10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۵۴۰)

 1. از امروز سوم خرداد ساعت هشت نیم صبح میخوام پاک بشم خدایا کمکم کن
 2. غلط کردم خدا جون😔توکه میدونی من بجز تو کسیو ندارم😢ببین دارم جلو همه میگم غلط کردم...بازم شروع میکنم،بام قهر نکن تورو خداااا😭
 3. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من که دبیرستانم و یه هشت سالی هست دارم میزنم اونم روزی سه چهاربار ولی خوب الان که فکر میکنم میبینم دیگه معتاد شدم ..منم ادمیم که میگم هرکاری دلم خواست میتونم بکنم ولی معتاد نباس شم .الان دیگ تصمیم گرفتم کمش کنم ولی به هر حال هفته ای یا ماهی میخوام بزنم و خیلیم پیش میرم ولی اعصابم که خورده یا امتحان گند میزنم میشینم نصف روزو میزنم تا عصبانیتمو سر بفیه خالی نکنم یوقت ...ولی خو خلاصه سخته مثله ده سال پیش نیس که اینترنت کارتی باشه یه لحظه میری تلگرام فیلتر روشنه میزنی **** ***** نمیشه دیگ
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   اشکال نداره 
   هرچقدر برای ترک این عمل زودار تلاش کنید خیییییلی عالیه 
   شما حتما میتونید 
   خودتونو باور کنید 
   با خودتون تصمیم بگیرید 
   یا باید موفق بشین یا باید یک عمر حسرت بخورین که چرا برای موفقیت تلاش نکردین
   میتونم بگم عمده مشکلاتی که شما ذکر کردین با ترک این عمل بهبود پیدا میکنه 
   پس یه عزم قوی و یه یاعلی بگید و از همین الان شروع کنید
   هرروز منتظر اعلام پاکیتووون هستم 
   موفق باشی دوست من
 4. چون همین جندق پیش وسطش تموم کردم حس دست داد ولی اسپری وجود نداشت الان دو سه روز این اتفاق می افتد لطفا خبر بدین من تنبیهات شروع کردم ولی نمیدونم که جلق یانه
 5. سلام خوب هستین من سنم متاسفانه پایینه و دو ماه پاک بودم فقط می خواستم بدونم تا وقتی که اسپرم خارج نشه باز هم جلق محسوب میشه
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام به شما💛

   تا وقتی مایع منی ازتون خارج نشه عملا خودارضایی انجام نشده.
   اما همینکه خودتونو تحریک میکنید گناهه.
   نذارید به این نقطه برسید.
   که تا دم ارضا شدن برید اما ارضا نشید.
   مراقب دلتون و چشماتون باشید💛
 6. سلام ب مدیر سایت و دوستان😔
  گناه😭🙈خاک تو سر من....خاک تو سر من....واقعا برای خودم متاسفم...بعد این همه روز پاکی خودمو پیش خدا خراب کردم😔
  خوش بحال بنده های خوب خدا ک شبا رو برا نماز شب میگذرونن نه مثل ما گناه...کاش اونا ما جوونهارو هم دعا بکنن😔
  مدیرعزیز ازت کمک میخوام🙏من خیلی از بخشش خدا نا امید میشم میدونم از طرف شیطانه ولی دست خودم نیس نا امید شدم😔دیگ انرژی مو برای شروع دوباره از دست دادم😔
  ببخشید ناراحتتون کردم
  هم کمکم کنید هم دعا
  ممنون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش عزیزم 
   نبینم ناراحت باشیناااااا
   هرشکست باید برامون به منزله پلی باشه به سمت پیروزی 
   شکست هیچ اشکال نداره اگه ازش عبرت بگیریمو دنبال راه حلی باشیم تا به موفقیت برسیم
   هیچوقت از بخشش خدا ناامید نشو 
   چون در همه حال هوای ما بندهاشو داره 
   عوضش با قدرت یه یاعلی بگو پاشو ثابت کن که چه بنده خوب و قدرتمندی داره 
   از همین الان شروع کن 
   به تواناییهات اطمینان دارم که حتما موفق میشی
   چون لیاقتت پاکی و بهتریناست
   هرروز منتظرتم که اعلام پاکی کنی و خوشحالمون کنی و بهت افتخار کنیم دوست موفق و باانگیزه ای مث داداش علیرضا داریم
   برای موفقیتت همگی دعا و هستیم 
   التماس دعا 
   یاعلی
 7. سلام
  ممنون بابت مطلب مفیدتون
  من روز سوممه که داره تموم میشه خداروشکر
  خواستم بگم خیلی وقتا تو خونه تنهام و انچنان دوستی هم ندارم که بخوام برم بیرون همین امروز دوباره نزدیک بود گناه کنم تا اینکه خانواده اومدن خونه و نجات پیدا کردم
  لطفا یه راه حلی بهم بگید فک نمیکنم زیاد دووم بیارم
  • پاسخ:

   امین:

   سلام داداش کلم 
   خوبین؟
   هیچوقت فکر شکست نباشین 
   شما محکومین به موفقیت 
   چون خدا هواتونو داره 
   دوست من سعی کن برای هرساعت از زندگیت برنامه داشته باشی و ورزش منتظم رو تو برنامه روزانت قرار بده 
   حتما حتما موفق میشی 
   پاکیتوووون ابدی 
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   میتونم کمکتون کنم؟
   امر بفرمایید در خدمتم 
 8. هیچوقت از بخشش خدا ناامید نشین یه جمله هست که میگه یا کریم الصفح یعنی یه جوری میبخشه که انگار نه انگار کار بدی کردی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونم از نظر خوبتون 
   موفق باشین
 9. سلام
  به محمد
  محمد کاش میرفتی داخل قسمت کمک قسمتی که حرم نشون میده واقعا تاثیر گذاره
 10. سلام
  به دو دهه پاکی رسیدم و خیلی خوشحالم انشاءالله خدا و حضرت حجت کمک کنه که این پاکی ابدی باشه
  راستی قسمت درخواست کمک حرم زو که نشون میده خیلی عالیه 😍😍
  • پاسخ:

   امین:

   سلام داداش مجید عزیز
   خوبین؟
   رسیدن به نیمه چله رو بهتون تبریک میگم 
   با قدرت پیش بسوی موفقیت و کسب لبخند شیرین الهی 
   پاکیتوووون ابدی
 11. سلام ببخشید که نا امیدتون کردم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و دوباره این کارو کردم خدایا منو ببخش. این بار توبمو جدی تر کردم ان شالله خدا منو ببخشه شما هم برام دعا کنید این بار دیگه کاملا توبمو جدی میکنم ولی نیاز به دعای شما دارم چون شمایی که این سایت رو گذاشتید یعنی آدم بسیار خوبی هستید یعنی خدا دوستون داره پس برام دعا کنید.
  ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش محمد عزیز 
   خوبین؟
   اشکال نداره 
   از شکست عبرت بگیرین برای یه پیروزی ارزشمند و بزرگ 
   مطمئنم که موفق میشی 
   شک نکن 
   چشم 
   همه ما هم محتاجیم به دعا 
   دست حق به همراهتون
 12. سلام به خدا نمیدونم چیکار کنم تا حالا پاک بودم و هنوز هم هستم فقط بگید چیکار کنم شهوتم کم شه اگر این کم نشه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم آخرش کار دست خودم میدم. من همه ی فیلم ها رو پاک کردم فیلتر شکن هم پاک کردم خودم رو از بیکاری هم در اوردم ولی شهوتم رفته و خیلی وسوسه میشم لطفا بگید چیکار کنم.
  ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش گلم 
   افرین بشماااا 
   اما یادتون باشه هیچوقت به فکر شکست خوردن هم نباشینو به خودتون تلقین نکنید 
   چون شما حتما موفق خواهید شد 
   سعی کنید از غذاهای محرک کمتر مصرف کنید و ورزش استقامتی که سبب تحلیل انرژی رازانتون میشه بپردازین
   براتون ارزوی موفقیت میکنم 
   شما حتما موفق میشین 
   پاکیتووووووووون ابدی
 13. موفقیت با قدم های کوچیک شروع میشود

  من اولش ۴ روز دوام اوردم بعدش ۷ روز امروز روز هفتم بود که دیگه نتونستم دوام بیارم ولی هیچ اشکالی نداره چون ناراحتی و اعصاب خوردی هیچ چیزیو درست نمیکنه به خاطر همین دوباره با قدرت پا میشم و از اول شروع میکنم. از بخشندگی خدا هم ناامید نمیشم خدا گفته من کریمم، کریم یعنی کسی که نمیتونه نبخشه پس مطمئنم خدا میبخشه اینبار با قدرت بیشتر شروع میکنم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست موفقمون
   خوبین؟
   افرین به اراده شما 
   همین که ذهن و فکرتون به سمت پاکی میل داره مطمئنم که حتما موفق میشین
   کمی بیشتر حواستون باشه و از محرکات دوری کنید 
   و همچنین اینده روشن برای خودتون در نظر بگیرید و برای رسیدن بهش تلاش کنید 
   خدا هر لحظه منتظر برگشت بندشه
   براتون بهترین هارو ارزو دارم 
   موفق باشی دوست من
   پاکیتون ابدی 
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷
   سلام به شما.
   شما ترک رو شروع کنید 
   عمل خودارضایی باعث ریزش مو میشه.
   همچتین استرس و اضطراب.
   شما باشروع این دوره پاکی حتما عوارض ش هم میتونید ازبین ببرید.
 14. سلام من ی سوال داشتم؟کسی ک بره کربلا دیگ نمیتونه بره کشورهای دیگ خارجی؟
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷

   سلام .
   چرامیتونه بره.
 15. سلام
  من امروز دیگه دست رو قرآن گذاشتم واسه ترک ولی فشار روانی روم خیلی زیاده مثلا یکی از درسامو تجدید شدم و تابستونم دیگه خراب شده . من برنامم این بود که تابستون برم با دوستام بگردم وا ز این چیزا دور باشم ولی الان دیگه گیر کردم تو خونه و خیلی ناراحتم هم واسه درس و از جمله این مریضی دیگه واقعا خشته شدم.
  میخواستم بدونم اگه میشه هر روز ساعت 12 که یک روز کامل ترکم میشرو اگه اشکالی نداره اینجا اعلام کنم.
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام
   یادت نره برای موفقیت باید همه ی روش هارو مو به مو انجام بدی نه اینکه برای خودت گلچین کنی!
   با این روش خیلیاااا که حتی سابقه ی خ.ا چندین ساله داشتن تونستند ترک کنند و به پاکی ابدی برسند، پس مطمئنا توام میتونی !💪


   از محرک ها دوری کن!
   عکس ❌
   فیلم ❌
   کانال ❌
   و هر عامل دیگه ای که میتونه تورو از خدا دور کنه و به سمت تباهی ببره باید نابود بشن!
   اصلا مرگ بر عکس و فیلم مستهجن !👊

   فکرتو کنترل کن! فکر یکی از مهم ترین عوامله!
   اون اولش که یه فکر بد میاد توی ذهنت، دست خودته که همون اول کنترلش کنی و اون فکرو از خودت دور کنی، یا اینکه انقدر پرو بالش بدی که تبدیل شه به یه هیولای افسار بریده!
   پس همون اول کنترلش کن!
   تا یه فکر بد اومد تو ذهنت از جات بلند شو روبه قبله به امام زمان(عج) سلام بده!
   سریع ۳ بار سوره ی ناس رو بخون! معجزه میکنه
   از تنهایی دوری کن! 
   سریع برو توی جمع..

   مطمئنم که میتونی ! فقط کافیه بخوای!
   موفقیت تکرار لجوجانه ی کارهای سادست!
   پس یاعلی (ع) بگو و با شیطان بجنگ!


   آره حتما، اما در بخش "اعلام پاکی بانوان" :)
   منتظرت هستمااا!
   پاکیت ابدی ان شالله
 16. سلام خسته نباشید
  امروز روز اول پاکی ام .من خودم تصمیم گرفتم میخام تلاش کنم قبلا هزاربار توبه گفتم بازم شکستم خورد حالا مهم نیست خدایا منو ببخش چون خدا ناراحت میشه منم افسوس شدیدم دیگه اینکارو نمیکنم دیروز باشگاه رفتم الان یه کمی بدنم ضعیفه کمکم کنید لطفا ممنون میشم
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:
   سلام به شما 
   زنده باشید🌹
   خداروشکر که توبه کردید.
   خداروشکککر که ناامید نیستید .
   خدا شمارو میبخشه💚
   باشگاه و ورزش عالیه انرژی هاتونو با ورزش تخلیه کنید تا بهتون فشار نیاد.
   موفق و موید باشید✔
 17. سلام
  روز ۱۰ ام هست که پاکم
  اما دیگه نمیتونم
  اصلا نمیشه جلوش رو گرفت.
  کمک کنید
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   اول یه تبریک برای این تعداد پاکی 
   عه عه نبینم که کم آورده باشیداااا
   ورزش و ذکر لا اله الا الله رو بهتون توصیه میکنم
   به حال خوبتون تو این 10 روز فکر کنید
   حیف نیست ؟؟
 18. سلام
  با تشکر از سایت عالی تون...روز هفتم پاکی...دعاکنید ب همین 7روز ختم نشه....یاعلی
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   متشکر از شما بابت این تصمیم زیباتون 
   خیلی هم بهتون تبریک میگم بابت این 7 روز طلایی
   پاکیتون ابدی دوست خوبم
 19. سلام خوب هستید یه سوال داشتم میشه راهنماییم کنید ‌ما وقتی که خود ارضایی رو ترک کردیم باید با عوارضش چیکار کنیم مثلا سیاهی دور چشم ایا میشه کاری کرد سیاهی دور چشم از بین بره لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام 
   یه عدد سیب زمینی رو به صورت ورقه های نازک برش بده و بزار رو چشات.
   شبی یبار اینکارو بکن.
   اگه صبر داشته باشی کم کم این عوارض ازبین میره 
   اما راه بالا زودتر ب هدفت میرسونه.
 20. سلام روز هفتمه پاکیم هستش با تشکر از سایت عالیتون خیلی بهم کمک کرد واسم دعا کنید با تشکر
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام به شما
   هزار ماشاالله 
   سه روز دیگه دهه اول پاکیتون رو پشت سر میذارید.
   این عالیه 
   مراقب وسوسه های شیطون باشید.
   نکات رو هم رعایت کنید💚💚💚💚
 21. سلام من بیست و هفت روز بود ترک کرده بودم اما دوباره این کارو کردم میخوام دوباره شروع به تر ک کنم الانم خیلی ناراحتم چون ده روز دیگه کنکور دارم و امسال خیلی زحمت کشیدم میترسم حافظم ضعیف شده باشه با این یه بار خواهش میکنم بگین که ضعیف نشده میخوام یه با دیکه مصمم تر باشم و ترکش کنم . بگین که تاثیری روم نذاشته و حافظم همونجوری خوب مونده 😥😢
  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام دوست خوبم 
   ان شا الله ک طوری نشده.
   استغفار کنید و به راهتون ادامه بدین 
   نا امید نباشید حتما موفق میشین .
 22. تلاش کردن بی فتیدست من بعد هزاران بار نتونستم همه چی برا من تموم شدس
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،صحبت شمادرصورتی درست ازاب درمیاد که درجهت نادرست تلاش کنیم،،،دیدیدبعضی هادارن براکنکور درس میخونن اماروش درس خواندن رانمیداننددرنتیجه باوجودتمام ساعات بالای مطالعه نتیجه دلخواه رانمیگیرن،،،
   تلاش های بعضی افراددرمسیر پاکی هم همچین حالتی داره،،،تلاش میکند امابدون راه درست،،،شماابتواباید بدونید داریدازچی ضربه میخورید،تازمانی که پاسخ این سوال روندونید تلاش هاتون بی فایده میشه،مثل کسی میمونید که چشماشومیبندن واونووارداتاق تاریک میکنن وبهش شلاق میزنن،خب این بنده خدانمیدونه الان ازکدوم جهت میخوادبهش ضربه بزنن تامثلاجاخالی بده یاحرکتی کنه!:)شماهم ابتداباخودتون روراست باشید وبدونید باخودتون چندچند هستید،،،،بعدازاین عوامل لغزشتون روشناختید،براشون راهکاربنویسید،یعنی بخودتون بگید من برای فلان عاملی که منوتحریک میکنه باید چیکارکنم؟وبراش جایگزین پیداکنید،اینکارباعث میشه هروقت درموقعیت ان محرک قرارگرفتید بدونید ازقبل براش جایگزین قراردادید،وازاونااستفاده کنید.حتمادردوره پاکی هرروز تویه دفتریادداشت کنید وباخداتعهد ببندید که امروز رافقط برای امروز پاک هستم ونه پاکی دیروزم برایم مهم است ونه پاکی فردایم،وروزانه ازخودمراقبه کنید، هروقت انگیزتون کم شدازبخش مصاحبه باافرادترک کرده یه مصاحبه بخونید تاانگیزه بگیرید،عادات منفی که دردوران قبل انجام میدادید راتغییربدید،وکلاهرتغییری میدونید لازمه انجام بدید.
   درپناه خداباشید
   براتون دعامیکنم که پاکیتون ابدی باشه🙏🌻

  • پاسخ:

   مهدیه بانو📷:

   سلام دوست خوبم😊

   روز دوم پاکی تون مبارک🎊🎉🎊🎉🎊

   با لین قدرت و انرژی پیش برید حتما ابدی میشید.💚

   پیش به سوی پاکی ابدی💪💪💪
 23. سلام
  باتشکر از سایت عالی تون...روز پنجم پاکی....دعا کنید بازم موفق باشم...یا علی
  • پاسخ:

   سلام اقا علیرضا

   روز پنجم پاکی تون گواااارااااای وجوووود🎉🎊🎉

   محتاجیم به دعا💚

   خدایا به اقا علیرضا قدرت و اراده بده تا پاکی شون ابدی بشه
   الهی امین🌹🌹
  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :

   سلام داش مهدی
   دمت گررررررررررررم پسر عالی هستی

   داداشی روش اصلی ترک رو خوندی؟ اگر نخوندی برو لینک زیر :   راستی برای اعلام پاکی توی منوی بالای سایت وارد بخش اعلام پاکی بشو اونجا مخصوص اینکاره(:
   موفق باشی
 24. سلام لطفا راهنماییم کنید
  من پسری 15 ساله هستم که تقریبا 3 الی 4 ساله که تو دام این عمل زشت و ناپسند افتادم ولی اوایل خیلی جدی نبود ولی از سن 13 الی 14 سالگی جدی شده و اصلا نمیتونم ترک کنم حتی شده روزی 4 بار
  و یه مدت هر روز روزی 3 بار این عمل رو انجام میدادم ولی بعد تصمیم گرفتم ترک کنم و شده بود که حتی به 10 روز و 15 روز هم رسیده بود اما بعدش....
  همچنین چون من اکثر اوقات در خونه تنهام و فیلتر شکن هم که هست و....
  خلاصه الان درگیر هستم همش میخوام ترک کنم اما روزی 1 بار لاقل این عمل رو انجام میدم
  لطفا یه راه خیلی خوب برای ترکش بگید واقعا خیلی سخته
  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :
   سلام داش مصطفی نازنین
   خوبی مرد خوش قلب؟ اقا من یه روش بهت میگم تا حالا یه عالمه دختر و پسر از سن 13 سال بگیر تا 45 سال باهاش ترک کردن همه هم خییییییییییلی سابقه خودارضاییشون از تو بیشتر بوده ! بریم سر وقت روش؟
   روی لینک زیر کلیک کنید

  • پاسخ:

   رضا(موسس و خادم سایت) :

   سلام دوست عزیز من

   برو به لینک های زیر حتمااااااااااااا بخون »  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش علی خوبی؟

   برو لینک زیر :

 25. با سلام خدمت همه ۴۰ روز است که پاک هستم شاید برای همه عجیب باشه ولی من تا حالا هیچ نگاهی به توضیح های این سایت ننداختم😂 ولی من اعتماد به نفس و تصمیم قطعی برای ترک دارم من هم مثل شما خیلی بار ها شکست خوردم ولی تسلیم نشید و با توکل به خدا انشا الله همتون پاک شید فقط خودتان بخواهید همه چیز شدنی هست یا حق❤
  • پاسخ:

   رضا (موسس و خادم سایت) :

   سلام داش مهدی
   ما میخواییم پاک باشید همین(: خوشحالیم بابت پاکیتون
   موفق باشید
   یا علی
 26. سلام
  ۴روز پاکم
  ورزش خیلی تاثیر داره چون میخوای بدنتو قوی کنی و میدونی با خ.ا بدنت ضعیف میشه برا همین گناه نمیکنی
  پاکیتون جاودانه
  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   رضا(خادم موسس سایت) :
   سلام اقا مهدی گل و بزرگوار
   دمت گرم که 4 روزه مثل یه شیر مرد واقعی سر قول و قرارت موندی و داری زندگیت رو نجات میدی که قشنگ و سالم بشه و به خودت افتخار کنی!
   ان شالله چشم رو هم بذاری این سبک از زندگی شده عادت جایگذین اون عادت اشتباه قبلی(:
   این یعنی پیروزی و اتمام غم و غصه ها
   اتماس دعا
   یا علی
 27. س ۹ روزه پاکی امروز بازشهوتی شدم خدارحم کرد نزدم خودنوکنترل کردم خیلی بهم فشاراومد
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش رضا
   خوبی؟
   چرا اینجا پیام میذاری عزیز دل برادر؟ بهتره از منوی بالای سایت بری بخش اعلام پاکی اونجا هر روز اعلام پاکی کنی و اینکه برای این فشارها هم در بخش درخواست کمک برو کلی چیزای خوب و دوست و مدیرای عالی اونجان که هر لحظه بهت کمک کنن(:
   موفق باشی
   یا علی
 28. یه دختره گناهکار

  سلااااااام به دوستان عزیز و مدیران گل.
  روز هشتم پاکی😉💪
  وااااقعا ممنوووووونم از این سایت عاااالی مطمئنا مدیران این سایت با راه اندازی این سایت و مطالب خوب و موثر و همچنین تشویق ب پاکی دیگران خیلی عزیزند پیش خدا😊انشالله هرچه از خدا میخوایین بهتون بده🙇🏻‍♀️💓من ی سال بود ک دچار این گناه شده بودم و هر وقت تصمیم ب ترک میگرفتم بیشتر از سه روز دوام نداشت و بعدش دوباره دچار ب گناه میشدم.ولی این سری ک توبه کردم و با مطالب و روش های موثر این سایت آشنا شدم دیگه روز های پاکیم خیلی شیرین تر شده و داره روز ب روز ب روزای پاکیم افزوده میشه😍
  ب امید اون روز ک همه پاکیشون ابدی شه و منم چهل روزی پاکیمو اعلام کنم و پاکیم ابدی شه(ان شاالله)
  شب و روزتون پاااااک👌😊🌹
  • پاسخ:

   یاس

   سلام بر شما دختر خوب و مهربون
   عالیههههههه ۸ روز پاکی ینی خوشبختی

   ممنونم که ب مدیران سایت لطف داری ولی بدون همه بندگان یکسان هستند در پیشگاه خدواند و هیچ یک را بر دیگری برتری نیست مگر در تقوا

   پس اینو بدونید ک شما هم برای خداوند مهربون عزیزید.

   راستی ممنون میشم من بعد در بخش اعلام پاکی بانوان اعلام پاکی کنید

   موفق باشید


   حال دلتون خدایی
 29. سلام خسته نباشید
  بازم ۲۱ روز شکستم خورد مجبورم زدم خیلی شهوت پره حالا چکارکنم ای خددددا بخدا افسوس شدم هزاربار توبه گفتم بازم شکستم خورد بخدا همیشه غصه میخورم خواهش میکنم کمکم کنید
  • پاسخ:

   یاس
   سلام
   اول اینکه زمانی ک شکست میخورید لازم نیست اعتراف کنید
   دوم اینکه وقتی توبه کردید و تو مسیر ماکی قدم گذاشتین از خدا بخواین که همیشه درکنارتون باشه و هیچوقت تنهاتون نزاره
   شما هم با اراده ای پولادین روز های پاکیتونو طی کنید.
   از الانم دیگه غصه نخورید
   شکست به این معنیه ک وقتی زمین خوردی دیگه نتونی بلند شی ولی شما هنوز فرصت دارید توبه کنید
   پس شکرگزار باشید و از اول دوباره همه چیو بسازید ولی این بار قوی تر

   موفق باشید.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   افرین به ارادتون 
   میخوام که اینبار با قدرت به همه ثابت کنید که چقدر توانمند هستین 
   مطمئنم که موفق میشین
   حتما حتما موفق میشین 
   شک ندارم 
   هرروز منتظر اعلام پاکی و پیروزیت هستم 
   التماس دعا
   پاکیت ابدییییییی

   یاس
   سلام خیلی براتون خوشحالم که دوباره برگشتین به سمت پاکی
   امیدوارم که هیچگاه الوده ب این گناه نشین
   فقط من ی موردی رو خواستم متذکر بشم
   لطفا در بخش اعلام پاکی ...اعلام پاکی کنید
   :)
   ممنون که رعایت میکنید.
   یاعلی
 30. زندگی مجدد

  سلام من دقیقا پنجاه و پنج دقیقه دیگر وارد روز دوازدهم ترک این گناه میشم.خداراشکر از وقتی قسم خوردم تا 20 روز این گناه رو انجام ندم فکرم ازاد شده.فقط امیدوارم مثل دفعه های قبل خدای نکرده مغرور نشم و دوباره شیطان بزنتم زمین.
  تقریبا میتونم بگم تو این مدت هیچ مبارزه ای با نفسم نداشتم و برام خیلی راحت بوده و برا خودم هم عجیبه.خدا میدونه که شیطان برای بعد ماه رمضون چه نقشه ای برام داره...
  دعام کنید پاکی همتون انشاالله ابدی.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خیییییییییییلی عالیه 
   12روز الهی مبارکتووووون باشه
   مراقب وسوسه های شیطان باشیناا
   البته میدونم شما خیلی قوی تر هستین وبا مراقبت و تلاش و توکل به خدا حتما موفق میشین
   راه های نفوذ شیطان ببندید و دلتون به غیر از محبت خدا راه ندید 
   ماهم براتون ارزوی موفقیت و سربلندی داریم
   پاکیتون ابدی 
 31. سلام
  روز سوم پاکی زندگیم
  پاکیتون جاودانه
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   امین:

   سلام اقا مهدی عزیز
   سه روز حس خوب زندگی رو بهتون تبریک میگم 
   با انرژی پیش بسوی موفقیت و پاکی همیشگی 
   شک نکنین که حتما موفق میشین
   هررزو منتظر اعلام پاکیت هستم 
   دست خدا به همراهتون
 32. سلام،ممکنه دیگه شما هم از دست من خسته شده باشید .
  من هر وقت تصمیمی میگیرم نمیتونم سرش بمونم.بلند ترین روز پاکیم ۱۷ روز بوده
  اما فایده ای نداشت
  لطفا کمکم کنین
  چه کار کنم
  شما آخر پیام هاتون من را تشویق میکردین و میگفتسن پاکیتون ابدی

  چه کار کنم تا پاکیم ابدی شه؟
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خییییییییییلی خوش اومدین
   این چه حرفیه اتفاقا خییییییلی هم خوشحال میشیم این که در کنار ما هستین 
   و از این ناراحتیم که چرا پاکیتون تداوم نداشت
   با خودتون یه برگه بردارین دلیل های شکستتون رو بنویسید 
   کاملا رو راست باشین
   دوست خوبم برای ترک باید حتی کوچکترین محرک ها رو از اطرافت حذف کنی 
   شاید زیاد مهم به نظر نرسن اما در بلند مدت بخاطر تاثیراتی که روز ضمیر ناخوداگاه شما داره موجب شکستتون میشه 
   یه عزم قوی داشته باشین 
   با خودتون عهد کنید برای رسیدن به موفقیت باید این گناهو بذارین کنار 
   هرلحظه خدا رو تو همه کاراتون ناظر ببینید 
   این که هرلحظه با لبخند مهربان تر از لبخند پدرانه ما رو نگاه میکنه 
   ایا میشه در برابر نگاه خدا میشه گناه کرد
   همیشه یادتون باشه لبخند پرمهر الهی رو با کاری که لذت چند ثانیه ای تهش پر از سرافکندگیه و ندامته عوض نکیند
   باز هم میگم شما حتما حتما میتونید 
   چون تواناییشو دارین و لایق بهترین ها هستین 
   پاکیتوووووووووووووووووووووووون ابدی 
 33. سلام به همه دوستای گل
  برای منم ترک خیلی سخت بود تو عذاب بودم همش فکرش میومد سمتم .تا فکرشم میومد میگفتم نهههههههههه نباید بهش فکر کنم و بعدش ب چیزای قشنگ فک میکردم. ولی باز وقتی میخوابیدم باز خوابشو میدیدم. و روزا و شبای سختی داشتم.
  تا اینکه ی روز دیدم یکی از بچه ها نوشته بود برای ترکش هر روز به یکی از14 معصوم متوسل میشده و پایان روزم100تا صلوات میفرستاده و ثوابشو هدیه میکرده ب اون معصوم
  منم راهشو امتحان کردم و دیدم چقد با این روش ترک برام آسون شد دیگه حتی فکرشم تو سرم نمیومد.باورتون میشه!؟؟؟ هر روز براش دعامیکنم ک این روشو گفت و ترک رو برام اینققققققققققد آسون کرد.
  یکار دیگه ام ک میکنم بعد هرنمازم 3بار به نیت امام زمان سوره توحید میخونم .

  غیر از اثر خوبی ک این دوتا روش برای ترکم داشت اخلاقمم خیلی خوب شده خیلی خوش اخلاق و مهربون شدم.اونم من که قبلا خیلی بی اعصاب بودم و همه ازم بیزار بودن.
  اینا رو گفتم تا کسایی ک ترک براشون سخته یا ناامید شدن و میگن نمیشه و نمیتونیم . دیگه امیدوار باشن و بگن من میتوووووووونم.من قووووووووی ام. من شکست نااااااپذیرم.
  من برای همتون دعا میکنم موفق و پیروز باشید. و انشاءالله پاکیتون ابدی بشه.
  شما هم برای من دعاکنید پاکیم ابدی بشه.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام بانو 
   خوبین؟
   ممنون از راهنماییتون 
   براتون ارزوی موفقیت و بهروزی و همچنین پاکی ابدی داریم 
   التماس دعااا
 34. یه دختره گناهکار

  سلاااااام خدمت مدیران این سایت عالی و بقیه دوستان ک در این سایت عضوند😊🌹
  امشبم ششمین روز پاکیم تموم شد😉💪
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااااااااااااام به بنده خوب خدا
   خوبین؟
   خییییییییییییییلی عالیه 
   دمتون گرم 
   6روز شیرین الهی رو بهتون تبریک میگم 
   همینطور با انرژی ادامه بدین مطمئنم که موفق میشین و پاکی ابدی ار آن شماست 
   التماس دعا 
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااااااااااااااااام 
   اولین روز طلایی مبارکتون باشه
   افریت خیییییییییلی عالیه 
   این تصمیمو به واقعیت تبدیل کن 
   حتما حتما 
   شما میتونــــــی
   یاعلی
 35. با سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز:)))
  امروز روز ۶ ترک و روز اول باشگاه بود.دوستان جاتون خالی باشگاه یک حالی داد بهم بعدشم یه حموم حسابی چسبید٪باشگاهو حتمن بهتون پیشنهاد میکنم.میتونید جای اینکه در افکار و عوالمات خ.ا غرق باشید به جاش برید تو کار باشگاه و فیتنس.مکمل اینام بگیرید که باعث بشه جدی برید باشگاهو.حداقل مکمل از خ.ا بهتره که باز....بعدشم یه نکته رو بگم که دوستانی که اینجا میان کامنتا رو میخونن که بقیه نوشتن مثلا امروز روز ۱۲ بود که به امید خدا و فلان تموم شد یه وخ فک نکنن این ۱۲ روز به این آسونیا بدست اومده هی افکارش میاد سراغ آدم ول کن نیس.مثلن من خودم که امروز روز ۶ بود تو این ۶ روز چندین بار زده به سرم از روز ۳ به این ور که با نفسم کلنجار رفتم که انجامش ندم تا اینجاشم موفق بودم شکر خدا.گفتم که یه وخ یکی فک نکنهکه فقط برا اون سخته و برا همه عین آب خوردنه ترکش.نه اینجوریا نیس....موفق باشید
  • پاسخ:

   امین:


   سلااااااااااااااااااام 
   افرین به این همه انرژی خوب 
   6روز طلایی و ارزشمندو بهتون تبریک میگم 
   با قدرت و انگیزه ادامه بدین
   مطمئنم که حتما موفق میشین 
   دنیا منتظر موفقیت شماست که در برابرتون تعظیم کنه
   پاکیتووووووووووووون ابدی 
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش مهدی 
   خوبین؟
   دو روز طلایی مبارکتون باشه
   از خدا میخوام که هر لحظه و همه جا کنارتون باشه 
   با قدرت پیش برین
   موفقیت منتظر شماست 
   یاعلی
 36. سلام خدمت همه هم دردای عزیز امیدوارم خدا هم شمارو برای ترک کردن این بیماری کمک کنه و ثابت قدم باشید هم منو.. امسال خدمتم تموم و دوباره میخوام تا 98درس بخونم کنکور بدم و پزشکی قبول شم به امید خدا ولی بدبختانه درگیر این بیماریمو هرروز این کارو انجام میدم کلا انگیزمو از دس میدم انرژیم از بین میره یا میخوابم یا دیگه درسی نمیتونم بخونم الان سه ماهه درس میخونم هر شب موقع خواب به خودم میگم فردا دیگه این کارو نمیکنم ولی فرداش که وسوسه میشم نزدیک دو ساعت با خودم درگیر میشم که این کارو انجام ندم اخرشم انجام میدم که کل روزم به باد میره یعنی روز من به دو بخش مبارزه با وسوسه که ولم نمیکنه تا انجام ندم و بعدش انجام دادنشه که کلا همه روزمو از دس میدم.ولی خوشبختانه الان دو روزه ترک کردم میدونم خیلی کمه ولی برام دعا کنید که بتونم ادامه بدم چون امسال حساس ترین سال عمرمه که باید با درس خوندن بسازمش..عاجزانه التماس دعا دارم ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش حمید عزیز
   خوبین؟
   به این موضوع فکر کن که برای ایندت چه هدفی داری
   این هدف چقدر برات مهمه 
   ایا ارزش داره که اینده و زندگیتو بااین گناه از بین ببری؟
   ایا این عمل از تو قوی تره؟
   مطمئنن جوابت منفیه 
   مشکلات و این گناه هرچی قوی باشن از تو و اراده ی تو قوی تر نیستن 
   خودتو باور کن که میتونی موفق بشی 
   به این فکرکن که محکومی به پیروزی 
   حالا هر سدی که میخواد جلوی راهت باشه 
   بشکن و برو جلو 
   یه عزم قوی پیش بسوی موفقیت 
   تو میتونی 
   چون تو خدارو داری 
   پاکیت ابدی داداشم
 37. سلام
  میخوام بدونم اثر خ.ا بعد از مدتی که ترک کنی حتما از لین میره یا اینکه انشالله از بین میره!!!!
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مجید گل
   خوبین؟
   بله به مرور زمان و با تداوم پاکی همه عوارض از بین میره 
   نگران نباشین
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونیم از لطفتون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنونیم از لطفتون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خواهرم
   بله اکثرا در خانم ها عواطف درگیر هست.
   اما به هر حال اولا امیدوارم که خوشبخت بشید.
   و با روش هایی که پیش گرفتید که بسیار هم عالی هستن پاکیتون همیشگی بشه.
    از نظر شرعی اگر منی خارج بشه خ.ا محسوب میشه.
   پس اگر منی خارج نشده در گذشته نماز و روزه هاتون همه صحیح هست.
   اما خب تهییج شهوت
   ارتباط با نامحرم
   یا دیدن عکس و فیلم مستهجن
   اینها هم حرامه
    و هر گناهی اثری روی روح داره که ا توبه و انجام ندادنشون ان شاءالله عوارضشم هم از بین خواهد رفت.

   خدا هم خواهد بخشید.
    شما در مسیر الهی قدم بردارید برای رسیدن به خواسته هاتون تلاش و توکل داشته باشید نتیجه رو به خدا واگذار کنید که جز خیر برای بندگانش چیزی رو نمیخواد.

   موفق باشید.
 38. سلام.امروز شکر خدا میشه پنجمین هفته پاکیم
  مرسی از همه مدیرای مهربون ک هوامونو دارن و بهمون انرژی مثبت میدن:-)
  راستش ی ترسی افتاده بهم چون داره ماه رمضان تموم میشه و شیطان آزاد میشه.کار منم سخت تر میشه واسه ترک.آخه من ب خودم قول دادم ک تا آخر عمر پاک بمونم. دلم میخواد انشاءالله پاکیم ابدی بشه تا خدا هم آیندمو روشن کنه و بشه که زودتر با عشقم ازدواج کنم و خوشبخت ترین زوج روی زمین بشیم و خدا بهمون ی پسرگل بده ک عین باباش پر ازخوبی باشه.
  من قبل ترک خواب دیدم تک و تنها تو تاریکی محض بودم و هیچ نوری هم نبود منم فقط میدویدم تو تاریکی و خیلی وحشت کرده بودم تا اینکه یهو از تاریکی خارج شدم و همه جا روشن شد و دور و برم آدما بودن و منم آرامش گرفتم.
  تعبیر خوابمو نگاه کردم. این بود ک توبه میکنم و راه دین برام گشوده میشه. و ب موفقیت بزرگی میرسم و ثروتمند و توانگر میشم.و از غم خارج میشم و ب شادی میرسم.و از راه ضلالت دور میشم.
  یعنی میشه خوابم تعبیر بشه؟! آینده قشنگی پیش روم باشه.یه آینده ای ک توش پر از نگاه و لطف خدای مهربون باشه.
  • پاسخ:

   امین:   سلام بانوووووو
   خییییییییییلی عالیه 
   هفتمین روز پاکیتون مبارک 
   انشالله همه این چیزایی خوبی که فرمودین به حول قوه الهی محقق میشه
   شما هم با قدرت پیش برید
   براتون ارزوی موفقیت و سرافرازی داریم
   التماس دعا
 39. سلام
  من از جمعه هفته پیش تصمیم جدی به ترک گرفتم و تا الان حتی وقتی که چن تا از اون عکسای تحریک کننده هم برام میومد انگار عادت کرده بودم که اینکارو نکنم تا الان که یدفه فکر کردم که بهش نیاز ارم و متاسفانه دو بار اینکارو کردم در کل میخواستم پیشنهاد بدم به تمام کسانی که این مشکلو دارن که خیلی مراقب کوچیک ترین ثانیه هام باشید.
  و میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بدون دکتر رفتن و دارو خردن هم هورمون های از دست رفته بدن هم برگردوند ؟
  ممنون اس سایت عالیتون.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خوشحالم که راه درستو پیدا کردین 
   باریکلاااااا به شما
   نیازی به دکتر و دارو نیست 
   بدن خودش یه سیستم کاملیه که با ترک این گناه به مرور خودشو بازیابی میکنه و دوباره همه چی به حالت اولش برمیگرده
   براتون ارزوی موفقیت دارم 
   پاکیتون ابدی
 40. سلام
  از اول شروع میکنم به امید خدا
  دو ساعت دوچرخه سواری
  به برناممم اضافه کردم
  روز اول پاکیم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مهدی 
   خییییییییییییلی عالیه 
   دمت گرم 
   باقدرت ادامه بده 
   مطمئنم که تو میتونی
   هرروز منتظر اعلانم پاکیت هستم تا مارو خوشحال کنی با موفقیتت 
   یاعلی
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش رضا 
   17روز پاکیت مبااااااارک 
   بله که میتونی
   حالا این اولشه
   موفقیت های زیادی منتظرن که شما کسبشون کنی
   پس باقدرت ادامه بده 
   پاکیتوووووووووووووون ابدی 
 41. امروز روز دوم پاکی من هست. من همان دیروز نزدیک به 20 گیگ فیلم بدی که داشتم که همشو پاک کردم فیلتر شکنو پاک کردم دیگه نگاه به نامحرم نمیکنم دیگه کم تر میرم تو شبکه های مجازی دیگه از این به بعد زندگیمو میکنم. شما هم فقط برام دعا کنید که پاکیم ابدی باشه. ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   2روز پاکی و حس خوب الهی بودنو بهتون تبریک میگم
   باریکلااااا به شما همین که اولین قدم هارو محکم برداشتین 
   شک نکنین که موفق میشین
   چون زندگی شیرین منتظر موفقیت شماست تا بهتون برسه
   همه ما هم برای موفقیت شما دعاگو هستیم
   پاکیتون ابدی 
 42. سلام
  من تا الان پاک بودم الان ی خواب دیدم ک توش خ.ا میکردم تو خواب فهمیدم ک گناهه ولی ادامه دادم...باید از اول شروع کنم؟😔
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست من
   خوبین؟
   اگه در خواب جنب شده باشین نه نیازی نیست از اول شروع کنید
   فقط غسل کنید و با قدرت به پاکیتون ادامه بدین
   موفق باشی داداش
 43. بدبخت ترین آدم روی کره زمین

  تف تو زندگی حالم از همه چی بهم میخوره من از یه حیوونم کثیف ترم هرچیم به خدا میگم کمکم کن کمکم نمیکنه هیچ سایتیم جواب نمیده حاضرم قسم بخورم تا آخر عمرم نمیتونم ترک کنم من بدبخت ترینم
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   نبینم این قدر ناامید باشینااااااا
   میدونستی همین ناامیدی باعث شادی شیطان میشه
   شما بنده خوب خدایی 
   خدا هم هرلحظه حواسش بهت هست منتظره ببینه چقدر ظرفیت داری تا همون قدر دستتو بگیره
   همین که پشیمونی بدون خدا حواسش بهت هستو دوستت داره ....
   یه یاعلی بگو از صفر شروع کن اما با رعایت تمام نکات
   مطمئنم موفق میشی 
   توم میتونی 
   اگه نشد بیا هرچی دلت میخواد بهم بگو 
   هرروز منتظرتم بیای اعلام پاکی کنی دوست من
   پاکیت ابدی 
 44. جوانی نزد عالمی آمد واز او پرسید:من جوان کم سن و سالی هستم اما آرزوهای بزرگی دارم و نمی توانم خود رااز نگاه کردن به دختران منع کنم، چاره ام چیست؟

  عالم نیز کوزه ای پر از شیر به او داد و به او توصیه کرد که کوزه را به سلامت به جای معینی ببرد و هیچ چیزاز کوزه نریزد. واز یکی از شاگردانش درخواست کرد او را همراهی کند واگر شیر را ریخت جلوی همه ی مردم او را کتک بزند.

  جوان نیز شیر را به سلامت به مقصدرساند. و هیچ چیز از آن نریخت.

  وقتی عالم از او پرسید چند دختر را در سر راهت دیدی؟
  جوان جواب داد: هیچ، فقط به فکر آن بودم که شیر را نریزم که مبادا در جلوی مردم کتک بخورم و در نزد مردم خوار و خفیف شوم.

   عالم هم گفت: این حکایت انسان مؤمن است که همیشه خداوند را ناظر بر کارهایش میبیند و از روز قیامت و حساب و کتاب بیم دارد.
 45. سلام مرضیه جان.خوبم قربونت.شماچطورید؟
  من کی گفتم فقط مرده ک باید چشمشو نگه داره.گفتم خدا گفتن مواظب نگاهتون باشید چون نگاه ب نامحرم تیری زهرآگین هست ازجانب شیطان.مرد و زن هم نداره.
  اون آقا هم گله داره ک ب خاطر بدحجابی ک تحریک میشه میگم خوب تنها راهش برای ایشون کنترل نگاهشه.چیز بدی نگفتم .قصدم کمک ب اون آقا بود ک تو گناه نیفته.وگرنه شما فک کن همسرخودت به نامحرما نگاه کنه تو گناه بیفته بعد با ب خاطر همون نگاه ک تحریک شده ب زنا آلوده بشه .اون وقتم بهش بازحق میدی میگی همسرت گناه نداشته فقط تقصیر زنای بی حجابه.؟!!! والا من باشم درجا طلاق میگیرم.
  هرکسیم تو گور خودش عذاب میکنن .چ اون خانوم بدحجابه ک باعث افتادن مردم تو گناه و پاشیدن زندگی میشه.چ کسی ک به نامحرم نگاه شهوت آلود داره.هردو گناه کردن و عذاب میشن .مگر اینکه توبه کنن و از گناهشون پشیمون بشن تا خدا ببخشه.
  بعدشم متاسفانه من ن با لمس تحریک میشم ن با نگاه فقط با صداست تحریک میشم.برامم فرقی نداره مردا تو خیابون تیشرت بپوشن یا لباس چسب .چون تحریک نمیشم با این چیزا .اما بازم مواظب نگاهم هستم.بالاخره ک نباس نزدیک گناه رفت
  موفق باشید
 46. ب نازلی:
  سلام عزیزدلم...خوبی؟ببین نازلی جان حالا ک خودت شروع کردی لازم دونستم چنتا نکته خیلی مهمو یادآور بشم...اول از همه اینکه برای اینکه ی مردو خیلی خوب درک کنی اینطوری میگم...ببین تحریک زنا لمسیه تحریک مردا دیداری حالا این یعنی چی؟اگر ی نفر کمترو لمس کنه چ حسی بهت دس میده؟این همون حسیه ک وقتی ی مرد کمر ی خانم رو می بینه بهش دست میده
  دوما ببین نه نظر من نه نظرتو نه نظر ناشناس نظر کسی ک بهترین حکم کننده بین مردمه...نظر خدا...خدا چی گفته گفته مرد چشاشو نگه داره ولی بیشتر از اون زن حجابشو رعایت کنه..چرا؟چون خودش میدونه چی آفریده...اگر لازم نبود ب ما نمیگف شما هم رعایت کن فقط ب مرد میگف چشاتو نگه دار...
  سوما ی روز با خودت قرار بذارر رفتی بیرون فقط ب مچ دست و صورت مردا نگاه کنی...از در خونه ک میری بیرون...بعد ببین ی مرد چی میکشه...زمانی ک از خونه میاد بیرون تا زمانی ک برگرده ب خونه....ببین مردی ک پیرهن پوشیده چقد کمکت میکنه مردی ک تیشرت پوشیده چقد...
  ....
  عزیزدلم اینارو گفتم ان شالله ک توجیه تون کرده باشه و مشکلتون رو برطرف کرده باشه☺😊

 47. ب ناشناس
  شما خودتون باید نگاهتونو کنترل کنید .سرتونو بندازین پایین .قرار نیس هی سرتون همه جا بچرخه ک همه رو ببینید.وقتی هم راه میرید جلوتو نگاه کنید ب اینور و اونور نگاه نکنید تا به گناه نیفتید بعد میگید دخترا مقصرن با اون تیپشون خود خدا هم گفته نگاه ب نامحرم تیری از سوی شیطانه.پس شما نگاه و چشم خودتونو کنترل کنید چون واسه حجاب بقیه کاری ازتون برنمیاد
  منم ی دخترم وقتی از خونه میرم بیرون نه آرایش دارم.ن لباسام تنگه ن جلو توجه داره.اتفاقا با ی تیپ کاملا پوشیده و شیک میرم بیرون ک جلوه توجه نکنم.اما بازم پسرا ومردا مثل خیره ها نگاه میکنن.من دیگه باس چیکارکنم اون مردا هیزن و نمیتونن چشاشونو جمع کنن ک به ناموس مردم اونطور نگاه نکنن.
  منم اذیت میشم هرجا میرم خیره نگام کنن.پس عیب از خود اون مردای چشم چرونه . ک عرضه ندارن نگاهشونو کنترل کنن بعد میگن ال شدیم بل شدیم.بعد گناه خودشونو میندازن گردن تیپ دخترای جامعه.
 48. به نام الله

  سلام روز چهارمم
  خداروشکر میکنم و ازش کمک میخوام که این روندم ادامه دار باشه
  از شما ممنونم خیلی خیلی خوبید خدا خیرتون بده
  واسم دعا کنید
  دعا کنید همه ی جوون ها زودی مزدوج بشن
  الهی آمین 🙏
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   خوبین؟
   افرین به شما 
   خیلی خوشحالمون کردین 
   خودتونو باور کنید که لایق بهترینا هستین
   منتظر موفقیت های روز افزون از شما هستیمااااااا
   یاعلی
 49. سلام و خسته نباشید خدمت همه بروبچه ها.میخام یه تشکر کنم از شما عوامل سایت به خاطر سایت خوبتون و یه خاهشم بکنم که جواب کامنتا رو حتمن حتمن بدید.مطالب همه سایتا اکثرا تکراریه ولی اون چیزی که سایت شما رو متمایز میکنه از بقیه همین کامنت دادن و جواب دادن از طرف شماس که انگار سایت فعاله و پیوسته در جریانه.صمیمانه خاهش میکنم این روندو حفظش کنین.من روزی حداقل یکی دوبار میام که سوال و جوابا رو بخونم و یه جورایی روحیه میگیرم.امروز روز سوم تموم شد و داریم آماده میشیم که بریم تو روز چهارم:))))
  بعد یه سوالم اینکه شما دیروز کامنت منو پاک کردین از سایت یا اصلن رو سایت آپلود نشده بود؟من همون دانشجو پزشکیه هستم
  یاعلی مرحمت زیاد:)))
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست من 
   ممنون از شما 
   لطف دارین 
   چششششم حتما با تمام وجود خدمتتون هستیم
   یاعلی
 50. سلام
  فردابه یک دهه پاکی میرسم
  امیدوارم خدا و حضرت حجت کمکم کنه این پاکی ابدی باشه این اتاق فکر ما همیشه به طرف چیز های مثبت و خوب بره
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش مجید 
   خوبین؟
   افرین به شمااااا
   یک دهه پاک و الهی بودنتون مبارک 
   باقدرت پیش برید که لیاقتتون بهترین هاست
 51. بابا هرکی سوال پرسید جواب دادید ولی من هنوز موندم اه جوابتون چی شد
  • پاسخ:

   امین:   سلام
   ممنون از صبوریتون 
   در اسرع وقت به سوال سوال شما پاسخ داده خواهد شد
 52. سلام
  من دوس دختر ندارم ولی ی دختری هست ک فقط باهم چت میکنیم...چندین بار بهش گفتم ک از زندگیم بره بیرون ولی دس از سرم بر نمیداره...حتی ی بار بلاکش کردم...باز اومد...دلم نمیخواد رابطم باهاش ادامه داشته باشه چون میدونم ک ی روزی ب گناه میکشه...ولی نمیره...اولا برام دعا کنید ک بتونم ترک کنم چت کردنو...دوما اینکه بگید چیکار کنم...تاحالا بارها بهش گفتم ک بره...ولی هربار عصبی میشه و میگ تو چقد خشک مذهبی...لطفا کمکم کنید..چیکارکنم دست از سرم برداره....ممنون😔
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خوبین؟
   لطف کنید شما از شرایطتتون براشون بگین 
   اخر این موضوع ممکنه به جای ختم بشه که ضربه شدید روحی بهشون وارد بشه
   کم کم این روابط وابستگی میاره که به مرور کار برای ترک و... سخت میشه 
   اولین قدمو خودتون بردارین 
   واقعا از صمیم قلب تصمیم بگیرین که باهاشون قطع رابطه کنید
   مطمئنن خدا هم کمکتون میکنه 
   موفق باشین

 53. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  من مطالبتون رو کامل خوندم و رفتم توبه کنم. میخواستم بدونم اگه پاکیمو ابدی کنم آیا عوارضش از بین میره آیا خدا منو دیگه دوست میداره.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش محمد عزیز 
   ممنونم از لطفتون 
   بله به مرور زمان تمام عوارض از بین میره اما باید پاکی مستمر باشه
   خدا همیشه بندهاشو دوست داره و منتظر برگشت بندشه
   پاکیت ابدی 
 54. سلام.
  من امروز روز هشتم پاکیمه و ایندفعه واقعا تصمیم به ترک گرفتم چون وخامت این مسئله رو عمیقا حس کردم.
  فقط اومدم از یه سری دختر خانم هایی که تو جامعه با لباس واقعا افتضاح میگردن شکایت کنم.
  چرا چون خود شخص من و حتی مطمعنم خیلی از پسرهایی که به این گناه آلوده شدن با دیدن این افراد چه تو جامعه و چه تو فضای مجازی ترک این گناه واسشون سخت تر میشه چرا که خود من امروز فقط یه لحظه نگاهم افتاد به یه عکسی که روی صفحه گوشی یکی از دوستان بود و اون عکس هم از یه دختری بود که لباس مزخرف پوشیده بود و از اندام خودش عکس گرفته بود و گذاشته بود تو فضای مجازی.
  شاید اون لحظه یک ثانیه بیشتر طول نکشید اما خداوکیلی همش این تصویر جلوی چشم منه و داره بدجور اذیتم میکنه و پس از چند روز فکر کردن به اون عکس خدای نکرده کارم به فیلم مستهجن کشیده میشه و در نهایت خودارضایی...
  اینو جدی میگم بعضی اشخاص هم هستن به مرور کارشون خدای نکرده به زنا میکشه.چیز عجیبی هم نیست چون هر کسی تا یه حدی میتونه تحمل کنه واقعا کنترل فکر و چشم سخته و با دیدن حتی یه عکس یا یه صحنه اینطوری چند روز فکر یک پسر درگیر میشه و بعضی هم هستن با دیدن این اشخاص یه حس کمبود درون خودشون حس میکنن و به ناچار درون یه رابطه با جنس مخالف میفتن و بعدم بقیه مشکلااات...
  حرفم با اون کسایی بود که این کارو با ما میکنن و اونایی هم که میگن شما نگاه نکنین چرت میگن چون اگه این لباسا رو برای جنس مخالف نمیپوشن پس برای چی میپوشن؟
  این اشخاص به خدا باید اون دنیا جوابگوی ما باشن...
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش گلم 
   شما حق دارین 
   اما وقتی ما میگیم خواهرم حجابت 
   بعدش باید بگیم برادرم نگاهت 
   باید هر دوطرف رعایت کنیم
   ما هم برای شما ارزوی موفقیت و پاکی ابدی داریم 
   التماس دعا
 55. سلام دوستان
  من بعد از چندین بار توبه
  این دومین روز از توبه جدیدمه
  که رفتم و فیلم مستهجن دیدم اما استمنا نکردم
  حالا چه کار کنم روز ها را از نو قویتر شروع کنم یا همین را ادامه بدم؟

  راستی شما توی سایت آمورش ترک فیلم مستحجن دارین ؟
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست خوبم 
   افرین که تصمیم قاطع گرفتین و راه درست ادامه میدین
   باریکلا به شمااااااااا
   بله تو سایتمون مطالب مفیدی هست که میتونه شما رو کمک کنه
   لطفا مطالعه کنید اگه امری داشتین من در خدمتتون هستم 
   پاکیییییییییییییتون ابدی
 56. سلام
  شکر خدای مهربون 33 روزه ترک کردم. اراده و پشتکار فوق العاده قوی در وجودمه. ب خودم قول دادم برا اینکه خدا و 14معصوم ازم راضی بشن و بهم افتخار کنن و هوامو داشته باشن انشاءالله تا آخر عمرم پاک بمونم.
  برام دعاکنید سر قولم بمونم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلااااااااااااااااام
   به به افرین به شماااااااا
   کلا آدم ازتون انرژی میگیره 
   33روز طلایی رو بهتون تبریک میگم
   همین طور با قدرت ادامه بدین
   مطمئنم که شما
   حتما 
   حتما 
   حتما میتونین 
   شک نکنین که خدا هم کمکتون میکنه
   هررزو منتظر اعلام موفقیت و پاکیتون هستیماااااااااا
   پاکیتوووووووووووووووون ابدی

 57. به نام الله

  سلام، صبحتون بخیر
  روز سوم
  انشاءالله همه بتونن پای عهد و پیمانی که با خدا بستن بمونن
  ممنون از مدیر های مهربون خدا خیرتون بده
  دعا کنید واسم خیلی
  دعا کنید همه ی جوون ها زمینه ی ازدواجشون مهیا بشه.
  • پاسخ:

   آسمان پاک :

   سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه دوست عزیز بنده و سایت

   پاکی روز سومتون مبارک،ابدی باشید انشاا...

   خواهش میکنم،ما هم از شما بخاطر تلاشهای مجدد و خستگی ناپذیرتون ممنونیم،یادتون باشه برای رسیدن به هدف نباید تسلیم شد.

   دعاگوی شما هستم،دعاگوی همه باشید،خدا حفظتون کنه.

   انشاا...همه جوونها زمینه ازدواجشون مهیا بشه به حق امام حسین (ع)و امام رضا (ع)

   یاعلی

 58. من گناه کردددممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
  خدا دیگ منو نمیبخشه میدونم...اگر ادم تو ماه رمضون بخشیده نشه تا اخر سال بخشیده نمیشهههه😭😭😭😭😭😭
  پشیمونم غلط کردم...خدا منو ببخش...تروخدا امید بدید بخدا دلم میخواد بذارم کنار😭😭😭بخدا پشیمونم......حتی ابروم رفت...بابام هم دید...حالا چیکار کنم؟😭😭😭تروخدا جواب بدین.....من ترک میکنم😡بخدا ترک میکنم😡ای شیطون بد ی روزم من تورو میزنم زمین😡فقط شما دعا کنید تا آمرزیده بشم...
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سـلـام بنده واقعأ متاسفم خیلی ناراحت شدم 

   ولی ناآمیدی رو بذارید کنار درسته شکست خوردید ولی میتونید جبران کنید تمام این شکست ها یه جبرانی هم داره دیگه :)

   خوبه که شما علت شکستت رو پیدا کردی سعی کن موقع خواب سوره لقمان بخونید، مداحی گوش بدید، یا هرموقع خسته بودید بخوابید سعی کنید آنقدر ورزش کنید تا خسته بشید بعد بخوابید تا زمانی که خوابتون نیومد مداحی گوش بدید خیلی تاثیر گذاره، یا پیاده روی هم خیلی خوبه 
   دوباره از نو شروع کنید 
   من اطمینان دارررررم شما میتونید 
   فقــط فقــط 
   تلااااااش 
   تلااااااش 
   تلااااااش 
   جنگید با شیطان 
   جنگیدن با شیطان 
   جنگیدن با شیطان 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   غلبه کردن نفس شیطانی 
   مقاومت کردن 
   مقاومت کردن 
   مقاومت کردن 

   همه این چیز هارو نام بردم تا ببینید هیچ چیزی بدون تلاش نکردن به دست نمیاد برای هدفتون بجنگید به دستش بیارید 
   من باور دارم شما دوست دارید پاک باشید 
   فقــط شیطان باید شکست بدین 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   گول ظاهر شیطان رو نخور 
   تکرار کردم 3 بار که میتونید مقاومت کنید در برابر شیطان 
   بهش بگو نههههههههههههههنهههههههههه
   نهههههههههههههههههههه
   نههههههههههههههههه
   من هیچ وقت پاکیم خراب نمیکنم 
   و هیچ وقت گولت رو نمی‌خورم گم شو برووووووو!!!

   بخداااااااا اگر مقاومت کنی خیلی آسون تر میشه 
   هیچ وقت خودتون رو تسلیم شیطان نکنید 
   شیطان دشمن شماست 
   شیطان دشمن شماست 
   شیطان لههههههش کنید 
   شیطان لههههههش کنید 
   نذارید به هیچ وجه به شما نزدیک بشه 
   خدا همیشه کمکتون میکنه و خیر برکت تو زندگیت میاره 
   فقــط باید صبور باشی سریع گولش نخوری بری سمت محرک ها
   که باید خیلی مواظب باشی از تمام عوامل محرک دوری کنید 
   آگر واقعأ دوست داری پاک باشی به حرفهام دفت کن تصمیم محکم بگیر
   منتظر موفقیتتون هستم 
   در پناه حـــــــــــق 
 59. سلام بر همه ی بروبکس با معرفت سایت وعواملش که احتمالا هم همدیگه رو حضوری نمیشناسن اگه میشناسن هم باز دمشون گرم‌.من همون دانشجو پزشکیه چن روز پیشم که کامنت داده بودم‌.میخام یه تشکر ویژه از شما جوونای هم سن و سال خودم بکنم که این سایتو زدین و میخام یه خاهشم ازتون بکنم؛اینکه قسمت نظردادنو( ینی اینکه من کامنت میدم شما جواب میدینو)همیشه فعال نگهش دارین و به اونایی که کامنت میدن حتمن حتمن جواب بدین.مقاله تو سایت زیاده همشونم همین مطالب تکراریو که عوارضش فلانه و این حرفا رو نوشتن ولی اون چیزی که سایت شما رو با بقیه متمایز میکنه همین پرسش و پاسخ دادنای شما هس که یه جورایی انگار نشون میده که سایت نخابیده و در جریانه.من قبل اینکه با سایت شما آشنا شم فک میکردم فقط منم که به این درد به نوعی خانمان سوز مبتلا ام و میخام ترکش کنم و نمیتونم.ولی اینجا دیدم که خیلیا عین من هستن و اینجا میان که ترک بکنن.این یه دردیه که حتی نمیتونی به نزدیک ترین دوستت بگی ولی اینجا راحت به صورت ناشناس میاییم و مشکلاتمونو میگیم.ینی اینجا به یه نوع کمپ ترک اعتیاد تبدیل شده:)))))امروز روز دومه هرچند مدت زیادی نیس ولی همین که به خودت تلقین میکنی ا#
  من دیگه پاکم کلی از مشکلات روحی روانیت حل میشه:)اینم بگم که گاهی آدم هیچ حسی نداره و فقط چون بیکاره کار دست خودش میده.پیشنهاد من اینه که اینجور مواقع زود پاشین و سرتونو با یه چیز دیگه گرم کنین مثلا بزنین بیرون یا تلوزیون روشن کنین یا هرچی...وای من چقد حرف میزنم(خودم میدونماااا:)))) )حرف آخرم میخام از شما بچه ها که بی مزد و منت وقت خودتونو اینجا میزارینو و به کامنتا جواب میدین دمتون گرم بگم.میتونستین خیلی کارا بکنین جای اینکه کامنتا رو جواب بدین ولی مطمعن باشین نتیجه ی این کار خوب خودتونو میبینین.دم همتون قیژژژژژژ:)
  کمکی هم از دست من بربیاد درخدمتم
  بیاین یه کمپینم ما راه بندازیم خب چی میشه مگه:)
  کمپین#نه_به_خ.ا#
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما دوست عزیز
   خیلی ممنون شما لطف دارید.
   کار اصلی رو آقا رضا انجام دادند که سایت رو راه انداختن،همه ی ما مدیران هم به نحوی ادای دین می کنیم به این مجموعه.ان شالله خدا توفیق بده همیشه سایت رو سر پا نگه داریم.
   اینجا با همین انگیزه ای که مدیرا میدن خیلیامون ترک کردیم و خداروشکر اصلا این مسئله از زندگیمون حذف شده.جواب دادن به کامنت کاربرا فرصتی فراهم می کنه تا ما گذشته خودمونو از یاد نبریم و این برای اینکه گوش به زنگ باشیم و حواسمون باشه خیلی خوبه.
   ان شالله یه روزی برسه همه نجات پیدا کنن.
   بله موافقم
   دقیقا بیکاری آدمو به نا کجاآباد می کشونه.
   در ضمن دومین روز از پاکی قشنگتون مبارک
   الهی به حق این ماه پر برکت طعم رهایی رو بچشید
   کمپینتون هم پیشنهاد جالبیه
 60. سلام. من امروز تصمیم به ترک گرفتم و توبه کردم فقط چطوری میتونم بفهمم خدا بخشیدم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام 
   خوشحالم که تصمیم به ترک گرفتید اونم محکم قوی 
   خداوند بخشندگان رو دوست دارد 
   مطمئن باشید توبه کردید و شروع به ترک قطعا خداوند شمارو بخشید فقــط محکم قدم بردارید 
   پیش به سوی پاکی ابدی 
   حسااااابی شیطان ناآمیدش کنید 👌😊

   یاعـلـی 
 61. یه دختر خسته

  من بعد 3ماه رفتم طرفش ولی زود دست کشیدم یعنی باید از اول شروع کنم😔؟
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام علیکم 

   خیلی متاسفم 

   آگر مایع منی خارج شده بله باید از اول شروع کنید 

   ولی اگر جلوش گرفتید آب مذی باشه مشکلی نداره 

   میتونید به پاکیتون ادامه بدید 

   ولی اگر هم پاکیتون از دست دادید 

   نگران ناآمید نباشید 

   دوباره محکم قوی شروع کنید 

   شما قطعا موفق خواهــی شــد 

   فقط کافیه از ته قلبت بخوای پاک بشی 💖

   خداوند پشت پناهت 
 62. ضمناممنون از سایت عااالی توون...ان شالله هرچی از خدا میهواید ک خیروصلاح تونه بهتون بده😊
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ســلـــام بــــه برادر محترم گــرامــی 

   لطف دارید شما خوشحالللللللللم که تونسته کمکتون کنه 

   خداروصدهزار مرتبه شکرررررررر🌹

   ان شاءالله موفق باشید برادر جان :) 
 63. سلام ممنون از پاسخ گوهی تون ولی اگر اینطوری باشه باید از همه گروه هایی ک دارم لف بدم...
  ضمنا الگوریتم من روزی ی باره ب نظرتون این زیاد نیس؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   هرچی از محرکات دوری کنید بهتره و ترک این عمل راحتتر خواهد بود
   توجه هم کنید میبینید که واقعا هم این گروه ها هیچ فایده ای جز اتلاف وقتتون رو نداره
   بله این میزان بالاست 
   همین الان واسه توبه ی همیشگی چطوره ؟ خوب نیست ؟ اول هفته هم که هست دیگه
   موفق باشید
 64. سلام من 15 سالمه الان 4 ساله که ... انجام میدم میخواستم بدونم که مشکلی تو بچه دار شدم پیش نمیاد؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   هنوز بصورت قطعی اینکه خ.ا تاثیری روی نازایی داره یا نه تایید یا تکذیب نشده
   اما عوارض خیلی خیلی زیادی داره که شما میتونید با مطالعه ی عوارض خودارضایی اونارو ببینید
   موفق باشید
 65. سلام‌من بااین همه شکست بازناامیدنشدم‌ دوباره تصمیم به ترک گرفتم شب ۲۱ ماه رمضان قسم خوردم توبه کنم الان چندروزه بازترک کردم من بیشترین اسیبی که دیدم ازخ ارضای روحی بوده با همه دوستام بهم میگن خیلی عصبی هستی خدایا خودت کمک کن اگه توبه بشکنه دیگه چیزی برام‌ ازدست دادن نمیونه دیروزخیلی وسوسه شدم خوب شدخودموکنترل کردم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ســلـــام بــــه شــمـا کــاربــر محـتــرم

   ببینید این لغزش ها طبیعی هست نگران نباشید 

   خوشحالللللللللم که ناآمید نیستید خداروشکررررررررر 

   ببین اگر واقعأ دوست داری به پاکیتون برسید بجنگید تلااااااش کنید هیچ گول ظاهر شیطان نخور مثلاً میگه بیا برو این فیلم ببین شما سریع بزن دهنش سرویس کن بهش اجازه نده که موفق بشه شما رو شکست بده 

   هــــــــــرگـــــــز گول ظاهر شیطان نخور ❌❌

   داداش مـــــن هر طور شده باید تلااااااش کنی به پاکیت برسی این گناه برای همیشه بذار کنار همیشه آماده جنگیدن با شیطان باش و موفق سربلند بیا بیرون از این دام هر موقع هم احساس کردی که داری تحریک میشی سریع دوش آب سرد بگیر یا مداحی گوش کن سوره لقمان بخون ذکر بگو اینها خیلی بهت کمک میکنن صبور باشید قدم محکم بردارید 
   منتظر موفقیتتون هستم برادر جان 
   در پناه حـــــــــــق 🌹
 66. سلام
  من گناه نمیکنم اما وقتی تو ی گروهی هستم و ی فیلم میفرستن کنجکاویم گل میکنه ک اون فیلمو ببینم...حتی شده اون فیلم عامل گناه من نبوده باشه...ولی کنجکاو میشم دیگ چ کنم....
  لطفا کمکم کنید دلم میخواد حتی کنجکاویم هم گل نکنه و اون فیلمارو اصلا برای ی بارم ک شده نگاه نکنم....
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   اینکه تو یه گروه یا کانال باشید و یه مطلبی، عکسی یا فیلمی که حتی یه درصد حدس میزنید که تحریک کننده ست فرستاده بشه، و شما انتظار دارید که کنجکاویتون گل نکنه یه ذره غیر معقوله ،نه؟
   اما خب کار نشد نداره
   می تونید خیلی راحت بدون هیچ رودربایستی از گروه لفت بدین.پاکی شما از هر چیزی مهم تره.
   باید خیلی مراقب چشماتون باشید چون به مرور میتونه شما رو زمین بزنه.
   حتما حتما حتما از اون گروه لفت بده برادر من.
   یا حق
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام بله گناهه
 67. سلام.
  من از این روش ها نتونستم ترک کنم و مجبور شدم قسم بخورم که تا 20 روز آینده این کارو انجام ندم.و بعد 20روز هم دوباره قسم بخورم.نمیدونم این کار اشتباهه یا ن ولی به همین روش راحت تا امروز که روز 7 دوام اوردم.
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   به نظر من اشتباه نیست
   وقتی میدونید که این راه کمکتون می کنه چه اشکالی داره به نام خدای مهربانمون قسم بخورید.به شرط اینکه پس از 20 روز اول سریع قسم بخخورد برای بقیه راه
   اما من میگم شما که با قسم تونستین پاک بشید یعنی فقط کافیه اراده کنید مگه نه؟
   به نظرم تا چهلم که برسید بعدش بدون قسم هم می تونید ادامه بدید ان شالله
   موفق و پیروز باشید
 68. من ن فیلم دارم ن عکس فقط با ی دختر رفیقم تا صداشو میشنوم نا خودآگاه دیم میره و کار اشتباهی انجام میدم لطفا بگین چکار کنم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادر من
   واقعیت اینه که از بنیاد رابطه ی شما با دختر خانوم اشتباهه.
   چرا؟؟؟؟؟؟
   چون وارد یک رابطه ای شدید که خانواده قطعا اطلاع ندارند.بنده از نیت شما خبر ندارم اما در اکثر موارد این روابط بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی داره.
   ولی داداش من از خودت سؤال کن واقعا ارزششو داره؟؟؟؟؟؟
   من درک می کنم . می دونم هر انسانی نیاز داره به احساس تعلق داشتن.
   نیاز داره کسیو حتی فرمالیته دوس داشته باشه و توسط اون فرد دوست داشته باشه.اما این نیاز بهتره در چهارچوب یک رابطه عمیق،متعهدانه و پایدار برطرف بشه.در روابط دوستی دختر و پسر صرفا نیاز به تعلق داشتن برطرف میشه، اما نیاز جنسی برطرف نمیشه، بالاخره این واقعیته شاید شما با صدای اون دختر خانوم،حرفاش تحریک میشد.این زنانگی اون دخترهفبخشی از وجودشه که متاسفانه داره برای لذت حرام استفاده ش میکنهو حیفه.
   از طرفی در رابطه ی واقعی فرد ضمن اینکه دوست داره و دوست داشته میشه،تحریک هم بشه راهی برای ارضای نیاز جنسیش هست که انحراف جنسی رو تجربه نکنه.
   شما با این رابطه به خودتون ضربه میزنیدو زمان حضور یک همسفر بهشتی رو در زندگیتون به تعویق میندازین.
   خدای مهربان خودش میفرماید که زنان پاک برای مردان پاک
   و مردان پاک برای زنان پاک
   قانون سوم نیوتن رو احتمالا شنیدین، هر عملی عکس العملی داره مگه نه؟
   شمایی که الآن پاکی یه دختر خانومی رو حتی در حد تلفنی حرف زدن به خطر میندازن، یه نفر دیگه به فکر دزدین گوهر عفت همسر آیندتون خواهد بود.
   نمی تونید از جسم و مغزتون انتظار داشته باشید کامل تحریک شه و هیچ کاری نکنه ما خودمونم می دونیم سخته.
   بنابراین توصیه خواهرانه من به شما اینه که اگر واقعا این رابطه دور از اطلاع خانواده ست، نیت ازدواج پشتش نیست سریعا رهاش کنید.قبلش می تونید خیلی عاقلانه دختر خانوم رو مجاب کنید.حواستون باشه هر روز که جلو برید بیشتر اذیت میشید و اعتیادتون به این کار بیشتر میشه.فردی هم که اعتیادش به این عمل زیاد بشه کم کم منزوی میشه، تحمل حضور همدم رو در زندگیش نداره.فقط نیاز جنسیش بولد میشه و نیاز عاطفیش به قهقرا میره.
   فاصبر صبرا جمیلا
   میتونید از دوران مجردیتون بهترین بهره رو ببرید بدون گناه
   ان شالله شرایط که فراهم شد ازدواج می کنید و این نیاز ها در قالب یک خانواده تأمین خواهد شد.
   انتخاب با شماست اما راهی رو نرید که خیلیا از طی کردنش پشیمونن
 69. از خودم متنفرم

  سلام ممنون از انرژی هایی که دیروز بهم دادید
  شما با این انرژی ها من را از گناه بزرگتری نجات دادید
  این بار از نوع شروع میکنم
  این بار تصمیمم جدیه
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) 
   مبارک باشه عزیزخدا...
   دریای رحمت خداوندی تا آن جا بی انتهاست که نه تنها می‌بخشد و از خطای توبه کنندگان می‌گذرد، بلکه نسبت به توبه مومنین اشتیاق دارد. رحمانیت حضرت حق به این جا محدود نمی‌شود بلکه آبروی بنده خویش را محفوظ می‌دارد و طبق فرمایش امام علی(ع) خطا و گناهان وی را از یاد دوفرشته نگهبان و اعضاى وى و همه نقاط زمین ببرد.
   خداوند توبه کنندگان را دوست دارد، اما در میان توبه کنندگان علاقه و توجهی خاص به توبه جوانان دارد. موضوع توبه جوانان در احادیث مسئله‌ای مورد توجه است. امام علی (ع) می‌فرمایند: «توبه از گناهان نیکو است ولی از جوانان نیکو تر» (4) همچنین امام زمان (ع) در دعای معروف خویش می فرماید: «خدایا جوانان را به توبه و انابه موفق بدار»

   خوشبحالت که اینقدر عزیزی برا خدا.  و خوشحالم که با بنده ی خوب خدا در ارتباطم ، درب خدا همیشه برای شما بازع....
   التماس دعا...


 70. به نام الله

  سلام
  ممنونم از پیگیری هاتون خدا خیرتون بده،
  امروز روز دوم هست خیلی شور و هیجانی ندارم چون همش میگم الان تازه روز دوم هست و از اونجایی که هفته ایی یه بار بود این کار زشتم، و تا سه هفته هم شده بود که انجامش ندم خیلی ذوقی ندارم واسه این گفتم نیام اعلام نکنم، ولی اگه از سه هفته بشه سه هفته و یک روز واقعاً یعنی دارم تغییر میکنم، واسم دعا کنید، از وقتی با سایتتون آشنا شدم روزی چند ساعت اینجام با شما و حرف هاتون وقتمو میگذرونم کنار شما بودن حس خیلی خوبی داره، شماها آدم های خوبی هستید و پیش خدا عزیز هستید تورو خدا دعا کنید واسم دعا کنید همه جوون ها زودی بساط ازدواجشون فراهم بشه
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام دوست عزیزم
   خواهش می کنم 
   من خودم به شخصه از بزرگترین اهداف زندگیم اینه که بتونم کمکی هرچند کوچک به جوونامون بکنم که ترک کنن این گناه رو تا ان شالله خدا اجازه بده تو بهشت ملاقاتشون کنم.
   هر روز بیاید اعلام پاکی تا در ناخودآگاه شما تاثیر بگذاره.تا مغزتون مطلع بشه که این بار فرق داره درسته تعداد روزا کمه ولی هر چیزی هر واری یه شروع داره مگه نه؟
   شما خودتون بسیار بزرگوار و عزیزید ت
   ان شالله طعم پاکی ابدی رو بچشید 

   خدای عزیزم 
   به حق این ماه عزیز هممونو  با همسفر بهشتیمون بفرست خونه بخت 
   الهی آمممممممین 
 71. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** *** *** ** *** **** *** ****** ***** * ** *** ** *** ** ***** ******* ***** ** ***** ******* ** *** *****
 72. یه دختره گناهکار

  سلااام دوستان عزیز
  امشب هم دومین روز پاکی رو پشت سر گذاشتم🙃
  انشالله ک بتونم هزااااران روز از این پاکی بی نظیر رو پشت سر بگذارم.همچنین همه دوستان.
  مرسی از یگانه عزیزم بابت جوابگوییش و اطلاعاتی ک بابت رفع عوارض داد😍💓
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلاااااااااااااام خواهرم 

   خداروصدهزار مرتبه شکررررررررررررررت 🌹

   دومین روز پاکی ارزشمندتون رو تبریک عرض میکنم 🍃🍃


   ان شاءالله پاکیتون ابدی 🌼🌼 73. از خودم متنفرم

  سلام دوستان
  من آدم بی اراده و عوضی هستم
  من بعد از بارها و بارها توبه بازهم استنا کردم
  دیگه خدا دوستم نداره
  دیگه نمیتونم
  اصلا وجودم روی زمین چه سودی داره
  من که جهنمی هستم
  پس هیچ عیبی نداره
  اگه تا امشب کمکم نکنین
  خکدم را میکشم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام این حرف نزنید... لطفا آروم باشید

   این حرفها، حرفهای شیطانی هست که میزنید 

   صبور باشید زندگی ارزش این غصه هارو نداره 

   خونسردی خودتون رو حفظ کنید 

   انرژی مثبت به خودتون بدین 

   خدا هست توکلتون بر خدا باشه که حسااااابی هواتون داره 👌💖

   از نو شروع کنید 

   به موفقیت در زندگی شروع کنید و براش بجنگید 

   تا برای چیزی تلااااااش نکنی بهش نمیرسی باید بجنگی به دستش بیاری و به امید موفقیت ابدی برسید ان شاءالله به امید خداوند بزرگ مهربان🌹
   خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم

   قـطـب شیطانی ام با انرژی منفی اش میگوید: نمی توانی ، نا امید شو …

   و قطب خدایی ام وحی می کند که: می توانی کمی صبور باش.

   انتخاب من خداست، پس بردبار بودن را می پسندم.

   هر کس انتخابی دارد که بر مبنای آن ، زندگی اش ترسیم می شود. من این اهریمن زشت خو را نمیخواهم؛ خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم، در این سختی ها… شکیبا باشم


  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام آروم باشید لطفاً 

   درسته که صدر بار توبه کردید.    لغزش داشتین... ببینید شما از ته قلبتون دوست نداشتید پاک باشید خواهرم  شما باید یه تصمیم جدی بگیرید به سوی پاکی ابدی حرکت کنید باید برای پاکیتون تلااااااش کنید بجنگید برای پاکیتون و انقدرررر تلااااااش کنید تا به پاکیتون برسید ان شاء الله

   ببینید علت شکستتون چیه جلوش بگیرید نابودش کنید 

   منتظر موفقیتتون هستیم یاعلی 💗


   خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم

   قـطـب شیطانی ام با انرژی منفی اش میگوید: نمی توانی ، نا امید شو …

   و قطب خدایی ام وحی می کند که: می توانی کمی صبور باش.

   انتخاب من خداست، پس بردبار بودن را می پسندم.

   هر کس انتخابی دارد که بر مبنای آن ، زندگی اش ترسیم می شود. من این اهریمن زشت خو را نمیخواهم؛ خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم، در این سختی ها… شکیبا باشم. 74. سلام
  ی چیزیم بگم من...ی خانمی مشغول ب این کار بوده...بچش ک ب دنیا میاد انگشت وسطیش بزرگ تر از بقیه انگشتاش بوده...اینم ی معجزه و ترس از خدای بزرگ و نافرمانی هاش...
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام بله کاملأ حرفهاتون درسته 👌
 75. جوابگویی سایتتون افتضاحه
  یه سوال پرسیدم چهار روزه جواب ندادین 😡


  آخه یعنی چی:؟!
  • پاسخ:

   مصباح: سلام، به علت حجم بالای پیام ها گاهی پاسخگویی به تاخیر میفته
   پیامتون در همین بخش که مربوط به 15م هست، چندساعت قبل جواب داده شده

   موفق باشید
 76. امروز روز پانزدهم پاکی منه ، تقریبا نصف ماه رو پاک بودم الآن هم فکرم خیلی کم تر از قبل فکر رابطه جنسی و این جور کارا می کنه . ممنون.
  • پاسخ:

   امین:   سلااااااام اقا رضا
   خوبین؟
   افرین به شمااااااااااا
   خیلی عاااااااااااااااااالی 
   با قدرت ادامه بدین و ما هم برای موفقیت شما دعا میکنیم
   پاکیتون ابدی
   یاحق 
 77. الحمدلله رب العالمین

  وقتی این شور و شوق جوانان رو میبینیم که قصد ترک و بازگشت دارن، اشک شوق جاری میشه...چقدر خوبه این لحظات! مخصوصا تو این ماه و شب های عزیز.
  خداوند اجرتون بده دوستان عزیز
  من سعی میکنم هر روز سر بزنم و از این حس خوب بهره ببرم.
  • پاسخ:

   امین:

   سلااااااااااام
   ممنون از لطفتون 
   به حق این روزهای عزیز از خدای بزرگ براتون بهترین ها رو ارزو دارم
   التماس دعا
 78. سلام
  مممنون از سایت عالی تون
  همینطوری ی سایت بزنید چطوری دوس دختر بازی را ترک کنیم...
  اجرتون با امام حسین
  • پاسخ:

   امین:   سلام دوست من
   خوبین؟
   افرییییییین به اراده شماااااااا
   خیییییییییلی خوشحالیم که راه درستو پیدا کردین
   دمتون گرم
   با قدرت ادامه بدین
   حتما حتما موفق میشین
   یاعلی
 79. با سلام. من یه پسر ۳۲ساله هستم تاحدودی خجالتی هستم. الان ۱۳ ساله که دچار مرض زشت و آزار دهنده خودارضایی هستم.زندگیم داره نابود میشه خیلی سعی کردم کنار بزارم ولی نتونستم.لطفا کمکم کنین.مجردم.
  • پاسخ:

   یگانه:
   برادر عزیز سلام به شما 
   خداروشکر که این فرصت فراهم شده که توبه کنید و یک زندگی جدید برای خودتون بسازید.
   اگه لغزش داشتی خودتو بلند کن...
   خدا به آدمای جسور پاداش میده ! هیچوقت دست از تلاشت برندار...
   خدا کریمه...پاشو از صفر شروع کن...
   از گذشته درس بگیر و با قدرت از همین امشب شروع کن...اثبات کن امیدتو هیچوقت از دست نمیدی.
   اگه هزار بار زمین خوردی ...هزار و یک بار پاشو ! 💪

   وقتی بچه بودی و زمین میخوردی مامان بابات بلندت میکردن...اما الان باید خودت خودتو بلند کنی...به شیطان درونت اثبات کن کم نمیاری ! بلند شو ... اسیر صداهای درونیت نشو ... ذهن جایگاه شیطانه ! از قلبت پیروی کن
 80. سلام ببخشید من وقتی بیشتر از ۵ رو این کارو انجام نمیدم بیضه هام از رون درد میگیره و احساس میکنم ک رونم سفت شده این اثر چی میتونه باشه؟
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام علیکم 
   بله درسته اما بعد از ترک برطرف میشه.الان به دلیل اعتیاد به این کار وقتی انجام ندین بدنتون عکس العمل نشون میده.مقداری تحمل کنید تا روزهای پاکیتون افزایش پیدا کنه  و خوب بشید.
   یا حق 
 81. یه دختره گناهکار

  سلام دوستان.طاعات و عباداتتون قبول.
  دوستان من هم درگیر این عمل زشت و خجالت آور شده بودم اما امشب ک شب آخر از شب های قدر هست وقتی ک قران رو سرم گرفتم از خدا بابت اینکه این عمل زشت رو تا دیروز انجام میدادم عذرخواهی کردم و طلب بخشش کردم.
  من از همین الان میخوام این گناه رو ترک کنم و کلا پاک بشم.امیدوارم که بتونم.
  از همین الان شروع کردم و تا پاک شدنم حسابی تلاش میکنم.
  لطفااااا با حرفای خوبتون منو بیشتر واسه پاک شدن تشویق کنین🌺
  واقعا از خدا شرمندا ام،امیدوارم ک ب حق پاکی این شب های عزیز منو ببخشه و کمکم کنه بتونم اراده داشته باشم و پاک شم🙇🏻‍♀️😢
  دوستان ی سوال.اگر من پاک بشم اون مشکلاتی ک برام پیش اومده بود(از قبیل:قوز کمر،پرخاشگری و عصبانیت بیش از حد،کم حافظگی و...)از بین میره؟؟و یا حتی بهتر میشه؟؟؟لطفا جواب سوالامو بدید تا از نگرانی در بیام☹😑
  • پاسخ:

   یگانه:
   خواهر عزیزم سلام 
   خیلی ممنون 
   نماز روزه های شما هم مقبول درگاه حق تعالی.
   افرین به شما احسنت 
   واقعا گرفتن چنین تصمیمی توفیق می خواد.
   خداروشکر که این لطف خدا شامل حالتون شده.
   شک نکنید به توانی و اراده تون 
   شما فوق العاده این فقط کافیه از تمام نعمت هاتون استفاده بهینه کنید.
    هر روز بیاید اعلام پاکی 
   آبجی جان ان شالله با ترک ابدی 80 درصد عوارض در 2-3ماه اول و 20 درصد باقی مونده در طی زمان برطرف میشه.
   اما در کنار ترک حتما به تقویت حافظه و ورزش بپردازید خیلی سریعتر میتونه کمکتون کنه.
   یا حق 
   پیش به سوی پیروزی 
 82. یکی که میخاد آدم شه:)

  با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و عوامل این سایت خوب.میخام تجربه و اون بلاهایی که سرم اومده رو بگم که شماها بدونین آدم میتونه از کجا به کجا برسه که من رسیدم.بنده دانشجویی سال ۵ پزشکی هستم(خجالت میکشم اینو اینجا بگم).روم به دیوار بنده بیش از ۱۰ ساله که معتاد به این عمل هستم(البته بودم به شدت تصمیم به ترک گرفتم)بنده یه بچه درسخون ورزشکار(از ۹ سال پیش بدنسازی میرفتم تا پارسال)و مسجدی مذهبی(نماز عصرو مسجد میرفتم حتی،اذان میگفتم) اینا بودم.الان یه آدمی هستم که از درسم ۱.۵ سال عقب موندم الان ۹ ماهه که خونه نشینم دانشگاه نمیرم‌.رشتم پزشکیه و سخته و اگه یکم حواست جم نباشه عقب میغتی . همین راحتی که من عقب افتادم.باشگاه بدنسازی میرفتم تا همین یه سال پیش.یه پسر خوش قد و هیکل بودم که همه حسرتشو داشتن.الان شکم آوردم این هوا.به غیر از اصول دین هم همه اعتقاداتمو از دست دادم.نمیدونین چقدر که فشار روحی نکشیدم.میخام عوارضشو که از دوسال پیش اومده سراغم رو بگم بهتون که تو مقاله ها میبینین یه وخ نگین چرته؛حواس پرتی طوری که نمیتونم درس خوندنمو ادامه بدم.اضطراب و استرس(روزی ۳۰ واحد قرص پرانول مصرف میکردم)تعریق شدید(یکم هوا گرم میشه آب از بدنم سرازیر میشه خدا شاهده)همیشه خسته ام و هی خابم میاد.وسواس فکری پیدا کردم(از در خونه که میرم بیرون ۳۰ بار برمیگردم نگا میکنم که نکنه باز گذاشتمش)پرخاشگر شدم (یکی بگه بالا چشت ابروعه میریزم به هم)نوسانات اخلاقی(خوشحال شدنی خیلی خوشحالم و ناراحت شدنی خیلی ناراحت میشم بیش از حد)افسردگی و عدم احساس شادی(۹ ماه داروی ضد افسردگی خوردم و آخرش تاثیر نذاش)اخیرا هم حافظه ام ضعیف شده و زبونم هم استرس داشتنی میگیره.با هیچی حال نمیکنم.یه مدت با جنس مخالف هم رابطه گذاشتم گفتم شاید درمونم اینه.یه ماه حالم خوب بود بعد برگشتم به همون حالتهای قبلی.ارتباطم با جنس مخالف رو هم قطع کردم.یه جورایی گوشه گیر شدم تنهایی رو دوس دارم نسبت به اطرافینم بدگمان شدم همش فک میکنم بد منو میخان.خلاصه جونم براتون بگه داشتم به قهقرا میرفتم روز به روز دانشگاهم تعطیل کرده بودم نشسته بودم خونه شده بودم فرشته عذاب پدر مادرم خدا منو ببخشه واقعا خیلی مادرمو به خصوص اذیت کردم با این رفتارام.ولی نمیدونم چی شد یهو نشستم با خودم فک کردم پسر تو الان ۲۵ سالته بچه که نیستی خاک بر سرت الان هم سنای من دوتا بچه دارن تو نه درستو تموم کردی نه شغل داری تا کی میخای این وضعو ادامه بدی آخه؟!اکه بالاخره تصمیم گرفتم ترکش کنم.الان ایشاللا بعد یه ماه قراره دانشگاهو شروع کنم از دو روز دیگه هم باشگاهو میخام شروع کنم اگه خدا بخاد.رژیم غذایی شروع کردم و اینستاگراممو فعلن پاک کردم تا ایشاللا بعد یه شیش ماه دیگه.هر چی سرمون میاد همش تقصیر این گوشیای لامصبه.الان دنیای اینترنت و تکنولوژیه به هر حال اجتناب ناپذیره دیگه الان بخای گوشی ساده استفاده کنی واقعا اموراتت حل نمیشه ولی میشه با خوشتن داری ازشون خوب استفاده کرد.منم گفتم یه شیش ماهی اینستاگرامو غیرفعالش کنم فعلن.دوستان یه پیشنهادی هم که براتون دارم اینه که حتمن باشگاه بدنسازیو برین حتمن حتمن چون باشگاه که میری هم انرژیت تخلیه میشه هم هیکلت ساخته میشه و از همه مهم تر حیفت میاد عضله ای رو که مثلن طی یک ماه ساختی رو با یه بار هوس بازی تباهش کنی چون واقعا تباه میشه خودم تجربه کردم که میگم.باشگاهو حتمن برین خودشم سنگین وزنه بزنین که کامل خسته بشین(بعدش یه دوش آب سرد حال میده و خابیدن)بعدشم باید یکم خودمونو کنترل کنیم دیگههههههه.هر چی هم فیلترشکن تو موبایلتون داربنو پاکش کنیم.برام دعا کنین دیگه میخام آدم شم و به دوران اوجم برگردم برا همتون دعا میکنم.۱۷ خرداد ۹۷.توی همین ماه رمضون ترک کنین و خاطرتون باشه که توی ماه رمضون تصمیم به ترک گرفتین.امیدوارم حال همتون خوب باشه و کاراتون روبه راه.شما که دیگه وضعتون از من بدتر نیس با این اوصاف حتی دیگه منم تصمیم به ترک گرفتم.موفق باشین و ورزشکار.ارادتمند شما دکتر ایکس:)))))
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلاااااااااام دکتر بزرگوار

   احسنت 
   خوشحالیم که الان حالتون خوبه خداروشکر 
   ان شالله پاکیتون ابدی
 83. سلام
  خاک بر سرم
  ۱۱روز پاکیم از دست دادم چ قدر باید ضعیف باشم که ۱۱ روز دوم اوردم
  از اول با قدمی محکم تر
  متاسفم
  ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام 
   اصلا بهش فکر نکنید 
   یک شروع هوشمندانه تر بدون تردید با تلاش همه چی حله 
   ما پا پس نمییییییییییییییییکشیم
   خداجان به امید خودت 
 84. الحمدلله یا رب العالمین

  عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات خدمت اساتید و خادمین تواب که لطف و کمک بزرگی در حق این عزیزان انجام دادند.
  اجرتون با آقا امام حسین باشه عزیزان من!

  دوستان گرامی به خاطر داشته باشید که این عمل زشت و کریه نه تنها از نظر روانی تاثیر منفی داشته، بلکه جسم شما رو روز به روز ضعیف تر کرده و اینها همه ثابت شدست!

  چندی از فرمایشات استاد رائفی پور :

  یه لحظه تفکر به این آیات میتونه تاثیر زیادی در ترک شما داشته باشه.

  الم یعلم بان الله یری
  نمیدونید که خدا میبینتتون؟!
  نحن خلقناکم
  ما شمارو آفریدیم نامردا
  فلولا تصدقوا
  حالا دیگه مارو هم تصدیق نمیکنید؟؟

  ببینید خداوند و امام زمان حاضر بر اعمال ماست...مثل شیشه رفلکسه
  نمیبینی ولی می بینتت!!!!
  بیا اندازه شیشه رفلکس واسه خدا وقار قائل شیم.

  ممنونم از همگی
  التماس دعا
  یا حق
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام علیکم 
   شکرا جزیلا 
 85. سلام و درود
  عاااااااالیییی بوووود ممنون...ان شالله خدا اجرتان دهد...
  فقط یکی از راه ها هم اینه ک بین نمازهای ظهروعصر و مغرب و عشا فاصله بیندازیم...
  و این پیشنهاد ک اگر شد یک گروه در تلگرام بزنید و لینکش رو اینجا بگذارید...ممنون😊
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام خیییییلی ممنون 
   امکان ایجاد گروه تلگرامی نیست 
 86. به نام الله

  سلام
  میخوام تازه شروع کنم،چندین ساله که نتونستم به چهل روز برسم نهایتا 20 روز اونم وقتایی که سرم شلوغ بوده، کلی ختم های چهل روزه گرفتم ولی نتونستم چهل روز پاک باشم و ختمم رو با پاکی تموم کنم، الان تصمیم گرفتم، خدا خیرتون بده، اینطوری اینجا باهم هستیم بهتر میتونیم این کار رو کنار بذاریم، من میام اینجا هر چند روز یه بار یا هر روز اعلام میکنم، و اگرم حالم بد شد وسط راه باز میام اینجا که نظرات رو بخونم، من خیلی مذهبی ام تنها گناهم اینه :(((( چه کنم این جسم این نیاز اینقدر فشار میاره بهم، خدا انشاءالله زمینه ازدواج همه رو فراهم کنه
  الهی آمین
  واسه من تورو خدا خیلی دعا کنید، شاید خدا به خاطر شما تنها مشکل زندگی من رو هم برطرف کرد.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم
   این بار مطمئنم که موفق میشی 
   شک نکن 
   اولین قدمو محکم بردار و از صاحب همین روزهای پربرکت کمک بخواه 
   ما هم هر روز منتظر اعلام موفقیت و پیروزی شما هستیم
   همه برای موفقیت و پاکی شما دعا میکنیم
   پاکیییییییییییتون ابدی 

 87. یک خودسوخته موتاد

  روز 3 هم تموم شد ولی داره سخت تر میشه هر روز ولی منم دارم سخت تر میشم و حس میکنم انرژیم داره کم کم برمیگرده...
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااام دوست خوبم
   افرین به اراده شماااا
   پله پله موفقیتو طی کن برو بالا 
   مطمئن باش روزای خوب زندگی منتظره شماست
   با قدرت ادامه بده 
   منتظر موفقیتت همچان هستیمممم
   یاعلی
 88. سلام
  روز یازدهم به پاکی تموم شد
  همگی سعی کنید کاری نکنید که خشنودی خدا از شما محروم شه
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   ان شاالله که این حرکت تو مسیر پاکی
   با امید خدا مستحکم تر ادامه داشته باشه
   مراقب باشید
   شکر خدا خوب پیش رفتید

   موفق باشید.
   ممنون از همراهیتون.
 89. امروز روز سیزدهمی که من این کار رو نکردم واقعا راحت ترم و زندگی کردن برام راحت تر شده . همه این ها به خاطر خدا و اراده خودمه ، خدایا دوستت دارم .
  • پاسخ:

   یگانه:
   آقا رضا برادر گرامی سلام
   عاااااااااااااااااالیه
   در واقع می تونم بگم محشرههههههههههههههههههههههههههه
   واقعیت همینه که آدمی که از بند نفس رها میشه خیلی قشنگ تر زندگی می کنه نسبت به کسی که اسیره
   همینطوری ادامه بدید آینده ی خوبی در انتظارتونه
   13مین روز از چله پاکی
 90. از مدیریت خطاب به کاربر محترم "سام"

  با سلام
  پیام شما حذف نشده و برای پاسخگویی بهتر منتظر تایید قرار گرفته است.
  با سپاس از صبوری شما.
 91. سلام
  ببخشید یک کامنت پایین تر
  اشتباه نوشتم نهم باید مینوشتم دهم
  پشت کار من و حرف های شماست که من پاکم
  ممنون
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   خوشحالیم از اینکه لطف خدا شامل حالتون شده و بهتون توفیق داده که ترک کنید
   حق تعالی عاقبت به خیرتون کنه
 92. یک خودسوخته موتاد

  روز 2 هم تموم شد خیلی لدت داره وقتی میبینی وسوسه تسلیم میشه نه تو !
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به این کاربر خودساخته که نمیخواد دیگه تسلیم نفسش بشه و این یعنی پیرووووووووزی بزرگ
   با خودت تکرار کن
   "این منم که مسیر افکارم را بر می گزینم پس برمی گزینم که فقط موهبت های الهی را نظاره گر باشم."
   2روز+2روز+2روز+....................یهو چشم باز می کنید سالهاست که پاکید و این یعنی خوشبختی
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادر جان
   خداروشکر که یک دهه با سلامتی داره به پایان میرسه.
   #ممکنه هنوز نرسیده باشم
   اما قطعا از دیروز،
   به مقصد
   نزدیکترم
   پیش به سوی رهاااااااااااااااااااایی
   یا الله مدد
 93. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  بعد از اون 12 روز پاکی نمیدونم چم شدع نمیتونم
  آخه خود ارضایی من فرق میکنه ** ******* * **** ** ** *** ******
  چشمام
  موهای سرم
  گودی کمرم
  دیگه چه غلطی کنم
  خسته شدم
  😥😔😭😭😭
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   چیه ؟چیشده؟
   خودت رو باختی؟
   دوست عزیزم شما که میدونی نقطه ضعفت چیه مگه نه؟؟؟؟؟؟
   پس بجنگ باهاش
   تحت هیچ شرایطی به شکم نخواب
   از خودت بپرس بگو تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگو تا کجا میخوای ادامه بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   هر بار خواستی این کار رو بکنی بگو خب حالا اومدیم و انجام دادم.آخرش که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   غیر از اینه که به خودم ظلم می کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   تو بنده خوب خدایی، نگذار با لغزش از خدای مهربانت دور بشی.
   نگذار هیچ گاه شیطان بهت تسلط پیدا کنه.
   تو بنده خدایی نه بنده اون
 94. سلام...
  دوستان در قدیم تر متوجه این بودیم که مردان کار میکردن...
  ورزش میکردن...
  میگفتن مرد و کار...
  بیکار نمونین...
  ورزش کنین...
  توی طول روز انقد فعال باشین که شب سر گذاشتین خوابتون بره...
  شهوت بد نیست...
  اما هر چیزی زمان درست و موقعیت درستی داره...
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام
   کاملا موافقم
   احسنت
 95. با سلام این اولین ماهی است که من پاک بودم یعنی ۳۰ روز است که این کار را انجام نداده ام و امیدوارم همین طور بتونم ادامه بدم ممنون از عوامل سایتتون و امیدوارم هرچی ضرر از این کار دیدم با توکل به خدا زود تر برطرفشه یا حق❤
  • پاسخ:

   یگانه:
   درود به آقا مهدی بزرگوار
   خدایا
   یک ماه
   پاکی
   را با
   تو
   تجربه
   کردم.
   ای مهربان خدا
   جوانه های
   امید
   را در
   قلبم
   بویان.
   برادر خوبم پاکیتون ابدی
 96. سلام ببخشید من
  یه مدته بود که این گناه زشت را مرتکب می شدم
  اما تا الان عسل نکردم
  روزه هایم درست است یا خیر؟؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   طبق نظر همه مراجع اگر کسی بدون غسل جنابت نماز خوانده باشد، مثلا نمی دانسته که استمنا سبب جنب شدن می شود و … باید نمازهایی را که در حال جنابت خوانده است قضا کند. ولى روزه ‏اى را که در حال جنابت بدون علم به اصل جنابت گرفته‏ اید، صحیح و مجزى است و قضا ندارد.
 97. سلام دوستان نماز و روزه تون قبول باشه
  من ۱۱ روز پاکم دیگه تکرارم نمیشه میخام تلاش کنم فقط خودم محکم باشم واسه خودم آینده دارم چون جوونم ۲۱ سالمه انشاالله درست میشه خب من نیم شنوام میخام یه سوال بگم من با بچه ها دعوا هم غیبت هم نامردم میخام رفیقم حلالش دادم خودم یه کم پشیمون شدم میخام خدا منو ببخش خودم نمیدونستم
  • پاسخ:

   یگانه:)
   درود به شما 
   خدایا 11 روزه با نفسم میجنگم.
   مهربان خدا 
   مهربان رب العالمین 
   من را از شر نفس خودم نجات بده یا ارحم الراحمین.
   قسمت آخر پیامتون رو متوجه نشدم.
   تو یک ساعت چو افریدون به میدان باش تا زان پس 
   به هر جانب که روی آری درفش کاویان بینی
 98. یک خودسوخته موتاد

  سلام
  روز اول گفتن نداره ولی روز اول تموم شد با اینکه وسوسه شدم ...
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام سلام
   چرا گفتن نداره؟؟؟؟؟
   هممون اینطوری شروع کردیم 
   وسوسه شدن طبیعیه و از امتحانات خدا هم هست.
   ان شالله 10-100-1000 و 100000000 روز پاکی رو تجربه کنید.
   چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی 
   چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی
   پیله ات را بگشا 
   تو به  اندازه پروانه شدن زیبایی
 99. از مدیریت خطاب به کاربر محترم" عباس"

  سلام
  با خانمتون تشریف ببرید پیش دکتر طب سنتی بهتون داروهایی میده که کم خونی خانمتون به صورت دائمی برطرف میشه.حتما براشون ملیز، سنگدان مرغ و عدسی تهیه کنید که مصرف کنند خیلی به کم خونی کمک می کنه.
  اما در مورد خودتون سعی کنید این عمل رو برای همیشه ترک کنید.درسته خانمتون نا خوش احوالن اما ان شالله زودتر حالشون بهبود پیدا میکنه، بفهمه از راه دیگه ای برای رفع نیازتون استفاده کردین حتما دلخور میشن.
  در کل بخاطر اینکه گناهی بس بزرگه و عوارض زیادی داره رهاش کنید.
  ان شالله خانمتون از این وفاداری شما در روزهای سخت زندگی خیلی خوشحال میشن و بعدا جبران می کنند.
  ان الله مع الصابرین
  توکلت علی الله
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خواهش میکنم اقا مهدی
   ما که کاری نکردیم مهم اراده و پشتکار شماست که به خودمون انرژی میده
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام بله فرق میکنه 
   قسمت مربوط به نماز توبه رو مطالعه بفرمایید.
 100. سلام‌ من صدهابارشکست خوردم هربارهم خودارضای میکنم اعصابم خراب میشه تا چندروزاینجوری هستم به خودم قول دادم توماه رمضان انجام ندم اما شکست خوردم دارم ناامیدمیشم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام ابتدا عذر خواهی بخاطر اینکه پیام شما جا افتاده بود.
   گذشته هرچی بوده تموم شده و نمیتونید برش گردونین.
   پس از همین لحظه با توکل به خدا شروع کنید و ترک کنید.راه های زیادی توی سایت هست همه شو با هم به کار ببریدد و از رحمت خدا نا امید نشید.
   نگران نباشید همه چی درست میشه 
  • پاسخ:

   سیداحمد
   وعلیک سلام دوست عزیز
   در خدمتیم؟؟؟
 101. سلام من هربار که خود ارضاییم تموم میشه احساس گناه شدید پیدا میکنم و میگم تکرار نمیشه
  ولی باز انجامش میدم دیگه حالم از خودم به هم میخوره...خودمو کثیفترین آدم میدونم...و امسال هم دو بار در ماه رمضان انجام دادم..و از این بابت پیش خدا شرمنده شرمنده ام...حق داره هیچ وقت منه احمق و نبخشه
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام خواهرم
   خداروشکر که وجدانتون بیداره  و هنوز شیطان لعین نتونسته وجدان شما رو از کار بندازه.قدر خودتونو بدونید.
   عزیزم از همین لحظه که جواب کامنتت رو میبینی غسل کرده و نماز توبه میخونی
   سریع به آغوش خدای مهربونمون بر می گردی 
   نا امید نشی هااااا 
   خدا جان خودش میگه 
   لا تقنطوا من رحمه الله
   هر چیزی سبب شکستت میشه از بین ببر و دورش بنداز
   برای رسیدن به پاکی از هیچ کس و هیچ چیز رودربایستی نکن.
   یا الله به امید تو
 102. یک خودسوخته موتاد

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  من یک موتاد روزی 1 الی 2 بار این کارم نمیخام از عوارض این کار براتون بگم چون همه عوارض رو تجربه کردم و نمیخام از کسی که بودم و کسی که الان شدم یک فرد منزوی، کم اعتماد به نفس و ... بگم ترک واسم خیلی سخته چون دچار عوارض شدم چند ماهه که شدید شده و به روزی 1 الی 2 بار رسیده دچار اضطراب شدیدم و وسواس فکری که همش مال 5-6 سالیه که این کار لعنتی رو کردم کسی این کار رو یاد من نداد و اولین بار به صورت اتفاقی باهاش اشنا شدم 24 سالمه و خیلی داغون شدم ولی هنوز اعتماد به نفسم بالاس و خودمو سر پا نگه داشتم این کار روح رو مخصوصا داغون میکنه که در نتیجش عوارض جسمی میاد همین الان که این متن رو نوشتم این کار رو انجام دادم نه به خاطر اینکه میخواستم بلکه به بدن و اعصابم فشار اومد من تحت درمان متخصص هستم با قرص وسواس و ... یه مدت خوب شدم و بعد دوباره برگشت علایم و خودمم میدونم همش واسه این کار لعنتیه که به شدت قوای جسمیو تحلیل برده از همین الان که این متن رو مینویسم تصمیم به ترک گرفتم به قیمت دردی که میدونم هر روز تو مدت ترک باید تحمل کنم و فشاری که روم میاد بی اختیار فقط دوس دارم از الان با عزم قوی بیخیال همه عوارض بشم و هر روز بیام اینجا و پاکی و ترک اون روزمو جشن بگیرم و اعلام کنم ...
  یه جا خوندم کسایی که میگن تو این کار اراده از ما صلب شده در این کار اشتباهه چون جلوی کسی این کار رو نمیکنن اره درسته جلوی کسی باشی روت نمیشه این کارو بکنی ولی من حتی یک بار تو مسافرخونه هم این کارو کردم و فشار زیادی رومه برای ترک خیلی دوس دارم برگردم به روزای اوجم روزایی که خیلی سرحال بودم و از کوچکترین چیز خوشحال میشدم و از شمایی که این متنو میخونی یک خواهش دارم
  ((( این کار مسلما باعث عوارض میشه و اصلا به اسلام ربطی نداره که بگیم چون دینیه افراطیه و این حرفا اگر یک ذره منطقی فکر کنیم اون مایعی که از بدن من و شما خارج میشه و باعث تولید بچه میشه چه چیزایی تو خودش داره که این کار مهم رو انجام میده و ما هر بار داریم این مواد رو الکی هر روز خارج میکنیم از بدنمون موادی که برای انرژی بدن و سلامت مهمن حتی رابطه زناشویی هر روزه که باعث خروج بی رویه این ماده بشه یک ماده مهم رو از بدن ما خارج میکنه که ما نمیدونیم این ماده ارزشمند رو از سیستم بدنمون ذره ذره حارج میکنیم پس از شما خواهش میکنم قبل اینکه به وضع من برسی و عوارض رو تجربه کنی و ترکت سخت بشه خودت ترکش کن و از کوچکترین چیز ها خوشحال شو )))
  برای منم دعا کنید خواهش میکنم که با عزمی که هنوز تو خودم از بین رفته نمیبینم بتونم ترکش کنم و هر روز بیام اینجا و اعلام کنم که اون روز پوزه نفسمو زدم به خاک و نزاشتم بیشتر از این به من اسیب برسونه از همتون میخوام برای من و همه کسایی که دچار این بیماری وسواس گونه هستن نجات پیدا کنن و به زندگی شیرین برگردن التماس دعا از همتون مرسی از سازنده این وبلاگ که احتمالا خودشم روزی درگیر بوده و امروز ازاد شده و نفرات بعدی که میتونن به بقیه کمک کنن میتونیم من و شما باشیم برام دعا کنید که این کار لعنتی رو توانشو داشته باشم بزارم کنار با تمام فشاری که میدونم باید از امروز تخمل کنم.
  در آخر یاد این شعر میفتم و گریم میگیره :
  نکن کاری که فردا ننگت آیو
  جهان با این فراخی تنگت آیو
  چو فردا نامه خوانان نامه خوانند
  تو را از نامه خواندن ننگت آیو
  -------------------------------------------------------------------------------
  از کسانی که ترک کردن و اعتیاد زیادی مثل من داشتن خواهش میکنم اگه راهی رو خودشون امتحان کردن که کمک کرده بهشون به ایمیل من ارسال کنن :
  *********************
  • پاسخ:

   مصباح: سلام کاربر گرامی
   خوشحالیم که به اینجا اومدین و امیدواریم هرچه زودتر بتونین از پس این مشکل بربیاید و اونطور زندگی کنین که در شان و لیاقت شماست؛ یک زندگی پر از موفقیت و آرامش

   اصلا نگران عوارض نباشید و مطمئن باشین همه اینها با ترک، از بین میرن فقط باید صبور بود
   حرف شما درسته، عمل زشت استمنا قوت بدن رو از آدم میگیره و به جاش کلی عوارض رو به دنبال میاره
   ولی بدترین اثرش همون دوری از خداست، دوری از همه خوبی ها و قشنگی ها
   اما این مهمه که میشه به آغوش خدا برگشت و همه اون گذشته رو جبران کرد و آینده ای رو ساخت که گذشته در برابرش زانو بزنه!
   فقط اراده کنین و روش رو مو به مو اجرا کنین، ان شاء الله با این انگیزه و تلاشی که دارید، موفقیتتون حتمیه

   روش ترک رو میتونین با کلیک روی لینک زیر ببینین
   اینجا

   هم چنین با خوندن مصاحبه های افرادی که موفق شدن، میتونید از تجربه هاشون استفاده کنین، گذاشتن ایمیل و.. به طور عمومی در متن پیام به خاطر مشکلاتی که به دنبال داره احتراما ممنوع هست و ستاره دار میشه
   برای مشاهده مصاحبه ها روی لینک زیر کلیک کنید
   اینجا

   موفق باشید
 103. سلام
  ۸ روز پاکم
  همیشه وقتی ظهرا تنها میشم حضور خشنودی خدارو در جای جای خونه حس میکنم و به خودم دیگه اجازه نمیدم که خشنودی خدارو از خودم محروم کنم
  ایشالاه همتون موفق بشین
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام آقا مهدی 


   خیلی هم عالی 

   8 روز پاکی قشنگتون مبارررررک 💗

   ان شاءالله تو این شبهای عزیز از خدا هر چی میخواین بهش برسید 


   الـــــهــــی آمــــیـــــن 


   موفق مؤید باشید 💐

   ______________________________

    

   شب قدر است بیا قدر بدانیم کمی

   خانه دل ز گناهان بتکانیم کمی

   شعله افتاده به ملک دلم از فرط گناه

   دوست را از دل این شعله بخوانیم کمی

    

   ______________________________

    

   هنوز آخرین جمله ی خدا تو گوشم زنگ می زند

   از قلب کوچک تو تا من یک راه مستقیم است ؛

   اگر گم شدی از این راه بیا

   بلند شو، از دلت شروع کن

   و پرواز را بیاموز، زیرا باید روزی از خودت تا خدا پرواز کنی

    

   ______________________________


 104. سلام بعد از ترک 40 روزه در موها از ریشه هایی که موهای ریختند دوباره از همون ریشه در میان ؟ الان 2 روزه پاکم
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام به شما
   قبل از هر چیز پاکی 2 روزه تون رو تبریک میگم و انشالله 20-200-2000-2000000000000000000000000 روز پاکی رو تجربه کنید.یادتون باشه عظمت باید در فکرتون باشه.
   بله به مرور زمان ان شالله رشد موها دوباره شروع میشه، یا از همون منافذ یا از منافذ دیگه.
   اگه نمیتونی پرواز کنی بدو.
   اگه نمیتونی بدویی راه برو.
   اگه نمیتونی راه بری بخز.
   هر کاری می کنی فقط در حرکت باش.
 105. گوشی عامل اصلی تحریک منه من به گوشی اصلا و ابدا تحریک نمی شوم. به خاطر فیلتر تلگرام هم فیلتر شکن دارم و بعضی وقت ها بی اراده همه چیز رو فراموش کرده و میشینم فیلم و عکس میبینیم. بدون گوشی من هر ماه یک بار تحریک می شدم که اونم جلوی خودم رو میگرفتم اما با آمدن گوشی 😢
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   دوست عزیز شما صدرصد اراده قوی دارید و میتونید موفق بشید 


   فقط کافیه خودتون از ته قلبتون تصمیم بگیرید پاک باشید از تمامی عوامل محرک هم دوری کنید 🍃🌹🍃🌹

   صدرصد حتماً موفق خواهی شد به امید پروردگار متعال 🌻

   فقــط میدونم گوشی عواملش هست خب بنده هم دارم ولی همیشه کنترل میکنم نمیذارم هیچ چیزی بهم نفوذ کنه قدم محکم بردار بجنگ برای هدفت بجنگ به دستش بیار 😍😍😍😍😍😍
 106. Majid:
  خودتو شکست خورده بدونی شکست میخوری رفیق،احساس شکست از شکست بدتره به خودت نبازی رفیق به خودمون نبازیم رفقا،نا امید نباید شد خیلی باید تلاش کرد بابا خدا نوشته هر چی تو میخوای هر چی خودت میخوای تو درونتون تو قلبتون باخبره میدونه میدونه چی میگذره،احساس شکست از شکست بدتره، تقدیر رو کی مینویسه ما مینویسیم خودت مینویسی خودمون میتونیم تغییر ایجاد کنیم خدا به عالم دستور داده هر کس به هر مقصدی میخواد بره ببریدنش وقتی احساس میکنی شکست خورده ایم کشتی مون به گل میشینه از خودمون شکست میخوریم شکست نخوریم از خودمون
  ⬅⬅احساس شکست از خوده شکست بدتره➡➡➡
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ممنون از کمکتون 

   اجرتون با امام حسین علیه السلام 🌹
 107. ۱۲ روز پاکیم از بین رفت

  خدااااایا خودت کمکم کن
  خدا لعنت کنه این گوشیای لمسیو ۱۲ روز پاکیم از بین رفت
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام عرض شد 

   خیلی متاسفم 

   ولی ناآمیدی رو کنار بگذارید از نو شروع کنید ببینید به گوشی ربطی نداره شما هم باید به خودتون عادت بدید که حتی با وجود گوشی هم از عوامل محرک دوری کنید هرگز به عوامل محرک نزدیک نشید مطعنم شما صدرصد موفق خواهــی شــد فقــط کافیه اراده قوی خودتون رو نشون بدید 🥀🥀

   بازم کمکی بود هر کاری داشتین بنده درخدمت همیشه هستم 💖

   موفق مؤید باشید برادر جان 💐

   یاعـلـی مدد 🌷
 108. ۲۷ روزه که پاکم من خیلی خوشحالم فقط تنها چیزی که فکرمو درگیر میکنه اینه که چرا آلتم به حالت اول و اندازهی اول بر نمیگرده؟؟
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   آقا مهدی سلام 

   27 روز پاکیتون مبارررررک باشه انشاءالله 💗🥀

   با ترک ابدی همه چیز درست میشه 
   توکلتون بر خدا باشه 💐💐
 109. سلام
  ۷ روز پاکم خدارو شکر
  این روزا اصلا حسش نمیاد فکر کنم شیطان داره یه نقشه میکشه 😅
  قرار نیست موفق شه
  اقای ... برای مشکلم راه حلی گفتن ولی زیاد متوجه نشدم خیلی ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام دوست عزیز خداروشکر که ٧ روز پاک هستید 

   خداروصدهزار مرتبه شکررررررررررررررت 💐

   ببین داداش مقاومت کن 
   آگر واقعأ دوست داری پاک بشی بر نفست غلبه کن مبارزه کن بجنگ تا به دستش بیاری نذار هیچ عوامل محرک باعث تحرکتون بشه از تمام عواملی محرک هستند حسااااابی دوری کن ❗️ 

   راهکارهای سایت هم بخونید خیلی بهتون کمک میکنه 

   امام هشتم نگهدارتون 💖
 110. سبحه بر کف،توبه بر لب،دل پر از شوق گناه///معصیت را خنده می آید ز استغفار ما...!
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   👌😍👌😍👌😍👌😍👌😍
 111. دارم خودمو بدبخت میکنم

  سلام. من همین چند دیقه پیش زدم الانم هی دارم میگم اخریشه ولی مطنئنم آخریش نیست دیگه خسته شدم دیگه هیچ لذتی نمیبرم ولی نمیدونم چجوری ترکش کنم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :   سلام وقت بخیر 

   واقعیت اینه که شیطان زهرآگین ترین تیر خودش رو داره به قلب شما میزنه و اونم نا امیدی از خودتونه نا امیدی از توانتون برای ترک نا امیدی از اراده تون 

   جوابشو ندین 

   تو مسیر پیروزی شکست طبیعیه 

   ولی سریع برگردین 

   فرق آدم معمولی و آدم حرفه‌ای

   توی سرعت بازگشت ب مسیر درست

   در لحظات سخت و حساس است .

   غسل 

   توبه 

   و بعدشم شروع دوباره هرچی شیطان پا جلو پاتون زد شما دوباره پاشید 

   کم نیارید

   رو یه کاغذ با دقت تمام مواردی که سبب تحریک و خدای ناکرده شکستتون میشه یادداشت کنید.فاصله بگیرید ازین عوامل 


   این آخرین توان شما نیست 

   هر راهی رو که بلدین همه شو از اول دوباره به کار ببرید 

   نزارید اصلا بیکار بشید 

   غذاهای شیرین و سنگین ممنوع 

   پرخوری ممنوع 

   دوستی با رفقایی که سبب شکست یا تحریکتون میشن ممنوع 

   نماز یادتون نره 

   ورزش خیلی موثره و کمکتون میکنه 

   در نهایت توکل به خدا 

   نگران نباشید 

   همه چی درست میشه

   فقط تلاش میخواد 

   برای رهایی و رسیدن به آرامش پا پس نکشید 
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام خوبین؟

   باریکلااااا داداش دمت گرم 

   هشتمین چله پاکی#

   مبارررررکتووووون باشه انشاءالله پاکیتون ابدی الهی آمین 🌷
 112. اینم یادم رفت بگم که تا حالا تو ماه رمضون همچین غلطی نکرده بودم خدایاااااااا کمکم کن تو بزرگی
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   مشکلی نداره الآن هم دیر نشده 

   شروع کن به موفقیت جدید 🤗🤗🤗

   توبه کن و روزه بگیر از خدا کمک بخواه 🌹

   ان شاءالله صدرصد موفق خواهــی شــد 
 113. من تا یک ماه رو راحت میرم ولی بازم.. چیکار کنم خودمم خسته شدم مشکل کوشیمه میدونم ولی نه میتونم ازش دست بکشم نه میکتونم باهاش کار کنم.نمی دونم چیکار کنم.
  ولی امروز تصمیم رو گرفتم دیگه گوشیم رو استفاده نکنم تا دو ماه به عنوان جریمه :@
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام برادر جان 

   ببین سعی کن تمام عوامل محرک که در گوشی داری پاک کنی و اصلأ سراغش نری ❌

   ببین تا وقتی از عوامل محرک دوری نکنی هرگز نمیتونی ترک کنی برادر جان 

   یا گوشیت رو عوض کن یه گوشی معمولی بگیر تا زمانی که عادت کردی ترکت داعمی شد گوشیت رو عوض کن 

   فعلأ از تمام عوامل محرک دوری کنید نذار شیطان موفق بشه 

   من مطمئنم شما میتونی 👉👈👉👈👉

   فقط محکم قوی باش با شیطان بجنگ 🍃😍

   احــــســـنـــــــت فعلأ دوماه از گوشی دور باش ❌

   فقط نگاهت هم کنترل کن خیلی راحته فقط کافیه خودت بخوای 👉👈👉
 114. سلام
  من امروز حسابی تحریک شده بودم
  و فقط التمو رو دستم گرفتم بدون اینکه کاری بکنم به مقدار بسیار کمی که نه جهش داشت 1 قطره منی خارج شد حکم روزه من چیه
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام 
   اگه بدون جهش و اوج لذت جنسی و سستی بدن بوده روزه تون صحیحه
   در غیر اینصورت باطله 
   بیشتر مراقب خودتون باشید
 115. یک مسئله و توهمی که کسایی که دارن ترک میکنن دارن اینه که میگن من بعد ۳ روز دوباره زدم پس امروز سه بار بزنم من که دیگه زدم شما فک کن یه دونده ای هر بار باید رکورد خودتو بزنی بار اول ۳ روزه بار دوم حتما توقع داری ۴ روز باشه ؟ کی گفته شاید دو روزه شاید همون ۳ روزه کی گفته حتما ۴ روزه ولی خوب به ۴ روزم می‌رسی نگران نباش بعد اینکه رکوردت رسید به ۴ روز باز میری سراغش و سری بعد میشی ۲ روز ! خوب بشی تو نتونستی رکورد بزنی یکبار دیگه تلاش می‌کنی رکورد ۴ روز رو بزنی این برای کساییه که افراط دارن بقیه تا افراطی نشدین سعی کنید سریعتر درمان کنید .
  الان افراطی ها فک میکنن وای ما بدبختیم نه فقط شما یک پله تقلید از افراط باید برسید متوسط و خفیف و بعدش تموم فقط به خورده درد داره.
  • پاسخ:

   یگانه:)
   ترک باید به یک باره باشه
 116. یه چیز خیلی جالب :
  فک کنید عمر هر انسانی یک روزه شما همین الان به دنیا اومدید و شب هم از دنیا میرید .
  خوب من ایرانی هم نیستم یک آمریکایی هستم و ائمه رو هم نمی‌شناسم و یک آدم بی دین هستم که شاید فقط خدارو قبول دارم روز آخر زندگیمه دوست دارم یک چیپس با ماست بخورم ، جوجه کباب ، مرغ سوخاری ، برم سینما با پاپ کرن یک فیلم کمدی ببینم ، برم یک فیلم سینمایی ببینم پای لپ تاپ ، برم بازی کنم با کنسول ، برم بگردم تو شهربازی ، برم با چتر بپرم یا خود ارضایی کنم ؟
  الان میگید من خیلی خوشم میاد همرو ولی حال ندارم ببینید بدنتون چقدر تحلیل رفته که حال ندارید لذت بخش ترین کارهارو بکنید .
  حالا چیکار کنم ؟
  درد داره بدنت میگیره ولی پاشو برو همه این کارارو بکن و اون کارو نکن تو هر روز فقط اون روز زنده ای ۲۴ ساعت هدیه ای از خدا برای لذت بردن از زندگی نه اضطراب .
  • پاسخ:

   یگانه :)
   قشنگ بود ممنون
 117. دوستان بنده یک موتاد شدید به این کارم و به شما میگم که اگر زمینه اضطراب رو برطرف نکنید نمی‌تونید ترک کنید مشکل زندگیت چیه ؟ پول نداری ، تنهایی ، افسرده ای ازتنهایی ، غمگینی ، بابات موتاده ببین دوست عزیز تا زمینه برطرف نشه شما باز برمی‌گردی توی خیلی از اینا میتونی آستین بزنی بالا از تنهایی مثلا در بیا ولی مثلا نه اینکه بری با یه دختر دوست شی با این کار چند روز خوب میشی بعد شهوتت چند برابر میشه برید تو انجمن ها ، برید جاهای شلوغ ، برید با یک نفر یک کاری راه بندازید سمت دختر نرید مگه اینکه دختر واقعا واقعا نجیبی باشه که متاسفانه نیست دیگه خیلی کمه خیلی پس من دارم بهتون قول میدم با دوست شدن با یک دختر یا ازدواج مثل کسی میمونید که از لبه پشت بامه و هر لحظه. ممکنه بیفته و یک اجر رو از زیر پاش می‌کشه تا قطعا بیفته .
  اونایی که میگن خودکشی میکنیم قطعا دچار افسردگی شدن و باید حتما تحت نظر یکی متخصصان قرص مصرف کنن تا بهبود پیدا کنن .
  خانواده میگن قرص ضرر داره ، عزیز مگه داری مواد مخدر مصرف می‌کنی شما نیاز داری که مصرف کنی مدتی برای به دست آوردن آرامش پس برو حتما برو .
  نماز خیلی خوبه خیلی ولی کسی که بخواد این کارو بکنه با وضو هم انقد بهش فشار میاد که مجبور میشه هم وضوشو باطل کنه هم این کارو بکنه من تمام شما ادمایی که از این مرحله خود ارضایی سربلند بیرون بیاید رو از کسانی میبینم که در آینده کارهای ارزشمندی انجام میدن چون آرامشی که گم کرده بودن رو به دست میارن .
 118. برای جواب سوال اقای مهدی که پرسیده بودن بعد از ادرار ازش دوباره ادرار خارج میشه: بعد از هر ادرار حتما طهارت کن
 119. خدایا قول میدم از خودم ناامیدت نکنم
  میدونم که خیلی بزرگی
  عاشقتم خدا جونم
  کمکم کن
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   احــــســـنـــــــت 💖
   انشاءالله موفق باشید 
 120. یه جا خوندم وقتی میخوای این کارو بکنی خدا به فرشته هاش میگه منو بندمو تنها بزارید بندم با من حرفای خصوصی داره
  بعد تا هفت ساعت گناهتو نمینویسه تا وقت توبه داشته باشی
  دلت میاد همچنین خدایی رو از خودت ناامید کنی
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام کاملأ درسته 
   ممنون سپاس از حرفهای قشنگتون 🍃
 121. سلام
  ۶روز پاکم به لطف شما
  چرا هرچی لباس زیرم رو میشورم(با پودر) لکه های منی پاک نمیشه
  راکاری سراغ دارید؟
  و یچیز دیگه من مشکل اندرار دارم یعنی وقتی میرم دستشویی و از دستشویی میام بیرون یه قطره اندرار از من خالی میشه ایه ربطی به خودارضایی های قبلیم بوده یا مشکل دیگه دارم؟
  ببخشید سوال زیاد پرسیدم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون واقعا احساس خوب وجدیدی میکنم
  به لطف شما
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام آقا مهدی عزیز 

   سعی کنید لباس هاتون رو با آب سرد بشورید خیلی تاثیر داره 

   و در مورد سؤال بعدی لطفاً به پزشک مراجعه کنید دوست گرامی 

   امــیــدوارم موفق باشید 
 122. اگه یه شخصی بخواد یعنی واقعا بخواد ترک کنه هیچ چیز جلودارش نیست.
  من الان ۲ ساله دارم خودارضایی میکنم و میخوام بدونم مثلا اگه ۵۰ روز نزنم چی میشه؟اصلا حالم بهتر میشه؟ کیه که ۵۰ روز نزده و الان فکر میکنه خوب شده؟
  البته این ۲ سالی هم که من داشتم خودارضایی میکردم به جای خاصی جز دوری از خدا نرسیدم ولی اگه شما تضمین اینو به من میدید که بعد ۵۰ روز کلی تغییر تو خودم احساس میکنم من از همین لحظه قاطعانه شروع به ترک میکنم
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام به شما
   وقتی سرما میخوریم، به پزشک مراجعه کرده و موازی با مصرف دارو و تزریق آمپول، میگن سوپ هم بخور، مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   اون دارو و آمپول شما رو از سرماخوردگی نجات میده اما برای اینکه بدنتون تقویت شه و حالتون بهتر و بهتر بشه باید سوپ میل کنید.
   ترک شما رو ازین بلا دور می کنه و بی شک حالتون خوب میشه، اما برای تقویت و ادامه این حال فوق العاده باید دوستی خودتون با خدای مهربونمون رو صمیمی تر کنید.
   من  بر اساس تجربه شخصی تضمین می کنم حالتون خوب میشه
   نگران نباشید
   همه چی درست میشه
   یا علی بگید و پاشید زندگیتونو نجات بدین
   یا حق
 123. سلام بچه ها
  ۱۰ روزه پاک پاکم خداراشکر
  ایشالله میخوام تا پایان عمر پاک بمونم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام 10 روز پاکیتون مبارررررک انشاءالله پاکیتون ابدی 🌷🍃🌷🍃
   موفق باشید 🌹🌹
 124. خسته از گناه

  بله من واقعا ازت( جودی ابوت) ممنونم
  در مورد روزه هم من نمیدونستم ک این روش باطل میکنه یا نه ممنون که از شک درم اوردید والبته اینم بگم که یک از خدا بی خبری اومد این روشو گفت و ببخشید گند زد تو زندگی من
  من یکجا خوندم که این روش 90 درصد گناه و ضرر رو داره و منم با این روش شاید 10 بار یا بیشتر تکرار میکردم که اگر کامل خود ارضایی میکردم بهتر بود چون یکبار بود و تمام😥
  دیگه من تصمیم به ترک گرفتم و تمام چیزایی ک گفتین رو عمل میکنم و هرروز اعلام پاکی میکنم
  چون برای خودم و سلامتیم اهمیت قائلم
  متشکرم از سایت خوبتون
 125. به خسته از گناه
  سلام
  من همچین روشی بعنوان روش اصولی برای ترک هیچ جا ندیدم
  ولی این روش رو برای درمان بعضی مشکلات زناشویی دیدم
  فکر نمیکنم روش درستی باشه برای ترک خ.ا
  خودارضایی روزه رو باطل میکنه
  کار شما هم درنهایت خودارضایی شده و روزه ی اون روزتون باطله
  و اینکه نیت قلبی چی بوده و خدا گناه حساب میکنه اون شکستن روزه رو من نمیدونم
  ولی حتما قضای روزه تون رو باید بگیرین
  و دیگه از این روش استفاده نکنین
  همونطور که میبینین جواب نداده
  از روش سایت خودمون و روش داداش رضا که تو سع تا کتاب کنترل شهوتش گفته استفاده کنین
  برای خواب هم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه مدیران جواب بدن بهتره
  پاکی ابدی نصیبتون🌸
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام ممنون از شما 
 126. خسته از گناه

  سلام خسته نباشید
  بنده روشی در اینترنت خوندم ک برای ترک خود ارضایی و کنترل شهوت خوبه
  اینکه تا مرز ارضا شدن پیش بری و قطعش کنی ولی من هنگام روزه (تازه به بلوغ رسیدم) همینکه تا مرزش میرم متاسفانه ارضا میشم و این حالمو بد میکنه بخاطر همین تصمیم گرفتم ک ترک کنم ولی حکم روزه چی میشه؟
  شما یک بار نظر بنده رو پاک کردید و گفتید پاسخ میدید اما ندادید
  من واقعا مشکل دارم کمکم کنید
  و اینکه من در دوران ماه رمضان تا بعد از سحر هم بیدارم و نمیتونم بخوابم
  ساعت 7 صبح میخوابم
  این باعث میشه که خود ارضایی کنم و وقتی که از اون روش استفاده میکنم معمولا ارضا میشم
  در این مورد هم اگه میشه کمک کنید
  واقعا نیاز به راهنمایی دارم
  پاک نکنید نظر رو ترو خدا پاک نکنید جوابموبدید
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلاااااااااااااام دوست گرامی خب سعی کنید از تمام عوامل محرک دوری کنید اگر از این کار دوری نکنید هیچ وقت موفق به ترک نخواهی شد 
   خب وقتهایی که بیدار هستید سوره لقمان بخونید مداحی گوش بدید قرآن بخونید ذکر بگید خیلی بهتون کمک میکنه 
   فقــط تا میتونی از تمام عوامل محرک به شدت دوری کن 
   خدا کمکتون میکنه 
   به امید موفقیت شما 
 127. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام دوستان من تقریبا هفت ساله که مبتلایم وهرکاری رو برای ترک کردن انجام داده ام بی فایده بوده،معایب و مزایایش رو میدونم ولی انگاری دیگر نخواهم توانست ترک کنم،حالا شاید بگین نومید نشو اما بخدا دیگه خسته شدم نمی‌دانم چه کنم شاید خودکشی بهترین راه خواهد بود.اگه نظری دارین حتما ارسال کنین،راستی اگه کسی می خواهد به من کمک کنه لطف کند با من تماس بگیرد
  **********
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام دوست عزیز
   هیچ کاری نشد نداره 
   ببین دوستای ما ترک کردن و شما هم میتونی
   اول از هر چیز ارادتو بالا ببر و خودتو مفت و بی ارزش تسلیم خواهش های نفسانی ات نکن چه بسا اگر ادامه بدی شیطان شمارو تا نا کجا آباد میبرد
   دوم اینکه روش پست ثابت سایتو بخون و یکم شناخت خودتو نسبت به عواقب این کار ببر بالا
   راستی یه چیزی میدونی الان داره امام زمان نگاهمون میکنه خوب نیست ماها که بچه های این پدر مهربون هستیم همچین بی معرفتی نسبت به حضرت بکنیم وقلب نازنینشو اذیت کنیم 
   تازه ۲ روز دیگه شب قدره و شب تقدیرات و شبی که معادل ۸۰ سال برامون کار میکنه 
   این شب ها رو از دست نده و برو یکم معرفتتو ببر بالا و یه توبه جانانه بکن تا امام زمان ازمون شاد شه
   به خدا ارزششو نداره عمر پای این گناه خاک بر سری بزاری داداش خدا شاهده فردای قیامت جداگانه از عمر و جوانیمان سوال میکنند
   خلاصه این که حضرت علی میفرماید خدا رحمت کنه کسی که قدر و قیمت خودش را بداند
   خلاصه میگم قبل از هر کاری یکم فکر کنید
   مواظب خودت باش
   یاعلی
 128. به اقا امیر حسین
  سلام
  این حرف آخرتون که گفتین خیلی شرم آوره برای کسی که دم از ولایت میزنه و...
  دراین مورد اصلااا خودتون رو سرزنش نکنین سرزنش بدترش میکنه
  شهوت برای انسان لازمه شهوت نباشه انسان ناقص میشه
  اینکه پیش میاد و شهوت شما اذیتتون میکنه اصلااا جای نگرانی نداره
  اگه اینطور نبود باید نگران خودتون میشدین
  شهوت رو سرکوب نکنین
  بلکه کنترلش کنین
  وقتتون رو کاملا پر کنین با برنامه ها و سرگرمی های مناسب
  به شما هم سه جلد کتاب کنترل شهوت از داداش رضا رو توصیه میکنم
  جواب هرسوالی رو داره
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   ممنون از کمک هاتون 
   خدا خیرتون بده انشاءالله 
 129. به پناهنده به حرم حسین(ع)
  سلام.
  خیلی ممنون بابت جوابتون.
  منم اکثر مواقع نماز اول وقت میخونم روزه هم میگیرم ولی امان از نفس خودم.واقعا جای شرم و تاسفه برای کسی که دم از ولایت امیرالمومنین میزنه ولی بازم.....
  چقدر زیبا میگه سعدی( چشم اگر با دوست داری گوش با دشمن مکن)
 130. از جودی ابوت به یه مرد شاد

  سلام
  لطفا قبل گرفتن راهکار برین غسل کنین و نماز توبه بخونین و با خدا درد و دل کنین
  و بعد برگردین پیشمون :))
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام ممنون از شما 
 131. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ******** ***** *** **** ** ***** *** *** *** **** ** **** ***** *** ****** *** ***** *** ****** **** *** **** ** ** *** **** ***** *** ** **** ** *** ***** ****** ** ***** *******
  **** **** ** **** ** ** ***** * **** **** ** ** ** ********
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام وقت بخیر 

   واقعیت اینه که شیطان زهرآگین ترین تیر خودش رو داره به قلب شما میزنه و اونم نا امیدی از خودتونه نا امیدی از توانتون برای ترک نا امیدی از اراده تون 

   جوابشو ندین 

   تو مسیر پیروزی شکست طبیعیه 

   ولی سریع برگردین 

   فرق آدم معمولی و آدم حرفه‌ای

   توی سرعت بازگشت ب مسیر درست

   در لحظات سخت و حساس است .

   غسل 

   توبه 

   و بعدشم شروع دوباره هرچی شیطان پا جلو پاتون زد شما دوباره پاشید 

   کم نیارید

   دو روزم خوبه ها ولی باید سه روز چهار روز و بیشتر شه....

   رو یه کاغذ با دقت تمام مواردی که سبب تحریک و خدای ناکرده شکستتون میشه یادداشت کنید.فاصله بگیرید ازین عوامل 


   این آخرین توان شما نیست 

   هر راهی رو که بلدین همه شو از اول دوباره به کار ببرید 

   نزارید اصلا بیکار بشید 

   غذاهای شیرین و سنگین ممنوع 

   پرخوری ممنوع 

   دوستی با رفقایی که سبب شکست یا تحریکتون میشن ممنوع 

   نماز یادتون نره 

   ورزش خیلی موثره و کمکتون میکنه 

   در نهایت توکل به خدا 

   نگران نباشید 

   همه چی درست میشه

   فقط تلاش میخواد 

   برای رهایی و رسیدن به آرامش پا پس نکشید 
 132. پناهنده به حرم حسین(ع)

  یه چیز کوچولوی دیگه
  اقای پناهیان میگه نماز درمان همه دردای بی درمونه
  کدوم درد بی درمون تر از گناه
  کی تو دنیا بیشتر از منی که خدا رو میشناسم ائمه رو میشناسم و باز نفسمو انتخاب میکنم
  کدوم درد بزرگ تر از درد فراموشی خدا فراموشی ارامش خدا
  و نماز فقط کافیه اول وقت باشه فقط اول وقت همین
  دردای بی درمون سوالای بی جواب تموم بمبستا همشون همشون فقط یه راه حل دارن اونم نمازی که فقط اول وقت باشه توجهم نخواسته ها فقط زمانش مهم بوده
  پس توصیم به خودم و بعد به شما
  ماکه هزار راه رو رفتیم ماکه این همه کارو کردیم هر دری رو زدیم یه بار فقط یه بارم بیاییم تا40روز فقط نماز اول وقت بخونیم
  اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام بلللللله کاملأ حرفتون درسته 
   ان شاءالله عاقبت بخیر بشیم 
 133. سلام
  ۵ روز پاکم
  سعی می کنم هر روز ظهر یک فیلم سینمایی ببینم که مشغول کاری باشم
  خیلی ممنون از سایت عالیتو

  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام خداروشکرررررررر 🍃🌺
   ورزش کنید در روز پیاده روی کنید 
   قرآن بخونید سوره لقمان بخونید مداحی گوش بدید اینها هم خیلی بهتون کمک میکنه 🌷
 134. پناهنده به حرم حسین(ع)

  به اقا امیر حسین
  سلام
  منم مشکلاول شما رو دارم هم مکل دومو
  در رابطه با مشکل اول اینجا یه چله ترک داره که هم مال نگاهه هم مال فیلم یا عکس خیلی بد میتونیم اول از اون جا شروع کنیم تا ریشه رو درست نکنیم تلاشمون مثل ساخت دیوار روی ابه نمیشه اصلا
  در رابطه با موضوع دوم
  منم پشیمون نمیشم شیرینی گناه تو دلمه هنوز و صد البته بارها توبه شکستم
  اما ما مگه چاره ای جز توبه هم داریم توبه نکنیم چی کار کنیم خدا خودش به عزتش قسم خورده تا شیرینی گناه (که قطعا تکرار گناهو هم با خودش میاره)تو دل ما باشه توبمونو قبول نمیکنه
  تمام اینا درست اما واقعا من یکی کاری به جز توبه از دستم نمیاد اخرش که دستمونو میگیرن
  البته به قول مدیر یگانه خانوم تا زمانی که قدمی برنداشتی انتظار کمک نداشته باش
  امیدوارم تونسته باشم یه جاب قانع کننده بدم
  درپناه حق یاعلی
  اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :


   سلام ممنون از شما :) 
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام علیکم 
   بفرمایید برادر درخدمتم 
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام بفرمایید، درخدمتم 
 135. سلام
  ۴روز پاکم
  پاکیه همتون جاودانه
  سعی میکنم وقت های تنهایی رو پر کنم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش مهدی عزیز 
   خوبین؟
   چهار روز شیرین پاکی مبارکتون باشه 
   افرین به شما 
   همینطور با قدرت پیش بسوی موفقیت و پاکی ابدی 
   التماس دعا 🌹🌺🌹🌺🌹🌺
 136. سلام
  من سوال کردم امروز صبح ولی شما پاک کردید دلیلش چی بود؟ من واقعا مشکل دارم کمکم کنید
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم 
   پیام شما پاک نشده در لیست پاسخگویی مدیران محترم قرار گرفته که به زودی پاسخ خواهند داد
   ممنون از صبوریتون 
 137. امروز روز ششم پاکی منه ، فردا یک هفته می شه . به امید پاکی برای همیشه . راستی خدا کنه همه کسانی که این عادت گناه رو دارند فراموش کنند و یک زندگی سالم داشته باشند .
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به دوست گرامی عزیزمون 😍👏
   6 روز پاکیتون مبارررررک باشه خداروشکررررررررر میکنم پاکیتون برای همیشه ابدی بشه ایشالا 🌺🌺


 138. سلام ممنون از سایت خوبتان.
  امروز روز سوم پاکی من هست.
  میخواستم یه نصیحت بکنم به آن هایی که میگن نمیتونن پاک باشن.
  عزیز من شما میتونید بنده خودم روزه گرفتم نماز خوندم ورزش کردم اراده خودمو به خدا بیشتر کردم فکر گناه رو کمتر کردم سعی کردم بیکار هم نباشم فیلم های بد رو هم پاک کردم. خوب معلومه دیگه به این فکر نمی افتید.
  سعی کنید حتما از خدا کمک بخواهید و خدا رو قبول داشته باشید اگر نداشته باشید به نظر من توبه شما بی فایده است.
  ممنون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به به پاکیتون مبارررررک 💖
   ان شاءالله پاکیتون ابـــدی 

   ممنون از توصیتون عالی بود حرفهاتون 🌺
 139. سلام.
  من دقت کردم هر دفعه که مرتکب این خطا شدم همش ریشه در افکارم داشته و افکارمم ریشه در نگاه.
  و اینم میدونم که اگه فکرمو کنترل نکنم امکان ترک این گناه 0 درصد.
  آیا شما روش موثری برای من سراغ دارید؟چون دیگه واقعا خسته شدم.دیشب بعد ۱۴ روز دوباره خراب کردم...
  و یک سوال دیگه هم دارم.
  آیا خدایی که میدونه من این بار که توبه کردم دوباره چند روزه دیگه مثل قبل توبمو میشکنم آیا اصلا این توبه را قبول میکنه؟
  چون من شنیدم شرط قبولی توبه اینه که برای همیشه اون کارو ترک کنی.ولی من....
  تنها امیدم این بود تو ماه رمضون ترک کنم که اینم تباه شد.
  لطفا جواب منو بدید.
 140. سلام خسته نباشید
  بنده سوالی داشتم
  من 15 سالم هست و از 13 سالگی متاسفانه خود ارضایی میکنم و تصمیم به ترک جدی گرفتم
  من تا قبل از اینکه این وبلاک رو ببینم روشی خوندم ک واقعا موثر بود.
  اینکه تا مرض ارضا شدن پیش بری و بعد قطعش کنی اینجوری شهوت کم میشه
  این برای من خوب بود چون شهوت خیلی کم میشد
  اما سوال من اینجاست که من هنگام روزه تحریک شدم و و تصمیم گرفتم از همین روش استفاده کنم اما انقدر شدید بود که بدون اینکه بخوام ارضا شدم
  میخواستم بدونم که روزه من باطل هست یا نه؟
  من تازه به تکلیف رسیدم و به همین دلیل ب همه ی واجبات عمل میکنم و مشکلی ندارم و بخاطر همین تصمیم ب ترک گرفتم
  خواهشا کمکم کنید خیلی گیج شدم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام برادرم
   این روش اصلا اصلا اصلا درست نیست!
   اتفاقا درروش هامون داریم که دقیقا باید عکس این عمل کنید!
   بذارید یه مثال براتون بزنم ،
   شما یه پرتگاه رو درنظر بگیرید، تا وقتی به این پرتگاه نزدیک نشید خطر افتادن ازاون رو هم ندارید،
   ولی وقتی بهش نزدیک بشید خطر افتادنتون هم خیلی زیاد میشه!

   خ.ا هم مثل یک پرتگاهه! باید از عوامل تحریک فرار کنید! 
   اصلا نباید اجازه بدید به این میزان از تحریک برسید! 

   و درمورد روزتون ، اگر منی از شما خارج شد، بله روزتون باطل هستش.
   و نشانه های منی :
   1 ـ با شهوت بیرون آید،2 ـ با جستن بیرون آید و 3 ـ بعد از بیرون آمدن بدن سست شود،


  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام اگه چهل روز پاک باشی کل زندگی تغییر میکنه خدا برات معجزه میکنه خدا هواتو داره عوارض ها از بین میره یه آدم پر قدرت میشی 💪و خیلی چیزای دیگه..... 
 141. از نو شروع میکنم اینبار با یه تصمیم قطعی من در همین جمع قول میدم من تا پایان عمر نف فیلم و عکس و داستان مستحجن بخونم و نه استمنا کنم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به امید خدا 

   منتظر موفقیتتون هستیم 
 142. سلام
  امروز ظهر خیلی بیکار بودم گوشیم تو شارژ بود تلوزیون چیزی نداشت همینطور بیکار بودم
  حسی که داشت روم فشار میاورد خییلی قوی بود که برم فیلم مستهجع خواستم برم یاد نگاه کردن خداوند افتادم که من نباید لبخند خدارو از خودم محروم کنم بعد یاد پدر و مادرم افتادم که من با این کار باعث افتخارشون هستم؟
  بعد یاد شیطان ایا من باید ببازم؟
  وبعد این حس زجر اور تموم شدومن دیگه تصمیم قطعی گرفتم که ن فیلم مستهجع ن خود ارضایی کنم
  خواستم اینو بگم میتونین با این حرفا به خودتون امید بدین
  ۳روزه پاکم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام آقا مهدی 
   ببینید شما اصلأ نباید در تنهایی قرار بگیرید بدترین چیز که شیطان فشار میاره به آدم تنهایی و بیکاری هست سعی کنید اصلأ در تنهایی قرار نگیرید 
   همیشه خودتون سرگرم کنید 
   سعی کنید ورزش کنید پیاده روی کنید موقع تنهایی مداحی گوش بدید سوره لقمان بخونید ذکر بگید اینجور چیزها خیلی بهتون کمک میکنه انشاءالله موفق باشید 
 143. سلام
  بچه ها،من ۶ روز بود ترک کرده بودم که امروز متاستفانه رفتم فیلم و عکس و داستان دیدم ولی خیلی جلوی خودم را گرفتم و جق نزدم
  به نظرتون دوباره از نو شروع به شمارش روز های پاک بودنم بکنم یا ادامه بدم لطفا جواب بدین  میخوام ایشالله بعد از امتحانات روزه ام بگیرم تا کامل پاک پاک شم و دیگه هیچ وقت دنبال این کارا نباشم
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام خیلی متاسف شدم 
   ببین شما باید از تمام عوامل محرک دوری کنید، حتی اگر هم تحریک شدین نباید سمت فیلم مستحجن برید، اگر این چیزهارو رعایت نکنید موفق نمی شوید اول از هر چیزی ذهنتون از هر عوامل محرکی پاک کنید یه شروع خوب ازتون میخوام ان شاءالله موفق باشید 
   یاعلی 
 144. سلام و وقت بخیر من الان ۲۳ سه روز است که پاکم از پس فردا هم که امتحانام تموم شد روزه رو شروع میکنم به امید روزی که کاملا پاک شم یا حق❤
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام آقا مهدی 
   وقت شمام به خیر و شادی
   23 روز پاکی ارزشمندتون مبارک باشه و این جهاد ارزشمند مقبول درگاه حق 
   ان شالله که توی امتحاناتتون موفق و
   باشید و از امتحانات زندگی هم سربلند بیرون بیاید.
   روزه در ایام گرم سال هم جهاده و بعد امتحانات شما همزمان دو جهاد رو انجام میدین
   چه حال و هوایی داره این عزیز دل خدا شدن؟؟؟؟؟
   الهی پاکی ابدی رو تجربه کنید.
   الهی هرچی آرزوشو دارین خدا بهتون عنایت کنه.


   #برنامه‌ریزی 
   آوردن آینده به حال است
   پس شما می‌توانید الان درمورد آینده ، کاری کنید


 145. خواهشا کمکم کنید میخوام به روزای خوب گذشتم بر گردم
  من خیلی پسر خوبی بودم ولی الان توی این یه سالی که استمنا میکنم عصابم خورده و یه جورایی دچار افسردگی شدم لطفا کمکم کنید خیلی گشتم تا یه همچین سایت خوبی پیدا کنم و الان میخوام یه تصمیم درست حصابی بگیرم و دیگه عکس و هیچ چیزی نبینم لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام به شما دوست گرامی 
   به سایت خودتون خوش اومدین   روش های بسیاری هست که بنده ابتدا پیشنهاد میدم که پست ثابت سایت رو مطالعه بفرمایید سپس نکات زیر رو هم بخونید. هر آنچه من دلسوزانه  و از روی تجربه خودم و دوستان می تونم به شما توصیه کنم این هستش که برای تک تک لحظات زندگیتون برنامه داشته باشید.هیچ لحظه ای بیکار نباشیدخوراکی هایی از قبیل گوشت قرمز، شیرینی و شکلات ، کاکائو ، قهوه ، انجیر ، موز ، پیاز ، فلفل، زعفران رو خیلی کم مصرف کنید.چون این خوراکی ها و همچنین تنقلات سبب میشن شهوت در انسان بیشتر بشه.از هرچیزی که باعث شکستتون میشه یعنی سبب میشه تحریک بشید ، فاصله بگیرید و اونو از زندگیتون حذف کنید. افکار نادرستی که به ذهنتون خطور میکنه اصلا بهش پر و بال ندین و با روش پرش افکار سریعا خودتونو نجات ندین.سعی کنید لبه ی این پرتگاه قرار نگیرید چون در اون لحظه کنترل انسان سخت تر میشه.ورزش کنید اونم ورزش های تفسگیر که انرژی بدنتون تخلیه بشه.هر زمان که تحریک شدین ادرار نوسانی انجام بدین.به شکم نخوابید که خودش باعث تحریک میشه.صبح زود که از خواب بیدار میشید سعی کنید همه انرژی تونو استفاده کنید در راه درست  تا شب وقتی میخواید بخوابید سریعا خوابتون ببره.خیلی باید مواظب چشمهاتون باشید.بتده در زمینه روانشناسی مطالعات زیادی داشتم چون با رشته دانشگاهیم مرتبط هست، سلول های مغز انسان از زمان تولد دیگه تعدادشون زیادتر نمیشه.با توجه به این موضوع میتونیم بفهمیم که هر عادتی که در انسان شکل بگیره سبب میشه که مسیر ذهنی در شبکه سلول های مغزی براای اون عادت تقویت بشه و هر بار انجام دادنش اون مسیر رو قویتر میکنه و در واقع دست کشیدن از اون عادت سخت تر میشه.این قابلیت مغز بسیار تحسین برانگیزه چرا؟؟؟؟؟ چون به شما  این فرصت رو میده که با ایجاد عادت های مثبت جدید مسیر های دیگه از مغزتون فعال و تقویت بشه ومسیر هایی از قبیل آنچه مغزتون برای خ.ا در حال تقویتش هست هر روز کمرنگ تر و غیر فعال تر بشه.این خیلی می تونه کمک کنه.پیشنهاد من اینه که مثلا خیلی ساده و بی هزینه زمانی که برای فکر کردن   انجام خ.ا میگذارید اختصاص بدین به اینکهچطوری با یک توپ کوچک میتونید بازی های مختلف طراحی کنید.آب سرد و لیموترش سبب میشه که فشار انسانایین بیاد بنابراین در زمان تحریک سریعا بلند شید وضعیت جسمیتون رو تهییر بدین ، چند حرکت ورزشی جنبشی انجام بدین ، دست و پاهوتونو با آب سرد بشورید و یک لیوان آب سرد همراه با چند قطره آب لیمو بنوشید فشارتونایین میاد و کنترل شهوت براتون راحت تر میشه گرچه اصلا نبتید بگذارید کار به اونجا برسه.خیلی که ذهنتون درگیر شد دو تا عدد دو رقمی رو به صورت ذهنی در هم ضرب کنید.شاید خنده دار باشه ولی کمکتون می کنه.هیچوقت هم نزارید تنها باشید و اگرم تنها بودین یه فیلم خوب و خنده دار ببینید یه موزیک زیبا گوش بدین.
   گذشته تمام شده و حتی نمیتونیم یک ثانیه به عقب برگردیم فراموشش کنید.شما دو راه دارید یا اینکه ادامه بدید ، آرزوهاتون و آینده تون رو خراب کنید یا اینکه با ترک دائمی سعادت دنیا و آخرت رو برای خودتون بخرید.
   تصمیم با شماست.

   شما لایق آرامش جسم و روحتون هستین.

   به امید اینکه شاهد موفقیتتون باشیم.


   ما منتظر اعلام پاکی شما هستیم.گامهاتون استوار
 146. سلام من خودم 3 ماه درگیر این قضیه بودم واقعا تو بد مخمصه ای گیر افتاده بودم واقعاً هم فهمیده بودم که فقط خداست که می تونه نجاتم بده الان که دارم این متن را می نویسم و یاد اون زمان می افتم به خودم افتخار می کنم که از اون گودال فرار کردم و تونستم بخش سیاه و تاریک زندگیم را پشت سر بذارم این اتفاق ماله 4 ماه پیشه. کسانی که الان درگیرش هستین می دونم که در چه اوضاعی قرار گرفتین دیگه به خودتون اعتماد ندارین چون فکر می کنید از پس همین یک کار کوچک هم تو زندگی برنمیاند من با اینکه سه ماه این کار کردم کاهش حافظه شدید را در خودم حس کردم الان که دارم این مطالب را می نویسم حافظه ام
  بیش تر از 90 درصد خوب شده. کسانی که تصمیم ترک گرفتین و وقت گذاشتین این مطلب به این درازی را خوندین می خوام بهتون یک راز بزرگ بگم که خداوند در بدن تک تک ما قرار داده. بدن بعد از 21 روز به هر چیزی که فکر می کنید ادت می کنه بهتون قول می دم 20 روز اولش سخته ولی بعدش......
  من این را وظیفه خودم می دونستم که راه که تونستم خودم را نجات بدم به شما بگم
  حالاخود دانی
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام 
   احسنت به شما 
   حرفاتونو کاملا قبول دارم 
   درضمن این پاکی شما خیلی ارزشمنده و مایه افتخارید 
   ان شالله در همه ی مراحل زندگیتون خدای مهربان حافظ شما باشه
   اللهم صل علی محمد و آل محمد
 147. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام بچه ها من پنج روز بود پاک بودم الان دوباره رفتم عکس های بد دیدم ولی *** **** به نظرتون چه کار کنم از نو شروع به شمردن روز ها کنم یا ادامه بدم و دیگه اینبار عکس نبینم
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   اگه منی خارج نشده باشه توبه ی شما شکسته نشده
   موفق باشید
 148. سلام من همونی ام که دیروز کامنت پشیمانی گذاشتم.
  میخواستم تشکر کنم از سایتتون واقعا مطالبش به دردم خورد من از مطالبتون کپی گرفتم که اگه اینترنت هم نداشتم دوباره مطالعه کنم که مانع این کار زشتم بشه واقعا سپاس گذارم.
  امروز هم روز دوم پاکی هم هست خیلی ممنون واقعا. ان شالله که یک ماه دیگه کامنت میزارم که میگم یک ماه پاک بودم و دفعه بعدش میگم یک سال و بعدش میگم تا ابد. تشکر از شما.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش معین عزیز 
   خوبی؟
   مقدمتون جهت حرکت بسوی پاکی گل باران
   منم از شما ممنونم که خوشحااالمون کردی 
   پاکیت ابدی داداش❤️


 149. خدایا شکرت امروز روز پنجم پاکی منه. امیدوارم شما هم از دست این عادت خلاص بشید.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش رضای عزیز 
   خوبین؟
   پنجمین روز پاکی والهی رو بهت تبریک میگم 
   بحق پنج تن انشاالله که پاکیت ابدی باشه عزیز 
   دست علی به همراهت🌺🌺🌺🌺
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست عزیز 
   افرین به اراده شما 
   همینطور باقدرت ادامه بدین 
   و ما همچنان منتظر موفقیت های بیشتری از شما هستیم 
   مطمئنم موفق میشی 
   پاکیت ابدی عزیز🌺🌺🌺🌺🌺
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام خداروشکر که از سایتمون راضی هستید 😊🌷
   امیداورم موفق باشید 
   یاعلی 
 150. سلام من هی میخوام توبه کنم ولی هی میشکنم توبه را.
  همیشه هم هروقت خود ارضایی میکنم پشیمون میشم ولی باز هم انجام میدم لطفا کمکم کنید.
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به معین عزیز 
   نگران نباش 
   و ناامیدی رو برای همیشه کنار بذار 
   به فکر آیندت باش به فکر پدر مادر زحمت کشیده باش 
   واقعأ حیف نیس خودتو اسیر شهوت میکنی به خدا پناه ببر با قدرت تمام با شیطان بجنگ اگه واقعا ازته قلبت دوست داری پاک باشی لطفاً یه یاعلی مشتی بگو از جات بلند شو دیگه تمومش کن برادر عزیز 
   من میدونم که دوست داری پاک باشی پس براش بجنگ و به دستش بیار عزیز من 
   امیدوارم موفق باشی 
   منتظرت هستم و فردا با اعلام پاکی پر انرژی خوشحالم کن 
   یاعلی 
 151. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  الان ماه رمضانه من قسم خوردمه توبه کنم. توبه هم کردم.باشگاه هم رفتم.نماز خوندم.روزه گرفتم.پر خوری نکردم خلاصه دست از گناه هم برداشتم ولی..
  الان ماه رمضونه صبحاش مشکلی ندارم ولی بعد از ظهر که میشه دیگه طاغت ندارم به فکر خود ارضایی می افتم وقتی با گوشیم کار میکنم یا با کامپیوتر یا وقتی روی تخت هستم به این فکر می افتم شب هم به جای این که به خواب برم به فکر این کار می افتتم من بایسی چیکار کنم.
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به کاربر محترم 
   نماز روز هاتون قبول باشه 
   انشاءالله موفق باشید 
   ببین عزیز سعی کن در تمام طول روز خودتو سرگرم کنی ورزش کنی پیاده روی کنی، سوره لقمان بخون مداحی گوش بده واقعأ بهت کمک میکنه!
   خدا همیشه در کنارتون هست خیالت راحت فقــط سعی در جمع باشی و خودتو با یه چیزی سرگرم کنی مثله ورزش خیلی بهت کمک میکنه دوست مهربان 
   به امید موفقیت شما 
   یاعلی ^~^
 152. سلام واقعا متشکرم متنتون خیلی بدردم خورد انشالله که بتونم این عادت زشت ترک کنم و نماز خون بشم واقعا تشکر
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سلام دوست مهربان 
   خواهش میکنم وظیفه ما هست 
   انشاءالله خدا کمکتون میکنه توکلتون بر خدا باشه 
 153. سلام تشکر از مطالب خوبتون من هم چند سالیه درگیر این عادتی هستم که هر دفعه بعد از انجامش از نظر روحی واقعا ناامید میشم و احساس میکنم هیچوقت نمیتونم ترک کنم چند بار اقدام به ترک کردم چند ماهه ولی بازم رفتم سمتش. سخته الانم احساس میکنم از نظر جسمی مثل قبل پرقدرت نیستم و انرژی هام فروکش کرده و بدون انگیزه و حتی برای آینده هم از این بابت همش نگرانم که اگر با این کار آسیبی به خودم رسونده باشم و همین ترس باعث شده که ترک عادت رو ول کنم
  با خوندن مطالب سایت و نظرات منم تصمیم گرفتم اینجا پیگیر باشم و با افراد مثل خودم جلو برم ولی باور کنید. توکل بر خدا
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام دوست عزیز گرامی 
   بنده درکتون میکنم این شرایط رو، بینید شما باید به خودتون به زندگیتون امید بدین نه اینکه انرژی منفی به خوتون بدین درسته ترک این گناه سخته ولی شدنیه الآن خدا شاهده خیلی ها ترک کردن اصلأ هم براشون مهم نیست من تمام حرفهای شمارو قبول دارم دوست محترم
   شما باید تصمیم درستی بگیرید اگر واقعا از ته قلبتون دوست دارید این گناه برای همیشه ازش خداحافظی کنید یه تصمیم محکم قوی بگیرید مطعنم شما اراده قوی دارید و حتما از پسش بر میایین، از تمام عوامل هایی باعث تحرکتون میشه سعی کنید ازش دوری کنید، اگر از عوامل محرک دوری نکنید این کار به هیچ وجه نمیشه ترک کرد پس قوی باشید امید به زندگیتون بدین خدا همیشه در کنارتون هست اگر هزار بار هم این گناه آنجام دادین هیچ مشکلی نداره با یه توبه واقعی خدا میبخشه و همیشه کمکتون میکنم در تمام مراحل زندگیتون نگران نباشید توکلت بر خداا دوست عزیز 
   با خدا باش پادشاهی کن 
   پس لطف کنید تصمیم درستی بگیرید 
   من منتظره حضور موفقیتتون هستم 
   در پنااااااه خداا باشید 
   یاعلی 
   با 
 154. روز ۲۰ و هنوز پاک اگه ۴۰روز رسید چی میشه.......نصف راه رو رفتمه ۲۰روز دیگع مونده
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام به شما دوست عزیز با اراده 
   احسنت به شما 
   خداروشکررررررررر 
   20 روز پاکیتون مبارررررک باشه امیدوارم پاکیتون ابدی بشه الهی آمین 
   داداش عزیز فقط به پاکی فکر کن همه چیز به مرور زمان درست میشه، خیالت راحت عزیز جان 
   انشاءالله موفق باشید '' 
 155. سلام من تو گوشیم فیلم ندارم ولی میرم گوگل سرچ میکنم ناکس سه بعدی میاره چیکار کنم
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من
   خوبین؟
   کلا سعی کنید فیلترشکن و مصرف اینترنتو محدود کنید 
   یه برنامه داشته باشین برای مصرف اینترنت به طوری یک ساعت مشخص در روز باشه و تنها نباشین
   در ضمن دوست من یادت باشه زمانی که تو داری سرچ میکنی خدا داره بهت نگاه میکنه هاااااااا
   ارزش نداره با نگاه الوده نگاه و لبخند شیرین الهی رو از خودت سلب کنی
   من مطمئن هستم که شما میتونی پاک بشی 
   چون لیاقتتون بیشتر از این حرفاست 
   زندگیتون پر از لبخند الهی 
 156. سلام
  من قبلا ها هر ۱۰ روز یکبار میزدم و هر بار وه تلاش میکردم که این کاره زشت رو انجام ندهم نمی شد که نمی شد ولی الان هر ۳ روز یکباز می زنم و خیلی ناراحتم و از خجالت روم نمی شد که در اینترنت ترک جلق را بزنم ولی الان با خوندن مطالب خوب شما این بار بسیار قوی پیش میرم
  برا منم خیلی دعا کنید
  اما حس میکنم حافظم ضعیف شده
  ایا برمیگرده حافظم؟
  دعا ام یادتون نره
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام به شما دوست گرامی،
   واقعیت اینه که نفس انسان بسیار سرکشه و هرچی بهش جواب داده بشه همه تلاشش رو برای رسوا کردن انسان انجام میده.در واقع نفسی هست که سیری ناپذیره.
   خداروشاکریم که مطالب سایت میتونه کمکتون بکنه.
   به صورت ناخودآگاه موج مثبتی در سایت به راه افتاده که اکثر دوستان دارند پاکی ابدی رو تجربه می کنند و این بار نوبت شماست، مگه نه؟
   بله خ.ا حافظه رو تضعیف می کنه، اما ترک ابدی میتونه حافظه رو برگردونه


   راههای تقویت حافظه
 157. سلام
  روز اول پاکیم و روز های پاکیتون مبارک باشه.
  خیلی ممنون از سایت عالیتون 💓
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سـلـام آقا مهدی عزیز گرامی 
   آفرین به شما تبریک میگم انشاءالله پاکیتون ابدی   یگانه:)

   سلام
   تبریک به شما برای آینده ساز ترین و مهم ترین تصمیمی که اتخاذ کردین.
   #نها یک چیز می تواند تحقق

   یک رویا را غیر ممکن کند

   ترس از شکست

 158. به نام خدا
  من از امروز تصمیم گرفتم ترک کنم.کار خیلی سخته خدا کنم بتونم ترکنم😃
  ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   یا اباصالح ادرکـــنـــی :

   سلام دوست عزیز همین که تا اینجا اومدین و این کامنت پر انرژی برای ما گذاشتین صدرصد موفق خواهــی شــد نگران نباشید توکلتون بر خدا باشه در پناه حـــــــــــق 
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش رضا 
   خوبین؟
   سه روز پاکی خالصانه رو بهتون تبریک میگم 
   انشالله که همیشه ثابت قدم و پاک باشین
   پاکیییییییییییتون ابدی 
 159. واقعا متاسفم میدونم منتظر اعلام ترکم بودید و من با این خبر شما رو نا امید کردم ولی منم واقعا متاسفم و به کمک نیلز دارم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام اقا پرهام عزیز
   تلاش کنید که از پی هرشکست یه پیروزی جاودانه خلق کنید
   این بار با دقت و کنترل شده تر پیش برید
   مطمئنم که موفق میشین
   هررزو منتظر اعلام پاکیتون هستم
   یاعلی
 160. دوباره سلام.میخواستم بدونم که شما پیشنهادی دارید که دیگه با این چیزا فکر نکنم ؟و واقعا واقعا وقعا متاسفم که نتونستم به قولم عمل کنم و ترک کنم واقعا متاسفم و مثل ..... پشیمونم.امید وارم که همه منو ببخشید و قول میدم که دیگه تکرار نشه و هر روز که ترکمو میام اینجا میشمرم با اجازه. بعد میخواستم بدونم که چجوری مواد و کلسیم از دست رفته بدنم رو برگردونم و خودم رو به حالتنرممال برسونم.ممنون اگه زود جوا بدین و بازم معذرت.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش پرهام عزیز
   این بار با قدرت بیشتر و ارده محکم و کنترل عوامل محرک عمل کنید
   شما باید با پزشک مشورت کنید برای مصرف قرص های مثل کلسیم و یا گلوگزامین و مولتی ویتامین
   و سعی کنید در برنامه غذاییتون حتما لبنیات داشته باشین و از غذاهای پرانرژی مثل گوشت قرمز، موز، غذاهای تند و چرب،شیرینیجات پرهیز کنید
   ما هر روز مشتاقانه منتظر اعلام پاکیتون هستیم
   به امید موفقیتتون
 161. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  با سلام من مهدی هستم از سن ۱۳ سالگی خودارضائی رو شروع کردم و الان ۱۵ سال سن دارم و ۲/۵سال من خودارضائی کردم چند ماه قبل آلت تناسلی من به شدت کوچک شده است و هنگامی که میخوابم و صبح میشود هم دیگر آن حالت ب* ****** ** *** ** ***** **** ***** ** **** *** *** *** *** ** **** ** *** *** **** ** ** ** *** و الان ۲۰ روز است که این کار را انجام نداده ام اما *** **** ** **** ** **** ** ****** ** *** *** *** *** **** ***** *** *** ** ***** *** ** **** ** *** ****** یا اصلا به اول بر میگردد من واقعا نگران هستم لطفا به من کمک کنید😔
  • پاسخ:

   امین:
   سلام داداش مهدی
   خوبین؟
   نگران نباشید شما اگه ترک کنید به مرور قوای از دست رفته بدن به حالت اولش برمیگرده
   چون سن شما کمه و بدنتون در مرحله رشده 
   بخاطر همین مقدار انرژی بالایی درون بدنتون مصرف میشه
   اولین قدم رو برای ترک همیشگی بردارین
   و به نکاتی که در براتون اوردیم عمل کنید مطمئن باشین که همه چی به حالت ایده ال خودش برمیگرده
   منتظر اعلام پاکی و موفقیتت هستیماااااا
   پاکیت ابدی
 162. سلام
  خیلی ممنون از سایت عالیتون
  خیلی کمک میکنه مخصوصا بخش تنبیهش فعلا تو فک تنبیهم من ۱۶ سال سن دارم از ۱.۵ سال پیش همهش در حال توبه خ.ا بودم تا الان ۱۰۱ بار خ.ا کردم تازه یه برنامه هم هست بنام stop m که براتون میشماره میخواستم بدونم اگه میشه
  من اگه الان شروع به ترک کنم میتونم هر چند بار بیام پیام بدم که من یک روز رو به پاکی رسوندم میخواستم شخصا سوال کنم؟
  چون میخوام موفقیتمو با مردم به اشتراک بزارم
  خیلی ممنون از سایت عالیتون شما قراره زندگیه خیلی هارو عوض کنین ادامه بدیم
  به درود
  • پاسخ:

   امین:


   سلااااااام دوست خوبم
   خوبین؟
   افرین به تصمیم و اراده خوب شماااا
   ما هر روز منتظر شما هستیم که بیاید و اعلام پاکی کنید
   پاک بودن شما به ما انرژی میده 
   براتون اروزی موفقیت میکنیم
   اطمینان داریم که شما حتما حتما میتونی 
   یاعلی
 163. سلام من امروز ۵ خرداد نودو هفت تصمیم به ترک کردم برام دعا کنین خیلی سخته و تا حالا هزار بار توبه کردم اما دوباره متاسفانه شروع کردم و الان هم که دارم ترک میکنم فقط و فقط به خاطر سایت شما و امثال عزیز شماست و خیلی نگران چین و چروک های زیر چشمم هستم میخواستم بدونم که چقد طول میکشه تا خوب شه اخه من فقط حدود یک یا دو ماهه که شروع کردم و با خواست خدا و اراده ی خودم انشاالله امروز تمومش میکنم
  ممنونم از سایت های عالی و هدایت کننده ی شما❤️
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااام دوست عزیز
   خوبین؟
   تبریک میگم بهتوووون بابت این عزم الهی
   نگران اثرات و عوارض نباشین به مرور از بین میرن
   بعد چند هیچ اثری دیده نمیشه
   سعی کنید غذاتونم تقویت کنید 
   ماهم براتون ارزوی موفقیت داریم
   پاکیتووووون ابدی

 164. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  میگ* **** *** ****** ***** **** **** **** ***** ** ***** ***** *****
  • پاسخ:

   یگانه:)
   درووووووووود 
   احسنت به شما برادر خوبم
   روز دوم چله پاکی 
   هووووورااااااا   “فقط باید بفهمید چه زمانی واقـــعا طالب موفقیت هستید؛
   چون دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید و مهم نیست آنوقت دیگر شرایط چقدر رو به سختی برود.”
 165. سلام خسته نباشید من 15 سالم هست وخیلی خود ارضایی میکنم یعنی هیچ وقت نتونستم بیشتر از 4 روز دووم بیارم خیلی سخته کم کم این مسئله داره به فامیل هام هم ربط پیدا میکنه
  حتی به خود مادر بزرگم لطفا بگید چیکار کنم
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست عزیز 
   خوبین؟
   قسمت اخر صحبتاتونو متوجه نشدم میشه شفاف تر بفرمایید تا در خدمتتون باشیم 
 166. یا بار سی روز بود پاک بودم ی بار هم ۵۰روز شد الانم داره میره ۲۰ یعنی خاک تو سرتون نمیتونین ترک کنین شما ک میدونین ضرر داره این همه چطور میرین ای خدااااا عقل عقل بده یا خق
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   ممنون میشم اگه کمی احترام دوستان عزیزو رعایت بفرمایین 
   باتشکر
 167. آریا اِی سی

  سلام ،واقعا مطالب سایتتون بهم کمک زیادی کرد تصمیم قطعی خودمو واسه ترک این کار مزخرف گرفتم. قبل ازاینکه به سایت شما مراجعه کنم خیلی آدم بی اراده و ضعیفی بودم که به خودم قول می دادم دیگه اینکارو انجام نمیدم ولی بازم انجام می دادم اما الان که تمام مطالب سایت شمارو خوندم احساس قوی تر شدن میکنم من واسه تشویق خودم بازی پی اس فور گذاشتم و واسه تنبیه خودم چهار روز استفاده نکردن از پی اس فورمو.خیلی دلم میخواد تو این مبارزه تنگاتنگ من و شیطان اینبار من پیروز بشم به خاطر همین میخوام با نماز و قرآن خوندن و روزه گرفتن سلاح های شکست ناپذیر بسازم
  واقعا از سایت بسیار خوبتون ممنونم
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام بر شما 
   به سایت خودتون خوش اومدین
   احسنت به شما بخاطر تصمیم آینده سازی که اتخاذ کردین.
   واقعا از حرف زدن شما ، آدم انگیزه میگیره.
   بی شک شما میتونید
   میتونید
   میتونید
   میتونید
   میتونید
   میتوووووووونید


   #تو در هر لحظه میتونی تغییر کنی
   شاید باور نکنی
   قدرتت بینهایت است ...
   یک گام دیگر بردار
   یک راه دیگر امتحان کن
   یک ثانیه دیگر تحمل کن
   تو بینهایتی :)

 168. سلام خواهش میکنم برا من دعا کنید به خدا خسته شدم دیگه نمیخوام این کار لعنتی رو بکنم.
  الان ماه رمضانه هی میخوام پاک باشم این گوشی یا این کامپیوتر ما رو هی وسوسه میکنه نمیزاره یا اخر شب که میام خونه بدنم خسته هست ولی به جای این که بخوابم خود ارضایی میکنم.
  لطفا بگید چیکار کنم.
  • پاسخ:

   یگانه:)
   برادر خوبم سلام 
   برای رسیدن به پاکی از هیچ چیز و هیچ کسی رودربایست کنیداااااا
   گوشی و کامپیوتر مسبب لغزش شماست؟ حتما ازشون دوری کنید و جز برای انجام کارهای ضروری ازش استفاده نکنید.
   مهارت جدیدی یادبگیرید.هدفی برای زندگیتون در نظر بگیرید و برای رسیدن بهش نهایت توان خودتون رو به کار ببرید.دو سه سوره از قرآن رو حفظ کنید تا خوابتون میبره بخونید بخونید و زمزمه کنید.
   در هرمرحله از تحریک بودید سریع به خودتون بیاید و به آغوش خدای عزیزمون برگردید.
 169. سلام ممنون از سایت خوبتون.
  الان ماه رمضانه و من قول دادم که دیگه خود ارضایی نکنم ولی تو ماه رمضان هم نتونستم بلکه هنوز بد تر هم شدم.
  من روزه میگیرم نماز هم میخونم دعا میکنم ولی بازم...
  خواهشا کمکم کنید بگید چیکار کنم.
  • پاسخ:

   یگانه:)
   دوست گرامی، سلام
   خیلی ممنون از حسن توجه شما نسبت به سایت خودتون
   روزه گرفتن،نماز خوندن و دعا کردن جای خود داره و در مسیر پاکی میتونه کمک کنه اما همه ی کار نیست!
   شهوت و غریزه که از روزه بودن نمی پرسه 
   تازه چون این روزها مقدس ترند شیطان لعین برای شکست بیشتر و بیشتر تلاش میکنه.
   قبل از هرچیزی تصمیم قطعی برای ترک بگیرید.
   نماز توبه رو از ته دل بخونید.
   از خدای عزیزمون طلب کمک کنید..
   ازین به بعد برای تک تک لحظات زندگیتون برنامه داشته باشید و سعی کنید اصلا بیکار نشید.
   در تغذیه و خواب بیشتر مراعات کنید.مواد خوراکی  ازقبیل گوشت قرمز،موز،زعفران،انواع شکلات و شیرینی،غذاهای چرب و سنگین رو تا حد امکان کمتر مصرف کنید.
   حتما ورزش و مطالعه هرچند کم باشه رو به برنامه روزانه تون اضافه بفرمایید..مادامی که فکری در این باره به وهنتون خطور میکنه سریعا با پرش افکار به یه موضوع دیگه فکر کنید.
   از دیدن فیلم و عکس نامناسب جدا پرهیز کنید.
   نماز و روزه هاتون شایسته تقدیره و همینطوری به دوستیتون با خدا ادامه بدین.
   سلول های مغز پس از تکامل افزایش پیدا نمیکنند.پس برای انجام این عملکردهای بسیار زیاد مغز ناچارا باید با همین تعداد سلول مسیرهای مختلفی بسازند.
   هرچه عملی بیشتر تکرار بشه مسیر ذهنیش تقویت میشه.بنابراین برای ترک یک عادت حتما باید مسیر ذهنیش کمرنگ بشه پس کمتر باید بهش فکر کنید و انجامش بدید.
   پس تمام توان خودتون رو برای ترک به کار ببرید و شک نداشته باشید که حتما میتونید.
   در مسیر پیروزی شکست طبیعیه.ولی وقتشه از شکست ها درس بگیرید و نگذارید تکرار شه.
   خوشبختانه موج مثبتی به صورت ناخودآگاه در سایت به راه افتاده و ما شاهد موفقیت روزافزون دوستان در ترک این عمل هستیم.
   با توکل به خدا شروع بفرمائید.
   گامهاتون استوار 
   پاکیتون ابدی

 170. سلام 14 سالمه و یک سال هست که دارم اینکارو میکنم و خیلی هم تصمیم به ترک داشتم تا الان به عنوان تمبیه خودم هم خیلی پولم رفته من میخواستم بدونم که من که مثلا برای بازی میرم پارک و حرف های ناجور بچه هارو میشنوم تحریک میشم برای همین یه مدت از تابستون پارکم نرفتم ولی تو مدرسم هم همین جوری بود و خیلی هم دارم ضرر میبینم مثلا به ورزشم ضرر زده یعنی بعضی وقتها زانوم درد میگرفت ولی فرداش که خوب میشد دوباره اینکارو میکردم و قیافم هم به دلیل اینکار پر جوش شده مخصوصا روی پیشونیم امروز به شکل خیلی جدی تصمیم به ترک گرفتم ولی احساس میکنم که تنها نمیتونم و به پدر و مادرم هم نمیتونم چیزی بگم اینکار داره به درسمم ضرر میزنه چون وقتی میام درس بخونم تحریک میشم و وقتی کارم تموم میشه نزدیک یه ساعت گذشته و هیچیم نخوندم.بعد میخواستم بدونم ایا روی رشد قدی هم تاثیر داره یا نه!؟ ممنون میشم جوابم رو زود بدین.با تشکر.
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست خوبم
   تبریک میگم که تصمیم به ترک گرفتین
   این اراده خیلی ارزش داره
   داداش گلم شما الان در سنین و محله خیلی مهمی از زندگیت هستی و بدنت در حال رشده
   چون خود ارضایی بر کل ارگانیسم های بدنت تاثیر میذاره و از رشدشون جلوگیری میکنه
   با ترک این گناه میتونی خیلی کمک کنی به اینده و خودت
   مطمئن هستم که موفق میشی
   هرروز منتظر اعلام پاکیت هستم داداش پرهام
 171. سلام خسته نباشید نمازوروزه تون قبول باشید
  به نام خدا
  من بازم شکستم خورد هزاربار توبه گفتم شکستم خورد برام مهم نیست میخام تجربه عوض کنم دیگه اینکارو نمیکنم انشاالله فردا باشگاه شروع میشه و حالا یه سوال بدنم ضعیفه و موهام میریزه و کمرم درد میکنه یه راهنمایم کنید میخام باخدا ارتباط باشم دیگه دعا کردم به خدا گفتم برام دعا کنید انشالله به امیدددددد خدااااا ممنون میشم منتظرتم جواب بده
  • پاسخ:

   امین:   سلام داداش گلم
   خوبین؟
   افرین به اراده اهنین شماااااااا
   بعد از ترک کم کم همه عوارضی که فرمودین از بین میره
   چون مکانسیم بدن ریکاوری دوباره رو انجام میده
   نگران نباشین
   اما مصمم و با قدرت ادامه بدین
   براتون ارزوی پاکی ابدی رو داریم
   تو باشگاه پاکی ها منتظرتون هستیم
   موفق باشی 
 172. مادرم همیشه در نمازش منو دعا می کنه و گریه می کنه حالا چرا من باید همچین کار زشتی رو انجام بدم . خدایا کمکم کن
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام بله که نباید گناه کنید 
   ان شاء الله موفق بشید 
   و تا میتونید زندگی خوبی داشته باشید 
   و برای خدا و مادر جبران کنید 
 173. بصورت ساده بهتون توضیح بدم برای تولید 1 قطره خون 40 لقمه غذا نیاز هست و برای تولید 1 قطره منی 40 قطره خون در هر بار خودارضایی حدود15 قطره منی ازبدن خارج میشه
  • پاسخ:

   امین:   سلام 
   ممنون از توضیح خوبتون
   سپاس
 174. من امروز نهمین روزه که پاکم
  چون خیلى خونه تنها میمونم همش به فکر این موضوع میفتم
  تازه نمازمو شروع کردم و روزمم میگیرم دعام کنین ✋🏻
  • پاسخ:

   بهار :
   با سلام 
   نه روز پاکیتون مبارک خیلی عالیه
   وقتی تنها شدین به این فکر کنین که خدا نگاهتون میکنه اونوقته که به خ.ا فکر نمیکنین
   موقع تنها شدن ذکر بگین کمتر سراغ گوشی و کامپیوتر برین
   مواظب پاکیتون باشین 
   یاعلی 
 175. پاسخ پیام خصوصی خطاب به مریم خانوم.
  سلام خواهرم بسیارخوشحالم که قصدداریدپاک بمانید،ودربرابرنفس وسوسه گربایستید،قطعاخدااجراین عمل پسندیده رامیدهد🌷💝
  بله حتماماهمیشه دعاگوهستیم ان شالله که پاکیتون ابدی باشه ابجی گلم،،،دونکته راذکرمیکنم حتمارعایت کنید:۱.عوامل محرک هارابشناسیدوبراشون راهکاربنویسیدوازشون دوری کنید.۲.دوم اینکه به تعدادروزهای پاکی مغرورنشویدوهمیشه ازخودتان مراقبه کنید،چون ممکنه هرلحظه که غفلت کنیدبریدسمتش.
  موفق باشیدخواهرم💓
 176. سلام
  من برا اینکه خود ارضایی نیکردم لاغر شدمه و الانم روزه گرفتمه دارم دارم بیشتر لاغر میشم چیکار کنم...
  • پاسخ:

   امین:


   سلام دوست من 
   خوبین؟
   طبق اصول تغذیه روزه گرفتن نمیتونه زیاد سبب لاغر شدن شما باشه
   چون در طول روز مقدار کالری بدن در وقت شام دریافت میشه و مشکل خاصی به وجود نمیاد
   اما قدم اول سعی کنید این گناه و ترک کنید به مرور به حالت اولیه برمیگردین
   در صورت لزوم به پزشک تغذیه مراجعه نمایید
   موفق باشین

 177. با این که مطلب هاتون رو خوندم از امروز شروع به ترک میکنم واقعا ممنونم
  • پاسخ:

   امین:   سلام 
   به امید موفقیتت دوست من
   منتظر اعلام پاکیتون هستیم
  • پاسخ:

   بهار :
   با سلام 
   با مطالعه ی روش هایی که در سایت هست و دوری از محرک ها حتما میتونید ترک کنید 
   پاکیتون ابدی 
 178. واینکه ازتون میخوام دعا کنیین حافظم قوی باشه تا بتونم درسا رو تو ذهنم نگه دارم من از کارم پشیمونم امیدوارم خدا من بخشیده باشه و تو این وقت کم حافظمو قویتر کنه تا کنکورمو خوب بدم.😢😊
 179. سلام من امروز شیشمین روز ترک کردنمه و خداروشکر میکنم و ازش میخوام از این به بعدم کمکم کنه‌ . یک ماه دیگه هم کنکور دارم ازتون میخوان تو این روزا منو خیلی دعا کنین که رشته مورد علاقمو قبول بشم که انشالا چند وقت دیگه خبر قبولیمم بهتون بدم.
  • پاسخ:

   امین:


   سلااام 
   تبریک میگم ۶روز مبارزه با شیطان و پیروزیه شیرینو🌺
   با قدرت و انرژی و هدف به پیش برید
   همه ما براتون آرزوی موفقیت داریم 
   به امید پیروزی🌹
 180. خداراشکر۲ماهه ترکم الان خیلی سخته دارم دیوونه میشم ولی تونستم خدایا شکرت♥️
  • پاسخ:

   امین:


   سلام داداش حسین عزیز
   خوبین؟
   تبریک میگم این ۲ماه بندگی الهی رو 🌹
   حواست به وسوسه های شیطان باشه هاااا 
   البته میدونم شما خیلی قوی تر از این حرفا هستی 
   پاکیتون ابدی🌺🌺🌺
 181. دوباره نشد ولی دوباره شروع میکنم تنها مشکلم اینه ذهنمو نمیتونم کنترل کنم بقیه کارام درسته برنامه ریزی هم کردم فقط مشکل ذهنمه چه کنم؟
  • پاسخ:

   امین:


   سلام 
   خوبین؟
   این بار با قدرت تر و پرانرژی تر وکنترل محرکهاااا
   منتظر اعلام موفقیت هرروز شما هستیم
   یاعلی
 182. سلام . روز دهمه ترک کردنمه . ممنون از سایت خوبتون . یه درخواست داشتم اون متن طولانی برای ترک رو خلاصه کنین و به صورت یه فایل صوتی قرار بدین . ممنون
  • پاسخ:

   امین:   سلاااام 
   خوبین؟
   10 روز حس باخدا بودنو بهتون تبریک میگم 
   با همین انرژی باقدرت پیش برید
   انشالله پاکیتون ابدی 
   در خواست شما با مدیران محترم مطرح میشه
   ممنون از نظرخوبتون
 183. من چند بار شروع کردم ترکو تا ۳ هفته هم رسیدم ولی بازم نشد این دفعه ولی جدی دوباره ۲ روزه شروع کردم با خوندن مطالب شما هم امید گرفتم واسه منم دعا کنید 🙏🙏
  • پاسخ:

   امین:


   سلاااااام اقا رضا
   مرحبا به این انرژی و اراده پولادین
   همه ما منتظر موفقیت روز افزون و پاکی همیشگی شما هستیم و مطمئنیم که موفق خواهی شد
   دست مریزاد
   التماس دعا
 184. پاسخ پیام خصوصی۳۱اردیبهشت خطاب به اقارضا:

  سلام، ایمیل نداشتیددیگه مجبورشدم اینجاجوابتون روبدم،،،خوشحالم که مجدداتصمیم به پاکی گرفتید،ان شالله که اینبارابدی باشدودرپناه خداباشید🙏،دونکته راهمیشه درنظربگیرید:۱.اول اینکه عوامل لغزش خودرایادداشت کنیدوبشدت ازشون دوری کنیدوبرای دوری ازانهابراشون راهکاروجایگزین پیداکنید۲.دوم اینکه هرگزبه تعدادروزهای پاکی خودمغرورنشید،،وهرروزباخداتعهدببندیدوروزانه پاک باشید .
  التماس دعا🌻
 185. من سی سالمه ۱۶ سال خودارضایی کردم آیا میتونم مثل ادمای دیگه بشم و سالم بشم
  • پاسخ:

   امین:

   سلاااااام دوست خوبم
   خوبین؟
   چرا نتونین کافیه که خودتون بخواین و قدم محکم برای ترک بردارین
   چون توبه و ترک کار خداپسندانه و ضروریه خدا هم خودش محبتشو بیشتر تو دلت جای میده 
   کم کم به مرور به حالت ایده آل و دل پسند تو زندگیتون میرسید
   از همین امروز شروع کن
   بگو الهی به امید خودت 
   یه بسم الله بگو و ...
   به امید موفقیت داداش گلم
 186. امیدم به خداس

  سلام مرسی از مطالبتون
  من این سری تصمیم کاملا جدی گرفتم باید بتونم
  و می تونم
  تنبیه من اینه که برم همه ی این کثافت کاری ها رو به یکی بگم 😰
  و اگه تا اخر تابستون درست شدم برا خودم یه چیزی که دوست دارم بگیرم
  امیدوارم که خدا من ببخشه😥😫
  امیدوارم که یه کاری نکنه که امتحانامو خراب کنم ...
  لطفا برام دعا کننین که این سری اخریششششش باشه باید بشه من می تونم خدا قطعا کمکم میکنه قطعاااااااااا
  من خیلی جاها مطلب خونده بودم ولی مال شما عالیه مررررسی واقعاا ❤️
  ایشالاااا همه از این چیز نکبت بار و کثیف رهایی پیدا کنن 😇🙂
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست خوبم 
   آفرین به شما که اینقد مصصم هستین
   ماهم مطمئنیم که شما حتما موفق میشین
   منتظر اعلام پاکی و موفقیتتون هستیم
   یاعلی

  • پاسخ:

   امین:

   سلااااااام
   آفرین به شما که تصمیم به ترک گرفتین
   شروع اول هرکاری سخته
   خدا هم تو قران کریم گفته بعد هر سختی آسانی هست
   و هر سربالایی یه سرپایینی و راحتی دلنشینی داره
   سعی کن از محرک ها دوری کنی
   ما اطمینان داریم که شما موفق میشی
   از مطالب سایتمون هم میتونی کمک بگیری
   منتظر اعلام پاکی و موفقیتتون هستیماااااا
 187. بهم گفتنه ک بعد ی سال بدنت ب حالت اولیه بر میگرده مثلا حافظت خوب میشه ووووو
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست من
   خوبین؟
   مهم اینه که گام اول پیش بذارین و تصمیم به ترک بگیرین
   اون موقع میبینین که خدا چطور دستتونو میگیره تا پاک بشین
   نگران عوارض نباشین به مرور به حالت اولیه برمیگردین
   مهم اینه که زودتر شروع کنین
   از همین امروز
   یه یا علی بگو و پیش برو
   ما بی صبرانه منتظر اعلام پاکیتون هستیم
 188. اسممو میخوای چیکار؟ :-)

  سلام
  من الان10 دقیقست تو ترکم:-؟
  اگه 10 روز پاک باشم واس خودم یه کتاب میخرم
  و اگه دوباره مبتلا شم خودمو یک هفته از اینترنت محروم میکنم :-)
  چون این عملو شبا انجام میدم هرشب ساعت 9 قرص خواب میخورم.
  نتیجشم هر 10 روز میام اینجا میگم
  خداحافظ همگی
  • پاسخ:

   امین:

   سلااااام بنده خوب خدا
   احسنت به این اراده 
   مطمئن باش موفق میشی اگه راه های نفوذ شیطانو ببندی و مراقبت کنی
   ما بی صبرانه منتظر اعلام پاکی شما هستیم
   به امید موفقیت 
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   این مطلب بخونید.
 189. سلام خسته نباشید
  نمازوروزه تون قبول باشید
  حالا بازم‌ شکست خورد اصلا نمیتونم بخدا هزاربار توبه گفتم بازم شکست خورد حالا چکارکنم ای خدا خیلی اعصابم خورد .بدنم درد میکنه هم ضعیفه هم موهام میریزه خیلی اعصابم خورد میخام دفعه بعد دفاع کنم تلاش میکنم میخام این کارو نمیکنم تورو خدا کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا رسول
   طاعات شماهم قبول
   برای حفظ پاکی
   باید زمینه گناه رو از بین ببری هر چی که هست
   روزنه های نفوذ  شیطان رو پرکنی
   برای تمام لحظات زندگیت برنامه داشته باشی
   این عوارضی که گفتید با ترک خ.ا خوب میشه
   اما واقعا با خودت رو راست باش
   وقتی که تحریک میشی
   چند درصد دنبال راه فراری؟
   چند درصد دنبال راهی برای انجام گناه؟؟
   آقا رسول
   شما نباید بزاری شیطون با وسوسه هاش روحتو قلقلک بده
   اینطوری سخته که جلوی خودتو بگیری
   اینجاست که میگن: پیشگیری بهتر از درمان
   شک نکنید که توانایی پاکی ابدی رو دارید
   اما راهو کامل و درست نمیرید
   امیدوارم با تلاش و توکل
   من بعد پر انرژی ترین پیام هرو از شما ببینیم
   پر از موفقیت و حال خوب
  • پاسخ:

   امین:

   سلام دوست من 
   برای ترک راهکار های متعدد، مطالب و کلیپ های انگیزشی مناسبی در سایتمون قرار دادیم که میتونین استفاده کنید
   با ارزوی موفقیت

 190. سلام...
  خواستم بگم ک ایا روزه کمک میکنه ک برگشت منی......بعد طبق اخرین اطلاعاتم بعد ی سال ب حالت اولیه بر میگردی
  • پاسخ:

   آسمان پاک :

   سلام،متوجه نشدم،کاملتر بفرمایید...

 191. همش میخوام ترک کنم ولی بیماری وسواسی فکری گرفتم مثل میرم دستشویی ببخشیدا اینا رو میگم خودم رو میشورم بعد فکر میکنم خوب نشستم میگم زشت میشم بخاطر همین میگم جق بزنم دوباره از اول یا میگم خوب نشستم زشتم میشم جق هم بزنم چه فرقی دارم زشت میشم ممنون که کمک میکنین
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست گرامی
   شما برای اینکه مطمئن بشید واقعا مبتلا به اختلال وسواس فکری-عملی (OCD) هستیید با روانپزشک باید صحبت کنید.
   اگر تشخیص دادن که درمان رو هر چه زودتر شروع کنید.
   چون هر چه بگذره پاسخ به درمان متاسفانه خیلی کم میشه.

   براتون آرزوی سلامتی داریم.
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلااااام 
   عالیههه که میخواید شروع کنید 
   منتظر ۴۰ روزه شدنتون هستم  
   و همچنین منتظر اعلام پاکیتون 
   دعاگوتون هستیم 🌹😁
 192. من از دیروز تصمیم گرفتم امروزم روز اولمه دارم تلاش میکنم و دست و پنجه نرم میکنم با این مریضی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   هر چیزی شروعی دارد و از این بابت خوشحالم که تونستی شروع کنی و امیدوارم تواین ماه عزیز و پربرکت پاکیت ابدی شه
   یاحق
 193. سلام اگه جق بزنم ولی قبل از ریختن اب بدنم وسط کار پشیمون بشم اشکالی نداره؟ یا باید بزنم بیرون بریزه دوباره از اول شرو کنم؟
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله عزیزم اگر مایع منی ازت خارج بشه بله مبتلا به خ.ا شدی.ولی چرا اصلا بری سمت این کار که پشیمون یشی
   دوست خوبم الان ماه خداست ها یکم حرمت این ماهو نگه دار و پا روی نفست بزار
   بهت توصیه میکنم اصلا سمت این کار نرو و هر چه زودتر ترکش کن
   علی یارت
 194. سلام یگانه خانوم الان بعد از نماز صبحم سر مهرم میخواستم روش نماز توبه رو بخونم که پیام شما رو دیدم منم یه دخترم راستشو بخواین از وقتی فهمیدم که خدا هست عاشقش بودم نه الکی هااا حتی جونمم به خطر افتاده
  حالا بماند وظیفه بوده میخوام بگم همیشه یه ارتباط عمییییق داشتم و پیام براش مینوشتم تو یه صفحه مشکی و جوابم رو به هر طریقی واسم میفرستاد بیشتر تو تل،،،متنهام حتی طرفدارم دارن ،اما....
  یه چیز مسخره باعث شد تا خجالت زده بشم
  میدونی چ دردیه وقتی یکی مثه من که مدام تنها همدمش خدا بود روش نشه بسم الله بگه یا صلوات بفرسته
  عادت دارم همیشه به جای خداحافظی میگم یا علی ولی روم نمیشد
  عاشق ماه رمضونم و میخواستم رمضون امسال خودمو تنبیه کنم تا رمضون بعد ولی خب کرمش نصیبم شد
  دوسش دارم،،،برعکس اون همه متن وقتی تو قنوت دیگه باید یه چیزی بگم و برم رکوع بجز ده بیس تا دوست دارم پشت سر هم چیزی ب ذهنم نمیاد
  میخوام همون همیشگیش باشم
  و به اونچه که میخوام قطعا خواهم رسید
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام خواهر خوبم 
   خوشا به سعادتون برای این رابطه عاطفی عمیق با حضرت حق 
   ان شالله حتما به خواسته هاتون می رسید 
   گاهی این خواهر حقیر رو هم دعا کن ♥♥♥♥
 195. دیگه تموم شد دعا کنین بتونم نمازمو بخونم و به اون رفاقت قبلی با خدا برگردم،،،نمیخوام در مقابل موجودی که باید جلو من سجده کنه ضعیف باشم،،،همه چی درست میشه، توبه زیاد کردم تقریبا از وقتی فهمیدم گناهه اما....نشد😔
  ولی دیگه نه میخوام به ضمیر باطنم دستور بدم که تمومش کنه من انسانم و روح خدا در جسمم دمیده شده هیچیزی نمیتونه اراده ی منو شکست بده نمیخوام این احساس نفرت انگیزو که آدم بدی ام به خودم داشته باشم امروز ۱۳۹۷/۳/۲۹ هست و من میخوام تا آخر عمرم تمومش کنم امید وارم بتونم و قطعا میتونم،میتونم،میتونم،میتونم،میتونم....
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام سلام 
   احسنت به شما 
   انصافا با خوندن پیام پر انرژیتون چشام برق زد
   حتما حتما میتونید فقط اراده میخواد و کمک خدا ی عزیزمون که همیشه همرامونه
   هر وقت شیطان خواست شکستتون بده بی رودربایستی جلوش وایسید و زمینش بزنید 
   برای تک تک لحظات پاکیتون ارزش قائل بشید و به خودتون بگید به قیمت جان هم که شده از خواسته م پا پس نمیکشم
   تازه بعد از اون هست که حس های قشنگ میاد سراغتون و از پاکیتون لذت خواهید برد که ان شالله سعادت دنیا و آخرت نصیبتون بشه 
   پیش به سووووووووی موفقیت 
   هووووووووورا 


   📝پروردگارا
   ای که همیشه عاشقانه مرا هدایت کردی
   به تو نیاز دارم ! 
   محتاج مهر و عشقِ بی حد و کرانت هستم.
   راه را به من نشان بده
   هدایتم کن به سویی که عشق باشد،
   هدایتم کن به سویی که پاکی باشد و خوبی و مهربانی،
   هدایتم کن به راهی که انتهایش نور باشد، 
   نوری که از عشق تو می تابد .
   هدایتم کن به راهی که آرامش را قرین لحظه هایم کند.
   🌺آمین یا رب العالمین...
 196. همون یه بدبخت

  باور کنید خودمم خیلی ناراحتم یه هفته بود پاک بودم ولی امروز دوباره...توروخدا پس من پزشکی قبول نمیشم ها؟😢😢خدا کمکم نمیکنه من نبخشیده ها؟چ کار کنم خیلی بیقرارم من داشتم عالی درس میخوندم تازه من نمازخونم هستم اصلا کسی من ببینه باورش نمیشه . خواهش میکنم کمکم کنین خدا منو بخشیده من از فردا میخوام مصمم تر باشم الان حافظم ضعیف شده؟ 😢😢😢خدا کمکم میکنه پزشکی قبول بشم؟
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام در مطالعه بشه نظر قبلتون
 197. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من حدودا دوساله این کارو میکنم متاسفانه بعد از دیدن ****** ********* خیلی به *** **** فکر میکردم اما چندروز بود تصمیم گرفته بودم ترک کنم تا ایکنه بعد از چندروز نتوتستم تحمل کنم من اون مدتی که این کارو نمیکردم متوجه شدم که چقد بهتر درس میخونم و پیشرفت کردم حالا میخوام دوباره توبه کنم به نظرتون خدا منو میبخشه و کمکم میکنه ترکش کنم دارم درس میخونم میخوام پزشکی قبول بشم چون واقعا از لحاظ درسی دارم خوب پیش میرم اما امروز بعد از تقریبا یه هفته دوباره این کارو کردم توروخدا به چیزی بگین آروم بشم پس حالا یعنی از فردا که دوباره درس میخونم حافظم ضعیفه؟آخه من همش یه ماه دیکه وقت دارم خیلی امیدوار بودم به اینکه پزشکی قبول میشم اماحالا که دوباره دست به این کار زدم فک میکنم خدا دیگه کمکم نمیکنه و حافظم دوباره ضعیف میشه اییی خدا چ کار کنم لعنت به من
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام ابدا در مورد مغفرت باری تعالی ناامید نشید ولی این دلیل بر غرور و گناه نباید بشه 
   پس با قدرت غسل کنید و توبه کنید و توکل و توسل و در نهایت انجام دقت دار روش های هفتگانه پس اصلا به القائات شیطان رجیم فکر نکنید و جلو برید
 198. بازم سلام
  در جواب سوالم خواستم بگم
  ان دختره نماز خونه اهل این چیزا نیست زیادم رو اینچیزا حساس.و ب کل بدش میاد خودشم اهل عاشقی منظورم اینه ک‌چیکار کنم عشق بینمون برگرده ایا خودش خوب میشه یا باید کاری کنم اول ۳ساعت تماس تصویری میگرفت حرف میزذیم حرف بد ن حرف خوب و میدیدمش هیچی نمیشد الان زیر ۵دقیقه حشری میشم ک هیچی نمیگه
 199. سلام
  من با ی دختری تماس تصویری میگیرم بعد اول وقتی چهرشو میدیم حشری نمیشدم بلکه دلتنگش میشدم دوسش داشتم بعد ی بار حرف سکسی زدیم و ی چند باری هم عکس داد یعد الان دیگه وقتی تماس تصویری میگیره میبینمش حشری میشم چیکار کنم خواهشا بگید نزارید زندگیمون خراب شه درک کنین
  • پاسخ:

   یگانه:)
   سلام خدمت شما
   این واقعیته که وقتی حرف های نامناسب وارد یک رابطه میشه، محبت و دوس داشتن واقعی از در دیگه میره، چرا؟چون اون رابطه دیگه یک رابطه ی خدایی نیست.در عصر حاضر شما باید خیییییلی زیرک تر از شیطان باشید چون اون یک روانشناس فوق العاده ست.
   اگه همون بار اول کاری می کرد حرفهای نامناسب میان شما رد و بدل بشه بی شک خودتون ادامه نمیدادید چون نمیخواستین تباه بشید.اما با حیله های خودش ابتدا از در عشق و محبت وارد شده و هر روز بیشتر میخواد پرده دری کنه.هر روز بیشتر میخواد حیایی که بین شما هست رو از بین ببره و چه عواقب دیگه ای که برای شما و اون خانومی که مجرد هستین داره.
   برادر خوبم رابطه های این چنینی جز ضرر هیچ منفعتی نداره به ولله.
   غیر از اینه کسی که قسمت شما باشه دیر یا زود توی زندگیتون قرار میگیره با اجازه خدا؟؟؟؟
   آیا شما واقعا حاضر میشید که با دخترخانومی که چنین کارایی انجام میده عروسی کنید و مادر فرزندانتون بشه؟؟؟؟
   شما تحصیل کرده هستین بی شک قانون سوم نیوتون رو میدونید مگه نه؟
   هر عملی عکس العملی داره!!!!!
   این یک امتحانه برای شما، هر رفتاری که با این دختر خانوم دارید حتما یک نفر دیگه با شریک زندگیتون خواهد داشت.
   زنان پاک برای مردان پاک و مردان پاک برای زنان پاک 
   حرف خدای عزیزمونه 
   اگه این رابطه رو ادامه بدید روز به روز بیشتر به سمت سقوط و نابودی میرید.
   صبر داشته باشید و تقوا پیشه کنید تا شرایط ازدواج براتون فراهم میشه.
   از لحظه به لحظه ی جوونیتون بیشترین بهره رو ببرید.
   لایق دختر پاکی بشید که خدا توی زندگیتون خواهد گذاشت.
   مواظب خوبیاتون باشید
   یا حق
 200. سلام.
  من هر راهی که بگید رفتم و چند ساله به این بیماری مبتلا هستم و البته حدود چندماهی میشه که به وخامت این کار پی بردم و دقیقا زمان درس خواندن به این بی راهه کشیده میشم.تو جمع هم نمیتونم درس بخونم و مجبورم برم یه جایی تنها باشم.و دقیقا میشه گفت هفته ای یک بار به این گناه الوده میشم و تازه بدتر از همه یک بار که انجامش دادم بی اختیار بار دوم هم مجبورم انجام بدم.واقعا برای خودم با این اراده سستم متاسفم.
  تو رو خدا دعا کنید نجات پیدا کنم چون سه ماه دیگه کنکور دارم میترسم با این کار احمقانه آیندم تباه بشه چون حافظم خیلی بد شده و چشمامم ضعیف شده با این حال نمیشه از دستش خلاص شد.نمیدونم چراااا...
  و یک سوالی هم دارم ایا سلامت چشمانم برمیگرده به قبل یا ن؟این موضوع خیلی اذیتم میکنه.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   اول پیشنهاد میکنم پست ثابت ما رو بخونید.
   راهکارهایی که گفته شده رو اجرا کنید.

   ببنید دوست گرامی اینکه در طول روز ذهن با توجه به شرایطی که توش قرار داریم به سمت مسایل جنسی گرایش پیدا کنه طبیعیه.
   اما مهم مدیریت شرایط هست.
   بهترین راه ارضاء میل جنسی ازدواج هست اما حالا که امکانش فراهم نیست؛ باید شرایط رو کنترل کرد.
   ارتباط با دوستان خوب
   حفظ نگاه
   کنترل فکر
   برنامه و هدف داشتن برای زندگی
   تلاش برای رسیدن به اهداف
   ارتباط معنوی با خدا
   حضور در محافل انس با خدا
    ایناست که راهگشاست.
   مگر نه اینکه انسان با دوستانی در ارتباط باشه باشه که حرفای محرک میزنن
   یا خودش عمدا به سراغ عوامل محرک بره
   حفظ پاکی بسیار سخت میشه.
   و البته اون کیفیت مططلوب رو هم نداره دیگه.
   در مورد ابتلاتون هم لازم نیست کسی چیزی بدونه حتی پدر و مادرتون چون ممکنه سرزنش کنن.
   خود شما با رعایت موارد بالا به فضل خدا موفق خواهید شد.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   بله از جهت کمک به بهبود عوارض خ.ا میتونه کمک کنه.
   چون تقویت کننده هست.
   اما بدون تجویز پزشک هرگز هیچ دارویی نخورید.
 201. نشد نشد بازم نشد چیکار کنم خودم از خودم بدم میاد متنفرم آخه خدا چ جوری میتونه منو ببخشه من چ جوری خودمو از این مشکل نجات بدم دیگ کم کم داره فکرای احمقانه میزنه به سرم:(
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام لطفا ایننو بدونید مرحمت خدا بیش از اندازست اما به فکر بد میتونید به فکر مثبت بیندیشید و راهکار های 7 گانه رو در کنار هم انجام بدید
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام سعی کنید در قبل خواب قرآن بخوانید هر فکر گناه باید در لحظه اول پاک بشه و جلوش گرفته شود 
   ولی در وضو هم لازمه و ادرار قبل از خواب پاهاتونو با آب سرد بشویید 
   و هر وقت فکر گناه به سرتون زد مغزو به سمت فکر مثبت و اندیشه دینی و خدا پسندانه سوق دهید 
 202. سلام ممنون از راهنمایی هاتون من یه هفته ترک میکنم باز شروع میکنم نمیتونم از فیلم عکس ....تحریک کننده دوری کنم چیکار کنم ؟
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   مطلب زیر رو حتما بخونید
 203. کسی که خدا ازش نا امید شده

  سلام.من ۹ماهه این گناهو دارم و هر روز این گناهه کثیفو انجام میدم.شاید اندازه موهای سرم توبه کردم و واقعا نمی تونم ترکش کنم.اصلا انگار مثه کنه چسبیده بهم.دیگه کم کم دارم تسلیمش میشم.شاید تا آخر عمرم گرفتارش بشم.واقعا صصد بار مطالب شمارو خوندم ولی هیچ جوابی نداده!دیگه خسته شدم.اگه خدا رو دوست دارین کمکم کنین.
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   معذرت بابت تاخیر
   شما باید تو سبک زندگیتون تغییر ایجاد کنید 
   مثلا جایگزین کردن غذاهای سرد بجای غذاهای گرم
   ورزش کردن و خیلی چیزای دیگه ای که گفته شد
   و تا وقتی که شما خودتون و توانایی هاتون ایما نداشته باشید هیچ راهکاری اثرگذار نخواهد شد
   موفق باشید
   یاعلی
 204. بدبخترین ادم

  سلام
  من حافظم قوی بود میخواستم برم رشته ریاضی بعد ک جق زدم ب شدت کم شده و رفتم رشته برق خواستم بدونم حافظم چگونه برگردونم و چند وقت طول میکشه....موهامم ریخته کم شده چیکار کنم مث اول شه و چند وقت طول میکشه...بگید خواهش میکنم
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   معذرت بابت تاخیر
   بله عوارض این عادت کم کم از بین خواهند رفت اما به مرور و زمانش در افراد مختلف متفاوت هست
   موفق باشید
 205. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من خود ارضایی میکنم و یک روز با دوستم نشستیم فیلم دیدیم * ****** *** کردیم میخواستم بدونم خود ارضایی ترک کنم و ************ میتونه همه چیز به حالت عادی برگرده
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بسیار متاسف شدم
   هم خ.ا و همون مواردی که فرمودید همه از گناهان بزرگ هست.
   اما اگر توبه کنید و واقعا با جدیت و تلاش ترک کنید
   بله همه چیز به حالت عادی برمیگرده
   در واقع خود خدا براتون جبران میکنه 206. سلام
  ۲۷ سالمه
  از ۴ سالگی یادمه خود ارضایی میکردم.
  یکبار ۳ سال ترک کردم.
  ولی تو خواب خود به خود دستم میره ... و تو خواب استمنا میکنم.
  چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   اگر کاملا غیر ارادی انجام میدید یعنی موقع انجام هیچ آگاهی ندارید که خب این گناه محسوب نمیشه.
   اما اگر نیمه شب بیدار میشید و آگاهانه انجام میدید که خب این رو باید ترک کنید حتما.
   یه سری راهکارهای عمومی هست:
   مثلا قبل از خواب مثانه تخلیه کنید
   وضو بگیرید
   شب ها غذای سبک بخورید
   رو به شکم به هیچ وجه نخوابید
   دستاتون رو زیر سرتون قفل کنید و با جدیت به خودتون بگید که من نباید اینکارو بکنم.
   شما اگر راه خ.ا رو بلد باشید راه پاکی رو هم بلدید چون شکر خدا 3 سال پاک موندید
   این رو بدونید در مقابل اراده انسان هیچ ناممکنی وجود نداره.
   شما بخوایید حتما موفق میشید.
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   معذرت بابت تاخیر
   شما باید سعی در تغییر شیوه ی زندگیتون کنید
   مثلا غذاهای با طبع سرد رو جایگزین طبع گرم کنید
   ورزش رو فرموش نکنید
   و کارهای دیگه ای تو پست ثابت بهش اشاره شده
   مطمئنم اگه خودتونو باور داشته باشیدحتما موفق میشید
   یاعلی
 207. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  تو رو * *** * **** **** **** ****** **** ک بگید ایا حافم بعد چند وقت خوب میشه...موهام مث اول میشه ** ** *** ** ** **** **** بگید ***********
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   معذرت بابت تاخیر
   اول بگم که قسم خوردن هیچ چیز رو عوض نمیکنه پس اینکار رو نکنید 
   بله بعد از مدتی اثرات از بین خواهند رفت
   موفق باشید
 208. سلام من یک ساله ترک کردم میدونی چیه این جوری فکر کن که الان خود ارضایی وجود نداره اصلان به خوند بگو چرا نمیتونم ترکش کنم.......
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   معذرت بابت تاخیر
   خیلی ممنون از توصیه ی عالیتون
   موفق باشید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام.بله متشکز
 209. من یه بار دیگه میخوام امتحان کنم و ترک کنم تو رو خدا واسم دعا کنین که این بار نتیجه داشته باشه و دوباره سراغش نرم التماس دعای همگی
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   اول یه معذرت بابت تاخیر
   خیلی خیلی هم عالی
   اینبار حتما موفق میشی ولی من با اسمت مشکل دارمااا پررر انرررژی قشنگتر نیست ؟؟
   موفق باشید 
   یاعلی
 210. به خسته:
  برادر یا خواهر عزیز غالبا لغزش به دلیل ناکافی بودن اطلاعات رخ میده،به شما توصیه میکنم در قسمت پیشنهادات توصیه طلایی برای عدم لغزش رو ملاحظه بفرمایید،ضمنا ناامیدی هم ممنوووووووووعه و شرعا حراااااااام.اینبار با اراده ی محکمتری ترک مبکنی ان شاللله
 211. تو رو خدا کمکم کنین دارم دیوونه میشم من نمیتووووونم از دست این کار خلاص بشم من 40 روز ترک کردم ولی دوباره برگشتم به همون جای اول و شاید بدتر تو رو خدا بگین چیکار کنم😢
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام دوست خوبم
   مگه میشه ؟ مگه میشه یه اشرف مخلوقات جلوی وسوسه های یه موجود رانده شده نتونه کاری از پیش ببره ؟؟
   مطمئنم که شما میتونی مطمئنم
   اینکه ناراحت باشی از توبه شکستن خوبها اما اجازه نده این ناراحتی تبدیل به نا امیدی بشهااا من مطمئنم شما اگه بخودت و توانایی هات ایمان داشته باشی حتما موفق میشی میگی نه ؟؟ امتحان کن
   به امید موفقیت های روز افزون
   یاعلی
 212. به علی:
  نمیتونم مال افسانه هاست!
  اطلاعاتتو در مورد عوارض پورن بالاببر میتونی،بهت وبسایت مس به طلا و کتاب رازهای کنترل شهوت رو توصیه میکنم،خیر پییییش
  • پاسخ:

   یگانه:)
   تشکر از راهنمایی دلسوزانتون
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام،
   نمیتونم چیه؟! 
   این ناامیدی خودش از کارهای شیطانه ها!
   نذارید به هدفش برسه و شمارو ناامید کنه، خدامنتظرتونه! خودش گفته صدبار اگر توبه شکستی باز آ !

   یادتون نره برای موفقیت باید همه ی روش هارو مو به مو انجام بدید نه اینکه برای خودتون گلچین کنید!
   با این روش خیلیاااا که حتی سابقه ی خ.ا چندین ساله داشتن تونستند ترک کنند و به پاکی ابدی برسند، پس مطمئنا شماهم میتونید !💪


   از محرک ها دوری کنید!
   عکس ❌
   فیلم ❌
   کانال ❌
   و هر عامل دیگه ای که میتونه شمارو از خدا دور کنه و به سمت تباهی ببره باید نابود بشن!
   اصلا مرگ بر عکس و فیلم مستهجن !👊

   فکرتونو کنترل کنید! فکر یکی از مهم ترین عوامله!
   اون اولش که یه فکر بد میاد توی ذهنتون، دست خودتونه که همون اول کنترلش کنید و اون فکرو از خودتون دور کنید، یا اینکه انقدر پرو بالش بدید که تبدیل شه به یه هیولای افسار بریده!
   پس همون اول کنترلش کنید!
   تا یه فکر بد اومد تو ذهنتون از جاتون بلند شید روبه قبله به امام زمان(عج) سلام بدید!
   سریع ۳ بار سوره ی ناس رو بخونید! معجزه میکنه
   از تنهایی دوری کنید! 
   سریع برید توی جمع..

   مطمئنم که میتونید ! فقط کافیه بخواید!
   موفقیت تکرار لجوجانه ی کارهای سادست!
   پس یاعلی (ع) بگید و با شیطان بجنگید!

   منتظرتون هستمااا!
   پاکیت ابدی ان شالله
 213. به خوشبخت خوش شانس:
  عزیزم با افزایش سن و بلوغ بیشتر هورمونهای بدن تغییرات زیادی میکنه و همیناست ک باعث میشه افکارت بیشتر به یمت مسائل جنسی کشیده بشه تو باید الان کاااملا این موضوع رو مطلع باشی و مهارش کنی،مدیریتش کنی و درکنارش درستو بخون و آیندتو رقم بزن،مطمئن باش اگ اینکارو نکنی و شیطونی کنی خیلی زود اونقدر این مشکل به دست و پات میپیچه ک آرزو میکردی کاش میشد ۱۶ سالت! پس قدر خودتو بدون،مطالب منحرف رو نخون و ذهنت رو در جهت درست هدایت کن،الان خیلی سن حساسیه،برو به زندگیت بچسب و وارد مسائل جنسی نشو ک سرتاسر ضرره،فقط وقتی ازدواج کردی با همسرت این مسائل رو یادبگیر،مراقب خودت باش عزیزم
 214. به محمد رسول:
  به خوشبخت خوش شانس🙆:
  ترک برای همه امکانپذیره! راستی وقتی قراره ترک کنی خیلی عصبی و زدورنج میشی و غم زیادی رو حس میکنی،به خاطرات تلخ بیشتر فکر میکنی،ناامیدی بیشتر میاد سراغت چون خودارضایی روشیه که مغز رو فلج میکنه،احساسات رو کرخت میکنه و نمیزاره آدم بفهمه کجای زندگیش دردد هست ک بره درمونش کنه،خودارضایی فقط مخ آدمو خمار میکنه ک تا یه مدت به هییییییچی فکر نکنی و وقتی توبه میکنی دوباره دردها میان و اینجاست ک باید درمان بشن،در وبسایت مس به طلا در صفحه جامع ترک خودارصایی درمورد افسردگی بعد از خودارضایی مفصل توضیح داده سده،فایلهای صوتی و تصویری رو بطور کامل ملاحظه بفرمایید ان شالله قدم قدم همه مشکلاتت برطرف میشه،شغل میاد،روزی میاد،درآمد میاد،همسر باوفا میاد،همه چیز میاد،فقط دستتو بزار تو دست خدا،از این شیطون جدا شو تا سیل رحمت و برکت الهی در زندگیت جاری بشه ولی تاوقتی دستت تو دست شیطانه اون لعنتی نمیزاره خدا بهت نزدیک شه،منم بعد از ۱۷ ساااال و هزاران بار توبه شکستن و هزاران مشکل برگشتم،بهم اعتماد کن فعلا قدم اول اینه ک ترک کنی،کمکم بقیه مشکلات حل میشه،الان اعتماد بنفس و شادی روح کم شده و باعث میشه مشکلات رو خییییییلی بزرگتر از اون چیزی ک هستن ببینی،در قسمت پیشنهادات من درمورد تقویت عزت نفس توضیح دادم سر بزنید،خداوند یارتون
 215. بدبخت بدشانس

  سلام من 16 سالمه و فک کنم 2 سالی میشه که این کار زشتو انجام میدم.ولی اگ بخوام از پارسال بگم من از ماه رمضون سال پیش ترک کردم تا عید 97 امسال ینی نزدیک 10 ماه ولی از عید متاسفانه دوباره درگیرش شدم و هفته ای دو بار اینکار رو انجام میدم...
  شاید همش ب خاطر فضای مجازیه و عکس ها و فیلم های تحریک کننده...
  اما خب من پارسال هم ب همه اینا دسترسی داشتم ولی نگاه نمیکردم...حتی با جنس مخالف هم که چت میکردم تحریک نمیشدم(چت عادی و ساده)
  اینم بگم که پارسال نمازمو بطور مرتب میخوندم همه نمازهارو و شاید ب خاطر همین خدا هوامو داشت ولی از عید که همش درگیر بازی و ...
  از نمازم غافل شدم.
  الانم دست و پا شکسته میخونم نمازامو
  دیگ خسته شدم خیلی...
  نمیدونم چجوری تو نماز مقابل خدا وایسم و باهاش حرف بزنم.
  ینی میتونم دوباره ترک کنم؟
  خدا کنه ماه رمضون امسال هم برام مث پارسال باشه
  دعام کنین مرسی
 216. من قبلا زیاد اشتباه کردم بدنم ضعیفه ، بارها توبه شکستم، از خدا میترسم، چون مفهمم در آینده بدبخت میشم، حالا میخوام تلاش کنم اما نمیدونم چیکار کنم
  بیکار هستم، کار نیست
  قبلا عاشق یکی بودم اما اون به من خیانت کرد، جدا شدم
  هیچوقت حلالش نمیکنم، اعصابم خورد شده، لطفا راهنمایی کنید
 217. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من همین الان ** *** من ۲سال دارم هفته ای ۳تا۴ بار ** ***** ومطالب شمارو خوندم وپشیمون شدم وحالا به امید پروردگار میخوام این کار رو ترک کنم
  • پاسخ:

   آسمان :
   سلام
   اگه از تمام وجودتون بخواهید حتما حتما موفق میشید
   منتظر اعلام پاکی 40 روز اولت هستم
   به امید موفقیت
 218. من خیلی تلاش کردم ولی نشد میخوام یه دفعه دیگه هم تلاش کنمبخاطر خودمم ک شده باید بتونم
  • پاسخ:

   یگانه:✨جاده های دشوار، 
   معمولاً به مقصد های زیبایی 
   منتهی می شوند.

   کم‌ نیار الان وقت سبقت گرفتنه!

 219. سلام من دوازده روز است که ترک کردم برای مدرسه باید چکاپ سلامت بروم ایا در تست معلوم است که جلق زده ایم یانه .
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   متاسفم و حال الان تون رو کاملا درک میکنم اما از چی ناامید هستید از خدا ؟
   خدا میبخشه؟ امید داشته باشم؟؟
   خدا می گوید :  ﺑﮕﻮ : ﺍﻯ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ [ﺑﺎ ﺍﺭﺗﻜﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ] ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﺭﻭﻯ ﻛﺮﺩﻳﺪ ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ، ﻳﻘﻴﻨﺎ ﺧﺪﺍ ﻫﻤﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻰ  ﺁﻣﺮﺯﺩ؛ ﺯﻳﺮﺍ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ؛ (53 زمر)
    خـدا طبق آیه قرآن داره میگه: ️ اگـه هـر چقدر هم گناه کرده باشـے، هرچقدر هم توبه شکسته باشـے عیبـے نداره فقط  از رحمت من نا امید نشو  من همه گناهاتو میبخشم.
   این از خدا ، اما اگه از خودنون ناامید هستید دیگه این کار شیطون میدونید که ، ابلیس از ابلاس میاد، ابلاس یعنـے نا امیدے ابلیس یعنـے نهـایت نا امیـدے. پس هیچوقـت نـه از خدا ناامیـد نشین چون رحمت خـدا بینهایته و تمومی نداره و نه از خودتون چون شما اشرف مخلوقات هستید 
   یک بار دیگه شروع کنید و دلیل شکست تون رو شناسایی کنید یعنی متوجه بشید چه چیزی اتفاق افتاد که شما شکست خوردید و دیگه سمت این عامل نرید تا بهتر نتیجه بگیرید
 220. شخص در حال ترک جلق برام دعا کنید

  سلام من همون کسی هستم چند وقیقه پیش نظر گذاشتم چند تا سوال یادم رفت 1 من حدودا دوسال جق میزدم اصلا نمیفهمیدم چی هس ولی الان به امید خدا در ترکم 2 نمیدونم چرا ولی از هفته پیش شهوتم به شدت کم شده من نماز شب هم میخونم میدونید چرا کم شده
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   سوال اول رو متوجه نشدم. اگر منظورتون از جهت گناه این کاره، حتما خدا میبخشه. خصوصا که شما هم ندانسته گرفتار این مساله شدید. و این فوق العاده است که الان دارید ترک میکنید. و واقعا خدا رو شکر کنید که بعد از دو سال مصمم هستید برای ترک. چون اکثر دوستانی که گرفتار شدن، در اثر عادت شدید به این کار، معمولا تا چند سال گرفتارش شدن و عوارض زیادی هم براشون ایجاد شده.

   سوال دوم، بستگی به چیزهای مختلفی میتونه داشته باشه. از جمله اینکه شاید حال و هوای ذهنیتون عوض شده. مشغولیتهاتون تغییر کرده. و البته همین خوندن نماز شب و بیداری سحر، فوق العاده تاثیر داره در دوری از گناه. تغذیه و خوراکی ها هم تا حدی تاثیرگذار هستند. همچنین اگر توی این مدت از چشم و فکرتون محافظت کرده باشید، قاعدتا خیلی کار براتون راحت تر میشه. چون وقتی شهوت زیاد میشه و کار سخت میشه، که انسان فکر و چشمش رو کنترل نکنه.
   امیدوارم موفق باشید
 221. شخص در حال ترک جلق برام دعا کنید

  سلام خیلی سایت عالی دارید واقعا ممنون چمد تا سوال دارم 1:من 15 سالمه تو مدرسه که میرم بچه ها همش تو فکر سکس و استنما وِ... هستن بضی وقتها هم انگل میکنن من شهوتم فعال میشه میدونید چکار کنم مدرسه را که نمیشه ترک کرد 2:اکثرا وقتی میرم دستشویی یه مایعی ازم خارج میشه و بوی منی میده ایا نجسه ?همیشه هم وقتی میام بیرون احساس میکنم یه خورده ادرار تو مجرا باقی مونده استبرا هم میدونم داروش هست ولی بلد نیستم تو هر سایتی رفتم با اصلاحات فقهی میگفتن شما به روش ساده بگید3:ایا اگه استمنا را ترک کنیم محتلم هم میشیم من 8 روزه تو ترکم تا حالا محتلم نشدم راستش خیلی دوست دارم محتلم بشم 😅خواهشا سریع جواب بدید با تشکر اجرتون با خدا و امام زمان عج
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، سپاس از حُسن نظرتون.
   در مورد مدرسه و دوستان، در درجه ی اول ببینید اگر میشه افرادی رو پیدا کنید که دوستان مناسبی هستن، فقط با همونها ارتباط داشته باشید و دوست بشید. لازم نیست که همه ی همکلاسی ها، دوست انسان هم باشن و باهاشون رابطه ی دوستی برقرار کنید. پس تا جای ممکن فقط برید سراغ افرادی که دنبال این مسائل نیستن.
   و اگر اوضاع مدرسه تون از این جهت خیلی بده، تلاش کنید که برای سال آینده برید یه مدرسه ی بهتر. چون این مساله خیلی مهمه.. و احیانا اگر واقعا هیچ دوست خوبی پیدا نمیکنید، یادتون باشه که تنها بودن بهتر از بودن با رفیق نابابه. سعی کنید از اینطور افراد فاصله بگیرید. و اگر هم اونها خواستن بیان سمت شما، بگید اشکالی نداره، ولی به شرط اینکه از این حرفها نزنید.
   من پیشنهاد میکنم در این رابطه به لینک زیر سر بزنید و سخنرانی استاد افشار درمورد دوستی رو بشنوید


   برای سوال دوم، اگر علائم شرعی منی رو نداره، نه منی نیست. یعنی مثلا اگر از روی شهوت نیست یا با فشار خارج نمیشه، منی نیست.
   روش استبراء رو هم اینجا میذارم و کلماتش رو داخل پرانتز توضیح میدم. بازم اگر جای سوال بود بپرسید:

   بهترین آن‌ها این است که بعد از قطع‌شدن بول، اگر مخرج غائط(یعنی محل خروج مدفوع) نجس شده، اول آن را تطهیر کنند، بعد سه دفعه با انگشت میانه‌ی دست چپ از مخرج غائط تا بیخ آلت(یعنی زیر بیضه ها) بکشند و بعد، انگشت شست را روی آلت و انگشت پهلوی شست را زیر آن بگذارند و سه مرتبه تا ختنه‎گاه بکشند، و پس از آن سه مرتبه سر آلت را فشار دهند.

   نظر آیةالله مکارم: چند مرتبه از بیخ آلت تا بالا، دست کشیده و قسمت بالا را چند مرتبه فشار دهند تا باقی مانده ادرار خارج شود.

   نظر آیت الله مکارم کمی با بقیه ی مراجع فرق میکنه که در بالا آوردم.

   ۳. بله، اگر ترک کنید محتلم هم میشید ولی زمان مشخصی نداره. گاهی ممکنه بعد از یک هفته صورت بگیره، و گاهی هم ممکنه تا یک ماه طول بکشه. اما معمولش ماهی یکی دو باره.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بسیار ممنون
   تقلب ؟؟؟
 222. ی راهکاریم که خودم واقعاااااا بهش ایمان اوردم
  امام زمانه !
  حتما حتما حتما حتماا معرفتتون نسبت به اقا زیاد کنید هدف زندگی و درس و کار و ... همچیتون امام زمان قرار بدید
  فوق العاده اثر میکنه
  حتی در وخیم ترین لحظات
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر
 223. به امیر
  امیر جان خ.ا ی رفتار تکانشیه بعده یه مدت که گرفتارش میشی باعث میشه نسبت به تحریکات محیطی پاسخ افراطی بدی ...
  ینی زود رنج شی
  زود عصبی شی
  زود ...
  خیلی از اوقات افراد به خاطر فشار های عصبی و روانی خ.ا میکنن
  اینجاست که نماااز فوق العاده بهت کمک میکنه
  نمازت سطح کورتیزول خونتو کم میکنه ... امید به زندگیت رو بالا میبره ... صبر و استقامت و ایمانتم به هدفت افزایش میده
  خلاصه ی پاد زهره فوق العادست
  جدی بگیرش
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   مرسی از شما
 224. سلام
  خداقوت دوستان!
  ای ولله ابولفضل
  کارای سخت واسه ادمای سرسخته😉
  اگه بتونی برای خودت یه هدف قشنگ تو زندگی انتخاب کنی و همه تمرکزتو بدی بهش مطمئن باش روزا پشت هم میگذرن بدون اینکه حتی ذره ای متوجه سختی بشی!
  الان که به نظرت سخت میاد چون این کار فکرتو مشغول کرده
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااام
   خدا قوت
   مباررک تون باشع این جشن بندگی
   بعد از هر سختی اسانی هست
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام با انرژی و انگیزه کامل ادامه بدید 
 225. سلام من بارها و بارها این کار ها رکه میگید انجام دادم جز نماز ، بیشترین مدتی که پاک بودم 20 روز بود
  یه راه حلی بزارید جلو پای من خود ارضایی منو دیونه میکنه
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام برادر گرامی 
   در مسیر موفقیت برای ترک شکست طبیعیه 
   مهم اینه دوباره تلاش کنین وقتی 20 روز تونستین بیشتر هم میتونید   روش های بسیاری هست که بنده ابتدا پیشنهاد میدم که پست ثابت سایت رو مطالعه بفرمایید سپس نکات زیر رو هم بخونید. هر آنچه من دلسوزانه  و از روی تجربه خودم و دوستان می تونم به شما توصیه کنم این هستش که برای تک تک لحظات زندگیتون برنامه داشته باشید.هیچ لحظه ای بیکار نباشیدخوراکی هایی از قبیل گوشت قرمز، شیرینی و شکلات ، کاکائو ، قهوه ، انجیر ، موز ، پیاز ، فلفل، زعفران رو خیلی کم مصرف کنید.چون این خوراکی ها و همچنین تنقلات سبب میشن شهوت در انسان بیشتر بشه.از هرچیزی که باعث شکستتون میشه یعنی سبب میشه تحریک بشید ، فاصله بگیرید و اونو از زندگیتون حذف کنید. افکار نادرستی که به ذهنتون خطور میکنه اصلا بهش پر و بال ندین و با روش پرش افکار سریعا خودتونو نجات ندین.سعی کنید لبه ی این پرتگاه قرار نگیرید چون در اون لحظه کنترل انسان سخت تر میشه.ورزش کنید اونم ورزش های تفسگیر که انرژی بدنتون تخلیه بشه.هر زمان که تحریک شدین ادرار نوسانی انجام بدین.به شکم نخوابید که خودش باعث تحریک میشه.صبح زود که از خواب بیدار میشید سعی کنید همه انرژی تونو استفاده کنید در راه درست  تا شب وقتی میخواید بخوابید سریعا خوابتون ببره.خیلی باید مواظب چشمهاتون باشید.بتده در زمینه روانشناسی مطالعات زیادی داشتم چون با رشته دانشگاهیم مرتبط هست، سلول های مغز انسان از زمان تولد دیگه تعدادشون زیادتر نمیشه.با توجه به این موضوع میتونیم بفهمیم که هر عادتی که در انسان شکل بگیره سبب میشه که مسیر ذهنی در شبکه سلول های مغزی براای اون عادت تقویت بشه و هر بار انجام دادنش اون مسیر رو قویتر میکنه و در واقع دست کشیدن از اون عادت سخت تر میشه.این قابلیت مغز بسیار تحسین برانگیزه چرا؟؟؟؟؟ چون به شما  این فرصت رو میده که با ایجاد عادت های مثبت جدید مسیر های دیگه از مغزتون فعال و تقویت بشه ومسیر هایی از قبیل آنچه مغزتون برای خ.ا در حال تقویتش هست هر روز کمرنگ تر و غیر فعال تر بشه.این خیلی می تونه کمک کنه.پیشنهاد من اینه که مثلا خیلی ساده و بی هزینه زمانی که برای فکر کردن   انجام خ.ا میگذارید اختصاص بدین به اینکهچطوری با یک توپ کوچک میتونید بازی های مختلف طراحی کنید.آب سرد و لیموترش سبب میشه که فشار انسانایین بیاد بنابراین در زمان تحریک سریعا بلند شید وضعیت جسمیتون رو تهییر بدین ، چند حرکت ورزشی جنبشی انجام بدین ، دست و پاهوتونو با آب سرد بشورید و یک لیوان آب سرد همراه با چند قطره آب لیمو بنوشید فشارتونایین میاد و کنترل شهوت براتون راحت تر میشه گرچه اصلا نبتید بگذارید کار به اونجا برسه.خیلی که ذهنتون درگیر شد دو تا عدد دو رقمی رو به صورت ذهنی در هم ضرب کنید.شاید خنده دار باشه ولی کمکتون می کنه.هیچوقت هم نزارید تنها باشید و اگرم تنها بودین یه فیلم خوب و خنده دار ببینید یه موزیک زیبا گوش بدین.
   گذشته تمام شده و حتی نمیتونیم یک ثانیه به عقب برگردیم فراموشش کنید.شما دو راه دارید یا اینکه ادامه بدید ، آرزوهاتون و آینده تون رو خراب کنید یا اینکه با ترک دائمی سعادت دنیا و آخرت رو برای خودتون بخرید.
   تصمیم با شماست.

   شما لایق آرامش جسم و روحتون هستین.

   به امید اینکه شاهد موفقیتتون باشیم.


   ما منتظر اعلام پاکی شما هستیم.گامهاتون استوار
 226. به ....
  تا وقتی خواستنی نباشه تلاشی برای ترک صورت نمیگیره و در نتیجه شکست هم معنی نمیده
  پس مطمئن باشید خودتون میخواید که ترک کنید و فقط ممکنه شکست باعث نا امیدیتون شده باشه که خودتونو الان مقص میدونین و میگین نمیخواین
  از مطالب سایت بهره بگیرید و از نو آغاز کنید با روش جدید
  حتما هم در جدول پاکی ثبت نام کنید
 227. سلام من خیلی بارها شکست خوردم و به نظرم مشکل خود من هستم که نمیخوام
  همه ضرر و زیان هاشو میدونم ولی بیشتر از ۱ هفته نمیتونم دووم بیارم
  نمازم میخونم
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام علیڪم این طور شڪست ها در مسیر پاڪی طبیعی هست و مهم اینه که هر بار عامل شڪست رو شناسایی کنیم و تصمیم به پاڪی ابدی بگیریم.و اما چند نڪته.
   ۱) هر چیزی که شما را برای خود ارضایی وسوسه می کند، حذف کنید. اگر شما عکس ها یا فیلم های تحریک کننده دارید باید آنها را دور بریزید. اگر در کامپیوتر خود تصاویر، فیلم ها یا آدرس سایت های تحریک کننده را دارید، آنها را حذف کنید.
   ۲) اگر در زمان های خاصی بیشتر وسوسه به خود ارضایی می شوید، برای آن زمان برنامه ای را تنظیم کنید. مثلا اگر در پایان شب بیشتر وسوسه به خود ارضایی می شوید ، تا زمانی که به شدت خواب آلوده نشده اید به اتاق خواب و تخت خواب خود نروید. سعی کنید با دیدن تلویزیون، کتاب یا مجله خواندن یا انجام کارهای مورد علاقه، خودتان را سرگرم کنید.
   ۳) اگر شما به دلیل زیاد تنها بودن دچار خود ارضایی می شوید به دنبال راه هایی برای پرکردن تنهایی تان باشید. افزایش ارتباطات با دوستان و خویشاوندان، شرکت در دوره ها و جلسات عمومی، رفتن به پارک برای پیاده روی از راه های پرکردن تنهایی و ترک خود ارضایی است.
   ۴) زندگی تان را با فعالیت های مختلف پر کنید. هیجان کارهای مختلف می تواند جایگزین تمایل به خود ارضایی شود و باعث شود دفعه بعدی که دچار وسوسه خود ارضایی می شوید، روشی برای پرت کردن حواس خود داشته باشید.
   ۵) فعالیت های هنری مثل نقاشی، موسیقی و نمایش تا حد زیادی به تغییر مسیر تمایلات جنسی و ترک خود ارضایی و قرار گرفتن در مسیر خلاقیت و سازندگی کمک می کند.
   ۶) ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید و آن را پیگیری کنید.
   ۷) برای ترک خود ارضایی یک سرگرمی جدید پیدا کنید یا مهارت جدیدی را فرا بگیرید. یاد گرفتن چیزی که نیازمند تلاش و وقت گذاشتن است تمرکز ذهن شما را به جای لذت زود هنگام حاصل از خود ارضایی بر لذت تاخیر یافته ی حاصل از دستیابی به اهداف قرار می دهد. مهارت هایی مثل آشپزی، باغبانی، نجاری، سخنرانی را امتحان کنید.
   ۸) کارهای داوطلبانه و خیریه انجام دهید. انرژی خود را به کمک به مردمی اختصاص دهید که نیاز به کمک شما دارند. عضویت و فعالیت در گروه ها و انجمن های مردم نهاد و خیریه علاوه بر اینکه در شما حس مفید بودن ایجاد می کند، باعث می شود در محیط اجتماعی قرار بگیرید و دوستان زیادی پیدا کنید.
   ۹) یک سیستم پاداش قرار دهید. با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در پایان هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید برای خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.
   ۱۰) اگر با دوستانی ارتباط دارید که آنها هم عادت به خود ارضایی دارند ارتباطتان را کمتر کنید.
   ۱۱) زیاد در آینه خود را نگاه نکنید و دیدن خودتان را فقط محدود به نظافت و مرتب کردن در حد معمول بکنید.
   ۱۲) ذهن خود را به مطالب مفید و آموزنده مشغول کنید. فهرستی از کتاب ها، مجلات و سایت های مورد علاقه خود تهیه کنید و آنها را در دسترس خود قرار دهید. هر روز زمانی را به مطالعه کتاب ها، مجلات و رمان های موردعلاقه تان اختصاص دهید. رمان به شما کمک می کند در طول روز به داستان آن فکر کنید.
 228. سلام خیلی ممنون از مطالبتون.
  من با تکیه به نماز زیاد دو ماهه پاکم هر روز بجای 5بار نماز خوندن هشت بار میخونم
  با تشکر
  • پاسخ:

   الیاس:
   بسیار عالے .
   ان شالله که شصت روز پاڪی ارزشمندتون ابدی بشه 
   موفق و سربلند باشید
 229. اقا دمت گرم من از خدا خواستم انشالله ک نتیجه بگیرم هر وقت گرفتم به ادمین گرامی سایت میگم راستی دمت گرم ادمین خدافظ همگی
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خوشحالیم که پاکیتون رو شروع کردید
   منتظر خبر های خوش تون هستیم
 230. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** *** ***** ****** ****** ** **** ***** **** *** ******* *** *** **** ******* ** ** **** **** **** ** ******** ** **** **** ****** ***** نزنید داداشوم خانومون
  • پاسخ:

   مریم
   مرسی از شما
  • پاسخ:

   یگانه:
   قبول داریم سخته ولی شدنیه
 231. سلام خیلی ممنون بابت سایت خوبتون من الان ۲ سال میشه دارم خودارضایی میکنم هرچیم تلاش میکنم و مطالب سایت هارو میخونم تاثیری نداره و خیلی ناامیدم البته الان یه ۷ یا ۸ روزی میشه انجام ندادم ولی خیلی دوست دارم انجام بدم
  • پاسخ:

   یگانه:
   شکست در مسیر پیروزی طبیعیه.
   اما گاهی باید یه تصمیم جدی تر بگییرید.


   روش های بسیاری هست که بنده ابتدا پیشنهاد میدم که پست ثابت سایت رو مطالعه بفرمایید سپس نکات زیر رو هم بخونید. هر آنچه من دلسوزانه  و از روی تجربه خودم و دوستان می تونم به شما توصیه کنم این هستش که برای تک تک لحظات زندگیتون برنامه داشته باشید.هیچ لحظه ای بیکار نباشیدخوراکی هایی از قبیل گوشت قرمز، شیرینی و شکلات ، کاکائو ، قهوه ، انجیر ، موز ، پیاز ، فلفل، زعفران رو خیلی کم مصرف کنید.چون این خوراکی ها و همچنین تنقلات سبب میشن شهوت در انسان بیشتر بشه.از هرچیزی که باعث شکستتون میشه یعنی سبب میشه تحریک بشید ، فاصله بگیرید و اونو از زندگیتون حذف کنید. افکار نادرستی که به ذهنتون خطور میکنه اصلا بهش پر و بال ندین و با روش پرش افکار سریعا خودتونو نجات ندین.سعی کنید لبه ی این پرتگاه قرار نگیرید چون در اون لحظه کنترل انسان سخت تر میشه.ورزش کنید اونم ورزش های تفسگیر که انرژی بدنتون تخلیه بشه.هر زمان که تحریک شدین ادرار نوسانی انجام بدین.به شکم نخوابید که خودش باعث تحریک میشه.صبح زود که از خواب بیدار میشید سعی کنید همه انرژی تونو استفاده کنید در راه درست  تا شب وقتی میخواید بخوابید سریعا خوابتون ببره.خیلی باید مواظب چشمهاتون باشید.بتده در زمینه روانشناسی مطالعات زیادی داشتم چون با رشته دانشگاهیم مرتبط هست، سلول های مغز انسان از زمان تولد دیگه تعدادشون زیادتر نمیشه.با توجه به این موضوع میتونیم بفهمیم که هر عادتی که در انسان شکل بگیره سبب میشه که مسیر ذهنی در شبکه سلول های مغزی براای اون عادت تقویت بشه و هر بار انجام دادنش اون مسیر رو قویتر میکنه و در واقع دست کشیدن از اون عادت سخت تر میشه.این قابلیت مغز بسیار تحسین برانگیزه چرا؟؟؟؟؟ چون به شما  این فرصت رو میده که با ایجاد عادت های مثبت جدید مسیر های دیگه از مغزتون فعال و تقویت بشه ومسیر هایی از قبیل آنچه مغزتون برای خ.ا در حال تقویتش هست هر روز کمرنگ تر و غیر فعال تر بشه.این خیلی می تونه کمک کنه.پیشنهاد من اینه که مثلا خیلی ساده و بی هزینه زمانی که برای فکر کردن   انجام خ.ا میگذارید اختصاص بدین به اینکهچطوری با یک توپ کوچک میتونید بازی های مختلف طراحی کنید.آب سرد و لیموترش سبب میشه که فشار انسانایین بیاد بنابراین در زمان تحریک سریعا بلند شید وضعیت جسمیتون رو تهییر بدین ، چند حرکت ورزشی جنبشی انجام بدین ، دست و پاهوتونو با آب سرد بشورید و یک لیوان آب سرد همراه با چند قطره آب لیمو بنوشید فشارتونایین میاد و کنترل شهوت براتون راحت تر میشه گرچه اصلا نبتید بگذارید کار به اونجا برسه.خیلی که ذهنتون درگیر شد دو تا عدد دو رقمی رو به صورت ذهنی در هم ضرب کنید.شاید خنده دار باشه ولی کمکتون می کنه.هیچوقت هم نزارید تنها باشید و اگرم تنها بودین یه فیلم خوب و خنده دار ببینید یه موزیک زیبا گوش بدین.
   گذشته تمام شده و حتی نمیتونیم یک ثانیه به عقب برگردیم فراموشش کنید.شما دو راه دارید یا اینکه ادامه بدید ، آرزوهاتون و آینده تون رو خراب کنید یا اینکه با ترک دائمی سعادت دنیا و آخرت رو برای خودتون بخرید.
   تصمیم با شماست.

   شما لایق آرامش جسم و روحتون هستین.


 232. معمای خود - ارضائی جنسی  خود – ارضائی جنسی از آن نوع مسائلی است که در قلمرو اخلاق و علم ھرگز پاسخی روشن نداشته و یکی از واکنشھای طبیعی و مزمن در بشر است و دارای دو زمینه و علّت است : شھوانی و عاطفی . و این دو توأمان در این امر دخیل ھستند زیرا فراوان ھستند کسانی که بعد از ازدواج ھم به این عمل ادامه می دھند. و حتّی بسیارند کسانی که بعد از ازدواج ھم به این کار روی میکنند .و این امر دال بر قحطی عاطفی و ناکامی در رابطه صمیمی با ھمسر است. خود – ارضائی به لحاظ اخلاقی و شرعی نمی تواند کاملاً منع شود زیرا چه بسا موجب ارتکاب به زنا می شود که یک گناه کبیره است و در این خود – ارضائی یک امر اخلاقی برای پیشگیری از گناه محسوب می گردد . قحطی جنسی و یا عدم رضایت عاطفی در رابطه جنسی علت شھوانی آن است ولی احساس تنھائی و انزوا و عدم رابطه عاطفی و قلبی با جنس مخالف علت روانی این امر می باشد . و فرد در خود – ارضائی از فشار ناشی از این دو قحطی موقتاً رھا می شود . از این منظر خود – ارضائی نوعی خود – درمانی و خویشتن داری از زنا نیز محسوب می گردد ھر چند که ادامه طولانی مدت و عادت به این امر بتدریج عوارض جسمانی و عصبی و روانی حادی بھمراه دارد لذا در بلند مدت نمی تواند دارای خیر و فایده ای اخلاقی یا بھداشتی و روانی باشد . خود – ارضائی در بلند مدت مانع تلاش انسان برای برقراری رابطه عاطفی و ھمچنین مانع ازدواج و مانع تلاش برای رفع مشکلات در روابط عاطفی است .

  از کتاب " دایره المعارف عرفانی " استاد علی اکبر خانجانی - جلد اول ص 175

  https://t.me/zanashooee2
 233. سلام من الان ۱۵ سالمه نمیتونم خودمو کنترل کنم الان یکسال شده من قبلاً پسری بودم که همه واجبات را رعایت میکردم الان نماز نمیخوانم چکار کنم کمک کنید راهنمایی کنید الان موقعی است که ده دقیقه پیش این کار را کرده ام ناراحتم پشیمانم نمی‌خوام به خدا نمی‌خوام موقعی این کار را میکنم عذاب وجدان دارم به دادم برسید من از عوارض این کار هم میترسم می‌خوام فقط بشینم به حال خودم گریه کنم این کار حرام است
  • پاسخ:

   مریم
   سلام شما فقط فقط باید
   ببین اون جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر .
   خودارضایی با عوامل تحریک رابطه مستقیم داره . اگر عوامل تحریک در دسترست باشند مطمئن باش خودارضایی اونطرفشه . پس عوامل تحریک رو کاملا و کاملا از بین ببر . هر چیزی که باعث میشه جرقه تحریک شدنت بخوره باید ازش فاصله بگیری . اگر مثلا چت یا رابطه با شخص خاصی یا فیلم یا عکس یا آهنگ یا تنهایی یا ... که باعث تحریکت میشن و شهوتت رو برانگیخته میکنند باید ازشون فاصله بگیری . یعنی ارزش نداره برای اینکه رضای خدا رو به دست بیاری ، برای اینکه از عوارضی که الان یا بعدا ممکنه برات پیش بیاره خلاص بشی، برای اینکه دوباره مثل سابق بشی ، برای اینکه سرحال بشی ، برای اینکه زندگی کنی دور این چیزها رو خط بکشی ؟ مگه اینا چی تاحالا به ما دادند ؟ مگه اون چیزی که باهاش تحریک میشی تاحالا چی بهت داده ؟ آیا چیزی جز ضرر بوده ؟ مطمئنم که با تمام وجود قبول داری که ارزشش رو داره . پس به خدا توکل کن و جرقه تحریک رو از بین ببر . یه روزی میرسه که به خودت میای میبینی که ترک کردی و خوب خوب هم شدی . خیالات جنسی نکن . اگر ناخواسته یه لحظه اومد به ذهنت سریع حواس خودت رو به چیز دیگه ای مشغول کن . بزن بیرون از خونه . بیا توجمع . به خودت بگو «بسه دیگه» . حالتت رو عوض کن  یا هر کار دیگه ای که باعث بشه فکرت جای دیگه ای منحرف بشه . از همون اول فکر جلوش رو بگیر و نذار ادامه پیدا کنه . باور کن دست خودت هست . یه کم سختی و یه عمر زندگی . تازه اولش یه کم شاید برات سخت باشه ولی بعدش میفتی رو غلتک . توکل کن به خدا و یه تصمیم از ته دل بگیر . از امام حسین و حضرت ابوالفضل کمک بخواه . نمازت رو هم ترک نکن . خیلی کارت اینجوری جلو میفته . مطمئن باش که موفق میشی
 234. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من نمیدونم الان تو کدوم ماه هستم من پیش از عید تصمبم به ترک کردم ولی هردفعه شکست خردم قبلا ** **** ** *** ********* ****** *** **** ********* ***** ******** بدونم من اون یک ماه سخت رو پشت سر گذاشتم یا نه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   اون یک ماه سخت به قول شما نه اینکه تعداد رو بیارید پایین بلکه باید اصلا خ.ا نکنید حتی دو سه روز یک بار
   یک بار دیگه شروع کنید این سری بدون انجام خ.ا موفق باشید
 235. چند بار ک میخوام ترک کنم ولی هر هفته روزای دوشنبه و پنج شنبه خود ارزایی میکنم هی خودمو تنبیه میکنم ولی روز از نو و روزی از نو بیشتر وقت ها تنهام و ب این عمل سه سال مبتلام ولی چند ماه میخوام ترکش کنم ولی نمیشه مطالبتون رو هر بار ک انجام میدم میخونم و خیلی عالی مرسی اگه شد بیشتر راهنمایی کنید تشکر
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااام
    اون جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر .
   خودارضایی با عوامل تحریک رابطه مستقیم داره . اگر عوامل تحریک در دسترست باشند مطمئن باش خودارضایی اونطرفشه . پس عوامل تحریک رو کاملا و کاملا از بین ببر . هر چیزی که باعث میشه جرقه تحریک شدنت بخوره باید ازش فاصله بگیری . اگر مثلا چت یا رابطه با شخص خاصی یا فیلم یا عکس یا آهنگ یا تنهایی یا ... که باعث تحریکت میشن و شهوتت رو برانگیخته میکنند باید ازشون فاصله بگیری . یعنی ارزش نداره برای اینکه رضای خدا رو به دست بیاری ، برای اینکه از عوارضی که الان یا بعدا ممکنه برات پیش بیاره خلاص بشی، برای اینکه دوباره مثل سابق بشی ، برای اینکه سرحال بشی ، برای اینکه زندگی کنی دور این چیزها رو خط بکشی ؟ مگه اینا چی تاحالا به ما دادند ؟ مگه اون چیزی که باهاش تحریک میشی تاحالا چی بهت داده ؟ آیا چیزی جز ضرر بوده ؟ مطمئنم که با تمام وجود قبول داری که ارزشش رو داره . پس به خدا توکل کن و جرقه تحریک رو از بین ببر . یه روزی میرسه که به خودت میای میبینی که ترک کردی و خوب خوب هم شدی . خیالات جنسی نکن . اگر ناخواسته یه لحظه اومد به ذهنت سریع حواس خودت رو به چیز دیگه ای مشغول کن . بزن بیرون از خونه . بیا توجمع . به خودت بگو «بسه دیگه» . حالتت رو عوض کن  یا هر کار دیگه ای که باعث بشه فکرت جای دیگه ای منحرف بشه . از همون اول فکر جلوش رو بگیر و نذار ادامه پیدا کنه . باور کن دست خودت هست . یه کم سختی و یه عمر زندگی . تازه اولش یه کم شاید برات سخت باشه ولی بعدش میفتی رو غلتک . توکل کن به خدا و یه تصمیم از ته دل بگیر . از امام حسین و حضرت ابوالفضل کمک بخواه . نمازت رو هم ترک نکن . خیلی کارت اینجوری جلو میفته . مطمئن باش که موفق میشد
   و 

   مهم ترین عامل دست زدن به گناهه ! چیه تنهایی
   آخه آدم وقتی تنهاست محدودیت کمتری برای انجام گناه داره !وقتی تنها میشی ،شیطان هم دست به کار میشه!
   شروع میکنه به وسوسه کردن! خب طبیعتا توی تنهایی ،
   احتمال گوش دادن و عمل کردن به این وسوسه ها بیشتره
    پس تا میتونی از تنهایی فرار کن! اما خب یه سریام هستن که مجبورن تنها بمونن ! تویی که این شرایط رو داری،
   بیشتر باید روی ارادت و کنترل نفست کار کنی!باید خودتو مشغول کنی! فکر گناه رو توی نطفه خفه کنی !
   تا وسوسه شدی، بلافاصله ۳ بار سوره ی ناس رو بخونی !وقتی فکر گناه اومد سراغت،
   از بال و پر دادنش جلوگیری کن ببر بندازش توی سطل زباله ی ذهنت ! و برای ثانیه از ساعت های روزانه تون خب برنامه ریزی کنید مثلا ۱۴ بعدازظهر قرآن بخونید و ساعت ۱۵ بعد از ظهر درس بخونید و یا هر چیز دیگه ای خودتون دوست دارید
   ❌پس ناامیدی ممنوع!❌
   ✅مطمئن باش که موفق میشی !💪
 236. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  بنیامین هستم ی *** یکماهه ک پاکم سلامتی *** هایی ک پاک شدن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ممنون میشیم از ادبیات بهتری تو صحبت هاتون استفاده کنید.
   یک ماه پاکی ارزشمندتون هم مبارک
   براتون آرزوی موفقیت داریم.
   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
 237. اقا خیلی ممنون از سایت خوبتون خیلی مطالبش عالی بود خدا کنه این دفعه بتونم ترک کنم خدایی دیگه خسته شدم چه وضعشه اخه هر بار پشیمونی هربار هربار هربار...
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   قابل شما رو نداره
   قطعا شما میتونید
 238. سلام من مانی هستم من از طریق دوست های ناباب به این مشکل دچار شدم .خدا شاهد است که من یکی از این عوارض را هم نمی دانستم تا یک روز باخودم گفتم اینکار شاید عوارضی هم داشته باشد .خلاصه من ۱۴ سالمه من بچهی خوبی بودم ولی خوب از اشتباهات خودم بود . من بیشتر نگران عوارض این کار هستم واز خودم وخداخیلی شرمنده هستم.ولی میخوام که ترکش کنم به امید خدا .منون از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   اول بهتون میگم چطوری ترک کنید خ.ا رو 👇
   1- همین الان هر چیزی که ممکنه باعث تحریکت بشه رو از بین ببر و دیگه اصلا سراغ عوامل تحریک کننده نرو . مثلا اگر تو بوک مارکت سایت خاصی هست یا چتی یا ... هر چیز (خودت بهتر خودت رو میشناسی) دیگه ای که باعث تحریکت میشه . همه رو همین الان از بین ببر و نذار حتی 1 عکس باقی بمونه . همچنین از تخیلات تحریک کننده دوری کن و اگر هم فکر تحریک کننده ناخودآگاه به ذهنت رسید در همون نطفه خفش کن و فکرت رو منصرف کن .

   (خودارضایی در هر صورت حرام است.)
      
   این چند تا کار رو که میگم هم حتما انجام بده چون کارت خیلی جلو میفته و راحت تر و سریع تر میتونی این عمل پرضرر رو ترک کنی . شاید بعضیهاش هم به نظرت بی ربط بیاد ولی کاملا مرتبط هست . حتی اگر به این چیزها اعتقاد نداری باز انجامشون بده :  
   - نمازت رو حتما مرتب بخون.
   - از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیر (مدد از حضرت ابوالفضل و امام حسین علیهم السلام رو فراموش نکن)
   - ورزش . ورزش . ورزش . یه ورزش که قشنگ خستت بکنه البته رو اصول مثل شنا - دو میدانی - رزمی و ...  . خیلی تاثیر گذار هست .
   - به پدر و مادرت بیشتر احترام بذار . شاید به نظرت بی ربط بیاد ولی این کارو که بکنی ، کارات اصلا جور میشه .
   - روزه خیلی میتونه بهت کمک کنه . روزه، شهوت رو تعدیل و کنترل میکنه . میتونی از روزه هم برای ترک استفاده کنی . 
   نسبت به سوال عوارض باید بگم که   
    1- ترک خودارضایی
   2- باید کاملا فاصله بگیرید از عوامل و تخیلات تحریک کننده . (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید)
   3- صبر داشته باشید .  
   سه نکته بالا رو رعایت کنید تا هم ترکتون دائمی باشه و هم سلامتی روحی و جسمیتون رو به لطف خدا کاملا به دست بیارید .  
   از آنجا که مشکلات ناشی از استمنا به مرور زمان ایجاد شده برطرف شدن آن نیز مدتی طول خواهد کشید. فعلا مهمترین مسئله این است که نسبت به مشکلات پیش آمده هیچ گونه حساسیتی از خود نشان ندهید و کاملا بی خیال شوید. چون حساسیت بیش از حد باعث اضطراب و استرس و در نتیجه تشدید مشکلات می شود. همچنین توصیه میگردد روزی نیم ساعت پیاده روی، هفته ای دو ساعت شنا و استراحت کافی روزانه را در برنامه خود بگنجانید و از نشستن در محیط های فوق العاده آرام که شما را به فکر در این دو مورد وادار می کند بپرهیزید ساعات بیکاری خود را نیز حتما با مطالعه یا هنرهای دستی و اموری که به آن علاقه دارید پر کنید.
   این را بدانید که با دست برداشتن از استمنا، حتما و صد در صد عوارضی که در حال بوجود آمدن هستند یا اگر بوجود آمده باشند، از بین خواهند رفت ان شاءالله منتهی زمان از بین رفتن عوارض بر حسب شدت گرفتاری متفاوت است. بنابراین نمی خواهد کار خاصی انجام دهید و سعی کنید با انجام ورزش های مناسب و پر کردن اوقات فراغت خود تا حد توان ضعف بدنی خود را جبران کنید و به خداوند توکل داشته باشید 
   موفق باشید
 239. سلام از سایت خوبتان اگر میشود توسلات به اهل بت رادر متن اصلیتان بگذارید واگر میشود این زندگی نامه ی من راهم جایی بگذارید که همه ببینند و اگر لطف کنید در مطالب اصلیتان تشکر
 240. در این جالازم دیدم زندگی نامه ی خودم رابرایتان بنویسم که بازگشت به سوی خدا چه کیفی دار.فقط خوب بخوانید در این جا می خواهم بگویم شیطان مرحه به مرحله می آید و اولش هرگناهی بافکر شروع می شود مثل همین سوالاتی که من دربالا پرسیدم درواقع قبل از این۶ مورد قبلش فکر بوده اگر در همین مرحله اول نگذاریم رشد کند شیطان گورش را گم خواهد کردحالا چه این افکار حرام باشد یا خیر ولی بدانید تاثیر خود راخواهد گذاشت تجربه من و.. این راثابت کرده حتمن مورد ۶را بخوانید زیرا بسیاری از این گناهانی که ما انجام میدهیم به علت عدم یاد گیری وبلد نبودن احکام بوده
  نوجوان بودم واز احکام مسایل جنسی چیزی نمیدانستم مرتکب چندین بار اسمناء شدم وقتی فهمیدم که حرامه خیلی ناراحت شدم مدارس که یاد ندادن وهمین طور خانواده ها وآن شب توبه کردم وخیلی خوشحال بودم باور نکردنی بود ولی شیطان مرا رها نکرد. بعداز گذشت۶ماه دوباره مرا باخود همراه کرد البته آرام آرام هدف شیطان یک چیز بود آن هم استمناء اما از راه های مختلفی وارد میشد چنتا از این راه ها را برایتان مینویسم که انشاءالله دیگر نتواند از این راه ها وارد شود آدم عاقل ۲بار از یک جا نیش نمی خورد۱:بعد از حمام وقبل از حمام. بدانیم که اصلا اگر نگاه کنی به خودت وتحریک بشوی حرام است.۲:وقتی تنها میشدم دوباره همین مسایل ۳:گفت اتاقت راجدا کن تا بهتر درس بخوانی من هم جداکردم و خیلی خوش حال بودم وخیلی خوش میگذشت و همه چیز خوب بود قرآن هم میخواندم که دوباره آمد سراغم و مراحل شیطان مرحله به مرحله است ابتدا اتاق جدا بعد فکر به همچین مسایلی بعد استمناءهدف من استمناء نبود اما…
  ۴ :میگفت برو توآفتا ب بشین تا ویتامین جذب کنی بعد دوباره… ۵:میگه ببین مسایل جنسی چه جوری بلاخره باید بدونی که واین طوری پام به مسایل فیلم هاو… باز شد وبعد دوباره… ۶٫یک روز بعد از نگاه کردن به فیلم ها وعکس های مبتذل مایعی ازم خارج شی مانند منی تیره و.. اما بدون جست و خیزفکر کردم استمناء شده ماه رمضان بوداعصابم خورد شدرفتم خیلی حالم خراب بود وبد از گذشت۱روز وقتی رفتم رساله راخواندم دیدم که اصلن استمناء نشده ان یکی از ۳آب پاک بوده ومن تعجب کردم یکی از ان سه آب شبیه منی است اما خود منی نیست. بعد از عکس و فیلم حالم بسیار خراب شد همش تصاویر به ذهنم می آمدند و قصد باز گشت داشتم می خواستم فکر نکنم چراکه دیوانه میشدم ومن۲روز کامل در فشار بودم قر آن می خواندم کمی بهتر میشدم وخودمونیم پدرم در آمد
  بعد۲روز فکر نکردن به آن دوباره به سراغم میآمد ودوباره شکست خوردم ودوباره همان گناه ها دیگر خسته شده بودم چله میگرفتم اثر نداشت هیچی دیگر اثر نداشت تا اینگه یک روز ویدویی از آیت الله بهجت به دستم رسید میفمود: اشکال دارد که خودمان را درست کنیم یااز کسی بخواهیم که مارا درست کند در آپارات سرچ کنید میاورد آقا من گفتم خدایا من را کمک کن تا ترک کنم این گناهان را من که هر کاری کردم نتوانستم کاری کنم خودم را به تو سپردم بعدش همان طور که خدا می فرماید اهل بیت را واسطه قرار دهید و باان ها مرا دعا کنید من نشستم هر روز زیارت حضرت فاطمه و امام زمان{ال یاسین و….} وامام علی{زیارت امین الله} راخواندم و گفتم کمکم کنید و باور نکردنی بود و واقعا فوق العاده بود بعد از یک هفته گناهام کم تر میشد وآخرش تمام شد الآن ۱۰ماه است که پاکم پاک پاک این رابدانید ما مزه ی گناهان راچشیده ایم اما مزه ی عبادت خدارا خیر اماوقتی که من برگشتم به عبودیت خدا زندگی ام خیلی شیرین شده وعالی و جدیدن با علماء تلفنی ارتباط داریم و فقط بدانید اگر از این گناهان نکبت بار خلاص شوید دیگرآرامش فکری وروحی دارید وزندگی بسیار شیرین خواهد شد تازه من هم دوستی داشتم مثل خودمان اما باترک کردن این گناهان خداوند توفیقاتی به ایشان داده که نگوو… میخواهم بگویم که هیچ وقت برای برگشت به سمت خدا دیر نیست به تلاش خود ادامه بده التماس دعا
  این که میگویند استمناء اثر بدی در روح ومخصوصا جسم دارد صحیح است من بعد از گذشت چند سال متوجه شدم که دیگر نمیتوانم خوب درس بخوانم حافظه ام خیلی ضعیف شد واز شاگرد اولی به شاگرد آخری رسیده بودم اصلا این کاررا نکنید از تجربه ی من استفاده کنید
  این نامه برای افرادی هست که اینچنین گناههی دارند من خواستم زندگی ام رابرایشان تعریف کنم تا انشاءالله برگردند
  نکته ی مهم اینکه رساله مربوط به مجتهد خودرا بخوانید چراکه مراحل اولیه شیطان غالبا باگناه شروع میشود واصلن نباید این کار را کرد زیراحرام است وحرمت گناه از بین میرود{قبح} مثل نگاه به خود یابازی با…یا حتی فکر کردن

  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   مرسی از شما 
   اما لطفا در بخش همفکری و یا تجربه های موفق این مطالب رو بزارید
   بسیار ممنون از شما
 241. رای این که کناه ترک شود انجام این مراهل ضروری است۱:هیچوقت تنها نباشید۲:هیچوقت به آن مسائل توجه نداشته باشید وفکر نکنید گر هم ازدستتان در رفت ذکر لا اله الا الله ولا حول ولا قوه الا بالله رابگویید ۳:توسلات را هرروز داشته باشید۴:قرآن راهرروز بخوانید این خیلی مهمه ۵:مسجد برید هرروز۶:اگر شهوتی شدید بروید ادرار کنید تئسیر شهوت کاهش خواهد یافت۷:چله بگیرید این مراحل همش باید انجام شود باهم ودقت کنید که گناهان بزرک از گنا هان کوچک شگل میگیرد مثل قاتل امام علی که به خواطر یک زن امام زمانش راکشت و تاریخ کل بشریت راعوض کرد که این کار بایک نگاه شهوت آلودبه یک زن شروع شد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   متشکر از کمک هاتون.

 242. سلام.

  امروز اولین روز از شروع ترکم هست که البته صادقانه بگم دفعه اولمم نیست.اما از هر شکستم یه درس جدید گرفتم و برام تجربه شد و فکر میکنم الان در آماده ترین وضعم هستم.با امید خدا وکمک های شما ترکش میکنم.دیگه وقتش شده.
  متشکرم از شما.از سایتتون.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   به به چه عالی 
   ما منتظر اعلام پاکی هاتون هستیم ااا
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ببینید گاهی از جوش اصلا ربطی به خ.ا نداره بلکه مربوط به دوره سنی تون هست و یا حتی خوراک و تغذیه ، اما اون قسمتی که مربوط به خ.ا با گذشت زمان بر طرف میشه و اصلا جای نگران کننده ای نیست
 243. سلام مریم خانوم ممنون ازراهنمایتون به خدا هرچه گفتی عین حقیقته تقریبا موقع ازدواجم هم هست اما به دلایلی نمیوتنم ازدواج کنم من موقع نامامیدمیشم یا تنهای یا دخترهای بی حیا می بینم تحریک میشم اما این دفعه میخواستم برم از داروخانه دارو بیارم که بتونه نیاز ازبین ببره تا حدودی شاید عوارض داشته باشه اما این دفعه واسه همیشه میخوام ترک کنم برام دعا کنید که بتونم تا ابدخودموپاک نگه دارم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   من از طرف اون دختر ها از تون معذرت خواهی میکنم :)
   شما الان دلیل اصلی وسوسه تون میدونید اولیش میشه گفتید تنهایی درسته ، پس میگم که  مهم ترین عامل دست زدن به گناهه ! چیه تنهایی
   آخه آدم وقتی تنهاست محدودیت کمتری برای انجام گناه داره !وقتی تنها میشی ،شیطان هم دست به کار میشه!
   شروع میکنه به وسوسه کردن! خب طبیعتا توی تنهایی ،
   احتمال گوش دادن و عمل کردن به این وسوسه ها بیشتره
    پس تا میتونی از تنهایی فرار کن! اما خب یه سریام هستن که مجبورن تنها بمونن ! تویی که این شرایط رو داری،
   بیشتر باید روی ارادت و کنترل نفست کار کنی!باید خودتو مشغول کنی! فکر گناه رو توی نطفه خفه کنی !
   تا وسوسه شدی، بلافاصله ۳ بار سوره ی ناس رو بخونی !وقتی فکر گناه اومد سراغت،
   از بال و پر دادنش جلوگیری کن ببر بندازش توی سطل زباله ی ذهنت ! و برای ثانیه از ساعت های روزانه تون خب برنامه ریزی کنید مثلا ۱۴ بعدازظهر قرآن بخونید و ساعت ۱۵ بعد از ظهر درس بخونید و یا هر چیز دیگه ای خودتون دوست دارید
   ❌پس ناامیدی ممنوع!❌
   ✅مطمئن باش که موفق میشی !💪
   دومین مشکل بی حجابی تنها چیزی که میتونم بگم بی توجه ای ، وقتی میبینید مدائم به خودتون بگید که برام مهم نیست برام مهم نیست که این مهم نبودن بشه ملکه ذهن تون
   پاکیتون ابدی
 244. سلام‌. من 15 سالمه و دوسالو نیمه که این گناهو انجام میدم زیاد تصمیم به ترک گرفتم و توبه کردم ولی هردفه شکست خوردم ولی از امروز دوباره توبه کردم و با توکل به خدا و اراده قوی ترکو شروع کردم و مطمئنم که پیروز میشم.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   آدمای موفق همیشه
   مشغول انجام کارهایی هستن که بقیه
   مردم هنوز دارن در موردشون حرف میزنن...

   پس همین الان با گناه خدافظی کن🙂👋
   و یا اگه تصمیم به ترک گناه گرفتی ادامه بده😉💜
   پاکیتون ابدی
 245. به Abozar
  ببین چه چیزی باعث شد که بعد از سه ماه همون کار رو بکنی (نقطه ضعفت)...تقویتش کن
  • پاسخ:

   مریم
   مرسی ار شما
 246. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام‌من حدود۱۰ساله خودارضای میکنم ۳ماه ترک کردم‌ اما دیشب وهمین الان که دارم مینویسم باز خ ارضای کردم ********* **** **** **** ** **** ********** **** خیلی ازحودم بدم میادهمش عصبی هستم حوصله هیچ کاریرندارم دیگه خسته شدم کاش به این عادت زشت اعتیادپیدا نمیکردم 😭 تورو خدا بگید من چیکارکنم ازامروز دیگه بزارم کنار
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خیلی خوش امدید
   شما باید ببینید که چه چیزی باعث میشه که جرقه اولیه برای انجام خودارضایی تو ذهنت بخوره ؟
   ببین اون جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر . جرقه رو از بین ببر .
   خودارضایی با عوامل تحریک رابطه مستقیم داره . اگر عوامل تحریک در دسترست باشند مطمئن باش خودارضایی اونطرفشه . پس عوامل تحریک رو کاملا و کاملا از بین ببر . هر چیزی که باعث میشه جرقه تحریک شدنت بخوره باید ازش فاصله بگیری . اگر مثلا چت یا رابطه با شخص خاصی یا فیلم یا عکس یا آهنگ یا تنهایی یا ... که باعث تحریکت میشن و شهوتت رو برانگیخته میکنند باید ازشون فاصله بگیری . یعنی ارزش نداره برای اینکه رضای خدا رو به دست بیاری ، برای اینکه از عوارضی که الان یا بعدا ممکنه برات پیش بیاره خلاص بشی، برای اینکه دوباره مثل سابق بشی ، برای اینکه سرحال بشی ، برای اینکه زندگی کنی دور این چیزها رو خط بکشی ؟ مگه اینا چی تاحالا به ما دادند ؟ مگه اون چیزی که باهاش تحریک میشی تاحالا چی بهت داده ؟ آیا چیزی جز ضرر بوده ؟ مطمئنم که با تمام وجود قبول داری که ارزشش رو داره . پس به خدا توکل کن و جرقه تحریک رو از بین ببر . یه روزی میرسه که به خودت میای میبینی که ترک کردی و خوب خوب هم شدی . خیالات جنسی نکن . اگر ناخواسته یه لحظه اومد به ذهنت سریع حواس خودت رو به چیز دیگه ای مشغول کن . بزن بیرون از خونه . بیا توجمع . به خودت بگو «بسه دیگه» . حالتت رو عوض کن  یا هر کار دیگه ای که باعث بشه فکرت جای دیگه ای منحرف بشه . از همون اول فکر جلوش رو بگیر و نذار ادامه پیدا کنه . باور کن دست خودت هست . یه کم سختی و یه عمر زندگی . تازه اولش یه کم شاید برات سخت باشه ولی بعدش میفتی رو غلتک . توکل کن به خدا و یه تصمیم از ته دل بگیر . از امام حسین و حضرت ابوالفضل کمک بخواه . نمازت رو هم ترک نکن . خیلی کارت اینجوری جلو میفته . مطمئن باش که موفق میشی .
 247. فک کنم سخترین کار تو دنیا همینه😐😕
  بعدش نمازه
  اگه اول نماز بشه همچی درست میشه
  ولی حیف که اخر همه کارای بد میریم سروقت نماز😐
  • پاسخ:

   یگانه:
   سخته ولی شدنیه 

   اگه سخت نبود بهش نمیگفتن جهاد 

 248. سلام من از ۱۵ سالگی دچار این عمل زشت بودم یه جوری شده بود که حافظم خیلی کند شده بود یه خط نوشته رو نمیتونستم حفظ کنم اما با استفاده از این سایت تونستم خودمو پاک کنم کتاب هم خیلی موثره مثلا وقتی که خیلی وسوسه شدید یه کتابی که بهش علاقه دارید بردارید بخونید با این روش حافطه من مثل قبل یا حتی میتونم بگم خیلی بهتر شده منی که تو سال آخر دبیرستان حفظ کردن یه کتاب راحت مثل دینی ۵روز طول میکشید تازه اونم به زور ۱۰ میگرفتم الان یه کتاب تخصصی رو شب امتحان میخونم و کم تر از ۱۵ نمیگیرم
  با تشکر
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام  دوست عزیز
   چقدر خوب 
   چقدر انرژی مثبت و امید توی پیامتون هست.
   واقعا ممنونیم که شادیتونو با ما شریک میشید.
   الهی خدا مواظبتون باشه.
   امید یعنی این

   امید یعنی :بدانی تا هستی می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی .

   امید یعنی :بدانی خداوند دوستت دارد و اگر به تو زمان داده معنیش این است که در این فرصت می شود یک کارهایی کرد.

   امید یعنی: این که همیشه بخشش خداوند را از اشتباه خود بزرگتر بدانیم.

   امیدوار باشید به زندگی تا فتح قله ها🌹

  • پاسخ:

   یگانه:

   سلام احسنت 
   وظیفه مونو به عشق اینکه کاربرای عزیزی مثل شما به پاکی ابدی برسن انجام میدیم.


   Believe in yourself. Believe in your capacity to do great and good things.

   به خودت اعتماد داشته باش، به تواناییهایت برای انجام کارهای خوب و بزرگ اعتماد داشته باش.
 249. سلام. من الان 10 روزه ترک کردم‌. یکی از عوارض این کار ضعف حافظس میخواستم بدونم با ادامه دادن ترک، آسیبی که به حافظه وارد شده ترمیم میشه؟؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید . 

   توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل  به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن  این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد ازخودارضایی و  از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو  کمبود آنها را جبران کرد و یا  می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم  مورد نیاز بدن را تامین کنند.
   موفق باشید  
 250. ممنون خیلی لطف کردید واسم من نمیدونم چطوری تشکر کنم ازتون ولی یه چیزو نفهمیدم اونی که گفتید به حالت عادی بر میگرده درباره گ.ش.د نشدن گفتید دیگه درسته
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بله منظورشون همون جمله بود
   موفق باشید
 251. 💥💥تجربه یکی از دوستان خوبمون درباره ترک خودارضایی:

  📣 سلام
  من .... ۳۳ سالمه
  الان ۱۴ ساله که درگیر این عمل زشتم،تمام جوانب زندگیم رو تحت تاثیر قرار داده.
  گوشام سنگین تر شده،مثل گذشته راحت و روان نمیشنوم.
  ضریب هوشیم خیلی کاهش پیدا کرده نمیتونم چیزی رو حفظ کنم یا در مورد چیزی فکر کنم یا معادله ای رو حل کنم😔

  از لحاظ روحی هم چنان نابود و بدون اعتماد به نفس شدم که حد نداره.

  زندگیم بسان زندگی موجودات اعماق اقیانوس ها شده که تنها و منزوی در تاریکی و سرما و دور از نور خورشید زندگی میکنند😔

  تنهام،خسته ام،نا امیدم،دلسردم،یه کلام خیلی وقته بریدم.
  مثل قایق سواری که پارو رو رها کرده و کف قایقش دراز کشیده،کف قایقی که به هیچ کجا نمیرود.
  ولی میخوام بلند شم و این عمل زشت رو که تمام زندگیمو تحت تاثیر قرار داده ترک کنم.
  خورشیدم روزی که تو بیایی،به اشک دیدگانم راه تو را بشویم.بیا و پرده این شب رو بدر.
  خدایا بریدم خسسسسته شدم .دستم رو بگیر،اگه تو برونی کجا برم؟کی جز تو میتونه کمکم کنه؟در خونه کی رو بزنم؟😢
  امشب بعد از ارتکاب ... دلسرد و نا امید و گریان تو اینترنت داشتم در مورد راههای توبه از ... میخوندم که با این کانال آشنا شدم.میخوام به کمک مولا علی عزم کنم و بلند شم.

  برام دعا کنید التماستون میکنم😢

  وقتی 40 روز ترک کردم و خورشید طلوع کرد قول میدم تجربه این پیروزی رو در اختیارتون بزارم.

  وعده ما به لطف خدا و دعای شما بزرگواران ۲۳ اردیبهشت🌹🙏🏻🌹🙏🏻


  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   باید خدمت تون عرض کنم که اول خیییییلی خیییلی خوش امدید 
   دوم تمامی این حالت های رو که گفتید به خاطر خ.ا اگه این گناه ترک بشه کم کم همه چیز بر میگرده به حالت اولش  در دوره ترک لطفا به این چیز ها توجه داشته باشید
   - برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
   9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
   10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
   11. هرگز نباید به رو خوابید.
   منتظر اعلام پاکی هاتون هستیم ااا
  • پاسخ:

   یگانه:
   هیچ چیزی غیر ممکن نیست.فقط صبر ، تلاش و هوشمندی میخواد.
   هفت بار افتادی هشت بار بلند شو.اصلا نزار رو زمین بمونی.هرچی شیطان خواست شکستت بده تو دوباره بلند شو.تسلین نشو.
   امیدت فقط خدای بزرگمون باشه.
   به امید دیدن اعلام پاکی های شما در سایت.
 252. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ممنون از لطفتون **** *** ***** ****** *** * *** ******* ****** **** ***** ***** ** ***** * ** * **** ***
  • پاسخ:

   یگانه:
   پیام شما پاک نشده.در لیست منتظر تائید قرار داده ایم که مدیران خبره تر جواب بهتری به سوال شما بدهند.از صبر شما متشکریم.
 253. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من 15سالمه و اینکارو میکنم و یک روز ** *** **** ******* ** ** **** ***** ** ** *** **** ****** *** **** **** ** **** **** *** ** **
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   نه، چیزی نیست که نگرانش باشید. مجددا به حالت عادی برمیگرده. فقط نباید تکرار بشه.
   لطفا روش ترک رو هم که در صفحه ی اول سایت هست مطالعه کنید که ان شاءالله بتونید ترک کنید
 254. سلام من پسری ۱۴ ساله هستم که متاسفانه ۸ ماهه گرفتار این عمل زشتم تا حالا بیشتر از دو هفته اونم تو ماه دوم نتونستم دووم بیارم خیلی سعی میکنم ولی از دیروز تصمیم قطعی به ترک گرفتم و مطمئنم که موفق میشم فقط میخواستم بدونم تاثیراتی که روم گذاشته به خصوص در درس خوندن و حافظه که خیلی هم درگیرم هستم حتما از بین میره؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام خ.ا رو حافظه هم ناثیر داره اما واقعا با ترک این مشکل حل میشه اصلا نگران نباشید

   توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل  به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن  این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد ازخودارضایی و  از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو  کمبود آنها را جبران کرد و یا  می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم  مورد نیاز بدن را تامین کنند.

 255. راحیل خطاب به کاربر محترم Ali:
  پاسخ پیام خصوصیتان:
  ببینید برای این که در یک کاری موفق باشید باید زمینه ها و شرایط لازم برای رسیدن به اون هدف رو مهیا کنید
  حالا در ترک این زمینه ها چی هستند
  یکیش اینکه شما با عوامل و چیزهایی که باعث تحریکتون میشه و شما رو سمت گناه میبره اشنا باشید و در جهت بر طرف کردنشون بکوشید
  حالا این عوامل میتونه بیرونی باشه مثل دوستان ، مثل فیلم و عکس ،مثل عدم کنترل نگاه ، عدم کنترل فکر
  میتونه ناشی از یه سری وسائل درون شما باشه مثل حس بی حوصلگی ، مثل ناراحتی ، کسلی ، عدم اعتماد به نفس و ...
  اونچه مهمه اینه که شما با روحیات و درونیات خودتون اشنا باشید ، ببینید چه کاری باید انجام بدید که از این حال دربیاید ، اگرهم که اون عوامل بیرونی دخیل هستند باید کنارشون بذارید ، یعنی در واقع این خود شما هستید که تصمیم میگیرید شرایط رو تغییر بدید یا در همون حال بمونید
  اما از همه اینها مهمتر صبره ،قرار نیست همه چی یک شبه درست شه ، باید مقاومت کنید ، صبور باشید ،ناامید نشید ،برنامه داشته باشید برای تک تک لحظاتتون
  و اینکه اگر شکستی رخ داد ازش درس بگیرید برای بهتر شدن یا علی
 256. سلام خدمت شما من ۱۴سالمه و۱ سال این کار زشته انجام میدم هی تصمیم میگیرم اما ۱هفته یا۱۰روز دووم میارم خودم میدونم خیلی ضرر داره اما نمیشه و از امروز خودم اماده کردم برای دور انداختن این کار خواستم ببینم دوباره میتونم به حالت عادی برگردم یعنی اونجا هایی ک برای بدن ضرر داشت درست میشه؟؟
  • پاسخ:

   یگانه:
   سلام دوست خوب ما
   بله  با ترک همیشگی، همه عوارض از بین میره.
   خیلی عالیه که این تصمیم رو گرفتین ، و این یعنی لطف خدای بزرگ به شما که بهتون فرصت داده برای جبران گذشته.
   پست ثابت سایت رو مطالعه کنید و با دقت همه شو انجام بدین.
   ان شالله شاهد اعاام پاکی روزانه شما باشیم.
   یادتون نره فقط اراده میخواد.
   گامهاتون استوار
 257. سلام من 14 سالمه و پیاپی درحال ترک هستم و الان ی ماهه که از این گناه دورم میخواستم بدونم من اخرین باری ک اینکارو کردم اب کمرم کمتر از دفعات قبل بود میشه لطفا راهنماییم کنید چرا کم شده میترسم آیندم ب باد بره ممنون
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   اول از همه خیالتون رو راحت کنم که مشکلی شما رو تهدید نمیکنه و اگر نگران وضعیت تولید مثل هستید باید بگم هیچ اثری نخواهد داشت ،نهایتش مراجعه به پزشک مربوطس ،البته همون زمان :)
   اما اینکه اون یک بار اون اتفاق افتاده ، علتش میتونه دفعات متعدد انزال باشه ، یا حتی استرس 
 258. خطاب به کاربر محترم "ترنم"
  پاسخ پیام خصوصیتون:
  سلام
  تا جایی که بنده اطلاع دارم خودارضایی و دوره ترک ارتباطی به عقب افتادن دوران قاعدگی در خانم ها ندارد ، معمولا انچه باعث این مورد میشه تنبلی تخمدانو یا وحود کیست هست که اون هم میتونه معلول علل مختلفی باشه
  پیشنهاد من به شما اینه که حتما به یک متخصص زنان مراجعه کنید ، ایشون براتون سونو مینویسن و با دادن اون سونو اگر مشکلی باشه معلوم و درمان لازم اجرا میشه
  یا حق
  • پاسخ:

   مریم
   سلام 
   درباره سوال اولتون باید عرض کنم که ، خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه . 
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید . 
     و برا درمان گودی زیر چشم و جوش لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا  
   موفق باشید
 259. سلام.من ۱۶ سالمه و حدود ۷ ماهه به این گناه کثیف آلودم.واقعا از زندگیم متنفر شدم.چند بار خواستم ترک کنم ولی دووم نیاوردم.نمی دونم چیکار کنم.راهنماییم کنین.البته هر دفعه مطالب شما رو خوندم.امروزم خوندم تا ترک کنم.شاید ایندفعه موفق شم.از هر کی این پیامو می خونه می خوام که کمکم کنه
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، خب مدت ابتلای شما نسبت به بقیه خیلی زیاد نیست و اگر یه تصمیم قطعی و محکم بگیرید ، قطعا میتونید ازش خلاص شید 
   برای ترک اولین و مهمترین مسئله خواستنه ، مسلما وقتی یه ‌چیزی رو واقعا بخواید برای بدست اوردنش هر کاری میکنید ، حالا این کارها ‌چی هستن ؟ 
   ازتون میخوام مطلب زیر رو بخونید حتما و حتما اجراش کنید ، ببینید تنها کسی که مبتونه کمکتون کنه خودتونید پس یا علی لگید و بلند شید 

   1- دانستن حقیقت :

   اولین گام برای غلبه بر اعتیاد به خود ارضایی در دانستن حقیقت است. در ابتدا باید بدانید غریزه ی جنسی بد نیست. اگر احساس جنسی شما بر انگیخته شده دلیل بر بد بودن شما نیست. احساسات جنسی شما یک قسمت عادی، از بدن شما هستند و اگر درست استفاده شود می تواند شادی بسیار به ارمغان بیاورد. این غرایز قوی برای  پیوند شما با همسر خود در یک رابطه قوی بنا شده است. اگر شما  به تنهایی عمل  کنید و خود ارضایی کنید، این انرژی قوی می تواند تبدیل به اعتیاد شود . با این حال ، حتی به عنوان یک فرد مجرد شما می توانید این انرژی را برای انجام کارهای زیادی در زندگی استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

   2- تصمیم بگیرید : ‌
    

   با برخورد و نگرش درست ۱۰۰ % خواهید توانست بر این اعتیاد غلبه کنید‌. اسم این مبارزه، استقامت هست و وقتی‌ توان این را داشته باشید‌ که هروقت افتادید، دستتان را روی زانو بگذارید، بایستید و از اول شروع کنید،‌ پیروز می شوید. خیلی‌ ها بر این اعتیاد غلبه کردند پس شما هم می توانید‌. این یک تصمیم شخصی هست که فقط خودتان می توانید آن را انتخاب کنید، چرا که هیچ کسی نمی تواند این تصمیم را برای شما بگیرد.
   3- یافتن علت و چرایی :
    
   هنگامی که شما حقیقت را در مورد این غریزه  جنسی می دانید ، نیاز به درک این دارید که چرا خود ارضایی می کنید؟ وقتی‌ تمرکزتان فقط روی ترک باشد, اعتیاد بعد از یک دوران کوتاه ترک موفقیت آمیز، دوباره به سراغتان می آید. پس به این سوال پاسخ دهید : چرا خود ارضایی میکنید؟ یک قلم و کاغذ بیاورید و دلایلتان را بنویسید.  شاید بخاطر اینکه تنها هستید‌، فشار عصبی و استرس دارید، از گذشته درد دارید یا فقط بی حوصله هستید. این امکان هم وجود دارد که شما  خودتان را در موقعیت‌های بدی قرار میدهید مثلا برای خودتان دسترسی‌ به افکار و خیال پردازی های جنسی  را آسان میکنید‌. برای اینکه بفهمید چرا خود ارضایی میکنید‌ باید اول از همه در آرامش باشید‌، چون این برای بهتر فکر کردن در مورد دلایل خود ارضایی لازم هست. از چه چیزی ‌ دارید فرار میکنید‌؟؟؟ دلیل اصلی اینکه به طور افراطی خود ارضایی می کنید این نیست که خود ارضایی احساس لذت بخشی دارد. عمیق به درون خود  رجوع کنید. به عمق احساساتتان و درونتان بروید  و شروع کنید به گشتن. اگر این قسمت در نظرتان سخت است، شاید برای فهمیدن احساساتی که قادر به دیدنش نیستید،   نیاز به درمان و مشاوره داشته باشید. هنگامی که شما دلایل تان را بر اساس "چرایی"   در ذهن تجسم می کنید شما می توانید  روی "چگونگی "  ترک خود ارضایی و رهایی کار کنید.

   توجه : اگر شما به دلیل صدمات روحی - عاطفی یا برخی از انواع ضربه های روحی روانی در زندگی خود به خود ارضایی عادت کردید، در این حالت خود ارضایی تنها یک علامت بیماری هست و تمام مشکلات شما را ریشه کن نمی کند. در این صورت شما همزمان با کار کردن روی ترک اعتیاد ، به درمان حرفه ای برای مقابله با ریشه های مشکلات نیاز دارید.


   4- یاد بگیرید احساسات خود را بشناسید :
    
   وقتی‌ که واقعا فهمیدید که چرا خود ارضایی میکنید،‌ باید شروع کنید این موقعیتها و احساسات را کنترل و مدیریت کنید. مدیریت صحیح احساسات، روش مخصوص خود را دارد،  که شاید این مهارت را یادتان رفته یا باید یاد بگیرید. احساسات نتیجه فکرها هستند. اینکه ما دنیا و خودمان رو چطور در مغزمان تفسیر کنیم تعیین کنندهٔ احساس و افکارمان هست. ما تصمیم میگیریم که چه احساسی‌ در مورد چیزی داشته باشیم. پس وقتی‌ به خاطر کسل بودن، خود ارضایی  کنید، خود تصمیم گرفتید که کسل و بی حوصله باشید و کسی‌ مجبورتان نکرده. شما خود حق انتخاب دارید. شما میتوانستید‌ از خانه بیرون بیایید، با خانواده، دوست و آشنا حرف بزنید‌، شما خیلی‌ کارهای دیگر میتوانستید انجام دهید. شما حتی انتخاب میکنید‌ که چطور فکر کنید‌.

   اینکه با احساساتتان بیشتر آشنا شوید لزوما شما را مستقیم به موفقیت نمی رساند ولی یک قدم خیلی مهم در روندی است که قدرت لازم، برای غلبه بر احساساتی که زندگیتان را تحت سلطه در می آورند، به شما می دهد. قوی ترین انسان، انسانی هست که بر فکرش کنترل داشته باشد. تکنیک کاربردی برای این روش وجود ندارد و شما می توانید از آزمون و خطا درس بگیرید و شیوه برخورد با احساساتتان را بهتر کنید

   5- تغییر اندیشه و نگرش :
    

   وقتی که احساسی دارید، هر نوع احساسی، بدون اینکه در مورد آن فکر کنید آن را می پذیرید. ذهن و بدن انسان دوست دارند، همواره تلاش کنند و تا حد ممکن کارآمد باشند و این کار را تا حد ممکن به طور خودکار انجام می دهند. برای مثال وقتی احساس ناراحتی می کنید، اگر لحظه ای درباره آن فکر کنید، ذهن شما کارایی پیدا می کند و شما می توانید بیاندیشید که چه کنید که حالتتان تغییر کنید و یا این حس را نپذیرید. این در مورد عادت ها نیز صدق می کند. بنابراین عادت ها، تلاش می کنند که این دستگاه خودکار ذاتی را ناتوان کنند طوری که بدون تفکر آنها را بپذیرید. به طور مثال وقتی که کسل و بی حوصله هستید برای یک لحظه ، درباره ی پیام واقعی این حس فکر کنید. آیا این حس به خاطر این هست که فکر می کنید زندگیتان بی حاصل هست؟ یا ترجیح می دهید که در وقت آزادتان کار بهتری انجام دهید؟ وقتی شما دلیل کسل بودنتان را می فهمید، شما چندین انتخاب خواهید داشت. شما می توانید طرز فکرتان درباره هر چیزی را تغییر دهید و یا موقعیتتان را عوض کنید و یا هر دو را انجام دهید. پس شما می توانید یاد بگیرید که مسیر را عوض کنید و بفهمید زندگیتان کسل کننده نیست و یا کاری کنید که کسل کننده نباشد. در خانه نشسته اید بدون اینکه کاری کنید، برخیزید و بیرون بروید. کاری را که دوست دارید انجام دهید. فکر می کنید چرا بعضی مردم می دوند؟ بله برای سلامتی مفید هست و همچنین برای اینکه می خواهند احساس مولد و مفید بودن را داشته باشند. احساس کسل بودن سعی می کند پیامی به شما دهد. حتی اگر زندگیان پر بار است، شما نیاز دارید که طرز فکرتان را عوض کنید و تصمیم بگیرید هر روز از زندگیتان  شاد و خشنود باشید. تا وقتی که درونتان شاد و خشنود نباشید، شما به دنبال لذت موقت خود ارضایی می روید. خوشحالی و شادکامی واقعی از اندیشه ها و احساساتی که کنترل می کنید سرچشمه می گیرد، نه شرایط خارجی و بیرونی. 
   کلید ترک خود ارضایی ، این هست که یاد بگیرید، احساساتی که شما را به سمت خود ارضایی می برد، همچنین احساستان درباره خود ارضایی را تغییر دهید.  شما نباید خود ارضایی را به عنوان راه حل مشکلات خود بپذیرید. یاد بگیرید که بیشتر از زندگی لذت ببرید و خواهید فهمید که دیگر نمی خواهید خود ارضایی کنید.
   6- برنامه ریزی :  
    
   بسته به تعداد دفعات خودارضایی تان ، تعداد آن را کم کنید. به نظر میرسد که این بزرگترین مشکل شماست. خیلی از افراد، شب هنگام خواب و استراحت مشکل دارند طوری که به خود ارضایی، برای رفتن به خواب عمیق عادت کرده اند. این افراد شاید، خیلی مشغول و درگیر فعالیتهای روزانه نیستند و فکرشان منحرف می شود. اختصاص دادن زمانی از روز برای درگیر شدن با فعالیت ها، می تواند خیلی موثر و کمک کننده باشد. زمان هایی که بیشترین درگیری و وسوسه خود ارضایی را دارید، مشخص کنید و برای این زمان ها برنامه ریزی کنید که به کار دیگری مشغول شوید. شاید نیاز دارید که قبل از رفتن به رختخواب کمی ورزش کنید و تستوسترون بسوزانید.  ورزش و فعالیت باعث میشود که خسته شوید و سریع تر به خواب روید و همچنین وقت کمتری برای فکر کردن در مورد خود ارضایی داشته باشید. اگر چندین بار در روز تحریک می شوید، برنامه ریزی کردن و همچنین تغییر محیط بسیار موثر خواهد بود.
   7- مثبت اندیشی :
    
   در طول روز ،خصوصا صبح ها زمانی را به تصور و تجسم خودتان ، اختصاص دهید. چشم هاتان را چند دقیقه ببندید و خودتان را تصور کنید که به راحتی بر وسوسه خود ارضایی غلبه کرده اید. شاید در نظر اول این کار به نظرتان بیهوده و غیر مفید باشد اما این کار را برای 21 روز انجام دهید. این خیلی مهم هست که به طور منظم و روزانه ذهن تان را از افکار مثبت پر کنید. به این ترتیب اعتماد به نفس و روحیه بهتری خواهید داشت. هر روز شیوه ی تفکرتان را تغییر دهید و با خودتان دوست باشید. ایجاد یک روحیه شاد و آرام خیلی موثر است. باور داشته باشید که می توانید این اعتیاد را رها کنید
   8- اجتناب از سایت ها و موارد هرزه و محرک :
    
   اگر علاوه بر خودارضایی از سایتهای شهوت انگیز  و تحریک کننده هم دیدن می کنید ، شاید به پورن نیز اعتیاد پیدا کردید. اگر  دیدن پورن را متوقف نکنید، نمی توانید خود ارضایی را متوقف کنید. باید هر دو را رها کنید تا موفق شوید.   برای خود محیط امن تری ایجاد کنید. زمان استفاده از کامپیوتر را کاهش داده و کارهای دیگری را انجام دهید. خود را مجبور کنید که خانه را ترک کنید و با دوستان و دیگر افراد معاشرت کنید. سعی کنید راه دیگری برای آزاد کردن تنش جنسی پیدا کنید و روابط سالمی با دیگران برقرار کنید. شما نیاز به زمان دارید تا بهبودی یابید و قوی تر شوید.
   9- داشتن در خروجی اضطراری :  
    
   وقتی که موجی از وسوسه به طرفتان می آید ، داشتن یک برنامه از پیش طراحی شده باعث میشود که ذهن تان از وسوسه خالی شود. مثلا انداختن کش به مچ دستتان، آهنگ، کار، سرگرمی مورد علاقه یتان و یا هر چیز دیگر که ذهنتان را از فکر به خود ارضایی خالی کند، البته یادتان باشد هرگز به خود آسیب نرسانید
 260. مـمنون از پاسختون❤و زحمتاتون راحیل،بانوی اسمانی
  همسر معلمی ازش میپرسه شما که قاضی بودید چرا رها کردید و معلم شدید ؟

  ایشون جواب میدن :
  چون وقتی به مراجعینم ومجرمینی که پیش من می آمدند دقیق می شدم
  می دیدم که اونها کسایی هستند که یا آموزش ندیده اند
  ویا آموزشی که دیده اند درست نبوده وبه خودم گفتم : به جای پرداختن به شاخ وبرگ
  باید به اصلاح ریشه بپردازیم.

  و ما چقدر به معلم دانا بیش از قاضی عادل نیازمندیم
  برای فرزندانمان قصه هایی بگوییم
  که بیدار شوند
  نه قصه هایی که به خواب فرو روند
  بیداری وجدان و خرد
  دلنشین تر از خواب است
  و داشتن یک فکر پاک
  از تمام عبادتگاه های دنیا مقدس تر است
  • پاسخ:

   راحیل
   خواهش میکنم

   ####

   قابل شما رو نداره
   موفق باشید.

   این مطالب ارزشمند رو هم در بخش اندرز های ناب بزارید.
   تشکر از شما
 261. راحیل
  خطاب به کاربر محترم Mostafa
  سلام پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو بخونید تا با تفاوت این دو اشنا شید
  ۱) در استمناء از بدن منی خارج می شود، در رابطه جنسی با همسر هم منی خارج می شود، پس چرا می گویند جلق زدن ضرر دارد؟!

  این یکی از سؤالات بسیار رایج است و بعضی با همین استدلال خود را قانع می کنند که استمناء یا همان خود ارضایی ضرری ندارد و درست مثل رابطه جنسی با همسر است. در پاسخ به این سؤال باید گفت در رابطه جنسی با همسر به دلیل وجود تماس بدنی، مغز و قوای عصبی محیطی مجازی به وجود نمی آورند (یعنی فرد بر خلاف زمان جلق زدن خود را در محیط دیگری احساس نمی کند چون هر چه را که نیاز دارد پیش رویش هست). با توجه به این پزشکان حساب کردند انرژی ای که فرد در یک بار استمناء مصرف می کند 30 برابر انرژی ای است که در یک بار رابطه جنسی با همسر صرف می کند، برای درک بهتر می توان این مثال را مطرح کرد که اگر یک نفر 3 بار در هفته جلق بزند، درست مانند این است که 90 بار رابطه جنسی با همسر داشته! یا به بیان دیگر اگر کسی یک بار استمناء کند معادل این است که نیم ساعت به طور مداوم از بینی اش خون بیاید. بنابراین جلق زدن با رابطه جنسی زناشویی بسیار فاصله دارد. البته این فقط یکی از پاسخهاست


  مطلب دوم
  8 تفاوت مهم خود ارضایی با جماع که دلیل بر پر ضرر بودن خود ارضاییست :

  سوال : آیا عوارض جسمانی خود ارضایی (استمناء) صحت دارد؟ چگونه است که فردی که هفته ای یک بار خود ارضایی می کند به عارضه ریزش مو و ... دچار می شود اما هفته ای 2 بار سکس با همسر، محاسن هم دارد! آیا عوارض جسمانی خود ارضایی (استمناء) صحت دارد؟


  پاسخ : بله میان خود ارضایی و رابطه جنسی با همسر تفاوت های بسیار زیادی وجود دارد که سبب می‌شود خود ارضایی دارای عوارض زیاد معنوی، روحی و جسمی باشد، اما رابطه جنسی با همسر نه تنها این عوارض را نداشته باشد بلکه زوجین را از لحاظ عاطفی و جسمی و حتی معنوی ارتقاء بدهد.
  جنابت از راه درست که با فطرت انسانی سازگار باشد، برای سلامت انسان (هم جسماً و هم روحاً) لازم است. به علاوه همان فرقی که بین زنا و جماع هست بین استمناء و جماع هم هست. جنابت از بیراهه (خودارضای ، زنا، هم جنس بازی، لواط و ...) باعث از بین رفتن سلامت روحی و نفسانی و جسمی می شود.

  انزال منی که پس از ازدواج و از طریق ارتباط جنسی با همسر صورت می گیرد، دارای تفاوت هایی با خود ارضایی است که به صورت خلاصه به آن اشاره می شود :

  1. چون ارضا از طریق طبیعی صورت می گیرد به تدریج و پس از گذشت مدتی از ازدواج فاصله بین دفعات ارتباط بیشتر می شود و حالت حرص و اعتیادی که در استمنا وجود دارد، اینجا دیده نمی شود.

  2. در ارتباط با همسر چون ارتباط عاطفی ایجاد می شود (از طریق ملاعبه و ...) سیستم اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک به صورت متعادل تحریک گشته و اندام هایی که تحت تاثیر این سیستم ها هستند به صورت طبیعی فعالیتشان افزایش یا کاهش می یابند (تندی ضربان قلب، تندی تنفس و ...)، اما در استمنا چون فرد از طریق خیالات و بدون وجود ارتباط عاطفی مستقیم خود را تحریک می کند. تحریک اعصاب فوق به صورت متعادل صورت نمی گیرد و بنابراین فعالیت اعضای تحت تاثیر این اعصاب به صورت غیرطبیعی کاهش یا افزایش می یابد و خود باعث عوارض جسمی می گردد که فقط در استمنا دیده می شود. مانند لرزش اندام ها، عدم تمرکز حواس، کم شدن قدرت حافظه و ...

  3. در ارتباط طبیعی و به خصوص اگر انزال منی از طریق مقاربت صورت گیرد کیسه های منی به طور کامل تخلیه شده و ارضاء کامل صورت می گیرد. ولی در استمنا بستگی به شدت خیالات فرد تخلیه کیسه ها متفاوت است و در بعضی مواقع بزرگی بیش از حد پروستات، عدم تخلیه کامل کیسه های منی، سوزش ادرار و ... بروز می دهد.

  4. از نظر روحی روانی نیز حالت احساس گناه، پشیمانی، افسردگی، اضطراب و ... که پس از استمنا برای فرد رخ می دهد پس از مقاربت طبیعی برای فرد وجود ندارد بلکه بر خلاف آن حالت شادی و آرامش روحی ایجاد می شود.

  5. از نظر معنوی نیز بحث ارتکاب گناه و دوری از درگاه حضرت حق مطرح است که در استمنا وجود دارد ولی در ارتباط با مقاربت، انسان حلال الهی را انجام داده است و باعث نزدیکی و قرب به درگاه خداست.

  6. استمنا در واقع آمیزش با خود است، لذا تحریک کننده و تحریک پذیر یک نفر است. همینطور ایجاد کننده شرائط اوج و لذت (گرم شدن، تصور لذت و...) توسط خود ارضا شونده فراهم می شود. در این جا تمام وجود فرد (در عین وحدت و یکپارچگی) باید دو پاره شود یکی ارضا شونده و دیگری تحریک کننده و ارضا کننده، هم گرم کننده و هم گرم شونده و هم نعوظ آور و هم نعوظ پذیر و این دو پاره شدن، بزرگترین آسیب را در سیستم بینایی و ذهنی (عدم تمرکز و...) و درنهایت به بخش روانی شخصیت وارد می کند.

  7. زمانی که بدن خود انسان تامین کننده نیاز جنسی خود قرار می گیرد در این صورت، این بدن همیشه در همراهی با او است. کم کم او را در یک حالت تحریک جنسی دائم قرار می دهد، چون خودش از خودش لذت می برد و این نزدیکی فاصله و بدون واسطه وی را به سمت حالت تحریک دائم از خود قرار می دهد و تحریک پذیری سریع و دائم جدای از اثرات مخرب اجتماعی و اخلاقی فرد، موجب خرد شدن پیکر آدمی و پیری زودرس و شکستگی چهره می شود.

  8. در ازدواج چون انسان همیشه همسر خود را در اختیار دارد می تواند نیازهای جنسی خود را به موقع و از طریقی که دستگاه خلقت برایش فراهم کرده است، پاسخ گوید. عمل جنسی که در ازدواج صورت می گیرد صرفاً قرار گرفتن دو جسم مادی در کنار همدیگر نیست بلکه این عمل ظاهری، محبت به یکدیگر، ایثار و از خودگذشتگی در حق همدیگر و بسیاری از فواید روحی و روانی را در پی دارد که در این مجال طرح آن ممکن نیست ولی خود ارضایی یک انحراف جنسی است که عواقب بسیار وخیمی برای فرد به همراه دارد مانند اعتیاد به این کار، احساس گناه، افسردگی پس از هر بار خود ارضایی، کاهش اعتماد به نفس، عدم تمرکز حواس، کاهش آستانه تحریک جنسی و زودانزالی و عدم لذت از زندگی زناشویی آینده و...

  چنین عوارضی که به صورت مختصر به آنها اشاره کردیم در هیچ کدام از زن و شوهری که ازدواج کرده اند رخ نمی دهد.  نویسنده : جواد ترکاشوند

  منبع : moshavereh.porsemani.ir

 262. سلام من یه سوال داشتم
  فرق خود ارضایی با ازدواج چیه
  هردو یجوره که فرقی نداره یعنی اگه خود ارضایی کنی گناهه و هزارتا مریضی میاری ولی اگه از طریق ازدواج اونکار کنی هیچیت نمیشه گناهم نیست؟ هر دو منی خارج میشه😐فرق نداره که
  • پاسخ:

   پاسختون در یک کامنت جداگانه داده شد 
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   بسیار عالی
   بله صدالبته که لذت پاکی یه چیز دیگه اس
   امیدوارم تو این راه پر پیچ و خم موفق و سربلند باشید.
   پاکیتون ابدی
   یاعلی
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   سلام 
   ببینید شما چه به روش خودتون چه با روش سایت پیش برید مهم نیست . مهم رسیدن به پاکیه که هدف در هر دو مورد همینه

  • پاسخ:

   راحیل
   سلام ،پیشنهاد میکنم لینک زیر رو که حاوی تمرینهایی برای رفع این معضل هست رو مطالعه کرده و تمرین هاشو بطور منظم و مرتب انجام بدید

 263. هیچی لازم ندارین از من شما نصحیت فقط نمازتونو بخونین و قرآن خود ب خود از این مصیبت خارج میشین نمیفهمین چجور خلاص شدین همین الان برین وضو بگیرین نماز بخونین بعدشم قران ،نماز شب خیلی مهمه بهترین نماز،نماز شبه ،نماز شب بخونین بعدش دعا کنید بجون خودم مشکلتون حل میشه یعنی حل میکنه خدا .
  خـــدا تـو عـشقـی نـه یـه عـادت
  کـه از دل مـیره راحـت
  تـو محـکم کـردی جـاتو تـو قلبم تـا قـیامـت
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   ممنون از کمک های ارزشمند شما
   پاکیتون ابدی باشه
   یاعلی
 264. بعدشم خانوم شمیم همه مردا مثل هم نیستن جمع نبند،خوب و بد در هر دو جنس هست هم مرد هم زن انشاالله ک مشکلتون حل بشه
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   سلام 
   اگر منظورتون خ.ا هست باید بگم هم اقایون و هم خانوما میتونن گرفتارش بشن...
   همچین راحتم نیستناااا
   :((
   پاکیتون ابدی یاعلی
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   ❌خود ارضایی❌
   بدتــــرین عمــل
   رسول خـــدا ﷺ فــرموده اند :هــر کس با دست شهوتش را بیرون کند ملعون اســـت
   استمناء جزء گناهان کبیره اسـت
   آسیب هـــــای جسمی اش چیست؟
   ✅ فراموشـی شدید
   ✅ ضعف حافظه
   ✅ کمر درد
   ✅ ساییدگــی زانو
   ✅ تار رفتن چشم
   ✅ ریزش مــو
   ✅ کــوری چشم
   ✅ عرق کــردن
   ✅ گوشه گیری و تنبلــی
   ✅ احساس درد در عضلات و استخوان هــــا
   ✅ ازدست دادن انــــرژی بدن
   ✅ گودشدن اطراف چشم
   ✅ گاهـــی عقیم شدن (بچه دار نشدن درآینده)
   ❤ ‌زود انزالـــی موقع ازدواج
   و خــروج هــر قطره منی مساوی با خروج 40 قطره خـــــون است
   آسیـب هــاے روحــی آن چیست؟
   √ افسردگــی شدید
   √ از بین رفتن اراده
   √ احساس ضعف و انزوا
   √ اضطراب و ضعف وحشتناک روحی و احساس پوچی و نابودی..
   استمناء = مــــرگ خامـــوش


 265. سلام من ۱۷ سالمه و میشه گفت ک این کارو برای یک سال و یک ماه هست ک انجام میدم خیلی ب زندگی خودم ناامید شدم ولی از شما ممنونم چون منو ب زندگی دوباره امید دادید
  این ک میتونم این کارو برای همیشه ترک کنم برا من خیلی خوشحال کننده هست
  امیدوارم ک بتونم با کمک شما این گناه رو ترک کنم و خدا هم منو ببخشه ک این کارو کردم
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   خیلی خوش حالم که قصد دارید توبه کنید
   باور کنید هیچی تو این لذت چند ثانیه ای نیست.
   شیطان ک دلش برا منو شما نسوخته فقط میخواد مارو به گناه بندازه.
   امیدوارم که با روش سایت پیش برید و تا اخر عمر پاک بمونید.
   یاعلی
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   انشاءالله

   امیدوارم که موفق و پیروز باشید.
   و رابطتون با خدا هر روز بهتر از دیروز باشه.
   یاعلی
 266. سلام
  شعری نوشتم که به نظر خودم این عمل زشت رو به خوبی توصیف میکنه /
  نکن کاری که روحت را فنا داد ... همان کاری که جانت را صفا داد
  نکن کاری که حسرت آه و ناله ... کند قلبت چو یک کاغذ مچاله
  لطفا برام دعا کنید تا از شر این نفس حیله گر و شهوت مکار راحت بشم .
  بیاید زندگیمون رو دست یک سری افراد که بویی از عشق نبردند و هدف و وظیفه آنها پر کردن ذهن های ما از صحنه های مبتذله ندیم.
  افرادی که قصد دارن کاری کنن که من به عنوان یک پسر هر دختری در خیابون میبینم فکر منحرفانه و ناجور بکنم .
  نخستین روز پاکی گشت آغاز .... کنم این ره پر از نغمه و آواز
  همین جا قول میدم عید 98 رو با روح تنی پاک جشن بگیرم.

  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   خیلی شعر قشنگی بود :)
   چشم حتما دعا میکنیم ارزوی ما پاکی شماست
   ممنون از راهنمایی ارزشمندتون :)
   انشاءالله با روح و جسمی سالم به پیشواز عید ۹۸ برید.

   ۵صلوات هدیه من به شما
   موفق باشید.
 267. سلام.
  من متاسفانه مبتلا به این گناه هستم و خیلی از این بابت ناراحتم خیلی تصمیم گرفتم ترکش کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه دوباره بعد یه مدت سراغش میرم هربار که این کار رو میکنم بعدش کلی ناراحت میشم و گریه می کنم که توبه ام شکستم دیگه از خودم بدم میاد از خودم متنفرم همه ی این کارهایی رو هم که گفتید میکنم ولی باز فایده ای نداره چیکار کنم.
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   سلام 
   ناامیدی ممنوع🚫
   نمیشه و نمیتونم نداریم🚫
   شما دوباره توبه میکنید و دوباره پاک پاک میشید..
   چهل روز که چیزی نیست تا اخر عمر میتونید پاک بشید ولی به شرطی که اراده کنید و ایمان داشته باشید.بدونید قطعا خدا کمکتون میکنه
   زود باشید برید غسل کنید و از خدا بخواین کمکتون کنه... زوووود... تنـــد... سریــــع
   منتظر پاکی شما هستم.
   موفق باشید
   یاعلی
 268. سلام من بعدازسه ماه شکست خوردم اما بازترک کردم تواون سه ماه که ترک گرده بودم عوارضش داشت خوب میشد بعدترک شکستم ۳چهاربارزدم یعنی بازهم‌عوارضش ازاول شروع به خوب شدن میکنه
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی
   اول اینکه شما باز هم میتونید پاک باشید حتی بیشتر از سه ماه


   بله اگ دوباره ترک کنید عوارضش از بین میره.
 269. سلام من 3 بار کربلا رفتم بار از اون 3 بار هم پیاده روی اربعین بوده حتی یکبار حدود 1 ماه هم ترک کردم ولی دوباره سراغم میاد هر بار هم که فیلتر شکن کامپیوترمو پاک میکنم بازم بعد چند روز دوباره نصب میکنم چه کار کنم(ایا بعد از ترک لرزش دست و زود انزالی هم درمان میشه)
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام برای ترڪ خودارضایی باید به طور کامل عوامل محرڪ رو نابود کنید حتی عواملی که فڪر می کنید یڪ پرتگاه هستند .در درجه دوم یڪ تصمیم محکم و جدی بگیرید .و از عوامل شڪست تجربه بگیرید 
   ان شالله این بار با توجه به این که یڪ ماه هم موفق بودید برای همیشه ترڪ خواهید کرد عوارضی هم که اشاره کردید بعد ترڪ و به شرط صبر شما کمرنگ خواهد شد
 270. میفرمایین عوامل مختلف توی کار پدر من موثره آرومم نمیکنه مامانم هنوز جوونه و زیبایی داره البته این احتمال رو من زیاد میدم که دقیقا این اتفاق موقعی پیش میاد براش که مامانم براش مقدور نیس رابطه داشته باشه ولی آخه یعنی یه مدت کم اینقدر سخته خویشتن دار بودن؟برای مرد 50 ساله زن و بچه دار؟ من واقعا دلم واسه خود بابامم میسوزه ! ولی من تحت فشار قرار گرفتم بخصوص اینکه من امسال کنکور دارم و از نظر عاطفی خودمم نیاز به حمایت دارم و خیلی وقتا تحت فشار درس پرخاشگر میشم! اصلن نمیتونم با پدرم ارتباط صحیح برقرار کنم! حتی چندبار که با مامانم بحثشون شد اینقدر من عصبی شدم یواشکی به مامانم گفتم مامان چند روز ول کن ما رو برو خونه مامانت تا بابا قدر تو رو داشته باشه!میدونم حرفم احمقانه بوده و اصلا هیچ ربطی به من نداره بحثاشون ولی اینقدر بعضی وقتها ناراحت میشم از دست بابام که مامانمو حرص میده بخدا خب منم دلم واسه مامانم میتپه خوب ناراحت مامانم میشم!البته مامانم خیلی عاقله واینطور نیست که مثلا حرف عصبی من بخاد وسوسه ش کنه که چند روز قهر کنه، در کل هم نگاه کنی رابطشون باهم خوبه یعنی مشکل جدی نیست تو خانوادمون ولی این چیزا منو اذیت میکنه!واقعا اونقدر دید من نسبت به مردها بد شده که حساب نداره! این که مرد 50 ساله س نمیتونه خودشو کنترل کنه وااااای به حال بقیه جوونها،چه اعتباری هست بشه به یه مرد اعتماد کرد ؟مگه این کار بابا من خیانت به وجود مامان من نیست؟؟؟؟ من نمیتونم تصویر ذهنی م رو درمورد بابام عوض کنم شاید کم کم واسم کمرنگ بشه و راحتتر کنارشون زندگی کنم ولی یادم نمیره
  • پاسخ:

   سیداحمد
   عه نشد دیگه خواهرم
   کار شما کاملا اشتباه هست
   خواهرم درسته پدرت کار اشتباهی کرده و انسان ممکن الخطاست و شما نباید فوضولی توزندگی پدر و مادرت بکنی 
   خواهرم پدر شما هر چی هم باشه حتی اگر کافر هم باشه شما باید احترامشو نگه دارین مگر این که شمارو به سمت کار حروم بکشونه ،همین احترام به پدر و مادر هست که فرزند را عاقبت به خیر میکند ، الان شما تنها وظیفتون اینه که یکم صبر کنی تا اوضاع بهتر شه 
   با این کارهایی که شما میکنید هیچی درست که هیچ بلکه بدتر میشه
   جای این همه گله و شکایت بر خداوند توکل کنید تا از جایی که نمیدانید روزیتان بدهد
   موفق و سربلند باشید
 271. از مدیریت به کاربر ناش

  خواستن توانستنه :)
  به شرطی که با برخاستن همراه باشه

  روش ها رو باید جدی گرفت و واقعا بهشون عمل کرد
  وگرنه نمیشه هم سراغ محرک ها رفت هم انتظار داشت که آدم تحریک نشه!🤔
  درسته؟

  براتون آرزوی موفقیت داریم
 272. من امروز اینکادو کردم ولی بعد خودم رو تنبیه کردم لطفا کمکم کنید
  خیلی از کارای خودم ناراحت میشم خیلی
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی:
   ‌مگه نمیگید از انجام این کار ناراحتید‌؟

   خب چرا تو همین زمان ناراحتی یه عهد درست و حسابی با خودتون نمیبندید که هر وقت خواستید مرتکب این گناه شید یاد عهدتون بیفتید؟

   شما میتونید ترک کنید
   چون هم تواناییشو دارید هم اراده
   پس ناامید نشید چرا که ناامیدی خودش گناه کبیرس
   با ارزوی پاکی برای شما
   موفق باشید یاعلی:)
 273. سلام.
  گوشی بابامو گرفته بودم که یه زنگ بزنم بعدش همینجوری از سر بی حوصلگی رفتم تو گالری دوربین بابام که دیدم از خودش نمیدونم دقیقا حین خودارضایی بوده یا نه ولی از خودش عکس گرفته بود! این جریان حدودا مال یکماه پیشه وقتی عکس رو دیدم اولش فکر کردم از همین عکسایی هست که مال پورن استار هاست و چون قبلا هم میدونستم که بابام توی تلگرامش و گوشیش خیلی میره سراغ این چیزا زیاد برام غیرطبیعی نبود ولی عکس رو که باز کردم از فضای اطراف و انگشتهای پا فهمیدم بابامه! خیلی شوکه شدم و تموم بدنم لرزید سریع از تو گالری اومدم بیرون! من واقعا به ذهنم نمیرسید توی گالری بابام همچین چیزیو ببینم مگرنه نمیرفتم تو گالری!اولش کلی گریه کردم و چند روز بعد مدرسه پشت سر هم رفتم کتابخونه و ساعتهامو جوری تنظیم کردم که نبینمش! چون واقعا حالم بهم میخورد از بابام! وقتی از سرکار میومد یا خودمو میزدم به خواب یا اصلا توی خونه نگاهش نمیکردم و اگر باهم حرف میزدیم ناخودآگاه پرخاش میکردم بهش و نمیذاشتم مثل قبل منو بگیره بغلش یا بوسم کنه ! دلم برای مامانم خیلی شکسته ولی میدونم نباید همچین چیزیو بهش بگم! من شنیدم که حدیث داریم اگر بچه ای هنگام نزدیکی پدر مادرش بیدار باشه و صدای نفسهاشونو بشنوه هیچوقت عاقبت بخیر نمیشه! الان حس میکنم منم عاقبت بخیر نمیشم! من خود هم دچار این مشکل خودارضایی بودم ولی خیلی کنترلمو روی خودم زیاد کردم نمیگم ترک کردم کامل ولی خیلی بهتر قبل هستم به خصوص بابامو که میبینم تو سن 50 سالگی با زن و بچه چه طور داره تو لذتاش فرو میره! لطفا راهنمایی میکنید من باید با پدرم چه رفتاری بکنم! همش ناخودآگاه تو ذهنم شروع میکنم بهش به فحش دادن و ازش بدم میاد چون ما خانواده مذهبی بودیم و از بابام این انتظار نمیرفت! دلم نمیخاد بهش بدرفتار باشم دست خودم نیست ! حالم دیگه از تموم مردای دنیا بهم میخوره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   متاسفم بابت این اتفاقی که افتاده.
   خب بنده چند نکته در رابطه با مطلبی که گفتید عرض کنم:
   اول اینکه از صحبتتون اینطور برداشت کردم که اطمینان ندارید که حتما ایشون خودارضایی میکردن، بلکه بیشتر یه حدس قویه. پس باید در حد همین حدس نگهش داشت.
   مطلب بعد اینکه اگر هم ایشون چنین رفتاری داشته باشن، همیشه نشانه ی مشکل از جهت ایشون نیست. گاهی برخی افراد در روابط زناشویی شون نمیدونند چطور باید برخورد کنن تا به مشکل نخورن. خصوصا که آموزش درستی هم در این زمینه ندیدن. حتی گاهی برخی زن و شوهرها که سنشون بالا میره، فکر میکنن دیگه ارتباط برقرار کردن با همدیگه درست نیست، و از این باب ممکنه فرد سراغ همچین مسائلی بره. یا حتی ممکنه یه مواقعی خانم تمایل به رابطه نداشته باشه... و احتمالهای مختلف دیگه که ممکنه پدر شما رو به این سمت کشونده باشه.
   البته همونطور که گفتید، در این زمینه چیزی نگفتن از سمت شما بهتره.
   اما درمورد اون حدیثی که گفتید، جریانش با مساله ی شما کاملا فرق میکنه. پس بد به دلتون راه ندید اصلا.

   شما این مساله رو اصلا لازم نیست با کسی از اعضای خانواده مطرح کنید. و سعی کنید خودتون هم به هیچ وجه دنبالش نکنید. گرچه کار پدرتون نادرسته، ولی همونطور که گفتم، به یاد داشته باشید که عوامل مختلفی میتونه مسبب این قضیه شده باشه (ضمن اینکه این کلا یک حدسه)
   در کنار این میتونید یک سری کارهای جانبی کنید برای بهتر شدن اوضاع. سعی کنید فضای مهر و محبت رو در خانه بیشتر کنید. خود این خیلی کمک کننده است، حتی برای پدرتون. صمیمیت و نزدیکی بین اعضای خانواده سعی کنید اون مقداریش که شما میتونید موثر باشید، بیشتر بشه.
   و در کنار تمام اینها، اگر براتون مقدور باشه، خودتون پیش یک مشاور مطمئن و خوب برید(خود آموزش و پرورش هم معمولا از این مشاورها داره) و با صحبت دقیق تر نسبت به شرایط خانواده تون، قطعا راهکارهای بهتری هم میتونن در این زمینه ارائه بدن.
 274. از مدیریت به کاربر hhbhv...

  سلام، چون ایمیلی درج نکرده بودین جواب رو اینجا مینویسم؛


  برادر من، خسته چرا؟
  اون شیطون خسته بشه که اینقدر شما رو اذیت نکنه.
  داداش الآن خیلی موقعیت خوبیه ها برای یه تغییر جدی. هم سال جدیده، هم ماه رجب.
  برادر من بشین یک ساعت یه جای خلوت فقط با خودت فکر کن. بشین ببین کجاهای کارت اشتباه بوده، کجاها درست
  ببین کجاها کم گذاشتی؟ کجاها باید اصلاح بشه تا بتونی این زندگی رو تغییر بدی؟
  این خیلی کمکت میکنه. حتی فکرت رو بیار روی کاغذ.

  نذار زندگی برات حالت روزمرگی پیدا کنه. شما خیلی خوب هم میتونی تغییرش بدی. فقط باید اراده ی جدی کنی

  داداش الآن ماه رجبه. ماه قشنگ خدا. توی این ماه با خدا انس بگیر. چند روزی رو روزه بگیر. خیلی توی تقویت اراده کمک میکنه.

  سعی کن از تنهایی هم فاصله بگیری. زیاد هم توی فکر نری.
  فقط یه بسم الله بگو و شروع کن. از هیچی هم نترس.
  فرض کن دستت تو دست خداست، که هر جا بری باهاته و حمایتت میکنه. این یه حس فوق العاده بهت میده که میتونی باهاش بر خیلی از مشکلات و سختی های راه غلبه کنی

  امیدوارم قهرمان زندگی خودت باشی
 275. از مدیریت خطاب به mohammadgavad

  سلام، پیام خصوصی شما رو دریافت کردیم اما چون آدرس ایمیلی قید نشده بود، اینجا جواب رو براتون مینویسم
  پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو مطالعه کنید

  قدم اول در درمان و ترک خود ارضایی زنان و مدران بعد از ازدواج

  متاسفانه مشکل خودارضایی در میان زنان و مردان متاهل یکی از عوامل اصلی اختلالات جنسی و برقراری رابطه زناشویی است. زنان و مدران متاهل که دچارخودارضایی هستند برای رهایی و ترک خودارضاییبایستی از راه های اصولی برای درمان عمل کنند.

  مسئول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد با بیان اینکه«خودارضایی گاه نشانه ای از وسواس است و حتی ممکن است درفرد منجر به اعتیاد رفتاری شود و ایجاد وابستگی نماید»، گفت:«افراد به محض وسوسه شدن باید مکان تنها وخلوت خود را ترک کنند و در میان جمع حضور پیدا کنند .»

  ساده ترین راه درمان و ترک خودارضایی زنان و مدران بعد از ازدواج

  روشی موثر در ترک خودارضایی 

  مسئول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد در رابطه با ترک خودارضایی بعد از ازدواج گفت:

  خود ارضایی در افراد متاهل گاه منجر به کاهش روابط زناشویی با همسر و نارضایتی وی از زندگی زناشویی می شود که دراینصورت به این افراد توصیه می شود این عمل را نخست در حضور همسر خود انجام دهند و در گام بعدی اجازه دهند همسرشان این کار را برایشان انجام دهد تا آرام آرام یاد بگیرند که توسط همسر خود ارضاء شوند و دیگر به خودارضایی روی نیاورند .

  وی با تاکید بر اینکه«قطعی ترین راه برای ترک خودارضایی برای افرادی که مجرد هستند ازدواج است»، رعایت مواردی همچون اجتناب از دیدن تصاویر تحریک کننده، پرکردن اوقات فراغت، نخوابیدن با شکم پر بویژه در محیط بسیار گرم و به روی شکم، استحمام کوتاه مدت بدون تمرکز و توجه به اندام تناسلی و حضور در جمع به محض احساس افکار تحریک کننده را از دیگر راهکارهای مناسب برای کاهش و ترک خود ارضایی ذکرکرد . به افرادی که به این عمل عادت کرده اند پیشنهاد می کنیم جدول هفتگی تنظیم کنند و به عنوان مثال اگر هفته ای 3 بار مرتکب این عمل می شود با خود قراری بگذارند که در هفته بعد این عمل را به 2 بار در هفته کاهش دهند وبه همین ترتیب آن را به صفر برسانند و اگر احیانا در روند کار موفق نبودند و عود وجود داشت بدون احساس شکست و ناتوانی در ترک خودارضایی تلاش دوباره ای را آغاز کنند و بدانند که با توکل به خدا می توانند موفق باشند. ضمن این که هرگونه نگرانی درباره گذشته و این که این کاری که قبلا انجام داده اند اکنون یا در آینده ممکن است به توانایی جنسی و باروری آنان لطمه زده باشد بی مورد است .»

  مسئول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد خاطر نشان کرد:« افرادی که بر اثر انجام این عمل فکر خودکشی می کنند بایستی بلافاصله به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنند تا مورد بررسی بیشتر واحتمالا درمان دارویی قرار بگیرند .»

  در ادامه این رو هم عرض کنم که حتما در فضایی آرام راجع به این مسئله با همسرتون صحبت و همفکری کنید و حتما هردو به مشاوره جهت حل مشکلتون مراجعه کنید، اونجا راهکارهایی ارائه میشه که میتونید استفاده کنید و ان شاء الله مفید واقع بشه
  توجه کنید که خودارضایی از گناهان کبیرست و اصلا راه حل مناسبی برای تخلیه هیجان جنسی نیست و بدتر آدم رو به مشکل میندازه
  بهترین کار اینه که منطقی و از راه درستش این مشکل رو حل کنید

  براتون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنیم
 276. به نام خدا
  این جانب حسام از همین الان یعنی ساعت 23:53 سوم فروردین سال 1397 به امید خدا اقدام به ترک این عمل زشت و آسیب زا میکنم .
  التماس دعا
  • پاسخ:

   بانوی آسمانی:
   سلام
   خیلی عالیه که تصمیم به ترک گرفتید.
   خدا به همراهتون
   یا علی
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بله تمامی غسل ها فقط نیتشون متفاوت
  • پاسخ:

   1. نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.
   ترک خودارضایی
   2. تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد.
   - برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود
   و این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
 277. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** ** *** **** ****** *** *** *** **** ** **** **** **** **** **** **** **** ** ** ** **** *** **** ****** **** **** ** *** ***
 278. سلام من سه چهار ماه پاک بودم ولی بازم این کار زشتو انجام دادم الان به خاطر این همه مقاومتی کرده بودم ناراحتم وامیدم ب خاطر همین کم شده چه کنم راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خب چی شد که این سه ، چهار ماه پاک بود یهو شکست خوردید یعنی دلیل شکستتون چی بوده ؟ حتما بررسی کنید تا خوب متوجه بشید که عامل اصلی شکستون چی بود و بعد اون عامل که میشه گفت عکس ، فیلم و ...‌ بوده رو حذف کنید و یک بار دیگه برا پاکی جدید شروع به تلاش کنید .انشالله که موفق بشید
 279. من ترک کردم یک سال اما دوباره امد سراغم میخام ترک کنم اما خود به خود مایع بیرون میاد نمیدونم چی کار کنم
  • پاسخ:

   مریم
   ببینید مایعی که باعث شکست توبه میشه باید این سه ویژکی رو داشتع باشه 1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود  .
   بلکه اون اب مذی ست و کاملا پاکه نگران نباشید
 280. سلام با ترک خودارضایی دوباره به حالت اول بر میگرده بدنم مثل درمان چشم پا درد کمر درد وحتی برای ایندم ؟؟
  • پاسخ:

   مریم
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
     
   لطفا این‌لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
 281. سلام.خب سعی کن دختر نبینی.من هر موقع وسوسه میشم که به کسی نگاه کنم زود سرم رو چپ راس میکنم و سریع و مکرر پلک میزنم تا روی شیطون رو کم کنک. راه موثریه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   مرسی از شما
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت شما اقا مصطفی عزیز  
   گفتن لفظ نمی تونم ممکنه روی اراده و روحیه شما تاثیر بدی داشته باشه قدرت تلقین رو دست کم نگیر .پست اصلی رو با همه پست های مربوط به اون رو با دقت بخون و نکته برداری کن .همچنین نکات زیر خیلی می تونه موثر باشه.
    هر چیزی که شما را برای خود ارضایی وسوسه می کند، حذف کنید. اگر شما عکس ها یا فیلم های تحریک کننده دارید باید آنها را دور بریزید. اگر در کامپیوتر خود تصاویر، فیلم ها یا آدرس سایت های تحریک کننده را دارید، آنها را حذف کنید.
   ۲) اگر در زمان های خاصی بیشتر وسوسه به خود ارضایی می شوید، برای آن زمان برنامه ای را تنظیم کنید. مثلا اگر در پایان شب بیشتر وسوسه به خود ارضایی می شوید ، تا زمانی که به شدت خواب آلوده نشده اید به اتاق خواب و تخت خواب خود نروید. سعی کنید با دیدن تلویزیون، کتاب یا مجله خواندن یا انجام کارهای مورد علاقه، خودتان را سرگرم کنید.
   ۳) اگر شما به دلیل زیاد تنها بودن دچار خود ارضایی می شوید به دنبال راه هایی برای پرکردن تنهایی تان باشید. افزایش ارتباطات با دوستان و خویشاوندان، شرکت در دوره ها و جلسات عمومی، رفتن به پارک برای پیاده روی از راه های پرکردن تنهایی و ترک خود ارضایی است.
   ۴) زندگی تان را با فعالیت های مختلف پر کنید. هیجان کارهای مختلف می تواند جایگزین تمایل به خود ارضایی شود و باعث شود دفعه بعدی که دچار وسوسه خود ارضایی می شوید، روشی برای پرت کردن حواس خود داشته باشید.
   ۵) فعالیت های هنری مثل نقاشی، موسیقی و نمایش تا حد زیادی به تغییر مسیر تمایلات جنسی و ترک خود ارضایی و قرار گرفتن در مسیر خلاقیت و سازندگی کمک می کند.
   ۶) ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید و آن را پیگیری کنید.
   ۷) برای ترک خود ارضایی یک سرگرمی جدید پیدا کنید یا مهارت جدیدی را فرا بگیرید. یاد گرفتن چیزی که نیازمند تلاش و وقت گذاشتن است تمرکز ذهن شما را به جای لذت زود هنگام حاصل از خود ارضایی بر لذت تاخیر یافته ی حاصل از دستیابی به اهداف قرار می دهد. مهارت هایی مثل آشپزی، باغبانی، نجاری، سخنرانی را امتحان کنید.
   ۸) کارهای داوطلبانه و خیریه انجام دهید. انرژی خود را به کمک به مردمی اختصاص دهید که نیاز به کمک شما دارند. عضویت و فعالیت در گروه ها و انجمن های مردم نهاد و خیریه علاوه بر اینکه در شما حس مفید بودن ایجاد می کند، باعث می شود در محیط اجتماعی قرار بگیرید و دوستان زیادی پیدا کنید.
   ۹) یک سیستم پاداش قرار دهید. با خودتان قرارداد ببندید که به ازای هر روز که خود ارضایی نکنید هزار تومان در یک صندوق بیندازید و در پایان هفته با پول آن چیزی را که دوست دارید برای خود بخرید. این روش کمک زیادی به ترک خود ارضایی می کند.
   ۱۰) اگر با دوستانی ارتباط دارید که آنها هم عادت به خود ارضایی دارند ارتباطتان را کمتر کنید.
   ۱۱) زیاد در آینه خود را نگاه نکنید و دیدن خودتان را فقط محدود به نظافت و مرتب کردن در حد معمول بکنید.
   ۱۲) ذهن خود را به مطالب مفید و آموزنده مشغول کنید. فهرستی از کتاب ها، مجلات و سایت های مورد علاقه خود تهیه کنید و آنها را در دسترس خود قرار دهید. هر روز زمانی را به مطالعه کتاب ها، مجلات و رمان های موردعلاقه تان اختصاص دهید. رمان به شما کمک می کند در طول روز به داستان آن فکر کنید.
 282. اگر اینکار روخیلی انجام بدهم بعد گذاشتم کنار میتوانم زنم را ارضا کنم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام برادر،ازحضورتان متشکرم ان شالله همیشه سلامت وپاک باشید
   بله اگرخودارضاییتون زیادنباشه ودرواقع زودانزال نشده باشیدبله میشه واصلامشکلی هم بوجودنمیاد،امابعضی ازاقایون که خودارضایی میکنن به زودانزالی مبتلامیشودوالبته جای نگرانی نیست وباترک زودانزالی بهترشده واگرواقعاخیلی فردزودانزال بشه ،حداکثرتا۶ماه بعدازترک کاملادرمان میشه پس نگران نباشید،امااگرادامه بدیدوسریع ازدواج کنیدوزودانزال هم باشیدمتاسفانه خیلی زوددرارتباط باهمسرخودتون ارضامیشیدوهمسرتون ارضانمیشه وممکنه ارتباط درستی صورت نگیره،ولی درکل نگران نباشیدفقط زودترک کنیدوبخودتون یمقدارزمان بدیدتاعوارضش ازبین بره بعدحالااگرتصمیم براازدواج داریدبگیرید،یافردزودانزال میشه ویاقدرت جنسیش کم میشه که ان هم باترک وگذرزمان بهبودپیدامیکنه فرد،درپناه خداباشیدبرادر🙏
 283. سلام ایا اگر این کار رو کنار گزاشت بیماری های خود ارضایی هم پاک میشه

  مانند سرطان یا بیمار های دیگه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بله کاملا درسته
 284. سلام من سه ماه ترک کردم اما دیشب زدم الان خیلی پشیونم چیکارکنم خیلی ناراحتم بازم به گناه افتادم راهنمای کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات: از رحمت خدا ناامید نشید الان پشیمونید توبه کنید مطمئن باشید خدا میبخشه خودش گفته صدبار اگر توبه شکستی باز آی از محرک ها دوری کنید روزه بگیرید چون روزه شهوت کم میکنه سوره لقمان یس زیارت عاشورا و دعای عهدو..... و ذکر هم میتونه کمکتون کنه شربت ابلیمو و نماز اول وقت
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   خب برا شب ها هم روش داریم ما
   سعی کنید
    غذای سبک بخورید
   غذاهای تند و محرک نخورید
   قبل از خواب مثانه رو تخلیه کنید
   وضو بگیرید
   سوره ناس بخونید
   گوشی و تبلت رو کامل کنار بزارید
   با یاد خدا بخوابید و تفکراتتون رو درست کنید.
   موفق میشید حتما.
 285. من تا حالا هزار بار تصمیم به ترک گرفتم ولی نمیشه چکار کنم مشکلات روحی و جسمی داره آزارم میده اونقدری که میخوام به سیگار روی بیاورم چکار کنم من الان تو سن ۱۴سالگی هستم
  • پاسخ:

   سیداحمد 
   خب داداش من این که غصه نداره 
   صد بار توبه شکستی باز آ 
   این شیطونه که داره باهات نجوا میکنه 
   فاستعذ باالذکر الله 
   همیشه یاد 3چیز باش تا مصیبت ها برات راحت شه
   1- یادخدا
   2-یاد اهل بیت به خصوص امام زمان 
   3- یاد مرگ
   موفق باشی
   یاحق

 286. سلام. من هزار باره تصمیم به ترک میگیرم اما شکست میخورم ولی ارادم ضعیف نمیشه نمیدونم چرا شکست میخورم همه کارام انجام میدم که ترک کنم. از امروز دوباره میخوام ترک کنم تروخدا یه راه حل موثر بهم بگین که دیگه شکست نخورم.☹
  • پاسخ:

   وحید
   سلام کاربر گرامی،برای اینکه واقعا بتونید در این راه موفق بشید ،خیلی ببخشید اولا اگه نماز نمی خونید یا شکسته وبسته می خونید ،کاملا انرا درست نموده وبه نماز تون فوق العاده اهمیت بدین. سعی کنید هم اول وقت وهم با تمرکز ودقت همراه باشه،اگه تونستید دایم الوضو باشید چون شیطان از وضوی مومن خیلی مترسه وجرات چپ نگاه کردن به انسان مومنه نداره چون مانند انی که اسلحه داری. وازادم با سلاح بیشتر می ترسند تا بی سلاح ،ودر ضمن بعد این کارها سعی کنید دایم در خودتون از گناه تنفر ایجاد کنید انسانهای پاک ومومن رو محبتشون در قلبتون جابدید واز انسانهای ناپاک همیشه بدتون اید البته نه اینکه از خود ان انسانها بدتون اید بلکه از عملشون تنفر ایجاد نمایید واگه اعمالشون رو اصلاح نمودند با اغوش باز پذیرایشون باشید ،چون بهترین انسان ان است که همه انسانها رو دوست داشته باشه چون مخلوقات خدایند وخدا براشون زحمت کشیده فقط دوست ودشمن اعمال اونها باشید نه خود انها،ودر ضمن برای ترک از این کار همیشه اراده تون رو هم تقویت نمایید برای یه مدت حتما ترک این کار رو در اولویت امورتان قراربدید بعد مدتی مشاهده می کنید که عادت به ترک نمودید،در ضمن باز هر اشکالی بعد عمل به این کارها به شما رخ بده ،بنده شخصا اگه عمر وتوانایی برام بمونه باز در خدمت شما هستم ،چون اصلا اینجا نیستم مگه بتونم دست یه در مانده ای رو بگیرم وکمکش کنم
 287. از مدیریت خطاب به کاربر محترم شیما
  پاسخ پیام خصوصی:
  در ابتدا سلام عرض میکنم و ازتون بابت تاخیر بوجود امده عذر میخوام
  ببینید برای ترک مهمترین چیزی که باید باشه خواستنه ، پاکی رو باید با تمام وجود طلب کنید و خواستارش باشید اگر از ته دل نباشه با کوچکترین تحریکی وا میدید ، پاکی باید در ذهن شما باارزش ترین مسئله بشه ، بشه مهمترین ، وقتی مهمترین بشه ، وقتی رضایت خدا بالاترین خواستتون بشه ، اونوقت دیگه لذت گناه براتون هیچ میشه ، مثل همون شربت شیرینی میمونه که از یاداوری شیرین بودنش ادم لذت میبره ولی وقتی یاد ضررهاش میوفته میبینه ارزش نداره سلامتیش رو به خطر بندازه ،گناه هم همینه باید مدام با فکر به عواقبش و اینکه چقدر شما رو از خدا دور میکنه لذتش رو برای خودتون کمرنگ کنید ، انقدر که به این نتیجه برسید که واقعا ارزش نداره محبت و رضایت خدا و حال خوبتون رو به یک لذت غلط بفروشید ،بعد اینجاست که باهرچی که بخواد مانع پاکیتون باشه میجنگید ،ابنجاست که دیگه به خودتون اجازه رفتن سمت گناه و عوامل گناه رو نمیدید :)
  امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم ، اما بدونید مهمترین شخصی که میتونه بهتون کمک کنه خودتونید فقط باید بخواید و اینکه خیلی ها به مشکل شما دچارند ولی خیلی ها هم تونستند بر این مسئله فائق بیان چون که منبع درست ارامش در هستی رو پیدا کردند
  یا علی
 288. دیگه میخوام ترکش کنم بخاطر معشوقم هم شده
  یا واسه خودت یه کاری کن یا تکرار ببند رو تکرارت..
  • پاسخ:

   نارین خانم ^ 
   عالیههههه 
   جمله ی آخرتون خیلی قشنگ بود 
   یا واسه خودت کاری کن یا تکرار ببند رو تکرارت ..
   مرسی از این تصمیم بزرگ 
 289. این کار باعث شده نمازمم ترک بشه دیگه نمیخوام بیشتر از این تباه بشم از همین الان نماز و ترک رو شروع میکنم بسم الله الرحمن الرحیم
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام پس با توکل و توسل و ا4زایش پلکانی اراده و همچنین تکیه بر کل روش های 7 گانه پیش روید
 290. سلام آیا راهی هست بشه کبودی زیر چشم ناشی از جلق رو سریع از بین برد؟ چه غذای ویتامین داری باید خورد که سریع عوارض این کار رو جبران کنه؟
  • پاسخ:

   مریم
   لطفا این لینک رومطالعه کنید 👈 اینجا 
   پاکیتون ابدی
 291. به i محتاجیم به دعا انشالله همه مشکلات هممون به خواست خدا برطرف شه موفق باشین...
  • پاسخ:

   مریم
   سلام انشالله که موفق خواهید شد
   منتظر اعلام پاکی هاتون هستیم

  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خیر مشخص نمیشه
 292. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  **** *********** **** *** *** **** **** ****** ***** ** **** *** *** ***** *** **** ** *** *** ** ***** ***** *****
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   اصلا هم سخت نیست بهتر از راه درست و حلال این کار انجام شه لطفا این ردش رو به طور صحیح انجام دهید که حتما موفق خواهید شد
   غسل جنابت و توبه
   1. نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.
   ترک خودارضایی
   2. تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد.
   - برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
   9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
   10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
   11. هرگز نباید به رو خوابید.
 293. به مجتبی

  گناه ک اصلا نداره ضررش ب مراتب خیلی کمتر از خ. ا هست چون راه طبیعیه تخلیه انرژی هست ...و البته میتونید احتلام نداشته باشید با ذکر گفتن و تخلیه مثانه و فکر جنسی نکردن در طول روز ...میتونن بهتون کمک کنن
  • پاسخ:

   مریم
   مرسی از کمک تون
 294. سلام. من نزدیک یک ماه هس که اینکارو ترک کردم ولی تو این یک ماه در خواب سه یا چهار جنوب شدم میخواستم بدونم گناه یا ضرری نداره؟
  • پاسخ:

   راحیل
   سلام 
   نه خروج منی درخواب رو احتلام میگن که اولا گناه نیست ، دوما ضرر نداره ، یه مکانیسم طبیعیه نگران نباشید :)
 295. سلام من14سال سن دارم ۲ سال دیگه میشم 15ایا بگید ترک کنم رشد میکنه قدم
  • پاسخ:

   مـحـمـدمـهـدی یا شهید کربــلا :

   سلام بله با ترک این گناه تمام عوارض ها از بین میرن و کم کم بهبود پیدا میکنن خیالتون راحت، پس منتظره چی هستی تا دیر نشده شروع کنید 💪🙏🌹
 296. سلام ممنونم از سایتتون من ۱۶ سالمه ورزشکارم ولی خودارضایی منو از ورزش زده کرده امروز قصددارم ترک کنم چی کنم که بدنم دوباره روی فرم بیاد
  • پاسخ:

   مـحـمـدمـهـدی یا شهید کربــلا :

   سـلـام حسین جان 
   خیلی خوبه که ورزشکار هستید ماشاءالله 
   ببینید اگر به خاطره ورزش هم، شده این گناه لعنتی رو ترک کنید، میدونم که میتونی، ولی خودت نمیخوای شیطان میگه بیا برو فیلم ببین شما هم سریع میدون براش خالی میکنی اشتباه فکر نکن عزیز من اگر واقعا میخوای ترک تصمیم درستی بگیر که میدونم که دوست داری پاک بشی، ولی الکی ترک نکن دوست عزیز، محکم قوی با شیطان به خاطره پاکی باهاش بجنگ نابودش کن میدونم میتونی اراده صدر قوی داری فقط باید خودت بخوای شوق ذوق ترک داشته باشی تا این گناه رو برای همیشه بذاری کنار، به خدا پناه ببر 🙏🌹
   منتظر موفقیتتون هستیم.. 🙏
 297. داداش اولا که هرکی بیاد هرچی بهت بگه مگه باید باور کنی؟؟؟اول اولش قد یه چیز ارثیه بعدم با تغذیه بلند شدنشو میشه کنترل کرد و برنامه بدنی مثل خوابو اینا چ ربطی به خودارضایی داره ک سرتاسر ضرره محضه...هرچی ویتامینه از جونت میکشه میبره اصلا توصیه نشده هیچ جای دنیا...اگر قدت کوتاهه و پیگیرشی برو دکتر ب ریسک اینک خودتو بدبخت کنی نمیارزه فک نکنم عقیم شدن یا سرطان پروستات به بلند قدی بیارزه حداقل این ضررای خودارضایی ثابت شدس
  • پاسخ:

   راحیل 
   تشکر
 298. سلام ببخشید اگه جلق بزنیم قدمون کوتاه میشه؟؟ یا بلند میشه؟اخه دوستام میگن صبح از خواب پاشی سر پا این کار رو بکنی قدت رو بلند میکنه لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، اول اینکه هرچیزی رو قبول نکنید ، خودارضایی  هیچ چیز مفیدی نداره 
   اما راجب قد ، این عمل با تاثیر روی هورمون ها و بلوغ زودرس باعث کوتاه موندن قد میشه 
   پس با ترک خودارضایی و تغذیه مناسب که منابع کلسیم و ویتامین د و سی رو به خصوص تامین کنه میتونید به رشدتون کمک کنید 
 299. سلام من الان ماه بعد ۱۶ ساله میشم میشه بگید بر روی من چقد تاثیر گذاشته ؟ ولی سعی دارم از همین لحظه به بعد ترک رو آغاز کنم اگه ترک کنم تاثیر اایی که گذاشته از بین میره؟
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   تمام عوارض بعد از ترک از بین میره بدون شک 
   بهتون قول میدم 
   تاثیر اصلی که میتونه رو شما گذاشته باشه تو این سن تضعیف حافظه و عدم تمرکز 
   گودی زیر چشم و لاغری 
   اینا میتونه عوارضی باشه که در شما رخ داده تو این سن اما با ترک از بین میره همش 
 300. عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان زحمتکش من تصمیم به ترک این امر ناپسند گرفتم فقط میخواستم از برخی از زیان هایی که به سلامتی ما نیز وارد میکند مطلع باشم تا بهتر به ترک ان بپردازم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :

   سلام،خوشحالیم برای تصمیم خوبی که گرفتید

   عوارض استمنا به دو دسته تقسیم میشوند:

   عوارض درونی و عوارض بیرونی

   عوارض درونی مانند عدم حضور حافظه،بی اعصابی،بی حوصلگی،ناامیدی،احساس ضعیف بودن،عدم اعتمادبنفس و...

   عوارض بیرونی مانند کبودی زیرچشمها،قوز کمر و کمر درد که باعث خم شدن کمر و نامیزان راه رفتن میشود،خشک شدن پوست صورت،ضعیف شدن چشمها و ریزش مو در اثرتکرار مکرر و ....

   یاعلی

 301. من14سال سن دارم و ۲ ماه دیگه15ساله میشم قدم کوتاه مونده ایا ترک کنم قدم رشد میونه
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   اگر پسر باشید که هنوز دوره ی بلوغتون شروع نشده و هورمون رشد تازه تازه در حال ترشحه 
   و اگر دختر باشید هنوز تا بسته شدن صفحه ی رشتتون وقت هست 
   نگران نباشید با ترک این روند رشد قد بهبود پیدا میکنه اما پیشنهاد میدم برای افزایش قد پیش یه پزشک برید و در صورت نیاز هورمون رشد تزریق کنید .
   اما اون مورد برای زمانیه که صفحات رشد در حال بسته شدن هست که شما فعلا اول راه رشد قد هستید 
   از مواد حاوی کلسیم استفاده کنید مثل لبنیات 

  • پاسخ:

   نارین خانم :
   چشم 
 302. به کاربر محترم امیر علی
  پیام شما در تاریخ ۱۱ اسفند ماه ساعت ۱۷:۰۲ دقیقه ی بعد از ظهر منتظر تایید قرار گرفت تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود بعد از پاسخگویی یه همراه جواب در همین بخش درج میگردد
  با تشکر از صبوری شما
 303. ☆نیلوفران☆

  Salam mani
  .
  .
  .
  مگه نمی دونید من توبه رو از بنده هام قبول میکنم و یقیناً منم که بسیار توبه پذیرومهربانم:))
  • پاسخ:

   مریم
   ممنون از شما
 304. سلام.من می خوام از همین الآن ترک کنم.فقط یه سوال دارم:اگه این عادت بدو ترک کنم گناهانم بخشیده میشه؟
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام ازتون یه دلیل منطقی می خوام چرا نشه؟
   ولی به شرطی که توبتون در راه خدا و برای خدا و درضمن قربه الله باشه 
   و البته واقعا پاک بمونید 
 305. من تو ترکم خیلی خوب پیش میرفتم ولی شیطان ضهرشو ریخت بهم خیلی خسته شدم
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلااام اشکال نداره 
   دوباره از اول شروع کنید با یه اراده ی مضاعف 
   پست ثابت رو دوباره مرور کنید و عامل شکستتون رو شناسایی کنید 
   منتظر حضور دوبارتون خواهیم بود 🌹🙏 


   پ.ن 
   ضهر ❌ 
   زهر ✔
 306. با سلام من اینکارو میکنم و بیضه شکل راه میرم و مادر پدرم خیلی میگن درست راه برو بنضرتون این عوارض کاریه که من میکنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام خیر  بیضی شکل راه رفتن مربوط به عوارض  خ.ا نیست.

  • پاسخ:

   محمد مهدی یـــا شهـیدکربـلـا:

   سلام علیکم برادر جان 
   بله ولی باید مواظب باشید و همیشه چشم از شیطان بر ندارید، چون هر چی پاکیتون بیشتر بشه شیطان نفوذی هاش بیشتر میشه باید با دقت تلاش پیش بروید دوست عزیز 💪
 307. من دیگه خسته شدم فک نکنم دیگه بتونم ترکش کنم انقدربا خودم گفتم دیگه به این کار دست نمیزنم ولی بعدش باز شروع کردم و همینم باعث شده سست بشم و همین الانشم دست به این کار زدم من فک میکنم نمیشه ترک کرد و هر کی میگه ترک کردم دروغ میگه دوستان لطفا کمک کنید دیگه از الان میخوام محکم قدم بردارم که نلغزم ،یعنی امیدی هست به تر کش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   بعله که امیدی هست 
   اشکال نداره 
   شکست خورید فدای سرتون دوباره شروع میکنید این باز از اول با انرژی مضاعف و اراده ی قوی 
   پیگیر روزای ترکتون هستم 
   به خودتون الکی تلقین نکنید 
   ۱۵:۵۴ توی بخش اعلام پاکی آقایان کاربر آشنا یه پیام گذاشته دیدشون قشنگه اونو بخونید 🌹🙏
   منتظرم از اول با اراده شروع کنید 
 308. سلام
  بیشترین مشکل دراین چن سال خ ارضایی برای من مشکل روحی است همش فکر میکنم ک کسی فهمیده باشه از دوستان و...که این کارا کردم و دارم دیوونه میشم واین فکر عذابم میده بیش ازپیش گوشه گیرشدم چکار کنم برای این روحیه و بَدَم میاد با کسی ارتباط برقرارکنم. چکار کنم‌.
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلام 
   امکان اینکه کسی فهمیده باشه خیلی خیلی کمه 
   پس الکی خودتون رو اذیت نکنید 
   خ.ا با معاینه های پزشکی تخصصی هم فقط در صورت آسیب ظاهری قابل تشخیصه 
   بعد آدمایی که هیچ تخصصی ندارن بخوان بفهمن ؟!
   عمرا 
   الکی این فکرها رو به خودتون تلقین نکنید که دچار مشکل میشید 
   به نظر من پیش مشاوره برید تا حدی میتونه کمکتون کنه 
 309. من امروز شروع به ترک کردم
  این خودآرایی داره زندگیم رو نابود میکنه
  ایالات که بتونم ترک کنم
  ممنون از مطلب عالیتون
  • پاسخ:

   مدیرناشناس

   سلام
   آفرین به شما جلوی ضرر رو هروقت بگیرین منفعته
 310. س من تودوره ترکم الان سه ماه نزدم برای این عوارضش زودخوب شه چیکارکنم
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام خیلی عالیه سه ماه ترک باارزش دارید ، تبریک میگم 
   اما برای بهبود عوارض اول اینکه به تغذیتون خوب برسید که مواد معدنی و ویتامینها تامین بشن 
   ورزش کنید 
   و روحیه شاد و بشاش داشته باشید و مثبت اندیش باشید 
   از همه مهمتر اینکه صبور باشید 
 311. سلام
  من الان ۳ ساله میخوام ترک کنم اما نمیتونم حتی تا ۲۱ روز هم دوام آوردم اما نتونستم لطفا کمکم کنید
  روز به روز افسرده تر و زشت تر و نا امید تر میشم
  لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   ترک کردن مستلزم رعایت یک سری نکات هستش ک اگر رعایت بشه حتما شماهم مثل باقی دوستان به موفقیت خواهید رسید 
   اول این پست های تقویت اراده رو بخونید ، این و این و این و بعد هم مطلب زیر رو مطالعه کنید

   1- دانستن حقیقت :

   اولین گام برای غلبه بر اعتیاد به خود ارضایی در دانستن حقیقت است. در ابتدا باید بدانید غریزه ی جنسی بد نیست. اگر احساس جنسی شما بر انگیخته شده دلیل بر بد بودن شما نیست. احساسات جنسی شما یک قسمت عادی، از بدن شما هستند و اگر درست استفاده شود می تواند شادی بسیار به ارمغان بیاورد. این غرایز قوی برای  پیوند شما با همسر خود در یک رابطه قوی بنا شده است. اگر شما  به تنهایی عمل  کنید و خود ارضایی کنید، این انرژی قوی می تواند تبدیل به اعتیاد شود . با این حال ، حتی به عنوان یک فرد مجرد شما می توانید این انرژی را برای انجام کارهای زیادی در زندگی استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

   2- تصمیم بگیرید : ‌
    

   با برخورد و نگرش درست ۱۰۰ % خواهید توانست بر این اعتیاد غلبه کنید‌. اسم این مبارزه، استقامت هست و وقتی‌ توان این را داشته باشید‌ که هروقت افتادید، دستتان را روی زانو بگذارید، بایستید و از اول شروع کنید،‌ پیروز می شوید. خیلی‌ ها بر این اعتیاد غلبه کردند پس شما هم می توانید‌. این یک تصمیم شخصی هست که فقط خودتان می توانید آن را انتخاب کنید، چرا که هیچ کسی نمی تواند این تصمیم را برای شما بگیرد.
   3- یافتن علت و چرایی :
    
   هنگامی که شما حقیقت را در مورد این غریزه  جنسی می دانید ، نیاز به درک این دارید که چرا خود ارضایی می کنید؟ وقتی‌ تمرکزتان فقط روی ترک باشد, اعتیاد بعد از یک دوران کوتاه ترک موفقیت آمیز، دوباره به سراغتان می آید. پس به این سوال پاسخ دهید : چرا خود ارضایی میکنید؟ یک قلم و کاغذ بیاورید و دلایلتان را بنویسید.  شاید بخاطر اینکه تنها هستید‌، فشار عصبی و استرس دارید، از گذشته درد دارید یا فقط بی حوصله هستید. این امکان هم وجود دارد که شما  خودتان را در موقعیت‌های بدی قرار میدهید مثلا برای خودتان دسترسی‌ به افکار و خیال پردازی های جنسی  را آسان میکنید‌. برای اینکه بفهمید چرا خود ارضایی میکنید‌ باید اول از همه در آرامش باشید‌، چون این برای بهتر فکر کردن در مورد دلایل خود ارضایی لازم هست. از چه چیزی ‌ دارید فرار میکنید‌؟؟؟ دلیل اصلی اینکه به طور افراطی خود ارضایی می کنید این نیست که خود ارضایی احساس لذت بخشی دارد. عمیق به درون خود  رجوع کنید. به عمق احساساتتان و درونتان بروید  و شروع کنید به گشتن. اگر این قسمت در نظرتان سخت است، شاید برای فهمیدن احساساتی که قادر به دیدنش نیستید،   نیاز به درمان و مشاوره داشته باشید. هنگامی که شما دلایل تان را بر اساس "چرایی"   در ذهن تجسم می کنید شما می توانید  روی "چگونگی "  ترک خود ارضایی و رهایی کار کنید.

   توجه : اگر شما به دلیل صدمات روحی - عاطفی یا برخی از انواع ضربه های روحی روانی در زندگی خود به خود ارضایی عادت کردید، در این حالت خود ارضایی تنها یک علامت بیماری هست و تمام مشکلات شما را ریشه کن نمی کند. در این صورت شما همزمان با کار کردن روی ترک اعتیاد ، به درمان حرفه ای برای مقابله با ریشه های مشکلات نیاز دارید.


   4- یاد بگیرید احساسات خود را بشناسید :
    
   وقتی‌ که واقعا فهمیدید که چرا خود ارضایی میکنید،‌ باید شروع کنید این موقعیتها و احساسات را کنترل و مدیریت کنید. مدیریت صحیح احساسات، روش مخصوص خود را دارد،  که شاید این مهارت را یادتان رفته یا باید یاد بگیرید. احساسات نتیجه فکرها هستند. اینکه ما دنیا و خودمان رو چطور در مغزمان تفسیر کنیم تعیین کنندهٔ احساس و افکارمان هست. ما تصمیم میگیریم که چه احساسی‌ در مورد چیزی داشته باشیم. پس وقتی‌ به خاطر کسل بودن، خود ارضایی  کنید، خود تصمیم گرفتید که کسل و بی حوصله باشید و کسی‌ مجبورتان نکرده. شما خود حق انتخاب دارید. شما میتوانستید‌ از خانه بیرون بیایید، با خانواده، دوست و آشنا حرف بزنید‌، شما خیلی‌ کارهای دیگر میتوانستید انجام دهید. شما حتی انتخاب میکنید‌ که چطور فکر کنید‌.

   اینکه با احساساتتان بیشتر آشنا شوید لزوما شما را مستقیم به موفقیت نمی رساند ولی یک قدم خیلی مهم در روندی است که قدرت لازم، برای غلبه بر احساساتی که زندگیتان را تحت سلطه در می آورند، به شما می دهد. قوی ترین انسان، انسانی هست که بر فکرش کنترل داشته باشد. تکنیک کاربردی برای این روش وجود ندارد و شما می توانید از آزمون و خطا درس بگیرید و شیوه برخورد با احساساتتان را بهتر کنید

   5- تغییر اندیشه و نگرش :
    

   وقتی که احساسی دارید، هر نوع احساسی، بدون اینکه در مورد آن فکر کنید آن را می پذیرید. ذهن و بدن انسان دوست دارند، همواره تلاش کنند و تا حد ممکن کارآمد باشند و این کار را تا حد ممکن به طور خودکار انجام می دهند. برای مثال وقتی احساس ناراحتی می کنید، اگر لحظه ای درباره آن فکر کنید، ذهن شما کارایی پیدا می کند و شما می توانید بیاندیشید که چه کنید که حالتتان تغییر کنید و یا این حس را نپذیرید. این در مورد عادت ها نیز صدق می کند. بنابراین عادت ها، تلاش می کنند که این دستگاه خودکار ذاتی را ناتوان کنند طوری که بدون تفکر آنها را بپذیرید. به طور مثال وقتی که کسل و بی حوصله هستید برای یک لحظه ، درباره ی پیام واقعی این حس فکر کنید. آیا این حس به خاطر این هست که فکر می کنید زندگیتان بی حاصل هست؟ یا ترجیح می دهید که در وقت آزادتان کار بهتری انجام دهید؟ وقتی شما دلیل کسل بودنتان را می فهمید، شما چندین انتخاب خواهید داشت. شما می توانید طرز فکرتان درباره هر چیزی را تغییر دهید و یا موقعیتتان را عوض کنید و یا هر دو را انجام دهید. پس شما می توانید یاد بگیرید که مسیر را عوض کنید و بفهمید زندگیتان کسل کننده نیست و یا کاری کنید که کسل کننده نباشد. در خانه نشسته اید بدون اینکه کاری کنید، برخیزید و بیرون بروید. کاری را که دوست دارید انجام دهید. فکر می کنید چرا بعضی مردم می دوند؟ بله برای سلامتی مفید هست و همچنین برای اینکه می خواهند احساس مولد و مفید بودن را داشته باشند. احساس کسل بودن سعی می کند پیامی به شما دهد. حتی اگر زندگیان پر بار است، شما نیاز دارید که طرز فکرتان را عوض کنید و تصمیم بگیرید هر روز از زندگیتان  شاد و خشنود باشید. تا وقتی که درونتان شاد و خشنود نباشید، شما به دنبال لذت موقت خود ارضایی می روید. خوشحالی و شادکامی واقعی از اندیشه ها و احساساتی که کنترل می کنید سرچشمه می گیرد، نه شرایط خارجی و بیرونی. 
   کلید ترک خود ارضایی ، این هست که یاد بگیرید، احساساتی که شما را به سمت خود ارضایی می برد، همچنین احساستان درباره خود ارضایی را تغییر دهید.  شما نباید خود ارضایی را به عنوان راه حل مشکلات خود بپذیرید. یاد بگیرید که بیشتر از زندگی لذت ببرید و خواهید فهمید که دیگر نمی خواهید خود ارضایی کنید.
   6- برنامه ریزی :  
    
   بسته به تعداد دفعات خودارضایی تان ، تعداد آن را کم کنید. به نظر میرسد که این بزرگترین مشکل شماست. خیلی از افراد، شب هنگام خواب و استراحت مشکل دارند طوری که به خود ارضایی، برای رفتن به خواب عمیق عادت کرده اند. این افراد شاید، خیلی مشغول و درگیر فعالیتهای روزانه نیستند و فکرشان منحرف می شود. اختصاص دادن زمانی از روز برای درگیر شدن با فعالیت ها، می تواند خیلی موثر و کمک کننده باشد. زمان هایی که بیشترین درگیری و وسوسه خود ارضایی را دارید، مشخص کنید و برای این زمان ها برنامه ریزی کنید که به کار دیگری مشغول شوید. شاید نیاز دارید که قبل از رفتن به رختخواب کمی ورزش کنید و تستوسترون بسوزانید.  ورزش و فعالیت باعث میشود که خسته شوید و سریع تر به خواب روید و همچنین وقت کمتری برای فکر کردن در مورد خود ارضایی داشته باشید. اگر چندین بار در روز تحریک می شوید، برنامه ریزی کردن و همچنین تغییر محیط بسیار موثر خواهد بود.
   7- مثبت اندیشی :
    
   در طول روز ،خصوصا صبح ها زمانی را به تصور و تجسم خودتان ، اختصاص دهید. چشم هاتان را چند دقیقه ببندید و خودتان را تصور کنید که به راحتی بر وسوسه خود ارضایی غلبه کرده اید. شاید در نظر اول این کار به نظرتان بیهوده و غیر مفید باشد اما این کار را برای 21 روز انجام دهید. این خیلی مهم هست که به طور منظم و روزانه ذهن تان را از افکار مثبت پر کنید. به این ترتیب اعتماد به نفس و روحیه بهتری خواهید داشت. هر روز شیوه ی تفکرتان را تغییر دهید و با خودتان دوست باشید. ایجاد یک روحیه شاد و آرام خیلی موثر است. باور داشته باشید که می توانید این اعتیاد را رها کنید
   8- اجتناب از سایت ها و موارد هرزه و محرک :
    
   اگر علاوه بر خودارضایی از سایتهای شهوت انگیز  و تحریک کننده هم دیدن می کنید ، شاید به پورن نیز اعتیاد پیدا کردید. اگر  دیدن پورن را متوقف نکنید، نمی توانید خود ارضایی را متوقف کنید. باید هر دو را رها کنید تا موفق شوید.   برای خود محیط امن تری ایجاد کنید. زمان استفاده از کامپیوتر را کاهش داده و کارهای دیگری را انجام دهید. خود را مجبور کنید که خانه را ترک کنید و با دوستان و دیگر افراد معاشرت کنید. سعی کنید راه دیگری برای آزاد کردن تنش جنسی پیدا کنید و روابط سالمی با دیگران برقرار کنید. شما نیاز به زمان دارید تا بهبودی یابید و قوی تر شوید.
   9- داشتن در خروجی اضطراری :  
    
   وقتی که موجی از وسوسه به طرفتان می آید ، داشتن یک برنامه از پیش طراحی شده باعث میشود که ذهن تان از وسوسه خالی شود. مثلا انداختن کش به مچ دستتان، آهنگ، کار، سرگرمی مورد علاقه یتان و یا هر چیز دیگر که ذهنتان را از فکر به خود ارضایی خالی کند، البته یادتان باشد هرگز به خود آسیب نرسانید

  • پاسخ:

   راحیل 
   چه قدر خوب ،ماهم خوشحالیم که شما تونستید :)
   در پناه خدا
 312. سلام من 14 سالمه و روزی 3 بار میزنم خیلی از این کار و خودم بدم میاد اما توی مدرسه تمام دوستام همینطورین حتی خیلی هاشون هم جنس بازن و این ادم رو ازار میده من تمام تلاشم رو میکنم اما هر بار شکست میخورم هر بار که یه مشکلی برام پیش میاد به خاطر کار هام شرمنده ام از خدا کمک بخوام دیگه حتی با خدا هم راحت نیستم لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام اول اینکه ورودتون روبه سایت تبریک میگم💐،همین که تصمیم گرفتیدکه ازاین مسیرتنگ وتاریک برگردیدواقعاجای شکرداره الان شماسنتون کمه وهنوزبه بلوغ جنسی هم نرسیدیدپس تادیرنشده خودتون رونجات بدیدچون مسیری که داریدمیریدپایان نداردوهزاران هزارادم رفتن وباپشیمونی وکلی عوارض برگشتن همه چی قابل درمان وبرگشته فقط خیلی زودمیانبربزنیدوبرگردیدازاین مسیراشتباه، درمورددوستانتون هم بایدبگم یچیزواضحیه که راهشون اشتباهه، دوستانتون هم یه روزپشیمون میشن بااین تفاوت که شماازاوناجلوترید،،برای رضای خداازاین دوستانتون بگذریداین چنین افراددوست نیستن، حتمااقاپسرهای پاک ودرس خوانی هم تومدرستون هست پس اوناروجایگزین دوستاتون کنید،روزی سه باربرای شماکه سنتونم بسیارکمه یعنی اوج ضرر،برگردیدداداش من باورکنیدمن دوستی داشتم بخاطراین کارتمام زندگیشوازدست داد،،عاقبت نداره،وقتی هزاران نفراین مسیرورفتن ودارن فریادمیزنن تابقیه نرن این راه رو،شماچرابااصرارمیرید،،،این کارگناه کبیره ست عوارض وحشتناکی داره،اصلاارزش نداره یه عمرتونوبخاطرچندلحظه شبه لذت،لذت کاذب،لذت فانی وانیازدست بدیدلذت واقعی باخدابودنه داداش شماهنوزابتدای نوجوانی هستیدهرچقدربیشترتواین گناه بمونیدمثل باتلاق بیشترشمارومیکشه داخل تااونجایی که کامل نفستون قطع میشه،داداش من لذت خوبه همه لذتودوست دارن امابایدبه این سوال جواب بدیم لذت بردن به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟به قیمت ازدست دادن جونمون،شخصیتمون، ابرمون،ازدست دادن خدا؟؟؟!!!!!برادرم چطورشماخجالت میکشیدکه حین انجام این گناه خانوادتون شماراببینن اماحضورخدامهم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!داداش بشین خوب فکرکن باورکن دلم میسوزه که شمادرهم چین سنی که بایددرس بخونیدودنبال تفریحات مفیدولذت بردن باشیددرگیراین گناه شیطانی باشیدبخاطرلذت های زودگذر،۲۴ساعت ازروزت عذاب وجدان میگیری،منم توشرایط شمامیدونم ودقیقامیدونم بعدازاینکاربزرگترین عذاب وجدان میادسراغ ادم، انگارادم قتل کرده،،،،،داداش بشین خوب فکرکن روصحبت هام باخودت دوتاچهارتاکن اگرتصمیمتوگرفتی وجدی شدی ومصمم براترک بیاهمین سایت اول ازهمه خداپشتته وبعدم مامدیراوبقیه کاربرادست به دست هم میدیم تاشمااازاین گناه رهابشید،درپناه خداباشیدیاحق
 313. اقا ممنونم واقعا ممنونم از سایت خوبتون انشالله سریع تر شروع میکنم تا از این نجاسات دور بشم
  • پاسخ:

   راحیل
   تصمیم بسیار درستی گرفتید :)
   ان شاالله با توکل بر خدا حتما موفق خواهید شد
  • پاسخ:

   Saba:طبیعیه اما شما از محرکات دوری کنید تا کمتر تحریک بشید
 314. آقا ممنونم من از همین الان این کار رو انجام میدم و انشاالله موفق شم برام دعا کنید انشاالله همه موفق شیم
  • پاسخ:

   Saba:سلام ان شاالله هدایت بشید
 315. با سلام و ممنون از سایت خوبتون
  میخواستم بگم من الان دیگه ترک کردم فقط روزشو نمیدونم ولی میدونم ترک کردم
  مرسید که به من روحیه دادید
  راستی برای این که انرژی منفی ام تخلیه بشه چیکار کنم
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام به شما 
   بسیار هم عالی ، به امید خدا همینجور موفق ادامه خواهید داد :)
   برای تخلیه انرژی منفی هم باید مثبت اندیش باشید 
   اینجوری 👇
    مثبت اندیشی :
    
   در طول روز ،خصوصا صبح ها زمانی را به تصور و تجسم خودتان ، اختصاص دهید. چشم هاتان را چند دقیقه ببندید و خودتان را تصور کنید که به راحتی بر وسوسه خود ارضایی غلبه کرده اید. شاید در نظر اول این کار به نظرتان بیهوده و غیر مفید باشد اما این کار را برای 21 روز انجام دهید. این خیلی مهم هست که به طور منظم و روزانه ذهن تان را از افکار مثبت پر کنید. به این ترتیب اعتماد به نفس و روحیه بهتری خواهید داشت. هر روز شیوه ی تفکرتان را تغییر دهید و با خودتان دوست باشید. ایجاد یک روحیه شاد و آرام خیلی موثر است. باور داشته باشید که می توانید این اعتیاد را رها کنید.
 316. با سلام به همه زحمت کشان سایت
  من اولین باره که بهتون پیام میدم من الان به لطف خداوند و سایت شماو کانال داداش رضا در روز 39 پاکی هستم خواستم از زحماتی که واقعا با عشق انجام میدید کمال تشکر و سپاس رو داشته باشم اجرتون با حضرت فاطمه زهرا (س)
  راستی ان شاالله بعد چله پاکی میام و درخواست زیارت نیابتی میکنم.
  خدایا شکرت
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   دمتون گرم ، یه دفعه اومدید که سورپرایزمون بکنید :)) خیلی عالیه ، بهتون تبریک میگم و براتون ارزوی بهترین عا رو دارم 
   از لطف بیکرانتون هم ممنون
 317. سلام.من 4ساله که این کار کثیفو انجام میدم.الان یک هفتس که پاکم ولی خیلی دارم وسوسه میشم که انجامش بدم.چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، امیدوارم الان که جواب میدم تونسته باشید بر وسوسه تون غلبه کنید 
   در کل روزهایی که میبینید شهوتتون زیاد میشه رو برنامه وبژه داشته باشید ، فعالیت ورزشی نسبتا شدید داشته باشید ، ادرار نوسانی داشته باشید ، از تنهایی پرهیز کنید و لحظه ای بیکار نباشید 
 318. سلام
  واقعا نمیدونم باید چطور ازتون تشکر کنم
  روز ۴۰ هستم
  پاک شدم
  وای واقعاممنونم
  نمیدونید چقدر خوشحالم
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلااااام
   ایووول ابجی یاسمن گل خیلی تبریک میگم ، خدا رو شکر واقعا 
   بایدم خوشحال باشید شما  یک عبادت بزرگ رو انجام دادید ، یه کار باارزش کردید 
   ان شاالله همیشه همینجور موفق باشید 
 319. سلام با دختر دایی م که از من ۱ سال بزرگتره می تونم رابطه پاک و سالم داشته باشم؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   اگر قصدتون ازدواجه و مشکلی از این بابت نداربد با خانواده مطرح کنید ، از نظر سن و سال هم اگر منظورتونه ، وقتی شما ودختر دایی تون مشکلی نداشته باشید و با این قضیه کنار بیاید چرا نشه:)
 320. من هم میخوام مثل بقیه اینکار روترک کنم فقط یک سوال داشتم اون هم اینه که من باید تو اتاق تنها درس بخوانم بهترین روش برای فکر وخیال نکردن انرژی رو خالی کردن چیه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   از تنهایی کوه نسازید 
   میتونید بالا هر صفحه از کتاب یا دفتر تون چیز های که مربوط به خدا هست بنویسید مثلا بنویسید گناه یعنی دوری از حسین ، خدا میبیند و خییلی از این جملات قشنگ حتی نیتونید این ها رو روی دیوار اتاق تون هم نصب کنید و اینکه انرژی تون رو با ورزش تخیله کنید قبل از درس خوندن نیم ساعت تو خونه ورزش کنید مثلا طناب بزنید یا دراز و نشست و کلی کار های دیگه تا هم انرژی تون تخلیه بشه هم ذهنتون باز شه
   پاکیتون ابدی
 321. سلام من هر وقت میخام ترک کنم نمیشه ایقدر این کارو کردم که صورتم کلا لاغر شده رنگ پوستم تیره شده صورتم جوش میزنه کل مهره های کمرم تا گردنم زده بیرون نمی‌دونم چیکار کنم هر وقت هم میخام ترک کنم نهایت تا یک هفته بیشتر نمیشه ولی اینبار از الا قصد ترک کردم بنظرتون اگه ترک کنم مشکلات درست میشه؟؟؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   خب اول بگم که اگر از تک تک لحظاتتون به خوبی استفاده کنید و برنامه داشته باشید و روشهای سایت رو دنبال کنید و مو به مو اجرا کنید و محرکات رو کنار بذارید حتما موفق میشید 
   اما مطمئن باشید عوارض هم به مرور زمان خوب میشن فقط صبر لازمه 
   و اینکه این پست رو هم بخونید 
 322. س من به لطف خدا تونستم ترک کنم اما هروقت اعصابم خراب میشه دوس بزنم اما میلی این کارندارم چون بازشروع کنم دیگه نمیتونم ترک کنم مجبورم خودموکنترل کنم انا دیدن دخترهای بی حجاب تحریک میشم
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلام 
   خوشحالم که ترک کردید 
   پیشنهاد میکنم توی چله ی ترک تصاویر مستهجن شرکت کنید 
   و نگاه خودتون رو پاک کنید 
   و اصلا دیگه سراغ این کار پلید نرید
 323. سلام من هر بار خاستمم ترک کنم یه هفته ترک کردم ولی باز شروع شد .چکار کنم من تازه 3ماه هم نشده که میزنم لطفا کمک کنید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، شما مدت زیادی نیست که مبتلایید پس کارتون به مراتب راحتتره
   علت شکستتون رو پیدا کنید و اونو از بین ببرید 
   از محرکات دوری کنید 
   لحظه ای بیکار نباشید و برای تک تک لحظاتتون برنامه داشته باشید 
  • پاسخ:

   Saba:سلام حتی چند روز؟قطعا این قدر اراده دارید
 324. ممنون میشم جواب بدید تیرگی پوست و جوش و کبودی زیر چشم بعد از چه مدتی خوب میشن؟
  • پاسخ:

   Saba:بستگی ب شخصش داره معمولا از چند هفته تا چند ماه
 325. سلام، من ۵ ساله که دارم این عمل رو انجام. چند روز پیش وقتی صورتمو تو آینه دیدم، تیرگی پوست و جوش و لاغری ناراحتم کرد و تصمیم گرفتم ترک کنم. میخواستم بدونم این چیزایی که گفتم بعد چه مدتی خوب میشن و به اصطلاح خوشگل میشم😅 ممنون میشم جواب بدید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، تصمیم خیلی خیلی درست و به جایی گرفتید 
   اما در مورد بهبود عوارض ، زمان مشخصی نمیشه تعیین کرد چون بسته به زمان و شدت خودارضایی فرد ، نحوه زندگیش از نظر ورزش و تغذیه و روحیه ای که داره ، متفاوته 
   بنابراین در کنار ترک اگر تغذیه مناسب داشته باشید طوری که ویتامینها و مواد معدنی بدنتون تامین بشه ، ورزش کنید ، از ماسک های مناسب پوستتون استفاده کنید و پیشنهاد میکنم پیش یک کارشناس تغذیه برید که کمک بهتری برای درمان لاغریتون بکنه 
   و این  لینک رو هم که کامل تر توضیح داده بخونید 
  • پاسخ:

   راحیل
   خیلی کارتون عالیه ها ، بهتون تبریک میگم 
   در پناه حق
 326. کاربر محترم ** سمیه **
  سلام وقت بخیر
  مریم هستم خادم شما خوبان پاسخ پیام خصوصی تون به علت عدم درج ایمیل در اینجا گذاشته میشه


  وقتی عامل تحریک رو بدونید کار برای ترک این گناه راحت میشه مثل شما که میدونید ضربه اصلی رو عکس و فیلم های مستهجن میزنه پس تمامی فیلم و عکس هاتون رو پاک کنید و بعد این نکات ترکی رو مطالعه کنبد

  1. برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
  2. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
  3. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
  4.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
  5. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
  6. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
  7. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
  8. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
  9.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
  10. هرگز نباید به رو خوابید.
  11. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
  12.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.
  13. برای ترک خودارضایی بهتر است سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شوید و خود را به کاری سرگرم کنید. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است

  و ازدواج یک امر طبیعی هست که من و یا شما نمیتونیم دخالت کنبم به حضرت زهرا توسل کنید که انشالله ازدواج کنید
  موفق باشید
  • پاسخ:

   مریم
   در ادامه صحبتم لطفا این لینک رو مطالعه کنید
 327. کاربر محترم ** علی **
  با سلام و وقت بخیر خدمت شما مریم هستم خادم شما تواب محترم پاسخ پیام خصوصی تون در تاریخ ۲۴ بهمن به علت عدم درج ایمیل اینجا براتون میزارم
  سوال دیگه ای بود در خدمتم


  تبریک میگم بابت توبه و پشیمونب از گناه باید خدمتون عرض کنم که تمامی عوارض بعد از ترک خ.ا از بین میره و اصلا هم تعداد سال های که به این گناه مبتلا بودید مهم نیست
  برای جبران انرژی از دست رفته
  بهتر این موارد رعایت بشه
  توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد ازخودارضایی و از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو کمبود آنها را جبران کرد و یا می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم مورد نیاز بدن را تامین کنند.

  موفق باشید