خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
الهم عجل لولیک الفرج

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۳۸۱)

 1. آقا ممنونم من از همین الان این کار رو انجام میدم و انشاالله موفق شم برام دعا کنید انشاالله همه موفق شیم
  • پاسخ:

   Saba:سلام ان شاالله هدایت بشید
 2. با سلام و ممنون از سایت خوبتون
  میخواستم بگم من الان دیگه ترک کردم فقط روزشو نمیدونم ولی میدونم ترک کردم
  مرسید که به من روحیه دادید
  راستی برای این که انرژی منفی ام تخلیه بشه چیکار کنم
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام به شما 
   بسیار هم عالی ، به امید خدا همینجور موفق ادامه خواهید داد :)
   برای تخلیه انرژی منفی هم باید مثبت اندیش باشید 
   اینجوری 👇
    مثبت اندیشی :
    
   در طول روز ،خصوصا صبح ها زمانی را به تصور و تجسم خودتان ، اختصاص دهید. چشم هاتان را چند دقیقه ببندید و خودتان را تصور کنید که به راحتی بر وسوسه خود ارضایی غلبه کرده اید. شاید در نظر اول این کار به نظرتان بیهوده و غیر مفید باشد اما این کار را برای 21 روز انجام دهید. این خیلی مهم هست که به طور منظم و روزانه ذهن تان را از افکار مثبت پر کنید. به این ترتیب اعتماد به نفس و روحیه بهتری خواهید داشت. هر روز شیوه ی تفکرتان را تغییر دهید و با خودتان دوست باشید. ایجاد یک روحیه شاد و آرام خیلی موثر است. باور داشته باشید که می توانید این اعتیاد را رها کنید.
 3. با سلام به همه زحمت کشان سایت
  من اولین باره که بهتون پیام میدم من الان به لطف خداوند و سایت شماو کانال داداش رضا در روز 39 پاکی هستم خواستم از زحماتی که واقعا با عشق انجام میدید کمال تشکر و سپاس رو داشته باشم اجرتون با حضرت فاطمه زهرا (س)
  راستی ان شاالله بعد چله پاکی میام و درخواست زیارت نیابتی میکنم.
  خدایا شکرت
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   دمتون گرم ، یه دفعه اومدید که سورپرایزمون بکنید :)) خیلی عالیه ، بهتون تبریک میگم و براتون ارزوی بهترین عا رو دارم 
   از لطف بیکرانتون هم ممنون
 4. سلام.من 4ساله که این کار کثیفو انجام میدم.الان یک هفتس که پاکم ولی خیلی دارم وسوسه میشم که انجامش بدم.چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، امیدوارم الان که جواب میدم تونسته باشید بر وسوسه تون غلبه کنید 
   در کل روزهایی که میبینید شهوتتون زیاد میشه رو برنامه وبژه داشته باشید ، فعالیت ورزشی نسبتا شدید داشته باشید ، ادرار نوسانی داشته باشید ، از تنهایی پرهیز کنید و لحظه ای بیکار نباشید 
 5. سلام
  واقعا نمیدونم باید چطور ازتون تشکر کنم
  روز ۴۰ هستم
  پاک شدم
  وای واقعاممنونم
  نمیدونید چقدر خوشحالم
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلااااام
   ایووول ابجی یاسمن گل خیلی تبریک میگم ، خدا رو شکر واقعا 
   بایدم خوشحال باشید شما  یک عبادت بزرگ رو انجام دادید ، یه کار باارزش کردید 
   ان شاالله همیشه همینجور موفق باشید 
 6. سلام با دختر دایی م که از من ۱ سال بزرگتره می تونم رابطه پاک و سالم داشته باشم؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   اگر قصدتون ازدواجه و مشکلی از این بابت نداربد با خانواده مطرح کنید ، از نظر سن و سال هم اگر منظورتونه ، وقتی شما ودختر دایی تون مشکلی نداشته باشید و با این قضیه کنار بیاید چرا نشه:)
 7. من هم میخوام مثل بقیه اینکار روترک کنم فقط یک سوال داشتم اون هم اینه که من باید تو اتاق تنها درس بخوانم بهترین روش برای فکر وخیال نکردن انرژی رو خالی کردن چیه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   از تنهایی کوه نسازید 
   میتونید بالا هر صفحه از کتاب یا دفتر تون چیز های که مربوط به خدا هست بنویسید مثلا بنویسید گناه یعنی دوری از حسین ، خدا میبیند و خییلی از این جملات قشنگ حتی نیتونید این ها رو روی دیوار اتاق تون هم نصب کنید و اینکه انرژی تون رو با ورزش تخیله کنید قبل از درس خوندن نیم ساعت تو خونه ورزش کنید مثلا طناب بزنید یا دراز و نشست و کلی کار های دیگه تا هم انرژی تون تخلیه بشه هم ذهنتون باز شه
   پاکیتون ابدی
 8. سلام من هر وقت میخام ترک کنم نمیشه ایقدر این کارو کردم که صورتم کلا لاغر شده رنگ پوستم تیره شده صورتم جوش میزنه کل مهره های کمرم تا گردنم زده بیرون نمی‌دونم چیکار کنم هر وقت هم میخام ترک کنم نهایت تا یک هفته بیشتر نمیشه ولی اینبار از الا قصد ترک کردم بنظرتون اگه ترک کنم مشکلات درست میشه؟؟؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   خب اول بگم که اگر از تک تک لحظاتتون به خوبی استفاده کنید و برنامه داشته باشید و روشهای سایت رو دنبال کنید و مو به مو اجرا کنید و محرکات رو کنار بذارید حتما موفق میشید 
   اما مطمئن باشید عوارض هم به مرور زمان خوب میشن فقط صبر لازمه 
   و اینکه این پست رو هم بخونید 
 9. س من به لطف خدا تونستم ترک کنم اما هروقت اعصابم خراب میشه دوس بزنم اما میلی این کارندارم چون بازشروع کنم دیگه نمیتونم ترک کنم مجبورم خودموکنترل کنم انا دیدن دخترهای بی حجاب تحریک میشم
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلام 
   خوشحالم که ترک کردید 
   پیشنهاد میکنم توی چله ی ترک تصاویر مستهجن شرکت کنید 
   و نگاه خودتون رو پاک کنید 
   و اصلا دیگه سراغ این کار پلید نرید
 10. سلام من هر بار خاستمم ترک کنم یه هفته ترک کردم ولی باز شروع شد .چکار کنم من تازه 3ماه هم نشده که میزنم لطفا کمک کنید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، شما مدت زیادی نیست که مبتلایید پس کارتون به مراتب راحتتره
   علت شکستتون رو پیدا کنید و اونو از بین ببرید 
   از محرکات دوری کنید 
   لحظه ای بیکار نباشید و برای تک تک لحظاتتون برنامه داشته باشید 
  • پاسخ:

   Saba:سلام حتی چند روز؟قطعا این قدر اراده دارید
 11. ممنون میشم جواب بدید تیرگی پوست و جوش و کبودی زیر چشم بعد از چه مدتی خوب میشن؟
  • پاسخ:

   Saba:بستگی ب شخصش داره معمولا از چند هفته تا چند ماه
 12. سلام، من ۵ ساله که دارم این عمل رو انجام. چند روز پیش وقتی صورتمو تو آینه دیدم، تیرگی پوست و جوش و لاغری ناراحتم کرد و تصمیم گرفتم ترک کنم. میخواستم بدونم این چیزایی که گفتم بعد چه مدتی خوب میشن و به اصطلاح خوشگل میشم😅 ممنون میشم جواب بدید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، تصمیم خیلی خیلی درست و به جایی گرفتید 
   اما در مورد بهبود عوارض ، زمان مشخصی نمیشه تعیین کرد چون بسته به زمان و شدت خودارضایی فرد ، نحوه زندگیش از نظر ورزش و تغذیه و روحیه ای که داره ، متفاوته 
   بنابراین در کنار ترک اگر تغذیه مناسب داشته باشید طوری که ویتامینها و مواد معدنی بدنتون تامین بشه ، ورزش کنید ، از ماسک های مناسب پوستتون استفاده کنید و پیشنهاد میکنم پیش یک کارشناس تغذیه برید که کمک بهتری برای درمان لاغریتون بکنه 
   و این  لینک رو هم که کامل تر توضیح داده بخونید 
  • پاسخ:

   راحیل
   خیلی کارتون عالیه ها ، بهتون تبریک میگم 
   در پناه حق
 13. کاربر محترم ** سمیه **
  سلام وقت بخیر
  مریم هستم خادم شما خوبان پاسخ پیام خصوصی تون به علت عدم درج ایمیل در اینجا گذاشته میشه


  وقتی عامل تحریک رو بدونید کار برای ترک این گناه راحت میشه مثل شما که میدونید ضربه اصلی رو عکس و فیلم های مستهجن میزنه پس تمامی فیلم و عکس هاتون رو پاک کنید و بعد این نکات ترکی رو مطالعه کنبد

  1. برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
  2. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
  3. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
  4.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
  5. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
  6. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
  7. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
  8. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
  9.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
  10. هرگز نباید به رو خوابید.
  11. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
  12.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.
  13. برای ترک خودارضایی بهتر است سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شوید و خود را به کاری سرگرم کنید. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است

  و ازدواج یک امر طبیعی هست که من و یا شما نمیتونیم دخالت کنبم به حضرت زهرا توسل کنید که انشالله ازدواج کنید
  موفق باشید
  • پاسخ:

   مریم
   در ادامه صحبتم لطفا این لینک رو مطالعه کنید
 14. کاربر محترم ** علی **
  با سلام و وقت بخیر خدمت شما مریم هستم خادم شما تواب محترم پاسخ پیام خصوصی تون در تاریخ ۲۴ بهمن به علت عدم درج ایمیل اینجا براتون میزارم
  سوال دیگه ای بود در خدمتم


  تبریک میگم بابت توبه و پشیمونب از گناه باید خدمتون عرض کنم که تمامی عوارض بعد از ترک خ.ا از بین میره و اصلا هم تعداد سال های که به این گناه مبتلا بودید مهم نیست
  برای جبران انرژی از دست رفته
  بهتر این موارد رعایت بشه
  توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد ازخودارضایی و از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو کمبود آنها را جبران کرد و یا می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم مورد نیاز بدن را تامین کنند.

  موفق باشید
 15. سلام من ترک کردم نمیدونم ‌‌‌.چرا بعضی موقه بیضه هام‌دردمیگیره
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، احتمال داره برای تجمع منی باشه ادرار نوسانی رو انجام بدید که منی خارج بشه 
   اگر ادامه پیدا کرد حتما به یک اورولوژیست مراجعه کنید 
 16. یک ادمه مزخرف

  اقا من اینکارو میکنم و14سال سن دارم و پلکام کو چیک شده همه بهم میگن مهتاد این ممکنه از این عمل باشه لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام کاربر گرامی ، درسته که متاسفانه این عمل اثرات خیلی بدی داره ول ممکنه که کوچک شدن پلکهات از این عمل نباشه وعلت دیگه ای هم داشته باشه ولی حتما با توسل به خدا وایمه اطهار (ع) حتما این عمل مذموم رو ترکش کنید واگه چهل روز اونو بتونید ترکش کنید مطمعن باشید که برای همیشه هم می تونید ترکش کنید وچشمهاتون زیبا خواهد شد وهیچ کس هم به شما معتاد نخواهد گفت در ضمن خدا هم خودش قول داده نیاز جنسیتون رو خودش هر طور صلاح بدونه براورده اش می کنه
 17. اگه ی نفر پنج سال این کارو بکنه بعد بزاره کنار ممکنه مشکلش حل شه؟؟
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام علی اقا ، اینجا من نمی دونم منظور جنابعالی از طرح این موضوع منظورتون چه مشکلیه، ولی اگه منظورتون مشکل خ. ا باشه بله حل میشه واثرات بد ان نیز ممکنه کلی از بین نره ولی تا حدودی وبه مرو زمان وترک بیشتر خیلی کم اثر میشه واین هم لطف خدای مهربان به ماست که توابین رو هم دوستشون داره
 18. جوان نادان

  با سلام.
  من 20 سال سن دارم وتا حالا از خودم پرسیدم ک منشاءاصلی این عمل ناپسند چیع ولی به جواب منطقی نرسیدم تنها اینکه در جامعه ما دختران و مردان جوان نمیتوانن نیاز خودشون رو بر طف کنن و البته دلیل اصلی این جریان بر میگردع به ازدواج نکردن... داداشا و آبجیا گلم من هم خودم این عمل انجام میدم و گاهی به خودم میبالم چون فکر میکردم هر کی اهل دود نباشع پاکع و الله استمنا مهم نباشع.امیدوارم روزی برسه ک دیگه شاهد این قزیع نباشیم چه بسا ک از بازدید سایت معلومه آمار این اخلاق گناه پسند بالاس😭😧
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام 
   ولی مشکل از جایی هست که ما اگر به سمت گناه نریم از آن گناه دلسرد میشیم 
   و دیگه واسش هول نمی زنیم باید از گناه فاصله مطلق گرفت
 19. اصلا نمیتونم اسمم رو بگم !

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من یه پسر خیلی پاک و با ادب داخل خانواده بودم ، تا اینکه پسر عمه لعنتیم بهم **** *** *** نشون داد ، بعضی وقت ها که خواب بودم یواشکی به ***** ***** *** **** ، بعد بهم خود ارضایی رو یاد داد ، من الان 13 سال سن دارم و از الان دیگه حتما و بدون شک ترک میکنم ، فقط میخواستم بدونم اگه یه روزی مثلا به یک دلیلی برم دکتر ، دکتر میفمه که من خود ارضایی میکنم ؟
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام خدا دوست نداره ابرو بنده هاش از بین بره 
   پس با خدا باش خدا همیشه با ماست 
 20. سلام ب همه دوستان عزیزم .
  من رضا هستم . دو روز دیگه میشه یک ماهه که پاک هستم .
  خیلی خوشحالم از این موضوع بخاطر همین خواستم در میون بذارم باهاتون ...
  بچه ها من پی اما تو نو میخونم ..
  بچه های کنکوری ..
  ی چیزی بهتون بگم .منم سال کنکورم همین حال و داشتم و متاسفانه نتیجه اونجور نشد که خواستم ..علتشو خیلی این گناه لعنتی میدونم چون علاوه بر بی ارادگی زیاد ،عدم تمرکز و فهم دروس هم میاره
  چنتا راه کاری که خیلی برام موثر بود و براتون توصیه میکنم ..
  آخرین بار که اون گناه و انجام دادم بشدت از خودم بیزار بودم و شرمنده .خیلی اتفاقی تو این سایت اومدم .بچه ها هر کسی که وارد این سایت میشه قطعا پشیمونه از ته دل و خدا پشیمونارو میبخشه ..
  پس اگه الان این و دارین میخونین ب خودتون افتخار کنین که خدا دوستون داره! مورد بعد این که من اومدم تمام ضررهایی که این کار داره رو تو ی دفتر نوشتم و هر لحظه مقایسه کردم این همه زیان و ی حس لذت چند ثانیه ای ؟ راستش ب غرورم بر خورد ب شیطان اجازه بدم این جوری من و بازی بده ! بعد شروع کردم نماز خوندن خصوصا اول وقت و با حضور قلب وقتی اهدنا الصراط المستقیم میگفتم از ته دلم میخواستم این کار و تکرار نکنم ..دعا خوندم ..راستش دقیق نمیدونم چجور شد چجور این همه زمان گذشت و من پاک شدم ..همش برا خداس ...اون نگاهشو از من دریغ نکرد ..اگه الان این جایین قطعا خدا دوستون داره و میخواد که سمتش برین.. حتی اگه حس میکنین هیچی براتون مهم نیست تو زندگی نماز اول وقتو بخونین چون این حس موقتیه . سر نماز تون برا همه دعا کنید .این هم خیلی کمک میکنه . وقتی فکرش میاد سراغ تون بگین خدایا من ب تو پناه میبرم و چند بار با صدای بلند سوره ی ناس رو بخونین .اصن ی جوری از ذهنت ون میره ..ی چیز دیگه ..خودتو نو حین این کار تصور کنید ! تصور کنید وقتی دارین این کار و انجام میدین چقد آدم پست و بی ارزش و زشتی میشین . اینا واقعا ب من کمک کرد ...هیچوقت احساس نکنید همیشه این و گناه و ترک کردین چون این غرور از شیطان میاد و هر لحظه حتی لحظه هایی که میلی ب این کار ندارین اول خداروشکر کنید و بعد باز ازش بخواین که کمکتون کنه تو این راه ...
  امیدوارم روزی بیاد که یک نفرم حتی غیر مسلمان و غیرایرانی این کار کثیف و انجام نده .التماس دعا ✋
  • پاسخ:

   Saba:به به خدا چه بنده ی خوبی داره. ما رو عا بفرمائید. ان شاالله همه از این بلا نجات پیدا کنم
 21. سلام خسته نباشید منم 18 سالمه و شیش ساله این کارو میکنم ،خیلی بارها خواستم ترک کنم هیچوقت نتونستم ،خیلی تو زندگیم به بن بست میخورم همه چیزم تباه شده نمی‌دونم چیکار کنم ،،دلم میخواد یکی رو داشته باشم که با کمک اون با هم ترک کنیم چون می‌دونم تنهایی نمیتونم ،به نظرتون چیکار کنم ؟؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام پیشنهاد میکنم در بخش اعلام پاکی همرا ما و دوستان باشید 
   برای ترک هم اول ازهمه بهتره دلیل اینکه چرا اینکارو میکنید بدونید ، خیلی وقتا یه عامل درونی یا یک مشکل در زندگی باعث اینکار میشه مثل فشار عصبی ،مثل بی حوصلگی ،تنهایی . غیره  یا میتونه از عدم کنترل فکر باشه یا تاثیر دوستان ، یا علاقه به دیدن فیلمهای فلان،  بهر حال بهتره بدونید دلیل این کار ‌چیه بعد از این هست که باید دنبال یک راه حل برای اینها باشید  
   نکته بعدی اینکه دلیل ترک کردنتون رو بدونید ،برای چی میخواین ترک کنید ، یه دلیل محکم پیدا کنید که بهتون انگیزه بده ، یه دلیلی که بدونید بخاطرش تا اخر میرید 
   نکته بعدی و خیلی مهم داشتن برنامه است ، شما باید برای هرروزت برنامه داشته باشی که هم مشغول باشی و فکرت جای بیخود نره ، هم اون احساسات منفی حل شه و هم تمرکزت روی اهدافت باشه 
   نکته دیگه ای که خیلی باز مهمه دوری از محرکاته ، یدونه عکس ببینم چیزی نیست ،یه ذره فکر کنم هیچی نمیشه ، یه نگاه بندازم مگه چیه ، اصلا از اینا نداریم ، شاید تو اون لحظه هیچیتون نشه ولی بعدا یهو میبینید بی دلیل دارید تحریک میشید ، این دقیقا بخاطر همین هیچی نمیشه هاست 
   نکته ی بعدی کنترل فکره که  خیلی مهمه ، هر وقت دیدید دارید میرید سراغ فکر یا اون میاد سراغتون ، باید ذهنتون رو درگیر یک موضوع کنید ،همون لحظه اول ،وگرنه کنترلش مشکل میشه 
   من  سعی کردم نکات مهم رو بگم ، اما همه اینها فقط و فقط وقتی تاثیر دارن که شما واقعا تصمیم به اجراشون بگیری ، میخوام بگم هیچ کس غیر خودتون نمیتونه کمک کنه به شما ،همه چی هم دست خودتونه 
    در این مسیر صبر و استقامت لازمه ، یه شبه دچارش نشدید که بخواین یه شبه هم پاک شید ، برای همه چی زمان لازمه ، وقتی میخواید به یه هدف بزرگ برسید باید سختیهاشم تحمل کنید 
   یا علی 

 22. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من در طول روز میتونم جلوی خودم رو نگه دارم حتی وقتی تنها هستم ولی وقتی شب خیلی خستم و چشمام طاقت باز بودن نداره ا*** ** **** * ****** *** ***** ****** ** **** *** **** ** **** ** ** *****
  • پاسخ:

   راحیل 
   قبل از خواب عمل ادرار نوسانی رو انجام بدید 

   ادرار کردن نوسانی نوعی از ادرار کردن است که فرد با زور و فشار بیشتری ادرار می­نماید همچنین میبایست پوسته بالایی آلت را گرفته و با حرکات نوسانی آلت را حین ادرار به لرزش در آورید به سمت پایین و بالا تند تند تا حسابی منی موجود به بیرون رانده شود.(با فشار هی ادار کنید مثل بچه های کوچیک که عجله دارن واسه ادرار کردن و هی با فشار ادرار میکنن و هی قط میشه و باز با فشار ادرار میکنن تا چندین بار که دیگه ادراری واسشون نیاد)

    این عمل معجزه می­کند و سبب می­شود تا باقی مانده منی به مقدار چشمگیری خارج شود ومجاریتان حسابی پاک و تمیز گردد عاری از هر آلودگی( شاید شما مایع رو بین ادرار نبینید ولی مطمئنا به همراه ادرار خارج میشه ..پس نگران هیچی نباشین. البته همانطور که ذکر گشت می بایست پیوسته این نوع ادرا کردن برای کل مدت 40 روز بجای ادرار معمولیتان قرار گیرد.   برگرفته شده از tobe94.blog.ir
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   پس از همین الان براتون ارزوی موفقیت دارم 
 23. خسته شدمممم

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من دانش اموزم امسال کنکور دارم
  خسته شدم تقریبا هفت ماهه ک این عمل زشتو انجام میدم
  تمرکز ندارم
  این طوری نمیتونم ادامه بدم
  دیگه کنکور دارم
  گاهی به خودم میگم
  اگه بار دیگه این گناهو انجام بدم
  یه **** ****** ***** ***** ***** **** *****
  بخدا از خودم خسته شدم
  به خودم فرصت نمیدم
  فقط یه بار دیگه فقط یه بار دیگه مرتکب بشم
  ***** *****
  چرا انقد اراده ام ضعیف شده
  منی که ماه ها روزه میگرفتم
  خسته شدم یه راهی نشونم بدید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ،استغفرالله ، اخه یعنی چی 
   هفت ماهه مرتکب شدی ،نسبت به خیلیها زمان زیادی نیست ،البته یه روزشم زیاده ها ولی خب ترکش اسونتره البته اگر دلیل رو پیدا کنی .مثلا دلیلش میتونه استرس برای کنکور باشه ،  پس اول دلیلو پیدا کن ، بدون چرا انجام میدی ، کی انجام میدی ، کمی روی احساست و حال روحیت موقع انجام فکر کن بعد بیا اینجا براش دنبال راه حل باشیم 

   دیگه نبینم فکرای بد به سرت بزنه ، جوونی نا سلامتی :)
  • پاسخ:

   مریم
   قابل نگاه تون رو نداره
 24. مسلم حضرتی

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  من دوماه **** بعد دوماه اومدم این عمل زشت سه بار انجام دادم بخاطر عکسهای *** الانم پیشمونم چون **** *** ***** دیگه هم نمیخام ****
  • پاسخ:

   سلام بسیار کار نیک و پسندیده ای میکنید البته به خاطر خدا باید توبه کنید و رضای ایشان 
 25. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من ورزش میکنم خیلی زیاد ولی وقتی ورزش میکنم و خیلی خستم و احساس سنگینی میکنم در **** ***** ***** . چکاری برای ترک انجام دهم؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام.خود ورزش برای ترک استمناء خیلی خوب و عالیه اما بهتر که کمی وقتش رو کم کنید تا کمتر خسته بشید و ابنکه زمان حمام رو کم کنید مثلا یک ربع و طول این یک ربع رو شروع کنید به خوندن اهنگ و یا حتی سوره از قران طوری که خودتون صدایی خودتون رو بشنوید و فکر تون سمت خ.ا نره
  • پاسخ:

   راحیل 
   خواهش میکنم وظیفه بود 
 26. سلام من از این به بعد تصمیم گرفتم این کار زشت رو ترک کنم اگه انجامش بدم دیگه خودمو نمیبخشم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   چه قدر عالی خیلی خوبه که میخواید  ترک کنید
   فقط از تمامی محرک های که وسوسه میکنن شما رو دوری کنید
   و به این نکات توجه کنید
   برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
   9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
   10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
   11. هرگز نباید به رو خوابید.
   12. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
   13.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.
   14. برای ترک خودارضایی بهتر است سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شوید و خود را به کاری سرگرم کنید. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است.
 27. سلام
  خوبین؟
  من که عالیه حالم
  ی سوال
  اگه پاکیمون کمتر از ۴۰روزه باید کجا اعلام کنیم؟

  مممنوووووووون از همه
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، ما هم از خوب بودن شما خوبیم :)
   این حس عالیتون مستدام 

   میتونید اینجا اعلام کنید 
 28. سلام وخسته نباشید الان که دارم این صفحه رو میخونم ساعت 3 شبه وخیلی اروم شدم والبته امید وار من فوتبال بازی میکنم تقریبا به طور حرفه ای و خود ارضایی خیلی بهم ضربه زده تا حدی که چند ساله فوتبال بازی نمیکنم ولی باز با خوندن این صفحه امیدوار شدم
  مرسی واقعا ممنون
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،چقدرعالی چقدرعالی😍😍,واقعاصمیمانه ازخداتشکرمیکنم که بعنوان بنده حقیرشاهدروزهای پاک وانرژی های فراوان شماهستم،اینوجدی میگم من بعضی وقتاانرژیژ کم میشه،یایمقدارامیدم کم میشه میام براپاسخگوی واقعاازصحبت های شماانرژی میگیرم😍😍,وهمیشه براتون دعامیکنم که خداخیرتون بده وهمیشه پاک بمانید،،،خوشحالم که میتونم به انسان های پاک وباارزشی چون شماکوچکترین کمکی کنم،ومرسی ازحضورتون🌹🌹🍀🍀🌷🌷
 29. عالیه من از الان تصمیم به ترک میگیرم و از خدا کمک میخوام بخدا دیگه خسته شدم واسه یه لحظه خودمو داغون کردم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،بسیارعالی،اول اینکه خوش امدمیگم ورودتون را😍😍😍،مطمعن باشیداین مسیر،مسیردرستیه افرادبسیارزیادی باهمین روش ترک کرذن،من مطمعن هستم نه شماونه هیچ کدوم ازکاربرای گل مون ازاین پاکی مستثنانمیشندوهمه میتوانیم تاابدیت پاک بمانیم ان شالله،منم بارهالغزش کردم شش سال گرفتاراین گناه بزرگ بودم واخرین باردیگه واقعامثل شماخسته شده بودم وباسرچ دراینترنت براروش ترک بااین سایت عالیی اشناشدم وواقعاازهمون لحظه اول حس میکردم دیگه اینجاقصدم جدیه وخداراشکرتابه امروزپاک ماندم،،،من وخیلی ازکاربراومدیراازهمین روش ترک کردم فقط چندنکته بهتون بگم،اونم اینه که هیچگاه ناامیدنشید،ازهمین ابتداتصمیم بگیریدناامیدنشید،انقدربنده حقیرلغزش کردم تابالاخره موفق شدم😊😊,مبادالغزش های انی باعث بشه ناامیدبشید،،،این مسیرممکنه یمقدارسخت باشه امامطمعن باشیدسخت ترازعذاب وجدان های وحشتناکه بعدازانجام این گناه نیست،،،سخت ترازحس حقیرشدن نیست،،،سخت ترازانزوا وازخودبیخودشدن نیست،،ان شالله که موفق باشید،منتظرتون هستم دربخش اعلام پاکی ،درپناه حق🌹🌹🍀🍀🍀🌸🌸
 30. سلام خسته نباشید من تقریبا ماهی یکبار این کار رو انجام میدادم
  الان سه روز پاکم میخوام
  وقتی فهمیدم همه ادم ها یک نفر شبیه خودشون توی اسمون های بالا دارن که اینجا هرکاری انجام بدی اون بدنت تو اسمونم همون کار بین همه فرشته ها انجام میده و اگه گناه کنی خدا به فرشته ها میگه روش چیزی بندازن که دیده نشه خیـــــــــــــــــــــــــــلی تحت تاثیر قرار گرفتم
  چون خدا خیلی ستارالعیوب و دوستم داره چرا من گناه کنم که باعث ناراحتی خدا بشم از سه روز پیش تصمیم جدی گرفتم تروخــــــــــدا برام دعاکنید تا هم اینکار انجام ندم هم نماز بخونم ترو خـــــــــــــدا دعاکنید
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام ، سلامت باشین ، چه خبر خوبی که سه روزه پاکیت ، حتما بیشتر هم میشه ، خدا خیلی مهربونه خیلی ، به خاطر رضایت خدا اگه ترک کنید حتما موفق میشید 
   ماهم براتون دعا میکنیم و کمکی از دستمون بربیاد دریغ نمیکنیم 
 31. سلام
  من 15 سال سن دارم ، هرموقع خودارضایی میکنم کلی انرژی از بدنم میره و کلی هم عذاب وجدان میگیرم . تا حالا چندین بار سعی کردم که جلوی خودمو بگیرم و این کارو نکنم ولی هر بار شکست خوردم ، مثلا برای آخرین بار 18 روز تونستم خودمو در بدترین شرایط کنترل کنم و این کارو نکنم ولی متاسفانه نتونستم و اخر کارخودمو کردم . نمیدونم چرا با دیدن حتی حتی کوچکترین صحنه بسیار تحریک میشم و تو ذهنمم یسره افکار فاسده . واقعا نمیدونم چطور باید این عادت لعنتی رو ترک کنم و دیگه خود ارضایی نکنم . دیگه واقعا کم اوردممممم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. خب سن شما کم هست و شهوتتون زیادتر و این خیلی عادی و طبیعی هست که شهوتتون بیشتر باشه. 
   برای ترک عادت استمنا فقط باید از محرکاتی مثل فیلمها؛ عکسها و موزیک ها یا.... که شمارو تحریک میکنن
   دوم اینکه وقتی شهوت اومد سراغتون سریع با اب سرد وضو بگیرید و اگرامکانش بود دو رکعت نماز بخونید. دعا کنید و صلوات بفرستید. ذکرها و لعنتهای پی در پی به شیطان بفرستید. تنها نمونید و سریع برید بیرون پیش دوستانتون یا بگردید
   تنهایی عامل اصلی شکست بیشتر دوستان هست. پس رعایت کنید
   خیلی خوبه که هجده روز پاک بودید.  این یعنی موفقیت شما. حالا سعی کنید دوباره بلند بشید. اینبار برای رکورد جدید اقدام کنید و اگر تونستید رکوردی بالاتر از هجده رو بدست بیارید یعنی موفق شدید.  به همین روال برید بالا و با استمنا بازی کنید. جدی گرفتنش فقط ادم رو یادش میندازه و باز شکست. پس باهاش کنار بیاید.  اصلا در طول روز فکر نکنید و باخودتون بگید من تا الان این کارو نکردم پس از این به بعد هم نمیکنم. ذهنتون رو با جملات مثبت گول بزنید. جملات منفی در هیچ صورتی استفاده نکنید. موفقیت برای شماست اگر برید دنبالش. یاعلی برادر
 32. از مدیریت خطاب به ابودر : سلام پیام شما منتظر تاییده بعد از پاسخ همراه با سئوالتون گذاشته میشه ممنون از صبوریتون
  یاعلی
 33. س من که به این کارمعتادبودم حالا باتلاش زیادترک کردم اما نمدونم چرا دیگه زیادشهوتی نمیشم میترسم دیگه کلابا ترک شهوتم نابودشده باشه یا دیگه بهش عادت ندارم اینجوری شدم ممنون راهنمای کنید
  • پاسخ:

   راحیل
   سلام ، نگران نباشید شهوت از بین نمیره ، الان چون تحت کنترلتونه ارومه ، بعد وقتی شما دارید از محرکات دوری میکنید دلیلی نداره دچار شهوت بشید ، چون همونطور که گفتم تحت کنترلتونه ، با همین فرمون برید جلو ترس هم به خودتون راه ندید ،  هیچ مشکلی ندارید
 34. Saba:سلام کاربر گرامی سمیه در پیان خصوصیتون متاسفانه ادرس ایمیل ننوشته بودید دوباره میام خصوصی ارسال کنید تا پاسخش به ایمیلتون ارسال بشه
 35. سلام
  من برای ترک این عمل از یک روش استفاده کردم:
  یه کاغذ بردارید و تمام اهداف بلند مدتی که دوست دارین بهشون برسیدبنویسید
  ارزو٬اینده٬خدا٬علایق و...
  بعد تا خواستین گناه کنید اون برگه رو بخونید و به خودتون بگید با انجام این گناه به هدفم نمیرسم.
  من خودم با این روش تو ترکم و اهدافم برام مهم هستند.
  • پاسخ:

   مریم
   ممنون از تجربه خوب تون
 36. من همین الان زدم و پشیمونم و ب سایت شما اومدم .امید وارم جواب بده
  • پاسخ:

   راحیل :
   سلام ، مطمئن باشید جواب میده ، شرط اولش باورپذیری خودتونه اینکه باور کنید این مشکل هم حل میشه 
   بعد هم عوامل و علت را بشناسید و روشون کار کنید و هر انچه موجب تحریک میشه رو حذف کنید 
   برای خودتون برنامه داشته باشید ، اهداف کوتاه مدت و بلند مدتتون رو لیست کنید و هرروز سعی کنید اونارو انجام بدید تا لحظه ای بیکار نباشید 
   حتما به دلیل ترکتون فکر کنید ، اینکه چرا میخواید ترک کنید میتونه بهتون انگیزه بده 
   موفق باشید و در پناه حق

 37. سلام تونستم بزارمش کنار حالم خیلی خوبه خیلیییی خدا خیرت بده نمیدونی چه حس قشنگیه بدونی دوباره دستای خدا رو گرفتیو داری با اطمینان کنارش قدم برمیداریو فرداتو ب اون میسپاری
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام حالم با حرفاتون خوب شد ممنونم 
   وقتی مشکلاتمو به خدا میسپرم نمیفهمم کی خوب شدن 
   جالبه نه ؟
  • پاسخ:

   راحیل 
   سلام 
   هیچوقت نباید این کارو انجام داد 
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،خیلی عالیه😊😊😊,افرین به شما،مبارکتون باشه این روزهایه پاک،فقط لطفادربخش اعلام پاکی،پاکیه روزانتونواعلام کنید،ممنونم🌹🌸🌸🌻🌻
 38. سلام من نزدیک ۲ ماه ترک کردم گودی چشام‌خوب میشه ویکم تار میبینم برطرف میشه خیلی نگرانم واسترس دارم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
    
   لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینحا 
   موفق باشید
 39. ☆نیلوفران☆

  به عاشق امام زمان:
  سلام:)
  با هوای نفسانی خود مبارزه کن همانگونه که با دشمنت مبارزه می کنی.

  ❤امام باقر(ع)❤

  برادرمن تنهاکسی که میتواندتوراازاین عمل بازداردتنها(خودت)هستی 💪
  • پاسخ:

   راحیل:
   ممنون از کمکتون 🌹
 40. عاشق امام رضا

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام خیلی مخلصم آقا من به یه ماه نرسیده که این جوری خودمو گیر انداختم و این در صورتی که منخودم قبلاً بنظرم خیلی این کار مسخره بود و الان هموقتی فکر میکنم میبینم مسخرست اما خودمو گیر این لعنتی انداختم و تو این مدت حتی تاریخم از دستم دررفته خیلی تلاش کردم که این رو ترک کنم اما حتی با تماشای تلویزیون ایرانم دچار حس شهوت میشم جان من یه کمکی کنید زندگیمون داره بهم میریزد و خودمم با بند بند وجودم از انجام این کار متنفرم و****** *** *** ****** *** اما دیگه این کارو انجام ندم اما وقتی یه زن توخیابونم میبینم دچار فشار میشم و وقتی به خونه میرسم ...
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام عاشق امام رضا: یه مطلبی بگم برادر، اولا واصلا در هیچ شرایطی نبایستی از رحمت خدا وایمه نومید بشی حتی اگه خدای نکرده فردای قیامت تور کشان کشان به جهنم هم ببرند چون اگه اونجا هم از رحمت الهی نومید نشی باز امکان نجات برات هست نه اینکه نومید بشی واز رحمتش منصرف گردی، اولا همه ما انسانیم وهمه مون کم وبیش خیلی خطا وگناه داریم وبه غیر ایمه اطهار هیچ کدوممون معصوم نیستیم ومتاسفانه اونی که گناه می کنیم دیگه برای خیلی هامون عادی شده،واصلا بعضی از ادمها حتی فکر می کنند گناهانشون عادی ویا اصلا گناه محسوب نمیشه در حالیکه اینطور نیست اگه فردای قیامت بشه وهر کس پرونده عمل خویش رو مشاهده کنه اونوقته که خواهد فهمید که متاسفانه چه خاکی بر سرش ریخته وچه گناهانی انجام داده که متاسفانه همش در خواب غفلت بوده است ودر ثانی اگه ما بتونیم در طول دوران زندگیمون که مثل برق برای همه مون از کوچک‌وبزرگ خواهد گذشت ، حداقل از چند تا گناهانمون رها بشیم ، فقط این مهمه وبس وبرای این کار بدین راحتی ها که خیلی ها هم فکر می کنند، نیست وبایستی حداقل در درون خودمون یه جهش هایی ایجاد کنیم مثلا خود من بر فرض۲۵۰ روز ترک خ. ا کرده ام اما متاسفانه باز شیرینی این گناه رو مطلقا از خودم بدر نمی کنم وبه قول خودت یه نیم نگاهی هم به نامحرمان حتی در تلویزیون خودمون وحتی به خارجی ها وخدای ناکرده به چشم دیگه دارم، این یعنی فعلا من نتونستم لذت این نوع گناهان رو در خودم از بین ببرم وممکنه بعده۲۵۰ روز باز شکست بخورم وباز روز از نوع وروزی از نوع، اما اگه فقط یه تصمیم بسیار جدی در زندگیم بگیرم وتصمیم جدی بگیرم که دیگه حتی خدای ناکرده موفق به ازدواج هم نشم ویا در ازدواجم هم شکست بخورم ویا اصلا ازم نسلی دیگه وجود نداشته باشه وهزاران فکر وخیال بد دیگه برام بیاد من بعد اصلا نه به دیده شهوت به نامحرم نگاه خواهم کرد ونه این کار رو انجام خواهم داد اونوقته که اگه یک روز من هم بااین افکار وباعمل به اینها از ترکم بگذره من خیلی ادم محکمی میشم ودیگه‌میتونم از این عملم با چنین عملکردی ورفتن روزهام وسابقه دار شدنم برای ترک ، دیگه به کوهی استوار در مقابل اون گناه تبدیل گشته وهرگز گناه نخواهم کرد والا اگه سرسری مذهب باشم وهر روز یه ساز بزنم باز به گناه خواهم افتاد وبایستی عواقب گناه وعملم را هم بپذیرم پس باید هرکس با اراده‌جدی در همه اموراتمان ، اهدافمون رو هم انتخاب کنیم والا هرگز رهایی امکان پذیر نخواهد بود. 
 41. کار بر محترم سعید ، ایمیلی که گذاشتید برای کامنت خصوصی متاسفانه درست نیست و ما به همین علت جواب رو اینجا درج میکنیم
  *********
  راحیل
  سلام , ببینید خودارضایی بهر حال عوارض داره ، حالا چه یه بار در ماه چه سه چهار بار چه هرروز و ....، درسته در افرادی که اعتیاد شدیدی دارند این عوارض بیشتر خودش رو نشون میده اما در افراد با مدت زمان کمتر و تعداد دفعات کمتر هم عوارض چه از لحظ روحی چه از لحاظ جسمی به مرور نمایان میشن و البته وضعیت جسمی خود فرد هم ملاکه ، ممکنه فردی با تعداد دفعات خیلی کم هم عارضه ها رو خیلی زود متوجه بشه
  موفق باشید
 42. سلام رفقا این خود راضیی حتمن باید با اراده خودت باشه و تو زمان هشیاری باشه ؟؟ فرقش با خروجش تو زمان خواب چیه من هفته ی یه بار یا هر چهار روز یه بار تو خواب یه صحنه تحریک کننده میبینم ازم منی خارج میشه تقریبا 4ماه هست این اتفاق داره واسم میفته از زمانی که دیدن عکس و فیلم تحریک کننده رو کنار گزاشتم واسم انفاق افتاده ولی یعنی موقع ها که عکس و فیلم تحریک کننده میبینم شبش این اتفاق برام میفته بعضی موقع ها هم نمیفته حکمش چیه
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلام 
   خ.ا با اراده و در زمان هشیاری اتفاق می افته 

   نگران نباشید این عمل احتلام هست که در آقایان شب ها بر اثر تفکرات جنسی در خواب رخ میده و به عبارتی میگن که اون فرد محتلم شده 
   این عمل کاملا طبیعی هست و اکثرا هفته ای ۲ بار یا چند هفته ۱ بار رخ میده و بسته به تفکرات جنسی در خواب هست .
   در این حالت فقط غسل کنید اون هم به خاطر اینکه در هر صورت منی از شما خارج شده . 
   در ضمن این اتفاق برای جنس مذکر مفید هست زیرا فشار جنسی رو در خواب تخلیه میکنه 

   اما اگر در طول روز طی مسائلی تحریک بشید حکم احتلام رو نداره و صرفا باید از عوامل تحریک دوری کنید .
 43. سلام من تقریبا ۳ ساله خود ارضایی میکنم و الان ۱۹ سالمه یعنی از ۱۶ سالگی تا ۱۹ سالگی و میخوام رک کنم ترک واقعیی میشه راهنماییم بکنین و بگین که چند سال نباید دست به این کار بزنم تا بدنم به حالت عادی برگرده؟ کمک کنید لطفا ممنوننننن میشم❤❤❤
  • پاسخ:

   Saba:سلام به سال نمیکشه معمولا. اما شما ترک کنید اگه تعداد سال ها خیلی براتو مهمه در زندگی آخرت هم سال های بیشتری عذاب میکشن گناهکاران به علت گناه های بیشتر و بزرگ تر
 44. یا علی مدد به یه آلوده

  سلام
  عوارضی مثل خستگی و کوفتگی بدن، درد کمر . پرخاشگری و... خیلی زود (حدود چند روز) بعد از ترک کاملا حذف میشن ولی عوارض ذهنی و روانی نظیر عدم تمرکز برطرف نمیشن یا حداقل برای من این طور بوده که بعد از 6ماه ترک تغییری نکرده
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. البته بستگی به فرد داره. یکی زودتر و یکی دیرتر بهبودی رو حس میکنه
   ممنون از شما
   Saba:سلام برطرف یشن اونا هم برا هر کس فرق داره جی زودتر رفع شه
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. افرین به شما. ما منتظر شما هستیم تا اعلام پاکی هفته دومتون رو ببینیم. فقط بخشی که در ان کامنت گذاشتید اشتباه هست.شما بایستی در بخش اعلام پاکی اقایان کامنت های پاکیتون رو ارسال کنید. سپاس
 45. ببخشیدمن میخواستم بدونم ایا پس از ترک بدنمان ب حالت عادی برمیگرده .مثلآعوعرضش از بین میره.!لطفاکمکم کنید!😭😭
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. بله تمام عوارض بعد از یکسال بطور کلی بهبود میابند
   البته بهبودی عوارض در بدن هرشخص متفاوت هست و کسانی از روزهای اول و کسانی از ماههای سوم و کسانی... برطرف شدن عوارضشون رو متوجه میشن. لطفا سوالاتتون رو در بخش سوالات عنوان بفرمایید
   موفق باشید
 46. یه بنده خدا

  سلام میخواستم بدونم ک اگه از ۱۳ سالگی تا ۱۴ سالگی ک اینکارو انجام میدم بعد از ترک عوارضی (مثل بچه دار نشدن و قد کوتاه بودن درآینده )از بین میره بعد از ترک یانه من خیلی میترسم و با مطالب سایتتون وآقا تصمیم به ترک گرفتم لطفا جواب بدید ممنون
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. حالتون چطوره؟ خوبید؟ 
   یکسال استمنا مدت زیادی نیست و عوارض شدیدی هم شما نداشتید
   هستند دوستانی که هفده سال استمنا کردند و الان پاک هستند. شما میتونید خیلی راحت پاک بشید البته باید بخواید. اگه نخواید نمیشه کاریش کرد. عوارضی مثل بچه دار نشدنو قد کوتاه بودن هم برای استمنا در مدت زیاد هست نه شما
   خیلی عالیه که دوست دارید پاک بشید؛ ما همه کنارتون هستیم؛ یاعلی بگید و شروع کنید که انشاا... تا عید سال نو پاکه پاک بشید. یاعلی
 47. دیگه داغون شدم هیچی برام نموند از خودم عصبانیم حوصله هیچ کس رو ندارم ایمانم به صفر رسیده دیگه بانام الله خوشحال نمیشم اسلام را با دید بد می بینم خدا را بعضی وقتا دوست ندارم اکثرا گریه میکنم تا خدا منو ببخشه اما همون موقعه بعدش همون آش و همون کاسه دیگه دوست ندارم تلاش کنم از بس که شکست خوردم میدونم خدا منو دوست داره و فقط او کمکم می کنه اما مثل این که من نمیتونم برگردم پیشش 😫😢
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام، عزیز من چرا با خودت این کارها رو میکنی ومیذاری افکارمنفی بهت فشار بیاره،میدونی بشر چه اراده ها داره به خدا ضعیف ترین ادمها می تونند به قویترین ادم تبدیل بشند غقط بایستی خودشون رو باور کنند وبه خودشون یه مقدار حرکت بدند وبعد به راحتی می افتند به غلطک وتا اخر راه مثل اب خوردن میرند ، همه ما هم انسانیم واکثرمون هم گناهکار، همه مون این روزهای بد رو در زندگی دیده ایم وباز می بینیم اما مساله ای که مهمه ناامید نشدنه وبرگشت به راه صحیح وراست وگناه نکردنموت
   نه، فقط از این لحظه به خود اراده ای راسخ بده، هرچه بودی، هرچه هستی دیگه‌گذشت وگذشته ها دیگه بر نمیگرده، ولی الان ومن بعد مواظب حتی ثانیه هات ونفس هات باش، برای همیشه این گناه رو کنار بذار وهر عاملی که تو رو به سویش تحریکت می کنه اون عامل هم کنار بذارش واصلا خیلی معذرت می خوام همیشه به اون عوامل تحریک کننده ات در مغزت سطل نجاست بپاش تا دست از سرت بردارند وبرند هر روزهم روز پاکیتو به ما گزارش کن خواهی دید که چطور روزهای سیاه زندگیت رفت وبه نور کامل وسفیدی رسیدی، دیگه والله دوست خواهی داشت این نور وسفیدت رو با کل دنیا عوضش نخواهی کرد،پاشو برو یه غسل کن وتوبه کن وشروع کن منتظرتم ودیگه من بعد هیچ وقت نه نمازت رو ترک کن ونه از ناامیدی حرفی بزن
 48. نمی تونم بگم

  واقعا روحیه خوبی برای ترک بیدا کردم و فعلا دستمو با چاقو بریدم
  • پاسخ:

   ناربن خانم :
   عه عه عه 
   چی کار کردید ؟؟؟
   چرا همچین کاری کردید ؟؟؟؟؟؟ 
   دستتون رو ضد عفونی کنید حتما 

   کار خیلی خیلی بدی کردید 

   روحیه خوب برای ترک این بود ؟؟
   آسیب رساندن به خودتون ؟؟؟

   ....
    🌹🙏 امیدوارم هرچه زود تر اسمتون رو توی اعلام پاکی ها ببینم 
   و شاهد روز های پاکیتون باشم🌹🙏

   هیچ چیز ارزش آسیب رسوندن به جسم خود رو نداره ..

   یا حق 
 49. سلام دوستان ۴۴روز بودم ترک کرده بودم دوباره این عملو انجام دادم دیگه نمیدونم چیکار کنم بعضی سایتا میگن تاثیری رو بدن نداره درسته؟
  • پاسخ:

   Saba:سلام افرادی که اینجا اومدن همگی از عوارضش ناله میکردن. بله چون بعضی سایتا بدشون نمیاد ترویج کنن
 50. من بعد از انجام این عمل زشت بلافاصله اومدم اینجا دارم دیوونه میشم چرا نمیتونم ترک کنم تو رو خدا برام دعا کنید امشب تصمیممو گرفتم
  مخوام ترک کنم از امشب تنها نمیخوابم روزایی ک پاکمو میشمارم از فردا نماز میخونم
  اشکالی نداره هر روزی ک پاکم بیام اینجا و بهت بگم تو رو خدا برام دعا کن دارم زندگیمو از دست میدم
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام دوست عزیز بیا ومفصل با هم حرف بزنیم میدونی مشکل به این اندازه که فکر می کنی راحت حل میشه، نیست جانم ،چرا ؟ چون از یه طرف خودمون ضعف داریم واز طرف دیگه دشمن داره رومون کار میکنه ، حالا این دشمن کیه؟ یکی شیطان ودوی نفس اماره مون وسومی شیطان صفتان وچهارمی تصاویرمبتذل خارجی که از هر طرف مثل بمب وموشک برامون‌می باره وما هم مثلا ادمیم ونفس داریم ابتدا اسیر نفسمون میشیم وبعد که به خودمون میاییم وعوارض بدش رو می بینیم ومی بینیم که اعصابمون داغون وحوصله هیچ کس حتی خودمونو‌نداریم دیونه می شیم وهزار جور افکار ناجور بر سرمون میاد، من که خودم پس از سالیان دراز به این نتیجه رسیدم که اگه بخوام به طور کامل از این عمل رها بشم بایستی مثل شهید حججی کاملا در زندگیم قاطع ومصمم باشد چرا برای این کار فقط شهید حججی رو مثال زدم چون ایشون به چشم خودم دیدم که داعشی ها این موجودات وحشتناک وکثیف گرفتنش ولی لحظه ای پشیمان نگردید وبا اراده ای استوار وبدون کوچکترین واهمه ای به اغوش مرگ رفت، کسی که مثل او‌باشه وهر لحظه فکرش این باشه که از این دنیا کوچ خواهم کرد وهر ثانیه حتی از زندگیم اضافه ودر افسایده میتونه از تمام گناهان علی الخصوص این گناه هم به طور کامل رها بشه والا مودت این دنیا باز انسان رو مثل من که همیشه حتی ۳۰۰ روز بعد مقاومت در این عمل باز به نقطه صفر رسیده وباز دوباره گریه ها اغاز گردیده وپشیمانی های بسیار شدید که بعد این همه مقاومت تسلیم نفسم شده ام حتی به وضوح میتونم براتون بگم کسانی که حتی متاهلند وبچه‌و‌حتی نوه هم دارند چون این عملو در گذشته کردند‌واونها هم مثل ما در این دنیای پست زندگی می کنند واونها هم مثل ما از ماهواره واینترنت وغیر ه رهایی ندارند حتی ممکنه اونها هم با وجود همسر وفرزند به خطا برند ولی راه اخر همان بود که گفتم بایستی اگه هزار بار مثل شهید حججی شهید شویم وبعد زنده بشیم وهر اتفاق هم برامون بیافته محبت این عمل ومسایل تحریک کننده که باز ما رو به این عمل سوق میده کلا از دلمون بکنیم وبندازیمش دور وفقط به غیر براورده شدن نیاز جنسیمون از راه حلال شرعی فکر نکنیم واگه این راه هم برامون امکانش نباشه صبر پیشه کنیم تا خدا خودش نیاز جنسیمونو به قول خودش در قران فراهم می کنه حتما
 51. سلام ممنون از زمانی که مطالب شما رو میخونم روحیه خیلی بهتری دارم و هر وقت به فکر این کار زشت می افتم میام مطالب این سایتو میخونم مرسید از این که این مطالبو گذاشتید تا من تونستم ترک کنم.
  • پاسخ:

   راحیل :
   سلام 
   خدارو شکر بابت این که از مطالب سایت روحیه میگیرید ، به امید خدا حتما در این راه موفق میشید 
 52. کاربر محترم " حب الحسین " ، نظرتون رو در انتظار تایید قرار میدم تا جواب کامل و دقیقی بهش داده بشه و به زودی در همین بخش قرارمیگیره, ممنون از صبرتون
  اما فقط راجب فکر کردن به عکس ها ، اگر مایعی که خارج میشه همراه با لذت زیاد و جهش و سست شدن بدن نباشه ، مذی هست و پاک
 53. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام . من یک پسر 12 ساله هستم حدود 4 ماه به این بیماری گرفتار شدم تصمیمم رو هم گرفتم که ترک کنم مشکلم الان این است که **** از ظاهر قبلیش خارج شده و ادرارم کامل خارج نمیشه میترسم اگر به دکتر مرا جعه کنم بفهمد و به مادر پدرم بگوید و من بیچاره شوم درظمن نمیدانم چگونه غسل کنم و وقتی هم به عکس هایی که قبلا دیدم فکر میکنم مقداری مایع بی رنگ از من خارج میشود که نمیدانم چیست ایا نجس است ممنون میشوم کمکم کنید
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام کاربر گرامی اولا بهت یه پیشنهاد می کنم چون سن شما خیلی کمه حتما به این مسایل اصلا فکرشو نکنید چون شما در دوران بلوغ ورشد قرار دارید خدای ناکرده با این کارتون حتما ضربات جبران ناپذیری متوجه رشد شما میشه که در اینده هم به هیچ وجه جبران ناپذیره، در ثانی به مسایلی که سبب تحریکتون میشه اصلا سعی کنید فکر هم نکنید ، اما اگه در خواب وبه طور طبیعی از شما مایع منی دفع گردد دیگر نگران این امر نباشید واین مساله طبیعی است ودر غیر اینصورت باز شما راحتید ودر ضمن این مسایل شهوتی تا سن ازدواج اصلا خوب نیست ودر اینده هم همسر انسان ازش ناراضی خواهدبود وچه بسا این مسایل منجر به طلاق هم می گردد و در ژاپن ما افراد مخترع ونخبه داریم چنان مشغول کسب علم واختراعات هستند که اصلا تا سن ۲۵ سالگی ویا ازدواج نمی دانند که این مسایل شهوتی چی هست اصلا،اما به هر حال ما دو نوع در این امور مایع داریم اگه مایع کاملا سفید رنگ که برخی اوقات هم رنگش مثل سفیده تخم مرغ ورقیق هم میشه وبا جهش از انسان از مجرای ادرارش خارج میشه وبدن انسان کاملا برای لحظاتی سست میگرده، این مایع منی محسوب گردیه وحتما بایستی غسل جنابت نمود وغسل جنابت به دونوع انجام میتونه شکل بگیره۱- ترتیبی۲_ ارتماسی که اکثرا به علت نداشتن امکانات ارتماسی ماها غسل جنابت ترتیبی انجام میدیم وبه این ترتیبه که زیر دوش حمام ابتدا نیت غسل جنابت می کنیم وبعد کاملا موی سرو صورت وگردن رو به ترتیب با  دستهامون واب شسته وبعد طرف راست بدنمون  را دست کشیده واب رو به انها میبریم ومیشوریم وبعد عورتین مان را دست کشیده ومی شوریم وبعد پای راست و خود پارو با کف ونوک انگشتانش دست کشیده ومی شوریم وبعد هم عین همی کارها در سمت چپ‌انجام میدیم وخلاص ، فقط موو صورت وگردن یک با رشسته میشه ولازم نیست هنگام شستن سمت چپ بدن یک بار دیگه بشوییم وعورتین هم دو بار شسته میشه یه بارهنگامیکه سمت راست رو میشوییم ویه بار سمت هنگامی مه قسمت چپ بدنمون رو می شوییم ولی اگه غسل ارتماسی بکنیم خیلی راحته فقط نیت می کنیم وداخل حوض یا استخر واب میریم بطوری که سرمون را کاملا داخل اب فرو برده وپاهامون کمی از زمین حوض واستخر بالا بکشیم به طوریکه با زمینش تماس نداشته باشه وبعد سرمون رو از اب بالا میاوریم وغسل جنابت انجام می پذیره، ودر ضمن خیلی اوقات با فکر کردن به مسایل شهوانی ابی از انسان خارج میشه که با جهش همراه نیست وسستی بدن در ان بوجوددنمیاد که این اب مذی بوده وپاک ونیاز به غسل جنابت هم نداره وحتی وضوی انسان رو هم باطل نمی کنه
 54. سلام من ۵ ساله میکنم واقعا یک مشکل شده جوانیم داره از بین میره. اصلا نمیدونم چرا اینکارو کردم خیلی وقته تلاش میکنن ترک کنم نمیتونم
  اخر تصممیم گرفتم اونقد محکم دستمو با مشت بزنم دیوار خورد شه تا دیگه نتونم
  ولی....
  • پاسخ:

   Saba: ترک کنید میرسه روزی که هم خودتون هم دیگران به شما افتخار کنن
  • پاسخ:

   راحیل :
   معلومه که موفق میشید فقط کافیه باورش کنید ، کمکی هم خواستید در خدمتیم 
   فقط یه نکته اینکه فکر رو همون اول کنترل کنید که بعدش سختتون نشه

   در پناه خدا
 55. من از لان دوباره تصمیم به ترک گرفتم امید وارم موفق شوم تا به حال4 بار سعی کردم ولی شکست خوردم امید وارم با خوندن این مطالب موفق شوم
  • پاسخ:

   راحیل :
   سلام ، چه تصمیم خوبی گرفتید 
   قشنگ عوامل و دلایل تحریکتون رو شناسایی کنید، برنامه بریزید و یک لحظه هم بیکار نباشید و  همچنین صبور باشید ، به امید خدا موفق میشید 
 56. سلام
  من روز های پاکیم رو نمیشمرم
  انا بعد از چند وقت میشمرم و میبینم کلی روز گذشته و کلی ذوق میکنم
  خیلی راه خوبیه
  بازم ممنون از سایت خوب و مدیرای خوب تر از خوبش
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام خدمت خواهرگلم یاسمن جان،خیلی خوشحال میشم وقتی شوق پاکیتونومیبینم😍😍😍,مرسی ازحضورتون ابجی یاسمن،امیدوارم پاکیتون ابدی باشه،،،بنظرمن سعی کنیددربخش اعلام پاکی هم شرکت کنیدکه روزهای پاک وطلاییتون ازدستتون نره،درپناه خداباشیدالتماس دعا😍💕💕💕
 57. سلام دوستان عزیز من حدود ۴ماهه هی میام تو اینجا نظر میدم ۵باری شکست خوردم اما الان باید بگم روز ۴۳ از ترکم هستم کاملا این عملو ترک کردم خیلی ممنون از سایت خوبتون دعا کنید تا اخر عمرم سمتش نرم مرسی😘
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام.چقدر عالی که پاک شدید؛ مبارک باشه این زندگی قشنگتون و بنده پاک خدا شدنتون
   یدید میشه ترک کرد؟
   سخت بود ولی ارزششو داشت مگه نه؟ امیدوارم مواظب خودتون و افکارتون باشید. پاکیتون ابدی و من هم براتون دعا میکنم. یاعلی
 58. سلام من یه پسر خاله دارم 25 ساله 22 ساله میزنه
  یه بار با یه فیلم تو یه ساعت 5 بار زد ...
  ایا این افراد که سابقه ی زیادی دارند میتونن ترک کنن
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. بله میتونن پاک بشن. شما گفتید ایشون 22 سال هست که گناه میکنند ولی هیچ جای نگرانی نیست. چون خدای مهربون ما تمام گناهانمون رو فقط با یک توبه میبخشه.ایشون میتونن به راه درست برگردند.یاعلی
 59. واقعا ممنونم از سایت خوبتون الان دیگه واقعا حس توبه به من داده و میتونم خودم رو پاک نگه دارم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. خیلی خوشحال شدم از نظرتون. خداروشکر که این احساس رو دارید
   انشاا... پاکیتون ابدی باشه
   یاعلی
 60. سلام.من حدود ۴ سالی میشه درگیر اینکارم.تو ۱۸ سالگی به خاطر اینکه این احساس و سرکوب کنم رفتم مواد زدم وبیماری اعتیاد خودمو گسترش دادم.الان ۸۴ روزه با کمک خداوند که با ذره ذره ی وجودم سپاسگذارشم مواد نمیزنم ۶۴ روزم هست که سیگار نمیکشم.ولی بیماری اعتیادم الان متمرکز شده رو داستان خود ارضاییم.تو مواد که بودم هفته ای دو سه بار بود ولی ۲ روزه دارم روزی ۲ بار خود ارضایی میکنم.نمیتونمم دیگه زیاد خودمو بابتش رنج بدم چون ممکنه دوباره سیگار و شروع کنم.ولی از ته قلبم میگم میخام بزارمش کنار چون واقعا به روحیاتم اسیب میزنه.واقعا دیگه عاجز شدم ازش.ولی هنوز خودمو گول میزنم.شب اینستارو حذف میکنم ولی فرداش به بهونه دیدن پیج خودمو بچه ها نصبش میکنم و بعدش میرم تو سرچ و....😑.موقعی که میخام نصبش کنم میدونم چی میخاد بشه ولی خیلی خوشگل خودمو میپیچونم.با نماز خوندنم مخالف نیستم ولی وقتی نماز میخونم و بعدش اینکار و میکنم نا امید تر میشم.دوس دارم تو دلم با خدا حرف بزنم و اونم جوابمو بده و گپ بزنیم.ولی وقتی وسوسش میاد سراغم دیگه من نمیتونم به خدا پناه ببرم و تو تاریکی که خودم برا خودم درست میکنم،خدارو گم میکنم.ضمن سپاسگذاری از خداوند مهربان و عاشق، چ اینکارو انجام بدم و چ ندم تو هر لحظه ای که باشم خدمتگذارشم و تو راهی که برام تایین کرده قدم بر میدارم و اونروزیو میبینم که همونجوری که دستمو گرفت و من مواد وسیگار و گذاشتم کنار اینم با کمکش ترک کنم. ارزوی سلامتی برای تک تکتون دارم.دوستون دارم❤
  • پاسخ:

   وحید
   سلام علی اقا، میدونی داداشم در مقابل نفس اماره بایستی یه انقلابی بکنی و کاغذ ویا موبایلت رو برداری ودقیقه به دقیقه به روزهای پاکیت بیافزایی مثلا وقتی حتی ۱ ساعت هم از این مبارزه با جدیت گذراندی تدابیری اندیشه کنی که هر گز دیگه به هیچ مساله زیان اوری رو نیاوری ، من که خودم مثلا اینجام ومدیرم وعلاوه بر خودم کاربرها رو راهنمایی میکنم یه بار در زندگیم این مساله رو به اجرا گذاشتم مرگ یه بار شیون هم یه بار ، واصلا تصمیم گرفتم هر بلایی هم که سرم بیاد حتی مرگ ، باز به سراغ این عمل ویا اعمال غلط دیگه نخواهم رفت والان هم شکر خدا ودعای دوستانی مثل شما اصلا نمی رم وخدا هم به لطف خودش تنهام نمیذاره وهمیشه برام راههای گشایش هم بوجود میاره والا اگه ادم مردد بمونه ولذت گناهان رو در خودش از بین نره متاسفانه بعد کمی مقاومت دوباره گناه کرده واز عالم وادم بریده وحتی روابطش با خدا نیز قطع شده وحوصله عبادت هم نخواهد داشت بازهم می گم برای رهایی از این کار بایستی انقلاب درونی کرد داداشم ، نتایج هوب این انقلاب رو حتما در اینده خواهی دید
 61. یخورده از خودم نا امیدم که چرا همش این کار رو انجام میدهم. من نزدیک 4 ساله این کارو مرتب انجام میدم و امروز میخوام توبه کنمِ. اگه توبه کنم برای همیشه میخواستم بیینم عوارضش میشه از بین برد برا همیشه
  • پاسخ:

   وحید:
   معین جان مطمعن باش اگه توبه کنی ودیگه انجامش هم ندی لگه بهت دروغ نگم که تمام عوارض منفیش از بین میره ولی بهت قول میدم روزهای خیلی خوب وخوش برات در اینده وممکنه سختی های هم اول راه داشته باشه،بوجود میاد که حتی خودت هم باور نمی کنی، یکی اینکه همیشه اراده ات بسیار قوی ودیگری اینکه به همه چی نشاط وحال خواهی داشت وشادابی درون هم بهت میاد که میدونم الان یا نیست ویا کاملا کذاییه
 62. ممنون از سایت خوبتون من از امروز میخوام توبه کنم فقط همگی دعام کنید که دیگه تا آخر عمر این کار زشتو انجام ندهم
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام معین جان، چشم داداشی بهتر از گلم ، افرین به غیرت داداشم که از به خاطر غیرت وجودیش از ناپاکی خسته وبسوی پاکی رو اورده معلومه که خدا خیلی دوستش داره که می خواد دستش بگیره، ان شالله که داداشم هر روز به ما روزهای پاکیش اعلام کنه وتا اخر هم پاک بمونه
 63. سید علی میری

  سلام
  از امروز شروع میکنم
  روزیو میبینم ک میام میگم ۱سال پاکم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلم،افرین خیلی هم عالی،خوش امدویژه عرض میکنم خدمت شمابرادربزرگوار،مطمعن باشیدبه راه درستی امدیدوان شالله خدای متعال برکت روزهای پاک شمارادرزندگی برایتان جبران کندکه حتماهمینطورخواهدبود،ان شالله که پاکیتون ابدی باشه،دربخش اعلام پاکی منتظرتون هستم😊،درپناه خدا🌹🌹🌹
  • پاسخ:

   راحیل:
   سلام چه قدر عالی ، بله ما هم از خدا میخوایم که پاکیتون ابدی باشه 
 64. کاربرگرامی Ali از انجایی که برای پیام خصوصیتان ، ایمیل درست درج نکردید ، در همین بخش جوابتون رو درج میکنم
  ....
  راحیل سلام و عرض ادب خدمت شما 

  در ابتدا هیچ وقت نگید نمیشه ، یک حدیث از امام علی (ع) داریم که میفرمایند : " مراقب افکارت باش که گفتارت می شود ، مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود ، مراقب رفتارت باش که عادتت میشود ، مراقب عادتت باش که شخصیتت میشود ، مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت میشود "

  میبینید همه چی از فکر شروع میشه پس همواره مثبت فکر کنید ، بحث گناه بودن این فیلم ها که جای خود ، اما فکر کنید و ببینید با دیدنشون چی بهتون اضافه شده ، چی ازتون کم شده ، فکر میکنید اگر جای دوساعت فیلم دیدن وقتتون رو صرف یه کار دیگه میکردید که مفید بود چه اتفاقی می افتاد ؟ برای ترک این عادت باید زندگیتون با برنامه باشه ، هدف داشته باشید و برید دنبال اهدافتون ، یک عادت خوب رو جایگزین کنید به خودتون و شخصیتتون احترام بذارید و هر چقدر مصمم تر عمل کنید احتمال موفقیتتون هم بیشتر خواهد بود ، ما هم براتون ارزوی موفقیت داریم
 65. سلام
  من همونی هستم که اسممو از ناراحت به یاسمن تغییر دادم
  چند وقت بود پیام نذاشته بودم و فقط میخوندم
  الان هم نمیگم روز چندم
  ولی اصلا نفهمیدم چطوری گذشت
  اینقدر خوشحالم که نگو
  الان نمیگم روز چندمم تا بالاخره ی روز بیام بگم شد ۴۰ روز
  ممنون
  همتون عالی هستین
  اگه نبودین معلوم‌ نبود که ترک کنم یا ن
  وای خیلی خوبییییییییین
  عاشقتونم
  خواهرانه دوستتون دارم
  خیلی کمک کردین
  ممنوووووووووووووووون
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. خوبید خانم خانما؟ چقدر عالی مبارک باشه پاکیتون
   انشاا... تا اخر عمرتون اینطوری از گناه بگذرید و فکرتون اسوده باشه
   اشناا... اون روز نزدیکه و اعلام پاکی چهل روزگیتون مارو خوشحال میکنه. خیلی ممنون برای پیام دادنتون. موفق باشید
  • پاسخ:

   محمد:
   اقا امیر 
   چیه ؟؟؟؟
   نکنه میخوایی روسفیدمون کنی ها ؟
   ای ناقلا معلومه خیلی ادم خوبی هستی 
   احسنت 
   Saba:سلام تولدتون رو بهتون تبریک میگم. گناهکار مثل مرده هست. ایشالا صد روزگی
 66. س من ۱۰۰۰بارشکست خوردم وهروزاینکارو انجام میددادم اما بازناامیدنشدم الان ۴۰روزه توترکم ومن که ۱۰ سال یابیشتراین کارومیکردم فکرمیکردم ترکش محاله حیف این همه سال این کارلعنتی انجام دادم امیدوارم عوارضش اربین بره
  • پاسخ:

   راحیل :
   خیلی تبریک میگم ، واقعا کارتون احسنت داره ، خدا رو شکر بخاطر این روزهایی که گذروندید 
   عوارض هم از بین میره ، فقط صبور باشید در کنارش برنامه تغذیه و ورزش مناسب هم داشته باشید 
 67. ☆نیلوفران☆

  به ترک نمیشه::
  سلام...
  یه جایی اینوخوندم:
  کسانی که نمی پرند
  هیچوقت پرواز نخواهند کرد!!!

  توتلاشتوبکن ببین میشه یانمیشه؟
  فک کردی کسانی که۴۰روز۸۰روز وحتی یک سال پاک شدن به آسونی به این عددرسیدن؟
  نه خیر!!!
  اونهابارهاو بارها شکست خوردن ولی بازم ناامیدنشدن ومحکمترازقبل تلاش کردن 💪
  اگرواقعابخوای میشه 👍

  یه چیزی بگم بهت:
  دراین موردفقط خودت هستی
  که میتونی به خودت کمک کنی!!!
  مدیرا کاربرافقط راهنمای توأند...

  لابدشنیدی اینو:
  هیچوقت دیرنیست!!!
  درسته؟؟؟
  ولی من امروزاینوبهت میگم که
  گاهی خیلی زوددیرمیشه...
  پس لطفازودترخودتوجم وجورکن...
  خودارضایی باکسی شوخی نداره...
  نزاروجودتوتسخیرکنه...
  موفق باشی آبجی یاداداش عزیز:)
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. ممنون از مطلب کامل و حرفه ای تون
 68. ترک نمیشه😭

  خب اخه خیلی تلاش کردم فقط یک هفته نزنم برای من مانند بهشت هست دیگه هیج روشی درکار نیست خواهش میکنم همه کاربرا برای هم سلامتی من همه دیگران دعا کنید
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   عه ارادتون چی شده ؟
   نبینم دفعه ی بعد اینطوری باشید ها 
   دوباره شروع میکنید 
   هر قدر شکست خوردید مهم نیست 
   گذشته ها گذشته 
   مهم اینه شما میخواید به پاکی برسید 
   دعاتون میکنم 
   اما باید شروع کنید هااا 
   منتظر شما هستیم 
 69. ترک نمیشه😭

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام اقا ما 13 سال داریم از 11سالگی جق یا جلق میزنم😒روزی نیست نزنم *** ****** ** ***** **** ****** **** **** **** ***** ** ** **** *** ** *** ** **** **** ** **** **** **** **** ** **** **** ** **** ** ***** ** *** *** ** ***** **** ***** *** ***** **** ****
  • پاسخ:

   سلام در سن حساسی هستید این روش کاملا جواب میده و افراد زیادی تونستن با این روش ترک کنن اما با توجه به سنتون باید اراده ی بیشتری به خرج بدید درضمن اگه ادامه بدید عوارضش پدیدار خواهد شد پس هر چه سریعتر ترک کنی تا خدای نکرده به جسمتون و روحیتون آسیب وارد نشه . درضمن بددن غسل کردن نمازهاتون باطل میشه. اگه هم گناه کنید نماز هم نخونسد خیلی از خدا دور میشی عذاب اخروی خیلی شدید تر هم نصیبتون میشه. تصمیم با خودتونه که ترک بکنیریا نه   برای ترک اول عوامل لغزش رو شناسایی کنید از محرک ها دور بشید تغذیتون رو طوری تنظیم کنید که میل جنسیتون کاهش پیدا کنه
  • پاسخ:

   راحیل :
   احسنت به شما 
   در پناه حق محفوظ باشید 
  • پاسخ:

   محمد:
   منم صمیمانه شما رو به زندگی پاک دعوت میکنم 
   افرین 
   کار بسیار مسندیده ای اجام میدید
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی با قدرت برید جلو و ادامه بدید پیش به سوی پاکی ابدی
 70. من قبلا خیلی خودارضایی داشتم نمی دونستم مشکل داره بعد که فهمیدم تصمیم گرفتم ترک کنم چند روز اول سخت بود الان دیگه اینکارو نمی کنم ولی بعضی وقتا واقعا بهم فشار میاد
  • پاسخ:

   وحید
   خیلی خوشحالیم که ترک کردید وبه این فشارات اصلا توجهی ننمایید که بعدش بهتر میشید فقط سعی کنید از فشارتون بکاهید واین شدنی نیست مگه فکرتون رو با نماز اول وقت وخواندن قران حداقل ۵۰ ایه در روز وبا وضو خوابیدن وخواندن ۴ قل قبل ازخواب وتمرکزتون به کارهای خداپسندانه وورزش وغیره است وتا ازدواج‌شرعی با تمرکز خود به کارهای گفته شده اصلا به شهوات غلط فکر نکنید.
 71. سلام من به کمک نیاز دارم من معمولا تنهام و خ ا میکنم از امروز تصمیم به ترک دارم و می‌خواهم که ضعف درسی ام را جبران کنم لطفاً یک برنامه برای پر کردن وقت و تنبیه و جایزه یک چیز را بگویی
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام این خیلی خوبه که تصمیم به ترک کردید خیلی عالیه خب شما از ساعتی که بیدار میشید تا 10 شب برنامه ریزی کنید ساعت 10 شب هم که شب بخوابید  واسه خودتون هر ثانیه هم وقتتون خالی نزارید اگه هم یه موقع بیکار شدید یه کتابی چیزی بردارین بخونید اگه این گناه رو کردید تنبیه بزارید واسه خودتون مثلا بزارید تنبیه تون رو 2 دور تسبیح صلوات همراه با زیارت عاشورا. 
   جایزتون هم این باشه که یه چیزی رو که دوست دارید واسه خودتون بگیرید
   نماز اول وقت خیلی بهتون کمک میکنه بعد از نماز صبح 11 مرتبه سوره توحید بخونید تا اون روز شیطان کمتر بیاد سراغتون

 72. س من ۱۰ ساله به این خودارضای عادت اما ۳۵ روزه ترکم واحساس میکنم داره عوارضش ازبین‌میره خیلی خوشحالم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. چقدر خوب که پاکید و چقدر خوبتر که دارید حس میکنید بهبودیتون رو. امیدوارم قدر این روزهای قشنگتون رو بدونید. یاعلی
  • پاسخ:

   saba: خدا رو شکر اما باز هم مواظب باشید. کلیپ های چگونه گناه نکنیم استاد رائفی پور شش قسمت هست دیدنش ضرری نداره
 73. سلام من همیشه وسوسه میشم و در راپله ها جلق میزنم هر کاری میکنم نمیشه چیکار کنم
  • پاسخ:

   saba: سلام اولا سعی کنید هرگز تنها نباشید ثانیا سوره ی ناس بخونید
   پانیذ:چرا راه پله؟؟؟؟؟؟؟ روشامونو کامل بخونین توبه کنینو غسل کنین بعد نماز توبه پاکیتون شروع میشه اگه قصدشو دارین و میخواین پاک بشین ینی یه قدم جلویین ینی میخواین به خدا نزدیکتر شین ینی خدا خواستتون پس دعوتشونو بی پاسخ نذارین بلندشینو با یه توبه حسابی هم خدا و هم خودتونو خوشحال کنین وهم پوزه شیطانو به خاک بمالین منتظر شنیدن خبرای خوب از جانب شما هستیم
   یا حق
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   عاااالیه 
   فقط کاشکی تو بخش اعلام پاکی آقایان اعلام کنید 🌹
   واقعا عالیه که ۲ روز پاکید 
   ۸ روز دیگه میتونید درخواست زیارت نیابتی بدید 🌹
   به امید پاکی ابدی 
 74. از مدیریت خطاب به نبی: سلام پیامتون منتظرتاییده بعد از پاسخ همراه با سئوالتون گذاشته میشه ممنون از صبوریتون
  یاعلی
 75. روز 13 ام پاکی......... پاکی غیر ممکن نیست و این فکر ماست که این کارو غیرممکن میکنه هیچ چیز بالاتر از اراده انسان نیست انسانی که بخواد حتی کوه رو آب میکنه پس بخواید تا خ ا رو شکست بدید
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام 
   واقعا تبریک فقط یادتون باشه همیشه با دقت بیشتری پیش برین 
  • پاسخ:

   محمد:
   به به 
   به نیمه داری میرسی 
   انقدر دیگه تحمل کن 
 76. سلام من ۵ ماه بود ک نزده بودم ولی ی روز تو مدرسع بچه ها فیلم میدیدن منم دیدم و زدم و الان مث سگ پشیمونم اخه من میخوام فوتبالیست شم و بازیم خوبه اما وقتی میزنم بازی ب طور چشم گیری افت میکنه یعنی وقتی میزنم بچه ها میفهمن و الان تصمیم کاملا جدی برای ترکش گرفتم ب امید خدا ترک میکنم
  • پاسخ:

   محمد:
   پس به خاطر اینده ایران ...
 77. در جواب شما ک کنکور داری،من خودمم پشت کنکوریم،الان تقریبا ۴۶ روز شده فکر کنم ک ترک کردم،از ۵ ساعت درس خوندن دارم میرسم به ۱۰ و ترازمم ۴۰۰_۵۰۰تا صعود داشته و اینها همش بعد ترک بوده...و اینکه وقتی عصابت خورد میشه میری سمتش،کاملا طبیعیه،اصلا این دقیقا یکی از دلایل خودارضایی هستش،چون برحسب عادت و یک فهم اشتباه تو ضمیر ناخود اگاه شما،برای تخلیه عصبانیت مغز ب شما دستور میده این کارو بکنی،ک نه تنها عصبانیت درست نمیشه بلکه پشیمانی بعد خودارضایی هم بهش اضافه میشه😓...
  دوست من اگ واقعا امسال دنبال نتیجه تو کنکور هستی بهت توصیه میکنم حتما حتما ترکش کن.
 78. علی رضا جعفریان

  سلام من امرو خودارضایی کردم نمیدنم چرا وقتی همیشه تنها یا اینکه تو حمومم حشر میشم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،توکانال تلگرام سایت عضوشید،چندروزپیش اتفاقانکاتی درباره ی ،خ.ا،درحمام گفتن که خیلی عالی بودند:چندتانکتش یادمه:1.وقتی میدونیداون حس شهوت سراغتون اومده حتی یک هزارم هم باشه،اونروزحمام نرید2.بالباس زیرحمام کنید3.وقتی حس کردیدانگارداریدبه گناه نزدیک میشیدیااب دوش روداغه داغ یاسردسردکنیدکه ازبدنتون این حس بپره4.دره حمام روکامل نبندید5.حمامتون روسریع انجام بدیدوزیادبین مراحله حمام فاصله نیوفته6.به بدنتون نگاه نکنیدوچندتانکته دیگه،ان شالله کاربردی بوده باشه،یاحق
 79. سلام من 8روز بود ترک کرده بودم ولی نمیدونم چرا دوباره حماقت کردم....
  نمیدونم به خاطر چی هستش من بیشتر وقت ها که اعصابم خورد میشه میر سمت این کار . سال بعد هم کنکور دارم نمیدونم چیکار کنم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،اول اینکه ان شالله درکنکورتون،موفق باشید😍,دوم اینکه کلاماهیت خ.ا،همینه که به توانرژی کاذب میده،درواقع انسان وقتی عصبانیه،ناراحته و،،،انرژیش کم میشه بایدازیه منبع قدرتی انرژیشوبرگردونه به همین دلیل خ.ا،میکنه درواقع بجایه اینکه مثلاوقتی ناراحته باهم کلام شدن وکمک خواستن ودریه کلام خدارومنبع قدرتش قراربده ،متوسل میشه به خ.ا،امیدوارم منظورمورسونده باشم،درپناه خدا
 80. زینب خانوم

  به ناشناس پیروز :
  سلام .. این روشی که شما پیشنهاد کردی روی همه نمیتونه اثر بذاره .. چون بعضیا وقتی شیرینی ظاهری گناه رو حس میکنن دیگه پونزدهم هر ماه یادشون نمیمونه و درضمن درسته ماهی یباره ولی ضرر داره گناه کبیرس خدا قهرش میاد واسه انجام یه گناه اونم کبیره که اخرشم ضررش تو چش خودمون میره اینقد اصرار داشته باشیم
  اصرار و استمرار داشتن به یه گناه چش تو چش خدا از خود گناه بدتره .
  . ولی اگه تونستین بذارین کنار بهتون تبریک میگم .. واسمون دعا کنین ..
  • پاسخ:

   مرسی از شما 
 81. سلام بچه ها

  یه دوهفته پبش واقعا تصمیم به ترک گرفتم واین تصمیم تا پنج روز ادامه پیدا کرد تا یه روز که یادم نیست چی شد دوباره زدم وبعد از اون چند بار دیگه تصمیم به ترک گرفتم وای وقتی رفتم به مدرسه دیدم بچه ها موبایل اوردن و دارن فیلم میبینن منم فقط یک ثانیه چشمم خورد وای تحریک شدم من دیگه خسته شدم الان تقزیبا سومین ساله که دارم میزنم دیگه از خدا از صاحب اسمم از همه امامان و پیامبرا خجتلت میکشم بیشترین ترسمم اینه که یه دفه بزنم همونجا بمیرم این همه زحمت کشیدم واسه اون دنیا ولی همش دود میشه یا مامان و بابام رو از دست بدم یا نمره امتحانم پایین بشه یا از همه بدتر خدا دیگه به من توجهی نکنه کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست گرامی
   یه جمله خوبی گفتید تصمیم به ترک گرفتم. عالیه اما حالا که تصمیم گرفتی باید راهاشو هم بلد باشیو همشو انجام بدی؛ تصمیم به ترک یعنی:
   من سراغ عکس و فیلم نمیرم
   یعنی نگاهم رو کنترل میکنم
   یعنی فکرم رو کنترل میکنم
   یعنی از بیکاری فرار میکنم
   از همه آدم ها و کارهایی که تحریکم کنه فرار میکنم
   یعنی فرار میکنم به سمت خدا
   به سمت ائمه
   یعمی نمازهام رو میخونم اتفاقا کوری چشم شیطان سر وقت هم میخونم.
    تو بنده خوب خدایی که بهت فرصت توبه داده.
   ایناییکه گفتم رو انجام بده. موفقیت نزدیکه.
   خدا هم شاهد تلاش هات هست و هواتو داره حساابی.
   ببینم چیکار میکیاااااااااا.
   موفق باشی.
   یا حق.
 82. به ناشناس پیروز
  اینکه شما اینطور ترک کردید و روش شما این بوده درسته اما دلیل نمیشه که گناه بودنش رو تکذیب کنید چون اکه اصلا کاری به دین هم نداشته باشیم میتونیم با دیدن ضررهاش و اینکه چقدر برای انسان مخربه این رو بفهمیم که حتی اگه گناه نباشه هم باید ازش دوری کرد.
  به هر حال من و شما هر دو نظراتمون رو گفتیم. البته این رو هم بگم که کسانی که الان توی ترک این کار هستن ممکنه با این جمله ی شما که "خیلیم خوبه" وسوسه بشن و دوباره سراغش برن چون هر چقدر هم که اراده داشته باشن منتظر ی بهونه هستن که دوباره کار خودشونو شروع کنن.
  به هر حال من به نظر شما احترام میزارم چون شما هم با این روش تونستید ترک کنید و اینجا جاییه که ترک کرده ها تجربیاتشونو به اشتراک میگذارند و کسانی که گرفتار این قضیه هستن کمک میگیرن
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بله حرف شما کاملا درسته
 83. ناشناس پیروز

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ** **** ***** **** ****
  ***** ****
  *** ** **** **** *** *****
  **** ******* ** ***
  ***** ** ** ******* *** **** * **** **** ******* ** *****
  * *** *** ****** ******* *****
  ******* ** *** *** ******* ******** ****** ****
  ** ******* *** ** ***** *** ****** ** *** *** **** ****
  **** **** *** ** ***** ***
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز دوستانی که به مرکز نزدیکی به خدا اومدن میخوان بدونن حرف خدا چیه؟؟ که خداوند گفته این کار گناه هست و روایت های زیادی هم از معصومین هست.
   البته پزشکان و دانشمندان شرقی و غربی هم از عوارضش گفتن.
   اما اینکه فرد یه هو ترک کنه یا فاصله دار اغلب میگن ترک یکدفعه خیلی بهتر هست.
   البته یه نکته دیگه درمورد اینکه مثلا موقع تحریک فرد به خودش بگه حالا نه مثلا 2 ساعت دیگه انجامش میدم. اما نباید انجام بده بلکه با اینکار نفس رو فریب داده تا بتونه از موقعیت گناه فرار کنه.

   برای شما دوست گرامی هم آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.
 84. حسین نورزاده

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من دیگ نمیتونم انقد ترک کردم و باز شرو کردم دیونه شدم از خودم بدم اومده ٢٢سالمه دیگ بسه دیگ
  بخدا نمیتونم کمکم کنید من حتی بخاطرش از دانشگاهم زدم رفتم خدمت گفتم اونجا تو پادگان دوسال راحت میزارم کنار از شانس بدم افتادم جایی ک همش با زن و دختر در ارتباط بودم اخ حس من خیلی وحشتناکه من حتی ی زن ک همه جاش پوشیده باشه فقط جشاش معلوم باشه هم ببینم از شهوت روانی میشم چه برس ب بقیه من حتی لباس خالی زن از روسری گرفته تا جوراب میبینم شهوتی میشم
  میدونم بهم دارید میخندید ولی واقعیته دیگ نمیتونم میخوام تمومش کنم تروخدا یکی کمکم کنه هرکی جایی رو میشناسه کمپی رو میشناسه دکتری رو میشناسه ازم دریغ نکنه ***********
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،اینکه ازهمه چی گذشتی بخاظرشهوت واقعاجایه بحث داره ولی کاری که گذشته،درمورداینکه ماکمپی به شمامعرفی کنیم،من بشخصه کمپی نمیشناسم ،ومعتقدم هیچ کمپی بهتراز"کنترل فکر"نیست،شماکمپتون درونتونه،فکرتونه،بایدکنترلش کنید،بایدواقعابخوای که ترک کنی،تصمیم هایه انی بدردنمیخوره،ایاواقعاخسته شدی؟ایااین همه سال ارزششوداشته؟اایاضرراش بیشتربوده یاسودش؟ایالذت هایه انی تونسته جایه لذت ارتباط باخداروبگیره؟ایا وقتی شمادست به اینکارمیزنیدونگاه خداروازخودتون دورمیکنید،ایابدون خدامیتونیدزندگی کنید؟منجی ای غیرازخدادارید؟این یه چاهیه که هرچقدرمیری داخل تاریکترمیشه،تاجایی که شمامی کشه،شهوت"بینهایت"طلبه،توروتابینهایت میکشه،توروساعتی میکنه یعنی کاری میکنه که هرساعت دست به خ.ا،بزنی،،،براهمینه که اصلاتعجب نکردم گفتی ازلباس های خانوماتحریک میشی،چون غیرارادیه،ذهن توشرطی شده،تووقتی باهمون لباس های خانوماتصویرسازی میکنی ودست بهخ.ا،میزنی تعجبی نداره که لباس خالی هم ببینی تحریک میشی،ذهن تولباس خالی رونمیبینه،،،خلاصه اینکه بایدبخوایداینکه یه بارشروع کردم نشد،دوبارشروع کردم نشدو،،،همه بهانه است،تومیتونی چون دیگران تونستن،همه ماکه اینجاجمع شدیم مبتلابه این"بیماری"بودیم حالابصورت درصدی،بعضی هاکم تروبعضی هابیشتر،شهوت یه بیماریه ووقتی رفتی دیگه اراده ازدستت خارجه،،،پس نظرمن اینه،تصمیم محکم بترک بگیر،باایو سایت همراه شو،روش کلی ترک روبخون،من وبقیه دوستان ترک کرده همه وهمه باکمک همین سایت ولطف خداپاک هستیم،توهم میتونی،تازه میتونی به دیگران هم کمک کنی،حالااگربراباره هزارم هم هست برخیز،عوامل ومحرک هایی که توروتحریک میکنندروروی کاغذبنویس وازشون دوری کن،ازخودت مراقبت کن،براتون دعامیکنم،درپناه خداباشید.
 85. سلام ب همگی دوستان
  واقعا ب این سایت ایمان اوردم
  شاید جالب باشه ولی
  یکی از بهترین راه هایه ترک ...
  نماز:واقعا معجزه اساست وضو و غسلت مانع انجام این کار میشه
  ورزش،اومدن ب سایت ترک....،پاک کردن فیلم ها و عکس هایه مخرب
  با تشکر دعا میکنم برایه همتون🌹🌹
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،خداروشکرکه بالاخره راه درست روپیداکردید،همه مابه کمک همین سایت ترک کردیم،درپناه خداباشیدماهم دعاگویه شماهستیم 🌸🌹
 86. من چیکار کنم وقتی تو خونه تنهام شیطان همش وسوسم میکنه یابعضی وقتا که عصبانی هستم میاد سراغم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   برای زمان های که تنها هستید برنامه بچینید یعنی اینکه اصلا یه ثانیه رو هم بیکار نباشید کاری های مثل مطالعه کردن ، درس خوندن ، طراخی کردن جهت باز شدن ذهن ، صلوات گفتن ، تلاوت قران ، موسیقی گوش دادن از نوع آرامش بخش و کلی چیز های که خودتون دوست دارید و اینکه ورزش مثل طناب ، دور ، دراز و نشست کمک خواهد کرد در زمانی که وسوسه میشید
 87. سلام زهرا خانوم...
  اولا شما اصلا بیشعور نیستی،و این مشکل تموم ادماست.
  دوما چرا میگی من خیلی گناه کارم،شما اصلا خدا رو دست کم گرفتی،مطمئن باش اوم اگ ببینه تو میخوای ترک کنی میبخشتت.
  سوما افسردگیت بخاطر اینه ک اعتیاد داری،نگران نباش خیلی راحت حل میشه،راحش اینه ک از ذهنت و ناخوداگاهت دور کنی این افکار رو....
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از کمک تون
 88. زهرای پشت کنکوری

  سلام بچه ها من خیلی گناهکارم اصلا بیشعورم........
  من بلافاصله بعدگناهام میرفتم توبه میکردم اما دیروز برای اخرین بار توبه کردم و گفتم لعنت برشیطان به خدا گفتم میدونم من پست ترینم اما توبه میکنم میبخشی ببخش نمیبخشی هم نبخش...الانم شیطان وسوسه میکرد تو گوشم برو حالا یه فیلمی ببین دوباره توبه کن...گفتم اعوذبالله من الشیطان الرجیم....گفتم خفه شو و نگاه نکردم اومدم اینجا تا بنویسم....بچه ها همه بعداز گناه نکردن حالشون خوب میشه اما من نگاه نکردم و گناه نکردم چرا افسرده هستم..؟.....
  • پاسخ:

   مریم
   توهین به خودمون ممنوع چون پا اشرف مخلوقات هستیم :)
   احسنت به شیطون رو لهه کردیددختر خوب به تظر من تمامی فیلم ها رو ازگوشی قشنگت حذف کن و حتی از کانال های بد خلرج شو تا نتیجه بهتری بگیرید
   و نکته اخر اینکه بعضی وقت ها این خستگی و یا همین افسرده شدن ممکن بخاطر شرایط سنی باشه که یه دوره خاصی داره که تمام بشه همه چیز حل میشه که باید در این دوران ببشتر صبر کنید و بیخیال باشید
   مطمئن باش که افسرده نیستید به خاطر شرایط سنی تون هست
 89. نه دوست گرامی ، این حالت رو که بهش میگن محتلم شدن در خواب گناه نیست ، فقط در صورت اطمینان به خروج منی باید غسل کنید

  ببینید احتلام یا انزال منی در خواب یه امر طبیعیه که موجب اعتدال جسمی و روحی میشه ، از دوران بلوغ شروع میشه و دفعاتش بسته ب نژاد و اب و هوا و شرایط محیطی در افراد مختلفه ، عارضه ای نداره ، فقط در اون فردی که غالب شبها یا هرشب دچار این م.ضوع میشه میتونه ضعف جسمی رو در پی داشته باشه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام‌ممنون از کمک با ارزش تون
 90. س من دیشب توخواب ارضا شدم ایا گناه داره یک ماه ترک کردم من ۲ هفته یه بارتوخواب کاملا ارضا میشم نمیدونم مشکلش چیه عوارض داره
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ارضا شدن در خواب باعث شکستن توبه نمیشه و روزهای پاکی تون سر جاش اما شپا فقط نیاز به غسل جنابت دارید 
   لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
   موفق باشید
 91. به سعید
  تا میتونید از این چیزایی که تحریکتون میکنه دوری کنید
  منم همینطورم
  ولی دارم تمام سعیمو میکنم که از این چیزا دور باشم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،به امیدپاکی ابدی شمادوستان خوب
 92. سلام من هر کاری میکنم نمیشود. بادیدین فیلم و عکس در اینترنت باعث خودارضایی خود میشوم من نمیخوام که خودارضایی کنم و به جسم خود صدمه بزنم ولی فاییده نداره هی داره بیشتر میشه اول ماه بود حالا به هر روز رسیده . بنظر شما چکار کنم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،خب شمامحرکه ی اصلی تونومیشناسید،فیلم وعکس ،درسته؟پس بشدت ازهمین محرکه بایداجتناب کنید،درهرتغییری که انسان میخوادتوزندگیش ایجادکنه بایدعواملی که موثراندوعواملی که مضرهستندروبشناسد،یعنی عواملی که سبب پیشرفت میشه وعواملی که سبب پسرفت میشن،اگرشناخت داشته باشیدکه کدام کارهاشماروبه پرتگاه نزدیک میکنه،واضح است که نزدیک نخواهیدشدودچارلغزش نمیشید،درمورداینکه الان روزانه اینکاروانجام میدید،خب واضح است خ،.ا،ناشی ازشهوته وشهوت شماروتا"بینهایت"میکشه یعنی اگرانسانی بیادبگه کارمن شده ساعت به ساعت تکراراین کار،من تعجبی نمیکنم،پس کنترل روگذاشتن براچی؟بایدکنترل کنی،وتنهاکسی که میتونه کمکت کنه،اول خودت بعدخدا،ایامیخوای این بیماری شماروساعتی کنه؟؟اگرنه،پس دست به کارشو،عوامل محرکتوبنویس،باروش این سایت همراه شو،وبخودت اعتمادداشته باش،اگردیگران تونستن شماهم میتونی،به این فکرکن من میتونم اونقدرپاک بشم که به دیگران کمک کنم،دیگرانونجات بدم،اونقت به لذت واقعی میرسی،درپناه خداباشید
 93. ☆نیلوفران☆

  سلام زیباجان😇
  توزیبای زنده ای نه زیبای خفته(مرده)😎
  خودت،خودتوازخواب بیدارکن...
  قهرمان زندگی خودت باش 💪

  ۱۳۰روزپاکیتم مبارکت باشه...
  امروزوتجربه کسب کردی...
  همین💝
 94. به زیبا
  زیبا خانوم شما کا تونستی ۱۳۰ روز این کارو انجام ندی
  پس دوباره هم میتونی
  سعی کن از چیزایی که تحریکت میکنه دوری کنی
  این مهم ترین چیزه
  اگه نا امید بشی همه چی خراب میشه
  باید سعی کنی دوباره شروع کنی. به خودت ایمان داسته باش
  تو میتونی
  من مطمئنم
  فقط سعی کن از عاملی که اینبار باعث انجام این کارت شد دوری کنی
  ما هم هنه بهت کمک میکنیم
  برات دعا میکنیم که دوباره شروع کنی
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،مرسی ازراهنماییتون،منم دعاگوهستم،ان شالله همگی درپناه خداباشیم 🙏
 95. زیبای زشت شکست خورد.زیبای زشت مرد.بعد۱۳۰ روزخرابش کردم دیگه هیچی دلم نمیخواد.
  نمیتونم باورکنم چطورتونستم درحق خودم اینکاروبکنم لعنت برمن.لعنت برمنچیزی که ازش هراس دهشتم بسرم اومد.بازم خراب کردم.من لعنتی
  • پاسخ:

   وحید
   سلام کاربر گرامی زیبا خانم، میدونید نفس انسان قویترین وسیله ای است که حتی پیامبران وامامان هم از دست ان در امان نیستند و از شر ان به خدا پناه می برند چه برسد به ادمهای عادی مثل من وشما، ممکن یه ادمی مثلا از ۱۰۰ میلیارد تومان پول حرام واز باد اورد بگذرد ولی ازدست نفسش باز این ادم نمیتونه رها بشه وباید به خدا پناه بره، زیبا خانم درسته که شما بعد از ۱۳۰ روز شکست خوردید ولی یه حسن برلتون مونده که ۱۳۰ روز تمام عیار با این نفس پلید جنگیدید واین روزها در مبارزه تون سابقه حسن براتون محسوب میشه من بهتون قول میدم شما این بار قویتر از اون مرحله شروع کنید وهر چه زودتر اگر توبه نکرده اید توبه کرده بعد از یک هفته ترک اون شکست قبلی فراموش شده ورفته رفته حالتون خوب وبه جلو می رید وان ۱۳۰ روز ترک هم اینبار به فریاد تان می اید وبلاخره به ترک دایمی حتما موفق خواهید شد ومن اگه بتونم در این مورد به شما کمک های فکری خواهم کرد به‌شرطی که ازم بخواهید.
 96. مثل بقیه غسلهاست ، صرفا فقط نیتش فرق میکنه همین

  اما در مورد سوال دومتون ، تا جایی که من میدونم زیر دوش حمام نمیشه غسل ارتماسی رو انجام داد و در کل یک غسل برای از بین بردن اثر جنابت کفایت میکنه
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،ممنون ازپاسخگوییتون،بله یه نوعش کفایت میکنه ویمقدارغسل ارتماسی دردسرداره وبایدحتماتواستخر،رودخونه و،،،باشه وزیردوش نمیشه.
 97. غسل جنابت چطوریه؟
  میشه تو یک روز هم غسل جنابت ارتماسی بگیریم هم ترتیبی؟
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،مراحل غسل جنابت:نیت،شستن سروگردن،شستن قسمت راست بدن،شستن قسمت چپه بدن،درجواب قسمت دوم سوالتون:یه نوعش کافیه یاارتماسی یاترتیبی.
 98. سلام ، اگر یقین به خروج منی دارید ، باید غسل جنابت بگیرید و برای نماز هم تا زمانی که کار باطل کننده وضو انجام ندادید با همون غسل میتونید نماز بخونید و نباید وضو بگیرید
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام ممنون ازراهنماییتون،بله منم شنیدم که باغسل جنابت نیازی به وضوگرفتن نیست،درپناه خدا
 99. من همین الان متاسفانه جلق زدم چی غسلی باید بگیرم؟
  میخوام نمازم رو شروع کنم
  • پاسخ:

   صبا:
   سلام،ناراحت شدم،مجدداشروع کنیدبراترک،شمابایدغسل جنابت انجام بدید،اول نیت ،شستن سروگردن،سپس شستن قسمت راست بدن،واخرم شستن قسمت چپ بدن،اینم ازمراحلش گفتم شایدنمیدونید،ان شالله پاک باشیدبراهمیشه،درپناه حق🌸
 100. سلام من ۲۹ روزه توترکم‌ اما هروزوسوسه میشم نزدیک به ۱۰ ساله خودراضای نمیتونم ازدواج کنم بیشترتاثیری که خودارضای که دیدم روحی ارامش ندارم اعصابم به خاطر این موقعی که خ انجام میدادم پشیمان میشدم خدا کنه بتونم خودموکنترل کنم با تشکر
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. حال شما خوبه؟ 
   چقدر عالی که یکماه پاکید. مدت گناه مهم نیست؛ مدت پاکی مهمه. اگه نمیتونید ازدواج کنید نباید سمت این گناه برید؛ خودتون رو کنترل کنید تا خداوند کارتون رو راه بندازه. نبودن اعصاب و روان هم یکی از اثار خودارزایی هست که بعد از ترک بطور کلی درست میشه. نگران نباشید. فقط ادامه بدید. براتون دعا کردم. یاعلی
 101. سلام
  ممنون بابت پاسخگویی
  به هرحال الان مشکل من زود انزالی است درکنار عوارض دیگه
  اما مشخص نشد که این زود انزالی باترک ازبین میره یا نه
  لطفا واقعیت را ج بدید.ممنون
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   خاصیت خ.ا انزال زود هست
   و در واقع یکی از تفاوت های خ.ا با جماع همین هست‌.
   در واقعی تحقق واقعی زود انزالی در یک رابطه جنسی سالم مشخص میشه.
   اما به هر جهتی هر عارضه ای که ایجاد بشه بعد از ترک بهبود پیدا میکنه.
   باید صبور بود.
   البته اگر تشخیص داده بشه خ.ا توسط پزشک خب راهکارهای درمانی هم داره.
 102. ان شالله که خداکمکتون کنه واین گناه؟بزرگ روکناربزارید،توکل برخدا،اماشماباتوجه به توضیحاتتون واینکه گفتیدچون همسرنداریددست به خودارضایی میزنید،بهتره هرچه زودترازدواج کنید،حالایابااون دخترخانومه موردعلاقتون یاباکسی دیگه،هرچی قسمت باشه،چشم براتون دعاهم میکنیم،موفق باشید
 103. به اقارضا:
  متوجهم،منم بخاطرهمین .گفتم هرکس باهم طبقه خودش ازدواج کنه بهتر،قبول دارم دختریکه تونازونعمت خانواده پدرشه،خیلی کم پیش میادبره توزندگیی که راحت نباشه،امابنظرمن عشق مهم ترازهمه چیه،من همچین چیزی دیدم،دخترعموی من بسیارپولداره وعاشق همکارش شدوهم چنین پسره هم دوسش داشت امامیترسیدبیادجلوچون ازعموم میترسید ،پسره جزکارش چیزی نداشت حتی یه خانواده،کاملادستش تنگ بود،دخترعموم قبول کردهمه شرایطشووخوددخترعموم خیلی تلاش کردکه باپول خودش وحالااندکی ازپول پسره ازدواج کنند،ولی،پسره ازنظرشخصیت اینقدرایندرپسره مودب وخوبیه که توفامیل زبون زده ،جوری که عموم کاملاراضی شد،والان بسیارخوشبخت اند،پسره البته باحمایت دخترعموم الان ازنظرشغل و،،،بسیارجایگاه خوبی داره،اگرواقعاپدردختره براش عشق دخترشون مهمه بجای اینکه حرف ازماشین،خونه و،،،بزنند،خودش بایددستتون بگیره،کمکتون کنه اول زندگی اگروضعش خوبه،دختره هم اگرواقعاشمارودوست داره بایدابتدای زندگی ازیه سری چیزابگذره،واضح است که اول زندگی شمانداریدبراش مثل خونه پدریش،مثل ماشین پدرش و،،،بخرید،بایدباهاتون کناربیاد،به هرحال ببخشیدمن دخالت میکنم،ان شالله همون چیزی که شمامیگیدبشه،وازدواج کنیدوخوشبخت بشید،درپناه خداباشید.
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   نارین هستم 
   خواهش میکنم :)
 104. نه من بهشون حق میدم .
  نمیشه بی هیچی شروع کرد . دختری و که تو خونه باباش تو آرامش مطلق بوده رو ب سختی بندازی. حداقل برا شروع باید به سقفی باشه..آدم پول پرستی نبود پدرش ب اسایشش فک میکرد و من این و درک میکنم . اون خانم هم من و دوست داشت و میدونم که صبر میکنه تا من بدست بیارم همه چی و .
  برام دعا کنید که این گناه لعنتی جلوی تلاشم بدا ی زندگی خوب و نگیره.
  ممنون !
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   دعاگو هستیم 
   اما چت ممنوع 
   تو این بخش صرفا سوال !
 105. سلام،ببخشیداین حرفومیزنم،اماخداروشکرکه نشد،من به شماتضمین میدم پدری که دنبال پول و،،،وبراحتی بجای دخترش تصمیم میگیره اگر،اگر،ازدواج هم میکردیدشمارونابودمیکردباخواسته های زیادشون،اگرنشدیعنی قسمت تونبوده ،شایدالان متوجه حکمت خدانباشی اماوقتی دختری روپیداکردی که باشرایط شماکنارمیادوبسیارشماروهم دوست داره متوجه حرفم میشی وخداروشکرمیکنی ازقدیم گفتن کبوترباکبوتر،غازباغاز،سعی کنیددخترهم رده ی خودتونوپیداکنید،الا ن خانواده هایه پولداری که میخوان براپسرشون زن بگیرین،یابایدبادخترفامیلاشون که مثل خودشون پولداره یاباکسی که پول داره بشه حالاغریبه،اماخیلی کم پیش میادموافقت کنندپسرشون باکسی که دوست داره امادستشون تنگه ازدواج کنند،متاسفانه متاسفانه این ازفرهنگ بده بعضی خانواده هاست،شماهم عجله نکنید،ان شالله که قسمت بشه بادختری براساس عقایدتون ازدواج کنید،درپناه خدا
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   عذر میخوام اما مجبورم تذکر بدم چت کردن ممنوع 
   این سایت صرفا برای مشکلات خ.ا 

 106. این نظر شماست همه مثه شما فک نمیکنن
  اونی که من میخواستمش پدرش این شرطاروداشت !
  ممنون از نصیحت و راهنمییاتون خانم صبا
 107. اقارضاکی گفته جوانی که تازه میخوادازدواج کنه بایدپول فراوان،خونه،ماشین و،،،داشته باشه،من چندروزپیش یه کتاب روانشناسی درهمین رابطه خوندم ،نوشته بوددخترایی که دنبال این اندکه پسرایی که وضع انچنانی،ماشین وخونه ازهمان ابتداداشته باشندبایددنبال پسرایی باسن بالاتر35سال باشندیااینکه وضع پدرپسره اونقدرخوب باشه که براش کاملارفع نیازکنه اونم درسن پایین ،وگرنه باتوجه به جامعه ماچنین امکاناتی اول ازدواج غیرممکن وغیرعقلیه،دختری که شماروبخاطرپول میخواد،همون بهترکه اصلاسمتش نرید.
 108. چندسالتونه مگه؟باتوجه به وضعیت شغلی بده کشورنبایدانتظارداشته باشیم کاردولتی گیرمون بیاد،الان که ماشالله شاهدبی عدالتی وپارتی بازی فراوان هستیم،سعی کنیدتویه مغازه ای چیزی کارکنیدوباحقوق کم شروع کنید،باورکنیداگربااخلاص نیت وتشکیل خانواده وبخاطردوری ازگناه بسمت کاربرید،من شکی ندارم که کارگیرتون میاد،بعدکم کم جمع کنیددرعین حال هم ازخانوادتون ،کسی که باهاش راحت هستیدبخوایدبراتون یه دخترپاک پیداکنه،من به عنوان یه دختربهت میگم،دختری که خداروبشناسه وازهمه مهم ترپاک باشه،روش قسم بخوریدومطمعن باشیدازدواجتون درسته،کاملاقبول دارم الان واقعانمیشه به کسی اعتمادکردوخیانتازیادشده امامطمعن باشیدهنوزخترهایه بسیارپاکی هم هستندکه دنبال یه ازدواج پاک هستند،باکمک بزرکترهادنبالش باشیدبازخداکمکتون میکنه چون نیتتون پاکه،بعدبراازدواجتونم وام ازدواج بگیریدکه سی میلیون شده وفکرکنم پنج ساله قسطش تمام میشه ومیشه باهاش وسایل ابتدایی ونوبخرید،شایدابتدازندگی سخت باشه امااگرعشق وعلاقه دوطرفه وجودداشته باشه، وهم شماوهم دخترصبرداشته باشیدبه همه خواسته هاتون میرسید
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   مرسی 
 109. بخاطر خرج و مخارج !
  بخاطر شرایط بد جامعه
  بخاطر پیدا نکردن کسی که عقایدش ارزشاش ب من بخوره
  زندگی مشترک که فقط شهوت نی باید بقیه موارد رعایت شه ..
  ولی بیشتر از همه بخاطر شغل نداشتن و خونه نداشتنه !
 110. بخاطر خرج ک مخارج !
  بخاطر شرایط بد جامعه
  بخاطر پیدا نکردن کسی که عقایدش ارزشاش ب من بخوره
  زندگی مشترک که فقط شهوت نی باید بقیه موارد رعایت شه ..
  ولی بیشتر از همه بخاطر شغل نداشتن ک خونه نداشتنه !
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   شما بسم الله بگید 
   شرایط رو خدا مهیا میکنه 
 111. اقایون خیلی تحت فشارجنسی هستندوهمین علت سن ازدواج رودراقایون میاره پایین تردرصورتی که خانوماشایدنصف اقایون احساس نیازنکنندیعنی نیازجنسی درخانومازیادنیست،وخیلی ازجووناچون اینقدرشرایط ازدواج روسخت کردن ونمیتونن حتی سمت یه خانوم برن،ازراه گناه رفع نیازمیکنندوبخودشون میگن راحتترین کاراستفاده ازخودمه وخودارضایی میکنند،اقایون واقعاشرایط سختی دارندمن کاملادرک میکنم،ازیه طرف فشارجنسی ازطرفی سخت شدن شرایط ازدواج
 112. به اقارضا:درکتون میکنم،متوجه صحبت هاتون هستم،شمااگرنیازبه ازدواج دارید،پس چراازدواج نمیکنید؟بخاطرخرج ومخارج ازدواج نمیکنیدیادخترمناستونوپیدانکردید؟اگرازدواج کنیدبقول خودتون دیگه همسرداریدومیتونیدرفع نیازکنیدازراه کاملادرستش که گناه ه نباشه
 113. ب صبا !
  من از روی نیاز شدید جنسی این کار و انجام دادم . اصلا میلی ب این کار نداشتم واقعا اذیت بودم و اگه همسری داشتم حتما اون لحظه از طریق درستش خودمو تخلیه میکردم .
  در مورد سوال اولتونم خیر من اون رضا نیستم .
  من اولین بار بود ب این سایت اومدم .
  قبلش چهار ماهی بود پاک بودم دلیل اینکه بعد اون همه مدت باز سمتش رفتم و نمیدونم ..
  همیشه امکان لغزش هست و آدم تا آخر عمرش باید خودداری کنه .
  فک میکردم چون مدت طولانی سمتش نرفتم دیگه نمیرم ...
  اینکه حس میکنم خدا دیگه دوسم نداره داره دیونم میکنه
  از خودم بیزارم و هیچ امیدی ندارم ..
  موهامم بشدت ریزش پیدا کرده !
  ولی از همه بدتر حال خرابمه ...
  هیچی بدتر از این نیست که خدا نگاهشو ازت بگیره ..توروخدا من و سخت دعا کنید من بشدت ب زمانم نیاز دارم نمیتونم همینطور گوشه خونه بی انگیزه بمونم و حسرت بخورم ...
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   ارتباطتون با خدا رو قوی کنید 
   چه از طریق شنیداری که از طریق گفتاری 
   و چه از طریق نماز خوندن 
   ریزش موهاتون برطرف میشه بعد از ترک میتونید از ویتامین ها و مکمل های هاوی زینک استفاده کنید 
   دوباره به روز های پاکیتون میرسید من مطمئنم 
   پس اول قوی کردن ایمان و ارتباط با خدا 
   بعد ترک و رسیدن به خدا 

   بسم الله 
 114. به اقارضا:
  سلام،اول اینکه صددرصدمطمعن نباشیدباازدواج دیگه خودارضایی نمیکنیدبودندکسانی که ازدواج کردندودرعین حال خودارضایی هم میکنند،میدونیدچرا؟چون خودارضایی ناشی ازشهوته وشهوت یعنی برای رفع نیازغریزی ازمسیرالهی خارج بشیم،پس ربطی به ازدواج نداره،ازدواج یه مقوله کاملاجداست که پاسخ به نیازجنسی وغریزی بخشی ازاین مقوله است،حالاچرابرخی ازافراددرکناررابطه جنسی باهمسر،خودارضایی هم میکند؟؟واضح میگم،چون وقتی کسی خودارضایی میکنه سعی میکنه ازبهترین تصویرسازی هااستفاده کنیم تاماروارضاکنه وبه اوج لذت برسیم،درصورتی که ممکنه درواقعیت ودرقالب ارتباط باهمسر،فردنتونه به اون تصویرسازی هابرسه درنتیجه فردبدرستی ارضانشده ودست به خودارضایی میزنه تادرتخیل بتواندخودراارضاکنه چون درتخیل وتصویرسازی محدودیتی نداره ومامیتونیم تابینهایت وتااوج لذت تصویرسازی کنیم،بناربراین باخودارضایی رفع نیازمیکنند،درضمن منم مثل شمااواخرماهی یه باروبعدازاون تاامروز44روزپاک هستم،اتفاقاشماکه ماهی یه بارانجام میدیدسریع تروراحت ترمیتونید،ترک کنید،درپناه خداباشید،یاحق
  • پاسخ:

   نارین خانم :🌹
 115. اقارضاشماهمون اقایی هستیدکه میخواستیدبه همکارتون که خانوم هستید،پیشنهاددوستی بدید؟؟
 116. سلام ب همه ...
  امروز این کار زشت و انجام دادم ..
  سه چهار سالی هست انجام میدادم
  البته نه ب صورت مداوم ..
  اوایل زیاد اما بعد ماهی یک بار
  امروز بدون اینکه به فیلم تحریک کننده یا عکسی نگاه کنم بشدت احساس نیاز کردم ..اما چون ازدواج نکردم ..
  از ته دلم خواستم که کاش میشد ازدواج کنم .. برای من دعا کنید
  بشدت پشیمونم دو روزی بود نماز نخونده بودم و علت اصلی همین میدونم
  حس میکنم که خدا دوسم نداره و نگاهم نمیکنه ...
  حتی روم نمیشه تو صورت خودم نگاه کنم ..
  فک ن میکردم انقد آمار بالا باشه ..
  بچه ها از ته ته دلم آرزو میکنم هممون پاک شیم .. واسه همه دعا میکنم ..
  شما هم من دعا کنید ..✋
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   ارتباطتون با خدا رو قوی تر کنید 
   بین نماز هاتون فاصله نیفته که از همین فاصله شیطان شروع به تضیف میکنه 
   دیگه این کار رو انجام ندید 
   شروع کنید به ترک این کار 
   که واقعا موجب از بین رفتن برکات زندگی آدمی است 
   همین امروز دوباره غسل کنید و شروع کنید به پاک بودن 
   امیدوارم همسری پاک نسیبتون بشه 
   دعا گوی شما هستیم 
   التماس دعا 
 117. به اقاعلی:
  سلام،به به افرین،یادمه یه جاخوندم کسایی که به چیزی اعتیادپیداکردن ازبااراده ترین انسان هاهستند،میدونی چرا؟چون برای بدست اوردن انچه که به ان معتادشدن دست به هرکاری میزنند،ناامیدنمیشن،یه جانمیشینن ،شماهمین معتادان به موادروببینیدبرای بدست اوردن موادهرکاری میکنند،امیدواریم این اراده محکم رودرخداخرج کنیم،وان شالله ازپاکی ابدی تون لذت ببرید،واقعاپاکی بهترین حس دنیاست😊,موفق باشید.
  • پاسخ:

   الیاس:
   بازم ممنون از شما
 118. سلام من 6 روز هس که پاکم اولش سخت بود ولی کم کم داره برام عادی میشه واقعا خیلی خوشحالم که دارم ترک میکنم☺☺☺😊
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خیلی هم عالی می تونید در بخش اعلام پاکی روزهاتون رو بگید.
   موفق باشید و پلکیتون ابدی
 119. منظورم این بود که مجبور شدم
  تو یک روزسه بار خودم رو با شنو سویدی تنبیه کنم
  😫
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام باچی؟
 120. به کاربر محترم "میم"
  سلام. لطفا وقتی کامنت میفرستید؛ایمیل خودتون رو در کادر ایمیل تایپ کنید تا ما بتونیم بصورت خصوصی با شما ارتباط برقرار کنیم
  تشکر
 121. رضا پرستاری

  مدیر پیام پایینی رو یه آدم بی شخصیت نوشته پاکش کن .
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله انجام شد. ممنون
 122. ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .

  پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .

  فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .
  توکل کن به خداوند و عجله نداشته باش . اگر سراغ خودارضایی و عوامل و تخیلات تحریک کننده نری، گذر زمان همه چیز رو سرجای اولش و یا بهتر از اولش خواهد رسوند . فقط عجله نداشته باشیددیگه موقع ترک ، خودارضایی و عوارضش رو هم سعی کن فراموش کنی و دیگه بهش فکر نکنی . یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالیکه خوب خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارضش هم در تو نیست و نعمتهای خیلی خوب و شیرینی هم از جانب خداوند به دست اوردی .
 123. سلام
  آیا باترک، عوارضی مانند زودانزالی هم ازبین میره یا برای این مشکل نیاز به دارو ودرمان هست. اصلا زودانزالی درمان شدنی است.
  باتشکر
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   برای درمان زود انزالی

   1. کنترل کردن هیجانات
   پرهیز از هیجان‌زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می‌شود 

   2 . استفاده از درمان‌های گیاهی
   در درمان زودانزالی می‌توان از گیاهان دارویی نیز کمک گرفت. هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبر هندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان زودانزالی هستند. همچنین نوشیدن روزانه دوبار دم‌کرده گل میخک نیز توصیه شده است. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر نیز  مفید است. توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی‌های ترش مزه پرهیز شود، زیرا این خوراکی‌ها باعث تسریع انزال می‌شود.
   در پایان لازم به ذکر است که زود انزالی در اصل مشکل  محسوب نمی‌شود و می‌توان گفت که این وسواس فکری افراد و اضطراب آن‌ها از داشتن یک رابطه باکیفیت است که منجر به بروز این امر می‌شود ، لذا کاهش اضطراب و حفظ آرامش در کنار کنترل بدن و احساسات با تمرین بیشتر بهترین راه کار برای پیشگیری و درمان این مشکل‌اند.
   و اینکه ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه . 
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
 124. سلام
  آیا باترک، عوارضی مانند زودانزالی هم ازبین میره یا برای این مشکل نیاز به دارو ودرمان هست. اصلا زودانزالی درمان شدنی است.
  باتشکر
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   برای درمان زود انزالی

   1. کنترل کردن هیجانات
   پرهیز از هیجان‌زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می‌شود

   2 . استفاده از درمان‌های گیاهی
   در درمان زودانزالی می‌توان از گیاهان دارویی نیز کمک گرفت. هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبر هندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان زودانزالی هستند. همچنین نوشیدن روزانه دوبار دم‌کرده گل میخک نیز توصیه شده است. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر نیز  مفید است. توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی‌های ترش مزه پرهیز شود، زیرا این خوراکی‌ها باعث تسریع انزال می‌شود.
   در پایان لازم به ذکر است که زود انزالی در اصل مشکل  محسوب نمی‌شود و می‌توان گفت که این وسواس فکری افراد و اضطراب آن‌ها از داشتن یک رابطه باکیفیت است که منجر به بروز این امر می‌شود ، لذا کاهش اضطراب و حفظ آرامش در کنار کنترل بدن و احساسات با تمرین بیشتر بهترین راه کار برای پیشگیری و درمان این مشکل‌اند.
   و اینکه ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه . 
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
 125. سلام
  از روی کنجکاوی میخواستم فیتیشو بخونم ببینم چیه ولی همین که بازش کردم ترسیدم فک کنم خیلی چیز بدی باشه ایشالاه هر کی درگیرشه از شرش خلاص بشه
  • پاسخ:

   مریم
   کنجکاوی زیاد از حد هم خوب نیستاا
   انشالله
 126. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  با سلام دارم 4سال ** ***** واقعا خسته شده بودم ولی با خونندن این مطلب واقعا ارامش گرفتم من دیگه میخوام واقعا خود ارضایی رو کنار بذارم خدا جان خودت کمکم کن یا علی
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی به شرط اینکه توبه واقعی کنید و دیگه سمتش نرید مطمئن باشید خداهم کمکتون میکنه
 127. به ب مث ببر:
  امیدوارم مثل ببر ۴۰ روز دیگه بیاید همین جا و ما هم پاکی ۴۰ روزتونو تبریک بگیم

 128. سلام
  خیلی ممنون مریم خانم
  علاوه بر کاربرهای گرامی که پیشنهاد های خوبی میدن دلگرمی های مریم خانم هم خیلی کمک کنندست
  واقعا ممنون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خواهش میکنم
   تمامی کار های من وظیفه اس
  • پاسخ:

   مریم
   سلااام
   به به چه عالی 
   🐅 ببر وار برید جلو ببینم چه میکنید
   الهی که این روز قشنگ براتون ابدی بشه
 129. ممنون
  اول از همه پاکیتون رو تبریگ میگم
  خیلی براتون خوشحالم و امیدوارم من هم ۴۰ روز دیگه بیام اینجا و با افتخار بگم که ۴۰ روزه پاکم
  و دوم اینکه از راهنمایی خوبتون ممنون
  برای من هم دعا کنید که بتونم ترک کنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   انشالله که ترک کنید اون از نوع ابدی
 130. سلام،دوستان من ۴۰ روزه پاکم،یه راه حل دارم عالیه...
  به هر کدوم از ائمه که واسش حرمت قائلین،قول بدین(مثل امام حسین)ک دیگه این کارو انجام نمیدین،و بگین ک اگه انجامش دادم یه بلایی سرم بیارین)و اون تنبیه رو بین خودتون و کسی ک بهش قول دادین بنویسین)😁،اینطوری ترس و ایمان قاطی میشه و عمرا دیگه برین سمتش.البته مشکلاتی هم داره،اما اگ منطقی فکر کنی این راه درسته.
  • پاسخ:

   مریم
   متشگر از پیشنهاد تون
 131. امروز سه ست پنجاه تایی شنو رفتم
  ایشالا تا یک ماه دیگه همینطوری پیش بره
  میرم بادی کلاسیک
  خخخخخخخ
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   به به چقدر خوب همین طور پیش برید قطعا به ۴۰ روز خواهید رسید.
   فقط من متوجه نشدم شما چند روز پاک هستید 😐
 132. سلام من کنکوری هستم و شایدکمتر از٣ماهه که خیلی ناخواسته دچار أین گناه شدم و أصلا نمیدونستم أین کار خودارضاییه
  امروز اتفاقی وارد سایت شدم
  و میخوام إز امروز شروع کنم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. جدی میگید؟ همش سه ماهه؟ 
   خدا خیلی بهتون رحم کرده. خیلی خیلی خوشحال شدم.
   ببینید فاطمه خانم شما الان بهترین شرایط رو دارید برای ترک. دوستانی هستن که سالهای سال گرفتارن و نمیتونن ترک کنن و خیلی هن عوارض دارن برای این گناه. ولی شما فکر نکنم تا حالا عوارضی رو مشاهده کرده باشید. از همین الان ترک کنید ما بهتون کمک میکنیم.کاربرهای عزیزمون هم هستن. فقط باید ترک کنید تا بیشتر گرفتار نشید.این کار هیچی اخرش نیست جز بدبختی .
   مطالب سایت رو با دقت بخونید. یاعلی
 133. سلام بعد از 1 سال الان 4 روزه که پاکم 10 بار یا بیشتر هم وسوسه شدم فیلم و عکس و.. نگاه کردم ولی شکستش دادم و پیروز شدم ):
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااام
   وایییی چه پیام خوبی دادید شما کلی خوشحال شدم همیشه خوش خبرباشید
   پاکیتون ابدی
 134. سلام.
  آفرین
  منم روز اولمه 😄😄😄
  دیشب تصمیم گرفتم
  ایشالا هممون موفق میشیم و برای همیشه ترک میکنیم
  من که آرزومه

  اینقدر خوشحالم که نگو
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی خیلی خوبه تصمیم به ترک گرفتید با قدرت برید جلو و ادامه بدید پیش به سوی پاکی ابدی
 135. تا حالا هزار بار شکست خوردم ولی این دفعه تصمیم نهایی گرفتم که ترک کنم
  • پاسخ:

   زینب سادات: احسنت به اراده قویتون این دفعه موفق میشید توکل کنید برخدا و شروع کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات: خیلی هم عالی باقدرت برید جلو پیش به سوی پاکی ابدی
 136. من همون ناراحت قبلم
  اسممو عوض کردم
  اسم خودمو گذاشتم
  بله درست میفرمایید، نباید به افکار منفی اجازه ی ورود به ذهنمو بدم
  • پاسخ:

   مریم
   احسنت به شما
 137. به عاطی(یعنی چی؟)
  خداروشکر
  خداکنه هممون بتونیم به هم کمک کنیم
  شما اگر دوست دارید برید قسمت اعلام پاکی عضو شدید روز شمار تونو هر روز اعلام کنید
 138. سلام به تمام شما دوستان عزیز
  خیلی خوشحالم که چنین سایت پیدا کردم تا بتوانم در ترک خود ارضایی با استفاده از داشته های ان موفق شوم
  من امروز ترک انرا شروع کردم انشاالله به دعا شما دوستان موفق میشوم
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااآاام
   خیییلی خوش امدید شروع دوباره تون رو تبریک میگم
   و اولین روز پاکی و ناب مبارک وجودتون باشه
   الهی که ابدی بشه این روزهای قشنگ براتون
 139. به اقا ابوذر
  چقدر خوبه ارادتون قابل تحسینه
  همون 100بار شکست الان براتون شده پل پیروزی
  انشاالله تا ابد پاک باشید
 140. سلام من حدود۱۰ساله این کارلعنتی انجام میدم یه ساله با این سایت اشنا شدم ۱۰۰بارشکست خوردم اما این دفعه دیگه نزدیک یک ماه نزدم هروفتی شهوتی میشم کنترل میکنم خداروشکردیگه دارم این عادت زشت کنارمیزارم با تشکر
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   به به چی از این بهتر ۳۰ روز پاکی که تا ۴۰ روز فقط ۱۰ روز دبگه مونده و این یعنی شروع شماره معکوس
   الهی که پاکی قشنگ تون ابدی بشه
 141. به اقا مهدی
  درست زمینه هست اما خدا راه برگشت و توبه هم برامون قرار داده
  اصلا الان همه اینجاییم داریم با هم از این مسیر برمیگردیم
  شماهم هر موقع شیطان دم گوشتون وزوز کرد برو فلان سایت غیر اخلاقی
  بگید باشه میرم ولی بجاش برید سایت هایی که مطلب معلمی داره سخرانی داره و از همه بهتر سایت خودمون دیگههه
 142. به فاطمه و به ناراحت
  خیلی ممنونم از دلگرمی که بهم میدید
  خدا لعنت کنه هرچی سایت و محتوای غیر اخلاقی هست
  وافعا شادابی و نشاط زندگی آدمو میگیره
  امیدوارم بتونم برای همیشه از این منجلاب بیرون بیام
 143. سلام به ناراحت و اقا مهدی
  انشالله هردو شما هم اقا مهدی هم ناراحت خان موفق و پیروز باشید
  شما اسم قشنگ تر از ناراحت نیست
  لطفا افکار ناامید کننده و ناراحت رو از خودتن دور کنید اگر کسی به خودش جملات منفی بگه باید 7 نفر جمله مثبت بهش بگن تا تاثیر اون جمله منفی خودش از بین بره
 144. به مهدی
  اراده ی شما رو تحسین میکنم
  و امیدوارم هر دو بتونیم این عمل زشتو ترک کنیم
 145. سلام فاطمه خانم
  خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
  بله کتاب داداش رضا رو خوندم و اتفاقا همون باعث شد که تصمیم به ترک بگیرم
  باز هم ممنون
  اگه مشکلی برام پیش اومد حتما ازتون کمک میگیرم
  و مراحل ترکمو اعلام میکنم
  از همتون ممنون
 146. به اقا مهدی
  چقدر عالی اینطوری با یک تیر دونشونه میزنید اول ازهم که ترک میکنید تازه برای ترک این گناه نباید بیکار بود خیلی مهمه بیکار نبودن که شما با فکر کردن به هدفتون و پر کردن وقتتون با درس دیگه بیکار نیستید.
  انشالله که در هردو ازمون
  هم ازمون خدا و هم ازمون کنکورموفق باشید
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از حضور شما
 147. سلام
  من نزدیک به 5 ساله که مرتکب این گناه میشم و همه شادابی ام روحیه حس اعتماد به نفسمو از دست دادم امسالم سال کنکورمه و بازم تا الان ترکش نکرده بودم ولی از امروز به بعد قول میدم که دیگه این کا رو نکنم و فقط به هدفم واسه کنکورم فکر کنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   از تمامی محرک ها دوری کنید ، فکر تون رو کنترل کنید با هدفی خوب جلو برید که قطعا موفق خواهید شد
   منتظر موفقیتتون هستیم
   پاکی تون ابدی
 148. به ناراحت
  عزیزم اگه تازه اشنا شدی مطالب دقیق بخون
  پست های مربوط به ترک خ.ا و کتاب کنترل شهوت داداش رضا رو
  تازه میتونی اینجا با بچه ها باشی و روز های پاکیتونو اعلام کنی هر وقتم احساس کردی دچار شهوت داری میشی اینجا بیا بچه ها و مخصوصا خدا در درجه اول هواتو دارند
  فقط مطالعه دقیق کن و به خدا و بخشش امید داشته باش
  ایشالله این مشکلو از جلو روت برداری خدا کمکت میکنه همه کارات درست شه منتظر معجزه خدا باش
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از شما
 149. سلام بچه ها
  من تازه با این سایت آشنا شدم
  از عوارض خود ارضایی با خبرم و سعی دارم ترک کنم
  امروز روز ششمم بود که شکست خوردم و دوباره این کارو انجام دادم
  برام دعا کنید که بتونم ترک کنم
  اخه زندگیم رو فلج کرده
  نه به درسم میرسم نه به کارام
  فکرم هم همش مشغوله
  برام دعا کنید
  ممنون از مطالب خوبتون
  • پاسخ:

   سلام
   این که نام شما رو از جدول حذف کنند مربوط به مدیران ویرایشی است وما بهشون اطلاع میدیم ، ودر ضمن من خودم به شما نمی گم همه ما معصومیم وهیچ‌گناهی نمی کنیم وشاید گناهانی رو خواسته یا ناخواسته انجام بدیم که گناه شما در مقابل گناه ما خیلی کم باشد ولی به هر حال، گناه گناهه وخدا با هیچ کس از ما تعارف نداره واگه ما از گناهانمون برنگردیم بدون استثنا چه در این دنیا وچه در اخرت عواقب وخیمش رو خواهیم دید.
 150. من تقریبا 5 سال میشه میزنم
  جنسیتم هم مرد آیا بعد از اینکه ازدواج کردم بچه دار میشم لطفا جواب بدید
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام اقا دانیال، متاسفانه این عمل در مورد بچه دار شدن هم بی تاثیر نیست، بلاخره خدای مهربان با اینکه با تصمیماتش مارو امتحان هم میکنه ولی به ما امر ونهی هایکرده که غالبا به نفع ماست مثلا وقتی خ. ا رو حرام کرده چون به بدن وروح انسان خیلی ضرر داره وسبب ضعیف شدن نطفه مرد وزن هم میشود ولی خوشبختانه با ترک این عمل باز این فرصت به ما گذاشته که خودموم را تا مقداری باز یابیم ودر ضمن حتما نمی گیم کسی که این عمل رو میکنه حتما بچه دار نمیشه چون شاید مکانیسم بدنی ونحوه زیاد یا کم کردن این عمل با همدیگه فرق داشته باشند ولی در کل این عمل مذموم در بسیاری از بیماری ها وحتی نازایی نقش دارد
 151. تورو خدا زود جواب بدیم

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام.من امروز به خاطر تنهایی خیلی تحریک شدم و این باعث شد بعد از مدتها رو به دیدن فیلمهای ******* بیارم و این متاسفانه باعث شد که من خ انجام بدم ولی تو اوج شهوت پشیمان شدم ونزاشتم که به ارضا شدن برسم سریع ادرار نوسانی کردم و هر جوری شده شهوتمو کنترل کردم ولی اینو بگم که وقتی خ میکردم دیگه دستو پام شل شده بود اما نزاشتم به ارضا شدن بکشه
  تورو خدا زود جواب بدین خیلی ذهنم درگیره که ایا توبمو شکستم یا نه؟😢
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام اگر به اوج گناه نرسیدید خیر 
   ولی به خاطر گناهی که مرتکب شدید توبه کنید 
   درضمن هوای خودتونو داشته باشید 
 152. سلام من امشب شکست خوردم ولی میخوام نا امید نشم و سعیمو برای ترک بکنم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. اشکال نداره همین که ناامید نیستید یعنی موفقیت
   توبه کنید و دوباره شروع کنید. من مطمئنم با این روحیه همه چیز حل میشه. یاعلی
 153. سلام.من ۱۵ سالمه حدود ی ساله ک این کار زشت و نجس رو انجام میدم .ولی تصمیم جدی برای ترک گرفتم میخواستم بپرسم این ی سالی ک این کارو انجام دادم برا آیندم و ازدواج ک مشکلی ایجاد نمیکنه.برام دعا کنین
  • پاسخ:

   وحید:
   سلام اقا رضا، اقا رضای گلم هر گز نومید نباش ، ممکنه هر کدچم از ما نسبت به گناهانمون یه تقاصهایی هم پس بدیم وسختی هایی هم در حال واینده تحمل کنیم ولی به هر خدا هم مهربونه وخیلی از ضعفهای ما رو چه در حال وچه در اینده تحت پوشش قرار میده شما اصلا نگران نباش فقط سعی کن هر گز این عملو من بعد انجامش ندی ، در این صورت همه چی طبق تمایل خودت حل خواهد شد
 154. سلام

  من واقعا تصمیم به ترک اینکار کردم
  مطالبتونو تموم خوندم و رعایت کردم حتی تو این مدت نماز هم مرتب خوندم
  اما ده روز دووم آوردم دوباره بهش معتاد شدم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. دوست عزیز تمام عملیات ترک ؛مطالب سایت نیست... 
   90درصد کار به اراده و فکر شخص بستگی داره. تا وقتی که بهش فکر کنید همینه موضوع. تغییری نمیکنید. پس فقط فکرتونو دور نگه دارید. یاعلی
 155. با سلام من تازه این سایت رو پیدا کردم سایت خوب و مورد اعتماده ..یک سوال داشتم....اگه کسی درخواب منی اش بیرون بیاد باید غسل جنابت بکنه یا نه
  با سپاس
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. حالتون خوبه؟ چقدر خوب که به جمع ما اضافه شدید؛ تبریک میگم
   بله؛ اگر در خواب منی خارج بشه باید غسل جنابت انجام داد ولی توبه شکسته نمیشه. 
   موفق باشید
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   ده روز پاکیتون مباااارک 
   خیلییی عالیهههه 
   مبارکتون باشه 
   به امید پاکی ابدی شماا
 156. سلام
  ایا یک فرد متاهل اگر به طور مثال در روز 10 پاکی خود با رابطه زناشویی ارضا شود این نمودار 25 روزه شهوت برای او دوباره از اول تکرار میشود ویا این که این نمودار فقط برای خودارضایی میباشد
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   با سلام
   این نمودار تغییر شهوت بر اساس فیزیولوژی بدن هست.
   اما شرایط بیرونی هم بی تاثیر نیست در روند اون.
    در فرد متاهل شاید کمی متفاوت بشه.
   اما خب بعد از هربار ارضاء شهوت و دوباره اوج اون یک زمانی هست که در خانم ها و آقایون متفاوت هست.
   موفق باشید.
   یاحق.
 157. سلام
  من تصمیمم جدی هس و می خوام واقعا ترک کنم ولی وقتی بعد یک هفته که خودارضایی نکردم خیلی حشری می شم و نمی تونم جلوی خودمو بگیرم . آیا راه حلی برای این موضوع هست ؟


  با تشکر از سایت خوبتون.
  • پاسخ:

   مریم
   سلام‌
   عامل تحریک تون رو میدونید چیه ؟ اون عامل رو حذف کنید تا بهتر نتیجه بکیرید
   و لطفا این لینک رو مطالعه کنید 👈 اینجا 
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بنده الان نگاه کردم، توی این بخش پیامی از شما نیومده.
   فکر نمیکنم اینجا چیزی رو پاک کرده باشن
 158. سلام
  امروز دیگه تصمیمم جدی هست
  از سگ کمترم اگه نتونم ترک کنم
  برام دعا کنید.😀😀😀
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. چقدر عالی که تصمیم گرفتید برای کنارگذاشتن این عمل زشت
   این چه حرفیه؛ مگه میشه شما با این روحیه نتونید ترک کنید؟ من میدونم و مطمئنم میتونید. براتون دعا کردم شما هم برای همه دعا کنید. یاعلی
  • پاسخ:

   الیاس:
   آقا محمد از همین الان تصمیم بگیرید و پاکیتون رو شروع کنید.
   موفق باشید
  • پاسخ:

   الیاس:
   علیکم السلام
 159. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام روز خوش .. در پیام هایی که من نگاه کردم یه اقایی ذکر کردن ک با دیدن خانومای بد حجاب یا حتی با صداشون تحریک و بعد ارضا میشه.. من فقط میخوام تو این وب از اینجور خانم ها خواهش کنم ک با پوشش مناسب بیان بیرون .. ***** ***** ***** * **** ** ****** *** * *** *** ***** **** ***** ** *** ******* **** *** ***** **** ***** * ***** ****** * ** ***** **** * **** * **** **** *** ** پوشیدن چنین لباسایی نه تنها پاکی خودشو نشون نمیده بلکه ممکنه با این کارش سرپرست یک خانواده رو نسبت ب همسرو فرزنداش سرد کنه ..بیاین از خودمون شروع کنیم ممنون :)
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   بله حرف تون درسته 
   البنه دختر های اینجا همگی خوب خوبا
 160. فرشید خدایی

  ببینید من نزدیگ به ۷ ساله این کار کثیف رو انجام میدادم ولی دیگه نمیخوام انجام بدم
  • پاسخ:

   نارین خانم : 

   سلام 
   خیلی خوشحالم که به جمعمون پیوستید 

   پست ثابت رو بخونید 
   و شروع کنید به اعلام پاکی تو بخش آقایان 


   و بدونید تو این راه باید ارتباط خودتون رو با خدا خیلی بیشتر کنید 
   و نماز رو ترک نکنید 
   سوالی بود در خدمتم 
   منتظر حضورتون هستیم 
 161. لطفا کمکم کننید چطور ترکش کنم هربار ترک می کنم دوباره سمتش میرم و ایا خداوند اگر توبه خودراشکسته باشم دوباره مرا می بخشد؟
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. خوبید؟ خب نباید بهش فکر کنید نا بسمتش کشیده نشید
   در لحظه اول باید شیطون رو لعنت کنید و فقط از جملات مثبت استفاده کنید 
   به پاکیتون فکر کنید. وضو بگیرید نماز بخونید دعا کنید صلوات و ذکر بگید و... خیلی کارهای دیگه فقط نباید بهش فکر کنید.
   شاید سخت باشه که هست ولی این روزها هم میگذره
   تا وقتی که زنده اید و نفس میکشید خداوند با توبه تمامه گناهان رو میبخشه
   یاعلی
  • پاسخ:

   نارین .. 
   عه چه خووووووب 
   چه عالیییییی 
   خوشحالیم که همچین کاربر هاییی رو داریم 
   میشه ازتون خواهش کنم تجربه هاتون رو در اختیار بزارید ؟؟؟؟  
   مرسیییی واقعااا عالیههههه این روزای پاکیتون کلیی انرژی داد بهم 🌹
 162. سلام یعنی کسی که مجرده نباید خودشو خالی کنه من موهام داره سفید میشه خودمو باختم
 163. سلام من توترکم اما چشام یکم تارمیبینه بعضی موقع استخون هام صدا میده کلا ناامیدشدم این عوارض خ هست
  • پاسخ:

   نارین ..
   بله عوارض خ.ا 
   به مرور با ترک به طور کامل عوارض از بین میره 
   پیشنهاد میکنم تحرک بدنی داشته باشید و ورزش کنید 
   برای چشمتون هم به احتمال عارضه ی خ.ا هست 
   اما برای اطمینان به چشم مزشک مراجعه کنید شاید دچار عارضه ی چشمی مثل آستیگماتیسم باشید 🌹
 164. من از یکی از دوستام شنیدم که اگر خود ارضایی نکنیم دیدن عکس و فیلم ها برای ارضا شدن مغر اشکالی نداره ایا درسته؟
  • پاسخ:

   محمد:
   خیلی خیلی غلطه 
   شپا به مغزت اسیب خواهی زد 
   این از لحاظ پزشکی ثابت شده 
   اصلا یمت پرتگاه گناه نرو
 165. سلام من ۱۰ساله این کاروانجام میدم ازسن ۱۸ سالگی تا الان کاهسنم ۲۸ساله ایا میسه ترک کرد عوارضش بعدترک کاملا ازبین میره ممنون
  • پاسخ:

   مدیرناشناس

   سلام بله میتونین ترک کنین ما موردی داشتیم که طرف 13 ساله اینکارو انجام میداده و ترک کرده الان هم حالشون خوبه

   ببینید بستگی به زمانی که درگیر این گناه بودین و اناتومیتون داره که چقدر طول میکشه بدنتون خودشو ترمیم کنه پاسختون هم مثبته
   تغذیه صحیح و ورزش این روند رو تسریع میکنه
 166. سلام فک کنم اینقد من تو سه سال اخیر تو این سایت پست میزارم همه من بشناسن الان سه سال میخوام ترک کنم نمیشه دیگه به اخر خط رسیدم راهنمایی پلیز
  • پاسخ:

   مدیرناشناس

   سلام پست تقویت اراده رو بخونید(آخرین پست)
 167. بیشتر ۱۰۰۰ بار شاید تو ۵ سال ایم کار رو کردم دیگ خیلی بهم ریختم
  پسروخوبی هستم توی مدرسه تیزهوشان هپ درس میخونم نمازهامم سعی میکنم بخونم اما این کار لعمتی نمیزاره از همه چی سیر شدم
  • پاسخ:

   محمد:
   الان دیگه پشیمانید 
   و دوست دارید نجات پیدا کنید
   پس بلند شید و با روش های هفتگانه با استقامت و قدرت اراده بالا کارتون رو شروع کنید 
 168. خب هرکی که ترک میکنه بالاخره نیاز جنسی هم داره دیگه بعد یک ماه بیضه های ادم شروع به باد کردن میکنه و باید منی را تخلیه کنیم بعدشم من یک پسر ۱۶ ساله ام تا وقتی که یک همسر پیدا نکرده ام باید چیکار کنم؟
  • پاسخ:

   بسم الله الرحمن الرحیم :
   اگر لازم باشه منی خارج بشه به دلایلی..خدا این مشکل رو با جنب شدن در خواب برطرف کرده.
   برای اینکه بتونید با وسوسه ها مقابله کنید
   اول از همه
   از خدا کمک بخواید..و دعا کنید و در ضمن عزم و تصمیمتون برای ترک جدی باشه.
   همین الان فورااااااا هر چی عکس و فیلم مخرب و یا لینک مخرب و حتی فیلترشکن دارید پاک کنید...اگر اینکارو نکنید انتظار نداشته باشید بتونید ترک کنید.

   چشمتون رو حتما کنترل کنید..از نگاه به نامحرمان در فضای بیرون جلوگیری کنید..اگر نگاه نکردن براتون سخته..هنگام خروج از منزل آیة الکرسی و سوره ی ناس رو قرائت کنید.
   اگر در محیط بیرون بیشتر مشغول ذکر باشید حواستون کمتر به سمت اطراف میره.
   می تونید در هنگام راه رفتن صلوات بگید یا لااله الاالله

   چشم کنترل بشه..بقیه ی مسیر ترک طی کردنش آسونتر میشه.

   موردی بعدی اصلاح نماز هست.
   در قرآن هست که نماز انسان رو از فحشاء و بدی نهی می کنه.
   یعنی یه عامل بازدارنده...این عامل بازدارنده هر چی قوی تر باشه بهتره.
   خب چیکار کنیم نمازمون تاثیر بیشتری داشته باشه؟؟؟
   نماز اول وقت
   و حضور قلب در نماز
   مواردی هستند که باعث میشن سمت گناه نرید.
   در نماز سعی کنید حواستون به خدا و معنی ذکرها و سوره های نماز باشه.
   پس حتما معنی ذکرها و سوره های خوانده شده در نماز رو یاد بگیرید.
   نمازاتون سعی کنید تا جای ممکن اول وقت باشند مخصوصا نماز صبح.
   اگر در بیدار شدن برای نماز صبح مشکل دارید..آیه ی آخر سوره ی کهف رو بخونید و از خدا بخواید بیدار شید.
   بنده اگر واقعا قصد کنه نماز صبحش اول وقت باشه میشه خدا کمک نکنه؟؟؟!!!!

   چشمتوووووووون رو کنترل کنید و نماز رو اصلاح کنید و بخونید.
   اگر موفق به ترک نشیددددد بس عجیییییییب است!!!!!

   فردی هم که ترک می کنه..اینکه به وسوسه هاش پاسخ مثبت نده احتمالش بیشتر میشه.
   یعنی یه جورایی غلبه بر نفس برای انجام ندادن خ.ا بیشتر میشه
 169. آخه چندین بار طبق این حرفایی ک شما میگین عمل کردم ولی نتونستم دووم بیارم و دوستامم ک باهام صمیمی ان همیشه بهم میگن ک تو خیلی داغی و شهوتت زیاده ولی دسته خودم نیست
  سره همینم لاغر میشم و قیافم بد شده
  • پاسخ:

   بسم الله الرحمن الرحیم :
   اگر واقعا شهوت اذیتتون می کنه...می تونید این مشکل رو با دعا برطرف کنید.

   پیشنهاد می کنم روزانه ۱۰۰ صلوات و مقداری قرآن به نیت اینکه زیاد وسوسه نشید به یکی از معصومین هدیه کنید...اگر شهوتتون کم تر نشه به نظرم وااااااقعااا عجیبه!!!!!!!

   یه نکته..در مواقعی که صلوات می فرستید به معنی صلوات توجه کنید.
   ♡خدایا درود بفرست بر محمد و خاندانش♡
 170. سلام من واقعا تصمیم گرفتم که ترک کنم غسل کردم و نماز میخونم اما باور کنید من حدودا100بار خود ارضایی کردم و کمرم فرو رفتگی پیدا کرده میخاستم بدونم این هم عوارض خود ارصایی هست ؟؟یا ربط نداره اگه ربط داره به حالت اول باز میگرده؟؟؟؟ لطفا سریع جواب بدید ممنون میشم
  • پاسخ:

   وحید
   سلام اقا سجاد، ای کاش در طول زندیگتونداین کار رو حتی یک بار هم نمی کردید، ولی کاری که گذشت متاسفانه دیگه نمیشه به عقب باز گشت، من نمی گم فرو رفتگی کمرتون حتما به این عمل مربوط میشه ولی متاسفانه چون این عمل زشت در وهله اول روحیه ادمی روبکلی تخریب نموده و انسان رو از هر کار خوبی حتی ورزش کردن هم باز میداره پس حتما فرو رفتگی کمرتون هم بی ارتباط به این عمل نمیتونه باشه.پس در مرحله اول حتما این کار رو برای همیشه کنارش بذارید واصلا دیگه بهش فکر هم نکنید ودر راستای ان با ورزش کردن ودرستدنشستن وتکیه دادن به بالش ودیوار سعی کنید خمودگی کمرتون هم ازبین بره در صورت انجام این کارها وبرطرف نشدن ان میتونید به پزشک هم رجوع کنید ویا از همون اول با پزشک هم مشورت نمایید، به هرحال برای شما نیز ارزوی موفقیت در همه مراحل زندگیتون ارزومندیم
 171. سلام ممنون از پستتون من همیشه تنهام الان 5روزه ترک کردم بگین چیکار کنم ک راهی هم ندارم ک همیشه تنها نمونم خونه جدا خریدم با پدر مادر زندگی نمیکنم راهی هست ک باتنهایی کنار بیام؟
  • پاسخ:

   وحید
   سلام اقای عرفان،نمیدونم دلیل جدایی از پدر ومادر تون چیه که تنها زندگی میکنید، ولی انسان هر چقدر هم که ثروتمند هم بشه واز لحاظ مالی به پدر ومادر ویا همسر وفرزند محتاج نباشه باز از لحاظ معنوی به ایشون نیازمنده وتنها زندگی کردن به نظرم اصلا درست نمی باشه، از طرفی تمام مشکلات مار و‌فقط خدا میتونه حلشون بکنه وخدا هم در رفتارش با ما اعمال ما روهم در نظر میگیره، شما فعلا سعی کنید که اگه‌مجبورید تنها هم زندگی کنید اصلا فکر گناه رو هم از خودتون دور کنید و سراغش نرید بعدا خودتون می بینید با محبوبیتی که خدا بهتون میده به زودی از تنها زندگی کردن هم شما رو بیرون میاره و صبر وحوصله تون رو هم بالا میبره وخوشبختی رو به شما عرضه میداره، در ضمن انسانها هر چقدر هم تنها باشند باز خدا پیششون هست واز رگ گردن هم به انسانها نزدیکتره
 172. نمیدونم چی بگم بعضی موقها وقتی که این کارو میکنم گریم میگیره ایا خدا منو میبخشه
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   آقا امیر 
   مطمئن باشید خدا میبخشه 
   خدا ارحم الراحمین 
   خدا تواب 
   خدا توبه پذیر 
   خدا سعادت بندگانش رو میخواد نه شقاوت اونها رو 
   مطمئن باشید اگه برید سمتش میبخشه 
   حتی اگه ۱۰۰ بار توبه شکسته باشید 
   حتی اگر عهد شکسته باشید 
   خدا منتظر شماست 
   برید سمتش 
   ازش بخواید
   صداش کنید 
   دستتون رو میگیره 
   خدا منتظر بنده ی دلشکستشه 🌹

   ۱۰۰ تا صلوات نذر حال خوب دلتون 🌹
 173. من چند بار تصمیم به ترک این کار کردم ولی با دیدن پسرای جذاب یا فیلما دوباره تحریک میشم و.....
  • پاسخ:

   محمد :
   خانم عسل 
   به یاد داشته باشین این دنیا موقتیست 
   پس دائم به فکر مرگ باشید...

   باید وقتی به خیابان میرید سرتون پایین باشه و حجابتونو رعایت کنید 
   توکل به خدا داشته باشید 

 174. بعضی وقتا شاید نشه... من خیلی تصمیم به ترک این کار گرفتم اما نشد من ادمیم که خیلی بی عرضه و سستم نمیشه
  واقعا بعضی وقتا میگم خدا چرا منو افریده این حس من همیشه باهامه هیچکس هم نمیتونه بفهمه من هیچوقت به ارزوهایی که واقعا از ته دلم میخاستم نرسیدم برای همین دیگه اراده ای برام نمونده
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام زهرا خانم. هیچ کاری ممکن نیست. آسمون به اون بزرگیش شبها تاریک و روزها روشن میشه. حالا شما که سرترین مخلوق خدایی اید این حرفو بزنی؟ 
   شما ارادتو قوی کن و کارهاتو بسپر به خدای خوبمون.اون همه چیزو درست میکنه البته اگه یه صلاحت باشه. خودت هم باید تلاش کنی. نمیشه که یکجا بشینی بگی من نمیتونم و... 
   من مطمئنم میتونید به هرچیزی که میخواید برسید. فقط بابد باور داشته باشید. هممون یک درجه داریم/انسانیت/پس وقتی ما تونستیم شما هم میتونید. فقط یکم ارادتون ضعیفه که البته خودتون باعثش شدید. چطوری؟ با گفتن کلمات منفی. خب بجای کلمات منفی از کلمات مثبت استفاده کنید و تاثیرش رو ببینید. گذشته رو بریزید دور و از همین الان از همین الانه الان شروع کنید برای ترک. فقط به شهوت فکر نکنید. حتی اگه بدترین فشارهم روی شما باشه نباید به شهوت فکر کنید. بجای فکر کردن وضو بگیرید. نماز بخونید. قران بخونید صلوات و ذکر بگید. یا کارهای دیگه. زیارت عاشورا بخونید و... 
   باشه؟ من قول میدم اگه بهش فکر نکنید میتونید ترک کنید. 
   اینهمه سال بهش فکر کردید چی شد؟ هیچی
   پس تا اخر عمر هم فکر کنید بهش بازم تهش هیچی هست. هیچی هیچی هیچی
   تغییری نمیکنید تا وقتی که بهش فکر کنید. پس بلند شید و شروع کنید البته اول توبه کنید. منتظر کامنتتون هسنم فقط باید توی کامنتتون بنویسید من از الان با اراده قوی میخوام ترک کنم. باشه؟ 
   یاعلی

 175. من خیلی این کار ناپسند رو انجام دادم وخیلی بار تصمیم به ترک ان کردم و شکست خوردم ولی از امشب تصمیم جدی گرفتم که پاک بشم ایا شما خودت مبتلا به خود...ا.. بودی؟
  • پاسخ:

   وحید
   سلام دوست عزیز ، ان شالله این بار حتما موفق خواهی شد فقط سعی کن به دستورات سایت حتما عمل کنی ، بلی عزیز دلم همه ما تواب بوده ایم از مدیر گرفته تا کاربران گرامی،ولی خدا را شاکریم با اراده ای قوی خود بنده ودوستان زیادم در این جا برای همیشه این عملو ترک کرده ایم وهمیشه به همدیگه در ترک این عمل روحیه میدیم
 176. س من ۱۰ روزه ترک کردم اما این شهوت روزبه روزفشارش بدتر میشه دیگه بریدم تاالان هربارترک کردم بازشکست خوردم این دفعه باتمام قدرت رفتم جلو چیکارکنم بهم فشارنیاد
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام باید رژیم 
   مناسب داشته 
   باید به کل راهکار ها در کنار هم دقت و عمل کنید 
   باید حود را در پرتگاه قرار ندید و به خدا و اهل بیت و امام زمان عج 
   توکل و توسل کنید و نماز اول وقت بخوانید
 177. دیگه از خودم حالم به هم میخوره.
  همیشه بعد از این کار از خدا طلب بخشش میکنم به امام حسینو امام علی متوسل میشم ،خیلی وقتا هم گریه میکنم که دل امام زمانمو ،دل امام حسینو شکستم.
  به خدا من تقریبا ۹۰ درصد نمازام اول وقته،نماز صبحم ترک نمیشه،تو محرم خادم الحسینم تو فاطمیه برای ی هیئت کار میکنم بدون این که پول بگیرم.
  تورو خدا بگید چیکار کنم
  بعضی وقتا همش با خودم فکر میکنم که کاشکی زودتر بمیرم دیگهاین گناهو نکنم
  ترو خدا کمکم کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   عه همین که خدا بهتون فرصت داده تا نفس بکشید و توبه خودش واقعا جای شکر داره
   دلیل شکست هاتون رو پیدا کنید فکر تون کنترل کنبد که قطعا موفق خواهید شد
   1. نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.
   ترک خودارضایی
   2. تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد.
   - برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
   9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
   10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
   11. هرگز نباید به رو خوابید.
   12. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
   13.برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.
  • پاسخ:

   سمیه:
   سلام به شما🌹 خیلییی تبریک می گم بهتون🌷
   قدم اول رو محکم برداشتین☺️ با انرژی برید جلو و به خودتون ثابت کنید چقدررر قوی هستین💪🏼
   ما هم براتون دعا می کنیم🙏🏼
 178. سلام من یه بدبختم چون 8 روز ترک کردم اما یک هو شیطون گولم زد و باز این کارو کردم نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید

  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   متاسفم اما الان بهترین کار اینکه از اول شروع کنید و شکست گذشته تون درس بگیرید و باز با امید و قدرت شروع کنید و لطفا ابن نکات رو هم مورد توجه قرار بدید
   1. منحرف کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی برای استمناء(خودارضایی) اتفاق افتاد.

   2. تنهایی، کلید اقدام به خودارضایی است. لذا برای ترک خودارضایی تنها نمانید.
   3. هر وقت به فکر خودارضایی افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.
   4. هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید
   5. هر کاری که شما را به فکر خودارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.
   6. هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را ترک کنید.
   7. به خدا توکل کنید.
   8. قاطعانه برای ترک خودارضایی تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک خودارضایی گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد
 179. با سلام ممنون ار پستتون خیلی عالی بود وتصمیم قطعی شده که ترک کنم و تلاشم رو دارم میکنم.اجرکم عندالله...
  • پاسخ:

   پانیذ:
   واااااایییی به به
   یه کاربر دیگه عزمشو جزم کرده که رها بشه و جسم و روحشو به پرواز درآره
   چقد عالی و خوبه
   خوشحالمون مردی دوست عزیزمون
   موفق باشین
 180. به حمید:
  سلام
  ببین دوست عزیز
  شما باید دلیل خودارضاییتون رو پیدا کنید

  ببین چی شد که بعد از چند وقت توبه شکوندی؟
  عامل اصلیش چی بود؟

  بعد از پیدا کردن جواب برو دنبال
  تصحیح کردنشون
  از اشتباهاتت درس و تجربه بگییر

  🌷حتما موفق میشی🌷

  یا علی
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام مچکرم. کاملا درسته.
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. چی شده؟ نکنه بازم اون کار رو؟؟؟ نه خدا نکنه. لعنت بر شیطون. بگید در چه موردی کمک میخواید. اگه خدایی ناکرده استمنا کردید اشکال نداره فقط توبه کنید و دوباره شروع کنید. همین کافیه. هرزمان شهوت اومد سراغتون برید بخوابید. ذکر بگید و خدارویاد کنید. من بهتون قول میدم اگه بهش فکر نکنید موفق میشید. یاعلی
 181. سلام بارها این کارو ترک کردم وتوبه کردم اما باز بعد از چندوقت رفتم سراغش دیگه حالم از خودم بهم میخوره پیش خدای خودمم اهل بیتش خجالت میکشم نمیدونم چکار کنم تا از این لجنی ک توش گرفتار شدم چجوری نجات پیدا کنم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلااام. چقدر عالیه که میخواید از این گناه خلاص بشید. حالا یه چیزی؛ من و شما خیلی خوب میدونیم که نمیشه به این راحتی از این گناه خلاص شد. درسته؟ 
   خب پس هزار بار؛ صدهزاربار هم که شکست بخوریم تو این راه بازم نباید منصرف بشیم. شنیدید پلیسا میگن دیررسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه؟ خب اینم همینه. هیچ وقت از هدفتون منصرف نشید حتی اگه تمام دنیا بگن نمیشه. میشه چون خدا هست و ه, چقدر هم که دنیا بزرگ باشه بازم واسه خدای من و شما چیزی نیست. یعنی خیلی کوچیکه در برابر بزرگی خدا. اصلا دیده نمیشه. خب شما که این خدا رو داری واستون زشت نیست میگید نمیشه میگید نمیتونم؟این کلمات اصلا معنی میدن تو این راه؟ من که میگم نمیدن برای همین موفق شدم. مگه من و شما باهم فرق میکنیم؟ نه. هردو به اراده نیاز داریم. مگه کسی هست که بگه ترکش اسونه؟ خب کسی نیست ولی تونستن. من و شما اولین کسایی نیستیم که داریم ترک میکنیم و مطمئنا اخریش هم نیستیم. پس دیگه بهونه نیاد تو کار که اصلا قبول نمیکنم. برای اخرین باز بلند بشید و شروع کنید. بخاطر خدای مهربونمون. فقط به هیچی جز پاکی فکر نکنید. هروقت شیطون اومد سراغتون برید وضو بگیرید. ذکر و صلوات های پشت سرهم بگید. تند تند بگید بعدی. بگید نه و....شما میتونید و ماهمه اینو قبول داریم. خدا کنارتونه الان ارزوشه بنده گناهکارش برگرده قبل از اینکه وقتش تموم بشه. یاعلی بگید و شروع کنید. یاعلی
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. شما چهل روزه پاکید؟؟؟؟ !!!وای چقدر عالی. خب وقتی چهل روز تموم شد باید چهل روز دوم رو شروع کنید و به همین ترتیب ادامه بدید تا اخر عمر. خیلی خوشحال شدم براتون
   موفقیت برای شماست... 
 182. سلام دوستان من حدود ۵ماهه تو این سایتم ولی هنوز نتونستم ترک کنم هر چقدر هم جلوی خودمو بتمونم بگیرم شاید بتونم ۱ماه اینکارو نکنم بعدش یه سوال امروز من متاسفانه خریت کردم یه فیلم ۰۰۰۰ دیدم منتها یهو ارضا شدم بدون اینکه دست به خودم بزنم الان من چیکار کنم فصل امتحانات هس میشه یجوری تقویت کنن خودمو؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   برای ترک خ.ا
   1. نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‏پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف – خواستن توانستن است- عین حقیقت است.
   ترک خودارضایی
   2. تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است.نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد.
   - برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .

   شرایط منی
   منی باید این سه ویژگی رو با هم داشته باشه  1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود اگه این سه نشانه رو نداشت اون اب مذی هست نه منی

   تقویت بدن
   توصیه هایی زیادی در این باره مطرح است که مهم ترین آنها نوشیدن مخلوطی از شیرعسل  به این ترتیب فردی که مقدار قابل ملاحظه ای گلوکز، مواد معدنی و املاح مفید بدنش را در پی خودارضایی از دست داده با نوشیدن  این مخلوط جبران می کند. از آنجا که فسفر و کلسیم از جمله مهمترین املاحی است که بعد ازخودارضایی و رابطه زناشویی از بدن دفع می شود می توان با تغییر رژیم غذایی و گنجاندن مغز آجیل، گوشت راسته گوسفند کبابی، منابع سرشار از ویتامین c مثل پرتقال و هلو  کمبود آنها را جبران کرد و یا  می توان با تجویز پزشک سراغ مکمل های دارویی رفت که ویتامین c و کلسیم  مورد نیاز بدن را تامین کنند.
 183. دوست دکتر

  زیاد باهاتون موافق نیستم. اینکه میگیم خدا شهوت داده و عقل هم داده تا کنترل کنیم . این حرفا گوش شنوا ندارن برا اونایی که معتادن . باید راحل ایجاد بشه .به هر حال اونی که ترک هم کنه ، آخرش تو خواب میاد بیرون . به نظرم اونایی که اذیتت نمیشن از خودارضایی و از طرفی تحمل تموم شده میتونن ماهی یه بار بزنن . که فکر نکنم عملی باشه . چون اگه فقط ماهی یه بار بود دیگه همه چیز خوب بود . به هر حال فکر رو که درست کنید جسم هم کمتر تحریک میشه . خارجی ها فکرشون تو کار و ما فکرمون تو چیز ...اوضاع بدتر از اونی هست که میبنید. و همون حرفی که پاک کردین الان شده سرلوحه جوونا. ..و چیزهای دیگه و غیره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خب اصل حرفهای این پیامتون که درسته.
   ما هم سعی کردیم راهکار ارائه بدیم، نه اینکه فقط بگیم کنترل کن.
   که روش اصلی ترک هم در صفحه ی اول سایت هست.
   اما نسبت به خروج منی در خواب، خب این کار نه گناهه و نه ضرر داره. و یک روند کاملا طبیعی بدن هست. و اتفاقا خودش باعث میشه به قول شما هر یک ماه، این ماده از بدن خارج بشه بطور طبیعی.
   این هیچ ایرادی نداره.

   امیدوارم موفق باشین
 184. سه روزه که ترک کردم تا الان خداروشکر همه چی خوبه نماز هم خیلی بم کمک کرده
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام .خداروشکر. انشاا... پاکیتون تا قیامت

   شب همگی بخیر👋
 185. سلام
  اسم تو برای من مقدسه
  تا نفس توی سینه پر پر میزنه
  باورم کن ک فقط باور تو
  میتونه قفل قفس رو بشکنه
  میدونید دوستان فقط به این فکر کنید ک اگه این کارو کنید ممکنه دیگه نتونید با جنس مخالف ارتباط برقرار کنید و از بقیه عقب میمونید و فقط حسرت میخورید
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. عجب دنیایی شده. حیف نبود قدیما؟ 
 186. نمیشه😢 من ۷ساله این کارو میکنم و بعد هر بار انجامش تصمیم به ترکش گرفتم اما فایده نداره
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. کی گفته نمیشه؟ شما تا اخر زمان هم بگی نمیشه منم میگم نمیشه. مطمئ باش نمیتونی ترک کنی وقتی بگی نمیشه. وقتی بگی نمیتونم. مطمین باش نمیتونی ترک کنی پس الکی سعی نکن. فقط باید فکرتون عوض کنی. فقط باید بخوای. هفت سال اینکارو کردی که کردی. حالا که چی؟ مگه اینده رو گرفتن از شما؟ اینهمه سال وقت دارید اگه خدا بخواد. خب تلاش کنید. سخته ولی میشه. گیشه میییییییشششششهههههههههههه. 
   موفق باشید
 187. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. اول یه سخن از دکتر سارا ناصر زاده پژوهشگر و رواندرمانگر بگم که گفت : خودارضایی هیچ ربطی به کمر درد و کم سویی چشم نداره و از لحاظ علمی ربطی به هم ندارن. آیا همه اونایی که عینکی هستن به خاطر خودارضایی عینکی شدن! آدم هست دیدم چند سال میزنه ولی چشماش از اونی که کمتر زده سالمتره ...بگذریم ، اونی که معتاده میزنه چه بهش بگی گناهه چه بهش بگی ضرر داره. دو راه بزارید جلو خودتون . اول اینکه افسردگی بگیرید درسته از چاله میوفتین تو چاه ولی براااونایی که دیگه زدن سیم آخر چاره ای نیست . افسرده که بشی دل و دماغ هیچ کاری نداری . حتی دیگه رغبت نمیکنی بری بگردی فیلم ببینی . شاید جواب داد نمیدونم. دوم اینکه باید از درون تحول پیدا کنید . مثلا برا خودتون عشقی چیزی بسازید و بگید به احترام اون نمیزنم . از این چیزا دیگه به خودتون باید کمک کنید توقع نداشته باشین بیام بندازمتون تو زندان که نزنید . اینقدر اراده باید بالا بشه که تنها هم بشید نمیزنید . الان جوونا یا خودارضایی ***** ** ** ***** . اگه میشد یه فکر اساسی کرد که این مشکلات حل بشه عالیه. مثلا مثه خارج خونه هایی بزنن بعدش از خارج آدم **** ** ****** * *** * * ******* *** ** ***** **** *** . تو هر جا بری **** **** ** *** ***** * *** ****** ** ***** ****** ...
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام
   خسته نباشید
   واقعیتش در مورد موضوع اول عرض کنم که بنده با پزشکان کاری ندارم
   ولی اونچه که به وضوح حین دوره استمنا تو خودم دیدم حالا خودمو مثال میزنم چون عینی تره گودی زیر چشم و سیاه شدن بود شاید ریزش موهام دلیل دیگه ای داشت ولی دیگه اونو مطمئنم چون بعد تزک رفع شد
   و اما اینکه باید افسرده شد تا ترک کردو مخالفم باهاتون:/ ینی چی خوب:( اتفاقاً آدم انگیزشم زیاد میشه که داره یه چیزی میسازه داره روحشو دوباره میسازه
   میدونین اینکه ادم ببینه داره با اراده خودش کاری انجام میده چقد لذت بخش و انگیزه بخشه
   وقتی میبینی اونچه که میخوای رو تونستی از پسش بر آی احساس قدرت میکنی
   ودر مورد اون حرف آخرتونم بازم با عرض معذرت مخالفم چرا انسان بابد اونقدرررر ضعیف باشه مه نتونه از پس شهوتش بر آد؟درسته خداوند به ما شهوت داده ولی عقل هم داده تا بتونیم غریزمونو کنترل کنیم وگرنه که فرقمون با حیوونا چی میشه؟
   شخصی که نتونه از پس شهوت و نفسش برآد فردا پس فردا هر اتفاقی براش بیفته میگه خوب حالا افتاد که افتاد میگذره دیگه://
   درحالیکه ما شعور داریم و باید به نحو احسن ازش استفاده کنیم
   و به کار بگیریمیش
   زنده موندن و زندگی کردن کاملاً از هم جدان
   به ماهی تو تنگ هم میگن زنده س
   ولی نمیگن زندگی میکنه
   موفق باشین
 188. سلام دیگه فکرشو هم نمیکردم این کارو تو موقع امتحانات انجامش بدم ولی...
  واقعا دوست دارم تدک کنم ولی نمیدونم چرا شکست میخورم لطفا راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   وحید
   سلام علیرضا خان، همینکه دوست داری این عملو برای همیشه ترکش کنی ، این خودش خیلیه ، تجربیات زمونه به ما نشون داده که برای ترک این عمل به طور دایم وشکست نخوردن در ان به هیچ وجه حاصل نخواهد شد مگر این اعمالو اجراش کنی۱- توبه واقعی۲_ دونستن قدر وارزش روزهای پاکی۳_ محافظت جدی از روزهای ترکت با جان ودل۴_مشغول کردن نفست به کارهای خوب از قبیل نماز، قران،مطالعه علمی ودینی، کار کردن، وهر کار خوب دیگر ۵_ کمک به دیگران ،هرنوع خدمتی که از دستت براید،۶_ تحمل سختی های حاصل از ترک این کار۷_ پرهیز جدی از هر امری که انسان رو به انجام این کار دوباره تشویقش می کنه ۸ - تقویت عشق روز افزونت به خدا وپیامبران وایمه وشهدا وابرار ، که من مجموعه را خلاصه وار ومفید ومختصر بهتون عرض نمودم وخو بنده هم قبلا هل مثل شما شکست می خوردم اما با رعایت این امور الحمدلله یه مدت مدیده که دیگه شکست به سراغم نمیاد ولی تحمل استرس وسختیش هر روز هست اما موفقیتها هم در مقابل تحمل این استرس وسختی یکی پس از دیگری به سراغ ادم می اید وانسان به طور کامل حس میکنه که دیگه اون ادم قبلی نیست وکاملا دگرگون وعوض شده است
 189. بیش از حد تنها

  سلام من تا الان تو ترک بودم که امشب به طور ناخداگا توی خواب زدم البته من نزدم صبح پاشدم دیدم البته توی خواب خواب س*ک*س دیدم بعد پاشدم دیدم خودبه خود ارضا شدم
  • پاسخ:

   وحید
   سلام کاربر گرامی ، در خواب هر عملی هم که انجام بگیره، عمدی نیست وخود ارضایی هم محسوب نمیشه ، ولی اگر در خواب بلافاصله بیدار بشی وخودت معذرت می خوام که صریح میگم، مثلا مشتوزدن، انجام بدی این عمل با اراده خودت بوده هر چند خواب الود هم باشی ، وسبب از بین رفتن روزهای پاکی میشه وبرای جلوگیری از این کار بایستی مثلا با کار وفعالیت زیاد بدن را طوری خسته نمود که این عمل اصلا به فکر ادم هم خطور نکنه وکلا بایستی به اعمال خوبی  که انسان رو از این عمل جدا می کنه ، هجوم اورد
 190. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  *** ****** ** **** **** **** ****** ****** **** *** *** *** ***** * **** ****** ** **** ***** ********
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. عذر میخوام تمام پیامتون رو حذف کردم. 
   در اون مبحث تجهیزات خودشون رو دارن مثل اسپری یا... و خیلی هزینه میشه برای ساختنشون و فقط هدفشون گمراهی مسلمان هاست
 191. محمد معین

  سلام من از 15 سالگی تا 17 سالگی این کار رو انجام دادم اما از امروز دیگه تصمیم خود رو گرفتم که دیگه نزنم
  فقط بگید میشه که ترک کرد ولی فکر نکنم.
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. خیلی عالیه که میخواید ترک کنید. شما حتما میتونید ترک کنید. فقط جملات منفی بکار نبرید مثل نمیتونم ؛نمیشه و... 
   برعکسش رو بگید. بگید من میتونم. من باید بتونم و... تا امید داشته باشید به موفقیت
   من منتظرتونم
   یاعلی
 192. یه بنده خدا

  دلم برای روزایی خوشی که داشتم اما با این عادت ناپسند خراب کردم خیلی خیلی تنگه اگه دوستان بدونن که :
  ( عوارض جسمی و روحی زیادی داره که همگی بعد از ترک به مرور به حالت عادی خودش بر میگرده
  زیبایی برمیگرده
  برق چشمان بر میگرده
  طراوت و شادابی بر میگرده
  یادگیری و حافظه بهبود پیدا میکنه
  قد روند طبیعی خودش رو طی میکنه
  و تمام عوارض به مرور از بین میرن)
  انرژی میگرن و دیگه سراغ این کار نمیرن مثل خود من که تازه متوجه شدم
  امید وارم که به دیگران کمک کرده باشم  اگه عوارضش رو میخواید بگید کامل براتون ذکر کن


  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام. کاملا درست گفتید و بنده اینو درک کردم. ممنونم
   موفق باشید
 193. سلام روز نهم پاکی ولی نسبت به روزهای اول روزها دیرتر وسختر میگذرد.چه کنم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام داداشم 
   این خاصیت ترک هست، مبادا غافل بشی، اوایل راه یکم سخته ولی کم کم عادت میکنی، فقط مغرور نشو، با توکل به خود خدا ، از محرک ها هم دوری کن،
   یاحق
 194. هفت روزه که نزدم . از 12 سالگی شروع کردم و تا الآن که 18 ساله هستم هر بار که ترک کردم دوباره شروع شد . دیگه کلافه شدم . خدایا کمک کن .
  • پاسخ:

   عسل:
   سلاااام
   گذشته هارو فقط ازش عبرت هاش رو نگه میدارن و بقیه اش رو میریزن بیرون! دیگه لطفا خواهش میکنم فقط به این فکر کنید که قراره پیروز بشید و قراره این بار به خودتون و خدای بالاسرتون ثابت کنید که میتونید که مطمئنا هم همینطور خواهد بود فقط به تلاش با چاشنی توکل نیازه همین!
   من مطمئنم از پسش برمیاید
   توکل به خدا
   با قدرت و انگیزه زیاااااد پیش به سوی پاکی ابدی
   موفق باشید همیشه
   یا حق
 195. خدایی این راهکارهایی ک دادین عمه منم بلد بود ی چی بگین خوب باشه اینا که همه میدونن
  • پاسخ:

   وحید
   سلام کاربر گرامی نمیدونم مدیران محترم قبلی چه راهکارهایی را بهتون نشان دادند؟ ولی حتما راهکار مناسب وخوب بوده اند ولی به نظر جنابعال تکراری بوده است ولی خیلی از راهکارها تکراری بوده وفقط عمل به اونها مهم بوده وهست راهکار هر چقدر هم خوب بوده باشه در صورتیکه اراده عملکرد نداشته باشی  به هیچ دردی نمی خورد ودر ضمن یک راهکار هم از سوی بنده به شما پیشنهاد میشود وان اینکه همواره خود رو به کارهایی که شما رو از تحریک کردن بدور می کند مشغول سازی ، نفس خودت رو دایم به کاری مشغول ساز تا او تو را به خودش مشغول نسازد
 196. من از امشب شروع کردم این عمل پست رو کنار بزارم بایاری خداوند انشالله پیروز میشم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام
   واقعا تبریک میگم. دمتون گرم

 197. سلام اگر اب بیرون امده نشانه های منی رو داشته باشه و یقین داشته باشید منی هست غسل بهتون واجب میشه
  اما نشانه ها
  همه مراجع بجز ایات عظام مکارم ، صافی و بهجت :
  منی در مرد سالم دارای سه نشانه است : 1همراه شهوت باشد 2 با جستن باشد 3 بدن سست شود
  اگر هیچ یک از این نشانه های سه گانه یا یکی از انها رو نداشته باشه حکم به منی نمیشه ، مگر از راه دیگه ای یقین کنید
  ایات عظام بهجت و مکارم :شهوت و جستن
  ایت ا.. صافی : شهوت و جستن یا جستن و سست شدن
  • پاسخ:

   الیاس:
   متشکر
 198. سلام دوستان آیا آب اومدن نیاز به غسل داره من به فیلم های مفتذل نگاه کردم آبم اومد
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام اگه منظورتون از آب 
   منی هست بله نیاز به غسل داره
   و نشانه منی لذت سستی و فشار می باشد
 199. امیرحسین

  ای بابا امروز گند زدم باز جدا خسته شدم هی از اول شروع کردم هی دوباره سعی کردم ولی نمیشه نمیشه
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت شما دوست عزیز
   از بابت شکستتون متاسف شدم.
   خودتون رو ناراحت نکنید و دستتون رو بذارید رو کاسه ی زانوتون 
   یه یاعلی بگید و دوباره شروع کنید.خیلی از افرادی که چله رو پشت سر گذاشتن بار ها در مسیر ترک دچار لغزش شدند.
   لغزش های ناخواسته امری طبیعیه و برا هر کسی ممکنه پیش بیاد پس دوباره شروع کنید و فقط و فقط و فقط به آخر کار فکر کنید.
   سعی کنید عوامل تحریک رو به طور کامل از بین ببرید که خیالتون راحت بااشه.پس نبینم ناامید باشید خداوند فقط به تلاشتون نگاه می کنه و صد البته تلاش آدم باید به نتیجه برسه.و همون طور که تونستید این مدت پاک بمونید پس دوباره می تونید.پس شکست رو پل پیروزی کن هیچ وقت دبر نیست
   صد بار اگر توبه شکستی باز آ.
   منتظر اعلام پاکی های قشنگتون هستیم
   موفق پیروز تندرست و سربلند باشید
 200. یه بدبخت

  سلام من حدودیک ساله با این سایت اشنا شدم چندبار تصمیم به ترک گرفتم اما تا۲۰ روزتونستم خودمو نگهدارم بازم شکست خوردم ازخودم بدم میاد احساس گناه میکنم اما ازدیروزدیگه با خودم عهدکردم این کارو هیچ وقت انجام ندم خدایا کمکم کن بازسروع نشه بتونم جلوی خودم بگیرم خیلی سخته ممنون ازسایت خوبتون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خب شما از شکست تون درس بگیرید و بعد  خوب موقعیت خودتون رو شناسایی کنید یعنی متوجه بشید که چرا و برای چی میخواید ترک این ! این شناسایی خودش میشه یه هدف ، پس وقتی با هدف جلو بری اولین گام میشه برای پیروزی و بعد از شناسایی هدف برید سراغ کنترل فکر یعنی فکر های وسوسه انگیز رو جایگذین فکر های خوب کنید ، کنترل فکر میتونم بگم بهترین راه ممکنه و بعد از این عامل های تحریک و سوسه رو شناسایی کنید یعنی بدونید چی باعث شوست میشه فیلم ، عکس و ..... بعد از شناسایی اون عامل ها رو حذف کنید و یا سمت عامل تحریک امیزتون نرید
   برای ترک خودارضایی بهتر است ورزش کنید.معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   3. سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
   4. برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
   5.برای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
   6. از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
   7. از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
   8. قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
   9. از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
   10.برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
   11. هرگز نباید به رو خوابید.
   12. به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
 201. محمدمهدی

  سلام دوستان.چندین و چند بار سعی کردم و نشد
  اما همیشه با خودم میگم یه جایی باید قطعش کنم و با کمک خدا و اهل بیت میتونم💪
  فقط برام دعا کنید🙏
  منم دعا میکنم هرکس گرفتار این کار هست و میخواد ترکش کنه انشاءالله که بتونه و خدا کمکش کنه
  امیدوارم دیگه واقعا از امروز بتونم این کار رو بزارم کنار.
  به امید روزی که من و دوستان دیگه اعلام پاکی کنیم✌
  انشاءالله
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   سلاااااام 
   زمستونتون مباااارک 
   عالیههه که دوباره شروع کردییید 😁
   به ارادتون آفرین میگم ☺
   مرسی از دعای قشنگتون آقا محمد مهدی 🌹
   من مطمئنم با این اراده ای که شما دارید مطمئنم موفق میشید 
   فقط کافیه از شکست ها درس بگیرید ☺
   منتظر اعلام پاکیتون هستیم 
   انشاالله به خواسته های دلتون برسید 🌹
   به امید پاکی ابدی 
 202. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ا** *** **** ****** **** *** *** ***** ** ****** **** **** ****
  • پاسخ:

   الیاس:
   ممنون از نظرتون ولی مطمئن ضرر خودارضایی کردن بیش تر از انجام ندادنشه.تموم سعی باید بر این باشه به اون شرایط نرسه ولی وقتی رسید باید یک سری راهکار ها رو انجام بده
   مثل تغییر حالت تنها نموندن و غیره
 203. با سلام خیلی معمنونم از مطالب بسیار مفید و ارزشمندتون من جوان 29 سال هستم می خواهم یک تجربه خیلی خیلی لذت بخش و بسیار تاثیرگذار در دوران ترگ خودارضایی برای دوستان عزیز که قصد ترگ دارن بگم امیداوارم مفید باشد من که از 15 سالگی دارم خود ارضایی می کنم اون روزی 2 الی 3 بار که بسیار متاسفم برای خودم من چندین چند بار تصمیم جدی برای ترک گرفتم مثل امشب که خواست خدا بود ولی البته بگم قبل اینگه به این سایت که از طریق گول بود آشنا بشم می خواستم پورن ببینم یهویی به فکر ترگش افتادم خواست خدا بود بگذاریم من تو دوران ترگ فقط تا چند روز بیشتر طول نمی گشید من یک روز که گلیپ مضرات خود ارضای در یوتوب دیدم که فکر کنم 18 مهرماه 96 بود تونستم تا 3 هفته پاگ بمونم خیلی حرف 3 هفته منی که سه روز بیشتر نمی تونستم خودمو نگه دارم خیلی زجر گشیدم همیشه به سلامتی و خدا فکر می کردم ولی دوستان عزیزان من نه نمازه می خونم نه اتقادی به اسلام ادیان دارم من همچیز را علمی دوست دارم نه تخیلی و خرافاتی ولی ولی ولی ..... تو این چند هفته که خود ارضایی گذاشتم گناره خدا بیشتر در کنارم حس می کردم مخصوصن تو هفته دوم افکارم روحم جسم من شده بود خدای بو نوعی یک احساس خوبی داشتم ولی در کنارشم شیطان تلاشو چند برابر می کرد مخصوصن بیرون از خونه چون من کارم چوری که 8 الی 10 ساعت بیرون خونم با مردم به نوعی شغلم تراگت بخش کن منی که حتا تو دوران خودارضای زیاد دخترهای خوشگل یا خوش اندام به چشم نمی خورد تو دوران ترگ یک دفع چند برابر شد طوری که حتا یکی از دخترای خوشگل تو خیابان یا پیاده رود به من چسبیده ولی دیگه به خودارضایی یا به چیزی که دوباره برگردم به خود ارضایی فکر نمی کردم حتا اگه بخشید به دخترها یا باسن دختر یا صدای دختر که قبلآ با کوچگترین صدای دختر یا اندام دختر ارضا میشدم دیگه برام عادی شده بود هر چی که می خواستم یا فکرشو می کردم بعد چند روز بدست می آوردم نه اینگه از خدا بخوام یعنی یک روز داشتم داشتم فقط فقط فکر یک گفش ورزشی خوب گران قیمت می کردم که برم ورزش شروع کنم باورتون نمی شه تو چند روز دستم اومد نمی دونم چجوری اومد دستم فقط تو ذهنم و دلم گفت چی می شد این گفش مال من میشد که از طریق مادرم بهم رسید حتا تو خواب هام خواب بوستاهای سر سبز با پرندهای زیبا با انسان های نورانی می دیدم حتا خواب خالم که 8 سال پیش فوت کرده بود دیدم خیلی زیبا بود به میگفت ادامه بده من و صحابم در گنارتیم منی که در دوران خود ارضای همیشه خواب کابوسی یا سگسی می دیدم بگذاریم سرتون درد نیارم ولی این لذت این همه احساس خوب حتا از لحضه جسمی که پوستم جوانتر شده بود چشما براق شده بود کدی یا گبودی زیر چشم داشته از بین می رفته سر حالتر شده بودم تازه خودمو داشته می شناختم ولی ولی... ولی... متاسفانه تا دوهفته پیش که مریض شدم و سرما خوردم طول نگشید دیکه نتونستم برم ورزش و یک سوپ که من خود درست کردم که تمام مواد محرگ زا بشه زده بود اون سوپ لعنتی خوردم البته میدونسم که شاید برام خوب نباشه ولی می خواستم هر چه زودتر خوب بشم برم سرکار یا ورزش فکر میگردم که دیگه این مواد محرگ زا به من تثایری نداره شلغم زنجبیل پیاز فلفل عدسی ولی یک ساعت بعد شکست خوردم دوباره خود ارضای شروع شده خیلی خلیی متاسفه شدم برای خود کلی شب تو رتخواب گریه کردم که چرا...... چرا.... چرا..... سه هفته فقط یک هفته مونده بود که یک ماه پر بشه دوست داشتم هرچی که دارم بدم ولی دوباره برگردم به اون دوران ترگم تور تور به هرکی اتقاد دارید کمکم کنید خداااااااااااااا کمک کن دوست دارم خدا بهم پشت نکن خدایا ازت خواهش می کنم کمککککککممم کن
  • پاسخ:

   محمد :
   چی شده عزیز
 204. سلام به همه ی دوستان پاک و مهربانم من میخاستم ازتون عاجزانه کمک بگیرم..من اراده ی سختی دارم ولی به راحتی پام میلغزه..یه راه حل بزارین برام ک فکرم سمتش نره مخصوصا تو تنهایی
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام 
   باید با اراده محکمی که دارین در لحظه اول فکر اونو از پا درارید فرض کنید :
   روزی دارین اب میخورید به قکرتون میرسه بزتر بریزمش توی صورت شخص مقابلم بعد میگید نه این چه کاریه بعدش چی میشه اینطوری در موردش فکر کردید و زود تصمیم نمیگیرین در لخظه اول کش رو محکم بکشید بزنید به دستتون و برید تو شلوغی اگر کسی مبود برید در خیابان قدم بزنید الان هوا خنکه و حسابی میچسبه 
   در ضمن سرتون پایین باشه
   در اول هر کار به خدا توکل کرده و اذکار مخثوص رو بگید 
   یادتون نره یاد خدا ارامش بخش دلهاست الا بذکر الله تطمئن الی القلوب 
   حله؟؟؟
 205. الهام بخش

  سلام
  پیر شدن پیر شدن پیر شدن
  این اصلی ترین و بدترین عوارض این کاره و بعد از یه مدت قدرت تجسمت اونقدر بالا میره که اگه رابطه جنسی واقعی هم برقرار کنی اونقدر بهت لذت نمیده که توی خودارضایی اون لذتو میبری یعنی لذت خودارضاییت بیشتر از رابطه جنسیت میشه و دیگه بدبخت میشی ;) چون تا آخر باید مجرد بمونی و عوارض خودارضاییو تحمل کنی البته چون قدرت خودارضایی خیلی زیادتر از رابطه جنسیه و از مایه حیات بدنت کم میشه پیری میاره و کلا زیاد عمر نمیکنی :@ و اینم فکر نکنی که خیلی کم طول میکشه اگه عادت کنی تا آخر عمرت ممکنه خودارضایی کنی
  و برای اونایی که میخوان ترک کنن:
  0.اگه نماز میخونین دعا کنین که بتونین ترک کنین چون این یجور بیماریه و از اعتیاد به مواد مخدر و اینجور چیزا آسیبش خیلی خیلی بدتره(البته ترکش راحت تر)
  1.از هر چیز تحریک کننده ای خودتونو دور نگه دارین(کوچکترین چیز)
  2.برین پیش عطار بگین چیزی میخوام که طبعمو سردتر کنه(چون اکثر کسایی که خودارضایی میکنن طبعشون گرمه) طبعتونو سرد نگه دارین و چیزی تحریکتون نکنه میتونین خیلی خیلی راحت ترک کنین و اون مطلبی که بالا نوشتن (جریمه کردن خودتون) مغز شرطی میشه و ناخودآگاه نمیذاره انجام بدین.
  مطمئنا ترک خواهید کرد
 206. بسم الله الرحمن الرحیم

  روز سوم

  همونطور که سه روز پیش گفتم با قدرت میرم جلو

  داشتم به این فکر میکردم که اگه بگم قدرتمند هستم توی این راه غرور محسوب بشه و این غرور من رو شکست بده اما نه کمی فکر کردم...

  کار من هم رضایت خدا و هم رضایت خودم رو در پیش داره

  دوری از گناهه و به خاطر خدای

  پس اگه توی این راه رجز بخوانم برای سپاه ابلیس نه گناه است و نه غرور پس باکی نیست اگر به ابلیس بگویم بیا...

  این بار در یک دستم شمشیری از ایمان و عشق به بازگشت به سمت خداست ودر دست دیگرم شمشیریست که ان را از ضربه هایی که تو به من زدی با کینه ساختم...

  بیا ببین چگونه خدا با دست من به تو زخم میزند...
  • پاسخ:

   مریم
   سلاااااااااام
   سه تاااااا ضربه زدید به شیطون دمتون گرررررررررررم
   خیلی مباااااااااارک تون باشه 
   این پاکیتون ابدی خواهد شد
 207. این دفعه هر راهی که تهش میشد ج.ق رو از بین بردم این دفعه دیگه میشه این بار کلا میدونم باید چیکار کنم چون خیلی تجربه دارم تو راه ترک هر شکست یه تجربس این دفعه اگه خدا بخواد کلا ترک میکنم امروز روز اولمه هر روز اعلام پاکی میکنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااام
   که قدر با قدرت و امید شروع کردید
   ملشالله اولین روز رو تبریک میگم
   پاکی قشنگ تون ابدی
 208. سلام دیگه خسته شدم الان دو روزه که توبه کردم برام دعا کنین
  • پاسخ:

   مریم
   سلاام
   خسته از چی ؟ از ترک کردن ؟
   دو روز رو به راحتی پشت سر گذاشتید و این خیلی خوبه 
   پاکی تون ابدی
 209. ☆نیلوفران☆

  سلام ارتین جان
  خوبی داداشی:)

  توکه سنت خیییلی کمه!!!
  دیگه این کارونکنیاااا
  اشکال نداره اگروااااقعاترک کنی
  چشات خوب میشه...
  جوش های صورت تواین سن طبیعیه...نگران نباش:)
  ولی اگه این کاروبازانجام بدی بدترمیشه جوشها...
  اصلاآدم کلامریض میشه دیگه:((
  حیفی هاااا
  قول میدی دیگه این کارونکنی؟
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر از کمک تون
 210. سلام من 13 سالمه و از 11 سالگی خود ارضایی میکنم میخواستم بگم که کسی که خود ارضایی رو ترک کنه جوش های صورتش خوب میشه؟ضعیفی چشماش دوباره خوب میشه؟لطفا جواب سوالمو بدین
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
    
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
    
   فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .

   توکل کن به خداوند و عجله نداشته باش . اگر سراغ خودارضایی و عوامل و تخیلات تحریک کننده نری، گذر زمان همه چیز رو سرجای اولش و یا بهتر از اولش خواهد رسوند . فقط عجله نداشته باشید . اگر بالا و پایین هم داشت نگران نشید . به مرور زمان فوایدش به حالت پایدار خواهد رسید . در ضمن علاوه بر ترک خودارضایی و عوامل تحریک کننده ، رویا پردازی جنسی رو هم کنار بذارید که تمام فواید ترک رو کامل و زودتر بچشید . دیگه موقع ترک ، خودارضایی و عوارضش رو هم سعی کن فراموش کنی و دیگه بهش فکر نکنی . یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالیکه خوب خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارضش هم در تو نیست و نعمتهای خیلی خوب و شیرینی هم از جانب خداوند به دست اوردی 
   ولی ضعیفی چشم، معمولا ربطی به خودارضایی نداره، و دلایل دیگه داره.
   اما سبب تاری و ڪدری چشم میشه، ڪه اینها برطرف میشن
 211. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من وقتی فیلم **** نگاه میکنم مقداری مایع از **** **** **** ** ****ه ایا اون ضرر داره من هیچ وقت با دست خود ارضایی نمیکنم ایا اون ابی که بر اثر تحریک بیرون میاد عوارض داره
 212. فقط یه سوال من فقطی فیلم پورن میبینم یه مقدار ابی از من خارج میشه که شفافه و فک نکنم مایع منی باشه ایا اون هم عوارض داره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، خیر اون منی نیست.
   از جمله نشانه های منی اینه که با جهش و فشار خارج میشه
 213. ببینید اینا حرفه فقط اراده فقط مهمه شما توانایی این رو داری که اون کار زشت رو انجام بدی پس توانایی اینو هم داری ازش دور شی فقط با اراده آهنین و قدرت تفکر که درست باشه هر وقت این افکار یادتون اومد ب خودتون تو ذهن خودتون بگید این حرفا این فکر چیه اینا از منی که ناموس دارم انسان با شخصیت و خوب... هستم ب دوره ب خودتون روحیه بدین شبا سعی کنید زودتر بخوابین مثلا روزش ورزش کنید ک خسته شید جون نداشته باشین رفتیم تو رختخواب دیگ خوابتون ببره باقیشم توکل ب خدا
  • پاسخ:

   مریم
   بله درسته اراده خیلی خوبه

 214. سلام
  فقط یه چیزیو خواستم بگم به عنوان یه با تجربه و البته شرمسار
  بعد از یه مدت منظورم 12 11 سال این گناهه تبدیل میشه به یه وسواس ذهنی و هر چیزی که قبلا تماشا کردین و فکرشو کردین(صحنه مستهجن) میاد سراغتون حتی توی نماز و تو جمع خانوادتون و شما تبدیل میشین به یه زناکننده ذهنی حرفه ای :) خیلی باید مواظب باشید وارد این مرحله نشین و البته همراهش پیری زودرس و گودی کمر و نازک شدن مو و تاری دید هم همراهشه و زود عصبی میشین و از همه مهمتر از هر چیز کوچیکی میترسین و همیشه شلین کلا دیگه از آدمیت خارج میشین پس بهتره که ترک کردنو هر چه زود تر شروع کنین البته نماز و چیزای دیگه هم خوبه ولی کافی نیست من نمازم خیلی کم قضا شده و هیئتم میرم ولی نیاز جنسی نیاز به کنترل داره و کسی هم که نمیتونه ازدواج کنه باید از اینترنت و فیلمای زبان اصلی خودشو دور نگه داره دورِِ دور از هر چیز تحریک کننده ای این اصلی ترین و مهم ترین راهه (من موبایلمو فروختم و با اینکه رشتم کامپیوتر بود کامپیوتر و اینترنت و کلا جمع کردم...چاره ی دیگه ای نبود)...
  و اونقدر باید خسته کنین خودتونو که شب که شد مستقیم خوابتون ببره این خیلی مهمه اوناییم که کارشون کتاب خوندنه باید باشگاهی چیزی رو شروع کنن و بیش از حد خودشونو خسته کنن...
  الان فقط سرکوب نیاز جنسی چاره ی جووناییه که میخوان پاک بمونن متاسفانه و بهترین راه برای کنترل...
  تو گوگلم سرچ کنین(طب اسلامی+خودارضایی)چیزایی واسه ترکش نوشته که مفیده
  قصد فقط درد و دل بود :)
  Ω ما پلنگیم مگو لکه به پیراهن ماست...
  • پاسخ:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   سلام
   ممنونم از مطالب مفید و آموزنده ای که فرمودید
   خدا خیرتون بده
   پیشنهاد می کنم دوستان بخونند
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست بزرگوار
   برای موفق شدن توی ترک
   جدا از اینکه با قدرت و اراده و روحیه خوب
   و تنفر شدید از اینکار باید شروع کنید
   و روش ترک رو هم با دقت بخونید و اجراش کنید.
   یه سری مطلب هست که توصیه ویژه مدیران هست.
   پیشنهاد میکنم اون رو هم مطالعه بفرمایید.

  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااام
   بسیاررررر عالی
   از تمامی محرک ها دور باشید کع قطعا موفق خواهید شد
   منتظر اعلام پاکیتون هستیم
   پاکیتون ابدی
 215. میشه لینک رباتتون رو بنویسید هر چی میگردم پیدا نمیکنم😂😅
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام.بفرمایید
   🆔 @Tobe94

   💠وبلاگ رسمی کانال مرکز نزدیکی به خدا
   💟 Tobe94.blog.ir

   🔴ادمین نظرات و تبادل :
   @tobe94Bot

   ✅مشاور⬇

   🔶🚺پاسخگوی سوالات بانوان:
   @Tobe94L_bot

   🔷🚹پاسخگوی سوالات آقایان:
   @Tobe94M_bot
 216. الان شروع کردم یه بند میرم تا آخرش
  یه چیزی رو هم بهتون بگم از تجربیات خودم
  من چندباری قصد ترک داشتم
  اول اینکه مطالب این سایت کلا متفاوته و الان که من خوندم راحت میتونم حدس بزنم صد در صد عملیه

  اما حرف دوم و شگفت انگیز اینه

  هرکس میخواد ترک کنه داره برا خودش دشمن میتراشه از جنس ابلیس

  من خودم تجربه کردم هربار که میرفتم برای ترک بیشتر موارد از جنس مخالف برام پیام میومد

  حتی یک بار با اینکه کاملا راه برگشتی برای اون شخص نذاشته بودم در کمال ناباوری تو زمانی که در حال ترک بودم اومد سمتم و بهم پیشنهاد گناه داد و من برای اولین بار در عمرم به طرز شگفت انگیزی تونستم بگم برو گم شو و به طرز شگفت انگیز تری اون شخص که اگه تو خطابش میکردم ناراحت میشد نرفت و گفت میخوام باهات رابطه داشته باشم من مجبور شدم اونقدر بهش بدو بیراه بگم که بره هرچند ابلیس تو کارش موفق شد و من لغزش کردم اما حداقل میدونم اگه میرفتم برای اونکار تا ماه ها درگیر بودم
  الان میفهمم اراده ای که برای ترک پیدا کردم حاصل اون نه بوده

  هرچند مطمئنم اون شخص باز هم میاد و ابلیس بیکار نمیشینه من خوب میشناسمش اما اینبار فرق میکنه

  این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست

  این بار من منتظرم بیاد تا خوردش کنم به کمک مولا
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   توکل به خدا
   برای شما و برای خواهر برادرای گل این سایت از ته ته ته دلم دعا میکنم که پاک بشید و تا آخرش پاک بمونید ...هممون...توکل به خدا
   الهی بدی های دنیا همش ریشه کن بشه
   الهی آمین
   براتون دعای موفقیت دارم
   یا حق
 217. سلام من چند باری خواستم این عملو ترک کنم اما نشده اما می خوام از امروز ترک کنم برام دعا کنید
 218. سلام...

  من از امروز میخوام ترک کنم البته از دیروز تا حالا شروع کردم😉

  میخوام که برام دعا کنید و راهکار هایی به جز اون 10تای بالا بهم پیشنهاد کنید تا بتونم کاملا پاک بشم...

  و میشه یکیتون از طریق واتساپ یا تلگرام با من در ارتباط باشه که من پاسخ سوالاتم رو سریع تر دریافت کنم؟؟؟

  با تشکر🙏
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت شما دوست عزیز این عالیه که تصمیم گرفتین پاکیتون رو شروع کنین بتون تبریک می گم بزرگوار.
   ما سعی می کنیم سوالاتتون رو در اولین فرصت پاسخ بدیم ولی اگر می خواید در تلگرام با ما در ارتباط باشید می تونید وارد کانال ما بشید و در اون جا از طریق ربات پاسخ گویی با ما در ارتباط باشید که لینکش داخل پروفایل هست.

   برای ترک خودارضایی به جز موارد بالا من ورزش کردن رو بتون پیشنهاد می کنم.چرا که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسی کم علاقه هستند چون ورزشکاران مقدار فراوانی از انرژی های فکری و بدنی خود را به ورزش اختصاص می دهند به همین دلیل برای جلو گیری از تحرکات جنسی برنامه ورزشی بسیار مهم است . افراد معتاد به خودارضایی معمولا آدمهای منزوی و کم تحرک و گوشه گیری هستند که همین عوامل تحرک جنسی را در آنها تشدید می کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
   و همچنین سعی کنید ادرار نوسانی و با فشار رو در طول ترک داشته باشید چون تشنگی مجاری رو کم می کنه.
   همچنین سعی کنید از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب  اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا کنید.
   و در آخر نماز اول وقت و سوره لقمان و توکل بر خداوند در طول ترک رو بتون پیشنهاد می دم.
   ان شالله که موفق و سربلند باشید
   التماس دعا
 219. سلام و عرض تشکر از راهنمایی تون من الان 18 روزه نزدم و اعلام پاکی میکنم ممنوننننننننننم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام.خداروشکر واقعا.ماشاا...
 220. ☆نیلوفران☆

  منظورم اگرترک کنی
  اون چیزهای درونی که آسیب
  دیدن زودترخوب میشن...
  عزت نفس و...
  • پاسخ:

   الیاس:
   بـــله 
   منم ڪاملا موافقم
 221. ☆نیلوفران☆

  سلام آقامحراب

  نگران نباش خوب میشی(دیریازود)
  ولی ازهمه عوامل تحریک دوری
  کن...

  عوارض خودارضایی یه سری
  بیرونین(شکل ظاهری)
  یه سری هم(درونی)
  مثل عزت نفس...
  کنترل راحت فکر...
  آرامش درونی...
  یه حس دوس داشتن خود(خودارزش بودن)
  البته چیزهای درونی میتونه روچیزهای بیرونی
  تاثیربزاره...

  تمرکزت فقط روفکرت باشه...
  اصلابه عوارضش فکرنکن...

  موفق باشی همیشه:)
 222. دوست عزیز شماک چهارماهه پاک هستین وگفتین تغییری در خودتون ندید خواستم بدونم اون عوارض خ هنوز درشما وجود داره از بین نرفته؟
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام . برطرف شدن عوارض در هر شخص متفاوته.یکی زودتر و یکی دیرتر اما حداکثر در تمام افراد بعداز یکسال بطور کلی حل و حتی بهتر خواهد شد.من نزدیک سه ماهه که ترک کردم و اینو درک کردم
   موفق باشید
  • پاسخ:

   مربم
   سلام
   خب این نشون دهنده اینکه شما حتما میتونید پاک باشید اما کافی که عامل وسوسه و یا تحریک رو پیدا کنید که قطعا موفق خواهید شد
 223. سلام من چهارماهی هست که پاکم ولی تغییری رو در خودم ندیدم البته این موضوع باعث نشه که لی انگیزه بشینبرای ترک چرا که برای افراد متفاوت متفاوته درمان
  • پاسخ:

   مریم
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
    
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
    
   فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .

   توکل کن به خداوند و عجله نداشته باش . اگر سراغ خودارضایی و عوامل و تخیلات تحریک کننده نری، گذر زمان همه چیز رو سرجای اولش و یا بهتر از اولش خواهد رسوند . فقط عجله نداشته باشید . اگر بالا و پایین هم داشت نگران نشید . به مرور زمان فوایدش به حالت پایدار خواهد رسید . در ضمن علاوه بر ترک خودارضایی و عوامل تحریک کننده ، رویا پردازی جنسی رو هم کنار بذارید که تمام فواید ترک رو کامل و زودتر بچشید . دیگه موقع ترک ، خودارضایی و عوارضش رو هم سعی کن فراموش کنی و دیگه بهش فکر نکنی . یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالیکه خوب خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارضش هم در تو نیست و نعمتهای خیلی خوب و شیرینی هم از جانب خداوند به دست اوردی .

 224. من تاحالا بالای 30 بار توبه کردم ترک کنم ولی باز زدم امروز بازم توبه کردم که ترک کنم. خوب شد این سایتو دیدم چون ارادم قویتر شد برای ترک، امید وارم تا آخر عمر ترک کنم.
  • پاسخ:

   مریم

   سلام

   متاسفم ، خب شما از شکست تون درس بگیرید و بعد  خوب موقعیت خودتون رو شناسایی کنید یعنی متوجه بشید که چرا و برای چی میخواید ترک این ! این شناسایی خودش میشه یه هدف ، پس وقتی با هدف جلو بری اولین گام میشه برای پیروزی و بعد از شناسایی هدف برید سراغ کنترل فکر یعنی فکر های وسوسه انگیز رو جایگذین فکر های خوب کنید ، کنترل فکر میتونم بگم بهترین راه ممکنه و بعد از این عامل های تحریک و سوسه رو شناسایی کنید یعنی بدونید چی باعث شوست میشه فیلم ، عکس و ..... بعد از شناسایی اون عامل ها رو حذف کنید

   منتظر موفقیتون هستم
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   مریم
   پاسخ داده شد
 225. سلام خواستم بدونم بعداز ترک‌خوداراضی گودی وسیاهی زیرچشم لاغری صورت ولرزش دست ها از بین میره؟چقد زمان میبره تا ب قبل برگردن؟
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
    
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
    
   فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .

   توکل کن به خداوند و عجله نداشته باش . اگر سراغ خودارضایی و عوامل و تخیلات تحریک کننده نری، گذر زمان همه چیز رو سرجای اولش و یا بهتر از اولش خواهد رسوند . فقط عجله نداشته باشید . اگر بالا و پایین هم داشت نگران نشید . به مرور زمان فوایدش به حالت پایدار خواهد رسید . در ضمن علاوه بر ترک خودارضایی و عوامل تحریک کننده ، رویا پردازی جنسی رو هم کنار بذارید که تمام فواید ترک رو کامل و زودتر بچشید . دیگه موقع ترک ، خودارضایی و عوارضش رو هم سعی کن فراموش کنی و دیگه بهش فکر نکنی . یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالیکه خوب خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارضش هم در تو نیست و نعمتهای خیلی خوب و شیرینی هم از جانب خداوند به دست اوردی .

   لطفا این لینک رو هم مطالعه کنید 👈 اینجا 
 226. ببخشید. من به عمل خودارضایی خیلی اعتیاد دارم طوری که چشمام یه ذره تار میبینه خواستم بدونم اگه این عملو ترک کنم چشمم دوباره سالم میشه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام

   ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
    
   پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
    
   فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .

   توکل کن به خداوند و عجله نداشته باش . اگر سراغ خودارضایی و عوامل و تخیلات تحریک کننده نری، گذر زمان همه چیز رو سرجای اولش و یا بهتر از اولش خواهد رسوند . فقط عجله نداشته باشید . اگر بالا و پایین هم داشت نگران نشید . به مرور زمان فوایدش به حالت پایدار خواهد رسید . در ضمن علاوه بر ترک خودارضایی و عوامل تحریک کننده ، رویا پردازی جنسی رو هم کنار بذارید که تمام فواید ترک رو کامل و زودتر بچشید . دیگه موقع ترک ، خودارضایی و عوارضش رو هم سعی کن فراموش کنی و دیگه بهش فکر نکنی . یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالیکه خوب خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارضش هم در تو نیست و نعمتهای خیلی خوب و شیرینی هم از جانب خداوند به دست اوردی .

 227. سلام به داداش خوبم
  نبینم ناراحت باشین یه وقت ، داداش من خب شما که علت رو میدونی برای چی جلوش رو نمیگیری ، چرا به فکرای منفی که سراغت میاد بال و پر میدی ؟میدونی فیلم پورن باعثشه و باز نگاه میکنی ؟ شما کافیه از هرچی تحریکت میکنه دست بکشی ، پست ثابت رو هم بخون و بخصوص اونروزایی که میدونی خیلی خطریه ، مثلا همین روز سی ام خودتو حسابی مشغول فعالیتهای مختلف کن که ان شالله از پسش بر بیای
  از یاد خدا هم غافل نشو که اگر ازت راضی باشه زندگیت زیر و رو میشه ،حیف نیست واقعا دوران طلایی که توش هستی رو با گناه حیف کنی
  موفق باشی :)
 228. سلام دوستان من دیگه خسته شدم اصلا رو این مسعله هم اعتیاد ندارم اما بعد ۱ماه نزدن باز میرم سمتش و بعد ۱ماه میگذره و بازم دوباره میزنم اما میخوام کلا نزنم تنها چیزی هم که باعث میشه یا فیلم های پورن هس یا اینکه فکر منفی میکنم ۱۵سالم هس الان باز خود ارضایی کردم😔میشه کمکم کنید؟الان که اینکارو کردم چیکار کنم دوباره به حالت عادی برگردم
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت شما دوست خوب
   یه غسل بکنید و از ته دل تصمیم بگیرید که برای همیشه پاک باشید نه یک ماه 
   دور فیلم پورن رو به طور کامل خط بکشید چرا که سرانجامی جز تباهی و بیچارگی نداره عادت های خوب رو جایگذین کنید به جای این عادت های زشت.
   در موقع وسوسه و هجوم افکار تنها نمونید و برید تو جمع خانواده و شرایط خودتون رو تغییر بدبد
   پس ناامیدی رو کنار بذار از اول و پر قدرت شروع کن و شکست رو پل پیروزی کن تو می تونی و من بهت ایمان دارم و منتظر مصاحبه قشنگت هستم
   یاعلی
 229. من تا حالا چندین بار ترک کردم ولی هر بار برگشتم نا موفق شدم دیگه بریدم نا امید شدم ولی از امروز میخام این کارو ترک کنم.
  • پاسخ:

   آسمان پاک:
   سلام.عالیه که میخواید ترک کنید این عمل زشت رو.درضمن ناامید نباید بشید.حتی دربدترین شرایط.ماهم منتظر موفقیت شما هستیم
   به امید پاکی ابدی
   موفق باشید
 230. باسلام من خیلی گناه کردم خیلی... تاحدی که نا امید شده بودم از خودم ولی شانسی شانسی تو اینترنت سرچ کردم ترک خود ارضایی و با سایت خوب شما اشنا شدم من از امروز تصمیم به ترک دارم
  • پاسخ:

   آسمان پاک :
   سلام به شما.خیلی خوش اومدید.باکمک هم حتما ترک میکنید فقط یاعلی بگید و شروع کنید
   موفق باشید
 231. سلام من کنترل خوبی رو خودم دارم و تو بیداری کاری نمیکنم اما صبح تو خوابو بیداری نمیتونم کاری کنم
  کمک کنید لطفا
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام برادر بزرگوار
   اون حالت خواب بیداری که میگین اسمش جنب شدنه و طبیعیه برا تخلیه شدن انرژی و مایع اضافی حین خواب
   ینی کنترلش دست خودادم نیست
   یه چیز کاملا ناخودآگاهه
   فقط یه غسل واجب میشه براش
   نگران نباشین که شما پاکید
   یاعلی🙏🏻
 232. سلام...

  من الان 10 روز هست که ترک کردم ولی همش وسوسه میشم...

  با اینکه آیاتی از قرآن رو تو اتاقم نصب کردم و نماز هم میخونم تاثیر زیادی نداره....

  میترسم که دوباره وسوسه بشم و این کار کثیف رو انجام بدم لطفا کمک کنید

  با تشکر🙏
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام به شما
   به به به ده روزگیتون مبارکاااااا
   داداش چقدر عالیه این ده رووووز
   یه چارمشو عینهو شیر💪🏻رفتین جلو
   راستش این وسوسه ها طبیعین چونکه در اویال دوره ترکتون هستین و دارین قله ها رو طی میکنین فقط یه چیز که مواظب چشماتون باشین از هر چی محرکه دوری کنین که خیلی مهمه خیلیاااا
   سوره لقمان فراموش نشه
   تو مواقع تحریک شدید ادرار نوسانی و شربت ابلیمو معجزه س
   نمازاتون اول وقت باشه حتمن تاکیدم رو اون اول وقته ست هااا چون اراده رو فوق العاده قوی میکنه
   ذکر گفتنم فراموش نشه
   از همین دور دورا دعاتون میکنم که با انرژی برین جلووو
   ده روز کم نیستااا ده روز اول هر کی طی کنه انگار نصف راهو رفته این ده روز اولیه خیلی مهمه
   پس قول بده که مراقبی و همونطور که ده روزه شدی چهل روزه هم بشی
   منتظر اعلام پاکیات هستم
   پاکیت ابدی

 233. سلام ببخشید دارویه گیاهی برای ترک این عمل هست؟
  اگر هست معرفی کنید
  • پاسخ:

   آسمان پاک :

   سلام.بله داروهایی وجود دارن اما امکان داره عوارض داشته باشه.پس حتما از پزشک متخصص مشورت بگیرید

   موارد دیگری هم هستن برای کاهش شهوت مثل شربت ابلیمو

   اما یادتون باشه استفاده از دارو باعث کم شدن شهوت میشه و شما تا اخر میخواید دارو ضد شهوت بخورید؟

   بنظرتون عاقلانه هست؟پس از شربت ابیلمو و امثالهم استفاده کنید

   موفق باشید

 234. من از امروز میخوام گناه رو بگذارم کنار راهنمایی میخوام ممنونم
  • پاسخ:

   محمد :
   اول خوش امدی به زندگی تازه ...
   بدون از امروز تازه متولد شدی اون ادم سابق هم رفته
    به کل روش ها در کنار هم توجه ویژه کنید و در کنار هم انجامشون بدید با جدیتتتتتتتت
   بعدم حتما هر روز اعلام پاکی کنید
   پست اصلی یا اولین پست رو مطالعه کن که کلید مشکلاتته
 235. من میخوام ترک کنم ولی هربار تحریک میشم و میترسم از اینکه خدا دیگه صدامو نمیشنوه و منو به حال خودم رها کرده.میخوام خودم باشم واسم دعا کنید
 236. امیر حسین

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  تا وقتی این اینترنت لعنتی هست *** ***......... تف تو این اینترنت
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   بستگی به طرز استفاده داره؛ اینجا هم چنین حسی داره!!؟؟ با قلم هم جملات خوب و زیبا مینویسن هم حکم مرگ کسی رو امضا میکنن ... بستگی به طرز استفاده داره...
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   خیلیی خوبه که نا امید نشدید و میخواید دوباره شروع کنید 😀
   عوامل شکستتون رو شناسایی و در صدد برطرف کردنش باشید 💐
   مطمئنم این دفعه موفق میشید 
   با یه اراده ی قوی شروع کنید 🙂
   شما میخواید پس بهش میرسید 💐
 237. من 15سالمه و یک ماه بود که ترک کرده بودم اما بعدازیک ماه دچارگناه شدم اما خوشبختانه دوباره یک ماه که ترک کرم وامید وارم که دیگه طرف اون گناه نرم ممنون ازسایت خوبتون
  • پاسخ:

   یا حضرت یوسف ع :
   سلام داداشی... چقدر خوبه که در همین ابتدای نوجوانی به فکر افتادی ، مطمئن باش از الان که بفکرش هستی و داری ترک میکنی در جوانی به راحتی از کنار هر نوع گناه کبیره میگذری و به ساحل نجات میرسی ، مطمئن باش روزهای خوب انتظارتو میکشن و روز به روز به موفقیت های مورد نظرت نزدیکتر میشی ، فقط گاهی ممکنه فشار های زندگی و حربه های شیطان ازارت بدن ، در اون زمان به قران پناه ببر و راه رو از چاه پیدا کن و بدون که میتونی تا ابد در بهشت خداوند جاویدان بمانی...
   خوشحالم ازین اتفاق خوبی که برای خودت رقم زدی...
   هر روز بیا و با اخبار خوشحال کنندت شادمون کن...
   اللهم عجل لولیک الفرج...
 238. سلام من یه آدم بدی بودم و از روش هایی که در اینجا گفتید انجام میدادم به جز تنبیه و جایزه.نیم ساعت پیش این کار زشتو کردم بعد اعصابم خورد شد و همینطور در اینترنت میچرخیدم و دنبال جمله های بامعنی و با مفهوم های زیبا بودم تا مرا متحول کند که این جمله را پیدا کردم((یک آینده عالی نیازی به گذشته عالی ندارد)) الان میدونم که گذشته بدی داشتم ولی گذشته ها گذشته و نمیشه کاریش کرد و با اما و اگر چیزی حل نمیشه و جز ناامیدی چیزی نداره.تصمیم گرفتم که هر روز واقعا بیام این سایت و اعلام پاکی کنم همیشه این حرفو زدم ولی هیچ وقت به این حرفم وفادار نبودم ولی این دفعه به قرآن قسم میخورم که هر روز بیام و اعلام پاکی بکنم حتی اگه خدای نکرده شکست هم خوردم بیام و بگم و از شما دوستان عزیز طلب یاری کنم.
  • پاسخ:

   یا حضرت یوسف ع :
   سلام داداش علیرضا...
   داداشی بهت تبریک میگم واسه این تصمیمت... داداش توی این راه تحریک شدنو و گاهی شکست و لغزش وجود داره اما این تویی که باید تلاش کنی و همیشه و همیشه بتونی از صفر شروع کنی...
   همه ی ما موقع راه رفتن امکان داره که پامون بلغزه و به زمین بخوریم ، اما هممون میدونیم که برای رسیدن به مقصد باید بلند بشیم و خودمونو تمیز کنیم به راه ادامه بدیم...
   داداشی که شما اینکارو کردی ، از خدا برات میخوام که دیگه لغزش نکنی ، داداش واسه لغزش نداشتن ، باورت از همه چی مهمتره ، باید باور داشته که میتونی ، باید باور داشته باشی که میتونی به قله صعود کنی ، باید باور داشته باشی که میتونی به نفست غلبه کنی...
   شاید گاهی شیطان بهت حربه بزنه و بگه تو که معصوم نیستی تو که پیامبر نیستی که بخوای تا ابد پاک بمونی ، اما بهت یاداور میشم که حضرت ابوالفضل هم معصوم نبود ، اکثر یاران امام حسین هم معصوم نبودن ، اما همشون به کشتی حسین ع پناه بردن و به این دستگیره محکم چنگ زدن...
   داداش زیارت عاشورا رو با معنی بخون و به اقا پناه ببر...
   منتظر اعلام پاکیت هستم داداش.
 239. سلام.
  من انقدر خود ارضایی کردم دیگر خسته شدم .هر بار هم خواستم ترک کنم نشد
  تا چهار روز پیش میرفتم ولی بارم میزدم
  یعنی دیگه کمری نمونده برام کلا از بین رفته
  اگه ترک کنم خوب میشه؟
  • پاسخ:

   بسم الله الرحمن الرحیم :
   سلام
   ببینید آقا امیر شما پست ثابت سایت رو خوندید؟؟
   اینکه آدم گاهی وسوسه میشه که طبیعیه ولی آیا هر وقت آدم وسوسه شد
   باید به گناه بیفته؟؟ خب اینطوری که نمیشه..پس کی باید ترک کرد؟؟
   برای ترک باید یه تصمیم مردنه و قوی بگیرید..
   راهکارهایی که مواقع وسوسه باید انجام بدید بلد باشید.

   سوره مبارکه فصلت آیه 36
   ♡وَاِمّا یَنْزَغَنَّکَ مِنَ الشَّیطانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللهِ اِنَّه هُوَ السَّمیعُ العَلیم♡
   و هرگاه وسوسه‌هایی از شیطان متوجّه تو گردد، از خدا پناه بخواه که او شنوده و داناست!
   شما سخن خدا رو انجام دادید؟👆
   در مواقع وسوسه فورا به خدا پناه ببرید اونم از ته دل

   مکانی که در اونجا وسوسه شدید ترک کنید و سعی کنید وارد محیط شلوغ بشید

   در اون مکانی که وسوسه شدید سعی نکنید زیاد فکر کنید فوراااا تغییر مکان بدید و در جای دیگه فکر کنید اونم نه فکر تحریک کننده

   وضو با آب سرد بسیار موثره در مواقع وسوسه

   باز کردن قرآن و خوندن مقداری از قرآن در مواقع وسوسه بسیار موثره

   شربت آبلیمو هم کمک کننده هست

   حالا یه نکته :
   چیکار کنیم کمتر وسوسه بشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   پاکی چشمممممممممممممم..چشم می تونه دروازه ی ورود به دنیای کثیف خ ا باشه
   یعنی ترک فیلم ها عکس ها و صحنه های تحریک کننده

   سعی در پاکی ذهن...اگر کمتر به فکر مسائل تحریک کننده باشیم..این شهوت کمتر خودشو نشون میده.

   نماز و خصوصا نماز اول وقت..ان صلاة تنهی عن الفحشاء و المنکر(آیه قرآن)
   قطعا نماز نهی می کند از فحشاء و بدی

   شما اینا رو انجام بده بعد ببینید چهار پاکیتون میشه چند روز

   عوارض خ ا هم بعد از ترک به تدریج خوب میشن..از این بابت نگران نباشید   مطالب لینک بالا رو مطالعه کنید👆
  • پاسخ:

   عسل:
   سلاااام
   توکل به خدا
   ما با اشتیاق منتظر اعلام پاکی هاتون هستیم
   یا حق
 240. از مدیریت خطاب به سعید: سلام پیامتون منتظر تاییده تا بهتر پاسختون رو بدن بعد از پاسخ همراه با سئوالتون گذاشته میشه ممنون از صبوریتون
  یاعلی
 241. سلام.

  ببخشید مراحمتون میشم...

  آیا احتلام هم مانند استمناء عوارضی به همراه داره؟!

  برای جلوگیری از محتلم شدن چه باید کرد؟؟!
  • پاسخ:

   محمد سلام خیر 
   میتونید دعا بخونین به همراه قرائت شبانه قرآن مجید 
   مواد چرب مثلفسفود و یا خرما پیاز یا کلا رژیم سالمی داشته باشین 
   بعد دعای مخصوصشو در اینترنت سرچ کنید حتمی به رو نخوابید و در جای خنک بخوابید رو انداز سنگین نباشه با دل سیر هم نخوابید 
 242. سلام
  تقریبا یک هفته بود ترک کرده بودم...که دیشب یه اتفاق عجیبی برام افتاد😕

  داشتم خواب میدم که یه دفعه متوجه شدم که ارضا شدم....

  اما من هیچ کاری نکردم که ارضا بشم....
  لطفا کمکم کنید😟
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام شما تو خواب محتلم شدید و توبه تون نشکسته فقط برای نماز و..... غسل جنابت انجام بدید
 243. محمود رضا

  سلام از مطلب آموزندتون ممنون من قبلا چند بار تصمیم به ترک گرفته بودم اما هربار بعداز چند روز دوباره وسوسه می شدم و خود ارضایی می کردم توی این مدت نه پورن تماشا می کردم هم نماز می خوندم باز وسوسه می شدم علتش چیه
  • پاسخ:

   وحید
   سلام اقای محمود رضا کاربر گرامی،میونید اینکه باز سایت به شما کمکی کرده وکمی در ترک این کار واقدام به نماز وغیره موفق بوده اید این جای بسی خوشحالی داره اما کار تمام نشده وتازه اول راهه ، مثلا کسی که وزنه برداره ومی خواد وزنخ ۳۰۰ کیلویی رو در دوضرب بزنه وحتی قهرمان دنیا بشه در روز اول که این وزنه را بر داره قهرمان نمیشه که هیچ بلکه کمرش هم مب شکنه، این کار هم مثل اینه اول باید به مرور به دستورات تا حد توانت یاد بگیری وعمل کنی وبا گذشت زمان مسایلی برات پیش میاد که راهکاهای مبارزه با اونها را بایستی یاد بگیری وعمل کنی، وفن اول که وسوسه میشی اینه که راه نفوذ هر عاملی که سبب تحریکت میشه بایستی باهاش مبارزه کنی وببندی،
 244. سلام من 14سالمه این کارو حدودیه ساله ادامه دادم قبلا شاگرد اول کلاس بود ولی چون این کارا رو ادامه دادم الام کند ذهن شدم و تصمیم گرفتم ترک کنم ولی یه سوال برام پیش اومده ذهنم مثل قبل میشه یعنی خوب میتونم مثل قبل درس حفظ کنم؟ اگه میشه چقدر طول میکشه تا مثل قبل بشه؟
  • پاسخ:

   محمد:
   سلام هرچه دور تر بشه عوارضات بیشتر پس هرجه سریع تر طعم پاکی رو بچشید 
   در ضمن بله شما به روزهای شاگرد اولیتون برمیگردین اگر اراده کنید...
 245. امیر حسین

  سلام روز اول تا الان ساعت ۲۲ خداروشکر خوب بود بدون شکست
  • پاسخ:

   عسل:
   سلااام
   خیلی هم عالی ان شاءالله پیروزی و پاکی ابدیتون
   صاحب اسمتون هواتون رو داشته باشه
   یا علی
 246. سلام
  واقعا ازشما تشکر میکنم به خاطر راهنماهی هاتون...
  با اینکه چند روزی بیشتر نیست ترک کردم دارم تاثیرشو تو زندگیم احساس میکنم.
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   بعد از ترک خ.ا به مرور اثرات روحی و جسمیش به طور کامل از بین میره 
   خیلی خوشحالم که تو این مدت تونستید تاثیر مثبتی رو حس کنید 
   به امید خدا یه مدت دیگه کلا بار وبندیل عوارضشو جمع میکنه و میره 💐
 247. چرا تا یکی میگه کمکم کنید ، اسم خدا و پیغمبر میکشید وسط ، درسته یاد خدا کمک میکنه ، ولی به جایه این چیزا ، بیایین معایب پزشکی و بهداشتیش رو بهش بگیم ، بیماری هایی که بهشون دچار میشه ، ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن ، ضعف عضلانی ، سستی ماهیچه ها ، ضعیف شدن بینایی ، سر درد ، بی حوصلگی ، عدم کنترل اندام تناسلی ، مشکل در دفع ادرار ، عقیم شدن ، ، هر کسی اینارو یاد بگیره و براش توضیح داده بشه میتونه کنار بزاره
  • پاسخ:

   وحید
   سلام،علی اقا،به هر حال اینجا مدیران کسانی هستند که ازشون تست اطلاعات علمی گرفته نشده وخودشون کاربر بوده وفقط با توسل به خدا واهل بیت وبه قول شما برخی اطلاعات علمی راجع به این کار موفق به ترک این عمل گشته وهرکس قربه الی الله برای ترک دیگران هم کمک میکنه ولی اینکه میگید اطلاعات علمی افراد وعلی الخصوص مدیران بایستی بالابره ، این هم حرف قابل قبولیه ولی متاسفانه اکثر مدیران مثل خود بنده در کارهای دیگه شاغل بوده و وقت زیا ی نمی تونند در این کار بزارند بعضی ها هم اصلا تو برنامه های عادی هم شرکت نمی کنند. چون بعضا باید بهشون هم حق داد چون زندگی کردن این روزها سخت 
   گشته، به هر حال تو این سایت کار بر ومدیر زیاد فرقی ندارند همه میتونیم به همدیگه چه از بعد معنوی وچه ازبعد علمی   کمک بکنیم.

 248. امیر حسین

  سلام
  امروز ۱۶/۹/۹۶ روزیه که واقعا میخام ترک کنم از همین امروز میخام تا اخر عمر این کار مزخرفو ترک کنم تاهالا خیلی شکست خوردم ولی این بار فرق میکنه به امید اون روزی که بگم هی یادش بخیر پارسال بود ۱۶ اذر گفتم میخام ترک کنم چه زود گزشت
  • پاسخ:

   محمد :
   پسر بهت اطمینان دارم 
   امیدوارم چهل روز دیگه با خیال راحت بیایی اعلام پاکی کنی
 249. ای نور گلدی

  حاجی همه چی قبول!ولی۳روز اضافه در هفته رو ناموسا از کجا پیدا کنم؟؟
 250. سلام به دوستان گرامی مرسی از راهنماییاتون لطفا برام دعا کنید این مورد زشت رو ترک کنم
  بازهم تشکر
  • پاسخ:

   زینب سادات: چشم حتما محتاجیم به دعا
   الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   2 تا نماز دو رکعتی بخوانید (مانند نماز صبح ) با این تفاوت که در هر رکعت بعد از اینکه حمد رو خوندید سه مرتبه سوره ی توحید(قل هوالله احد....)، یک مرتبه سوره ی فلق و یک مرتبه سوره ی ناس بخواند. بعد از تمام شدنِ نماز، هفتاد بار استغفار کرده یعنی میگید : استغفرالله ربی و اتوب الیه (وقتی هردو نماز را به پایان رساندید بگید اینو70 بار بگید )و بعد یک بار بگویید: «لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ إلّا بِالله العَلِیِّ العَظیمِ» سپس یک بار هم بگویید:

    

   «یا عَزیزُ یا غَفّارُ إغفِر لِی ذُنُوبِی وَ ذُنُـوبَ جَمیعِ المؤمِنینَ وَ المُؤمِناتِ فَإنَّهُ لا یَغفِرُ الذُّنوبَ إلّا أنتَ»

    

   ای خدای عزیز و ای خدایی که بسیار آمرزنده هستی! گناهان من و گناهان همه ی مردان و زنان مؤمن را بیامرز، چرا که کسی جز تو آمرزنده ی گناهان نیست»
 251. سلام.من متاهلم اما این عادت کثیف اززمان مجردی راحتی بعداز ازواج هم نتونستم ترک کنم.لطفا اگه راه حلی هست بم بگید
  • پاسخ:

   محمد :
   متاهلی خودش یه امتیازه به همسرتون بگید باهاتون همکاری و نظارن برشما کنه به کل روش ها در کنار هم عمل کنید نگران نباشید توکل داشته باشید
 252. 1هفته ولی باز زدم دیگه ناامید شدم دیگه نمی تون به خود میگم جرا ترک کنم چرا
  • پاسخ:

   محمد :
   ببینید باید به روش ها در کنار هم توجه کنید و با هم انجامشون بدید به خدا توکل و توسل به امام زمان عج کنید جواب خواهید گرفت اگر از ته دل دعا کنید
 253. محمد علیزاده

  من حدود 2 ساله که بهاین دچارم
  ولی همین الان تو همین صانیه که دارم مینویسم تضمیم به ترک گرفتم
  از همین الان...
  هر روز میخوام اعلام پاکی کنم
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
    سلام خیلی خوبه،باعث خرسندیه...
   شما میتونید ترک کنید مثل تمام کسانی که اینجا بودند و موفق شدن...
   این مسیر پیچ و خم فراوونی داره باید باهاش کنار بیاید مبارزه کنید و شیطان رو شکست بدید.
   پست ثابت سایت مطالعه کنید یا علی بگید و شروع کنید..
   روحیتون خوبه،هر روز اعلام پاکی کنید.
    ما هم کمکتون می کنیم.
   به امید پاکی ابدی
 254. امیر حسین

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام اقا یه سوال دارم در مورد سیگار میخام ببینم ما ماهی چند بار ادم معتاد میشه یا نه چون من خیلی سنی ندارم ۱۵ سالمه این رفیقا تعارف زدن منم کشیدم الان چند وقتی میشه هالا با خودم میگم تو همین *** ** موندم سیگار دیگه بار اضاقیه هالا میخام بدونم که با ماهی یه بار ادم معتاد میشه؟
  • پاسخ:

   محمد :
   برای ترک ادت بد باید یه روش و عادت خوب رو جایگزین کرد
  • پاسخ:

   محمد:
   خیلی عالیههههه 
   به حق پنج تن پاکی رو تجربه خواهید کرد
 255. ببخشید من همون جوان 20ساله هستم درادمه گفته گفتم من وقتم خیلی پر هستش زمان این مشکل هم قبل از خواب هستش وطبع بنده بلغمی و صفراوی است و وقتی که بعد ازظهرها میخوابم شب ها خوابم نمی بره و نمیتونم بعدازظهر ها نخوابم چون اگر نخوابم نمیتونم درسهایم را بخوانم چون طلبه هستم
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   اول از همه اینکه چه عالی که طلبه اید این میتونه یه کمک بزرگ براتون باشه... از خود خداوند کمک بخواید و خودتون هم همراهی کنید لطفا
   تنها کاری که شما باید انجام بدین یه برنامه ریزی ساده برای وقتتون هستش! اولش شاید کمی براتون سخت باشه اما کم کم بهش عادت میکنید... پیشنهادم اینه که خوابتون رو طوری تنظیم کنید که یا نیاز به خواب عصر نداشته باشید یا در حد 10-15 دقیقه استراحت کنید،‌کاری که غالبا خود من هم انجام میدم اینطوری کلی از کار رو پیش میبرید ضمنا موقع خواب سعی کنید اگه خیلی تحت فشار هستید از نماز و ذکر کمک بگیرید که به نظرم معجزه میکنه
   موفق باشید
   یا علی
 256. سلام علیکم من مردی20 ساله هستم من خیلی کم دچار این مشکل نسبت به قبلا میشوم حدودا هر دو سه هفته ای یک بار به این عمل دچار میشوم حالا یک روش کامل از شما میخواهم که این عمل را ترک کنم آیا برنامه ای هست و شرایط ازدواج برای هر فرد را هم توضیح دهید لطفا با تشکر.
  • پاسخ:

   بسم الله الرحمن الرحیم :

   سلام علیکم...اینکه هر دو سه هفته یه بار مبتلا هستید نسبت به خیلیااا جلو هستید و به نظرم ترکتون راحت تر باشه...برای اینکه برای همیشه این گناه رو انجام ندید لازمه یه سری پیشگیری داشته باشید مثلا به عکس و فیلم های محرک نگاه نکنید...مسائل جنسی رو در ذهنتون تقویت و دنبال نکنید...در محیط بیرون به نامحرم نگاه نکنید.و...

   اینا شدند پیشگیری.

   حالا ممکنه با انجام ایناا گاهی باز هم دچار وسوسه بشید...در اینصورت باید فوراا به خدا پناه ببرید...اونم از ته دل...مکانی که در اون وسوسه شدید رو تا حد امکان ترک کنید و تا مدتی برنگردید به اون مکان..سعی کنید در این مواقع تنها نباشید و در جمع قرار بگیرید...وضو گرفتن با آب سرد هم موثر هست...می تونید در مواقع وسوسه شربت آبلیمو بخورید که اینم موثره.

   برای کسب اطلاعات بیشتر مطالب موجود در لینک زیر رو بخونید.

   فردی که می خواد ازدواج کنه باید یه سری شرایط اولیه رو داشته باشه مثل بلوغ اجتماعی ، فکری ، عقلی و جنسی و... فرد باید بدونه بعد از ازدواج دیگه ( من ) وجود نداره این من تبدیل میشه به (ما ... شامل خود فرد همسر و فرزندان)..فرد باید مدیریت خانواده رو حداقل مقداری بلد باشه از تجربیات خانواده ی خودش هم می تونه بهره بگیره...از شرایط اولیه اینه که فرد توانایی این رو بدست بیاره که هزینه ی خونه و همسرشو رو تامین کنه...اینکه کار نداره زیاد برای ازدواج مهم نیست ولی فرد باید توانایی این رو داشته باشه که بعد از ازدواج کار پیدا کنه..تحصیل هم از فاکتورهای مهم می تونه باشه...چون به نظرم کار پیدا کردن  در کل (نه همیشه) برای  فردی که تحصیلاتش زیاد نیست شاید سخت تر باشه...البته شاید...در کل فرد باید آمادگی این رو داشته باشه که یه زندگی رو کنترل کنه..البته این کنترل می تونه همراه با کمک گرفتن از دیگران باشه..در ازدواج حمایتی که معمولا برای سنین پایین هست فرد هزینه ها رو با حمایت خانواده تامین می کنه تا اینکه روی پای خودش بایسته.


 257. واقعا ترک کردم

  دوست دارم که بعداز یک ماه توعم مثل من ترک کنی تا گرفتار دکترودوا نشوی خدانکنه ولی باید این کارو کنار بزاری تا بتوانی درست زندکی کنی به من ربطی ندارد ولی نیخوام بگم خودم تجربه کردم کاربدی است دوستان دارم با امید ترو
 258. می خوام بگم بچه ها این کار باعث می شه که انسان دیگه بچه دار نشه و بیماری های خطرناک دستیابد
  • پاسخ:

   مریم
   متشکر ار شما
 259. دارویی هست که ب ترکش کمک کنه من ی گیاه توی نت زدم ب اسم اسفریزه نمیدونم تاثیر داره یانهاگه دارویی میشناسید بگید
  • پاسخ:

   محمد :
   بله

 260. امیر حسین

  سلام اقا یه جیزی میگم نخندین خدایی میخام نماز بخونم ولی بلد نیستم😞هالا نماز چجوریاس؟
  • پاسخ:

   مصباح: سلام، خواهش میکنم
   کار درست اینه که آدم چیزی که نمیدونه رو بپرسه

   اینجا میتونید همراه با متن و تصویر، شیوه نماز خوندن رو یاد بگیرید👇👇   اگر باز هم سوالی هست، حتما بپرسید
   برای شما کاربر گرامی آرزوی موفقیت داریم
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   دقیقا چه پیامی رو ؟؟؟؟
 261. میخوام بدونم بعد ترک این کار زیبایی برمیگردی؟؟؟
  ریزش مو متوقف میشه؟؟؟
  قد باز به صورت عادی به رشد خودش ادامه میده؟؟
  اصلا کلا تاثیرهای منفیش هم بعد ترک این کار ادم رو رها میکنن؟؟
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   سلام 
   خ.ا عوارض جسمی و روحی زیادی داره که همگی بعد از ترک به مرور به حالت عادی خودش بر میگرده 
   زیبایی برمیگرده 
   برق چشمان بر میگرده 
   طراوت و شادابی بر میگرده 
   یادگیری و حافظه بهبود پیدا میکنه 
   قد روند طبیعی خودش رو طی میکنه 
   و تمام عوارض به مرور از بین میرن 


   اگه عوارضش رو میخواید بگید کامل براتون ذکر کنم 
 262. به محمد شما یک انسانید و اشرف مخلوقات.صاحب اراده و اختیارید.توبه کردن یه اراده و همت واقعی میخواد که بی شک اونو داری ک تونستی توبه کنی.تنها کسی که در اون لحظه میتونه بهت کمک کنه فقط خودتی.سعی کن تو ذهنت رو کنترل کنی نه اون تو رو به هر سمت که خواست بکشه.از الان یکبار و واسه همیشه تصمیم بگیر که خودت رو از وضعیتی که هستی نجات بدی.هر بار که وسوسه شدی اون کارو به تاخیر بنداز.از دیدن ایتم هائی که وسوت میکنند پرهیز کن و در نهایت هرروز اعلام پاکی.سعی کن ناامیدی و تردید رو از زندگیت دور کنی.درپناه حق پاینده باشید.
  • پاسخ:

   پانیذ:
   خیلی خیلیییییی ممنونم ازت خواهر دوست داشتنی🌹
 263. یکی از بنده های خدا

  سلام شب همگی بخیر
  من امروز سومین روز پاکیمه به کمک خدا انشاالله میخوام همیشگی باشه
  وااااااقعا این کنترل فکری که تو نوشته هاتون بودن خیلی خوبه ، دعای کمیل هم خیلی عالیه توصیشو کرده بودین...
  دعا کنید برای پاکیِ همیشگیم (:
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلاااااااااااااممممممممم 
   به و به و به
   سه روزگیتون مبارک
   یه دوخواست خصوصی بدین تا اسمتونو وارد جدول پاکی کنیم که اگه خواستین هر روز بیاین و بین دوستان اعلام پاکی کنین
   خوشالیم که میخواین ثابت قدمانه پاک بشین
   یاعلی
   پاکیتون ابدییبببی
 264. نمیتونم نمیدونم چرا خواهش میکنم راه حل سریع بدین دیگه خسته شدم از توبه های الکی ،دیگه از خدا خجالت میکشم توبه کنم هیکلم خوب بود چهرم قشنگ بود ولی الآن چی...
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام داداش میخوام تجارب شخصیمو برات بگم
    حال و هواتو میفهمم و درک میکنم میدونم الان چه حالی هستی هر لحظه لحظه شو
   ولی خوب ناامیدی رو بذار کنار و دوباره بلند شو مطمین باش تا خودت بلند نشی و نجنگی باهاش این گناهه گورشو گم نمیکنهداداش عزیز  وضع من در حدی خراب بود که در به در دنبال قرصی چیزی میگشتم که شاید حل بشه و هر جا سرچ میکردم نوشته بود اراده منم چون از خودم ناامید بودم میگفتم ای بابا من که اراده ندارم اگه داشتم ترک میکردم خوب یه روز یه تقویم زدم به اتاقم و هرووز تو اون علامت میزدم خیلی داشت خوب پیش میرفت ولی تو روز ٥٤ شکست خوردم و بعد اون دوباره شروع کردم چار بار تو روز پنج بار تو روز بعدش دوباره خجالت کشیدم از خودم گذاشتمش کنار اون موقع هم من برا کنکور میخوندم یه روز نرفتم مدرسه عوضش موندم خونه تست بزنم وسط درس خوندن کلافه شدمو بازم رفتم سراغش تو اون لحظه دیگه از خودم و خ.ا متنفر شدم وقتی دیدم مانع هدفای بزرگمه بدم اومد ازش گریه کردم گریه هاااا التماس خدا کردم که راهی بذاره جلو پام که یهو وقتی تو نت زدم این سایت باز شد برام و یه برادر خوب و مهربون به اسم اقای عبدالمهدی که واقن مدیونشم جواب ایمیلمو داد که ان شالله اگه خودت بخوای میتونی پاک بشی تویی که ٥٠ روز بودی ینی بیشتر از اونم میتونی انقدر این لحن مهربونانه و صمیمی بود که گفتم من در برابر اعتماد این آدم مسئولم بعد اون عزمم جزم شد و هر روز با پاکی میگذشت خیلی سخت بودا ولی میارزید نماز اول وقت دنیایی داشت برا خودش ینی خیلی کمکم کرد خیلییی میتونم بگم اصلی ترین عامل تقویت اراده م بود از تو هم میخوام بخونیش سوره لقمان. هر صب ساعت ٥ میخوندم عاشقش شده بودم اصلا یه توصیه هم اینکه شلوار و لباس زیر پلاستیکی نپوش هم برا بدنت مضره و هم موجب تحریک میشه/گوشت قرمز کم بخور/از غذاهای تند دوری کن/روزانه یه کوچولو آبلیمو بخور تا شهوتت پایین بیاد/هر وقت احساس کردی داری تحریک میشی و افکارت دارن به سمت انحراف میرن عوض نشستن و ادامه دادن برو دسشویی و با فشار ادرار کن حتی اگه نداشته باشی یادت باشه مثانه پر از عوامل اصلیع خ.ا هس  ازت میخوام همه گذشته رو فراموش کن و دوباره برگرد سمت خداکه الان منتظرته حتی اگه گناه کرده باشی ارادتو به کار بگیر و به خدا خودت و به من قول بده که از پسش برمیای اگه پانیذهایی مثه من تونستن پس تو هم میتونی
   برادر خوب بعد اون خدا خیلی کمکم کرد خیلی هوامو نگه داشت کنکوری اون روزا الان دانشجوی پزشکیه دانشگاه سراسریه تو هم ترک کن ببین خدا چه معجزه هایی نشونت میده
   موفق باشی
 265. سلام وقتتون بخیر.
  منم از امروز میخوام شروع کنم.
  آیا با انجام تمام روش ها میتونم به پاکی کامل برسم؟؟
  • پاسخ:

   وحید
   سلام بله که می تونید ، اصلا به قول یه مثل ، خواستن توانستن است، خیلی ها را تواین مدت می شناسم که اصلا به کلی از این عمل رها شدندواگه هر اتفاقی هم که بیفته مهال دوباره به سراغش برند فقط حتما باید به توصیه های سایت عمل کنی ودر ضمن هرخدمتی که از دستمون بیاد مضایقه نمی کنیم. ممنون
 266. میخوام بدونم بعد ترک این کار زیبایی برمیگردی؟؟؟
  ریزش مو متوقف میشه؟؟؟
  قد باز به صورت عادی به رشد خودش ادامه میده؟؟
  اصلا کلا تاثیرهای منفیش هم بعد ترک این کار ادم رو رها میکنن؟؟
  • پاسخ:

   محمد :
   چرا نه ؟؟؟؟
 267. سلام خیلی ممنون از کامت ها تون من هم واقعا تصمیم گرفتم این کارو ترک کنم خدا رو شکر ۶۰ روز بود که ترک کرده بودم ولی متاسفانه این کارو انجام دادم بهم کمک کنیم خواهش میکنم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام اول از اینکه اصلا نباید شما ناامید بشیداااا ناامیدی خییلی بده به خودت ایمان داشته باش شما حتما میتونی ترک کنید کافی با هدف جلو برید و بعد از هر چیزی خب محرک هاتون شناسایی کنید و تحت هیچ عاملی سمت این محرک ها نرید جوری رفتار کنید که اون محرک ها از یادتون بره و دوم هر فکر وسوسه انگیزی که تو ذهنتون میاد به جای گسترش دادن اون فکر وسوسه انگیزی در دم خفه اش کنید یعنی به جای فکر های وسوسه انگیز مثبت و قشنگ فکر کنید مثلا به آینده و یا خییلی فکر های قشنگ دیگه
   و لطفا به تمامی نکات این پست ترک عمل کنید که انشالله پاکیتون ابدی بشه 
 268. واین اب یعنی منی وختی فرد به اوج لذت جنسی یاارگاسم میرسه منی خارج میشه .تو مردا سه نشانه داره .که همراه بالذت باشه .جهش داشته باشه یعنی باجهش بیرون بیاد .و سستی بدن که باید غسل کنه. اما وختی فرد تحریک میشه تو تصورات ودیدن صحنه ی محرک وختی که ابی بدون جهش و سستی بدن بیرون میاد اون مذی هستش وپاکه .
  • پاسخ:

   زینب سادات: ممنون از کمک هاتون🌹😊
 269. بعله حتمن کمردرد داره
  خب اره بعضی از کاربرا هستن که خیلی وخته اینکارو میکردن و خیلی تاثیر رو زیباییشون داشتن
  سفیدی مورو نمدونم ولی اگه در دراز مدت اینکار انجام بگیره فرد لاغر و ازنظر ظاهر پژمرده میشه .خیلی ضررداره بعد ازدواج سرد مزاجی میاد سراغ ادم .
  • پاسخ:

   زینب سادات: ممنون از کمک هاتون🌹😊
  • پاسخ:

   زینب سادات: بله میتونه دلیل خ.ا کردن باشه
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام اب مذی یا اب منی؟
   کدوم منظورتونه؟
 270. زیبایی رو از بین میبره؟؟؟
  میتونه باعث بشه که رشد انسان کم یا متوقف بشه؟؟
  سفید شدن موها هم از مظراتش هست؟؟
  • پاسخ:

   وحید
    سلام اقا مصطفی، بله متاسفانه این عمل باعث رفتن زیبایی انسان شده وموجب گودی چشم ها وکبودی زیر چشم ها گشته ولاغری صورت رو هم سبب گشته وکلا در پیری زودرس وحتی سفیدی مو هم اثر داره ولی هر سفیدی مو قرار نیست که از این عمل باشه چون غالبا غم وغصه زندگی وپیری افراد با مرور زمان ومسایل ژنتیکی در سفیدی موی انسانها بی تاثیر نیست.
 271. به مصطفی
  مظراتش
  کمردرد .چشم درد .تیره شدن زیر چشم .ریختن موها .کند شدن ذهن .....
  راه حل هم که زیاده یبار مطالبو بخونین اگه جایی سوال داشتین بپرسین.
 272. سلام من نیم ساعت پیش دست به این کار زدم و الان پشیمان شدم و به سایتتون سر زدم من میخوام ترکش کنم فقط میخوام مضرات این کار رو بدونم چون اگه مضراتش رو بدونم وسوسه شدم زود بهش فکر میکنم واین عمل ناپسند رو انجام نمیدم
  لطفا کمک کنید و بهترین راه هارو هم پیشنهاد کنید
  • پاسخ:

   وحید
   سلام کاربر گرامی، متاسفانه مضرات این کار فوق العاده سنگینه و شیطان ونفس اماره نمی خواند که بشر از مضرات این کار زیاد با خبر بشه تا برای نابود کردن ابنا بشر ضربه نهایی رو وارد کنه اگه تمامی مضراتش را بگیم دروغه چون نمی تونیم انها رو اینجا ذکر کنیم ولی بتدریج اگه مایل باشید همه شو بهتون می گیم ا_ اولین ضررش اینه که یه کاری می کنی که خدا ازت ناراضی میشه واینو هرکس به نوعی بعد از ارتکاب این عمل خودش متوجه میشه، توقیامت هم گفته که با کننده این کار قهره واصلا با او حرف هم نمیزنه، اگه خدا باما قهر باشه تمامی کارهای دیگر ما بی فایده است، اما اگه انسان توبه واقعی بکنه وبرگرده واین عمل تا اخرین روز حیاتش ترک کنه خدا اور میامرزه واورو غز پاکان حساب میکنه ودومین ضرر بزرگ این کار اینه که شخصیت طرف زیر سوال می بره وانسان به انزوا ودوری از دیگران میکشونه واصلا از افراد جامعه وحتی خانواده اش دور میشه وشای اصلا حوصله هیچ کس نداشته باشه که با ترک کلی این عمل به افراد نزدیکتر وشخصیتش محبوب تر میشه و سومین ضرر بزرگ این کار اینه که اراده فرد رو ازش می گیره تو تمامی کارهاش بی انگیزع تر میشه که باز با ترک این عمل اراده اش قوی ومحکم میشه و بقیه رو که خیلی هم زیاده در صورت تمایل خود بنده در خدمتتون هستم
 273. سلام ب لطف خدا و معلمم و تلاش های پی در پی خودم بالاخره موفق شدم الان 21 روزه لطفا برام دعا کنید تا پاک بمونم براتون سر نمازام دعا میکنم.وی پیشنهاد اگه بتونینن 40 یا30 روزه روزه پشت سر هم بگیرید میتونین ترک کنین و اینم میدونید که موقعی که روزه هستید اگه انجامش بدین کفاره داره و باید 60 روز رو روزه بگیرید پس سعی کنید روزه بگیرید و این مشکل رو حل کنید نماز سر وقت نماز شب از خدا کمک خواستن میتونه تاثیر گذار باشه
  • پاسخ:

   محمد :
   چقدر خوب که با یکی مشورت  کردین 
 274. امیر حسین

  اینجور که من میبینم ترک کلا فایده نداره چون زیاد دیدم این کامنتایی که گفتن بعد چند سال ترک زدن
  • پاسخ:

   محمد :

   سلام
   ببینید ما کسایی داشتیم که همیشه پاک بودن 
   این حرفا چیه باید بعد ترک دقت کرد اگر سستی به خرج بدی چطور میخوایی همیشه پاک بمونی
 275. بیش از حد تنها

  سلام من از ۰۱ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱ تا امروز پاک بودم امروز دوباره تو حموم زدم دیگه نمیدونم چیکار کنم
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام خدمت شما دوست عزیز 
   اشکالی نداره به هیچ عنوان ناامید نشید .از شکست های قبلیتون درس بگبرید.
   به هیچ عنوان حمامتون رو طولانی کنید و وقتی می رید حموم یک نشونه با خودتون ببرید که شما رو یاد خدا بندازه براتون آرزوی موفقیت دارم.
   و منتظر خبر های خوب از طرف شما هستیم.
 276. محمد مبین

  خیلی ممنون سخت ترین اوقات رو گزروندم یک ماه پاک بودم مـــــــــــــــــــــررررررر ســــــــــی از سایتتون
  • پاسخ:

   زینب سادات: خواهش میکنم ما نوکر و خادم شماییم و وظیفه مون کمک کردن به شماست خوشحالیم که تونستید ترک کنید پاکیتون ابدی
 277. من از امروز تصمیم گرفتم که دیگر گناه کبیره را انجام ندهم اگر انجام ندم و ترک کنم خدامنو میبخشه ؟و از خطاهامو می‌بخشد و تو آن دنیا به جهنم نمی روم بخاطر این گناه؟؟؟
  • پاسخ:

   زینب سادات: به به احسنت به اراده قویتون بله چرا که نه به شرط اینکه توبه واقعی کنید و کامل بزاریدش کنار با قدرت برید جلو پیش به سوی پاکی ابدی 
 278. یه سوال داشتم
  من واقعا تصمیم به ترک دارم و مصمم هستم
  اگه توبه کنم و تکرار نکنم و تا ابد پاک بمونم
  خدا میبخشه؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   زینب سادات: اگه توبه واقعی کنید حتما خدا میبخشه مطمئن باشید خود خدا هم کمکتون میکنه
   صدبار اگر توبه شکستی باز آی 
 279. سلام وخسته نباشید ممنونم از سایت خوبتون من یه مشکل دارم اونم اینه که خیلی تنها هستم ودر تنهایی خود ارضایی میکنم وقتم هم نمیتونم پر کنم اگر پر کنم هنگام استراحت بازهم این کار را میکنم راه دیگه نداره
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ممنونیم از شما شما یه کاغذ بردارید روی اون بنویسید
   الم یعلم بان الله یری: ایا نمیدانید که خدا میبیند و بزنید تو اتاقتون موقع تنهایی تون هم خودتون سرگرم کنید ذکر بگید بعد هم بگید الان خدا و امام زمان کنارمن پس به احترامشون گناه نکنم 
 280. بیش از حد تنها

  سلام من از تاریخ ۰۱ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۶تا امروز پاک بودم
  • پاسخ:

   محمد :
   چقدر عالییییییییی ماشاءالله
 281. نه انصافا با این حال خدا ابرومو نبرده ولی هر وقت این عمل رو انجام میدم اتفاقات خیلی بدی برام می افته
  • پاسخ:

   زینب سادات: تا خدا نخواد ابروی هیچ بنده ای نمیره 
   اصلا یه کار کنیم من و شما از فردا شروع کنیم هرروز هم بیایم و گزارش بدیم 
   موافقید؟
   روزای دوشنبه و پنج شنبه روزه بگیرید چون روزه شهوت کم میکنه بعد از هر نماز صد مرتبه یا ابا صالح المهدی ادرکنی یا ابا صالح اغثنی رو بگید صلوات و استغفار و ذکر زیاد بگید سوره لقمان زیارت عاشورا دعای عهد سوره یس بخونید خیلی کمک بهتون میکنه مخصوصا نماز اول وقت 
   این دفعه با قدرت برید جلو شیطان رو شکست بدید خدا و اهل بیت رو شاد کنید اگه تلاش کنید مطمئن باشید شماهم میتونید یکی از  یاران  امام زمان باشید 
   پیش به سوی پاکی ابدی
 282. من همه راهکار هارو انجام دادم نزدیک به 200 روز پاک بودم ولی دوباره این کارو کردم لطفا راهنمایی کنید خواهشا.الان واقعا پشیمونم
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ناامید نشید شاید شکست خوردید ولی بلند بشید و دوباره شروع کنید یادتون باشه سرباز امام زمان شکست ناپذیره شاید زمین بخوره ولی شکست هرگز پیش به سوی پاکی ابدی
   دوتا سوال دارم از شما
   1 معنی ایه الم یعلم بان الله یری؟
   2 ایا با این همه گناه خدا ابروتون برده؟
 283. یه سوال داشتم لطفا جواب بدین

  من یه هفته ترک کردم .
  دیشب یه لحظه زدم بعد چند دقیقه دیگه نزدم و نخواستم که منی خارج بشه یعنی زدم ولی نه تا جایی که ارضا بشم و منی خارج نشد حتی یه ذره هم خارج نشد.
  الان این باطل شد غسل کرده بودم یا نه .

  لطفا جواب بدین
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلام به شما
   علائم و نشانه های منی:1همراه با شهوت باشد.2با جستن بیرون اید.3بدن سست شود اگر هیچ کدام از این نشانه ها یا یکی را نداشته باشی حکم به منی نمیباشد
   موفق باشین
 284. سلام ، من چند سالی هست که دچار این هستم
  دین و ایمان درستی ندارم و قصد هم ندارم قوی ش کنم

  میشه یه راهی به غیر از ایمان و گناه و صواب و بهشت و آخرت و .... برای ترک این بگید ؟
  چون که خودم هم خسته شدم از بس نتونستم اینو ترک کنم
  و هر بار هم بعد از انجامش به فکر ترکش میافتم
  • پاسخ:

   وحید
   با سلام ، چرا به خودتون اجازه میدید که بگید دین وایمان درستی ندارید همه ما خطاکاریم ،اصلا شما و ما مثل ماهی هستیم که همه مون در اب زندگی می کنیم مگه میشه ماهی بدون اب زنده بمونه، مگه میشه ما بودن وصل به خدا وبدون دین وایمان زنده بمونیم در قران کریم راجع به این ادمها می فرماید این ادمها مثل سنگند بلکه سنگ هم از اینها بهتر است ، باید برای ترک گناهان از خدا کمک گرفت چنانکه بدون اب امکان زندگی برای ماهی نیست بدون ارتباط با خدا امکان هدایت انسان به راه مستقیم وراست وجود نداره اتفاقا پیشنهاد بنده به جنابعالی اینه که برای ترک این عمل وخدای ناکرده ابتدا باید به تقویت دین وایمان خود اقدام کنید با یک داستان این مبحث خاتمه میدیم. روزی یک جوانی خیلی از کازهای زشت انجام میداد ولی به نمازش اهمیت می داد ودر لول وقت در نمازش حاضر می شد از رسول اکرم(ص) پرسیدند یا رسول الله این فرد نماز می خونه ولی برخی مسایل بد وگناه انجام میده پیامبر فرمود روزی نمازش او را نجات خواهد داد واز تمامی گناهانش بدور می کنه در قران کریم می فرماید ان صلاه تنهی عن الفحشا والمنکر همانا فقط نماز انسان را از فحشا ومنکر باز میدارد. امید وارم خدا به شما توفیق دهد تا مساله براتون باز بشه. یا حق
 285. نیما سلیمی

  سلام خسته نباشید
  من سه ماهه روزی یک بار این اتفاق برام میفتده روی درسامم خیلی تاثیر گذاشته نمره هام واقعا عالی بئد ولی الان رو به پسرفته
  لطفا کمکم کنید
  ممنون
  • پاسخ:

   محمد :
    سلام ممنون
    چرا منتظرید برو و اون روش های طلایی رو  بخون و با جدیت انجامشون بد هتا پاکیت همیشگی بشه
 286. ☆نیلوفران☆

  سلام
  شهین جان
  عزیزم نگران نباش اگرترک کنی البته به شرط رعایت همه عوامل(افکارمنفی،فیلم،عکس و...)

  مطمئن باش به مرورزمان خوب میشی🌷
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله داداش با پاکی ابدی زیر گودی چشماتونم از بین میره
   فقط نگران نباشید فقط همه چی رو بسپارین به خدا
   ان شا الله خیره
   یاعلی
 287. سلام خدمت شما عزیزان . ببخشید من هر موقع حموم میرم به این فکر میوفتم و نمیتونم از دستش بدم ولی وقتی که نرم مثلاً معذرت میخوام برای چند هفته هم حموم نرم این کارو انجام نمیدم یعنی فقط حموم رفتنم ایجاد میکنه این مسئله رو ممنون میشم کمک کنید . با تشکر از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام 
   پس حالا که مشکلت اینه ببین باید با اراده باشی مثلا وقتی میری حمام حتماً سعی داشته باش که قرآن در حمام بخوانی یعنی طوری باشه که پیش خودت بگی من با قران مبارک و مقدس اروم میشم بعدش به خودت بگو الان وقتشه پاکی همیشگی رو تجربه کنم و خدا  هوامو بدجور داشته باشه در حمام رو باز بزار تحت هیچ شرایطی در حمامو نببببببننننندی هاااااااا
   بعدم هادی یادت باشه حتما حتما در لحظه اول هر گناه جلوی فکرشو بگیری با اب ولرم دوش بگیر و اگر احساسس خطر کردی سریع خودتو زیر اب سرد بگیر میدونم شاید سخته ولی چاره ای نیست بعدم بدان خدا داره نگاهت میکنه تو روت میشه جلوی پدرت گناه کنی و در اخر روش ها از یادت نره 

 288. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ***** **** * *** ****** *** *** *** ** **** یعنی امکانش هست ترک‌کنم
  • پاسخ:

   محمد :
   ببینید باید با اراده و استحکام ایمان اینبار قدم بردارید فقط یادتون نره که حتمی کل روش هارو از سر دوره و بهشون حتما پایدار باشید یعنی موبه مو بهشون عمل کنید در اخرین روزها سست نشید ها !!!!!!!!
 289. بیش از حد تنها

  سلام مریم ممنون بابت ارسال نظرت فعلان که پاک هستم
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   خواهش میکنم وظیفه اس همه کار هام
   خییییییلی هم عالی که پاک هستید
   پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   زینب سادات: به به چه عالی احسنت به اراده قویتون با قدرت برید جلو پیش به سوی پاکی ابدی
 290. ببخشید من ۲ تا سوال دارم

  سوال ۱ ببخشید س.ک.س مریضی میاره یعنی آدم س.ک.س کنه مریض میشه

  سوال ۲ ببخشید آیا انجام دادان س.ک.س گناه هست
  • پاسخ:

   وحید
   اگر در این مورد به دستورات شرع وپزشکی عمل نشود مثلا کی بهترین وقت این کاره ومسایلی از این قبیل چه بسا که ممکن مریضی هم بیاره ودر مورد مساله دوم اگه مسایل جنسی با همسر شرعی وقانونی باشه نه تنها گناه که نیست بلکه این کار نزد خدا صواب فوق العاده هم داره ولی در غیر اینصورت گناه محسوب گردیده وممکنه عواقب سو وبد هم داشته باشه
 291. یه بنده خدا

  من از خودم متنفر میشم بعد هر بار خودارضایی ، خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نشده ، حتی شده بعد از چن سال دوباره روی آوردم بهش ، سعی میکنم جلوی خودمو بگیرم ولی تهش وا میدم یهو که به خودم میام میبینم بازم شرمنده ی خدای بالا سرم شدم ، از خودم متنفر میشم ... واقعا نمیدونم چیکار کنم ، چجوری بزارمش کنار واس همیشه ؟؟ دلم میخواد پاک باشم ، نه ک هی این گناه کبیره رو تکرار کنم ...واقعا نمیدونم چیکار کنم..
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   متاسفم ، خب شما از شکست تون درس بگیرید و بعد  خوب موقعیت خودتون رو شناسایی کنید یعنی متوجه بشید که چرا و برای چی میخواید ترک این ! ایم شناسایی خودش میشه یه هدف ، پس وقتی با هدف حلو بری اولین گام میشه برای پیروزی و بعد از شناسایی هدف برید سراغ کنترل فکر یعنی فکر های وسوسه انگیز رو جایگذین فکر های خوب کنید ، کنترل فکر میتونم بگم بهترین راه ممکنه و بعد از این عامل های تحریک و سوسه رو شناسایی کنید یعنی بدونید چی باعث شوست میشه فیلم ، عکس و ..... بعد از شناسایی اون عامل ها رو حذف کنید
   منتظر موفقیتون هستم
   پاکیتون ابدی
 292. بیش از حد تنها

  سلام من در تاریخ ۰۱ آذر ۹۶ ، ۱۷:۱۶ پیام دادم وتصمیم گرفتم ترک کنم الان دوروزه پاکم صلوات
  • پاسخ:

   مریم
   سلااام
   تصمیم بسیاااااااار عالی گرفتید 
   دمتون گرم و دومین روز قشنگ پاکی تون مبااااااااارک
   منتظر رورهای پاکی بعدی تون هستم
   پاکیتون ابدی
 293. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام، من سه ساله مبتلا به این عملم و بخاطر همین خیلی از نمازهامم نمیخونم! الان دیگه حتی توی روزای پاکیمم حالم بده و احساس گناه دارم حتی نماز م حالمو خوب نکرده! نمیدونم چرا

  من کنکوری م و خیلی از برنامم عقب میوفتم با این عمل،واقعا زندگی بهم سخت شده،از طرفی فشار زیاد روانی کنکور از طرفی احساس کشنده بعد خودارضایی! واقعا کم اوردم! حتی *** *** ** *** ****** **** *** ** *** ***** ** *** ****** ****

  چیکار کنم؟چرا حتی روزای پاکیمم حالم خوب نیس؟ حس گناه منو میکشه😢
  • پاسخ:

   وحید
   سلام دوست عزیز از اینکه قسمتی از پیام جنابعالی حذف گردیده ازتون عذر می خواهیم چون قوانین سایت برخی کلمات رو که در روحیه دیگران تاثیر منفی میذاره به ما اجازه نمیده نشون بدیم .ولی اینکه حتی بعد ازترک در نمازهاتون سستی می کنید متاسفانه گوش دادن به وسوسه های شیطان که شما را از عبادت ونزدیکی به خدا دور می کنه اگه چند بار به حرفش گوش ندی وهمان در حالت سستیتون برعکسش عمل کنید می بینید که از شما نومید گشته و شما دیگه نمازتون همیشه به پا می دارید ودر بقیه امور هم همینطوره ان شالله خبر موفقیت در نماز و ترک خ.ا را روزهای اول تا ۴۰ هر روز به ما بدید خواهید دید زندگیتون به یک باره عوض خواهدشد ودر هر اتفاق بدی هم که خدای ناکرده براتون بیفته هرگز نومید نشید وهیچ وقت امیدتون از دست ندید ودر همه حال از خدا کمک گرفته وبه اهل بیت متوسل بشید
 294. ابوالفضل جلیلی هستم ساکن تهران ۲۴ ساله
  و حدود ۱۰ ساله ک جق میزنم ولی الان تصمیم گرفتم ک پاک و منزه باشم
  ک الان حدود ۸ دقیقس ک پاکم
  • پاسخ:

   محمد :
   خیلی عالیه هروز اعلام پاکی کنید 
 295. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من الان تصمیم به ترک ** کردم و حدود ۵ دقیقس که پاکم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   محمد :
   خدایا خودت کمک این کاربر عزیز کن 
  • پاسخ:

   الیاس:
   ان شالله 
   موفق باشید
 296. محمد علیزاده

  من دوبار تصمیم گرفتم شکست خوردم ولی قرار نیست بار سومی هم در کار باشه.خیلی بهم ضرر زده تو این مدت دیگه نمیزارم دوباره ضرر هاش تکرار بشه
  برام دعا کنین!!
  یا علی مدد
  • پاسخ:

   الیاس:
   حتما
   ان شالله که موفق باشید
 297. بیش از حد تنها

  سلام با تشکر از مطلب خیلی مفید وخوبتون من هم از امروز میخوام ترک کنم من این عمل زشتو از حدود10-11سالگی شروع کردم که الان 14 ساله هستم البته من تنهایی باعث این کارم شدتوزندگی هم خیلی سختی کشیدم اون از نامادریم که بچه بودم ازیتم میکرددیگه کسیو نداشتم همه به من زور میگفتن و کسی هم منو دوست نداشت هروقتم هم شروع به نماز خوندن وقران خوندن میکنم هرچی بلا هست سرم میاد دیگه خیلی اعصابم خراب میشه و دیگه نمیخوندم زندگیم دوباره عادی میشه
  • پاسخ:

   مریم
   سلام
   این لینک زیر رو مطالعه کنید 
   و
   این لینک هم عوارض جلق این رو هم مطالعه کنید
 298. سلام منم همین الان تصمیم گرفتم ترک کنم لطفا برام دعا کنید چون خیلی روحیم از دست دادم از خداوند میخوام کمکم کنه:(
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   تو چه شب خوبی تصمیم به توبه گرفتید
   شب شهادت مولا و عزت و فخر کشورمون علی بن موسی الرضا
   ان شاءالله خود حضرت ضامنتون بشن
   چشم شما با مصمم بتشید روی عهدتون
   ماهام دعاگو هستیم.
 299. سلام من خیلی وقته میخوام ترک کنم ولی نمیشه و هی خ.ا میکنم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید ممنون
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام سادست 
   باید به کل روش ها خوب عمل کنی و توکل و توسل داشته باشی 
 300. سلام
  چند بار توبه کردم و توبه شکستم😢 ولی الان ۵ روزه پاکم و به امید خدا و دعای ۱۴ معصوم و شما عزیزان میخوام پاکی ابدی داشته باشم.
  خدایار و نگهدارتون ایشالله هممنون این کاره زشت و کریه رو که از یک مسلمان بعیده به زودی کنار بزاریم.
  خدا یار و نگهدارتون🤗🤗🤗
 301. سلام.من آدمی بودم که تقریبا هرروز میزدم.ازخودم بدم میومد.نمیدونستم دارم چیکارمیکنم.ضعیف شده بودم.همیشه بابام بهم میگفت چراکم جونی.ولی یه روزیه جرقه ای توززهنم خوردکه ترک کنم.الآن چهارروزه پاکم وبادیدن این روش هامیخوام تعدادروزهاروزیادکنم.مرسی ازاین روش هات.واقعا هرچی میخوای خدابهت بده.برام دعاکنیدکه ترک کنم.یاعلی
 302. همین یه یه ساعت پیش این کارو انجام دادم..ولی بعد از اینکه وارد سایتتون شدم تصمیم گرفتم ترکش کنم..واسم دعا کنین..خداجون کمکم کن
  • پاسخ:

   وحید
   سلام دوست عزیز ، از اینکه تصمیم گرفتی این کار وترک کنی خوشحالمون کردی حتما در تصمیمت جدی باش وبعد از بدست اوردن موفقیت هات مواظب شیطان وشیطان صفتان باش که خیلی حسودند ونمی ذارند وتحمل ندارند که تو به راه راست رهنمون گردی
 303. سلام به همه دوستان گل من تا امروز 4روزه ترک کردم خیلی احساس خوبی دارم درضمن من همکارخودمو که باهاش کار میکنم دعوت به این کار کردم اخه بنده خدا خیلی وقت بود افتاده بود تو این کار درضمن الان به هیچ عنوان بهش فکرنمیکنم خدایا شکرت
  • پاسخ:

   وحید 
   سلام ازاینکه بعد از ترک احساسات خوب بهت دست میده این جایزه خدا جون برای ترکته که به محض ورود به روزهای بیشتر ای جایزه ات نیز بیشتر وبیشتر می گردد موفقیتهایی در زندگی برات ایجاد میشه که باور نمی کنی فقط مواظب شیا طین باش تا احساسات خوب از دستت در نیاره به دوستانت هم کمک بکن ولی سعی کن گناهت را به اونها نفهمونی.
 304. یه بی چاره

  سلام من یک دانش اموز پایه هشتم هستم از 7ماه پیش دچار این برنامه شدم تا اینکه هفته پیش با سایت شما اشناشدم تلاش کردم ولی شکست خوردم چیکار کنم نمازم را هم میخونم لطفاجواب بدید
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام ناامید نباشید بلند شید یه یاعلی بگید و دوباره شروع کنید یادتون باشه سرباز امام زمان شکست ناپذیره شاید زمین بخوره ولی شکست هرگز 
   دوتا سوال از شما دارم
   1 معنی ایه الم یعلم بان الله یری؟
   2با این همه گناه آیا خدا آبروتون برده؟
 305. سلام من تونستم هفت روزدووم بیارم ولی نمیدونم چی شد یکهو نتونستم خودم رو کنترل کنم میخواهم دوباره شروع کنم لطفا برام دعا کنید
  • پاسخ:

   الیاس:
   سلام علیکم برادر عزیز 
   همین که ناامید نشدید و می خواید از نو شروع کنید عالیه .
   حتما عوامل شکست قبلیتون رو بررسی کنید تا دوباره دچار اشتباه نشین.
   ان شالله که موفق باشین
 306. از مدیریت (وحید رفیعی) خطاب به کاربر محترم اقا میثم
  خیلی ازتون عذر می خوام که نتونستم جوابتون را زود بدم البته عذر بنده را به دلیل تشرف به کربلا وعتبات را پذیرا باشید در جواب ۴ ابان جنابعالی عرض کنم که اگه به هر عنوان نگاه کردن به فیلم ویا عکس مستهجن موجب نگردد که منی از شما خارج بشه توبه تون شکسته نشده و خروج این مایع مستلزم پاشیدن و سستی کامل بدن می باشد در غیر اینصورت ممکن مذی بوده باشه ودر ضمن چون اصلا متاسفانه نگاه به این تصاویر همیشه موجب انحراف وبلاخره منجر به خود ارضایی خواهد شد لذا از شما تقاضا داریم جدا از مسایل تحریک کننده خود کاملا خودداری فرمایید . ان شالله پاکیتون ابدیت پیدا کنه .
 307. یه بدبخت خاک برسر

  سلام.
  دوستان عزیز از من به شما نصیحت.
  من خودم سه سال خ.ا میکردم.
  دیشب بعد اینکه جق زدم
  واقعا احساس گناه میکردم و میترسیدم خدا منو نبخشه.
  شب بود همه جا تاریک بود.
  از اتاق که اومدم بیرون یه چیزی دیدم شبیه جن بود واقعا خیلی ترسناک بود تو یه لحظه ضربان قلبم بالا رفت و افتادم زمین..
  فکر میکنم این یعنی خدا بهم هشدار داده و دیگه واقعا میخوام ترک کنم..
  یاحق برام دعا کنید
  • پاسخ:

   مریم
   سلام بسیار خوشحال هستیم از اینکه میخواید روزهای پاکیتون رو شروع کنید 
   این پاکی با قدرت ابدی خواهد شد
  • پاسخ:

   نارین خانم :
   اااااااا 
   چرا لعنت 
   نگید این حرفو 
   اشکال نداره فدای سرتون 
   دوباره شروع میکنید 
   الان آروم باشید 
   عوامل شکست رو شناسایی کنید 
   بعد شروع کنید به حذف کردنشون 
   خواهشا به خودتون توهین نکنید تا وقتی که خودتون رو دست کم بگیرید و تخریب کنید نمیتونید به چیزی که میخواید برسید 

   سوالی بود من در خدمتم 
   ناراحت نباشید 
   دوباره از اول استارت بزنید 
 308. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ای بابا اخه یه مشکلیم هست اینه که ادم از در میره بیرون انقد ***** **** ****** ** *** ******* ** *** *** *** *****
 309. سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.
  من بار ها و بارها برای اینکار سعی کردیم.یبار تا ۲۰روز و یبار هم تا ۱۰ روز تونستم تحمل کنم و بعد از اون دو سه بار ۵ تا ۶ روز موندم ولی بازم نمیتونم ترک کنم

  دیگه خسته شدم
  از امروز میخوام تصمیم جدی جدی بگیرم.کمکم کنید


  ممنون از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   پانیذ:
   سلااااااااام
   به به یه نفر دیگه که عزمشو جزم کرده که  پاک پاک بشه😍
   مطمئنیم که اینبار از پسش برمیای چون تصمیمت جدیه👊🏻
   اینبار ما هم پیشتیم 
   به خدا توکل کنو قدمای بزرگتر بردار
   که داری وارد یه مسیر بزرگ میشی😍
   خوشا به سعادتت چونکه داری تولد دوباره رو تجربه میکنی
   موفق باشی داداش گل🌹🙏🏻
 310. سلام امروز روز دوممه ولی همش میترسم که در اینده مثلا بعد از ۱۵ روز دوباره بزنم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش امیر حسین
   به به چه عالی! آفرین به ارادت!
   اگه که همه ی روش هارو مو به مو انجام بدی و هیچوقتم ازشون غافل نشی،
   و مهم تر از همه به فکرت اجازه ندی هرجا دلش خواست بره،
   مطمئن باش میتونی تا ابد پاک باشی!
   من میدونم که این دفعه موفق میشی!
   مردونه با شیطان بجنگ و شکستش بده!
 311. سلام
  بعد از 70 روز پاکی گند زدم یه مدت تو سایت نیومدم فک کنم دلیلش همین بود دوباره گرفتارشدم چن وقته میخام دوباره قدمهامو محکم بردارم خدا منو ببخش
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلامممممم داداش محمود
   اشکالی نداره دوباره به خدا توکل کن و این بار با اعتماد به نفس و اراده ی بیشتری برای هدفت تلاش کن
   موفق باشی
 312. من ۲۳سالمه به خدا دارم دیوونه میشم کمکم کنید شهوتم خیلی زیاده اصلا نمی تونم جلوی خودمو بگیرم بید چه کار کنم
  • پاسخ:

   داداش رهی:
   سلام
   مطالب سایت ما و راهکارهایی که برای کنترل شهوت نوشتیم رو مطالعه کن و حتما به انجام اونها پایبند باش
   به زودی شاهد تاثیرش خواهی بود
   موفق باشی
 313. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  شایدبااین روش هابتونم ترک کنم ولی وقتی یادم میوفته ** **** ***** ناامیدمیشم
  همیشه فکرمیکنم من توهمین سن هامیمیرم وزندگی نخواهم داشت یازندگی بسیارتلخ روخدابرام میسازه
  ***** **** ***** **** *** ** ****** ** **** *****
 314. سلام تو روخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم هرچی که شهوت برانگیزتوگوشیم بوده پاک کردم ولی لامصب فکرش میاد تو سرم چکارکنم شما بگید؟؟؟
  • پاسخ:

   نارین خانم : 
   اگه همین الان این اتفاق افتاده 
   اول چراغ اتاقتونو روشن کنید 
   برید وضو بگیرید 
   ۲ رکعت نماز بخونید 
   که مرتکب گناه نشید 
    جاتون هم عوض کنید برید پذیرایی بخوابید یا جای دیگه 
   سوره ی لقمان هم اگه تونستید بخونید 


   برای دور کردن این فکرا از روش کش پول  استفاده کنید یه کش دور مچتون بندازید و هر وقت فکرو خیال اومد سراغتون اونو بکشید و رها کنید 
   فکرتون هم خسته کنید مثلا یه کاری انجام بدید که نیاز به فکر داره مثل جدول حل کردن 
   کاری که فکر رو درگیر میکنه و نمیزاره به چیز دیگه ای فکر کنه .. 

   کارایی که گفتم رو انجام بدید 
   امیدوارم به دردتون بخوره 💐

 315. ببین ریزش مو،درد در کشاله ران و ناحیه تناسلی و گودی کمر همشون عوارض خود ارضایی هستن تنگی نفس و گودی کمر بیشتر برای اقایون هست تا خونوما برای ریزش موهم با این که عوارض خ.ا ولی ممکنه ژنتیکی ام باشه.
  نگران اینم نباشید اگه واقعا ترک کنید مطمئن باشید عوارضی که دارین کامل از بین میره فقط اوایل دوران ترک ممکنه درد زیادی تحمل کنید ولی بدونید وقتی کامل کامل ترک کنید مطمئن باشید عوارض کامل از بین میره و حتی ممکنه از قبلم بهتر بشید.
  این که همیشه منی خارج میشه رو میگن سیلاب منی این بخاطر افزایش تولید هورمون تو سن نوجوانی و بلوغ صورت میگیره این امر عادی هست و البته شماهم تو سن بلوغ هستین ولی اگه میخایین خیالتون از این موضوع کامل راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم برین دکتر.
  ولی چون سنتون کمه هر چی زودتر این کارو ترک کنید که هرچی سنتون بالاتر بره عوارضش بدتر میشه.
  موفق باشید
  • پاسخ:

   پانیذ:
   خیلی مچکریم ازتون بابت راهنماییاتون:)

 316. Akm_خواهشن جواب بدید به کل نکته ها

  سلام من ۱۵ سالم هست وخود ارضایی انجام میدادم من مدتیه که تصمیم گرفتم که ترک کنم من عوارض شدیدی گرفتم گودی کمر که فیزیو تراپی میرم ریزش مو تنگی نفس و درد شدید ناحیه تناسلیم و کشاله رانم (هردو طرف) که دارم داغونم میکنم خیلی ضعیف شدم بزور راه میرم من فک کنم که بی اختیار ابم میاد چون همش احساس میکنم در ناحیه التم یع تحولاتی ایجاد میشه و وقتی به خروجی التم دست میزنم مایع چسبناکی رو حس میکنم فک کنم اب منی چون تو این مدت که دیگه فیلم و عکس نگاه نمیکنم و فکرمو ازاد کردم هنوز که هنوزه عوارض جسمانی از بین نمیره و بیش تر میشه چکار کنم ایا مایع چسبناک که در نک التمه اب منی ایا بی اختیاری خروج منی بهم دست داده چطوری درمانش کنم خواهشن کمکم کنین واقعا دارم نابود میشم بدنم مال خودم نیست فقط درد دارم میکشم نمیفهمم کی روزا میگذره کمکم کنید دارم دیوانه میشم خواهشن به کل سوالام پاسخ بدید
  • پاسخ:

   مریم
   عوارض
   بینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .
     پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .
     فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید (اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید بهش دامن نزنید) و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله
   درباره خروج اب
   شرایط منی که باعث از بین رفتن توبه میشه
   1. همراه با شهوت باشد. 2. با جستن بیرون آید. 3. بدن سست شود. اگر هیچ یک از نشانه های سه گانه و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود
   اگه این سه نشانه نبود اون اب منی نیست و مذی و کاملا پاکه 
   اگه بازم سوالی بود در خدمتم