خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.

10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودارضایی

خیلی ها پیشنهاد میکنن ازدواج کنید و … که پیشنهاد خوبیه اما برای کسی که شرایط آنرا داشته باشد نه برای پسری که ۱۶ سال دارد و یا حتی برای کسانی که تا ۲۴ – ۲۵ سال سن دارند. چون خود ازدواج زود هنگام هم میتواند مشکلساز باشد برای زوجین و اگر ازدواج تنها برای خنثی سازی شهوات باشد دیر یا زود این ازدواج از هم پاشیده میشود. پس اگر شرایطش را داشتید ازدواج کنید که بهترین راه حل است اما اگر نداشتید چی؟!

 

ابتدا این مطلب رو بخونید و برسید به آخر همین مطلب که براتون یه مژده گذاشتم ...هرکسی هستی و اومدی اتفاقی اینجا اینو بدون که خدا خیلی دوست داره چون قراره یه تغییر بزرگ توی زندگیت بیوفته !!!!!!!!!! اینا رو بخون اگه دوس داشتی و بعدش برو اخر همین مطلب.

خب برای شروع گامها این موضوع را توجه کنید که اولین ماه ترک خود ارضایی سختترین است و بعد از آن عادت میکنید و راحتتر میشود. پس گامهای زیر را شما برای یک ماه انجام دهید تا برایتان ثابت شود میتوانید.

مراحل زیر را انجام دهید!

مرحله اول: تصمیم گیری

قبل از هر چیز شما باید واقعا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. چون شما این مطلب را میخوانید معلوم است مرحله اول را طی کردید! اما باید بگم این مهمترین مرحله است تا شما از ته دل تصمیم به ترک نگرفته باشید هیچکس نمیتواند شما را وادار به این کار کند. پس اگر هنوز دو دل هستید همین الان تصمیمتون رو نهایی کنید.

مرحله دوم: پاکسازی

تمامی عکس ها و یا فیلمها و … که به نظر شما باعث تحریک شما میشود را باید دور بریزید. و یا اگر در کامپیوتر است آنرا کامل پاک کنید ( نه توی سطل آشغال ویندوز که بتوان دوباره به آن دسترسی پیدا کرد!!!). هیچ چیزی که باعث تحریک شما میشود نباید در دسترس شما باشد!

مرحله سوم: شناسایی زمان انجام خودارضایی

شما باید ببینید چه موقع اقدام به خودارضایی مینمایید. منظورم اینه که شب وقتی تنها هستید و یا در طول روز و یا در حمام و ….

این مرحله نیز مهم است زیرا با اینکار میتوانید بفهمید کی به سراغ این عمل میروید و میتوانید با برنامه ریزی از آن جلوگیری کنید.

برای مشاهده ی کامل پست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

مرحله چهارم: پر کردن برنامه

اگر شما در طول روز این کار را انجام میدهید یعنی در روز شما وقت آزاد زیاد دارید پس باید وقت خودتون رو با کارهای دیگه پر کنید چون اگر بیکار بمونین دیر یا زود شما میخواین دوباره به عادت خودتون برگردید. اگر در شب است یعنی روزها کم فعالیت دارید و شب خوابتان نمیگیرد پس این کار را انجام میدهید حتی بعضی اوقات برای پر کردن وقت این کار را میکنید! اگر در حمام پس باید حمام رفتنتان را کوتاه کنید و همچنین یه نشانه مثلا به دستتون ببنید که یاد خدا بیوفتید و اینکارو اونجا انجام ندید.

مرحله پنجم: شمارش روزهایی که پاک بودید! (پشت سر هم!)

روزهایی رو که پاک ماندید و خود ارضایی نکردید را برای خودتان در جایی علامت بزنید. مثلا بشمارید این دفعه یک هفته پاک بودم ولی اگر دوباره شیطون گولتون زد (!) باید شمارش را از اول شروع کنید.

مرحله ششم: تنبیه!

هر باری که شما دوباره خودارضایی کردید باید خودتون رو تنبیه کنید! تنبیه هر کس فرق میکنه مثلا  به ازای هر بار تکرار این عمل ۵۰۰۰ تومان به صندوق صدقات انداخته و ۳ روز اضافه سر کار بروید و ۵۰ تا شنا در خشکی!! البته هرچی تنبیه سختتر باشه مطمئنا بهتره چون بیشتر جلوی شما رو میگیره! به هیچ وجه تنبیه کردن خودتون فراموش نشه! به هــــــــــــــــیچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

هرباری که شما وسوسه میشین خودارضائی کنید بی اراده یاد تنبیه خواهید افتاد و به این فکر میکنید که آیا می ارزد؟! و اگر تنبیه سخت باشه پشیمون میشوید پس تنبیه باید سخت باشد.

مرحله هفتم: جایزه!

برای خودتون جایزه نیز در نظر بگیرید! مثلا بگویید اگر بیش از ۲۰ روز پشت سر هم پاک بودم میروم و یک ادکلن جایزه برای خودم میگیرم! و یا هر چیزی که شما را خوشحال میکند! ببینید چه چیزی دوست دارید جایزه بگیرید و به ازای پاک بودن آنرا به خود جایزه دهید!

 

-مرحله هشتم: استمناء می کنم اما بعداً:

زمانی که عوج شهوت بودید و تصمیم قطعی به خودارضائی داشتید به خودتان بگویید: باشه این کار  رو می کنم اما توی یک  موقعیت بهتر ، یه وقت دیگه ، یه ساعت دیگه،یا یه روز دیگه

با این روش شیطان درونتون رو سر کاربزاری

اگر بازهم نتونستید طاقت بیارید...

در این مواقع باید هر چه زودتر خودتون رو از تنهایی در بیارید! یا برید بیرون از خانه و یا برید پیش کسی. مطمئنا بعد از اینکه رفتید خوشحال میشوید که خوب شد خودارضایی نکردم. گاهی اوقات شما در یک لحظه با تمام وجود وسوسه میشوید اما کافیه برای یک ثانیه از آن حال و هوا دور شوید تا دیگر این کار را نکنید.

به گفته یکی از دوستان بازدیدکننده که پس از چندین سال تصمیم به ترک خودارضایی گرفته بود, در زمان اوج (زمانی که برای خودارضایی وسوسه میشد) با مراجعه به این وبلاگ و خواندن مطالب از آن حال و هوا بیرون آمده و دیگر تمایلی برای خودارضایی احساس نمیکرد. شما هم میتوانید زمانی که احساس کردید ممکن است خودارضایی کنید مطالب بخوانید تا روحیه بگیرید!

مرحله نهم: اعلام نتیجه!

شما مرحله به مرحله کار خودتون رو میتونین اینجا اعلام کنید و اگر دچار شکست شدید علت آنرا از نظر خودتون بیان کنید تا بیشتر بتوان کمکتون کرد. اگر ترک این عادت زشت رو گروهی انجام بدیم موفقیت بیشتر خواهد شد. پس اگر حرفی در این رابطه داشتید در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید.

همانطور که گفتم ماه اول سختترین ماه است و بعد از کم کم عادت خواهید کرد پس شما فقط یک ماه این مراحل را در پیش بگیرید تا به قدرت خودتون در ترک آگاه شوید!

این موضوع را نیز بدانید که هر وقت جلوی ضرر رو بگیرین منفعته پس نگین به خودتون که من چند ساله دارم خود ارضایی میکنم پس آب از سر من گذشته! همین امروز ترک کنید!

مرحله دهم: تلاش واستمرار:

هر بار که زمین خوردید دوباره پاشید نگید نگه دیگه نمیشه ما اینکاره نیستیم ، این از حرفای شیطانه – تلاش و امید رو از مورچه یاد بگیریم

نکته مهم!

فایده عجیب نماز در ترک این عادت

جدا از اینکه خدا به آدم نماز خون بیشتر کمک می کنه

شما ۳ بار در روز نماز میخوانید پس باید ۳ بار در روز وضو داشته باشید. برای وضو نیز نباید جنب بود پس شما برای این نمیتوانید خودارضایی کنید و خود این عمل یک بازدارنده بسیار قوی است و در ضمن آرامش عجیبی نیز پیدا میکنید و ذهنتان از افکار آلوده پاک خواهد شد. همین پاک شدن ذهن خیلی مهم است زیرا ذهن خیلی از ما جوونها فیلمهای مبتذل پر کرده است و کثیف کرده است با خواندن نماز و قرآن ذهن پاک شده و از شر این افکار که ما رو به خود ارضایی میکشونن رها میشویم.

پس اگر حتی خیلی کم به خدا ایمان دارید نماز را در برنامه خوتون بگنجید تا معجزه اون رو ببینید

.

 

امروز میخوام یه روش بهتون آموزش بدم که هیچ جای دنیا ندیدید و 100 درصد تضمنی برای همیشه ترک میکنید ... دوستان زیادی باهاش به نتیجه واقعی رسیدن 100 درصد ترک کردن...برای دیدن این روش خاص لطفا روی نوشته ی زیر کلیک کنید


  بهترین روش دنیا برای ترک جلق یا خودارضایی 100 در صد واقعی

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

نظرات (۴۶۷)

 1. سلام
  به قدر نشناس
  من خیلی ب خودم قول دادم نمیشه
  براتون دعامیکنم براهمتون
  اگه دوست داشتین برا منم دعا کنید ک دیگه لغزش نکنم
  ممنون
 2. قدر نشناس

  سلام
  به خواهرم مریم
  تنبیهت این باشه که "قول"بدی دوباره لغزش نکنی...
  برای منم دعا کن دست از تلاش برندارم و از شکست ناامید و خسته نشم...

  • پاسخ:

   مریم
   ممنون از کمک های خوبتون
  • پاسخ:

   مریم
   سلام تنبیه تون باشه نماز به نیت امام ها در کنار نماز واجبتون 
   و یا روزه و یا این که نیم ساعت تمام طناب بزنید
 3. سلام من چندسالته به این گناه حیوانی آلوده شدم الانم آبیاری خدا میخوام ترکش کنم درضمن ضعف جنسی دارم ایاباترک این ندانم کاری شیطانی مشکلم حل میشه چون میخوام بچه دار بشم البته هنوز دخترنگرفتم ومجردم و26سالمه.توروخداکمکم کنید میدونم گنهکارم.منم دلم بچه میخواد دیگه اشکم جاری شد نمیتونم بنویسم.تشکر
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله داداشم نگران نباش با ترک کامل این گناه مطمین باش خدا بهت یه فرزند صالح عطا کنه، خدا بزرگتراز اونی هست که فکرشو میکنیم، توکلت به اون باشه ان شا الله خوشبخت و عاقبت بخیر شین
   التماس دعا
   یاحق
 4. سلام تورو خدا کمکم کنید من روز ۳۱ از ترک بود ولی شکوندمش خیلی میترسم دیگه نتونم ترک کنم بعد برای دختران چه مشکلاتی رو دارد.؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام یک ماه پاکی خیلی خوبه. متاسف شدم از شکستتون.
   اما دیگه بهش فکر نکنین و بهش به دید یه تجربه نگاه کنین.
   دیگه اجازه ندین شیطون بام از همین راه وارد بشه.
   دوباره یا علی بگین و با جدیت برای پاکی ابدی شروع کنین.
   شما حتما میتونیناااااااا.

   عوارض خود ارضایی در دختران
 5. سلام من الان استمنا رو انجام دادم الانم با این سایت خوبتون اشنا شدم دوست دارم ترک کنم الهی گاهی نگاهی بیشتر
  • پاسخ:

   مریم
   انشالله که ترک میکنید و ما شاهد پیروزی و پیشرفت شما خواهیم بود
 6. سلام من روز ۳۱از ترک ولی امروز انجام دادم خیلی ناراحتم همش فک میکنم دیگه نمیتونم ترک کنم بعد میخواستم بدونم برای دختران چه مشکلاتی رو در آینده و هم اکنون داره؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام یک ماه پاکی خیلی خوبه. متاسف شدم از شکستتون.
   اما دیگه بهش فکر نکنین و بهش به دید یه تجربه نگاه کنین.
   دیگه اجازه ندین شیطون بام از همین راه وارد بشه.
   دوباره یا علی بگین و با جدیت برای پاکی ابدی شروع کنین.
   شما حتما میتونیناااااااا.

   عوارض خود ارضایی در دختران
 7. خیلی سایت شما عالیه الان سه روزه که این گناه رو انجام نمیدم میدونم که سه روز زیاد نیست ولی همین سه روز میشه هزاران روز دیگه و واقعا هر چی که از خدا میخواین به شما بده خیلی تشکر میکنم از سایت خیلی خوب شما که متفکرانه به ترک این موضوع پرداختید
  • پاسخ:

   مریم
   افرین که سه روز پاک هستید دمتتون گرم 
   قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود همین سه روز سه روز که باعث میشه تا ابد پاک بودنیداااا این سه روز دست کم نگیرید موفق باشید
   مطالب این سایت هم قابل نگاه شما رو نداره
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام غسل حیض مربوط به خانوم هاست و در کتاب توضیح المسائل در موردش نوشته شده میتونید بخونید
 8. 19سالمه دارم روانی میشم ...بعضی وقتا پیش خودم فکر میکنم که مرگ حقه هیچ کسم از لحظه مرگ خبر نداره..
  چه خوبه که پاک بریم نه با لکه خ.ا ...میدونم ترکش واقعا سخته و دشوار اما شدنیه
  شما ترک کن ببین خدا چه برکتی بهت میده...میخوام همین الان همه چیو از نو بسازی!
  • پاسخ:

   مریم
   سلام آقا محمد کار خوبی میکنید که میخواید پاک بشید اولش سخت اما بعد اونقدر راحت میشه که اصلا فکرش رو هم نمیکنی که ترک انقدر راحت باشه
   انشالله همه چیز رو از اول میسازی اون طور که خودتون میخواید
   موفق باشید
 9. سلام من خیلی وقته این عادت لعنتی انجام میدم ۲۵سالمه حالابا ترک چشام مثل روزه اول میشه عوارض کامل ازبین میره ممنون راهنمای کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امید
   اگر فقط و فقط تنها علت ضعف چشماتون خ.ا بوده باشه. بله درست میشه.
   تمامی عوارض بعد،از ترک بهبود پیدا میکنه.باید صبور بود و البته پاک.
   موفق باشید.
   یا حق.
 10. سلام من قبلا یه نوشته گذاشتم ولی جواب ندادین شما را قسم میدم کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چی شده آقا آرمین؟مشکل چیه؟؟
   کدوم قسمت و چه روزی پیام گذاشتین میشه بگین تا بررسی کنم؟؟
 11. سلام
  من واقعا اصلا علاقه ای به این کار نداشتم و ندارم و چشم باز کردم و بستم دیدم یکسال پی در پی هفته ای یا کمتر یا بیشتر این کارو انجام میدم واقعا کار شرم اوریه و کلی مضرات هم داره
  ولی بعضی وقت ها نمیدونم چی میشه دست خودم نیست یا چی که ناخود آگاه سمت چیز های شیطانی و وبسایت های مبتذل میرم و در اوج دیدن و انجام اون کار دوست ندارم ارضا بشم و فقط به بازی کردن با خودم تلقی میکنم دیدن مطالب اون سایت رو که در اخر خراب میشه و ارضا میشم
  من خیلی کارا برای ترک انجام دادم و نهایتا ده روز بیشتر دوام نیاوردم گوشیمو فروختم . نت رو کامل قطع کردم . از فظای مجازی کامل اومدم بیرون و..... کلی کار دیگه ولی بد بختی اینکه یجوری جورمیشع و من قول شیطان رو میخورم و اون عمل رو انجام میدم که واقعا خودم هم شرمنده میشم خیلی دوست دارم ترک کنم که نمیشه چون واقعا بهم ضرر رسونده باعث خجالت و کم شدن اعتماد به نفسم هم شده
  اگر میشه یک راه به من بگین تا تلقی به بازی کردن با خودم هم از یادم بره
  ممنون
  خداحافظ
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام کاربر گرامی
   بخودتون بقولینی که این اسمش بازی با خود نیست و همون خ.ا هست و حرام و از گناهان کبیره.
   خب از آثار مخربش هم که آگاه هستین. شما وقتی تا 10 روز تونستین دووم بیارین پس میتونین به پاکی ابدی برسین.
   اما برنامه و جدیت میخواد
   روش سایت رو بخونین و نکاتش رو یادداشت کنین و برنامه بریزین و با توکل بخدا و جدیت شروع کنین.
   باید برنامتون طوری باشه که انقدر در طول روز خودتون رو خسته کنین و نفستون رو مشغول کنین که شیطون اصلا جرات نداشته باشه به سراغ شما بیاد.
   ورزش کردن هم برای تخلیه انرژی های اضافی و همچنین بالا بردن اعتماد بنفس خیییلی خوبه.
   به امور معنوی توجهتون رو زیاد کنین.
   از ته قلبتون از خدا بخواین.
   ** نماز اول وقت + احترام و محبت ویژه به پدر و مادر هم معجزه میکنه.
   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   حالا که اومدین تو تیم توبه 94 دیگه نمیشه و نمیتونم و انرژی منفی داریم.
   شما یه سر به قسمت مصاحبه ها بزن ببین چند نفر با چند سال سابقه تونستن پس شما چرا نتونین؟؟/
   تنبلی رو بزارین کنار
   روش سایت رو بخونین و نکاتش رو یادداشت کنین و برنامه بریزین و با توکل بخدا و جدیت شروع کنین.
   به سایت هم بیشتر سر بزنین سوال یا کمکی داشتین ما و هم تیمی هاتون هستن کمک میکنن.
   فقط شما واقعا بخواین که ترک کنین اونم ترک ابدی.

   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله آقا علی، کافیه. نیازی نیست ببینید که چیزی خارج بشه. فقط برای اینه که اگر احیانا ذراتی مونده، خارج بشه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله صحیحه. فقط قبل از اذان غسل رو انجام بدید.
   اگر بتونید قبل از غسل، ادرار کنید که اگر چیزی در مجرا مونده خارج بشه.
   اگر ادرار نکنید هم غسلتون درسته ولی اگر احیانا بعد از غسل مایع مشکوکی خارج شد، باید دوباره غسل کنید. ولی اگر ادرار کرده باشید، نیازی به این کار نیست
 12. سلام من هنگام خود ارزایی وقتی پشیمان شدم جلویش را گرفتم که منی خارج نشود اما بعد فهمیدم که کمی خارج شد ممکن یه زره منی در من باقی مانده یاشد ایا من فقط قسل جنابت کنم نمازو روزه ام قبول هست دیگه؟؟؟من تا هالا فقط قسل میکردن و کاره دیگه ای هم انجام نمیدادم
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   جواب داده شد.
 13. دیگه مثه اون موقع هام نیستم

  سلام خیلی از خودن این مطالب امید گرفتم که میتونم این کار زشت رو ترک کنم البته این به حرف آسونه اما در عمل مهمه که بتونی ترک کنی امیدوارم که برای من هم همینطوری باشه.قبل از این که من این مطالب رو بخونم من خیلی تلاش کردم که این گناه رو انجام ندم ولی تا یک هفته و سه روز بیشتر دووم نیاوردم و باز این گناه رو انجام دادم و بعد برای فرداش ووووووو من این گناه رو در موقعی که همه خوابن و من تنها تو اتاقم هستم انجام میدم می خواستم بگم که من میتونم این کار رو انجام ندم ولی تا یک هفته و سه روز یا شایدم کمتر وقتی که یک هفته میگذره باز اون افکار پلید جلوی چمانم باز میشه که دوباره این کار رو انجام بدم میخواستم که این کار رو انجام ندم ولی واقعا سخته که انجام ندی این کار رو. میخوام بدونم الان این روش هایی که گفتید رو من انجام بدم دیگه تضمینی این گناه رو برای همیشه کنار می گذارم؟؟؟ در آخر اگه از اسمم تعجب کردید به خاطر این که خجالت میکشم که اسمم رو بگم و دلیل نوشتن این اسم به خاطر اینه که قبل از انجام این کار من تو یک باشگاه فوتبال بودم (هنوز هم هستم) و موفق بودم تو فوتبال و مربی من از من راضی بود ولی بعد از انجام این کار دیگه مثه اون موقع هام نیستم مربی من رو بیشتر موقع ها تو بازیکن های تعویضی میذاره و خیلی کم میذاره بازی کنم لطفا یک کاری کنید که بتونم امید بگیرم که این کار رو انجام ندم و تو فوتبالم موفق باشم ببخشید که زیادی نوشتم واقعا دلم سبک شد از نوشتن این حرفا لطفا کمکم کنید که دیگه طرف این کار ها نرم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر شما کاربر گرامی
   در اینکه با اجرای کامل این روش ترک حتمیه شکی نیست.
   اما ما هر مطلبی هم بنویسیم اگر شما خودتون واقعا نخوایید و تمام تلاشتون رو نکنید هیچ اتفاقی نمیفته.
   شما باید کاملا متنفر بشید از این کار چون یه گناه کبیره هست که باعث خسران در دنیا و آخرت میشه.
   پس با خدای خودت عهد ببند و تمام و کمال روش،هارو اجرا کن.
   شک نکن موفق میشی.
   خدا از رگ گردن بهت نزدیکتره و همه جا حضور داره پس دیگه تنهایی معنی نداره. و در نتیجه انجام گناهم بی معنیه.
   پس پیش به سوی،پاکی ابدی.
   دو تا نکته رو هم من همیشه تاکید میکنم:
   نماز اول وفت + احترام و محبت ویژه به پدر و مادر.
   موفق باشین.
   یا حق.
 14. نازنین خانوم خوب من میدونم که وقتی نمیزنم خیلی چیزهاش از بین میره ولی اخه وقتی ادم شهوتش میره بالا این چیزا یادش میره
 15. من الان هیچ اعتیادی به اسمنا ندارم اما نمیدانم چرا وقتی در محیط های مختلف قرار میگیرم هر چند وقت یک بار به صورت نا منظم و با فاصله های معمولا زیاد (مثلا هر 3،4هفته یا حتی 1،2ماه یک بار استمنا میکنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب خداروشکر که وابستگی بهش ندارین.

   اما خب باید ببینین اون محیط ها چه عامل محرکی داره که شمارو به خ.ا سوق میده.
   هدفتون رو پاکی ابدی قرار بدین.
 16. من از 14سالگی اسمتناع را شروع کردم و در تابستان سال بعد هر روز به مسجد میرفتم و فقت یکی دو ساعت برای خوردن نهتر به خانه می امدم عاشق هیئت و مسجد و بسیج و ... شدم و کاملا این عادت را ترک کردم اما بعد از 5یا 6ماه دوباره به این مشکل مبتلا شدم میخواستم بدانم علت آن چیست و چگونه از آن جلوگیری کنم؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام کاربر محترم
   شما که ماشاءالله 6 ماه سابقه ترک دارین دیگه به روش ها آگاهید الحمددلله.
   اما اینکه چرا مجددا مبتلا شدید میتونه دلایل مختلف داشته باشه
   بیکاری - نزدیک شده عمدی به عوامل محرک -0 کم توجهی به معنویات و ... .
   من پیشنهاد میکنم روش سایت رو یک بار دیگه مرور کنین و با یه برنامه ریزی دقیق مجدانه شروع کنین.


   موفق باشین.
   یا حق.
 17. اقا جان من ۱۵سالمه موهام ریزش داره ترک کرده بودم درست شدش نزدیک ۱ماه نزدم بعد که الان زدم خوب عزیز من جیکار کنم نمیشه که ادم تا اخر عمرش شهوت نشه بعد وقتی ادم اینجوری میشه نمیشه بی محل شد به نظر شما الان ۱ماه نزدم و دوباره زدم ضررش کمتره؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا علی خب این که خیلی بده شما که عوارضشو می بینی و میدونی که با ترک بهتر میشی ولی بازم اینکارو انجام میدی؟ خب به کل ترک کن که عوارضشم از بین بره دیگه.
 18. سلام منم ۱۹ سالمه و۴ سال میشه این عملو کثیفو انجام میدم وار الان میخوام ترک کنم ودیگه این عمل کثیفو انجام ندم
  ممنون
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا سهیل خوش اومدید.
   پیشنهاد،میکنم این ۲ تا مطلبو خوب با دقت بخونین
   نکته های اصلیش رو یاد،داشت کنین
   برنامه ریزی بکنین و با تلاش و توکل شروع کنین.
   میتونین به بخش اعلام پاکی که توی منوی اصلی هست هم سربزنین و هر روز اعلام پاکی بکنین.

  • پاسخ:

   مریم
   بفرماید کمکی از دستم بر میاد
 19. سلام اگر کسی مزی از اوخارج شود مشکلی برای نمازو روزه اش دارد ؟؟؟یا مثلا ااگر فیلم یا عکس یا صحنه ای راییینیم البته از روی لزت نه فقط نگاه کنیم مشکلی دارد برا روزه ؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خیر، برای روزه مشکلی ایجاد نمیکنه و صحیحه.
   ولی روزه ی حقیق به اینه که انسان چشمش رو از گناه کنترل کنه و پاک نگه داره‌.
 20. به خودم میگم این ی نیازه.ب نظر شما اینکع کسی رو صیغه کنم و باهاش رابطه داشته باشم درسته؟؟؟ آخه خیلی
  واسه ازدواج زوده ۱۸سالمم بیشتر نیس.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله برادرم این یه نیازه، اما نیازیه که قابل کنترله.
   اگر شما راه هایی که باعث تحریک شهوتتون میشه رو کاملا ازشون جلوگیری کنید (خصوصا کنترل چشم و فکر)، بعد می بینید که چقدر راحت می تونید زندگی کنید و اذیت هم نمیشید.
   یعنی شهوت جوریه که اگر کاملا بهش بی محلی کنید، اون هم چندان سراغتون نمیاد. فقط باید همت کنید و از چیزهایی که باعث تحریک شهوت میشه دوری کنید.

   در مورد صیغه هم گرچه از جهت شرعی هیچ اشکالی نداره(البته اگر شرایطش رعایت باشه) ولی من چند بار برای بقیه ی دوستان هم توضیح دادم که در شرایط فعلی جامعه، این امکان هم سخته و اگر دنبالش نرید بهتره. مگر اینکه شما شرایطتون فرق کنه.
   چون هم خانواده ها کاملا مخالفن. هم اینکه خود صیغه کردن شرایط میخواد، مهریه میخواد، مکان میخواد. و هم اینکه باید ببینید آیا فرد مناسب و درستی گیر میارید؟ و...
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب برادره من ترک کن که از این بدترنشی
 21. سلام خدمت شما
  من 15 سال دارم من قبلا اینکارو میکردم تا اینکه یکسال ترک کردم ولی دوباره اینکارو کردم و حدودا 1 سالی میشه که سراغش میرم . امروز میخواهم دیگه از شر این عادت لعنتی خلاص شم . با همه این حرفا و نظراتون من روحیه گرفتم و فکر میکنم که میتونم ایندفعه واقعا ترکش کنم . انشا... با توکل به خدا و کمک شما بتونم از این عادت بیرون آیم و مثل قدیما پاک شم لطفا دعام کنید .
  ! یا علی !
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا هادی ورودت به اینجا رو خوش آمد میگیم
   بسم الله داداش روش رو دقیق بخون و بیا منتظرتیم
   اعلام پاکیه هرروز هم فراموشت نشه
 22. سلام دوستان من دو روز ترک کردم قدیمم تصمیم به ترک کردم تا حداقل دو هفته نمی دونم چه شده هم باز سراغ آمدم آمده لطفاً کمکم کنید ممنون
  • پاسخ:

   زینب سادات: ناامید نباشید اجازه ندید شیطان ناامیدتون کنه شیطان از هیچ طریقی نمیتونه انسان فریب بده به جز ناامیدی با ناامیدی انسان فریب میده من دوتا سوال دارم از شما
   با این همه گناهی که انجام دادین خدا ابروتون برده
   معنی ایه: الم یعلم بان الله یری
 23. ای بابا خودمو چشم زدم تو روز پنجم شکست خوردم ولی خوب شروع کرده بودم این دفعه
  • پاسخ:

   زینب سادات: دوباره شروع کنید برای پاک بودن تلاش کنید برای پاکی ابدی بجنگید از درگاه خداوند ناامید نشید
   صدبار اگر توبه شکستی باز ای
   این دفعه شیطان شکست میدید و صورتش رو به خاک میمالید شما موفق میشید😊😊
 24. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ب نام خدا یک *** ****
  ۴ روزه پاکم میخوام دیگه **** *** **** **** * **** ****** **** *** **** * ***** **** * ***** * **** ***** **** **** ***** ***** ***
  • پاسخ:

   مریم
   انشالله تا ابد پاک بمونید 
 25. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من خیلى ناراحتم به خاطر خودارضاییم راستش من وختى کوچیکتر بودمم اینکارو براى چند ماه انجام دادم اما بعدش ترک کردم تا اینک ناخواسته فهمیدم رابطه ى جنسى چیه و بعد از اونم باز عذاب وجدان گرفتم ولى حالا دوباره شروع به این کار کردمو واقعا دیگه از خودم بدم میاد چند بار ترکى کردمولى براى دو هفته بودن حالا خواهش میکنم یکم کمکم کنید دو ماهه پ**** **** *صن نمیدونید چه عذاب وجدانى دارم الانم میخوام از شما بخوام کمکم کنید تا شاید تونستم این کارو کنار بزارم ممنون😭
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله متوجهیم. اما مطمئن باشید اگر همت کنید و نکات لازم رو انجام بدید، قطعا میتونید ترک کنید.
   لطفا پست روش ترک رو مطالعه کنید، و در کنارش هم هر کمکی نیاز بود ما درخدمتیم.
   همینطور میتونید در کنار بقیه ی دوستان، روزهای پاکیتون رو شروع کنید.
   من لینک پست رو براتون میذارم.

 26. دوستان ی پیشنهاد دارم نماز شب میتونه خیلی کمکتون کنه من خودم 40تا نماز شب نذرکردم وامشب میشه 3تا
  • پاسخ:

   مریم
   نماز شب بسیار خوب و دل چسبه 
   بین قنوت های قشنگ از من یاد کن بد جور گره افتاده تو کار هام
  • پاسخ:

   مریم
   متوجه منظورتون نشدم اما بخش مصاحبه برای کسانی که از گناه پاک شدن و بخش جذابی هست
 27. خیلی ببخشید که تو نظراتم بهتون بی احترامی می کردم دست خودم نیست من خیلی تنهام من از 8سالگی تا الان تنها بودم درسم خیلی خوبه و خداروشکر تا حالا خودارضایی واسم عواقبی نداشته جز ضررات وحشتناکی که رو چشم هام گذاشته الان هم که داره امتحانات تموم میشه حس میکنم بیشتر احساس تنهایی میکنم و دوستی ندارم چون میدونم همشون منحرفن و فقط یه دوست مؤمن با شخصیت و خوبی دارم که اونم تنهاست پارسال خواهر دار شدم که امسال به خاطر سرطان فوت کرد و بیشتر احساس تنهایی کردم بعضی اوقات از خودم میترسم و دنبال دوست دخترم تا منو از تنهایی در بیاره تنها کسی تا الان توانسته باعث بشه رو پاهام بایستم خدا بوده و میدونم که همه ی ماها رو دوست داره
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش امیر حسین
   به به ماشالله عالی داری پیش میری 
   آفرین به ارادت
   انشالله به همین ماه عزیز این دفعه کاامل شکستش بدی و پاکیت ابدی بشه 
   چشم به هم بزنی این چهار روزت میشه چهل روز 😉🌷
   التماس دعا
 28. سلام.الان ۱۱ ماهه که از قولی که به خدا و امام زمانم داده میگذره...روزی که به طور اتفاقی کتاب قلندر و قلعه به دستم رسید.درباره ی پرواز به خدا صحبت میکرد.و من اون روز بود که پروازم رو شروع کردم..فهمیدم که چقدر توی زمین و کصافت کاریاش گیر کردم...منی که انقد جلف و گنهکار بودم به درجه ایی رسیدم که روحانی مسجدمون میگه تو فقط به درد طلبه شدن می خوری😄!منم روزی توی اینترنت دنبال راه درمان بودم و الان.....غرض از اینکه اوومدم اینجا فقط روحیه دادن به بچه ها و چند راهکار شخصیه.اول اینکه دین و ورزش و راهکار هایی که دوستان مدیر سایت میدن مثل یه زنجیره که باید رعایت بشه هر وقت لغزیدی بدون یکی از رشته ها قطع شده.۲.از روز های پاکی لذت ببر ولی اینو بدون که مبارزه تا آخرین نفس ادامه داره و شیطان همیشه جلوی چشمته .باید طوری مبارزه کنی که فک کنی تمام روز ها روز اول مبارزس.۳.با چشمهایی که روزی امام مهدی رو می بینه حیف نیست به نامحرم بیفته(کلید ترک به نظر من)....ای کاش دوستان مدیر سایت بخشی رو به عنوان راهکارهای شخصی توی سایت راه اندازی کنن....ودر آخر تویی که تصمیم به ترک گرفتی..تو...مستقیم در کانون توجه خدا و امام زمانی...بجنگ تا نا امیدشون نکنی...
  گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید...
  هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
  توصیه:خواندن کتابهای تذکره الاولیای عطار .نهج البلاغه..کشکول شیخ بهایی..قلندر و قلعه ...ممنون از دوستان سایت
  دوستون دارم....پروازتون تا خدا بی خطر
  • پاسخ:

   نازنین :
   ماهم از شما ممنونیم که تجربیاتتونو در اختیاره دوستان گذاشتین
 29. چشم ازین یبد سوالاتم را از بخش سوالات میپرسم .نه جز با این روش تا به حال بیرون نیامده بوده یعنی من خیلی کاره زیادی نکردم و فقط چند تا دست زدم نه فشاری نه هیچی اما قبل ماه رمضان اصلا اینطوری نبود و به روش دیگه ای بود
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چشمتون بی بلا
   خب پس اگر اینطوریه، خدا رو شکر روزه تون مشکلی پیدا نکرده.
 30. ببخشید من زیاد سوال میپرسمچون خیلی حساسم. اگر در هنگام غسل کردن کمی مکث یا مثلا وقتی دارم قسل میکنیم یک لحظه از زیر دوش خارج بشیمو بعد دوباره برگردیم قسل قبوله ؟؟؟؟در موز مکث منظورم اینکه که در هنگام قسل کردن یهو اب گرم میشه و بخاییم سردش کنیم .
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اختیار دارین. فقط اگر سوال جدیدی داشتین، لطف کنید در بخش سوالات مطرح کنین.
   در این مورد که گفتید بله غسل صحیحه و هیچ مشکلی نداره. غسل با وضو فرق میکنه و توی غسل حتی اگر مقداریش رو الان انجام بدید و بقیه اش رو یک ساعت دیگه، باز هم درسته.
 31. جواب بدین خاهشا

  ممنون جزء عادت هام که نمبوده اما قبل ماه رمضان اون کارو میکردم اما بعدش هچ کاری نکردم تا به ان روز درمورد اینکه میدانستم یا نه هم ؟اینکه من اون لحظه اصلا به بیرون امدن منی فکر نمیکردم ایا باطله ؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم
   ببینید این دیگه بستگی به خودتون داره. چون من نظر ایشون رو کاملا نوشتم.
   اون کاری که کردید که باعث شده منی خارج بشه، ببینید اگر این عادت بوده که با انجام همچین کاری منی خارج میشده، روزه خراب شده. ولی اگر با انجام اون کار عادت نبوده که منی خارج بشه، پس روزه صحیحه و فقط غسل میخواد.
   یعنی باید ببینید آیا قبل از ماه رمضان، اگر در همین حد انجام میدادید، معمولا منی خارج میشده
 32. جواب بدین خاهشا

  سلام اگر کسی خود ارزایی کند اگر غسل جنابت کند میتواند نمازو روزه بگیرد ؟؟؟؟؟غسل جنابت کافیه ؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله کافیه

   ____________
   من نظر دقیق مقام معظم رهبری در مورد سوال قبلتون رو مینویسم:
   اگر خروج منی بر اثر این کار جزء عادتهای او نبوده و بی اختیار خارج شده، روزه باطل نمیشود. ولی اگر میدانسته در صورت بازی با خودجنب میشود یا عادت او بر این بوده و در عین حال این کار را کرده است، حکم جنابت عمدی را دارد، یعنی هم قضا و هم کفاره بر او واجب میشود.
 33. ببخشی من نمیدانستم منی خارج میشه و کاملا هم غیر ارادی بود شرایطی نیست که روزه امروز درست باشه ؟؟؟؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   شما همون کاربر قبلی هستید؟
   طبق نظر مقام معظم رهبری، اگر کاری که کردید، معمولا به واسطه ی این کار منی خارج نمیشده و شما هم قصد خارج کردن منی رو نداشتید، کفاره نداره. اما اینکه آیا قضا میخواد یا نه، باید بذارید ببینم (چون الان دسترسی ندارم) و فردا بهتون بگم.
   ولی اگر کاری کردید که عادت بوده که بواسطه ی این کار منی خارج بشه، حتی اگر قصد خارج کردن منی رو هم نداشتید، ولی قضا و کفاره هر دو لازمه.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله، درمورد روزه ی فردا که گفته شد غسل بگیرید و صحیحه.
   اما روزه ی امروز باطله و بعدا هم باید یک روز قضا گرفته بشه، و هم کفاره داده بشه.
   برای کفاره طبق نظر ایشون همونه که یا ۶۰ روز روزه بگیرید و یا به ۶۰ فقیر غذا بدید، که این دومی رو میشه پولش رو به دفاتر مخصوص بدید که این کار رو براتون انجام بدن. و اگر خواستید میتونم جایی رو برای این کار معرفی کنم.
 34. جواب بدین خاهشا

  سلام اگر کسی در هنگامی که روزه اس جق بزنه حکمش چیه البته فقط یه روز ؟؟؟و بعد از غسل دوباره میتونه روزه بگیره فرداش و تکلیف اون روزه امروزش چی میشه؟؟؟خاهشا جواب بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   اگر کاری کنه که منی خارج بشه، روزه اش باطل میشه. و باید بعدا هم قضای اون روز رو بگیره و هم کفاره بده.
   درمورد کفاره نظر مراجع فرق میکنه که باید نام مرجعتون رو بگید. ولی بطور کلی یا باید ۶۰ روز روزه بگیره و یا به ۶۰ فقیر غذا بده.

   اگر غسل کنه، روزه ی روز بعدش صحیحه.
 35. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  خواهش میکنم یه راهکار بگین بتونم این خود ارضایی رو ترک کنم الان دقیق نمیدونم ولی خیلی وقته دارم خود ارضایی میکنم ترو خدا دعا کنید ترک کنم هر روز این کارو میکنم حتی اگه فیلم یا عکس هم جلوم نباشه تصور دخترارو که میکنم یعنی دخترا میان تو ذهنم باز تصمیم به این کارو میگیرم هر روز چند بار میزنم اصلا هم نمیتونم ترک کنم حتی یه روز نزنم نمیشه اصلا بخدا چیکار کنم..مگه من اخه چه گناهی کردم که این بلا باید سرم بیاد این از همچی بدتره..****** ** **** خیلی بده بخدا کمک کنید ازتون خواهش میکنم دعا کنید ترک کنم خیلی ممنون با تشکر از سایت و مدیریتش
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیرحسین برای ترک این عادت غلط اول باید به تنفر واقعی ازش برسین
   بخاطر گناهش بخاطر عوارضش و بخاطر عواقب دنیایی و اخروی
   بعد واقعا از ته دلتون بخوایین که ترک کنین واقعا بخوایین
   بعد یه عهد ببندین با خدا که دیگه هرگز اینکارو نمیکنین
   عهدتون هم باید محکم و مصمم باشه هااا
   عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی
   چون داری در مقابل خدا عهد،میبندی
   بعد طهارت بدی،جسمت رو اگه غسلی برگردن داری + غسل و نماز توبه 
   به به اونم تو چنین شبای پربرکت و خاصی
   بعد روش سایت رو بخون و نکاتش رو یادداشت کن
   حالا با توجه به عوامل شکستت و همینطور کارایی که میتونی بکنی تا یه عادت خوب رو جایگزیم این عادت بد بکنی. بشین یه برنامه بنویس و حتما اجراش کن
   تو این برنامه یه سری خط قرمزها برای خودت مشخص کن و اصلا بهش نزدیک نشو
   مثلا عکس و فیلم مستهجن ممنوع کانال مستهجن ممنوع و ...
   سعی کن معنویات رو هم زیاد،کنی
   و این دو تکته هم واقعا،توجه ویڗه داشته باش
   نماز اول وقت+احترام و محبت ویژه به پدر و مادر
   همچنین هیچوقت از لطف و رحمت خدا ناامید نباشه که خطاپوش،و بخشنده هست خدای خوب ما.
   منتظر خبرهای خوب ازت هستما.
   موفق باشی.
   یا حق.
 36. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام......من سه شب پیش به *** ****** *** ****** **** * **** **** ** *** ********** ** ***** **** **** *** *** **** ***** ****** **** **** ***** ** *** *****
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   ابتدا کاش نظرتون رو خصوصی میفرستادین تا جواب به ایمیلتون ارسال میشد.
   اما ما هرگز خ.ا رو پیشنهاد نمیدیم اونم در هر حالتی
   شما پاکیتونو شروع کنین اگه بدن خودش نیاز داشته باشه احتلام صورت میگیره و فشار کمتر میشه.
   موفق باشید.
   یا حق.
 37. بازم گند زدم 😞 ای خدا عجب غلطی کردیم این کارو کردم لامصب کوکائینم اینجوری معتاد نمیکنه عوارضشم انقد نیس اها راستی داروی گیاهی چیزی برا کم کردن شهوت نیست؟؟
  • پاسخ:

   مصباح: متاسف شدیم...
   مهم ترین داروی کاهش شهوت که عوارض داروهای دیگه رو نداره، ترک خودارضایی هست! مطمئن باشین
   روزه گرفتن هم اثر بسیار زیادی در کاهش شهوت داره

   حتما بگردین عامل لغزشتون رو پیدا کنین و سعی کنین دیگه به هیچ عنوان از این طریق بازی نخورین
   از تجربه هایی که دارین استفاده کنین و حتما تک تک روشها رو به مرحله اجرا برسونین
   ان شاء الله حتما موفقید
  • پاسخ:

   مصباح: سلام، فکر میکنم نظرتون جاافتاده بود، معذرت میخوایم

   اینجا جوابش رو مینویسم
   ببینین دوست عزیز، مطمئن باشین وقتی این کار رو ترک کردین، بعد از مدتی نیروی شهوت به خوابی فرومیره و راحتتون میذاره و تا وقتی خودتون نخواین از خواب بیدار نمیشه
   اما توی این مدت باید همه سعیتون رو کنین که نسبت به این مسائل توجه کمتری نشون بدین
   روش ترک رو حتما حتما بخونین و واقعا اجراش کنین
   هرروز هم میتونین اینجا بیاین و اعلام پاکی کنین

   ان شاء الله حتما موفق میشین
   هر سوال و مشکلی بود، مطرحش کنین تا با آگاهی بیشتر مسیر ترک رو در پیش بگیرین

 38. سلام ..
  من یه دختر 18 ساله هستم ..
  حدودا از 7 8 سالگی دچار شدم؛ البته اون موقع چیزی نمیفهمیدم و نمیدونم چرا انجام میدادم اینکارو و اینکه دختر همسایمون باعث شد ک با اون سن کمم .......
  تاحالا 1 بار این کارو کنار گذاشتم
  و نزدیک 4 ماه این کارو نکردم ..
  و دلیلم هم جالب بود ..
  به فردی علاقه ی شدیدی داشتم و اون‌علاقه از نظرم اونقدر پاک بود ک خجالت میکشیدم از خودم و حسم که بخوام ..
  و اینکه هیچ نیازی احساس نمیکردم ..
  اما خب شرایط فرق کرد و ..
  اینبار بخاطر خودم میخوام اینکارو بکنم دوست دارم مثل همون شخص پاک شم ...
  آخه جدیدا متوجه شدم نماز میخونه ....
  مطالبتون عالی بود
  و ممنونم از سایت خوبتون❤
  • پاسخ:

   نازنین:
   خب من کامنتتو خوندم حالا که فهمیدی اشتباهتو پس شروع کن و مصمم برو جلو تا خداهم کمکت کنه
   نظره لطفته عزیزم
 39. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من هجده ساله هستم از پانزده سالگی این کار را میکنم قدم یکو نود وزنم هفتاد و‌پنج هر روز ورزش سخت میکنم فوتبالیستم ولی بدنم خیلی منی تولید میکنه نمیدونم چیکار کنم و‌**** *** **** *** **** ** **** *** ***** **** ***** *** ولی گناهه‌من نماز میخونم ورزش میکنم ولی بازم بی تاثیره چیکار کنم همین که شهوتی میشم بعد بار اخر تقریبا یه هفته تا دوازده روز بدنم و فکرم مشغول میشه همش میگه *** **** ***** **** من چیکار کنم راه حل بدین ممنون
 40. سلام. من چند ماهی هست که دچار این کار زشت شده ام. اینو بدونی که من سیزده ساله. اولین بار برای کنجکاوی با دستم باش بازی کردم اما بعد ها .......
  من الان سه بار برای ترک اقدام کردم . مشکل من فقط حموووم . حموم. میرم نمیدونم چم میشه.
  الان یه هفته بود ترک کرده بودم که . شب که بیدار مونده بودم . شکل اون عکسی که دوستم تو تلگرام فرستاد مجبورم کرد که بازم.......
  تورو خدا راهنمایی کنید اینبار که می خوام ترک کنم با خودم میگم تو که می خواستی ترک کنی چی شد این دفعه هم مثل قبل...
  میشه راهنمایی کنید.
  • پاسخ:

   زینب سادات : سلام اول اینکه ناامید نشید اجازه ندید شیطان ناامیدتون کنه من دوتا سوال از شما دارم
   معنی ایه الم یعلم بان الله یری
   ایا با این همه گناهانی که انجام دادید خدا ابروتون برده؟؟
 41. سلام.میخواستم بدونم اگر در ماه رمضان این کار و انجام بدیم علاوه بر روضه قضا کفاره اش چه مقداره؟
  یه فقیر یا شصت فقیر؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   برای کفاره باید یکی از این دو تا رو انتخاب کنید:
   یا ۶۰ روز روزه گرفتن، و یا غذا دادن به ۶۰ فقیر(که میشه پولش رو هم به برخی مراکز بدید که اونها غذا تهیه کنن)

   البته برخی مراجع میگن به احتیاط واجب باید هر دو تا رو انجام بدید.
   بستگی به نظر مرجعتون داره. ولی چون مراجعی که احتیاط واجب دادن، میشه در این مساله به نظر افرادی عمل کرد که گفتن یکی از اونها کافیه.
 42. مدیر سایت عزیز واقعا ممنونم ایشالا میخوام تا اخر عمرم پاک و سالم زندگی کنم . خیلی ممنون از پاسخ سریعتون ایشالا نماز و روزتون قبول باشه
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون از لطفتون ان شاءالله عمره با عزت همراه با پاکی داشته باشین
 43. با سلام و خسته نباشید به مدیر سایت عزیز. بنده از سن 17 تا 21 سالگی اینکارارو انجام دادم و (البته امروز و پریروز ) هم اینکارو کردم ایا خداوند منو میبخشه ؟ واقعا تصمیم به ترک کردنش کردم و میخوام سالم زندگی کنم مثل بقیه میخوام ادم پاکی باشم دیگه سراغ اینکارهای زشت و کثیف نرم . امید وارم خداوند منو ببخشه .
  • پاسخ:

   مریم
   بله که خدا میبخشه خدا گفته توبه کنید و توبه کنندگان رو دوست داره
    سوره اعراف آیه 156 : همانا رحمت و بخشش من تمامی اشیاء و موجودات را فرا گرفته است.
   سوره حجر آیه 56 : و گفت ابراهیم(ع) به قومش کیست که مایوس شود از درگاه خدا و رحمت پروردگار به جز گمراهان.
 44. ابوالفضل ملک محمدی

  سلام دوستان.من همین چند روز پیش پیام دادم که پس از سه ماه گرفتار این مشکل شدم اما الان به یاری خدا و امام زمان پنج روزه که پاکم.خدا رو شکر
  یه تشکری هم باید از مدیر مبلاگ بکنم که وبلاگ به این خوبی ساخته و هرکس میتونه حرف دلش رو بزنه
  خداحافظ
  • پاسخ:

   مریم 
   سلام این خییلی خوبه که 5 روز پاک هستید عالیه 
   خواستن توانستن است 

 45. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. من بالای 100 بار تصمیم به ترک گرفتم اما بالاترین رکوردم فقط 13 روز بوده تازه روزه هم میگیرم نمازامم میخونم. *** ***** *** ** ****** **** ** 😢😢
  میشه بهم بگین اینکه *** **** **** *** ***** ****** ** ***
  البته اینو بگم بعد از این اتفاق واقعا دیگه میخوام ترک کنم همه ی فیلم و عکسامم پاک کردم و همین طور فیلتر شکنمو و 2 رکعت نماز توبه و همچنین یه صفحه قرآن خوندم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   توبه گناهان رو میشوره و پاک میکنه، الان که خدا رو شکر توبه کردین دیگه به قبلش فکر نکنین، چون مطمئن باشین خدا بخشیده
   ولی این بار با همه قدرت پای توبتون بایستین و مواظب پاکیتون باشین


   ان الله یغفر الذنوب جمیعا
 46. به خدای بخشنده
  اینجاب عرفان متولد ۱۳۷۸ هستم
  کار از اونجایی شروع شد ک اول دبیرستان بودم و یعو نمیدونم چطور شد که شروع به استمنا کردم والان که هستم حدود ۳ ساله نیم هستش ک این گناه رو مرتکب میشم یه چند باری به سایت سر زدم و نهایت تونستم ۱۷ روز خودم رو نگهدارم اما موفق نشد الانم با اینکه توی ماه رمضانه و روزه هم میگیرم باز هم خودارضایی میکنم دلیل اصلیشم خب معلومه خودم و ابزار الکترونیکی بالاخص گوشیم که هیچ راه کاری واسه ترک این کار که لتونه تضمینب باشه رو من اثر نکرده البته من تمام سایت هم خوندم دیگه به بن بست خوردم لطف کنین یه راه کار جلوم بزارین تا دیگه دست از این کار نجس و کثیف بردارم
  • پاسخ:

   زینب سادات:  من از شما دوتا سوال دارم 
   با این همه گناهی که انجام دادین خدا ابروتون برده؟؟؟
   معنی ایه الم یعلم بان الله یری 
   در اخر هم بگم که هیچ وقت ناامید نشید چون توبه برای ناامیدی نداریم
 47. ممنون فک کنم اون مایع مزی بود . اما در رابطه با اون موضوع من 12 رو ز هست که هیچ کاری نکرده بودم و روضه ها مم کامل گرفتم اما مقرور شده یودم و دیشب یه زره غفلت کردم اما خدارو شکر هیچی نبود و از این به بعد بیشتر دقت میکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بله، اگر شرایط منی رو نداشته (با جهش و سست شدن نبوده) مذی است.
   مراقبتتون رو بیشتر کنید. ان شاالله که تا پایان ماه مبارک بتونید از این گناه رهایی پیدا کنید.

   موفق باشید
  • پاسخ:

   نازنین:
   بازم منتظر باشید دقیق بپرسم و کامنت بذاریم
 48. سلام من قبلا وقتی داشتم فیلم ها ی +18 میدیدم البته فقط یه زره نگاه کردم و هیچ کار دیگه ای نکردم اما یه مایع سفیدی اومد بیرون اون منی نبود هیچ کدوم از شرایطه غسل هم نداشت خیلی هم کم بود ایا باید قسل کنم ؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   درصورتی که شرایط رو نداره غسل لازم نیس ولی لطفاً  نبین این فیلما رو خوبه اول کار گفتیم محرک ها رو حذف کنیدا پس پاکشون کن اگه موفقیتت مهمه برات
 49. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  نمیشه که نمیشه تا الان هزار بار ترک کردم نشده من هرچی خواستم ترک کردم ولی اینو نتونستم علتش را از خودتون می پرسم چیه می تونید راحت تو خیابان قدم بزنید گوشتون رو تیز کنید ببینید مردم چی میگن مخصوصا جوونا من دبیرستان مخصوص سپاه می رم همشون منحرفن خوب هی اینا این حرفارو میزنن گوشو که نمیشه بست شهوت به آدم دست میده بدبختی یکی نه دوتا نه همشون اینجورین تو تلگرام هم کانال ها تبلیغاتشون رو دیدید همتون چیه درباره سکس و باردار شدن و خیلی چیزا صحبت میکنن یا فرض مثال تلویزیون میگن ماهواره وصل نکنین اون وقت تو شبکه های ایرانی فقط سخنرانی اخونداس شبا هم فیلماش ابگوشتیه من تا به حال تو تلویزیون ندیدم مردم رو با خودارضایی و استمنا و جلق اشنا کنه چون خیلی ها نمیدونن منم نمیدونستم یا راه های ترکش چیه خسته شدم از این وضع متأسفانه جامعه ما ملتش فکراشون منحرف شده نه یه نه دو نفر همه!!! میگن تو گوشی نرو تو کامپیوتر نرو چرا نریم مگه باید تا ابد از تکنولوژی عقب بمونیم که یه وقت نزنیم دانلود **** **** یا ******** *** **** اینارو میتونین توجیح کنین محاله
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا نیما میدونم اوضاع جامعه مون خیلی بد شده ولی به نظرم این خوده شخصه که باید مراقبت کنه مثلا همین بچه هایی که اینجا هستن نمونه اش همین آقا کیوانه خودمون که بخاطر مراقبت خودش و دوری از گناه از جمع دوستاش طرد هم شده ولی خودش میخواد که گناه نکنه یا ماها که تو چله ی ترک تصاویر و فیلم شرکت کردیم پس بدون که آدم خودش باید اراده کنه و بخواد اون موقع هم خدا کمک میکنه.
   امیدوارم موفق باشی
 50. سلام من خیلی وقته به این عادت معتادبودم نزدیک ۶ماه هی ترک میکنم بازشکست میخورم اما این باردیگه تصمیم گرفتم دیگه هیچ وقت به سراغش نرم الان به کمک این سایت تونستم ترک کنم دیگه حتی شیطان هم نمیتونه گولم بزنه
  • پاسخ:

   مریم
   سلااااااااااااااااااااااااااااااام
   وایی چه قدر خوب که شیطون عصبی . نابود و بیچاره کردید 
   به تون تبریک میگم چه قد  خوب انشالله تا ابد این پاکی ارزش مندتون رو حفظ کنید

 51. سلام مجرد26 ساله ام چندساله خودارضایی میکنم بدبختانه وقتی بیشترتنهامیشم یهویی میادسراغم .اماچندوقته باکمک خداترکش کردم و امیدوارم همیشه ترکش کنم شرایط ازدواج ندارم.اما قسم میخوام باکمک خدا شما ترکش کنم.خداکمکم کن.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا مهدی خیلی عالیه امیدوارم پاکیت ابدی بشه و به زودی موقعیت ازدواجم برات فراهم بشه. در پناهه حق شاد و پیروز باشی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام این گوی و این میدان بسم الله
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله کاملا طبیعی است بعد از سن بلوغ. و از نشانه های بلوغه.
 52. سلام به دوستان
  بچه ها استمنا رو از همین لحظه ترک کنید توروخدا نزارید به بلاهای من دچار شید.
  من مدت 5سال هروز حداقل روزی دو بار میزدم
  تمامی عوارض از ریزش مو بگیر تا لاغری و سیاهی شدید دورچشم و تار شدنش و از همه بدتر افسردگی و کمبود اعتماد بنفس و از اون بدتر کاهش شدید تمرکز و حافظه بود.خلاصه نابود بودم.
  من تو دوره دبستان و راهنمایی و اول دبیرستان شاید باور نکنید معدلم کلا 20 بود.اما از سال دوم که افتادم توی این گند و باز هم شاید باور نکنید اینکه من 3 تا تجدید اوردم
  هیچکی باور نمیکرد همه میگفتن سجاد تو دیگه چرا. کل خاندان امیدشون به من بود که خیر سرم دکتر بشم.
  سال اولم بود که درس هامو خیلی دیر میفهمیدم حساب کنید دیگه سال پنجم چقدر گیج بودم.
  اونقدر گیج میزدم و خنگ شده بودم که به والله نیم خط هم نمیتونستم حفظ کنم.سوژه کل فامیل بودم همه بهم میگفتن سجاد گیج . اونقدر بهم گفتن (واقعا بهشون حق میدم خیلی گیج میزدم) که کم کم خودمم باورم شد و بشدت اعتماد بنفسم اومد پایین طوری که امکان نداشت توی جمع صحبت کنم.منی که با سن کمم استاد کامپیوتر و گوشی بودم و تو تمام مسائل حرفی برای گفتن داشتم تبدیل شده بودم....... هییییی........
  بچه ها دردم از اینجاس که خودم اصلا نمیدونستم که این کاهش تمرکز و حافظه ام مال استمناست.تا اینکه توی ی سایتی متوجه شدم و از اون روز تا به الان 15 ماهه یک بار هم نزدم.
  ذهنم کم کم باز شد و کامل برگشت به حالت اول و شاید بهتر.
  اما یکی از اون عوارضی که نرفته اینه که هنوز این خود گیج پنداری توی وجودم مونده.با اینکه کلا استعداد هام برگشته اما هنوز توی جمع حس بدی دارم فکر میکنم همه دید قدیم رو بهم دارن.
  خواستم بپرسم برای درمان این مشکل چیکار کنم خیلی بخودم تلقین کردم اما ی ندای درونی خیلی اذیتم میکنه.خواهشا راه کار بدین.
  اللهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلاااام آقا سجاد اول بهتون تبریک میگم برای ترک این گناه.
   ماشاءالله 15 ماه خیییلی خوبه و مطمئنا عوارض بوجود آمده توی این مدت از بین رفت.
   شما باید روی لذت شادی کارکنین شما 5 سال مرتکب این گناه بودین و صدات زیادی خوردین از این موضوع
   حالا 15 ماهه ترک کردین شدین بنده خوب خدا
   ذهن فعالتون برگشته
   حال دلتون خوبه
   حالا فقط باید روی  این موارد تمرکز و فکر کنین
   بیشتر روی فکرتون کار کنین
   روی نکات مثبت خودتون. توانایی هاتون. اهدافتون. استعاد برگشتتون. باید به تفریح برین
   شاد زندگی کنین
   کتاب بخونین
   موسیقی های مورد علاقتون رو گوش کنین

   دوران غم و افسردگی دیگه تموم شد
   حالا وقت شکرگذاری و شادیه و سعی کنین توی جمع با توجه به موضوع بحث خودتون رو درگیر کنین و اطلاعات درسته که تو اون زمینه دارین با اطمینان حرف بزنین
   عبارت های احتمالا و  شاید و .. که توش شک و تردید هست رو استفاده نکنین
   با قطعیت و جدی حرف بزنین
   محکم باشین.
   مهم شما هستین که متوجه شدین چقدر با گذشته فرق کردین و الحمدلله تغییرات مثبت در شما بوجود آمده مردم هم بزودی متوجه این میشن پس ذهنتون رو درگیر نکنین.
   البته این مطلب رو هم بخونین در مورد تلقین.
   موفق باشین.
   یا حق.
   1-   تمرکز کانونی: اگرفردی با تمام وجود توجه خود رابه موضوعی خاص معطوف کند و بر روی ان موضوع به تمرکزی کانونی دست یابد کم کم ان جنبه از موضوع مورد نظر برای او به صورت عینی و ملموس در می اید

   2-   تلقین ممتد ( تکرار شونده ) : هیچ تلقینی در یک یا دو روز اثر نمی کند بلکه هر تغییر نیازمند حداقل تلقین حدود 21 روز است. زمانی که میخواهید میخی را به دیوار بکوبید چکش را چندین بار بر میخ می نوازید با هر ضربه میخ بیشتر به داخل دیوار فرو می شود در ابتدا به اسانی می توان میخ را از دیوارجدا نمود اما سرانجام به حدی می رسیم که دیگر میخ در دیوار ثابت شده و به اسانی بیرون نمی اید تلقین نیز چنین است

     تکرار یک فکر یا گفتار معجزه می افریند

   3-   ثبات در تلقین ها:اگر برای تغییر و بهبود موضوعی از تلقین استفاده می کنید هیچ گاه نباید تلقین خود را تغییر دهید بلکه همواره بایستی مقصد اصلی را مد نظر داشته باشید .

   4-     تلقین باید صد در صد مثبت باشد

   5-     تلقین به نفس حتما بایستی به صورت مستقیم ادا شود ساده و قابل فهم باشد

   6-     تامل به جای شتاب به منظور درونی شدن جا افاتدن و تثبیت تلقین ها الزامی است

   7-     تلقین باید مربوط به زمان حال باشد

   8-   از انجام تلقین های ناقص که تنها به جزئی از امور می پردازند به پرهیزید همواره از تلقین های کامل و کل گرا که تمام شخصیت فردی را تحت پوشش قرار می دهد استفاده نمایید

   9-   تلقین باید همراه بار عاطفی یا احساسی باشد اگر یک تلقین با نوعی احساس عاطفه هیجان و انگیزه مخلوط شود یقینا بر تمام افکار و تلقین های دیگر که از قبل در ذهن قرار دارند غلبه خواهد کرد و تاثیربیشتری بر جای خواهد گذاشت

   10- تلقین در تاریکی تاثیر مضاعف دارد همان طور که امرسون اظهار داشت تنها تاریکی شب ما را قادر میسازد که درخشش زیبای ستارگان را ببینیم

   11- اثر تلقین در شرایط بحرانی زندگی بیشتر است

   12- قبل از شروع به خود تلقینی مقصد هدف و ارزش هایتان را بر روی کاغذ اورده و انچرا نیاز دارید به وضوح مشخص کنید انگاه اجرا و رسیدن به اهداف را در ذهن خود مشخص کرده وبه انها  جان ببخشید

   13-تلقین کلید صندوقچه مغز یا شاه کلید گنجینه خلقت می باشد

   14-در هنگام تلقین به نفس بایستی از عملکرد و توانایی های ضمیر ناخوداگاه اگاهی داشت

   15-تلقین می تواند چون داروهای شیمیایی بر روی اندام های بدن تاثیری درمان کننده یا بیماری زا داشته باشد

   16-قانون نگهداری : بر طبق این قانون هر زمان تلقینی در ذهن جای گرفت باید ان را از طریق افکار مثبت تقویت کرده و در مقابل افکار متناقض و منفی نگهداری شود

   17-قانون جذب : هر فکر تصور یا تصویر که در ذهن جای گرت سبب ارتعاش یک یا چند رشته عصبی می شود و این ارتعاش در تمام هستی انتقال می یابد تا امواج و ارتعاشات همجنس خود را جذب کند

   ذهن انسان را می توان به اهن ربایی تشبیه کرد با این تفوت که اهن ربا اهن رباست اما انسان انچه فکر کند رباست.

   18-قانون ایمان و باوری عمیق و ریشه دار : در زمان هر نوع تلقین فقط به خدا بیندیشد و ببینید که خواسته شما پیشاپیش مهیا گردیده و ببینید که لطف خداوند شامل حالتان شده است

   19-کلمه نیرویی عظیم تر از انفجار های اتمی – هسته ای دارد پس مواظب کلام خود باشید مراقب باشید چه بر زبان می اورید

   20-در تلقین ها هیچ گاه ازواژه هاییچون باید و نباید استفاده نکنید بلکه بگویید : می خواهد – هستم و می توانم

   21-افراد نوع بشر دائما درمعرض تلقین های اجتماعی قرار دارند

   22-هر چه انعطاف پذیری بیشتر باشد تاثیرش قویتر است

   23-فکر کردن (تخیل – پندار – تصویر سازی)و حرف زدن خود نوعی تلقین محسوب می شوند . تصاویر ذهنی قویتر از واژه ها عمل می کنند و اثر فکر کردن از حرف زدن بیشتر است

   24-خود هیپنوتیزم موثر ترین وسیله جهت خود تلقینی است . کسب اگاهی و مهارت در هیپنوتیزم به منزله دستیابی به لایه های لطیف تر ذهن و یادگیری جمیع قوانین ذکر شده می باشد

   25-تلقین باید هدفمند باشد تا فرد را به مقصد برساند

   26-انگیزه ودلیل کافی برای نیل به هدف را در خود تقویت کنید.

   27-تلقین امکانی است طبیعی برای بازسازی شخصیت . شخصیت هر فرد زاییده تلقیناتی است که در وجودش ریشه دوانیده اند

   28-شکسپیر می نویسد : فقدان اعتماد به نفس بیشتر از هر چیزی ما را رنج می دهد

   29-متن تلقین را تا جایی که می توانید خلاصه کنید هنر استفاده از تلقینات یعنی خلاصه کردن یک کتاب دریک صفحه خلاصه کردن یک صفحه در یک پاراگراف و در نهایت خلاصه کردن یک پاراگراف در یک جمله.

   30-استفاده از جملات اهنگین و موزون مانند شعر تاثیر بیشتری نسبت به کلمات دارد 53. از مدیریت به کاربر محترم "ابوالفضل ملک محمدی":
  دوست عزیز سوال شما به همراه جواب به زودی همینجا درج خواهد شد.
  ممنون از صبرشما
 54. ابوالفضل ملک محمدی

  سلام دوستان.من قبلا خودارضایی میکردم که ترکش کردم.اما سه ماه بیشتر ادامه نداشت و من دوباره دچار شدم.هردفعه که ترک میکنم دوباره یه حسی میاد میگه انجام بده.یه راهی بهم پیشنهاد بدید.اصلا دوست ندارم انجام بدم.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر آقا ابوالفضل به به چه اسم خوبی منو که این اسم کربلایی میکنه همیشه
   اولا واقعا بهتون تبریک میگم 3 ماه پاک بودن عالیه و نشون میده چه اراده قوی دارین شما
   ببینین این حس که همیشه با آدم هست که بگه دوباره انجام بده خب کار شیطان لعین و رجیم هست دیگه
   شما باید همون  کارهایی که انجام دادین تا 3 ماه موفق شدین به حس غلبه کنین رو همیشه مصمم انجام بدین
   به حس بدی که بعد از گناه سراغ آدم میاد اون حس ناامیدی و پوچی و افسردگی و گریه های گاه و بیگاه فکر کنین
   به اشکی که از چشم امام زمان به خار گناه ما جاری میشه
   از سیلی که با گناه به صورت مهدی فاطمه میزنیم
   به بزرگی خدایی که در مقابلش داریم نا فرمانی میکنیم
   به عذلبی که قراره در دنیا و آخرت گریبان گیرمون بشه بخاطر گناهان
   به ضررهای جسمی و روحی که به خودمون میزنیم و باید پاسخگو باشیم در قبالش

   اینا چیزاییکه با فکر کردن بهش آدم هرگز دیگه دوست نداره اون گناهو انجام بده.
   البته نوع مثبت تمام حرفایی که بالا گفتم وقتی که گناه نکنین در انتظارمونه چی از این بهتر هان؟؟؟

   پس شما هم با مدد گرفتن از خدا و صاحب اسمتون ان شاءالله مصمم تر از همیشه ترک میکنین و اینبار 3 ماه که کمه پاکیتون ابدی میشه ان شاءالله.

  • پاسخ:

    یا لثارات الحسین:
   سلام
   اگه منظورتون احتلام تو خواب هست که
   روزتون صحیح هست
   اما غسل جنابت بر شما واجب هست.
 55. سلام ببخشید واقعا این سوالو میپرسم واقعا ببخشید ایاباخودارضایه بکارت پاره میشه لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   313


   سلام بعله امکانش هست البته در صورتی که چیزی وارد واژن بشه سعی کنین دیگه این کار رو تکرار نکنین
  • پاسخ:

   علیرضا:
   سلام آقا امیرحسین داداش گلم ببین من به عنوان یک کسی که خودارضایی رو ترک کرده بهت قول می دم که عوارض خودارضایی همه رفع می شه. منتها یه سری زودتر یه سری دیر تر.مثلا من خودم از وقتی خودارضایی رو ترک کردم 
   آرامشم بیش تر شده،
   شبا سرمو راحت می ذارم رو بالشت،
   خوشتیپ تر شدم به طوری که قیافم قبل و بعد ترک قابل مقایسه نیست.
   و از همه مهم تر لطف و رضایت خدارو تو زندگیم حس می کنم.
   پس شک نکن و هر چه زود تر شروع کن.

 56. سلام تا الان چند بار دست به ترک کردن زدم ولی دوباره شکست خوردن ولی از امروز یعنی۱۰/۳/۹۶
  تصمییم گرفتم که یک بار دیگه هم دست به این کار زشت و کثیف نزنم چون زیبایی رو ازم گرفته و صورتم رنگش کدر و سیاه شده وکلی جوش روی صورتم هست .به شما هم پیشنهاد میکنم که دیگه دست به این کار نزنید و خودتون رو راحت کنید .
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا حسین
   بهترین تصمیم رو گرفتین
   اینبار مصمم تر از همیشه شروع کنین.
   حق یاورتون
  • پاسخ:

   خواهش میکنیم کمک به شما وظیفه ی مائه
 57. سلام دوستان عزیزم
  من پنج روزه که پاکم از اول ماه رمضون تصمیم گرفتم این عادت زشت رو که ده سال هست گریبانگیرمه رو ترک کنم ، خداروشکر خدا ارادشو بهم داد ک هم نمازمو بخونم هم روزه هامو خداروشکر تا اینجا گرفتم ، و هم این عمل زشتو تکرار نکردم ، دوستان گلم این عمل زشت ن تنها نهی شرعی داره بلکه واسه سلامتیمون اصلا خوب نیست ، من قبل از این ک تو این منجلاب بیفتم پوست سفیدی داشتم ، زیر چشمام گود نبود ، بدنم ضعیف نبود ریزش مو نداشتم ولی تو این ده سال تمام این ویژگیای خوبی رو ک داشتم از دست دادم ولی خداروشکر ارادشو دارم تا تمامشو برگردونم ، فقط باید یاد خدارو از خودمون دور نکنیم ب عاقبتش فکر کنیم که هیچی نهش نیست جز تباهی و استرس ، از همه میخام امیدشونو ازدست ندن ما بخایم میتونیم ، میخام واسم دعا کنین ک بتونم ثابت قدم باشم تو این راه ، من اولین بارمه ک پنج روز پشت سرهم اینکارو نکردم با تمام وجودم خوشحالم ، مخصوص امروز ..ک شدیدا مورد وسوسه قرار گرفتم رفتم قدم زدم حسی ک بعد از قدم زدن داشتم عالی بود..ی حس خوب ..شکست دادن شیطان حس خوبی داره ، امتحان کنین...واسه همتون دعا میکنم ک محکم و استوار باشین تو این راه ، واسم دعا کنین ، خدارو هزار مرتبه شکر میکنم ک ب ماه رمضان خوردیم و.گرنه معلوم نبود تا کی این عمل زشتو تکرار میکردم...قبل از انجام این حرکت زشت فقط ب این فک کنین که ایا ده ثانیه لذت ارزش از بین بردن پاکی و سلامتیتونو داره یا نه؟!!! یاعلی
  • پاسخ:

   علیرضا:
   سلام داداش محمد قهرمان
   خوشحالم که پنج روزه که  پاکی پسر👏 باریکلا به این همه اراده 👏.
   پرانرژی ادامه بده .اتفاقای قشنگی منتظرته .مطمئن باش این حس بی نظیر 
   پاکی بیش ترم می شه.و مطمئن باش بعد از ترک هم کم کم عوارضش رفع میشه 
   و تو مثل قبل خوش تیپ میشی.مراقب پاکیت باش و پاکیتو به هیچ چیز 
   بی ارزشی نفروش.
   ممنون از توصیه هات و موفق باشی مرد قهرمان💪🌷
 58. سلام من از امروز صبح شروع کردم به نماز خوندن و روزه گرفتن ... فقط از همتان میخوام برام دعا کنید دیگه توی این کار نیفتم .
  قسمتون میدم به جان مادرتون فقط یه دعای خشک و خالی ...
  ممنون 💝
 59. سلام از دوستان یه سوال داشتم چرا شما یه گروه نمیزنین هم پاسخگویی سریع تره هم این که افراد زیادی با این بیماری خاموش مطلع میشن اگه هم دارید نشانی اش رو به من بدید
  • پاسخ:

    یا لثارات الحسین:
   دوست عزیز آقا نیما این کار قبلا انجام شده
   و متاسفانه ضررهاش بیش،از منفعتش بوده.
   و دیگه تکرار نخواهد شد.
   اما کانال داره سایت که لینکش رو براتون میزارم
   https://telegram.me/joinchat/AAAAAD93V02OTb2st9vBnQ
 60. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام.به نظر من ترک این کار یه جکه بی مزس.من تا ۴۰رفتم اما بازم گ** ****** ** *** *******نزدیک به ۶ماه دارم با این روش پیش میرم اما بازم هیچی.یه وقت بعد ۱۰رو یه وقت بعد ۲۰روز اما چیزی که تش میشه ریش خند زدن ابلیسه به ما.دیگه انقدم این روش شمارو تکرار کردم حالم بهم خورد.سوره لقمانو حفظ شدم دیگه.دگه زده شدم از این روش.قبهشم رخته برام دیگه.مسولین وبلاگ ،عزیزان دله من،یه چیز بگین من انجام بدم،موجزه شه،راهت شم از این چندش.تورو خدا شما که پارتیتون کلفته پیشه خدا،بش بگید له شدم من دیگه.یه چی بگین دگیه بکشم بیرون از این کار،وگرنه قیده همه چیو میزنم،با سر میرم تو کسافت.
  یا علی.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آرووم باشید اقا محسن هر مشکلی چاره ای داره
   شنیدین میگن:
   خشت اول چون نهد معمار کج
   تا ثریا می رود دیوار کج
   باید قدم اول رو درست گڌاشت
   اصل روش بر پایه ی چیه؟؟؟
   بر پایه ی تقویت اراده و کنترل فکر .
   درسته شما روش سایت رو بارها خوندین اما توی سایت مطالب دیگه ای هم هست برای شرشی سازی مثبت ڌهن
   برای تقویت اراده
   برای بررسی ریشه ای علل شکست
   فوت و فن پیروزی
   خب این مطالب رو هم بخونین
   بعدم وقتی شما میگین با این روش ۴۰ روز تونستین پس دیگه این روش امتحان خودش رو پس داده و ترک جوک بی مزه نیست درسته ؟؟
   خب ببینین درسته سوره لقنان و روش کش دست و شربت ابلیمو همه و همه خیلی خوبه اما در صورتیکه همه روش رو درست انجام بدی
   اما حالا یه سوال:
   مثلا کسی بره بیرون نگاهش رو کنترل نکنه
   بیاد خونه کلی عکس و فیلم ببینه
   به شدت خودش رو تحریک بکنه میشه دیگه خ.ا نکنه
   خبرنه
   مثل اینکه تشنه باشی و خودتو سیراب نکنی.
   پس امکان پڎیر نیست
   حالا یه سناریو دیگه :
   فردی تو خیابون نگاهش رو کنترل کنه
   اصلا سراݟ عکس و فیلم هم نره
   اما خب اتفاقی یه چیز محرک ببینه و یا پرش فکر داشته باشه
   اینجاست با ترک عامل محرک
   خوردن شربت لبلیمو
   خوندن سوره لقمان
   کلا شهوتش فروکش میکنه
   چون توی مبدا کنترل کرده.
   شما باید،ببینی چه کارهایی رو بعد،۲۰ روز پاکی انجام میدی و تو اجرای کدوم بخش روش سست میشی که شیطان میدون رو بدست میگیره.
   ببینین شهوت یه غول بی شاخ و دم هست که اگه عمدا به سراغش نری تا مدت ها خواب میره.
   برای شما که میخوایین ترک کنین و پاک بمونین
   می ارزه بنڟرم که با تمام قوا تلاش کنین.
   و خدا و امام زمان رو شاهد و ناظر بر اعمال خودتون ببینین و از برکت این ماه مبارک برای نزدیکی بیشتر بخدا استفاده کنین.
   با ڌکر و یاد دائمی خداوند بخشنده و مهربان.
   موفق باشین.
   یا حق.
 61. پس اگه اینجوری باشه من هیچ فیلمی نمتونم ببینم چون همه فیلم ها یه زره مشکل داره
  • پاسخ:

   نرگس:
   نه دیگه از یه جایی به بعدم برمیگرده به قدرت خودسازی و اینکه بتونی درمقابل محرک ها،نفست و خودت رو کنترل کنی 
 62. سلام به دوستان عزیز ایشاالله همتون بتوانید ترک کنید مهم ترین دلیل خودارضایی تنهایی که من همش تنهام یعنی اصلا فامیلی در نزدیکی مون نداریم و خواهر و برادر هم ندارم یه خواهر داشتم که فوت کرد نمیدونم چیکار بکنم ولی یه روش خیلی قشنگ پیدا کردم که حداقل باعث شد 19روز ترک کنم این که به نسبت تعدادی که خودارضایی میکنید تعدادشو کم کنید یعنی مثلا هفته ای سه بار بشه هفته ای یه بار و هی کمترش کنین تا روزی فرا برسه که دیگه نیاز به خود ارضایی کردن نباشید و اگه تنهایید اصلا به اتاق خواب ها و حموم نرید رو مبل هم میشینید سرتون رو با چیزای مختلف گرم کنید از دیگران و کسانی که ترک کردن کمک بگیرید و اصلا مثانه تون رو پر نگه ندارید این خیلی مهمه خیلی مهمه امیدوارم بتونید ترک کنید
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش نیما
   بله درسته،ممنون از تجربه ی خوبتون 👌😉
 63. سلام ببخشید دیدن فیلم هایی که یه زره بد باشه اشکال داره؟ببنید اخه چون من یه فیلم دانلود کردم میخام ببینم نه اینکه کلا فیلم بدی باشه ها نه یه زره ممکنه چیزایه بدی داشته باشه میخامببینماین مشکل داره یا نه ؟؟
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام داداش امیر
   یکی از شرایط توبه و ترک اینه که تمااام چیزهایی رو که باعث گناه میشه حذف کنی..
   پس بهتره که نبینی
   چشماتو پاک نگهدار داداش گلم  🌷
 64. به نام خدا ... امیدوارم که این آخرین تصمیم من برای ترک خود ارضایی باشه...من خیلی از این کارم پشیمونم...اما اینبار یه حس درونی بهم میگه که میتونم...پس یا علی(ع)...اینجانب محسن از امروز ۸/۳/۱۳۹۶ تصمیم میگیرم به اون آدم پاکی که بودم برگردم و دیگه خودارضایی نکنم....الهی به امید تو .... دوستان لطفا واسم دعا کنید ...❤
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش محسن گل 🌷
   به اون حس درونی گوش بده ،معلومه که تو میتونییی 💪💪😉
   دوست خوبم امیدوارم از این به بعد توی بخش چله ها ببینمت 
   💐مردونه بجنگ!💐
   انشالله پاکیت ابدی
 65. سلام ممنون از سایت زیباتون و ممنون از راهنمایی هاتون....
  من الآن نزدیک به 5 ساله که دارم خودارضایی میکنم و امروز 95/3/8 تصمیم به ترک گرفتم امیدوارم یه روزی بیام اینجا و اعلام پاکی کنم
  فقط یه سوال داشتم... بعد از چه مدت کلا فکرش از کله آدم میره ؟؟ یعنی مثل قبلا بشیم که از این کار خبر نداشتیم
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلاااام داداش جواد
   آفرین به ارادت که تصمیم به ترک گرفتی 💪💪💪
   پیشنهاد میکنم توی بخش "چله ها" شرکت کنی و هرروز اعلام پاکی کنی تا هم ما انرژی بگیریم هم خودت.این کار به روند کارتم کمک میکنه 😊🌷

   خب توی هرشخصی متفاوته،ولی خب برای ترک یک عادت ۴۰ روز انجام ندادنش خیلی مفیده..
   شما یاعلی رو بگو و ترک رو شروع کن،انشالله که به زودی مثل قبل میشی ✌🌷

 66. سلام
  من حدود 5 ساله اینکار زشتو انجام میدم تا الان هم چندبار سعی کردم که اینکارو ترک کنم که موفق ترین حالتم بعد از عاشق شدنم بود که تونستم دوماه اینکارو نکنم ولی بعدش دوباره شروع کردم (حدود یک 6 ماه پیش).
  هروقت که اینکارو میکنم احساس میکنم که چه قدر پستم اصلا لیاقت اینو ندارم که به عشقم برسم واقعا خاک تو سرم.

  ولی از امروز که میشه 1396/03/08 میخوام یه بار دیگه این تصمیمو بگیرم که دیگه هرگز اینکارو انجام ندم ولی اینبار با بقیه بارها فرق داره چون توش موفق میشم ارههههه از خدا هم میخوام که کمکم کنه
  باتشکر که وقتتون گذاشتین و خوندین
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلااااااام داداش ماهان
   ارادت خیلیییی خوبه من مطمئنم موفق میشی 💪💪
   از بخش های دیگه ی سایت هم استفاده کن تا بتونی بهتر و موفق تر عمل کنی
   پاکیت ابدی انشالله 🌷🌷
 67. هعی این بار ۱۰۰۰۰۰۰۰ ام که دارم شکست میخورم من هیچوقت تو هیچ کاری هر بارم شکست بخورم نا امید نمیشم اما لعنت لعنت به من احمق که خودمو انداختم تو گرداب گناه عوارضش بد بخت کرده منو از اون بد تر میترسم حتی اگه ترکم کنم عوارضش از بین نره الان واقعا حس میکنم حافظم چقد ضهیف شده یا چشمام تار میبینه ......هعی خدا منکه قبل از این که گرفتار جق بشم که گنهای نگرده بودم چرا منو ول کردی بنده بد بختتو که جز تو کسیو نداره چرا دستم ول کردی که بیفتم دست شیطان اونم ببرم ته جهنم... هعی خدا....
  • پاسخ:

   نرگس:
   سلام دوست خوبم
   شکست که خوردی ناامید نشو که این از کارای شیطانه !!
   شکست خوردن که اشکالی نداره،مهم اینه که یه تصمیم جدی بگیری و یا علی بگی و از جا بلند شی !!
   عوارض خ.ا بعد از ترکش از بین میره مخصوصا که احتمالا درسنین جوانی قرارداری!! 
   خدا که دست بندشو ول نمیکنه! همین که اومدی توی این سایت یعنی خدا داره کمکت میکنه!
   یه بسم الله بگو و شروع کن ...
   توی بخش چله ها منتظر اعلام پاکیتم هاا 
 68. سلام،خدایا غلط کردم‌،حفاظم خیلی عالی بود ولی الان کند شده،انسال سال اولییه که دارم روزه میگیرم،لطفا منو ببخش و از دسته نمازگزاران قرار بده
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام داداش علیرضا مطمئن باش الان که از خدا کمک خواستی حتما توفیقه نماز و روزه رو بهت میده. خوش به سعادتت موفق باشی
 69. وای خداااااا
  .
  بازم سه روز شد سه روز اخرش.
  از امشب دوباره شروع نیکنم دیگه اینکارو نمیکنم.💪💪💪💪💪
  • پاسخ:

   نازنین:
   اشکال نداره اقا احسان دوباره شروع کن منتظریم این ماه فرصت خوبیه ها زود بجنب چون شیطون دست و پاش بسته است
 70. سلام
  الان که این رو مینویسم خیلی داغونم
  از خودم متنفرم
  ای خداااااااااااااااااااااا غلط کردم
  میدونید مشکلم چیه
  من 4 سال تمام خودارضایی کردم روزی حتی 7 بار
  یعنی تو این چهار سال روز نبود حداقل دو بار نزنم
  از مشکلات جسمیش بگذرم که خیلی از بین رفته بودم.
  من واقعا حافظه ام عالی بود هر مطلب درسی که میخوندم یک بار کافی بود.میگرفتم سریع اما...
  بسیار بسیار حافظه ام ضعیف شده بود
  رو هیچی نمیتونستم تمرکز کنم
  به قدری افسردگی گرفته بودم حد نداشت از جمع میترسیدم.شاید باور نکنید کسی ازم سوال میکرد سوالش رو یادم میرفت و فقط مثل گوسفند نیگاش میکردم.
  اون موقع من نمیدونستم که این مشکلم مال استمناست تا اینکه تو اینترنت گشتم و متوجه شدم مال اینه.
  خلاصه به محض فهمیدن خداشاهده 14 ماه اصلا سمت این کار نرفتم
  طی این چهارده ماه خیلی زحمت کشیدم که حافظم برگرده(از ورزش بگیر تا تغذیه و مهم تر از همه کمک از اهل بیت ع)و علاوه بر اینکه بر گشت خیلی بهتر هم شد. اره بخدا بهتر شد
  دوباره تیز شدم و ذهنم کامل باز شد و درسامم به راحتی میخوندم
  اما.............................
  امان از غرور. امان از نفس سرکش و امان از شیطان.امان از نمک نشناسی من به اهل بیت قول دادم که کمکم کنند زودتر حافظم برگرده دیگه هیچ وقت سمت این کار نمیرم.مدت 2 هفته ای هست که هروز دوباره این کارو میکنم
  اما الان علاوه بر اینکه پیش اونا رو سیاهم باز حافظم ضعیف شده نه به ضعیفی قدیم ولی باز تمرکز کافی ندارم.
  دوستان عزیز بخدا هیچ کس تو این گرداب دنیا در امان نیست.فقط ازخدا بخواین کمکتون کنه.من اصلا فکرشم نمیکردم دوباره بیفتم تو این کار.
  توروخدا تورو خدا توروخدا اگه افتادین توش سریع از این کار در بیاین بخدا بیچاره میشین
  عوارضش کم کم میاد سراغت وقتی به خودت میای میبینی چقدر داغونی
  برای من احمق نمکنشناس هم دعا کنید):
  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام ، إ إ چرا بخودت توهین میکنی اخه؟ اون شیطان نامرد کمر بسته به اینکه تو رو از اهل بیت جدا کنه ، تو رو به استمنا بکشونه که ظهور اقامون رو عقب بندازه ، بعدشم بزنه خوردت کنه... تو دیگه چرا بهش پا میدی؟ چرا بحرفش گوش میدی؟ اگه حرف از اهل بیت زدی پس حتما به مهدی عج یقین داری؟ پس چرا دوباره شروع نمیکنی به توبه؟ شما اول باید مشکل خودتو و اشکای اقامون رو حل کنی... حلش کن داداش ، مخصوصا الانکه ماه رمضون شروع شده راحتتر میتونی توبتو شروع کنی ، اینهمه شیطان گفت خطا کن ، وسوسه شدی گوش دادی ، یبارم من از طرف همه توابین میگم داداش سجاد ترک کن ، بزار اقامون مهدی واسه شما دیگه اشک نریزه ، بزار فرشته های خدا تو پروندت بنویسن توبه کرده... بعد خود خدا هزاروخورده ای سال پیش مهر زده باشه تو پرونده تواب که من توابین رو دوست دارم ، داداشی توبه کنی خدا عاشقت میشه ، کل گذشتتو فراموش میکنه ، دوباره میتونی ، واسه حافظه و بدن خودتم که شده پناه ببر به خدا از شر شیطان رانده شده...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   ترک خ.ا مثل یه جنگه ، وقتی به یجنگ میری باید همه تجهیزات همیشه همراهت باشه ، مهمات همیشه باید بهت برسه...
   هممون روز اول شکست همه ی مهمات رو در اختیار داریم ، مثل ، پشیمونی ،یاد خدا ، جبران برای رضای خدا ، عصبانیت از کمر دردی که فعل حرام بوجود اوردتش ، و از همه مهمتر یاد خدا...
   روزبروز که جلوتر میریم نباید بذاریم مهمات کم بشن ، هر روز باید یک صفحه معنی قران بخونی ، ذکر صلوات رو بگی و نمازتو اول وقت بخونی ، اونوقته که معجزه هارو میبینی و فقط کافیه که وقتی به قله ی بزرگ رسیدی ، پیروز بشی ، دیگه کوه هم تکونت نمیده... پس ادامه بده ، به روزی یبار اینجا سر زدن اکتفا نکن روزی دوبار سه بار بیا ، و از احوالت بگو ، ما و خدا اینجا و کنارت هستیم تا پیروز بشی داداش... یا مهدی بگو دوباره شروع کن برای پاکی ابدی...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عاااااااالی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله از بین میرود، از این موضوع اصلا نگران نباش
   خدا با توابین است
 71. بعدش خیلی پشیمان شدم و رفتم غسل کردم اما من هروقت غسل میکنم شک دارم که درسته و هی میترسم شاید نماز و روزم قبول نباشه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام چرا شک میکنین که غسلتون قبول نباشه؟؟
   خب روش غسل کردن رو بدونبن و طبق اون انجام بدین حتما درسته و نمازوروزتون هم قبوله
 72. سلام خیلی وقت بود که دیگه حتی فکرشم نمیکردم اما نمیدونم چی شد که امروز دوبارهاون کاره کسیفو کردم چیکار کنم دیگه انگیزه ندارم میترسم روبتره برم سمتشم . خیلی متاسفم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر
   اصلا دیگه به امروز فکر نکنین پیش خودتون فکرکنین که این کارو انجام ندادین و همونطور پاک هستین
   روحیتونو از دست ندین شما توانایی بالایی دارین که مدت هاست این کارو نکردین
   برین یه نماز توبه بخونین 
   با خدا حسااابی حرف بزنین و بیشتر ذکر بگین تا از یادتون بره
   الانم که ماه مهمانی خدا داره نزدیک میشه بیشتر به خدا نزدیک میشین

 73. یه بنده ی پاک

  سلام خیلی از شنا ممنونم خیلی خیلی تشکر شما راه کارهای خوبی دادید وموفق شدم💐💐💐💐
  • پاسخ:

   خواهش میکنم وظیفمونه
 74. آقا امروز متول شدم میخوام ترک کنم چند باری تا 6 روز پاکی رفتم ولی شیطون گولم زدو کارهای بد کردم شما راهنماییم کنید
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام اول اینکه ناامید نشید و هر دفعه که شکست خوردین دوباره برای پاکی تلاش کنید 
   این روش های زیر رو انجام بدین چهل نکته مهم برای ترک خود ارضایی

   یک : نخستین گام برای درمان استمناء، اعتقاد و ایمان به  درمان‏پذیری آن و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه اینها مهم‏تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‏کند. درمان و چاره جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‏توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابر این بیمار اگر بخواهد، می‏تواند بر بیماری اش غلبه کند و جمله معروف “خواستن توانستن است” عین حقیقت است.

   دو :  تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در امر بهبود است.  نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص این عمل را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که از جمله آنها تلقین به خود است. اراده همچون نهالی است که باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشکوفایی و ثمردهی برسد. ویکتور پوشه (روان شناسِ فرانسوی) می‏گوید: افراد مبتلا به استمناء، هر روز به دفعات مختلف با تمرکز فکر به خود بگویند: «من به خوبی قادرم این اعتیاد را از خود دور کنم، من قادرم». تکرار این عبارت ساده، اثر عجیبی در تقویت اراده و روحیه دارد. پل ژاگو بر آن است که: تلقین، قبل از خواب نیز مؤثر است.

   سه : سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.

   چهار : از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.

   پنج : از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده،  خودداری شود

   شش : از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏  های تحریک ‏کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.

   هفت : از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم  ‏مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.

   هشت : قبل از خواب مثانه تخلیه شود.

   نه : از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.

   ده : از دست ‏ورزی با اندام جنسی، باید اجتناب نمود و در هیچ  شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد

   یازده : هرگز نباید به رو خوابید.

   دوازده : به منظور تخلیه انرژی زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید  ورزش کرد.

   سیزده : برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با  مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.

   چهارده : سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر  دیگران باشید. هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شود و خود را به کاری سرگرم کند. در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است. تلقین به شخص کمک می‌کند تا اراده‌ی خود را تقویت کند و به خود بگوید که می‌تواند استمنا را کنار بگذارد.

   پانزده : منحرف کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی  برای استمناء اتفاق افتاد.

   شانزده : دوری از خیال‌پردازی و سرگرم بودن به کارهای مفید مانند  مطالعه، ورزش و …

   هفده : تنهایی، کلید اقدام به استمنا است. لذا تنها نمانید.

   هجده : هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که آلان خدا  من را می بیند.

   نوزده : هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می  خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید

   بیست : هر کاری که شما را به فکر این کار بیندازد آن کار را سریع  ترک کنید.

   بیست و یک : هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را  ترک کنید.

   بیست و دو : به خدا توکل کنید.

   بیست و سه : قاطعانه برای ترک این عمل تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً  نیز تصمیم به ترک جلق گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است. در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)

   بیست و چهار : از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر  مستقیم به جلق دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.

   بیست و پنج : از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری  کنید.

   بیست و شش : از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به  حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید. بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.

   بیست و هفت : از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.

   بیست و هشت : سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای  دستی پرهیز کنید.

   بیست و نه : روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس  شهوت جویی شما بسیار مفید است. اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.

   سی : شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و  بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو نخوابید.

   سی و یک : سعی کنید دائما وضو داشته باشید.

   سی و دو : از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.

   سی و سه : شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت  انجام این عمل نباشد.

   سی و چهار : بیاد داشته باشید که تصمیم دارید این عمل را ترک  کنید.

   سی و پنج : بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ این عمل نروید  زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.

   سی و شش : یاد مرگ انسان ساز است .

   سی و هفت : پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.

   سی و هشت : این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه  در پیشگاه خدا حاضر شوی.

   سی و نه : مضرات این عمل را بیاد داشته باش.

   چهل : این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور  می شوی.

 75. سلام.من از امروز شروع به ترک کردم.تا حالا چندین بار میخاستم ولی نتو نستم جلوی خودمو بگیرم.اما با خودندن این مطلب یکم عوض شدم.
  برام دعا که بتونم این دفعه رو ترک کنم و دیگ نزنم.
  مرسی از مطالب خوبتون
  یا حق.انشاالله هرکی میخاد ترک کنه تا آخرش دووم بیاره.
  • پاسخ:

   انشاالله
 76. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام رفیق گلم مدیر سایت خب وقتی ادم شهوتی میشه باید چیکار کنه پس؟یکماه نزد دو ماه نزد سه ماه نزد بالخره که چی ادم میزنه دوباره پس *** *** **** چیکار کنیم بالخره شهوت یه نیاز جنسیه که باید با سکس برطرف بشه ولی متاسفانه متاسفانه چون امکان این موضوع در ایران وجود نداره باید اینکارو کرد و به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که کنترلش کرد همین
  • پاسخ:

   فرمانده   سلام  یک چیزی وجود داره تحت عنوان احتلام که در خواب رخ میده و کاملا مفیده معمولا منی اضافی از اون راه تخلیه میشه یا اینکه منی اضافی مواد مغزیش جذب بدن میشه و در نواحی مختلف بدن مثل مغز استفاده میشه 
   در ضمن خودارضایی ضرر های فوق العاده زیادی داره خیلی زیاد حتی امکان عقیم شدن هم وجود داره!
   پیشنهاد میکنم لینک های زیر رو بخونین


    و یک نکته ی دیگه ازدواج یک تنها راه مناسب و صحیح برای تخلیه شهوته
   بله حق دارین که امکان ازدواج سخت شده ولی توکلتون رو بزارین بر خدا 
   خدا خودش کمکتون میکنه

 77. سلام من از امروز شروع کردم برام دعاکنید مطالبتون عالیه.
  واقعاخیلی کار کثیفیه ایشالا...
  دیگه سمتش نرم😃
  • پاسخ:

   فرمانده


   سلاممممممممممممممممممم امیر اقای گل گلاب به جمع بچه های تواب خوشششششش اومدییییی

   انشالله که دیگه سمتش نمیری و پاکیت ابدی میشه راستی هر وقت ناامید شدی یا به مشکلی برخوردی حتما حتم از ما کمک بخواه سعی میکنیم تا جایی که میتونیم بهت کمک کنیم داداشی

   پیشنهاد میکنم به بخش های مختلف سایت از جمله همفکری اقایان و بخش انرژی مثبت سر بزنی

   باتچکر! ^_^
 78. محسن احمدی

  سلام من از امروز تصمیم به ترک این عمل گرفتم لطفا همراهیم کنید
  • پاسخ:

   فرمانده   سلام داداش خوبم بهت تبریک میکم پیشنهاد میکنم بری توی بخش اعلام پاکی اقایان و اونجا شروع کنی به اعلام پاکی
   راستی توی بخش اعلام پاکی یک پیام خصوصی بده که برات یک جا توی جدول قرار بدیم که روزای پاکیت رو بشماری ^_^
 79. سلام به همه شما من پنج سال است که درگیر این کارکثیف هستم وباراهنمایی های شما از امروز ترک می‌کنم امیدوارم راه حل های بسیار خوب شما جواب بده. فقط من رودعاکنید که محتاجم ممنون و تشکر.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ما بنده خدا و خادم شما در سایت هستیم....
   ولی چشم حتما دعاتون میکنیم که ان شا الله موفق باشید و پاکیتون ابدی
 80. سلام به همگی
  یه سوال بدجور ذهنم رو مشغول کرده تو رو خدا کمکم کنید
  سوالم اینه که این مسائل جنسی اعم از استمنا زنا لواط بعد از ازدواج کلا قابل حل هست؟؟؟؟؟!!!
  اخه خیلی هارو دیدم که بعد ازدواج شهوتی تر شدن بخدا
  اخه این یعنی چی؟؟
  من فقط به این امید زندگی میکنم که با ازدواج این مسئله حل بشه. میشه یا نه؟
  بخدا یکی از اشناهامون کلا کارش زنا بود اقا این زن براش گرفتن خیلی خیلی خوب شد تا دو سال کلا پاک پاک اما بعد دو سال دوباره افتاد تو زنا.(در ضمن زن بسیار زیبایی داشت)
  خیلی های دیگه رو هم دیدم که بعد چندین سال دوباره برگشتن زمان جاهلیت.
  این قضیه اش چیه تورو خدا چیکار کنیم.
  از الان ذهنم درگیره نکنه ازدواج کنم و دو باره به استمنا برگردم.

  خدایا فقط خودت میتونی از این باطلاق دنیا از فساد و گناه و دام های شیطان ما رو نجات بدی
  خدایا تو رو عزتت این جونا رو نجات بده. الهی آمین
  الهم عجل لولیک الفرج
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) :
   سلام داداش سجاد ، ببین نفس لوامه و شهوت همیشه وجود داره ، باید بتونی افسارشو بگیری دستت ، این حرف شما مثل اینه که بگی اقا من مرض قند دارم ، سریخچال برم شیرینی باشه چجوری نخورمش؟ خب دوست عزیزم نباید اصلا سمت یخچال بری ، وقتی میدونی در برابرش ضعف داری ، وقتی میدونی بری فیلم مستهجن ببینی کار دست خودت میدی ، خب نرو نبین....
   میخوای بدونی چجوری تحمل کنی؟
   خب ببین اونایی که مرض قند دارن اگه جلو وسوسشونو نگیرن برن شیرنی بخورن ، چندوقت دیگه یا باید یقسمت از بدنش قطع بشه یا بره دیالیز شه که کلی زجر داره...اگر ماهم جلوی شهوتمونو نگیریم یا زندگیمونو از دست میدیم و یا اخرتمونو جهنم میکنیم... فقط کافیه یاد خدا باشی و برای شکست نخوردن تمام تلاشتو بکنی و فقط و فقط به خدا توکل کنی و به یادش باشی و ذکر کنی ، اخرش برا منم دعا کنی...یامهدی.
 81. خوبه پس نباد غسل کنم ااگه میزدم تمامه روحیم از دست میرفت خدارا شکر قل میدمکه دیگه نرمسمتش . من یه12 روزی بود که هچ کاری نکرده بودم امروزم یهجورایی کاملا اتفاقی رفتم تلگرام امید وازم این کارم مشکل ایجاد نکنه
  • پاسخ:

   نازنین:
   امیدوارم دیگه تکرارنشه آقا امیر.خیلی مراقبت کن از خودت حالاکه میدونی نقطه ضعفت تلگرامه پس یه جورایی زمان استفاده ات رو مدیریت کن.
 82. سلام ببخشید من وقتی داشتم از فیلم بد میدیدم هیچ کاری نمیکردمو فقط میدیم اما بعد از اینکه فیلمو رها کردم یه مایع سفیدی امد بیرون ایا من باید غسل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلااااام ای داداش امیر! خودت بگو چطوری دعوات کنم؟ مگه شرطه اوله مون این نبود که محرک ها رو حذف کنیم! ببخشید پس فیلما کجا بودن که دیدی؟
   پس باید قول بدی که پاکشون کنی.
   اما در مورد مایعی که ازت خارج شده اگه شرایطه جستن رو داشته باشه و احساس لذت کرده باشی و بعدش بدنت سست شده باشه باید بگم که متاسفانه بله باید غسل کنید بازم برای اینه مطمئن بشی به فتوای مرجع تقلیدت رجوع کن
 83. دارویی چیزی وجود نداره بخوریم یه کار فایده داری چیزی منکه خسته شدم والا فکر کنم باید کافور بخورم دیگه خخ جدا الان تاسف میخورم چرا جقی شدم خاک تو سرم واقعا
  • پاسخ:

   سیداحمد
   اونی که من میشناسم ک استفاده میکنم، کپسول مبرد به همراه عرق کاسنی، بعد از ناهار و شام یک نصفه استکان خورده شود، برای کاهش شهوت مفید است 
 84. دختری در جستجو خدا (مریم)😔

  به Amir safe
  سلام
  چون پسران در پایان 15 سال قمری به سن تکلیف می رسند و با توجه به تفاوت 11 روز سال قمری و شمسی این 15 سال قمری برابر است با 14 سال و 6 ماه و 20 روز از سال شمسی
  و با توجه به موجود بودن 4 روز دیگر در سالهای کبیسه در این 15 سال پس تاریخ به تکلیف رسیدن پسران می شود: 14 سال و 6 ماه و 24 روز از سال شمسی
  عدد زیر را به تاریخ تولد مندرج در شناسنامه بیفزایید تا معلوم شود دقیقا از کی مکلف شده یا می شوید:
  24/06/14 ( مخصوص سن تکلیف پسران )
  • پاسخ:

   یالثارات الحسین:
   ممنون از کمک هات خواهری
  • پاسخ:

   جواب داده شد.
 85. سلام
  من الان ۴۳ روزه پاکم و خیلی خوشحالم ک تونستم از پسش بر بیام
  واقعا اگه خودمون بخوابم سمتش نریم نمیریم
  بیشترش فقط ب اراده خودمون بستگی داره
  من اونقد سرمو گرم میکنم و سرکار میرم ک اگه وقت خالی داشته باشم ذهنم فقط ب خواب فکر میکنه ، منم میگیرم میخوابم
  ممنون از سایت خوبتون و راهنمایی هایی ک کردین
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم پاکیتون ابدی باشه چند روز دیگه باشگاه 80 تایی ها منتظرتونیم امیدوارم مصاحبه تون رو تو سایت بخونم
 86. سلام من ۲۵روز بود ک ترک کرده بودم با دیدن این فیلم های کثیف بازم شروع شد برام دیگه اینجور فایده نداره ی مشاوری ی چیزی ادرسشو بم بدین داروی ی چیزی معرفی کنین خسته شدم ی راه کار سخت خیلی سخت و جدی بم بگین برا ترک
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام حقیقتا متاسف شدم
   اما تجویز دارو و یا معرفی مشاور در حد بضاعت سایت ما نیست.
   اما میتونی خودتو تنبیه کنی:
   مثلا هروقت عهد شکنی کردی 3 روز پشت سرهم روزه بگیری
   یعنی حالت جا میاد حسااابی
   یا 3 روز محروم از اینترنت

   والا راهکار سایت برای سایت خودش سخت و جدیه شما باید با جدیت اجراش کنین.
   یه پیشنهاد دیگه:
   تو چله ترک عکس و فیلم سایت هم شرکت کنین.

   بخاطر خدا از نگاه حرام دوری کنین تا لذت و شیرینی ایمانی که خدا بواسطه این کار بهت میده رو تو قلبت احساس کنی. حرف من نیستاااااا حدیث قدسی هست.

   موفق باشید.
   یا حق.
 87. وای خدا منکه دیگه خداییش نا امید شدم فکر کنم تا ابد باید این گناهو رو دوشم بکشم ترکش خیلی سخته
  • پاسخ:

   زینب سادات:  شما دیکه چرا ناامیدی
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام داداش سهیل آزمایشت از چه نوعیه؟
 88. سلام دوستان من امرپز سایتتون خوندم و از امروز شروع کردم به ترک کردن اما بعضی موقع ها تو تلگرام میگردم ی دفعه میرم‌توی ی گروهی کانالی ی عکسی میفرستن البته عکس سکس و من میبینمش تحریک میشم راه حل چیه ممنونم کمک کنید
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب پس خیلی خوبه که اینجایی و بهت خوش آمد میگیم اما در مورده کانال هایی که هست باید بگم وقتی وارد میشی و محتوا رو می بینی سریع لفت بده چون اگه ادامه بدی تصویرش تو ذهنت میمونه و بعد ممکنه بری تو فکرش و خدای ناکرده دچار لغزش بشی.شاید اولش سخت باشه ولی مقاومت کن، کم کم برات عادی میشه ،اصلا روی لینک نمیزنی.موفق باشی

 89. اقاهر روز به خودم میگن نمیزنم ولی نمیشه چی کار کنم بعدشم بیشتر از این میترسم که هر وقت خو اضایی کردم اتفاق بدی برام افتاده یه نظر بدید
 90. جواب بدین خاهشا

  من توی این مدت بعضی موقع غسل میکردم و موقعی هم نه یعنی نمازام بعضی هاشون قبول بودن ولی نمیدونم کدوم ببخشید من الان من چون نمیدونم باید کل نمازارو که تو این مدت خوندم قضا یش رو بجا بیارم ؟؟؟
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح کنین، منظورتون فیلتر برای سایتها هست؟؟
 91. جواب بدین خاهشا

  ممنون هنوز یک سالم نشده به سنه تکلیف رسیدم . اما از کجا بفهمم چند تا نماز غزایی باید بخونم ؟؟ یعنی باید تمام نماز های که خوندم تو یک ساله پیش رو دوباره بخونم دیگه ؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   خواهش میکنم.
   ببینید شما اگر تا حالا هیچ غسلی انجام ندادید، باید تمام نمازهایی که بعد از اولین جنب شدن بوده رو قضا کنید.
   مثلا اگر ده ماهه به سن تکلیف رسیدید، و اولین بار که جنب شدید هفت ماه پیش بوده، باید نمازهای این هفت ماه رو قضا کنید.
   اگر زمان دقیقش رو یادتون نیست، هر مقداری که مطمئنید بدون غسل نماز خوندید، باید قضا بشه. مثلا اگر شک دارید هفت ماه بوده یا شش ماه، همون شش ماه رو کافیه که قضا کنید.

   میتونید روزانه نماز خودتون رو که میخونید، کنارش یه دونه نماز قضا هم بخونید که کم کم تمام بشه.
 92. جواب بدین خاهشا

  ییخید خاهشا جوایه منو سریع تر بدیدد من در صورتی که میدونمستم نمازم مشکل داره ولی بازم میخوندم .از این موضوع هم خیلی ناراهتم حالا برای جبران نمازم چکار کنم .؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   جواب سوال قبلتون رو ببینین.
   اگه غسل نکرده نماز خوندین
   بله باید قضاشو بجا بیارین.


   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   بله، باید نمازهایی که در حال جنابت خونده شده رو قضا کنید.
   ولی واجب نیست که فورا قضا کنید. یعنی میتونید به مرور زمان کم کم جبران کنید.
   اینطوری که از حرفتون پیداست، مدت زیادی نیست که به سن تکلیف رسیدید. پس میتونید یه برنامه مدت دار داشته باشید، تا نمازها رو جبران کنید.
 93. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  اول یه تشکر از شما بخاطر سایت خیلی عالیتون...
  من سال 94 بخاطر ورزشم که والیبال بازی میکنم حدود 10 ماه ترک کرده بودم.که نتیجه خیلی مثبتی داشتم.ولی متأسفانه از تیرماه سال قبل تا ده روز پیش دوباره به خودارضایی رو آورده بودم.تا اینکه ده روز پیش دوباره تصمیم گرفتم ترک کنم که با سایت شما آشنا شدم.همه ی راه هایی رو که گفتین به مدت یه هفته انجام دادم.تا اینکه پریروز دوباره خودارضایی کردم.پریروز نتونستم خودمو کنترل کنم دوباره با دیدن چنتا عکس توو اینترنت خودارضایی کردم.برنامه ******* رو نمیتونم پاک کنم برا همین میرم توو اینترنت و عکس نگا میکنمو خودارضایی میکنم.خواهش میکنم کمکم کنید نمیدونم با این مشکلم چیکار کنم...
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   میتونید برای خودتون تو این جور برنامه ها فیلتر بذارید
 94. جواب بدین خاهشا

  نه بابا من نماز میخونم اما اولین سالیه که میخام روزه بگیرم یعنی تازه یکسال هم نشده من باید نمارهایوقبلیمو که خوندم ولی غسل نکرده ام چکار کنم قبلا هم پرسیده بودم ولی خوب نفهمیدم دقیقا باید چکار کنم ؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اسم مرجعتون رو همراه با ذکر دقیق سوالتون یک بار دیگه تو بخش سوالات بپرسین
   چون پیام ها زیاد اومده
   و سوال قبلیتون نمیدونم دقیقا چی بوده
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   سختیش قشنگش میکنه... همه ی آدمای بزرگ از محدوده امنیت و آسایششون بیرون اومدن که اونقدر قدر شدن،‌چرا شما نتونی!!؟؟؟
   داستان عقاب رو شنیدید؟؟ وقتی پیر میشه پرها و منقار و میکنه و از درد عذاب میکشه ولی تبدیل یه یه عقاب نو و قدرتمند میشه...
   موفق باشید برادر
   یا حق
 95. اقا خیلی ممنون از حرفاتون من وقتی تنها میشم به خودم یه کوچولو اینکارو میکنم بعد میرم ولی بعدش وضع خراب میشه به خودم میگم یه فیلم میبینم تموم میشه ولی نمیشه من نمیدونم چیگار کنم نمیشه هم رفت بیرون ینی وسوسه میشی نری بیرون
  نمیدونم جیکار کنم خودمو ببندم یا در دستشویی حمومو وقتی میرم باز بزارم😦یا دوربین بزارم نمیدونم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   چه راهکارای بامزه ای گفتین.
   هیچ کدوم اینا
   فقط کنترل چشم و فکر و نگاه
   دوری از محرک ها همین
   نگاه به نامحرم تیری از جانب شیطانه
   که دیدن فیلم و تصاویر مستهجن هم از این قائده مستثنی نیست
   شما نباید به خودتون بگید حالا یه فیلم ببینم
   باید بگین من دیکه هرگز هیچ فیلمی نمیبینم
   چون میخوام چشمام پاک باشه
   چون خداو امام زمان رو می رنجونم
   چون اون فیلما حال جسم و دلم رو خراب میکنه
   اگه واقعا نخوای و زشتی کارو بدونی 
   حتما میتونی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   آره سخت هست
   اما نشد نداره
    برو قسمت مصاحبه ها باورنت میشه که میشه

   اما نامید نشی هاااااااااا
   شیطون الان که شکستت داده فقط یه پوزخند زده
   اگه ناامید شی قهقه میکنه هاااااااااااا

   بیا با توبه مجدد و شروع دوباره کمرشو بشکن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله آقا میثم
   راحت نیست اما اگه واقعا تلاش کنی میشه
   یع سر به قسمت مصاحبه ها بزنین متوجه میشین
   با ۱۵ سال گناه هم تونستن
   پس شدنیه
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا امیر حسین ! کی این اتفاق افتاده؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   چرا عزیزم؟ بگو علتش چیه تا کمکت کنیم
  • پاسخ:

   نازنین:
   آقا رضاااااااااااااااااااا؟ این حرفا چیه ؟ دیگه نشنوما! استغفرالله ربی و اتوب الیه.
   شیطونو لعنت کن و بنویس چی شده تا کمکت کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خیر جنب شدن برای همه اتفاق میفته چه ترک کرده و چه درحال ترک و چه ترک نکرده باشه.
 96. جواب بدین خاهشا

  من امسال تازه میخام روزه بگیرم تا حالا هم نگرفتم . اما دقیق نفهمیدم برای نماز باید چیکار کنم ؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   منظورتون اگه آموزش نمازه
   لینک مطلب رو براتون میزارم

   آموزش نماز

  • پاسخ:

   عبدالمهدی:

   آیةالله خامنه ای: اگر در انجام غسلی اهمال و سستی نموده، باید نماز و روزه هایش را قضا کند و روزه اش علاوه بر آن، کفاره هم دارد. همچنین اگر در اثر ندانستن مسئله، غسل نکرده، باید نمازهایش را قضا نماید و در صورتی که در یاد گرفتن مسئله کوتاهی نکرده باشد، روزه هایش فقط قضا دارد، وگرنه بنابر احتیاط واجب، کفاره هم دارد. کسی که اصلا نمی دانسته جنابت چیست و جنب کیست، روزه هایش صحیح است.

   اگر جاییش براتون نامفهوم بود، بپرسید تا توضیح بیشتری داده بشه.

 97. جواب بدین خاهشا

  من الان خود ارضایی را ترک کردم ؟؟؟تکلیف نمازهای قبلیم چه می شود ؟؟ایا باطل است چی کار کنم ؟؟جواب بدید لطفا
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   در بخش دیگه ای که پیام گذاشته بودید جواب دادم.
    برای نمازهای قبلتون هم نام مرجع تقلیدتون رو بگید تا نظرشون رو بیان کنم

 98. سلام
  ببخشید من هفته ای یک بار این کارو میکنم
  یه هفته نکرده بودم این کارو . بعد شروع کردم دیدم تا داره آب منی ام بیرون میاد دست کشیدم از این کار! و نیومد
  میخواستم بدونم ضرر هاش به بدنم میرسه
  دست هم به التم نزدم که آبم بیاد!همون وقت دست کشیدم!
  لطفا جواب بدید!!!

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   ضررهاش مثل خودارضایی هست و به مراتب حتی بدتر! ولی در یک دفعه ایجاد نمیشه و اگر چنیدن بار ایکارو کنید اثرش رو میذاره 
   نگران نباشید و توبه کنید و خداروشکر کنید برای سلامتی که دارید و راه درست رو در پیش بگیرید و مانند هزاران نفر که ترک کردند شما هم ترک کنید .برای ترک به لینک زیر برید

 99. با ارض سلام و أدب خدمت دوستان ببخشید من یکم تو نماز خواندن تنبل هستم راهی وجود داره برأی درمان ؟
  مؤمنون میشم
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام دادش عزیز
   سعی کن تا اذان رو گفتن
   بری نماز بخونی و هی غقب نندازیش
   موقع نماز خوندن سعی کن ب چیزایی که میگی فکر کنی
   بعد از چند روز خودت متوجه ی حال خوب میشی
   نماز خیلی خوبه...یکیش این که از گناه باز میداره و آدم رو یاد خدا میندازه
   و خدا گفته وای بر کسانی که نماز رو سبک میشمارند!!!
   اگر مفید نبود دوباره کامنتت رو تکرار کن تا مدیرای دیگه راهکار های بهتر بدن
   یاعلی
 100. سلام من همین الان امشب توی خواب از من منی خارج شد 16سالمه میگم خیلی هم خارج شد الانم کمر درد گرفتم لطفا کمک کنید یک ماهه هم خود ارضایی ترک کردم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اول تبریک برای ترک این گناه
   دوما که خروج منی در خواب بر اثر محتلم شدم امر طبیعی هست برای بدن
   شما دچار ضعف شدین که میتونین با خوردن عسل. انجیر و پسته خودتون رو تقویت کنین.
   همین جای نگرانی نیست.
 101. شما خودتو موقعی که تحریک میشی ارضا نمیکنی
  شما خودتو موقعی که خودتو تحریک میکنی خودتو ارضا میکنی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   متوجه منظورتون نشدم؟؟؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خب داداش باید از اول راهو درست رفت
   کنترل فکر و نگاه باعث میشه شهوت کمتر بابابگیره
   اما تو لحظات اورژانسی هم راهکار داریم دیگه.
   موفق باشید.
   یا حق
 102. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  ممنون به خاطر سایت خوبتون
  من باخوندن مطالب خوبتون توبه کردم والان خیلی وقته پاکم
  ******** ** ****** ** *** *** ** ***** **** *** ** *** **** **** ** ****** *** **** ***** **** ** ***** ** *** *** ***** ** *** *** *** ** **** ****
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام دوست عزیز
   خداروشکر که پاک هستین
   اما باید بگم که خیر علم ثابت نکرده قسمت دوم صحبتاتون رو.
   موفق باشین.
   یا حق.
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب زمانه این اتفاق برای هرکسی متنوعه
 103. سلام؛منم اسیر این عادت کوفتی شدم خداوکیلی اگه تریاکم بکشیم ضررو گناهش کمتره, واقعا بد دردیه منم سعی میکنم ترک کنم ولی واقعا اراده محکمی میخواد؛ تا به طور کامل بزاریمش کنار؛ و روی با اوناییه میگن مملکت خراب شده اولا اگه کسی واقعا مومن باشه با این چیزا تحریک نمیشه, دوما مگه تو کشور های غربی زنا تقریبا لخت نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا مردای اونجا شهوتی نمیشن دنبال عشق و حال نیستن نمیگم نیستن خیلی کم هستن, اگه میگید نه یه سفر خارجی برید تا. بفهمید که اونجا هیچکی مث شما شهوتی نیس سوما شمایی که با وضع مردم تو خیابونا تحریک میشی. (نمیگم وضعشون خوبه) بهتره بری جنگل زندگی کنی( محترمانه گفتم. )ممنون بابت سایت خوبتون با کمک شما الان شیش ماهی میشه که پاکم ....واقعا ممنون یا حق.
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا محمد خوشحالیم بابت پاکیتون
   اما بنظرم بهتر بود یه مقدار با ملاحظه تر نظرتون رو عنوان میکردین
   قضاوت در مورد علت ابتلا  و افراد مبتلا کار راحتی نیست و اینکه مقایسه جامعه ایران با ملل غربی فقط از جهت ابتلا به خ.ا یه قیاس بی جایی هست.
   چون باید جنبه های مختلف رو هم در نظر گرفت.
   میشه تو جنگل زندگی نکرد
   و با نیروی ایمان و اراده نگاه و فکر رو کنترل کرد
   همونطور که الحمدلله خود شما موفق شدید.
   ممنون از حضورتون
   موفق باشید
   یاحق
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام عرفان جان
   ربطی به ترک خودارضایی یا خود این خودارضایی اصلا نداره ! بهتره به دکتر مراجعه کنید شاید مریض شده باشید و با دارو مشکلتون زود حل میشه(:
   یا علی
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   جنب شدن حاصل تغییرات هورمونیه..و کاملا ب شخص بستگی داره و زمان مشخصی نداره...معمولا حدود10. 15 روز بعد ترک
   اما امکان داره خیلی هم بگذره و این اتفاق نیفته
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام داداش عزیز
   ببین شما باید سعی کنید اصلا بهش فکر نکنید
   حالا راهکار چیه؟تا اومد تو فکرتون ذکر بگید
   ذکر "لا اله الا الله" ذکر مخفیه..یعنی نیاز ب لب زدن هم نداره
   اگر چند بار که اومد تو فکرتون زود بندازینش بیرون و بهش دامن نزنید..دیر ب دیر تر میاد تو ذهنتون
   ببین. این شهوت ی تایمی داره..مثلا اگه نیم ساعت مقاومت کنی..شهوتت فروکش میکنه
   فقط نباید اصلا بهش فکر کنی
   در پناه حق
    یاعلی
 104. سلام‌من توترک هستم خیلی شهوتی بودم‌قبلا اماالان هم شهوتم کم شده والتم یکم احساس میکنم کوچک شده است میتونه ازترک خودارضای باشه
  • پاسخ:

   کوچک شدن آلت امکان نداره
   این تلقین ذهن خودتونه و از عوارض خ.ا هم نیست.
   در موقع شهوت شدید آلت نعوظ پیدا میکنه و کمی بزرگتر میشه که بعد از دفع شهوت به حالت طبیعی برمیگرده.

 105. سلام من سه ما ترک کردم ولی بد شانسی دوباره شروع کردم الان یک ماه این کار اشغال انجام منم چقد صبر دارم مگه همیشه این کار میکنم سر درد این این روانی ها میشم همیشه دوست دارم خود کشی کنم نمیتونم 16 سالمه الانم یکو نیم هفته خداشکر ترک کردم
  • پاسخ:

   میلاد:
   خداروشکر که دارین ترک میکنین..خیلی عالیه
   دیگه از این حرفا نمیزنیاااااااا..خودکشی چیه...پسر تو میتونی ترکش کنی
   انشاالله پاکیت ابدی
   یاعلی
 106. سلام ممنون ازسایتون من ۷ساله این کاروانجام میدادم اماالان به کمک این سایت ۲۰ روزه ترک کردم عوارض بهدازچندماه ازبین میره
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عوارض ا همون روزای اولیه پاکی بهبود پیدا میکنه
   نمیشه یه زمان مشخص تعیین کرد چون متناسب با شرایط هر کس فرق میکنه
   اما بهبودی کال یه دوره 3 ماهه درنظر بگیرین
   پاکیتون ابدی
 107. من ۴ماه بود پاک بودم ولی بازم لغزیدم .تو این مدت که پاک بودم زندگیم یه جور دیگه بود اصلا فرق داشتم با اون آدم سابق .حیف که باز گناه کردم ولی اینبار دیگه هیچ وقت سراغش نمی رم به امید خدا.
  • پاسخ:

   زهرا
   ۴ ماه پاکی خیلی خوبه 
   عدد کمی نیست ...و شما از لغزشتون ناراحت نباشید 
   اینبار بعد از ۴ ماه لغزیدین اما بعد ازین سی کنید تعداد روزای پاکیتون هرچه بیشتر و بیشتر بشه
   شما بازم میشید همون ادم موفق 
   با توکل به خدا پیش برید حتما میتونید 
 108. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اخه چرا پیگیری نمی‌کنن حتی کسی هم که چادریه ارایش می‌کنه *** ****** **** *** ** ما رو شهوتی میکنین
 109. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  چرا کسی جواب منو نمیده میگم چرا این همه مسوللین جلوی این همه بی حجابی رو نمیگیرین جرعت نمی‌کنیم بریم بیرون .. تا میریم شهوتی می‌شیم چرا این مسولین پیگیری نمی‌کنن *** ******* ***
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   برادر جان پیام قبلتون انگار جا افتاده و جواب داده نشده.
   چی بگم برادرم؟
   ما اینجا نهاد دولتی یا رسمی نیستیم.
   ما هم تعدادی جوون هستیم مثل خود شما که داریم به برادرا و خواهرای خودمون کمک میکنیم
   فعلا تنها کاری که از دست ما برمیاد، همینه که تا جای ممکن ایمان خودمون رو حفظ کنیم، با کنترل چشم و تقویت ارتباط با خدا.
   اگر تمرین کنید، شدنیه.
  • پاسخ:

   غریب مدینه....
   توی خواب بودید و مشکلی نداره!
   با قدرت به جلو برید!
   پاکیتون ابدی:)
 110. سلام بنده شروع ب ترک کردم روز سوم بود ک تو خواب غیر اختیاری انجام دادم و ارضا شدم الان باید چیکار کنم خیلی ناراحتم ینی توبم شکسته؟.
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام دوست خوبم...
   اگه درون خواب منی ازتون خارج شده و بعد از بیدار شدن متوجه شدید اشکالی نداره این یک عمله که اتفاقا لازمه برای بدن و بهش محتلم شدن میگن...
   نگران نباشید!
 111. با سلام .من 5 روزه ترک کردم و خیلی خوشحالم که تونستم با کمک شماومشاورمدرسم به اینجا برسم .ی خواهشی که دارم برادران وخواهران عزیز هیچ وقت خودتون و تو خونه تنها نزارین من هفته اول بادیدن ی فیلم هندی رفتم زدم چون تنها بودم خونه.اما الان هیچ وقت خودمو تنها نمیزارم .امید وارم اونایی که این گناه و انجام میدن بااین سایت اشنا بشن و ترک کنن.براتون دعا میکنم شما هم برام دعا کنین.ممنون
  • پاسخ:

   سلام
   میلاد:
   به به
   خیلی عالی:)خداروشکر
   فقط سعی کنید اصلا فکرشم نکنید
   و زیاد خودتونو شرطی نکنید ک اگه فلان اتفاق بیفته من این کوفتی رو انجام میدم. ب خدا پناه ببرید
   نه خیلی بزرگش کنید نه دست کمش بگیرید
   در پناه حق
   یاعلی
 112. سلام من نزدیک 7 ماه هستش این گناه رو انجام میدم به کلی پشیمانم هی شکست میخوردم اما یک مدت نماز اول وقت خواندم انگار یک معجزه برام به وجود آمد آن هم من 14 سال دارم و دوستی ندارم و فیلم های بد نگاه نمیکنم مومن هستم و مذهبی من در مدرسه دوستی ندارم اما در وسط سال که میشد 15 فروردین یک دانش آموز جدید وارد مدرسه شد من هشتمی هستم من چند روزه که میخوام دوست صمیمیش بشم اما نمیتونم چون خجالتی ام چند روزه دست به دعام که خدا کمکم کنه تازه دوروزه میخوام دوستش بشم تو دلم گفتم حالا به خطر اینکه خدا کمکم کنه ترک میکنم الان خدارو شکر دو روزه تو ترکم و حتی تنها بودم در خانه همیشه استمنا میکردم اما امروز نه . امیدوارم کمکم کنید که چی بگم که دوستم بشه آخه خیلی تنها و ناراحت هست پس کمکم کنید . یا حق
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سعی کن برادرم تو جمع بیشتر باشی
   نترس یه نفس عمیق بکش و برو پیشنهاد دوستی بده
   مواظب باش فقط
   علی یارت
  • پاسخ:

   سیداحمد
   موفق باشید
 113. سلام من نزدیک ۱ماه ترک کردم الان داره گودی چشام خوب میشه ورزش کنیدکه شهوت ازبین میبره
  • پاسخ:

   سیداحمد
   مرسی از توصیه خوبتون
 114. سلام
  من 15 ساله هستم و متاسفانه از 7 هفته پیش این گناه رو شروع کردم الان خیلی پشیمونم درسته کلا زیاد استمنا نکردم ( کلا 12 بار) ولی بازم خیلی ناراحتم امیدوارم خدا منو ببخشه من قبل از عید تصمیم ترک گرفتم و 4 هفته ترک بودم ولی دوباره زدم متاسفانه ولی الان تصمیمم جدیه بعضی وقت ها خیلی شهوتی میشم و اصلا دست خودم نیس میرم تو کروم عکس های ناجور سرچ میکنم و استمنا میکنم کاش خدا ببخشه منو 😪
  • پاسخ:

   سیداحمد
   داداش به محرک ها نزدیک نشو و خودتو با یادخدا وذکرش سرگرم کن
   سوره لقمان هم فراموش نکن
   علی یارت
 115. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  اقا این چه مملکتیه همه شدن بی حجاب جرعت نمی‌کنم بیرون برم تا میریم بیرون شهوتی می‌شیم ای مسولین چرا جلوی این همه بد حجابی رو نمیگیرین ** ** *** **** ** **** *** ****** **** ***
 116. سلام من یک نوجوان هستم از امروز شروع ب ترک کردم روز های قبل هم این کاررو کرده بودم حتی تا پانزده روز هم طول کشیده بود اما اینبار با نکات خوب شما میخواهم واقعا ترک کنم و ازتون میخوام چند نکته مهم که از همه مهم تراند را برایم بگوید تا بتوانم هرچه زود تر از این عمل کثیف رها شوم خیلی ممنون
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خلاصه عرض کنم که خودارضایی هیچ فایده ای ندارد وفقط ضرره
   خودارضایی مثل اب شور هست که هرچی بخوری سیر که نمیشی تشنه تر هم میشی
   شما روش های سایتو بخون چیزهای بهتری متوجه میشوین
   یاحق
 117. از امروز برنامه ریزی کردم تا چهل روز برای پاک شدن ودیگر نمی خواهم این کار را تکرارکنم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   اگر بخوای قطعا میتوانی
   روش های سایتو کامل بخون
   ان شا الله موفق میشوی
 118. به داداش علی👆👆👆داداش اگه با تمام وجود و با تمام نیرو و قدرت خدا ترک کنی نه تنها مشکل چاقیت از بین میره بللکه به مرحله ای میرسی که خودت هم باور نداری همون علی قبل هستی کلی اتفاقات خوب برات رقم میخوره که همه اینها لطف خداست .(یه سری به کامنتهای باشگاه یکساله ها تو همین سایت بزن👋
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام نه تا حالا من نشنیدم کسی با ترک این گناه چاق بشه ما میگیم اگه کاهش وزن داشتین یا کمرتون زیادی گود شده دوباره به حالت اولیه برمیگرده از این جهت نگران نباش
 119. سلام
  من حدود یک ماهی هست که اینکارو انجام میدادم.والان پیش مشاور میرم وازمطالبتون هم استفاده میکنم خیلی تاثیر گذاره خیلی ممنون .ودرروز های عادی که این کارو انجام نمیدم ی مایع سفید از بدنم خارج میشه ایا باید غسل کنم یا نه
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خیر خواهرم اون ترشحات طبیعی بدن هستش. و پاک هست و نیاز به غسل نداره.
   از بین ترشحات فقط مایع منی هست که نیاز به غسل داره و نجس هست.
   موفق باشید
 120. سلام من ی ماهی میشه که این کارو میکنم وموقعی که انجامش نمیدم یا جلوی خودمومیگیرم تاانجامش ندم عصبی میشم.ی هفته ای بود که ترک کردم ولی رفتم خونه داییم واونا ماهواره دارن ب خاطر همین نتونستم جلو خودموبگیرم وانجامش دادم.الان هم بامشاور مدرسم صحبت میکنم خوبه و خیلی ممنون از مطالبتون خیلی عالیه ومن همه رو انجام دادم والان دوروز که پاکم.وی سوال که داشتم اینکه در حالت عادی بعضی مواقع منی ازم خارج میشه باید غسل کنم یانه
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   محاله مواقع عادی از شما منی بیاد بیرون! اگر منی باشه در خانم ها حتماااا با حس رسیدن به اوج لذت جنسی هست! اگر غیر از این آبی از شما خارج بشه که احتمالا هم چسبناکه و هم بدون رنگ و بو هست که منی نیست و مذی هست! که در اثر تحریک های هرچند کم نیز ممکنه بیاد بیرون! اگر رنگش مثل رنگ منی نیست و یه آب بدون رنگ ولی چسبنده هست منی محسوب نمیشه و پاکه و نیازی به غسل نداره!
 121. سلام میلاد۱ماه میشه توترک هستم دردنداشتم تاامروز ولی زیادتحریک میشم میشه مال تحریک باشه به بیضه هام فشاربیاد
  • پاسخ:

   میلاد:
   اگر ب تصویر ... نگاه میکنید . شاید مربوط ب تصویر باشه
   ب بقیه مدیرا اطلاع میدم شاید اطلاع داشته باشن

   عبدالمهدی:
   سلام برادرم
   بله، این بخاطر همین تحریکهاست. چون وقتی انسان تحریک بشه و راهی برای خروجش نباشه، ممکنه موجب درد بشه. و البته اگر ادامه ندید، بعد از مدت کوتاهی دردش میره.
   پس بهترین کار اینه که از اول سراغ چیزی نرید که باعث تحریکتون بشه. و فکر و نگاهتون رو بیشتر کنترل کنید. در این صورت هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.
   حق یاورتون
 122. سلام من توترک هستم چون جلق نمی زنم بیضه هام کمی دردداره بعضی موقع ها دوست ندارم دوباره این عادت زشت شروع کنم این وردطبیعی هست یا نه راهنمای کنید
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   چند وقته ترک کردید؟
   اگر مربوط ب ترک باشه انشاالله ب مرور خوب میشه
   سعی کنید لباس زیر تنگ نپوشید.
   سعی کنید با یک دکتر مشورت کنید
  • پاسخ:

   سیداحمد
   من که کاره ای نیستم دست بقیه درد نکنه😊😊
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ضرر که نداره هیچ...کلی هم فایده داره
   جلوی ضرر های خ ا رو هم میگیره
   ضرر داشت خدا حرامش میکرد
 123. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام
  من خیلی جلق میزنم
  ** **** ** ** **** ** **** ***** ******* **** ***** * **** *** ****
  *** ** **** ** *** **** **** **** ******
  • پاسخ:

   میلاد:
   سلام
   خیلی خوش اومدین
   نظرتونو خوندم.شما روی لینک زیر کلیک کنید(روش ترکه)
   انشاالله ک با کمک خدا از شر این گناه خلاص میشید
   سعی کنید از هرچی ک باعث میشه ب گناه نزدیک میشید .دوری کنید


 124. سلام من 16 سالمه و الان حدود 3 سال هست که خود ارضایی میکنم.
  اوایل هفته ای 3 بار یا 4 بار جلق میزدم و الان کمش کردم هفته ای 1بار ولی باز هم نمیتونم از یک هفته بیشتر طاقت بیارم و باید حتما جلق بزنم چی کار کنم که بیشتر طاقت بیارم
  • پاسخ:

   بهترین روش دنیا برای ترک استمنا
   میلاد:
   سلاام بر داداش مهدی گل:
   خیلی خوش اومدی
   نمیتونم و این حرفا نداریم.این همه از بچه ها تونستن شما هم روش:)
   اگه واقعا میخوای ترک کنی ب خدا توکل کن بعد رو لینک بالا کیک کن
   کل روش رو بخون و اجرا کن
   انشاالله ما هم در خدمتیم :)
 125. سلام‌من نزدیک ۸ساله این کارو انجام میدم بعضی موقع چیزی اندازه یه تار مومیادجلوچشمام اذیتم می کنه الان هم قسم خوردم یک ماه توترکم بعدازترک عوارضش ازبین میره
  • پاسخ:

   عارفه سادات:
   سلام دوست عزیز
   بله تاری چشم، دوبینی، و ضعف طبیعیه.
   با ترک کردن ان شاالله به امید خدا حل میشه
   نگران نباشید
   یاعلی🌺
 126. سلام... بچه ها من 33سالمه و متاهل.. 27سالگی ازدواج کردم..توی نوجوانی این عمل زشت رو انجام میدادم ولی یه بار به جون کسی که عاشقش بودم قسم خوردم که دیگه انجام ندم و دیگه هم انجام ندادم..البته خیلی سخت بود حتی چند بار که بهم فشار اومد با تیغ کف دستمو خراش دادم که نتونم انجام بدم..اما یه دوستی دارم که الان نمیتونه 10متر بدوه چشاشم ضعیف شده توی رابطه با زنش هم کلی مشکل داره همشم بخاطر اینه که این کارو چندین سال انجام داده پس تورو خدا با زندگی خودتون بازی نکنین.. هر چقدم اینکارو انجام داده باشین همین الان ترک کنید هی نگید نمیشه و نمیتونم.. اگه الان نزارین کنار بعدها به حرف من میرسین که دیگه دیره.
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ان شاءالله که هممون از خواب غفلتمون بیدار شیم
   الهی با خانومتون عاقبت بخیر شین
 127. سلام ببخشید من الان یک هفته هست ترک کردم ولی همش شهوت دارم اصن خوب نمی‌شم مایع منی هم از من در هنگام بیداری از من خارج میشه بعدش دست و پا سست میشه ورزش هم کردم هر کاری که گفته بودید رو کردم بازم خوب نشدم دارم می‌ترکم چی کار کنم؟؟
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   هر مایعی که از بدن خارج بشه منی نیست.منی شرایطی داره.و خودبخود خارج نمیشه تا تحریکی صورت نگیره.
   پس اول اطمینان پیداکنید که منی هست یا نه‌.
   بعدم ترکتون باید با کیفیت باشه
   یعنی پرهیز از هر چیز محرک در طول روز
   کنترل فکر و چشم
   و کمک گرفتن از معنویات(ذکر و دعا و با وضو بودن)
   شما اینکارو بکن و ۴۰ روز با کیفیت ترک کن درست میشه ان شاءالله
 128. خطاب به ایرانی

  یادم رفت قسمت دوم رو جواب بدم

  بله اگر جلوی خروج منی رو بگیری، میتونه بهت صدمه بزنه و درآینده باعث پروستات بشه
 129. خطاب به ایرانی

  دوست عزیز ناامید نباشین دوستم، روش های سایت رو کامل انجام بده، ارتباط خودتو با معنویات افزایش بده، از محرک ها دوری کن، سعی کن روزی ۵۰ آیه قران بخونی، الا بذکر الله تطمئن القلوب
  برات آرزوی موفقیت میکنم
 130. سلام دوستان من دو بار ترک کردم هر بار یک هفته طول کشید ولی باز رفتم سراغش لطفا یک روش خوب بگین راستی وقتی خود رضایی میکنم زمانی که میخواد منی خارج بشه نمیزارم این مشکلی نداره؟ لطفا برای هردو مورد راهنمایی کنید. با تشکر
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز
   پست ثابت سایت رو مطالعه کردین؟
   حتما حتما این پست رو بخونین لینکش رو اینجا میذارم
   به علاوه خوندن توصیه های ویژه رو هم بهتون پیشنهاد میکنیم که توی منوی سایت میتونین پیداش کنین

   با اراده و توکل به خدای بزرگ ان شاء الله حتما موفق میشین، مثل خیلی از دوستامون که موفق شدن و شما هیچی ازشون کم ندارین
   جلوگیری از خروج منی کار خطرناکی هست و میتونه آسیب جدی به سیستم تناسلی وارد کنه، این کار هرگز توصیه نمیشه

   براتون آرزوی موفقیت داریم
 131. مردی که از همین الان خودارضایی رو ترک میکنه

  سلام میخواستم بگم من طوری خودارضایی میکنم که منی خارج نشه آیا اینجوری من پاکم و بعد ترک این عمل برای تنبیه چه پیشنهاد میکنید چون نمیتونم بکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بالاخره این کار هم گناهه و باید ترک بشه، گرچه استمناء محسوب نمیشه.
   و البته این رو بگم که اگر به حالتی برسید که بخواد منی خارج بشه و به زور جلوگیری کنید، باعث ضررهای زیادی به بدن میشه.
   مهمتر از همه اینه که سراغ چیزی نرید که باعث تحریکتون بشه.

   برای تنبیه هم کارهای زیادی میشه کرد که بستگی به روحیه ی خودتون داره. از جمله تعدادی دراز نشست رفتن، خواندن ده صفحه قرآن، خواندن یک روز نماز قضا، مبلغی صدقه دادن...
 132. سلام من پسر ۱۶ ساله هستم .. من وسواس بسیار شدید دارم .. من هروقت وسواس میگیرم جلق میزنم دیگه خسته شدم چی کار کنم؟
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام اول عهد ببندید بین خدا و امام زمان که دیگه به سمت گناه نمیرین و هر وقت فکر گناه اومد تو سرتون یاد عهدتون بیفتید سفت و محکم رو توبه تون وایسین بعد از نماز صد مرتبه یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی رو بگید صلوات و استغفار زیاد بفرستید دعای عهد و زیارت عاشورا و سوره یس بخونید روزای دوشنبه پنچ شنبه روزه بگیرید چون روزه شهوت کم میکنه
 133. سلام من قبلا هروز این کارزشت میکردم اما الان ۱۵ روزیک بار انجام میدم میخوام کلا عادت بد بزارم کنار خدا توبه منو قبول میکنه خیلی ازخودم بدم میاد این کارو انجام میدم شهوت داروی نداره از بین بره ممنون
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام ابوذر عزیز
   روش ترک اصلی رو اگر نخوندی برات لینکش رو میذارم این پایین بخون!


   برای مشکلاتت هم برو توی منوهای بالای سایت و وارد بخش توصیه های ویژه بشو! اونجا پست های خوبی گذاشتیم برای این مشکلت همچنین میتونی وارد بخش همفکری بشی و با بچه ها راجع به این مشکلت صحبت کنی تا کمک کنن و حل بشه برای همیشه
 134. من زیاد این کار رومیکنم شرایط ازدواج اصلا ندارم ولی تابستون کار میکردم اصلا این اشتباهو نمیکردم ولی بازم مرتکب شدم وروزی 1-2بار میزنم خیلی سردرد شدید دارم افت تحصیلی پیدا کردم لطفا کمک کنید
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام
   تنها راهش خواستن است.
   نکاتی  که بنده و کلیه همکاران به عنوان راههای ترک خود ارضایی عنوان میکنیم،در صورتی قابلیت اجرا دارند که واقعا خودتان از ته دل بخواهید،این یک اصل مهم است،یعنی تا وقتی خودتان نخواهید و واراده نکنید،حتی اگر بهترین راهکارها هم گفته شود بی فایده است ،در مورد تمامی گناهان همینطور است.


 135. من وضو با تپــش پنجره ها میگیرم..

  به آقای "امیر"

  سلام
  این خیلی خوبه که به فیلم های بد اعتیاد ندارین و اعتقادات قوی دارین
  اینا خودشون امتیازن تا شما بتونین موفق تر عمل کنین
  بالا توی قسمت منوی سایت حتما حتما روی توصیه های ویژه کلیک کنین و روش های مکمل رو بخونین و سعی کنین آروم آروم توی زندگیتون پیادشون کنین

  مطمئن باشین موفق میشین
  ما هم براتون دعا میکنیم
  یا علی
 136. سلام مرسی از این که جوابم رو داداید خیلی سایت خوبی دارین من قول میدهم که دیگر این کار را انجام ندهم با تشکر از هموطن عزیزم که مرا راهنمایی کرد
  • پاسخ:

   یاسین:
   موفق باشید.
 137. سلام من امروز در روز سوم شکست خوردم واقعا تو دلم میگم خوشبحال اون کسائی که چندین ساله ترک کردن منم هروز تو روز سوم شکست میخورم حتی من به پدر ومادرم هم گفتم اما گفتن چیزه طبیعی هست و بعد از ازدواج درست میشه . من نه فیلم های بد نگاه نمیکنم 14 ساله هستم تازه 6ماهه به این عمل مبتلا شدم و در اثر کنجکاوی در حمام با مواد شوینده این کارو کردم ولی بعد به طور طبیعی اما سوال من برای جلوگیری بسیار ضعیفم و اصلا بلد نیستم خودمو تنبیه کنم تو خونه تنها هستم با کامپیوتر کار میکنم اصلا از ذهنم بیرون نمیره سریع خاموشش میکنم و میروم این کارو میکنم البته در ماه اول روزی 5 بار این کارو میکنم ولی الان 3روز یک بارحتی همکلاسی های من هم همین کارو انجام میدهند به طور گروهی ولی من هرگز این کارو نکردم من نماز خون هستم در شب ولادت امام علی دعا کردم نمازن امام علی را خواندمرا خواندم در کل من خسته شدم و هرلحظه ممکنه امیدم از بین بره در کل لطفا سریع کامنت بزارین و کمکم کنید
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام آقا امیر این خییلی خوبه که فیلم و عکس نگاه نمیکنین
   از همه بهتر تو این سن هستین و میتونین با انتخابای درستتون راه معنوی خودتون رو پیداکنین
   شما تو سن آگاهی و شناخت هستین همینکه نماز میخونین هم عالیه از خود صاحب نماز کمک بخوایین
   من پیشنهاد میکنم که در کنار درس یه برنامه قوی داشته باش که اصلا وقت آزاد نداشته باشی
   ورزش و کلاس مورد علاقه
   مطالعه کتاب مخصوصا کتابای مذهبی و شناخت اهل بیت
   و در مواقع تحریک مکالمه با شیطان و رودر رو شدن باهاش
   بهش بگو تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی 
   من نمیخوام با گناهام دل امام زمانمو بشکنم
   من سرباز امام زمانم
   موفق باشی 
 138. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. دوستان عزیزو مدیرمحترم سایت. بنده بدون راهنمایی سایت و بدون راهنمایی هیچ کس تونستم چهل و سه روز پاک بشم. ولی بعد دوباره این کارو کردم. حالم داغونه.دوستان ومدیرعزیز من قبلا هم پیام دادم. ولی نتونستم پیدا کنم پیاممو تا جوابشو بگیرم ازتون. لطفا هرکاری از دستتون برمیاد رو واسم بکنید. منتظر راهنمایی هاتون هستم. لطفا تو تلگرام بهم بگید. چون حوصله ندارم پیامهارو بخونم. اعصاب و قیافه و اخلاق همشون به باد رفتن. دوستان بعد اینکه من چهل و سه روز از ترکم گذشت خیلی چیزهاواسم تغییر کرد. مهمتر از همشون صاف راه رفتن بدون یک درصد قوز کمر. تو دل همه جا میشدم باسرعت نور. ولی بعد جلق همه چیز عوض شد. راه رفتن رو ک اصلا نگم بهتره. دوستان شماروشمارو به جون هرکی که دوست دارید منو راهنمایی کنید. منتظرتونم. ایدی تلگرامم رو هم براتون میذارم . فقط کمکم کنید. یاعلی. *****
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام 
   متاسفانه در تلگرام جوابی نمیتونیم بهتون بدیم!
   بهترین چیزی که میتونم بهتون همینجا بدم این هست که در بالای سایت در قسمت منو ها وارد بخش توصیه های ویزه بشید و پست های اون قسمت رو بخونید! حتمااااا بخونید مطمئن باشید کارتون راه میوفته به صورت عالی
 139. سلام من یه سوال داشتم
  چه موقعی عوارض شروع میشود و چه گونه است و چرا بعضی از کاربران میگن که خود به خود منی خارج میشه
  معلم دینی ما در صحبتش گفته بود فردی که ازش منی خارج بشه در خواب از سالم ترین انسان هاست لطفا زود توضیح بدین ممنون از سایتتان
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش عزیزم
   خودارضایی باعث میشه عوارضی که خوب نیست و بسار هم بد و مضر هست بعد از چنیدن بار استفاده برات به وجود بیاد.
   اینکه برخی میگن خود به خود منی خارج میشه مربطو به خودارضایی نیست و بهش میگن احتلام یا همون محتلم شدن در خواب!
   وقتی در بدن انسان منی ساخته بشه و ادم خودارضایی و کار زشتی نکنه که بخواد اون منی ها بیاد بیرون اون موقع مغز یه پیام دریافت میکنه که کیسه منی باید خالی بشه تا مجدد منی نو بدن بسازه(این کار همیشگی دستگاه جنسی هست و طبیعی هست در بدن) وقتی این فرمان رو مغز دریافت میکنه شما در خواب تشریف دارید و یه خوابی میبنید که ممکنه کمی هم تحریک کننده و شهوتی باشه و بعد چند ثانیه خود به خود منی خارج میشه و وقتی بیدار بشید میبیندی که منی در لباس زیر شما هست و باید برید حمام و غسل کنید و بدونتون رو بشورید.این کار گناه نیست چون دست خود ادم نیست و خدا اونو برای خصلا شدن از شهوت و گناه گذاشته برای ادم ها.برای همینه معلمتون گفته کسی که منی ازش توی خواب خارج بشه ادم خوبیه! چون خودارضایی نکرده که منی خارج بشه بلکه از راه خوبش خارج شده! تنها دو راه وجود داره که منی به صورت حلال بیا بیرون !
   1- از طریق رابطه جنسی با همسر(برای متاهل ها)
   2-از طریق احتلام در خواب(برای مجردها)
 140. سلام من برای شروع 5 روز این کار را انجام ندادم ولی امروز انجام دادام لطفا سر نماز برام دعا کنید تا کلا ترک کنم مرسی
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عااالی پیش رفتی برای شرووعااااا
   چشم ما دعا میکنیم
   اما شماهم از این شکست درس بگیر و رکورد بزن اینبار
   راه های نفوذ شیطان رو ببند.
 141. سلام من ۶ ماه دارم هی توبه میکنم حدودا بعدازدوهفته شکست می خورم دیگه نا امیدشدم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا علی
   این تلاشتون بسیار عالیه، و مطمئن باشید با تلاش و پیگیری، حتما میتونید موفق بشید.
   در کنارش باید ببنید دلیل شکستتون چیه؟ یعنی چه چیزی رو رعایت نمیکنید که باعث شکست میشه؟
   توصیه میکنم برای تقویت روحیتون، چند تا از مصاحبه های سایت رو بخونید.

   لطفا لینک زیر رو هم مطالعه کنید

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   خوشحالیم مفید بوده براتون.
   Thanx a lot
 142. یک سال بود که این کار رو ترک کرده بودم ولی حالا چندماهی هست که دوباره گرفتارش شدم و دیگه حالم از خودم به هم میخوره ولی با خوندن این مطلب کمی امیدوار شدم... برام دعا کنید لطفن
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   عه آقای امیدوار شما فقط لغزیدینااا
   نزارین شیطون برا خودش فکرای الکی بکنه
   یا علی بگو و با اقتدار ادامه بده‌.
   چشم دعا گو هستیم برادر
 143. سیزده روزه که پاکم از این بابت خیلی خوشحالم و خدارو شاکرم..........اما تنها مشکلی که دارم نماز نمیخونم .....امید وارم اینم درست شه.ممنونم از سایت خوبتون🌹
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   ارزشمنده این پاکیاااا  و اینکه پاکی بخاطر خداست
   نماز حرف زدن با خداست و تشکر از خداا
   شماییکه بخاطر خدا ترک میکنی نمیخوای با معبودت عشق بازی کنی باهاش حرف بزنی و دست نیازتو به درگاهش بلند کنی؟؟
   پس داداشم عهد ببند که شروع کنی میدونی تو چه ماهی هستی و نزدیک چه روزی؟؟
   میلاد حیدر امیرالمومنین علی علیه السلام. پدر امت هستناااااا این بزرگوار
   ازش کمک بخواه تا در حقت پدری کنه.
 144. یک فرد همیشه امیدوار

  سلام من در روز سوم چون تنها بودم شکست خوردم و تحریک شدم ولی هنوز نا امید نیستم و انشاالله به خدا قول نمیدم چون هردفعه قول دادم شکست خوردم و سعی میکنم بار آخرم باشه اما هنوز نا امید نیستم لطفا اگر میشه سریع جوابم را بدهید. یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله قطعا اگر همت کنید، میتونید موفق بشید.
   سعی کنید خودتون رو نسبت به چیزی حساس نکنید.
   از هر چیزی که ممکنه موجب تحریکتون میشه، دوری کنید.

   ان شاالله موفقید
 145. خدایا شکرت ....
  به خدا تمام زندگیم این مدت عوض شده ... بهتر از قبل درس می خونم ...
  خدایا شکرت
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   بله اییینه نتیجه وصل شده به خداا
   ثابت قدم باشین الهی
 146. سلام من مدت زیادیه که پاکم ... اتفاقی سایتتون رو دیدم ... ولی تو این مدت چند بار توی خواب بدون اینکه اصلا خودم بخوام منی ازم خارج شده ...
  یعنی من الان دیگه پاک نیستم .... ؟؟؟؟

  باور کنید اصلا دست خودم نبود ...
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   شما پاک پاک پاک هستین خیالتون راحت برادرم.
   خدا حافظ و نگهدارتون باشه.
 147. کابوس شیطان به رضا

  سلام
  مطالب سایت رو بیخیال حرف دوستاتم بیخیال.
  عقل خودتو قاظی کن.
  انصافا این حرفه شما میزنی..؟
  هربار که این عمل تکرار میشه برابر با اینکه نیم ساعت مداوم از دماغ خون اومده بیرون.. ب اندازه 2ساعت دوندگی انرژی خارج میشه از بدن .. و خیلی چیزای دیگ..
  اون دوستات صلاح تورو نمیخوان داداش من.
  با فکر کردن ب این جور مسائل فقط خودوت تو تردید میندازی.. بهش توجه نکن
  بعد از 21 الی 40روز پاکی تک تک سلول های بدنت به امر خدا شروع میکنن ب تغییر. نگران اون عوارضم نباش. ب کل درست میشه.

 148. سلام من جق رو پانزده روزه ترک کردم ولی الان چشم هام ضعیفن بدنم سستن . بعد توی این سایت ها هم خونده بودم که عوارضش طی سه ماه از بین میره . ولی دوستام بهم میگن اتفاقا بعد سه ماه بد تر میشه باید جق بزنی به نظرتون چی کار کنم؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   دوستان اشتباه میکنند
   لطفا شما اشتباه نکنین...طبق سایت و برنامه ما پیش برین و اعلام پاکی کنین
   عوارضش برطرف میشه..قول میدم
   فقط روحیه توت رو از دست ندین
 149. حسین مرد روزای سخت

  به ترک کرده از امروز
  این طرز سلام کردنه؟؟؟؟؟
  هر کی اینجاست تواب هست نه گناهکار. کسی که داره تلاش میکنه برای پاکی خیلی فرق داره با کسی که هر روز گناه میکنه.
  موفق باشید
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   سلام داداش حسین...
   شما به دل نگیرید اشکالی نداره...
   ستاره دار شد اون قسمت پیغام ایشون!
   همه شما ارزش بالایی دارید...
   خداوند به حضرت موسی فرمود اگر میخواهی دعایت را مستجاب کنم بگو تا فردی برایت دعا کند که از گناهی توبه کرده باشد زیرا من دعای تواب درگاهم را رد نمیکنم...
   قدر خودتون رو بدونید...
   امیدوارم دوباره خیلی سریع چهل روز پاک بشید...
   پاکیتون ابدی:)
 150. ترک کرده از امروز :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام *** ** **
  منم یکی بودم مث خودتون ولی امروز دیگه برام روز آخره و از امروز ترک کردم.
  به امید روزی ک هیچ استمنا گری تو دنیا نباشه
  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • پاسخ:

   غریب مدینه...
   ان شاءالله همه بچه ها پاک بشن..موفق باشید:)
   .
   .
   .
   درضمن سعی کنید احترام دوستان رو نگه دارید و اینطوری بقیه رو خطاب نکنید...
   باتشکر
 151. سلام
  دیروز بهت گفتم درباره توبه هم جغ.من دیگه نمی زنم بخدا پشیمون شدم انشاالله چندروز دیگه میرم باشگاه به امید خداااا .منو ببخشید خدایا حلالم کن کمکم کنید

  • پاسخ:

   صبا
   موفق باشید
   ما کاری از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم
 152. سلام
  دیروز بهت گفتم درباره توبه هم جغ.من دیگه نمی زنم بخدا پشیمون شدم انشاالله چندروز دیگه میرم باشگاه به امید خداااا .منو ببخشید خدایا حلالم کن کمکم کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله موفق باشید آقا رسول.
   پیروزی شایسته ی شماست
 153. سلام ببخشید من دوازده روزه جلق رو ترک کردم ولی همش مریضم چشمام ضعیفم نفس تنگی دارم بی حسی بدن هم دارم و وضعیت روز به روز بد تر میشه به نظرتون چند وقت دیگه خوب میشم؟؟ تورو خدا جوابمو زود بدید


  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلااام تبررریک ۱۲ روز مبارزه با نفس عاااالیه هااا
   تنگی نفس که از عوارض خ.ا نیست برادرم
   شما شاید دارین سرمامیخورین یا یه ضعف عمومی که با خوردن ویتامین ها مخصوصا میوه های تازه و استراحت بهتر میشین
   در مورد عوارض کلی خ.ا همه عوارض به فضل خدا بهبود پیدا میکنن اما شما به دوره ۳ ماهه رو برای بهبودی کامل در نظر بگیرین.
   نگران نباشین.اگه ادامه دار بود حالتاتون به پزشک مراجعه کنید.
   اما دست از ادامه مبارزه بر نداریناااا.
 154. چرا وقتی فرد استمنا میکنه یه حالت ارامش وازادی کاذب پیدا میکنه حال خوبیه اما همرا با عذاب وجدان
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   اون حس آرامش و آزادی کاذب که میگین مربوط به این هستش که بدن که تحریک شده و کیسه های منی پرشدن و حالا تخلیه شدن و اینکه لذت هم خب همراهش بوده در واقع معنی اوج لذت جنسی همین حس آرامش هستش
   اما عذاب وجدان بعدش به این خاطر هستش که روح این اتفاق رو مغایر با اصل خودش میدونه و نفس لوامه یا همون سرزنشگر بیدار شده.

 155. با سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز جغ زدم انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم خواهش میکنم کمکم کنید لطفااااا

  • پاسخ:

   صبا
   نه....نباید شکست رو قبول کنین...
   این کار آدم های ضعیفه....
   به این فکر کن بچه بودی و میخواستی راه رفتن رو یاد بگیری
   هزار بار خوردی زمین ولی ناامید نشدی و هی ادامه دادی
   مامانت هم آغوشش باز بود
   توهم فقط به آغوش مادرت نگاه میکردی و میرفتی جلو
   اون قدر افتادی و بلند شدی که پاهات قوی شد
   الان همینه
   خدا تا لحظه ای که داری نفس میکشی آغوشش بازه تا بپری بغلش
   خواهش میکنم تک تک روش ها رو بخون و به کار بگیر
   تو قوی تر از این حرفایی
   فقط روش ها رو بخون
   خواهش میکنم
   و عین یه جنگ جو ادامه بده
   کسی که بتونه دوران اوج ینی اون ۱۴ روز رو بگذرونه
   بازم میتونه
   حتی شده یه روز...
   ینی توانایی اش رو داری
   منتظر اعلام پاکی شما هستم
   یاعلی
 156. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  ا سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز ** *** انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم خواهش میکنم کمکم کنید

  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   داداش اینبار توبه بکن از توبه کردن تا ان شاءالله توبه واقعی یا همون توبه نصوح بکنی.
   روش سایت رو مرور من
   علت شکستات رو هر چی که هست بررسی کن و سعی کن حذف و یا خییلی کم کنی
   فکرت رو در دم خفه کن
   نگاهت رو کنترل کن
   و به خدا توکل کن
   حتما میتونی
   هر سوالی هم داشتی تو بخش سوالات بپرس اونجا دوستانت که مثل خودت هستن و درکت میکنن و مدیران در خدمتیم.
   موفق باشید.

 157. با سلام خسته نباشید من قبلا توبه کردم ولی بازهم خوب نمیشم الان دیگه توبه نمیگم چون خودم میترسم شک دارم .من دوهفته نزدم ولی امروز جغ زدم انشالله دیگه دفع بعد کارونمیکنم اعصابم خورد کمکم کنید
  • پاسخ:

   صبا
   سلام ....
   خیلی تبریک میگم به این ترکتون
   به نظر من کسی که بتونه یه روزم خودشو کنترل کنه
   توانایی یه سال پاکی رو داره
   فقط باید حواسش رو جمع کنه
   غفلته که باعت میشه ماها شکست بخوریم
   من مطمئنم شما میتونین دوباره تا چهل روز بترکونین
   ایمان دارم
   چون شما دو هفته مقاومت کردین
   ینی نصف سخت راهو رفتین
   پس بازم میتونین
   فقط به توصیه هامون عمل کنید
   و از شکستتون درس بگیرین
   و همه ی اونا رو لیست کنین و راه های جلو  گیریشو بنویسین
   حل میشه
   فقط از خدای خودت غافل نشو
 158. من مطما نیستم ولی تو خونه حس می‌کنم که منی خارج میشه ولی به محض اینکه زیر پوشمو نگاه می‌کنم می‌بینم چیزی نیست یعنی خیالاتی میشم؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   یکم‌وسواس فکری پیدا کردین
   سعی کنید بهش توجه نکنید تا از سرتون‌بیوفته
   منی خود به خود خارج نمیشه
  • پاسخ:

   منظورتون از همه ی موارد چیه؟؟؟؟
   منی مایعی هست که همراهه لذت جنسی  و با جهش خارج میشه
   مگه میشه شهوت نداشته باشین؟؟؟
   سفید رنگ و غلیظه؟؟؟؟
   ینی بدون هیچ تحریک و لذتی؟

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   شما مطمئن هستید منی هست؟ یعنی تمام موراد منی رو داره یا صرفا یه آب چسبناک بدون رنگ و بو هست؟
 159. سلام من هشت روزه که ترک کردم ولی الان دو روزه که از من مایع منی خارج میشه شهوت هم ندارم چی کار کنم تو رو خدا زود جوابمو بدید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر عزیز
   منظورتون در خواب هست؟
 160. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  با سلام اولا ****** ** ****** !!!!!!
  دوما مطمئن باش تاثیر اونها خیلی بدتر از خودارضایی هست میتونی یکم مطالعه کنی . و نیاز به خوردن و آشامیدن مثل شهوت نیست و اگر یک هفته آب وغذا نخوری میمیری ولی اگه سال ها هم شهوتت رو تخلیه نکنی هیچ وقت نمیمیری و این انرژی رو باید کنترل کرد نه این که از هر راهی تخلیه اش کرد عصبانی هم نشو
 161. کابوس شیطان- به مدیریت

  این چه وضع مدیریته...؟
  رسیدگی کنید ب پیامهایی ک گذاشته میشه. اینجوری ک نمیشه. اگه امکانش نیس بهتره سایت رو غیرفعال کنید..
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   ببخشید برادر جان.
   متاسفانه حضور نداشتیم.
   و متاسفانه برخی از آزادی هایی که ما برای کاربرانمون گذاشتیم که پیامهاشون نیاز به تایید نداشته باشه، سوءاستفاده میکنن.
 162. سلام. من یه سخنرانی شنیدم از اقای مومنی که فرمودنند هروقت وسوسه شیطان اومد سراغتون روبه قبله وایستید و سه بار بگید صلی الله علیک یا اباعبدلله. من با این روش سه روزه که پاکم وقتی این سلامو میدم انگار اب رو اتیش ریختن و اشک تو چشام جمع میشه. امید وارم امام حسین مدد کنن و بتونم این گناه رو ترک کنم. یا حسین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله واقعا توصیه ی خوبیه.

   لبیک یا حسین
 163. سلام من تاامروز۱۵روزه توترک بودم اما امروزنمیدونم‌چی شد بازهم خودارضای کردم یکی راهنمای کنه تاابدترک کنم
 164. سلام من از انروز ۱۲ فروردین قسم میخورم که ترک کنم ...مطمینم اینبار میتونم چون دفعه قبل تا ۳۰ روز کشوندم ...دعام کنید
  امیدوارم که خدا هم از سر تقصیراتم بگذره
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام آقا پژمان
   این عزم و اراده ی جدی شما، کمر شیطان رو خورد میکنه.
   ان شاالله موفق باشید
 165. سلام من همان کسی هستم که ۴ فروردین به سایتتون پیام زدم اگر من یه طوری به شما پیام دادم توروبخدا ببخشید شما را ناراحت کردم چون 1 دقیقه پیش خودارضائی کرده بودم و پشیمان شدم من الان 8 روزه پاک هستم میخواستم بگم من گاهی اوقات پدرم و مادرم بیرون میرن ولی من تنها هستم میخواستم بگم چطوری جلوگیری کنم که سراغ این کار نرم اگر این مشکل من در تنهایی و در دستشویی حل بشه دیگه ترک برام راحته واقعا دستتون درد نکنه برای این سایت همه سایتا رو دیدم ولی برای شما خیلی به من اثر گذاشت بعد سول دیگه ای دارم اونم من نمیدانم چطوری خودمو تنبیه کنم که خیلی سخت باشه اگر میتوانید برایم بگوید . پس فعلا علی یارتان
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام امیر علی خان من نمیدونم چطور پیام داده بورین
   اما در مورد مشکلتون:
   خیلی خوبه که دارین برای پاکی و رصایت خدا و اهل بیت تلاش میکنین
   اول اینکه چه جمله بهتر از این که خدا میبیند پس تنهایی معنی نداره
   تمام فضای اتاقتون و محل مطالعتون رو معنوی کنین
   گوشی.کامپیوتر و تبلت هرچی که استفاده میکنین رو معنوی کنین
   مواقع تنهایی ذکر بگین
   و اینکه سعی کنین سریع از دستشویی بیرون بیایین.تا افکار مراحم به یراغتون نیاد.
   در مورد تنبیه نمیدونم منظورتون دقیقا چیه
   اما اگه تنبیه برای این گناهو
   میتونین روزه بگیرین که در کم کردن شهوت تاثیر هم داره.پاداش هم که داره
   موفق باشید.
 166. با سلام امروز قصد ترک دارم من ادم مذهبی نیستم اما میدونم که این رفتار زشته حدود ۱.۵ در ترک بودم که بخاطر ی اشتباه کوچک دوبار درگیرش شدم به امید خدا از امروز شروع کردم برام آرزوی موفقیت کنید ممنون .
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام ناراحت نباشین
   روش رو دوباره مرور کنین
   هرچه سریعتر طهارت کنین و توبه و مجددا شروع کنین
   موفق باشین
  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام خواهش میکنم وظیفمونه
 167. نماز اول وقت بخونید همه چی حل میشه البته صبح باید ساعت 4 5 بلند شید من با همین روش چهار ساله که ترک کردم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام واقعا عااالی گفتین
   بعدم واقعا خوشبختیناااااا ۴ ساله ترک کردین.
   ماشاءالله
 168. سلام
  دوستان شیطان در دل کسی که اراده پاکی میکند وسوسه ی بیشتری میآورداگر انسان هر لحظه و هر ساعت شکر گذار پروردگار باشد کم کم روی رفتن به سمت گناه را از دست میدهد این یک فرمول است آن را عملی کنید ان شاءالله العزیز نتیجه میگیرید و هرکس بر ترک گناه صبر کند ثمره ی آن رامیبیند این کار توسط نویسنده تجربه شده وونتیجه ی آن مثبت بود.
  به آرزوی روزی که همه از این عیب پاک شوند بگو الهی آمین
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.
   بسیار عالی.

   ممنون
 169. سلام من معتاداین عادت بدبودم تاالان ۱۵روزه توترکم خیلی سخته واسم دعا کنید
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.شما دیگه خودتون رو با الفاظ معتاد نام نبرید.
   شما الان یک فرد پاک و بااراده هستید که دارید برای خدا از گناه دوری می کنید.

   ان شاءالله موفق میشید.
 170. س من از دیروز اینکارو نکردم و همون دیروز هم هرچی فیلمو عکسو اینجور چیزا داشتمو پاک کردم و خدا کنه که دیگه کلا ترک کنم
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   ان شاءالله موفق میشید.
   قوی باشید.
 171. سلام من 13روزه پاکم الان هم تو چهاردهمین روز هستم ، خیلی سختی کشیدم اما میخوام ترک ابدی کنم چون وقتی با خودم فکر میکنم میبینم درسته که لذت داره اما وقتی ارضا شدی پشیمون میشی ، اما من واقعا ترک میخوام کنم. هروقت فکر بد به سرم زده به یه چیز دیگه فکر کردم ، برام دعا کنید لطفا ،مرسی از سایت خوبتون . از وقتی که ترک کردم شاید باور نکنید ولی خوش شانسی اومده سراغم ..........به امید ترک ابدی.لطفا کامنت بزارید.💜
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر توبه کار گرامی
   چقدر خوبه که در مسیر پاکی هستین
   بهترین کارو میکنین که فکرتون رو ادامه نمیدین یکی از رمزهای موفقیت همین هستش
   چشم ماهم دعاگوی تمام کاربران سایت هستیم
   ممنونیم از حضور شما
   پاکیتون ابدی 
   یا حق
 172. من سه چهر ساله این کارو میکنم ولی هر وقت که دارم اینکارو میکنم بعد یهو یادم میاد نباید انجام بدم ناخوداگاه به خودم میگپ ولش کن باو هال میده روزی دو سه بار اینکارو میکنم ترکش سخته واقعا
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   حقیقتش اینه که در اصل ترک آسونه ولی نه وقتی که ما به راحتی سراغ فیلم و عکس نامناسب بریم و چشممون رو کنترل نکنیم.
   یقینا اگه چشم و ذهن کنترل نشه خیلی ترک سخت میشه.
 173. سلام..۱۷ سالمه و حدودا ۵ ساله که این کارو میکنم و ۳ ساله که میخوام ترک کنم و نمیشه..قبلا روزی ۲ یا ۳ بار این کار و انجام میدادم ولی الان فاصله ی بین هر بار انجام دادنم حداقل ۱۰ ۱۵ تا ۲۵ روزه ولی به ترک کامل نمیرسم..با وجود تمامی اطلاعاتی که راجب این عادت دارم ولی نمیتونم ترکش کنم..همه ی روش های شما رو هم انجام میدم حتی احساس میکنم بعد اینکه این کار رو انجام میدم خدا تنبیهم میکنه ولی بازم نمیتونم ترک کامل و انجام بدم چی کار باید بکنم؟!
 174. خیلی ممنون از سخنانتون

  تمام سعیم را می کنم که کارهایی که گفتین انجام ندم

  بعدا نتیجه رو براتون گزارش می کنم
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام
   ما منتظر اعلام موفقیت های پی در پی شما هستیم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مخلصیم

 175. الان که تعداد زیادی از نظرات دوستان را خواندم یه سوالاتی برای من پیش امد مگه دختر خانم ها می تونن خ.ا کنن؟البته یه نکته خیلی مهمی که باید از عوارض این کار بگم اینه که امکان داره مجرا خروج منی بزرگ بشه و شما همیشه جنب باشی ولی نمی دونم این نکته ماله پسرهاست یا دختر ها ولی به هر حال حواستون باشه
  • پاسخ:

   رضا:
   بله
   این عمل در دخترهانم ها نیز وجود دارد ولی کمتر
 176. در ضمن گفته بودین تنها نباشیم باید عرض کنم من خونم از خانواده جداست یعنی والدینم طبقه پایین خونمونن ولی من طبقه بالا هستم و فقط برای غذا خوردن میرم پایین پس کل روز تنها و بیکارم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام جاوید جان
   خب مشکلی نداره برادر سیستم شما اینجوره خیلی هم خوبه همه که نباید باهم باشن
   بهتره توی خونه که هستین فعالیت های مفید انجام بدید یعنی فیلم های غیر تحریک کننده،کتاب های مورد علاقه،درس اگر میخونید و... رو در برنامه تون قرار بدید، همچنین گیم بازی کردن یا کامپیوتر یا موبایل و....سعی کنید سرتون رو گرم کنید تا کمتر به این قضیه فکر کنید
   بعد یه مد عادت فکر کردن از سر شما میوفته
 177. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام 19 سالمه ** ***** **** **** **** * ****** ***** **** اینکارم انجام میدم و چون بعد از این کار شهوتم کم میشه با دوستم نمیتونم خوب رابطه داشته باشم اونم فکر می کنه کس دیگه ای هست و هی گوشیمو چک می کنه و از این کارا اگه میشه یه جمله بگین که خیلی رو من تاثیر بذاره و این کارو انجام ندم ممنون میشم اگه میشه سریع لطفا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام جاوید عزیز
   شما کلا یه کار بسار بدتری خب دارید میکنید! رابطه با نامحرم خب زنا محسوب میشه! اگر محرم هستید که هیچ ولی اگر محرم نیستید بهتره ترکش کنید چون عواقب بدی داره هم از جنبه انسانیش که در زندگیت بعدا برات اذیت کننده میشه این موضوع و کسایی که خیلی باتجربه تر هستن توی این کار نسبت به تو اینو به ما میگن!!!و هم از جبنه دینیش! داداش عزیز من بهتره کلا ترکش کنید!
   من برای ترک استمنا روش دارم و خیلی هام با این روش ترک کردن ولی اینکه تو هم ترک کنی ابهاش به خودت و تواناییت ربط داره !
   برو لینک زیر:

 178. داداش گلم امیر علی جان .منم مثل شما بودم تازه هشت روزه که پاکم تنها راهش اینه که بهش فکر نکنی.هر وقت فکرش امد سراغت خودت رو مشغول یه کار دیگه کن.مثلا تلفن رو بردار و به یک نفر زنگ بزن.یا حتی مطالعه میتونی کار خوبی برای ترک این عادت باشه امید وارم هم تو و هم من در این راه موفق شیم.
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام خداروشکر انشاءالله پاکیتون ابدی باشه دوست خوبم خیییییلی خوووشحالم کردین بخدااا.. یاعلی 
  • پاسخ:

   !!!!!!
   بپرسین...
 179. سلام خدمت شما من حدود هشت به سایت شما سر زدم و تا ترک کنم از روش های شما استفاده کردم اما هیچ تاثیری نداشت تنبیه کردم معنا نداشت خدمو زدم معنا نداشت چندبار خودکشی به سرم زد اما مقابله کردم والا به قرآن خسته شدم هرچی دعا و نماز میخوانم معنا ندارد پس فهمیدم خدا دوستم نداره
  به قرآن خسته شدم 6ماهه دارم این کارو میکنم دعا میکنم اما...
  آیا دعایی برای ترک این هست آیا دارویی برای ترک این کار است ترو به خدا کمک کنید جان هرکی رو دوست دارید بیشترین باری که پاک بودم دو بار بوده البته 6ماه پیش روزی چهاربار بود اما از اسفند به بعد روزی یک بار دعایم کنید احساس میکنم خدا و امامان معصوم از دست من ناراضی اند من تابستان قبل از اینکه مدرسه باز بشه در تابستان برای خودم یک قرآن خوان بودم به فعالیت های مذهبی علاقه داشتم حتی هرگز چیزهای تحریک کننده نگاه نمیکردم اما
  منه بدبخت رفتم چیزای بد در اینترنت دیدم و این شد عاقبت من ای خدا مرا ببخش کلی قسم ترو خوردم که ترک کنم اما باید بگم پشیمانم ولی خدا میدونه این پشیمانی واقعیه که دوباره فردا خودارضایی کنم یا خیر
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   ساعت هشت به سایت ما سر زدی؟! یا هشت روزه؟! اصلا بیخیال اینا مهم نیست! فقط 6 ماهه اتین کارو میکنی؟!!! ماها که 15 سال میکردیم باسدی ناامید میشدیم؟! 6 ماه کجا و 15 سال کجا؟ هزاران نفر ترک کردن! چرا شما نتونی؟ میشه بگید چی شد چیکار کردین به این نتیجه رسیدین که با روش ما و سایت ما نمیشه ترک کرد؟ مگه بخش مصابحه ها رو نخونیدد؟ بردی بخونید کسایی که خییییییییییییلی بیشتر از شما سابقه این عمل رو دارن ترک کردن با همین روش! بردی اعلام پاکی و باشگاه های پاکی رو نگاه کنید و تعداد روزهای پاکی بچه ها رو ببینید! آیا راست و حسینی تک تک چیزایی که گفتیم رو مو به مو و دقیق انجام دادین؟!
   شما برو لینک زیر رو بخون و اگر میخوای ترک کنی و مثه بقیه راحت بشی ازش غر غرو بازی رو بذار کنار و مثه مرد وایسا پای هدفت و ترک کن! ما هم کنارتیم تا آخر:
   برو لینک زیر :

 180. سلام خسته نباشید
  من ۱۵ روز پیش بهت گفتم درباره توبه هم جغ گفتم.قبل توبه کردم .سرگولت میزنه بازهم جغ زدم اعصابم خورد اما ولم نمیشه
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش محمد شیطان کارش همینه که وسوسه کنه ، من و شماییم که باید دنبال حق بریم ، دنبال اقامون امام زمان بریم... پس باید دوباره شروع کنی ، نماز توبتو بخونی و یاعلی بگی...
 181. سلام داش
  من دوازده روز پیش بهت گفتم درباره توبه هم جغ گفتم.قبل توبه کردم .سرگولت میزنه بازهم جغ زدم اعصابم خورد ولم نمیشه کمکم کنید ناراحتم
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : دوست عزیز همیشه یادت باشه برای رسیدن به موفقیت باید شکست خورد ، من همیشه این مثالو میزنم واسه بچه ها که ادیسون قبل از تولید برق و لامپ هزاران بار شکست خورد... حالا شما که شکست خوردی دلیل لغزشتو بنویس و یه برنامه خوب براش بنویس که دیگه لغزشی نکنی ، حتما بلندشو غسل کن و نماز توبه رو بخون ، لا حول ولا قوه الا بالله رو بخون و توبتو از صفر شروع کن و تا ابد ادامه بده...برای ماهم دعا کن که کسی که توبه میکنه مثل کسیه که تا بحال گناهی مرتکب نشده اینم فرموده خداوندمونه... پس یاعلی...
 182. سلام من هم با خوندن این مطالب تصمیم به ترک گرفتم تاامروز۶روزه پاکم برام دعا کنید دیگه نرم سراغش
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش  محمد ایولا داری ، تا ابد ادامه بده که خدا توابین رو دوست داره ، یاعلی.
 183. سلام من تازه تصمیم به ترک این گناه روگرفتم خیلی ازشما ممنونم که برای ما اطلاعات در اختیار گزاشتین‌تا این کارزشت روترک کنیم انشاالاه خدا پاداش اینکار نیک راکه کردین بده
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش محمد خیلی خوشحالم که این پیام رو بهمون دادین...
   داداش مطالب رو پیگیری کن و عملی کن و تا ابد ادامه بده...یا علی...
  • پاسخ:

   صبا
   خداروشکر
   سلام دوست عزیز
   بیا تو بخش اعلام پاکی ها اعلام کن
   جمع بچه ها اونجا جمعه
 184. سلام من‌نزدیک ۷ ساله این عمل زشت را انجام میدم بصورت هفته ای دوسه بارخودارضای میکردم حالا۵ماه است کمش کردم دوهفته یه بارانجام میدادم چندبارتصمیم گرفتم ترک کنم شکست خوردم دیگه به خودم قول مردونه دادم این سال جدید۹۶دیگه این کارو انجام ندم خیلی برام سخته ترکش کنم اگه به لطف خدا بتونم ترک کنم بعدازدوهته بهم فشاربیادچیکارکنم که نرم سراغش اثراتش بعداز چندوقت ازبین میره:ممنون سریع جواب بدین
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام برادر خوبم احسنت که تصمیم به ترک گرفتین خب خداروشکر ببنید اگه دیدین دارین تحریک میشید این مطلبی که میذارم براتون بخونید عمل کنید قطعا موفق خواهی شد...یه روش توپ و استثنایی برای ترک خودارضایی:😃👇
   چه کنیم تا در مواقع تحریک شهوت کاملا از بین برود :روشی که الان خدمتتون میگم بسیار روش خوبی برای ترک و رسیدن به ارامش است:
   و اما روش:👈زمانی که تحریک شدید جنسی در شما رخ داد سریع بلند شید قرآن رو بردارید و بزارید کنار قلبتون و محکم به قلبتون بچسبانید حالا چشماتون رو ببندید و سه تا نفس عمیق بکشید حالا فقط به افکار زیر فکر کنید:
   👈همزمان که چشماتون رو بستید فقط به این فکر کنید که بعد این گناه پشیمون خواهید شد
   👈بعدش به این فکر کنید که با انجام این کار بدنتون چه قدر انرژی از دست میده و عوارض این گناه رو همونجوری که چشمانتون بسته است از جلو چشمتون عبور بدید.
   👈بعدش که عوارض رو بیاد اوردید با همونجور که چشماتون بسته است به این فکر کنید که دل امام زمان با این کار شکسته میشه و امام ناراحت میشن.
   👈به این فکر کنید که با این کار دارید یک گناه کبیره انجام میدید و خداوند و امام زمان دارند نگاهتون میکنند.
   خوب حالا چشماتون رو باز کنید خواهید دید که تحریک کاملا از بین رفته و نعوظ کاملا خوابیده است و چنان ارامشی نصیبتان میشود که حد ندارد .
   این روش رو من به یکی از اعضای کانال گفتم و امتحان کرد و میگفت که ارامشی نصیبش شده که تا حالا او ارامش رو نداشته است.
   اما برای اینکه این روش جواب بده تنها به یک شرط باید عمل کنید .
   شرط:👈زمانی که چشماتون رو بستید فقط وفقط باید به افکاری که اول گفتم فکر کنید و بعد از اینکه چشماتون رو باز کردید و قران رو از قلبتون جدا کردید از خداوند طلب امرزش کنید و از شر شیطان به خداوند پناه ببرید حالا قران رو باز کنید و سوره حمد رو بخوانید بعد قران رو ببندید و بعد از خلوت بروید بیرون.
   ولی باید زمانی که چشماتون بسته است حتما به همون افکاری فکر کنید که اول گفتم به جز اون افکاری که گفتم اگه به چیز دیگه ای فکر کنید مطمئن باشید نخواهید تونست به ارامش برسید و تحریک از بین نخواهد رفت.
   اینم یک روش معجزه اسا😃🌹
   🌹🌹🌹
 185. س.ببخشد من18روز پاکم.ولی بعضی وقتی از الت تناسلی من ی وقتی فشار میدم.ی چیز سفید رنگی میاد بیرون.این چیه؟؟؟
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلااااااااااام برادر عزیز.. اون اب مذی هست که پاک هست مشکلی نیس ولی سعی کنید فشار نیارید چون ممکنه منی بیرون بیاد باعث تحریک بشه. لطفاً بیشتر مواظبت کنید.. پاکیتون ابدی التماس دعا یاحق.. 
 186. سلام دوستان سال نو مبارک من امروز چهار روزه که پاکم.خودم هم باورم نمیشه.ولی دیگه هرگز این عمل زشت رو تکرار نمیکنم چون به خودم قول دادم
  • پاسخ:

   غریب مدینه....
   به به چه عااالی...
   تصمیم خیلی خوبی گرفتید،اما تازه اول راهیم و خیلی نوسانات وجود داره...
   پس باید قول بدید با قدرت بیاید جلو و در برابر سختی های راه کمر خم نکنید...
   به امید پاکی ابدی:)
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج :
   دوست من شما هم در دینتون نماز دارید
   نماز های پنج گانه ی خودتون رو بخونید بزرگوار
 187. سلام دین من اسلام نیست شما گفته بودین که باید نماز خوند ولی من نمیتونم و بعد از اینکه یک هفته تو ترک بودم دوباره شروع کردم لطفا کمکم کنین
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج
   سلام دوست عزیز
   میشه لطفا بفرمایید دینتون چیه؟
   با تشکر
 188. سلام برادر عزیز ، من 15 سالمه و تقریبا 1 سال هست که دارم این عمل زشت رو انجام می دم ،،، واقعا دیگه تصمیم به ترک گرفتم ... از خودم سوال کردم تو فردا پس فردا چطور میخوای تو روی زنت نگاه کنی ،،، داداش تو هم برام دعا کن من 10 بار هست که توی این عمل زشت شکست خوردم اما میخوام با کمک شما ترک کنم .. هر روز هم میام سایت رو میخونم که هیچی از یادم نره ... یا علی 👋
  • پاسخ:

   یا لثارات الحسین:
   سلام بر آقا محمد
   خیلی خوش اومدین
   لطفا برای قدم اول پست ثابت ترک  استمنا رو که صفحه اصلی سایت قرار داره رو بخونین
   ماهم در خدمتیم و دعاگوی شما
 189. من الان 16 سال دارم 4 سال این ننگ رو بدوش میکشم قبلانام با الان قابل مقایسه نیست خیلی دوست دارم مصل قبلاناشم مثل یه ارزو شده سه سال بدون اینکه حواسم باشه این کارو کردم وقتی فهمیدم که بدنم اخلاقم ... مثل قبل نبود شرمنده خودمم چی بوئم چی شدم ترو خدا یکی دو ماه چیزی نیست که حسرتش رو بخورید شک نکنید تمومش کنید خیلی بدتر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنید شاید کل زندگیتون رو عوض کنه
  • پاسخ:

   خادم المهدی عج

   انگار همین چند روز پیش ، عید سال نود و پنج بود ، به چه سرعتی گذشت ، الان چند سالته ؟ این همه سال  گذشت با سرعت برق و باد !!!

   سال نود و پنج ، خوب یا بد بهرحال تموم شده ، دیگه نمیشه کاریش کرد ، اما سال 96 پیش روی من و شماست ، هنوز هیچ اتفاقی در کارنامه سال جدید ما ثبت نشده !

   با خودت و خدای خودت عهد ببند سال 96 ، سالی باشه بدون خودارضایی ...

   یه ذره فکر کن ، خداییش این عمری که به این سرعت میگذره ، حیفه پر از گناه سپری بشه ، حیفه ، اصلا ارزشش رو نداره ...

   سال 96 دیگه خودارضایی رو ترک کن ، دیگه به سمت این گناه بزرگ نرو ، بگذار در آینده بگی : 

   من سال 96 هرگز خودارضایی نکردم ، حالا حساب کن این سال 96 بدون خودارضایی چه شود ...

   اگه تونستی ایام عید برو مشهد ، قم و یا یه امامزاده ...

   با اون مرقد مطهر یا هر امامزاده ای عهد و پیمان ببند و از روح اون بزرگواران کمک بخواه ، توسل کن ...

   قطعا اثر عجیبی میگذاره ...

   الان آرزوها یا حاجاتی داری ، با خدا معامله کن ، تو در سال 96 گناهت را ترک کن ، در عوض منتظر اجابت دعاهایت باش ...

   معامله با خدا معامله دو سر برد هست ، اصلا ضرر نمیکنی ، سال 96 رو باید به سالی تبدیل کنی که بهترین سال زندگی ات بشه ، سالی که هیچ وقت فراموشش نکنی ...

   برای رسیدن به این هدف ، باید تلاش کنی ، برای آینده ات بجنگی ، مبارزه کنی ، مطمئن باش خدا تلاش ها و ترک گناهت رو می بینه و بدون جواب نمیگذاره ...

   خدا متوجه میشه که تو میخای این گناه کبیره رو ترک کنی ، خدا متوجه میشه تو داری تلاش میکنی تا این گناهو ترک کنی ، آیا خدا نعوذ بالله این چیزا رو  متوجه نمیشه ؟؟!

   بعضی ها بی خیالند ! اما تو بی خیال نیستی و از اینکه این گناهو انجام میدی ، خجالت زده و ناراحتی ...

   این دو تا با هم فرق می کنند ، یک فرد بی خیال و یک فردی که از انجام گناه شرمنده هست ، خدا هیچ وقت به یک چشم به این دو نفر نگاه نمیکنه ...

   باید سال 96 ، سالی بشه پر از اتفاق های بزرگ برای تو ، سالی که بهترین سال زندگی ات بشه ...

   با ادامه خودارضایی ، سال 96 هم ، مثل همین سال نود و پنج میشه ، سالی که فقط افسوسش برات باقی می مونه 

   اینقدر با این خودارضایی به خودت آسیب نزن ، خودارضایی دنیا و آخرت تو رو خراب می کنه ...

   ما جوونیم و میتونیم خطاهای گذشته امون رو جبران کنیم ، میشه جبران کرد ، راه جبران خودارضایی های گذشته  ترک خودارضایی هست ، خدا خودش وعده  داده با ترک گناه ، گناه های گذشته ، همشون پاک میشه و تبدیل به حسنه ، خدا هیچ وقت دروغ نمیگه ...

   پس شروع می کنیم سال 96 رو ، بدون خودارضایی ، سالی که بقیه گناه هامون رو هم ، کم کم ترک می کنیم ، در هیچ روزی در این سال ، نباید لکه سیاه گناه خودارضایی ثبت بشه ، نباید ...

   پس بگو یا علی مدد و شروع کن و گذشته ات رو جبران کن ، جبران ...

   السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا علیه السلام


 190. با سلام به همه انشاللا همتون سال خوبی و پر از مهر و برکت و همچون سالی بی شهوت داشته باشید..انشالا هیچ کس در این سال جلق نزند انشالا به امید خدا. یا حسین
 191. سلام من یه کار کردم الان 6روزه پاکم ، اونم اینه اصلا به جلق یا هیچ چیز حشری کننده ای فکر نمیکنم
 192. سلام میخواستم بگم علاوه بر این روش ها میشه دست وپا رو بست تا به این عمل نره
  • پاسخ:

   عسل:
   دست و پای نفس رو بله..
  • پاسخ:

   عسل:
   تلاش کنید به خواستتون میرسید
   چشم ما هم دعاتون میکنیم
   یا حق
  • پاسخ:

   عسل:
   به امید ابدی شدنش
  • پاسخ:

   عسل:
   موفق میشید
   یا علی
 193. سلام من همین امیرم تب ولرز گرفتم منگم خیلی وضم بده بعضی دوستام میگن تو سه ماه تو ترک بودی بعد دوباره زدی پس فلن نمیتونی ترک کنی باید چند روز پشت سر هم بزنی بعد دوباره ترک رو شروع کنی به نظرتون راست میگن تو رو خدا جوابمو بدین
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   به هیچ عنوان! بعد از شکستن توبه فورا توبه کنید از نو و غسل و نماز توبه و از نو شروع کنید. اون حرف هایی هم که گفتید هیچ سندیتی نداره و خیلی بدتر میتونه بهتون آسیب زننده باشه
 194. سلام من همون امیر بد بختم ببخشید میخاستم ببینم من وقتی اون موقع تصمیم به ترک گرفته بودم از همون اولین روز هیچیم نمیشد ولی الان دوباره تصمیم گرفتم ترک کنم نفس تنگی و افسردگی گرفتم چی کار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر عزیز
   هیچ اشکالی نداره داش گلم
   برو به بخش توصیه های ویژه !!!! بریااااا برو اونجا و مطالبش رو حتماااا بخون! اونجا جواب و راهکار ماست برای شما
  • پاسخ:

   زینب سادات:  احسنت به اراده قویتون معلومه که ارزشش داره باعث میشه خدا و امام زمان پیش فرشته ها به شما افتخار کنن 
 195. سلام من ۱۶ سالمه هر باری که این عمل را انجام میدهم میرم حمام غسل میکنم و به خودم قول میدهم دیگر این کار رو نکنم ولی بعد از ۲روز یا ۱ هفته دوباره شیطون گولم میزنه دو باره این عمل رو انجام میدم لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش حسین همونطوری که تو روش ترک نوشته یروزایی هست که به قله معروفن ، تو این روزا برحسب عادت قدیم به ادم فشار میاد که این کار رو دوباره تکرار کنه که اینم دلیل علمی داره و در روش ترک کاملا توضیح داده شده ، که برای پایین اوردن این تعداد قله باید یکارایی مثل تعویض فکر ، تلاوت سوره لقمان همراه معنی ، و ادرار نوسانی و خوردن شربت ابلیمو رو انجام بدین ، و اینکه حتما روش ترک رو بخونید و عملی کنین...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : چرا نتونی امیرحسین جان ، برای توبه کردن همیشه راه بازه ، فقط در خصوصی تعداد روزتو اعلام کن تا ثبت بشه...
  • پاسخ:

   کیوان(العفو) : داداش دلایل انجام شکست رو یجا یادداشت کن که دوباره این اتفاق نیافته ، ضمنا این به تجربتون اضافه کرد ، ایندفعه تا ابد ادامه بدین ، تو خصوصی هم اعلام کنید لطفا...
 196. ای بابا من ۱۶سالمه داره از الان موهام میریزه دیگ خسته شدم خدایی من خیلی کم اینکارو انجام میدم مثلا ۲۰روز یه بار ولی خیلی آسیب میبینم بعدش ولی بعضی ها هر روز اینکارو میکنن هیچیشون نمیشه چیکار کنم من
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   ترک کنید به مرور عوارضش متوقف میشه هیچ آسیبات از قبل هم به مرور از بین میرن. مینوید با مراقبت کردن و رسیدگی به خودتون و تغذیه مناسب هم به روند بهبودی تسریع ببخشید
 197. سلام، ممنون از راهنمایی ، ولی من پسری 17ساله ام و اکثر وقت ها تنها ، توی اتاق و... هستم و بازم به ذهنم میاد که برم سراغش😩😩
  • پاسخ:

   رض:
   سلام
   خیلی خوشحالیم امیرعلی عزیز

 198. سلام ، من از مطالب سایت شما ممنونم ، ولی چندبار اقدام کردم که ترک کنم ولی بازم شکست خوردم ، میدونم این دفعه هم بخوام بازم نمیشه و بین نمازهام خیییییلی فاصله افتاده ، نمیدونم چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید😞😞😞
  • پاسخ:

   محمدرضا :باسلام خدمت شما 
   جمله زیر را به خاطر بسپار:
   پس از هر شکست پیروزی هست
   پس از هر سختی اسانی هست
   حتی اگه هزار بارم که شکست خورده باشی باز باید محکمتر از قبل شروع کنی این چه حرفیه که میگی نمیتونم!!!
   حتما میتونی و حتما میشه و شدنیه
   از خلوت دوری کن تا در عمل ترک کنی
   و ذهنت رو از افکار محرک خالی کن تا در ذهنت ترکش کنی حدالامکان از دوستان ناباب پرهیز کن
   فیلمای الکی و عکسها و گروه ها و....رو پاکشون کن تا از این اعتیاد جنسی رها بشی 
   در پناه حق

   رضا:
   سلام داش گلم
   لطفا به لینکی که در انتهای این جواب میذارم برو و اون روش رو بخون!!!!

 199. سلام من جق میزدم با خوندن مطالب بالا از همین امشب میخام ترک کنم. و خیلی دلم میخاد نماز بخونم ام دانش آموزم و صبح میرم مدرسه نمیتونم بخونم اگه میشه یه راه حل بگید کمکم کنید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش عزیزم
   خیلی خوشخوشحال شدم به سایتمون سر زدی و میخوای زندگیتو عوض کنی که همه بهت غبطه بخورن!
   خب اشکالی نداره که داش گلم! شما صبح پاشو نماز صبحت رو بخون قبل از رفتن به مدرسه! برو مدرسه ظهرم که برگشتی بیا نمازتو بخون! شبم که خودت خونه هستی برای نماز مغرب! این که دیگه کاری نداره داش عزیزم
   آها یه چیز مهم دیگه اینکه گفتی میخوای با روش بالا شروع کنی! اون روش خوبه هاااا ولی یه روش بهتر و کامل تر داریم که با اون شروع کنی موفقتیت تضمینی تره!
   خب این از قضیه نماز اوکی؟ حله ؟
   برای روش اصلی ترک هم روی نوشته زیر کلیک کن تا بری به اون بخش و روش اصلی رو بخونی:

 200. سلااام من از اون موقعی که این مطلب را خوندم ۲/۵است که پاکم ایشالله تا آخر عمر آهن کار زشتو میزارم کنار

  دعا کنید لطفا
  • پاسخ:

   محمدرضا:باسلام خدمت شما بزرگوارا.
   احسنت به شما
   شما باید از  تمام عوامل تحریک کننده دوری  کنی تا موفق باشی 
   اینو مد نظر داشته باش که پس از ترک باید به شدت از خلوت دوری کنی 
   رفیق ناباب رو بزار کنار وقتی فکرش  به سرت میزنه سریع برو تو جمع و تنها نباش
   انشالله سال جدید حتما پاک خواهی بود و تا ابد این گناه را ترک خواهی کرد همینو بدون با   ترک خودارضایی حسابی روزهای شادی در انتظارته پس مراقب باش عزیز
   برات دعا میکنم
   یا علی

 201. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  *** ****** ****** ** ***** **** *** ** **** * ***************** ****** * ***** *** **** ****** ** ***** ** ***** ***********
 202. سلام دوستان من تازگی ها دفتر چه ای که مشاو مدرسمون به همون داده بود رو پیدا کردم راهنمای های است برای من و شما و همچنین مطال مفیدی است که اگر پدر و مادرتان بخوانند باعث خیلی خیلی چیز های مفید می شود (برای پسران و دختران)
  ایدی تلگرام اگه خواستین بگیرینش بیاید من بهتون می دم @kingsaeb81
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام ممنون از شما 
  • پاسخ:

   محمدرضا :سلام خداروصدهزار شکر احسنت همینجوری محکم قوی بزن جلو درود برررشما 

   یااااحق 
 203. یه حرف تختی پهلوان کشتی هست گفته:
  (هر شکستی مقدمه ای برای پیروزی است)
  باور کن باور کن دستتو قطع کنی هر جور باشه باز می کنی خودکشی کنی گناهش بیشتر می شه .
  هیچ چیزی غیر ممکن نیست فقط توکل به خدا مشورت با دیگران
  • پاسخ:

   صبا
   عاااالی مررررسی
   من واقعا به این جمله اعتقاد دارم
 204. تنها روش ها
  1-توکل به خدا تبارک و تعالی
  2-صحبت کردن با پدر و مادر بدون هیچ تعارفی بنده باوجود 15 سال این کارو کردم(اصلا نگید سوسول چون اینکار سوسول بازی نیست )
  3- در هنگاهم رفتن به حمام مایو(شورت)بپوشید
  4-در صورت تنها بود سریع یعنی واقعا می گم سریع لباس تنتون کنین و بیرون برید
  5-همیشه همیشه بگید من می تونم من ساخته دست خدام توانای هام از این بیشتره
  6-نماز بخونید ،و هر روز یک صفحه قران کریم بخونین
  7-هر بار به فکر این کار افتادین زود زود گوشی یا کتابتونو بیارید و یا 21 بار سوره حمد را شمرده شمرده بخونید و خودتونو با چیز های دیگه مشغول کنین
  و هزاران راه دیگه
  زور سپاس
  • پاسخ:

   صبا
   ممنون از شما
   راهکار های کاربردی خیلی خوبی بود
   واقعا ممنوننننم
 205. سلام .فک کنم 40یا 50بار باشه که خواستم ترک کنم نشده.من الان 18 سالمه .دیگه نمیدونم چه کنم.البته یکی از رفیقام گفت ترک تضمینی خ.ا قطع دست است.البته فکر که میکنم میبینم درست گفت.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش محمد
   این حرفا چیه؟!!!!
   روش ترک ما رو خوندی؟ روش اصلی رو میگماااا؟
   قطع دست چیه مرد بزرگ؟ این همه ادم پاک شدن تو هم میشی! 50 بار ؟؟!! ما 100000000000000 بار تلاش کردیمااااا بلاخره روش پیدا کردیم و با روش توی چنیدن بار شکست بلاخره موفق شدیم! الان روش کامل کامله مثهع اون وقتای ما نیست که! برو بخون ترک کن پسر مشکل هرچی هست حل میشه
 206. سلام من یک ماه ترک میکنم ولی دوباره اون کار زشتو انجام میدم واسن دعا کنید تا بتونم این عمل اشغللو ترککنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش گل
   برو بخش توصیه های ویژهر و حتمااااااااا هر چی توش گذاشتیم بخون! به درد همین مشکلت میخوره!
 207. من همین الان خود ارضایی کردم :-( تازه با سایتتون آشنا شدم از فردا ببینم چی میشه خبرشو میدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   آرش جان فردا چیه پسر؟!؟! برو همین الان لینک زیر رو با دقت بخون روش ترک اصلی هست:

  • پاسخ:

   زینب سادات:  سلام خوبین احسنت به شما کم کم دارین. به چهل روز. نزدیک میشید باید شیطان شکست بدینا امیدوارم پاکی تون ابدی باشه منتظر چهل تایی شدنتون هستیم. یاعلی
  • پاسخ:

   نازنین:
   خب البته شاید مشکل از جایه دیگه هم باشه ولی بدون خودارضایی باعث گودی کمر میشه و به مرور زمان خب کمر دردمیاره حالا شما ترک کن آقا امیر کم کم عوارضش رفع میشه.موفق باشی
 208. س.ببخشید من همون پسر ۱۶ساله هستم.خدا رو شکر ۵ روزه پاکم.ولی از دیروز کمر من خیلی درد گرفته و هنوز هم درد میکنه.لطفا کمک کنید چیکار کنم
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام ماهم خداروشاکریم آقا امیر که روزایه پاکیت به 5 رسیده و مشکلت رو درک میکنیم چون من خودم الان چندروزه کمر درد دارم یکم تحمل و استراحت کنی خوب میشی تا جایی هم که میتونی گرم نگه دار خودتو
  • پاسخ:

   عسل:
   الهییی شکرررررررر
 209. دوستان ایشالا از امروزاینکار نمیکنم فقط یه چیزی من موهامم ریزش پیدا کرده ولی خیلی دیر اینکارو انجام میدم اگ ترک کنم درست میشه؟
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام خب خوشحالیم که اینجایی و تصمیمت رو گرفتی در مورد عوارض میتونم بهت بگم با مرور زمان بهتر میشی ولی اگه ممکنه یه سری به متخصص پوست و مو بزن و علت ریزش موهات رو پیدا کن شاید بخاطر این موضوع نباشه ولی اگه بخاطر این قضیه است با مرور زمان کم کم خوب میشی
 210. سلام
  ببخشید من ی پسر ۱۶ساله هستم که روزی یک بار خود ارضایی میکنم.ولی با خودم میگم ترک میکنم.ولی دوباره روز بعد همون کار رو میکنم.لطفا برای من دعا کنید بتونم ترک کنم.مطالب سایتتون عالیه
  • پاسخ:

   صبا
   سلام
   ان شاءالله همه چی درست میشه
   شما فقط پست ثابت مارو بخون و ادامه بده
   مو به مو اجرا کنیا

 211. سلام امروز روز هفدهم پاکیم هست ولی همین یک ساعت پیش تو خواب ارضا شدم دوباره بنظرتون مشکلی نیست نباید از اول شروع کنم ؟؟؟؟
  • پاسخ:

   صبا
   سلااااام
   نه اصلا نیاز نیس از اول شروع کنید
   شما محتلم شدین
   و این نشونه سلامتی شماست
   فقط غسل جناب کنید و ادامه بدید
   موفق باشید
 212. سلام بنظر من تنها راهش ازدواجه من خودم 6ماه ازدواج کردم خوده من کسی بودم ک روزی شاید 4دفه اینکارو میکردم ولی الان کل حسم فروکش کرده
  • پاسخ:

   نازنین:
   بله نظر شما درسته ولی خب این روزا موقعیت ازدواج برای همه ممکن نیست ولی امیدواریم خدا اسباب ازدواجو واسه همه جوونا فراهم کنه
 213. سلام من تازه امشب وارد این سایت شدم
  می خوام شروع کنم برای ترک
  2 روزه پاک هستم
  اگه می شه با من حرف بزنین
  ممنون
  • پاسخ:

   مهدی2 
   سلام خیلی خوش اومدین اول از همه برید و روش ترک رو کاملا مطالعه کنید و موب موش انجام بدید انشاالله موفق میشید
   روش ترک لینکش توی همین صفحه آخرش هستا!! قبل از شروع کامنتا گفتیم که روی اون نوشته کلیک کنید
 214. لطفا کمکم کنید حتی خیلی از این روش ها رو رفتم اما بعد از این که ارضا میشم پشیمان میشوم و خودمو میزنم الان ۴ ماه است این کار ومیکنم حتی
  نماز شب هم میخوانم اما فایده ای نداره و بیشترین باری که این کارو انجام دادم
  5 بار بوده امروز 2 بار بوده من نماز خون و مومن هستم از همه کار هایم راضی ام اینکار نه اما به امام زمان دیگه اینکارو نمیکنم دعایم کنید.
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام آقا مهدی
   مطمئن باش و تضمینی میگم این روش فرق میکنه! شما پا تو مسیر بذار و جدی باش، مطمئنا پیروز خواهی شد
   یا علی
 215. دیگ از امروز قول میدم اینکارو نکنم فقط یه چیزی وقتی مثلا ۲۷روز میگذره وقتی ادرار میکنم منی از بدنم خارج میشه بعدشم شدید پشت بیضع هام درد میگیره دلیلش چیه؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مطمئنی منی خارج میشه؟ همیشه سر همین 27 روز؟ منظورت اینه هر وقت خودتو زیاد تحریک کنی و بعد بری دستشویی و ادرار کنی مایع ازت خارج میشه؟ ایا منی هست یا فقط  یه آب چسبناک بدون رنگ و بو هست؟
 216. روز 15 ترک هورااااااااااااااااااااااااااااا فقط خدا کنه دیگه تو خواب ارضا نشم
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   اگه قبل خواب وضو بگیرین و حدالامکان دعا بخونین یا حتی صلوات بفرستین خیلی میتونه هتون در دراز مدت مخصوصا کمک کنه
   دلتون خدایی
   یا علی
 217. من نمیدونم جیکار کنم نمیتونم ترک کنم ولی دیر به دیر انجام میدم ۴هفته ترک میکنم بعدش انجام میدم بعدشم موهام میریزه چیکار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   به لینک زیر برو و روش تکر تضمینی رو مو به مو انجام بده تا ترک کنی! یه عالمه ادم با این روش ترک کردن:

 218. سلام ببخشید من یه سوالی داشتم این که بنده تونسم بلاخره ترک کنم ولی سوالم اینه که من به علت خود ارضایی مدت زیادی بود که خیلی چیز هارو یادم میرفت میخواستم ببینم که ایا حافظم مثل قبل میشه؟؟
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   خ.ا تاثیر زیادی روی حافظه میذاره؛ مسلما بعد از ترک حافظه بهتری هم خواهید داشت. کلا عرض کنم خدمتتون که عوارض یا کلا از بین میرن یا خیلی خفیف میشن ولی طول زمان خوب شدن بستگی به بدن هر فرد داره
   موفق باشید
   یا حق
 219. سلام تورو خدا سریع ج بدین میگم امروز روز سیزدهمم بود ک همین نیم ساعت پیش تو خواب دستم خورد ب التم ارضا شدم تو خواب ب نظرتون باید دوباره شروع کنم سریع ج بده
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام
   اگر غیر ارادی بوده خیر نیازی نیست از اول شروع کنید
 220. سلام خسته نباشید من چند وقته ترک کردم ولی از چهار روز پیش به اوج شهوت رسیدم و الان سه روزه که خیلی به من فشار میاد خیلی دارم خودمو کنترل میکنم و بعضی شبا از من منی خارج میشه چی کار کنم
  • پاسخ:

   عسل:
   سلام.سلامت باشید
   سعی کن سرت رو شلوغ کنی و خوراکی های محرک نخوری..ذکر و دعا هم کمک کننده اس و سعی کن حتما شب ها قبل از خواب وضو بگیری و دعا بخونی
 221. باسلام خسته نباشید
  من میخوام اون قبلا خیلی شهوت و جغ زیاد زدم میخوام ترک کنم خدایا منو کمکم کنید توبه گفتم بازهم خوب نشدم ناراحتم فکرم بد استرس میکنم اعصابم خورد منو کمکم کنیددد
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام رسول عزیز
   شما روش ترک رو کامل مطالعه نکرده اید ظاهرا!
   به لینک زیر برید:

  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   تبریک که دورقمی شدی برادر
   پیش به سوی چهل تایی داداش رضا

   موفق باشی ان شاءالله
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   ان شاءالله حداکثر بعد سه ماه همه ی عوارض بهبود پیدا میکنند و برطرف میشن.
  • پاسخ:

   نه حتی آدم پر انرژی ترم میشه
 222. ب امید بخشش خداوند

  سلام اول این که برای همتون دعا میکنم که زود تر پاک پاک شوید و به درگاه خداوند نزدیک شوید و مورد رحمت خداوند قرار گیرید دوم در مورد خودم من تا حالا شده که یکسال سمت این کار نروم و ب کلی از یادم رفته بود اما در یک لحظه غفلت کردن و تحریک شدن توسط دوستام باعث شد که این گناه را تکرار کنم و الان دلم برای ان زمان پاکی تنگ شده است و بعد از ان زمان دیگر نتوانستم جلو گیری کنم تا امروز که تصمیم گرفتم دوباره پاک شوم و ب سمت خداوند خودم نزدیک بشوم چون خیلی احساس تنهایی و گناه میکنم به امید پاکی ابدی ب کمک هم
  • پاسخ:

   مهدی2 
   سلام انشاالله موفق میشید و مثل قبل میشید
 223. سلام دوستان ترک کنین تا برای عید روحیه خوبی داشته باشین عید یک ماه دیگه مونده من امروز روز هفتم ترکم هست ب امید خدا میخوام تا عید پاک بشم
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون موفق باشی
  • پاسخ:

   رهاشده:

   سلام
   خیلی عالیه...
   ان شاءالله این تصمیم مبارک آغازی باشه برای یک زندگی جدید و سراسر خیر و برکت...
   اصول رو رعایت کنید و با قدرت جلو برید.
   لینک زیر رو هم مطالعه کنید.


   موفق باشید ان شاءالله.
 224. سلام..خسته نباشید.
  من اجازه این که از بعضی متن ها و روش هاتون واسه یه کانالی استفاده کنم رو دارم ؟؟؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مال خودتونه خواهر این حرفا یچه
   حلال حلال چه منبع رو ذکر کنید چه نکنید(:
 225. سلام از راهنمایی شما ممنونم
  من قبلا شده یک ماه این کارو نکنم ولی تازه گیا بیشتر از یکی دو هفته نمیتونم الان با دعا شما میخوام تموم کنم چون اخرو عاقبت نداره مرسی
  • پاسخ:

   زینب سادات: سلام امیدوارم امام زمان دستتون بگیره و کمکتون کنه و بتونید این گناه رو ترک کنید امیدوارم پاکی تون ابدی باشه یاعلی


   رضا:
   محمد حسین جان چرا اینجا کامنت میذاری برادر؟ این بخش فقط یه بخش رابط هست و روش اصلی رو میتونی در لینک زیر ببنی اگر تا به حال نخوندیش!

 226. با سلام
  من بار ها و بارها تصمیم به ترک گرفتم حتی گاهی اوقات تا مدت چند خود ارضایی نکردم ولی دوباره شروع کردم ولی این تصمیم قطعیمو گرفتم.
  به کسانی که این پستو میخونن توصیه میکنم هیچ وقت سوپر نگاه نکنید و به فکر اندازه آلت خود نباشید
  چون تنها دلیل خودارضایی دوباره تماشای سوپر بوده
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خیلی خوش اومیدن با سایت ما
   بیشتر سعی کنید توی بخش حرف دل و.. کامنت بذراید چون بچه ها اونجا بیشتر فعالن(:
   داش گلم برای ترک فیلم جنسی هم به لینک زیر برو :

 227. من همین روش ها رو انجام دادم . ٢٠ روز این کار نکردم ولی بعد از اون تا هر دفعه فکرش میاد تسلیم میشم دیگه خسته شدم
  واقعا انگیزه هیچی ندارم حس می کنم خیلی از خدام فاصله گرفتم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   لطفا از منوی بالای سایت، بخش توصیه های ویژه رو بخونید، خصوصا مطلب فوت و فن پیروز شدن
 228. سلام من 16 سالمه تصمیم گرفتم دیگه اینکارو نکنم واقعا با این کار به خودم اسیب میزنم چند ماه میشه به فکر ترکش افتادم ولی موفق نشدم از امروز به بعد دیگه سمتش نمیرم راه هایی خوبی رو پیشنهاد دادین ممنون دعا کنید بتونم ترک کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داشی
   لطفا روش ترک اصلی رو هم بخونااااا که لینکش آخر همین پست هست!
   موفق باشی
 229. سلام من بارها تصمیم به ترک این عمل گرفتم
  سن 15 سالگی بودم یه مدت طولاتی انجامش ندادم وبه کل رفع شده بود
  ولی دوستانم بافیلم های تحریک کننده خرابم کردن
  نیستم یه آدمی که همش دونبالش باشم ولی هرزگاهی میخوره به پستم گناه میکنم
  ولی از امشب تصمیم گرفتم واسه همیشه کنارش بگذارم
  دوستان تو رو خدا واسم دعا کنین که بتونم ترکش کنم.
  دوستان شاهد باشید از امشب ترکش کردم
  یا علی از تو مدد از من اجرا
  خدایا منو بقیه دوستامو تنها نزار کمکمون کن تا توبه کنیم...
  • پاسخ:

   نازنین:
   تنها نمیمونی مطمئن باش.بسم الله الرحمن الرحیم.شروع کن و یاعلی بگو و برو جلو.
 230. با سلام خدمت شما اگه امکانش هست کانالم رو تو سایتتون بزارین کانالم درباره همین خودارضایی و ارتباط های نا مشروع هست
  @contorolgharize
  http://telegram.me/contorolgharize
  دوستانی هم که هنوز نتونستند ترک کنند و همچنان در حال انجام عمل خودارضایی هستند کافیه تو گوگل. عین جمله زیر رو تایپ کنند و بعد وارد کانال ما بشن
  کانال تلگرام جوانان چرا!؟
  ما تضمینی ارادتون رو تقویت میکنیم و در نتیجه شما رو ترک خواهیم داد مطمئن باشید
  • پاسخ:

   نازنین:
   ممنون از راهنمایی و کمکت
 231. با سلام خدمت شما اگه امکانش هست کانالم رو تو سایتتون بزارین کانالم درباره همین خودارضایی و ارتباط های نا مشروع هست
  @contorolgharize
  http://telegram.me/contorolgharize
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام با مدیرا صحبت میکنم در این مورد در صورت نیاز استفاده می کنیم حتما.ممنون
 232. واقعا سایت شما عالیییییییییییییییه .
  تشکر می کنم از سایت خو بتون
  • پاسخ:

   نازنین:
   نظر لطفتونه امیدواریم بتونیم کمکت کنیم
 233. سلام من 14 سالمه. با دوست بد گشتم اینطوری شدم.چند دقیقه پیشم شدم. توروخدا دعا کنید این دفعه ترکش کنم . از مواد هم بدتره ولی میتونم. 2ماه دیگه پاک پاک پست میزارم.یاعلی
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داداش
   صبر کن کجا میری آخه؟
   بیا برو روش ترک رو بخونااااا
   اگه پیاممو دید برو لینک زیر :

 234. سلام من نوجوانی۱۵ساله هستم که الان یک ساله دارم این عمل زشت رو انجام میدم و ارادم خیلی ضعیفه من بس که این کاررو انجام دادم خیلی لاغر شدم به طوری که استخونام زده بیرون.هر هفته هم هنوزدلذم این عمل رو تکرار میکنم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش امیر نازنین
   به لینک زیر برو و روش ترک رو بخون و راحت مثه آب خوردن ترک کن :

 235. سلام دوستان،من همین امروز تصمیم گرفتم تا ترک کنم.دعام کنید.انشاالله بیست روز دیگه براتون پست میذارم که موفق شدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   داداش عزیزم برای ترک خودارضایی با روش ما به لینک زیر برید لطفا :

 236. سلام وقت شما بخیر من هم مثل بقیه به این بیماری 2سالی است مبتلا شدم 18سالم است الان من در اوج باکی الوده شدم کمک میخوام خیلی ناراحتم خیلی زیاد تورو خدا یک برنامه ریزی برای من کنیک خواهش مکنم من خیلی چیزها در مورد این عمل زشت میدونم مثلا با شربت ابلیمو و سوره لقمان و نماز به شدت این عمل فروکش میکنه و ادم طرفش نمیره ولی نمیدونم چرا بعد از چند روز ارادم ضعیفه و انجام میدم من از شما میخوام یک برنامه ریزی برام انجام بدین تا طبق اون مراحل در مان شروع کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام شیر خدا
   مخلصیم برادر 
   خوش اومدی به مرکز ما
   ببین تازه هم داشتم به یه عزیزی اینو میگفتم پس به تو هم میگم که انجام بدی !
   ازت میخوام بری توی بخش توصیه های ویژه و طالب رو بخونی حتما! اگر خوندی قبلا  مثلا چن روز پیش،بازم میخوام بری بخونی امروز!
   برو بعدش توی بخش کلیپ ها و سخرنانی های صوتی استاد رائفی پور رو دانلود کن و گوش بده! 7 تا جلسه هست. بریااااااااا مگه نمیخوای موفق بشی؟ 
   حتی اونجا یه سری ویدیو ناب انگیزشی هم هستن که اصن خوراکه خودته شاید برات اراده و اعتماد به نفس شدید آورد و تونستی راحت تر مسیر رو بری
   موفق باشی
 237. سلام من محمدم 16سالمه دو ساله که این عمل زشتو انجام میدم و واقعا از خودم متنفرم بخاطر این کارم خیلی ناراحتم که شرمنده ی خدامم واقعا ترک کردنش سخته ولی میخوام از امشب شروع کنم واسم دعا کنید که دیگ سمتش نرم😞😔
  • پاسخ:

   نازنین:
   سلام آقا محمد! خیلی خوشحالیم که اینجایی و خوشحال تریم بخاطذ لینکه واقعا پشیمونی.هیچ اشکالی نداره ما برات دعا میکنیم اما بهت پیشنهاد میدیم روش ما رو به کار ببری و باهاش جلو بری اگه خودت اراده داشته باشی و بخای حتما میتونی ترک کنی.منتظرتیم اگه دوست داشتی با ما باش.درپناه خدا
 238. سلام من بعد از 21 روز دوباره شکست خوردم سه بار خودارضایی کردم خیلی بدم میاد از خودم بخدا همش دارم با این کار خود کشی روحی میکنم بخدا دیگه روحیه م خیلی داغون شده اعصابم بهم ریخته
  • پاسخ:

   نازنین:
   داداش رضا ! زشته .نبینم ناامید باشیا هیچ اشکالی نداره امروز تموم شد بهش فکرنکن غسل کن و از ته دل به خدا بگو که پشیمونی هرچند خودش میدونه فردا صبح منتظرتم که بیای بنویسی روز اول پاکی. ناامیدم نباش الان شیطون داره لبخند میزنه پس بگو برو پی کارت ناراحتش کن تو میتونی . فردا منتظرما
 239. دیگه حالم ازخودم بهم میخورد با جنس مخالف سکس میکنم ارضاع نمیشم بعدش میرم سراغ خودرابیان خسته شدم چند ساله کارم شده همین هرویینوترک کردم ولی این کار نه خسته شدم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی جان
   به دکتر اورولوژ مراجعه کن راحت درمان میشی
   بری ترک خودارضایی هم به اینک زیر برو :

  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   چشم حتما
 240. باسلام من ۶روزه پاکم از روز سوم شروع کردم به نماز خوندن وهمچنین خودمو با کار سرگرم کردم تا امروز که خیلی بهم کمک کرده به نظر من اگر کسی میخواد ترک کنه خودشوبه یه کاری سرگرم کنه خیلی زودتر جواب میگیره با تشکر از سایت خوب شما راهکارهاش خبهم کمک کرد.
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام
   دقیقااااااا

   رضا:
   خداروشکر 
  • پاسخ:

   محمد :
   تلقین نکن 
 241. من بدبخت یه ماه بود که ترک کرده بودم چند روز پیش شروع کردم تا امروز که تویه منیم خون بود.خیلی اعصابمو بهم ریخته آخه شنیده بودم که با منی خون بیاد بعدها تو بچه دار شدن مشکل پیدا میکنن.خیلی فکرمو درگیر کرده اگه کسی درباره ای این موضوع اطلاعی داره بگه
  • پاسخ:

   محمد :
   فکر نمیکنم ولی حرف زیاده 
   حالا یه سر به دکتر بزن تفحصی در اینترنت کن
  • پاسخ:

   محمد /
   چی شده 
 242. محمد ددددد

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام من سه هفته ترک بودم که متاسفانه یه *** *** همه چیو خراب کرد واز اون موقع تا حالا سه بار مرتکب این عمل شدم خیلی بدم میاد خسته شدم. نمدونم چیکارکنم از همین برنامتون پیش رفتم صورتم لاغرشده جوش میزه تو صورتم وضعیت بدیه 😞😞
  • پاسخ:

   محمد :
   خوب شما متا هلی ؟
 243. زینب سادات

  به امیر رضا سلام من یه راهکاری که به بقیه دادم و انجامش دادن و خیلی روشون تاثیر داشته و تونستن ترک کنن میخواین به شما هم بگم انجامش بدین
 244. زینب سادات

  به یوسف بله اگه ترکش کنید به حالت قبلی که بودید برمیگردید
  • پاسخ:

   مرسی
 245. سلام من الان خدود ۱۶ روزه ترک کردم ولی احساس میکنم خیلی دیر شده چون علائم وحشتناکی در من ظاهر شده من تا سن ۱۲ سالگی پسر خوشگلی بودم تا اینکه در سن ۱۳ سالگی مبتلا به خوارضایی شدم پس از ۶ ماه بعد از انجام این کار مادربزرگم به من گفت چقدر زشت شدی و از اون موقع به بعد بود که همه اطرافیان دوستان و آشنایان نیز همین نظر را نسبت به من داشتند الان که ۱۶ سالمه خیلی تغییرات بدی در صورتم به وجود اومده از جمله عدم تناسب و قرینگی صورت و تنگی چشم و گودی آن میخواستم بدونم اگه من مدت طولانی این عملو ترک کنم میشم همون یوسف قیلی یا نه خواهشا سریع جواب بدید
  • پاسخ:

   محمد :
   سلام ببین توهمش 16 سالته صورتت در حال شکل گیریه 
   پس تا دیر نشده بلنددد شو
 246. سلام من یه مشکل بزرگ دارم تروخدا کمکم کن من نمیتونم آقا نمیتونم تا 12 روز هم رفتم اما امروز باز ..... حالا هم میخواستم بدونم من 1 ساله دارم میکنم این کار رو ترک کنم باز اینقدر عوارض میمونه؟
  • پاسخ:

   محمد :
   بعدترک از بین میرن 
   ولی هرچی طول بکشه دیر تر خوب میشی 
   بلنددددد شو
   راهکار هارو انجام بده مو به مو 
   پاک شووووووووووو
 247. سلام دوستان من دوباره باز تو خواب ارضا شدم خیلی اعصابم بهم ریخته اصلا دلم نمیخواد تو خواب ارضا بشم ب نظرتون چیکار کنم تو خواب ارضا نشم امروز روز 17 پاکیم بود
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ارضا شدن در خواب طبیعی هست، ونشانه سلامتی
   اما این ذکر هم قبل از خواب بگو برای جلوگیری از احتلام خوبه
   اللهم انی اَعوذ بک من الاحتلام و من سو الاحلام و مِن ان یَتَلاعب بی شیطانهُ  فی یَقضَته و مَنام
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خیر با توجه به مدت زمان پاکی، یک شکست نمیتونه عوارض رو برگردونه!
   آفرین که این همه پاک بودی عرفان جان!
   لطفا بخش توصیه های ویژه رو مطالعه کن.
   یا علی
 248. با سلام من دو روزه که تصمیم به ترک گرفتم الان دو روزه پاکم ولی الان خیلی فشار بهم وارد میشه لطفان کمکم کنید تا این عمل زشت را ترک کنم
  • پاسخ:

   محمد:
    سلام مسلمه که باید روتون فشار باشه از راهکار ها استفاده کنید و شربت ابلیمو بخورید سوره لقمان بخونید

 249. سلام خیلی دوست دارم این مشکلو ترک کنم،بعضی اوقات خیلی ناراحت میشم ،اینقدر دوست دارم ترک کنم ولی هر وقت میرم حموم یا تنها هستم این مشکل به وجود میاد من 20 روز این کارو نکردم و چند بار هم تو حموم انجام ندادم خداییش نمیدونم چیکار کنم همش خودمو دعوا میکنم ناراحت میشم وقتی هم که این کارو میکنم تا 10 دقیقه اخم میکنم یعنی دست خودم نیست از اخم در بیام لطفا کمکم کنید
  • پاسخ:

   محمد =
   نگران نباش از همه راهکار ها استفاده کن و با حدیت انجامشون بده
 250. با سلام من ۱۴ سال سن دارم و متاسفانه هر وقت خواستم ترک کنم نشد همش احساس خود کشی بهم دست میده حتی نمیتونم خودم رو تو ایینه نگاه کنم از قیافه ی خودم بدم میاد الان که دارم اینارو مینوسم دارم گریه میکنم من حدود ۲ سال هست که دارم این کار لعنتی رو انجام میدم البته مطالب شما خیلی بهم کمک کرد ولی من واقعا بعضی از روش های بالا رو نمیتونم انجام بدم نه این که بخوام کوتاهی کنم شرایطشو ندارم خیلی وقته که تصمیم گرفتم ترک کنم و الان تو ترک هستم ( فقط ۳ روز ) امیدوارم با راهنمایی شما بتوانم کلا ترک کنم و یاری خدا سالم زندگی کنم ممنون
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام 
   نمیدونم کدوم شرایطو نمیتونید اجراکنید.ولی اراده انسان دست خودشه
   شما تصمیم به ترک گرفتید الانم3روزپیش رفتید پس بااراده قویتون میتونید ادامه بدید وپاک بمونید
   وقتی ترک کردید یه مدت اعتماد به نفستون زیاد میشه خودتون واطرافیانتون روبیشتر دوست دارید
   درواقع یه زندگی جدید خوب وعالی بالذت های بیشتر دارید.
   توصیه های سایتو سعی کنید اجرا کنید که خیلی کمکتون میکنه برای ترک
   نمازهاتونو اول وقت مودبانه حتما حتما حتما بخونید.قران بخونید باخداحرف بزنید وسعی کن رابطه خوبی باخدای خودت ایجاد کنی.
   سوره لقمان هرشب بخونید خیلی کمک میکنه.
   انشالله شماهم به پاکی ابدی میرسید.
   امیدوارم ثابت قدم باشید.
   یاعلی

  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   مشکلات گ
   روه زیاده و نمیشه کنترلش کرد ما قبلا داشتیم. ضرر داره براتون بخدااا
   کانال داریم
   ربات هم داریم.
 251. خدا اون زمان ندونسه اومدم تو گناه وو الوده شدم ...الان دونسته میخوام کمکم کنی وو پاکم کنی .... یا مرگ یا ترک تصمیمم جدیه بچه ها
  • پاسخ:

   محمد :
   تو میتونی 
 252. سلام کمکم کنید بعضی وقتا به فکر خود کشی میفتم دیگه بسه نمیتونم این زندگی بی معنی رو تحمل کنم لطفا
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش ممد گل
   اینحرفا چیه مرد بزرگ؟
   برو به لیک زیر و روش ترک رو بخون و یه عمر راحت شو:

 253. من یک ماه این کاره زشت را شروع کردم و حدودا نه یا ده بار بیشتر انجام نداده ام می خوام ببینم با ترک آن به عوارض آن دچار میشم یا نه؟ خواهشا جواب دهید.
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام با ترک کردن هر نوع عوارضی که برات پیش اومده باشه رفع میشه و به حالت طبیعی و سالم برمیگردی! به لینک زیر برو :

 254. سلام به همه رفیقام من جوانی هستم 20 ساله متاسفانه چند ساله این کار خیلی زشت رو در مقابل خالق خودم انجام میدم و هر بار که این کار رو انجام میدم بیشتر از قبل از دست خودم ناراحت میشم چرا که جواب این همه نعمت های خدارو با این کار واقعا زشت جواب میدم و هر بار تصمیم به ترک میگیرم یک بار هم از اول محرم شروع کردم تقریبا بیش ار ۸۰ روز دوام اوردم اما متاسفانه به خاطر کنترول نکردن خودم دوباره انجامش دادم الان که بعضی وقت ها میرم حمام یاد این عمل زشت می افتم با همون حالت میرم رو سجده و با خدا صحبت میکنم که خدایا کمکم کن(الان که دارم اینارو مینوسم داره اشک از چشمان میاد)که اگه کمکم نکنی دوباره این عملو انجام میدم خدایا من به خاطر رضایت خودت میخوام این عملو ترک کنم برای که تو گفتی نه به خاطر اثرات این گناه نه بخاطر اینکه صورتم زشت میشه پس لطفا کمکم کن و باورتون نمیشه هر بار که این سجده رو میکنم فشار از روم برداشته میشه و حالم خوب میشه دوستانم و عزیزان من یه تجربه که دارم اینه برین داخل تقویم نگاه کنید ببیند شهادت ها ولادت ها کیه مثلا این هفته ولادت امام زمانه بگین این هفته رو به خاطر اقا انجام نمیدم این عملو و دیگیری اینکه مثلا ماه های مهم که انسان بیشتر به خدا نزدیکه مثل رمضان .محرم .صفر وغیره تصمیم بگیرین این کارو بزارین کنار امیدوارم متنی که براتون گذاشتم برای شما مفید باشه و ارزوی موفقیت تک تک شما برادر کوچکتون مهدی یا علی
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام اقامهدی بزرگوار
   بدون تعارف میگم واقعاچقدرخداخوشحاله که شما بندشی.
   به حالتون غبطه میخورم به خاطرعوارض وحال افسرده خودتون یاهرچیزدیگه ای ترک نکردید وتنهابرای خدا بوده شماگفتیدخداگفته نه پس من بخاطرخداانجام نمیدم این میشه دستورگوش دادن.خوشبحالتون که دستورمولاروگوش میدید.
   ازته دلم میگم واقعا احسنت به شما
   ممنون ازحرفهای خوبتون
   انشالله هممون عاقبت بخیربشیم
 255. نمی توان

  من هر چه قدر تلاش میکنم نمی توانم میشه منو راهنمایی کنید
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست عزیز
   یعنی چه نمیتونم؟مگه نمیتونم هم داریم؟
   خوبه که تلاش میکنیدولی به تلاش بیشتراحتیاج داری بیشترش کن.موانع هاراشناسایی کن وازبین ببر.ازتنهایی بپرهیز(منظورم اینکه تاروریل بیفتی ازتنهایی بپرهیزولی چیزی نشه که یه موقع تنهاشدی برات کابوس بشه،حتی توتنهایی هم بایدمقاوم باشی)
   به نفست وشیطان اجازه نده واردافکارت بشن نذاربرات فرمانروایی کنن بگوتالان هرچی بدبختم کردین بسه ازالان من فرمانروایی میکنم.به هرنقشه ای دست بزنیدنقشتونو بهم میریزم.
   بیشتربه خدانزدیک شو .دنبال دستورات خدابگرد ودستورخداروگوش کن اونوقته که دیگه ترک برات کاری نداره.
   حتماقران بخون سوره لقمان خیلی کمک میکنه.
   بااراه جدی وقوی بریدجلو.ببینم چیکارمیکنی
   شماهم میتونیـــــــد
   درپناه حق
 256. مرسی از سایااون ی سوالم داشتم بعد ترک چند وقت دیگه عوارض به صورت کامل از بین میرهـــــــــــــــ؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   معمولا طی چند ماه کل عوارض از بین میره. برخی زودتر و برخی با زمان بیشتر. ولی در حدود سه ماه معمولا برطرف میشه.
 257. خیلی ممنون. از راهنماییتون امید وارم که دیگه این مشکلو ترک کنم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خواهش میکنم
 258. زینب سادات

  به پشیمان حاجت روا بشین انشاالله به حق مادرم فاطمه زهرا
 259. سلام
  مرسی از سایت خوبتون انشا الله که منم بتونم
  برام دعا کنید
  بسم الله
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام
   خوش اومدی به سایت ما
   با کمال میل! حتماااا
   شک کن میتونی فقط روش رو بخون و اجرا کن
 260. خداروشکر حداقل من به این گناه الوده نشدم و نخواهم شد
  • پاسخ:

   رضا:
   خداروشکر پس
 261. سلام من پسر خوشتیپی بودم و ی روزی رفیق ناباب پیدا کردم واون منو به این کارا رو یاد داد و ی کارکثیف منم خر بودم من یروز تو خونه با گوشی به سایتایی تحریک امیز رفتم و واسه اولین بار این عمل نجس رو انجام دادم تا دوسال جلق میزدم بعد یک مدت رفتم تو ایینه دیدم خودمو گفتم این مننیستم هیچی گفت بعد فهمیدم این کار خودارضاییه و الان دوماهه ترک کردم اگع ترک کنم قیافم بر میگرده من 16 سالمه ؟
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام داش عرفان
   اول اینکه بیشترین تغییر قیافه در سن شما رخ میده و پسرا تو این دوره خیییل یصورتشون و کلا قیافشون تغییر میکنه و بد میشه ولی جای نگرانی نیست همش درست میشه با گذشت زمان! ترک هم که کنید دیگه این روند زودتر اتفاق میوفته

 262. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. من اتفاقی به این صفحه رسیدم.
  خیلی از پسر ها خودارضایی می کنند. خیلی ها هم نمی کنند. اونهایی که می کنن دلیل دارن و اونهایی که نمیکنن اراده. دلیل دسته اول: از اونجایی که اوضا خرابه!* ** **** *** ***** ***** ***** **** ***** ** ******* ** ******!
  بنظرم اولین کار اینه که تا میتونیم ازدواج رو به تاخیر نیندازیم. البته نه به این معنا که عجله کرده و برای فرار یا دوری از این کار ازدواج کنیم. از این جهت میگم که در ایام نوجوانی و حتی جوانی بخش قابل توجهی از زمان افراد صرف گفتگوی دوستانه یا فکر کردن به مسائل جنسی و بین دختر پسری میشه!! من یه روز به این چیزی که میگم فکر کردم و واقعا هم همینطور بود.
  ببینید برای اعتیاد تست روانشناختی وجود داره. می خوام بگم بعضی ها راحت معتاد میشن و بعضی ها به سختی. این بستگی به ویژگی های روانشناختی افراد داره. خوب خود ارضایی هم زمانی تبدیل به یک مشکل جدی میشه که بصورت افراطی و اعتیادگونه دربیاد. اگرچه در اسلام حتی انجام یک بار اون هم ممنوع و جزو گناهان کبیره هست. می تونید این تست رو از این آدرس دانلود کنید و خودتون رو تست کنید.
  http://www.amoozyaran.ir/post/17
  البته این یک آزمونه و ممکنه واقعا گویای واقعیت نباشه ولی به هرحال خیلی کمک کننده هست و اعتبار اون برای اعتیاد به شکل علمی بررسی شده.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تشکر از نظر شما
 263. عبدالرضا

  از اینکه پاسخ هم داده میشه من واقعا خوشحال میشم و تو تصمیمم قویتر . چون احساس میکنم خود بخود یکی کنارمه و درکم میکنه ... واقعا ممنون از زحماتتون .... ممممنون . اجرتون با خدا . ..
  • پاسخ:

   محمد :
   خواهش میکنم عزیزز
 264. سلام بعضیا میل جنسی شون با توجه به ژنتیک و سنشون زیاده اینو بدونین تو این زمونه همچین واسه خودارضایی کردن ردیفه فقط آیت الله می‌تونه این کارو نکنه چون آیت الله جوون مجرد نداریم در کل ترک خود ارضایی یعنی به حداقل رسوندن دفعاتش اینارو نمیگم که بهونه بشه برای ترک نکردنتون چون هرچی باشه انجام دادنش روح ادمو خبیث میکنه سخته پس اگر شکست خوردید ناامید نشید و دوباره سای کنین و بستگی به ایمانتون داره که چقدر و چند روز تحمل کنین من خودم یک سال دارم مبارزه میکنم ولی حدودا دو هفته یک بار شکست میخورم تمام سایمو میکنم خداییش ولی تجربه کسب کردم روز به روز بهتر میشم البته یک بار ۷۰ روز دووم آوردم
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام اقاسجاد
   میل جنسی که طبیعیه براهمه هست برادراین مهمه که ادم به هرچی که نفسش میگه بله نگه شماترک میکنین دوهفته بعدکه به اوج شهوت میرسیدوبه این کارنیازداریدبه نفستون میگیدباشه اگه بعدازدوهفته یاتعدادروزهای پاکیتون وقتی به اینکارنیازداریدبه نفس وشیطان بله نگیداونوقت ارزش پیدامیکنیداونوقت به اوج میرسیدورشدمیکنیدوقتی رشدکردیددیگه نفستون حریفتون نمیشه.بزرگ میشیدوزمانی میرسه که شمارونفستون تسلط داریدشمادستورمیدیدنه اون.خب داداش شماهم تجربه70روزه هم داریدروزکمی نیست پس حتماانشالله موفق میشید تجربتونم زیاده پس پیش به سوی پیروزی.
   درپناه حق
 265. عبدالرضا

  برای موفق بودن و موفق ماندن همه بچه ها تو این راه یه صلوات به امام قائم ممان که خودش کمکون کنه بفرستیم .... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
 266. لعنت بر استرس

  دچار استرس که میشم این کار میکنم واقعا غافل از اونی هستم که خود این کار استرس رو افزایش میده. تازه اومدم سر زدم به این سایت دیدم که خیلی ها دارن تلاش میکنن که این عمل ناشایست و غیر انسانی رو از بین ببرن. منم میخوام چون خیلی زجر میکشم برام آرزوی قوی بودن کنید که بتونم این عمل زشت رو از بین ببرم. درود بر ادمین این سایت که کمک میکنند در راستای از بین بردن این عمل زشت.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلامت باشید، بله حرفتون درسته.
   ان شاالله موفق باشید
 267. عبدالرضا

  من هم از الان ... ساعت نه و ۴۵ دقیقه صبح روز یکشنبه 26ذی شروع کرددددممم . خداااا کمکم کن . دوستان دعا کنیدددد . یاحق
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله موفق باشید
   چشم حتما

 268. منم ی نو جوونم مثل خیلی از دوستام اونا منو دعوت به ای کار کردن من حدود ۲ماه میشه تصمیم به ترک گرفتم ولی دوستام خیلی وقته که دارن این کارو میکنن وخیلی هاشون تصمیم به ترک نگرفتن از نظر من این مشکل بیشتر از همه به خود ما ربط داره که این کارو میکنیم اما بعد از اون به دلیل تربیت نا درست و بعد به مسولین جامعه ربط داره اگر به جوانها اطلاعات درست راجب ضررات خود ارضایی داده میشد مسلما انان که این کارو نکرده بودن هرگز به طرف این کار کشونده نمیشدن این مشکل فقط با تصمیم جدی حل میشه من که ترک کردم اصراته مثبتشو رو بدنم احساس نیکنم ولی دلم برای نوجوونایی که اطلاعات درستی ندارن میسوزه
  • پاسخ:

   سیداحمد
   خیلی ممنون از اینکه به فکر جووونا هستین، ان شا الله همشون عاقبت بخیرشن
   یاحق
 269. سلام خوبی داداشا میخوام چند تا سوال داشتم البته اگر جواب بدین لطف کردید
  این خودارضایی بعد از ترک عوارضش میره؟؟؟
  چون واقعا ی اشتباهی کردم موندم چون من کشتی گیرم واقعا تا اون موقعی اینکار نمی‌کردم واقعا قوی بودم بعد وقتی این گناهو گرفتم همش میبازم کمر درد داره میکشتم نزدیک ی ساله این کارو میکنم اگر امکانش هست بگین برای بچه دار شدن مشکلی ندارم اگر ترک کنم ..
  من الان توی ترکم دعا کنین منم براتون میکنم یاعلی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله از بین میره اما برای هرکس فرق داره،بستگی به میزان انجامش داره
   همه سوال هایی که پرسیدی با ترک کامل و تغذیه مناسب و ..... حل میشه
   غصه نخور، خداکریمه
   التماس دعا
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ان شا الله
   ثابت قدم و عاقبت بخیر شین
 270. سلام...من هزار بار شکست خوردم....خوش به حال همه اونهایی که میتونند ترک کنند...من که نتونستم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   این چه حرفیه ، شماهم میتونی، فقط باید اراده داشته باشی،  و توکلت به خدای بزرگ ، ما براتون دعا میکنیم
 271. من هم میخوام این گناه رو ترک کنم ولی دیگه هیچ امیدی ندارم بس که توبه کردم و شکستم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهرم
   کی گفته نمیشه ترک کرد؟ هزااااااااار بارم شکست خوردی مهم نیست! روش رو مطالعه بفرمایید اگر سوالی بود درخدمیتم
 272. من درسم عالی بود اما الان نمیتونم تمرکز کنم و همه چیم زود فراموش میکنم واقعا خسته شدم انگار الزایمر دارم. میگفتن چهل روز که بشه دگ سمتش نمیری اما من بازم رفتم خیلی ناراحتممم
  • پاسخ:


   رضا:
   سلام
   اصلا مهم نیست که شکست خوردین! خب برای همه پیش میاد! روش ترک همینه بر همین اساسه! شما وقتی این همه پاک بودی به معنای این نیست چون این مدت اینکارو نکردی دیگ اگر دقت نکنی هیچی نمیشه! ولی یه چیز خوب اینکه روش ترک بر این اساه که شما بعد هر بار شکست باید رکورد دفعه قبل رو بشکنی! خب شما فکر کن مثلا سه ماه پاکی داشتی! خب الان باید رکورد سه ماهگی رو بزنی! همینجوری پیش برو عزیزم مهم نیست که لغزش داشتی! مهم اینه در طولانی مدت شما ترک میکنی و هر بار فاصله این لغزش ها طولاااااانی تر میشه تا جایی که دیگه اتفاق نمیوفته! یادت باشه ممکنه این ترک همیشکی در دفعه های بعدیت عملی بشه ممکنه چندییین بار دیه در روزهای بالاتر و بعد از شکستن روکوردت اتفاق بیوفته پس همشیه همه تلاشت رو بکن که این رکورد خیییییییلی بره جلوتر و زمان پاکیت هر بار بیشتر و بیشتر بشه
 273. سلام من از محرم این کارو نکرده یودم چند ماهی میشه و فک میکردم دگ واقعا تموم شد اما امروز اتفاق افتاد و واقعا نا امید و پشیمونم نمیدونم چیکار کنم. 😔
  • پاسخ:


   رضا:
   سلام
   اصلا مهم نیست که شکست خوردین! خب برای همه پیش میاد! روش ترک همینه بر همین اساسه! شما وقتی این همه پاک بودی به معنای این نیست چون این مدت اینکارو نکردی دیگ اگر دقت نکنی هیچی نمیشه! ولی یه چیز خوب اینکه روش ترک بر این اساه که شما بعد هر بار شکست باید رکورد دفعه قبل رو بشکنی! خب شما فکر کن مثلا سه ماه پاکی داشتی! خب الان باید رکورد سه ماهگی رو بزنی! همینجوری پیش برو عزیزم مهم نیست که لغزش داشتی! مهم اینه در طولانی مدت شما ترک میکنی و هر بار فاصله این لغزش ها طولاااااانی تر میشه تا جایی که دیگه اتفاق نمیوفته! یادت باشه ممکنه این ترک همیشکی در دفعه های بعدیت عملی بشه ممکنه چندییین بار دیه در روزهای بالاتر و بعد از شکستن روکوردت اتفاق بیوفته پس همشیه همه تلاشت رو بکن که این رکورد خیییییییلی بره جلوتر و زمان پاکیت هر بار بیشتر و بیشتر بشه
 274. به امید برید بخش سوالات من برای یکی از کاربرا نوشتم برید بخونید فکر کنم به جواب سوالتون میرسید
 275. سلام دوستان من از زمانی که سایتتون دیدم یعنی 4ماه پیش هر وقت میخوام ترک کنم نهایتا دوهفته دووم میارم الان بعد 8 روز دوباره همین الان... میشه یه راهنمایی بکنین
 276. سلام من چند دیقه پیش این کارو کردم قبلش پنج روز بود که این کارو نکرده بودم و نماز هم میخوندم خیلى حالم خوب بود ولى باز این کارو انجام دادم میشه روحیة بهم بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام نوید جان
   اینکه شما تونستید پنج روز این کار رو کنار بذارید، نشون میده که جدیت لازم رو دارید و با کمی مراقبت بیشتر، میتونید همین لغزشها رو هم نداشته باشید.
   باید بررسی کنید ببینید علت شکستتون چی بوده تا ازش درس بگیرید و دفعه بعد موفق عمل کنید. به هیچ وجه نباید سمت عوامل محرک برید
   پس از همین حالا یه یا علی بگید و دوباره شروع کنید. اینبار خیلی جدی تر و با درس گرفتن از گذشته‌.
   یه نگاهی به مصاحبه های ما بندازید. خیلیها بودن مثل شما که به زور میتونستن چند روز پاک بمونن، ولی تلاش و دقت به خرج دادن و الان کلا این کار رو کنار گذاشتن‌. شما هم میتونی یکی از اونا باشی.
   اگر روش ترک سایت رو ندیدید، روی لینک زیر کلیک کنید

  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام

   راه موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد

   پس فقط به موفقیت فکر کنید .

 277. یه درخواستم دارم نمیدونم خانما بدشون میاد یا نه ولی لطفا با اسم خانم نظر ندن دوستان ... چون اینجا جاییه که بچه ها احساس ارامش میکنن توش ممکنه با خواندن مشکلات یه خانم بدتر تحریک بشن مرسی
  لطفا با هر اسمی نظر بدن ولی اسم خانم ننویسن و مشکلشونو بگن
  ممنون
 278. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  منم نزدیک 10 ساله که ...از 16 سالگی شروع شد.... متاسفانه زندگی آینده کسایی که این کارو میکنن میسوزه ... هیچ لذتی نخواهند برد ... من شدیدا ازود انزالی پیدا کردم ... بدون هیچ تحریکی تحریک میشم... هیچ علاقه ای هم به ازدواج ندارم مثل سابق ...
  متاسفانه ترکش به این سادگی نیست توی آدمای مختلف فرق داره هر کسی با یه چیزی و به یه روشی ترک میکنه نمیشه گفت همه یه جور میتونن ... فقط تجربه هایی که کسب کردم رو میگم شاید به دردتون بخوره ... این بود که بعد ترک تا 25 الی 30 روز در خطر برگشتی... 40 عدد عجیبیه و منم تجربش کردم قبلن ... وقتی به 40 و 45 روز میرسی کم کم یه جبهه پیدا میکنی یه سپر جلوی خودت میگیری... 60 روز که شد افکارش ذهن کاهش پیدا کنه اما تا مدت های طولانی بعدش هر چند روزی **** میاد سراغ طرف ...10 الی 20 دقیقه ام طول میکشه بره تا یکی دو سال شاید.. بستگی داره چه قدر استمنا کرده باشی ... و مشکلات روانی داشته باشی یا نه مثل افسردگی در گذشته و خیلی چیزا ... اگر مقاومت کردی که هیچی نکردی کارت تمومه و خیلی کم کم این تایم کم میشه مثلا روز اول ترک کردن 12 ساعت میاد سراغت افکار استمنا و بعد چند ماه میشه هر چند روز ده دقیقه تا نابود بشه فکرش ... هر چی زودتر بکشید کنار بهتره ... اولا بگم که ممکنه حرف کسی توی تلویزیون یا یه دیوار نوشته یا حرف یکی روی ادم خیلی تاثیر بزاره و ترک کنه دوم اینکه کسی رو اگر دارید یا مشاور اگر باهاش در مورد مشکلتون حرف بزنید یا هر وقت میخوایید خودارضایی کنید بشه بهش زنگ بزنید باهاش حرف بزنید راحتتر میشه ترک کرد مثلا همین الان میخوای شروع کنی برداری تلفنو به طرف بگی میخوام استمنا کنم اونم بهت بگه نکن خاک تو سرت تا نکنی... خیلی اثیر داره ولی معمولا نمیشه به کسی گفت . ... سوما ترک کردنشم برای من این طوری بود که اولا هر کسی توی مدتی که استمنا میکنه مخصوصا سالهای اول حتی معتادین به مواد یکی دوبار یا سه بار ترک میکنن به مدت های طولانی ولی بر میگردن ... در کل ترک دو سه بار من این مراحلو داشت و تا 50 روزم دوام اوردم ... من هر هفته یه زمانی 15 بار استمنا میکردم یا 7 بار در یه روز ... طوری بود که بعد سه چهار روز تحمل مدام دهانم خشک میشد مدام دستم میرفت سمت شرمگاهم مدام افکار منفی و خاطرات بد ذهنمو پر میکرد مدام عصبی بودم اصلا درس نمیخوندمو درس نمیفهمیدم مدام فکرم به افکار ناجور بود ... مدام فکر باز کردن سایت و فیلتر شکن مدام یاداوری تصاویر قبیح ..کسایی که محصلن نمیتونن سرشونو به کاری گرم کنن که یادشون بره باید بشینن توی خونه هی جزوه و کتاب بخونن مخصوصا ارشد و دکترا... دست ادم بدجور بستس خلاصه که شبا توی خواب مدام خوابای اشفته میبینی و کابوس و حتی خوابای ناجور که توی خواب این عمل انجام میشه و صبح بیدار میشی از ادامه مقاومت پشیمون میشی خلاصه مراحل رو طی کردی کم کم درست میشه همه چی دو ماه کار داره... در ضمن کسایی که به سایت های بد عادت دارن درگیر دوتا اعتیادن .. کارشون سختتره چون البته اعتیاد به سایت بد طبیعیه چون بعد مدتی دیگه ذهن خسته میشه برای تصویر سازی و نیاز به یه محرکه ....
  متاسفانه کسایی که زندگیشون طوریه که استرس زیاد دارن مثل محصلن یا مشکلات خانوادگی خیلی کارشون سختتره ... بنده هر دو تا شم داشتمو دارم برام دعا کنید منم از فردا شروع میکنم مثل اولین باری که ده سال پیش انجامش دادمو یه اشغال بهم یاد داد توی مدرسه ... قول دادم نکنم فقط به خاطر این سایت و ادمای توش که نظ ر دادن دعا کنید ایندفه بشه... اگر شد میامو نظر میدم بعد دوماه با همین اسم
  بای
  • پاسخ:

    عبدالمهدی:
   متشکر از نظری که گذاشتید و تجربه هاتون رو در اختیار دوستان قرار دادید.

   ان شاالله موفق باشید.
 279. سلام داداش فزراد

  خوب شما که تونستین تا 30 روز ترک کنین مطمئنم مطمئنم باشین که 40 سهله 40000 هم میرین فقط ببین ماوقتی 20 روز پاکی رو رد میکنیم دیگه فکر میکنیم شیطان هیچ کاری نمیکنه و فلان اما خدا لعنتش کنه همیشه هستش و هدفش اینه که جهنمی کنه مارو داداش شما که میگین تنهایین در واقع تنها نیستین خدا هست پیشتون به این فکر کنین ک وقتی اونکارو انجام میدین یه بچه کوچولو کنارتون باشه شرمنتون نمیاد؟؟خو خجالت میکشین ازش به این فکرکنین که خدا هم داره نگاهتون میکنه آهن یا فلز رو تو اتیش قرار میدن تا بتونن بعده گرم شدنش شکل بدن بهش آدما هم با سختی ها شکل میگیره تموم سعیتونو بکنین تا ترک کنین و اثرات خودارضایی هم به مرور زمان از بین میره توکل کنین به خدا و تااخرش برین مطمئنم که موفقین

  کوله بارت را ببند...

  شاید این چند سحر فرصت آخر باشد که به مقصد برسیم!

  بشناسیم خدا را و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم.

  و عجیب است که پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم ، بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری ! ، بعد از چند روز به دوستی ، بعد از چند ماه به همکاری ، بعد از چند سال به همسایه ای ... اما بعد از یک عمر به خدااعتماد نمی کنیم !

  انشالله که موفقین منتظر اعلام پاکیتونم داداش
  روزتون خدایی ...یاعلی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار قابل تامل

   متشکر
 280. راستی من تنهام,و الان جدیدا فکر میکنم این خودارضاییا به بدنم ضرر زده و باعث یه وحشتی تو من شده ایا عوارض خودارضایی از بین نمیره و رو اجزای داخلی بدن تاثیر میزاره باتوجه به زمان و دفعات که من خودارضایی داشتم,ممنون میشم جواب بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اتفاقا از این تنهایی ها میتونید استفاده کنید وخودتون رو مقاوم تر کنید در برابر شهوت.
   اگر ترک کنید ان شاالله تمام عوارضش برطرف میشه.

   یا علی
 281. من تقریبا شیش هفت ساله خود ارضایی دارم الان که بیست سالمه میخام ترک کنم تونستمم دوره های بیست یا سی روزه برسونم ولی باز انجام دادم قبلنا این کارو هفته ای سه بار تقریبا انجام میدادم الان ولی هر هشت یا ده روز و بعد انجامش حس بدی دارم و دچار حالت روحی و فکرای بد میشم چیکار کنم اوضاع من خیلی خرابه؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   اینکه تونستید دوره های پاکیتون رو بالا ببرید خیلی عالیه. و خودش نشون دهنده اینه که اگر مقداری دقتتون رو بالا ببرید و مراقب باشید که غفلت نکنید، میتونید بدون هیچ لغزشی جلو برید.
   باید ببینید چی میشه که فریب میخورید و دوباره میرید سراغش.
   لطفا مطلب زیر رو بخونید

 282. یه دوست ............

  تشکر کمک کردی ترک کنم شیطون میاد‌ نماز بلدنستم من فکر مکنید من چند سالم .۱۵.دارم کلاس دهمی هستم این کار من از خدا دور کرد خدا یک چیز ازم گرفت کامل قران بلد بودم کامل پاک شد از سرم و بازی های کامپیوتری عم توی سرم هستند
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام علی رضا جان
   خوبی پسر گل؟
   ببین یه روش ترک ویژه داریم شاید نخونده باشی! برات لینکش رو میذارم پایین روش کلیک کن و اونو بخون همه چی درست میشه! آهان راستی من لینک روش ترک خودارضایی یا همون جلق رو میذارم برات و لینک آموزش نماز هم میذارم یعنی دوتا لینک.
   در ضمن یادت باشه میتونی برای یاد گرفتن نماز از بزرگترها توی خونه و یا معلم پرورشی هم کمک بگیری. خب بریم سراغ لینک ها :(روی هر کدوم که خواستی بخونیش کلیک کن)
 283. یه خود ازار

  درد بزرگ سرطانی من،کهنه ترین داغ جوانی من... حس نوشتن کاملشو ندارم 11 سال خود ازاری میکنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام دوست عزیزم
   افرادی با روش ما ترک کرده اند که حتی سابقه بالای 17سال انجام خودارضایی نیز داشتیم!!!!!!!
   روش رو مطالعه بفرمایید مطمئن باشید ترک میکیند.
 284. سلام .من چند ماه قبل سایت شما را دیده بودم . اما باز هم مدت وقت میشد شیطان من را به این کار ها وادای میساخت بسیار بسیار ناراحتم ساخته بود خوشبختانه تصمیم بسیار جدی این بار دارم و خوشهالم که سایت شما بسیار آسوده ساخته تشکر تشکر تشکر . من از اول تا آخیر متلب را خاندن سوره لقمان را هم گرفتم . ماشالا از همین حالا من احساس موفقیت دارم اولین بارم است تشکر خدایا 😢
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام دوست عزیز
   تصیمیم خیلی فوق العاده ای گرفتید.مطمئن باشیدباترک به لذتهای بیشتری میرسید.
   حتمانمازاول وقت بخونیدوسعی کنیدهرروزقران وسوره لقمان بخونیدکه خیلی کمکتون میکنه برای ترک.
   انشالله پاکی ابدیتون
 285. سلام واقعا بابت راهنمایی فوقالعاتون ممنون عالیه خدا خیرتون بده فقط سوال زمانی که داخل دوره 40 روزه هستیم خوردن قهوه یا نسکافه مشکلی داره. بازم دمتون گرم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز

   ان شاء الله شاهد موفقیت شما مجاهد در راه خدا باشیم

   درمورد سوال هم با توجه به خواصی که از قهوه ذکر شده، قهوه زیاد بو داده شهوت رو کم میکنه
   اما درمورد نوشیدنی های مشابه مثل کافی میکس و... به خاطر دارم دوستی اعلام کرده بود که تاثیر منفی روی ترکش گذاشته

   نظرات درمورد این نوشدنی ها مقداری متفاوته اما بهرحال همیشه گفته شده در انجام هر کار بهتره نه افراط بشه و نه تفریط
   باز اگر سوالی هست لطفا در بخش سوالات مطرح کنید
   متشکریم

 286. سلام امیرم همون که گفته بودم حالم بده بی حسی گرفتم حالم داره بهتر میشه 5 روزه هم پاکم یا حسین
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام amir جان ،
   خدا رو شکر ، 
   یا حسین ،

   الله یاورتون
 287. سلام امیرم همون که گفته بودم سه هفته ترک کرده بودم .من تو ترکم و سه روزه تو ترکم من اون موقعی که ترک نکرده بودم یعنی حدود دو ماه پیش دو روز در میون میزدم ولی نه نفس تنگی میگرفتم نه بی حسی بدن و یک روز تصمیم گرفتم که که ترک کنم وقتی ترک کردم حالم خیلی خوب بود تا سه هفته ولی دوباره که زدم حالم اون طور شد یعنی نفس تنگی گرفتم و بی حسی بدن چه کنم یه راه قتعی بگید با تشکر
 288. سلام من امیرم که چند روز پیش بهتون گفته بودم سه هفته ترک کردم ولی دوباره باز ابن کار رو انجام دادم ونفس تنگی گرفتم و بدنم کم حس شده .میخاستم بگم روز به روز بدنم کم حس تر میشه به نظرتون چه کار کنم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام امیر جون
   شما رکورد قبلی خودت که سه هفته هست رو باید بزنی این بار! این طوری میشه راحت ترک کنیاااا باور کن! ادمی که سه هفته یعنی بیست روز رو رفته یعنی میتونه بقیشم بره ! 

   روش ترک رو خوندی؟!


   اینم یه لینک بعد روش ترک اصلی برو بخون :

 289. سلام اقای محمد رضامن دعای مخصوص میکنم و انشا الله مادرم فاطمه زهرا دستون بگیر ه وپاکیتون ابدی باشه
 290. محمد رضا

  سلام کمکم کنید 16 سالمه و 2 ساله دارم ابن کارو انجام میدم . ازتون خوتهش میکنم که کمکم کنیم برام دعا کنید از همین امروز نزنم از الان .
  خیلی از سایتتون ممنونم
  این کارو نکنید دعام کنید
  • پاسخ:

   رضا: سلام محمدرضای عزیزم
   خوبی داداشی؟
   ما نوکرت هم هسیتم بفرمای برو لینک زیر روش ترک رو بخون دعا هم به روی چشمممممم:

 291. سلام شما نا امید نباشید و به خدا توکل کنید به امام زمان متوسل بشید مطمعن باشید خدا و امام زمان کمکتون میکنند امیدوارم پاکی تون ابدی باشه
  یاعلی
 292. سلام من ۳۹ روزه پاکم دعا کنین برام دیگه نزنم زیرش
  ولی از عوارضش خییییلی میترسم
  • پاسخ:

   رضا:
   سلام خواهر بزرگوارم
   ماشالله!!! اگه تمایل داشته باشید میتونید با ما مصاحبه کنید مانند دیگر دوستان (مصاحبه ایمیلی) و صحبت های شما به عنوان کسی که موفق شده ترک کنه درج بشه برای دوستان.
   خدا حفظتون کنه ان شالله. نگران نباشید و ذهنتون رو آروم کنید. لطفا پست" ساخت کلبه آرامش " رو در صفحه اول سایت مطالعه کنید و آروم شدن رو یاد بگیرید و از چیزی نترسید
   التماس دعا
   یا علی
 293. سلام من از همین ساعت میخوام ترک کنم ی چیز کی ضرراتش میره 15 سالمه ی ساله شروع کردم
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام تبریک میگم.ضرراتش فقط باترک،کم کم ازبین میره.ورزش خیلی موثره برای ازبین رفتن ضررات خ.ا
   یاعلی

 294. سلام دوستان من صادق 16سالمه از الان ساعت00.55 دقیقه شب با اراده قوی و دعاهای شما تصمیم گرفتم ترک کنم امیدوارم ن من و ن شماها داداشای گلم سمت این گناه نرید
  • پاسخ:

   مائده:
   سلام داداش صادق
   تبریک میگم.انشالله دراین راه ثابت قدم باشید.
   انشالله هیچکس مرتکب این گناه نشه.ممنون ازدعای خیرتون
   درپناه حق
 295. سلام امیر اقا مطالعه کنید تفریح کنید کتاب بخونید و خودتون سرگرم کنید و بهش فکر نکنید یا وضو با اب سرد بگید از خدا کمک بخواین و به خدا پناه ببرید نا امید نباشید توکلت الله
  یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   تشکر
 296. سلام من 3 هفته بود که این کاررو ترک کرده بودم ولی بعد سه هفته دوباره وسوسه شدم و این کار رو انجام دادم و نفس تنگی گرفتم و بدنم بی حس شده چی کار کنم تو رو خدا زود جوابمو بدید
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   آقا AMIR  ، بر اثر این اتفاق روحیه و اراده  تضعیف میشه ..
   باید خودت رو بازسازی کنی ، شرایط روحی شما خیلی مهم هست ، 
   سعی کنین روحیه تون رو حفظ کنین . 
   این مشکل بر اثر خودارضایی بوجود میاد ، فقط اینکه باید دوباره به فکر ترک این کار باشید و اقدام کنید تا این مشکلتون به مرور بر طرف بشه .
 297. سلام به همه من از امروز تصمیم گرفتم ترک کنم دعا کنید بتونم من هروزز سه چهار بار میزدم دعا کنید دیگه نرم سراغ این کار مرسی از سایت خوبتون
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ،
   به خدا توکل کنید و با جدیت تمام برای ترک تون اقدام کنید ..
   ان شاء الله پاک می شوید
 298. سلااااام بر همگی
  من ۳۷ روزه پاکم
  فقط میترسم از عوارضش عایا با ترک من عوارضش از بین میره؟؟😔
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   نگران نباشید 
   برطرف می شوند عوارض ..
   فقط کمی دیر یا زود داره و اون هم بستگی به شرایط جسمی و فیزیکی شما داره
 299. من اینستا گرام رو حذف کردم که بیشترین عامل بود .یک لیست یاداست کردم و تو معرض دید گذاشتم و اسمش رو گذاشتم لیست کنترل گناه .علاوه بر استمنا غیبت دروغ بی احترامی و مداومت نمازم رو هم کنترل کردم به این صورت که هفته اول شناسایی تعداد گناها و دلیلشون و هفته دوم کم کردن و اصلاح هفته سوم نابودیشون .مثلا متوجه شدم وقتب توی گروه با دوستا حرف میزنم تعداد فوشام زیاد میشه و این باعث شد خودمو دوستامو اصلاح کنم ...پیشنهاد میکنم شما هم ابنکارو کنید .اینکه برنامه در معرض دید باشه باعث میشه خانواده هم همکاری و تشویق کنن ...من استمنا رو ننوشتم فقط نوشتم ۲۰ آذر که یادم بمونه کی شروع کردم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار کار خوبیه
   میتونید راهکارتون رو در بخش تجربه های موفق هم با دوستان دیگه درمیون بذارید.

   متشکر
 300. سلام بچها من از ۲۰ آذر تا الان پاکم به امید خدا تا آخر دی حفظش میکنم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلااااام
   چقدررررر عالییییی

   بله گفته بودید که میایید برای اعلام مجدد.
   واقعا چقدر خوب که این پاکی رو حفظ کردید.

   امیدوارم پاکیتون ابدی باشه.
   همچنان منتظر خبرهای خوبتون هستیم

 301. سلام
  فقط میتونم بگم شرمنده ی خدام،
  همه چیز خوب پیش میرفت تا اینکه این حرکت زشت رو یاد گرفتم.
  توروخدا واسم دعا کنین تورو خدا
  التماس دعا
  یاعلی✋
  • پاسخ:

   رضا:
   همه چی درست یمشه رفیق
   روش ترک رو مطالعه کن

 302. سلام ، مشکل من اینه که نمیتونم از شر فیلمها خلاص بشم ، بارها پاکشون کردم ولی باز رفتم و دانلودشون کردم ، راهی نیست به جز پاک کردن؟ ، مطمئنم اگه راهی باشه که فکر کنم این فیلم ها هستن ولی مثلا دسترسی بهشون سخت باشه و حوصلم نشه برم سمتشون میتونم ترک کنم
  اگه میتونید راهنمایی کنید ، باتشکر
  • پاسخ:

   رضا:
   علی جان سلام
   اگر با کامپوتر میری تو اون سایتا کنار صفحه نمایشگرت یه قران بذار باشه رو میزت تا جلوی اون حس خجالت بهت دست بده! بعد یه مدت دیگ نمیری !
   اگر با گوشی میری مروزرت رو همیشه در صفحه های قران ببندو چون میخوای وقتی تحریک شدی بازش کنی و بری اون سایت ها توی صفحه قران باز میشه!
   در ضمن یه تکنیکم دیگه هم هبت یاد میدم اگه چن بار در کنار اینا استفاده کنی حل میشه میره پی کارش
   و اونم اینه که هر قوت همون لحظه که فکر جنسی اومد سراغت که بری فیلم دانلود کنی ببینی برو از سر لج به جای نوشتن کمله مربوط به اون فیلم های اینا رو سرچ کن مثلا:
   معجرات پیامبران
   راه های عزیز شدن نزد خدا
   داستان های جذاب عارفان
   عکس های معجزه خدا
   و....
   مطمئن باش هی مدت اینکارو کنی حل میشه

   لینک زیر رو هم بر:

 303. سلام
  من الان حدود 4ساله این کارو انجام میدم بعضی موقع ها شده ک تا دو هفته هم این کارو نکردم ولی بازم میرم سمتش

  ولی از امشب به طور قاطعانه تصمیم ب ترک گرفتم

  دعا کیند
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام بر شما دوست عزیز

   ان شاءالله حتما میتونید ترک کنید. توصیه میکنم یه سر به مصاحبه های سایت بزنید، اونجا افرادی رو می بینید که با وجود ابتلای خیلی زیادتر از شما، تونستن ترک کنن و رهایی پیدا کنن.
   اگر روش ترک رو هم ندیدید، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

 304. منم الان که ساعت۲:۴۲دقیقه شبه بعد از خود ارضاییی دوباره پشیمون شدم،اومدم،اینجا بگم که تسکین باشه برا ترک،من فردا ساعت ۷میرم هموم برای غسل،انشاللا که از فردا میرم سرکار شبم که بیام انرژی ندارم زود میخابم،از شنبه هم شروع میکنم نماز خوندن،انشاللا عید هم میرم مشهد تلب بخشش کنم،دعا کنید همه چی درست پیش بره،
  با تمام شرمندگی
  یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   درود بر شما که تصمیم بر این کارهای خیر گرفتید.
   البته نماز رو چرا از شنبه شروع کنید؟ چرا از همین الان نه؟ هرچه زودتر بهتر.

   بهترینها رو براتون آرزومندم.
 305. همون بدبخت

  منه بدبخت ۱۰روزتزک کردم ولی امشب خراب کردم.واقعا پشیمونم.کمکم کننین ترک کنم .خدایا به امید تو... ..
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ببین چی شکستت داده از زندگیت حذفش کن... اگر مثلا یه فیلم محرک بوده...باید روش های بهتری رو به خرج بدی مثلا زمان استفاده از اینترنت محدود کنی....خودتو با چیزای خوب مثل مسجد و هییت سرگرم کن
   ببخشید خلاصه جواب دادم
   یاحق
 306. ای کاش زنگ های پرورشی به جای حرف های بیخودی و بحث مورد علاقه بچها( صحبت درباره اجنه) به این مسایل میپرداختن ما رو آگاه میکردن که به این روز نیوفتیم، واقعا خیلی ها مسئولند بخاطر گرفتاری جوونا، 8 سال گذشت و ما که واقعا کم آوردیم
  • پاسخ:

   سیداحمد
   حیف پولی که به این مسئولین میدن...خخخخ 
   حرفتون درسته
   مرسی
 307. اراده دار قوی

  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام. با کمال تاسف همین *** **** *** *** **** **** ***** **** من 17 سالمه و از همین الان شروع به ترکش کنم. من خیلی تو خونه تنها میمونم و همین باعثش میشه.از طرفی هم درس زیاد دارم و به کمک خدا نیاز دارم ولی نمیدونم چرا همش شیطون رجیم گولم میزنه.من میخوام هم ترک کنم و همم به درسام برسم.لطفا راح حلشو بگید.ممنون
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.قسمتی از متن پیام شما حذف شد.زیرا اینجا اقرار به گناه نداریم.

   اگه راحلی هست که خونه تنها نباشید ،حتما انجامش دهید.اگر نیست باید قواعد جنگیدن رو یاد بگیرید.که بنظر من هم این راه بهتره چون شما رو قوی تر میکنه و در هر شرایطی توانایی مقابله دارید.

   قدم اول که خواستن هست رو شما یقینا دارید چون اینجا آمدید و در پی یافتن راهی برای ترک هستید.
   قدم دوم مطالعه و عمل به تمامی دستورات گفته شده برای ترک هست.

   همچنین به شما پیشنهاد میشه لینک های زیر را مطالعه کنید.

   راهکار های تقویت اراده

   دلیل شکست و فوت و فن پیروزی
 308. سلام من 16 ساله هستم و این عمل زشت را هر روز انجام مدیم نمیدونم چجوری خودمو از این مرض دور کنم بعضی وقت ها اتا روز ۳ و۴ یا بیشتر انجام میتم هر کاری میکنم ویدیو هایی خاک برسری رو حذف میکنم دوباره از گوگل میگرم هیچ نمیدون چکار کنم دارم دیونه میشم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام دوست گرامی
   برای پیدا کردن راه پیروزی ، ابتدا به یک حس خواستن خیلی قوی نیاز داریم ..
   این حس خواستن باید در وجودمون باشه ..
   و همچنین شرینی گناه هم باید از دل پاک باشه ...
   پس خودتون برای اینکه از این حالت خارج بشید ،  به دنبال چیزی باشید که باعث میشه حس خواستن و حس جنگندگی در وجودتون تقویت باشه .. چیزهایی که باعث میشه به شما تلنگری زده بشه و به خودتون بیاین .. 
   من نمی دونم در چه موقعیتی هستین ، پذیرفتن یک مسئولیت و انجام آن باعث میشه که حس و حال بهتری پیدا کنید و اراده تون قوی تر بشه ..
   بعضی افراد با گرفتن روزه ، به خودشون کمک می کنن ، روزه باعث تقویت اراده میشه و همچنین باعث تقویت این حس درونی می شه و باعث میشه روند ارتکاب گناه متوقف بشه ..
   بعضی افراد با سختی دادن به نفس شون ، کاری می کنن که این نفس رو کنترل کنند .. اگه کنترل نفس رو به دست نگیریم ، نفس کنترل ما رو بدست میگیره ، این یه واقعیته ..
   هدفهای کوتاه مدتی رو داشته باشین فعلا ، و با انجام این هدفها سعی کنید از لحاظ ذهنی و عملی خودتون رو مشغول کنید ..
   یا علی
 309. سلام. میشه یه توضیح راجع به ارتباط خود ارضایی و زود انزالی بدین
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   «زمانیکه یک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتی ندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسی این امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوه بر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه ی خود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.»
   منبع: سایت دکتر سلام

   جهت اطلاع بیشتر میتونید به لینک منبع مراجعه کنید.
 310. سلام
  من از 20 آذر خودارزایی نکردم تروخدا برام دعا کنید حتی یه صلوات چون واقعا داغونم کرده ممنون میشم


  یا علی
  • پاسخ:

   سیداحمد
   حتما دعاتون میکنم
   التماس دعا
 311. سلام داداش من مشکلم خیلی حاده دیگه نمیدونم چی کنم مشکلم اینه فایلای بدو پاک میکنم ولی دوباره از اینترنت دانلود میکنمش ینی بخدا اگه اینترنت نباشه راحت ترک میکنم ولی وقتی هس نمیدونم چی کنم تو رو خدا یه راهکاری بده داداش به دادم برس دارم دیوونه میشم خسته شدم....
  • پاسخ:

   سیداحمد
   مشکل شما نداشتن اراده هست، همیشه و همیشه مشغول ذکر و یادخدا و یاد قیامت باش ان شا الله کمکت میکنه.... دعات میکنم....یاعلی
 312. سلام من 13ساله خود رضایی میکنم واقعا خسته شدم میخوام از امشب ترکش کنم برام دعا کنید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام، چشم احمد آقا

   موفق باشید
 313. سلام من در پیشگاه خدا شرمندم ...موتاد به این عمل نیستم ولی میخوام نابودش کنم .اومدم اینجا علاوه بر خدا شما رو شاهد بگیرم که ترک میکنم ...شنبه ۲۰ آذر ترک میکمم و پایان دی ماه میام و خبر خوش رو بهتون میدم ...برام دعا کنید ریشه کن کنم شیطان درونمو
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام ،کارت درسته ، ان شا الله موفق بشین...
   یاعلی

 314. به نام خدا من از همین الان تصمیم به ترک این عمل زشت گرفتم فقط یک سوال من میدوتم که این کار گناه کبیره است آیا خدا منو میبخشه؟

  • پاسخ:

   سیداحمد
   بله ‌که میبخشه ، خدا بزرگتر اونی که ما فکرشو بکنیم، خدا ستارالعیوبه، امیدت فقط به خدا و اهل بیت باشه، یاحق
 315. سلام من دو سه سالی بود که این کارو میکردم اولاش که یاد گرفتم از طریق بهترین دوستم یاد گرفتم که بعضی وقتا فکر میکنم که ای کاش میشد هیچ وقت با این اوم دوست نمیشدم
  اولاش که شروع کرده بودم روزی سه چهار بار بیشتر یا کم تر انجام میدادم تو این مدت خیلی تلاش کردم که ترک کنم بعضی وقتا خیلی نزدیک میشدم ولی باز نمیتونستم توی این مدت خیلی افسرده شده بودم حوصله ی ورزشو نداشتم (من قبلا کاراته باز بودم ) یه مدتی موهام شروع کرده بود به ریزش شدید هرچی دارو مصرف میکردم فایده نداشت الان من پنج ماهه که ترک کردم با امید خدا دیگه اصلا سمتش نمیرم از شماهم میخوام که این کارو نکنید به خدا بعدا خیلی پشیمون میشید من اینو برای خودم نمیگم برای شما میگم انشلله که از امروز شروع کنید و سمت این عمل زشتو شرم اور نرید.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   ممنون از شما بابت راهنماییتون
   یاحق
 316. سلام به همگی
  تورو خدا استمنا نکنید
  بخدا بیچارتون میکنه
  اگه بدونید بعد ترک چقدر زندگی براتون شیرین و جذاب میشه؛حتی یک بارم این کارو انجام نمیدین.
  من 4سال تمام شاید باورتون نشه هروز اینکارو میکردم
  یعنی امکان نداشت یک روز نزده باشم
  حداقل روزی یکبار و حداکثر 5بار رو میزدم.
  بخدا تمام استعداد هام نابود شد
  واقعا نابغه بودم تو درسام
  اما...بگذریم.
  الان به لطف خدا 8 ماهه که پاکم.
  فقط ببینید سختیش فقط همون لحظه ایه که جرقه خ ا میاد تو ذهنتون
  اگه اونو رد کنین یک پایه قوی به ارادتون اضافه کردین و اگر این کارو دائم انجام بدین اونقدر قوی میشین که صدتا مثل شیطونم نمیتونه بلرزونتون.
  به هیچ عنوان توبه رو نشکونید و اگر شکستید سریعا برگردید.
  مشکل من اینه واقعا تو اون دوران کثیف حافظم ضعیف شد
  الان بعد 8ماه خیلی بهتر شدم
  اما نه مثل اول
  خیلی استرس دارم
  توروخدا بگین حافظم مثل اول میشه؟؟؟
  • پاسخ:

   سید احمد
   بله با ترک کامل، حل میشه، ان شا الله اصلا جای نگرانی نیست..... حتما دعاتون میکنم
 317. همون بدبخت

  یه بیشرفی این کار کثیفو توسن ۱۰ستلگی نشون من داد.من از اون موقع تاالان که۲۱سالمه هی انجام دادم هی توبه کردم.ولی این بار توبه میکنمو توبه نمیشکنم.خیییییلی سخته ولی باید بزاریم کنار چون واقعا همه چیز آدمو میگره.
  • پاسخ:

   سیداحمد
   موفق باشید
 318. من سالهاست این عمل کثیف رو انجام میدم.
  سالهاست توبه میکنم اما باز توبه شکنی....


  اینبار هم تصیم میگیرم، خداوندا به امید تو.....

  من دیگه هیچی برام نمونده من وقتی کوچیک بودم همیشه شاگرد اول کلاس میشدم اما وقتی بزرگتر شدم و با این عمل زشت آشنا شدم همه چیز تما شد و حالا شاگرد آخری کلاسم....

  من یه رزمیکار هم هستم ، نه اصلا بهتره بگم یه رزمیکار هم بودم اما حالا روز به روز قدرت بدنی ام کمتر میشه...

  لطفا واسه من دعا کنید....  خاک پای همه شما- میرویس تابش
  • پاسخ:

   سیداحمد
   سلام برادر درکتون میکنم ان شا الله همیشه موفق باشید ....واقعا جهاد اکبره مبارزه با این کار.... التماس دعای فرج
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام 
   با پشتکار و استقامت انجام می شود.
 319. من نزدیک به۷.۸ساله که دارم این کار کثیفو انجام میدم.ولی.واقعا امروز به جدیت تصمیم گرفتم ترک کنم.خیلی سخته ولی باید ترک کنم چون اصلا حافظه واسم نمونده.وخیلی ضررهایه دیگه
  • پاسخ:

   امیدامیدوار:
   سلام دوست عزیز،            با ترک همیشگی و دوری 100%از عوامل تحریک همه ی عوارض برطرف میشوند پس از این بابت  اصلأ نگران نباش. و بعد از پاکی های 40روزه آرامش الهی نصیبت میشه که با هیچ لذتی قابل مقاسه نیست.                             خیلی تصمیم. بسیارخوبی گرفتی خوشم اومد ازت.

   .💐  جوایزی ویژه بعد از پاکی از طرف خدا در انتظار توست.فقط به همه ی روشهای گفته شده در سایت خوب عمل کن.حتی از یک نقطه هم نگذر.انشا الله موفق خواهی شد.
 320. من همین الان زدم.ولی واقعا پشیمونم.دیگه نمیزنم ونخواهم زد.خدایا به امید تووووو
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   موفق باشید ان شاءالله
 321. سلام منم میخواستم بگم که ایا خورد و خوراکم تو شهوتمون تأثیر داره برا ترکه خ.ا ایا؟
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   بله، قطعا تاثیر داره.
   برخی غذاها هستند که باعث بالا رفتن شهوت میشن. مانند گوشت قرمز، غذاهای با طبع گرم، و نیز تند. مواد خوراکی مانند خرما، تخم مرغ، پیاز و...
   سعی کنید در روزهای اولیه ترک، کمتر از این غذاها استفاده کنید. و خصوصا شبها.
   و همینطور پرخوری هم باعث بالا رفتن شهوت میشه.
 322. من از فردا شروع میکنم فقط باید یه حموم برم ایشالا بتونم موفق بشم خدایا به امید خودت
  • پاسخ:

   امید امیدوار؛
   آفرین برتو!             هر چه زودتر بهتر.           اول غسل کن.بعد نماز توبه و.... همانند روشهای سایت جلو بری 100%تضمین میدم بهت اگر روشها را به کلی انجام بدی موفق خواهی شد همانند خیلیهای دیگه که سابقه ی 10 و 13 سال خ.ا داشتن و الان سالهاست که ترک کردن و از زندگی لذت میبرند(موفق باشی در پناه خدا)یا علی
  • پاسخ:

   امید امیدوار؛

   آفرین محمد هر چه دورتر بزاریش کنار هم به خودت و هم به عمرت ظلم میکنی توبه خودش یه فرصته برای بازگشت .شاید دیگر فرصت بازگشت نباشه🌟🌟🌟ترک کردن کار سختی نیست فقط باید به همه ی دستورات ترک خوب توجه کنی و همه را به خوبی اجرا کنی به ترتیب و مرحله به مرحله/موفق باشی.        یاعلی*
  • پاسخ:

   سلام آفرین بر تو فقط قدمهایت را محکم و آهسته بردار موفق میشی انشا الله . همه ی روشهای ترک را با دقت بخون و اجرا کن موفق باشی در پناه خدا🌟امید امیدوار
 323. من تنهام؟😣😣

  سلام
  من از دیشب این کار نا پسند را
  انجام نداد ام و این کار ناپسند را از 3 سال پیش انجام میدهم و امسال تصمیم گرفتم ولی بعد 1 ماه دوباره .... ولی من الان اول روز منه که ترک میکنم این کار بد تر از تراک یا شیشه است 😣😣😣😣 راستش چرا دروغ بگم من تازه به دوران رسیده ام و دو سه نمیدم یا آقا اصلا 5 ساله از این کار را انجام میدم و 3 ساله سرا گوشم باز شده میخوام کلا بشم یه پسر ایده عال من اصلا حوصله هیچ چیز ی را ندارم هیچ ... میخوام بدون مال این کاره
  من چگونه رو رفتار خودم کار کنم که خوش اخلاق شوم
  بی حوصلگی مال ... بی خوابی مال.. نمی دونم لطفا جواب بدین ممنون میشم
  مرسی از آینه جواب میدین💞💞💞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  ممنون از این مهربونیتون سایت عالی است درجه 1👌👌👌👌
  • پاسخ:

   یاسین:

   به امید شروعی با قدرت
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، 
   آرزوی موفقیت دارم برای شما
 324. در جواب من تنهام💫🌟(سلام دوست عزیز تو تنها نیستی چون خدا را داری میتونی با نماز و قرآن و ذکر همیشگی باهاش حرف بزنی و وجودش را حس کنی و هیچ لذتی بالاتر از این نیست.🌺🌺🌺در رابطه با سوالتون !خدا در آیه 116سوره انعام میگه.🌟و اگر از اکثریت مردم روی زمین پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه خواهند کرد.که آنان جز از پی گمان و هوا و هوس نمیروند و جز اندیشه های باطل چیزی در دست ندارند💐((با ا نجام همه روشهای ترک 100%موفق خواهی شد.بهت قول مردونه میدهم التماس دعا پاکیتون ابدی
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکرم از شما 
 325. من تنهام؟😣😣

  سلام
  هرچی من میخوام ترک کنم رفتار اطرافیانم من را تحریک میکنند یعنی اصابت را خورد میکنند و منم تحریک میشم و به خودم میگویم باید این کار را انجام بدم و میگم این کار بهتر از همه کار ها باید چه کار کنم لطفا جوابم را بدهید خواهش
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام کاربر گرامی
   اولا سعی کنید که با اطرافیانتون طوری برخورد کنید که برای شما مزاحمت نکنند ..
   اگه راهش هست به شیوه ایی نیکو و به رفتارتان به آنها بقبولونید که اشتباه می کنند ..
   دوباره با زبان گویا و خوش با آنها گفتگو کنید ... تاثیر سخن و صحبت کردن خیلی زیاد هست ، اطراف شما هر کسی که باشد ، سخن درست و صحیح اثر خودش رو میگذاره ..
   و در ثانی 
   شما باید سعی کنید کنترل خودتون بر خود رو بیشتر کنید ، حتی اگر رفتار دیگران نامناسب باشد ما باید آرامش خودمون رو حفظ کنیم ، پس اگه تونستی کتابهایی رو در این زمینه مطالعه بفرمایید ، شک نکنید تاثیر خواهد داشت ..
   و اما ،
   نهایتا در اینجور مواقع ، به فضای دورتر از آن افراد برید مثل داخل حیاط یا محیط یک پارک ، قدم بزنید تا استرس و ناراحتی شما برطرف شود ، و یا یا یه دوست صمیمی تماس بگیرید و البته از ناراحتی هاتون نگید ، مثبت صحبت کنید تا حال و هواتون عوض بشه ،
   و یا وضو بگیرید و نماز بخوانید و همچنین اگه تونستید قرآن هم بخونید ، خیلی آرامش بخش هست ،
   و یا موسیقی آرامش بخشی گوش بدید تا از اون حس و حال فاصله بگیرید ..
   با بالا رفتن روزهای پاکی ، این حساسیت شما نسبت به رفتار دیگران از بین میره .
   به امید پاکی همه دوستان
   یا علی
  • پاسخ:

   سجاد :
   متشکریم
  • پاسخ:

   سجاد :
   خ ا همون خودارضایی هست
 326. سلام
  من همونم که بیشتر از 5 روز نمی تونست ترک کنه
  این بار امام رضا منو طلبید و این باعث شد بتونم مدت بیشتری ترک کنم و حالا توی روز دهمم.
  فقط یه موضوعی خیلیییی مغزمو درگیر کرده
  امروز که با قطار داشتیم از مشهد برمیگشتیم، وقتی خواب بودم احساس کردم که ارضا شدم.
  وقتی بیدار شدم دیدم از بدنم منی خارج شده.ولی من هیچ اراده ای رو اون ارضا شدن نداشتم. آیا الان باید شمارشو از اول شروع کنم؟
  • پاسخ:

   سجاد :

   سلام ، این احتلام بوده ، و خ ا نیست .
   لازم نیست که از اول شروع کنین . ادامه بدین .
   زیارتتون قبول
 327. سلام.ببخشید مزاحم شدم.
  میخواستم بدونم که آیا بهتر نیست که قبل از شروع کردن ترک به جای یک بار خ.ا چند بار این کار رو انجام بدیم که مایع منی کاملا تخلیه بشه و شهوتمون کمتر بشه؟؟
  اخه بنظرم اینطوری می تونیم روز های بیشتری رو پاک بمونیم.
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام .
   خ ا به دلیل خاصیتی که داره ،و ایجاد تشنگی بیشتر در جسم و روح ، هیچ موقع به صلاح نیست .
   در جوابتون باید عرض کنم که خیر ، بهتر نیست .
   در مقابل شهوت ، عفت قرار داره ، با عفت ورزیدن می تونین این مشکل رو حل کنید .

   موفق  باشید
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ،
   به حق امام سجاد ، امام چهارم مون ،پاکی تون ابدی میشه .
   یا علی
 328. سام
  من کمتر یک سال متاد بودم ولی الان ترک کردم ولی الان دیگه نمی ونم حمل کنم چی کار کنم یک سوال من اگر ی بار این کارو بکنم معتاد میشم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، 
   خصوص سوالاتون باید بگم که به دلیل سابقه شما در این کار ، با انجام این کار دوباره مبتلا خواهید شد ، چون وقتی خ ا صورت بگیره ، نفس این عمل طوری هست که ارضاء نمی شید و شما رو تشنه تر هم میکنه و اعضا تناسلی در معرض تحریک قرار می گیرن و متاسفانه به اون مرحله ایی که فکرش رو نمی کنین می رسین .
   ضمن این که خ ا گناه کبیره هست و مرتکب شدن این کار به معنی مرتکب شدن گناه کبیره می باشد .
 329. اه لعنتی بازم نشد تو روز پنجم باز انجام دادم
  خیلی امیدوار شده بودم
  لعنتی
  ولی بازم شروع می کنم
  نا امیدی واسه ادمای ضعیفه
  یا حسین
  • پاسخ:

   یاسین:
   موفق باشید
 330. نزدیکای تموم شدن روز چهارم
  تو روز چهارم واقعا خیلی سخت جنگیدم
  تا مرز خود ارضایی رفتم ولی وقتی به ربات کنترل شهوت مراجعه کردم
  پشیموون شدم و ادامه ندادم
  اگه فردا هم نزنم رکودمو میشکونم
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   آفرین آقا امیرحسین
   شما حتما میتونی.
   سعی کنید تو روزهای اول، غذاهای محرک نخورید، خصوصا در شب.
   لطفا لینک زیر رو هم بخونید

 331. بدبخت اواره

  ۴روز ترک کردم
  الهی به امید تو
  واقعا بابت مطالب ممنون
  انشاالله خیر ببینید
  مرسی
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ؛
   احسنت به شما .. هر روز رو روزی برای مبارزه با نفس بدونید و روز به روز به پیش بروید .. از انجام برنامه ها به هیچ وجه غفلت نکنید ..
   موفق باشید 
   یا علی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   بسیار عالی

   موفق باشی برادرم

   یا اباعبدالله خودت دوستمون رو کمک کن
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ؛
   احسنت به شما که امید شیطان رو ناامید می کنین . و احسنت به شما که با روحیه جنگندگی عالی تون ، مسیر صحیح رو انتخاب می کنین ..
   هر روزی چیزی برای یاد گرفتن وجود دارد یاد بگیرید و عمل کنید ..
   موفق و موید 
  • پاسخ:

   سیداحمد

   خیلی عالیه، فقط مراقب نفوذهای شیطان باش... یاحق


   مصباح: درود بر اراده و جدیت شما
   با قدرت و توکل، به سوى موفقیت

   امیر المومنین(ع): آن که نهایت تلاش خود را صرف کند، به "تمام خواسته هایش" میرسد.
 332. سلام بچه های عزیز برید سراغ ای اف تی با ای اف تی خیلی راحت تر می تونید ترک کنید سری به سایت www.eft.ir بزنید فیلم های آموزشی رایگان ای اف تی رو بگیرید به علاوع بعد اینکه یاد گرفتید برید سراغ کتاب کاخ فرصت ها که تو همون سایته و رایگانه اینشاالله شما هم ترک می کنید خیلی ها ترک کردن شما هم می تونید تحریک شدن ما به خاطر باورهامونه این که چه باوری نسبت به خودمون پیدا کردیم به علاوه چه باوری نسبت به جنس مخالف داریم موفق باشید.
 333. سلام من سنم خیلی کمه فقط 13 سالمه و یه ساله که معتادم
  واقعا حالم از خودم بهم می خوره بعضی وقتا دلم می خواد بمیرم
  خیلی ادم کثیفی شدم.
  هزار بار تو حالا ترک کردم و تشد که نشد...
  ولی اگه این بار بتونم ترک کنم ،
  به حق لب تشنه امام حسین الهی که تموم عمرتون خیر ببینین
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام ، اینبار میتونید ، خودتون رو باور کنید .. باور داشتن ارزشمندترین چیزی هست که کمکتون میکنه .. 
   روشها رو مرور کنین .. از عوامل تحریک کاملا دوری کنین .
   موفق باشید .
   یاعلی
 334. منم دیگه😐

  ای بابا
  تا روز هفتم
  بیشتر نتونستم
  اه
  این بارم نشد
  😔😔😔😔😔
  • پاسخ:

   سیداحمد

   سلام دوست عزیز: خیلی ناراحت شدم، ولی ناامید نباش، خدا با ماست،قول میدم روزی بتوانیدترک کنید، فقط دستور العمل هارا موبه مو انجام بده، مهم ترین چیز دوری از محرکات هست، توجه به معنویات ،خواندن سوره لقمان، و جایگزین کردن عادت بد، ببینید علت شکستتون چی بود وآن را با جایگزین کردن عادت خوب اصلاح کنید.....شبتون خوش
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   پس اشکالی نداره حتما .. همین جا بگو 😊
   موفق باشین
 335. منم دیگه😐

  سلام
  نوبتی هم باشه نوبت
  روز شش ام
  بچه ها دعا کنید آخر هفته رو بتونم پاک بمونم😔

  .


  .
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام
   احسنت به شما ؛
   خدایا کمکمون کن تا همیشه پاک باشیم .
   اگه تو بخش اعلام پاکی سایت وارد بشین بهتر هست .
   موفق باشین 
   یا علی
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   به حق پنج تن ، موفق باشین ،
   ان شاء الله
  • پاسخ:

   عاقبت بخیر شی برادرم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام 
   وقت تون بخیر 
   روز خوبی رو براتون آرزومندم .
   موفق باشین
 336. منم دیگه😐

  سلام مجدد
  اونم ثبت نام کردم
  ولی با این صفحه بیشتر حال میکنم
  مرسی
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   باشه مشکلی نیست

   اونجا هم مدیر مربوطه در اولین فرصت، نامتون رو وارد جدول میکنن
 337. منم دیگه😐

  سلام مجدد
  و تشکر
  چه خوب آنلاین جواب میدید👍
  فقط از من یک روز دیر شد
  اینم سومین روز😆
  کلا من هر روز و میشمارم
  شما تشویقم کنید
  اگه هم یه روز خبرم نشد
  نگرانم شید
  ثواب داره دیگه😆
  مرسی مدیر مسئول سایت
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   خواهش میکنیم
   میتونید در بخش زیر هر روز، روزهای پاکیتون رو اعلام کنید، و درخواست بدید تا نامتون هم وارد جدول بشه.


   ان شاءالله که هر روز ازتون خبری بشه :)
 338. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام..!
  40 روز بیشتر بود که پاک بودم امروز رفتم سمتش دوباره خود ارضایی کردم..!
  احساس میکردم خیلی نیاز دارم احساس میکردم اگه این کارو نمیکردم ** ** *** ** ***** ****** ** ***** *** اوضاعم خیلی بد بود..!😭😭😭😭
  چییییی کاااااار کنم ؟
  وای خدااااااااااا..😭😭😭😭
  • پاسخ:

   مصباح: سلام آبجی گل
   بابت این اتفاق متاسفم خواهر خوبم

   عددت عدد خوبیه آبجی جان
   ان شاء الله میتونی ابدی ترک کنی
   فقط اینکه همیشه باید حواسمون رو جمع کنیم

   با چهل روز پاکی عادت به خ.ا از بین میره اما شهوت نابود نمیشه! همواره باید مواظب بود... مواظب افکار، مواظب نگاهمون
   کیفیت پاکی خیلی مهمه آبجی جان


   اینجور موقع ها که حس میکنی نیاز شدیدی به رابطه جنسی داری کافیه سوره ناس و لقمان رو بخونی
   بیشتر این احساس کاذبه و شیطان کثیفی به اسم "وسواس خناس" این کار رو انجام میده
   برای همین همون موقع که داری آیات ابتدایی سوره لقمان رو میخونی قشنگ حس میکنی که شهوتت داره فروکش میکنه و تا آخر سوره تقریبا چیزی ازش باقی نمیمونه
   البته وضو با آب سرد هم خیلی کمک میکنه و همینطور شربت آبلیمو
   با این کارها دیگه اثری از شهوت باقی نمیمونه خواهرم و اون حس کاذب هم از بین میره

   فکر فکر فکر
   فکر قشنگت رو کنترل کن آبجی جان
   مطمئنم موفق میشی

   منتظر خبرای خیلی خوبی ازت هستیم خواهر گلم

   علی یار و یاورت
 339. منم دیگه😐

  سلام
  خسته نباشید
  من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
  ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

  عین عقده ای ها
  حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
  آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
  خب چکار کنم
  اینطوری درس هم نمیشه خوند اخر هفته ها!
  امروزم دومین روز پاکیمه😆
  • پاسخ:

   مصباح: سلام دوست عزیز
   خدا قوت

   حتما برای روزهای تعطیل از قبل برنامه داشته باشید تا زمان بیکاریتون به صفر برسه
   اگه امکانش هست به کتابخونه برید و اونجا درس بخونین

   اگر احتمال میدین که ممکنه این روزها لغزش کنید حتما از قبل شرایط لازم رو فراهم کنین
   مثلا از قبل شربت آبلیمو تهیه کنین و توی یخچال بذارید تا وقتی لازم شد ازش استفاده کنید

   وضو با آب سرد و خوندن سوره لقمان و صد البته نماز اول وقت تا حد زیادی پاکی شما رو تضمین میکنن

   با آرزوی موفقیت برای شما
   یا علی مدد
 340. منم دیگه😐

  سلام
  خسته نباشید
  من 5 روز که میرم دانشگاه پاکم و توپ
  ولی وقتی پنج شنبه جمعه میشه

  عین عقده ای ها
  حتی روزی چند بار انجام میدم!!!
  آخه یهو بیرون رفتنم قطع میشه 😐😐
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   لطفا وقت بذارید و متن زیر رو کامل بخونید.

 341. سلام
  من روشی دارم که بسیار کار آمد و اصولی میباشد و تا الان حدود 6 نفر هم تونستم درمان کنم . ولی چون یک مسئله خاص میباشد همه نمیتونن بیان کنن تا راهنمایی کنم .
  کسی مایل بود از طریق ایمیل در ارتباط باشه تا شروع کنیم
  • پاسخ:

   مصباح: سلام لطفا روشتون رو به صورت خصوصی برای ما هم ارسال کنید
   اگه روش خوبی بود حتما به روشها اضافش میکنیم اینطوری به خیلی از دوستانتون کمک بزرگی کردید

   حق نگهدارتون
 342. سلام من کلاس دوم دبیرستانم بارها سعی کردم ترک کنم تصمیم جدی بوده همیشه تا مزر ۳۰ روز هم رفتم اما نشده میدونم رو درسم تاثیر میذاره حسش کردم الان ۷ روز هست پاکم خداکنه ترک کنم
  • پاسخ:

   سجاد :
   سلام
   درس ابزار خوبی برای مقابله با خ ا هست . هرچه بیشتر خودت رو سرگرم کنی ، تو ترک هم موفق تر هستی .
   بارها تا 30 روز پیش رفتین ، اما به دلایلی نتونستین ادامه بدین ، اون دلایل رو جستجو کنید . و از این اتفاقات نتیجه گیری کنید  ... 
   خطرهای پیش رو غفلت و سهل انگاری هستند احتمالا ..
   از این تجربه ها استقاده کنید برای لحظات حساس و اجازه ندید به دلایل قبلی شکست بخورین.
   موفق باشید
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ببخشید میشه مطلبتون رو واضح تر بنویسید تا بتونیم راهنمایی کنیم؟
   مقصودتون بیضه ها هستند یا آلت؟
   چه اتفاقی افتاد
   آیا بعد از خ.ا اینطور شدید؟
   چه مدته؟
   اگر بخواهید میتونید مطلبتون رو خصوصی بفرستید(تیک ارسال نظر بصورت خصوصی رو بزنید)
 343. من تقریبا دو روز یکبار اینکار را مى کردم ولى در محرم از امام حسین خواستم و تونستم ١٥ روز پاک باشم ولى امروز دوباره اینکارو انجام دادم امیدوارم روشتون جواب بده
  • پاسخ:

   صبا
   میده دوست عزیز فقط همت شما رو میطلبه
   سوار خوب کشتیه نجاتی شدین...
   بپا غرق گناه نشی
 344. سلام تقرییا سه ساله خود ارضایی میکنم و واقعلا پشیمونم چندین بار تلاش کردم ترک کنم ولی نمیتونستم تا امروز با سایتتون برخوردم امیدوارم بتونم بعد از سه سال ترکش کنم وااقعلا پشیمونم :(
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام
   ان شاالله حتما میتونید.
   دوستان زیادی با سابقه خیلی بیشتر بودن که تونستن ترک کنن.
   از قسمتهای مختلف سایت هم میتونید استفاده کنید.
   لطفا روش زیر رو برای ترک بخونید.

  • پاسخ:

   یاسین:

   سلام داداش

   خدا رو شکر
 345. محمدم یه کلافه

  سلام وقتی وسوسه میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم ولی وقتی انجامش میدم خیلی پشیمون میشم.
  یه سوال:
  پس ازترک چجوری گوذی کمر یا علام دیگه میتونیم به حالت عادی برگردونیم یا بعد از ازذواج اگه ترک کرده باشم به مشکل زود انزالی برمیخورم یا خیر؟؟
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.
  • پاسخ:

   عبدالمهدی:
   سلام دوست عزیز
   انسان باید در همون بزنگاه مراقب باشه تا فریب نخوره.
   نباید اصلا سراغ موارد یا افکاری برید که تحریکتون میکنه، که بعدش با شکست مواجه بشید.
   لطفا روشهای سایت رو بکار بگیرید. ان شاالله موفقید.
   اما درمورد سوالتون
   پس از ترک، بسته به میزان عوارض، در طی دوره حدودا چند ماهه تمام عوارض بهبود پیدا میکنند و به حالت قبل برمیگرده.
   و همینطور درمورد زودانزالی.
   البته رابطه با همسر خیلی با خ.ا فرق میکنه، و اگر الان فکر میکنید زودانزالی دارید، به این معنا نیست که در رابطه با همسر هم چنین اتفاقی بیفته. ولی به هر حال با ترک خوب میشه.
   موفق شید

 346. سلام من کلاس هفتمم هر دو روز یکبار این کارو انجام میدم و میخوام فقط ترکش کنم و سراغش نرم بعضی وقتا میخوام خودکشی کنم
  • پاسخ:

   یاسین:
   سلام داداش

   تا گرفتارش به طور شدید نشدین همین الان شروع کنید:

   روش ها رو به طور کامل اجرا کنید و ارتباطتون رو با ما قطع نکید

   بهترین روش دنیا برای ترک استمنا


 347. سلام خسته نباشید.17 روزه پاکم.من امروز خواب بودم وقتی از خواب بیدار شدم و به خودم اومدم دیدم که دارم خودارزایی میکنم سریع از جام بلند شدم وقتی چک کردم فقط لباس زیرم کمی رطوبت داشت. به نظرتون باید شمارش رو از اول شروع کنم ؟
  • پاسخ:

   سلام
   اگر به اوج شهوت نرسیدید، اون مایع منی نبوده و نیازی به شمارش مجدد نیست.
   و اگر شک دارید که به اوج شهوت رسیدید یا نه، باز هم ادامه بدید.
   لطفا جهت اطلاع دقیق تر از مطلب، در قسمت زیر،راه تشخیص جنابت(مساله 4) رو مطالعه بفرمایید.


   توجه کنید مطلبی که عرض کردم در حالتیه که مثلا شما داشتید دست میزدید، ولی اگر منظورتون اینه که تو خواب ناخودآگاه داشته مایعی خارج میشده، باز هم همون حکم قبل رو داره، ولی فرقش اینه که در خواب حتی اگر به اوج شهوت هم برسید و منی خارج بشه، گناهی نکردید. فقط بعدش باید غسل کنید
 348. من چهارده ساله و هشت سال این عمل زشت رو تکرار میکردم و نمی دانستم و خوشبختانه با مطالب شما من یک روزه در ترک هستم به امید خدا.
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   سلام.حقیقتا اگر بخواهید با همان روش ترک موفق میشوید.

   موفقیت در همین نزدیکی هاست.ان را دریابید.
 349. بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  به نظر شما من با **** ***** *** *** *** **** از شر این کار خلاص میشم
  • پاسخ:

   محمدجواد:

   دوست عزیز ما داریم ه ا رو ترک میکنیم چون گناه هست.و عوارض جبران ناپذیری داره.بعد شما اینو میگی؟!!
   خب اون کارم العیاذبالله خیلی زشت و گناه هست.لطفا ترک کنید.