتو از صفر شروع کن و تا ابد ادامه بده...برای ماهم دعا کن که کسی که توبه میکنه مثل کسیه که تا بحال گناهی مرتکب نشده اینم فرموده خداوندمونه... پس یاعلی...
 333. سلام من هم با خوندن این مطالب تصمیم به ترک گرفتم تاامروز۶روزه پاکم برام دعا کنید دیگه نرم سراغش
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش  محمد ایولا داری ، تا ابد ادامه بده که خدا توابین رو دوست داره ، یاعلی.
 334. سلام من تازه تصمیم به ترک این گناه روگرفتم خیلی ازشما ممنونم که برای ما اطلاعات در اختیار گزاشتین‌تا این کارزشت روترک کنیم انشاالاه خدا پاداش اینکار نیک راکه کردین بده
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش محمد خیلی خوشحالم که این پیام رو بهمون دادین...
   داداش مطالب رو پیگیری کن و عملی کن و تا ابد ادامه بده...یا علی...
  • پاسخ:

   صبا
   خداروشکر
   سلام دوست عزیز
   بیا تو بخش اعلام پاکی ها اعلام کن
   جمع بچه ها اونجا جمعه
 335. سلام من‌نزدیک ۷ ساله این عمل زشت را انجام میدم بصورت هفته ای دوسه بارخودارضای میکردم حالا۵ماه است کمش کردم دوهفته یه بارانجام میدادم چندبارتصمیم گرفتم ترک کنم شکست خوردم دیگه به خودم قول مردونه دادم این سال جدید۹۶دیگه این کارو انجام ندم خیلی برام سخته ترکش کنم اگه به لطف خدا بتونم ترک کنم بعدازدوهته بهم فشاربیادچیکارکنم که نرم سراغش اثراتش بعداز چندوقت ازبین میره:ممنون سریع جواب بدین
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام برادر خوبم احسنت که تصمیم به ترک گرفتین خب خداروشکر ببنید اگه دیدین دارین تحریک میشید این مطلبی که میذارم براتون بخونید عمل کنید قطعا موفق خواهی شد...یه روش توپ و استثنایی برای ترک خودارضایی:😃👇
   چه کنیم تا در مواقع تحریک شهوت کاملا از بین برود :روشی که الان خدمتتون میگم بسیار روش خوبی برای ترک و رسیدن به ارامش است:
   و اما روش:👈زمانی که تحریک شدید جنسی در شما رخ داد سریع بلند شید قرآن رو بردارید و بزارید کنار قلبتون و محکم به قلبتون بچسبانید حالا چشماتون رو ببندید و سه تا نفس عمیق بکشید حالا فقط به افکار زیر فکر کنید:
   👈همزمان که چشماتون رو بستید فقط به این فکر کنید که بعد این گناه پشیمون خواهید شد
   👈بعدش به این فکر کنید که با انجام این کار بدنتون چه قدر انرژی از دست میده و عوارض این گناه رو همونجوری که چشمانتون بسته است از جلو چشمتون عبور بدید.
   👈بعدش که عوارض رو بیاد اوردید با همونجور که چشماتون بسته است به این فکر کنید که دل امام زمان با این کار شکسته میشه و امام ناراحت میشن.
   👈به این فکر کنید که با این کار دارید یک گناه کبیره انجام میدید و خداوند و امام زمان دارند نگاهتون میکنند.
   خوب حالا چشماتون رو باز کنید خواهید دید که تحریک کاملا از بین رفته و نعوظ کاملا خوابیده است و چنان ارامشی نصیبتان میشود که حد ندارد .
   این روش رو من به یکی از اعضای کانال گفتم و امتحان کرد و میگفت که ارامشی نصیبش شده که تا حالا او ارامش رو نداشته است.
   اما برای اینکه این روش جواب بده تنها به یک شرط باید عمل کنید .
   شرط:👈زمانی که چشماتون رو بستید فقط وفقط باید به افکاری که اول گفتم فکر کنید و بعد از اینکه چشماتون رو باز کردید و قران رو از قلبتون جدا کردید از خداوند طلب امرزش کنید و از شر شیطان به خداوند پناه ببرید حالا قران رو باز کنید و سوره حمد رو بخوانید بعد قران رو ببندید و بعد از خلوت بروید بیرون.
   ولی باید زمانی که چشماتون بسته است حتما به همون افکاری فکر کنید که اول گفتم به جز اون افکاری که گفتم اگه به چیز دیگه ای فکر کنید مطمئن باشید نخواهید تونست به ارامش برسید و تحریک از بین نخواهد رفت.
   اینم یک روش معجزه اسا😃🌹
   🌹🌹🌹
 336. س.ببخشد من18روز پاکم.ولی بعضی وقتی از الت تناسلی من ی وقتی فشار میدم.ی چیز سفید رنگی میاد بیرون.این چیه؟؟؟
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام برادر عزیز.. اون اب مذی هست که پاک هست مشکلی نیس ولی سعی کنید فشار نیارید چون ممکنه منی بیرون بیاد باعث تحریک بشه. لطفاً بیشتر مواظبت کنید.. پاکیتون ابدی التماس دعا یاحق.. 
 337. سلام دوستان سال نو مبارک من امروز چهار روزه که پاکم.خودم هم باورم نمیشه.ولی دیگه هرگز این عمل زشت رو تکرار نمیکنم چون به خودم قول دادم
  • پاسخ:

   غریب مدینه....
   به به چه عااالی...
   تصمیم خیلی خوبی گرفتید،اما تازه اول راهیم و خیلی نوسانات وجود داره...
   پس باید قول بدید با قدرت بیاید جلو و در برابر سختی های راه کمر خم نکنید...
   به امید پاکی ابدی:)
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج :
   دوست من شما هم در دینتون نماز دارید
   نماز های پنج گانه ی خودتون رو بخونید بزرگوار
 338. سلام دین من اسلام نیست شما گفته بودین که باید نماز خوند ولی من نمیتونم و بعد از اینکه یک هفته تو ترک بودم دوباره شروع کردم لطفا کمکم کنین
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج
   سلام دوست عزیز
   میشه لطفا بفرمایید دینتون چیه؟
   با تشکر
 339. سلام برادر عزیز ، من 15 سالمه و تقریبا 1 سال هست که دارم این عمل زشت رو انجام می دم ،،، واقعا دیگه تصمیم به ترک گرفتم ... از خودم سوال کردم تو فردا پس فردا چطور میخوای تو روی زنت نگاه کنی ،،، داداش تو هم برام دعا کن من 10 بار هست که توی این عمل زشت شکست خوردم اما میخوام با کمک شما ترک کنم .. هر روز هم میام سایت رو میخونم که هیچی از یادم نره ... یا علی 👋
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر آقا محمد
   خیلی خوش اومدین
   لطفا برای قدم اول پست ثابت ترک  استمنا رو که صفحه اصلی سایت قرار داره رو بخونین
   ماهم در خدمتیم و دعاگوی شما
 340. من الان 16 سال دارم 4 سال این ننگ رو بدوش میکشم قبلانام با الان قابل مقایسه نیست خیلی دوست دارم مصل قبلاناشم مثل یه ارزو شده سه سال بدون اینکه حواسم باشه این کارو کردم وقتی فهمیدم که بدنم اخلاقم ... مثل قبل نبود شرمنده خودمم چی بوئم چی شدم ترو خدا یکی دو ماه چیزی نیست که حسرتش رو بخورید شک نکنید تمومش کنید خیلی بدتر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنید شاید کل زندگیتون رو عوض کنه
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج

   انگار همین چند روز پیش ، عید سال نود و پنج بود ، به چه سرعتی گذشت ، الان چند سالته ؟ این همه سال  گذشت با سرعت برق و باد !!!

   سال نود و پنج ، خوب یا بد بهرحال تموم شده ، دیگه نمیشه کاریش کرد ، اما سال 96 پیش روی من و شماست ، هنوز هیچ اتفاقی در کارنامه سال جدید ما ثبت نشده !

   با خودت و خدای خودت عهد ببند سال 96 ، سالی باشه بدون خودارضایی ...

   یه ذره فکر کن ، خداییش این عمری که به این سرعت میگذره ، حیفه پر از گناه سپری بشه ، حیفه ، اصلا ارزشش رو نداره ...

   سال 96 دیگه خودارضایی رو ترک کن ، دیگه به سمت این گناه بزرگ نرو ، بگذار در آینده بگی : 

   من سال 96 هرگز خودارضایی نکردم ، حالا حساب کن این سال 96 بدون خودارضایی چه شود ...

   اگه تونستی ایام عید برو مشهد ، قم و یا یه امامزاده ...

   با اون مرقد مطهر یا هر امامزاده ای عهد و پیمان ببند و از روح اون بزرگواران کمک بخواه ، توسل کن ...

   قطعا اثر عجیبی میگذاره ...

   الان آرزوها یا حاجاتی داری ، با خدا معامله کن ، تو در سال 96 گناهت را ترک کن ، در عوض منتظر اجابت دعاهایت باش ...

   معامله با خدا معامله دو سر برد هست ، اصلا ضرر نمیکنی ، سال 96 رو باید به سالی تبدیل کنی که بهترین سال زندگی ات بشه ، سالی که هیچ وقت فراموشش نکنی ...

   برای رسیدن به این هدف ، باید تلاش کنی ، برای آینده ات بجنگی ، مبارزه کنی ، مطمئن باش خدا تلاش ها و ترک گناهت رو می بینه و بدون جواب نمیگذاره ...

   خدا متوجه میشه که تو میخای این گناه کبیره رو ترک کنی ، خدا متوجه میشه تو داری تلاش میکنی تا این گناهو ترک کنی ، آیا خدا نعوذ بالله این چیزا رو  متوجه نمیشه ؟؟!

   بعضی ها بی خیالند ! اما تو بی خیال نیستی و از اینکه این گناهو انجام میدی ، خجالت زده و ناراحتی ...

   این دو تا با هم فرق می کنند ، یک فرد بی خیال و یک فردی که از انجام گناه شرمنده هست ، خدا هیچ وقت به یک چشم به این دو نفر نگاه نمیکنه ...

   باید سال 96 ، سالی بشه پر از اتفاق های بزرگ برای تو ، سالی که بهترین سال زندگی ات بشه ...

   با ادامه خودارضایی ، سال 96 هم ، مثل همین سال نود و پنج میشه ، سالی که فقط افسوسش برات باقی می مونه 

   اینقدر با این خودارضایی به خودت آسیب نزن ، خودارضایی دنیا و آخرت تو رو خراب می کنه ...

   ما جوونیم و میتونیم خطاهای گذشته امون رو جبران کنیم ، میشه جبران کرد ، راه جبران خودارضایی های گذشته  ترک خودارضایی هست ، خدا خودش وعده  داده با ترک گناه ، گناه های گذشته ، همشون پاک میشه و تبدیل به حسنه ، خدا هیچ وقت دروغ نمیگه ...

   پس شروع می کنیم سال 96 رو ، بدون خودارضایی ، سالی که بقیه گناه هامون رو هم ، کم کم ترک می کنیم ، در هیچ روزی در این سال ، نباید لکه سیاه گناه خودارضایی ثبت بشه ، نباید ...

   پس بگو یا علی مدد و شروع کن و گذشته ات رو جبران کن ، جبران ...

   السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا علیه السلام


 341. با سلام به همه انشاللا همتون سال خوبی و پر از مهر و برکت و همچون سالی بی شهوت داشته باشید..انشالا هیچ کس در این سال جلق نزند انشالا به امید خدا. یا حسین
 342. سلام من یه کار کردم الان 6روزه پاکم ، اونم اینه اصلا به جلق یا هیچ چیز حشری کننده ای فکر نمیکنم
 343. سلام میخواستم بگم علاوه بر این روش ها میشه دست وپا رو بست تا به این عمل نره
  • پاسخ:

   عسل:
   دست و پای نفس رو بله..
  • پاسخ:

   عسل:
   تلاش کنید به خواستتون میرسید
   چشم ما هم دعاتون میکنیم
   یا حق
  • پاسخ:

   عسل:
   به امید ابدی شدنش
  • پاسخ:

   عسل:
   موفق میشید
   یا علی
 344. سلام من همین امیرم تب ولرز گرفتم منگم خیلی وضم بده بعضی دوستام میگن تو سه ماه تو ترک بودی بعد دوباره زدی پس فلن نمیتونی ترک کنی باید چند روز پشت سر هم بزنی بعد دوباره ترک رو شروع کنی به نظرتون راست میگن تو رو خدا جوابمو بدین
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   به هیچ عنوان! بعد از شکستن توبه فورا توبه کنید از نو و غسل و نماز توبه و از نو شروع کنید. اون حرف هایی هم که گفتید هیچ سندیتی نداره و خیلی بدتر میتونه بهتون آسیب زننده باشه
 345. سلام من همون امیر بد بختم ببخشید میخاستم ببینم من وقتی اون موقع تصمیم به ترک گرفته بودم از همون اولین روز هیچیم نمیشد ولی الان دوباره تصمیم گرفتم ترک کنم نفس تنگی و افسردگی گرفتم چی کار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر عزیز
   هیچ اشکالی نداره داش گلم
   برو به بخش توصیه های ویژه !!!! بریااااا برو اونجا و مطالبش رو حتماااا بخون! اونجا جواب و راهکار ماست برای شما
  • پاسخ:

   زینب سادات:  احسنت به اراده قویتون معلومه که ارزشش داره باعث میشه خدا و امام زمان پیش فرشته ها به شما افتخار کنن 
 346. سلام من ۱۶ سالمه هر باری که این عمل را انجام میدهم میرم حمام غسل میکنم و به خودم قول میدهم دیگر این کار رو نکنم ولی بعد از ۲روز یا ۱ هفته دوباره شیطون گولم میزنه دو باره این عمل رو انجام میدم لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش حسین همونطوری که تو روش ترک نوشته یروزایی هست که به قله معروفن ، تو این روزا برحسب عادت قدیم به ادم فشار میاد که این کار رو دوباره تکرار کنه که اینم دلیل علمی داره و در روش ترک کاملا توضیح داده شده ، که برای پایین اوردن این تعداد قله باید یکارایی مثل تعویض فکر ، تلاوت سوره لقمان همراه معنی ، و ادرار نوسانی و خوردن شربت ابلیمو رو انجام بدین ، و اینکه حتما روش ترک رو بخونید و عملی کنین...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : چرا نتونی امیرحسین جان ، برای توبه کردن همیشه راه بازه ، فقط در خصوصی تعداد روزتو اعلام کن تا ثبت بشه...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش دلایل انجام شکست رو یجا یادداشت کن که دوباره این اتفاق نیافته ، ضمنا این به تجربتون اضافه کرد ، ایندفعه تا ابد ادامه بدین ، تو خصوصی هم اعلام کنید لطفا...
 347. ای بابا من ۱۶سالمه داره از الان موهام میریزه دیگ خسته شدم خدایی من خیلی کم اینکارو انجام میدم مثلا ۲۰روز یه بار ولی خیلی آسیب میبینم بعدش ولی بعضی ها هر روز اینکارو میکنن هیچیشون نمیشه چیکار کنم من
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   ترک کنید به مرور عوارضش متوقف میشه هیچ آسیبات از قبل هم به مرور از بین میرن. مینوید با مراقبت کردن و رسیدگی به خودتون و تغذیه مناسب هم به روند بهبودی تسریع ببخشید
 348. سلام، ممنون از راهنمایی ، ولی من پسری 17ساله ام و اکثر وقت ها تنها ، توی اتاق و... هستم و بازم به ذهنم میاد که برم سراغش😩😩
  • پاسخ:

   رض:
   سلام
   خیلی خوشحالیم امیرعلی عزیز

 349. سلام ، من از مطالب سایت شما ممنونم ، ولی چندبار اقدام کردم که ترک کنم ولی بازم شکست خوردم ، میدونم این دفعه هم بخوام بازم نمیشه و بین نمازهام خیییییلی فاصله افتاده ، نمیدونم چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید😞😞😞
  • پاسخ:

   محمدرضا :باسلام خدمت شما 
   جمله زیر را به خاطر بسپار:
   پس از هر شکست پیروزی هست
   پس از هر سختی اسانی هست
   حتی اگه هزار بارم که شکست خورده باشی باز باید محکمتر از قبل شروع کنی این چه حرفیه که میگی نمیتونم!!!
   حتما میتونی و حتما میشه و شدنیه
   از خلوت دوری کن تا در عمل ترک کنی
   و ذهنت رو از افکار محرک خالی کن تا در ذهنت ترکش کنی حدالامکان از دوستان ناباب پرهیز کن
   فیلمای الکی و عکسها و گروه ها و....رو پاکشون کن تا از این اعتیاد جنسی رها بشی 
   در پناه حق

   رضا:
   سلام داش گلم
   لطفا به لینکی که در انتهای این جواب میذارم برو و اون روش رو بخون!!!!

 350. سلام من جق میزدم با خوندن مطالب بالا از همین امشب میخام ترک کنم. و خیلی دلم میخاد نماز بخونم ام دانش آموزم و صبح میرم مدرسه نمیتونم بخونم اگه میشه یه راه حل بگید کمکم کنید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش عزیزم
   خیلی خوشخوشحال شدم به سایتمون سر زدی و میخوای زندگیتو عوض کنی که همه بهت غبطه بخورن!
   خب اشکالی نداره که داش گلم! شما صبح پاشو نماز صبحت رو بخون قبل از رفتن به مدرسه! برو مدرسه ظهرم که برگشتی بیا نمازتو بخون! شبم که خودت خونه هستی برای نماز مغرب! این که دیگه کاری نداره داش عزیزم
   آها یه چیز مهم دیگه اینکه گفتی میخوای با روش بالا شروع کنی! اون روش خوبه هاااا ولی یه روش بهتر و کامل تر داریم که با اون شروع کنی موفقتیت تضمینی تره!
   خب این از قضیه نماز اوکی؟ حله ؟
   برای روش اصلی ترک هم روی نوشته زیر کلیک کن تا بری به اون بخش و روش اصلی رو بخونی:

 351. سلااام من از اون موقعی که این مطلب را خوندم ۲/۵است که پاکم ایشالله تا آخر عمر آهن کار زشتو میزارم کنار

  دعا کنید لطفا
  • پاسخ:

   محمدرضا:باسلام خدمت شما بزرگوارا.
   احسنت به شما
   شما باید از  تمام عوامل تحریک کننده دوری  کنی تا موفق باشی 
   اینو مد نظر داشته باش که پس از ترک باید به شدت از خلوت دوری کنی 
   رفیق ناباب رو بزار کنار وقتی فکرش  به سرت میزنه سریع برو تو جمع و تنها نباش
   انشالله سال جدید حتما پاک خواهی بود و تا ابد این گناه را ترک خواهی کرد همینو بدون با   ترک خودارضایی حسابی روزهای شادی در انتظارته پس مراقب باش عزیز
   برات دعا میکنم
   یا علی

 352. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  *** ****** ****** ** ***** **** *** ** **** * ***************** ****** * ***** *** **** ****** ** ***** ** ***** ***********
 353. سلام دوستان من تازگی ها دفتر چه ای که مشاو مدرسمون به همون داده بود رو پیدا کردم راهنمای های است برای من و شما و همچنین مطال مفیدی است که اگر پدر و مادرتان بخوانند باعث خیلی خیلی چیز های مفید می شود (برای پسران و دختران)
  ایدی تلگرام اگه خواستین بگیرینش بیاید من بهتون می دم @kingsaeb81
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام ممنون از شما 
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام خداروصدهزار شکر احسنت همینجوری محکم قوی بزن جلو درود برررشما 

   یااااحق 
 354. یه حرف تختی پهلوان کشتی هست گفته:
  (هر شکستی مقدمه ای برای پیروزی است)
  باور کن باور کن دستتو قطع کنی هر جور باشه باز می کنی خودکشی کنی گناهش بیشتر می شه .
  هیچ چیزی غیر ممکن نیست فقط توکل به خدا مشورت با دیگران
  • پاسخ:

   صبا
   عاااالی مررررسی
   من واقعا به این جمله اعتقاد دارم
 355. تنها روش ها
  1-توکل به خدا تبارک و تعالی
  2-صحبت کردن با پدر و مادر بدون هیچ تعارفی بنده باوجود 15 سال این کارو کردم(اصلا نگید سوسول چون اینکار سوسول بازی نیست )
  3- در هنگاهم رفتن به حمام مایو(شورت)بپوشید
  4-در صورت تنها بود سریع یعنی واقعا می گم سریع لباس تنتون کنین و بیرون برید
  5-همیشه همیشه بگید من می تونم من ساخته دست خدام توانای هام از این بیشتره
  6-نماز بخونید ،و هر روز یک صفحه قران کریم بخونین
  7-هر بار به فکر این کار افتادین زود زود گوشی یا کتابتونو بیارید و یا 21 بار سوره حمد را شمرده شمرده بخونید و خودتونو با چیز های دیگه مشغول کنین
  و هزاران راه دیگه
  زور سپاس
  • پاسخ:

   صبا
   ممنون از شما
   راهکار های کاربردی خیلی خوبی بود
   واقعا ممنوننننم
 356. سلام .فک کنم 40یا 50بار باشه که خواستم ترک کنم نشده.من الان 18 سالمه .دیگه نمیدونم چه کنم.البته یکی از رفیقام گفت ترک تضمینی خ.ا قطع دست است.البته فکر که میکنم میبینم درست گفت.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش محمد
   این حرفا چیه؟!!!!
   روش ترک ما رو خوندی؟ روش اصلی رو میگماااا؟
   قطع دست چیه مرد بزرگ؟ این همه ادم پاک شدن تو هم میشی! 50 بار ؟؟!! ما 100000000000000 بار تلاش کردیمااااا بلاخره روش پیدا کردیم و با روش توی چنیدن بار شکست بلاخره موفق شدیم! الان روش کامل کامله مثهع اون وقتای ما نیست که! برو بخون ترک کن پسر مشکل هرچی هست حل میشه
 357. سلام من یک ماه ترک میکنم ولی دوباره اون کار زشتو انجام میدم واسن دعا کنید تا بتونم این عمل اشغللو ترککنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش گل
   برو بخش توصیه های ویژهر و حتمااااااااا هر چی توش گذاشتیم بخون! به درد همین مشکلت میخوره!
 358. من همین الان خود ارضایی کردم :-( تازه با سایتتون آشنا شدم از فردا ببینم چی میشه خبرشو میدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   آرش جان فردا چیه پسر؟!؟! برو همین الان لینک زیر رو با دقت بخون روش ترک اصلی هست:

  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام خوبین احسنت به شما کم کم دارین. به چهل روز. نزدیک میشید باید شیطان شکست بدینا امیدوارم پاکی تون ابدی باشه منتظر چهل تایی شدنتون هستیم. یاعلی
  • پاسخ:

   نازنین:
   خب البته شاید مشکل از جایه دیگه هم باشه ولی بدون خودارضایی باعث گودی کمر میشه و به مرور زمان خب کمر دردمیاره حالا شما ترک کن آقا امیر کم کم عوارضش رفع میشه.موفق باشی
 359. س.ببخشید من همون پسر ۱۶ساله هستم.خدا رو شکر ۵ روزه پاکم.ولی از دیروز کمر من خیلی درد گرفته و هنوز هم درد میکنه.لطفا کمک کنید چیکار کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام ماهم خداروشاکریم آقا امیر که روزایه پاکیت به 5 رسیده و مشکلت رو درک میکنیم چون من خودم الان چندروزه کمر درد دارم یکم تحمل و استراحت کنی خوب میشی تا جایی هم که میتونی گرم نگه دار خودتو
  • پاسخ:

   عسل:
   الهییی شکرررررررر
 360. دوستان ایشالا از امروزاینکار نمیکنم فقط یه چیزی من موهامم ریزش پیدا کرده ولی خیلی دیر اینکارو انجام میدم اگ ترک کنم درست میشه؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب خوشحالیم که اینجایی و تصمیمت رو گرفتی در مورد عوارض میتونم بهت بگم با مرور زمان بهتر میشی ولی اگه ممکنه یه سری به متخصص پوست و مو بزن و علت ریزش موهات رو پیدا کن شاید بخاطر این موضوع نباشه ولی اگه بخاطر این قضیه است با مرور زمان کم کم خوب میشی
 361. سلام
  ببخشید من ی پسر ۱۶ساله هستم که روزی یک بار خود ارضایی میکنم.ولی با خودم میگم ترک میکنم.ولی دوباره روز بعد همون کار رو میکنم.لطفا برای من دعا کنید بتونم ترک کنم.مطالب سایتتون عالیه
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ان شاءالله همه چی درست میشه
   شما فقط پست ثابت مارو بخون و ادامه بده
   مو به مو اجرا کنیا

 362. سلام امروز روز هفدهم پاکیم هست ولی همین یک ساعت پیش تو خواب ارضا شدم دوباره بنظرتون مشکلی نیست نباید از اول شروع کنم ؟؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   سلااااام
   نه اصلا نیاز نیس از اول شروع کنید
   شما محتلم شدین
   و این نشونه سلامتی شماست
   فقط غسل جناب کنید و ادامه بدید
   موفق باشید
 363. سلام بنظر من تنها راهش ازدواجه من خودم 6ماه ازدواج کردم خوده من کسی بودم ک روزی شاید 4دفه اینکارو میکردم ولی الان کل حسم فروکش کرده
  • پاسخ:

   نازنین:
   بله نظر شما درسته ولی خب این روزا موقعیت ازدواج برای همه ممکن نیست ولی امیدواریم خدا اسباب ازدواجو واسه همه جوونا فراهم کنه
 364. سلام من تازه امشب وارد این سایت شدم
  می خوام شروع کنم برای ترک
  2 روزه پاک هستم
  اگه می شه با من حرف بزنین
  ممنون
  • پاسخ:

   مهدی2 
   سلام خیلی خوش اومدین اول از همه برید و روش ترک رو کاملا مطالعه کنید و موب موش انجام بدید انشاالله موفق میشید
   روش ترک لینکش توی همین صفحه آخرش هستا!! قبل از شروع کامنتا گفتیم که روی اون نوشته کلیک کنید
 365. لطفا کمکم کنید حتی خیلی از این روش ها رو رفتم اما بعد از این که ارضا میشم پشیمان میشوم و خودمو میزنم الان ۴ ماه است این کار ومیکنم حتی
  نماز شب هم میخوانم اما فایده ای نداره و بیشترین باری که این کارو انجام دادم
  5 بار بوده امروز 2 بار بوده من نماز خون و مومن هستم از همه کار هایم راضی ام اینکار نه اما به امام زمان دیگه اینکارو نمیکنم دعایم کنید.
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام آقا مهدی
   مطمئن باش و تضمینی میگم این روش فرق میکنه! شما پا تو مسیر بذار و جدی باش، مطمئنا پیروز خواهی شد
   یا علی
 366. دیگ از امروز قول میدم اینکارو نکنم فقط یه چیزی وقتی مثلا ۲۷روز میگذره وقتی ادرار میکنم منی از بدنم خارج میشه بعدشم شدید پشت بیضع هام درد میگیره دلیلش چیه؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مطمئنی منی خارج میشه؟ همیشه سر همین 27 روز؟ منظورت اینه هر وقت خودتو زیاد تحریک کنی و بعد بری دستشویی و ادرار کنی مایع ازت خارج میشه؟ ایا منی هست یا فقط  یه آب چسبناک بدون رنگ و بو هست؟
 367. روز 15 ترک هورااااااااااااااااااااااااااااا فقط خدا کنه دیگه تو خواب ارضا نشم
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   اگه قبل خواب وضو بگیرین و حدالامکان دعا بخونین یا حتی صلوات بفرستین خیلی میتونه هتون در دراز مدت مخصوصا کمک کنه
   دلتون خدایی
   یا علی
 368. من نمیدونم جیکار کنم نمیتونم ترک کنم ولی دیر به دیر انجام میدم ۴هفته ترک میکنم بعدش انجام میدم بعدشم موهام میریزه چیکار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   به لینک زیر برو و روش تکر تضمینی رو مو به مو انجام بده تا ترک کنی! یه عالمه ادم با این روش ترک کردن:

 369. سلام ببخشید من یه سوالی داشتم این که بنده تونسم بلاخره ترک کنم ولی سوالم اینه که من به علت خود ارضایی مدت زیادی بود که خیلی چیز هارو یادم میرفت میخواستم ببینم که ایا حافظم مثل قبل میشه؟؟
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   خ.ا تاثیر زیادی روی حافظه میذاره؛ مسلما بعد از ترک حافظه بهتری هم خواهید داشت. کلا عرض کنم خدمتتون که عوارض یا کلا از بین میرن یا خیلی خفیف میشن ولی طول زمان خوب شدن بستگی به بدن هر فرد داره
   موفق باشید
   یا حق
 370. سلام تورو خدا سریع ج بدین میگم امروز روز سیزدهمم بود ک همین نیم ساعت پیش تو خواب دستم خورد ب التم ارضا شدم تو خواب ب نظرتون باید دوباره شروع کنم سریع ج بده
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   اگر غیر ارادی بوده خیر نیازی نیست از اول شروع کنید
 371. سلام خسته نباشید من چند وقته ترک کردم ولی از چهار روز پیش به اوج شهوت رسیدم و الان سه روزه که خیلی به من فشار میاد خیلی دارم خودمو کنترل میکنم و بعضی شبا از من منی خارج میشه چی کار کنم
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام.سلامت باشید
   سعی کن سرت رو شلوغ کنی و خوراکی های محرک نخوری..ذکر و دعا هم کمک کننده اس و سعی کن حتما شب ها قبل از خواب وضو بگیری و دعا بخونی
 372. باسلام خسته نباشید
  من میخوام اون قبلا خیلی شهوت و جغ زیاد زدم میخوام ترک کنم خدایا منو کمکم کنید توبه گفتم بازهم خوب نشدم ناراحتم فکرم بد استرس میکنم اعصابم خورد منو کمکم کنیددد
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام رسول عزیز
   شما روش ترک رو کامل مطالعه نکرده اید ظاهرا!
   به لینک زیر برید:

  • پاسخ: