بایگانی مهر ۱۳۹۵ :: مرکز نزدیکی به خدا
مرکز نزدیکی به خدا

خوش آمدید.

اینجا مرکز ترک تضمینی خودارضایی می باشد که متعلق به همه ی ماست.جایی واسه پیدا کردن خودمون برای بازگشت به آدم پاکی که بودیم و رهاش کردیم.

روش ترک تضمینی خودارضایی، پست ثابت وبلاگ هست.
اللهم عجل لولیک الفرج

بایگانی

۲۲ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

نظر برخی از محققان غربی درباره عوارض خودارضایی

 1- «سیلوانوس استال» معتقد است:

 

«این کار زشت، آشفتگی و شوریدگی حال را سبب می شود و اگر تکرار شود نتایج محنت انگیزی را در پی خواهد داشت. استمنا هوش را ناتوان، خوی را پست و نیروهای بدن را نابود می سازد و آن را باید نه تنها گناه به خدا، بلکه بی حرمتی بدانچه در عالم بشریت پاک و نیک است به شمار آورد. این کار زشت اگر به درازا انجامد برای شخص، نه تنها بدبختی می آورد بلکه همه ی راههای به دست آوردن خوشبختی را تباه و ویران می سازد» .

 

منبع: کتاب «آنچه که یک جوان باید بداند»، نویسنده: سیلوانوس استال، ص 26، 

 

(ادامه مطالب رو بخونید)

بررسی علمی ضررهای فیلمهای مستهجن(قسمت۲)

(تاثیر فیلمهای مستهجن بر مغز)

فیلم های مستهجن علاوه بر اسیب اجتماعی که برروی جوانان و نوجوانان ما دارد بر عملکرد مغز انها نیز تاثیر میگذارد به تازگی دانشمندان و محققان به این نتیجه رسیده اند که دیدن فیلم های پورنو مغزباعث کاهش کارکرد قسمتی از ان می شود

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست، ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد.

دانشمندان «موسسه تکامل انسان» ماکس پلانک در برلین پژوهش خود را بر روی 64 مرد بین 21 تا 45 سال انجام دادند.

به این افراد گفته شد که چنین مطالعه علمی شامل اندازه‌گیری‌ تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (ام آر آی) است. بعدها به آن‌ها طی تماسی تلفنی اعلام شد که فیلم مستهجن بخشی از تحقیق خواهد بود با این حال، هیچ یک از آن‌ها از این مطالعه انصراف نداد.

شرکت‌کنندگان پرسش‌نامه‌هایی را پر کردند و میزان تماشای فیلم‌های مستهجن توسط خودشان را مشخص کردند. پاسخ‌های دریافتی نشان داد این اشخاص اندکی بیش از چهار ساعت در هفته را به تماشای چنین فیلم‌هایی اختصاص می‌دهند. سپس هنگامی که به آن‌ها تصاویر واضح فیلم‌ مستهجن به همراه تصاویر غیرمستهجن افرادی در حال ورزش‌کردن، نشان داده شد، مغز سوژه‌ها با فناوری ام آر آی اسکن ‌شد.

یافته‌های حاصل نشان می‌دهد حجم ماده خاکستری هسته کودات سمت راست ، ورقه striatum مغز با تماشای زیاد فیلم مستهجن کم‌تر می‌شود. افزون بر این، زمانی که فیلم مستهجن به شرکت‌کنندگان نشان داده شد، ام آر آی‌ها کاهش کارکرد بخشی از مغز را نشان داد که انگیزه را پردازش می‌کند.

مغز2

با این حال هنوز این پرسش برای دانشمندان مطرح است که آیا مردان با striatum کمتر به دنبال تماشای فیلم‌های مستهجن هستند یا این که تماشای چنین فیلم‌هایی مغز را کوچک‌تر می‌کند.

به گفته این محققان، افراد دارای حجم پایین‌تر striatum به محرک خارجی‌تری برای تجربه‌کردن لذت نیاز دارند و بنابراین ممکن است از فیلم ‌مستهجن در این زمینه استفاده کنند که این امر احتمالا به نوبه خود به مصرف بیشتر چنین فیلم‌ها می‌انجامد
دوستان عزیز همین الان چند میلیون سایت سکسی و کلی سایت مستهجن دارن فعالیت میکنن…

ولی سایت مذهبی کم داریم…ایا این عجیب نیست؟ ایا این ترفند دشمن نیست ؟

یکی از بزرگترین عوارضی که این فیلم ها دارن اینه که یه سری تصاویر خیالی در ذهن شما به وجود میارن…

دیدن مداوم این فیلمها باعث میشه  طرف بعد یه مدت حتی تو ذهنشم داره با یکی رابطه جنسی برقرار میکنه…

( تو روانشناسی بهش میگن زنای ذهنی )

این بد ترین نوع کج روی در مسائل جنسیه…که طرف تو ذهنش با یکی زنا کنه…

دومین ضرری که مشاهده این جور فیلم ها داره اینه که افراطی میشید…افراطی یعنی چی؟ یعنی مدام افکار سکسی به شما حمله ور میشن…

تو خونه تو دانشگاه تو کلاس تو مغازه …خلاصه هر جا که باشید اون افکار باشماست…

در توبه هم این افکار ول کن شما نیست…

یکی از سخت ترین توبه ها توبه از خود ارضاییه…میدونید چرا؟

چون شما از بس از این فیلم ها دیدید تسخیر این افکار شدید حالا هم که میخواید توبه کنید نمیتونید و از خدا خرده میگیرید که چرا کمکتون نمیکنه…

…یادتون نره که تموم این شبکه ها برای این ساخته شده که مسلمون ها و به خصوص شیعه هارو منحرف کنن…این شبکه ها همه مال اسرائیله و با این ترفند میخوان جوونامونو از راه بدر کنن…

همین الان تموم این فیلم هارو پاک کنید و با خودتون عهد ببینید که دیگه سمت این فیلم ها نرید…قول میدم بهتون ظرف 21 روز این افکار کم کم کم کم خیلی کم بشه و یه روزی هم میرسه که بلاخره از دست این افکار راحت میشید…

به خدا بد ترین نوع حمله شیطان به واسطه همین فیلماست ..چون عقل و هوش رو از بین میبره…و یه روزی به خودت میای که میفهمی ای وای….چقدر کج رفتم…

مقدمه بسیاری از گناهان همین فیلمای پورنه.

اعتیاد به پورنوگرافی بیماری است که افکار فرد بیمار را تحت تسلط قرار می‌دهد و او را وادار به استفاده از تصاویر مستهجن و فیلم‌های محرک می‌کند.

اعتیاد به پورنوگرافی پدیده‌ای است که افکار فرد بیمار را کاملا تحت تسلط قرار می‌دهد و او را وادار به استفاده از تصاویر یا مطالب محرک کرده و با وجود داشتن آگاهی نسبت به عواقب منفی، به مرور زمان بیشتر و شدیدتر می‌شود. جامعه روان‌شناسان آمریکا اعتیاد به پورنوگرافی را به عنوان یک اختلال و ناهنجاری می‌شناسند، با این وجود تحقیقات علمی و تجربیات شخصی افراد بیان‌گر این حقیقت است که وجود منابع بی‌پایان پورنوگرافی در اینترنت، این مشکل غیرقابل انکار را تشدید کرده و باعث تخریب روح و جسم فرد و در نتیجه اجتماع خواهد شد.

اعتیاد به پورنوگرافی، پورنوگرافی چیست، پورنوگرافی، هرزه نگاری، فیلم مستهجن، عکس مستهجن

 

نشانه‌ها و مراحل اعتیاد به پورنوگرافی

(درادامه مطلب بخونید)

۷

اراده فوق العاده تــو

تــا

..

تــی

..

تــا

..

تــی

یادته؟! یک روزی اطرافیانت با ذوق این کلمات رو برات تکرار میکردن

و تو با چه شوقی سعی میکردی ریتم راه رفتنت رو با این تــا تــی تــا تــی هماهنگ کنی!!

قد کشیدی بزرگ شدی دستات بزرگ شدن

ولی چشمات هنوز همون چشمان!

دندون درآوردی یاد گرفتی صحبت کنی

ولی ارادت هنوز همون ارادست

 ادامه مطلب رو بخون 

 حرفها داریم... 

بخونید...(صبا)

 بسم رب المهدی(عج)

و بذکر ولیه

سلام به همه آبجیا و داداشا

قبل زدن حرفام میخوام یک نکته رو متذکر بشم

که این حرفا یه جورایی واسه یادآوریه خودمه

هیچ ادعایی ندارم و گناهانم رو از یاد نبردم

شاید لحنم تند باشه ولی احساس میکنم بعضی وقتا لازمه گوش خودمون رو بچینونیم

قبل از اینکه گوشمون رو ببرن

نمیدونم این عاشورایی که گذروندین از شور حسینی به شعور حسینی هم رسیدین یا نه؟؟؟؟

اگه عاشورایی برپا میشد تو کدوم طرفی بودی

رو به روی امامت یا پشت سرش؟؟؟؟

لطفا بیا ادامه مطلب باهم حرف بزنیم

۲

محکومیت ظلم بر امام حسین (ع) و...

با عرض سلام و ماه محرم را تسلیت به همه ی آزادگان جهان

طرحی برانامه ریزی شده برای محکومیت جنایت صورت گرفته و ثبت این جنایت در سازمان ملل متحد که کاربران می توانند با امضا مجازی (همان ثبت نام ) از این طرح حمایت کنند

اگر مایل هستید در این طرح شرکت کنید :

آدرس سایت: ashoora.org

اجرتان با مولا علی (ع)

۷

راز موفق شدن برای همه(فوق العاده مهم)

سلام عزیزان من رضا هستم موسس و خادم اینجا. زمانی که اینجا رو ساختم و روش رو گذاشتم فکر میکردم این روش میتونه همه رو نجات بده! تعداد زیادی رو توی سال اول تونستم ترک بدم به کمک خدا البته نه خودم! بعدها یاد گرفتم افرادی هستند که در کنار روش به چیزهایی نیاز دارند که استفاده کنند تا موفقیتشون حتمی بشه! همیشه دنبال راهی بودم که بتونم این رو یه چیزی بذارم که برای همه جواب بده حتی ضعیف ترین افراد! و خوشحالم که امروز تونستم این رو عنوان کنم که این راه رو پیدا کردم!!!!

امروز اومدم یه کتاب معرفی کنم بهتون و برم و اینو بگم که هرکسی این کتاب رو در زندگیش مطالعه نکرده یا یه روزی نکنه شاید درهای موفقیت زیادی در هرررر زمینه ای نه فقط خ.ا رو بسته! بدون تعارف عرض میکنم! ماها پول های زیادی خرج چیزهای بی ارزشی میکنیم و حتی شاید کتاب هم بگیریم ولی کتابی که باعث بهبود دائمی زندگی شما نشه باز هم از نظر من ارزشی نداره! این کتاب چیزیست که بی شک هیچ نقطه ضعفی نداره! قبل از معرفی به شماها به یکی از دوستانی که زیاد موفق نبودن این کتاب رو پیشنهاد دادم و ایشون با خودن اون کتاب شگفت زده شده بود که چقدر مفیده و میتونه بهش کمک کنه!!

شما میتونید قبل خرید این کتاب راحت حدود 40 صفحه از اون رو دانلود کنید از سایت اصلی و بخونید و اگه خوشتون اومد بخریدش!

کتاب  " از شنبه" اثر استاد محمدپیام بهرام پور!

خوندن این کتاب باارزش رو به همه بچه های توبه 94 توصیه میکنم!

به سایت زیر برید:

کلیک فرمایید

۰

از تنبلی تا موفقیت

کلیپ های صوتی و تصویری

این ویدیو کوتاه بخشی از سخنرانی های آقای محمدپیام بهرام پور، مدیر باشگاه سخنرانی برج میلاد درباره ی تحقیقات انجام شده در دانشگاه استنفورد در رابطه با غلبه براهمال کاری می باشد.

برای مشاهده ویدیو در زیر کلیک کنید:

مشاهده و دانلود

۳

پیشنهاد ویژه مدیران

سلام رضا موسس و خادم اینجا هستم.امروز یه معرفی خیلی خوب داریم از یه ربات بسیار عالی تلگرام! خیلی ها توی توی تلگرام هستند و استفاده مفید میبرند که میتونن این ربات رو هم به لیستشون اضافه کنن فوق العادست!!!! حتی اونایی که از طریق تلگرام ممکنه وسوسه بشن این میتونه بهشون کمک کنه! یکی از بهترین ربات هایی هست که تا به حال دیدم و عاشقش شدم! هر پست که کلیک کنید داخل براتون یه عکس نوشته میاره از یه آیه قران بعد زیرش خیلی عامیانه و به زبون کوچه بازاری خودمونی تفسیر همون آیه رو میگه که کیف میکنی و میگی بذار برم آیه بعدی ! خلاصه هم قران خوندی هم یه چیزی یاد گرفتی هم یه تجربه عالی از قران خوندن به دست آوردی! 

اگر تلگرام دارید برای رفتن به این ربات روی لینک زیر کلیک کنید :

لینک ربات

اگر هم به هر دلیلی تلگرام رو حذف کردین و دوست دارین چنتا از این عکس های قرانی مدل این بالایی رو داشته باشین به لینک زیر برین:

اینجا